Nazwisk w bazie na literę W: 3849

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WENDT HELMUT MUSKETIER - 1916-06-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
WOCKENFUFZ WALTER GEFREITER - 1915-03-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
WILKOCKI FRANCISZEK - - 1919-??-?? - Rubieżewicze wieś, obwód miński, rejon stołpecki Pogranicze - - -
WILKOCKI JÓZEF - - 1915-??-?? - Rubieżewicze wieś, obwód miński, rejon stołpecki Pogranicze - - -
WAWRZIK ALFONS - - 1914-08-22 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
WAWRZIK VALENTIN - - 1916-03-22 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
WABER FRANZ LDST. INF. SCH. R. 1 1915-01-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALENTA FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WATESZEWSKI LEO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WCIELAK JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER MARTIN LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEGENKE PAUL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIMAR JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISER JULIUS LDST. ZGSF. S.B. 1 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIĄCKA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELGOSZ ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINTER JOSEF SCH. SCH. R. 11 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WISIOR LEOPOLD INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIŚNIOWSKI JOHANN INF. I. R. 57 1915-02-28 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITEK JAKOB INF. I. R. 57 1915-01-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITKE GABRIEL INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WNĘK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF KARL MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLFF MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLA ANTON GFT. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÓJCIK FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-02-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÓJCIK JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WRASE HEINRICH PION. R.P.K. 84 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WRONA JOHANN ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WRONA JOHANN GFT. I. R. 57 1915-02-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WRONKA EMIL INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WRÓBEL STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WRUBEL ALBIN INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WSÓŁ JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WYKRĘT JOHANN ZGSF. I. R. 56 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WYRWA JOHANN RES. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WYSOCKY WILHELM INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTER MAX GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WCZESNIAK FRANZ PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER VIKTOR PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEGENER BERNH. GF. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEGENER KARL WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WELK EMIL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERDERMANN MART. VZFLDW P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEGANDT FRITZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIERSDORF OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILHELM FRDR. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINKLER MAX PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITTKE KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF FRITZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLE AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
WONIAK FRANCISZEK - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
WARSITZ JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH FRANZ VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH IGNATZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH AUGUST - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH KARL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH MICHAEL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WIENCH VAL. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WITTEK FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WITTEK JOSEPH - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WITTEK PAUL VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WITTEK PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB ANDR. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB BERNH - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB IGNATZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB JOH. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB JULIUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB URBAN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WYSTUB VALENT. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
WARZECHA PETER - - 1915-02-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1874-03-01 - -
WIECKOWIAK IGNAZ - - 1917-05-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1895-08-03 - -
WOITALLA STANISLAUS - - 1917-08-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1875-07-25 - -
WOSNITZA ANDREAS - - 1917-06-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1883-10-04 - -
WALETZKO JOHANN - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
WALETZKO PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
WALTER PAUL VERPFL. SOLD. K.U.K. KOLL.3. INF. VERPFLE. 1914-10-05 - Tęgoborze (nr 353) wieś, gm. Łososina Dolna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WANCZINIAK - MUSKETIER J.R. 146/7K. 1915-07-30 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WEISE PAUL LDSTRM. R.J.R. 46/7K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WIECZOREK ALOIS MUSKETIER R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WOLF WALTER UNTOFFZ. R.J.R. 203/6K. 1915-07-22 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WOSSILAT PAUL LDSTRM. R.J.R. 46/7K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
WEBER GEORG SZER 3.83 1914-12-04 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEGNER WILHELM SZER 12.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEICHERT RUDOLF OFFIZER STELLV 4 KOMP. 5. THUER. J.R.94 1914-12-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEIGEL ADAM SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEINREICH WILHELM SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WENOT KONRAD PODOF 4.F.?.R.? 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WERNER LUDWIK SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WETEL ALFRED SZER 1.J.R.82 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WICHMAN OTTO PODOF 3.61 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WOLF ERNST SZER 82.J.R.M.G.K 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WOLF WILLI SZER 9.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WAWRZYNKOWSKI PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WĄSIAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WĄSIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WIELOCH FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH LEON - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
WITONIECKI ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WITONIECKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WOŹNIAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
WOŹNIAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WALTER K. JÄGER 1 ESK. JÄG. BTL. 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WENDRINER E. ERS. RESERVIST 11 K. 1 BES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WOSILJEWITSCH - RUSS. OFFIZIER 149 INF. REG. 1914-11-27 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WALTER DR. OSKAR - K.U.K.T.K.J.R. 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WIELAND FRANZ HDRN. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WIMEDER FRANZ ZGSF. K.SCH.R. III 1914-12-08 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WINKLER MICHAEL ZGSF / ÖST.UNG. GEND.KOM.3 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WINSAUER ADAM ÖST.UNG.SOLD. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLLMANN ADOLF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WEGER JULIUS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-07 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WIDMOSER NIKOLAUS JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WIELAND JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-07 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WIESER SIMON PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WILLI JOHAN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WINDEGGER PETER LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WÖRITZ ISIDOR LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
WABILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.270 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WACHROMEJEW TEODOR GEFR/ROSJA I.R.129 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WACHRUCHOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WACHRUSCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.164 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WAISZWIL JERIK GEM/ROSJA I.R.110 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WAKULIN IGNAT UTFFZ./RUSS. I.R.205 1918-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WALANOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.78 1916-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALCZAK STANISLAUS RUSS. GRENZ.REGT.1.1.KP. 1915-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALEWATSCH ILARIAN UTFFZ/ROSJA I. R. 115 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WALEWITSCH JOSEF RUSS. INF.REGT.113.2.KP. 1915-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALITOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 281 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WALITZKI MATFEJ RUSS.ZIV.GEF. - 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WALKIN WLASI GEM/ROSJA I.R.5 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WALKO KARP GEFR/ROSJA I.R.100 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WALKU SIMON RUMUNIA INF. REGT. 16. 4. KP. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALODIN IWAN RUSS. INF.REGT.889.3.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALOGIN FEODOT - INF.REGT.266.5.KP. 1915-09-0? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WALYNETZ ANDREI GEM/ROSJA I.R.33 1918-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WARAKIN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.230 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WARDA STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.23 1918-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WARENIK ANDREI GEM/ROSJA I.R.245 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WARGATU JOAN GEM./RUM. I.R.18 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WARIN DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 131 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WARKOW JWAN RUSS. INF.REGT.324.7.KP 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WARLAMOW JWAN RUSS. INF.REGT.302.15.KP. 1915-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WAROW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.3 1918-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WARTANOW SAAK GEM./RUSS. I.R.1 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
WASCHKEWITZ GASPAR GEM./RUSS. I.R.110 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WASERJANU GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WASILE JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WASILE SOARE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WASILE TUDOR GEM./RUM. I.R.3 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WASILE WASILE GEM./RUM. I.R.36 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WASILEW PETER GEM/ROSJA I.R.271 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WASILIEFF JLIA GEM./RUSS. INF.REGT.116.1.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASILIEW NIL RUSS. INF.REGT.105.1.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASILJEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.16 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WASILJEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.105 1918-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WASILJEW MICHAEL ROSJA JNF.REGT.209.16.KP 1915-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASILJEW NIKOLAI ROSJA JNF.REGT. 12?.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASILKOWSKIJ MJEJER ROSJA 139 P.P.16 R 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WASITSCH SPASOJE SERB.GEF. - 1916-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WASSILIEW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.115 1918-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WASSILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.43 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WASSILJEW KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.2 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WASSILJEW MATWEJ GEM./RUSS. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WASSILJEW PIOTR GEM/ROSJA I.R.78 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WASSILYJEW FEODOR GEM./RUSS. I.R.53 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WASSIN STEPAN GEM./RUSS. I.R.1 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WASSITSCH SWETISLA GEM./SERB. I.R.7 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WASSOJEWITZ DOBRIWOJE SERB.GEF. - 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WASTSCHENKO JEFIM GEM/ROSJA I.R.98 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WASYLIWITSCH SCHIWOIN GEM./SERB. I.R.14 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WATIAKOW ALEX GEM/ROSJA I.R.3 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WATSCHENKO PAWEL GEM/ROSJA I. R. 86 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WATSCHURK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 12 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WAWULIN TROFIM GEFR/ROSJA I. R. 272 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WEDENJAPIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
WEDJAKIM STEPAN GEM/ROSJA I.      R. 211 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WEIDE IGON* GEM./RUSS. I.R.115 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WEILS AUGUST GEM./RUSS. I.R.96 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WEINN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.267 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WEISBERG ABRAM UTFFZ./RUSS. I.R.250 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WEISBERG ABRAM RUSS. INF.REGT.250.12.KP. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WEKLENKOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 122 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
WELITSCHKOWITZ LAZAR GEM./SERB. I.R. 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WELITSCHKOWITZ MILORAD SERBIA GEF. 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WELKOWIC MILKO GEM/SERBIA I.R.8 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
WELKOWIC STARODA GEM./SERB. I.R.7 1918-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WELKOWITSCH GEORGI SERB.GEF. - 1916-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
WENGERSKI ANTON GEM/ROSJA A.R.1 1915-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
WENOGRADOW ANDRAI GEFR/ROSJA ART. R. 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WEOSOW ILIAS GEM/ROSJA I.R.95 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WERDJANOW SERGEI RUSS. I.R.12 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WERENMEJTSCHIK JAKOB UTFFZ./RUSS. I.R.224 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WERESCHTSCHAKO MICHAEL GEM./RUSS. SCH.R.10 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WERJEWKIN PIOTR GEM/ROSJA I.R.47 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WERMEJEW WASILI RUSS. INF.REGT.306 191?-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WERONENU PETRE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WERSCHININ WASILI ROSJA JNF.REGT.212.11.KP 1915-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WERSCHNIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.28 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WESSELKA ANTON GEM/ROSJA I.R.86 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WESSELTCHAKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.14 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.150 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WETSCHAGIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 167 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WGLENKO NIKOLAJ UTFFZ./RUSS. SCH.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WIATKIN ALEKSANDER RUSS. INF.REGT.322.5.KP. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WICHLJAJEW ANTON GEM/ROSJA I.R.222 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WIDKOWSKI STEPHAN GEM./RUSS. I.R.277 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WIEDIERNIKOFF MIRAN RUSS. INF.REGT.186.15.KP. 1915-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WILARET MITSCH GEM./SERB. I.R.12 1916-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
WILCZEWSKI ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.430 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WILHELM JON GEM./RUM. I.R.77. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WILK VALENTIN RUSS.ZIVILGEFANG. - 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WILUNAR JWAN GEM./RUSS. INF.REGT.114.10.KP. 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WINARY NIKOŁAJ RUSS. INF.REGT.57.12.KP. 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WINIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.328 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WINOGRADOW FEDOR RUSS. SKOPIŃSKI R..I.R.326 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WIODING AUGUST GEM./RUSS. MÖRS.DIV.27 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WIRLAN FEODOR GEM/ROSJA I. R. 71 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WIRUMORIM RUBEN GEM./RUSS. I.R.179 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WISCHAN CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.76.2.KP 1917-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WISCHUJAKOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.87 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WISGERT STANISLAUS RUSS. INF.REGT.110.3.KP. 1915-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WISTREBIRZOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
WISTSCHOREK STANISLAUS GEM/ROSJA FEST. A. R. 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WITARD MARTIN RUSS.ZW.GEFG. - 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WLADIMIROW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.110 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WLADU JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WLASENKO FEDOSI UTFFZ./RUSS. I.R.85 1916-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
WLASJONOK IGNAT GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WLASOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.470 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WLASSOW ALEXANDER GEFR/ROSJA I.R.190 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WLEDIJKIN FGOROW GEM/ROSJA I. R. 56 1915-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WLOD MARIN RUMÄN INF.REGT.76.1.KP. 1916-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WLOSEK FRANZ RUSS.ZIVILGEF. - 1917-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WLOSOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.9 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WOGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOICILE GEORGE GEM./RUM. I.R.72 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOICU JONESCU RUMUNIA ZIV.GEF. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOIKU TANASAKE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOJTSCHUK WLADISLAUS GEM/ROSJA I. R. 1 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOJUCH IWAN GEM./RUSS. I.R.112 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOJUWOD KANSTANTIN GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WOLADY JLIE GEM./RUM. I.R. 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOLKOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.503 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOLKOW KUSSMA GEM/ROSJA I. R. 114 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WOLKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.241 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
WOLKOW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.110 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WOLKOWETZ SACHAR UTFFZ./RUSS. I.R.112 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WOLOBOJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.70 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WOLOCZUGIN TEODOR GEM./RUSS. I.R.85 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOLODIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 48 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WOLOSCHIN MATWEJ ROSJA JNF.REGT.116.10.KP 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOLOSCHIN PETER GEM/ROSJA I.R.309 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOLOSCHKA LEONTE GEM/ROSJA I.R.91 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOLOSNIKOW WASILI GEM/ROSJA I. R .37 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOLTSCHKOW ARTJON GEM/ROSJA I. R. 4 1918-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WOROBIOW ALEKSANDER SERGT./ DIVISIONLAZARETT.53. 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOROBIOW ALEXEJ ROSJA JNF.REGT.105.8.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOROBIOW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WOROBJOW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WOROBJOW JGNATZ ROSJA JNF.REGT.162.17.KP 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOROBJOW NAUM GEM./RUSS. I.R.200 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WOROBJOW WASILI GEM/ROSJA I. R. 169 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WORONKIN STEPAN GEM/ROSJA I. R. 1 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WORONKO ANDRE GEM/ROSJA I. R. 35 1917-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WORONKOW IWAN GEM/ROSJA J.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WORONOW DIMITRI SERGT/ROSJA I.R.248 1918-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WORONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.218 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WORONOW LUKA GEM/ROSJA I. R. 170 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WORONOW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 249 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WORONZOW GRIGORI RUSS. INF.REGT.333.16.KP 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WORONZOW IWAN GEM./RUSS. I.R.162 1916-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WORONZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.30 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WOROWIN BORIS GEM/ROSJA I.R.192 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOSCHKOWITSCH FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOSCHTOK VINZENT ZIVILGEFANGENER - 1914-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOSSNENKO STEPAN GEM/ROSJA I. R. 18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
WOSTOJUCHIN TROFIM GEM/ROSJA I.R.474 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOTSCHAL FELIX GEM./RUSS. I.R.115 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WOZNIUK JAKOW GEM./RUSS. I.R.40 1917-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WRABIE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R. 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WROBLEWSKI WOJCECH RUSS. INF.REGT.23.14.KP. 1917-04-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WRUBLEWSKI GAWRIL GEM/ROSJA I. R. 20 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WSEWSLODOW KONST. RUSS. INF.REGT.110.12.KP. 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WTOROJ IWAN GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WUCZICZ SWETOSAR GEM/SERBIA I. R. 15 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WUJANOWITSCH SCHIWAN GEM./SERB. ARTL.81 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WYNTUK MARK GEM/ROSJA I. R. 231 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WITTEK KARL BOOTMANNSMAT - 1917-09-30 - Wierzbie wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891-07-01 - -
WEIGEL ALOIS NIEM. - 1915-07-18 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WINKLER HERMANN NIEM. - 1918-04-15 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
WOLF EDUARD - - 1915-10-26 RUSSLAND Mańkowice-Bardno wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-03-22 -
WILLER GUSTAV - - 1918-08-30 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
WEIGELT ALFRED - - 1915-07-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
WIECZOREK PAUL - - 1915-08-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
WEGNER GUSTAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WESOŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WIŚNIEWSKI FELIKS - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WIŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WUDNIAK JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WALENTA FRANZ LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WEIN A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WELLANE H. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WICHMANN BERNHARD - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WINTER FRANZ - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
WIRNATH? EMIL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WABERSEK KARL ERS.RES. - 1916-03-21 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WIELAND GUSTAV MUSK. - 1916-04-03 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WEINERT RICHARD - - 1918-03-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
WECKE RUDOLF - - 1917-11-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
WIEDEMANN WILLY - - 1916-07-07 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
WÜRFEL WILHELM - - 1915-09-01 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
WAGNER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WATERMAYER WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WELS OTTO VZFLDW. PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WENDT JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WESTPHAL OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WESTRICH ? UTFF. PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WIELANDER ? - K.U.K.I.R.39 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WOHL KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WOITEK JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WALTER FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WEFERS PETER - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WEINGARTEN KASPAR - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WEISSHUHN WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WIESCHEBROCK HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WINKLER OTTO - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WITTEBORG PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WLASIUK JOHANN INF. K.U.K.IR.95 1914-12-12 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WLOTZKA ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WOLFF PHILIPP - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na beton. podstawie
WEYER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
WALICA ANTONI - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WALICA FRANCISZEK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIDNIC ALOJZY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIDNIC RUDOLF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIJA JÓZEF - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WIJA JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
WROBEL FRANZ - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIORA PAUL - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIECZOREK HYAZINTH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
WAŚCIŃSKI L. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WAWRZYNIAK M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WIELEBSKI ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WIELEBSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WIELEBSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WOŹNIAK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
WEIGERT WILHELM FELDW. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WEISS KARL LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WERSIG PAUL UNTEROFFZ. 5. KOMP. LDSTM. INF. BATL. LAUBAN II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WALCZUCH STEPHAN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WEINGART WILHELM - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WIDERA ALOIS - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WIDERA THOMAS - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WILK THEODOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WLOCHOWITZ JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLLNIK ANTON - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLLNIK FRANZ - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOLLNY MAX - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WROBEL IGNATZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WYPICH FRANZ - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WILCZEK FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WIECHARY THEODOR - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WILCZEK KARL - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WROBEL IGNATZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
WOŚKO FRANCISZEK - - 1915-02-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1880-10-10 - -
WOŚKO JAN - - 1916-05-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1876-02-08 - -
WYŁKIN PIOTR - - 1917-11-20 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-06-28 - -
WITZMANN BENNO MUSK. - 1914-09-17 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WITZMANN OTTO KRKTRG. - 1916-09-22 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WONNEBERGER PAUL ERS. RES. - 1914-10-14 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WEIHER PAUL ERS. RES. - 1917-09-25 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WIELAND MAX FUSIL. - 1916-10-09 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WIELAND FRITZ MUSK. - 1918-04-11 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WARCH OSWALD - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-30 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WANCZEK PAUL ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WLOCZYK KONRAD ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WUSTEFELD KURT ? ? 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
WENZEL RICH. (RICHARD?) ERS. RES. 1. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WEICHL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 WILHERING -
WIERDACH PAWEŁ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - KOBYLANY -
WILCZKOWICZ ANTONI - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 KWIATKOWICE -
WOJNAR JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIECZ -
WÓJCIK IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BRZOZOWA Na liście strat wykazany jako ranny
WÓJCIK STANISŁAW - I.R. 27 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 MOKRZYSKA -
WITZLINGER MICHAEL KPL. K.K.LDST.I.R. 31 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIDERA JOHANN - - 1917-02-06 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
WINTER PAUL - - 1917-04-20 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
WAGNER ERNST - - 1918-06-11 REMANGIES-FRANKR. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WEIDLICH AUGUST - - 1916-11-15 BOEZA-PASS. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WEISER WILHELM - - 1916-04-24 GOSSLAR-HARZ. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WOLF FRANZ - - 1916-08-19 TOBOLD-RUSSL. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - VERMIST
WACHSMUTH HANS GFT. P.R.I.R. 219 1915-05-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALTHER KARL ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WASILKOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEDENKO TYMKO INF. RUSS.I.R. 19 1914-12-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEHNER JOHANNES KR.FR. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WESSELS JOHANN RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - stela
WOLFF JOSEF KR.FR. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
WOŁKOW STEFAN INF. RUSS.I.R. 17 1915-04-10 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEISS HUGO GFT. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WITZLINGER MICHAEL INF. KUK IR 49 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WYZINA THOMAS INF. KUK IR 8 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WACH WOJCIECH - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALAS JAN - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEIDLICH HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
WOLF HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
WALACHOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
WEISS KARL JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-22 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
WAHLICH JOSEF - - 1914-12-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WITTIG LINUS - - 1915-05-05 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WITTIG ALOIS - - 1916-08-15 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WASIEK ALBIN - - 1916-10-13 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WOJAK AUGUST - - 1917-03-26 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WAŚCIŃSKI JOSEF - - 1918-04-25 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WEBER JOHANN ULAN K.U.K. UL.R. 7 1915 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WALTER KARL GREN. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-04 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 4
WILLERS FRIEDRICH FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
WAGNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 28 1915-01-01 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WATZAL LEOPOLD FÄHNR. K.U.K.F.A.R. 1 1915-03-26 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEITLANER ANDRA JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-13 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILDNER FRANZ VORM. K.U.K.F.K.R. 12 1915-02-16 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIEBNER ALOIS OFFZD. K.K. LDW. I.R. 24 1915-02-16 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WINTER JOSEF INF. K.K.LDST. M.B. 85 1915-02-19 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WRANEK ALFRED JOSEF JG. - 1915-01-11 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEIGL ERNEST KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-01-14 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIMENY JANUS KAN. K.U.K.F.A.R.2 1915-01-09 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WĘGRZYN JÓZEF PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIERZBICKI JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WITKIEWICZ STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WROŃSKI JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WRÓBEL FRANCISZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILK JAKUB - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WILK WALENTY - - - zginął na terenie Węgier Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WALASZCZYK HENRYK - - 1914 - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WIEWIÓRSKI HENRYK - - - - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOJTOWICZ JAN - - 1916 - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WALTZKE KARL DRAGONER KUK DRAG.REG 12 1915-08-11 - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
WOGEBANE JOHANN DRAGONER - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
WOLFSTEINER JOHANN DRAGONER - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
WOSS FRIEDRICH - KUK DRAG.REG 12 1915-08-11 - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
WINKLER RUDOLF - - 1918-03-24 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
WOLLWEBER PAUL - - 1914-10-21 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WUTTKE AUGUST - - 1916-08-13 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WALTER HANS KRAFTFAHR. - 1918-09-26 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
WANDELT GUSTAV UTFFZ - mar-16 RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS HEINRICH SERG, - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS PAUL MUSK. - 1917-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS WILH. ERS.RES. - 1916-10-01 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WILDE - - - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
WUTTIS GUSTAV SERG, - 1914-06-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WURST JOSEF - - 1918-07-14 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - HAMMER -
WÓJCICKI FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WÓJCIK ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WÓJCIK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WRÓBEL JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
WOCHNIK P. - - 1915-02-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-01-30 Wijewo -
WOJCIECH B. - - 1915-06-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-07 Wijewo -
WOJCIECH J. - - 1915-12-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-09-05 Wijewo -
WOJCIECH P. - - 1918-04-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-04-12 Wijewo -
WOJCIECH S. - - 1917-12-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-11-13 Wijewo -
WINKLER GOTTFRIED KPL. K.K.L.I.R. 16 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOJEWODČIČ FRANZ INF. K.K.L.I.R. 16 1915-05-04 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLTER W. - - 1915-02-27 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
WOLSKI WLADISLAUS RES. PREUSS. R.J.R. 5/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOZNIAK JOSEF RES. PREUSS. R.J.R. 8/220 1914-12-17 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEHLGEMUTH JULIUS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-05-05 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEISS KURT KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-20 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WESOLOWSKI THOM. RES. PREUSS. RES.INF.RGT.220 1914-12-23 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WISCHMEYER FRIEDRICH VIZE FELDW. PREUSS.R.J.R. 7/220 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WUDECZKA JÓZEF - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WZOREK BRONISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WERNER FERDINAND RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEICHBROD W. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
WEGNER MAX GEFREITER - 1918-10-03 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-11-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
WATERMANN FRIEDRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WATERMANN LOUI - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WEDIG FRITZ - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WEHS FROTZ - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WESSE FRIEDRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WILDE A. - OBERLEJTN. 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WILHARM WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WILHELM SIEVERS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WILHMANN OTTO - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WILKEN RICHARD - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WILKIWITZ SYLWESTER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WOLF JOHANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WOLF WALTER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WALDMANN JOSEF - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WAGNER HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WERNER FERDINAND - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WINK ANTON - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WOLK REINHARD - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WYSTUP PAUL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
WABNITZ KONRAD - - 1916-03-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WALLASCHECK KARL - - 1918-05-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WEBER JOSEF - - 1916-11-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WERNER KARL - - 1915-04-06 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WINDERLICH AUGUST - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WEIDNER KURT MUSK. - 1916-07-31 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WOLFF ERNST MUSK. - 1914-12-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WALTER OTTO - - 1915-10-01 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLSKI KARL - - 1914-09-20 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WUSSOW WILHELM - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
WIENKE WILHELM - - 1914-09-07 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WALTER - UFFZ. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WUTTIG OTTO - - 1918-07-19 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WUTTKE PAUL - - 1914-08-22 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WILKENS KARL GEFR. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BAD BRAMSTEDT -
WINKMANN HUBERT FÜS. G.R.R. 9/5 1915-08-07 WĄSEWO (WONSZEWO) Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - STRATUM, CREFELD -
WERNER KARL UTFFZ. 5 G.R. Z/F 1915-08-06 Brzeźno (Bshesno) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHMALKALDEN -
WURSCHAU GUSTAV FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - PEITZ, COTTBUS -
WAGENKNECHT KURT - - 1918-06-09 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WAGNER HEINRICH - - 1915-05-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WEICH FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEINERT RICHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEISS HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WELZ JULIUS - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WERNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WIELAND ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIELAND PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIERICH MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIESNER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER KURT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WAGNER OSWALD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WAGNER PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WINKLER AUGUST - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WINTEL HERMANN - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
WALLOSCHEK FRANZ - - 1914-11-11 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WYSCHKA LUDWIG - - 1916-07-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WYSCHKA THEODOR - - 1916-04-07 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIECZOREK AUGUST - - 1918-04-10 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1917-11-30 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEZOREK AUGUST - - 1915-08-29 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEZOREK JOHANN - - 1918-04-13 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WILLIMSKI PAUL - - 1918-08-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOLLNY CARL - - 1914-12-20 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WYBRANIETZ JOHANN - - 1916-03-11 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOSCZYNA MAXIMILIAN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEJA ELIGIUS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
WALTER HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
WEIDNER KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WEIDNER ROBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WEIST PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
WELSCH HERBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WAGNER GUSTAW RES. - - - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WOCKENFUSS ERICH GEFR. - 1915-08-09 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
WANYLOVSKY JOSEF INF. - - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASTL JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER ADOLF JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS ROBERT SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WNUK JOHANN JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WORM HERMANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILGAWSKI - KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINKLER PANKRATIUS LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISSENBACHER - LDST.INF. IR 59 1915-03-29 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIZINGER KARL JG. TKJR 1 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANDER RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINTER OTTOKAR E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-17 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLNY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie 1894 - -
WOLNY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie 1889 - -
WACHTER ALOIS LDST.INF. IR 87 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER PETER E.R.INF. IR 47 1915-02-28 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASCHEL KARL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEGSCHEIDER LUDWIG SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEINHANDEL ANTON KPL. IR 47 1915-03-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTERMAYER FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIESER KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF BRUNO LDST.INF. IR 47 1915-03-22 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WACHTER FIDELIS LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAKULA AKIMENKO INF. - - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANNERER HEINRICH LDST.PTRF. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WYWIAS FRANZ - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
WYWIAS JAKOB - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
WEYERS JOHANN JG. D.P.J.B. 19 1914-12-13 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
WEHRMEISTER FRIEDRICH - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
WULFF BERNH. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
WINKLER EDUARD - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
WODARZ LORENZ - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
WIENCHULA JOHANN SZEREGOWY - 1915-04-07 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1881-12-04 - -
WIENCH ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
WOSNITZA JOSEF - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
WALOSEK JOSEF - - 1914-10-10 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WIENZEK JOHANN - - 1915-08-12 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WODNIOK MARTIN - - 1915-07-06 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WILCZEK JOSEF FÜSILIER GARDE-FÜS. REGT. 1918-04-13 KOTÓRZ WIELKI Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1886-10-09 - -
WOITKE OTTO - - 1917-04-09 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
WACHTER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WAGNER IGNAZ INF LDST.I.R. 21 1914-12-(22-24) - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WANTUCH FRANCISZEK ST.ŻOŁNIERZ 5.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WISZNIOWSKI STANISŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOJTANOWSKI LUDWIG SCH. SCH.R. 18 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WRZOSEK KAROL KAPRAL 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WYSZNACKI JANUSZ PLUTONOWY 5.P.P.LEG.POL 1914-12-29 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WZOREK JOHANN GFT K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIESINGER LUDWIG INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOGALZKE MAX - - 1917-08-12 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1890-02-20 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
WEDDE PAUL - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WENDT PAUL - - 1916-10-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
WERRA FRANZ - - 1915-02-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WINKLER PAUL - - 1915-08-04 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
WIRKUSS LEO - - 1916-09-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
WNUCK von EMIL - - 1918-09-29 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
WODTKE PAUL - - 1918-03-21 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
WEIGELT FRITZ - - 1915-12-20 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WEINELT OTTO - - 191?-10-20 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WERDA FRANZ - - 1918-05-19 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
WERDA JOSEPH - - 1917-07-21 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
W... HUGO - - 191?-09-07 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WIEDENHÖFT FRANZ - - 1918-08-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WUMMEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WUMMEL PAUL - - 1914-10-02 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WINKLER PAUL - - 1915-??-2? - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
WEGNER W. - - 1915-05-04 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
WILMANNS ? - - 1914-10-05 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
WINRICHSEN R. - - 1916-07-14 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
WANGERIN GUSTAV WEHRM. - 1914-11-14 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WANGERIN WILLI GEFR. - 1918-09-29 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WASKOW HUGO GREN. - 1918-11-14 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WASKOW VOLLRAD MUSK. - 1915-03-23 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WEIHER EMIL JNFTR. - 1914-12-21 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WENDT EMIL GEFR. - 1916-09-29 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WERTH HERMANN UTFFZ. - 1915-02-23 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WERTH WILHELM MUSK. - 1915-03-13 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WITT EMIL KAN. - 1918-04-24 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
WAGNER GUST. FELDW.LTN. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WALDECK FRITZ MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WAWORZIK ANTON WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEEL von AUGUST WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WELBERS WILHELM WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WENNEMANN KARL UTFF P.R.I.R.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEYLER WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-(05-10) - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLF HEINRICH E.F. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEISS FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WERNSCHEID FRITZ GFT. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WESTHOFF KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WESTHOLD JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WICHMANN EDUARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WICKE HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIELAND HEINR. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIENOWICKI ANTON - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WILINSKI JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLBRINK HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLF MARTIN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEGENER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WELLHAUSEN OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WILD OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WOLF WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WALKOWIAK FRANZ ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-09 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WALLE ERNST ERS.RES. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WAND FRANZ WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEHMEYER ADOLF GFT. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEHNER GOTTFRIED LST. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEILAND ALBERT KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEIMANN WILH. GER. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEISS EUGEN RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WELGE KARL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WERNICKI OTTO RES. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WERTH DIETRICH KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WESTERHEIDE HEINRICH WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIEMERS PETER WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIESCHER HUGO WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIETRICHOWSKI - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WISNIEWSKI JOHANN WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLF ALFONS RES.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WORTMANN HEINICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WOŹNIAK ANDREAS ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIRTZ WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WITTE ALBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WITZEL ADAM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
WAŁKOWSKI LUDWIG JG. K.U.K. F.J.B. 14 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEHNER CHRISTIAN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEISSEN BERNHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEISSENBERG JOSEF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WEISSENFELS HUBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WERNER JOHANN GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WINKMANN PETER - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WITTECK OTTO FELDW. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WALLBAUM FRIEDR. - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
WELFFT OTTO - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
WESSELS - - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
WINNER HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
WREDE THEODOR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
WACLAWCZYK ANTON - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WILCZEK CESLAUS - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL ALF. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL ALF. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL ANT. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL ISD. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYZGOL JOS. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WEINCHOL STEPAN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WEISS JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WYCISK AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
WEISS LEOPOLD LEUTNANT LDST. BAON. 100 1914-12-24 DOLINA BIAŁEJ Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WITZ GUSTAV HPTM. K.U.K. SAN. FELD DEP. 4 1914-12-05 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALOT JOSEF SCH. K.K. SCH.R.17 gru-14 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WDOWIENKO KONSTANTIN MICHAILOWICZ INF. RUSS.I.R 165 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WETZELBERGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WITTMANN FRANZ LTN. K.K. SCH. R. 34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLF AUGUSTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-06 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WYNIC NESTOR ZGSF. RUSS. I.R. 166 1915-03-29 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WINDEGGER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WRZECIONO ALOIS - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WRZECIONO JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WACLAWCZYK VALENTIN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WALECKO JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WALECKO PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WIDERA NIKOLAUS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WIESCHOLEK JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WOSCHEK PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WOŚKO FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WOŚKO THEODOR - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WOŹNICA KONSTANT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
WEGNER HERB[ERT] GREN[ADIER] - 1917-11-18 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WESTPHAL WILLY - - 1916-10-09 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WESTPHAL - - - 1918 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WITT ALWIN - - 1916-06-04 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WAND HIERONIM MUSKETIER R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
WEBER III JOHANNES MUSKETIER R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
WACHOWITZ OSKAR GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WACKER GEORG WEHRM. KPGGR 1 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WAGANOW IWAN - IR 123 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WARLICH WILHELM GFT. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WARNING FRIEDRICH - KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WASCHKE OTTO GREN. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WASILEWICZ IWAN - IR 123 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WENZEL ALFRED FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WESSLING FRANZ UT.OFFZ. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WONK - GFT. FJR 34 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WANDER - LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WOLFF E. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WOLFF H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WINZENZ JOHANN INF. K.U.K.I.R. 29 1915-01-25 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
WAGNER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
WALUS JOHANN JG. K.U.K.F.J.B. 14 1915-02-22 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
WIERZBA KAZIMIR SCH. K.K. SCH.R. 16 1915-05-07 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
WOLF KARL OBLT. K.K.LDST.I.R. 13 - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
WRONKOWICZ MARTIN LDST.KUTSCH. T.B.ESK. 2 1914-11-03 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WERNER PAUL LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.NEUSALZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
WOLF EMIL REINH. WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BAT.48 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
WENZELL (?) KARL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WRAHSE AUGUST - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
WOITHE FRANZ - - 1915-05-07 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
WOITHE OSKAR - - 1917-11-20 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WALTER GUSTAV - - 1917-07-08 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1897-02-01 - -
WEINERT OSKAR GEMEINER INF. REG. 37 1915-03-10 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1891-07-29 - -
WALTER GUSTAV - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
WALCER KARL LANDST. - 1918-09-18 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
WEBERS RICHARD - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WEBERS AUGUST - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
WENDLAND OTTO LANDSTURMMANN - 1917-01-01 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLTER JOSEPH - - 1917-07-11 in Galizien Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
WILAMOWITZ-MOELLENDORFF von TYCHO - - 1914-10-15 IVANOGROD Wymysłowice wieś, gm. Strzelno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1885-11-16 - grób symboliczny
WEIDEL PAUL Vz.FLDW. - 1916-07-23 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WINGRAL FRIEDRICH FŰS. - 1916-07-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WINGRAL GUSTAV MUSK. - 1915-02-23 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WINKLER FRIEDRICH KAN. - 1918-09-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WINKLER GUSTAV MUSK. - 1915-08-01 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WINKLER PAUL FŰS. - 1918-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WITTWAR JOHANN ERS.RES. - 1915-09-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
WEISS FRANZ - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WEISS ROBERT - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WIEJA JOHANN - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
WIEJA JOHANN - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WILK THEODOR - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WONS FRANZ - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
WONS JOHANN - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
WUTTKE JOSEPH - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
WUTTKE PAUL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
WIEJA JOHANN - - 1918-07-28 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WITTOR IGNAZ - - 1915-07-11 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOLNY KONSTANTIN - - 1917-06-18 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WAWRZINEK AUGUST - - 1914-11-03 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WAWRZINEK JOHANN - - 1915-07-13 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOEHL JOSEF - - 1914-10-10 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEJA AUGUST - - 1916-07-29 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WOEHL FRANZ - - 1917-08-30 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WROZA THEODOR - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WYSCHKA JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WINKLER FRZ. - - 1915-09-25 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WATZLAW SILV. - - 1915-09-13 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIEJA PAUL - - 1917-04-09 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WIELICZEK THO. - - 1915-10-18 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WILCZEK FR. - - 1916-07-21 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
WEISS ANTON - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WOITZIK ANTON - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WILLNER THEOFIL - - - - Ligota Dolna wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WEINER JAKOB - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
WEJSMAN LUDWIK - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
WYLEŻUCH JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
WEINITZKE JOSEF - - 1916-08-06 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WISERENKA - RUSS.KGSGEF. R.JR.35 1915-11-18 - Krasne wieś, gm. Stary Zamość, pow. zamojski lubelskie - - -
WINKLER H. - - 1915-10-23 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
WEISS RICHARD - - 1918-01-05 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WANDEL FRITZ - - 1918-06-03 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WEISE HERM. - - 1914-10-10 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WERNER PAUL - - 1915-06-24 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
WEBER KARL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WILDE BRUNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WILDE RICHARD - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WIESNER ADOLF - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
WEINHOLD HEINR(ICH) LSTM. - 1915-10-18 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WADULLA EMIL - - 1918-09-22 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WODOK LEOPOLD - - 1915-10-20 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
WINKLER B. UNTEROFFIZIER INF. REG.102 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
WALICKE WALTER GEFR. - 1915-10-25 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
WÖHN FRIEDRICH - - 1917-10-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
WEIGLHOFER EUSTACHIUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
WEISS ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
WOJCIECH JOSEF FLDW. - - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOLF NIKOLAUS RES.KPL. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEINBERG SIEGFRIED GFT. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WENDT EMIL GREN. KPGGR 3 - - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WIESSMANN WILHELM UT.OFFZ. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WULFRATH EMIL GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WĄTOR JOSEF INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WIĘCEK JOHANN LDST.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WALLACH FRITZ GFT. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WERCHE WILLY MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WISTOP HERMANN MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WYSTRAJEWSKI JOHANN GFT. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
WALZEBOCK ERNST - - 1915-02-07 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
WAGNER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WIENECKE - KRIEGFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WILHELMS JOHANN SCHÜTZE GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WURBS A. HUSAR HUSAREN REGIMENT VON ZIETEN - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WYSCISK VIKTOR SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WAGNER WILHELM WEHRM. ERS. BTL. RGT. 7 1914-11-30 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
WALTER ERICH ? ? ? - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
WILL GUSTAV MUSK. - 1915-10-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLFGRAMM KURT MUSK. - 1916-01-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLLER OTTO ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
WALTER WILHELM - - 1915-07-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
WEINER ERNST - - 1916-07-18 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WENDT FRANZ-JOSEF LTN. 3/3.G.R.Z.F. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
WEGL MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-06 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WODAK THEODOR LEOP. LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLISCH JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER FRANZ ZGSF. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINTER FRANZ E.R.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIRTH ADAM INF. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOEF ADOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALINLIN HEJNULA INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELAND ROBERT R.U.O. I KL. IR 27 1914-10-01 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALDMANN JOSEF RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTER XAVER INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIMANN [HEINRICH] GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER OTTO INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESELOWSKI ANDREAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIATR STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WICHTER WILLIB[ALD] GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEHN JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-03 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINHARDT MATHIAS GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WISNIEWSKI FRANZ GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTOSZAK MARZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLNER MICHAEL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLTER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WACHLER MICHAEL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAIBL JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAITLINGER FRANZ LDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLNER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLY JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANNER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARNDL KARL ZGSF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAWROK ANTON MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER HELLMUTH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WECHSELBERGER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIGEL AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEINER EMANUEL SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS KARL RES. B.I.R. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS OSWALD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(02-04) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENINGER PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-13 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTERHOLZ WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTPSAL JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIDMANN PETER PTRF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEMANN THEODOR RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEMAYER LUDWIG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIERACHOWSKI THEODOR RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIETRZYNSKI BARTH. WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILD PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILDEGGER LORENZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILDMAJR JOSEF E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILLMATH JULIUS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIMMLER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINICZKI FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WLOCH JOSEF RES.INF. I.R. 56 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF OSWALD RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLANEK HEINRICH ZGSF. F.J.B. 12 1915-02-24 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÖRLE LEOPOLD JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÖRPEL JULIUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOYSKY von - LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WURMER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASYLOW FEDOR LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-04 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WELESZKOWITSCH JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIESNER FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASYLENKO PORFIRY INF. IR 36 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITHELM LUDWIG SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOKUON KARL ER.RES.INF. - 1915-02-18 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENDLER B. WEHRMANN 3 K. E. BTL. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1898 - -
WEYDIG G UNTEROFFIZIER 4 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1891 - -
WINKLER P - - 1915-02-05 vm R[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WINKLER RICH - - 1918-10-19 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WEGENER KARL KRGSFRW. 2.K.RES.INF.REG.231 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WENDE ERICH KRGSFRW. RES.INF.REG.228 1.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WILLE GUSTAV PIONIER RES.PION.KOMP.49 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WILUDDA JOH - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUDDA JUL - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUTZKI A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
WIEDMANN PAUL LDSTM. 5 KOMP. LDST. INF. BATL. MARIENBURG XX/12 1914-11-21 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
WAZEL KARL JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-18 - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEINBECK RUDOLF GEFREITER 3.ESKADRON GRD.DU.CORPS 1915-07-31 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Gwiazda
WILLERS KLAUS RESERVIST J.R.77. 3.KOMP. 1915-07-30 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
WALTER RICHARD - - 1918-01-01 Italien Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
WIECZOREK JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK PAUL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WOLLEK JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WROBEL FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL NIKOLAUS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL STEFAN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WAWRZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
WIECHACZEK FRANZ - - 1915-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WIECHOCZEK JOSEF - - 1917-08-?? - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WIKTOR AMAND - - 1915-07-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WINITZKI KASIMIR - - 1914-09-09 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
WOLANY AUGUST - - 1917-08-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WEBS JOSEF - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOHANN - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WOLANY VINZENT - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYCISK ADRIAN - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYCISLOK KARL - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL FRANZ - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WYLEZOL STEFAN - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK FRANZ - - 1916-01-27 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK IGANTZ - - 1916-07-05 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WIECZOREK JOSEF - - 1916-07-17 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
WAWCZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 Rumunia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1897-06-22 - -
WIECZOREK F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WIGLENDA F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WILCZEK AUGUST - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1886 - -
WILCZEK JOSEF - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
WOTKO F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WYSTĘP J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
WANDELT A. - - 1915-06-07 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WEINHOLD W. - - 1918 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WEISS K. - - 1917-08-18 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WILKE H. - - 1916-07-17 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
WAGNER AUGUST LDSTM. 13 K.R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WEGLER MAX RES. 4 K.R.I.R. 93 1915-07-31 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WEINHOLD WILLI UNTEROFF. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WIECZOREK PAUL FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WRESAN ALBERT ERS.RES 7 K. I.R. 42 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WUDENKA JOHANN LANDSTM. 11 K.R.I.R. 34 1915-08-03 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WIEDEN EMANUEL E.R.INF. LDST.BEZ.KOM. 9 1915-01-31 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITTENBURG A. - - 1918-06-16 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - Mogiła 11
WAWRZIK ADOLF LT. - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WEIß EMANUEL - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIELK JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WOCHNIK STANISLAUS - - 1915 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WUNSCHIK JOHAN - - 1915-03-08 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WUNSCHIK PAUL - - 1915-05-17 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WYLEZIK THEOPHIL - - 1915-09-15 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WOJTYNA JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WYCISK JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WRASIDLO MICHAEL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WEISSENSTEINER KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WENGER ZACHARIAS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WIERCIAK JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WUTTE JAKOB JG K.U.K T.K.J. 3 1915-03-02 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
WEISS ANTON - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEBER PAUL MUSK. PREUSS.R.I.R. 219 1915-05-04 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WRAWEL FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.I.R.8/219 1915-01-08 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEGMANN ALBERT RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WERNER CLEMENS - PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIEGAND KARL K.R.G.F.R.W PREUSS R. J. R. 218 1914-12-22 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WANNEGAT AUGUST PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1914-12-22 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEIGT ALBERTUS - RES. INF.RGT.218 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEYER FRANZ PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILKE PAUL PREUSSISCHES RES. INF.RGT.211 1915-05-06 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WEINOHL J. - F.K.R.12 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WILD JOSEF GFT. LDST.I.R. 7 PILSEN 1914-12-29 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WISCHMEYER ANTON WEHRM. P.R.I.R. 5/219 1915-04-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOSCHONK KARL FÄHNRICH I. D. RES. T.K.J.R. 4 1915-02-18<