Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej

Województwo - opolskie



Powrót do strony głównej

A-Z A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ź Ż

MAPA

Cmentarze do opracowania

Miejscowość
Lokalizacja
Polegli
Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 6184
Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 444
Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski 291
Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 172
Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 162
Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 159
Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski 137
Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 125
Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 124
Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) 123
Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 113
Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski 102
Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 100
Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki 94
Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 94
Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 94
Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 92
Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 90
Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 88
Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 84
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 84
Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 82
Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 80
Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski 76
Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 76
Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 75
Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 73
Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski 73
Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 72
Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) 67
Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 66
Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 59
Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 59
Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 59
Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 58
Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 56
Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 54
Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 53
Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 53
Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 53
Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 52
Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 52
Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 52
Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 51
Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 51
Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 51
Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski 51
Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 50
Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 50
Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 48
Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski 48
Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 46
Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 46
Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski 45
Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 45
Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 44
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 44
Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 44
Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 44
Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 43
Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 43
Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 43
Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 42
Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 41
Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski 41
Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski 41
Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski 40
Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 40
Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski 40
Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 40
Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 39
Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 38
Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 38
Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski 38
Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski 38
Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 37
Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 37
Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 37
Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 36
Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 35
Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 35
Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 35
Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 35
Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 35
Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski 35
Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski 35
Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki 35
Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 34
Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) 34
Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 33
Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski 33
Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski 32
Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 32
Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 32
Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski 32
Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 32
Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski 32
Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 32
Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski 32
Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski 32
Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski 31
Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 31
Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 31
Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 31
Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 30
Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 30
Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 29
Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski 28
Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 28
Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 27
Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 26
Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) 26
Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 26
Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) 26
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 25
Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 25
Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski 25
Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 25
Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 25
Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 25
Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 25
Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki 24
Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski 24
Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 24
Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 24
Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 24
Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 24
Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 24
Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 23
Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 23
Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 23
Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 23
Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski 23
Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 22
Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski 22
Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 22
Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 22
Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 22
Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 22
Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 21
Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 21
Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski 21
Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 20
Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 20
Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 20
Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 20
Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 19
Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 19
Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 19
Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski 19
Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski 18
Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 18
Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 18
Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski 17
Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 17
Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 17
Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 17
Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 16
Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki 16
Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski 16
Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 15
Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 15
Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 14
Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 14
Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski 14
Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) 14
Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 14
Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski 13
Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 13
Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 13
Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski 12
Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 12
Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 12
Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 11
Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 10
Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 10
Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 10
Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 10
Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 9
Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 9
Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 9
Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 9
Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 9
Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski 9
Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 8
Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 8
Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski 7
Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 7
Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki 7
Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 7
Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 7
Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 7
Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski 6
Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 6
Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 6
Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 5
Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 5
Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski 5
Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 4
Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 4
Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski 4
Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 4
Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski 4
Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki 4
Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 4
Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 3
Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 3
Ujazd (opolskie) wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki 3
Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 3
Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 3
Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 3
Jasiona II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 3
Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 3
Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 2
Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 2
Komorniki II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 2
Namysłów I miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski 2
Kadłubiec wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 2
Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski 2
Grzędzin II wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 2
Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski 2
Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski 2
Bodzanowice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski 2
Głogówek II wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 2
Solec I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 1
Opole IV miasto, gm. Opole, pow. opolski 1
Steblów II wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 1
Chrząstowice II wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 1
Tułowice II wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 1
Głubczyce wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 1
Niemysłowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 1
Ligota Górna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 1
Prudnik miasto, gm. Prudnik, pow. prudnicki 1
Borzysławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Wierzbie wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Dobrodzień miasto, gm. Dobrodzień, pow. oleski 1
Łącznik II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 1
Łambinowice II wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Miechowa wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 1
Kujawy II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 1
Żyrowa II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 1
Opole-Nowa Wieś Królewska miasto, gm. Opole, pow. opolski 1
Mańkowice-Bardno wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Żywocice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 1
Nieznaszyn wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Ostrośnica wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Szczedrzyk II wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 1
Nysa V miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Mechnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. krapkowicki 0
Lisięcice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Roszowicki Las wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Bąków miasto, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Krzyżowice wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 0
Kędzierzyn-Kożle - Sławięcice miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Kędzierzyn-Koźle miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wierzbica Górna wieś, gm. Wołczyn, pow. Kluczborski 0
Większyce wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Zdziechowice wieś, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski 0
Roszowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Bierawa wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wojnowice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Dobieszowice wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 0
Prusinowice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Przecza wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski 0
Prądy wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 0
Opole-Groszowice miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Przeczów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Gościęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Babice wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Bogacica wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 0
Gadzowice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Kamiennik wieś, gm. Kamiennik, pow. Nyski 0
Przechód wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 0
Gogolin I miasto, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Rogów Opolski wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 0
Walidrogi I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Przywory II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Kromołów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 0
Pilszcz wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Kielcza wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 0
Opole I miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Opole III miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Bodzanowice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski 0
Nysa III miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Rzymiany wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Kowalowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Łany I wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Kamień Śląski wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Krapkowice miasto, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 0
Moszczanka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 0
Ścigów wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Chudoba wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Kietrz miasto, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Łącznik I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Bukowa Śląska wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Dobrzeń Wielki wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Wawelno wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski 0
Lubienia wieś, gm. Popielów, pow. opolski 0
Tułowice I wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 0
Boguchwałów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Tarnów Opolski I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Głuchołazy miasto, gm. Głuchołazy, pow. nyski 0
Gronowice wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Skałągi wieś, gm. Wołczyn, pow. Kluczborski 0
Goszowice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Dobrosławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Brzezina wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 0
Brzeźnica (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Młodoszowice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Zębowice wieś, gm. Zębowice, pow. oleski 0
Olbrachcice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Centawa wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 0
Landzmierz-Biadaczów wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wojsławice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 0
Dębowa wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Posucice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Dębska Kuźnia wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 0
Dzierżysław wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Biadacz wieś, gm. Łubniany, pow. opolski 0
Płużnica Wielka wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 0
Zimnice Wielkie wieś, gm. Prószków, pow. opolski 0
Gierałcice wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski 0
Skarbiszów wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 0
Dębie II wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 0
Strzegów wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Łubniany II wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) 0
Namysłów II miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Reńska Wieś wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Leśnica II miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki 0
Szymiszów wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 0
Dziećmarów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Landzmierz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wędrynia II wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Równe (opolskie) wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Stary Grodków wieś, gm. Skoroszyce, pow. nyski 0
Gogolin II miasto, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Izbicko wieś, gm. Izbicko, pow. strzelecki 0
Kędzierzyn-Kożle - Rogi część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Słoków wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 0
Walidrogi II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Ligota Tułowicka wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 0
Nowa Cerekwia wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Zawadzkie wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 0
Domaszkowice wieś, gm. Nysa, pow. nyski 0
Zdzieszowice miasto, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 0
Bierdzany wieś, gm. Turawa, pow. opolski 0
Pogorzela wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 0
Opole II miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Biskupice wieś, gm. Radłów, pow. oleski 0
Brzezie (opolskie) wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Rzymkowice wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 0
Nysa II miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Komorniki I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Borki Wielkie wieś, gm. Olesno, pow. oleski 0
Kamienna wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Wojciechów wieś, gm. Wilków, pow. namysłowski 0
Łowkowice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Malnia wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Dobra wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Krzywizna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 0
Brzeg I miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski 0
Pogórze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Kup I wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Krasowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Przywory I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Powrót do strony głównej