Nazwisk w bazie na literę V: 739

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
VENZ ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VÁRGA GÉZA INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOGT JOSEF RESERVIST 4.KOMP.RES.JNF.RGT.242 1917-07-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-05-15 - -
VOLAND FRITZ - - 1918-03-10 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
VOSS AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VAUKAT FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOGEL RICHARD - - 1918-12-07 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
VOLKEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VERWIEBE ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VIDMAR ANTON INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOSS JOHANNES TRAINFAHRER 3.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-04-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-24 - -
VOGT PAUL - - sie-14 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
VESPER THEODOR - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
VLÁSZA JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VORGS JOSEF SAN. SOLD. ? 1915-10-23 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
VOLKEL O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VOGEL ALFRED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VOGT JOHANN INF I.R.7 1914-12-19 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLKE MAX KRIEGSFREIW. 6K JNF. REG. 176 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
VIRTEL WILHELM - - 1916-03-12 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
VOGEL JOHANN WEHRM. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
VRANA FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VEDDER WILHELM ERS.RES. FR 12/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
VOLKEL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VOGEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VOUK FRANZ RES.INF. I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
VETTEN ALFONS - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
VOGT PAUL RES. - 1916-03-08 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
VOGELREUTER PAUL ERS.RES.  L.J.R.133.11 K.  1915-05-18 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
VÝBORNÝ JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VENSKE EMIL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
VINCZELLER ALEXIUS INF. I.R. 23/5 1914-??-?? - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
VOIGT RICHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VASZI - E.R. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLKMANN ALFRED - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
VOLKMER FRANZ - - 1918-07-25 DROSHKAU. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
VOGEL FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
VARGA SIGISMUND INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOSZ GUSTAV - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
VOLGENEND PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VOLL AUGUST - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
VAMPOLA KARL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLKMER FRANZ - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VAN ELTEN HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VIZI STEFAN LST. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOSS - MUSK. I.R. 175 11 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
VASILER KAROL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 63 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
VOLKER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VAHL RICHARD KRFRW. - 1915-03-05 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VANA FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLKNER HEINRICH LEUTN. D. RES. - 1914-09-26 - Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VRABEC JOSEF KAN. K.U.K. F.K.S. M.K. I 1915-03-11 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
VANCURA JOSEF INFT K.K. LIR 30 3 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
VOGEL ANT. WRM. 10 K. INF. REG. 141 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
VINCZE IMRE JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-30 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
VORRATH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie 1894-09-10 - -
VLASAK FRANZ SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VETTER KARL LDSTM. - 1915-10-09 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
VŘESTAL JOSEF GFT. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VONDRA FRANZ INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 06.08.1915
VETTER REINH. GEFREITER II L.J.B. BRESLAU I 1915-01-23 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
VASSELAI COLOMSEJ JG. T.K.J.R. 4 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
VOGDT - LEUTN. - 1914-08-24 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
VLASATY ALOIS SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGT ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
VANĚK KARL INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VÖLZ OTTO - - 1917-08-04 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
VOGELBRUCK GUSTAV UNTOFFZ R.J.R.64/9K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
VOGLGRUBER FRANZ INF. I.R. 14 1915-06-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
VOGEL - MUSK. 6. KOMP. IR. 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
VOBORNIK - LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOLTER JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
VOSS WILHELM WEHRM. R.T.R. 11/222 1915-02-04 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOIGT WILLY - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
VESELY KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOSTATEK GOTTLIEB KPL. I.R. 88 1915-04-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
VOSS - MUSK. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
VOTREL JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGT H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
VACZI JÁNOS ÖST.UNG.SOLD. - 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOGEL ERNST - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VERSTOVŠEK JOSEF SCH. SCH.R. 26 1915-01-02 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIDA ALEXANDER INF. K.U.K.I.R. 5 1915-01-20 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
VIJOHL FERDYNAND MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
VESELY KARL E.R.INF. FJB 12 1915-03-21 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VACARU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.77 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VOIGT WILHELM WERHM. PREUSS.R.J.R. 9/217 1915-04-01 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
VANĚK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VUKOVIC RISTO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
VOSS FRANZ ERS. RES. 15 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
VISCHER FRIEDRICH ERS.RES 1 K.I.R. 131 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
VACLAU GAWRIL GEM/RUMUNIA I.R.16 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
VOSS PAUL - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-17 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VEITEL THEODOR INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIDAKOVIĆ JURAJ JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VARTOPEANU MANTU GEM./RUM. I.R.45 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
VAUA JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VAN DE SAND THEODOR PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VADUVA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
VOLLMANN JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIDEC MILAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.11 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
VERKBAUER FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOSS HERMANN KR. FR PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VADUVA JON GEM./RUM. I.R.18 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
VOSATKO KARL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VLČEK JOHANN INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE JON GEM./RUM. I.R.45 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
VESELY OTTOKAR LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VITEK JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VAETUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.60 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
VETROVSKY PETER LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VRANIC MATE JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE NICOLAE GEM./RUM. I.R.75 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VIETH FRANZ UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIG LAJOS INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-30 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
VALCEA MARIN UTFFZ./RUM. I.R.81 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VOKURKA JOSEF E.F.KPL. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VUGRIN JOHANN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE PETRE GEM./RUM. I.R.71 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
VOGEL JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VANA JOSEF GFT. K.K.LDST. I.R. 16 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VALSAN ENE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
VESELY WENZEL INF. IR 28 1915-05-02 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VATU JSOLE GEM./RUM. I.R.1 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VARGA MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOGL GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VDOVIĆ FRANZ JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VANNUCCI LABRINDO GEM/WŁOCHY BERSAGL.R.9 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
VOLLMAR BRANST INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VELICU COSTEA GEM./RUM. I.R.45 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
VIG ALEKSANDER INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOJTĚCHOVSKY WILHELM LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VÖLTL JOSEF UTFF P.R.I.R.220 1914-12-05 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VISAN PETRE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
VERDERBER MATHIAS INF. I.R. 17 1914-12-25 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VIDAS JOHANN FAHNR. DR. K.U.K.F.J.B. 31 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VELIKAN SEMION GEM./RUM. I.R.10 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
VOGEL HERMANN KARL INF. LDST.BEZ.KMDO. 9 1915-02-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOHS WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VLAD DUMITRU GEM./RUM. I.R.26 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
VIKTORIN FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-01-28 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
V? GUSTAW - 9 K? 1914-10-14 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
VERZEA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.42 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
VOJAČEK FRANZ INF. I.R. 3 1915-02-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOGELER HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
VLAD DUMITRU RUMÄN INF.REGT.76.4.KP 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
VOLK FRANZ INF. I.R. 17 1915-01-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VORAK JOHAN - - 1914-12-10 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VIERU DUMITRU GEM/RUMUNIA INF. REGT. 54. 10. KP. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
VOKOUN JOSEF INF. I.R. 36 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOGELSÄNGER WILH. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-12 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VLAD TUDOR UTFFZ./RUM. I.R.43. 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
VADASZ GYÖRGY HONV. H.I.R. 17 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VAHLE ANTON - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
VILATOFF TICHON RUSS. INF.REGT.138.4.KP. 1914-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
VONDRAČEK FERDINAND FLDW. I.R. 30 1915-04-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOLLBACH WILHELM MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VLADOIN NICULAI GEM./RUM. I.R.45 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
VEČEŘA RUDOLF LDST.KAN. F.H.R. 12 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VAN STAA FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
VINIGRADOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.30.3.KP. 1917-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
VOGLER OTTO MUSK. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
VLAICO DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VAJDA ISTVÁN HONV. H.I.R. 15 1915-01-11 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERA JOSEF INF. I.R. 59 1915-03-31 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOSS HERMANN UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
VISAN NICULAE GEM./RUM. I.R.43 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
VAMOSI GEORG JG. F.J.B. 24 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VOICA NEAGU GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
VITTEK ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-01 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
VISTEJN ANTON E.R.INF. I.R. 28 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VANOWICZ STANISLAW ? ? 1916-08-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
VULPARU JON GEM./RUM. I.R.4 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VASIĆ SIMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL SEBASTIAN INF. - 1915-01-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VÖLKER STEFAN ZGSF. K.U.K. I.R. 48 1915-01-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
VOICU DUMITRU GEM./RUM. I.R.25 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
v.JAKOWSKI RICHARD FELDW. 1.KOMP.RES.INF.REGT.34 1915-06-10 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
VOLLMER WILHELM RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
VOHRADMIKA JOZEF SZER. ? 1916-08-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
VOGEL JOSEPH - - 1917-10-01 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VECER JAKOB INF. IR 27 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOLLBRECHT PAUL UT.OFFZ. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
VINAZZER VINZENZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
VOICU JON GEM./RUM. I.R.5 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
VÖLKER BERNHARD MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Drygały II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
VACHULKA MATHIAS LTN.I.D.RES. SCH.R. 12 1915-02-15 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOJTELA JAN - - 1916-06-20 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
VOGT WILLI - - 1918-04-01 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
VODISEK JOSEF RES.GFT. IR 87 1915-01-28 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VANAJEL KONSTANTIN - IR 190 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
VIOLA GAETANO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
VOICU MARIN GEM./RUMÄN I.R.5 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VARLOCH LEO WEHRMANN RES. I. R. 21 1918-08-17 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
VESELÝ FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL KARL MUSKETIER 8.K.JNF.REG.32 1914-11-30 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
VOJVADIK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VELKEN WERNER HPTM. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
VOTRUBA JOSEF GFT. I.R. 28 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
VOINEA COSMA GEM./RUM. I.R.59 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VLADIK KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VEITH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
VYBIRAL JOSEF E.R.ZGSF. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VERES SANDOR HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
VINRENZI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R.4 1914-12-(1-12) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
VOLKMANN JOHANN UTFFZ/ROSJA I.R.187 1918-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VOGL ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-20 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOZYLKA EDUARD SCH. SCH.R. 9 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL FELIX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
VAN DE WEYER BERNH. - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VIVARI GIOVANNI JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL JOSEF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
VECSI SANDOR ZGSF/SEKV HONY BEKE IMER 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
VRANCEANU GRIGORI GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VRÁNA IGNATZ ERS.RES.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VALLE FREDERIKO E.R.JG. TKJR 1 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VONDERLINN JAK. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
VOLKMANN LEOPOLD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VOUK ANTON LDST.JG. FJB 20 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOLKMANN KARL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
VANKEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VOIGT ERNST - - 1914-08-27 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
VOLKMANN JOH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
VERES BLASIUS INF. I.R. 68 1914-10-15 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
VIEWEGER HERMANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VEGH GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VARGO W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VILKMER FRANZ - - 1914-08-22 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VACULIK FRANZ INF. I. R. 3 1914-10-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL PAUL GEFREITER 3.G.GR.R.4K. 1915-07-22 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
VOGEL JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VEGTH MICHAEL INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-03-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VEGT A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VOLKMER RICHARD - - 1914-08-27 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VATER EMIL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VICKEL FRANZ - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
VOGT PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VACHEK RUDOLF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VESELY F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VESTIČKA RUDOLF INF. I. R. 57 maj-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VERCH W. - - 1918-03-28 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
VOLKMER LEO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VESELÝ ALOIS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VEUWIRTH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VOT GUSTAV LDST. INF. I. R. 56 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VERSEN von - LEUTN - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
VOLKMER ROBERT GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VOGT PAUL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
VOSS FRITZ SCHÜTZE P.R.I.R. 269 M.G.K. 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGL JOHANN INF KGL.PREUS. IR 217 1914-12-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
VOGEL ANTON - - 1915-04-03 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
VOGELSANG WILHELM ERS. RES. RJR 220/?K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
VORWERK GUSTAV - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
VÖLKER WILH. - - 1915-08-30 M??OUCIAN?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
VARGA JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VAILATI ALESSANDRO MAGGIORE. 272.FANT. 1918-01-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-21 - -
VOTH BERTHOLD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOLD? EDUARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
VERESS SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERSEN von HANS WILHRED LEUTNANT GARDE ULANES REGIMENT 1918-10-15 Baltischen Meer Kavalier des Eisernen Kreuzes U. S. Finnischen Freiheitskreuze Krępa wieś, gm. Bobolice, pow. koszaliński zachodniopomorskie 1896-09-24 - grobowiec
VYRASKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VON MATTOS GEZA - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
VOGLSTÄTTER ANTON INF. K.U.K. I.R. 59 1915-05-03 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VANINI VITTORE GIOV. SOLD. 39.FANT. 1918-06-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-16 - -
VENTZKI FRIEDRICH ERS. RES. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
VLČEK ANTON INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-08 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VARGA ISTWAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
VOIGT MAX WEHRMANN ERS.BTL.JNF.RGT. 107 1915-02-15 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
VALENTA DOMINIK INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VECCHIO DONATO SOLD. 274.FANT. 1918-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-07 - -
VOIGTLÄNDER HERMANN - - 1919-06-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
VLIENEN G. ERS.RESERVIST 11. K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
VONDRÁŽKA JOSEF INF. K.U.K.I.R. 21 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOLOSZI MIKOLY - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
VANSELOW KARL - - 1915-06-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
VETTER PETER ERS. RES. R.J.R. 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
VERGUT JOSEF ALOIS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VENTRAME LUIGI SOLD. 178.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-11-29 - -
VARGA ANTON LDST. INF. K.U.K. I.R. 44 / 4K 1915-01-12 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
VOSS KARL UNTEROFFIZ 3 M.G.K. LW. I.R. 82 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
VIERTHALER JOSEF INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VENSKE ERNST ERATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 9, 7KP 1914-12-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
VERSÜMER WILHELM - - 1915-02-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
VOSS HANS VIZEFELDFEBEL INF REG.167 1914-12-14 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
VORIŠEK WENZEL INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERILLO CARLO SOLD. 246.FANT. 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
VISUJIĆ DANILO INFANT. K.U.K. B.H.I.R. 3 1915-01-01 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
VIGI JOSEF JG. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOGELER LOUIS RESERVIST INF.RGT 175, 3KP 1914-10-23 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
VASS - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
VIEBEG KARL OBERLEUTNANT RES. INF. REG. 3 1914 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
V.D.BECK HANS - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VANSELOW HUGO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
VOGELTAM K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VANIČEK EDUARD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VACCARI GIUSEPPE SOLD. 115.FANT. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-30 - -
VOSS - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
VALENTIN KARL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
VOLEJNIK WENZEL INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-12 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VACLAVIK - - - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
VOJCIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VOLTOLINI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOIKU BATRANU ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 6 P.P. 1917-04-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
VOGELI (VOGELL?) JOH. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
VOZAŘIK JANOS INF. - - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VAGNER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
VESOLAK MARTIN JG. F.J.B. 20 1914-12-18 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
VITI PAOLO SOLD. 22.M.T. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877- - -
VOLZ BRUNO - - 1916-06-01 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
VOLKMER AUGUST - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VOß GUSTAV - - 1916-07-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
VANYÓ JÓZEF KDTT. (HADAP.) K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-19 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERRELLI VITO CAP. 85.CAR. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
VOGL P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
VESELOUS WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VIVIANI GIUSEPPE SOLD. 3.GEN. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-07 - -
VENTUR FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
VOGLER AUGUST - - 1917-11-24 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
VINECKÝ FRANTIŠEK INF. L.I.R. 8 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VICO GIUS.BENEDETTO SOLD. 2.ALP. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-03 - -
VOLKMER M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
VIŠEK WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLPE GIUSEPPE SOLD. 73.FANT. 1918-09-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877-10-12 - -
VOGEL HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
VÖLZMANN OTTO SERGEANT - 1918-07-23 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
VÁLEK JOSEF GFT. I.R. 18 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VILARDO GIUSEPPE - - 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-11-05 - -
VOGEL JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
VLASÁK WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOIGT WALTER - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
VÖLKEL OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
VANIČEK PAUL GFRT. I.R. 3 1915-03-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.12
VIRT FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VINAI GIOVANNI SOLD. 7.ALP. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
VOGEL JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
VOLLBRECHT FRANZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
VOCKERT - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
VISZMEG MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VIČANEK JOHANN INFT. I.R. 3 1915-03-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.9
VLČEK JOHANN RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VISCA CARLO SOLD. 127.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-05-20 - -
VOLZ EMIL GARD.-FÜS. - 1915-06-01 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
VOGEL WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
VEREOWEDA GRIGOR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-01-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
VIEHBÖCK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VARCINEC RENA INFT. I.R. 40 1914-12-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.29
VOŻENILEK EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VISMARA CESARE SOLD. 80.FANT. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-05-15 - -
VOLLMER WERNER KANONIER - 1918 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
VIERTEL PAUL GRN./NIEM. - 1915-08-26 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
VOGT III - WEHRM. 5 KOMP. INF. REGT. 45 1914-12-22 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
VASEK JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOGEL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VERBUHN WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VUCZÄ BASILIUS RES.JG. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOIGT FRANZ ARMIERUNGSSOLDAT 9.KOMP.ARMIER.BATL.19 1916-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-09-26 - -
VOGT FRITZ - - 1917-04-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
VOSSBERG GAVRELT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VRBA EDUARD E.F.FLDW. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VEIGL LEOPOLD ZUGSFÜHRER K.U.K. J.R. 84 1914-11-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
VOLKEL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VIELITZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VITEK WENZEL LST I.R.98 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
VAJDA MICHAEL JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
VIRTEL KARL - - 1914-06-20 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
VOIGT RUDOLF ERS.RES.  L.J.R.133 8K.  1915-05-24 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
VAŠIČČEK RUDOLF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOCHYAN JOHANN ZUGSFÜHRER K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
VOLKEL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VOGEL FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VIHTELIČ JOHANN INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
VORBOCK PHILIPP WEHRM. 2. KOMP. INF. RGT. 49 1914-11-30 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
VEKANY JMRA FAHR.SOLD.  KU.K.LOK.F.B.N.  1915-07-10 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
VRANA FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLKMANN ERNST UNTOFFZ. - 1915-10-01 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
VOLKEL W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VOGT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VERES JOSEF ERS.RES. I.R.62 1915-05-14 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOGT PAUL - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
VOGT HERMANN SERGT. - 1918-10-04 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
VACHE JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
VACEK JOHANN LST.JG. F.J.B. 2 1915-05-09 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VENSKE PAUL UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
V??ZEL THOMAS - - 1918-10-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
VOIGTLÄNDER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VOLKMANN PAUL - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
VOLEJNIK WENZEL INF.TIT.GFT. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VÖLKEL FRANZ - - 1915-08-19 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VAN DEEST HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VENCZEL IGNAZ LST. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOSZ GUSTAV - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
VÖLKEL GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VAHL ERICH KRFRW. - 1915-02-16 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VERIŠ JOSEF INF. I.R. 36 1915-05-10 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOGT AUGUST - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
VENNEMANN JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VURTIK PAUL GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VITZE KONRAD MUSKETIER 7.KOMP.JNF.RGT.393 1917-03-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-04 - -
VOLZ KONR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
VACUTA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA JÄ. R. 1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
VEGH SANDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-02-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
VIRT ALOIS LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL BRUNO - - 1918-07-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
VOLLMANN JOHANN MUSK. PREUSS.RES.I.R.7/219 1915-02-17 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERDA JOHANN INFT K.U.K. IR 99 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.08.1915
VOIGT OTTO FÜSL. GARD. FÜSL. R. 1914-12-31 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
VION ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-02-05 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
VOL... FRITZ PION. PION.BTL. 27 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
VLASAK STANISLAUS LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIERTH GERHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
VARGA ERASIM KPL. K.U.K. I.R. 15 1914-12-18 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOIGT AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - VERMIST
VOLKMAR EUGEN LANDSTURMM. 3 K.L.B. SAMTER 1915-01-24 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
VOGEL RICHARD INF. LDST.I.R. 13 1915-05-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
VLČEK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOLTER JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
VOLÁK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VIEWEGER - S.SERG. - 1918-05-04 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
VOREITER WILH. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.271 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOJTEK EMERICH KAN. SCH.H.D. 6 1915-01-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
VOLMAR IGNATZ MUSK. 3. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
VOMAČKA PAUL LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL JOS. MUSK. - 1920-06-04 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
VACULIK JOSEF INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOLKMER GEORG - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
VETIŠKA ADALBERT SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VASUT FRANZ FÄHNR. KAN. K.U.K.F.K.R.4 1915-01-29 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
VOTH - MUSK. 6. KOMP. IR. 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
VELEHRATYCKY JOSEF INF. IR 18 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGEL FRITZ - - 1916 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
VERTEL PAUL FR.KR. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOKROJ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-04 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIDAKOVIC NEDJELKO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
VOGEL PAUL WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
VIOLA ERICH - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
VOGEL HERMANN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
VACILE RADU GEM./RUMÄN I.R.32 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
VERHEGGEN ARNOLD - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-05 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie ? - -
VANĚK RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VALENTIĆ MILK J.G. K.U.K.F.J.B.31 1915-05-19 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VALDA ANTON INFT K.U.K. IR 99 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 08.08.1915
VORGERICHT - LDSTM. LDSTM. BTL. PIRNA 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
VELICU GHEORGHE GEM/RUMUNIA A.R.1 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
VIZES VINZE INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOLDERAUER PETER PAUL JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIDAKOVIĆ STEVO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VERGEINER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGT JOSEF PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VADUVA ILIE UTFFZ./RUM. I.R.26 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
VONDŘEJE FERDINAND INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VLACH JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE GEORGE GEM./RUM. I.R.47 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VESCO PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VAKA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VADUVA JON GEM./RUMÄN I.R.85 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VLK ANTON SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VORMITAG PETAR JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE JON GEM./RUM. I.R.77 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VICENZI GIUSEPPE JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VESZELKA JOSEF LDST.KUTSCH. TR.D. 5 1914-11-04 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VALAURI GIOVANNI GEM/WŁOCHY 1.ALP.R. 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
VLČEK KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VRBA JOHANN INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VASILE NICOLAE GEM./RUM. I.R.76 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VOGEL ERNEST LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VYDRA JOHANN KAN. K.UNG.HUS.R.9 1914-11-20 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
VALCEANA DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
VESELY JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-19 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VASILE STEFAN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
VARGA FLORIAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOGEL KARL PION. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VATER ANDREAS JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-(04-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
VALTEECHE GIOVANNI GEM/WŁOCHY ALP.R.1 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
VITALIS ERNST MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VELEANU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.41 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
VEGH JOSEF FÄHNR. K.U.K.I.R. 60 1915-04-05 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOGT GREGOR LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VEDER JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-(03-04) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
VARIA MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VANC WENZEL GFT. I.R. 36 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOICEDU JON GEM./RUM. I.R.1 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
VANGMEIER GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 218 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VITINA FRANZ E.R.GFT. I.R. 18 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOGEL EMIL - PREUSS.RES,INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VLACIN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VICHR EMIL SCH. SCH.R. 25 1915-02-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VINKO JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VELLA VITTORIO GEM/WŁOCHY BERSAGL.R.18 1918-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
VOGT PHILIPP VZ.FLDW. PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VORNDAMME AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VLAD DUMITRU GEM./RUM. I.R.49 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VOGT A. KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
VISCHER - GRENADIER RES.INF.RGT 421 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
VESURA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.29 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VOJTIŠEK JAROSLAUS LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VEDDER ERICH KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12.07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VLAD HAMALAMBIE GEM./RUM. I.R.22 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
VONDRAČEK EMIL SCH. SCH.R. 9 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VYNGSZIK GABOR GYULA - RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VIERU VASILE UTFFZ./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
VOLFIK WENZEL INF. I.R. 18 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOGT - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VLADOIN JUON GEM/RUMUNIA I.R.59 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
VAŃA JOSEF E.R.INF. I.R. 28 1915-04-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VAN BREDERODE HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
VINERARU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 42 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
VOTEL OTTO EMIL - PREUSS.RES.PION.KOMP. 84 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VLADU ISMUN UTTFZ/RUMUNIA I. R. 58 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
VUJČIĆ GJURO JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
VENC FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VEDDER WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
VISAN JON GEM./RUMÄN I.R.25 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
VESELÝ JOHANN INF. IR 98 1915-03-11 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VLAJOAGO JON RUMUNIA INF. REGT. 70. 4. KP. 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
VIESERROW WASIL - RUSS.I.R. 200 1914-12-23 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
VÉSELÝ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-03-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
VOLLBERCH FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
VISAN NICULAI GEM./RUM. I.R.47 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
VANEK FRANZ KPL. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
VORWERK WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VROBICKY WENZEL JG. K.U.K. F.J.B. 2 1914-11-19 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
VOLKMANN KARL MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
VOGLER ALOJZY O.MED.LEK.AST i P.C STRZ.TYROL B.ARM.AUSTRIA 1914-11-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
VULPE NICULAE SAN.SOLD/RUMUNIA I. R. 82 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
VESELÝ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOKAL JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-04-13 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VORPAT ADOLF INF. ÖST.UNG. - 1914-11-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
VOICU DUMITRU GEM./RUM. I.R.75 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VOSS JOHANN UTFFZ. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
VETTER RUDOLF GREN. KPGGR 1 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
VOJT?CH JOSEF - - 1914-11-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
VOGT BERMANN - - 1914-08-05 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
VALENKO - INF. IR 27 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VEENHUIS JOHANN KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
VIOLA AGOSTA LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
VOICU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
VALENTINOW SCHALENTIN - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
VALLO ANDREAS LDST.INF. IR 89 1915-05-03 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VAITERS - ????? PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
VEČERKA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VARGA ALEXANDER ART. FKR 15 1915-01-17 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
VIRIT FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
VOIKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.76 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VRABEC FRANZ INF. IR 36 1915-04-24 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIERTEL FRIEDRICH - - 1916-04-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
VOGT HEINR. - - 1916-06-22 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
VROZINC MICHAEL RES.GFT. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOORDT VAN JOHANN GREN. KPGRZF 2 1915-05-07 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
VRBAS LADISLAUS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
VOINEA NICULAE GEM./RUM. I.R.43. 1917-02-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
VOLLNHOFER LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGDT FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
VAHLE ANTON - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VAGRIN PETER LDST.INF. IR 47 1915-03-22 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VORLICKA ANTON LDST.INF. IR 10 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
VONDRAK KARL SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-06 - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
VRABIE JON GEM./RUM. I.R.64 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
VIRANT FRANZ ERS.RES.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VAJNAGI MICHAEL LDST.INF. IR 85 1915-03-14 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGT OSK. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
VERTGEWAL BERNHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
VOUBLON JAKOB LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOLKER OTTO HPTM. - 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
VIZSOLVI JANOS HONV. ? 1914-12-10 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
VRAUCEANU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
VESELY JOSEF LDST.SCH. K.K.SCH.R.25 1915-02-17 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VAŠAK JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-17 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIEWEGER FRIEDRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VAZÁR ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-08 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VARGA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VOLKMANN ADOLF MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
VORSPOHL JOSEF FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
VARGA IMPRE INFANT. - maj-15 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
VIEWEGER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VACARDA FRANZ INF. K.U.K.F.J.BAON.12 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VCISLO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VOLKMER FRANZ - - 1915-10-22 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VÁRADY JÓZSEF HONVÉD 9/4.HONV.GY.E 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VECKER OTTO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
VOGEL PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VEHIKI VERES INF. K.UNG.LDW.I.R. 26 1915-03-10 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VESELY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VOGEL WILHELM - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
VEREBÉLYI PÁL TIZEDES 10/6.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VENZ P. - - 1915-03-20 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
VOLKMANN PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VELI MATTHÄUS - ÖST.UNG.INF. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VESELY J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VLK ADALBERT INF. I. R. 3 1915-01-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOIGT MAX GEFR. - 1915-08-30 OSTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
VOLKMER MAX - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
VONDRA JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERWORNER MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
VIRÁG JÁNOS INF HONV. IR 12 1915-04-10 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - Ekshumowany 1915-09-28
VIKTOR WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
VAHLENSIECK HUBERT MUSKETIER RJR 220/11K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
VOLKER FRIEDR. GREN. - 1918-08-22 AT????? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
VARGA PAL HUS. H.R. 5 1915-02-14 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VALORS P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VÖLZ GUSTAV GEFR. - 1918-08-04 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
VANRUSENN THEODOR - PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 - - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOGT PAUL - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
VOJDEK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VIDA ERNST E.F.ZGSF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VALLONI NAZZARENO APPUNT. 2.GEN. 1917-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-11-25 - -
VISE JÁNOSA JÁNOSÉ KPL. (KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VYSKOCIL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VIKTOR AD. MUSK. JNF.RGT. 150 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
VUKELIĆ FRANZ E.F.KPL. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VARGIN GIUSEPPE SOLD. 553.FANT. 1918-03-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
VOLTE ALFRED LDSTMM. - 1917-09-26 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1886-08-27 - -
VOLSKO JOSEF INF. K.U.K.I.R. 98 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VITIN ANTON - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
VALTINSKI E. RESERV. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
VOIT WALTER PIONIER 1 FELDK. PION. B. 23 1914-11-19 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
VASILKA FRANZ INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VECCHIONI FALIERO UGO SOLD. 90.FANT. 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-12 - -
VOLKMANN PETER KGFR. - 1915-02-20 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
VOIGT PAUL LEUTNANT 10 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
VODICKA ERNST JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOGLER FRANZ FREIWILLIGER LDW.NF.RGT 46, 12K 1914-12-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
VANSELOW KONRAD - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
VOGL GEORG KRGSFRW. RJR229/4K 1914-11-20 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
VOIGT RICHARD GFT. I.R. 88 1915-01-11 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERGENTO GIAMBATTISTA SOLD. 245.FANT. 1918-01-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-15 - -
VERBOVSZKY GEORG LDST. INF. K.U.K. I.R. 44 / 9K 1915-01-11 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
VALENTIN LUIGI JG. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOSHAGE OTTO FREIWILLIGER GARD.JAG.RES.BAT., 4KP 1915-01-08 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
VOSSBERG GEORG - - 1918-10-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
VOGELSANG CHR. GEFREITER 1 K INF REG 150 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
VISENTIN CANDIDO UNT. JG. K.K.K. SCH. R. II 1914-12-26 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VESPER GEORG - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
VITEJSKO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VANÉK STANISLAUS INF. K.U.K.I.R.36 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VACCA PIETRO SOLD. 89.FANT. 1918-06-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-09-04 - -
VERKLAS - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
V.PIECHOWSKI JOSEF - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
VIRCHOW GUSTAV - - 1918-03-27 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
VOHLFAHRT E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
VISINTEINER VIGILIO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VACCARO PIETRO SOLD. 207.FANT. 1918-02-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-08-15 - -
VIOL GUSTAV PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
VANDERSEE FRIEDRICH KANONIER 6 BTTR. FELDATL. RGT. 73 1919-02-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1888-07-09 - lapidarium
VARGA FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VON PLATEN BENNO LTN. . 4/R.I.R.225 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
VRBEČKÝ JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VISONE TOMASSO SOLD. 99.BERS. 1918-12-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-03-24 - -
VOGT WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
VOß FRIEDRICH - - 1918-04-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
VRANCU ELIAS INF K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VERO PIERRE - - 1918-12-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
VOGL G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
VANAČ JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VITTORI CARMINE SOLD. 128.FANT. 1918-04-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-15 - -
VORTISCH HERMANN - - 1916-10-02 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
VOß JULIUS - - 1915-07-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
VASZKO PETER KDTT. (HADAP.) K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-19 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
VESPA LUIGI SOLD. II.ALP. 1918-04-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-23 - -
VOGT A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
VESELÝ JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VIVIANO GIUSEPPE SOLD. 224.FANT. 1918-12-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-06-11 - -
VOGEL GUSTAV - - 1915-06-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
VOGLER ROBERT - - 1915-05-23 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
VLASÁK FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VIGNA GIUSEPPE SOLD. 89.BOMB. 1918-04-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
VOGEL FRANZ - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
VLASÁK ALOIS HORN. I.R. 36 1915-05-07 (16) - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLTOLINI ANGELINO SOLD. 489.MITR. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-06-12 - -
VOGT KARL - - 1915-08-02 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
VÖLZMANN PAUL ARMS - 1917-04-06 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
VAVRA JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VIMERCATI VINCENZO SOLD. 68.FANT. 1918-08-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-06-13 - -
VILLBRANDT WALTER - - 1918-02-01 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
VOGEL JOHANN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
VLČEK ALOIS INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VOLKMANN EMIL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
VETTERLING - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
VARGA ISTVAN INFT. H.I.R. 14 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.69
VLACHÝ FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VIROLETTO VITTORIO SOLD. 234.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-10 - -
VÖLKNER MAX MUSK. - 1915-07-21 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
VARGA ISTVAN INF. KK IR 44, 5 KOMP. 1914-11-13 DOBRODZIEŃ Dobrodzień miasto, gm. Dobrodzień, pow. oleski opolskie - - -
VELEA JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 65 P.P. 1917-03-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
VOGGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VOTYPKA WENZEL SAP. SAP. BAON. 9/2 1915-03-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.10
VODIČKA JOSEF LST.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
VISCONTINI UGO SOLD. 14.PION. 1918-08-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-11 - -
VERCH GUSTAV MUSKETIER - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
VOGEL JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
VLAD ANDRE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 73 P.P. 1917-03-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
VOLGGER GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
VACHTER GEORG HUS. 3 E. K.U.K. H.R. 14 1918-09-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
VICK WILHELM - - 1916-01-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1877-09-01 ALLERMOBE -
VOIGT GUSTAW - - 1914-11-18 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
VEGEL FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Andreaswalde -
VIERHELLER ROBERT - - 1915-09-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
VIERHELLER HEINRICH - - 1915-06-07 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
VOSS GEORG - - 1916-07-27 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Clarenwerder -
VOGEL PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1898 Falkenberg ps.WĘŻYK
VOGEL OSWALD - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1890 Falkenberg -
VOLKE RUD. GREN. - 1918-09-25 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
VOLKE JOS. GEFR. - 1915-05-15 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
VOIGTSCHILD ? - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
VÖLKNER GEORG - - 1918-11-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
VIČÁNEK JOSEF ZUGSFÜHRER I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1892 HALENKOVICE -
VON RIESEN R. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU ZIEMIANIN
VENTZKE PAUL - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
VANSELOW FRANZ - - 1914-08-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
VARLEMANN HEINR. UTFFZ. 5 G.R. 10/F. 1915-08-05 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - LÖTTRINHAUSEN, HÖRDE -
VIRKUS FRANZ - - 1917-11-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
VIKTOR FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
VEGESACK von KURT LEUTN. - 1914-08-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
VERGIEN OTTO - - 1915-04-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1889-01-15 ORA -
VOLTER JANOS ÖST. KUTSCHER K.K. BRIG. TR. AB. 4 1914-12-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PUSPOKHAVLAN 28 JAHRE
VODTKE AUGUST GRENADIER - 1915-08-15 Karpathen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
VOIGT BERNHARD OTTO FÜSILIER - 1915-05-18 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
VOIGT OTTO VIZEFELDWEBEL - 1915-02-11 Polen E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
VOIGT KARL FÜSILIER - 1915-06-30 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
VOLZKE GUSTAW - - 1916-09-15 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
VILLWOCK KONRAD - - 1917-02-05 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
VOGEL HERBERT - - 1919-10-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-01-11 SAGAN -
VOFS REINHOLD - - 1915-07-07 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
VIKTOR ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
VOGT PAUL - - 1918-03-29 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
VOGT KARL - - 1915-06-15 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
VEHLOW REINHOLD - - 1918-01-22 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
VOIGT HERRMANN - - 1915-05-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1884-07-03 TOTTIEBEN -
VOIGT ARTUR - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
VOGEL KARL MUSK. - 1916-07-07 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
VITZTHUMESKER JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 UTTENDORF -
VAN BEBBER THEOD. FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-05 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - VEEN, MÖRS -
VARGOVGSAY GEORG - - 1915 - Wadowice miasto, gm. Wadowice, pow. wadowicki małopolskie 1885 WĘGRY -
VOPP (?) ALBERT GEFR. - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1881-02-08 Wendischbuckow obelisk
VASICZKO NIKOLAUS UNG. INF. K.K. I.R. 67 1915-01-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - YAJKVACZUSA SZL. GULOP. 90 -
VESTE KARL LANDSTURMANN - 1916-09-23 Somme Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
VANSELOW FRANZ - - 1916-07-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
VANSELOW OTTO - - 1918-09-27 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk

Powrót do strony głównej