Nazwisk w bazie na literę W: 3919

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WOJTUSIAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
WOJTA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOŹNIAK WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WIATROWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOZIGNOJ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WIELOCH FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WANDZEL KAROL - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1892-10-12 Żywiec -
WITOSZEK KONSTANTY - - 1917 UTINSKA GUB. Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1883 ŻORY-OSINY -
WOTZKA PETER - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOTZKA FRANZ - - 1918-03-18 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOTZKA PETER - - 1917-10-23 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WUSKE PAUL LANDWEHRMANN - 1914-12-25 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-01-25 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 100
WOLTERS MAX - - 1918-09-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
WALCZAK AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
WEISS SIEGFRIED - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - ZIEMIENTZITZ (Ziemięcice) -
WINKLER PAUL - - 1915-08-04 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
WUTZDORFF OTTO - - 1918-12-10 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
WÜLLHERN KARL - - 1914-11-07 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
WIDERA EMANUEL MUSKET. - 1915-11-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WILK ANTON LANDSTM. - 1919-11-30 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WYROBISCH JOHANN LANDSTM. - 1923-04-23 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WILCZEK ALFRED UNTEROFFZ. - 1924-07-30 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WENGLARCZYK SIEGFRIED - - 1916-02-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
WOJTYNA MATTHIAS - - 1915-01-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
WALCZAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
WINKLER OTTO - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
WOLLEK FRANZ - - 1914-11-26 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WAWRZINEK JOHANN - - 1915-07-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WOLLEK KARL - - 1915-05-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WANDELT GUSTAV UTFFZ - mar-16 RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS PAUL MUSK. - 1917-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS HEINRICH SERG, - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS WILH. ERS.RES. - 1916-10-01 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WUTTIS GUSTAV SERG, - 1914-06-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WENDT HELMUT MUSKETIER - 1916-06-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
WEICHL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 WILHERING -
WIORA JÓSEF - - 1915-08-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA PAW. - - 1915-05-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WAGNER FRA. - - 1917-07-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WEIHSMANN J. - - 1919-03-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA JÓS. - - 1914-09-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WESELOWSKI F. - - 1918-03-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WIECZORKE W. - - 1916-08-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WOJCIECH B. - - 1915-06-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-07 Wijewo -
WOJCIECH P. - - 1918-04-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-04-12 Wijewo -
WOCHNIK P. - - 1915-02-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-01-30 Wijewo -
WOJCIECH J. - - 1915-12-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-09-05 Wijewo -
WOJCIECH S. - - 1917-12-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-11-13 Wijewo -
WIERCIMAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
WIECHACZEK FRANZ - - 1915-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WOLANY AUGUST - - 1917-08-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WERNER RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
WERNER HEINRICH - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-26 WEIMAR -
WANIURA LEOPOLD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
WOCHNIK MAX - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
WUTKE PAUL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
WALKOWIAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAWRZYNIAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WOROCH ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WALKOWIAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WOROCH STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAŁĘSA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WEITIG KURT - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
WOGALZKE MAX - - 1917-08-12 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1890-02-20 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
WITEK ANDRZEJ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
WALCER KARL LANDST. - 1918-09-18 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
WIELOCH LEON - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
WOLDT ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1879 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
WIDLINSKI JOH. - - 1914-12-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIECZOREK JOH.(ANN) - - 1914-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WEISSENBORN CNRST. - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI ERNST - - 1917-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI PAUL - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WEISS ADOLF - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
WENZEL RICHARD - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
WASCHKI JULIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
WITULSKI AUG. MUSKT. - 1917-01-05 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-23 Thomareinen -
WAWRZYNOWICZ WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
WURZEL FRIEDRICH LANDST. - 1915-07-23 LUCINO Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
WAWRZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
WEINZ JOSEF UNG. INF. K.U.K. I. R. 86 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZUBOTKA -
WILK KARL OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILLIM JULIUS - - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE ES STARBEN FÜR DIE HEIMAT
WRAZIDLO WIKTOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WALTER? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILK? KONSTANTIN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WOHNIK EMIL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WROBEL MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WAWRZYNEK A. - - 1914-11-14 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
WITONIECKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WOŹNIAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WITONIECKI ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WAWRZYNKOWSKI PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WASEYZIC AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
WOCKENFUFZ WALTER GEFREITER - 1915-03-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
WEDEMENES von WALTHER ? - 1916-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
WINKMANN HUBERT FÜS. G.R.R. 9/5 1915-08-07 WĄSEWO (WONSZEWO) Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - STRATUM, CREFELD -
WULGAM GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
WILHELM PAUL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WLOCZYK PETER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WILHELM WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WOJTOK JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WURST PAUL ARM SOLD. - 1918-08-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WUMMEL PAUL - - 1914-10-02 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WIEDENHÖFT FRANZ - - 1918-08-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WOLF FRANCISZEK - - 1918-03-10 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
WEIST PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
WALTER HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
WINKLER JULIUS JÄGER - 1918-03-29 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
WOLF RICHARD - - wrz-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WOLTER LEON - - ????-07-15 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WISKOW ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC -
WOLF HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
WEIDLICH HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
WICHMANN B - - 1918-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - SCHÖNLINDE -
WICHMANN K - - 1918-05-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - SCHÖNLINDE -
WISCHNEWSKI AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
WIESCHELLEK PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WOITYNEK WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WOITYNEK VIKTOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WASCHESCIO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
WÖHN FRIEDRICH - - 1917-10-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
WEIHN A. ISRAEL GEFR. F.L. INSTERBURG - - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
WERNER KARL UTFFZ. 5 G.R. Z/F 1915-08-06 Brzeźno (Bshesno) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHMALKALDEN -
WALDON JOHANNES DTSCH. KAN. III. G.R.F.A. REGT. 1915-01-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SCHIVELBEIN 26 JAHRE
