Nazwisk w bazie na literę S: 9647

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SCHODT J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHULZ OSKAR ERS. RES. - 1918-09-04 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SZAFRANIAK JAN KANTY SZER. 3 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 13 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-10-19 BABKOWICE -
SCHMUL STANISLAUS - - 1915-01-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHWITALLA PHILIPP - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHARLA AUGUST FUSL. - 1914-10-09 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STRETTI PIETRO UMBERTO SOLD. 89.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-08 - -
SEIDEL REINHOLD - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SZILÁGYI JOSEF GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SKIBA VIKTOR - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SINOWIEFF JWAN RUSS. INF.REGT.123.11.KP. 1915-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHMIDT HEINR. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTTA.II ADRIAN - - 1915-09-10 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRICKER THEODOR - - 1915-08-02 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZCZEPANIAK STEPHAN - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SÄBEL ABRAHAM LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHULTZE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHICHA RUDOLF GEFR. - 1915-06-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SEITEL JOHANN R.U.O. I KL. K.U.K. F.H.R. 31 1914-11-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SKOWRON STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SCHWAN RUDOLF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SLHÖPF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRASAK FRANZ SCH. SCH.R. 14 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHPIGOTSKY MOISEI GEM/ROSJA I.R.58 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHWUCHOW BERNHARD INF.RES. - 1915-08-16 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SWARZ B. INF. I.R.8/88 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHOLZ JOHANN - - 1918-04-25 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SOBOTTKA MAX. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMURA II PAWEŁ - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SIEBELT HERMANN - - 1915-05-2? - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SMICHOWIEC JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKIBA TEOD. - - 1918-06-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHORSCH BRUNO - - 1917-11-30 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SKRUDLIK MICHAEL ZGSF KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYROWSKI ADAM LEGIONISTA 5 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
STRECKENBACH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STANNERKOWITSCH ANERKO GEM./SERB. I.R.1 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
SLABIK JOCHANN - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
STENGER REINHOLD - - 1914-11-22 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SENFT JOHANNES - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOLKE JOSEF - - 1914-12-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHLENBERG JOHANN LDSTRM. PION. BTL. 19 / 4K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STRAUB JAKOB - - - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIUDUT JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STILLER OTTO - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHLCHHUBER JOSEF RES. JG. K.U.K. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIWERSOW BORIS GEM./RUSS. I.R.180 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SZANDER JAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
STEINBERG RICHARD NIEM. - 1916-11-17 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHIDT EWALD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT JASPAR LTT.D.R - 1915-06-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHLABITZ RICHARD - - 1914-10-12 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
SUROWIEC JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHNEIDER WILHELM WEHRM. RES.INF.REG.213 3.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SPARTI VITTORIO - - 1917-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-28 - -
STANIENDA PETER - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STECURA MICHAEL ZIVIL KTSCH. LDST.B. 19 1915-01-31 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLUCHOW IWERJAN IWANOWSKY KOS. DON.KOS.R. 20 1914-11-16 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHWARZ KARL ERS.REKR RES.DR.R.4/3E 1915-08-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHLOSSAREK KONRAD - - 1916-10-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWEDE KARL UNTFFZ - 191?-06-08 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
STEFANOWICZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
SCHUBERT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STUMPFE ADOLF SOLDAT ERS.PFERDE-DEPOT XIX A.K. 1915-11-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHYMURA IGNAZ - - 1918-04-24 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHNEIDER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STELZER OSK. - - 1916-03-28 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHLEWTSCHENKO JEWDOKIN GEM/ROSJA I.R.7 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SYCHROWSKI JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STATE ALEXANDER GEM./RUM. A.R.1 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STIMPSON W.E. 5507 GUARDSMAN COLDSTREAM GUARDS 1915-01-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SORDON ALBERT - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHIMMELFEDER JOSEF MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
STOLL HEINRCIH MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHILLER WALTER LDSTRM.  L.J.R. 13,9K.  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
STEINMETZ OTTO - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHYRBIK FRANZ SCH. SCH.R. 24 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANDU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHALA EMIL - - 1918-05-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHÖN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SUCKERT MAX LDFTM. - 1915-01-01 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SZAFRANIAK WŁADYSŁAW SZER. 5 KOMP. REZ. P.P. NR 67 1918-07-18 CERNAY-EN-DORMOIS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1899-05-07 BABKOWICE -
SCHUKOW STANISLAW - - 1916-09-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
SCHARLA JOSEF RESERV. - 1915-03-17 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SUBIACHI UMBERTO CAP. ? .FANT. 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-15 - -
SCHARF JOHANN - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SZUKÁN JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SINTSCHENKO LOGIN GEM I. R. 377 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHULZ WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SOMOROWSKY PAUL - - 1915-05-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STUMPE MAX - - 1916-01-10 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULTZ HERMANN FÖRSTER - 1923-02-18 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SOHRWEIDE OTTO FÜS. - 1915-08-11 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SALA FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SCHICHA WILHELM GEFR. - 1919-01-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SEYDL VIKTOR INF K.K. LDST. B. 214 1915-01-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STOLECKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SCHYNOL IGNAZ - - 1918-12-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMIEGOWIEJ ILIA INF. I.R. 132 1915-03-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRZYPIERZ JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUBERT JOSEF INF. - 1915-04-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHRADER NIKOLAI - MUSIKER W.DOLMETSCHER 1915-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868-10-27 - -
SOBOTTA JOHANN - - 1918-09-18 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHOMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STOBBKE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SALSKI JÓZEF - - 1915-07-15 LIPNICA MUROWANA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHULZ MAX - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SMYKAJLO IGNATZ - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZURRA JÓS. - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHUSTER GUSTAV - - 1914-12-04 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOŁOT MATWIEJ INF. RUSS IR 36 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEVILLE H.H. 33095 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STANONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.? 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SLUGA JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
STROZIK MICHAEL - - 1917-06-24 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SPASIANOW ROMAN - - 1916-04-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
SCHMIDT HERMANN MUSKETIER R.I.R. 46 / 9K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHÄFER WILHELM UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDU GHEORGHE RUMUNIA I. R. 302. KP. 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STOLZ GUSTAV - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STEIDL JOSEF LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SLIWA WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SJABLON IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STRUBE KURT RES. 1/LDSTR. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAWIC LASAR - - 1918-11-09 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHIUREL KARL INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STELZER WILLI - - 1915-09-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-24 SAGAN -
SCHMIDT REINHOLD LDSTM 8K R.I.R. 226 ????-06-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHROTER RICHARD - - 1918-09-08 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SZCZĘCH JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SIMON GUSTAV ERS. RES. 1.KOMP.RES.INF.RGT.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SPERTINO BIAGIO SOLD. 212.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-27 - -
STASCH PAUL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STRICKNER JOHANN JG. TKJR 1 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STENTARSKI ICHNATI INF. I.R. 200 1914-12-10 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIROPIATOW TIMOLET - J.R.79.12ROTTE 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIDT HUBERT - - 1918-10-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SACHER PAUL - - 1914-11-10 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEFANOWICZ M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
SCHUHMACHER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEMPF ERNST GEFREITER LDW.INF.R. 37, K10 1915-02-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHARY JOH. - - 1918-08-08 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHUCH JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMAROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 141 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SZARZEC PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIFFERT RICHARD - - 1918-04-12 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STAVARU JLIE RUMUNIA JNF.REGT.43 1917-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHLICHT ALBERT GREN. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1890 - -
SORDON JOHANN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SACH?? EMIL - - 191?-05-27 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SPRINGER OSKAR GEFREITER  L.J.R.133,4K.   1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHILLER AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STERZING OTTO - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAWINOGA STEPHAN - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SEGALLA ANGELO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANZOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.237 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHENDZIELORZ J. - - 1915-06-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHUBERT F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SUSZKA JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHRECK GUSTAW UTFFZ. 5 RGT. BRIG. DAUSSIN 1914-11-?? - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-10-11 WILKONICE -
SIDJKO GRIGORI - - 1916-11-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1877 - -
SCHARLA PIUS MUSK. - 1916-09-26 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SAPPELT KARL - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHLETTWEIR FRIEDRICH - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SEIDEL BRUNO - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SÁNDOR IGNATZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIPA ALEXANDER RUMÄN INF.REGT.75.7.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SÖNDGERATH JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SOPPART ERICH - - 1918-07-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1915-03-28 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
STEFFEN JOH. ERS.RES - 1915-02-21 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SALETNIK MATTHIAS LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHICHE GUSTAV GRENAD. - 1916-08-04 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SKIBA JOHANN INF ÖST.UNG. 1914-11-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STUPAWSKY STEFAN INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHYNOL JOH. - - 1914-10-01 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SPITALER HERMANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLOTTA STEPHAN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SURYNEK FRANZ INF. I.R. 30 1915-04-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHUBAN ANDRE RUSS. INF.REGT. 280.4.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SZEIOKUN DAVID GEM./RUSS. I.R.24 1916-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STAFFA JOHANN - - 1918-08-11 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SKWARA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SCHONERT G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ KARL WEHRM. 4 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-12-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1870-10-11 - -
SERBIN NIKOL WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 7K 1915-02-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SENFTLEBEN BRUNO - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SPIESSL RUDOLF PION. B.P.K. 19 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANCZAK ALBIN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
SCHWARZBACH RICHARD - - 1917-04-14 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEFFEK FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SHAW W.H. 6264 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STANVIA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SOPPA FRANZ - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
STASCHKO THEODOR - - - - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STANEK JOSEF - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHULMANN - MUSKETIER I.R. 92 / 10K 1915-07-19 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHONIGER - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SUSTA FERDINAND KDTT I.R.21 1915-05-07 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHELL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SASSEN KARL WEHRM. 2/LDW. BRIG. ERS. BTL. 10 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SABOROWSKI FR. WEHRM. 9. / GREN. REGT. 1 1914-11-10 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOPIERCZYNSKI FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-08 WOSAGO -
SCHRADER KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-05-14 KLOSTER GRÖNINGEN -
SCH... RUDOLF - - 1915-11-23 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SZYPARŁO MICHAEL INF. ÖST.UNG. 1914-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHESTOKAT HEINRICH KRGSFRW. RJR231/9K 1915-02-08 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STEFANO LEONARDO SOLD. 201.FANT. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-08-05 - -
STRZIBNY ENGELBERT - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SVIHOVSKY JOHANN R.KAN. FHR 10 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMON PETER RUSS. OSTROWSKI I.R.100.19.K.P. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAFFER RICHARD EF. PREUSS. RES. INF.RGT. 217 1914-12-07 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SKRYPALOW MICHAL RUSSE S.J.R.20/10 1917-05-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOLTYSSEK STEPHAN - - 1918-05-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHRÖTER GUST. - - 1916-04-10 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHULZ RICHARD - - 1914-12-07 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
STRYCHARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SCHULTZ A. ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPEER WILHELM LANDSTURMMANN SANIERUNGSKOM.DO STRADOM 1918-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SEBESTA ANT. - - 1916-04-11 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULER JOSEF ALOIS K.SCH. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMUTJ MICHAEL GEM/ROSJA I.R.310 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SZKUTA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPERLICH PAUL - - 1915-08-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDT OTTO GREN. 2.KOMP.GREN.RGT.4. 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1897 - -
STERCZYK THEODOR - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SANDHUSEN D. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
STEINICKE ERICH - - 1918-08-?? - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHNEIDER EWALD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZURAKOW ANDREJ RUSS.INF. - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHENDSIELORZ PAUL - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEIBT ROBERT INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ EMAL - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHWECHLA A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHEU WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STANKOWIC MILOWAN GEFR./SERB. - 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SROKA GOTTLIEB - - 1915-05-22 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
SKORUPSKI LUDWIG LDST. 4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ŚWITAŁA JAN - - 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
SCHÜTZ OTTO - - 1916-06-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKRIABIN NIKITA - - 1916-07-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SWIENTEK AUGUST GEFR. - 1915-04-17 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SEKULKA PAUL MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAMUEL ARON GEM/RUMUNIA JÄ. R. 1 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHÖSSOW JOHANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SEBESI GEORG INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIRANOW NICOLAE GEM/ROSJA I. R. 123 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
STAINECKE HANS - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-07 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STEPHANI HANS - - 1918-08-08 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMUCK OTTO - - 191?-11-30 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
STÜBS BERTOLD UTFFZ. - 1914-10-29 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SATACH ADAM INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMOLLA ADOLF MUSK. - 1915-08-10 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SOBAKOW ? OFFZ. RUSS 1917-02-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHUBERT B. ARM. SOLDAT 5. K. ARM. BATL. 37 1915-05-08 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHYNOL NIKODEM - - 1917-08-02 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STALLINGER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBO? ? - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SYKORA RUDOLF INF. I.R. 18 1915-04-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STORK PAUL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
SANDER WILHELM RUSS.KNABE FLUCHTING 1916-06-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SZILEWITZ JWAN RUSS. ART..BRIG.271.KP. 1915-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STOSIEK THEODOR - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SMIST FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SCHOPBACH O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SORDON ROCHUS WEHRMANN LDW.INF.REG. 11, 3KP 1914-12-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SEIFERT HEINRICH - - 1918-05-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPORTARZ FRANZ LDST.GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIWKOWITSCH WLADIMIR SERB. I.R.2 1916-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
SCHIMICZEK PHILIP - - 1915-08-14 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SELBT GERHARD - - 1918-04-18 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STROJNY LADISLAUS INF. KK LIR 16 1915-05-(02-06) - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMITH E. 200243 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-07-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STARKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.334 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STEPHAN PETER - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHWARZ HERMANN MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER JOHANN - - 1914-12-09 - Sieradz II miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SOMMER PAUL - - 1917-01-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STOYANOWICZ ABRONN - - 1916-08-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1872 - -
SCHULZE EMIL ERS. RES. R.I.R. 46 / 4K 1915-06-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHRÖDER - VZFLDW. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDU JON GEM./RUM. I.R.76 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SEIDEL GUSTAV - - 1915-10-24 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
STRASSER TOBIAS INF. I.R. 7 - - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHMIDT A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPRANGER ALBERT WEHRM. 2/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SILOOF H. WEHRM. 3. / LDW. INF. REGT. 75 1914-10-19 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÖLTZ ALBERT MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STROBACH ARTUR - - 1929-07-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-22 SAGAN -
SWITALSKI JOHANN JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-10-23 SZURKOWO -
SŁOWIK STANISŁAW - - 1918-05-05 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
SCHULTE JOHANN MUSKETIER RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STERZI ATTILIO SOLD. 2.ART.M. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-02-16 - -
STYPA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SWOBODA FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMONTOI MICHAEL ROSJA JNF.REGT.105.4.KP 1915-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHULTE FRANZ JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-13 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWINGON JOHANN - - 1915-08-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHRAMM ALOIS - - 1918-08-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STANKO STEPHAN - - 1918-04-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SWÓŁ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SCHULTZ FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRAUCH KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SKROBATZ RENNATY FAHRER OEST.FUHRP.KOL 10 1915-05-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SEHALLA FRANZ - - 1914-12-20 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEEBER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 59 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOBIK PETER GEM./RUSS. I.R.321 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SZOŁTYR JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINMETZ AUGUST MUSK. IR 6 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SPERLICH BRUNO - - 1918-04-01 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARZE EMIL UFFZ. D.R. 9.KOMP. GREN. RGT.4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1871 - -
SCHYROKI THEODOR - - 1918-10-14 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHINDELAR OTTO INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-21 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERZISKO PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYMALA E. - - 1916-10-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SEIDEL P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHILD BERTOLD WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STANKOWIC STOJAN SERB.GEF. - 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHLAPE RICHARD - - 1915-09-21 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
SPRUNG PAUL LINUS - - 1914-11-30 - Karsznice wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHWARZ GUSTAV - - 1917-06-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKURATOW JEGOR - - 1916-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SCHMIDT PAUL - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
STARCZAK STANISLAUS - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAMUILOW JWAN ROSJA JNF.REGT.110.16.KP 1915-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAUER HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SIMON JOHANN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SISOW IWAN GEM/ROSJA G.R.? 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STREPPEL OTTO GFT. PREUSS.RES.INF.RGT.220 M.G.K. 1914-12-18 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHIATD EDWARD ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1917-01-13 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
STODOLKA ALFONS - - 1918-07-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHINDLER R. - - 1916-09-16 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
STÜBS HERMANN MUSK. - 1915-11-08 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SAUERSTEIN EDUARD LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPRINGER GUST. - - 1914-08-22 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
STEIDL PETER SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SENPPMANN RUD. - 6. J. R. 59 1914-11-14 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SONCIN ANGELO SOLD. 212.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-11-27 - -
SCHYNOL THEODOR - - 1915-10-25 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STARKA BOHUSLAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOCHA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZELEZSÁN JÁNOS FÄHNR.KAN. H.R.A.D. 1 1915-02-13 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHENK FRIEDRICH RESERVIST 1.E.B.J.R.58/2K. 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SZURSKOW WASILI GEM/ROSJA I.R.3 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
S...ER ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SOLING FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
SCHRÖDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZEWCZYK JOSEF WEHRMANN LDW.INF.RGT 46, 12KP 1915-03-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SPRINGER HERMANN - - 1917-08-01 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STADLER KARL INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHKINOW ARSENTI GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOBOTTA GUSTAV - - 1914-09-01 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STUMER JOSEF INF. KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMITTH T. 16448 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STAROSTIN WASILI RUSS. ART..BRIG.53.5.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SYNOWSKI SILWESTER - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SHULO JOHANN MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SAFONOWU IWANOW - - - - Wola Przatowska wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STRITZEL FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOMN - UNTOFFZ. - 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SINNES JOHANN GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SLIWKA VIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHUBERT FRIEDRICH - - 1916-06-25 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SENDLHOFER RUPERT KPL I.R.59 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHMIDT H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHULZE PAUL ERS. RES. 1/LDW. BRIG. ERS. BTL. 10 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCEWCZUK VAZYL - - 1915-01-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STIEBLER E. GEFR. LDST. BATL. HEIDELBERG XIV / 27 1915-08-23 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRADER GEORG LTN. R.P.K. 84 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUCK HERRMANN - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-04-23 LOEWENSEN -
SCHMIDT HERM. WEHRM. 3 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BAT.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHAFFERHAUS WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SPRAUL AUGUST UNTOFFZ. RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STRACCHEZINI RIZIERIO SOLD. 211.FANT. 1917-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SZYPELUKA PHILIPP INF. - 1915-01-06 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SINCU DUMITRU RUMÄN INF.REGT.59.7.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOBBE FRITZ RES. PREUSS. RES. I.R. 219 1914-12-11 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWITALLA RICHARD - - 1916-08-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SPIELBERG PAUL - - 1915-11-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STOLZ ALFRED - - 1917-04-19 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SWÓŁ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SCHULTZ JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKODA KARL - - 1917-06-11 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEPHANIDES JOH. - - 1915-01-07 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEMIENCZUK IWAN SCH. K.K.SCH.R. 36 1914-12-21 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOK GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SESERBAK ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R.9 M.KIR.9. HONV.GYAL.EZR. 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
STORCH - INF. I.R.4/88 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SOBOTTA PAUL - - 1914-08-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SACK WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SURMA JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SEIBT JOHANN - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEDLÁK PETER INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
STREITZ VALENTIN - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEGELE FRANZ ALOIS ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHYMALA FR. - - 1915-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
STACHNIEWSKI ANTONI LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SONNERSHAUS R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHRODER WILHELM RES.UT.OFFZ. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STANKOWITSCH MILOSCH GEM/SERBIA I.R.13 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHIWEK PETER - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDT AUGUST - - 1914-11-22 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHWTKOWSKI FRIEDRICH - - 1915-02-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SMIERINNOW ALEXEI - - 1915-11-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STREMNEL AUGUST - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
STEPANOW S. RUSS. KRIEGER 158. JNF. REG 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SAMZOW PETER ROSJA JNF.REGT.61.9.KP 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHMIDT RUDOLF - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SZÁCZ JOSEF INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SITNIKOW PATELEIMON GEM./RUSS. I.R.322 1916-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
STILLICH OTTO ARMIA NIEMIECKA 10 KOMP. 133 PUŁKU PIECHOTY 1915-07-18 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
STRZODKA JOSEF - - 1914-09-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STÜBS PAUL JNFTR. - 1917-07-27 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHÄFER PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIELMANN ALOIS RES. - 1914-09-08 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STOGER JOHANN SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SORACE BRUNO FRANC. SOLD. 280.FANT. 1918-10-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-01-20 - -
SOBOTTA BERNHARD - - 1914-08-10 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEININGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOWISCHLOK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ŚWIATŁOWSKI LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHWEIZER MATHIAS SCH. SCH.R. 7 1915-04-02 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHLOSSER JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.9/32 1917-11-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHREIBER J. GEFR. - 1916-10-10 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ MAX - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SROKA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SCHRÖDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPYCHALLA STANISL. LANDSTURMMANN ERS.TRAINABT. 6, 2ESK 1916-11-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STUMPE HEINRICH - - 1918-04-25 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STEFAN FRANZ UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLACHOWOJ MAXIM GEM./RUSS. I.R.82 1916-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STEINER KURT - - 1918-04-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STYRBA JUSTIN INF. RUSS. IR 96 1915-02-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOTORRA P. W/716 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STARSHOFF FILIPP RUSS. INF.REGT.208.7.KP. 1917-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHULTZE KARL MUSKIETER - 1915-12-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SKALI OTTO MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ŚNIEGOŃ FRANCISZEK SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1918-08-22 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHALLER ANTON UNTOFFZ. B.R.A.R.13/7K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SKOBER JAKOW RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDU RADU RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOLLICH FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHAFER A. - - 1915-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHMIED E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIEFFSKI WILHELM ERS. RES. 1/LDW. BRIG. ERS. BTL. 10 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHELIGA PAUL - - 1918-11-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-12-05 - -
SCHAFFARCZYK JOH. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHUMANN MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZUBERT MAX - - 1917-01-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-01 POSSN -
SMIEGEL MICHAEL ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STIEGE MAX MUSKETIER JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STRANEO FRANCESCO SOLD. 231.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876- - -
SZÁBÓ LUDWIG KPL.TIT.ZGSF. I.R. 62 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHWIETZ JOHANN - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SORKOFF MAXIM - IR 7 - - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SINIAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.154 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SZABO JOSEF KPL. K.U.K. HUS. RGT. 10 1914-11-24 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SEIDEL WILHELM - - 1918-04-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STEWIG GEORG - - 1914-09-27 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STOLZ WILLI - - 1914-12-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SZCZUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SCHULTZ WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPANEL JOSEF - - 1915-09-10 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUH ALOIS INF - 1914-11-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SAREMBA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SILBERGASSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHORJA NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHULZ HERMANN WHRM. - 1914-10-06 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
STRAUSS JOH. INF. 8 VR.R.I.R.118 1915-06-08 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SOCHA JOSEPH - - 1917-08-12 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SAKA - - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMIK ROBERT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SIMON PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SAUER BRUNO - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SKORBEL JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEKULA EDW. - - 1917-06-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
ŠKAPA ALOIS INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STELMASIAK MARCELI LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
STENZEL B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SIEPMANN HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STANKU ALEXANDRU RUMÄN JNF.REGT.80. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEIDEL JOCHANN - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHULZ ADOLF - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEELIG FRITZ - - 1915-01-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOBZIK AUGUST - - 1914-11-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHUBERT ERNST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZOMBARA STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SCHOETTLER ERNST RESERVIST FUS. R. 34/7K 1914-12-17 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SANDA JOAN GEM./RUM. I.R.43 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHNELDER PAUL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ BENEDIKT KDTT.ASP. F.J.B.2 1915-05-06 - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SITSCHOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.232 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STUBITZ MICHAŁ ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-28 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
SEIDEL REINHOLD NIEM. - 1918-02-14 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEINAR VIKTOR ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIELMANN PAUL RES. - 1914-09-02 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STRBÁK JOHANN INF. K.U.K. I.R. 71 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZAFRAN ST. WEHRMANN II K. R. INF. R. 227 1914-11-23 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SPADARO SALVATORE SERG. 273.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
SCHIWEK JOHANN LDSTRM. - 1917-06-08 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
STACHULLA MAX - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SEVELDA MATHIAS INF. LDST.B. 38 1915-01-24 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKELUCZA FREDRICH ALBERT - - 1914-12-18 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHOBER ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.11/4 1917-02-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHIPP STEPHAN - - 1919-02-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STANTKE H. MUSK. - 1916-??-16 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT ADOLF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
STAMM FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
SCHRÖDER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖTER GUSTAV TRAINFAHRER TRAIN RS.ABT. 5 1915-03-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHIRA FILIP ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWABE HERM. - - 1915-02-06 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STEFFEL MARTIN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLEGULOW FIODOR RUSS. INF.REGT.211.14.KP. 1915-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - 1916-03-29 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SWIDNICKI PAUL INF. KUK IR 99 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STANDEN E.W. 27585 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-10-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SWIERKUN IWAN INF. IR 190 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
STASILONOS NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.105 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SPRACKTIES JUSTINE - - 1917-04-10 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SPIEKERMANN AUGUST MUSK. 3. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAAF FRIEDRICH FUSILIER  L.J.R.72.7K.  1915-06-03 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SOMMER WALTER UNTOFFZ. R.J.R.267/3K. 1915-08-09 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SONDERMANN OTTO - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDU TODER RUMÄN INF.REGT.47.11.KP. 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWIERCZEK - - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMIDT PAUL LANDSTM. - 1918-01-27 HOUTHULSTER WALD Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHICKFLUSS KARL LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STOKŁOSA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
STACHLEWSKI B - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SZCZEPANIK JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUK TEODOR SZER. - 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SKRUDLIK JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SEIDEL H. - - 1916-08-20 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STADLER JOSEF VORM F.H.R.3 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHÖPSS JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SAUERMANN PAUL WEHRMANN L.J.R.23/2K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SKOKOW WASILI RUSS. FEST.ART.BRIG.S.KP 1915-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHULTZ P. RESERVIST ? INF REG 152 1914-11-28 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
ŚLIWA JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHIEBERLE MARTIN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STRÓŻYK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
SCHWED ELIAS LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMITT HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SEMDER KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLOSSBAUER G. - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STRZYGA WILHELM - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHNEIDER HERM. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SABATIAK MICHAEL - SCH.R. 19 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHURAWLJOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 109 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHWANZ OTTO - - 1917-09-21 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SUCZAVAN JVAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.22 1916-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SALAINCZYK J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SPEER JOHANN UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SPRECHER FRIEDRICH LEUTNANT D. LDW. LDW. INF. REGT. 31 1915-02-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SACK OTTO SOLDAT LDW.INF.RGT 133, 12K 1914-12-06 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SIMANOWSKI RUDOLF RES. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ŠVAB FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SŰLT MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRZYBNY H. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHERZER HANS HAUPTM. - 1915-07-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFAN MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SKOWRONNEK P. REKR. 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie - - -
SPYRA FRANZ - - 1917-11-14 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
STANISLAWSKI AUGUST GEFR. - 1918-09-17 DENAIN Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHIEMANN JOS. - - 1918-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SANDAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKIBA WASIL INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-21 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARACZEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.53 1916-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHIMKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIEFER JOHANN LDST. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRICKER HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STODIECK OTTO WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SLOBIN ANDRE GEFR./RUSS. GR.R.3 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SENE ERNST SZER 1.J.R.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SERNOW STEPH. RUSS. KRIEGER 61 JNF. REG. 1915-01-12 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHUBERT AUGUST - - 1916-06-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SŁOPOK WACŁAW LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATTLER WILH. LANDSTURMM. II L.J.B. BRESLAU I 1915-01-05 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SIEGERT AUGUST - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SŁAWIŃSKI JERZY - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SIEBER PAUL - - 1914-12-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STREICH FRIEDRICH RES. KPGGR 4 1915-05-09 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHONDORF OTTO - PREUSS,RES,INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SÜLLSCHWAGER MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SKROBANEK FRANZ LANDSTRM. LDST. INF. BATL. IV 9 1918 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-09-23 WECHOWITZ -
SEIDEL THEODOR - - 1916-07-27 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
STREITER F. - - ? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SZANTULA JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHYMICZEK ALOIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOTT ANDREAS - 2 ARBTKOMP 1 KOL DEER A-G.WOYRSCH 1915-02-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOPPA KARL GEFR. - 1918-09-16 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SWIATNOJ JAKOB RUSS.INF RUSS.I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÖNHOLZ PAUL GRENADIER R.J.R. 203/3K. 1915-07-22 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHUKOWSKY SERGEI GEM/ROSJA I. R. 10 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHMÄNING HEINRICH ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHEKRENREUTER MAX - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SUKIENNIK STEFAN KAN. 3 P.ART. 1917-10-19 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SOFFNER ? - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SAMULIWOITZ - FDW. LTN. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STRULIK HERMANNV JÄGER - 1914-09-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SALEWSKI P. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SORANZ FRANZ KANONIER  K.U.K.SCH.H.D.Z. 2  1915-06-10 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
STARZYK JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHERKL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-05 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEHLIK JOSEF INF.TIT.GFT. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SARTAKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHRAMOWSKI W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZLABS ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SILER ALFRED SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ EMIL GEFR. - 1918-05-31 BILLY SUR QUERCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHILLING AUGUST - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STRYCZEK JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYREK ANTONI SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZALADI ANDRE SZER. J. R. 51 1915-04-30 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SOŁCZYKIEWICZ M. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHOLZ ARTHUR KGL. LEUTNANT UND ADJUTANT INF. RGT. 43 1914-10-29 bei SUWALKI Namysłów I miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski opolskie 1887-07-?? - -
SÄNGER JOSEF MUSK. P.R.I.R.218 - - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHROTT KARL ZGSF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SKORRPAD FEODOR GEM/ROSJA I.R.14 1919-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHUSTER G. ERS. RESERVIST 6 K R J REG 225 1914-12-05 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHYMONSKY JOHANN - - 1916-07-13 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIEBERLE ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SZYMCZAK JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
SPYRA FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
SEMIK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWEHR KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHMOECKEL JOH. - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHULZE ALWIN GREN. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-18 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-04-30 LEBUSEN -
SCHOBESBERGER SIM. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNOTALLA ANTON INF. RES. J. R. 51 1918-10-23 POZNAŃ Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-01-17 - -
SCHICKERT ERNST GREN. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHURNOW ANTON GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SPAUDE ALBERT - - 1916-09-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SÜSS EMIL RESERVIST R.J.R.232/5K 1915-10-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SALAINCZYK P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHMACHL - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZE W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STOPPA FRANZ LDSTRM. 1 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SREMSKI CÄSAR - FÜS.GREN.RGT.K.F.I./4 OSTPR/ N-5, 12KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SPEER MAX RES. 10 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYWAK W. SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZILAGYI RUDOLF FÄHNR. K.U.K.I.R. 60 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZMAŃTA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEFAN NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SIEBENEICHLER RUDOLF PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHWARZ - LEUTNANT 1./RIR 1 - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
SCHWARZER JOS. KAV. - 1919-07-23 - Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHIPPER HUGO - - 1914-10-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SĄDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHULZ KURT - - 1914-11-22 - Warta miasto, gm. Warta, pow. sieradzki łódzkie - - -
SPISAK LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 60 1914-10-10 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARANSCHA MARK GEM./RUSS. I.R.406 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHIMKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STUPART GREGOR RUSS. INF. - 1914-11-23 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAMIEC GEORG JG. - 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
SCHIERGE PAUL GREN. KPGRZF 4 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SLOBODZKI ANDRAS GEM/ROSJA I.R.222 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SMIRNOW VIKT. RUSS. KRIEGER 101 JNF. REG. 1914-11-23 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHUBERT ALFRED - - 1915-08-10 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-06-17 - -
SŁOWIK STANISLAUS ANDREAS RES. INF. TIT. GFT. I. R. 20 1915-02-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAWARZ JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT JOHANN WEHRMANN 2 M.K. LW. ESS. A. R. 6 1915-01-22 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STIEWITZ HEINRICH - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SZCZEPON ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SPECHT RICHARD - - 1915-08-28 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
STROTHERN HEINRICH GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT ALBERT - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHERCH REINH. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
STOTKO JÓZEF - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SCHEUNER HERMANN - - 1918-01-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SOBCZAK JAN - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SZLACHCIC JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEEBERGER JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAWICKI FRANZ WEHRMANN 3WESTF.LDW.BATL, 4KP 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STAROSTA ANDREAS GEFR. - 1918-08-02 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SZALAY GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-03) - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULDSCHIK KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.47? 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHOSENGIN FERDINAND ? PREUSS. I.R. 49 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFANA JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUŁKOWSKI LEON KPT., D-CA 3 KOMPANII I LEGION POLSKI PUŁAWSKI 1915-09-08 Zelwa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SOFFNER KARL - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMIDT REINHOLD GEFR. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHRADER P. FELDW. 1 / JÄG. R. 1914-10-09 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STURZEIS LEOPOLD JNFANT.  K.UK.J.R.34, 5 K 1915-02-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SZTWIERTNIA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SARKYN PANTELEI SOLD. RUSS.I.R. 255 1915-05-16 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYMANKIEWICZ W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STEINER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SARWA STOUDIN GEM./SERB. I.R.9 1919-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SKIBA P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZLABS MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
ŠMEJKAL FRANZ SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ PAUL GEFR. - 1918-09-29 BELLENGLISE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHRAMBERG - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER RICHARD - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STRZADAŁA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHLENING ALBRECHT MUSKETIER INF.ANT.RGT.46. 1915-07-24 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
STONIN - - 2 INF REG 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
SOŁCZYKIEWICZ SZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STARY MATHIAS TR.SOLD. TRAIN DIV./11 BAON 1918-04-26 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SCHNABL MICHAEL INF. L.I.R.6 1915-05-08 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIKWIENBACHER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SKOTNIKOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.408 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STREMPEL W. UNTEROFFIZIER 4 K R INF R 226 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SIEKIERA VINZENT - - 1916-03-19 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ŚWITALSKI WA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
STRYCZEK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SERGSANT VENCEL HONVÉD 16/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHODER HEINRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SWOBODA K. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHÖNEGGER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDOR GUSTAV - - 1918-06-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHLECHTENTAL VON DIETRICH LTN. KPGRZF 2 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUSCHKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.281 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAMUEL FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STEHR FRIEDR. - - 1916-09-16 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOSNIK J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHNEIDER JULIANN PODOFICER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZROM ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SCHUMANN HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STROHSCHEIN AUGUST LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEER DANIEL FELDWEBEL LDW.INF.RGT 46, 12KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STÖRMER FRANZ GREN. 4 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SZAVERIN FRANZ LDST.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANTER KARL ZGSF K.U.K. I.R. 30 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
SZRAMOWSKI P. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEFAN NICULAE GEM./RUM. I.R.72 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SPERLING JOSEF - - - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHULZE KARL - GRENADIER REGT. 12 1915-08-29 REIMS Forst II Niemcy Pogranicze 1891-04-02 - -
SCHENDZIELARZ ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHCZERBAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STRAUBE PAUL - - 1914-11-04 - Warta miasto, gm. Warta, pow. sieradzki łódzkie - - -
SUTJOK JOSEF - - 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARBIC ALEXANDER GEM./RUM. I.R.26 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHMEETS JOSEF GFT. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-03 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHMID JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SENIDEBEN MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZYMYSLIK JOSEF GREN. KPGGR 1 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOMMER GSTAW SZER 10.82 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie 1895-03-13 - -
SORIN ART. RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1914-12-17 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
STRAUBE JOSEF - - 1918-03-29 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-06-11 - -
SMOLIK JOSEF RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAWARZ PAWEŁ - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÖLZEL WILH. RESERVIST 3. B. FUSS A. R. 15 1915-01-29 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ŚWIERCZEK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SCHRÖTER VIKTOR - - 1915-08-27 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SURA PETER SCH. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKARLAT GEORGE GEM./RUM. I.R.45 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHWARZ WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULZ HERM. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
STYRNOL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SCHNEIDER HERMANN - - 1914-08-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SIKORSKI ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1884 - -
SZUPER ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEEFELD M - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHATTE ERNST GEFREITER LDW.INF.RGT 7, 11KP 1915-02-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHINDLER MAX - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SZEWCZENKO ROMAN ZGSF. RUSS.I.R. 199 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULGA PETR GEM/ROSJA I.R.166 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SOBOTCZYŃSKI JULIUS ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHULZE PAUL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SZEWCZENKO FIEODOSIJ AKIMOWICZ STARSZYJ UNTEROFICER 3 PUŁK STRZELCÓW LEJBGWARDII 1915-01-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHOLZ KARL - - 1915-??-?? - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1891-11-27 - -
SCHULTZ II PAUL FÜS. 4 KOMP. FÜS. REGT. 33 1914-09-04 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULGIEN - LANDW. LANDW. I. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHIMICZYK JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
STĂSTNÝ JOSEF INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-10 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYMKOWIAK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STEINER OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCZIRMOCH VIKTOR - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1874 - -
STAWITZKI KIRILL GEM/ROSJA I.R.124 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
SZYDŁOWSKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SPATENKA KARL SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ PAUL MUSK. - 1914-12-24 ZU KORABKA Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SPÄTER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SIEGERT HERMANN - - 1914-11-21 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STARK BRUNO WEHRMANN  L.J.R.12K.  1915-05-23 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SZCZYPKA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
STEINICKE WERNER KRIEGSFRW. J.R.77. 9.KOMP. 1915-07-19 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
SUCZINSKI WINZET - - - - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
SAPAROWCZOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.90 1919-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STANCLIK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SMISNOW ALEXANDER KRIEGSGEFANGENER - 1918-10-09 - Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
STRAPER MATHIAS LST.INF. I.R.14 1915-05-02 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOMAVILLA RUDOLF JÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SKRIPKIN IWAN GEM./RUSS. A.R.27 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SEFFLER ERICH ERS. RES. RJR231/6K 1914-11-23 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SORAIA ANDREAS - - 1921-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOLZE AUGUST INFANTERIST I.R. 94 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
STRYCZEK STEPHAN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SIEGL EDUARD ANTON E.R.SCH. SCH. R. 9 1915-02-21 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ ARTUR - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SOWA FRANZ - - 1914-11-08 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SCHUSTER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHADE GUSTAV - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHNAKENDORF EDUARD GREN. KPGGR 1 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT ERICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STEINER WILH. - - 1914-10-29 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHILG GUSTAV WEHRM. - 1915-09-18 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
STRUWE - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SCHUNRICK ARNOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOPPE KARL UNTEROFFIZIER INF.RGT 156, 7KP 1914-08-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZCZEPANSKI TH. - - 1917-11-02 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LOWY -
SZKARATA AFANASI GFT. I.R. 45 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUCHANOW JEGOR GEM/ROSJA I.R.143 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIEBFORCHER GOTTFRIED K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-12-?? - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
STARCZINSKI JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHUBERT HERMANN FAHR. - 1918-08-24 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFAN NICULAI GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STREIF ISAK PIECHUR 31 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Tłumacz -
SCHEUER HUGO - - 1917 - Forst III Niemcy Pogranicze 1871 - -
STRZODA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SENSER JULIUS PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-12-24 - -
SCHLAMERT H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHRÖDER KURT KANONIER - 1918-07-08 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SZABÓ PETER INF. K.UNG.L.I.R.11 (M.KIR.11.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-12 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARBU CULCEA GEM/RUMUNIA I. R. 82 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHINDLER JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHÜTZ ENGELBERT OB.JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-04-20 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SEIFERT JOSEF PTRF. K.U.K.F.J.B.16 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOŁTYSIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SCHEIBER HEINRICH FRANZ FLDW. SCH.R. 10 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINAU WILHELM SZER 8.J.R.21 1914-11-17 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHMIDTKE JOS. MUSKETIER 1K JNF. REG. 123 1914-11-16 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SAS KAZIMIERZ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SOBOTA JOHANN KPL. TIT. ZGSF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŚNIEG FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUEL WILLY GERFEITER 1 K. GARD. REG. ? 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SKOCZYLAS JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHAFFARCZYK ANTON - - 1914-08-23 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÄFER KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKATSCHKOW JWAN RUMAN INF.REGT.70.13.KP. 1917-04.17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SENF EDMUND - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SLUSAREK JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1919-01-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SPYCHAŁ WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
ŚLIWA ANDRZEJ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEEWALD ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLAWNE GUSTAV - - 1914-08-31? - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SOPCZAK STEFAN SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SCHOLICH EDUARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SAMPL LORENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULOW KARP GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STIRNITZKI ADAM RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SLABA LUDWIG LDSTRM K.K.SCH.R.17/3 1917-03-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHWARZE KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SZAFRAŃSKI STEFAN - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1886-09-17 Żywiec -
SCHITTKO JOHANN - - 1916-05-15 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SPITZHACK - MUSK. ? KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜNEMANN HERMANN FAHRER I. R. 47 LÖTZEN 1914-12-06 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SMANDEK VALERIN - - 1915 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SVOBODA KARL INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEBERA ANTON GEFR. D. RES. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STÖTTER MATHIAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRZEDULLA PETER - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1892 - -
STECHWEJEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.373 1915-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SZYMAŃSKI MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
STEHNO JOSEF R.KPL.TIT.ZGSF. IR 21 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUMANN ERNST U.BOOT HEIZER - 1917-02-17 U.-BOOT 83 Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SIEGEL FERDINAND - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULZ PAUL ULAN GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SALAMICH M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STUCKE GUSTAV GEFR. - 1914-10-28 - Gliwice XI miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1886? - -
STANNIK TH KRIEGSFREIW. 1 K. ERS. B. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1888 - -
SAPIEWALOW KUSMA ROSJA JNF.REGT.105.5.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SASSIN PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
ŠNNÁČEK ANTON LST.INF. I.R.28 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
SPUCKMAIER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SLA?IKO ILJA GEM./RUM. I.R.60 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHIZD ED. UFZ. 9 K. INF. REGT. 72 1915-01-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHÖLZEL WILIBALD KRIEGSFREIW. 5-ESK.LEIB-KÜRASS.RGT. 1 1914-11-28 - Suchoczasy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHURGRATSCH LEO - - 1918-07-14 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIWAK MIKLOSZ INFANTERIST / HONVED H.I.R. 9 1914-10-16 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
STRYCZEK WILHELM - - 1917-04-04 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SIKOR ISTVÁN HONVÉD - 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ HERBERT - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STACHLYS ERICH - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie 1873-05-27 - -
SAWOREK JULIUS - - 1916-08-11 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEBER LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1915-07-19 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
SCHREIBER WILHELM GREN. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÜNKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STUMPF WILH. - - 1918-04-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SKOPP JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SZYSZKA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SCHWARZWÄLDER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUBERT ERWIN WEHRMANN FUSSARTL.MUN.KOL 3 D.BRED 1914-12-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHOBER MAX - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SYKORO FRANZ INF. - 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUJAGIN SEMION GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SZDAGYI SANDOR TAMB. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SIMON WILHELM MUSK. - 1915-01-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFAN PARASCHIV GEM./RUM. I.R.59 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHWETLICH - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
SCHULZ ALFRED - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1889 - -
SCHINDLER WILHELM UNTEROFFIZIER - 1915-05-02 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
STACHEIT FRANZ MUSK. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1889-08-10 - -
SCHRÖDER WERNER OBERLEUTNANT - 1916-08-23 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SEIDLEIN JOSEF INF. K.K.LDST.B.19 1914-12-20 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARDIKO ANTON UTFFZ./RUSS. I.R.310 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHWARZER AUGUST - - 1916-08-01 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SKORUPPA PETER - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STECHER LUDWIG PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STEFAŃSKI FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
SCHNEIDER JOSEF LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STERMAN HAINRICH SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHMIDT WILLI - - 1914-11-27 - Boczki Stare wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SUBCINKO SIMON - - 1915-08-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
SKONIECZNY B - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SOFRANYECZ MICHAEL VORM. F.K.R. 12 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZIDISURAN ULIN SZER. FELD. R. 19.? 1915-02-23 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SKOCZYLAS SZYM. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHAFFRANIETZ ALB.(IN) - - 1915-07-26 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKILAZNIEW SEMION GEM./RUSS. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SHILOW ANDREJ RUS J.R.296 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SOWICKI JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SCHUBERT WILHELM - - 1915-10-06 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
STACHOWIAK JÓ. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
ŚWIĄDER JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEIDENBERG KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEPHAN GUSTAV - - 1914-08-28 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SEDLAG WILLIBALD - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SAVIČ JOVO INF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUNDITSCH MILADIN SERBIA - 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHAFER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHULZ OTTO - - 1918-03-20 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SOKOLOW MICHAEL RUSSE J.R.408/12A.A 1917-04-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SUBE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SKÓRA PETER - - 1917-11-30 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SEEMANN HEINRICH GEFR. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT LEONH LANDSTURMMANN UMLADE.KMDO STRADOM 1918-07-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STANICZEK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SZASZ STEFAN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNULTZ ERICH GEFR. D. RES. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STRAUBINGER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEGMEND J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEFAN ANTON GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANU PINKAS INF. IR 45 1918-08-13 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SLOWIK JOSEF - - 1916-08-27 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
SWOBODA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARK ERICH RESERV. - 1918-04-12 WULVERGEM Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SIEGEL JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMARTIN JOHANN GEFR. 2.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SALIC P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SAPOSCHNIKOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.35 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SASSINEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHARMANN A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
STEGER HEINRICH LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-07 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SLAT MARIU GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHÜTZ MAX VIZEFELDWEBEL 3 K. INF. REG. 69 1914-12-02 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHMIDT ROBERT - - 1914-11-23 - Złoczew miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki łódzkie - - -
SMIETANA JOHANN - - 1916-05-21 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIKORA JULIUS - - 1915-05-22 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SKALICKY VINZENZ LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ REINHARD - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STEFFEN KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SUCHAN JOSEF - - 1917-08-23 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEIF RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRÖTER PAUL - - 1914-09-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEYFARTH OTTO ERS.RES. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAWELL WILHELM - P.R.I.B. 19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SPLITTGERBER AUG[UST] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SIEBENHAAR OSWALD - - 1918-03-25 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHULTZ B. - - 1918-??-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SOSNOWSKI FRANZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SCHULZ GUSTAV GEFR. DRAG. REGT. 10 1915-1915 - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SARZYŃSKI MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHWENKE ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SITNER ARNO UNTEROFFIZIER LLDW.INF.RGT 107, 8K 1914-12-11 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOH?? KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHATZMANN JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUKLIS GEORGI RUSS. INF.REGT.106.7.KP. 1915-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHLIWINSKI AUG. PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINIG PAUL WEHRM. - 1917-08-01 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFAN SAWE GEM./RUM. I.R.75 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STEIGER - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1888-05-30 - -
STEIN WILHELM - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1893 - -
SCHUBERT HERMANN LANDSTURM - 1915-03-03 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHIMANSKI - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHLUKERT FRANZ JNFANT.  K.U.K.J.R.84,12 K.  1915-04-26 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHNEIDER JOSEPH - - 1916-05-24 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHATTEINER BERNHARD SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-12 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARIN MARTIN GEM./RUSS. I.R.116 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SEDLACZEK ALOIS - - 1918-11-11 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SNAGA ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STRÓŻYK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SCHWERTNER ADOLF KPL. SCH.R. 10 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOWINSKI SIMON - - 1914-11-29 - Boczki Stare wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SZAKIEROW MIRDOHLT - - 1916-01-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
SŁUPECKI M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SOLC ÁDÁM ŐRVEZETŐ 9/2.HONV.GY.E. 1915-03-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIFERT KARL MUSKETIER 9 K. JNF. REG. 32 1915-03-10 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SKRUDLIK FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SIMONČIČ MARTIN INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHENNACH GOTTFRIED LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SKLADNY JOS.(EF) - - 1915-05-02 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKLIFASOWSKI JAKOB UTFFZ/ROSJA I.R.71 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHNEIDER F. JÄGER 2 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
STAF WŁADYSŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SANGER EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STELMASZCZYK ST. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
ŚWIĄDER WALENTY