Nazwisk w bazie na literę W: 3785

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WUSSOW ALBERT LDSTM. - 1919-09-12 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
WIENER MARTIN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
WALDEN WÖRDEMANN LEUTNANT RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
WILL AUG. UNTFFZ. - 1914-09-09 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
WOSNITZEK EDUARD - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
WALCZAK JOHANN - - - - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
WERMKE OTTO - - 1916-08-01 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
WIESENBERG ARTHUR - - 1916-03-18 CASTLETTE-WA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
WILL HERM. WEHRM. - 1914-08-29 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
WEISS FRANZ - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WILK THEODOR - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WEISS ROBERT - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WIEJA JOHANN - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WUTTKE PAUL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
WUTTKE JOSEPH - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-30 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WLOCZYK KONRAD ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WANCZEK PAUL ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WEIRICH BRUNO ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
WOLF PAUL FUS. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
WOSNIAK DANTON INF. ÖST.UNG. 1914-10-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - vermißt
WOLF FRANZ - - 1916-08-19 TOBOLD-RUSSL. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - VERMIST
WARNER HEINRICH RESERVIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - VERMISST
WEISS JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - VERMISST
WAGNER OTTO SCHÜTZE - 1916-07-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
WENZEL JOSEF - - 1915-09-25 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
WESKE GUSTAV - - 1916-09-07 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WINKLER ERNST - - 1914-10-10 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WEDEMENES von WALTHER ? - 1916-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
WEINER ERNST - - 1916-07-18 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WUNSCH BRUNO - - 1918-01-26 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WIESNER WILHELM - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
WALK ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
WYWIOL SYLVESTER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY VERM.
WITTEK ALOIS - - - - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - VERM.
WIRTH ALFRED - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF VERM.
WILLE OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM.
WICHER PETER - - - - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - VERM.
WEESE PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
WOITHE FRANZ - - 1915-05-07 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
WUSTEFELD KURT ? ? 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
WEBER MAX - - 1917-06-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
WINKLER OTTO - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
WITTIG LINUS - - 1915-05-05 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WASIEK ALBIN - - 1916-10-13 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WAŚCIŃSKI JOSEF - - 1918-04-25 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WOITHE RICHARD - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
WITTIG ALOIS - - 1916-08-15 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WOJAK AUGUST - - 1917-03-26 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WAHLICH JOSEF - - 1914-12-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WEBER HEINRICH UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WITASSEK JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEIGERT KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WOLLNIK ROBERT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WITTE WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WARNITZKI LEO HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEITUSCHAT EWALD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-16 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WERNER KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WINDMÜLLER ALWIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WENDT HELMUT MUSKETIER - 1916-06-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
WEISS I JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WAGNER EMIL WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WICHER LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WARSCHKE HERMANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINKLER KARL ZGSF. F.J.B. 9 1915-01-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEIGELT KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WODNIAK STANISLAUS VINZ. INF.TIT.GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEINERT CESLAUS FÄHNR. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLANEK LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 14 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WASCHKEWITZ - RESERV INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEISS KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-06 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFSEGEN R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLLER OTTO ERS.RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WYBRANIETZ LUDWIG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WÖLFEL ERNST MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WIEZORREK JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENZEL PAUL ERS.RES. 12.KOMP.RES.INF.REGT.18 1915-06-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILHELMI FRIEDRICH LTN.u.ADJUT. LANDW.INF.REGT.31.III.BAT. 1915-02-20 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENDZIG RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WERNIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILLIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEIHS JOHAN - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WROBEL AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKEWITZ JAKOB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEIDLICH HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WOLF ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WILUDDA JOH - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WIEN ALOISIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
WILUTZKI A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
WAGNER FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WITTING AXEL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WARMBIER ARTHUR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WICHMANN ?RT HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITT FRITZ UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WOCKENFUFZ WALTER GEFREITER - 1915-03-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
WETZK HEINRICH PION. P.R.P.K. 86 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WAGNER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WILCZAK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WĄTOREK ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINSGOLL JOSEF WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-07 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEGSCHEIDER MICHAEL LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WITTIG WILHELM MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOJTOWICZ ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISE PAUL LTN. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS MAX LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFGRAMM RICHARD HPTM. P.R.I.R. 270 1915-05-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLF GEORG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WISCHNOWSKI B MUSK INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILL GUSTAV LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILKOWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WECKERT - GEFR. INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKE FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIGLARZ STANISLAUS RESERWIST RES.INFT.REGT.2/9.KOMP. 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEISS RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENIK GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIERSBITZKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKI JULIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
WOYDAK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WALENDY JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WELZEL ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WILUDDA JUL - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WIERZOCH ANT - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WEIDL OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WINKLER ERNST MUSK. - 1918-08-08 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLF EMIL REINH. WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BAT.48 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
WERNER PAUL LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.NEUSALZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
WARNKE - GREN R.J.R. 64 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
WEBER - GREN R.J.R. 4 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
WITTENBERG O. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-03-10 - tablica betonowa nr 2
WELZ JULIUS - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WERNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIELAND ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIERICH MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER KURT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WARKUS GEORG EJ. FRW. - 1916-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WINKLER JULIUS JÄGER - 1918-03-29 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
WOLF HERMANN PIONIER - 1917-02-07 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
