Nazwisk w bazie na literę S: 9307

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
S(?)OHNABELRAUCH . VIZEWELDWEBEL 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
S(SZ)AMBOR JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1915 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
S... ? - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
S...ER ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
S? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? FRIEDRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
S? JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S? ALFERD - - 1915-12-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
S? ROBERT - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
S? PETER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S???NZIG GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S???PIN AUGUST - - 1917-09-10 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
S???S?K EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S??ERKE PAUL GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
S??ESNY RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S??ON ROBERT - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
S?ARGARD WALTER - - wrz-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
S?CHER FRANZ JOSEF INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
S?ENKE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
S?EP ? MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
S?LLMEIER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
S?ZE JOSEPH - - 1917-05-10 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SA???ST PAUL - - 1917-09-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SA?ES??KI - - - 1915-06-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SAAGE HERMANN LDSTRM. R.J.R. 205/9K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAALMANN ALFRED UNTOFFZ. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
SAAMEN PETER GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAAR JOHANNES GEM/ROSJA I.R.95 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAAR RŸDO RUSS. INF.REGT.116.4.KP. 1915-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAARE ERNST FLDW.LTN. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SABA AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SABANSCHIN TSCHEEHDIN GEM./RUSS. I.R.251 1916-10-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SABART HANS - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SABASCH FELIX - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SABATH JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SABATHIEL JOSEF JNFANT.  K.K.L.E.B.495.3K.  1917-06-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SABATHIL KARL LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABATIAK MICHAEL - SCH.R. 19 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SABATKE PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABAWSKI ANTON ZIVIL - 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SABBATINO VINCENZO GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SABBATUCCI ULDERICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1827-06-02? - -
SÄBEL ABRAHAM LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABEL GAWRYŁO ERS.RES. I.R. 58 1914-12-11 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SABIACENKO GRZEGORZ PODOFC. LB. GWRD. LITW. P.P. 1915-12-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 130
SABIAK JACOB KPL. UI.R. 3 1915-04-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SABIBJEK ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.127 1918-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SABIĆ JUSIN INFANTERIST BOSN. HERZ. I.R. 2 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
SABINTIEW IWAN - - 1917-02-01 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SABIROW NURIACHMUT GEM/ROSJA I. R. 300 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SABISCH AUGUST - - 1915-03-18 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SABLATTNIG JAKOB JG. F.J.B. 1 1914-12-19 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
SABLIK KAZIMIERZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SABLIK VICTOR JOSEF INF. I.R. 81 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SABLIN FILIP SZER. - 1918-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SABLOTNI FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SABOLEW GRIGORI GEM./RUSS. SCH.R.41 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SABOROWSKI ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SABOROWSKI FR. WEHRM. 9. / GREN. REGT. 1 1914-11-10 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SABOTIN JEGOR UTFFZ./RUSS. I.R.265 1917-11-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SABOTTINI FRANCESCO - 3.ALP. 1918-09-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-08 - -
SABRODIN ILIA GEM/ROSJA I.R.476 1915-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SABROVSKI O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SABRUDIN JWADIN GEM/ROSJA LEIB.G. 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SACCANI PIETRO SOLD. 202.FANT. 1918-02-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-05-25 - -
SACCHETTI AUGUSTO SOLD. 252.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-22 - -
SACCHI BONAVENTURA SOLD. 125.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SACH IWAN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SACH?? EMIL - - 191?-05-27 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SACHA JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
SACHA ALOIS - - 1918-04-23 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SACHA OTTO - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SACHA STEFAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - POSEŁ
SACHABDYNOW MUCHAMED INF. IR 34 1915-04-10 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
SACHAJ LEOPOLD LDST.INF. I.R. 57 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SACHANOW MICHAEL RUSS. I.R.14 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SACHANOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.474 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SACHARA JOHANN RUMÄN JNF.REGT.64.4.KP. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SACHARATURA CHAIMA ROS. - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SACHARENKO ANDREAS UNT.OFFZ. / RUSS I.R.293 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SACHARENKOW DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.333 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
SACHARIA TODOR RUMUNIA JNF.REGT.48.9.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SACHARJUTA JAKOW GEM/ROSJA I.R.?80 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SACHAROW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.324 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SACHAROW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 322 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SACHAROW GRIGOR GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SACHAROW GRIGORI GEM/ROSJA GR.R.5 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SACHAROW STEF. RUSS. OFFIZIER LEIB. GARD. REG. LITAUEN 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SACHAROW FHILIPP GEM./RUSS. I.R.29 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SACHARTSCHENKO MAKAR GEM/ROSJA I. R. 21 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SACHARTSCHUK EWOOKIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SACHER FRITZ - - 1918-12-06 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SACHER FRANZ - - 1915-05-24 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SACHER EMIL UNTFZ. - 1914-12-29 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SACHER HELM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SACHER PAUL - - 1914-11-10 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SACHER LONGINUS - - 1915-09-21 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SACHER PAUL - - 1914-09-10 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SACHER WIDRIN - - 1916-01-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SACHLER OTTO GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SACHOSKI GORDEI GEM/ROSJA I.R.122 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SACHS RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-21 - nagrobek
SACHS O. - - 1917 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SACHS F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS ROBERT RUSS. ART.BRIG.20.2.KP. 1915-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SACHS J. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS O. - - 1917 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SACHS SALLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
SACHS PAUL UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACHS H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS ARTHUR GRENADIER 3G.GR.R.8K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SACHS OSKAR KANONIER 2.BATTR.FELDARTL.RGT.6 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-01-24 - -
SACHSE HERRMANN - - 1917-09-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SACHSE HANS ARNOLD LEUTNAN.D.R F.ARTL.RGT.10.4K 1915-07-31 - Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie - - -
SACHSEN - HEIMER W. VIZEFELDW. FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SACHWITZ BERTHOLD - - 1916-06-13 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
SACICE FIODOR - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SACILOTTO GIUSEPPE SOLD. 20.BERS. 1918-08-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SACIUCH HORDAJ HPTM. RUSS.I.R. 643 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SACK RICHARD RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SACK AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SACK WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SACK EDMUND GEFR. LIR.?/6K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SACK ERICH - - 1918-03-21 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SACK HERMANN ERS.RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SACK KARL - - 1916-08-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SACK OTTO SOLDAT LDW.INF.RGT 133, 12K 1914-12-06 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SACKEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SACKEL B - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SACKUR ALBERT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACKUR VIKT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-01-18 - Rotunda i nagrobek