WENZE KARL - - 1919-01-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-01-27 SCHILDBERG -
WOITHE RICHARD - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
WOLLNY JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
WIERZOCH ANT - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WEIHS JOHAN - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WERNER GUSTAV - - 1916-07-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-10-01 SAGAN -
WAWRZINEK PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
WILUDDA JUL - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUDDA JOH - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WEBER MAX - - 1917-06-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
WALKOWIAK KAZIMIERZ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
WOHLGEMUTH A - - 1914-12-17 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
WLACKNO AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMOTTEN -
WALZBE WILLY - - 1917-03-18 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
WERNER FRANZ - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
WOLLEK PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
WÓJCIK TOMASZ - - 1915-04-02 - Wadowice miasto, gm. Wadowice, pow. wadowicki małopolskie - RABKA -
WNUCK von EMIL - - 1918-09-29 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
WICKI JAN - - 1918-03-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
WIĆLING FRANCISZEK - - 1916-06-14 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Prokowo mogiła
WIETERSHEIM von AXEL - - 1918-10-29 ST. FERGEUX Bogdanów II wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie 1891-07-05 POZNAŃ -
WIKTOR AMAND - - 1915-07-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WIECHOCZEK JOSEF - - 1917-08-?? - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WANCZURA ANTON - - 1918-10-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
WYGLENDA JOHANN - - 1914-12-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
WANCZURA KONSTANTIN - - 1918-03-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
WIELOS??SKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WIŚNIEWSKI ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WNUK KARL JG. F.J.B. 16 1914-12-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 PITROWICE -
WILCZEK PAUL - - 1916-07-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
WLADARZ FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
WILLIM THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
WILLIM HEINRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WYPCHOLL MARTIN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WURSCHAU GUSTAV FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - PEITZ, COTTBUS -
WILDE - - - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
WŁODARCZAK LEON - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WAWRZYNIAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WOJDOWSKI JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WETZEL BERNHARD - - 1918-10-10 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
WICHERT B - - 1916-11-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
WESSOLOWSKI P. - - 1917-07-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WILCZEK JOH. - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WYPPICH JOH. - - 1915-07-14 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WĄSIAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WĄSIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WILUTZKI A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
WOLF HERMANN PIONIER - 1917-02-07 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
WARNER ERICH - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
WENDRICH ERNST - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
WEISSBLUTH LEWI PIECHUR 25 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Niemirów k. Rawy Ruskiej -
WINITZKI KASIMIR - - 1914-09-09 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
WAGNER THEODOR - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
WIRKUSS LEO - - 1916-09-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
WISSMANN ADOLF HAUPTMANN u. BATTR. CHEF 2 BATTR. Fs.A.R 14 1915-04-18 SOKOŁÓW Karolew wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie - NEUBÖDDEKEN -
WESKI FERDINAND - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI RICHARD - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WÜRFEL GUSTAV - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1883-04-23 NAHNGEISE -
WEISZ SIEGMUNT PIECHUR 66 PUŁK PIECHOTY 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Nagy Beresca / Węgry -
WIEJA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
WÓJCIK STANISŁAW - I.R. 27 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 MOKRZYSKA -
WEIDNER KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WEIDNER ROBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WELSCH HERBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WIENCIERZ JOHANN ARTL. - 1915-04-30 MARKOWICE Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1892-01-27 MARKOWICE -
WEBER EDMUND SOLDAT GREN. REGT. 100 1917-07-08 PILLKEM Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1875-02-18 MARKERSDORF (Markocice) -
WIĄCEK MATEUSZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WITEK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WRAŻEŃ ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WITEK WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WURM ISAK ABRACHAM PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1916 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
WITTEK JOHANN GREN. R.II.I.E.BATL. 1916-09-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LUGNIAU KR. OPPELN 46 JAHRE
WOLF ALFONS - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WIHKLESSE ADU. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WOLF HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WAGNER AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WESTERIONEK IWAN RUSS. SOLDAT I.R. 249 5 KOMP. 1918-10-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1875 LOSCHILNO -
WYPPICH FRANZ - - 1915-02-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WYPPICH BERH. - - 1918-09-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WIENKOLL PAUL - - 1915-06-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WOŹNIAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
WÖLKI EDUARD GEFR. - 1916-10-08 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
WEDER GUSTAV INF. I.R. 98 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 LEITOMISCHL/LITOMYŠL -
WOJCZESCHKE KARL HORN. - 1916-10-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
WARNACK HERMANN MATROSE. - 1916-03-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
WINKOWSKI OTTO LANDST. - 1916-07-25 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-08-17 Langgut -
WILCZKOWICZ ANTONI - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 KWIATKOWICE -
WILDE OSWALD - - 1919-01-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-12-26 KUTTLAU -
WEISSMANN HERMAN - - 1917-05-11 - Krzyżowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie - KRZYŻOWICE -
WOJTYCH RAFAŁ ZGSF. (PLUT.) POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-22 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1896 Krzeszowice Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
WOJTYCH RAFAŁ - - 1914-12-23 Łowczówek Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie 1986 Krzeszowice -
WIEHLER KARL - - 1915-02-16 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
WALTER GERHARD - - 1915-04-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
WALTER HANS KRAFTFAHR. - 1918-09-26 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
WAZLAWCZYK JOZEF - - 1916-07-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WOITEREK THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WOITYNEK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WAZLAWCZYK JOH. - - 1916-04-11 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WIPPICH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
WODARCZYK JOH. - - 1916-03-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
WICZLING JAN - - 1915-01-07 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WOJOWSKI WŁADYSŁAW - - 1918-03-24 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WOLTER FRITZ - - 1917-08-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
WUSSOW PAUL - - 1918-09-16 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
WEGNER MAX GEFREITER - 1918-10-03 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-11-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
WESOŁOWSKI ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
WENDORFF E. SCHÜTZE REIMS 1917-04-18 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
WOLLSTENIAK JOHANN - - 1916-04-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-14 KOLASZKOWICE -
WIERDACH PAWEŁ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - KOBYLANY -
WOICZYK FRANZ ERS. RES. 4 I.R. 78 1918-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-10-06 KNEJA -
WENDT PAUL - - 1916-10-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
WEIGEL OTTO - - 1916-05-22 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WOITHE ERNST - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WÜNSCH OTTO - - 1915-04-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WALTER HERMANN - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WÖLKI A - - 1918-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
WEIMANN JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
WISCHNIOWSKI WILH. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
WEHNERT PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
WIRTH ALFRED - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF VERM.