WILDE BRUNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WEINERT RICHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WANGERIN WILLI GEFR. - 1918-09-29 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WOLLER OTTO ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
WULFF BERNH. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
WESTPHAL PAUL KRGSFRW. - 1917-05-03 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WINKLER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIELAND PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIESNER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WĘSIERSKI LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
WILLNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEIDNER MAX FELDW. - 1915-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WEISS HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIROWITZ WILHELM KAV. - 1918-03-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WEBER KARL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WILDE RICHARD - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WEICH FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WALTER RICHARD - - 1918-01-01 Italien Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
WANGERIN GUSTAV WEHRM. - 1914-11-14 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WESTPHAL OTTO MUSK. - 1915-01-13 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WEIGLHOFER EUSTACHIUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
WEHNER JOHANNES KR.FR. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WEISS ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
WALTHER KARL ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WESSELS JOHANN RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WOJCIECHOWSKI MATHEUS - - 1914-11-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.7
WAŁYNIEK MICHAEL INFT. I.R. 89 1914-12-21 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.37
WALSKI FRANZ INFT. I.R. 40 1914-11-26 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.17
WOJCIL JOHANN INFT. I.R. 9 1914-11-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.10
WULWAS SAVELI - RUSS. SOLD. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Siazki Reg. [J. Drogomir]
WOLFF JOSEF KR.FR. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
WOLLEK F. KAN. M.K. II 6 GARD. F.A.R. 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WEISS FR. MUSKETIER 2 K INF. REG. 141 1914-11-18 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WIESE ALBERT SERGEANT 5 B. 3 GARD. F.A.R. 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOLTHER G. WRM 6 K. INF. REG. 129 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOLF ADOLF MUSKETIER 6 K. INF. REG. 148 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WEIDEMANN K. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 61 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WOJCIESCAK JG. GEFREITER 3 K. GARD. GR. R. 5 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
WENDRINER KARL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-04 - Rotunda i nagrobek
WEITZEN ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-?-18 - Rotunda i nagrobek
WIDAWER CURT UNTEROFFZ. - sty-15 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEISSENBERG HELMUTH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
W?SCHAUER ALBERT - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WACHSNER PAUL OB.-APOTH. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
WALL MAX UNT.-ARZT.DR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEILL RUDOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WACHSMANN ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WALDSTEIN MART. UTFFZ.U.OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WARSCHAUER ALB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEINBAUM HERB. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEISSENBERG GUSTAV - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WERMTER A. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WEICHSEL F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENIG H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WENZEL HERM. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WILLKE H. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST ROLNIK
WO?KE E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WESSOLOWSKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WEINBERG F. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG K. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WIRHEL G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WAGNER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg ps.ŚWIT
WANIEK MAX - - 1917-05-07 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1869-10-18 - pomnik nagrobny
WONIAK FRANCISZEK - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
WARNECKE P. UNTEROFFZ. 8. K. JNF. REG. 82 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WIESKE OTTO - - - Frankreich (Vermißt) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
WEISS FRANZ OFFIZ. STELLV. 1 K MO??? BTL. 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WINKLER OTTO LDSTM. - 1916-09-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1886-01-19 - POMNIK
WEINGÄRTNER ARNOLD MUSKETIER 10. K. JNF. REG. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WEINERT RICHARD - - 1918-03-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
WAGNER K. RES. 5. K. J. R. 94 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WAWRZYCZEK ADOLF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie włoskim
WAWRZYCZEK MATEUSZ - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
WĘGLARZY PAWEŁ - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
WLOKA ALOIS - - 1914-08-22 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1866-08-29 - POETA, PISARZ
WASILEW NIKIFOR N. RIADOWOJ 29 CZERNICHOWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 20.05.1915
WŁADIKA PETER KORP K.U.K. IR 10 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 02.08.1915
WASYLI IWAN - RUSS. INF. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Orowajski Reg. [J. Drogomir]
WEGENER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WILD OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WITTE ALBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WELLHAUSEN OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WOLF WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WIRTZ WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WITZEL ADAM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WALTER FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WEINGARTEN KASPAR - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WIESCHEBROCK HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WITTEBORG PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WLOTZKA ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WEFERS PETER - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WEISSHUHN WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WINKLER OTTO - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WLASIUK JOHANN INF. K.U.K.IR.95 1914-12-12 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WAGNER MATHIAS FAHNR.KAN. F.H.R. 14 1915-01-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WAWRYNCZUK NIKOLAUS INF. I.R. 30 1915-03-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WĄS STANISLAUS ZGSF. K.K.L. I.R. 5 1915-05-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WIEDENHOFER JOHANN LDSCH. K.L.SCH.R. 1915-12-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WUNKOW ALOIS FAHNR. - 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WACKAR LEOPOLD UNT. JG. K.SCH.R. III/3 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WAGNER JOSEF SAPP. S.B. 14 1915-03-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WALDNER JACOB LDSCH. K.SCH.R. II/14 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WĄDRZYK BARTHOLOMEUS GFT. L.I.R. 31 1915-06-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WESNYJ IVAN INF. I.R. 30 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WIESNER FERDINAND LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WACIJK NEGOLA INF. I.R. 95 1915-01-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WOJCZESCHKE KARL HORN. - 1916-10-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
WEDDE PAUL - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WERRA FRANZ - - 1915-02-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WIRKUSS LEO - - 1916-09-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
WODTKE PAUL - - 1918-03-21 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
WIETZKE OTTO - - 1918-05-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WALLASCHECK KARL - - 1918-05-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WOLTERS MAX - - 1918-09-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
WERNER KARL - - 1915-04-06 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WOLTER FRITZ - - 1917-08-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
WOLF RICHARD - - wrz-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WEBER ALOIS KORPORAL L.J.R. 13 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WONDRA FRANZ - - 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WALKOW OLINTRY - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WILHELM PAUL TORPEDOHEIZER - 1916-05-26 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WALZBE WILLY - - 1917-03-18 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
WALDA FRANZ - - 1915-08-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
WASZITOW PAWEŁ - - 1918-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WUSKE HERMANN GEFR. - 1916-05-20 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WALDE KARL WEHRM. - 1916-04-13 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
WAGNER PAUL - - 1917-04-30 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WELIKI WASYL SZER. 21 p.p. 1917-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WURZEL FRIEDRICH LANDST. - 1915-07-23 LUCINO Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
WANDELT ? - - 1915-06-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WEICHBROD W. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
WIESNER GUSTAV - - 1917-10-24 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WILON BARBAN PODOF. 1 p.p. 1917-02-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WUNNICKE OTTO - - 1917-04-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WEISS K. - - 1917-08-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WOLF WILLI - - 1917-08-01 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WOLEK WŁADYSŁAW - - 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WYSOCKI STANISŁAW SZER. 110 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WAGNER J. E.RES. - 1918-09-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
WEHLITZ AUGUST MUSK. - 1916-05-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WANDERSEE WILHELM UNTEROFFIZIER - 1917-07-14 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
WUTTIG OTTO - - 1918-07-19 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WANIELIK RICHARD KAUFMANN - 1918-04-18 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1890-01-29 - obelisk
WORNA WILHELM DOM. KNECHT - 1918-05-31 Varesnes Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
WINKLER ROBERT - - 1914-08-22 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1889-10-29 - obelisk
WAGNER HERMANN - - 1915-11-22 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
WILL AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WITSCHEL HERRMANN - - 1916-04-13 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-08-05 - obelisk
WESKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WIPPICH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
WIESE RICH. - - 1915-08-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLAND OTTO LANDSTURMMANN - 1917-01-01 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
WESTPHAL WILLY - - 1916-10-09 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WITT ALWIN - - 1916-06-04 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WEIS FRANZ JOHAN ? JLK 1914-12-27 - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
WOLFGRAMM KURT MUSK. - 1916-01-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WILKE ERICH - - 1915-08-29 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLANDT ROBERT RESERV. - 1915-06-30 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH ALBERT - - 1916-03-25 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT RICHARD MUSKET. - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WARNACK HERMANN MATROSE. - 1916-03-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
WOGALZKE MAX - - 1917-08-12 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1890-02-20 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
WENDT PAUL - - 1916-10-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
WINKLER PAUL - - 1915-08-04 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
WNUCK von EMIL - - 1918-09-29 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
WEGNER MAX GEFREITER - 1918-10-03 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-11-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
WABNITZ KONRAD - - 1916-03-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WIETZKE REINHOLD - - 1918-11-31 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WEBER JOSEF - - 1916-11-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WETZEL BERNHARD - - 1918-10-10 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
WINDERLICH AUGUST - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WOLTER LEON - - ????-07-15 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WANEK ADOLF - LDST INF J.R 49 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WELICKA ALOIS JAGER L.J.R. 13 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WEHLITZ GUSTAW MUSK. - 1914-10-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WARZAN AFANASI SZER. - 1917-09-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WINCK WILLI GREND. - 1916-09-16 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WIRK WILHELM UNTEROFFIZIER - 1918-04-11 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1896-01-28 - obelisk
WAGNER GUSTAV - - 1914-09-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WEHERALL GOTTFRIED - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WUSKE WILHELM GREND. - 1915-08-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WALTER KARL WEHRM. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
WEINHOLD HERMANN - - 1914-12-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WENIKOSZ ONIANIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WICKFELDER RICHARD - - 1917-06-02 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WEINHOLD M. - - 1918 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WANDERSEE FREDERICH MATROSE. - 1911(?)-12-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
WINKLER WILHELM - - 1917-10-07 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WISŁAWSKIN MARCIN SZER. - 1918-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WILKE H. - - 1916-07-17 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WORONIN PIOTR - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WEGNER OTTO MUSK. - 1915-11-14 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WADA ANTONI - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WUTTKE PAUL - - 1914-08-22 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WEINERT JOHANN STELLENBESITZER - 1915-07-27 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1870-04-28 - obelisk
WRONA AUGUST SERGEANT - 1914-08-25 Schirmeck Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1888-05-08 - obelisk
WEISS ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WITSCHEL GUSTAV - - 1918-07-01 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1885-09-09 - obelisk
WITSCHEL RICHARD - - 1916-10-08 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1895-03-13 - obelisk
WIESNER PAUL - - 1914-09-28 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
WESKI FERDINAND - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI RICHARD - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WISCHNEWSKI AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
WESTPHAL - - - 1918 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WILL GUSTAV MUSK. - 1915-10-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WUNDER ADOLF SCHÜTZE ? 1914-11-?? - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
WENDLANDT OTTO MUSKET. - ????-12-02 LAZAR- STETTIN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WOHLFEIL AUGUST - - 1916-19-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT ADOLF LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH MAX - - 1915-10-26 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WROBEL FRANZ LANDW. - 1915-06-13 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WINKLER BRUNO LDST. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - O.
WISZNIAKOW MICHAŁ JENIEC 44. 20 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 951
WOSTRIAKOW JAN SZRG. 10 / 336 P.P. 1917-02-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 891
WOJCIUCHOWICZ GRZEG. SZRG. 9 / 173 P.P. 1916-11-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 816
WOŁOWICZ MAREK SZRG. 7 / 78 P.P. 1916-11-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 811
WINOKUROW PIOTR SZRG. 4 / 120 P.P. 1916-09-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 763
WOLNICZENKO STEFAN SZRG. RBCZ.BTL. 13 / 20. 280 1916-07-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 658
WINKLER H. - - 1915-10-23 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
WEISS LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-29 - nagrobek i rotunda
WERNIKE E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-03-14 - nagrobek betonowy
WÓDKA FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
WENGER ZACHARIAS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WUTTE JAKOB JG K.U.K T.K.J. 3 1915-03-02 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WEISSENSTEINER KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WIERCIAK JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WÓJCIK IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BRZOZOWA Na liście strat wykazany jako ranny
WITTENBURG A. - - 1918-06-16 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - Mogiła 11
WICZLING JAN - - 1915-01-07 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WOJOWSKI WŁADYSŁAW - - 1918-03-24 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WICKI JAN - - 1918-03-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
WIĆLING FRANCISZEK - - 1916-06-14 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Prokowo mogiła
WOLF FRANCISZEK - - 1918-03-10 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
WIEJA JOHANN - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
WENDT GOTTH. - - 1915-09-12 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - LAZ. TURKACWICE GEST.
WERNER EMIL - - - - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - LAZ. RATHENOW GEST.
WICHERT FRANZ ARM. SOLD. ARM. ERS BATAL. XXII 1923-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1877-07-27 - lapidarium
WENDT PAUL LDSTRM LDW IR 37/8K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
WELKE PAUL EINJ[ÄHRIGE] FREIW[ILLIG] INF. RGT. 49 1917-05-04 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-05-05 - lapidarium
WETZEL GEORG WEHRMANN LIR 22/3K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
WOLFF PHILIPP - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na beton. podstawie
WAFFMANN - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
WALTER KARL UFFZ. - 1914-10-23 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
WALTER KARL GREN. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-04 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 4
WILLERS FRIEDRICH FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
WICKER JAKOB - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
WALTER STEFAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
WOHNSER JOHANN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1890 - J. Drogomir go nie wymienia
WIŁKOW FRANKO - RUSS. INF. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Izmański Reg. [J. Drogomir]
WOEDTE JJOACHIM HENNING V LIEUTENANT - 1917-06-06 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WACHHOLZ FRANZ KANONIER - 1917-11-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WOLF AUGUST MUSKETIER - 1917-01-23 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WALTER RICHARD KRKRGR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - I.
WEINBECK RUDOLF GEFREITER 3.ESKADRON GRD.DU.CORPS 1915-07-31 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Gwiazda
WACHUTTA FERDINAND GFT. K.U.K. KORPS. T.A. 14 1915-02-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
WEHMEYER HEINRICH WEHRM. PREUSS.RES. INF. MUN. KOL. 49 1915-01-01 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
WILAMOWITZ-MOELLENDORFF von TYCHO - - 1914-10-15 IVANOGROD Wymysłowice wieś, gm. Strzelno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1885-11-16 - grób symboliczny
WĘGLOWSKI FLORIAN OFICER WOJSKA POL. - 1915-01-23 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1888-02-13 - grób rodzinny XI-4-1
WĘGLOWSKI PIOTR OFICER WOJSKA POL. - 1915-12-28 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1899-03-29 - grób rodzinny XI-4-1
WOŹNY ANTON CIV. KUTSCH. K.U.K. TR. DIV. 11 1915-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - gest.
WINKLER FRITZ - - 1918-08-27 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
WIERSDORT OTTO MUSK. - 1915-05-02 RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
WIACZEK GREGOR SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - gef.
WAGNER ADOLF DRAG. - 1917-08-13 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
WILLASCH HERMANN FUSIL. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
WOLTER THEODOR GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
WESTENBERGER JOSEF GREN. KPGRZF 3 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
WASTEL JULIUSZ KORP K.K. LIR 25 7 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 07.12.1915
WEZINOWICZ STANISŁAW LEGIONISTA 4 PUŁK 1915-08-04 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW NR 38/152
WOJTYCH RAFAŁ ZGSF. (PLUT.) POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-22 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1896 Krzeszowice Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
WOJDYLAK FRANCISZEK - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WITT FERD[INAND] W[E]HR[MANN] - 1915-07-26 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - Cywilna ofiara wojny
WOJDYLAK ADAM - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WOJDYLAK WŁADYSŁAW - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WIERZCHOWSKI FRITZ - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
WUSKE PAUL LANDWEHRMANN - 1914-12-25 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-01-25 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 100
WINKELHAKE ERNST UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WORTMANN KARL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WEISS OSWALD GFT. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WERNER HEINRICH - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WESTPHAL OTTO - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WECHER RICHARD - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WOLF II MICHAEL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WENDLAND BRUNO TIT.FELDW. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WERNER RICHARD LTN. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WIESE ERNST - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WEBER II HIERONIM - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WIDLA JOHANN INFT. LST. I.R. 16 1915-04-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 5.2
WOLASZYN WASYL INFT. I.R. 89 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.5
WIOCHMA JOSEF SAP. SAP. BAON. 10 1914-12-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.36
WOJWIK STANISLAUS INFT. I.R. 65 1914-11-20 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.33
WINKLER DAJOS INFT. H.I.R. 18 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.29
WONS JOHANN - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
WONS FRANZ - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
WONIAK STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT SZCZEPANA
WONIAK SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT STANISŁAWA
WÜRGER KARL - - 1916-07-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - bracia / brüder
WALTZKE KARL DRAGONER KUK DRAG.REG 12 1915-08-11 - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
WOSS FRIEDRICH - KUK DRAG.REG 12 1915-08-11 - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
WITTEK JOHANN GREN. R.II.I.E.BATL. 1916-09-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LUGNIAU KR. OPPELN 46 JAHRE
WEBER FRIEDR[ICH] LANDST[URMMANN] - 1914-12-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 37 lat
WODTKE HERMANN GEFR[EITER] - 1915-05-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
WILKE BRUNO ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1916-07-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 35 lat
WACHNER GEORG RUDOLF UNG. ZUGFÜHRER J. R. 62 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZASZOEGEN 28 JAHRE
WOLFF HEINRICH DTSCH. RES. G.R.R.M.G.K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEOWIGSHOF 28 JAHRE
WALDON JOHANNES DTSCH. KAN. III. G.R.F.A. REGT. 1915-01-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SCHIVELBEIN 26 JAHRE
WENZEL? WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 21 lat
WEINRICH GEORG UNG. INF. K.K. I.R. 31 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DAMALA 21 JAHRE
WILIŃSKI JAN ŻOŁNIERZ ZAPASOWY ARMII ROSYJSKIEJ - 1915-01-18/19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie 1895 - 2 nagrobki
WENZEL KARL - - ????-02-05 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 18 lat
WASCHOW ULRICH MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WEIDNER PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WOLF EMIL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WOSTRACK OTTO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WABERSEK PAUL UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WAWRZINCZEK RICHARD MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WITZKE ANTON MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WYRTKI ALBERT - - 1915-09-25 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1889-09-03 * - * informacja nie umieszczona na tablicy
WIĄCEK MATEUSZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WEMMER LEO - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
WERNER EWALD - - 1915-08-03 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
WRÓBEL STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASITSCH SPASOJE SERB.GEF. - 1916-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WILDE JAN - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
WÓJTOWICZ JÓZEF SZER. 3. P.P. POL. LEG. 1916-01-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WILKE FRANZ SERGT. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WINICZKI FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITTCHEN J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WINTER JOSEF - - 1916-02-10 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOŹNICA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WOLFF LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIESE GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIZOR STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WATSCHURK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 12 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WENZEL FRANZ - - 1918-03-21 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WABNIC ANTON SPIELMANN LDW.INF.RGT 46, 10K 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WENZEL ALOIS - - 1916-07-03 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WITEK JAKOB INF. I. R. 57 1915-01-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLER A. 44845 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WENDRINER ALFRED - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WESTERHOLZ WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER HERMANN - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WNUCK-LIPINSKI A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIENCH PETER - - 1917-05-15 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WITONIECKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WEKAUF FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WIJA JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WITEK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WSÓŁ JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASSILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.43 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WOLLOWSKI MAX - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WENZEL KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 23, 8K 1915-02-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WERNER PAUL FÜSILIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
WYSOCKI ROMAN LEK.SZTAB. - 1918-03-30 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WITTNER ERNST MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WOLF OSWALD RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOPERA AL. KARL ERS. RES. K.U.K. I.R. 32 / 6K 1915-02-11 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
WEINOHL J. - F.K.R.12 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLLHEIM GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WILCK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEZOREK AUGUST - - 1915-08-29 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOJTANOWSKI BOLESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WEDENJAPIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
WIENCH ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
WENZEL PAUL - - 1915-02-02 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WALTER HERM. WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 9KP 1914-11-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIESNER KARL - - 1918-01-1? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WNĘK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARD T.W. 15563 PRIVATE ROYAL SUSSEX REGIMENT 1918-07-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WÖLK HERM. LDSTM. - 1917-11-27 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WIDMANN PETER PTRF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WIECZOREK IGNATZ - - 1916-12-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-02-01 - -
WOJTCZAK KASPER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WYSTRACH ALBERT - - 1918-03-22 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WOŹNIAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WYKYDAL MATHIAS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WYRWA JOHANN RES. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASSILJEW MATWEJ GEM./RUSS. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WUNSCHIK KARL - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WEIDEN WILHELM WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 9KP 1915-07-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOLF ALFRED - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
WIERZBELOWSKI RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WÖRLE LEOPOLD JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISE KARL GEFR. - 1918-02-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1890-11-23 - -
WISCHMEYER ANTON WEHRM. P.R.I.R. 5/219 1915-04-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WUNDERLICH ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WILMES AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILLIMSKI PAUL - - 1918-08-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WRÓBLEWSKI STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WEIDE IGON* GEM./RUSS. I.R.115 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WEISS RICHARD - - 1918-04-17 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WENZEL STANISL. - - 1916-09-21 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WIEGAND KURT WEHRMANN LDW.INF.RGT 133, 5K 1915-01-07 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIRNATH? EMIL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOLFF MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WATTS W.J. 35641 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WEBER ARTUR UTFFZ. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WIEDEMAYER LUDWIG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WOLTER ALFRED KARL KRIEGSFRW. 7/R.I.R. 231 1914-10-29 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WOLK ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEINZETTEL JOH. - - 1917-04-17 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WAWRZYNIAK M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WOLSKI WLADISLAUS RES. PREUSS. R.J.R. 5/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALTER MAX GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASSILYJEW FEODOR GEM./RUSS. I.R.53 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WOLLNY JOS. - - 1915-03-10 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
WOJTKOWIAK FRANZ WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 1KP 1915-01-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WAHNER E. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WURZER R.H L.INF. - 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
WIRKEL JOSEF LDST. GEFR. 3 KP. ARM. BATL. 108 1915-06-28 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1895-04-04 - -
WOYSKY von - LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILLIM HEINRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WEISZ JOSEF ÖSTERR. KAN. K.K.R.A.D.2 1915-02-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
WYCHOWANEC IVAN INF. I.R. 58 1915-01-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALTER HANS KRAFTFAHR. - 1918-09-26 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
WINKLER GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WYBRANIETZ JOHANN - - 1916-03-11 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WEIRKNECHT KARL JNFANT. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WEINN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.267 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WAGNER F? - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WINKLER OSWALD - - 1915-08-27 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WEISE WILHELM FREIWILLIGER K.S.LDW.INF.RGT 133, 4KP 1914-12-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOLF HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
WÓJCIK FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-02-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WHITE F.F. 6362 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WENDOROWSKI KARL MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WIETRZYNSKI BARTH. WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILKOWSKI JAN - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOSSYLUS MICHAEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOITASCHEK PAUL - - 1916-05-31 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIELEBSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WRONKOWICZ MARTIN LDST.KUTSCH. T.B.ESK. 2 1914-11-03 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WYRWALSKI WŁAD. POR. - 1916 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
WASSITSCH SWETISLA GEM./SERB. I.R.7 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WIOSNA ALFONS - - 1917-07-27 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WEISSBRODT HERMANN RESERVIST RES.FUSSARTL.RGT 1915-03-02 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOITON G. - - 1916 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WEISER JULIUS LDST. ZGSF. S.B. 1 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAŚNIEWSKI KAZIMIERZ LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
WASYLOW FEDOR LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-04 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WLADARZ FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
WIELAND JOHANN UNG.INF. K.U.K. J.R. 23/2 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KALET -
WINKLER FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 - - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
WALLA JOH. MUSK. 5.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS HEINRICH SERG, - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WISSNER ADOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WĄSIAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WOLF JÖSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 24 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WAGNER FRANZ - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WYSTRACH FRANZ - - 1914-09-09 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WERNER AUG. MUSK. - 1916-03-21 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
WRASE HEINRICH PION. R.P.K. 84 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILIAMS G. 134233 SAPPER ROYAL ENGINEERS 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WASILJEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.105 1918-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WALUŚ WOJCIECH - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WESELMANN OTTO RES. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WILDEGGER LORENZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDMANN PAUL LDSTM. 5 KOMP. LDST. INF. BATL. MARIENBURG XX/12 1914-11-21 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WEICHL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 WILHERING -
WOJCIECHOWSKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WOŁOTYN MICHAIŁ KOSAK KUB. SOT. 35 1914-11-27 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
WIENER ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIEDOW HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WÓJCIK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WASTSCHENKO JEFIM GEM/ROSJA I.R.98 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WYRWOL JOHANN - - 1916-06-17 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WEISSMANN KARL KRIEGSFREIWILL. LDW.INF.RGT 47, 10KP 1915-01-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEIGELT HEINR. - - 1914-09-17 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WIELGOSZ ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTECKI MARJAN KAPRAL 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
WELESZKOWITSCH JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WABNIK FRIEDRICH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOICZYK FRANZ ERS. RES. 4 I.R. 78 1918-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-10-06 KNEJA -
WEISS KURT KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-20 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WASCHKO KARL MUSK. 11.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS WILH. ERS.RES. - 1916-10-01 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WITTING FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIELOCH FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WALICA FRANCISZEK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WOLF JOSEF - - 1916 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WYSTRACH MARTIN - - 1915-05-22 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
WIEDEMANN WILLY - - 1916-07-07 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
