Nazwisk w bazie na literę W: 3656

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WEINHOLD ERDM. MUSKETIER  L.J.R.47.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WEISCHNITZEK AUGUST WEHRMANN  L.J.R.46.8 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WELL AUGUST WEHRMANN  L.J.R.47.11 K.  1915-06-25 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF JOHANNES WEHRM.  L.J.R.133.9 K.  1915-05-23 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF WILLY ERS.RES.  L.J.R.47.10 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WEIS HERBERT - - 1918-10-13 LAZ. LATHRINGEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WELZEL MAX - - 1916-01-17 LAZARETT GROTTKAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WENDEL KURT - - 1917-05-09 BEI MONASTIR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WIMMER KONRAD - - 1918-09-28 VOR VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WINKLER FRIEDRICH - - 1916-04-16 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WITT CURT - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOGKITTEL WALTER - - 1918-03-28 B. DOUAI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOLF KONRAD - - 1916-10-03 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOLFF KONRAD - - 1916-10-19 IN RUMUNIA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WAGNER FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDL OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDLICH HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WELZEL ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WOLF ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WĘSIERSKI LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
WE?DERHART ERNST - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
WALTER WILHELM - - 1916-05-26 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WALTER WILL? - - 1916-03-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WIEKR RICHARD - - 1914-11-04 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WADA ANTONI - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WALKOW OLINTRY - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WARZAN AFANASI SZER. - 1917-09-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WASZITOW PAWEŁ - - 1918-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WEHERALL GOTTFRIED - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WELIKI WASYL SZER. 21 p.p. 1917-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WENIKOSZ ONIANIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WILON BARBAN PODOF. 1 p.p. 1917-02-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WISŁAWSKIN MARCIN SZER. - 1918-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WOLEK WŁADYSŁAW - - 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WORONIN PIOTR - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WYSOCKI STANISŁAW SZER. 110 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WARZECHA ALFONS MUSK. - 1916-12-06 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIDER JOZEF SZEREGOWY - 1914-11-24 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
WĄTOR JAN SZER. 5. P.P. POL. LEG. 1915-08-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WIĘCŁAW STANISŁAW STAR.SZER. 13 P.P. 1915-12-19 SZPITAL WOJSK. Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WILIŃSKI KAZIMIERZ, WIKTOR KAPRAL 1. P.P. POL. LEG. 1914-04-26 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WINTER ALFRED EINJ. FREIW. - 1914-09-25 zmarł z ran Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WINTONIAK JÓZEF SZER. 3.P.P. POL. LEG. 1917-07-26 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WITKOWSKI TADEUSZ PPOR 2. P.P. POL. LEG. 1918-01-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WLADZIMIRSKI KAZIMIERZ KAN. AR. 7 P. ART.. 1916-02-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WOJTANEK WOJCIECH SZER. 6.P.P.POL.LEG. 1917-04-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WORDLICZEK WŁADYSŁAW SZER. 2.P.P.POL.LEG. 1916-08-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WÓJTOWICZ JÓZEF SZER. 3. P.P. POL. LEG. 1916-01-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WRONA JAN KAN. 2 P.P.AR 1916-02-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WYSOCKI ROMAN LEK.SZTAB. - 1918-03-30 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WYŻEŁ (FILAK) WIKTOR LEGIONISTA 1 BRYG. POL. 1914-10-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
WAJDA JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WĘKLAR JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WĘKLAR JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WINIARSKI JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOJNAR WINCENTY - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOJTOWICZ JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOJTOWICZ WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WALETZKO ALOIS - - 1918-10-28 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WALETZKO VINZENT - - 1917-08-?? - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WIESALLA FRANZ - - 1918-10-08 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WOITZIK JOSEPH - - 1918-10-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WALDERA PAUL - - 1915-09-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WALESA VINZ. - - 1918-07-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WITTEK JOH. - - 1916-07-20 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WOITZIK THEO. - - 1916-03-10 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WOITZIK THOM. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
WESOŁOWSKI STANISŁAW KAN. 1 P.ART. OSTRÓW 1918-10-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - kamień nagrobny z d.cm. wojennego
WĘGRZYN STANISŁAW KAN. 3 P.ART. 1917-08-06 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - betonowa tablica nagrobna
WOLIŃSKI WAWRZYNIEC LEG. 4 P.P. LEG., 6 KOMP. 1917-05-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - betonowa tablica nagrobna
WAGNER MAX GEFREITER 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-11-30 - -
WALKE WILHELM KÜRASSIER ERS.ESK.I.BIB.KÜRASS.RGT.1 1916-10-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-09-25 - -
WANDOHOFSKY HERMANN FUNKER 3.LEHR.ABT.KOMM.D.FLIEG.FZL.A. 1917-03-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-02-04 - -
WANITSCHEV IWAN SOLDAT 7.KOMP.7.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-01-26 - -
WEISS FRITZ KANONIER 3.BATT.II.E.FELD.-ARTL.RGT.73 1917-04-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-01-03 - -
WEISS OSKAR LANDSTURMMANN 2.KOMP.FÜS.RGT.38 1916-03-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-01-04 - -
WEISSENBERGER ALFRED MUSKETIER REKR.DEPOT.E.INF.RGT.34 1916-03-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-03-22 - -
WENDE HEINRICH LANDSTURMMANN 7.KOMP.KRIEGSBEKL-AMTVI.A.K. 1917-05-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-07-02 - -
WENDT WILLY TRAINFAHRER MAGAZ-FUHRPARKKOLONNE 51 1917-04-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-11-12 - -
WENZEL PAUL MUSKETIER 2.KOMP.JNF.RGT.62 1917-03-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-02-18 - -
WERSIG EMIL LANTSURMMANN 2.BATL.LAND.JNF.RTG.19 1917-08-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-09-12 - -
WESSNER EMIL ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARM.BATL.19 1917-09-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-04-06 - -
WESTLUGIN WASSILI UNTEROFFIZIER 3.KOMP.97.RUSS.JNF.RGT. 1917-04-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-03 - -
WIECZOREK JOHANN UNTEROFFIZIER 1.KOMP.10.LDST.JNF.BATL.VI.36 1917-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - -
WIECZOREK I JOSEF ARMIERUNGSSOLDAT 2.KOMP.ARMIER-BATL.19 1916-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-03-12 - -
WIEDERA JOHANN ERS-RESERVIST 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-05-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-11-22 - -
WIEDERMANN HERMANN LANDSTURMMANN ERS.PFERDE-DEPOT.VI.A.K. 1916-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-03-08 - -
WIEMER HEINRICH LANDSTURMMANN 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1917-04-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-07-21 - -
WIERZBOWSKI ANTON GRENADIER 3.KOMP.STURMBATL.12 1917-06-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-06-11 - -
WILDENSEE FRITZ FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-07-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-11-02 - -
WINKLER EDUARD FAHRER RESP.ABT.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-12-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-08-08 - -
WINKLER MAX KANONIER GARNIS.BATT.E.FELDA.RTL.RGT.11 1917-05-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-06-20 - -
WINKLER PAUL KANONIER FUSSARTL.RGT.SCHLES.6 1917-04-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-04-09 - -
WINTERLING ERNST LANDSTURMMANN 5.KOMP.LDST.JNF.BATL.KATTOWITZ 1916-10-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-13 - -
WOISCHNITZOK JOHANN LANDSTURMMANN 4.KOMP.LDST.JNF.BATL.OELS(VI.16) 1916-03-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-09-10 - -
WOISEK PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-04-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-09-02 - -
WOLLEK PAUL ERS.RESERVIST 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.10 1916-03-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-01-25 - -
WOLSKO JEMELLA SOLDAT 7.RUSS.PION.BATL. 1916-08-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
WOSSLER FRANZ LANDSTURMMANN 2.KOMP.2.E.FUS.RGT.38 1916-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-11-09 - -
WOTZITZKY OTTO LANDSTURMMANN 1.KOMP.1.E.BATL.GREN.RGT.11 1915-11-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-06-29 - -
WOTZKA VINCENT FEHRER ERS.KOMP.NACHR.ERS.ABT.6 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-09-23 - -
WYSTENEP EMANUEL GRENADIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1917-04-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-06 - -
WAWRASOSKI-ABRAMOWICZ T. RUSS. LEUTN. - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
WOLEGOW PAW. RUSS. SANITÄT. 17. ROTE KRZ. ABT 1914-11-26 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
W? JOH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
W? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WALLOSCHEK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WAWROWSKI KAZIMIR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WEIGER KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WEINITSCHKE HEINR. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WEIZEL PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WERNER JOHANN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WINKLER GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WINKLER PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WODARZ? ROMAN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WUNCH? ROB. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
W?SCHAUER ALBERT - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WACHSMANN ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WACHSNER PAUL OB.-APOTH. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
WALDSTEIN MART. UTFFZ.U.OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WALL MAX UNT.-ARZT.DR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WARSCHAUER ALB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEILL RUDOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEINBAUM HERB. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEISS LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-29 - nagrobek i rotunda
WEISSENBERG GUSTAV - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEISSENBERG HELMUTH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WEITZEN ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-?-18 - Rotunda i nagrobek
WENDRINER KARL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-04 - Rotunda i nagrobek
WENGLOWITZ SIGM. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WERLHEIM F. GERF. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WERTHEIM FRITZ OB. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WEYL HERMAN GEFREITER - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIDAWER CURT UNTEROFFZ. - sty-15 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
WIELAND MAX GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIENER ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIENER MANFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WITTENBERG GERH. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOLF FRITZ UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOLFF LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOLLF HERBERT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOLLHEIM GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOLLMANN BERNH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WUNDERLICH ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WUTKE FRITZ - - 1916-08-05 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WEINERT PAUL - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
WILK ANTONI - - 1915 WOŁYŃ Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WILK KAZIMIERZ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WILK SZYMON - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WOJNAR FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
WĘKLAR STANISŁAW INŻ. PPOR. 7 BAON STRZELCÓW POLOWYCH 1915 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1890 - -
WARGA JOHANN PTRF ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
WACHA RUDOLF SCH. SCH.R. 1 1915-02-21 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOROZEJKIN NIKOLAJ ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASILEWSKI JEFIM - - 1916-05-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WASILJEW ELJASZ - 278 P.P. 15 K. 1916-04-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WERESIEKOW PIOTR - 7 P. 2 K. 1916-04-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WERESZCZAGIN SAMSON - - 1917-08-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WERINGIN NIK. - 8 P.P. 1917-08-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WINOKUROW PIOTR SZRG. 4 / 120 P.P. 1916-09-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 763
WISLANSKI JOZEF - - 1916-05-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WISZNIAKOW MICHAŁ JENIEC 44. 20 JEN. ROB. BTL. 1917-02-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 951
WITKOW JOZEF - 25 P.P. 1917-09-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WOBOROBJOW WASYL - 62 P.P. 9 K. 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WOJCIUCHOWICZ GRZEG. SZRG. 9 / 173 P.P. 1916-11-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 816
WOLNICZENKO STEFAN SZRG. RBCZ.BTL. 13 / 20. 280 1916-07-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 658
WOŁKOWSKI TEODOR PODOF. - 1917-08-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WOŁOWICZ MAREK SZRG. 7 / 78 P.P. 1916-11-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 811
WOPILEW WASYL - 41 P.P. 16 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WOSTRIAKOW JAN SZRG. 10 / 336 P.P. 1917-02-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 891
WOŹNIAK TEODOR - 2 P.P. 9 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
WIĘCEK JOSEF INF. I.R. 10 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WADMAN W.H. 59476 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WAINE F. 35677 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-10-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WALLER A. 44845 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WALSH H. 19391 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-05-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WARD T.W. 15563 PRIVATE ROYAL SUSSEX REGIMENT 1918-07-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WATSON R.W. C/938 RIFLEMAN KING`S ROYAL RIFLE CORPS. 1918-08-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WATTS W.J. 35641 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WELSH E. 242883 RIFLEMAN 6TH BN.KING`S LIVERPOOL RGT. 1918-11-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WHITE F.F. 6362 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WHITEHAND C.L. 35038 PRIVATE EAST SURREY REGIMENT 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WILIAMS G. 134233 SAPPER ROYAL ENGINEERS 1918-11-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WILIAMS R.T. 65705 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WOOD E.E. 67259 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WOOD H.W. 45919 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-11-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WRIGHT L.C. 207769 PRIVATE THE QUEEN`S 1918-09-13 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
WAGNER E JÄGER 9 K INF REG 129 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
WULF ERICH EINJ. FREIW. 3 K INF REG 128 1914-12-03 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
WACIĘGA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - GŁĘBOWICE -
WALUSIAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
WALUSIAK WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
WIERCIMAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
WRÓBEL J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
WILCZEK EDUARD - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
WITTEK PAUL - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
WOLLANIK VIKTOR - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
WAHNFRIED PAUL - - 1914-11-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WASCHKE ROBERT - - 1914-10-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEBER MAX - - 1914-12-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEGNER KARL - - 1914-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEIßSAAG REINHARD - - 1916-07-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WENGOIß AUGUST - - 1915-11-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE EMIL - - 1917-10-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE ERNST - - 1915-08-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER AUGUST - - 1915-01-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER EMIL - - 1918-07-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER FRANZ - - 1918-04-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER GOTTFRIED - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERSCHUN HEINRICH - - 1914-10-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WIEK WILHELM - - 1914-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILCZEWSKI OTTO - - 1915-03-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILKE ERNST - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILL AUGUST - - 1915-12-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER FRITZ - - 1918-07-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI ALBERT - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI JULIUS - - 1918-04-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WOHLGEMUTH ERNST - - 1917-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF HEINRICH - - 1914-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF OTTO - - 1918-05-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WAFFMANN - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
WECKERT - GEFR. INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENZEL PAUL ERS.RES. 12.KOMP.RES.INF.REGT.18 1915-06-19 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIGLARZ STANISLAUS RESERWIST RES.INFT.REGT.2/9.KOMP. 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILHELMI FRIEDRICH LTN.u.ADJUT. LANDW.INF.REGT.31.III.BAT. 1915-02-20 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WURZER R.H L.INF. - 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
WEBER FRIEDR[ICH] LANDST[URMMANN] - 1914-12-21 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 37 lat
WILKE BRUNO ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1916-07-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 35 lat
WODTKE HERMANN GEFR[EITER] - 1915-05-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
WALOWNIK LEISER PIECHUR 4 KOMP. 80 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kamieniec Podolski -
WANZREICH ISRAEL STRZELEC 4 KOMP. 20 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Bolszowice -
WEBER SIEGMUNT KAPRAL SZTAB 31 PUŁKU POSPOLITEGO RUSZENIA 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Jasienica -
WEISSBLUTH LEWI PIECHUR 25 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Niemirów k. Rawy Ruskiej -
WEISZ SIEGMUNT PIECHUR 66 PUŁK PIECHOTY 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Nagy Beresca / Węgry -
WOLFMAN ELIAS PIECHUR 34 PUŁK PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kanczuga k. Przeworska -
WOLFSTEIN MECHEL PIECHUR DOWÓDZTWO MIEJSKIE W DZIEDZICACH 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
WURM ISAK ABRACHAM PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1916 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
WAHLMANN - UFFZ - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
WACHUR TUFON RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WALDORF LUKAS RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WASILIEW HILARION RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WASZENCZIN JOSEF RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WINOGRADOW ALEXY SEMENOWICZ RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WISZNIAKOW MAXIM RUSS. - 1915-05-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WOJTKIEWICZ IWAN RUSS. - 1915-05-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WOKARIN JAKOB NIKOLAJEWICZ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WOKORIN JAKOB NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WOLOWYK PAUL RUSS. - 1914-11-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
WAŠLIK VINZENZ INF. ÖST.UNG. - 1914-11-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WALDSTEIN ANTON FLDW K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WARŁONOW SEDRAK RUSS. - 1917-01-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WARZNY THOMAS INF K.U.K. I.R. 28 1914-12-19 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WASKO JOSEF WEHRM. PREUSS. I.R. 46 1914-10-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WASYLYSZYN DANILO SCH. K.K SCH.R. 32 1918-02-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1873-05-05 - -
WASYŁKÓW STEFAN INF. K.U.K. I.R. 55 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WAWRZYKIEWICZ MARTIN GFT. K.U.K. F.J.B. 13 1915-02-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1867-01-17 - -
WEIGEL THOMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-04-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WEISENBÖCK KONRAD E.F. K.U.K. I.R. 49 1914-11-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WIACZEK GREGOR SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - gef.
WINDHAGER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 56 1914-12-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WINKLER MATHIAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WISZNIOWSKI PAUL SAN. SOLD. K.U.K. SAN. ABT. 14 1915-03-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLF FRANZ KAN. K.U.K. F.K.R. 12 1914-10-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLF WENZEL SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WOLOSZYN MICHAEL ZGSF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WOSNIAK DANTON INF. ÖST.UNG. 1914-10-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - vermißt
WOŹNY ANTON CIV. KUTSCH. K.U.K. TR. DIV. 11 1915-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - gest.
WUSAC ALEKSY INF. ÖST.UNG. 1914-10-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
WEIHRAUCH WILHELM LDSTRM.  L.J.R.47,4K.  1915-05-25 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENNEHORST WILHELM UNTOFZZ.  M.G.K.L.J.R.47  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENZLAWIAK PETER WEHRMANN  L.J.R.47,7K.  1915-05-18 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WINTER KURT UNTOFZZ.  L.J.R.133K2K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WNDISCH JOSEF RESERVIST  MAG.PK. KOL.5  1915-06-07 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WEBER EDMUND SOLDAT GREN. REGT. 100 1917-07-08 PILLKEM Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1875-02-18 MARKERSDORF (Markocice) -
WILKE E. HILFSFÖRSTER - 1914-11-21 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
WAGENKNECHT W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WALTER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WALTER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WALTER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEGMANN K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEHNER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEHNER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEIMANN E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEPE?CHOCK O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WILKE F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WINKLER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WITLENPERO? H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WITTIN G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WOLF M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WORBS A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WORBS R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
WEINERT KARL - - 1916-06-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
WACIJK NEGOLA INF. I.R. 95 1915-01-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WACKAR LEOPOLD UNT. JG. K.SCH.R. III/3 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WAGNER JOSEF SAPP. S.B. 14 1915-03-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WAGNER MATHIAS FAHNR.KAN. F.H.R. 14 1915-01-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WALDNER JACOB LDSCH. K.SCH.R. II/14 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WAWRYNCZUK NIKOLAUS INF. I.R. 30 1915-03-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WĄDRZYK BARTHOLOMEUS GFT. L.I.R. 31 1915-06-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WĄS STANISLAUS ZGSF. K.K.L. I.R. 5 1915-05-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WESNYJ IVAN INF. I.R. 30 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WIEDENHOFER JOHANN LDSCH. K.L.SCH.R. 1915-12-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WIESNER FERDINAND LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WUNKOW ALOIS FAHNR. - 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
WECKESSER WILHELM RESERVIST 5. K. INF. REG. 83 1915-02-16 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
WOLLNIJ JOHANN GEFREITER - 1915-07-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
W??ISKI FRANZ RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WAITSCH? JOSEF RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASILEW WLADIMIR RUSS.SOLDAT - 1918-02-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASILIEW FEODOR RUSS.SOLDAT - ????-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIESCHIN ?? RUSS.SOLDAT - 1918-10-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKONTY? KWISKO RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIKTOROWIT? ANTON RUSS.SOLDAT - 1917-09-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILEKSCHAN? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WINOWGEW - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOROBJOW PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-04-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WSZIWEW PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-11-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WUJKOWSKI [STA]NISL. RUSS.SOLDAT - 1916-04-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASILIEWICZ IWETISLAW - - 1916-12-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WASSILEWSKI FRANC - - 1915-10-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887 - -
WEISS JOSEF - - 1919-08-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-09-02 - -
WERBICKI LEONTI - - 1916-03-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
WESTHAFE JOHANN - - 1917-05-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIDERA PAUL - - 1916-08-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIEKIZYN SERGEW - - 1915-08-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-10-07 - -
WIESCHALEK GEORG - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILDE FRANZ - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1880-10-30 - -
WILUSZCZ JOHANN - - 1914-12-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WLASOW JAKOW - - 1915-09-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-09-02 - -
WOLMIN WIKTOR - - 1916-08-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
WONGLORZ WILHELM - - 1915-09-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOZNIAK HUGO - - 1917-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-01-10 - -
WOZNIOK ANTON - - 1918-11-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-08 - -
WABNIK FRIEDRICH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WALLOSCHEK FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WARDENGA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WEIDMANN JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WENDRINER ALFRED - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WENDRINER LEO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WICHER HUGO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WICHER PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WICHER THEODOR - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIECZOREK JOHANN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIECZOREK JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIECZOREK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIELSCH FRITZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIESCHALLA FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIGLINSKI FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WILDE OTTO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WISCHNIOWSKI HEINRICH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOLKO ARTHUR - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOLLNY JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WOLLNY NIKODEM - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WRZECIONO JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYGASCH AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYLEZOL EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYPISZCZYK PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WYRWOL PETER - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WALTER PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
WEYER PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
WRAHSE MAX - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
WABEZEK MARTIN ZIVIL ARBEITER - 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WEBER JOHANN LDSTRM R.J.R.271/212K 1915-08-31 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WEILGUNG JOSEF B OB. WERKM. BAUK.8/5KRS 191509-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WEIPPERT MICH. LDSTRM J.R.168/9K 1915-08-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WENIG JOHANN MUSKETIER BAYR.R.J.R.3/9K 1915-09-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WIKIERUK JOHANN LDSTRM K.U.K.L.E.B.500 1917-01-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
