Nazwisk w bazie na literę W: 3734

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WIETZKE OTTO - - 1918-05-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WIETZKE REINHOLD - - 1918-11-31 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WOLTERS MAX - - 1918-09-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
WETZEL BERNHARD - - 1918-10-10 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
WOLTER FRITZ - - 1917-08-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
WALL(?) RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
WENDORFF FRANZ - - 1915-09-20 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WODTKE MAX - - 1918-08-22 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WOLF RICHARD - - wrz-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WOLTER LEON - - ????-07-15 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WUNDE OTTO FÜSILIER - 1915-11-04 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
WESTPHAL WILLY - - 1916-10-09 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WESTPHAL - - - 1918 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WITT ALWIN - - 1916-06-04 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WACHHOLZ FRANZ KANONIER - 1917-11-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WOEDTE JJOACHIM HENNING V LIEUTENANT - 1917-06-06 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WOLF AUGUST MUSKETIER - 1917-01-23 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WILKE ERICH - - 1915-08-29 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WOHLFEIL AUGUST - - 1916-19-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH ALBERT - - 1916-03-25 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH MAX - - 1915-10-26 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIESE RICH. - - 1915-08-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WANGERIN GUSTAV WEHRM. - 1914-11-14 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WANGERIN WILLI GEFR. - 1918-09-29 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WOLLER OTTO ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
WESTPHAL OTTO MUSK. - 1915-01-13 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WESTPHAL PAUL KRGSFRW. - 1917-05-03 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WILL GUSTAV MUSK. - 1915-10-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLFGRAMM KURT MUSK. - 1916-01-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLANDT OTTO MUSKET. - ????-12-02 LAZAR- STETTIN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLANDT ROBERT RESERV. - 1915-06-30 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT ADOLF LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT RICHARD MUSKET. - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WROBEL FRANZ LANDW. - 1915-06-13 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLAND OTTO LANDSTURMMANN - 1917-01-01 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLFRAM WALD. - - 1914-11-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
WALZBE WILLY - - 1917-03-18 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
WENDT HERMANN GEFR. - 1914-09-08 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
WOLFFGRAMM WALTER REG. - 1916-10-15 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
WITTENBURG A. - - 1918-06-16 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - Mogiła 11
WEIHN A. ISRAEL GEFR. F.L. INSTERBURG - - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
WENDORFF E. SCHÜTZE REIMS 1917-04-18 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
WAGNER OTTO SCHÜTZE - 1916-07-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
WEDEMENES von WALTHER ? - 1916-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
WENDT AUGUST ? - 1917-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
WOLFF HEINRICH RES. - 1916-06-06 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
WERGIN GUSTAV - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI -
WISKOW ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC -
WOLDT ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1879 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
WEGNER OTTO MUSK. - 1915-11-14 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WEHLITZ AUGUST MUSK. - 1916-05-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WEHLITZ GUSTAW MUSK. - 1914-10-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WILHELM PAUL TORPEDOHEIZER - 1916-05-26 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WINCK WILLI GREND. - 1916-09-16 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WUSKE HERMANN GEFR. - 1916-05-20 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WUSKE WILHELM GREND. - 1915-08-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WESTPHAL ERNST - - 1915-05-03 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WIELAND KARL - - 1916-05-16 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WUSSOW PAUL - - 1918-09-16 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
WESTPHAL WILHELM GEFR. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
WOLTER W. - - 1915-02-27 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
WEHRMEISTER FRIEDRICH - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
WEINKE WILHELM FÜS. - 1916-09-19 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
WAGENER HERMANN - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
WALK ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
WEGE ANTON - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WEGNER ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WEGNER HERMANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WEGNER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WEGNER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WILLE OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM.
WITT HERMANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WILKE FRIEDRICH - - 1918-03-22 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WOLBE OTTO - - 1917-06-11 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WENZELL (?) KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WRAHSE AUGUST - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WEGNER HERB[ERT] GREN[ADIER] - 1917-11-18 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WUSSOW WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
WALASIAK STEPHAN - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WERNER ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WIPPICH HERMANN - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WISOTZKI LEON - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WITHCH HANS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WITTICH ALFONS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WNUK-LEPINSKI von ALF. - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WOJCIECHOWSKI JOH. - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WOLF FRIEDRICH - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WROBLEWSKI HANS - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WULE ADOLF - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WARNERKE FRIEDRICH - 4 KOMP. REGT.'12 1915-02-26 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1893-11-05 - -
WECHSELMANN KURT - - 1918-10-19 KANTARA BEI KAIRO Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1892-04-04 - -
WEBER FRIEDR[ICH] LANDST[URMMANN] - 1914-12-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 37 lat
WILKE BRUNO ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1916-07-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 35 lat
WODTKE HERMANN GEFR[EITER] - 1915-05-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
WENZEL KARL - - ????-02-05 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 18 lat
WENZEL? WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 21 lat
WEHLER ERNST SAN[ITÄT] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1918-04-19 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
WINKEL FRANZ ARM. SLD - 1915-08-22 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
WITT FERD[INAND] W[E]HR[MANN] - 1915-07-26 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - Cywilna ofiara wojny
WUR?? WILH[ELM] G[E]F[REITE]R - 1915-04-11 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie 1882-11-09 - -
WELLNITZ AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WELLNITZ FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WELLNITZ OTTO - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WELLNITZ WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WELLNITZ WILLY - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WERNEN WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WEGNER ROBERT - - 1918-03-20 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WERMKE OTTO - - 1916-08-01 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
WERNECKE GUSTAV - - 1916-08-10 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WESTPHAL FRANZ - - 1914-10-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WENDT GOTTH. - - 1915-09-12 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - LAZ. TURKACWICE GEST.
WERNER EMIL - - - - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - LAZ. RATHENOW GEST.
WERNER FERD. GRENAD. - 1914-10-18 RUSSL. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
WOLFF G. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
WENDTLAND ROBERT GEFR. - 1915-12-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
WINGERT FERDINAND LDSTM. - 1915-09-16 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
WINGERT HERMANN LDSTM. - 1915-09-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
WUSSOW ALBERT LDSTM. - 1919-09-12 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
WITTE HERMANN - - 1918-02-13 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
WEBER EMIL GREND. - 1917-11-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WEBER ERICH MUSK. - 1917.04.17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE AUG. LDWM. - 1914-11-30 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WILKE EMIL GEFR. - 1917-04-23 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE HANS LTN.D.R. - 1918-08-20 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE OTTO UTFF. ?? - 1914-12-28 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE PAUL MUSK. - 1918-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE WILH. UTFF. - 1915-07-27 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WITT ALBERT MUSK. - 19??-04-12 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WIENKE WILHELM - - 1914-09-07 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WALTER OTTO - - 1915-10-01 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLSKI KARL - - 1914-09-20 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WÄHL GUSTAV - - 1915-06-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WEGE PAUL - - 1916-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WERKE EMIL - - 1917-12-26 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WINDE RICHARD - - 1914-11-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLFGRAMM ALBERT - - 1916-09-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLFGRAMM GUSTAV - - 1916-09-03 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLFGRAMM GUSTAV - - 1918-12-31 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WACHOLZ REINHOLD - - 1915-06-13 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
WITT MAX - - 1917-04-13 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
WOCKENFUSS HERBERT - - 1915-08-30 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
WOLFF EMIL GEFR. - 1916-07-06 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WASKOW HUGO GREN. - 1918-11-14 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WASKOW VOLLRAD MUSK. - 1915-03-23 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WEIHER EMIL JNFTR. - 1914-12-21 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WENDT EMIL GEFR. - 1916-09-29 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WERTH HERMANN UTFFZ. - 1915-02-23 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WERTH WILHELM MUSK. - 1915-03-13 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WITT EMIL KAN. - 1918-04-24 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WEDELL ERNST - - 1917-04-17 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
WILL ERICH - - 1918-08-19 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
WAŚKOWIAK FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WAŚKOWIAK MICHAŁ - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WAŚKOWIAK WOJCIECH - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WEŁNA JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI ANTONI - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WOŹNIAK JÓZEF - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WADMAN W.H. 59476 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WAINE F. 35677 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-10-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WALLER A. 44845 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WALSH H. 19391 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-05-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WARD T.W. 15563 PRIVATE ROYAL SUSSEX REGIMENT 1918-07-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WATSON R.W. C/938 RIFLEMAN KING`S ROYAL RIFLE CORPS. 1918-08-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WATTS W.J. 35641 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WELSH E. 242883 RIFLEMAN 6TH BN.KING`S LIVERPOOL RGT. 1918-11-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WHITE F.F. 6362 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WHITEHAND C.L. 35038 PRIVATE EAST SURREY REGIMENT 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WILIAMS G. 134233 SAPPER ROYAL ENGINEERS 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WILIAMS R.T. 65705 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WOOD E.E. 67259 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WOOD H.W. 45919 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-11-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WRIGHT L.C. 207769 PRIVATE THE QUEEN`S 1918-09-13 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WAJSZCZAK ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
WAWRZYNIAK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
WAWRZYNIAK IG. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
WIERZBIŃSKI IG. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 GÓRZNO -
WIERZBIŃSKI JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
WIERZBIŃSKI KA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1876 - -
WILKOWSKI MI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
WŁODARCZAK ŁU. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
WŁODARCZAK PI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1891 - -
WOJCIECHOWSKI FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 Górka -
WOJCIECHOWSKI JA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
WOJCIECHOWSKI RO. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
WOJTKOWIAK MA. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
WOJTYNIAK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
WOŹNIAK ST. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
WÓJTA JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
WÓJTA JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
WÓJTA ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
WOCHNIK P. - - 1915-02-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-01-30 Wijewo -
WOJCIECH B. - - 1915-06-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-07 Wijewo -
WOJCIECH J. - - 1915-12-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-09-05 Wijewo -
WOJCIECH P. - - 1918-04-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-04-12 Wijewo -
WOJCIECH S. - - 1917-12-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-11-13 Wijewo -
WEND JAN - - 1915-06-21 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1879-12-13 - -
WEND WIKTOR - - 1915-03-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-07-21 - -
WIKA JÓZEF - - 1918-10-20 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1896-02-17 - -
WIT WIKTOR - - 1918-04-05 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1884-07-27 - -
WHITE - PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
WEIS REINHOLD GEFREITER 8 KOMP. INF. RGT 1 - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WERNER OSKAR UNTEROFFIZIER 1 KOMP.INF. RGT 52 1914 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WERNER WILHELM UNTEROFFIZIER ETAPP FUHR. PARK KOL. 1914-12-15 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WŁASOW STIEPAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WAGNER PIOTR - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WONIAK FRANCISZEK - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
WŁODARCZAK ANTONI - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
WONIAK STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT SZCZEPANA
WONIAK SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT STANISŁAWA
WYSZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
WITTCHEN JÓZEF - - - - Kamionna wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie 1894-03-05 - -
WACH FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WACH M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WAWRZYNOWICZ J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WOJTERA W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WAPNIARZ F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WIECZOREK A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WIECZOREK B - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WITTCHEN J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WALACHOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WRÓBLEWSKI H. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WRÓBLEWSKI J. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WALTER JÓZEF - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WRÓBEL WAWRZYN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WERNO ANTONI - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WRÓBLEWSKI IGNACY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WRÓBLEWSKI JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WAWRZYNIAK J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WEBER - MUSK. - 1918-09-18 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WERNER - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WIDLIŃSKI - UNTEROFFZ. GARDE.RELHARTL.RGT.1 BATL. 1914-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-06-15 - -
WIEMERS - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WOLF - LDSTM. LDSTM.INF.REGT.8 1916-07-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1887-03-03 - -
WÖRCHENBACH - - LANDW.INF.RGT.133 1915-07-23 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1885-03-16 - -
WYSUJAK - RESERW. INF.RGT.47 2 KOMP. 1919-07-25 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-01-12 - -
WALKOWIAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WALKOWIAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WALKOWIAK KAZIMIERZ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
WAŁĘSA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAWRZYNIAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WESOŁOWSKI ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
WIELOS??SKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WIŚNIEWSKI ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WOROCH ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WOROCH STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAWRZYNIAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WAWRZYNOWICZ WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
WIATROWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WŁODARCZAK LEON - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WOJDOWSKI JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WOJTA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOZIGNOJ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOŹNIAK WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WŁODARCZAK STANISŁAW - - 1914-08-20 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WIELGOSZ A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WITCZAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WITKOWSKI M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WOCHLIK KAŹ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WOJTYS ANDRZ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WALCZAK JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
WOJCIESZAK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
WABIŃSKI STANISŁAW - - 1916-03-27 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
WROBIŃSKI PIOTR - - 1914-10-13 pod Nasiłowem pow. Radziejów Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1881-04-22 Dobrzyca -
WUTTKE KAROL - - 1917-09-11 Pleszew-szpital Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
WAWRZYNKOWSKI PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WĄSIAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WĄSIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WIELOCH FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH LEON - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
WITONIECKI ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WITONIECKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WOŹNIAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
WOŹNIAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WAŚCIŃSKI L. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WAWRZYNIAK M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WIELEBSKI ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WIELEBSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WIELEBSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WOŹNIAK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WASCHESCIO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
WASEYZIC AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
WOYKOß GOTTFRIED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borken -
WROBEL KURT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borkenhof -
WAHNFRIED PAUL - - 1914-11-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WASCHKE ROBERT - - 1914-10-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEBER MAX - - 1914-12-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEGNER KARL - - 1914-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEIßSAAG REINHARD - - 1916-07-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WENGOIß AUGUST - - 1915-11-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE EMIL - - 1917-10-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE ERNST - - 1915-08-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER AUGUST - - 1915-01-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER EMIL - - 1918-07-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER FRANZ - - 1918-04-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER GOTTFRIED - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERSCHUN HEINRICH - - 1914-10-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WIEK WILHELM - - 1914-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILCZEWSKI OTTO - - 1915-03-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILKE ERNST - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILL AUGUST - - 1915-12-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER FRITZ - - 1918-07-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI ALBERT - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI JULIUS - - 1918-04-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WOHLGEMUTH ERNST - - 1917-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF HEINRICH - - 1914-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF OTTO - - 1918-05-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER HERMANN FÜS. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WILLHÖFF FRIEDRICH WEHRM. 8.KOMP.LANDW.INF.REGT.84 1914-11-06 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WOYCIECHOWSKI STANISL. WEHRM. 1.ESK.LANDW.KAV.REGT.99 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WICHMANN HUGO - - 1918-05-02 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
WITT FRZ. - - 1918-10-08 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER J. E.RES. - 1918-09-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
WEBER ROBERT MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEIEL JOSEPH MUSK. 12.KOMP. INF. REGT. 54 1914-10-29 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLMANN EDMUND RES. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-27 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLMS ALFRED GEFR. 1.ESK.RES.DRAG.REGT.5 1915-02-20 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WILL AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WASCHKE FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEISS RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENDZIG RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILKOWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WALENSCHICK GUSTAV LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WASCHESZIO EMIL PIONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WIEZORREK LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WILIMZIK ERNST OBERLEUTNANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WALENDY JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKEWITZ JAKOB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENIK GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WERNIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIERSBITZKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILLIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WOYDAK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WROBEL AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKI JULIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
WEIHS JOHAN - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WIEN ALOISIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
WIERZOCH ANT - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WESKI FERDINAND - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI RICHARD - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WIPPICH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
WISCHNEWSKI AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
WILUDDA JOH - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUDDA JUL - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUTZKI A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
WERNER FERDINAND RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER JULIUS OBERLEUTNANT LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WISZNIEWSKI ANAST. WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1897 - -
WUTTKE WILHM WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1894 - -
WAFFMANN - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
WECKERT - GEFR. INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENZEL PAUL ERS.RES. 12.KOMP.RES.INF.REGT.18 1915-06-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIGLARZ STANISLAUS RESERWIST RES.INFT.REGT.2/9.KOMP. 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILHELMI FRIEDRICH LTN.u.ADJUT. LANDW.INF.REGT.31.III.BAT. 1915-02-20 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEGNER - FÜS. 1 KOMP. FÜS. REGT. 33 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WALTER-STÜRMER OTTO UNTFFZ. 4 KOMP. INFTR. RGT. 152 1915-07-17 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WILL GUSTAV LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WATZENZIAK ANDREAS WEHRM. FELD ARTL. REGT. 5. 2. KOL - - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WEGERICH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WALK E. - 2 KOMP. GREN. REGT. 2 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WALLENWEBER AUGUST HEIZER SANITÄTSZUG 1915 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WITTE WILHELM MUSK. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1914-02-26 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WLATZKA MICHAEL WEHRM. 2 KOMP. LDST. I. BATL. LÖTZEN II 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WILL RUDOLF GEFR. D. RES. SCHEINWERTER ABT. LÖTZEN PION. BATL. I 1914-11-11 - Okartowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIEGAND - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WICHMANN FRITZ GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIESENBERG PAUL GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIERZCHOWSKI FRITZ - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
WOLLSCHLAEGER GEORG - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIESBAUM - GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1879 - -
WEIDE - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
WASCHKEWITZ - RESERV INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WISCHNOWSKI B MUSK INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WOLTA (WALTER) JULIUS RESERVIST 2 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER OTTO FIZYLIER 12 KOMP. 33 P.FIZYL. 1914-09-12 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WINTER HERMANN RES. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER ERNST MUSK. - 1918-08-08 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WESSOLECK J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WITT E - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WOYTAL J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WANDEL FRANZ - 2 K. LANDW. INF. REGT. 76 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-07-03 - -
WEDDIG HERM. ERS. RES. 2 K. LANDW. INF. REGT. 76 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1886-10-20 - -
WIESNER RICHARD GEFR. 10 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-22 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-01-02 - -
WITT EMIL FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-02-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WOLTER HEINRICH WEHRM. 1 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-08 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-05-03 - -
WEHRS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie 1899-05-24 - -
WEIKER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WILHELM - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WULFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WASCHK GUSTAV - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WERMUTH W. MUSK. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1895-10-?? - -
WUSKE PAUL WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WELD? KARL MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WERNICKE FRIEDRICH KÜR. KÜR.REGT. 3 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WINKENS RE? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WLACKNO AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMOTTEN -
WULGAM GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
WALTEICH - RESERVIST - 1914-08-24 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WALLA JOH. MUSK. 5.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WANGER JANS - JÄGER BATL.I 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WASCHKO KARL MUSK. 11.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WOGGON EFZ. LT. 1.R.148 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WOLLENBERG - MUSK. 2.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WENGEL - - - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WILL AUG. UNTFFZ. - 1914-09-09 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
WILL HERM. WEHRM. - 1914-08-29 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
WÖLK HERM. LDSTM. - 1917-11-27 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WALLRABE - MUSK. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WEBER ARTUR UTFFZ. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS JOHANN MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WENDOROWSKI KARL MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WENSIEN FERDINAND MUSK. 7. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WESELMANN OTTO RES. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WESSEL GEORG MUSK. 3. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WIECHERT FRIEDRICH MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WILHELMSEN ALFRED MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WILKE FRANZ SERGT. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WINZEK JOSEF MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WITTNER ERNST MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WOHLFAHRT FRITZ MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WIERZBELOWSKI RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WELCHERT MAX MUSK. 7 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-12-05 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1895-03-13 - -
WIRKEL JOSEF LDST. GEFR. 3 KP. ARM. BATL. 108 1915-06-28 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1895-04-04 - -
WOLTER GUSTAV PION. 1 LDW. PION. KP. 1915-11-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1884-10-15 - -
WORMUTH HERMANN RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1880-07-06 - -
WALTER - UFFZ. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER JOSEF WALENTIN RES. 5 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WALKUSCH AUGUST ERS. RES. LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1899-05-22 - -
WEHKING LUDWIG GEFR. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WESTPHAL WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WILDBIEHLER BALTHASAR WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WITT O. WEHRM. 7 / LANDW. I. R. 84 1914-12-04 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WOGGON WILHELM ERS. RES. 15 / LANDW. I. R. 84 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WOHLERT FRIEDRICH WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WRIEDT HANS WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WULF WILHELM GEFR. 4 / 5 / LANDW. I. R. 84 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WLOTZKA LUDWIG FAHRER - 1915-10-26 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
WUTTKE KARL LDSTM. - 1916-04-22 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
WEILERT PAUL MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
WESTERHOFF RUDOLF MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
WILLZECK PHILLIP MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
WITKOWSKY ANTON MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
WEICHSEL F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG F. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG K. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENIG H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WENZEL H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL HERM. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WERMTER A. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WESSOLOWSKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WILLKE H. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST ROLNIK
WIRHEL G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WO?KE E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WECKBROD ERICH MUSK. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WEIDESCHAT ERNST MUSK. 10 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WELLNITZ KARL RES. 5 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WOELK MAX KRGSFRW. 11 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WOLTER ALFRED KARL KRIEGSFRW. 7/R.I.R. 231 1914-10-29 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WIESMA K. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-07 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WIEDMANN PAUL LDSTM. 5 KOMP. LDST. INF. BATL. MARIENBURG XX/12 1914-11-21 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WABEHN(?) JOHANNES HAUPTMANN 12/R.I.R.231 1914-10-24 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WEBERSCHAER WILLI OFFIZ. 7/R.I.R.225 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WALDOWSKI R. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 5 1914-08-23 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WELLNITZ E. RES. 7. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-13 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WERDA JOS. WEHRM. 6. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-22 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WERRES G. GEFR. 11. / RES. INF. REGT. 49 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WIEKE H. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLNOW ERICH VZFW. 8. / RES. INF. REGT. 2 1914-10-29 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WITZ F. RES. 1. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WICHERT B - - 1916-11-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
WICHMANN B - - 1918-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - SCHÖNLINDE -
WICHMANN K - - 1918-05-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - SCHÖNLINDE -
WOHLGEMUTH A - - 1914-12-17 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
WÖLKI A - - 1918-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
WÖLKI EDUARD GEFR. - 1916-10-08 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
WENDA von HEINRICH FELDFEBEL - 1914-09-07 - Lisy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WEBER FRANZ UFFZ. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WEIHMANN OTTO MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WERNER - UFFZ. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIETZ EDUARD RES. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WALTER - GEFR. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WOLLERT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WILMER GUSTAV FÜS. 10 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-30 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
WASSMANN K. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WILLUSA G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WEIHRAUCH WILHELM LDSTRM.  L.J.R.47,4K.  1915-05-25 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENNEHORST WILHELM UNTOFZZ.  M.G.K.L.J.R.47  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENZLAWIAK PETER WEHRMANN  L.J.R.47,7K.  1915-05-18 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WINTER KURT UNTOFZZ.  L.J.R.133K2K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WNDISCH JOSEF RESERVIST  MAG.PK. KOL.5  1915-06-07 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WAŁEK STEFAN FURMAN  - 1915-01-03 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WEBER JOHANN ERS.RES.   K.U.K.J.R.49,1 K   1915-01-26 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEISNGER KARL LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-16 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WAGNER JOHANN R.FAHRKAN  K.U.K.F.H.R.25,3 1915-04-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WALLNER ANTON JNFT.  K.U.K.J.R.4,10 K  1915-05-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEBER JOHANN JNFANT.  K.U.K.J.R.4, 8 K 1915-01-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINGELBAUER STEFAN LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.49,8K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINTERBACHER F. LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-15 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WOLF FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 10 1915-03-04 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WALDSIHT FERENCZ SZER.  WĘGIER P.P.  1914-12-25 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
WIĄCKOWSKI WALENTY LEGIONISTA - 1914-09-20 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WITKOWSKI LEOPOLD LEGIONISTA - 1914-09-30 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WASILIEW ANTON RUSSE ART.BRIG.2  1914-11-11 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEDIOR G.MIED- RUSSE SAM.JNFT.RGT.83  1914-12-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WENOKO ALEKSEJ MILIT.BEAMT.  FELDSP.  N.345  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WIESOLKIN ALEX RUSSE ART.BRIG.2  1914-12-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WOLKOW WASILY RUSSE PERN.GR.REG.3  1915-03-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEBER FRIEDRICH ERS.RES.  LJ.R.23.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WLOKA FRANZ ERS.RES.  L.J.R.23.5K. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WODARCZYK B. WEHRMANN  L.J.R.23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WOPYLKO J.ANDREI GEFREITER  JNF.RGT.184  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WURZL ANTON OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WEINHOLD ERDM. MUSKETIER  L.J.R.47.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WEISCHNITZEK AUGUST WEHRMANN  L.J.R.46.8 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WELL AUGUST WEHRMANN  L.J.R.47.11 K.  1915-06-25 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF JOHANNES WEHRM.  L.J.R.133.9 K.  1915-05-23 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF WILLY ERS.RES.  L.J.R.47.10 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WANKA FRANZ JNFANT.  K.U.K.7K.  1915-01-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WENGER JNFANT - J.R.93  1914 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJCZEK PAWEL JNFANT.  K.U.K.J.R.75.4K.  1914-11-30 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJEWITKA GEORGI LDST.ULANE  K.U.K.U.RGT..7  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WYSPIANSKI PIOTR LDST.ULANE  K.U..UNG.RGT. 7 1917-07-22 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOWYKOW ALEX RUSSE - 1915-01-04 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WUSTENBERG ??? UNTOFFZ. L.J.R. 2/3K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEIS FRANZ ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
WENSKI JOHANN PODOFICER ARMII NIEMIECKIEJ 11 KOMPANIA 7 PUŁKU OBRONY KRAJ. 1915-07-28 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
WESOŁOWSKI ANTONI ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1916-01-22 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
WILIŃSKI JAN ŻOŁNIERZ ZAPASOWY ARMII ROSYJSKIEJ - 1915-01-18/19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie 1895 - 2 nagrobki
WALAS MARIAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WALISZKO KAMIL - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WISZ KAZIMIERZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WOJCIECHOWSKI WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WOJTULEWICZ MIECZYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WALOWNIK LEISER PIECHUR 4 KOMP. 80 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kamieniec Podolski -
WANZREICH ISRAEL STRZELEC 4 KOMP. 20 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Bolszowice -
WEBER SIEGMUNT KAPRAL SZTAB 31 PUŁKU POSPOLITEGO RUSZENIA 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Jasienica -
WEISSBLUTH LEWI PIECHUR 25 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Niemirów k. Rawy Ruskiej -
WEISZ SIEGMUNT PIECHUR 66 PUŁK PIECHOTY 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Nagy Beresca / Węgry -
WOLFMAN ELIAS PIECHUR 34 PUŁK PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kanczuga k. Przeworska -
WOLFSTEIN MECHEL PIECHUR DOWÓDZTWO MIEJSKIE W DZIEDZICACH 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
WURM ISAK ABRACHAM PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1916 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
WALTER WILHELM - - 1916-05-26 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WALTER WILL? - - 1916-03-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WIEKR RICHARD - - 1914-11-04 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WADA ANTONI - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WALKOW OLINTRY - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WARZAN AFANASI SZER. - 1917-09-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WASZITOW PAWEŁ - - 1918-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WEHERALL GOTTFRIED - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WELIKI WASYL SZER. 21 p.p. 1917-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WENIKOSZ ONIANIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WILON BARBAN PODOF. 1 p.p. 1917-02-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WISŁAWSKIN MARCIN SZER. - 1918-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WOLEK WŁADYSŁAW - - 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WORONIN PIOTR - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WYSOCKI STANISŁAW SZER. 110 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
W??ISKI FRANZ RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WAITSCH? JOSEF RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASILEW WLADIMIR RUSS.SOLDAT - 1918-02-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASILIEW FEODOR RUSS.SOLDAT - ????-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIESCHIN ?? RUSS.SOLDAT - 1918-10-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKONTY? KWISKO RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKTOROWIT? ANTON RUSS.SOLDAT - 1917-09-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILEKSCHAN? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WINOWGEW - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOROBJOW PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-04-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WSZIWEW PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-11-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WUJKOWSKI [STA]NISL. RUSS.SOLDAT - 1916-04-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASILIEWICZ IWETISLAW - - 1916-12-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASSILEWSKI FRANC - - 1915-10-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887 - -
WEISS JOSEF - - 1919-08-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-09-02 - -
WERBICKI LEONTI - - 1916-03-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
WESTHAFE JOHANN - - 1917-05-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIDERA PAUL - - 1916-08-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIEKIZYN SERGEW - - 1915-08-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-10-07 - -
WIESCHALEK GEORG - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILDE FRANZ - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1880-10-30 - -
WILUSZCZ JOHANN - - 1914-12-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WLASOW JAKOW - - 1915-09-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-09-02 - -
WOLMIN WIKTOR - - 1916-08-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
WONGLORZ WILHELM - - 1915-09-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOZNIAK HUGO - - 1917-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-01-10 - -
WOZNIOK ANTON - - 1918-11-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-08 - -
WACŁAWK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WAGNER K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALICA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALICZEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WAPENIK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASCHKOWICZ K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASICEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASOWSKI L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASZEWSKI B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WATZEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WAWSKOWICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEBER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEGIERA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEGLARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEIDGASSER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEISS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WELYKCZTOWIEK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENCZARUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENECZUK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENTUNIAK I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENZEL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENZL M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WESOŁOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WESOŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEWODA G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIĄCEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIĄZEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIECZOREK S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIILLING W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WISŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITSCHAK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITTING A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITWICKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WODICZKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WODITSCHKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WODZIAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJCIECHOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJCZUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJNAR M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTAL P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTKO D - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTOWICZ P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLOSZCZUK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WORWA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WUTEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYCHLIDAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYPARTOWICZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYROD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYSOCKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALOSZEK LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WILLERT RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WIZNAR FERDYNAND - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WIZNAR TEOFIL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRÓBEL KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WEJSTER JERZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WIĘCEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRZOŁ ANTONI PPOR. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRZOŁ FRANCISZEK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WALUŚ FRANCISZEK - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WALUŚ FRANCISZEK - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WALUŚ KAROL - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WALUŚ LEON - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WALUŚ LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WALUŚ WOJCIECH - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WAWAK JAN - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WOJTAS ALOJZY - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WOJTAS JÓZEF - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WILDE JAN - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
WEESE TADEUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WENZEL KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 23, 8K 1915-02-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIEGAND AUG. EISENB.-SCHAFFN. MIL.EISENB.DIR. 4 1916-08-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEIDEN WILHELM WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 9KP 1915-07-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WÄCHTER ANT. ERSATZ-RESERVIST L.W.INF.RGT 19, 10K 1915-08-08 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOJTKOWIAK FRANZ WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 1KP 1915-01-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIND KARL GEFREITER LDW.INF.RGT 7, 9KP 1915-03-31 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISSBRODT HERMANN RESERVIST RES.FUSSARTL.RGT 1915-03-02 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WINTE WILHELM LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL.SCHRODA, 4KP 1917-07-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISSMANN KARL KRIEGSFREIWILL. LDW.INF.RGT 47, 10KP 1915-01-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISS ALFRED WEHRMANN LDW.INF.RGT 107, 6KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WELLER MA UNTEROFFIZIER D. RES. PI BEGL-KD.KP.BR.TR XVII A.K. 1914-10-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIESNER ROBERT WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 12K 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WABNIC ANTON SPIELMANN LDW.INF.RGT 46, 10K 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WINSCHEWSKI MAXIMIL. WEHRMANN LDW.INF.RGT47, 7KP 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WALTER HERM. WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 9KP 1914-11-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WWAGNER HEINR. RESERVIST 1 OBELS.INF.RGT. 167, 8KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIEGAND KURT WEHRMANN LDW.INF.RGT 133, 5K 1915-01-07 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WERNER KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 5K 1915-02-12 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISE WILHELM FREIWILLIGER K.S.LDW.INF.RGT 133, 4KP 1914-12-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIEDEMANN KARL ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 23, 7KP 1915-02-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOLFF OTTO UNTEROFFIZIER FELDLAZ 5 XVII A.K 1915-01-01 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WALKOWIAK JAN SZEREGOWY / POLAK 157 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WIŚNIEWICZ PIOTR SZEREGOWY / POLAK KOL.TAB.614 - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WĘGRZYN ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WRÓBEL ADOLF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
WALUS FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WERNER ALOIS - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WOLNY FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIGŁASZ ADAM - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
WOWRY FRANCISZEK - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
WINKLER ROB. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
WALICZEK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WALICZEK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WIEJA GUSTAW - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WITOSZEK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WAWRZUTA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
WÓJCIK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
WRÓBEL JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
WOLLNIK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WYSZKONY E. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WELZEL PAUL - - 1914-09-01 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WIDERA ANTON - - 1916-05-12 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WINKLER PAUL - - 1915-12-30 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WODOK PAUL - - 1916-06-15 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WAWROSCHEK ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WEIGELT ERICH - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WEIGELT WALTER - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WESPER ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WESPER RICHARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WIECZOREK JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WIECZOREK WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WIECZOREK JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
WODNIOK STEFAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
WOWRO JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
WARENIKOW FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 204 P.P. 1917-02-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WIERZBIŃSKI STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ ?P.P. 1919-04-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WOIKO GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-01-21 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WORONJUK ZOTIK SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 217 P.P. 1918-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WOSZUIS WŁADYSŁ. ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 4 P.P. 1917-07-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WOŹNICZKA JAN SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 272 P.P. 1918-06-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WEBER ANTONI - - 1915-11-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WICIK AUGUSTYN - - 1916-06-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WICIK PIOTR - - 1914-09-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK DAMAZY - - 1916-09-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK JAN - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK PIOTR - - 1915-06-14 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK SZCZEPAN - - 1916-09-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK SZYMON - - 1915-07-14 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WOLF JÓZEF - - 1915-08-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WOŹNICA KAROL - - 1916-09-06 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WOŹNICA MICHAŁ - - 1916-07-25 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JAKUB - - 1916-09-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JAN - - 1918-04-01 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JOACHIM - - 1915-08-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JÓZEF - - 1917-07-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK PAWEŁ - - 1916-06-04 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WYCISK JÓZEF - - 1917-08-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WYDERA JÓZEF - - 1914-09-08 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WALCZUCH WILHELM - - 1916-06-01 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WATZLAWCZIK FRZ. - - 19??-09-26 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WATZLAWCZIK JOF. - - 1917-05-09 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK JOHANN - - 19??-09-20 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WEHNOWSKY RICHARD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WIPPLER MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WITTEK FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WYTZISK FRIEDRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WAGNER FRA. - - 1917-07-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WAWRZYNEK A. - - 1914-11-14 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
WEIHSMANN J. - - 1919-03-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WESELOWSKI F. - - 1918-03-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WIECZORKE W. - - 1916-08-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WIORA JÓSEF - - 1915-08-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA JÓS. - - 1914-09-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA PAW. - - 1915-05-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WALUSIAK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WALUSIAK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WALUSIAK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAWAK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAWAK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAWAK JAN KANTNY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAWAK RUDOLF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAWAK WINCENTY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAWRZYCZEK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAWRZYCZEK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WEŻRANOWSKI JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WIELGOSZ JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WIELGOSZ PAWEŁ - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WYKRĘT ANTONI - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WYKRĘT FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WYKRĘT JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WYKRĘT JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
WAGNER ADOLF - - 1915-03-31 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WANIEK MAX - - 1917-05-07 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1869-10-18 - pomnik nagrobny
WELEZICH FRANZ - - 1920-08-28 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK PAUL - - 1915-02-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK ROBERT - - 1915-05-02 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WRANIK FRANZ - - 1921-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WRANIK IGNATZ - - 1916-02-12 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WRASIDLO JOSEF - - 1915-11-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WYROBEK JOHANN - - 1916-10-07 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WYROBEK LEOPOLD - - 1916-07-26 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WYROBEK THEODOR - - 1915-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WIENCIERZ JOHANN ARTL. - 1915-04-30 MARKOWICE Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1892-01-27 MARKOWICE -
WIECZOREK JOSEF - - 1915-01-15 - Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1894-01-10 - -
WIECZOREK F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WIGLENDA F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WILCZEK AUGUST - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1886 - -
WILCZEK JOSEF - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
WOTKO F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WYSTĘP J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WIECZOREK JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK PAUL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WOLLEK JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WROBEL FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL NIKOLAUS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL STEFAN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WAWRZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
WIECHACZEK FRANZ - - 1915-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WIECHOCZEK JOSEF - - 1917-08-?? - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WIKTOR AMAND - - 1915-07-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WINITZKI KASIMIR - - 1914-09-09 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
WOLANY AUGUST - - 1917-08-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WEBS JOSEF - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOHANN - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WOLANY VINZENT - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYCISK ADRIAN - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYCISLOK KARL - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL FRANZ - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL STEFAN - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WĄSIK WŁADYSŁAW OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
WENZEL KAZIMIERZ OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1916-01-27 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK IGANTZ - - 1916-07-05 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - 1916-07-17 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WEINHOLD HEINR(ICH) LSTM. - 1915-10-18 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WADULLA EMIL - - 1918-09-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WODOK LEOPOLD - - 1915-10-20 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WEISSENBORN CNRST. - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WESSOLOWSKI P. - - 1917-07-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WIDLINSKI ERNST - - 1917-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI JOH. - - 1914-12-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI PAUL - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIECZOREK JOH.(ANN) - - 1914-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIENKOLL PAUL - - 1915-06-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WILCZEK JOH. - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WILCZEK PAUL - - 1916-07-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
WODARCZYK JOH. - - 1916-03-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
WYPPICH BERH. - - 1918-09-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WYPPICH FRANZ - - 1915-02-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WYPPICH JOH. - - 1915-07-14 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WYZGOL ALFONS - - 1917-04-10 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ALFONS - - 1918-07-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ANTON - - 1915-01-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL IZIDOR - - 1916-12-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WACLAWCZYK ANTON - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WILCZEK CESLAUS - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WÓJCICKI FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WÓJCIK ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WÓJCIK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WRÓBEL JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WEISS KARL JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-22 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
WEREŃSKI STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WIZOR STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WŁADECKI WALENTY - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WOJTANOWSKI BOLESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WOLSKI ANTONI - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WRÓBLEWSKI STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WEGELER JOHANN JAGER UNG. L.B.K. AGR. 6 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WEIRKNECHT KARL JNFANT. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WILD KARL JNFANT. K.U.K. J.R. 39 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WOLF JÖSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 24 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WALICA ANTONI - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WALICA FRANCISZEK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIDNIC ALOJZY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIDNIC RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIJA JÓZEF - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIJA JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-30 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WANCZEK PAUL ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WLOCZYK KONRAD ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WUSTEFELD KURT ? ? 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
WYRWALSKI WŁAD. POR. - 1916 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
WÓJCICKI WŁADYSŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
WYRWALSKI WŁADYSŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
WICHARY JOSEF - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOWRZYK JOHANN - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOWRZYK STEFAN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WEINER JAKOB - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
WEJSMAN LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
WYLEŻUCH JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
WAHL JOHANN - - 1915-05-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WAHL JOSEF - - 1916-09-02 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WAHL MAX - - 1917-05-14 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WALECZKO JOHANN - - 1916-05-03 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WIDOK STANISLAUS - - 1918-07-15 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WILLASCHEK GRISPIN - - 1915-03-12 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WILLASCHEK MAX - - 1918-04-14 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WLOKA ALOIS - - 1914-08-22 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1866-08-29 - POETA, PISARZ
WYRTKI ALBERT - - 1915-09-25 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1889-09-03 * - * informacja nie umieszczona na tablicy
WYRTKI GEORG - - 1916-07-30 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WYRTKI JOSEF - - 1915-10-21 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WAWCZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 Rumunia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1897-06-22 - -
WANDZIOCH STEFAN - - 1918-09-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1883-12-27 - -
WIATREK JOHANN - - 1914-05-11 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1898-08-27 - -
WIESCHOLLIK KARL - - 1918-08-31 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-08-30 - -
WILK JOSEF - - 1916-10-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WROBEL JOHANN - - 1917-04-08 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WE?SOLY J - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WALTER KARL - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WALUSCZIK PAUL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WEICHERT AUGUST - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WEINER RUDOLF - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WELZER HANS - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WENDE PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WENTZLAFF HERMANN - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WERDER ALFRED - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WIELAND GEORG - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WALCZUCH STEPHAN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WEINGART WILHELM - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WIDERA ALOIS - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WIDERA THOMAS - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WILK THEODOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WLOCHOWITZ JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLLNIK ANTON - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLLNIK FRANZ - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLLNY MAX - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WROBEL IGNATZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WYPICH FRANZ - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WEISSMANN HERMAN - - 1917-05-11 - Krzyżowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie - KRZYŻOWICE -
WILLIM HEINRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WILLIM THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
WLADARZ FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
WYPCHOLL MARTIN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WABNIK FRIEDRICH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WALLOSCHEK FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WARDENGA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WEIDMANN JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WENDRINER ALFRED - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WENDRINER LEO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WICHER HUGO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WICHER PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WICHER THEODOR - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIECZOREK JOHANN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIECZOREK JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIECZOREK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIELSCH FRITZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIESCHALLA FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIGLINSKI FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILDE OTTO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WISCHNIOWSKI HEINRICH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOLKO ARTHUR - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOLLNY JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOLLNY NIKODEM - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WRZECIONO JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYGASCH AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYLEZOL EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYPISZCZYK PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYRWOL PETER - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILLIM THEODOR - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WLADARZ FRANZ - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOLLEK PAUL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WILCZEK FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WIECHARY THEODOR - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WILCZEK KARL - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WROBEL IGNATZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WYZGOL ALF. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL ALF. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL ANT. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL ISD. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL JOS. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WACHSNER LUDWIG - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WANTKE JOSEF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIECZOREK ERICH - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIECZOREK MAX - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIESSIOLLEK PAUL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WOITINEK REINHOLD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WOLLNY HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WEINCHOL STEPAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WEISS JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYCISK AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WAWRZYCZEK ADOLF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie włoskim
WAWRZYCZEK MATEUSZ - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
WĘGLARZY PAWEŁ - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
WRÓBEL JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
WÜRSBEK FRANZ - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WITOSZEK KONSTANTY - - 1917 UTINSKA GUB. Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1883 ŻORY-OSINY -
WYSCHKONY BRUNO - - 1916-05-22 VERDUN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
WROBEL JULIUS - - 1915-09-25 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
WYROBEK P. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
WALICZEK F. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
WALICZEK J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
WALICZEK F. - - 1916 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
WALICZEK K. - - 1916 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
WYROBEK J. - - 1916 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
WYROBEK L. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
WANDERSEE WILHELM UNTEROFFIZIER - 1917-07-14 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
W... HUGO - - 191?-09-07 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WIEDENHÖFT FRANZ - - 1918-08-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WUMMEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WUMMEL PAUL - - 1914-10-02 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WEICHBROD W. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
WANDERSEE FREDERICH MATROSE. - 1911(?)-12-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
WARNACK HERMANN MATROSE. - 1916-03-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
WOJCZESCHKE KARL HORN. - 1916-10-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
WARMBIER ARTHUR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WARNITZKI LEO HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEITUSCHAT EWALD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-16 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WELKE PAUL EINJ[ÄHRIGE] FREIW[ILLIG] INF. RGT. 49 1917-05-04 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-05-05 - lapidarium
WERNER KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WICHERT FRANZ ARM. SOLD. ARM. ERS BATAL. XXII 1923-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1877-07-27 - lapidarium
WICHMANN ?RT HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WINDMÜLLER ALWIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITT FRITZ UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTE WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTING AXEL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WUSKE PAUL LANDWEHRMANN - 1914-12-25 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-01-25 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 100