WRONA JOHANN GFT. I. R. 57 1915-02-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOOD E.E. 67259 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WASILJEW NIKOLAI ROSJA JNF.REGT. 12?.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOJTAS ALOJZY - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WIECHERT FRIEDRICH MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WILLMATH JULIUS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIECZOREK A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WILCZKOWICZ ANTONI - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 KWIATKOWICE -
WINTER AUGUST - - 1918-09-08 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WYSZNEWSKI IWAN - RUSS.I.R. 127 1915 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
WITTENBERG GERH. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIEN HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEISS KARL JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-22 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
WATIAKOW ALEX GEM/ROSJA I.R.3 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WALOCHA ANTON - - 1914-08-22 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WELLER MA UNTEROFFIZIER D. RES. PI BEGL-KD.KP.BR.TR XVII A.K. 1914-10-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEINBERGER AUG. - - 1917-10-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WISIOR LEOPOLD INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WADMAN W.H. 59476 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WARDENGA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
W? STANISL. - - 1914-12-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WOLLENBERG - MUSK. 2.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS OSWALD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(02-04) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WUTTIS GUSTAV SERG, - 1914-06-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WITTKE HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIELOCH LEON - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
WAZDRAG JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WIDNIC RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WODNIOK MARTIN - - 1915-07-06 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WIESCHOLLEK MICHAEL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WUNDE OTTO FÜSILIER - 1915-11-04 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
WIECHENTHALER PETER INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WCISŁO FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
WINKLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WASINAR JOHANN INF. K.U.K.I.R.21 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WELKOWIC MILKO GEM/SERBIA I.R.8 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
WIESER JOSEF - PION. RGT. 18 1916-03-09 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1886-07-18 - -
WERNER KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WRÓBEL ADOLF - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
WRIGHT L.C. 207769 PRIVATE THE QUEEN`S 1918-09-13 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WINKEL FRANZ ARM. SLD - 1915-08-22 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
WISCHNIOWSKI HEINRICH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOSCZYNA MAXIMILIAN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WYNIARSKIJ PETER - RUSS.I.R.7 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIESNER ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WILLMS JAN - - 1914-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-08-28 BOEN -
WAGY JULUS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WEBER CRNST. FŰS. FR 2/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WESSELKA ANTON GEM/ROSJA I.R.86 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WIESCHALLA FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WICHER AUGUST - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WETZEL A. MUSKETIER 1 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WALLNER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEGNER HERMANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WALDMANN HANS - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WIERSDORF OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WĘGRZYN STANISŁAW KAN. 3 P.ART. 1917-08-06 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
WEGEHAUPT A. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WALTER HERMANN - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WALTHER JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WILDBIEHLER BALTHASAR WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER PIOTR - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WRESAN ALBERT ERS.RES 7 K. I.R. 42 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WOJCIK JOHANN - - 1915-10-08 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WOJEWODČIČ FRANZ INF. K.K.L.I.R. 16 1915-05-04 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEILGUNG JOSEF B OB. WERKM. BAUK.8/5KRS 191509-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WIERZBICKI ANTONI - - 1918-10-07 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WINDISCHHOFER JOHANN - K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WENDEL GYORGY INF. H.I.R. 302 1915-02-20 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WELKOWITSCH GEORGI SERB.GEF. - 1916-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
WICHMANN B - - 1918-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - SCHÖNLINDE -
WERNER PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WIOSKA FRANZ - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
WAZINSKI KARL MUSKT. - 1917-01-06 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-08-02 Dlusken -
WERNER ALOIS - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WÜRZBURG MAX - - 1915-05-08 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
WEINBERG LEISER ROS. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WUR?? WILH[ELM] G[E]F[REITE]R - 1915-04-11 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie 1882-11-09 - -
WOLLNY JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIECZOREK HYAZINTH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WILLMS TILLM. FAHRER C F. ART. REG. 16 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WILDE JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WCHUSTER AUGUST - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WEIGELT - FŰS. FR 10/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.150 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOSNITZA JOHANN - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WEBER EDUARD OB.JG.KDTT.ASP. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEGNER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WINKLER MAX PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WISSMANN ADOLF HAUPTMANN u. BATTR. CHEF 2 BATTR. Fs.A.R 14 1915-04-18 SOKOŁÓW Karolew wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie - NEUBÖDDEKEN -
WEISS FRANZ - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEGEHAUPT P. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WESTEMEYER WILHELM UT.OFFZ. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOGGON WILHELM ERS. RES. 15 / LANDW. I. R. 84 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WIECHA JOHANN - - 1914-09-09 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
WICHER HUGO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WAHNSCH HERMANN SCHUZ LJR.46.C.K. - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WINKLER FRZ. - - 1915-09-25 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WINTER JOSEF INF. K.K.LDST. M.B. 85 1915-02-19 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WENIG JOHANN MUSKETIER BAYR.R.J.R.3/9K 1915-09-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WIŚNIEWSKI ANTONI - - 1918-03-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WOLFMAYR JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILMS WILHELM GREN. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-06 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WENOGRADOW ANDRAI GEFR/ROSJA ART. R. 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WOHLGEMUTH A - - 1914-12-17 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
WITASCHEK KARL - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
WITULSKI AUG. MUSKT. - 1917-01-05 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-23 Thomareinen -
WIELAND MAX FUSIL. - 1916-10-09 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WALOWNIK LEISER PIECHUR 4 KOMP. 80 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kamieniec Podolski -
WOLLSCHLAGER OTTO - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WOSCH KARL - - 1915-09-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WRZECIONO JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIEJA PAUL - - 1917-04-09 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WERCHE WILLY MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WUENSHENBORG P. HUSAR D. K. HUS. REG.15 1915-02-14 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WINKLER PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WIDAS J. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WERNER - GFT. FR 10 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WGLENKO NIKOLAJ UTFFZ./RUSS. SCH.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WOSNITZA SIMON - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WEGER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WITT HERMANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WIECZOREK SYLVESTER - - 1918-05-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOLF FRITZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEDEL EMIL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
WENZEL XAVERI - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEIHS PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WASSERMANN ERICH OBLTN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WRIEDT HANS WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WARZECHA ROCHUS - - 1915-09-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WICHER THEODOR - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WINEL FRIEDRICH ERS.RES. I.R. 339, 10 K. 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
WALECKO JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WAGNER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
WENZELL (?) KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WOŹNIAK FRANCISZEK - - 1918-11-17 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WASYLYK STEFAN INF. I.R. 58 1914-12-26 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLLNY ALOIS GREN. 4.G.R.Z.F 5 K. 1915-04-20 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WERDJANOW SERGEI RUSS. I.R.12 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WÖLKI EDUARD GEFR. - 1916-10-08 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
WISTUBA AUGUST - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
WULF ERICH EINJ. FREIW. 3 K INF REG 128 1914-12-03 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
WOITKE OTTO - - 1917-04-09 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
WEBER SIEGMUNT KAPRAL SZTAB 31 PUŁKU POSPOLITEGO RUSZENIA 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Jasienica -
WEISS MAX ERS RES BAYER RIR 13, 10K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
WYLEZOL VIKTOR UNTEROFFIZIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-05-09 - -
WYLEZOL EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILCZEK FR. - - 1916-07-21 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WYSTRAJEWSKI JOHANN GFT. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEBER III JOHANNES MUSKETIER R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
WUNDER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WOLDE BENCHARD - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WESTENKIRCHNER - INF. BRIR 8 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WICHLJAJEW ANTON GEM/ROSJA I.R.222 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WÓJCIK FLORIAN - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
WRAZIDLO VALENTIN - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WĘGRZYN ADALBERT INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALICZEK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WLADARZ PAUL - - 1918-06-13 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WAGNER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WOLLE AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALKA FELIKS LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1897 - -
WINGE ALFONS - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEITKE PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WIECZOREK JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WENDRINER E. ERS. RESERVIST 11 K. 1 BES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WIDERA NIKOLAUS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WIERZBA KAZIMIR SCH. K.K. SCH.R. 16 1915-05-07 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
WEGNER HERB[ERT] GREN[ADIER] - 1917-11-18 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WEIDNER HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WALTER GEORG - - 1918-10-31 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-12 GUBEN -
WEGER PAUL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WERESCHTSCHAKO MICHAEL GEM./RUSS. SCH.R.10 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WEBER THEOFIL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WALDYRA KASPAR - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WERMUTH FRITZ FÜSILIER 2 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WIGŁASZ ADAM - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
WARCH OSWALD - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WEBER VIKTOR PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISZ SIEGMUNT PIECHUR 66 PUŁK PIECHOTY 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Nagy Beresca / Węgry -
WAGNER OSK. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WYRWOL PETER - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WEBER FRANZ UFFZ. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WNEK - - - 1914-09-14 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
WORMUTH HERMANN RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1880-07-06 - -
WACHSMANN ERNST - UNTEROFFIZIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WILHEDELING M. FŰS. FR 2/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WE?SOLY J - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WROBEL PAUL - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WENDORFF FRANZ - - 1915-09-20 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WOLAŃCZYK MICHAEL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLLNY FRANZ - - 1915-03-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WESTERKAMP - GREN. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WECKERT KARL GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOJDYŁO WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WEISBERG ABRAM RUSS. INF.REGT.250.12.KP. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WENZEL ROBERT - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WOLFF OTTO UNTEROFFIZIER FELDLAZ 5 XVII A.K 1915-01-01 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIELSCH FRITZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOSCHEK PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WIE???? DOMINIKUE JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEISSER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WERNER GUSTAV - - 1916-07-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-10-01 SAGAN -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEISS FRANZ X. - K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WYRWALSKI WŁADYSŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
WERMEJEW WASILI RUSS. INF.REGT.306 191?-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WEIDLER NIKOLAUS - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WALDYRA THOMAS - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WACHS O. A. MUSKETIER 3 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WINKLER ROB. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
WILMANNS ? - - 1914-10-05 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
WEGENER KARL WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLFSTEIN MECHEL PIECHUR DOWÓDZTWO MIEJSKIE W DZIEDZICACH 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
WARDESKI LEO - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WLADARZ FRANZ - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WERNER - UFFZ. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER JOSEF WALENTIN RES. 5 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER AUGUST LDSTM. 13 K.R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WORNDL J. INF. BAYR.R.I.R. 2/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WALOSEK JOSEF - - 1914-10-10 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WALETZKO PETER - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WEINGARTNER LUDWIG INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOSNITZA JOHANN - - 1918-03-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WIEGMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WEINLICH ALEX GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WELITSCHKOWITZ LAZAR GEM./SERB. I.R. 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WERNER ERNST - RES. INF. RGT. 1 1915-10-10 Garbonowka / Rosja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1892-10-08 - -
WERNER FR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WIŚNIEWICZ PIOTR SZEREGOWY / POLAK KOL.TAB.614 - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WIGLINSKI FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOŚKO THEODOR - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WIMENY JANUS KAN. K.U.K.F.A.R.2 1915-01-09 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WELZ - - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WIESNIEWSKI JOSEPH - - 1915-06-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-02-17 BATKOWO -
WÜRGES HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIELYCH SEMEN UWOROWICZ INF. - 1915-05-(02-03) - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEISE OTTO MUSKETIER J.R. 78/6K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
WERSCHININ WASILI ROSJA JNF.REGT.212.11.KP 1915-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WICHER JOCHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WALESKA JOSEF - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WAGNER E. MUSKETIER 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WEGE ANTON - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WEIKELT OSWALD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WERDERMANN MART. VZFLDW P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIDE - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
WAWRZINEK E. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WILCZEK JOSEF FÜSILIER GARDE-FÜS. REGT. 1918-04-13 KOTÓRZ WIELKI Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1886-10-09 - -
WALTER - GEFR. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WEHKING LUDWIG GEFR. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WASYLENKO PORFIRY INF. IR 36 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEINHOLD WILLI UNTEROFF. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WISCHMEYER FRIEDRICH VIZE FELDW. PREUSS.R.J.R. 7/220 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WABEZEK MARTIN ZIVIL ARBEITER - 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WIEDEMUTH FRIED. - - 1918-04-27 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WRZECIONO ALOIS - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WINKLER STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILL AUGUST - - 1915-12-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WOZNOSIENSKI MICHAIL FR.SOLD RUSS.I.R.124 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILK VALENTIN RUSS.ZIVILGEFANG. - 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOJCZIK MICHAEL - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WILKE FRIEDRICH - - 1918-03-22 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WEIHN A. ISRAEL GEFR. F.L. INSTERBURG - - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
WREDE THEODOR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
WEGLEITNER GOTTLIEB E.R.INF. I.R. 59 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEBER ERNST LDSTRM. L.J.R.46/5K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
WORM HERMANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILLERS KLAUS RESERVIST J.R.77. 3.KOMP. 1915-07-30 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
WILLMANN ANDREAS MUSKETIER R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WLADIMIROW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.110 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WERNER FERDINAND - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
WURM JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WESPER ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WĄSIK JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WEIßSAAG REINHARD - - 1916-07-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WONDRAUSCH JOHANN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOZNY FELIX - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WRÓBLEWSKI IGNACY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WACHTER ALOIS LDST.INF. IR 87 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERSCHING JANOS - - 1915-01-02 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
WILMER GUSTAV FÜS. 10 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-30 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
WENDEL OTTO JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-13 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WYSCHKA LUDWIG - - 1916-07-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WILK SZYMON - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOCHNER JOHANN GEORG. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOJNA JANOS INF. - - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
WINARY NIKOŁAJ RUSS. INF.REGT.57.12.KP. 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOJCZIK PETER - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WOSCHKO FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WOLLNIK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WŁODARCZYK FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
WULKOW - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WATERMANN LOUI - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WEINBUB INGAZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WRUCK WILHELM GEFREITER L.J.R.46/6K 5680 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
WACHA RUDOLF SCH. SCH.R. 1 1915-02-21 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEND WIKTOR - - 1915-03-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-07-21 - -
WLASENKO FEDOSI UTFFZ./RUSS. I.R.85 1916-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
WOLLSTENIAK JOHANN - - 1916-04-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-14 KOLASZKOWICE -
WIESCHALLA GEORG - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WAWRZIK ALOIS - - 1914-08-22 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WACHTA JOHANN K.SCH. K.SCH.R. III - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIECZOREK JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
WERMKE EMIL - - 1917-10-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WALTHER ERNST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WUTTKE G. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WASCHEL KARL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINGUTH ALFRED - - 1917-04-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WALTER RICHARD UNTEROFFIZIER 8 KOMP. INF. REG. 52 1918-03-23 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WOCHRAMER JOHANN INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOSCHEK JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WĘKLAR STANISŁAW INŻ. PPOR. 7 BAON STRZELCÓW POLOWYCH 1915 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1890 - -
WENDT FRANZ-JOSEF LTN. 3/3.G.R.Z.F. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
WOLFMAYER JOHANN INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WÓJCIKIEWICZ JÓZEF LEG. POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-25 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WINOGRADOW FEDOR RUSS. SKOPIŃSKI R..I.R.326 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOSCHKO THEODOR - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WOLLNIK K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WĄDRZYK FRANCISZEK - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WASEYZIC AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
WENDT AUGUST ? - 1917-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
WEHS FROTZ - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WIDERA THOM. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WOJCIECHOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WEISSENBACHER - LDST.INF. IR 59 1915-03-29 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIT WIKTOR - - 1918-04-05 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1884-07-27 - -
WLASOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.470 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WENDRICH RICHARD - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
WIESCHALLA JULIUS - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WICHER PAUL - - 1915-05-04 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
WALLACH ISRAEL INF. K.U.K.I.R. 25 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIECZOREK JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
WERNER AUGUST - - 1915-01-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTMARK HANS LTN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WINKMANN HUBERT FÜS. G.R.R. 9/5 1915-08-07 WĄSEWO (WONSZEWO) Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - STRATUM, CREFELD -
WOCHNIK WILHELM - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
WEINHANDEL ANTON KPL. IR 47 1915-03-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOITHE OTTO - - 1917-11-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WALTER GUSTAV - - 1917-07-08 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1897-02-01 - -
WATERMAYER WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WOSCHEK THOMAS - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WZOREK BRONISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WELLER KARL GEFREITER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
WALDNER MATTIAS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIRNSPERGER PETER GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIRLAN FEODOR GEM/ROSJA I. R. 71 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WOSNITZKA THOMAS - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WYSZKONY E. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WĄDRZYK WOJCIECH - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WROBEL KURT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borkenhof -
WASS J? - K.U.K. I.R. 8(3?) ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
WILDE A. - OBERLEJTN. 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WITEK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIEZOREK PETER - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WALTER PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
WEIGELT ALFRED - - 1915-07-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
WANDER RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIENTZEK THEOB. UNTEROFFZ. - 1914-09-27 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WLEDIJKIN FGOROW GEM/ROSJA I. R. 56 1915-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WILCZEK FRANZ - - 1922-12-04 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WOITZIK WIKTOR - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WIENCH JOSEF - - 1917-08-09 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
WECHSELBERGER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOWRO JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
WERNER FRANZ - - 1918-04-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER REINH. GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WURSCHAU GUSTAV FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - PEITZ, COTTBUS -
WIESCHALA WIKTOR - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WACKER JAKOB - PREUSS.RES.IHF. RGT. ? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WÜNSCH PAUL - - pa?-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WEHNER PAUL - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WANYLOVSKY JOSEF INF. - - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENDT JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WOWRZYK JOHANN - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WIERZBICKI JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WECKER FRANZ - - 1917-05-05 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WARTER FRANZ X. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WISCHAN CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.76.2.KP 1917-04-20 LAMSDORF