Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej

Województwo - opolskie



Powrót do strony głównej

A-Z A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ź Ż

MAPA

Cmentarze do opracowania

Miejscowość
Lokalizacja
Polegli
Landzmierz-Biadaczów wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wojsławice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 0
Dębowa wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Posucice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Dzierżysław wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Boguchwałów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Głuchołazy miasto, gm. Głuchołazy, pow. nyski 0
Goszowice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Brzeźnica (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Roszowicki Las wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Bąków miasto, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Krzyżowice wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 0
Większyce wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Roszowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Bierawa wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Mechnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. krapkowicki 0
Rogów Opolski wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 0
Walidrogi I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Przywory II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Kromołów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 0
Pilszcz wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Kielcza wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 0
Dobieszowice wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 0
Prusinowice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Przecza wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski 0
Prądy wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 0
Opole-Groszowice miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Przeczów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Gościęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Babice wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Bogacica wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 0
Gadzowice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Kamiennik wieś, gm. Kamiennik, pow. Nyski 0
Przechód wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 0
Gogolin I miasto, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Borki Wielkie wieś, gm. Olesno, pow. oleski 0
Kamienna wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Wojciechów wieś, gm. Wilków, pow. namysłowski 0
Łowkowice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Malnia wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Dobra wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Krzywizna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 0
Brzeg I miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski 0
Pogórze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Kup I wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Krasowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Przywory I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Bierdzany wieś, gm. Turawa, pow. opolski 0
Pogorzela wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 0
Opole II miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Biskupice wieś, gm. Radłów, pow. oleski 0
Brzezie (opolskie) wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Rzymkowice wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 0
Nysa II miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Komorniki I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Kędzierzyn-Kożle - Sławięcice miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Kędzierzyn-Koźle miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wierzbica Górna wieś, gm. Wołczyn, pow. Kluczborski 0
Zdziechowice wieś, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski 0
Wojnowice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Nysa V miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Lisięcice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Dobrosławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Brzezina wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 0
Młodoszowice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Zębowice wieś, gm. Zębowice, pow. oleski 0
Olbrachcice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Centawa wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 0
Dębska Kuźnia wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 0
Tarnów Opolski I wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Gronowice wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Skałągi wieś, gm. Wołczyn, pow. Kluczborski 0
Kędzierzyn-Kożle - Rogi część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Słoków wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 0
Walidrogi II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 0
Ligota Tułowicka wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 0
Nowa Cerekwia wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Zawadzkie wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 0
Domaszkowice wieś, gm. Nysa, pow. nyski 0
Zdzieszowice miasto, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 0
Biadacz wieś, gm. Łubniany, pow. opolski 0
Płużnica Wielka wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 0
Zimnice Wielkie wieś, gm. Prószków, pow. opolski 0
Gierałcice wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski 0
Skarbiszów wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 0
Dębie II wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 0
Strzegów wieś, gm. Grodków, pow. brzeski 0
Łubniany II wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) 0
Namysłów II miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Reńska Wieś wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Leśnica II miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki 0
Szymiszów wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 0
Dziećmarów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 0
Landzmierz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Wędrynia II wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Równe (opolskie) wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 0
Stary Grodków wieś, gm. Skoroszyce, pow. nyski 0
Gogolin II miasto, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Izbicko wieś, gm. Izbicko, pow. strzelecki 0
Rzymiany wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 0
Kowalowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Łany I wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 0
Kamień Śląski wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 0
Krapkowice miasto, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 0
Moszczanka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 0
Ścigów wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 0
Chudoba wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 0
Kietrz miasto, gm. Kietrz, pow. głubczycki 0
Łącznik I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 0
Bukowa Śląska wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski 0
Dobrzeń Wielki wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 0
Wawelno wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski 0
Lubienia wieś, gm. Popielów, pow. opolski 0
Tułowice I wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 0
Opole I miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Opole III miasto, gm. Opole, pow. opolski 0
Bodzanowice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski 0
Nysa III miasto, gm. Nysa, pow. nyski 0
Solec I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 1
Opole IV miasto, gm. Opole, pow. opolski 1
Ligota Górna wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 1
Prudnik miasto, gm. Prudnik, pow. prudnicki 1
Steblów II wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 1
Chrząstowice II wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 1
Tułowice II wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 1
Głubczyce wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 1
Niemysłowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 1
Nieznaszyn wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Ostrośnica wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Szczedrzyk II wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 1
Wierzbie wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Dobrodzień miasto, gm. Dobrodzień, pow. oleski 1
Łącznik II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 1
Łambinowice II wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Miechowa wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 1
Borzysławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 1
Żywocice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 1
Kujawy II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 1
Żyrowa II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 1
Opole-Nowa Wieś Królewska miasto, gm. Opole, pow. opolski 1
Mańkowice-Bardno wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 1
Grzędzin II wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 2
Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 2
Komorniki II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 2
Namysłów I miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski 2
Kadłubiec wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 2
Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 2
Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski 2
Karłowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski 2
Głogówek II wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 2
Bodzanowice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski 2
Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski 2
Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 3
Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 3
Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 3
Ujazd (opolskie) wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki 3
Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 3
Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 3
Jasiona II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 3
Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 3
Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski 4
Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 4
Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski 4
Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki 4
Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 4
Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski 4
Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 4
Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski 5
Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski 5
Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 5
Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 6
Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski 6
Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 6
Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 7
Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski 7
Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki 7
Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 7
Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 7
Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 7
Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 8
Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 8
Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski 9
Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 9
Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 9
Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 9
Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 9
Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 9
Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 10
Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 10
Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 10
Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 10
Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 11
Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski 12
Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 12
Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 12
Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski 13
Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 13
Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 13
Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 14
Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 14
Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski 14
Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) 14
Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 14
Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 15
Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 15
Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki 16
Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski 16
Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 16
Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 16
Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 17
Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski 17
Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 17
Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 17
Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski 18
Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 18
Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 18
Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski 19
Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 19
Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 19
Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 19
Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski 20
Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki 20
Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki 20
Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 20
Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki 21
Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 21
Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski 21
Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 22
Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski 22
Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 22
Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 22
Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 22
Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 22
Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 23
Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 23
Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki 23
Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski 23
Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 23
Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki 24
Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski 24
Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 24
Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 24
Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 24
Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski 24
Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 24
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 25
Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 25
Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 25
Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski 25
Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 25
Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 25
Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 25
Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 26
Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) 26
Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 26
Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) 26
Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 27
Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski 28
Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 28
Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 29
Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 30
Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 30
Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 31
Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 31
Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 31
Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski 31
Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 32
Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski 32
Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 32
Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski 32
Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski 32
Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski 32
Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 32
Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 32
Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski 32
Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski 33
Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 33
Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 34
Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) 34
Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 35
Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki 35
Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 35
Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 35
Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski 35
Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki 35
Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 35
Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski 35
Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 36
Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 37
Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 37
Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 37
Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 38
Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 38
Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski 38
Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski 38
Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 39
Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski 40
Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 40
Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski 40
Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski 40
Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski 41
Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski 41
Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski 41
Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 42
Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 43
Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 43
Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 43
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski 44
Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 44
Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski 44
Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 44
Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski 45
Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski 45
Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 46
Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski 46
Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski 48
Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 48
Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 50
Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 50
Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki 51
Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski 51
Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski 51
Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 51
Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki 52
Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki 52
Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki 52
Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 53
Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 53
Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski 53
Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki 54
Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 56
Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 58
Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski 59
Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki 59
Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 59
Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) 66
Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) 67
Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 72
Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki 73
Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski 73
Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 75
Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski 76
Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski 76
Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki 80
Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 82
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 84
Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski 84
Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski 88
Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki 90
Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 92
Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski 94
Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki 94
Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki 94
Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 100
Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski 102
Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki 113
Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) 123
Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki 124
Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski 125
Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski 137
Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski 159
Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 162
Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski 172
Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski 291
Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski 444
Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski 6184
Powrót do strony głównej