WENDORFF FRANZ - - 1915-09-20 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WODTKE MAX - - 1918-08-22 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WILLKE H. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST ROLNIK
WOLFF HEINRICH DTSCH. RES. G.R.R.M.G.K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEOWIGSHOF 28 JAHRE
WUNDE OTTO FÜSILIER - 1915-11-04 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
WOLFMAN ELIAS PIECHUR 34 PUŁK PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kanczuga k. Przeworska -
WALOWNIK LEISER PIECHUR 4 KOMP. 80 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kamieniec Podolski -
WOJTAS JOSEF TRAINSOLDAT TR.DIV. 1 1916-04-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1869 KAMESZNICA -
WIELAND JOHANN UNG.INF. K.U.K. J.R. 23/2 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KALET -
WALOSEK JOSEF - - 1914-10-10 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WODNIOK MARTIN - - 1915-07-06 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WIENZEK JOHANN - - 1915-08-12 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WEBER SIEGMUNT KAPRAL SZTAB 31 PUŁKU POSPOLITEGO RUSZENIA 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Jasienica -
WRÓBEL J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
WÜRTELE ROBERT OB. LEUTNANT K.u.K.I.R.51.16.Fk 1915-06-20 - Odrzywół wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski łódzkie 1887 Innsbruck -
WINTER HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
WIEN ALOISIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
WERNER BRUNO - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
WURST JOSEF - - 1918-07-14 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - HAMMER -
WO?KE E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WESSOLOWSKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WACIĘGA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - GŁĘBOWICE -
WIELAND KARL - - 1916-05-16 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WESTPHAL ERNST - - 1915-05-03 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WALTER GEORG - - 1918-10-31 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-12 GUBEN -
WLOKA PAUL - - 1916-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
WITSCHEL KARL - - 1915-04-04 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
WITSCHEL JOHANN - - 1917-08-04 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
WALTER EMIL - - 1915-04-02 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WINGUTH ALFRED - - 1917-04-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WOITHE OTTO - - 1917-11-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WÜNSCH PAUL - - pa?-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WEDDE PAUL - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WERRA FRANZ - - 1915-02-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WALL(?) RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
WODTKE PAUL - - 1918-03-21 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
WUTTKE PAUL - - 1914-08-22 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WUTTIG OTTO - - 1918-07-19 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WILKE FRIEDRICH - - 1918-03-22 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WOLBE OTTO - - 1917-06-11 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WIESKE OTTO - - - Frankreich (Vermißt) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
WIERZBIŃSKI IG. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 GÓRZNO -
WOJCIECHOWSKI FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 Górka -
WEISS GERH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
WALDMANN HANS - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
WIENER MARTIN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
WACHSNER LUDWIG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
WOTA ANDREAS SCH. SCH.R. 34 1916-05-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 GITALOWICE -
WERNER AUG. MUSK. - 1916-03-21 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
WEISS HERM. LANDW. - 1915-09-27 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
WAGNER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
WEICHSEL F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL HERM. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG F. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG K. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WIRHEL G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEININGER PAUL INF. I.R. 68 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 FEGYVEREK -
WINHULLA KARL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
WINTER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1897 Eulenburg -
WAGNER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg ps.ŚWIT
WEIDNER MAX FELDW. - 1915-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
WILTNER FERDINAND SCH. SCH.R. 9 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 EINSIEDL -
WOLLEK LEO - - 1915-03-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
WIECZOREK A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WITTCHEN J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WAPNIARZ F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WIECZOREK B - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WROBIŃSKI PIOTR - - 1914-10-13 pod Nasiłowem pow. Radziejów Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1881-04-22 Dobrzyca -
WASCHKA KARL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
WIECZOREK JOSEF - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
WAZINSKI KARL MUSKT. - 1917-01-06 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-08-02 Dlusken -
WALETZKO JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
WEINRICH GEORG UNG. INF. K.K. I.R. 31 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DAMALA 21 JAHRE
WEESE TEDEUSZ - I B LEG. 1915-07-21 OKOLICE URZĘDOWA Dzierzkowice-Rynek wieś, gm. Dzierzkowice, pow. kraśnicki lubelskie 1896-07-14 CZĘSTOCHOWA -
WRONA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
WACHNER GEORG RUDOLF UNG. ZUGFÜHRER J. R. 62 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZASZOEGEN 28 JAHRE
WANDERSEE FREDERICH MATROSE. - 1911(?)-12-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
WYZGOL ALFONS - - 1917-04-10 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ANTON - - 1915-01-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ALFONS - - 1918-07-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL IZIDOR - - 1916-12-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WICKFELDER RICHARD - - 1917-06-02 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WUNNICKE OTTO - - 1917-04-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WÓDKA FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
WARCZOK WILH.[ELM] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
WCZASSEK JOS.[EF] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
WYWIOL SYLVESTER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY VERM.
WOŁK MICHAWL - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - Chałupki Medyckie pow. Przemyśl -
WÓJCIK IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BRZOZOWA Na liście strat wykazany jako ranny
WERGIN GUSTAV - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI -
WITEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
WYZGA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
WOLF PAUL - - 1915-04-27 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
WOLF WOLF - - 1918-10-03 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
WEISSER ALBERT - - 1916-04-12 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
WILKE PAUL - - 1917-01-05 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
WILKE EMIL GEF. - 1915-09-05 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
WINKELMANN ERNST - - 1915-08-29 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
WROBEL KURT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borkenhof -
WOYKOß GOTTFRIED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borken -
WANZREICH ISRAEL STRZELEC 4 KOMP. 20 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Bolszowice -
WOSZCZYNA STANISLAUS SAN.SOLD. - 1915-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1876 BOLETIN -
WYSTRACH THEODOR - - 1916-05-03 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
WOITZIK MAXIMILIAN - - 1915-06-26 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
WILLMS JAN - - 1914-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-08-28 BOEN -
WIROWITZ WILHELM KAV. - 1918-03-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WARKUS GEORG EJ. FRW. - 1916-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WABNITZ WILHELM - - 1916-04-11 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
WOJNAR JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIECZ -
WINKLER EDMUND - - 1919-04-05 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - BERLIN-PANKOW -
WEBER KARL - - 1918-05-11 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
WIESNIEWSKI JOSEPH - - 1915-06-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-02-17 BATKOWO -
WIETZKE OTTO - - 1918-05-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WIETZKE REINHOLD - - 1918-11-31 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WILKENS KARL GEFR. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BAD BRAMSTEDT -
WEBER ERICH MUSK. - 1917.04.17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE EMIL GEFR. - 1917-04-23 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE OTTO UTFF. ?? - 1914-12-28 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WEBER EMIL GREND. - 1917-11-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE HANS LTN.D.R. - 1918-08-20 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE PAUL MUSK. - 1918-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE WILH. UTFF. - 1915-07-27 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WILKE AUG. LDWM. - 1914-11-30 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WITT ALBERT MUSK. - 19??-04-12 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WENIG H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WERMTER A. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WALUSIAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
WALUSIAK WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
WENDT AUGUST ? - 1917-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
WILDE WILHELM - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
WEIDT EDGAR - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
WOLF EDUARD - - 1915-10-26 RUSSLAND Mańkowice-Bardno wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-03-22 -
WIZI GUSTAV HUS. H.H.R. 5 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WINKLER PAUL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WINKLER MATHIAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WERTHMANN DANIEL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WERTH HERB. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WILK THEODOR - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WOSNITZA RUFIN WEHRMANN L.J.R. 23/4K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
WOITZIK THEOFIL - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
WOLODIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 48 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WŁASOW STIEPAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WINIOVSKY ANTON PTRF. K.U.K.F.J.B. 16 1915-02-15 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
WOLTENBAR GERHARD - MARYNARZ Z NISZCZ. V26 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
WCHUSTER AUGUST - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WLATZKA MICHAEL WEHRM. 2 KOMP. LDST. I. BATL. LÖTZEN II 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIESCHALLA GEORG - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WITT... WILHELM - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
WROBEL FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WILMANNS ? - - 1914-10-05 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
WARSITZ FEODOR - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
WAGNER JULIUS LDST. I.R. 59 1915-04-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAŠLIK VINZENZ INF. ÖST.UNG. - 1914-11-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLF G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEGRZYN WLADISLAUS GFT. K.U.K.I.R. 80 1915-02-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
WALECKO JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WAHNSCH HERMANN SCHUZ LJR.46.C.K. - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WOIKU TANASAKE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOLLENBERG AUGUST ? ERS.ESK.UL.RGT.3 1914-09-19 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
WUDECZKA JÓZEF - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILHELM JOHANN MUSKETIER I.R. 45 / 1K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WECKERT - GEFR. INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WÓJCIK JOSEF INF. I.R. 57 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WOSCHKO STANISLAUS - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WIEDEMANN WILLY - - 1916-07-07 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
WIELAND KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WONS JOHANN - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
WALACHOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WIRTZ WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WITWICKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WŸSTRACH PAUL - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
WOLOSCHIN PETER GEM/ROSJA I.R.309 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WERNER ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WACIJK NEGOLA INF. I.R. 95 1915-01-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WARSALA FRANCISZEK LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1891-12-01 - -
WIDAS J. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WIEGAND - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIENTZEK JOSEF - - 1920-01-07 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WIESCHALLA JOHAN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WAWRZIK VALENTIN - - 1916-03-22 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WYLEZOL JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WEIKELT OSWALD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WALZEBOCK ERNST - - 1915-02-07 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
WABILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.270 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WALUS FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WARŁONOW SEDRAK RUSS. - 1917-01-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLF W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIDERA NIKOLAUS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WINEL FRIEDRICH ERS.RES. I.R. 339, 10 K. 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
WOJUCH IWAN GEM./RUSS. I.R.112 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOSS ANTON MUSKETIER 5K JNF. REG. 176 1914-11-16 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
WĘGRZYN JÓZEF PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEITLANER ANDRA JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-13 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEBER JOSEF GEFREITER 4.G.R.Z.F.9K. 1915-08-05 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
WYCISK ADRIAN - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIGLARZ STANISLAUS RESERWIST RES.INFT.REGT.2/9.KOMP. 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WOSNITZKA FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WERNER EWALD - - 1915-08-03 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
WILZEK KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WUTTKE PAUL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
WOLF GEORG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLTER JOSEPH - - 1917-07-11 in Galizien Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
WITZEL ADAM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WODITSCHKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WATZLAW SILV. - - 1915-09-13 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOLOSNIKOW WASILI GEM/ROSJA I. R .37 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WISOTZKI LEON - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WAGNER JOSEF SAPP. S.B. 14 1915-03-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WOLSKI - LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WOLDE BENCHARD - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WIESENBERG PAUL GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WOSCZYK FRANZ KAN. - 1916-06-08 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WILCZEK JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WICHER PETER - - - - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - VERM.