WIDLA JOHANN INFT. LST. I.R. 16 1915-04-02 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 5.2
WINKLER DAJOS INFT. H.I.R. 18 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.29
WIOCHMA JOSEF SAP. SAP. BAON. 10 1914-12-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.36
WOJWIK STANISLAUS INFT. I.R. 65 1914-11-20 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.33
WOLASZYN WASYL INFT. I.R. 89 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.5
WALSKI FRANZ INFT. I.R. 40 1914-11-26 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.17
WAŁYNIEK MICHAEL INFT. I.R. 89 1914-12-21 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.37
WOJCIECHOWSKI MATHEUS - - 1914-11-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.7
WOJCIL JOHANN INFT. I.R. 9 1914-11-23 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.10
WACŁAWK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WAGNER K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALICA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALICZEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WAPENIK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASCHKOWICZ K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASICEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASOWSKI L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WASZEWSKI B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WATZEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WAWSKOWICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEBER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEGIERA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEGLARZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEIDGASSER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEISS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WELYKCZTOWIEK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENCZARUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENECZUK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENTUNIAK I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENZEL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WENZL M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WESOŁOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WESOŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WEWODA G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIĄCEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIĄZEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIECZOREK S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WIILLING W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WISŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITSCHAK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITTING A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WITWICKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WODICZKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WODITSCHKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WODZIAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJCIECHOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJCZUK T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJNAR M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTAL P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTKO D - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOJTOWICZ P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLF W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLNY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WOLOSZCZUK K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WORWA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WUTEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYCHLIDAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYPARTOWICZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYROD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WYSOCKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
WALCHER JOHANN HPTM. K.K.SCHR.R.9 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALTHER ERNST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WITTE FRITZ GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WITTMARK HANS LTN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALISCH?? P????? - - 1915-10-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
WASILEWSKI - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
WOWIN A??????? - - 1915-06-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
WEGRZYN WLADISLAUS GFT. K.U.K.I.R. 80 1915-02-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
WALOSZEK LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WILLERT RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WIZNAR FERDYNAND - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WIZNAR TEOFIL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRÓBEL KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WEJSTER JERZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WIĘCEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRZOŁ ANTONI PPOR. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WRZOŁ FRANCISZEK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
WEBER MAX - - 1917-06-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
WINKLER OTTO LDSTM. - 1916-09-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1886-01-19 - POMNIK
WINKLER OTTO - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
WOITHE RICHARD - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
WEESE TADEUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WENZEL KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 23, 8K 1915-02-04 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIEGAND AUG. EISENB.-SCHAFFN. MIL.EISENB.DIR. 4 1916-08-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEIDEN WILHELM WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 9KP 1915-07-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WÄCHTER ANT. ERSATZ-RESERVIST L.W.INF.RGT 19, 10K 1915-08-08 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOJTKOWIAK FRANZ WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 1KP 1915-01-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIND KARL GEFREITER LDW.INF.RGT 7, 9KP 1915-03-31 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISSBRODT HERMANN RESERVIST RES.FUSSARTL.RGT 1915-03-02 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WINTE WILHELM LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL.SCHRODA, 4KP 1917-07-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISSMANN KARL KRIEGSFREIWILL. LDW.INF.RGT 47, 10KP 1915-01-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISS ALFRED WEHRMANN LDW.INF.RGT 107, 6KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WELLER MA UNTEROFFIZIER D. RES. PI BEGL-KD.KP.BR.TR XVII A.K. 1914-10-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIESNER ROBERT WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 12K 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WABNIC ANTON SPIELMANN LDW.INF.RGT 46, 10K 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WINSCHEWSKI MAXIMIL. WEHRMANN LDW.INF.RGT47, 7KP 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WALTER HERM. WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 9KP 1914-11-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WWAGNER HEINR. RESERVIST 1 OBELS.INF.RGT. 167, 8KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIEGAND KURT WEHRMANN LDW.INF.RGT 133, 5K 1915-01-07 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WERNER KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 5K 1915-02-12 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WEISE WILHELM FREIWILLIGER K.S.LDW.INF.RGT 133, 4KP 1914-12-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WIEDEMANN KARL ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 23, 7KP 1915-02-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WOLFF OTTO UNTEROFFIZIER FELDLAZ 5 XVII A.K 1915-01-01 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
WALKOWIAK JAN SZEREGOWY / POLAK 157 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WIŚNIEWICZ PIOTR SZEREGOWY / POLAK KOL.TAB.614 - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WĘGRZYN ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
WALIKOW WASILIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WEIGL JAKOB INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WENZELKO JOHANN - ÖSTERREICH KRIEGER 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WERIGIN GEORGIJ UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WISJURA SAWIEL INF. RUSS.I.R. 121 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WOŁKOW MATIJ INF. RUSS.I.R. 156 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WOŁOCHIN GAWRIL FAHNR. RUSS.I.R. 152 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WOŁOSZYN NIKOŁAJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WOROBJOW SERGIEJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WORONIUK ANTON INF. RUSS.I.R. 156 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
WÄHL GUSTAV - - 1915-06-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WEGE PAUL - - 1916-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WERKE EMIL - - 1917-12-26 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WINDE RICHARD - - 1914-11-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLFGRAMM ALBERT - - 1916-09-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLFGRAMM GUSTAV - - 1916-09-03 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WOLFGRAMM GUSTAV - - 1918-12-31 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
WILKE ERICH - - 1915-08-29 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WOHLFEIL AUGUST - - 1916-19-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH ALBERT - - 1916-03-25 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH MAX - - 1915-10-26 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIESE RICH. - - 1915-08-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WAGNER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WERZESINSKI - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WESTERKAMP - GREN. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WICKENSACK - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WIEGMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WILHELMS - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WINKLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WITTFELD - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WULKOW - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WAŁEK STEFAN FURMAN  - 1915-01-03 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WEDEL EMIL - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
WOLTENBAR GERHARD - MARYNARZ Z NISZCZ. V26 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
WASCHKEWITZ - RESERV INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WISCHNOWSKI B MUSK INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WALUS FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WERNER ALOIS - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WOLNY FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WANDZIOCH STEFAN - - 1918-09-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1883-12-27 - -
WIATREK JOHANN - - 1914-05-11 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1898-08-27 - -
WIESCHOLLIK KARL - - 1918-08-31 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-08-30 - -
WILK JOSEF - - 1916-10-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WROBEL JOHANN - - 1917-04-08 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WACHSNER LUDWIG - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WANTKE JOSEF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIECZOREK ERICH - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIECZOREK MAX - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WIESSIOLLEK PAUL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WOITINEK REINHOLD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WOLLNY HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WAGNER EMIL WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WAGNER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WARSCHKE HERMANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WĄTOREK ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEBER HEINRICH UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEGSCHEIDER MICHAEL LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEIGELT KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEIGERT KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEINERT CESLAUS FÄHNR. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISE PAUL LTN. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-06 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS MAX LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS I JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WETZK HEINRICH PION. P.R.P.K. 86 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WICHER LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WILCZAK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINKLER KARL ZGSF. F.J.B. 9 1915-01-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINSGOLL JOSEF WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-07 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WITASSEK JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WITTIG WILHELM MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WODNIAK STANISLAUS VINZ. INF.TIT.GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOJTOWICZ ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLANEK LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 14 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLF GEORG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WÖLFEL ERNST MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFGRAMM RICHARD HPTM. P.R.I.R. 270 1915-05-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFSEGEN R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFSEGER R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLER OTTO ERS.RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLLNIK ROBERT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WYBRANIETZ LUDWIG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEINER ALEXANDER ERS.RES. L.J.R. 5, 1 K. 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WILLMS TILLM. FAHRER C F. ART. REG. 16 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WOLF FRANZ ERS. RES L.J.R. 18, 11 K 1915-02-14 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WUENSHENBORG P. HUSAR D. K. HUS. REG.15 1915-02-14 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
WACEK FRANZ E.R.TR.SOLD. T.DIV. 2 1915-05-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WACKER JAKOB - PREUSS.RES.IHF. RGT. ? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAGNER JULIUS LDST. I.R. 59 1915-04-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAGNER KARL - - 1915-02-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WALUS FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAMPRECHTSCHAUER JOHANN ZGSF. F.K.R. 25 1915-02-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WASIEWICZ STANISLAUS KDTT. SCH.R. 18 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEGLEITNER GOTTLIEB E.R.INF. I.R. 59 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEIGANG PAUL - P.R.I.R. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEINBUB INGAZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WICHET FRANZ PTRF. F.J.B. 2 1915-04-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WICKER JAKOB - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
WIESINGER FERDINAND RES.SCH. SCH.R. 24 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WITEK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIZI GUSTAV HUS. H.H.R. 5 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WOHNSIEDLER LUDWIG - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WÓJCIK JOSEF INF. I.R. 57 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WYDRA LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAGNER LORENZ SZEREG. - 1915-12-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WALCZAK JÓZEF SZEREG. - 1920-08-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
WANDT LEON SZEREG. - 1918-06-19 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
WESOŁOWSKI W. SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
WESZKE JAN SZEREG. - 1919-08-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WICKI LUDWIK SZEREG. - 1920-01-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
WIECZORA ANTONI SZEREG. - 1914-09-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WIEWIÓRA FRAN. SZEREG. - 1920-11-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
WINZFELD TOMASZ SZEREG. - 1920-03-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1885 - -
WŁODARSKI PIOTR SZEREG. - 1919-06-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WOJDA ANTONI SZEREG. - 1914-11-05 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WOJDYLAK STAN. SZEREG. - 1920-01-27 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
WOJTYCH JÓZEF - - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WYRWOD KAZIM. SZEREG. - 1914-11-06 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WINKLER ROB. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
WESTENBERGER JOSEF GREN. KPGRZF 3 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
WILLASCH HERMANN FUSIL. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
WOLLSCHLÄGER OTTO MARTIN GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOLTER THEODOR GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
WUNDER ERNST GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WERNE VON ERICH KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WIOSNA EMIL RES.GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WALTER STEFAN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
WATZENSTEIN JULIUS RES.INF. B.I.R. 13 1915-05-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1888-04-25 - -
WEBER HEINRICH RES.INF. P.I.R. 10 1915-05-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1891-03-15 - -
WEGEN HARALD GREN. K.P.G.G.R. 3 1915-05-07 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEINHANDL FRANZ - IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WENDER RICHARD PION. G.P.B. 7 1915-05-24 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-03-06 - -
WESTERMANN HUBERT UT.OFFZ. - 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WICKY ALFONS DRAG. DRAG.R.6 1915-05-11 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WILDNER WILHELM VORM.-ELEKTR. R.ELEKTR.ABT. WIEN - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WINDISCH ANTON INF. IR 47 1914-12-16 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOHNSER JOHANN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1890 - J. Drogomir go nie wymienia
WŁASYOK UHNAT - IR 22 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WOŁKOW PAUL INF. IR 196 1915-04-20 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEINBERG LEISER ROS. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WERNER ABRAHAM FAHNR./AUSTR.-WĘG. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
WEBER JOHANN ERS.RES.   K.U.K.J.R.49,1 K   1915-01-26 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEISNGER KARL LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-16 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WAGNER JOHANN R.FAHRKAN  K.U.K.F.H.R.25,3 1915-04-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WALLNER ANTON JNFT.  K.U.K.J.R.4,10 K  1915-05-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEBER JOHANN JNFANT.  K.U.K.J.R.4, 8 K 1915-01-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINGELBAUER STEFAN LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.49,8K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINTERBACHER F. LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-15 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WOLF FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 10 1915-03-04 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WACHWITZ GUSTAV - - 1918-07-1? - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
WIELTSCH ? - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
WIELTSCH EMIL - - 1914-09-01 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
WIELTSCH PAUL - - 1917 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
WILCZEK OSKAR - - 1914-12-03 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
WILLE PAUL - - 1915-03-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
WAGNER GUSTAV - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WAHN JOHANNES - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WARTENBERG von W. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WEINHOLD FRIEDRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WEIST EMIL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WEIST PAUL - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WIEDERMANN H. - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WOLF ERNST - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WÜRRWITZ HEINRICH - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
WINKLER EDMUND - - 1919-04-05 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - BERLIN-PANKOW -
WIELGOSZ A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WITCZAK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WITKOWSKI M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WOCHLIK KAŹ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WOJTYS ANDRZ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
WAGNER JOSEF PIONIER P.B. ? 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
WEISS RUDOLF INFANTERIST I.R. 8 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
WIESER FRANZ SCHÜTZE SCH.R. 3 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
WINTERLEITNER HEINRICH DRAGONER D.R. 15 1914-10-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
WIESIEŁOW PIOTR - - 1914-09-30 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
WNEK - - - 1914-09-14 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
WALDSIHT FERENCZ SZER.  WĘGIER P.P.  1914-12-25 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
WIECZOREK JAN - 1 P. LEG. POL. 1915-02-21 KĘTY Kęty miasto, gm. Kęty, pow. oświęcimski małopolskie - - -
WIĄCKOWSKI WALENTY LEGIONISTA - 1914-09-20 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WITKOWSKI LEOPOLD LEGIONISTA - 1914-09-30 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WAGNER KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WAGNER OSK. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WALTER WALD. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WARDESKI LEO - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WARSAWA W. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WAWRZINEK E. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WECZERECK G. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEGEHAUPT A. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEGEHAUPT M. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEGEHAUPT P. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEIGAND CHR. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEIHS PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEINBERG PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEITKE PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WENDT WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WENZEL ROBERT - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WERNER FR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WERNER FR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WERNER HUGO - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WERNER KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WERNER PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WERNER PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WERTH HERB. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WIDERA THOM. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WIELAND KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WIEZOREK PETER - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WILZEK KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WITTKOWSKI E. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WODARA BERNH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WODARA JOH. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WOJCZIK G. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WOLLNY FR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WOZNY AUG. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WOZNY FELIX - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WUTTKE BR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WUTTKE G. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
WEIS REINHOLD GEFREITER 8 KOMP. INF. RGT 1 - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WERNER OSKAR UNTEROFFIZIER 1 KOMP.INF. RGT 52 1914 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WERNER WILHELM UNTEROFFIZIER ETAPP FUHR. PARK KOL. 1914-12-15 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WŁASOW STIEPAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
WASILIEW ANTON RUSSE ART.BRIG.2  1914-11-11 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEDIOR G.MIED- RUSSE SAM.JNFT.RGT.83  1914-12-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WENOKO ALEKSEJ MILIT.BEAMT.  FELDSP.  N.345  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WIESOLKIN ALEX RUSSE ART.BRIG.2  1914-12-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WOLKOW WASILY RUSSE PERN.GR.REG.3  1915-03-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WALTHER HERMANN UNTOFFZ. J.R. 91/4K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
WEISE OTTO MUSKETIER J.R. 78/6K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
WASILEWSKI ZYGMUNT - - 1914-10-29 Mołotków Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie - - -
WOJTYCH RAFAŁ - - 1914-12-23 Łowczówek Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie 1986 Krzeszowice -
WITTWER GEORG LTN. - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIATEK FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIATEK JOSEF - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOINER AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WA? FRANZ - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WI?EK K? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WITTIG OSWALD GEFR. - 1918-03-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WEICKERT HERMANN - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WEIGMANN ALFR. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WI???? GERHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WIECZOREK ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WINIGER KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WALCZAK JOSEF INF K.U.K.I.R.20 1914-12-10 - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
WYKOWSKI SZCZEPAN LEG. POL. L.P. 1914-12-06 - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
WEBER ERNST LDSTRM. L.J.R.46/5K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
WOSNITZA RUFIN WEHRMANN L.J.R. 23/4K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
WRUCK WILHELM GEFREITER L.J.R.46/6K 5680 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
WAWRZYNEK MICHAŁ - II BRYG. 2 P.P. 1916-11-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
WILAND STANISŁAW - 1 P P. 1 BAT. 1917-11-30 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
WILK FRANCISZEK - 4 P.P. 1915-08-18 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
WINNICKI STANISŁAW OCHOTNIK W.P. - 1918-09-23 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
WALKER E.J. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal North Lanc.Regt. 1918-10-16 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WARNER A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-21 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WHYSALL W. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-13 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WILLIAMS W.C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Gloucestershire Regiment 1918-12-12 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
WERNER AUGUST - - 1914-09-26 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WESSE FRITZ - - 1917-09-11 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WIHNALEK EMIL - - 1915-07-29 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WINROITHER FRITZ - - 1914-12-12 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WASCHKE FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEISS RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENDZIG RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILKOWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WLOTZKA LUDWIG FAHRER - 1915-10-26 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
WUTTKE KARL LDSTM. - 1916-04-22 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
WERBER ADOLF - JNF. 1914-10-02 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
WIMMER FRANZ ROTM. I.R. 59/10 III E.K. 1915-04-14 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
WARENIKOW FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 204 P.P. 1917-02-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WIERZBIŃSKI STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ ?P.P. 1919-04-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WOIKO GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-01-21 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WORONJUK ZOTIK SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 217 P.P. 1918-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WOSZUIS WŁADYSŁ. ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 4 P.P. 1917-07-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WOŹNICZKA JAN SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 272 P.P. 1918-06-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WĄS JAN - - 1917-07-25 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
WACHE ANTON - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WAGNER ERNST - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WEESE PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
WENKE JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WENKE PAUL - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WILHELM EMIL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WITTIG ADOLF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WITTIG GEORG - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WOLF ERNST - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
WAGNER EUGEN - BAYER INF.RGT. 22 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WALDMANN KARL PREUSS. RES.P.K.84 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEINHOLD ROB. PREUSS. INF.RGT.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEISS MICHAEL - BEYER. INF.RGT.3 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WILLE HEINR. PREUSS. RES.I.R.77 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WINNESCHEI D.E. PREUSS.RES. I.R.39 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WITT JOHANN PREUSS.RES. L.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WÜST JAKOB - BAYER.INF.RGT.22 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WYSIOLKOW ALEX. INF.RUSS. I.R.82 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WULF GUSTAW - - - - Nowy Wiśnicz (nr 311) miasto, gm. Nowy Wiśnicz, pow. bocheński małopolskie - - -
WENZLIK JOHANNES LEUTNANT - 1919-01-12 NYSA Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1896-08-18 - -
WEROBRICH KARL - - 1914-10-27 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
WOLF FRANZ - - 1915-02-14 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
WERFER ALOIS - - 1916-06-18 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
WAGNER ALBERT - - 1916-07-01 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
WALDOWSKI R. WEHRM. 11. / LDW. INF. REGT. 5 1914-08-23 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WELLNITZ E. RES. 7. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-13 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WERDA JOS. WEHRM. 6. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-22 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WERRES G. GEFR. 11. / RES. INF. REGT. 49 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WIEKE H. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLNOW ERICH VZFW. 8. / RES. INF. REGT. 2 1914-10-29 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WITZ F. RES. 1. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WACHNER GEORG RUDOLF UNG. ZUGFÜHRER J. R. 62 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZASZOEGEN 28 JAHRE
WALDON JOHANNES DTSCH. KAN. III. G.R.F.A. REGT. 1915-01-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SCHIVELBEIN 26 JAHRE
WEINRICH GEORG UNG. INF. K.K. I.R. 31 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DAMALA 21 JAHRE
WEINZ JOSEF UNG. INF. K.U.K. I. R. 86 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZUBOTKA -
WEISZ JOSEF ÖSTERR. KAN. K.K.R.A.D.2 1915-02-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
WESTERIONEK IWAN RUSS. SOLDAT I.R. 249 5 KOMP. 1918-10-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1875 LOSCHILNO -
WIELAND JOHANN UNG.INF. K.U.K. J.R. 23/2 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KALET -
WITTEK JOHANN GREN. R.II.I.E.BATL. 1916-09-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LUGNIAU KR. OPPELN 46 JAHRE
WOICZYK FRANZ ERS. RES. 4 I.R. 78 1918-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-10-06 KNEJA -
WOLFF HEINRICH DTSCH. RES. G.R.R.M.G.K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEOWIGSHOF 28 JAHRE
WALTEICH - RESERVIST - 1914-08-24 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WAGENKLIECHT R. - - 1916-10-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WEINRAUCH KARL - - 1915-05-30 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WEISE GUSTAV - - 1914-11-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WENIGER ADOLF - - 1914-12-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
WASIKIJ - INFANT. I.R 162 1915-04-01 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WEIGEL RUDOLF KORPORAL K.U.K. D.R. 1 1915-05-16 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WICHERAN DEMERTY INFANT. I.R. 205 1915-01-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WIL TEODOR - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WOJDA JOHANN ULANE UL.R. 17 1914-11-06 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WYNUM FIEDOR INFANTERIST 4 SCHÜTZ. REG. 1914-12-16 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WIESCHALLA ALOIS MUSKIETER 2 KOMP. IR 72 1919-04-26 OPOLE Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1898-07-16 - -
WIEGAND - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIERZBICKI ANTONI - - 1918-10-07 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WIERZBOWICZ STEFAN - - 1918-01-16 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WIŚNIEWSKI ANTONI - - 1918-03-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WIŚNIEWSKI JAN - - 1918-11-09 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WOŹNIAK FRANCISZEK - - 1918-11-17 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
WEIS FRANZ ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
WENSKI JOHANN PODOFICER ARMII NIEMIECKIEJ 11 KOMPANIA 7 PUŁKU OBRONY KRAJ. 1915-07-28 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
WESOŁOWSKI ANTONI ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1916-01-22 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
WILIŃSKI JAN ŻOŁNIERZ ZAPASOWY ARMII ROSYJSKIEJ - 1915-01-18/19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie 1895 - 2 nagrobki
WACHSMANN F RESERVIST 3 E 6 JÄG R Z PF 1914-10-23 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WERMUTH FRITZ FÜSILIER 2 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WOLFF HERMANN MUSKETIER 11 K INF REG 141 1914-11-19 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WITTNER HANS - - 1914-09-22 FRANCJA Oława I miasto, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1890-06-29 - -
WEBER ANTONI - - 1915-11-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WICIK AUGUSTYN - - 1916-06-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WICIK PIOTR - - 1914-09-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK DAMAZY - - 1916-09-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK JAN - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK PIOTR - - 1915-06-14 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK SZCZEPAN - - 1916-09-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WIECZOREK SZYMON - - 1915-07-14 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WOLF JÓZEF - - 1915-08-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WOŹNICA KAROL - - 1916-09-06 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WOŹNICA MICHAŁ - - 1916-07-25 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JAKUB - - 1916-09-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JAN - - 1918-04-01 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JOACHIM - - 1915-08-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK JÓZEF - - 1917-07-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WÓJCIK PAWEŁ - - 1916-06-04 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WYCISK JÓZEF - - 1917-08-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WYDERA JÓZEF - - 1914-09-08 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
WURZWALLER KARL LST.INF. I.R.14 1915-05-10 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
WOZAB JOHANN TIT.ZGSF. F.J.B.12 1915-05-14 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
WANKA FRANZ JNFANT.  K.U.K.7K.  1915-01-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WENGER JNFANT - J.R.93  1914 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJCZEK PAWEL JNFANT.  K.U.K.J.R.75.4K.  1914-11-30 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJEWITKA GEORGI LDST.ULANE  K.U.K.U.RGT..7  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WYSPIANSKI PIOTR LDST.ULANE  K.U..UNG.RGT. 7 1917-07-22 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WICHMANN FRITZ GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIESENBERG PAUL GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WHITE - PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
WIDUCH WŁADYSŁAW PORUCZNIK ART. LEG. POLSKICH - 1917 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1880 - -
WERSCHING JANOS - - 1915-01-02 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
WOJDYLAK ADAM - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WOJDYLAK FRANCISZEK - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WOJDYLAK WŁADYSŁAW - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
WAGNER ADOLF - - 1915-03-31 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WANIEK MAX - - 1917-05-07 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1869-10-18 - pomnik nagrobny
WELEZICH FRANZ - - 1920-08-28 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK PAUL - - 1915-02-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WOLLNIK ROBERT - - 1915-05-02 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WRANIK FRANZ - - 1921-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WRANIK IGNATZ - - 1916-02-12 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WRASIDLO JOSEF - - 1915-11-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WYROBEK JOHANN - - 1916-10-07 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WYROBEK LEOPOLD - - 1916-07-26 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WYROBEK THEODOR - - 1915-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WIENCIERZ JOHANN ARTL. - 1915-04-30 MARKOWICE Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1892-01-27 MARKOWICE -
WIECZOREK JOSEF - - 1915-01-15 - Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1894-01-10 - -
WALTER KARL - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WALUSCZIK PAUL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WEICHERT AUGUST - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WEINER RUDOLF - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WELZER HANS - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WENDE PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WENTZLAFF HERMANN - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WERDER ALFRED - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WIELAND GEORG - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
WEBER - MUSK. - 1918-09-18 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WERNER - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WIDLIŃSKI - UNTEROFFZ. GARDE.RELHARTL.RGT.1 BATL. 1914-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-06-15 - -
WIEMERS - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
WOLF - LDSTM. LDSTM.INF.REGT.8 1916-07-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1887-03-03 - -
WÖRCHENBACH - - LANDW.INF.RGT.133 1915-07-23 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1885-03-16 - -
WYSUJAK - RESERW. INF.RGT.47 2 KOMP. 1919-07-25 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-01-12 - -
WALK E. - 2 KOMP. GREN. REGT. 2 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WALLENWEBER AUGUST HEIZER SANITÄTSZUG 1915 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WITTE WILHELM MUSK. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1914-02-26 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WLATZKA MICHAEL WEHRM. 2 KOMP. LDST. I. BATL. LÖTZEN II 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALKNER FRANZ INF. K.K.L.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIMMER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLÁNEK KARL INF. K.U.K.I.R. 18 1914-12-09 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOLNY RUDOLF INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOŁKOW SERGIEJ ZGSF. RUSS. SAPP. B. 23 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WONDRASCHA JOSEF KPL. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WOSNIKOFF AFANASI GFT. RUSS.I.R. 280 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WĘGLOWSKI FLORIAN OFICER WOJSKA POL. - 1915-01-23 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1888-02-13 - grób rodzinny XI-4-1
WĘGLOWSKI PIOTR OFICER WOJSKA POL. - 1915-12-28 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1899-03-29 - grób rodzinny XI-4-1
WĄSIK WŁADYSŁAW OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
WENZEL KAZIMIERZ OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
WASILEW NIKIFOR N. RIADOWOJ 29 CZERNICHOWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 20.05.1915
WASTEL JULIUSZ KORP K.K. LIR 25 7 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 07.12.1915
WŁADIKA PETER KORP K.U.K. IR 10 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 02.08.1915
WTUTKIEW THENOFON RIADOWOJ 130 CHERSOŃSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
WAIMANN FRANZ INF. - 1914-12-10 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WOHLEC FRANZ SAN SOLD. KKSAN ABT 12 1915-01-24 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIECZOREK FR. - - 1920-08-31 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WITTON LORENZ - - 1918-11-04 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
WERTHMANN DANIEL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WINNICKI JAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WINOGRADOW SIERGIEJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WRÓBEL FRANCISZEK - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
WACHALSKI THOMAS MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WAGNER HERMANN WEHRM. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WEIMANN PAUL ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WILCZEK ALEX WEHRM. 2 KOMP. ERS. BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WITTWER PAUL ERS. RES. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WRUSCH LUDWIG MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WALASIAK STEPHAN - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WERNER ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WIPPICH HERMANN - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WISOTZKI LEON - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WITHCH HANS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WITTICH ALFONS - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WNUK-LEPINSKI von ALF. - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WOJCIECHOWSKI JOH. - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WOLF FRIEDRICH - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WROBLEWSKI HANS - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WULE ADOLF - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
WARNERKE FRIEDRICH - 4 KOMP. REGT.'12 1915-02-26 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1893-11-05 - -
WECHSELMANN KURT - - 1918-10-19 KANTARA BEI KAIRO Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1892-04-04 - -
WALKOWIAK ANTON LDSTM. - 1918-11-30 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1870-01-10 - -
WEISE KARL GEFR. - 1918-02-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1890-11-23 - -
WOSNITZA JOSEF KAN. - 1919-01-29 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-02-23 - -
WALTER EMIL - - 1915-04-02 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WALTER HERMANN - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WEIGEL OTTO - - 1916-05-22 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WINGUTH ALFRED - - 1917-04-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WOITHE ERNST - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WOITHE OTTO - - 1917-11-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WÜNSCH OTTO - - 1915-04-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WÜNSCH PAUL - - pa?-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WARMBIER ARTHUR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WARNITZKI LEO HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEITUSCHAT EWALD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-16 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WELKE PAUL EINJ[ÄHRIGE] FREIW[ILLIG] INF. RGT. 49 1917-05-04 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-05-05 - lapidarium
WERNER KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WICHERT FRANZ ARM. SOLD. ARM. ERS BATAL. XXII 1923-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1877-07-27 - lapidarium
WICHMANN ?RT HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WINDMÜLLER ALWIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITT FRITZ UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTE WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTING AXEL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEBER PAUL MUSKETIER 1 K. JNF. REG. 42 1915-01-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
WOLLNY ERICH KRIEGSFREIW. 2 K. R. JNF. R. 10 1915-01-18 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
WEISSENBORN CNRST. - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WESSOLOWSKI P. - - 1917-07-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WIDLINSKI ERNST - - 1917-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI JOH. - - 1914-12-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI PAUL - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIECZOREK JOH.(ANN) - - 1914-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIENKOLL PAUL - - 1915-06-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WILCZEK JOH. - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WILCZEK PAUL - - 1916-07-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
WODARCZYK JOH. - - 1916-03-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
WYPPICH BERH. - - 1918-09-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WYPPICH FRANZ - - 1915-02-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WYPPICH JOH. - - 1915-07-14 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WYZGOL ALFONS - - 1917-04-10 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ALFONS - - 1918-07-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ANTON - - 1915-01-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL IZIDOR - - 1916-12-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WOJTYCH RAFAŁ ZGSF. (PLUT.) POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-22 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1896 Krzeszowice Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
WÓJCIKIEWICZ JÓZEF LEG. POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-25 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALKNER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WIRNSPERGER PETER GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WÖLLNER HEINRICH INF. K.K.L.I.R. 6 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WONNER JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
WÓJCIK TOMASZ - - 1915-04-02 - Wadowice miasto, gm. Wadowice, pow. wadowicki małopolskie - RABKA -
WAGNER JOSEF WALENTIN RES. 5 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WALKUSCH AUGUST ERS. RES. LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1899-05-22 - -
WEHKING LUDWIG GEFR. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WESTPHAL WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WILDBIEHLER BALTHASAR WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WITT O. WEHRM. 7 / LANDW. I. R. 84 1914-12-04 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WOGGON WILHELM ERS. RES. 15 / LANDW. I. R. 84 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WOHLERT FRIEDRICH WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WRIEDT HANS WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WULF WILHELM GEFR. 4 / 5 / LANDW. I. R. 84 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
WOLLENBERG AUGUST ? ERS.ESK.UL.RGT.3 1914-09-19 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
WAGNER KARL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WAGNER PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WALTER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WARMONS JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WELZEL LUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WERZMIRZOWSKY HUGO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WIESNER JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WILDENHOF GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WILHELM MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WINKLER PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOYSKY von ERNST-GüNTER SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WUTKE PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WOJDENKO PAUL INF. RUSS.I.R. 126 1914-12-06 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WYNIARSKIJ PETER - RUSS.I.R.7 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
WALTER GEORG - - 1918-10-31 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-12 GUBEN -
WENZE KARL - - 1919-01-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-01-27 SCHILDBERG -
WERNER GUSTAV - - 1916-07-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-10-01 SAGAN -
WERNER HEINRICH - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-26 WEIMAR -
WIESNIEWSKI JOSEPH - - 1915-06-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-02-17 BATKOWO -
WILDE OSWALD - - 1919-01-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-12-26 KUTTLAU -
WILLMS JAN - - 1914-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-08-28 BOEN -
WINKLER HERMANN - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
WOLLSTENIAK JOHANN - - 1916-04-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-14 KOLASZKOWICE -
WÜRFEL GUSTAV - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1883-04-23 NAHNGEISE -
WIE???? DOMINIKUE JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
WESOŁOWSKI 'ROJEK' JÓZEF LEG. POLN. LEG. I BRIG. - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański