Nazwisk w bazie na literę W: 3634

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WOJTYCH RAFAŁ - - 1914-12-23 Łowczówek Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie 1986 Krzeszowice -
WOJTYCH RAFAŁ ZGSF. (PLUT.) POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-22 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1896 Krzeszowice Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
WINTER ALFRED EINJ. FREIW. - 1914-09-25 zmarł z ran Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WILK WALENTY - - - zginął na terenie Węgier Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WILK ANTONI - - 1915 WOŁYŃ Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WACHE ERICH MUSK 8K R.I.R. 226 1915-06-01 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WENK FRIEDR. OBERSCHUTZE 5K R.I.R. 226 1915-06-05 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WOLF RICHARD MUSK 9.K R.I.R. 226 1915-06-09 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WEBER OTTO MUSK 8K R.I.R. 226 1915-05-07 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WENK FRIEDRICH MUSK 5KR.I.R.226 1915-06-05 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WITTWER PAUL LDSTM 7K R.I.R. 226 1915-06-10 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WIELAND KARL - - 1916-05-16 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WANDERSEE WILHELM UNTEROFFIZIER - 1917-07-14 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
WESTPHAL ERNST - - 1915-05-03 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WOEDTE JJOACHIM HENNING V LIEUTENANT - 1917-06-06 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WINKMANN HUBERT FÜS. G.R.R. 9/5 1915-08-07 WĄSEWO (WONSZEWO) Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - STRATUM, CREFELD -
WIMMER KONRAD - - 1918-09-28 VOR VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WINKLER P - - 1915-02-05 vm R[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WNUCK von EMIL - - 1918-09-29 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
WERRA FRANZ - - 1915-02-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WIESER JOSEF - PION. RGT. 18 1916-03-09 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1886-07-18 - -
WISTUBA PAUL MUSK. - 1916-03-23 VERDUN Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1887-01-17 - -
WORNA WILHELM DOM. KNECHT - 1918-05-31 Varesnes Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
WITOSZEK KONSTANTY - - 1917 UTINSKA GUB. Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1883 ŻORY-OSINY -
WEISS MAX - - 1914-09-25 TRIER Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
WITTKE OTTO UNTFFZ. - 1918-03-26 TOTEN??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WOLF FRANZ - - 1916-08-19 TOBOLD-RUSSL. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - VERMIST
WIĘCŁAW STANISŁAW STAR.SZER. 13 P.P. 1915-12-19 SZPITAL WOJSK. Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WISTUBA ALBERT SCHÜTZE - 1916-10-17 SOMME Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-09-08 - -
WISSMANN ADOLF HAUPTMANN u. BATTR. CHEF 2 BATTR. Fs.A.R 14 1915-04-18 SOKOŁÓW Karolew wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie - NEUBÖDDEKEN zmarł śmiercią tragiczną, spadł z konia
WRONA AUGUST SERGEANT - 1914-08-25 Schirmeck Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1888-05-08 - obelisk
WOELK EMIL ERST.RES. - 1915-05-20 RUSSLAND Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WUNDE OTTO FÜSILIER - 1915-11-04 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
WANDELT GUSTAV UTFFZ - mar-16 RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WESTPHAL OTTO MUSK. - 1915-01-13 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WOLF EDUARD - - 1915-10-26 RUSSLAND Mańkowice-Bardno wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-03-22 -
WERNER FERD. GRENAD. - 1914-10-18 RUSSL. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
WIERSDORT OTTO MUSK. - 1915-05-02 RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
WAWCZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 Rumunia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1897-06-22 - -
WEISS PAUL - - 1914-08-22 ROSSIGNOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
WICZLING JAN - - 1915-01-07 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WACHNER GEORG RUDOLF UNG. ZUGFÜHRER J. R. 62 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZASZOEGEN 28 JAHRE
WEINRICH GEORG UNG. INF. K.K. I.R. 31 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DAMALA 21 JAHRE
WEISZ JOSEF ÖSTERR. KAN. K.K.R.A.D.2 1915-02-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
WIELAND JOHANN UNG.INF. K.U.K. J.R. 23/2 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KALET -
WOICZYK FRANZ ERS. RES. 4 I.R. 78 1918-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-10-06 KNEJA -
WALDON JOHANNES DTSCH. KAN. III. G.R.F.A. REGT. 1915-01-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SCHIVELBEIN 26 JAHRE
WEINZ JOSEF UNG. INF. K.U.K. I. R. 86 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZUBOTKA -
WITTEK JOHANN GREN. R.II.I.E.BATL. 1916-09-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LUGNIAU KR. OPPELN 46 JAHRE
WOLFF HEINRICH DTSCH. RES. G.R.R.M.G.K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEOWIGSHOF 28 JAHRE
WESTERIONEK IWAN RUSS. SOLDAT I.R. 249 5 KOMP. 1918-10-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1875 LOSCHILNO -
WERTER??? KARL C.GREN. - 1918-09-18 ROH?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WAGNER ERNST - - 1918-06-11 REMANGIES-FRANKR. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WOJDYLAK ADAM - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WIDUCH WŁADYSŁAW PORUCZNIK ART. LEG. POLSKICH - 1917 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1880 - -
WOJDYLAK WŁADYSŁAW - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WERSCHING JANOS - - 1915-01-02 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
WOJDYLAK FRANCISZEK - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WENZEL ROBERT - - 1914-12-02 POL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WABIŃSKI STANISŁAW - - 1916-03-27 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
WROBIŃSKI PIOTR - - 1914-10-13 pod Nasiłowem pow. Radziejów Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1881-04-22 Dobrzyca -
WUTTKE KAROL - - 1917-09-11 Pleszew-szpital Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
WHITE - PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
WEBER EDMUND SOLDAT GREN. REGT. 100 1917-07-08 PILLKEM Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1875-02-18 MARKERSDORF (Markocice) -
WIESCHALLA ALOIS MUSKIETER 2 KOMP. IR 72 1919-04-26 OPOLE Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1898-07-16 - -
WEESE TEDEUSZ - I B LEG. 1915-07-21 OKOLICE URZĘDOWA Dzierzkowice-Rynek wieś, gm. Dzierzkowice, pow. kraśnicki lubelskie 1896-07-14 CZĘSTOCHOWA -
WENZLIK JOHANNES LEUTNANT - 1919-01-12 NYSA Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1896-08-18 - -
WASILEWSKI ZYGMUNT - - 1914-10-29 Mołotków Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie - - -
WIENCIERZ JOHANN ARTL. - 1915-04-30 MARKOWICE Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1892-01-27 MARKOWICE -
WARRF (WARRO) JÓZEF LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WYCHORSKI WŁADYSŁAW LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WOLF PAUL - - 1917-04-30 MACEDONIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WURZEL FRIEDRICH LANDST. - 1915-07-23 LUCINO Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
WISTUBA ALBERT UNTFFZ. - 1915-09-06 LORETTE Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-01-07 - -
WARNER A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-21 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WILLIAMS W.C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Gloucestershire Regiment 1918-12-12 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WALKER E.J. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal North Lanc.Regt. 1918-10-16 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WHYSALL W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-13 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WELZEL MAX - - 1916-01-17 LAZARETT GROTTKAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WISTUBA JOS. KANO. - 1918-07-04 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WEIGANG PAUL - - 1915-05-05 LAZARET CREBONZ, GALIZIEN Stary Wielisław I wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie 1894-05-09 - -
WENDLANDT OTTO MUSKET. - ????-12-02 LAZAR- STETTIN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WEIS HERBERT - - 1918-10-13 LAZ. LATHRINGEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WIRLAN FEODOR GEM/ROSJA I. R. 71 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WICHLJAJEW ANTON GEM/ROSJA I.R.222 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WERESCHTSCHAKO MICHAEL GEM./RUSS. SCH.R.10 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WIEDIERNIKOFF MIRAN RUSS. INF.REGT.186.15.KP. 1915-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WERMEJEW WASILI RUSS. INF.REGT.306 191?-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WILCZEWSKI ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.430 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WERSCHININ WASILI ROSJA JNF.REGT.212.11.KP 1915-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WILK VALENTIN RUSS.ZIVILGEFANG. - 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WESSELKA ANTON GEM/ROSJA I.R.86 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WINARY NIKOŁAJ RUSS. INF.REGT.57.12.KP. 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.150 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WINOGRADOW FEDOR RUSS. SKOPIŃSKI R..I.R.326 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WGLENKO NIKOLAJ UTFFZ./RUSS. SCH.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WOIKU TANASAKE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WALEWATSCH ILARIAN UTFFZ/ROSJA I. R. 115 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WLADU JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOJUCH IWAN GEM./RUSS. I.R.112 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WALITOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 281 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WLASJONOK IGNAT GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WOLADY JLIE GEM./RUM. I.R. 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WALKIN WLASI GEM/ROSJA I.R.5 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WLASSOW ALEXANDER GEFR/ROSJA I.R.190 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WABILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.270 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WIRUMORIM RUBEN GEM./RUSS. I.R.179 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WALKU SIMON RUMUNIA INF. REGT. 16. 4. KP. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WLOD MARIN RUMÄN INF.REGT.76.1.KP. 1916-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WACHRUCHOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WISCHUJAKOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.87 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WALOGIN FEODOT - INF.REGT.266.5.KP. 1915-09-0? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WLOSOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.9 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WAISZWIL JERIK GEM/ROSJA I.R.110 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WISTREBIRZOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
WARAKIN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.230 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WOICILE GEORGE GEM./RUM. I.R.72 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WALANOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.78 1916-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WITARD MARTIN RUSS.ZW.GEFG. - 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WARENIK ANDREI GEM/ROSJA I.R.245 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WORONKO ANDRE GEM/ROSJA I. R. 35 1917-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WASILIEFF JLIA GEM./RUSS. INF.REGT.116.1.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOLOSCHIN PETER GEM/ROSJA I.R.309 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WARIN DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 131 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WORONOW DIMITRI SERGT/ROSJA I.R.248 1918-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WASILJEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.16 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WOLOSNIKOW WASILI GEM/ROSJA I. R .37 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WARLAMOW JWAN RUSS. INF.REGT.302.15.KP. 1915-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WORONOW LUKA GEM/ROSJA I. R. 170 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WASILJEW MICHAEL ROSJA JNF.REGT.209.16.KP 1915-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOROBIOW ALEKSANDER SERGT./ DIVISIONLAZARETT.53. 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WARTANOW SAAK GEM./RUSS. I.R.1 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
WOLKOW KUSSMA GEM/ROSJA I. R. 114 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WASILKOWSKIJ MJEJER ROSJA 139 P.P.16 R 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOROBIOW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WASERJANU GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOLKOW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.110 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WASSILIEW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.115 1918-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WOROBJOW JGNATZ ROSJA JNF.REGT.162.17.KP 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASILE SOARE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOLOBOJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.70 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WASSILJEW KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.2 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WOROBJOW WASILI GEM/ROSJA I. R. 169 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WASILE WASILE GEM./RUM. I.R.36 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOLODIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 48 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WASSILJEW PIOTR GEM/ROSJA I.R.78 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WEILS AUGUST GEM./RUSS. I.R.96 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOTSCHAL FELIX GEM./RUSS. I.R.115 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WASSIN STEPAN GEM./RUSS. I.R.1 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WEISBERG ABRAM UTFFZ./RUSS. I.R.250 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WRABIE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R. 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WASSOJEWITZ DOBRIWOJE SERB.GEF. - 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WEKLENKOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 122 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
WRUBLEWSKI GAWRIL GEM/ROSJA I. R. 20 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WASYLIWITSCH SCHIWOIN GEM./SERB. I.R.14 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WORONZOW GRIGORI RUSS. INF.REGT.333.16.KP 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WELITSCHKOWITZ MILORAD SERBIA GEF. 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WTOROJ IWAN GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WATSCHENKO PAWEL GEM/ROSJA I. R. 86 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WORONZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.30 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WELKOWIC STARODA GEM./SERB. I.R.7 1918-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WUJANOWITSCH SCHIWAN GEM./SERB. ARTL.81 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WAWULIN TROFIM GEFR/ROSJA I. R. 272 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WOSCHKOWITSCH FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WENGERSKI ANTON GEM/ROSJA A.R.1 1915-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
WEDJAKIM STEPAN GEM/ROSJA I.      R. 211 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WOSSNENKO STEPAN GEM/ROSJA I. R. 18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
WEOSOW ILIAS GEM/ROSJA I.R.95 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WIATKIN ALEKSANDER RUSS. INF.REGT.322.5.KP. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WERENMEJTSCHIK JAKOB UTFFZ./RUSS. I.R.224 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WIDKOWSKI STEPHAN GEM./RUSS. I.R.277 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WERJEWKIN PIOTR GEM/ROSJA I.R.47 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WILARET MITSCH GEM./SERB. I.R.12 1916-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
WERONENU PETRE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WILHELM JON GEM./RUM. I.R.77. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WERSCHNIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.28 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WILUNAR JWAN GEM./RUSS. INF.REGT.114.10.KP. 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WESSELTCHAKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.14 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WINIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.328 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WETSCHAGIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 167 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WIODING AUGUST GEM./RUSS. MÖRS.DIV.27 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WLADIMIROW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.110 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WARGATU JOAN GEM./RUM. I.R.18 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WOJTSCHUK WLADISLAUS GEM/ROSJA I. R. 1 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WALEWITSCH JOSEF RUSS. INF.REGT.113.2.KP. 1915-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WLASENKO FEDOSI UTFFZ./RUSS. I.R.85 1916-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
WOJUWOD KANSTANTIN GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WALITZKI MATFEJ RUSS.ZIV.GEF. - 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WLASOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.470 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOLKOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.503 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WALKO KARP GEFR/ROSJA I.R.100 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WLEDIJKIN FGOROW GEM/ROSJA I. R. 56 1915-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WACHROMEJEW TEODOR GEFR/ROSJA I.R.129 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WISCHAN CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.76.2.KP 1917-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALODIN IWAN RUSS. INF.REGT.889.3.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WLOSEK FRANZ RUSS.ZIVILGEF. - 1917-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WACHRUSCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.164 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WISGERT STANISLAUS RUSS. INF.REGT.110.3.KP. 1915-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALYNETZ ANDREI GEM/ROSJA I.R.33 1918-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WOGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WAKULIN IGNAT UTFFZ./RUSS. I.R.205 1918-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WISTSCHOREK STANISLAUS GEM/ROSJA FEST. A. R. 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WARDA STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.23 1918-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WOICU JONESCU RUMUNIA ZIV.GEF. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WALCZAK STANISLAUS RUSS. GRENZ.REGT.1.1.KP. 1915-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOLOSCHIN MATWEJ ROSJA JNF.REGT.116.10.KP 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASSILYJEW FEODOR GEM./RUSS. I.R.53 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WORONKOW IWAN GEM/ROSJA J.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WASILIEW NIL RUSS. INF.REGT.105.1.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOLOSCHKA LEONTE GEM/ROSJA I.R.91 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WARKOW JWAN RUSS. INF.REGT.324.7.KP 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WORONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.218 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WASILJEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.105 1918-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WOLTSCHKOW ARTJON GEM/ROSJA I. R. 4 1918-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WAROW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.3 1918-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WORONOW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 249 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WASILJEW NIKOLAI ROSJA JNF.REGT. 12?.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOROBIOW ALEXEJ ROSJA JNF.REGT.105.8.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASCHKEWITZ GASPAR GEM./RUSS. I.R.110 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WOLKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.241 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
WASITSCH SPASOJE SERB.GEF. - 1916-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOROBJOW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WASILE JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WOLKOWETZ SACHAR UTFFZ./RUSS. I.R.112 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WASSILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.43 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WOROBJOW NAUM GEM./RUSS. I.R.200 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WASILE TUDOR GEM./RUM. I.R.3 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WOLOCZUGIN TEODOR GEM./RUSS. I.R.85 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WASSILJEW MATWEJ GEM./RUSS. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WORONKIN STEPAN GEM/ROSJA I. R. 1 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WASILEW PETER GEM/ROSJA I.R.271 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WOSTOJUCHIN TROFIM GEM/ROSJA I.R.474 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WERDJANOW SERGEI RUSS. I.R.12 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WEINN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.267 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WOZNIUK JAKOW GEM./RUSS. I.R.40 1917-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WASSITSCH SWETISLA GEM./SERB. I.R.7 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WEISBERG ABRAM RUSS. INF.REGT.250.12.KP. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WROBLEWSKI WOJCECH RUSS. INF.REGT.23.14.KP. 1917-04-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASTSCHENKO JEFIM GEM/ROSJA I.R.98 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WELITSCHKOWITZ LAZAR GEM./SERB. I.R. 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WSEWSLODOW KONST. RUSS. INF.REGT.110.12.KP. 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WATIAKOW ALEX GEM/ROSJA I.R.3 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WORONZOW IWAN GEM./RUSS. I.R.162 1916-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WELKOWIC MILKO GEM/SERBIA I.R.8 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
WUCZICZ SWETOSAR GEM/SERBIA I. R. 15 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WATSCHURK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 12 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WOROWIN BORIS GEM/ROSJA I.R.192 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WELKOWITSCH GEORGI SERB.GEF. - 1916-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
WYNTUK MARK GEM/ROSJA I. R. 231 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WEDENJAPIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
WOSCHTOK VINZENT ZIVILGEFANGENER - 1914-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WENOGRADOW ANDRAI GEFR/ROSJA ART. R. 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WEIDE IGON* GEM./RUSS. I.R.115 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WITKOŚ IGNACY SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
WERNER BRONISŁAW PODOFICER VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
WYSZYŃSKI MARIAN LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
WEBER FRITZ ERST.RES. - 1915-09-29 KOWNO Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WILCZEK JOSEF FÜSILIER GARDE-FÜS. REGT. 1918-04-13 KOTÓRZ WIELKI Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1886-10-09 - -
WEHRS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie 1899-05-24 - -
WILHELM - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WULFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WEIKER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WIECZOREK JAN - 1 P. LEG. POL. 1915-02-21 KĘTY Kęty miasto, gm. Kęty, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WEISS WILH. ERS.RES. - 1916-10-01 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WECHSELMANN KURT - - 1918-10-19 KANTARA BEI KAIRO Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1892-04-04 - -
WATZENAUER RUDOLF OBERLEUTNANT 1 BAON LDST. INF.REG. 6 1915-08-02 Jastków Marysin wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
WILAMOWITZ-MOELLENDORFF von TYCHO - - 1914-10-15 IVANOGROD Wymysłowice wieś, gm. Strzelno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1885-11-16 - grób symboliczny
WALTER RICHARD - - 1918-01-01 Italien Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
WANDEL FRITZ - - 1918-06-03 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WERNER PAUL - - 1915-06-24 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WEISE HERM. - - 1914-10-10 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WOLFF KONRAD - - 1916-10-19 IN RUMUNIA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOLF KONRAD - - 1916-10-03 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WALDYRA THOMAS - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WICHER AUGUST - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WALDYRA KASPAR - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WURSCHAU GUSTAV FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - PEITZ, COTTBUS -
WEISER WILHELM - - 1916-04-24 GOSSLAR-HARZ. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WEGNER MAX GEFREITER - 1918-10-03 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-11-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
WERNER ERNST - RES. INF. RGT. 1 1915-10-10 Garbonowka / Rosja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1892-10-08 - -
WOCHNIK STANISLAUS - - 1915 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WINKLER RICH - - 1918-10-19 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WĘSIERSKI LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
WÄTZOLD WILLI - - 1918-11-07 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WALESKA JOHANN - - 1917 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WALESKA VIKTOR - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WROBEL JOHANN - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WROBEL PAUL - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WALESKA JOSEF - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WIESKE OTTO - - - Frankreich (Vermißt) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
WUNNICKE OTTO - - 1917-04-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WAWRZIK ADOLF LT. - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIELK JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WINKLER OSKAR - - 1917-08-22 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEISS PAUL MUSK. - 1917-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WENDT ADOLF LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WROBEL FRANZ LANDW. - 1915-06-13 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WALLOSCHEK JOH. MUSK. - 1918-09-27 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WICKFELDER RICHARD - - 1917-06-02 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WEIß EMANUEL - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WALTER HANS KRAFTFAHR. - 1918-09-26 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
WEISS HEINRICH SERG, - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WUTTIS GUSTAV SERG, - 1914-06-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WESTPHAL PAUL KRGSFRW. - 1917-05-03 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WENDLANDT ROBERT RESERV. - 1915-06-30 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT RICHARD MUSKET. - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WERNER - - - 1916-11-14 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WITTNER HANS - - 1914-09-22 FRANCJA Oława I miasto, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1890-06-29 - -
WICKI JAN - - 1918-03-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
WAWRZIK ADOLF - - 1917-08-09 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WEISS RICHARD - - 1918-04-17 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WINKLER ERNST MUSK. - 1918-08-08 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS LEOPOLD LEUTNANT LDST. BAON. 100 1914-12-24 DOLINA BIAŁEJ Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALDYRA PAUL - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WOSNITZA FRANZ - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WOSNITZA LORENZ - - 1918 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WOSNITZA VINZENT - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WOSNITZA JOHANN - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WOSNITZA SIMON - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WRAZIDLO VALENTIN - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
WIESENBERG ARTHUR - - 1916-03-18 CASTLETTE-WA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
WERNER KARL UTFFZ. 5 G.R. Z/F 1915-08-06 Brzeźno (Bshesno) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHMALKALDEN -
WEIDLICH AUGUST - - 1916-11-15 BOEZA-PASS. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WAWRZYNIAK JOH. MUSK. INF.RTG. 58 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS II JOSEF MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTERT OTTO MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEDDING JOSEF WEHRM. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERCHAN FRITZ ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINDFUHR - - - 1915-10-01 BIAŁA Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
WOLF FRANCISZEK - - 1918-03-10 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
WENDEL KURT - - 1917-05-09 BEI MONASTIR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WITT CURT - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WINKLER FRIEDRICH - - 1916-04-16 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOGKITTEL WALTER - - 1918-03-28 B. DOUAI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOLTER JOSEPH - - 1917-07-11 in Galizien Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
WALTER STEFAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
WERDA JOSEPH - - 1917-07-21 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WEIPPERT MICH. LDSTRM J.R.168/9K 1915-08-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WILD - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WEBER KARL - - 1918-05-11 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
WASKOW VOLLRAD MUSK. - 1915-03-23 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WAWROK ANTON MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER OTTO SCHÜTZE - 1916-07-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
WINKMANN PETER - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEJSTER JERZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WILLASCHEK GRISPIN - - 1915-03-12 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WEIST HERMANN - - 1915-05-30 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
WARSITZ JOHANN - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WOLF NIKOLAUS RES.KPL. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEIMANN E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WILLNER THEOFIL - - - - Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WOLDE BENCHARD - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WELLNITZ FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WESENIGLE BERNHARDT RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIDLER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WONDRA FRANZ - - 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WINDHAGER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 56 1914-12-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WENDRICH - ERS.RES. FR 9/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WAGNER OTTO UT.OFFZ. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
WALTER GUSTAW - - 1915-06-19 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WOJTOSZAK MARZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WYROD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYCISK JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WESOŁOWSKI ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
WINKLER EDMUND - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
WATZENZIAK ANDREAS WEHRM. FELD ARTL. REGT. 5. 2. KOL - - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WENDRINER E. ERS. RESERVIST 11 K. 1 BES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WEBER HEINRICH RES.INF. P.I.R. 10 1915-05-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1891-03-15 - -
WEISE HERMAN - - 1914-11-10 - Chmieleń wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
WIKIERUK JOHANN LDSTRM K.U.K.L.E.B.500 1917-01-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WOLTERS - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-07-09 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WOLF PAUL - - 1915-04-27 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
WALKE WILHELM KÜRASSIER ERS.ESK.I.BIB.KÜRASS.RGT.1 1916-10-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-09-25 - -
WENDT EMIL GEFR. - 1916-09-29 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WEBER JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENDT AUGUST ? - 1917-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
WULF GUSTAW - - - - Nowy Wiśnicz (nr 311) miasto, gm. Nowy Wiśnicz, pow. bocheński małopolskie - - -
WRZOŁ ANTONI PPOR. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WLOKA ALOIS - - 1914-08-22 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1866-08-29 - POETA, PISARZ
WALTER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WIENCH FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WENDT EMIL GREN. KPGGR 3 - - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WILKE F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WASSMANN K. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER ADOLF DRAG. - 1917-08-13 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
WELLNITZ WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WĘGRZYN JOHANN LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIDLER M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WISZNIOWSKI PAUL SAN. SOLD. K.U.K. SAN. ABT. 14 1915-03-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WERNER ALBERT GFT. IR 167 1915-06-26 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WEIHMANN HERMANN INF. BIR 22 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEIDNER KURT MUSK. - 1916-07-31 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WUTTKE AUGUST - - 1916-08-13 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WOLTER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERTHMANN DANIEL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WOJTASCHEK JOHANN - - 1915-09-25 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIŚNIEWSKI ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WALTER WILHELM - - 1915-07-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
WALK E. - 2 KOMP. GREN. REGT. 2 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WEINHANDL FRANZ - IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
W? HUBERT LEUTN.D.RES. - 1915-11-07 - Damianowice wieś, gm. Kobierzyce, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WRAHSE AUGUST - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WALLOCH HERBERT PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WACHE R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WANITSCHEV IWAN SOLDAT 7.KOMP.7.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-01-26 - -
WERTH WILHELM MUSK. - 1915-03-13 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WEIGEL AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASS J? - K.U.K. I.R. 8(3?) ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
WALDSTEIN ANTON FLDW K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WALUŚ FRANCISZEK - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WYRTKI GEORG - - 1916-07-30 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WEISE EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WIENCH JOHANN - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WULFRATH EMIL GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WITLENPERO? H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WERNER PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WAGNER AUGUST LDSTM. 13 K.R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WERNEN WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WIESNIK GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIGE R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WILDBICHLER MAGNUS INF. BRIR 7 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WITTENBERG RICHARD RES.INF. PIR 79 1915-05-05 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
W? JOH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITTE ALBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WINOGRADOW SIERGIEJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WIECZOREK AUGUST - - 1918-04-10 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOROCH STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WITTE WILHELM MUSK. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1914-02-26 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WESTERMANN HUBERT UT.OFFZ. - 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOŁEK WOJCIECH - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WÜRGES HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOCHNIK P. - - 1915-02-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-01-30 Wijewo -
WALTKE WILHELM PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEISS OSKAR LANDSTURMMANN 2.KOMP.FÜS.RGT.38 1916-03-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-01-04 - -
WEIGEL ALOIS NIEM. - 1915-07-18 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALTER WILHELM - - 1916-05-26 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WARZNY THOMAS INF K.U.K. I.R. 28 1914-12-19 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WALUŚ KAROL - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WOLLSTEIN EWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WEIMANN [HEINRICH] GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIĘCEK JOHANN LDST.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOLF M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WALTER HEINRICH - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
WAFFMANN - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
WEINHOLD WILLI UNTEROFF. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WERMKE OTTO - - 1916-08-01 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
WINTER GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIGEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WISKOW ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC -
WOLFRAM EHRHARD UNTOFFZ. 37 B.R.F.ART.R.G. 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WUNDERLICH JOHANN WEHRM. BRIR 13 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
WAIBL JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAŁKOWSKI LUDWIG JG. K.U.K. F.J.B. 14 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WAGENER HERMANN - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
WISTUBA VALENTIN - - 1916-06-30 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WENZEL JOSEF - - 1915-09-25 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
WICHARY ANTON - - 1915-06-11 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WILL RUDOLF GEFR. D. RES. SCHEINWERTER ABT. LÖTZEN PION. BATL. I 1914-11-11 - Okartowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WILDNER WILHELM VORM.-ELEKTR. R.ELEKTR.ABT. WIEN - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WAGNER PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WAGY JULUS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WOJCIECH J. - - 1915-12-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-09-05 Wijewo -
WEBER FRANZ LDST. INF. I.R. 57 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WENDE HEINRICH LANDSTURMMANN 7.KOMP.KRIEGSBEKL-AMTVI.A.K. 1917-05-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-07-02 - -
WALDOWSKI R. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 5 1914-08-23 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WIEKR RICHARD - - 1914-11-04 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WASYLYSZYN DANILO SCH. K.K SCH.R. 32 1918-02-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1873-05-05 - -
WALUŚ LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WURSING? ERNST - - 1916-07-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WEISS RICHARD - - 1918-01-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WESELOWSKI ANDREAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WECHER RICHARD - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WORBS R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEINHOLD ALWIN - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
WENZEL PAUL ERS.RES. 12.KOMP.RES.INF.REGT.18 1915-06-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WRESAN ALBERT ERS.RES 7 K. I.R. 42 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WESTPHAL FRANZ - - 1914-10-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
WORTH BERTHOLD - PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEITZ H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WURM F. MUSK. I.R.7/88 1915-06-30 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WARTENBERG VON JOACHIM HPTM. KPGGR 2 1915-05-06 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
WABERSEK KARL ERS.RES. - 1916-03-21 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WALLNER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISSEN BERNHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WILLERT RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WAHL JOSEF - - 1916-09-02 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WINKLER RUDOLF - - 1918-03-24 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
WIECHULLA JAKOB - - 1914-11-24 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WICHMANN FRITZ GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WOHNSER JOHANN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1890 - J. Drogomir go nie wymienia
WINTEL HERMANN - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WCHUSTER AUGUST - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WOJCIECH S. - - 1917-12-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-11-13 Wijewo -
WEGNER WILLI GFT. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WERDA JOS. WEHRM. 6. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-22 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER OTTO FIZYLIER 12 KOMP. 33 P.FIZYL. 1914-09-12 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WAWRZYKIEWICZ MARTIN GFT. K.U.K. F.J.B. 13 1915-02-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1867-01-17 - -
WĄS JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
WROBEL ADOLF - - 1918-09-07 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WICHTER WILLIB[ALD] GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WORWA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALKOWIAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WERNER ALBERT - - 1915 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
WILHELMI FRIEDRICH LTN.u.ADJUT. LANDW.INF.REGT.31.III.BAT. 1915-02-20 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WAHNSCH HERMANN SCHUZ LJR.46.C.K. - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WILFING JOHANN INF. IR 27 1914-12-20 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEINELT OTTO - - 191?-10-20 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WIDERA JOHANN - - 1917-02-06 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
WELZEL B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEBER JOHANN LDSTRM R.J.R.271/212K 1915-08-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WESCHE HERMANN HPTM. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOLFF EMIL GEFR. - 1916-07-06 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WANNER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIHN A. ISRAEL GEFR. F.L. INSTERBURG - - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
WEISSENFELS HUBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIZNAR TEOFIL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WALECZKO JOHANN - - 1916-05-03 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
WUDE RICHARD - - 1916-03-08 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
WIESCHOLEK JOSEF - - 1918-07-22 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WIERZCHOWSKI FRITZ - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
WOŁKOW PAUL INF. IR 196 1915-04-20 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WINKLER ERNST - - 1915-09-16 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOITZIK THOM. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WIDAS J. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WEND JAN - - 1915-06-21 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1879-12-13 - -
WEISSLEDER ROBERT ERS. RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALZEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEBER ALOIS KORPORAL L.J.R. 13 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
WEISENBÖCK KONRAD E.F. K.U.K. I.R. 49 1914-11-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WENDT GOTTH. - - 1915-09-12 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - LAZ. TURKACWICE GEST.
WYDRA JOHANN - - 1916-07-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WAGNER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg ps.ŚWIT
WYSCHKA JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WINHARDT MATHIAS GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WYCHLIDAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WAŁĘSA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WERNER OSWALD - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
WALTER-STÜRMER OTTO UNTFFZ. 4 KOMP. INFTR. RGT. 152 1915-07-17 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WINEL FRIEDRICH ERS.RES. I.R. 339, 10 K. 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
WILUDDA JOH - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WABNITZ KONRAD - - 1916-03-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WLOKA FRANZ ERS.RES.  L.J.R.23.5K. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WYSCHKA THEODOR - - 1916-04-07 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIESCHEBROCK HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WACHOLZ REINHOLD - - 1915-06-13 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
WIESE ERNST - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WELZEL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOISEK PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-04-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-09-02 - -
WEINITZKE JOSEF - - 1916-08-06 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIEK WILHELM - - 1914-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WASZITOW PAWEŁ - - 1918-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WIESNER ROBERT WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 12K 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WANDZIOCH STEFAN - - 1918-09-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1883-12-27 - -
WINKLER GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIESINGER LUDWIG INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIESCHOLEK PAUL - - 1917-04-20 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WITKE GABRIEL INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANKE ANTON KPL. FKR 12 1915-04-18 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIDERA THOMAS - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WIEN ALOISIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
WOSTRACK OTTO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WOLF A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WUSKE HERMANN GEFR. - 1916-05-20 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WILLMANN EDMUND RES. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-27 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WIKA JÓZEF - - 1918-10-20 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1896-02-17 - -
WATERMAYER WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WIECZOREK JOHANN UNTEROFFIZIER 1.KOMP.10.LDST.JNF.BATL.VI.36 1917-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - -
WOYSKY von ERNST-GüNTER SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WITZ F. RES. 1. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WASCHKE ROBERT - - 1914-10-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEESE TADEUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOJTOK JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WYKRĘT JOHANN ZGSF. I. R. 56 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WONDRASCHA JOSEF KPL. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILUTZKI A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
WEBER JOSEF - - 1916-11-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WOPYLKO J.ANDREI GEFREITER  JNF.RGT.184  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WOSCHEK STANISL. - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WITTEBORG PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WOCKENFUSS HERBERT - - 1915-08-30 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
WOLF II MICHAEL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WENIGER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOLSKO JEMELLA SOLDAT 7.RUSS.PION.BATL. 1916-08-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
WERNER HEINRICH - - 1916-03-09 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-06-09 - -
WILKE ERNST - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WELIKI WASYL SZER. 21 p.p. 1917-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WINSCHEWSKI MAXIMIL. WEHRMANN LDW.INF.RGT47, 7KP 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIESCHOLLIK KARL - - 1918-08-31 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-08-30 - -
WODARZ? ROMAN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOLFSEGGER JOSEF JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIESCHOLEK PETER - - 1916-04-13 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WOLF KARL MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINKELMANN RUDOLF UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WLOCHOWITZ JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WAGNER FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEISS GUSTAV WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOLF E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WEISS ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WUSSOW WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
WENDT JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WIEDERA JOHANN ERS-RESERVIST 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-05-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-11-22 - -
W?SCHAUER ALBERT - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WAZLAWCZYK JOZEF - - 1916-07-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WEGNER KARL - - 1914-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WIEGAND AUG. EISENB.-SCHAFFN. MIL.EISENB.DIR. 4 1916-08-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WENDTLAND ROBERT GEFR. - 1915-12-17 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
WYWIAS JAKOB - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
WYSOCKY WILHELM INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAZEL KARL JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-18 - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALTER XAVER INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLTERS W. MUSK. 12 K. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
WINDERLICH AUGUST - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WICHARY JOSEF - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WLOTZKA ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WASILEWSKI - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
WALLACH FRITZ GFT. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WENZEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOTZITZKY OTTO LANDSTURMMANN 1.KOMP.1.E.BATL.GREN.RGT.11 1915-11-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-06-29 - -
WITCZAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WINKLER FRITZ - - 1918-07-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILON BARBAN PODOF. 1 p.p. 1917-02-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WALDSIHT FERENCZ SZER.  WĘGIER P.P.  1914-12-25 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
WWAGNER HEINR. RESERVIST 1 OBELS.INF.RGT. 167, 8KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WROBEL JOHANN - - 1917-04-08 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WAGNER KARL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WEBER ROBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIESCHOLEK THOMAS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WOLLA ANTON GFT. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WODAK THEODOR LEOP. LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLNIK FRANZ - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WEIDLICH HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WAGNER JOHANN GREN. KPGRZF 4 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOLF H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIELAND PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WASCHKE FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIESIOLLEK FRANZ UNTEROFFZ. - 1915-05-27 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WESTRICH ? UTFF. PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WIEMER HEINRICH LANDSTURMMANN 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1917-04-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-07-21 - -
WACHSNER PAUL OB.-APOTH. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
WIESCHELLEK PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WENGOIß AUGUST - - 1915-11-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WÄCHTER ANT. ERSATZ-RESERVIST L.W.INF.RGT 19, 10K 1915-08-08 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WINGERT HERMANN LDSTM. - 1915-09-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
WAGNER IGNAZ INF LDST.I.R. 21 1914-12-(22-24) - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEBER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WERZESINSKI - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WEIMAR JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOWRZYK STEFAN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WAWRZYNIAK AUGUST - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WÓJCIK TOMASZ - - 1915-04-02 - Wadowice miasto, gm. Wadowice, pow. wadowicki małopolskie - RABKA -
WISTOP HERMANN MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WENZEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WYSTENEP EMANUEL GRENADIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1917-04-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-06 - -
WOCHLIK KAŹ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WOLEK WŁADYSŁAW - - 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WITKOWSKI LEOPOLD LEGIONISTA - 1914-09-30 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WERNER KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 5K 1915-02-12 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WALAS JAN - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALTER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WASCHESCIO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
WRZECIONO LOR. - - 1918-07-09 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WÓJCIK JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÖLLNER HEINRICH INF. K.K.L.I.R. 6 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEBER FRANZ ZGSF. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WROBEL IGNATZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLF ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WILCKE GERHARD GREN. KPGGR 1 1915-05-13 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOLF P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIESNER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEISS RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WOTZKA FRANZ - - 1918-03-18 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOHL KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WILDENSEE FRITZ FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-07-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-11-02 - -
WOITEREK THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WERMKE ERNST - - 1915-08-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WIND KARL GEFREITER LDW.INF.RGT 7, 9KP 1915-03-31 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WALETZKO ALBERT - - 1917-09-29 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WALLOSCHEK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WITTEK PAUL - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
WISZNIOWSKI STANISŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALDA STANISLAUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WICKENSACK - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WIĄCKA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WRBA WLADISLAUS INF. I.R. 3 1915-04-04 - Stróżówka III (nr 94) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALCZYK PAUL - - 1918-05-04 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WABERSEK PAUL UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WIEHR B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOJTYTO STANISŁAW - - 1916-09-16 - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WALTER ANTON FELDW. KADET. ASP. K.u.K.I.R.51.??.Fk 1915-06-20 - Odrzywół wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski łódzkie 1895 - -
WYSOCKI STANISŁAW SZER. 110 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WEDIOR G.MIED- RUSSE SAM.JNFT.RGT.83  1914-12-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WIEDEMANN KARL ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 23, 7KP 1915-02-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOLFSTEINER JOHANN DRAGONER - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
WALCZAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
WELZEL LUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOYKOß GOTTFRIED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borken -
WYCISK PAUL - - 1916-03-09 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WRONA JOHANN ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIRTH ADAM INF. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WUNSH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WILLNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEZORREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WOTZKA PETER - - 1917-10-23 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WALTER FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WENDLAND BRUNO TIT.FELDW. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WINKLER MAX KANONIER GARNIS.BATT.E.FELDA.RTL.RGT.11 1917-05-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-06-20 - -
WOITYNEK WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WERNER EMIL - - 1918-07-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WINTE WILHELM LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL.SCHRODA, 4KP 1917-07-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIESCHALLA THEODOR - - 1915-06-14 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WEIGER KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WAWRZYNIAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WRZOSEK KAROL KAPRAL 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALDOCH JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILHELMS - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WINTER JOSEF SCH. SCH. R. 11 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENZEL HANS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANKE PAUL - - 1916-05-28 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WAWRZINCZEK RICHARD MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WIEHR M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEHLITZ AUGUST MUSK. - 1916-05-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WIESOLKIN ALEX RUSSE ART.BRIG.2  1914-12-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WENDEL OTTO JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-13 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOJTUSIAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
WENZEL PAUL MUSKETIER 2.KOMP.JNF.RGT.62 1917-03-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-02-18 - -
WIESNER JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WANDER - LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WAWAK JAN - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WYRWICH ALOIS - - 1916-06-28 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WRONKA EMIL INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIMMER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALINLIN HEJNULA INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIPPICH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
WENZEL EMIL PODOF. 10 K GREN. R. 9 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
WINKLER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILKOWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WALLOSCHEK FRANZ - - 1914-11-11 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WEINGARTEN KASPAR - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WERNER RICHARD LTN. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
WINTERLING ERNST LANDSTURMMANN 5.KOMP.LDST.JNF.BATL.KATTOWITZ 1916-10-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-13 - -
WACLAWCZYK EMANUEL - - 1917-01-19 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WERNER GOTTFRIED - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WALKOW OLINTRY - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WEISS ALFRED WEHRMANN LDW.INF.RGT 107, 6KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WYBRANIETZ JOSEF - - 1914-12-31 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
WEIZEL PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIATROWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WZOREK JOHANN GFT K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALLIS ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITTFELD - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WIŚNIOWSKI JOHANN INF. I. R. 57 1915-02-28 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELAND - - - - - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOSNITZEK EDUARD - - 1917-03-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WEINGART WILHELM - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WITZKE ANTON MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
WINTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WILHELM PAUL TORPEDOHEIZER - 1916-05-26 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WEBER ROBERT MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WOCHRAMER JOHANN INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WYZGA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
WESSNER EMIL ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARM.BATL.19 1917-09-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-04-06 - -
WILHELM MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIEKE H. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WOLFF H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WOJTAS JÓZEF - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
WILHELM WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WRUBEL ALBIN INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLNY RUDOLF INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WADLE ALOIS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
WO?SCHINSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WERNSCHEID FRITZ GFT. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WUNDERECH EMIL - - 1915-11-23 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WEISS GERH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
WILIAMS G. 134233 SAPPER ROYAL ENGINEERS 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WITZMANN BENNO MUSK. - 1914-09-17 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WYCISK IGNACY - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WRÓBLEWSKI KARL ZGSF. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
WIERZBIŃSKI IG. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 GÓRZNO -
WEIS JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WASICEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEGNER ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WĘKLAR JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WEISSENBERG HELMUTH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WOLF FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 10 1915-03-04 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WOJDOWSKI JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WENZEL HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANCZINIAK - MUSKETIER J.R. 146/7K. 1915-07-30 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WEICHL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 WILHERING -
WILKE HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WATZAL LEOPOLD FÄHNR. K.U.K.F.A.R. 1 1915-03-26 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEISS ADALBERT GFT. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WENZEL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITTMANN MAXIMILIAN - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOJTECKI MARJAN KAPRAL 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
WILK JAKUB - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOLLF HERBERT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WALUS FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIATR STANISŁAW - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
WESOLLY HEINRICH - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WALENTA FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOYCIECHOWSKI STANISL. WEHRM. 1.ESK.LANDW.KAV.REGT.99 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WOLBOLDT HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WESTHOLD JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLLNY JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
WOOD E.E. 67259 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WONNEBERGER PAUL ERS. RES. - 1914-10-14 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WYSCHKA PAUL - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOZAB JOHANN TIT.ZGSF. F.J.B.12 1915-05-14 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
WIERZBIŃSKI KA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1876 - -
WILHELMSTÄTTER JOHANN ZGSF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WASZEWSKI B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEGNER OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
WINIARSKI JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WENDRINER KARL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-04 - Rotunda i nagrobek
WOZIGNOJ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WERTH WILHELM PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITTKOWSKI JULIUS - - 1918-04-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WIECZOREK ALOIS MUSKETIER R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WILCZKOWICZ ANTONI - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 KWIATKOWICE -
WINGERT HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEHRINGER VIK. UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WESOŁOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEYER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WADMAN W.H. 59476 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WALASZCZYK HENRYK - - 1914 - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOLLMANN BERNH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WEIGLHOFER EUSTACHIUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
WUTZDORFF OTTO - - 1918-12-10 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
WOLNY FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIELGOSZ ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
WESOLLY VALENTIN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WCIELAK JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WICHMANN HUGO - - 1918-05-02 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
WORMUTH MA? - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WICKE HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WLOKA CARL - - 1916-10-06 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
WITT FRANZ MUSKETIER 5K JNF. REG. 176 1914-11-16 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
WIEZOREK AUGUST - - 1915-08-29 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIMRAITNER JOHANN LST.INF. I.R.14 1915-05-07 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
WŁODARCZAK ŁU. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
WEIDINGER ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WAWSKOWICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WILLE OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM.
WOJTOWICZ JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WÓJTOWICZ JÓZEF SZER. 3. P.P. POL. LEG. 1916-01-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WERLHEIM F. GERF. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WŁODARCZAK STANISŁAW - - 1914-08-20 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WIEGELMANN FRIEDR. GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WULFF HEINRICH - - 1914-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WOSSILAT PAUL LDSTRM. R.J.R. 46/7K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WÓJCIK IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BRZOZOWA Na liście strat wykazany jako ranny
WISNIEWSKI LUCIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEDMOSER JOSEF OB.JG.KDTT.ASP. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALDECK FRITZ MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WALLER A. 44845 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WOJTOWICZ JAN - - 1916 - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WUTKE FRITZ - - 1916-08-05 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOŚKO JAN - - 1916-05-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1876-02-08 - -
WASCHATKO JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
WALICKE WALTER GEFR. - 1915-10-25 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
WOZNIAK HUGO - - 1917-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-01-10 - -
WINKLER OTTO LDSTM. - 1916-09-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1886-01-19 - POMNIK
WYLAŹ JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
WIESIOLLEK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WEGENKE PAUL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER J. E.RES. - 1918-09-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
WIENOWICKI ANTON - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WACH M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WOTZLAWSKI AUGUST - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WEIGERT WILHELM FELDW. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WILLIMSKI PAUL - - 1918-08-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEDEKAMP AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENNINGER DAVID LDST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
WOJCIECHOWSKI FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 Górka -
WERNER JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEGIERA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALICZEK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WĘGLOWSKI FLORIAN OFICER WOJSKA POL. - 1915-01-23 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1888-02-13 - grób rodzinny XI-4-1
WYSOCKI ROMAN LEK.SZTAB. - 1918-03-30 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WEYL HERMAN GEFREITER - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WECKE JOSEF - - 1914-10-16 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
WIENECKE HERMANN PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARNKEN DIETRICH - G.R.R. 25 1915 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WEISE EMIL EINJ.-FREIW. - 1914-09-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-12-31 - -
WITT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEEL von AUGUST WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WARD T.W. 15563 PRIVATE ROYAL SUSSEX REGIMENT 1918-07-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WUSTENBERG ??? UNTOFFZ. L.J.R. 2/3K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEISS ANTON - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WIESNER FRANZ RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
WÖHN FRIEDRICH - - 1917-10-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
WITZ GUSTAV HPTM. K.U.K. SAN. FELD DEP. 4 1914-12-05 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WACŁAWK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOITHE RICHARD - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
WAGNER HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WALL MAX UNT.-ARZT.DR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WUNSCHIK FRANZ - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WEISNGER KARL LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-16 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WORPENBERG A. GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-03 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTERA W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WAGNER JOACHIM - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WERSIG PAUL UNTEROFFZ. 5. KOMP. LDSTM. INF. BATL. LAUBAN II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WYBRANIETZ JOHANN - - 1916-03-11 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEGMANN FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALENTA FRANZ LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WOJCIECHOWSKI RO. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
WIMMER FERDINAND INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEIDGASSER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIEJA GUSTAW - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
WELDER WILLI GEFR. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 3 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WA? FRANZ - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WITTENBURG A. - - 1918-06-16 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - Mogiła 11
WIELAND MAX GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WITTEK KARL BOOTMANNSMAT - 1917-09-30 - Wierzbie wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891-07-01 - -
WIPPICH ANTON GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENNEHORST WILHELM UNTOFZZ.  M.G.K.L.J.R.47  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WEISE OSKAR LANDWEHRMANN 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-09 - Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1878-03-23 - -
WITTING GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENNEMANN KARL UTFF P.R.I.R.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WATTS W.J. 35641 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WENSKI JOHANN PODOFICER ARMII NIEMIECKIEJ 11 KOMPANIA 7 PUŁKU OBRONY KRAJ. 1915-07-28 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
WEINCHOL STEPAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WALKNER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
WANDREY E. - - 1915-10-10 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
WANGHOFER MAX INF. K.U.K.I.R.69 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALICA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOWRY FRANCISZEK - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
WINK ANTON - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WEILL RUDOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WYRWOLL ALFONS - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WALLNER ANTON JNFT.  K.U.K.J.R.4,10 K  1915-05-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WILLERS FRIEDRICH FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
WEIDESCHAT ERNST MUSK. 10 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WOCHNIK KARL - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
WĄSIAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WIENAND WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WELLANE H. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WOJTYNIAK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
WOLLINGER ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WELYKCZTOWIEK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIEMER - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEIDNER PAUL RESERVIST JR 21/K 4 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WURZER R.H L.INF. - 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
WEJSMAN LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
WIENER MANFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WALKOWIAK JAN SZEREGOWY / POLAK 157 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WENDLOCHA MICHAEL - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
WOLGAST WILLI GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINTER KURT UNTOFZZ.  L.J.R.133K2K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WILK JÓZEF - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WLOCK WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOLF HEINRICH E.F. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WHITE F.F. 6362 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WILIŃSKI JAN ŻOŁNIERZ ZAPASOWY ARMII ROSYJSKIEJ - 1915-01-18/19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie 1895 - 2 nagrobki
WYCISK AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WACHTER SEBASTIAN ZGSF. SCH.R.3 - - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
WAWRZYNIAK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
WEBER JOSEF UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WAPENIK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALK ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
WYSTUP PAUL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WEISS LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-29 - nagrobek i rotunda
WIECHOCZEK JOHANN - - 1917-04-17 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WINGELBAUER STEFAN LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.49,8K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEGENER RICHARD GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOELK MAX KRGSFRW. 11 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WCZASEK FLORIAN - - 1916-08-10 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIESKE HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WINTER FRANZ - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WÓJTA JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
WANNER LUDWIG JG. T.K.J.R. 1 1915-02-24 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
WENECZUK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WILTING BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIATROWSKI MICHAEL UNTOFFZ. J.R.21/3K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WAŚNIEWSKI KAZIMIERZ LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
WENDT PAUL LDSTRM LDW IR 37/8K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
WOLF FRITZ UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WALCZAK JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
WĘGRZYN ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WALTER GEORG - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WÜCKE KARL FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER HERMANN FÜS. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WOLFGRAMM RICHARD HPTM. P.R.I.R. 270 1915-05-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEDDIG HERM. ERS. RES. 2 K. LANDW. INF. REGT. 76 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1886-10-20 - -
WIESMA K. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-07 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WOJDYŁO WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WINTER AUGUST - - 1918-09-08 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WYNUM FIEDOR INFANTERIST 4 SCHÜTZ. REG. 1914-12-16 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WITWICKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITT ALBERT MUSK. - 19??-04-12 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WAGNER ALFRED - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WAGNER E. MUSKETIER 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WARMBOLD WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOLLNY JOHANN - - 1916-03-21 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
WORM HERMANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIGANG PAUL - P.R.I.R. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WYPCHOLL MARTIN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WOSCZYNA MAXIMILIAN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WILCZEK OSKAR - - 1914-12-03 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
WOLF W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WNUK-LEPINSKI von ALF. - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WOLFSTEIN MECHEL PIECHUR DOWÓDZTWO MIEJSKIE W DZIEDZICACH 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
WIESNER - - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
WIELOCH LEON - - - - Opatów<