WYLEZOL STEFAN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIESCHALLA BRUNO - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WACHRUCHOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WASIEWICZ STANISLAUS KDTT. SCH.R. 18 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WASKO JOSEF WEHRM. PREUSS. I.R. 46 1914-10-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOSCHEK PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WOLADY JLIE GEM./RUM. I.R. 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WEISS KARL LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WITKIEWICZ STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEISNER JOHANN ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/219 - - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
WALTER PAUL - - 1918-10-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WOSSYLUS MICHAEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WYLEZOL FRANZ - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WEGNER - FÜS. 1 KOMP. FÜS. REGT. 33 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WROBEL KARL - - 1918-07-16 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WÜRZBURG MAX - - 1915-05-08 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
WODARA BERNH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WAGNER JOSEF - - 1915-05-24 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
WOLFGRAMM RICHARD HPTM. P.R.I.R. 270 1915-05-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEYER PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
WEHNER CHRISTIAN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOROBIOW ALEKSANDER SERGT./ DIVISIONLAZARETT.53. 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WITTICH ALFONS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WALDNER JACOB LDSCH. K.SCH.R. II/14 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WISCHNOWSKI B MUSK INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WAGNER ADOLF DRAG. - 1917-08-13 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
WOLLSCHLAEGER GEORG - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WOLSKI KARL - - 1914-09-20 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WALKER E.J. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal North Lanc.Regt. 1918-10-16 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
WOICZIK PETER - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WAISZWIL JERIK GEM/ROSJA I.R.110 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WEIGANG PAUL - P.R.I.R. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WROBEL JOHANN - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WASYŁKÓW STEFAN INF. K.U.K. I.R. 55 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WORWA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIESNER KARL - - 1918-01-1? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WAWRZIK ADOLF - - 1917-08-09 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WOŚKO THEODOR - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WOLKOW KUSSMA GEM/ROSJA I. R. 114 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WERNER BRONISŁAW PODOFICER VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
WEISSENSTEINER KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WESOŁOWSKI STANISŁAW KAN. 1 P.ART. OSTRÓW 1918-10-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WĄSIK WŁADYSŁAW OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
WILL GUSTAV LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEIDLER JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
W... JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
WIELAND MAX FUSIL. - 1916-10-09 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WOJCZIK G. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WOLFSEGER R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISSENBERG JOSEF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOJNAR M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJCIECHOWSKI JOH. - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WILLIM THEODOR - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WĄDRZYK BARTHOLOMEUS GFT. L.I.R. 31 1915-06-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
W? STANISL. - - 1914-12-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WAGNER AUGUST LDSTM. 13 K.R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WLOD MARIN RUMÄN INF.REGT.76.1.KP. 1916-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WEBERS AUGUST - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WHYSALL W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-13 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
WALANOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.78 1916-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WICHET FRANZ PTRF. F.J.B. 2 1915-04-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WALETZKO JOSEF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WEIGEL THOMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-04-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WYCHLIDAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIRNATH? EMIL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WERNER HUGO - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WARZECHA VIK.(TOR) - - 1916-07-01 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WOSCZYNA MAXIMILIAN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOLKOW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.110 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WYSZYŃSKI MARIAN LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
WIERCIAK JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WOLIŃSKI WAWRZYNIEC LEG. 4 P.P. LEG., 6 KOMP. 1917-05-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
WÜRGES HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1916-01-27 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WEGERICH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WEINZETTEL NIKODEM - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WAHNER JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
WOITKE OTTO - - 1917-04-09 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
WOZNY AUG. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WAGNER AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOLLNIK ROBERT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WERNER JOHANN GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOJTEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WROBLEWSKI HANS - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WOLLEK PAUL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WESNYJ IVAN INF. I.R. 30 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WOJCIK JOHANN - - 1915-10-08 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WEINHOLD WILLI UNTEROFF. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WLOSOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.9 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WIENCH IGNATZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WILK KAZIMIERZ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WALTER ERICH ? ? ? - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
WALEWATSCH ILARIAN UTFFZ/ROSJA I. R. 115 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WIESINGER FERDINAND RES.SCH. SCH.R. 24 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIESCHOLLEK JOSEF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WIACZEK GREGOR SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - gef.
WYROD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WERNER PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WYCISK JOH.(ANN) - - 1918-04-05 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIECZOREK HYAZINTH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOLOBOJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.70 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WERNER OSKAR UNTEROFFIZIER 1 KOMP.INF. RGT 52 1914 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WEISS ANTON - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WAGY JULUS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - 1916-07-17 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WALLENWEBER AUGUST HEIZER SANITÄTSZUG 1915 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER HERMANN - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
WIECZOREK ROCHUS - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WEISSE... ? - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
WARCH OSWALD - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WUTTKE BR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WACEK FRANZ E.R.TR.SOLD. T.DIV. 2 1915-05-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WITTECK OTTO FELDW. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOJTOWICZ P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WARNERKE FRIEDRICH - 4 KOMP. REGT.'12 1915-02-26 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1893-11-05 - -
WIESNER FERDINAND LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WOLFF HEINRICH RES. - 1916-06-06 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
WINKLER FRZ. - - 1915-09-25 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WRESAN ALBERT ERS.RES 7 K. I.R. 42 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WOICILE GEORGE GEM./RUM. I.R.72 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOJNAR FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WILKE E. HILFSFÖRSTER - 1914-11-21 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WITTENBERG O. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-03-10 - tablica betonowa nr 2
WRZECIONO JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WEINHOLD ROB. PREUSS. INF.RGT.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIEGAND AUG. EISENB.-SCHAFFN. MIL.EISENB.DIR. 4 1916-08-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOLLNY FRANZ - - 1915-03-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOSCHEK FRANZ - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WALITOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 281 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WYSUJAK - RESERW. INF.RGT.47 2 KOMP. 1919-07-25 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-01-12 - -
WAHLICH JOSEF - - 1914-12-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WOSSNENKO STEPAN GEM/ROSJA I. R. 18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
WINKLER - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WEHMEYER HEINRICH WEHRM. PREUSS.RES. INF. MUN. KOL. 49 1915-01-01 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
WILHELM II A. WEHRMANN 1. KOMP. ERS. BTL. L. J. R. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WYSTUB IGNATZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WONIAK STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT SZCZEPANA
WINKELHOFF AUGUST OFFZ. STELLV. J.B. 79 MG 1915-07-07 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WARKOCZ VINZENT - - 1917-01-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WADULLA EMIL - - 1918-09-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WĄDRZYK JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WOCHNIK JOHANN - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
WARLAMOW JWAN RUSS. INF.REGT.302.15.KP. 1915-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WINDEGGER PETER LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WALUŚ FRANCISZEK - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WRÓBLEWSKI JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WEDENKO TYMKO INF. RUSS.I.R. 19 1914-12-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLLERT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WEBER OTTO MUSK 8K R.I.R. 226 1915-05-07 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WORONKO ANDRE GEM/ROSJA I. R. 35 1917-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WINKLER ERNST MUSK. - 1918-08-08 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WALAS MARIAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WOLF ALOIS - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
WENKE PAUL - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIENCH JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WILMSKÖTTER AUGUST MUSKETIER RJR 218/4K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
WILK KARL MUSK. - 1915-05-27 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WOSNITZA JOHANN - - 1918-03-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOITHE OSKAR - - 1917-11-20 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WALKIN WLASI GEM/ROSJA I.R.5 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WILCZEK KARL - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLF FRANZ KAN. K.U.K. F.K.R. 12 1914-10-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WINOGRADOW SIERGIEJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WITTIG ALOIS - - 1916-08-15 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WOTSCHAL FELIX GEM./RUSS. I.R.115 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WASCHK GUSTAV - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WINNIK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 15 1915-01-08 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
WOYWODE ADOLF SERGEANT 4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WYSTUB JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
WUNNICKE PAUL UNTOFFZ. I.R. 208 / 1K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WINDISCH KARL - - 1914-09-22 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WANNICKE ALFRED - - 1917-07-15 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
WĄDRZYK JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WOLLNY KARL - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
WALICZEK BERNH. - - 1915-05-22 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WARTANOW SAAK GEM./RUSS. I.R.1 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
WALDER PAUL LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WALUŚ KAROL - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WILCZEK FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WEINERT PAUL - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
WENK FRIEDRICH MUSK 5KR.I.R.226 1915-06-05 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WORONOW DIMITRI SERGT/ROSJA I.R.248 1918-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WITT E - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WISZ KAZIMIERZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WEIGL JAKOB INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WALTER WILL? - - 1916-03-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WITTIG ADOLF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIENCH MICHAEL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WINTE WALTER JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
WCISŁO FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
WUTTKE KARL LDSTM. - 1916-04-22 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
WALKU SIMON RUMUNIA INF. REGT. 16. 4. KP. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WACHUR TUFON RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WOLOSZYN MICHAEL ZGSF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WAGENER HERMANN - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
WOJAK AUGUST - - 1917-03-26 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WRABIE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R. 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WUSKE PAUL WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WEBER PAUL MUSK. PREUSS.R.I.R. 219 1915-05-04 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLFF ALFRED OBERLEUTNANT LANDW. INF. REGT. 47 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WYSTUB JULIUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WALUSCZIK PAUL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WELS OTTO MUSKETIER R.J.R.227/11K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
WOHL JOHANN - - 1917-04-03 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WOICK OTTO - - 1918-04-26 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
WĄSIK JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WILK JOH. - - 1914-08-22 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WASERJANU GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WENDT HERMANN GEFR. - 1914-09-08 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
WALUŚ LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WIATEK JOSEF - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WINIARZ FELIKS - - 1918-11-05 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1889-05-15 - -
WORONOW LUKA GEM/ROSJA I. R. 170 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WANDEL FRANZ - 2 K. LANDW. INF. REGT. 76 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-07-03 - -
WOJTULEWICZ MIECZYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
WERIGIN GEORGIJ UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WOLTA (WALTER) JULIUS RESERVIST 2 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WOLF ERNST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WENDRINER E. ERS. RESERVIST 11 K. 1 BES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WIENCH VAL. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WITZORECK FRIEDRICH VIZEFELDW. RJR 218/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
WŁODARCZYK FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
WESTERHOFF RUDOLF MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
WALOGIN FEODOT - INF.REGT.266.5.KP. 1915-09-0? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASILIEW HILARION RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WOŹNY ANTON CIV. KUTSCH. K.U.K. TR. DIV. 11 1915-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - gest.
WILLERT RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRUBLEWSKI GAWRIL GEM/ROSJA I. R. 20 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WERNICKE FRIEDRICH KÜR. KÜR.REGT. 3 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WĄS FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WADA ANTONI - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WIELICZEK THO. - - 1915-10-18 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WEIDEMANN K. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 61 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WYSTUB VALENT. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WEINER RUDOLF - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WISNIEWSKI BOLESLAUS MUSKETIER R.J.R.267/1K. 1915-08-10 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
WOITZIK LORENZ - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WASILE SOARE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WIERCZUNOK STEFAN - - 1916-05-22 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
WENDLOWSKI FRIEDRIECH Gft. SCH.R. 30 1914-12-03 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - ekshumowany z Piwnicznej
WAWAK JAN - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WEBER - MUSK. - 1918-09-18 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WEINERT OSKAR GEMEINER INF. REG. 37 1915-03-10 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1891-07-29 - -
WORONZOW GRIGORI RUSS. INF.REGT.333.16.KP 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WIESNER RICHARD GEFR. 10 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-22 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-01-02 - -
WOŁKOW MATIJ INF. RUSS.I.R. 156 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WANEK ADOLF - LDST INF J.R 49 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WAGNER K. RES. 5. K. J. R. 94 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WITTEK JOSEPH - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WRÓBEL FRANCISZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WAHNSIEDEL ANTON VIZEFELDW. R.I.R. 206 / 7K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WOCHNIK PAUL - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WĄDRZYK FRANCISZEK - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WAWROK ANTON. - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
WITKOWSKY ANTON MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
WARAKIN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.230 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WĄS JAN - - 1917-07-25 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
WIZNAR TEOFIL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRÓBLEWSKI H. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WIDOMSK ADALBERT SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WARZAN AFANASI SZER. - 1917-09-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WENDA von HEINRICH FELDFEBEL - 1914-09-07 - Lisy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIESE ALBERT SERGEANT 5 B. 3 GARD. F.A.R. 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOROBIOW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WALETZKO PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
WENDE PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WILDE ROBERT - - 1914-12-28 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
WASILE WASILE GEM./RUM. I.R.36 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WESCHOLLEK N. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
WAIMANN FRANZ INF. - 1914-12-10 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WOJTAS JÓZEF - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WIECZOREK SYLVESTER - - 1918-05-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOITUSCH PETER - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WIDLIŃSKI - UNTEROFFZ. GARDE.RELHARTL.RGT.1 BATL. 1914-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-06-15 - -
WEIDER EMIL - - 1918 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WORONZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.30 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WOLTER HEINRICH WEHRM. 1 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-08 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-05-03 - -
WOŁOSZYN NIKOŁAJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WELICKA ALOIS JAGER L.J.R. 13 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WEINGÄRTNER ARNOLD MUSKETIER 10. K. JNF. REG. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WACLAWCZYK ANTON - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WITTEK PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WEINBECK RUDOLF GEFREITER 3.ESKADRON GRD.DU.CORPS 1915-07-31 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Gwiazda
WIENECKE HERMANN LDSTRM. I.R. 207 / 4K 1915-07-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WARZECHA ALFONS MUSK. - 1916-12-06 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WĄDRZYK WOJCIECH - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WEINERT JOSEPH - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
WALLOSCHEK JOH. MUSK. - 1918-09-27 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WARENIK ANDREI GEM/ROSJA I.R.245 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WIDMOSER NIKOLAUS JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WEJSTER JERZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WALTEICH - RESERVIST - 1914-08-24 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WALTER JÓZEF - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WELLF FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WEHERALL GOTTFRIED - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WEIHMANN OTTO MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WOLF ADOLF MUSKETIER 6 K. INF. REG. 148 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WOROBJOW JGNATZ ROSJA JNF.REGT.162.17.KP 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WIECKOWIAK IGNAZ - - 1917-05-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1895-08-03 - -
WERDER ALFRED - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WACHE ANTON - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WALDEN WÖRDEMANN LEUTNANT RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
WASILIEFF JLIA GEM./RUSS. INF.REGT.116.1.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WEIMANN ALFRED GARD. - 1915-10-12 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
WAGNER EUGEN - BAYER INF.RGT. 22 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEESE TADEUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WLADARZ PAUL - - 1918-06-13 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WOJCZIK PAUL - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
WOLF - LDSTM. LDSTM.INF.REGT.8 1916-07-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1887-03-03 - -
WERNER PAUL - - 1916-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WOSCHKOWITSCH FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WEIKER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WORONIUK ANTON INF. RUSS.I.R. 156 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WEST ALFR. SERGEANT 1. BT. FELD. A. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WÓJCICKI FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WYSTUB BERNH - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WONIAK FRANCISZEK - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
WILDE GUSTAV RESERVIST R.I.R. ?? / 12K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WARKOCZ KARL - - 1917-02-22 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WĄDRZYK MICHAŁ - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WILK THEODOR - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
WISTUBA JOS. KANO. - 1918-07-04 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WARIN DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 131 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WIESER SIMON PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WRZOŁ ANTONI PPOR. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WALLA JOH. MUSK. 5.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WERNO ANTONI - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
WALTHER KARL ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WENIKOSZ ONIANIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WIETZ EDUARD RES. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WOLTHER G. WRM 6 K. INF. REG. 129 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOROBJOW WASILI GEM/ROSJA I. R. 169 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WARDA WŁADYSŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
WEESE PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
WIENCH JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIBBECKE FRANZ JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
WIEJA JOHANN - - 1918-07-28 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOLNY FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WAWRZINEK JOHANN - - 1915-07-09 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WYSHACH - - - 1918-12-11 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
WASILJEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.16 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WIECZOREK FR. - - 1920-08-31 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WYCISK ALBERT - - 1918-03-20 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
WESELMANN OTTO RES. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WEBERSDORFER PETER E.R.K. SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-20 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
WITTWER PAUL ERS. RES. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WÄHL GUSTAV - - 1915-06-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WILDE GUSTAW RESERVIST R . J . R . 208 / 12 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WAGNER JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
WÓJCIK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WRÓBEL FRAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WEGNER PAUL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOCHNIK JOHANN - - 1916-02-04 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WASSOJEWITZ DOBRIWOJE SERB.GEF. - 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WUNDER ADOLF SCHÜTZE ? 1914-11-?? - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
WWAGNER HEINR. RESERVIST 1 OBELS.INF.RGT. 167, 8KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WYZGOL ALF. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WAGNER JOSEF GEFREITER K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WOZNY JOHANN - - 1921-01-24 - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1898-09-04 - -
WOKITTEL(?) W. MUSK. - 1915-??-06 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WASCHKO KARL MUSK. 11.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WILD - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WISŁAWSKIN MARCIN SZER. - 1918-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WOLASZYN WASYL INFT. I.R. 89 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.5
WALICA FRANCISZEK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WABER FRANZ LDST. INF. SCH. R. 1 1915-01-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLNY KONSTANTIN - - 1917-06-18 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOLLEK KARL - - 1915-05-15 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WODARZ LORENZ - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
WASILJEW MICHAEL ROSJA JNF.REGT.209.16.KP 1915-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WILLE HEINR. PREUSS. RES.I.R.77 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WÄCHTER ANT. ERSATZ-RESERVIST L.W.INF.RGT 19, 10K 1915-08-08 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WERNER PAUL - - 1918-05-27 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
WALTER ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WIECHERT FRIEDRICH MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WIDMANN MODESTO K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-11-28 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
WEBER FRITZ ERST.RES. - 1915-09-29 KOWNO Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WAWRASOSKI-ABRAMOWICZ T. RUSS. LEUTN. - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
WERKE EMIL - - 1917-12-26 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WINKELHOFF AUGUST OFFZ .STELL . V. J . R . 79 / M . G . 1915-07-07 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WAGNER THEODOR - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
WEISS KARL JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-22 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
WIŚNIEWSKI JAN - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WENZERITT FRANZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTASCHEK KONSTANTIN - - 1917-06-25 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WASYLIWITSCH SCHIWOIN GEM./SERB. I.R.14 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WIMMER FRANZ ROTM. I.R. 59/10 III E.K. 1915-04-14 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
WERNER KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 5K 1915-02-12 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WYZGOL ANT. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WILCZEK JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
WESSE FRITZ - - 1917-09-11 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOLLENBERG - MUSK. 2.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WOLTERS - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-07-09 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WESSELS JOHANN RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WORONIN PIOTR - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WAŁYNIEK MICHAEL INFT. I.R. 89 1914-12-21 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.37
WIDNIC RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WATESZEWSKI LEO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAWRZINEK JOHANN - - 1915-07-13 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WAHL JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WASILKOWSKIJ MJEJER ROSJA 139 P.P.16 R 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WITT JOHANN PREUSS.RES. L.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIND KARL GEFREITER LDW.INF.RGT 7, 9KP 1915-03-31 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOTTKE FRANZ - - 1918-05-17 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
WEICHELT PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WILKE FRANZ SERGT. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER JOHANN E.R.K. SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-25 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
WITTKE ERIC MUSK. - 1916-??-?? - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WEBER JOHANN ULAN K.U.K. UL.R. 7 1915 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WOLFGRAMM ALBERT - - 1916-09-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WUNNICKE PAUL UNTOFFZ . R . J . R . 208 / 1 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WEISSER ALOIS - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
WIZOR STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WOJTYNA JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WESTPHAL WILHELM FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1917-11-30 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WATSCHENKO PAWEL GEM/ROSJA I. R. 86 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WALCZAK JOSEF INF K.U.K.I.R.20 1914-12-10 - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
WIEDEMANN KARL ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 23, 7KP 1915-02-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WYZGOL JOS. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WLOCZYK KASPAR - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
WINROITHER FRITZ - - 1914-12-12 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WILL AUG. UNTFFZ. - 1914-09-09 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
WALLOCH HERBERT PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOŁKOW STEFAN INF. RUSS.I.R. 17 1915-04-10 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEGNER OTTO MUSK. - 1915-11-14 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WOJCIL JOHANN INFT. I.R. 9 1914-11-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.10
WITTWER PAUL LDSTM 7K R.I.R. 226 1915-06-10 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WIJA JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WEBER MARTIN LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEJA AUGUST - - 1916-07-29 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WARCZOK FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WASSILIEW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.115 1918-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WEBERSCHAER WILLI OFFIZ. 7/R.I.R.225 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WYSIOLKOW ALEX. INF.RUSS. I.R.82 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WINTE WILHELM LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL.SCHRODA, 4KP 1917-07-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISE PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WITTNER ERNST MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WANNEGAT AUGUST PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1914-12-22 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOELK EMIL ERST.RES. - 1915-05-20 RUSSLAND Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WILLER GUSTAV - - 1918-08-30 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
WEBER PAUL MUSKETIER 1 K. JNF. REG. 42 1915-01-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
WOLFGRAMM GUSTAV - - 1918-12-31 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WAWRZYNEK MICHAŁ - II BRYG. 2 P.P. 1916-11-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
WOJTANOWSKI BOLESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WIEMANN OTTO GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAHL JOHANN - - 1915-05-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WAWULIN TROFIM GEFR/ROSJA I. R. 272 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WERNER KARL - - 1916-11-11 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WARGA JOHANN PTRF ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
WALKOWIAK JAN SZEREGOWY / POLAK 157 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WOSNITZA FRANZ LANDWEHRMANN - 1917-12-30 - Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie 1875-08-01 - 1)
WANNEK ERNST UOFFZ. 23 I.R. 1918-10-01 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
WENZEL FERD. - - 1918-09-30 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WÖLK HERM. LDSTM. - 1917-11-27 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WERNER CLEMENS - PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEHLITZ GUSTAW MUSK. - 1914-10-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WERNER PAUL LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.NEUSALZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-30 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WAWRZIK VALENTIN - - 1916-03-22 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
WÜRSBEK FRANZ - - 1917 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
WROBEL FRANZ - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEGAND HENR. RES. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 1915-05-03 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER JULIUS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WASSILJEW KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.2 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WYCHORSKI WŁADYSŁAW LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEISS ALFRED WEHRMANN LDW.INF.RGT 107, 6KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIERZBELOWSKI RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WINOGRADOW ALEXY SEMENOWICZ RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WEYER FRANZ PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIECZOREK PAUL - - 1915-08-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
WENDLER B. WEHRMANN 3 K. E. BTL. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1898 - -
WTOROJ IWAN GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WASSERMANN - KRIEGSFREIWILLIGER PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WILK FRANCISZEK - 4 P.P. 1915-08-18 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
WRÓBLEWSKI STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WILKE ADOLF GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEDJAKIM STEPAN GEM/ROSJA I.      R. 211 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WYRWICH FRANZ - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
WĘGRZYN ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WALLA JOHANN - - 1917-01-19 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WEIRACH - - - 1915-10-08 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
WIMMER WILLIB. - - 1917-10-01 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEBER ARTUR UTFFZ. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS HUGO GFT. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WINCK WILLI GREND. - 1916-09-16 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WACHALSKI THOMAS MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WLOCZYK KONRAD ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WILKOCKI JÓZEF - - 1915-??-?? - Rubieżewicze wieś, obwód miński, rejon stołpecki Pogranicze - - -
WAHNSIEDEL ANTON VIZEFELDW . R . J . R . 206 / 7 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WEISS OTTO - - 1922-04-13 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WALTER KARL GREN. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-04 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 4
WIECZOREK HERMANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WASSILJEW PIOTR GEM/ROSJA I.R.78 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WALCZYK JOHANN SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-(11-13) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
WIESNER ROBERT WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 12K 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIRKEL JOSEF LDST. GEFR. 3 KP. ARM. BATL. 108 1915-06-28 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1895-04-04 - -
WOJTKIEWICZ IWAN RUSS. - 1915-05-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WAHSMANN DIETRICH GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WALICKE WALTER GEFR. - 1915-10-25 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
WEIDNER RICHARD - - 1915-10-03 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WISZNIEWSKI ANAST. WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1897 - -
WUJANOWITSCH SCHIWAN GEM./SERB. ARTL.81 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WEIDT - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WIDLA JOHANN INFT. LST. I.R. 16 1915-04-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 5.2
WEIRKNECHT KARL JNFANT. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WLOKA RAIMUND GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEILS AUGUST GEM./RUSS. I.R.96 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WUNSCHIK PAUL - - 1915-05-17 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIESER ANTON SCH. K.SCH.R. I 1914-11-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1877 - -
WALUS FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1915-05-10 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIGNANEK R. - - 1917-04-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
WILDE ALOIS - - 1917-02-04 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
WINKLER THEODOR - - - - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
WENDOROWSKI KARL MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
WYZINA THOMAS INF. KUK IR 8 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WUSKE WILHELM GREND. - 1915-08-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WEIMANN PAUL ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WYRWALSKI WŁAD. POR. - 1916 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
WEISS E.R. ERS.RES. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
WIENECKE HERMANN LDSTRM . J . R . 207 / 4 K 1915-07-07 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WAGNER ANTON - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
WANGENHEIM von OTTO LEUTNANT FREIHER PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIECZOREK PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WASSIN STEPAN GEM./RUSS. I.R.1 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WILK MICHAEL JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
WINSCHEWSKI MAXIMIL. WEHRMANN LDW.INF.RGT47, 7KP 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WORMUTH HERMANN RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1880-07-06 - -
WOKORIN JAKOB NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WERNER KARL UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WALTER O. - - 1918-07-23 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
W? R. - - - - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WESSELS - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-05-16 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WIOCHMA JOSEF SAP. SAP. BAON. 10 1914-12-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.36
WOLF JÖSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 24 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
WÖLK AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIECZOREK JAN - 1 P. LEG. POL. 1915-02-21 KĘTY Kęty miasto, gm. Kęty, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WITOSZEK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WYROBEK FRANCISZEK - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WASILEWICZ IWAN - IR 123 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILLASCHEK MAX - - 1918-04-14 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WEISBERG ABRAM UTFFZ./RUSS. I.R.250 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WEICH FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WITTIN G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WAGNER GUSTAW RES. - - - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WIENECKE - KRIEGFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WALLOSCHEK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław