Nazwisk w bazie na literę S: 9611

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SCHEIL RICHARD - - 1918-03-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
SCHMOLLE RICHARD - - 1916-03-29 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHWOLOW EMIL - - 1918-04-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHWOLOW JULIUS - - 1917-08-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
STUWE BERTOLD - - 1917-09-02 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
STUWE EMIL - - 1918-04-17 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
STUWE EWALD - - 1918-05-10 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
SCHUHMACHER WILLI - - 1917-06-09 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
SCHNEIDER JOHANN GEFREITER - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHNEIDER OTTO - - 1915-04-19 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHREIBER OTTO - - 1916-04-16 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
STOCH RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCH? PAUL - - 1917-05-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHLAGE OTTO - - ????-08-30 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SCHNEIDER ERICH - - 1915-09-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHUTZ GUSTAW - - ????-04-25 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SCHÜTZ ? - - ????-07-22 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
STEINKRAUSS FRANZ - - ????-07-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SCHULTZ OTTO - - 1916-12-16 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
SOHRBANDT REINH[OLD] - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
SCHNABEL AUGUST - - 1916-09-27 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
SCHWICHTENBERG HUGO - - 1916-08-01 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
STOLPMANN OTTO - - 1919-08-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
SCHMIDT ERNST - - 1915-04-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
SCHULZ TEOPHIL - - 1915-02-05 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
SCHMÖCKEL HELMUT PIONIER - 1918-04-13 Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
SCHNEIDER FRANZ FÜSILIER - 1918-04-30 Krankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHNEIDER OTTO JAHN SERGEANT - 1914-08-20 VERMISST Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHULTZ HERMANN MUSKETIER - 1915-01-31 Polen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ AUGUST MUSKETIER - 1919-02-15 Frankenreich Laz a. d. Somme E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ FRIEDRICH GRENADIER - 1917-01-10 Romänien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ PAUL MUSKETIER - 1917-10-25 Bukowina Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER FRANZ FÜSILIER - 1915-05-31 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER GEORG SERGEANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SIEBE HERMANN LANDSTURMANN - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SIEBELKORN WALTER MUSKETIER - 1915-05-13 Karpathen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STEBNITZ RICHARD MUSKETIER - 1917-11-24 Verdun Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHNEIDER AUGUST MUSKETIER - 1916-09-15 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
SCHWEDER ERNST GEFREITER - 1918-04-05 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
SCHEEL ALBERT - - 1917-09-21 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT ALBERT - - 1914-01-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT KARL - - 1915-05-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT WALTER - - 1915-05-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHULZ FRANZ EDMUND - - 1915-08-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHULZE ERICH - - 1914-30-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
STROHSCHÖN KARL - - 1914-09-18 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
STREECH WILHELM - - 1915-05-17 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
SCHRÖDER JOHANNES GREN. - 1915-08-27 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
STORM ALBERT WEHRM. - 1914-12-04 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
STORM GUSTAV ERS.RES. - 1915-09-10 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
SCHIMMELPFENNIG FRANZ LANDW. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SCHNEIDER ALBERT ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SCHWERDTFEGER OTTO GREN. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SPIERING OTTO GREN. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SYRING FRIEDBERT GEFR. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
STANGE OTTO GREND. - 1916-07-11 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
SCHLIEWE PAUL FÜS. - 1915-06-04 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHREIBER HERM. INF. - 1917-03-30 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHRÖDER RICHARD MUSK. - 1915-09-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHULZ ERICH FÜS. - 1915-09-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHWERDTFEGER GUST. SERG. - 1918-07-18 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SPAUDE OTTO INF. - 1917-07-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
STREHLOW EMIL UNTOFF. - 1915-09-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SYRING ADOLF SCHÜTZE - 1918-05-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT ALBERT MUSKET. - 1915-09-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHWANDT HERMANN MUSKETIER - 1917-11-15 IN FLANDERN Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
STREBLOW AUGUST GEFREITER - 1918 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
STREBLOW GEORG MUSKETIER - 1916-07-05 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT ERICH - - 1916-07-24 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ OTTO - - 1918-03-20 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-11-24 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-12-16 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ GUSTAV - - 1915-05-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ OTTO - - 1917-09-21 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SIEVERT ALBERT - - 1914-10-30 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SPAUDE ALBERT - - 1916-09-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHE? GERHARD GEFR[EITER] - 1916-10-12 Frank[reich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
SCHM? FRITZ GREN[ADIER] - 1918-10-03 F[rankreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
SCHR? GEORG FÜS[ILIER] - 1915-07-25 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHR? JOHANNES FÜS[ILIER] - 1915-08-12 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-09-03 - nagrobek betonowy
SCHRA? RICHARD MUSK[ETIER] - 1918-05-02 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHUL? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-12-14 - Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-21 - tablica betonowa nr 3
SCHULTZ FRANZ GEFR. - 1918-05-26 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT A. - - 1918-11-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SEECKER H. - - 1914-12-23 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SEECKER W. - - 1915-07-03 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STEFFEN E. - - 1915-02-03 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STEFFEN E. - - 1918-05-26 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STERN E. - - 1916-07-15 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STREECK M. - - 1915-08-02 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SAUER OTTO MUSK. - 1915-02-22 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
SAUER ROBERT MUSK. - 1914-10-19 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT KARL KAN. - 1916-07-29 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
SELL EMIL UNTOFF. - 1918-03-26 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
SCHALOCK A. GRD. LOWITSCH 1914-12-12 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SELL H. GRD. MORSLEDE 1917-09-23 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
SOHRWEIDE O. GRD. WITSCHAITE 1914-11-03 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SOHRWEIDE W. FÜS. MOISLAINS 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
SCHEUNEMANN JOHANNES MUSK. - 1914-10-16 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
SCHMIDT WILLMAR UZ. FELDLT. - 1915-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
SCHULTZ ALBERT MUSK. - 1917-09-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
SCHWENTER OTTO UTFFZ. - 1917-04-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
SPIERING HERMANN WEHRM. - 1916-10-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
STRATHMANN FRIEDRICH RES. - 1914-??-07 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
SCHMELING JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1888 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
SCHMIDEBERG ALBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1892 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SCHMIDEBERG FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1884 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SCHÖN FRIEDRICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1886-10-18 BRENDEMÜHL / JATKI -
SCHELLACK FRITZ UNIFFZ. - 1917-07-12 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHELLACK JOHANNES GEFR. - 1915-07-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHMIDT ALBERT GEFR. - 1915-01-18 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHOß HERMAN ERS.RES. - 1916-03-26 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHULTZ OTTO MUSK. - 1917-06-17 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHWANG?? GUSTAW MUSK. - 1914-11-25 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHMIDT GUSTAV - - 1915-03-28 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1915-12-14 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHMUCK OTTO - - 191?-11-30 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHULTZ JULIUS - - 1918-09-09 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHUMACHER ERNST FÜSIL. - 1915-01-01 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SCHUDDE WILHELM - - 1915-02-02 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
SPLETTSTOFFER WILHELM - - 19??-??-10 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
STEINBECK AUGUST - - 1918-05-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
SACK HERMANN ERS.RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SACK RICHARD RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SASS FRANZ UTFFZ. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHIMMELPFENING ALBERT LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STACH PAUL MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHULZ PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ OTTO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ WILH[ELM] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STEINBRING FRANZ - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHEUNEMANN H. - - 1915-09-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHULZ O. - - 1917-03-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHULZ W. - - 1918-08-09 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SPLETTSTÄKER F. - - 1917-10-15 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STEFFER L.? - - 1917-11-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STEINBRING H. - - 1917-07-25 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STEINBRING P. - - 1915-07-22 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STELTER W. - - 1915-01-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STRIPLING K. - - 1916-11-13 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STAPEL PAUL - - 1914-11-17 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
SEIDENSCHWANZ FERDINAND - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SEIDENSCHWANZ GEORG - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SEIDENSCHWANZ WILLY - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
STURM ERICH - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT OTTO UZF. - 1918-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHUPP JULIUS LDW. - 1917-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHW?DT HERMANN PION. - 1918-10-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SPLETTSTOFER MAR. GEFR. - 1915-09-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STARKE FRANZ ? - 1917-05-08 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT ERNST - - 1918-06-09 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SEIDLER KARL - - 1915-11-05 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SLEGEMANN PAUL - - 1917-08-18 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STEGEMANN WILH[HELM] - - 1918-09-24 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHLEE RICH. LANDW. - 1919-??-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
STARK ARTHUR MUSK. - 1915-10-30 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
STREHLAW GUST. LANDST. - 1918-07-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
SAWERT ? FRIEDRICH MUSK - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SCHERKE ALFRED - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SCHILLER ERNST - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SEKLE KARL - - 1917-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
STAHLBERG WILHELM - - 1916-07-14 im Inlande Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SCHLETTWEIR FRIEDRICH - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT ARTUR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SCHÖSSOW JOHANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER RICHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
STACHLYS ERICH - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie 1873-05-27 - -
STACHLYS OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
STEFFEN KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
STORM ARNOLD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SYDOW VON ALBRECHT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SYDOW VON EBERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SCHULZ OTTO - - 1918-06-10 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEBIELE?? KARL - - 1917-08-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEECKER WILHELM - - 1914-09-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEECKER WILHELM - - 1914-11-17 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SLOMEYER WILHELM - - 1918-08-27 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SAMUEL FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHMELING HERMANN - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT ERICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHÖDER RUDOLF - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHÜNKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SIEGERT OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SPLITTGERBER AUG[UST] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SPLITTGERBER GUSTAV - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SPLITTGERBER OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STEINHAUS PAUL GEFR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SÜLLSCHWAGER MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHLIEP RICHARD - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHLÜTER ALBERT - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHLÜTER PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHLÜTER ROBERT - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER HERMANN - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STRICKER PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STROHSCHEN BERNHARD - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHABACKER KARL - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHAFFRANEK KARL - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHECK ALFRED - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHILL OTTO - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHULTZ ERICH - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHULTZ JOH. - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHULZ CONRAD - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHULZ PAUL - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHWEMIN BERNHARD - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHWIERZ JOSEF - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCISLOWSKI LAURENT. - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCZEPANSKI JOSEF - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
STRECKER HERMANN - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
STROSINSKI JOSEF - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SZYMKOWIAK MICHAEL - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHULZE ADOLF OBERLEUTNANT - 1916-03-06 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1876-01-23 - -
STROMEYER WALTER LEUTNANT INF. REG. NO.15 1914-11-09 ABLAIN BEI ARRAS Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1892-01-09 - INHABER DES EISERNEN KREUZES IIKL.
SAK ERNST MUSK[ETIER] - 1917-11-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHAMRANSK? BERTH MUSK[ETIER] - 1916-12-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHEUNEMANN FRIED[ICH] LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
SCHMANZ CARL V[I]ZE FEDW[EBEL] - 1917-03-25 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHULZ FRIEDRICH FÜS[ILIER] - 1916-08-28 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SIMON WALDEMAR MUSK[ETIER] - 1915-06-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SORGATZ FRITZ PION[IER] - 1915-07-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SORGATZ HERMANN GREN[ADIER] - 1917-05-09 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ST? FRITZ LANDW[EHRMANN] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ST? OTTO GEFR[EITER] - 1914-12-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
STRELOW FRIEDRICH LANDST[URMMANN] - 1917-08-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
STRÖMER PAUL OBERL[EUTNAN]T - 1917-05-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
STACH ERICH - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 34 lat
STACH? WALTER - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 28 lat
SPORS EDUARD M[U]SK[ETIER] - 1917-12-19 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SIFELDIN(?) KARL - - 1917-06-17 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STEINHAUS KARL - - 1915-10-24 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STRE? ERICH - - 1918-07-28 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHIMMELPFENNIG GEORG MUSK. - 1915-06-14 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT OTTO GEFR. - 1916-09-26 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT REINH. ERS. RES. - 1915-03-31 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHADE EMIL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
STÄHLER OTTO - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHA(LLOW)? FRANZ - - - - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen ?
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
SCHMIDT FRANZ - - 1915-?? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
SCHNIEGLER WILHELM - - 1914-11-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-04-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SIEDSCHLAG OTTO - - 1915-10-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SIEWERT FRIEDRICH - - 1915-03-02 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SPIEß HEINRICH - - 1915-04-28 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT ALBERT - - 1915-10-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
SCHUBBERT KARL - - 1914-11-05 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
SCHALOW I. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1892 - -
SCHULZ - - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1888 - -
SPIEGEL W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
STUCHERT O. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
SCHREIBER OTTO UTFFZ. - 1916-08-15 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SCHUBBERT ERNST LEUTN. - 1918-10-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SCHWAHN ERNST WEHRM. - 1914-11-13 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SEELIGER ERNST LEUTN. - 1918-07-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SPLITTGERBER ALFRED LEUTN. - 1918-09-29 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
STARK JOHANNES OFFZ. STELLV. - 1917-08-15 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
STRAUCH AUGUST MUSK. - 1917-10-25 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
STRUCK BERNHARD LDSTM. - 1917-08-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SOMMER OTTO LAST. - 1917-10-17 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
STAPEL GUSTAV GEF - 1918-09-19 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SCHLÄGER PAUL - - 1916-05-06 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHMIDT WILHELM MUSK. - 1917-09-09 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHULZ GUSTAW MUSK. - 1916-11-10 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHUMACHER PAUL FÜS. - 1915-01-17 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SALZLIEDER GERH. MUSK. - 1915-05-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SCHATZ EMIL RES. - 1914-10-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
SCHEER BRUNO - - 1917-08-17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHEIBE REINH. LDW. - 1915-11-06 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SCHRAMM EMIL FÜS. - 1914-10-19 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHULZ EMIL MUSK. - 1916-05-23 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SEEFELD ERNST RES. - 1914-09-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SEEFELD PAUL ERS. RES. - 1917-03-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
STREHLOW RICH. ERS. RES. - 1916-05-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
STORNH(?) OTTO - - ? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHALZ OTTO - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SCHACHTSCHNEIDER OTTO - - 1915-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHIEFELBEIN OTTO - - 1916-05-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHIESSMANN GUSTAV - - 1914-01-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
SCHLEY ERICH - - 1916-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHMIDT HERB. - - 1918-04-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915-08-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHWANZ HERMANN - - 1915-09-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STARK OTTO - - 1918-03-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STEFFEN GUSTAV - - 1914-12-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STOSS FRANZ - - 1917-01-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STRASSBURG ERICH - - 1915-05-09 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHWUCHOW FERDINAND - - 1914-11-29 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
SCHIRRMEISTER GUSTAV - - 1917-12-10 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SCHOLWIN GUSTAV - - 1916-08-19 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SCHULTZ MARK - - 1918-12-12 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
STEINHÖFEL FRANZ - - 1914-10-28 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
STERLING FERDINAND - - 1915-03-14 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SOHRWEIDE OTTO FÜS. - 1915-08-11 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SOHRWEIDE OTTO GREN. - 1914-11-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
STEFFEN JOH. ERS.RES - 1915-02-21 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
STÜBS ARTUR GEFR. - 1918-10-11 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
STÜBS BERTOLD UTFFZ. - 1914-10-29 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
STÜBS FRITZ GEFR. - 1916-07-25 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
STÜBS HERMANN MUSK. - 1915-11-08 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
STÜBS JOHANNES GEFR. - 1918-04-13 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
STÜBS PAUL JNFTR. - 1917-07-27 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHMIDT KARL MUSKETIER - 1916-08-11 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER KURT KANONIER - 1918-07-08 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER PAUL GEFREITER - 1914-10-11 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER WERNER OBERLEUTNANT - 1916-08-23 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STRENZEL EWALD GEFREITER - 1918-03-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SIEPERT MAX - - 1918-07-17 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
SAPOR MICHAŁ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALA IGNACY - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALA WINCENTY - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SICIŃSKI STANISŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SŁAWIŃSKI JÓZEF - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STACHOWIAK ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
STACHOWIAK MELCHIOR - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
STRONCZYŃSKI JAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STRÓŻNIAK WŁADYSŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZAFRAŃSKI JÓZEF - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZMYT FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZOPNY JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZOPNY STANISŁAW - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
SZORCZ ANTONI - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZULC FRANCISZEK - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZULC KAROL - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYCHOWIAK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYCHOWIAK WAWRZYNIEC - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SZYCHOWIAK WŁADYSŁAW - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
ŚCIERA JAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SEVILLE H.H. 33095 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SHAL L. 50798 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SHAW W.H. 6264 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITH C.E. 19721 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITH E. 200243 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-07-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITH J. 290042 SERJEANT THE BLACK WATH 1918-08-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITTH T. 16448 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SOLE A. 47845 RIFLEMAN ROYAL IRISH RIFLES 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SOTORRA P. W/716 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SPENCER M. 266777 RIFLEMAN WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STANDEN E.W. 27585 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-10-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STEVENSON K. 27061 LANCE CPL. ???? NORTH LANSC.REGT. 1918-09-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STIMPSON W.E. 5507 GUARDSMAN COLDSTREAM GUARDS 1915-01-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SYKES G. 39696 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-06-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SOBCZAK JAN - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SZYMCZAK WŁADYSŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SIKORSKI ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1884 - -
SKÓRZEWSKI FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1873 Karchowo -
SPYCHAŁ WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
SPYCHAŁA JÓ. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
STACHOWIAK JÓ. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
STACHOWSKI FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
STELMASZCZYK ST. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
STELMASZCZYK WŁ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
STRÓŻYK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
SZYMAŃSKI FR. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
SZYMCZAK JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
ŚLĄSKI WO. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 Ziemnice -
ŚWITALSKI WA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
SCHMIDT M. - - 1916-03-20 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1887-09-26 Wijewo -
SKRZYPCZAK W. - - 1920-03-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-04-13 Wijewo powstaniec
SKRZYPKOWIAK W. - - 1915-02-08 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1882-02-11 Wijewo -
SOBCZAK F. - - 1918-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-03-24 Wijewo -
SOBCZAK S. - - 1915-06-17 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-11-14 Wijewo -
STEPCZAK P. - - 1920-07-05 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1900-06-29 Wijewo powstaniec
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
ŚWIĘTKOWIAK L. - - 1914-09-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-07 Wijewo -
SHAW W. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
SMITH M.W. CPL. ROYAL FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
STIMPSON W. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
SCHLUND ADOLF MUSKETIER 4 KOMP. INF. RGT 39 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHMIDT AUGUST LANDSTURMIST LICHTE MUN. KOL. RES. FELDART. RGT. 50 1914-12-11 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHMIDT HUGO FUSSILIER 11 KOMP. GARDE GREN. RGT 5 1914-11-23 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHULZ GUSTAV LANDSTURMIST 9 LDST. INF. BTL. POSEN 1917-03-27 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHULZ HEINRICH RESERVIST 11 KOMP. INF. RGT 17 1914-11-24 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHURMANN WILHELM RESERVIST - 1914-11-30 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHUTTKE - ULAN ULAN RGT 3 1914-10-31 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SENBURGER ERNST KRIEGSFREIWILLIGER 5 KOMP. INF. RGT 8 1914-12-15 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SERIEBRIANY - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SIEBERT WILHELM KRIEGSFREIWILLIGER 9 KOMP. INF. RGT 231 1914-12-16 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SIEMKO FRANZ MUSKETIER 7 KOMP. INF. RGT 288 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SIJASIEK KARL - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STANISZEWSKI FRANCISZEK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STAUFENBIEL KARL GRFREITER MASCH. GEW. KOMP. 1 EHR. INF. RGT 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STEPHAN ALFRED RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 59 1914-11-24 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STĘPNIAK URBAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STRAUBE PAUL ERS. RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 19 1914-11-23 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STUMPF WILLY GEFREITER 7 KOMP. INF. RGT 30 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SUSZIŁOW MICHAIŁ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SZMAJDRENKO - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SKRZYPCZAK ANDRZEJ - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SKRZYPCZAK STANISŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STELMACH SZCZEPAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SADOWSKI STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SADOWSKI STEFAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SKRZETUSZEWSKI TOMASZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SOBCZAK IGNACY - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT WAWRZYŃCA
SOBCZAK STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SOBCZAK WAWRZYNIEC - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT IGNACEGO
SOBCZAK WAWRZYNIEC - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SOBOLEWSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SOBKOWIAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYMANKIEWICZ W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYMKOWIAK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYNKA FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SEMKŁO J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
SIUDA CZESŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SADOWSKI MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SIBIŃSKI STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SIKORA ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SKORNIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SKORUPIŃSKI STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SLEBODA JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STACHOWIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STACHOWIAK WINCENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STACHOWSKI WINCENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STANEK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STANKOWIAK ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STANKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STERNA ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STERNA STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STOCKI ELIGIUSZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STRAUCHMANN ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STRAUCHMANN STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZKLARSKI WALENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZUBERT ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZUDRA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMANIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI BERNARD - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STOPA J. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI F - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SKORUPIŃSKI MARCIN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SKORUPIŃSKI MICHAŁ - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SIENKNECHT WOJCIECH - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI ANTONI - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI WŁADYSŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SAMOLEWSKI STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SKORUPIŃSKI FRANCISZEK - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SKORUPIŃSKI JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SKORUPIŃSKI J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SASSE - MUSK. BERGARCH BATL.3 19??-07-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1882-??-24 - -
STACHOWIAK - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STEINERT - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STEINMANN - MUSK. 2 ERS. BATL I.R.50 1916-06-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1894-02-24 - -
STROIŃSKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STUCKE - OFFZ. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZCZEPANIAK - MUSKIETER INF.RGT.39 19??-11-29 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18??-06-17 - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
SCHNEIDER JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SENIDEBEN MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SIEBERT WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SOŁTYSIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
STAWIŃSKI MARYAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
STEFAŃSKI FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
STRÓŻYK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
STRÓŻYK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
STRYKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SZAJ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZAKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SZLABS ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SZLABS FELIX - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SZLABS MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
SZÓSTAK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SZYDŁOWSKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SZYMAŃSKI LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
SZYMAŃSKI MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SARBINOWSKI WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
SKIBA FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
SKRZYPCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SMEKTAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
SOBCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
STACHOWIAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
SWOJAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SZYMKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
ŚMIESZAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SIERADZKI ANTONI - - 1916-12-30 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SIERADZKI JAN - - 1917-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZCZEPANIAK ANTONI - - 1919-07-12 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZCZEPANIAK JAN - - 1915-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZELĄG JAN - - 1917-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZWON JAN - - 1917-06-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMKOWIAK LUDWIK - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SADOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SAS KAZIMIERZ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SIKORSKI T - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SKONIECZNY B - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SKRZYPIŃSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SŁUPECKI M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SOBCZAK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
STACHLEWSKI B - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
STĘPIEŃ R - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
STRZELCZYK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SZYMCZAK M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SIPA STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ŚMIEŁOWSKI JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ŚMIEŁOWSKI KAZIMIERZ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ŚMIEŁOWSKI STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SAMSIK LUDWIK - - 1918-04-01 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
STACHURA WALENTY - - 1916-06-24 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
STAWSKI WALENTY - - 1914-08-30 Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SZELĄG JÓZEF - - 1915-05-02 pod Gorlicami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1916-03-24 pod Postawami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ŚWIDERSKI PIOTR - - 1916-08-18 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ŚWITALSKI STANISŁAW - - 1914-09-24 Francja Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SOKOŁOWSKI MIKOŁAJ - - 1917 - Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1889 - -
STYŚ MICHAŁ - - - MACEDONIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SROKA FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SROKA JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SROKA KAŹ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
STANIKOWSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
STĘŻAŁA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SIERPOWSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SKOWROŃSKI P. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SKRZYPCZAK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
STAWOWY ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
STRÓŻYK M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZCZUREK FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYBERNA J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MARCIN - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MICHAŁ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SARBINOWSKI J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SKRZYPCZAK SZ - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SOBCZAK S - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
STASZAK J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SEBEL FELIKS KPR 2 KOMP. REG. PIECHOTY NR 58 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
SIAMA STANISŁAW - 9 KOMP. P.P. LANDWEHRY NR 19 1916-10-18 ŚWINIUCHY - WOŁYŃ Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1878-04-26 KRZEKOTOWICE -
SIEŃSKI MAKSYMILIAN - - 1917 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
SMYCZYŃSKI JAN SZER. 1 KOMP. KARABINÓW MASZ. P. P. NR 363 1918-04-11 PLOEGSTEERT - BELGIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-05-22 GĘBICE -
SMYCZYŃSKI PIOTR KPR - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-01-03 GĘBICE -
SMYCZYŃSKI STANISŁAW - 5 KOMP. BAT. FORTYFIKACYJNEGO NR 28 1916-09-17 REG. PIKARDII - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1880-04-08 GĘBICE -
SOŁECKI/SOLECKI WIKTOR SZER. 12 KOMP P.P. NR 362 1916 LE SARS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889 ZMYSŁOWO -
STASZEWSKI STANISŁAW SZER. 1 KOMP. BAT. ZAPAS. P.P. NR 24 1916-03-03 NOUILLON PONT Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - STARKÓWIEC -
STRAKULSKI STANISŁAW - 1 KOMP. REG. PIECHOTY NR 362 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
STRÓŻYŃSKI STANISŁAW - 2 KOMP. PUŁKU GRENAD. NR 3 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-11-05 GOSTKOWO -
SUCHORZEWSKI JÓZEF KPR. 12 KOMP. REZER. P.P. NR 51 1917-01-03 ARTROIS - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-03-03 MAŁE ZALESIE -
SWORA STANISŁAW SZER. 6 KOMP. 2 BAT. P. P. NR 172 1914 W OKOLICACH LWOWA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-04-05 MAŁE ZALESIE -
SWOROWSKI KASPER SZER. 2 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 147 1914 W OKOL. WARSZAWY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-01-05 LUDWINOWO -
SWOROWSKI WALENTY KPR. 12 KOMP. P.P. NR 137 1915-04-13 WOŁKOWYSZKI OB. LITWA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-02-11 LUDWINOWO -
SZAFRANIAK JAN KANTY SZER. 3 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 13 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-10-19 BABKOWICE -
SZAFRANIAK PIOTR REZ. 12 KOMP. 3 BAT. REZER. P.P. NR 56 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-11-19 BABKOWICE -
SZAFRANIAK WŁADYSŁAW SZER. 5 KOMP. REZ. P.P. NR 67 1918-07-18 CERNAY-EN-DORMOIS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1899-05-07 BABKOWICE -
SZCZEPANIAK FRANCISZEK PODOFICER - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1878-12-29 WALERIANOWO -
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-10-11 WILKONICE -
ŚREDNICKI ANTONI SZER. 8 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 50 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-05-18 LUDWINOWO -
ŚWITAŁA JAN - - 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
ŚWITAŁA MICHAŁ SZER. 2 KOMP. REZ. P.P. NR 268 1915-05-06 HARKLOWA P. JASŁO Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-09-26 KRZYŻANKI -
SALINSKI RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
SALLACH FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SALOMON WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
SAWATZKI FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
SCHMIDT ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
SCHNEIDER FRIEDRICH LEUTNANT RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 3
SCHUCHNO ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SCHWENDOMIUS FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SCHWENDOMIUS KARL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SCHWIDT ARTUR MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogila 4
SENDZIK AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
SENTEK HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SOKOL EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
SORGE FRITZ UTFFZ. INF. REGT. 31, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SRODMANN FRIEDRICH MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 7
STENDER HEINRICH MUSKT. RES. INF. REGT. 26, 5. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHLEWITZKI VIKT. - - 1916-07-31 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARK EDM. - - 1918-12-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SENDER VIKT. - - 1918-04-12 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SEROWSKI JOS. - - 1918-09-16 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN ADOLF - - 1918-10-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SALZER FRITZ - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER FERDINAND - - 1915-02-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAKOWSKI AUGUST - - 1918-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBORR ALFRED - - 1917-05-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBROWSKI BRUNO - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN AUGUST - - 1917-07-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN GUSTAV - - 1917-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN WILHELM - - 1915-02-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1916-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1917-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHLIMMER ERICH - - 1918-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHOL ALBERT - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER ARTHUR - - 1918-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ PAUL - - 1918-09-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI BRUNO - - 1914-10-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI PAUL - - 1915-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ OTTO - - 1916-06-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWAAK PAUL - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ GUSTAV - - 1917-06-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWESIG MAX - - 1915-10-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWTKOWSKI FRIEDRICH - - 1915-02-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SDUNCZICK WILHELM - - 1914-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG FRITZ - - 1915-01-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG KARL - - 1914-11-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SENFT JOHANNES - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT MAX - - 1915-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIMPSON BERNHARD - - 1914-08-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SO???? GUSTAV - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER PAUL - - 1917-01-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STINSKI KARL - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL OTTO - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß KARL - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHMARTIN JOHANN GEFR. 2.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZE GUSTAV UTFFZ. 10.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHARNIK KARL - - 1914-11-04 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN JOS. - - 1918-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIKOWSKI JOS. - - 1918-03-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIPPER HUGO - - 1914-10-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SBICK A. RESW. - 1915-03-04 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHIWECK E. E.RES. - 1915-08-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SEIDEL R. UFFZ. - 1916-05-24 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SENDROWSKI J. KAN. - 1915-03-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SPIWACK J. UFFZ. - 1915-02-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
STEFFEN J. MUSKET. - 1916-01-10 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHEFKE FRANZ WEHRM. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHESCHINSKI OTTO GEFR. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ FRITZ GEFR. 10.KOMP. INF. REGT. 45 1914-11-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUMANN PAUL MUSK. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SIODMAK LORENZ MUSK. 11.KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-03 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SPECHT HERMANN MUSK. 4. KOMP. INF. REGT. 44 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STRELOW ROBERT RES. 12.KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-02 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SZEPANSKI BRONISLAW KUR. 4. ESK. KUR. REGT. 5 1914-11-09 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHMIDT GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHRÖTER FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SIEBERT GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
STEIN HANS - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHARF FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHARNA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHILKE HANS - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHITTKOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWARZ KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWARZ MICHAEL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWÄRZEL KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SDRENKA ERICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SKALLA FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SKIBBA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SMOLINSKI KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOKOLOWSKI AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLBY ERICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLBY FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLBY OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLKA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STRAMKA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STREHLAU EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SWACZINNA EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYFUSS AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SALLOCH GUSTAV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZIO AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZIO FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER PAUL LANDST. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ OTTO LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ KARL LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEVATKA FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKELKA AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKRODZKI PAUL - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOLLMANN JOH. JÄGER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOLLMANN RUD. LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEHL FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEHL JOHANN SERGEANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMANZIK JOHANN MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMANZIK KARL GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHATTKOWSKI WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHEYKO MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHULZ GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWETZKO KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWIDERECK WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SDORRA FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SMENTEK OTTO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOBOLL FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOBOTTKA ADAM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLLMANN MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STANULL MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STUTZKOWITZ JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SULEWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYMANZIK AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYMANZIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHIMMELPFENNIG - - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
SCHLEGEL JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SETH ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SETH EDUAR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
SKOTTKI ANDRE - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
STURMANN JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
SCHAFFRINSKI JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde obelisk
SCHARFENORTH PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
SCHARNOWSKI FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
SCHIMANSKI AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SCHNIPPER ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SEIDEL JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SOKOLOWSKI PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
SOSNOWSKI JOHANN - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SPORK VIKTOR - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SACKEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SADOWSKI G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SAHMA R - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SCHWARK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SDUN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SDUN J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SIMSON W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SKORZINSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SKOWRONEK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SMOLICH G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SOBOLEWSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SOTH W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
STEFFAN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
STAWSKI AUG. WEHRM. - 1914-12-18 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STETZA GOTTL. ZIVIL GEF. - 1916-11-28 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STOPINSKI GUST. PION. - 1915-09-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STRIEWSKI RUD. ERS.REK. - 1915-06-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHONFELD ERNST GEFR. D. R. 7.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-17 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL EWALD RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHERBARTH FRANZ RES. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-22 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBBERT RICHARD WEHRM. 7. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STUTH FRIEDRICH RES. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SALOW HERMAN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLORF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRIEBER KARL - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ WERNER VIZEFELDWEBEL LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHURBOHM RICHARD WEHRMANN LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEIFERT PAUL - RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STABOLEPSKI VALENTIN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEFANK JOHANN GEFREITER RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STOLLENBERG - WEHRMANN ? RESERVE INFANTERIE REGIMENT 84 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STÜHMER GEORG - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SÄD PAUL MUSKETIER RES.INFT.REGT.266/10.KOMP. 1915-02-24 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHEDIMOW KIRYL ALEYSEJEW MUSKETIER / ROSJANIN - 1918-09-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHLÜTER OTTO RESERWIST RES.INFT.REGT.2/10.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHULZ II PAUL OTTO RESERWIST RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHÜTT ERNST TAMB. 4.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SEELHOFF PAUL UNTEROFFZ RES.INFT.REGT.2/7.KOMP. 1915-03-09 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SEIFERT KARL SEIFERT 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SIWOGLASOW ALEY PETROW SCHÜTZE / ROSJANIN 7.SIB.SCHÜTZEN DIV. 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SÖRENSEN EMIL MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
STEINKE BERNHARDT LANDSTR - 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SWIKE MARTIN GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SAMULIWOITZ - FDW. LTN. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHERPING ERNST OFFZ. 1 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT REINHOLD GEFR. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖCK KARL LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ II PAUL FÜS. 4 KOMP. FÜS. REGT. 33 1914-09-04 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SEEWALD GOTTFR. LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG II 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SPITZHACK - MUSK. ? KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STANGE JOSEF GEFR. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHALIN IWAN STRZELEC /ROSJANIN/ 28 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHERFF EMIL LANDSTURMISTA BL SCHLAWE 1914-11-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHIMANOWSKI - KAPITAN /ROSJANIN/ 27 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SPRENGEL LUDWIG GEFREITER BL KONIGSBERG I 1914-11-13 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SPEER JOHANN UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SALESCHUS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zatarta
SCHMACHL - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER JULIANN PODOFICER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STETENHAGEN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STRUWE - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SUPPLI FRITZ MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SUPPLI MAX MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SZAFRANSKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SCHULZ GUSTAV GEFR. DRAG. REGT. 10 1915-1915 - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHIWY GUSTAV UTFFZ. - 1919-03-18 - Karwica wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1895-07-27 - -
STEPPENTHIES MAX MUSK. 4 KOMP 45 IR 1915-02-08 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SYNOFZICK MARTIN Cywil zabity przez Rosjan - 1914 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SYNOFZICK WILHELM Cywil zabity przez Rosjan - 1914 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SZOGS FRITZ KRIEGSFREIM 2 KOMP 45 IR 1915-02-09 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1894-05-25 - krzyż betonowy
SWANHOLM HERMANN UNTFFZ 4 KOMP.GREND.RGT.3 1914-09-07 - Kocioł Duży wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SCHMIDT ARTUR MUSK. 9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER FRIEDRICH LEUTN. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKINDELIES EMIL LEUTNANT D. R. INF. R. 44 1915-02-11 - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHILLBACH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMITT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMUTZER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SICKE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNOOR JULIUS RES. 8 KOMP. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Liski I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ II OTTO DRAG. 4 ESK. DRAG. RGT. 1 1914-09-06 - Łupki Kolonia wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHARTE PAUL UTFFZ. D. RES. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 262 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHERSTATITAV - SERGT. RUSS. I. REGT. 226 1915-01-02 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDTKE GOTTFR. GREN. 4 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ II FRANZ GEFR. D. RES. 2 KOMP. PION. BATL. I 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWABE GUSTAV UTFFZ. 4 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT JULIUS GREN. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STRANDTKE OTTO MUSK. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STRUCKSBERG HERMANN HAUPTMANN - 1915-02-07 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1885-10-19 - -
SCHMIDT FRITZ DRAG. 4 ESK. DRAG. RGT. 1 1914-10-12 - Nitki I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOLZ HERMANN MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STEINMANN ERNST MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STÜDERMANN ALFRED PAUL MUSK. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEWE - UFFZ. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜßLER - KRIEGSFREIW. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWADE - SERGT. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN - UFFZ. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ HEINRICH GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOLZ HERM. MUSKETIER 7 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-11 - Ruda (warm.-maz.) wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHAAK PAUL RUDOLF JÄGER JÄGER REGT. Z. PFD. 10 1915-02-08 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SEEGER KURT GEFR. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÖNBECK RICHARD MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SKOK JULIUS - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SKOK OTTO - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SLOMKA LEOPOLD - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SOBOTKA AUGUST - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZESNY GUSTAV - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZESNY LEOPOLD - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT ADOLF UNTFFZ. D. RES. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHLICHT ALBERT GREN. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1890 - -
SCHMIDT FRITZ RES. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
SCHMIDT OTTO GREN. 2.KOMP.GREN.RGT.4. 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1897 - -
SCHROEDER AUGUST UFFZ. KOMP. UNF. RGT. 4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
SCHWARZE EMIL UFFZ. D.R. 9.KOMP. GREN. RGT.4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1871 - -
STOLTE KARL FR. RES. 10.KOMP.RES.INF.REGT.49 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1897 - -
SCHWETLICH - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
SEMMLER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 24 - -
STEIGER - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1888-05-30 - -
SCHAMBROTZKI FRITZ MUSZKIETER 45 PP 1915-02-07 - Karwik-Księdzówka wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMUSCHKA G. RUSS I. REGT. 170 1914-09-19 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHEZATOWSKI XAWER RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SOLTYSCK FRANZ RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ EMIL FIZYLIER 12 KOMP. 33 P.FIZYL. 1914-09-09 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SERS ADOLF - 11 KOMP. 172 P.P. 1914-09-17 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SLOKETSCH FELIKS - 11 KOMP. 172 P.P. 1914-09-20 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STEFANOWITSCH ALEXANDER - 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SIEGMUNDL OTTO VICEFELDWEBEL 3 KOMP. GREN. 1915-02-22 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie 1882-02-14 - nagrobek kamienny
SITTMANN FRIEDR. UFFZ - 1915-02-10 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHENK - - LANDW. INF. REG. 21 1918 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEB - - LANDW. INF. REG. 18 1915 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER - - LANDW. INF. REG. 22 1919 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAWINSKI - UTFFZ. - - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SACKEL B - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNAREWSKI H - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWATLO H - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWATLO J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SLASKO G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SEEGER HEINRICH - 3 LANDST. INFTR. BATL. SCHWERIN 2 KOMP. - - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHELLER GUSTAV RES. 4 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-21 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1887-06-12 - -
SCHILLAT ERNST FÜSL. 4 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-17 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1893-06-04 - -
SCHNEE KARL GEFR. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-12-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1882-??-24 - -
SCHULZ GEORG - - - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZIN FRANZ KRGFRW. 11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-14 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-09-10 - -
SEDLASZICK P. RES. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-??-?? - -
SINGER FRANZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SOSNOWSKI KARL WEHRM. 2 KOMP. INF. REGT. 45 1915-01-16 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1876-06-01 - -
STANGE HANS WEHRM. 1 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-24 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-11-23 - -
STASCHAU ERNST FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-01-20 - -
SALEWSKI - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SIEBOLDT - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SIPSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STEINER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STOFFREGEN - FÄHNRICH INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STRÄWE - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHARNA ADOLF - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STENZEL HERM. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHICHOWSKI H. UTFFZ. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLOSSARZICK SELVESTER RESERVIST V D. SCHEINWERFER ABT. LOTZEN - - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ ALB. WEHRM. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTT KARL UTFFZ. - 1914-12-23 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT H. KRFEW. 6 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULDT ADOLF GEFR. - - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULDT WILH. UFFZ. 9 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-22 - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-06-20 - -
S??ERKE PAUL GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SARETZKI H. LDSTM. 1 K. LDSTM. BRAUNSBG - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie ????-??-29 - -
SCHULTZ WILLY - GREN. REGT. 3 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUTZMANN F. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAPER GEORG MUSK. RES.INF.REGT. 265 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHECH? ED. LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHECK? (DEHNEN)
SCHEREI? VIKTOR KRIEGSFREIW. INF.REGT. 137 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÖFER EUGEN OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - JÄGER SCHÄFER? (DEHNEN)
SCHOOR KARL KRIEGSFREIW. INF.REGT.174 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ JOHANN UTFFZ. L.INF.REGT. 31 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWOCH HERMANN JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SEEBERGER FRANZ PION. PION.BTL. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SPIEß WILHELM KÜR. KÜR.REGT. 3 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STRUWE EWALD JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHARFF ALFRED GREN 2 ERS. BATL. GREN. R. 5 1918-12-18 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
STRATMANN HERMANN FAHRER 3. BATT FAR 23 1918-12-03 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
SABOROWSKI ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SAWATZKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHEROTZKI AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHEROTZKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHLACHTA PAUL - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
SCHWENDOWIUS FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SEMBORSKI FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SKORZENSKI GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SKORZIENSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SLASCHKO ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SYLLA WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
SCHENK ULRICH - - - - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHOENEBERG ERICH GEFR. - 1917-11-27 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1892-06-26 - -
SELL WILHELM UNTEROFFIZIER 9 K. 34 INF. REGT 1914-08-28 - Mierki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SANFT - MUSK. 3.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SAWALLISCH ALB. MUSK. 10.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHELINSKI GUTTER GEFR. 7.I.R.152 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHELLER WILH. HORN. 2.I.R.148 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT ARNOLD MUSK. 5.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT - MUSK. 5.I.R.59 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SICKIMGER - MUSK. 1.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SIEGMUND HEINRICH MUSK. 5.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STOBER ZELOW - 5.I.R18 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STROHAHEIN - MUSK. 8.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHROTER HERM. MUSK. - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEDE FR. LDSTM. - 1914-04-04 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - POCHOWANY
SCHWEDE K. LDSTM. - 1917-07-12 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SOMMERFELD FR. HUS. - 1914-09-24 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SOMMERFELD W. MUSK. - 1917-06-03 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STRAUSS ADOLF KAN. - 1918-01-20 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STRAUSS WILH. KAN. - 1918-01-21 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - POCHOWANY
STRAUSS - LDSTM. - 19??-08-2? - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SUZ ADOLF MUSK. - 1914-11-11 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SZEBROWSKI AUG. VZFW. - 1915-09-05 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
SZEBROWSKI GUST. MSK. - 1914-11-24 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
SAMLAND - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCANORNNEK GUSTAV RES. 2. KOMP. IR 32 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAFFRINSKI FRANZ GEFR. 9. KOMP. IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHANCK HERMANN UTFFZ. 6. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL WILLY MUSK. 8. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER HERMANN MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBECK FRIEDRICH MUSK. 3. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ WALTER UTFFZ. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTTS - TAMBOR 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜWEK KARL RES. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ HERMANN MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ JOHANN MUSK. 2. KOMP IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SHULO JOHANN MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SIMON MAX MUSK. M.G.K.13 IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SKALI OTTO MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER KARL MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SPIEKERMANN AUGUST MUSK. 3. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SPRANZ - UTFFZ. 8. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STOLL HEINRCIH MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STRELETZKI JOHANN MUSK. 9. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
S???NZIG GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S??ESNY RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SACK WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SAGE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SAKA - - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SOBOTTKA MAX. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STEINER ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STOBBKE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER PAUL WEHRM. 2 KP. LDST. BATL. XX/4 1914-11-19 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1877-09-06 - -
SCHOLZ KARL WEHRM. 4 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-12-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1870-10-11 - -
SCHULZ EMIL FELDW. 5. KP. GREN. RGT. 5 1914-09-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-10-08 - -
SENSER JULIUS PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-12-24 - -
SPERWANSKY BERNHARD MUSK. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-07-10 - -
STACHEIT FRANZ MUSK. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1889-08-10 - -
STIGER - - 6 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-12-28 - -
SCHIMANSKI - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SEILER - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STEINHAUS - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STROTKAMP - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI P. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT KARL WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHRADER P. FELDW. 1 / JÄG. R. 1914-10-09 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER II JOH. MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULGIEN - LANDW. LANDW. I. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ PAUL GEFR. D. RES. 5 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜNEMANN HERMANN FAHRER I. R. 47 LÖTZEN 1914-12-06 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHUSTER BRUNO WEHRM. 6 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SEEMANN HEINRICH GEFR. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SÖHL MAAS WEHRM. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SOMMERFELD FRANZ WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SOMMERFELDT P. GREN. 2 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-25 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SPRECHER FRIEDRICH LEUTNANT D. LDW. LDW. INF. REGT. 31 1915-02-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STILLER R. GEFR. R. I. R. 253 1915-06-01 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STOPPA FRANZ LDSTRM. 1 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STRIL?WSKI K. HUSAR ? 1915-02-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STROHSCHEIN AUGUST LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STUDIER OTTO WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SELLENFIN RICHARD HAUPTMAN 49 REG. PION 23 BAT 1914-10-14 - Ełk II miasto, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - POMMERNDORF/POMIANY
SCHULTZE KARL MUSKIETER - 1915-12-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SPALTOWSKI JOHANN ARM.SOLD. - ????-??-?? - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SPRACKTIES JUSTINE - - 1917-04-10 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SCHARFE OTTO MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIMMELFEDER JOSEF MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHMELZER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHRAMBERG - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SELBACH EUGEN MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SPÄTER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SPERBERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SONNFAG - OBERST REG KDR I R. 59 1914-08-28 - Waplewo II wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SACHS F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS J. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SAWATZKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
SCHAFER F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FRIEDRICHSBERG -
SCHÄFER S. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHIELKE G. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHRÜTER H. GEFR. -