SACKUR ERNST GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACOIANU NICA GEM./RUM. I.R.41 1917-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SACOR HENRI GEM./RUSS. I.R.95 1916-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SACU JON GEM./RUM. I.R.68 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SACU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.50 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SÄD PAUL MUSKETIER RES.INFT.REGT.266/10.KOMP. 1915-02-24 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SADAGURSKY CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 37 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SADDELER WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SADDIK AUGUST MUSK. PRIR 267 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SADECKI HERMANN GREN. KPGGR 1 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SĄDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SADIKOW SAKIR GEM/ROSJA I. R. 178 1918-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SADIKOW ANTONI - - 1919-12-04 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SADILEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SADLIK JOSEF ZGSF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SADLIK JÓZEF - - 1932 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SADLIK JAN - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
SADLO HEINRICH - - 1919 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SÁDLO WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SADONIKOV PAUL RUSS. SOLD. - 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SADOROSCHIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.305 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SADOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SADOWSKI STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SADOWSKI ANTON UTFFZ/ROSJA I.R.111 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SADOWSKI PAWEŁ - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SADOWSKI G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SADOWSKI MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SADOWSKI STEFAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SADOWSKI VIKTOR RUSS.ZIVILGEFT. - 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SADOWY WINCENTY - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SADUS WLADISLAUS INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SADY MATEUSZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 GWOŹDZIEC -
SADYKOW S. - 26 P. 2 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SADZIK FRANZ - - 1917-06-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1874-10-25 - -
SAEGER WILHELM MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SAFADER CZESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SAFANOW STEPAN GEM./RUSS. F.A.R.37 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SAFAR GYULA PION. KOL. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
ŠAFAŘ JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŠAFAŘIK JOSEF - I.R. 36 1915-01-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SAFAROW JEGOR GEM/ROSJA I.R.98 1919-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAFIAN STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SAFJULIN RACHMABULA GEM/ROSJA I.R.306 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAFOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.314 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAFONKIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-04-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAFONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.30 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SAFONOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.102 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAFRA FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SAFRANOW PAWEL ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAFROMOW IWAN GEM/ROSJA I.R.53 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SAGAN ALEXANDER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SAGAN KONRAD - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAGAN JOHANN - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAGANAJEW MICHAEL GEM./RUM. I.R.2 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAGANOWSKI MAXIMILIAN (MAKSYMILIAN?) GREN. 12. KOMP. GREN. RGT. 9 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAGE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SAGE JOSEF UNTEROFFZ. - 1914-08-25 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SAGENKO JOSEF RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SÁGL WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SAGMEISTER RUPERT JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAGORSKI GOTTLIEB - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
SAGREBIN SIMION RUSS. INF.REGT. 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAGRIATELLI LORENZO - - 1918-03-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-17 - -
SAGUDAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.47 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAHLER ? - - 1915-07-20 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SAHM JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAHMA R - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SAHMEL MART - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAHN ANDRY RUSS. SOLD. - 1914-12-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SAHON RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SAHON AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SAHS E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SAICZEW SEMJON GEM./RUSS. I.R.27 1915-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAICZEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.268 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAIDEL WILHELM - - 1914-09-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891-04-10 - -
SAIDL JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAIFOK ANDREAS INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.1
SAIKIN JEGOR GEM/ROSJA I.R.104 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAIKIN TARAS GEM/ROSJA I.R.204 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAILER ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SAILER GUSTAV - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SAILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.193 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAIMAGOW WASILY ROSJA JNF.REGT.250.4.KP 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAINULIN CHAN GEM/ROSJA I.R.284 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAIRASDEW WAROS GEM./RUSS. I.R.3 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAIREW WASILI GEM./RUSS. I.R.8 1916-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAITSCHIKOW JWAN RUSS. INF.REGT.306.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAITSZKIN EGOR ZOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 251 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SAITZEW DIMITR GEM/ROSJA I.R.118 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAITZOW GERASIM RUSS. INF.REGT. 81.3.KP. 1915-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAIZEW STEFAN GEM/ROSJA I.R.149 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SAIZEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.81 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAIZEW SEMJON GEM./RUSS. I.R.57 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAIZEW WASILI RUSS. INF.REGT.144 1917-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAIZEW PETER ROSJA ART.BRIG.53.1.KP 1915-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAJAK JOS. - - 1915-09-24 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAJKA TAT?? - - 1914-03-19 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SAJKO LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-10 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAJKO ANTON INFT K.U.K. IR 58 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 09.08.1915
SAJKOW PAWEL - - 1916-12-13 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SAJONZ ANTON GEM/ROSJA I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAJONZ EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SAJONZ PETER - - 1915-08-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAJONZ ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SAJONZ ALEXANDER - - 1918-03-31 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SAJONZ WILH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SAJOR EDWARD SZER. SZKOŁA KURSU MIŃSK MAZ. 1917-09-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SAK ERNST MUSK[ETIER] - 1917-11-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SAKA - - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SAKALOWSKI KARL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SAKARA MAXIM GEM/ROSJA I.R.11 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SAKIS KARL RUSS.SOLDAT - 1918-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAKOLNIKOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.2 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAKOTULIN CHAKINJAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 80 P.P. 1917-03-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SAKOWSKI SAMSON ROSJA JNF.REGT.114.10.KP 1915-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAKSIDA MARIUS JG. F.J.B. 20 1914-12-20 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
SAKUSSKIN MICHAEL GEM/ROSJA I.R.297 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SALA LUDWIG INFT. L.I.R. 16 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.72
SALA FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SALA JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SALAHORU MICHAI RUMÄN JNF.REGT.67.4.KP 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SALAINCZYK J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SALAINCZYK P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SALAINCZYK J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SALAMACHA STANISLAUS GEM/ROSJA I.R.493 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SALAMANDREI CESARE SOLD. 247.FANT. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-02 - -
SALAMICH M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALAMON ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SALANGA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SALANGA FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SALANGA VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SALATA JOHANN INF. K.U.K. I.R. 66 1914-11-21 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALATA ANGELO SOLD. 2.GEN. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-01-18 - -
SALAWA VALENTIN ÖST.UNG.SOLD. - 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SALAWA JOSEF - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SALBORN WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALCHNER ANTON JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SALEIK FRITZ MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SALEIKE FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALEIN OTTO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SALEKOW GARIFULA GEM/ROSJA I.      R. 108 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SALEMANOW KARP GEM./RUSS. I.R.144 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SALENKOW IWAN RUSS. INF RUSS.I.R.124 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALERNO SALVATORE SOLD. 986.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-12-17 - -
SALESCHUS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zatarta
SALESKI EMIL KANONIER 3.BTT.FELD.A.R.71 1914-11-18 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SALETNIK MATTHIAS LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SALETNIK JAN - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALEWSKI P. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI GUST GEFREITER 9 K INF REG 146 1914-12-18 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
SALEWSKI - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI - WEHRMANN L.J.R. 5 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SALEZYN JOHANN INF. I.R. 55 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALGER FRIEDRICH - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SALIC P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALINSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. 106 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
SALINSKI RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
SALIS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALISONI G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALITZKI JOSEF RUSS. INF.REGT.113.5.KP. 1915-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SALIU JON GEM./RUM. JA.R.1 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SALLACH FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SALLACH ADALBERT MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SALLER ANTON RES.SCH. SCH.R. 1 1915-02-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SALLOCH GUSTAV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SALM FRITZ GEM/ROSJA I. R. 26 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SALM FRANZ KA. - 1914-10-04 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SALNIKOW JEFIM RUSS. INF.REGT.254.2.KP. 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SALOGUB MICHAEL GEFR./RUSS. I.R.3 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SALOMON A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SALOMON KARL - - 1918-07-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SALOMON LEONARD ? 3.5.GGR 1914-11-24 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SALOMON FR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SALOMON LEOPOLD SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SALOMON SALLY - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SALOMON JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
SALOMON GABRIEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALOMON WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
SALON ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SALOSTOWITZ L. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SALOW HERMAN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SALSKI JÓZEF - - 1915-07-15 LIPNICA MUROWANA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SALTO ALESSANDRO SOLD. 62.SAN 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-25 - -
SALWICZEK SIEGFRIED - - 1918-02-16 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-03-16 - -
SALWICZEK FRANZ - - 1916-10-16 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SALZBURG FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SALZER FRITZ - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SALZLIEDER GERH. MUSK. - 1915-05-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SALZMAN - MUSK. 3K / IR 250 - - Szypliszki wieś, gm. Szypliszki, pow. suwalski podlaskie - - -
SAMACHWALO IWAN GEM./RUSS. I.R.98 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAMAK ANDREAS HONV. H.I.R. 15 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.79
SAMAL LADISLAUS FÄHNR.I.D.RES. I.R. 98 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SAMAL PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SAMALA JOHANN INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SAMALIS VIKENTE RUSS. ART. BRIG.29.1.KP. 1915-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMALIZOW MISZKA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
SAMALOW PLATON GEM/ROSJA I.R.116 1915-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAMANEK STEFAN INF. K.K.L.I.R. 25 1914-12-11 - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SAMARA GAWRIL GEM/ROSJA I.R.142 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAMARKOW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAMARZEW OSIP GEFR./RUSS. I.R.184 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAMATAJEW DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.2 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SAMBUCO ERNESTO SOLD. 76.FANT. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-08 - -
SAMDEJ SIMON JG. F.J.B. 24 / T.K.J.R. 2 - - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SAMEK - INF. IR 36 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAMELIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SAMELSON HANS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SAMELUKOW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.1 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAMIEC GEORG JG. - 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SAMIEL??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SAMIETZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SAMIONOFF PROCHOW RUSS. INF.REGT.162.10.KP. 1914-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMKISZ IGNAT ROMANOWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SAMKOWA ARTEMIR INF. RUSS.I.R. 168 1915-03-17 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAMLAND - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SAMLIN STAN. WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
SAMMER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAMNIUS ACHWANAZY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 205 P.P. 1917-06-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SAMOCHWATOW T. INF.RUSS. I.R.123 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SAMOILA NICOLAE RUMÄN JNF.REGT. 70.?KP. 1915-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMOILA JON RUMÄN ART..REGT.3.13.KP. 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMOILA STAN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAMOILENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAMOJLOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.89 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
SAMOK ADAM GEM./RUSS. I.R.2 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAMOL JULIUS - - 1916-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SAMOL ISIDOR - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SAMOL IGNATZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SAMOL JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SAMOLEWSKI STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SAMOLUKOW DEMETER, TIMOFIEJ ZGSF. RUSS.I.R. 165 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SAMOPIENKO SERGEJ UNTOFFZ.  SAMOG.GREN.R.7  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SAMOYCLEF NIKOLEY - - 1916-03-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAMP FRANCISZEK - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SAMP JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SAMPL LORENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAMPLAWSKI ST. GEFREITER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SAMSE WILLI - - 1920-03-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-11-30 - -
SAMSIK LUDWIK - - 1918-04-01 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SAMSIN CIRIL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-08-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SAMSONOW MICHAI GEM./RUSS. I.R.105 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SAMSONOW DANILO UNTFF/ROSJA ART.BRIG.53.6.KP 1915-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMSURA WASILI AUSTRIA - 1915-08-13 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SAMTLEBE K. MUSKETIER 4 K R INF R 229 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SAMUEL SAVU GEM./RUM. I.R.80 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAMUEL WILHELM - - 1917-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SAMUEL FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SAMUEL ARON GEM/RUMUNIA JÄ. R. 1 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SAMUILOW JWAN ROSJA JNF.REGT.110.16.KP 1915-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMULIWOITZ - FDW. LTN. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SAMZOW MATWEI GEM/ROSJA I.R.107 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAMZOW PETER ROSJA JNF.REGT.61.9.KP 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAN PANDURU UTFFZ./RUM. I.R.41 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAN???? HERMANN - - 1918-03-23 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
SANCKUHL K. UNTEROFFIZIER 1 KOMP. ERS. BTL. INF. RGT. 19 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SAND WALTER - - 1918-07-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SAND WILLI - - 1917-03-02 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SANDA JOAN GEM./RUM. I.R.43 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SANDAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SANDALSKY DAMJAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SANDAR DERWATIS PIONIER K.U.K. PION. BAT. 5/5K 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SANDAU WERNER ERS. RES. L.J.R.19/3K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SANDBERG ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SANDER KARL - - 1920-10-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-08-14 SAGAN -
SANDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SANDER ROBERT VIZEFLDW. J.R.74. 3.KOMP. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
SANDER WILHELM RUSS.KNABE FLUCHTING 1916-06-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SANDER MAX GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANDER SIMON LANDSTURMMANN 3 LDST.INF.BATL. METZ XV/2, 3KP 1917-10-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SANDER WILHELM - - 1918-07-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SANDER HERMANN - - 1915-08-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SANDER FRITZ UNTOFFZ. RJR 220/1K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SANDER HUGO - - 1919-03-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
SANDER PAUL - - 1918-10-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko pomnik
SANDER KURT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANDHUSEN D. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SANDMAN P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SANDMANN FRITZ - - 1914-08-22 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
SANDMANN ERNST - - 1918-03-28 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SANDON ANTONIO SOLD. 97.FANT. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-07-25 - -
SANDOR EHDI JNFANT. K.U.K.J.R. 23/1K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SANDOR MIETE ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 82 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SANDOR ISTVÁN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-02-16 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SANDOR IGNATZ ERSATZ-RESERVIST K.K.INF.RGT 62, ERS.BATL 1915-04-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SANDOR ALEXANDER KPL. K.U.K. H.R. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SÁNDOR IGNATZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SÁNDOR JÓZEF LTN. (HADNAGY) K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDOR GUSTAV - - 1918-06-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SANDOR ALEX GEFREITER K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SANDOR HARWAT - - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SANDOR JOSEF INF. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SÁNDOR MÁRK HONV. K. UNG. L.I.R. 7 (M. K.I.R. 7 HONV. GYAL.EZR. ) 1914-12-24 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDRE SANTO CAP. 165.MITR. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-06-21 - -
SANDRI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDRINI ANGELO SOLD. 227.FANT 1918-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-01 - -
SANDRU NIKOLAUS KPL. K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDSTEDE HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SANDU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SANDU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SANDU JANCU GEM./RUM. I.R.36 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SANDU KONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SANDU PETRE UTFFZ/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SANDU RISTEA GEM/RUMUNIA I.R.60 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SANDU TUDOR RUMÄN INF.REGT.47.4.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SANDU GHEORGHE RUMUNIA I. R. 302. KP. 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SANDU JON GEM./RUM. I.R.76 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SANDU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SANDU RADU RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDU TODER RUMÄN INF.REGT.47.11.KP. 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SANDWEG GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SANER RICHARD - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
SANER(?) FRANZ MUSKETIER ? 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SANETRA JÓZEF - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SANETRA FRANZ - - 1918-03-31 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ŠANFRUČEK JAROSLAUS LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANFT - MUSK. 3.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SÄNGER JOSEF MUSK. P.R.I.R.218 - - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SÄNGER KURT RESERVIST LDW.INF.RGT 133, 3KP 1914-12-30 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SANGER EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SANIAKOWICZ MAKARIJ SAPP. RUSS.S.B. 21 1915-01-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SANICZ FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANITSCH TICHOMIR GEM./SERB. K.R.1 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SANKALA FRANZ - - 1918-08-31 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SANKOWSKI JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1915-01-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SANOCKI JOHANN INF. IR 57 1915-08-26 - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANOK JAKOB GFT. ? 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SANOTIUK JOHANN E.R.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SANSALONE NICODEMO SOLD. 76.FANT. 1918-05-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-07 - -
SANTA ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1915-02-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SAŃTA JOHANN RES.INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SANTALAB FRANZ JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SANTELI CAETANO SOLD. 845.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-22 - -
SANTER KARL WEHRMANN 2.KOMP.BEKLEIDL.JNGSAMTVI.A.K. 1916-10-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-12-23 - -
SANTER KARL ZGSF K.U.K. I.R. 30 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
SANTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANTER, Edlern von Rriedenegg, Dr HERMANN OBLTN.I.D.RES K.K.K.SCH.R.II 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SANTIN ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANTONI GIACINTO SOLD. 156.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
SANTONI PIETRO ERS.RES.JG. TKJR 1 1915-04-10 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANTORO VITO SOLD. 68.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
SANTURA JOHANN - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SANU PINKAS INF. IR 45 1918-08-13 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SANUZEW MART - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SANZART MYKOLAJ RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SANZOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.237 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SAON MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAPAROWCZOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.90 1919-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAPEGLIN IWAN - J.R. 205 1918-09-29 THULE GUT Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1896 - Kriegsgefangene / jeniec
SAPERTOW WASSILI GEM./RUSS. F.ART. 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAPIEWALOW KUSMA ROSJA JNF.REGT.105.5.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SAPITKO GRIGORI INF. RUSS.I.R.145 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAPITON DANIEL INF. RUSS.I.R. 166 1915-03-29 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAPODOJEW IWAN GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAPOR MICHAŁ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAPOSCHNIKOW SERGEI SOLDAT 2.RUSS.PIONIER-KOMPAGN?? 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-10 - -
SAPOSCHNIKOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.35 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAPPICH WILH. - - 1915-05-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SAPPICH F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SAPPICH FRANZ - - 1917-08-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SAPPOK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAPSIN STEPAN ROSJA JNF.REGT.91.1.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAPURIN PAWEL GEM/ROSJA I.R.222 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAR?ED?E? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
SARA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 56 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SARACZEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.53 1916-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SARAJEW FEODOR GEM/ROSJA G.R. I 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SARAJEW IWAN - - - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SARAN WALTER LEUTAN. D. RES. 2. GRES. R. 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SARANSCHA MARK GEM./RUSS. I.R.406 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SARASA HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SARATOWKIN IWAN GEM/ROSJA GR. R. 11 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SARAVANJA TOMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SARAWARA JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SARAWARA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SARBIC ALEXANDER GEM./RUM. I.R.26 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SARBINOWSKI WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
SARBINOWSKI J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SARBU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SARBU PARSEU RUMÄN JNF.REGT.59.8.KP. 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SARBU CULCEA GEM/RUMUNIA I. R. 82 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SARDIKO ANTON UTFFZ./RUSS. I.R.310 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SARDU VASILE GEM./RUM. GEB.A2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAREMBA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SAREMBA GUSTAV GEFR. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAREMBA ERICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SAREMBE JOSEPH - - 1918-10-23 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SAREMBE PETER LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SARETZKI H. LDSTM. 1 K. LDSTM. BRAUNSBG - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie ????-??-29 - -
SARI URBAN INF. I.R. 60 1915-03-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SARIĆ IVAN INFT K.U.K. B-H IR 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 10.07.1915
SARIN MARTIN GEM./RUSS. I.R.116 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SARINGER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŠARKA LEOPOLD INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SARKOW ALEXEI GEM./RUSS. F.A.R.8 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SARKYN PANTELEI SOLD. RUSS.I.R. 255 1915-05-16 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARN DEMETRIUS UNG. SOLD. K.K. I.R. 50 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MUSZA -
SARNA ADALBERT INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARNA ANDREAS WEHRMANN. R.J.R.46/6K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SARNA STANISŁAW LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARNECKI IGNATZ LDST. INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SARNER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SARNES ROBERT - - 1918-07-27 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SARNES JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SARNES LUDWIG - - 1915-06-06 IN GALIZ Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SARNES ALBERT - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SARNES FRANZ - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SARNIK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SARNOCH G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SARNOWSKI WACŁAW LEGIONISTA 1 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SAROJKYN JAN - I.R. 45 - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SARONOW DIMITRI UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.80.1.KP. 1915-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SARSATZKICH ANDREI GEFR/ROSJA I. R. 5 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SARSCHITZKI - GEFR. 7 K. INF. R. 152 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SARTAKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SARTINOW SARAFISLON GEM/ROSJA I. R. 53 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SARWA STOUDIN GEM./SERB. I.R.9 1919-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SARWAS STANISL. - - 1915-07-19 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SARWATINON HIMIDOTIN GEM./RUSS. A.R.63 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SARYTSCHEW IWAN GEM./RUSS. I.R.150 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SARZANO PIETRO SOLD. 3.ALP. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
SARZIO FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZIO AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZYŃSKI JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SARZYŃSKI MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SAS KAZIMIERZ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SASAK FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SASANOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.94 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SASCHIK TIMOFIEJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SĄSIADEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SASIC GABRIEL JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-20 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SASICKIJ ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SAŠINKA FRANZ AS.-ARZT I.D.R. J.D.S.A. 12 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SASIPKIN LAONTI GEM/ROSJA I.R.149 1918-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SASIPKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.232 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SASIROWSKI JOHANN - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SÁSKA STEFAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SASON GRIGORI GEM/ROSJA I.R.189 1919-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SASONOFF JWAN RUSS. INF.REGT.141.7.KP. 1915-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SASOR WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SASS HUGO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SASS FRANZ UTFFZ. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SASS KARL - - 1916-10-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
SASS HERMANN MUSK. - 1916-04-02 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SASSBACH SIEGMUND VER.DR - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SASSE OTTO - - 1915-03-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SASSE - MUSK. BERGARCH BATL.3 19??-07-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1882-??-24 - -
SASSI PIETRO CAP. MAGG. 40.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SASSIN GERHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSIN PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSIN ROBERT WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SASSINEK ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASULA FEODOR UTFFZ/ROSJA I.R.127 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SASURSKI IWAN - IR 83 - - Cieklin I (nr 12) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SATACH ADAM INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATALOW SEMEN RUSS. - 1914-10-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SATEK VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.27
SATEK ROMAN OFFZ. D. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATILER FRANZ - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SATIN MATWEJ GEM./RUSS. I.R.290 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SATINSKI VINZENZ ERS.RES. I.R. 100 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SATORY JOHANNES - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SATRAK LUKA JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - ojciec - Andreas
SATRAK LUKA JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - ojciec - Mateo
SATRANSKY JOSEF ERS.RES.INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATRAPA JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SATSCHEK KONST. RUSS. INF.REGT.65.3.KP. 1915-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SATTIG JOHANN PION. PB 21 1915-05-03 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATTLER EMIL INF. IR 100 1915-04-21 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATTLER ADALBERT LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SATTLER WILH. LANDSTURMM. II L.J.B. BRESLAU I 1915-01-05 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SATTLER EDUARD KDTT. ASP. OBJG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SATTLER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 6 1915-04-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SATUSCHKIN GAWRIL GEM/ROSJA I.R.243 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SATYK JAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SATZINGER RUDOLF HPTM. F.J.B.30 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAUDRICH GROF - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SAUEH ERNST MUSKETIER I.R. 208 / 17K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAUER GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SAUER - - - 1915-03-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SAUER ERNST MUSKETIER R.I.R. 208 / 12K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAUER WILHELM - - 1918-07-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SAUER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAUER KUNO SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ 4 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-22 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
SAUER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAUER KARL - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
SAUER JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SAUER RICHARD - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAUER ROBERT MUSK. - 1914-10-19 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
SAUER KARL FUSILIER 1.G.R.Z.F.9K. 1915-07-23 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAUER HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SAUER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAUER BRUNO - - 1916-01-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SAUER PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SAUER ERNST MUSKETIER J . R . 208 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAUER KONRAD MUSK. - 1915-09-13 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAUER RICHARD - - - - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SAUER OTTO OB.. GEFR. - 1918-09-28 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAUER PAUL - - 1914-11-02 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
SAUER RUDOLF KAN. K.K. LDW. F.K.R. 13 1914-12-21 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAUER RICHARD MUSKETIER IR 58, 11K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SAUER RICH. UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAUER KURT - - 1915-03-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SAUER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SAUER JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAUER OTTO MUSK. - 1915-02-22 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
SAUER? PAUL - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SAUERBACH PETER PODOFICER ARMII NIEMIECKIEJ 9 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
SAUERMANN - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SAUERMANN PAUL WEHRMANN L.J.R.23/2K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SAUERSTEIN EDUARD LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAUHE GUSTAV SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAUKER ? SZER. 4.27 1914-11-10 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SAUKUJ JOHANN INF. J.R. 99 1915-07-09 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SAUL JOSEF - PREUSS.RES.JÄGER BARL.19 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SAULCA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SAULEA GHEORGHE GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAULKE AXE FELDARTILERIE LEUTNANT D. RES. - 1919-08-22 - Miłków wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1895-11-09 - -
SAULSKI ANS ROSJA ART.BRIG.20 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAUNIK FERDINAND INF. IR 97 1914-12-23 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SAUPE - GREN KGL.D.KAIS.AUGUSTA GARDE GREN.RGT 41/1 1915-05-24 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SAUR JOHANN UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAUSGRUBER CHRISTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAUTER LUDWIG UNT. OFF. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-24 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAVA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAVA GEORGE GEM./RUM. I.R.48 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAVA STAN RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAVASTA NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAVIČ JOVO INF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAVIC MAKSIM INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1891 - -
SAVOR JOHANN INF. I.R. 17 1915-01-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SAVORA JÁNOS HONV. H.I.R. 20 1915-02-01 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAVU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.7 1917-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
SAVU MARIN GEM./RUM. I.R.43. 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAVU JON GEM./RUM. I.R.30 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAVU FLORC GEM/RUMUNIA I. R. 32 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SAWA MIHAI GEM/RUMUNIA I. R. 57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
SAWADE - SRGT. - 1918-10-?? MEDEA PERME Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
SAWADE GUSTAV - - 1917-07-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SAWADINOW FOSCHETLIN GEM/ROSJA I. R. 10 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAWALA WINCENTY - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALA IGNACY - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALLISCH KARL MUSK. - 1919-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-08-23 Wendischbuckow obelisk
SAWALLISCH ALB. MUSK. 10.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SAWANCZUK K.C. FELCZER/ROSJA INTEND.2 ARMII 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890-05-21 - -
SAWANTSCHUK KONSTANTIN UTFFZ/ROSJA I.R.72 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAWARSOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.60 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SAWATIC SCHIWKO GEM./SERB. I.R.6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SAWATZKI FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
SAWATZKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
SAWATZKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SAWCZAK PETER ERS. RES. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAWELJEW JEFIM GEM./RUSS. I.R.110 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAWENKOW KUSMA GEM./RUSS. I.R.144 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAWERT ? FRIEDRICH MUSK - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SAWIALEW GAWRIL GEM./RUSS. I.R.453 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAWIC LASAR - - 1918-11-09 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SAWICKI ANDREAS JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SAWICKI LEOPOLD LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-10-28 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SAWICKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SAWICKI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 108 P.P. 1918-05-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SAWICKI LEOPOLD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1895-11-21 - -
SAWICKI IWAN RUS. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SAWICZ WUKOGA GEM/SERBIA I.R.12 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAWIDOW SEIDYK GEM/ROSJA I. R. 94 1917-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAWIELOW [WA]SILI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAWILLOW ILJA - - 1918-11-05 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SAWIN IWAN GEM./RUSS. I.R.444 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SAWINIK GREGORE GEM/ROSJA I.R.8 1917-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAWINOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.95 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAWINSKI GUSTAV - - 1918-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SAWITSCH RADOMIR SERB.GEF. - 1916-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAWITSCHEW ILJA GEM/ROSJA I. R. 282 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAWKIN ABAHAM GEM/ROSJA I.R.220 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SAWKO ANTON INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SAWKOW GREGOR - K.U.K. I.R.55 11.10.1914 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SAWOCZENKO WASYLI ZGFR. - 1915 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAWOREK JULIUS - - 1916-08-11 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAWOSDIN NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 94 P.P. 1917-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SAWRAN IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAWRINCZUK FEODOR RUSS. INF.REGT.250.11.KP. 1915-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAWRYT JOSZKO GEFREITER  - 1914-10-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SAWTSCHONOK AUGUST GEM/ROSJA I.R.48 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAWTSCHUK KANON GEM/ROSJA I.R.322 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAWTZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.493 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAWULAK PETER ERS.RES. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAWULOW SIMJOW GEM./RUSS. I.R.107 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAWUSCH MAX MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
SAWYLOW PETER ROSJA JNF.REGT.34.6.KP 1915-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAXER FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAXER ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAY? JOSEF - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SAZONOW EMILIAN RUSS. - 1914-11-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SAŁADYGA ? RUSS.I.R.38 - 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SBICK A. RESW. - 1915-03-04 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SBLLER PAUL - - 1915-07-29 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SBREANTA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SBURTEA JON GEM./RUM. I.R.72 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SC...USS KARL - - 1915-09-25 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCAGLIOLA EUGENIO SOLD. 90.FANT. 1918-02-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-12-07 - -
SCAGNET GIACINTO SOLD. 7.ALP. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
SCALA LUIGI SOLD. 41.FANT 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-01-? - -
SCALAT ALEXANDER GEM./RUM. I.R.64 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCANNO ANTONIO SOLD. 121.FANT. 1918-03-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-10 - -
SCANORNNEK GUSTAV RES. 2. KOMP. IR 32 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCAPOWAL PAWEL - - 1916-08-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SCARADORLI CESARE - - 1919-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-11 - -
SCARAMUCCI AGOSTINO SOLD. 282.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-02 - -
SCARANI SIRO SOLD. 4.M.T. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877-12-09 - -
SCARIA GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-05-20 - -
SCARIONI CARLO SOLD. 68.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-12-29 - -
SCARLAT FRANGULEA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCARLAT RACU RUMÄN JNF.REGT.75.15.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCARPA PIETRO SOLD. 272.MITR. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-21 - -
SCEWCZUK VAZYL - - 1915-01-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCH... RUDOLF - - 1915-11-23 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCH...OSOG JOSEF - - 1916-06-15 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? PAUL - - 1917-05-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCH? RICHARD - - 1916-12-28 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCH? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? AUGUST - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCH? RU? - - 1916-09-18 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCH??? RICHARD - - 1915-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH???? RUDOLF - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCH???? FRANZ - - 1915-08-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH?????? R. - - 1916-12-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCH??EMANN - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHA(LLOW)? FRANZ - - - - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen ?
SCHAAB FRANZ GEFR. KK BAON 103 2 KOMP. 1915 - Szubienice wieś, gm. Szczerców, pow. bełchatowski łódzkie - - -
SCHAAF FRIEDRICH FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAAF FRIEDRICH FUSILIER  L.J.R.72.7K.  1915-06-03 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHAAF - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHAAK PAUL RUDOLF JÄGER JÄGER REGT. Z. PFD. 10 1915-02-08 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHAAL GUSTAV - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHAAL LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAAR KARL JÄGER - 1916-08-19 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHAAR GERHARD MUSKETIER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHAAR RICHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHAAR HERMANN RESERVIST - 1914-08-22 ROSIGNOL Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1889-01-09 - -
SCHAAR ERWIN UNTEROFFIZIER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHAAR FRANZ - - 1917-05-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHAAR ADOLF RES. - 1914-11-23 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAAR GOTTLIEB - - 1916-03-27 - Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1880-01-02 - -
SCHAAR HERMANN GEFREITER - 1916-07-01 MAMMETZ Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1886-05-10 - -
SCHABACKER KARL - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHABANOW FILIP SERGT/ROSJA I.R.307 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHABERG HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHABERL HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHABL FRANZ LDST.INF. IR 47 1915-03-02 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABUNIN ANTON GEM/ROSJA I.R.285 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHACHE PAUL - - 1917-07-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-01-09 SAGAN -
SCHACHINGER JOHANN E.F.GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHACHINGER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHACHLER MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHACHNER JOHANN ÖSTERR.UNG.KRIEGER BERIT.TIROL.LANDESSEK. 1915-05-07 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHACHT - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHACHT PAUL GFT. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHACHT - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHACHTER DAWID SZEREGOWY - 1914-09-10 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SCHÄCHTER - - - - - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHACHTIN WASILI RUSS. INF.REGT.108.8.KP. 1915-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHACHTSCHNEIDER OTTO - - 1915-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHADE PAUL GREN. - 1918-03-27 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHADE GERHARD UTFFZ. RES. ART. RGT. 50 - - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE EMIL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHADE GUSTAV - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHADE HANS LEUTNANT - 1915-10-10 - Trzebicko wieś, gm. Cieszków, pow. milicki dolnośląskie 1893-05-13 - -
SCHADE WILHELM UT.OFFZ. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHADE ERNST - - 1915-05-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE WILLY VIZEFELDW. INF. REGT. 118 1916-06-09 - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHÄDEL ERNST WEHRMANN 2.KOMP.2.ERS.RES.JNF.RGT.10 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-07-16 - -
SCHADENBERG PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHÄDLER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHADOCK ADOLF - - 1918-03-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHADOLA SIMION RUSS. RUSS.I.R.52 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHADOW PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHADOWKE H. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
SCHADRIN ERMIL GEM./RUM. I.R.37 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHADWINKEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHADY FRANZ - - 1917-07-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHAEDLER EMIL UOFFIZ RAM KOL. 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 05.07.1915
SCHAEFER ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHAEFFER MORITZ FRIEDR. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHAER GERHARD - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHÄFER GUSTAV - - 1918-11-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-11-03 DREHNOW -
SCHAFER WILLI - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHAFER ? LTN. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHÄFER FRITZ - - 1917-05-29 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHÄFER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFER WILLI - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHAFER JOSEF GFT. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHÄFER FRANTZ - - 1916-07-15 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHÄFER KARL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHÄFER ARNOLD JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHÄFER OSWALD UTFFZ. - 1915-01-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-06-24 - -
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SCHAFER HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHAFER REINHOLD UNTEROFFICIER (PLUTONOWY) 101 REGIMENT PIECHOTY 1916-07-29 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-08-09 - -
SCHÄFER WILHELM UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÄFER SIMON GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
SCHÄFER EDUARD RUSS. ART.BRIG.29.3.KP. 1915-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHÄFER A. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHÄFER AUGUST - - 1915-08-27 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHAFER F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FRIEDRICHSBERG -
SCHÄFER W. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÄFER PAUL - - 1918-02-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHÄFER MAXIMILIAN RESERVIST RES.J.R.64/1K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHÄFER KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHAFER JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHÄFER FERDINAND - - 1915-02-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAFER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHÄFER GUSTAV - - 1917-07-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHÄFER EDUARD - - 1916-07-05 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHAFER A. - - 1915-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHÄFER GUSTAV - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHÄFER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFER KARL ERS. RES. LIR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
SCHÄFER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
SCHÄFER PAUL WEHRM. 2 KP. LDST. BATL. XX/4 1914-11-19 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1877-09-06 - -
SCHÄFER PAUL LANDST. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHÄFER TEODOR UNTOFFZ RJR 220/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHAFER W. - 6. K. INF. REG. ? 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHÄFER HEINR. GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÄFER A. LTD. P. (?) - 1914-12-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÄFER M. LANDSTM. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHAFER P. - - 1918-12-09 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAFER JOHANN - - 1915-09-14 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SCHAFER RICHARD PAUL LANDWEHRMANN CK.U.CK. 18 REGIMENT PIECHOTY (Kraków?) 1915-12-25 JEKATERINOSLAW Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-08-09 - ZMARŁ W NIEWOLI
SCHAFER JOHANN - - ????-09-10 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHÄFER HEINRICH - - 1919-05-04 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHÄFER EMANUEL - - 1916-10-07 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÄFER S. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHÄFER RICHARD - - 1916-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER OSKAR KR.TRAGER PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-12 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHAFER HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHAFER HEINRICH - - 1914-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHAFER V PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHAFERHOF - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHAFERS JOHANN ERS.RES . J . R . 208 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHÄFERS JOHANN ERS. RES. R.I.R. 208 / 12K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHÄFERS KD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAFEW ADALBERT GEFR. I.R.6/167 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHAFF AUGUST - - 1917 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAFFARCZYK - - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHAFFARCZYK FRANZ - - 1918-08-04 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHAFFARCZYK JOHANN GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAFFARCZYK JOH. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHAFFARCZYK ANTON - - 1914-08-23 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHAFFARCZYK JOHANN - - 1914-09-07 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHAFFARCZYK LUD. - - ????-09-15 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAFFARCZYK JOHANN - - 1915-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
SCHÄFFER ANDR.(EAS) - - 1918-12-06 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHAFFER - OBERLTN. LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHÄFFER LAJOS HONV. H.I.R. 9 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHAFFER GEORG MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHAFFER RICHARD EF. PREUSS. RES. INF.RGT. 217 1914-12-07 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFFER JULIUS - - ????-10 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHAFFER ALOIS INF. KK LIR 13 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAFFERHAUS WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFFERUS WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAFFLAND KARL GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAFFNER HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFFRANEK KARL - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHAFFRANEK FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHAFFRANIETZ ALB.(IN) - - 1915-07-26 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHAFFRANIETZ FRANZ - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHAFFRINSKI JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde obelisk
SCHAFFRINSKI FRANZ GEFR. 9. KOMP. IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄGE MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAGER KARL JÄGER K.U.K.JAG.B.10  1915-03-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHAGES OTTO GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHAGIN SAMUIL GEM/ROSJA I.R.1 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHAHL GUSTAV ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SCHAHL ALFRED PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-01-24 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAHLA PAUL - - 1915-06-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHAIOTSOW TITS GEM/ROSJA I.R.117 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHAKALI JOSEF KPL. H.R. 9 1914-12-13 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
SCHAKILOW NAUM RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAKOWSKI AUGUST - - 1918-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAKOWSKY ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 309 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCHALA EMIL - - 1918-05-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHALAJ ERNO ÖST. KR. - 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHALAPIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHALAU ANTON - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SCHALC S. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHALIGIN GARASSIRE GEM/ROSJA LEIBG. 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHALIN IWAN STRZELEC /ROSJANIN/ 28 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHALK KARL FELDWEBEL - 1914-12-23 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHALK EDUARD - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHALK GEORG OFFZ.STELLV. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALK XAVER RES.INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHALK WILHELM - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHALKL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHALL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALLER WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHALLER ANTON UNTOFFZ. B.R.A.R.13/7K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SCHALLER EDUARD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SCHALLERT KARL SCH K.SCH.R.II 1914-12-26 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHALLERT RUDOLF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHALLONCZYK JOHANN - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
SCHALOCK A. GRD. LOWITSCH 1914-12-12 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SCHALOSKE JOSEF - - 1915-08-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SCHALOSTNIKOW PETER GEM./RUSS. I.R.100 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHALOW I. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1892 - -
SCHALSCHA FRIEDRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHALWIG JOHANN - - 1918-06-23 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SCHALYK DUMITRU RUMÄN INF.REGT.80 1916-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHALZ OTTO - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SCHAMAJA MICHAEL RUSS. SOLDAT - 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHAMAKRITZKY STEFAN UTFFZ/ROSJA I.R.230 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHAMBROTZKI FRITZ MUSZKIETER 45 PP 1915-02-07 - Karwik-Księdzówka wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHAMETKO DOMJAN GEM/ROSJA I.R.112 1918-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHAMILOW IWAN GEM./RUSS. I.R.276 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHAMIN OSSIG RUSS. INF.REGT.112.6.KP. 1915-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAML JOHANN ST. ABSFELDW. L.J.R. 13 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHAMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.133 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHAMP FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAMPERA SIMON LANDSTURMMANN REKR.DEPOTFUNK-ERS.ABT.1 1917-03-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-24 - -
SCHAMPERA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAMPERA VALENTI - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAMPERA HEINRICH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAMPERA WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHAMRANSK? BERTH MUSK[ETIER] - 1916-12-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHAMUHN AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHANARCZYK JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHANCK HERMANN UTFFZ. 6. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHANDACH FRANS - - 1915-10-26 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHANDER CHARITON GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCHANDER HERM. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÄNEK JOHANN INFANT. K.U.K. I.R. 32 1915-01-05 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SCHANGOWEJ BETEGOREY RUSS - ????-??-?? - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHANOW PETER GEM./RUSS. I.R.5 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHANZ WILHELM KORPORAL K.U.K.F.A.R.2/2B 1917-03-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHAPER FRITZ GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 219 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHAPER GEORG MUSK. RES.INF.REGT. 265 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄPERS JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄPERS RUDOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAPKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.4?5 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHAPOSCHIKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHAPOSNIKOW WASILI RUSS INF.REGT.55 1918-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAPOWALOW KLIM GEM/ROSJA I.R.16 1917-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHAPRANOW DENIS GEM./RUSS. I.R.125 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHARABONOW TROFIM GEM./RUSS. I.R.212 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHARAFITOINOW PETR GEM./RUSS. I.R.108 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHARAGIEN KUSMA RUSS. GREN.REGT.1.8.KP. 1915-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHARAN ANTON GEM./RUSS. I.R.71 1916-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHARAPOW IWAN GEM/ROSJA GAR. R. 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHARBERT P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHARCEWIC DRAGOSLAW GEM/SERBIA I.R.11 1919-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHARDEY HEINRICH MUSKETIER RJR 220/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHAREINA WILHELM WEHRM. J.R.146/4K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHAREINA GOTTFRD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHARENBERG STEFAN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHARF PAUL - - 1915-10-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - -