Nazwisk w bazie na literę S: 9321

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SCHIMMELPFENNIG AUG. KAN. - 1917-10-26 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-12-29 Langgut -
SOBOLL ADOLF ERS.RES. - 1917-07-24 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-03-24 Podleiken -
SOBOTTA KARL TRAINS. - 1915-03-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-03-11 Plusken -
STEIN MARTIN V. FAHNENJ.UNTFFZ. - 1915-08-13 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-01-30 Grasnitz -
SCHMIDT ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHREIBER RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHUCH JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SJÖSTRÖM HJALMAR AXEL LT. D R i R 419 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze 1890 - ŻOŁNIERZ SZWEDZKI
SOCHA MICHAŁ UŁAN - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
SMITRIKOWSKI GEORG - - - - Berezówka wieś, obwód brzeski, rejon baranowicki Pogranicze - - -
SCHITTKO JOHAN - - 1916 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
SABIACENKO GRZEGORZ PODOFC. LB. GWRD. LITW. P.P. 1915-12-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 130
SADYKOW S. - 26 P. 2 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHWARZ WERNER SERGT. V F. REKR. DEP. 10 KAV. ABT. 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCIRTKOW AFAN. - 170 P.P. 6 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SELUSZYCKI FILIP - 101 P.P. 5 K. 1917-09-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SIKOW WASYL - 8 P.P. 1 K. 1917-08-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SIMIAKOW JAN SZRG. 5 / 104 P.P. 1916-12-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 839
SIWJOW JAKÓB - - 1915-12-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SKINDER MIKOŁAJ - 250 P.P. 11 K. 1916-03-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SMIERDOW TEODOR - 3 / 169 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 899
SMIKAŁOW MICHAŁ - - 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SMIRNOW TEODOR SZRG. 4 / 454 P.P. 1916-09-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 771
SMIRYDOW JAN PODOF. - 1915-12-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SOŁOCZENKO JUDASZ - 38 P.P. 2 K. 1917-08-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SONNABEND ALOIS MUSK. 11 / I.R. 424 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SURKIASOW STEFAN - 6 / 12 P.P. 1916-09-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 756
SYRJANOW DYMITR - 67 P.P. 14 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZACHIN PAWEŁ KAN. 4 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 843
SZAGIN MICHAŁ - ? 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAŁAJEW GRZEGORZ - - 1916-02-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAPOSZNIKOW MIKOŁAJ SZRG. JBN. ROB. BTL. 60 1916-10-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 803
SZCZEJANOWICZ POLENCIN - 246 P.P. 2 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZERNOW TRYFON SZRG. 9 / 9 P.P. 1916-09-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 772
SZUBIN MICHAŁ OFICER 89 P.H. 1917-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZUKOW KONSTANTY - 113 P. 1915-12-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYMKO JEFIM PODOFC. 6 / 7 P.P. 1916-07-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 681
SZYMONOW GRZEGORZ - - 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPICIN MAKSYM - 7 P.P. 10 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPIŁOW PAWEŁ - 9 / 95 P.P. 1916-06-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 633
SZYSOW ANDRZEJ - 304 P.P. 9 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SACHER RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHEILS EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHREIBER ANTON - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHREIBER ELIAS - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SPRINZ RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEFAN FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHLAGNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHMORANZER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHÖPS FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHAAR KARL JÄGER - 1916-08-19 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHIEWEK WILHELM GEFR. - 1915-06-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ HERMANN UNTFFZ. - 1918-05-30 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ ROBERT UNTFFZ. - 1920-03-10 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SEIDEL RICHARD JÄGER - 1916-09-21 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SKODE RICHARD FÜSELIER - 1918-07-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SKODE ROBERT LANDSTURM - 1915-12-02 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SROKE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SROKE OSKAR MUSK. - 1916-03-12 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SACHS O. - - 1917 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHILD K. - - 1918-03-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHILE F. - - 1914-12-25 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ A. - - 1916-05-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ E. - - 1917-??-?? - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ M. - - 1915-03-15 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHWIETE? R. - - 1915-03-14 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
STEPHAN P. - - 1915-01-12 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHINDLER PAUL - - 1918-11-06 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SPEER JOSEPH - - 1915-07-18 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
STELZER ALBERT - - 1918-04-20 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
STELZER PAUL - - 1917-06-23 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SCHULZ HERBERT - - 1915-06-29 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-11-30 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHULZ REINHOLD - - 1917-11-08 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHATZ OSWALD - - 1918-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLER WILHELM - - 1918-09-02 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHRÖTER EWALD - - 1914-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHRÖTER HEINRICH - - 1918-09-22 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHUBERT ERNST - - 1916-02-24 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHWARZER ERNST - - 1915-10-11 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SIEBENHAAR REINHOLD - - 1914-10-25 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SIEGERT HERMANN - - 1914-11-30 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SOLDNER WILLI - - 1916-02-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STÜBNER OSWALD - - 1914-12-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STUMPE AUGUST - - 1917-08-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STUMPE OSWALD - - 1916-07-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STUMPE WILHELM - - 1918-03-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SAUER KURT - - 1915-03-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-10-07 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHNEIDER KARL - - 1916-04-28 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERTH GUSTAV - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHEIBLER von ERICH LEUTN. - 1915-07-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHIERSCHKE JOSEF LDSTM. - 1916-09-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHMIDT GUSTAV WEHRM. - 1916-03-09 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
SCHOLZ ERICH LEUTN. - - VERMISST Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHREIER MARTIN VWACHT. - 1917-10-18 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHÜLLER MAX MUSK. - 1917-07-28 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHÜLLER PAUL GRENAD. - 1915-06-23 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHUNKE HEINRICH MUSK. - 1917-08-20 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHUNKE PAUL MUSKET. - 1915-02-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHWITAL PAUL SCHÜTZE - 1917-10-04 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SEIDEL ERNST LANDSTM. - 1918-09-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
SPEER WILHELM MUSK. - 1915-09-08 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
STABLER PAUL MUSKET. - 1915-04-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
STRECKE WILHELM FÜS. - 1914-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
SCHULZ GUSTAV - - 1916-09-11 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ WILLI - - 1914-09-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZE OSKAR - - 1918-02-28 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHWARZE WILHELM - - 1917-05-03 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STARKE BRUNO - - 1918-10-10 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STARKE BRUNO - - 1918-10-19 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STARKE GERHARD - - 1917-08-02 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SELIGER PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
SCH__KNECHT WALDEMAR - - pa?-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHAFFER JULIUS - - ????-10 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHNABEL EBERHARD - - pa?-16 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
STACHE PAUL - - kwi-17 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SACHSE HERRMANN - - 1917-09-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SAHLER ? - - 1915-07-20 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SCHOLZE PAUL - - 1914-06-10 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SCHUBERT ERWIN - - 1914-12-17 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
STECKER MAX - - 1919-01-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
STEPHAN JOHANNES - - 1916-09-11 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
STRICKER RICHARD - - 1918-10-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SCHOLZ JOSEPH - - 1917-03-07 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SOMMER REINHOLD - - 1918-??-30 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SCHIGOWSKI GUSTAV - - 1915-07-20 Krolewska Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ RICHARD - - 1916-03-09 Piennes Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SEELIGER FRITZ - - 1917-05-05 Frankreich verm. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SEILER PAUL - - 1918-10-16 Sobrele Chateau Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SACK ERICH - - 1918-03-21 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SACK KARL - - 1916-08-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SCHARTE PAUL - - 1918-08-18 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHILASKE PAUL - - 1916-07-16 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SCHNEIDER PAUL - - 1915-04-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHUBERT MAX - - 1918-06-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SEIDEL OTTO - - 1915-07-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
STRITZKE BRUNO - - 1916-01-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
STÜRMER MARTIN - - 1915-09-12 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
SCHARFENBERG HERMANN - - 1917-07-01 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
SPIRLVOGEL AUGUST - - 1915-08-02 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
STEHGER PAUL - - 1915-04-04 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
STEINIG JOSEF - - 1917-01-14 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
STOPE MAX - - 1918-02-01 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
SAUER - - - 1915-03-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHARF AUGUST - - 1915-06-21 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHINDLER EWALD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHINDLER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-06-07 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHNEIDER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHNEIDER KARL - - 1916-04-28 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHNEIDER MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHÖBEL HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ PAUL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHÖNFELD EMIL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHREIBER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERT ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERT ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERT GUSTAV - - 1914-06-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHÜSSLER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHWARZER ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEILER MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEILER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SPIELMANN EDUARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHADOCK ADOLF - - 1918-03-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHÄFER GUSTAV - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHARF PAUL - - 1915-10-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLING AUGUST - - 1914-11-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLING FRANZ - - 1915-02-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLING FRANZ - - 1914-08-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHIRDUAN RICHARD - - 1915-01-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHLENSOG WILLIBALD - - 1918-04-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ GEORG - - 1918-06-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ PAUL - - 1918-09-13 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ WILHELM - - 1916-06-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHÜTZE PAUL - - 1916-09-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHÜTZE REINHOLD - - 1916-08-16 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHWARZ MAX - - 1916-02-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SEIDEL JOSEF - - 1914-09-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SEWALD FELIX - - 1916-07-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SPEER JOHANNES - - 1918-08-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
STANKE GUSTAV - - 1914-11-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
STIRNAGEL FRIEDRICH - - 1917-11-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SABBATUCCI ULDERICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1827-06-02? - -
SABOTTINI FRANCESCO - 3.ALP. 1918-09-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-08 - -
SACCANI PIETRO SOLD. 202.FANT. 1918-02-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-05-25 - -
SACCHETTI AUGUSTO SOLD. 252.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-22 - -
SACCHI BONAVENTURA SOLD. 125.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SACILOTTO GIUSEPPE SOLD. 20.BERS. 1918-08-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SAGRIATELLI LORENZO - - 1918-03-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-17 - -
SALAMANDREI CESARE SOLD. 247.FANT. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-02 - -
SALATA ANGELO SOLD. 2.GEN. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-01-18 - -
SALERNO SALVATORE SOLD. 986.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-12-17 - -
SALTO ALESSANDRO SOLD. 62.SAN 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-25 - -
SAMBUCO ERNESTO SOLD. 76.FANT. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-08 - -
SANDON ANTONIO SOLD. 97.FANT. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-07-25 - -
SANDRE SANTO CAP. 165.MITR. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-06-21 - -
SANDRINI ANGELO SOLD. 227.FANT 1918-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-01 - -
SANSALONE NICODEMO SOLD. 76.FANT. 1918-05-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-07 - -
SANTELI CAETANO SOLD. 845.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-22 - -
SANTONI GIACINTO SOLD. 156.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
SANTORO VITO SOLD. 68.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
SARZANO PIETRO SOLD. 3.ALP. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
SASSI PIETRO CAP. MAGG. 40.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SCAGLIOLA EUGENIO SOLD. 90.FANT. 1918-02-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-12-07 - -
SCAGNET GIACINTO SOLD. 7.ALP. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
SCALA LUIGI SOLD. 41.FANT 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-01-? - -
SCANNO ANTONIO SOLD. 121.FANT. 1918-03-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-10 - -
SCARADORLI CESARE - - 1919-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-11 - -
SCARAMUCCI AGOSTINO SOLD. 282.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-02 - -
SCARANI SIRO SOLD. 4.M.T. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877-12-09 - -
SCARIA GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-05-20 - -
SCARIONI CARLO SOLD. 68.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-12-29 - -
SCARPA PIETRO SOLD. 272.MITR. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-21 - -
SCHAVONI GIULIO SOLD. - 1918-04-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-01-09 - -
SCHIPO ALESSANDRO SOLD. 90.FANT. 1918-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-15 - -
SCOPEL GIUSEPPE SOLD. 8.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 188?-07-11 - -
SCORZINO PRIMO SOLD. 125.FANT. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-15 - -
SCOTTI ANGELO SOLD. 68.FANT. 1918-03-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-08 - -
SCREMIN ANGELO SOLD. 3.ART. 1917-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-27 - -
SEIRETTA PASQUALE SOLD. 223.FANT. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-07-24 - -
SERAU ANTIOSO SOLD. 157.FANT. 1918-11-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
SERRA GIULIO SOLD. 62.FANT. 1918-01-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878- - -
SERRONI FRANCESCO SOLD. 90.M.T. 1918-03-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876-09-29 - -
SFORZA PIETRO SOLD. 26.FANT. 1918-07-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
SGUIZZATO PIETRO SOLD. 6.ALP. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-23 - -
SIGNORELLI BIAGIO - - 1918-11-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-15 - -
SIGNORINO ANTONIO SOLD. 252.FANT. 1918-10-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-25 - -
SILANO GIOVANNI SOLD. 33.FANT. 1918-07-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
SIMOLA SALVATORE SOLD. 131.FANT. 1918-01-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
SIMONCINI DARIO SOLD. 47.FANT. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-04-20 - -
SIMONE GIUSEPPE SOLD. 67.FANT. 1917-12-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-08-29 - -
SIMONETTO DOMENICO SOLD. I.GRAN. 1918-05-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-07 - -
SIMONEZIO BENIAMINO - - 1918-06-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877- - -
SIMONINI ALBERTO SOLD. 89.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-09 - -
SINIGAGLIA GIOVANNI SOLD. 115.FANT. 1918-01-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-16 - -
SIRO MICHELINO SOLD. 23.ART.? 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-08-07 - -
SIRTOLO GIUSEPPE SOLD. 4.GEN. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SOLDA GIUSEPPE SERG. 39.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-23 - -
SOMMARO ORASIGLIO SOLD. 48.FANT. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-27 - -
SONCIN ANGELO SOLD. 212.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-11-27 - -
SORACCO RINALDO ITALO SERG. 2.GEN. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
SORACE BRUNO FRANC. SOLD. 280.FANT. 1918-10-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-01-20 - -
SORARO PIETRO SERG. 118.FANT. 1918-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SPADARO SALVATORE SERG. 273.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
SPARAPAMI BATTISTA SOLD. 279.MITR. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
SPARTI VITTORIO - - 1917-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-28 - -
SPERDIGLIOZZI GIOVANNI SOLD. 127.FANT. 1918-01-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
SPERTINO BIAGIO SOLD. 212.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-27 - -
STAMURRI CASORE - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-04-11 - -
STEFANO LEONARDO SOLD. 201.FANT. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-08-05 - -
STELITANO LORENZO SOLD. 529.FANT. ART.F 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-02-09 - -
STERZI ATTILIO SOLD. 2.ART.M. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-02-16 - -
STOCCO ANTONIO PRIMO SOLD. 228.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-01 - -
STRACCHEZINI RIZIERIO SOLD. 211.FANT. 1917-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
STRAMAGLIA EMILIO SOLD. 85.FANT. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-04-11 - -
STRANEO FRANCESCO SOLD. 231.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876- - -
STREMIZ ERMENEGILDO SOLD. 72.FANT. 1918-01-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-?- 11 - -
STRETTI PIETRO UMBERTO SOLD. 89.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-08 - -
STUCCHI ANGELO SOLD. 253.FANT 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-27 - -
SUBIACHI UMBERTO CAP. ? .FANT. 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-15 - -
SUPERCHI ITALO SOLD. 206.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SACHS OSKAR KANONIER 2.BATTR.FELDARTL.RGT.6 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-01-24 - -
SANTER KARL WEHRMANN 2.KOMP.BEKLEIDL.JNGSAMTVI.A.K. 1916-10-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-12-23 - -
SAPOSCHNIKOW SERGEI SOLDAT 2.RUSS.PIONIER-KOMPAGN?? 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-10 - -
SASIROWSKI JOHANN - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
SCHÄDEL ERNST WEHRMANN 2.KOMP.2.ERS.RES.JNF.RGT.10 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-07-16 - -
SCHAMPERA SIMON LANDSTURMMANN REKR.DEPOTFUNK-ERS.ABT.1 1917-03-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-24 - -
SCHATKOW NIKOLAI HAUPTMANN 22.RUSS.JNG.RGT. 1917-06-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-12-07 - -
SCHENK AUGUST LANDSTURMMANN TRINK WASSER-ABT.K.U.K.19.A.K. 1916-07-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-05-25 - -
SCHLEEWIGT KARL LANDSTURMMANN 4.KOMP.ERS.RES.JNF.RGT.23 1917-09-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-04 - -
SCHMALBROCK HEINRICH FLIEGER FLIEG.-ERS.ABT.11 HUNDSFELD 1917-04-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-05-08 - -
SCHMIDT PAUL FELDBACKER SCHLES.TRAIN-ERS.ABT.6 1917-07-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-04-08 - -
SCHOLZ ALFRED LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-04-10 - -
SCHOLZ KARL VICEWACHTMEISTER RECHN.F.LAZ.NEUHOF(STRIEGAU) 1916-06-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-02-14 - -
SCHOLZ MAX LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.GREN.RGT.10 1915-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-05 - -
SCHPILJEWOY IWAN SOLDAT 15.KOMP.5.RUSS.JNF.RGT. 1915-12-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-24 - -
SCHREINER ARNO UNTEROFFIZIER 4.KOMP.LDW.INF.RGT.102 1917-03-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-08-22 - -
SCHRÖDER JENNY PIONIER ETAPPEN-HILFSKOMP.32 1917-02-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-12-26 - -
SCHROTZ FRANZ LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.ERS.LDW.JNF.RGT.10 1917-08-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1869-11-28 - -
SCHUBERT ERNST LANDSTURMMANN 7.KOMP.RES.JNF.RGT.51 1916-07-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-08-19 - -
SCHULZ EUGEN GEFREITER VOM BEZIRKSKOM.WOHLAU 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-03-04 - -
SCHWAN KURT MASCHINISTEN-ANWARTER 3.KOMP.32.WER??-DIVISION 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-01-09 - -
SEIDEL OSKAR KRANKENWARTER 1.KOMP.SAN-BATL.STRASSBURG 1915-11-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1866-01-22 - -
SEIDEL OTTO LANDSTURMMANN 1.KOMP.LDST.JNF.RTG.E.BATL.3/20 1917-07-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-08-11 - -
SEIFERT WILLY - GARDE FUS.8.KOMP. 1916-10-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-06-02 - -
SELZNER JOSEF LANDSTURMMANN 1.KOMP.ERS./LDW.JNF.RGT.10 1916-02-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-10-14 - -
SIMITSCH RADISSA SOLDAT 1.SERB.JNF.RTG. 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-26 - -
SIMON PAUL FAHRER RES.FUHRP.K.116 41.RES.KORPS. 1917-06-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-02-13 - -
SIMONSEN KARL ARMIERUNGSSOLDAT 6.KOMP.ARMIERUGS-BATL.23 1916-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-05-27 - -
SMOLARZ JOHANN WEHRMANN WERW.KOMP.8.LDST.E.BATL.VI.A.K. 1916-03-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-07-11 - -
SMOLKA OSKAR LANDSTURMMANN 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-05-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-09-04 - -
SPATTKE AUGUST WEHRMANN 3.KOMP.JNF.RGT.30 1916-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SPIELMANN GUSTAV KANONIER 4.BATL.2 E.FELDARTL.RGT.6 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-05-02 - -
SPILLER FRIEDRICH WEHRMANN 5.KOMP.LDW.JNF.RGT.27 1916-08-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-06-16 - -
SPRENGER HERMANN LANDTSURMMANN 1.KOMP.7.GARNIS.BATL.6.A.K. 1917-08-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-09-06 - -
STANDKE GOTTFRIED SANITÄTSSERGEANT 4.KOMP.E.JÄGER-BATL.6 1917-06-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-02-20 - -
STEIN AUGUST HUSAR RES.ERS.ESK.VI.A.K. 1917-01-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-21 - -
STEINBORN WALTER FELDWEBEL 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-04-23 - -
STELLER RICHARD MILITAR-KRANKENWARTER RES.LAZA.CHARLOTTENBURG 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-04-14 - -
STENZEL ERNST LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN.ABT.6 1917-03-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-03-31 - -
STILLER HERMANN LANDSTURMMANN 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-12 - -
SWIDARSKI MATTWEIN SOLDAT 13.KOMP.250.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ - - - - - Bogdanów wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHIEBEL FRITZ - - 1918-03-30 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
S?ZE JOSEPH - - 1917-05-10 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SAREMBE JOSEPH - - 1918-10-23 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCH? RU? - - 1916-09-18 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHÄTZ TEODOR - - 1915-03-09 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STILLER FRANZ - - 1916-09-01 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STILLER GEORG - - 1918-10-12 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STILLER KARL - - 1916-07-13 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SACHS O. - - 1917 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHILD K. - - 1918-12-22 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHILE F. - - 1914-12-26 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHULTZ A. - - 1916-05-07 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHULZ E. - - 1917-01-04 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHULZ W. - - 1915-03-15 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHWIETHA R. - - 1915-03-02 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
STEPHAN P. - - 1915-01-02 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHOLZ AMAND - - 1916-05-25 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ LINUS - - 1915-04-24 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SPILLER GREGOR - - 19??-08-29 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
STELZE? AUGUST - - - - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT BRUNO MUSKETIER - 1915-05-26 Feldlazarett Wygoda (Galizien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1894-12-05 - -
SCHMIDT OSWALD RESERVIST - 1915-04-24 Cote-Lorraine (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1890-11-12 - -
SCHOLZ WILHELM LANDSTURMMANN - ????-??-26 Feldlazarett Erscheni Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-11-27 - -
SIEGEMUND OSWALD UNTEROFFIZIER - 1914-09-30 Moskau (Russland) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1879-08-21 - -
SIEGEMUND RICHARD ERSATZRESERVIST - 1918-05-31 Gougencourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-09-11 - -
SPERLING BRUNO GEFREITER - 1918-03-22 Bougencourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1894-06-11 - -
STELLMACHER ALFRED GEFREITER - 1915-06-23 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1889-01-18 - -
STELLMACHER OSKAR MUSKETIER - 1916-08-24 Lannevoux (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-09-30 - -
SCHMIDT PAUL - - 1918-05-27 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - 1915-05-17 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SEIDEL KURT - - 1915-06-09 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SONDERSHAUS ADOLF - - 1918-07-17 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOL HEINRICH LANDSTM. - 1917-02-13 - Damianowice wieś, gm. Kobierzyce, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HERMANN - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HERMANN - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SKRYPEK RICHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SPAETH PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SPITZER HEINRICH - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SPITZER HERMANN - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SPITZER II HEINRICH - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
STRAUCH KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SCHMIDT ERNST - - 1918-12-01 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SKODA KARL - - 1917-06-11 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPANEL JOSEF - - 1914-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPANEL JOSEF - - 1915-09-10 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEIGER KARL - - 1918-09-28 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHICHA RUDOLF GEFR. - 1915-06-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHICHA TRAUGOTT GEFR. - 1918-03-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHICHA WILHELM GEFR. - 1919-01-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHICHA WILHELM FŰS. - 1918-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHICHE GUSTAV GRENAD. - 1916-08-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SESULKA FRIEDRICH MUSK. - 1915-05-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SMOLLA ADOLF MUSK. - 1915-08-10 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STRANOFSKY GUSTAV FŰS. - 1916-08-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SPRINGER GUST. - - 1914-08-22 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHINDLER KARL RES. - 1915-11-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SPIELMANN ALOIS RES. - 1914-09-08 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SPIELMANN JOSEF MUS. - 1915-05-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SPIELMANN PAUL RES. - 1914-09-02 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHLABITZ HELMUT - - 1918-04-01 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
SCHLABITZ RICHARD - - 1914-10-12 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
SEIDEL GUSTAV - - 1916-04-09 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
SCHROTER RICHARD - - 1918-09-08 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
S... ? - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCH... RUDOLF - - 1915-11-23 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHLAWNE ? - - ????-??-26 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHLAWNE GUSTAV - - 1914-08-31? - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT GUSTAV - - 1914 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STEPHAN GUSTAV - - 1914-08-28 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STHELE? ADOLF - - 1918-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SAUER PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHAAL GUSTAV - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHLOSSBAUER G. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHMOECKEL JOH. - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHMOECKEL WILH. - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHODER HEINRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHODER PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHOLZ ARTUR - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHOLZ GUSTAV - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERBERT - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHOLZ REINHARD - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILLI - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHRÖDER RICHARD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SEIDEL HUGO - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SIEGERT AUGUST - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STEINER OSWALD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STIEWITZ HEINRICH - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SABATH JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SANDER HUGO - - 1919-03-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
SCHEEL FRITZ - - 1918-06-12 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHEIKE FRITZ - - 1916-09-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - 1916-08-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERBERT - - 1915-09-25 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914-09-06 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHÖLZEL ERICH - - 1915-10-08 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHOUZ KARL - - 1918-06-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-08-22 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SEIDEL BRUNO - - 1918-09-22 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SENGER ERICH - - 1916-09-07 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SENGOR FRANZ - - 1916-10-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STEINER WILHELM - - 1917-08-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STEINER WILHELM - - 1916-09-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHIEGE PAUL - - 1918-09-02 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1918-04-11 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ RICHARD - - 1916-02-08 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ RICHARD - - 1916-09-08 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBER RICHARD - - 1914-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHWARZ JULIUS - - 1918-09-27 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMEL REINCHOLD - - 1917 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SPRINGER - - - - - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
STEGER - VERM. - 1917-04-17 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ ERNST - - 1916 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHRAMM GUSTAV - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SPRINGER ERNST - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SPRINGER HERMAN - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SAHON AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SAHON RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SCHABERL HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHIEDECK PAUL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHILCH HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
SCHLESINGER JOS. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ ALFRED - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
SCHOLZ EWALD - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ EWALD GERH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SCHOLZ RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHULLE EDMUND - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SEIDEL PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SINDERMANN AUG. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SOMMER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SPILLMAN ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SPITZER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SPITZER AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SPITZER BERTH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SUHSMUTH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOPS P. LANDW. - 1915-07-04 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHREIBER J. GEFR. - 1916-10-10 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHREIBER P. - - 1917-03-01 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STANTKE H. MUSK. - 1916-??-16 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHÖEN PAUL LAND. - 1915 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
SCHWEDE KARL UNTFFZ - 191?-06-08 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
SACHER FRITZ - - 1918-12-06 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SACHER PAUL - - 1914-11-10 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLICH GUST. - - 1915-06-07 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHRÖTER GUST. - - 1916-04-10 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHONIG FRANZ - - 1917-04-?? - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHRAMM ALOIS - - 1918-08-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEPELT WILHELM - - 1919-09-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPIELBERG PAUL - - 1915-11-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPIRINZ RUDOLF - - 1914-09-07 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEWIG GEORG - - 1914-09-27 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRAUCH RICHARD - - 1918-11-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRICKER THEODOR - - 1915-08-02 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STUMPE FRITZ - - 1917-12-02 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STUMPE MAX - - 1916-01-10 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUNDRMANN EMIL - - 1914-08-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEHR FRIEDR. - - 1916-09-16 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEHR WILH. - - 1916-09-17 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
STEINER WILH. - - 1914-10-29 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STUMPF WILH. - - 1918-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STUMPF WILH. - - 1918-04-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHRÖTER EMIL - - 1916-09-20 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SIEBENHAAR OSWALD - - 1918-03-25 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHELENZ JOSEF - - 1918-08-23 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHENKE PAUL - - 1915-07-09 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER JOSEF - - 1917-11-14 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SEIDEL THEODOR - - 1916-07-27 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SOKEES? JOSEF - - - - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHEUNER HERMANN - - 1918-01-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1919-07-05 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER HERMANN - - 1914-08-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHOLZ ROBERT - - 1918-11-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1919-01-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHUBERT ERNST - - 1918-04-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHUBERT WILHELM - - 1915-10-06 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHUPPE RICHARD - - 1914-12-03 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SANGER EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIEBERLE FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIEBERLE MARTIN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIEBERLE PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIEBERLE ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIECHE WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHILLING WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDT OTTO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHNEIDER ERICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOCH BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOCH HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOCH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHRAM PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHRAMM MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHÜR ARTHUR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWEDLER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWERDTNER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWERDTNER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWERDTNER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEDLACEK PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEIBT BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEIBT WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEIDLER KURT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLICH PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEISA KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STELZER FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STELZER GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STILLFRIED PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STÜBNER BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SWOBODA FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SWOBODA GEORG - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHEUERMANN GUSTAV - - 1915-10-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHINDLER OSWALD - - 1917-07-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHRÖTER RICHARD - - 1914-11-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SEIDEL KARL - - 1915-07-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SEIFERD REINHOLD - - 1916-11-23 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
STRUMPE PAUL - - 1918-05-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHREIBER Gg - - 1917-06-05 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHMIDT GEORG LANDSTURMMANN - 1917-03-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-10-13 - -
SCHRAMM PAUL MUSKIETIER - 1915-03-10 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-08-02 - -
SCHUBERT PAUL LANDSTURMMANN - 1917-01-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1892-04-06 - -
SEIDEL - - - cze-15 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889 - -
SELIGER HERMANN JAGER - 1914-10-09 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889-06-16 - -
STEINIG AUGUST KANONIER - 1918-03-24 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-10-07 - -
SINDERMAN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-01-24 Weitengrund Sokolec -
SPITZER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 Eulenburg ps.ROLA
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1887 Falkenberg -
SPITZER HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1889 Eulenburg -
SUHSMUTH ALFRED - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1892 Falkenberg -
SAIDEL WILHELM - - 1914-09-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891-04-10 - -
SCHMSISEL KARL - - 1915-07-01 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1893-02-11 - -
SCHUBERT MAX - - 1915-08-15 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1887-07-14 - -
SKARABIS PAUL - - 1915-09-11 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1898-02-09 - -
SYDOW GEORG FRIEDRICH LEUTNANT U. REGIMENTSADJUTANT ? SCHLES. FELD. ART. REGT. 6 1918-07-21 HATTONCHÂTEL Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1892-06-02 - -
SYDOW KURT JOACHIM FÄHNRICH 4 NIDESCHL. INFANT. REGT. 51 1915-07-12 SOUCHEZ Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1893-11-24 - -
SCHELLMANN GUST. - - 1916-08-09 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUMAN FRITZ - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPEER WILHELM - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPILLER AUGUST - - 1915 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEIGER AUGUST - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHONNICH PAUL - - 1914-08-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHUBERT RICH. - - 1917-10-10 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHARFF GUSTAV MUSK. - 1916-10-02 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHMIDT GEORG OFFZ. STELLV. - 1916-03-23 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHOLZ FRITZ GFR. - 1915-01-12 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL MUSK. - 1915-01-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHOLZ RICHARD MUSK. - 1918-04-28 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SPILLER ERNST UFFZ. - 1914-08-08 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STENZEL PAUL SCHUTZE - 1918-04-15 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STOSCH MAX GFR. - 1915-06-01 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHAAR RICHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHACHLER MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHALLER WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHICKAR GUSTAV - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHL?NUS WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHLESINGER RICH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHLIEBS AGOLF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHLIEBS FRITZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHMIDT ERNST - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHNABEL PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHNEDER MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOENGARTH RUD. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ JOSEF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL AUG. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ RUDOLF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHREIBER PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT A? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT JOHANN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SIKORA THEODOR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STOLARCZYK FELIX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STOSCHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STURM WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SACHER HELM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SAUER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SAUER JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHAUBE BERNH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHAUBE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHEICH KONR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SCHINK KARL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHIRDEWAHN GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHIWON HERM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SCHLICHTING WALT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SCHLÖSSER JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SCHMIDT GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
SCHNEEWEISS ERDM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
SCHNEIDER ROB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ WALT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHROL KURT SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT BERNH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SCHULTE JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHWEDOWITZ GUNT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SEHMIS RICH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SEIDELMANN HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SIEGROTH von HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SKORUPA MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SLOWIKOWSKI GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SOBECK FRIEDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SPINNER ALOYZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STEINE EBERH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STEINICH ALOYS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STREIT WILH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SYPNIEWSKI JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
S?ARGARD WALTER - - wrz-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACHS PAUL UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACHS RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-21 - nagrobek
SACHS SALLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
SACKUR ALBERT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACKUR ERNST GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACKUR VIKT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-01-18 - Rotunda i nagrobek
SALOMON SALLY - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SAMELSON HANS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SANDBERG ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SARNER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SASSBACH SIEGMUND VER.DR - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHAEFER ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHAEFFER MORITZ FRIEDR. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHÄFER FRITZ - - 1917-05-29 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHEER GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHEER PAUL - - sie-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHEER WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIFF SERG.RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIFTAN WILLHELM - - 1917-11-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIFTAN WOLH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIMKOWITZ GERSON - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHLESINGER FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHLESINGER GEORG - - 1917-01-26 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-04 - nagrobek
SCHMA? TAIBIS J. - - 1916-06-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHMUHL MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHNEIDEMANN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-09-16 - Rotunda i nagrobek
SCHNITZER LOUIS - - 1915-06-10 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHOEPS CARL GERH. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHUEFFTAN EMAN. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUEFFTAN OSKAR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUFTTENBERG HERW. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SEIDEL MARTIN GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SEIDEL WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SELIGSOHN PAUL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SELKA HERM. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIEDNER ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIEDNER GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIEDNER JULIUS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SILBERBERG NATH. OBERSTABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SILBERMANN MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIMMENAUER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SINGER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SINGER OTTO - - 1918-01-04 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SINGER WILLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SITTENFELD ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SITTENFELD MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKLARZ ISMAR UNTEROFFZ. - maj-17 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKUTSCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOBERSKI ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOBERSKI FRITZ GEFREITER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886 - nagrobek
SOBERSKI ROBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SPIELMANN JAQUES OBER.-LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SPIELMANN RUDOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-30 - nagrobek
STARGARD WALT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEIFMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEIN KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
STEIN KURT LOTHAR LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINHARDT EWALD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINHARDT MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-01-12 - nagrobek
STEINITZ BERNH. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINITZ HEINR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINITZ MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINITZ WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
STERN BENNO GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-11 - Rotunda i nagrobek
STERN JOSEPH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-21 - nagrobek
STERNAU WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
STERNBERG GEORG LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 18?4 - Rotunda,pomn,nagr.
STRUMPF ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STRUMPF BERTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STUDINSKY CONRAD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SUESSBACH SIGMUNT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STERNBERG GEORG LEUTNANT RGT. 36 1917-08-27 - Wrocław-Krzyki część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SAUER RICHARD - - - - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOPS FRITZ - - 1917-10-04 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUMANN AUGUST - - 1917-08-11 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SEIDEL HEINRICH - - 1915-10-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SPROTTE GUSTAV - - - VER. IN RUSSL. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHNABEL WILH. LANDSTM. - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN ARTHUR GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN KURT GEFR. - 1918-04-27 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHREIBER OSKAR OFFZ - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
STREHLER RICHARD RES. - 1915 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KLEINBAUSCHWITZ -
S?ENKE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
S?EP ? MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHARRER ALFONS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHILKE MAX - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHINDLER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT ALFONS - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHNALLE MAX - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHNORRBUSCH WILLY - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHRAMM ALFONS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHREIBER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHREIBER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHULZ FRIEDRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHWARZER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHWARZER REINHOLD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHWEDE JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEIDEL HERMANN - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEIFERT PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEJFERT MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SENFTER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIMON MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIMON PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIMON RICHARD - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STACHE ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STACHE AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEIN ? PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEINER HERMANN - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEINER OTTO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STENZEL PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEPHAN OSKAR - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STIMPEL GEORG - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STROBEL GALLUS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT KARL GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT PAUL OBERJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHWABE AUGUST ARTILLERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SELPELT GEORG GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEHR RUDOLF INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIEGEL FERDINAND - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIEGEL FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIEGEL JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIEGEL KARL - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMOLA ANTON - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCH...OSOG JOSEF - - 1916-06-15 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? BRUNO - - 1915-08-20 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? PAUL - - 1917-06-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? RICHARD - - 1918-09-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRIBALLE? RUDOLF - - 1916-10-14 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SANDMANN ERNST - - 1918-03-28 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHEITZ IGNAZ - - 1915-07-13 POLSKA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER BENNO - - 1915-02-12 POLSKA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STIFFEL WILHELM - - 1915-03-15 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUSTER BENNO - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON FRANZ - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STILLER PAUL - - 1916 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STILLER ROBERT - - 1914 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SERFTLEBEN GUSTAV - - 1916-11-09 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHECKEL HERM. - - 1915-02-24 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHLÜTER RICH. DR. - 1914-10-22 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT BRUNO - - 1915-07-19 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1918-08-29 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHOLZ RICH. - - 1917-05-11 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SEIDEL WILH. - - 1916-02-27 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
S???PIN AUGUST - - 1917-09-10 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SAUER BRUNO - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILLI - - 1916-12-27 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SIEBELT HERMANN - - 1915-05-2? - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHÄFER WILLI - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHULZ MAX - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEHFTLEBEN AUG. - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SENFTLEBEN BRUNO - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STEINBRECHER PAUL - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIFERT HEINRICH - - 1918-05-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIFERT JULIUS - - 1918-09-12 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPRINGER HERMANN - - 1917-08-01 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STECKEL BRUNO - - 1916-03-07 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STUMPE HEINRICH - - 1918-04-25 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHOLZ MARTIN ABGEFTARZT - 1917-09-19 FLUGPLATZ JÜTERBOG Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWABE HERM. - - 1915-02-06 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STAMNITZ EMIL - - 1915-09-17 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STELZER OSK. - - 1916-03-28 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHLOSSBAUER ERNST LT. D. R. FELD. ART. REGT. 45 1917-10-13 FLANDERN Jelenia Góra-Cieplice I miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie 1899-11-11 - -
SZCZEPANSKI TH. - - 1917-11-02 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LOWY -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHOBER MAX - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHWIND JOSEF - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SOH?? KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
S? ALFERD - - 1915-12-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH??? RICHARD - - 1915-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH???? FRANZ - - 1915-08-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH?????? R. - - 1916-12-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHEPS WILHELM - - 1914-12-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIM???SKI PAUL - - 1915-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIMMINSKI H. - - 1917-12-03 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMA?? KARL - - 1915-07-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDT WILH. - - 1917-05-01 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1917-05-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914-08-12 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHÖPPE PAUL - - 1914-10-16 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOTE? FRITZ - - 1917-07-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHREDER OTTO - - 1917-03-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUBERT WILH. - - 1914-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZ RICHARD - - 1917-07-18 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARZBACH R. - - 1917-04-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWER???ER P. - - 1916-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SE??? GUSTAV - - 1917-05-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEIBT RICHARD - - 1915-01-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEIBT ROBERT - - 1917-12-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SIMMIG PAUL - - 1914-10-16 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOMMER OTTO - - 1915-05-27 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPEER JOSEF - - 1915-07-1? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLING HANS - - 1917-03-08 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STERZER RICHARD - - 1915-11-03 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
SCHUMANN MAX - - - - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SELINGER FRANZ - INF REGT 94 1918-06-19 PIAVE (WŁOCHY) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1877-08-18 - -
SCHAFER HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHNERTNER EWALD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHOLZ GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SCHOLZ ARTUR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SCHOLZ HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
SCHUMANN RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
SPIER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
STRESCHNAK KARL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHÄFER OSWALD UTFFZ. - 1915-01-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-06-24 - -
SCHNABEL BERHNARD LANDWM. - 1915-04-24 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1881-03-10 - -
SCHRÖTER ADOLF LEUTN. - 1918-04-16 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-01-02 - -
SCHWERDTNER EWALD SOLDAT - 1918-04-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-09-02 - VERM.
SEYFRIED EWALD UTFFZ. - 1918-06-28 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-04-19 - -
STÖCKER MAX VZFELDW. - 1917-06-02 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-05-10 - -
SCHAFER REINHOLD UNTEROFFICIER (PLUTONOWY) 101 REGIMENT PIECHOTY 1916-07-29 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-08-09 - -
SCHAFER RICHARD PAUL LANDWEHRMANN CK.U.CK. 18 REGIMENT PIECHOTY (Kraków?) 1915-12-25 JEKATERINOSLAW Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-08-09 - ZMARŁ W NIEWOLI
SEIFERT ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 102 REGIMENT PIECHOTY 1916-08-09 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-06-13 - -
SELLGER EDMUND ERSATZRESERVIST 47 LANDW. BRIG. ERS. BATALION 1915-03-08 SZPITAL POLOWY KOŁO RUSKIEJ WOLI (SŁOWACJA) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-06-01 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
SPRENGER MAX KANONIER MUN. DEP. 1918-09-22 CHAULNES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-12-25 - -
SCHMIDT WILLIBALD - - 1916-05-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHÖNFELDER PAUL - - 1914-09-24 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SOMMER ERNST - - 1916-10-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SAMSE WILLI - - 1920-03-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-11-30 - -
SCHÄFER HEINRICH - - 1919-05-04 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHIMPKE OSKAR - - 1918-01-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1874-11-24 - -
SCHLASSUS WILHELM - - 1915-12-07 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHÖNFELD WILHELM - - 1915-10-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-06-15 - -
SCHUMANN BERTHOLD - - 1915-06-20 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1891-07-16 - -
SEIDEL ALFRED - - 1917-06-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-08-11 - -
SIEBERT WALTER - - 1917-10-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-12-28 - -
STAROSKI GEORG - - 1918 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1873-05-27 - -
STIPCZYNSKI STANISLAUS - - 1915-07-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SUCKSDORF GUSTAV - - 1918-07-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-10-29 - -
SCHIRLO EMIL - - 1918-04-29 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
SABA AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SADLO HEINRICH - - 1919 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHRUTEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHRUTEK WILH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPRINGER ANTON - - 1919 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STUCHLIK JOHANN - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STURM HUGO - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STWERTETSCHKA EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STWERTETSCHKA ROB. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULTZE ALBRECHT - - 1914-12-01 - Jaworzyna Śląska miasto, gm. Jaworzyna Śląska, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-11-18 - -
SCHULTZE HANS OTTO - - 1917-08-21 - Jaworzyna Śląska miasto, gm. Jaworzyna Śląska, pow. świdnicki dolnośląskie 1900-07-07 - -
SALOMON A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHELL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHIMPE W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIED E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHNABEL G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHODT J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHOEPE A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHÖN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHÖNAICH P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHUBERT F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHWARZER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHWECHLA A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIDEL A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIDEL P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SOHNEL B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SONNERSHAUS R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPLINTER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STENZEL B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STENZEL P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STRECKENBACH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SVDOW P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHAAR GOTTLIEB - - 1916-03-27 - Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1880-01-02 - -
SCHAAR HERMANN RESERVIST - 1914-08-22 ROSIGNOL Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1889-01-09 - -
SCHAAR HERMANN GEFREITER - 1916-07-01 MAMMETZ Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1886-05-10 - -
SCHNEIDER MILH.? PIONIER - 1916-08-23 SOMME Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1887-07-30 - -
SCHOLZ WERM.? RESERVIST - 1915-05-15 LORETTOHOHE Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1881-02-06 - -
SCHIBILLE PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHUSTER ALOIS - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHUSTER MAX - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SIEGEL PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
STACHE FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SC...USS KARL - - 1915-09-25 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHIKADE HERMANN - - 1917-04-15 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914-09-27 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHONEICH ROBERT - - 1916-07-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHWARZ FRITZ - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHWARZ PAUL - - 1917-07-27 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SIEGMUND FRITZ - - 1914-09-07 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SOWOIDNICH FRITZ - - 1916-09-18 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SPRINGER PAUL - - 1914-10-17 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHIRDUAN RICHARD GARDE-SCHUTZE - 1915-01-18 SOUAIN Stary Wiązów II wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891 - -
SCHEBITZ ALFRED - - 1917-08-01 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
SCHEIL KURT - - 1917-05-20 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
STEIN PAUL - - 1914-09-22 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
SKOTNICK GUSTAV - - 1916-02-24 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SKOTNICK GUSTAV II - - 1918-08-06 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STANNEK ERNST - - 1915-09-30 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STANNEK GUSTAV - - - - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHINDLER ERNST - - 1918-08-23 Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-24 Weigwitz -
SCHINDLER GUSTAW - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
SCHINDLER PAUL - - 1918-04-14 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1887-10-28 Repplline -
SCHINDLER KURT - - 1915-05-02 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-03 Repplline -
SOBOLLA KARL - - 1916-??-10 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Rothsürben -
SPERLING - - - 1917-11-?? Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1896-11-20 Rothsürben -
STARO??E WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
STEMEL - - - - Champ? Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
SCHENK? FRITZ MUSK. - 1915-05-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHMECHTIG HERMANN FUS./NIEM. - 1918-06-10 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHMECHTIG PAUL GD.FUS./NIEM. - 1915-09-30 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ ADOLF PION./NIEM. - 1917-12-26 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHRODT EMIL MUSK. - 1916-06-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHWITALE HERMANN UFFZ./NIEM. - 1916-08-29 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STOCK HERMANN MUSK. - 1915-09-28 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SURAUF PAUL MUSK. - 1916-10-01 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - 1915-07-16 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - 1917-04-13 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT MAX - - 1916-07-06 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - 1916-06-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRAUCH WALTHER - - 1918-04-02 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT ALFRED - - 1915-08-10 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-06-17 - -
STRAUBE ERNST - - 1914-08-27 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-04-21 - -
STRAUBE JOSEF - - 1918-03-29 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-06-11 - -
SOHTSCHEK WENZ DT. - 1915-06-13 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - Napis na nagrobku - Nagrobek należy do Franz Bischoff (1810-1884) oraz Barbara z domu Scidel (1812-18850) z Kleszczowic (Kleschwitz)
STERRL?DOW NICOLAI RUSS. - 1920-03-11 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHIMMECK WILHELM - - 1916-02-10 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLO?? ANTON - - 1918-03-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOBACH WALTER - - ????-07-21 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOPS PAUL - - ????-11-06 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOSSLER PAUL - - 1916-10-26 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - - - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT FRIEDRICH - - ????-12-07 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER AUG. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHWERDTNER JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUSSENBACH PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEHR JOSEF - - 1918-10-25 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRAUBE AUGUST - - 1918-07-23 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHIEDERK PAUL LEUTN. RES. INF. RGT. 50 1915-10-30 Champagne / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1888-08-24 - -
SCHLU?R OSKAR - RES. INF. RGT. 51 1915-06-24 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-04-09 - -
STEHR JOSEF - INF. RGT. 38 1916-10-07 Peronne / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-05-09 - -
SCHOLZ GUST. - - 1916-08-02 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHNELLER ER. FÖRSTER - 1916-08-08 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ G. - - 1918-05-28 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHOLZ H. - - 1916-04-07 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHOLZ K. - - 1917-04-13 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHOLZ M. - - 1917-06-01 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SEIDEL R. - - 1918-08-30 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
STOLZ C. - - 1914-09-26 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHNEIDER WILHELM - - 1914-09-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STUMPE REINHOLD - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT PAUL - - 1914-12-18 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHODER ROBERT - - 1918-10-16 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHILLER AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHILLER HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
SCHNEIDER EWALD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER FRANZ - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHROLL PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie -