Nazwisk w bazie na literę S: 9117

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SUDUŁ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
STEFANOWICZ L. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
STEFANOWICZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
STEFANOWICZ M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
SKRZYPCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SOBCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SWOJAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SMEKTAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
SZAFRAŃSKI STEFAN - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1886-09-17 Żywiec -
SKIBA FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
STASIAK MARIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
SLOTTLIK FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
STEBEL PAWEŁ - - 1916 WYRSCHAEDE (FLANDRIA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
STEBEL PIOTR - - 1916 MITAWA (ŁOTWA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
STEBEL DANIEL - - 1916 ŻORY Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
SOWADA JOSEF - - 1914-09-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SOBEK FRANZ - - 1918-01-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SCHMIDT von KARL - - 1915-06-05 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-01-05 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 94
STACH WILHELM GEFREITER - 1918-09-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1891-06-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 96
SONNTAG WILHELM MUSKETIER - 1918-05-04 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-03-12 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 95
SCHWOLOW EMIL - - 1918-04-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHMOLLE RICHARD - - 1916-03-29 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHMÖCKEL HELMUT PIONIER - 1918-04-13 Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
SARNIK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SŁABY J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SOŁTYS ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SROKA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
ŚLĄSKI WO. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 Ziemnice -
STEUCK MAX - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHÄFER FRANTZ - - 1916-07-15 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHÜSER KURT - - 1917-08-08 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SLENCZKA IGNATZ GEFRT. - 1915-02-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SMAK JULIUS ERS. RESERV. - 1918-04-16 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
STATECZNY FRANZ RESERV. - 1922-06-12 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SLENCZKA LEO UNTEROFFZ. - 1917-08-02 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SYRZISKO ADOLF MUSKET. - 1915-08-27 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SMYKALLA ALFRED GEFRT. - 1916-09-29 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
STOPIERCZYNSKI FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-08 WOSAGO -
SACHS F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS J. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SEEDLER H. EINJ? - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF NAUCZYCIEL
SACHS H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SZROM W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SCHÄFER PAUL - - 1918-02-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHAFER HEINRICH - - 1914-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SPERLING JOSEF WEHRM. II.G.R.R. 10 KOMP. 1914-12-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - WITTEN 29 JAHRE
SCHNABEL WILH. LANDSTM. - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN KURT GEFR. - 1918-04-27 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN ARTHUR GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHREIBER OSKAR OFFZ - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHOODT FRITZ MUSKETIER - 1914-08-23 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHULZ HERMANN UNTEROFFIZIER - 1915-02-12 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHÜTTKÄKER HERMANN GEFREITER - 1918-03-22 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
STAHLBUSCH FRIEDRICH LIEUTENANT DER RESERVE - 1916-08-07 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHLANKE KARL KANONIER - 1915-07-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHÜTTKÄKER WILLI MUSKETIER - 1917-10-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
STECKMANN BERNHARD GEFREITER - 1918-04-07 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SWONKE JAN - - 1916-09-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHEWIOŁA J. - - 1918-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHULZ ADM. - - 1914-08-22 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHYMALA E. - - 1916-10-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHYMALA ST. - - 1918-01-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHYMALA FR. - - 1915-04-26 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SEKULA JAN - - 1917-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHYMALA FR. - - 1915-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SEKULA EDW. - - 1917-06-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SKIBA TEOD. - - 1918-06-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SZURRA JÓS. - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHOLZ EMAL - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
ŚWIĘTKOWIAK L. - - 1914-09-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-07 Wijewo -
SKRZYPCZAK W. - - 1920-03-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-04-13 Wijewo powstaniec
SOBCZAK F. - - 1918-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-03-24 Wijewo -
STEPCZAK P. - - 1920-07-05 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1900-06-29 Wijewo powstaniec
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
SCHMIDT M. - - 1916-03-20 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1887-09-26 Wijewo -
SKRZYPKOWIAK W. - - 1915-02-08 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1882-02-11 Wijewo -
SOBCZAK S. - - 1915-06-17 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-11-14 Wijewo -
SAWADE - SRGT. - 1918-10-?? MEDEA PERME Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
STASJUK SIERGIEJ IWANOWICZ PORUCZNIK 8 TRURKIESTAŃSKI PUŁK 1915-03-09 WOLA WIERZBOWSKA Wieliszew wieś, gm. Wieliszew, pow. legionowski mazowieckie - WIELISZEW -
SCHAFFARCZYK JOHANN - - 1915-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
SCHAFER HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
STRESCHNAK KARL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHNERTNER EWALD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SAWALLISCH KARL MUSK. - 1919-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-08-23 Wendischbuckow obelisk
SINDERMAN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-01-24 Weitengrund Sokolec -
SCHINDLER ERNST - - 1918-08-23 Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-24 Weigwitz -
SKOWRONEK MAX - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SMIKALLA ALOIS - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SCHALAU ANTON - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SZYDŁOWSKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SCHEIL RICHARD - - 1918-03-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
SCHMIDT RICHARD WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - UNRUHSTADT, BOMST -
STREIF ISAK PIECHUR 31 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Tłumacz -
STÜRMER MARTIN - - 1915-09-12 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
STANISLAWSKI PAUL - - 1918-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHMIDT KARL - - 1914-11-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1885-06-29 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHULZ JAKOB - - 1918-02-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-05-23 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHELZ ERICH - - 1916-05-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-22 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHREDER ALBERT - - 1915-06-05 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1880-10-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHWUCHOW PAUL - - 1917-09-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-12-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
STANISLAWSKI HENRICH - - 1917-07-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SŁABY JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SUROWIEC FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SASOR WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZYMAŃSKI FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SŁABY JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZCZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SĘK JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SCHADE PAUL GREN. - 1918-03-27 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHULZ RICHARD GEFR. - 1918-04-09 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
STRAUCH PAT MUSK. - 1918-04-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHULZ FERDINAND RES. - 1918-04-30 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SKRZYNIARZ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SOBOŃ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZELEST J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SKRZYNIARZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZCZUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZYSZKA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SCHMELING JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1888 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
SKOPPEK JOHANN - - 1915-12-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SOBOTTA JOHANN - - 1915-05-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SEKULU MAX - - 1918-03-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SKOBERLA HLEM.? - - 1915-11-09 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SKOTTKI ANDRE - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
SÝKORA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 TĚŠNOVICE -
SARBINOWSKI WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
STACHOWIAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
SEIDEMANN W. GREN. 3/G.G.R. 5 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - TAUTENDORF, RODA -
SCHMIDT MAKS JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1873-08-26 TAUCHA -
SEIDLER RICHARD GREND. - 1915-09-11 KIEßKE Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
SCHEER OTTO WEHRM. - 1915-06-18 PUDSISCHKE Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
SCHRAMM PAUL - - 1915-09-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
SCHRAMM KARL - - 1914-10-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
SCHOLTYSIK JOHANN - - 1918-03-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
SWITALSKI JOHANN JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-10-23 SZURKOWO -
SCHENDZIELORZ A. - - 1916-09-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHALA EMIL - - 1918-05-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHENDZIELORZ J. - - 1915-06-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
STRYCHAŁA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 SZCZEPANOWICE -
STRYJ JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
SCHMOLKE ALBERT - - 1917-08-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
SCHOODT WILLI MUSKETIER - 1918-10-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
SCHUMACHER LOTHAR OB. PRIM. - 1918-11-13 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
SCHEUNEMANN JOHANNES MUSK. - 1914-10-16 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
SCHLACHTA PAUL - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
SYLLA WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
STRAND FRANTISEK - K.K. Landwehr-Infanterieregiment Kremsier Nr.25 1915-08-06 BAŁTÓW Bałtów wieś, gm. Bałtów, pow. ostrowiecki świętokrzyskie 1873-06-21 STITNA/UHERSKY BROD -
SARAWARA JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SKOWRONEK KARL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
STRZELCOK JOZEF - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA PAUL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA SERAFIN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SARAWARA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SKOWRONEK FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA SYLWESTER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SZWALA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA PHILIP - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SENGER ALFRED - - 1915-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-17 STENZLAU -
SCHIMONSKY von GUIDO OBERLT. - 1918-10-11 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
SCHEIMANN KARL - - 1916-04-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1869-10-18 STAWKEN -
SELL WILLI - - 1918-04-11 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
SASS KARL - - 1916-10-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
STAUB FRITZ DTSCH. MUSKETIER RES.I.R. 223 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SPEYER 19 JAHRE
SCHMIDT AUGUST SCHÜTZE - 1918-04-29 Finnland Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
STÖWER ARTHUR FUNKER - 1918-07-27 Türkei  Haldar-Pascha, Konstantinopel Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
STÖWER ARTHUR FUNKER - - TÜRKEI (27-11-1918, HALDAR-PASCHA, KONSTANTINOPEL) Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
SCHMIDT AUGUST SCHÜTZE - 1918-04-29 FINNLAND Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
STAROSZCZYK MICHAŁ - - 1918-04-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
SCHWARZ G. ÖST. VIZEFELDW. K.K. B.H.INF.R. 3 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SKIARMARK 30 JAHRE
SOLTICHOW IWAN RUSS.GEM. RUSS. I.R. 3 1918-11-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-09-06 SIBIER -
SCHÖNBORN ALBERT LDSTM. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SEPPAU, GLOGAU -
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SCHÜTZ ? - - ????-07-22 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SPERLICH PAUL - - 1918-08-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
SPERLICH KARL - - 1918-07-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
STENLIK GOTTLIEB KRAFTF. KRAFTF. ERS. ABTL.8 1918-04-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-01-06 SEICHWITZ KR. ROSENBERG -
SALINSKI RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
SCHWARZER ROBERT - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
STILLER KARL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
SCHARNOWSKI FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
SCHAFFRINSKI JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde obelisk
SCHIMANSKI AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SEIDEL JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SOSNOWSKI JOHANN - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SCHNIPPER ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SPORK VIKTOR - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SPYRA FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
SCHWENDOMIUS FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SCHWENDOMIUS KARL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SCHLINKE RICHARD - - 1918-03-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
STELZER EDWARD - - 1916-02-17 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
SASSE OTTO - - 1915-03-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHLINKE OTTO - - 1915-10-01 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHLINKE HERMANN - - 1917-10-06 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHLINKE PAUL - - 1916-11-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik w lesie
STEHGER PAUL - - 1915-04-04 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
SPIRLVOGEL AUGUST - - 1915-08-02 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
STEINIG JOSEF - - 1917-01-14 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
SCHLIWA JOHANN - - 1917-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-09-06 SCHMARDT -
SKOWRONEK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SOBOLEWSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SKORZINSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SMOLICH G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SADOWSKI G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
STEINBART PAUL - - 1918-03-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER GUSTAV - - 1917-07-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SANDER HERMANN - - 1915-08-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEINBART WILLI - - 1918-05-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER RICHARD - - 1916-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEIN ADOLF - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SAJONZ WILH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SAJONZ ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SCHYGULLA ALOIS - - 1918-05-02 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
SKLORZ PAUL - - 1915-10-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
STURMANN JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
SIEBELKORN WALTER MUSKETIER - 1915-05-13 Karpathen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ AUGUST MUSKETIER - 1919-02-15 Frankenreich Laz a. d. Somme E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ PAUL MUSKETIER - 1917-10-25 Bukowina Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER GEORG SERGEANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STEBNITZ RICHARD MUSKETIER - 1917-11-24 Verdun Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULTZ HERMANN MUSKETIER - 1915-01-31 Polen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ FRIEDRICH GRENADIER - 1917-01-10 Romänien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER FRANZ FÜSILIER - 1915-05-31 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SANDER KARL - - 1920-10-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-08-14 SAGAN -
SCHULZ PAUL - - 1918-06-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-09-18 SAGAN -
STINNER JOHANN - - 1916-09-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-07-18 SAGAN -
SCHACHE PAUL - - 1917-07-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-01-09 SAGAN -
SCHMIDT REINHOLD - - 1915-10-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-01-05 SAGAN -
STROBACH ARTUR - - 1929-07-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-22 SAGAN -
STELZER WILLI - - 1915-09-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-24 SAGAN -
SCHUHMACHER WILLI - - 1917-06-09 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
SCHMIDT JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SMILNIK PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SUFFNER PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SACKEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SAHMA R - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SOTH W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SZLABS FELIX - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SZLABS ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
STREHLAW GUST. LANDST. - 1918-07-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
SPERLING - - - 1917-11-?? Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1896-11-20 Rothsürben -
SOBOLLA KARL - - 1916-??-10 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Rothsürben -
SAWINSKI GUSTAV - - 1918-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHULZ GUSTAV LANDSTURMMANN 3 KOMP. RES. INF. REG. 184 1918-07-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHUTZ HERMANN - - 1915-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
STRAUCHMANN AUGUST - - 1915-08-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHLIEBAT LEOPOLD - - 1917-03-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHULZ OSKAR HUSAR 1 HUS. REG. 18 1919-04-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SAWADE GUSTAV - - 1917-07-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SALOMON WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
STEFAŃSKI FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
S??ON ROBERT - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SCHULZ GUST. - - 1915-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SOBOTZKI ADOLF - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SCHERCH REINH. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SCHULZ HERM. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SMAZA FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
STEMEL - - - - Champ? Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
SCHINDLER GUSTAW - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
SCHINDLER KURT - - 1915-05-02 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-03 Repplline -
SCHINDLER PAUL - - 1918-04-14 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1887-10-28 Repplline -
STARKER JOSEF - - 1919-04-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-11 RENNERTSFELD -
SCHRÖDER FRITZ - - 1920-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-20 REIZENFLEIN -
SCHNEIDER OTTO JAHN SERGEANT - 1914-08-20 VERMISST Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHNEIDER FRANZ FÜSILIER - 1918-04-30 Krankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SIEBE HERMANN LANDSTURMANN - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHWARZ ANTON - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHAFFRANIETZ FRANZ - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHIOTEK JOH.[ANN] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SEDLACZEK PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
SOBEL JOH.[ANN] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SWIENTEK FRANZ - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHIWON KARL - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SELA ANTONI - - 1915-07-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
SZUBERT MAX - - 1917-01-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-01 POSSN -
SCHNURA JOSEF - - 1915-08-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SMOLORZ IGNATZ - - 1915-07-19 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
STANIENDA ERICH - - 1918-04-18 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SAMOL JULIUS - - 1916-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SCHNURA AUGUST - - 1915-05-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SOBOLL ADOLF ERS.RES. - 1917-07-24 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-03-24 Podleiken -
SOBOTTA KARL TRAINS. - 1915-03-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-03-11 Plusken -
SCHNEIDER JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SENIDEBEN MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
STRÓŻYK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZAJ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZYMAŃSKI MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SCHENDZIELORZ VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
SKIBA AUGUST - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
SCHWIETZ FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SKIBA VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SOSSNA LEOPOLD - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SCHWIETZ JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SEKULLA JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SKIBA EMIL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
STOJEK JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SCHYMA VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SMUDA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
STASZAK LINUS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SCHRÖTER JOSEF KAN. - 1914-08-26 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
SCHULZ EMIL - - 1916-09-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Pechlüge/ Trąbki pomnik
STADLER JOSEPH - - 1918-02-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-23 PEASTEFSAU -
SCHMIDTKO FRANZ - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
SOSSNA JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
SCHMIDTKO ALOIS - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
ŚMIESZAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SZYMKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SIEŃKOWSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SKOCZYLAS J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
STACHOWICZ K. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
STANISZEWSKI WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SEJDOR ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SIEŃKOWSKI MR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHNEIDER WILH. SCHUTZE M.G.K. 2 G.R.R. 1915-08-17 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OSTERWIECK, HALBERSTADT -
SPYRA LUDWIK - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-08-10 Ornontowice -
SPYRA PAWEŁ - - 1917-10-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-03-21 Ornontowice -
SZAFRANIEC IGNACY - - 1917-05-25 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-02-02 Ornontowice -
SŁUPIK FRANC. - - 1915-05-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-04-02 Ornontowice -
SPYRA EDWARD - - 1918-03-27 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1895-09-27 Ornontowice -
SPYRA KAROL - - 1914-09-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-08-24 Ornontowice -
SPYRA KONRAD - - 1917-08-15 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-01-06 Ornontowice -
SPYRA LUDWIK - - 1918-01-02 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-08-09 Ornontowice -
STOKOWY FRANC. - - 1917-03-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-06 Ornontowice -
SZOLA WIKTOR - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-04-05 Ornontowice -
SŁUPIK WINCENT - - 1918-03-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-02-13 Ornontowice -
SPYRA FRANC. - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-09-28 Ornontowice -
SWIERZZY WINZ. - - 1918-08-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SWOBODA KARL - - 1919-04-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SCHNECK JOSEF - - 1915-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
STĘŻAŁA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
SROKA KAŹ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
SCHARFENBERG HERMANN - - 1917-07-01 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
STOPE MAX - - 1918-02-01 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
SIMSON W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
STEFFAN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SDUN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SDUN J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SCHWARK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SCHMIDT GUSTAV WEHRM. - 1916-03-09 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
SEIDEL ERNST LANDSTM. - 1918-09-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
STABLER PAUL MUSKET. - 1915-04-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
SCHRÖDER RICHARD - - 1921-02-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-07-22 OB. BRIESNITZ -
SZEKIERKY ISIDOR UNG. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOSZENTNAU 26 JAHRE
SCHMIDT BERNHARD - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-29 NOSSWITZ -
SCHUMANN RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
SCHULWACH A. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
SDRALEK FRANZ - - 1915-09-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
SPYRKA JOHANN - - 1919-02-05 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
SCHOLLTYSSIK JOSEF - - 1915-06-30 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
SCHIMMELPFENNIG - - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
SELWAT PETER - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-06-18 NEUVOLLWERK -
STROHBACH RICHARD - - 1919-01-03 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-12-05 NEUSTADT-DRESDEN -
SPIRGATIS O. MUSK. 12/R.J.R. 90 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - NEUMÜNSTER -
SAWATZKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
STIEWE AUGUST - - 1918-06-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
SCHRAMM EMIL - - 1915-07-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
SERWOTKA JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
SERWOTKA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
SOKOLOWSKI PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
SARN DEMETRIUS UNG. SOLD. K.K. I.R. 50 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MUSZA -
SCHOLZ ALFRED - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
SALLACH FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SENTEK HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SCHUCHNO ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SCHMIDT ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
SENDZIK AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
ŠEBO FRANTIŠEK INF. L.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1880-09-23 MODRA U Drogomira: SEBR FRANZ
SCHRAMM AUGUST - - 1914-10-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
SPLETTSTOFFER WILHELM - - 19??-??-10 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
SEIDEL FELIX - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KURT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STRITZKE GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
SKIBA KAROL - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SOBUSIAK STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
ŚWIATOWIEC WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SCHABERL HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SPITZER BERTH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ EWALD GERH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SOMMER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHIEDECK PAUL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHLESINGER JOS. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SUHSMUTH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ EWALD - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHULLE EDMUND - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SINDERMANN AUG. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHLÜTER JOHANN - - 1918-07-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-03 LÜDGE -
SCHNEIDER WOJCIECH - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 LUBASZ -
SZCZEPANSKI TH. - - 1917-11-02 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LOWY -
SUNER JOSEF ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 70 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS -
SULKOWSKI JULIUS - - 1916-04-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-26 LOSCHIN -
STRUCK HERRMANN - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-04-23 LOEWENSEN -
SCHWENDOWIUS FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SEMBORSKI FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SKORZIENSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SMILEK PAVEL INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 LIPTAL -
STRYCHACZ IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1884 LIPINY -
SROKA FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SROKA JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SCHÖNEBERG EDUARD - - 1916-10-01 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHRADE ALOIS - - 1916-02-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHULZ A - - 1918-12-09 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
STARK ARTHUR MUSK. - 1915-10-30 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
SCHLEE RICH. LANDW. - 1919-??-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
SCHULZE ALWIN GREN. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-18 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-04-30 LEBUSEN -
SCHNAPKA ANTON - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
SCHMIEDEBERG FRANZ KANONIER - 1916-11-15 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
SCHNEIDT ERNST SERGEANT - 1917-09-22 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
SCHMUCKAL HERMANN GRENADIER - 1916-05-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
STEUKE WILLI - - 1918-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK HEINRICH - - 1917-01-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SEIDEL FRIEDRICH - - 1916-08-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK HEINRICH - - 1915-03-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK ROBERT - - 1916-07-04 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHIMMELPFENNIG AUG. KAN. - 1917-10-26 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-12-29 Langgut -
SKIROS STEFAN ÖSTERR. INF. 3 K.K. I.R. 32 1914-11-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LAJOSMITZA -
SCHIRLO EMIL - - 1918-04-29 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
SPEER KARL - - 1916-07-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SAMUEL WILHELM - - 1917-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SPERLING GOTTLIEB - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SCHULZ GUSTAW - - 1918-07-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice pomnik
STOLZ RICHARD - - 1917-06-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SCHULZ RICHARD - - 1914-12-07 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
STOLZ ALFRED - - 1917-04-19 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
STOLZ WILLI - - 1914-12-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SIRON FRANZ - - 1919-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-08-01 KREMPA -
STARO??E WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
SCHRÖER PAUL - - 1916-03-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-05-24 KREIBAU -
SCHOSSLAND PAUL - - 1915-12-03 MESSINES Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
STRYCZEK LORENZ - - 1916-09-18 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK THOMAS - - 1916-11-30 Frankreich Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHAFFARCZYK - - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK DOMINIK - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK STEPHAN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK WILHELM - - 1917-04-04 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHAFFARCZYK JOH. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHWITALLA PHILIPP - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHARFENORTH PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
SZYMAŃSKI LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
SZREDER WOJCIECH - - 1918-07-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SZREDER JAN - - 1914-11-21 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SCHUDDE WILHELM - - 1915-02-02 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
STEINBECK AUGUST - - 1918-05-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
SCHULZE OTTO GEFR. RIR 231 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KÖNNERN, SAALKREIS -
SCHATTANICK VIKTOR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1884-12-23 KÖNIGSHÜTTE -
SCHÖN ADALBERT - LIR 4 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KÖNIGSBERG I. PR. -
SCHMUCKAL PAUL KANONIER - 1915-06-30 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1894-01-04 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
STRÓŻYK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
SELL H. GRD. MORSLEDE 1917-09-23 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
SCHRADER KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-05-14 KLOSTER GRÖNINGEN -
SANDER WILHELM - - 1918-07-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHARWITZKE FRANZ - - 1915-04-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHULER HERMANN - - 1917-07-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHARWITZKE ALBERT - - 1914-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
STANKO JOHANN - - 1915-02-22 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
STRECKER HERMANN - - 1915-05-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
STANKO STEPHAN - - 1918-04-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SANDER PAUL - - 1918-10-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko pomnik
SZCZEPANIAK STEPHAN - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SCHEUER ALFRED - - 1917-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
SCHNEIDER PAUL - - 1915-07-19 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
SPECHT RICHARD - - 1915-08-28 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
STREHLER RICHARD RES. - 1915 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KLEINBAUSCHWITZ -
SMERLING TH. MUSKETIER - 1917-03-27 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1891-12-21 Klein Massow-Maszewko obelisk
SCHWICHTENBERG M. MUSKETIER - 1915-02-08 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1894-01-20 Klein Massow-Maszewko obelisk
SCHNURA EMANUEL - - 1916-07-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SKOLIK ALOISIUS - - 1918-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SCHULZ FRANZ - - 1917-08-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SEIDLER A - - 1914-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KL. KLAUSSITTEN - KLUSITY MALE -
SCHEINERT PAUL - - 1914-11-12 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
SMARSLY FRANZ - - 1919-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1880-02-16 KITTELWITZ -
STEGER PETER JG. T.K.J.R. 4 1915-03-15 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1896-04-01 KIENS /TYROL -
SCHWIBBE FRITZ MUSK. IR 84 1915-08-10 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIEL -
SCHOLZ GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SCHOLZ ARTUR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SCHREIBER OTTO - - 1916-04-16 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
SCHULZ FR. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
SIDUR M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SIDUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SMIST FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SZTEJIN BASAR ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KATY 27 JAHRE
SCHWOLOW JULIUS - - 1917-08-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
SKÓRZEWSKI FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1873 Karchowo -
SCHWITALLA FRANYNZ - - 1916-04-08 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
SIEBERT WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SZÓSTAK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SPILLMAN ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SKORZENSKI GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SLASCHKO ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SABOROWSKI ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SUCHTA JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie 1894-04-19 JĘDRZEJÓW -
ŚWIATOWSKI FRANCISZEK - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
SCHUBERT OTTO - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
STOLP RICHARD - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
STOLP FRITZ - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
STEINER JOSEF PLUT. - 1914-10-07 - Tarnów I (nr 201) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1885-05-22 IPOL PASZTO -
SZYMAŃSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
SMOLEC WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
STUGLIK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
SIEGMUND KARL DTSCH. RES. I.G.R.R. 6 KOMP. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - IMMENBECK HANNOVER 28 JAHRE
SCHILCH HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
SULLER WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
SCHGNEIDER GUSTAV BÖHM. LDSTM. LDSTM. BATL. 70 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOSZ 40 JAHRE
STOLTENBERG JOH. GEFR. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HOLZMÜHLE, SCHLESWIG -
SCHARTE PAUL - - 1918-08-18 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHNEIDER PAUL - - 1915-04-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHUBERT MAX - - 1918-06-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SPAN ABRAHAM ÖSTERR. RES. K.K. I.R. 64 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HEVNOND 28 JAHRE
SCHNEIDER ANDREAS FUS. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HEITSCHEN, BONN -
SOCHOR ANTON ÖSTERR. ZUGF. I.R. 64 REGT. STAB. 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894-08-01 HEISKOW -
SETH EDUAR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
SCHUMACHER KARL LDSTM. R.O.R. 232 1.KOMP. 1915-09-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1884-10-27 HARZBERG SACHSEN -
SCHOLZ HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
SPIER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
SCHULZ G. MATR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
SILBECK JOSEF ÖST. KAN. K.U.K. FELDKAN. R. 19 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1883-11-21 HAJACON -
STAWIŃSKI MARYAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
STRYKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SZAKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SOŁTYSIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SOBECKI F. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - GŁĘBOWICE -
SZÖCZ GEORG ÖST. ERS. RES. K.K. I. R. 82 ERS. KOMP. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886 GYÖS -
SADY MATEUSZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 GWOŹDZIEC -
SAUER PAUL - - 1914-11-02 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
SCHLESINGER PAUL - - 1917-11-07 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
SMIKALLA ERNST KANONIER - 1917-05-29 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRUDYNIA WIELKA -
SMIKALLA HEINRICH KRIEGSFRW. - 1915-07-22 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRUDYNIA WIELKA -
SMIKALLA GEORG GEFR. - 1918-04-29 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1888-02-09 GRUDYNIA WIELKA -
SMIKALLA REINHOLD LEUTNANT - 1916-04-09 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRUDYNIA WIELKA -
SAUER WILHELM - - 1918-07-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHÖNKE ALFRED - - 1918-06-01 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEIFERT HERMANN - - 1916-10-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEILER AUGUST - - 1917-01-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SALOMON KARL - - 1918-07-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STIEGLER GEORG - - 1916-12-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SIMON WILLY - - 1917-06-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SANDOR GUSTAV - - 1918-06-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHADE GUSTAV - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHRÖTER PAUL - - 1914-09-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEIFERT KARL - - 1916-10-30 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SIEBER PAUL - - 1914-12-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHÖNHÜT AUGUST - - 1914-09-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SIELAFF RICHARD - - 1916-08-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SCHLUTT OTTO - - 1918-10-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SCHWARZ AUGUST - - 1916-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
STUBBE PAUL - - - #NAZWA? Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SCHNEIDER JOHANN GEFREITER - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
STOCH RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHNEIDER OTTO - - 1915-04-19 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHRAMM GUSTAW - - 1914-12-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SCHULZ KARL - - 1918-10-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SCHRAMM ALBERT - - 1915-09-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SACK ERICH - - 1918-03-21 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SEIDEL OTTO - - 1915-07-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SACK KARL - - 1916-08-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SCHILASKE PAUL - - 1916-07-16 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
STRITZKE BRUNO - - 1916-01-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SPRUNK OTTO - - 1918-07-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
SEBIELE?? KARL - - 1917-08-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEECKER WILHELM - - 1914-11-17 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SCHULZ OTTO - - 1918-06-10 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEECKER WILHELM - - 1914-09-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SLOMEYER WILHELM - - 1918-08-27 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SAWATZKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHEROTZKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHEROTZKI AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHIMMELPHENNIG PETER JOS. DT. UTF. 1.G.R.R. 2 SAN. KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
SKYSTIMS JURGIS WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GRICKSCHEN, MEMEL -
SCH? PAUL - - 1917-05-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHLAGE OTTO - - ????-08-30 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHNEIDER ERICH - - 1915-09-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
STEIN MARTIN V. FAHNENJ.UNTFFZ. - 1915-08-13 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-01-30 Grasnitz -
SOHRWEIDE W. FÜS. MOISLAINS 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SCHALOCK A. GRD. LOWITSCH 1914-12-12 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SOHRWEIDE O. GRD. WITSCHAITE 1914-11-03 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SCHMIDEBERG ALBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1892 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SCHMIDEBERG FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1884 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SLAPA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
SKOLIK JOSEF - - 1916-07-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
STUDER PETER UNG. INFANTERIST K.K.I.R.44 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRABOCZ 24 JAHRE
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHULZE RICHARD - - 1918-09-25 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHLÖSSEL FRITZ GREN. RIR 64 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GOTHA -
SCHRÖDER RICHARD LDSTM. - 1918-05-28 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SEIDLER OTTO FÜS. - 1918-05-31 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SPERL?? OTTO MUSK. - 1917-10-01 Luzzer?? (Lazaret) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SCHWALM OTTO RES. - 1914-10-25 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SEIDLER - RES. - 1915-??-?? ? Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SORNEJENKO - RUSS. INFANTERIST 8 MOSKAUER GREN. RGT. 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GORSKA 26 JAHRE
STENZEL JOSEF LDSTM. LANDSTRUM BATTALION NEISSE 1916-06-25 STERNALICE Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1886 GOLA, POW. KĘPIŃSKI -
STEINKAGLER K. - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 GMUNDEN -
SCHAFER F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FRIEDRICHSBERG -
STARK ERNST - - 1918-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-08-18 FOSSBERG -
SCHIELKE G. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHULZ F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHÄFER S. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHRÜTER H. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHULZ F FABRER? - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
STAISCH PAUL - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
SPITZER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1887 Falkenberg -
SUHSMUTH ALFRED - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1892 Falkenberg -
SOPONOYNAI ANTEL ÖST. INFANTERIST I.R. 69 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FADD -
SZLABS MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
SPITZER HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1889 Eulenburg -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 Eulenburg ps.ROLA
SAHON RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SPITZER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SEIDEL PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SAHON AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SPITZER AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SCHOLZ PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SCHLIWA OSIG RUSS. GEM. I.R. 406 1918-04-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - EMZE -
STRECKE WILHELM FÜS. - 1914-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
SCHWARTZ G. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
SEGENDORF GUSTAV - - 1918-08-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-12-14 ELBERFELD -
SCHÖPKE HERRMANN - - 1914-12-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-10-15 ECKERSDORF -
SCHEER ISIDOR - - 1918-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-07-14 DURCHTHAL FORBACH -
SCHÄFER GUSTAV - - 1918-11-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-11-03 DREHNOW -
STUWE BERTOLD - - 1917-09-02 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
STUWE EWALD - - 1918-05-10 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
STUWE EMIL - - 1918-04-17 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
SEMKŁO J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
SGRAJA ALBERT - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
SCHÜLLER MAX MUSK. - 1917-07-28 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SPEER WILHELM MUSK. - 1915-09-08 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHÜLLER PAUL GRENAD. - 1915-06-23 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHUNKE PAUL MUSKET. - 1915-02-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHNEIDER KARL - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
SKRZYPCZYK JOHANN - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
SENFT J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
SOLING FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
STAMM FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
STRYCHARZ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
STRYCHARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SCHWARZWÄLDER PAUL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 44 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZEKSZOVO -
SCHNABEL AUGUST - - 1916-09-27 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
SMIESKOL KARL - - 1918-12-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-08 COLONNOWSKA -
SAPPICH FRANZ - - 1917-08-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SCHULZ FRANZ - - 1916-03-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SCHULZ JOSEF - - 1915-09-27 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SCHRÖDER - - - 1914-10-30 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
SUROWIEC JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SKAZA BRONISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SWIENTEK FRANZ - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
SCHERR THOSS von HANS - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SKAZA JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SUROWIEC JAKÓB - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SPYRA KARL - - 1917-04-17 St.Quentin Bytom VII miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-01-26 BYTOM Grób rodziny Spyra
SLENCZKA ALOIS SCHUTZE - 1916-11-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
SCHWICHTENBERG HUGO - - 1916-08-01 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
STOLPMANN OTTO - - 1919-08-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
SCHÖN FRIEDRICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1886-10-18 BRENDEMÜHL / JATKI -
SKWARA M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SIDUR J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SKWARA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SKWARA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SWÓŁ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SCHNALLE SCHNALLE - - 1922-03-10 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SWABISCH JULIUS - - 1916-04-07 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SABISCH AUGUST - - 1915-03-18 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SCHNALKE JOSEF - - 1918-03-30 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SEHRENDT PAUL GEF. - 1916-10-15 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
SCHYGA FRANZ - - 1917-11-17 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
SCHIMASSEK BERNH. - - 1915-06-19 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
SCHIMASSEK JOHANN - - - - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
SWITALLA KOND. - - 1915-12-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
SCHIERSCHKE JOSEF LDSTM. - 1916-09-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHOLZ ERICH LEUTN. - - VERMISST Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHUNKE HEINRICH MUSK. - 1917-08-20 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHWITAL PAUL SCHÜTZE - 1917-10-04 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHREIER MARTIN VWACHT. - 1917-10-18 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHEIBLER von ERICH LEUTN. - 1915-07-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SOBIREY PAUL - - 1918-04-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal grób pojedyńczy
SORSCHKE PAUL - - 1915-03-10 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1880-10-03 Blumenthal grób pojedyńczy
SCHULZ ALOYSIUS GEFREITER RES. INF. RGT. 93 1918-05-07 Szczecin im Lazarett Bledzew wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie 1897-02-02 Bledzew -
SCHLEGEL JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SETH ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SERWUSCHOK JOSEF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
STRUZINA RUDOLF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
SCHUBERT FRANZ WEHRM. LDSTM. BATL. 38 1915-04-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERZDORF B. MÜNSTERBERG 43 JAHRE
SCHUSTER ARTUR GREN. RIR 64 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
SCHROER BERNHARD GEFR. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895-01-24 BERKUM -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - BERDECHÓW -
STUMM FRANZ GEFREITER - 1918-07-24 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
SCHLAWIN RICHARD MUSKETIER - 1917-03-02 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
SELYEM ISTRAM ÖSTERR. TR. SOLD. K.K. F.D. 31 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARDIBUKK 29 JAHRE
SOKOL EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
SCHNUR FIDELIS - - 1915-01-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1884-06-20 BACSORDAS -
STREHLOW RICH. ERS. RES. - 1916-05-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SALZLIEDER GERH. MUSK. - 1915-05-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SCHEIBE REINH. LDW. - 1915-11-06 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SCHATZ EMIL RES. - 1914-10-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
SCHRAMM EMIL FÜS. - 1914-10-19 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SEEFELD ERNST RES. - 1914-09-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHEER BRUNO - - 1917-08-17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHULZ EMIL MUSK. - 1916-05-23 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SEEFELD PAUL ERS. RES. - 1917-03-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHROTT JOSEF OBERJÄGER T.K.J.R. 3 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1892-??-?? ATZWANG/BOZEN/KORNEID -
SCHULZ R. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
SCHULZ FR. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
SZLAGOR M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWAKOŃ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWAKOŃ JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SURMA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SETTIER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 ANBERG -
SCHUTZ GUSTAW - - ????-04-25 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
STEINKRAUSS FRANZ - - ????-07-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SOHRBANDT REINH[OLD] - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
SCHULTZ OTTO - - 1916-12-16 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
SCHNEIDER GUST. MUSK. - 1916-07-02 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SEIFERT ALFRED MUSK. - 1918-10-01 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SEIFERT HEINR. GREN. - 1915-06-20 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SOYKA ANTON - BAYER.MAS ?? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
SCHMIDT HANS LEUTNANT - 1916-04-02 HATTONCHATEL Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - 1892-11-27 INDYWIDUALNY POMNIK
SPRUNG AUGUST UNTEROFF. I.REGT. 456.10 1917-09-19 FLANDERN Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-08-11 PRZY DOMU NR 43
SAWATZKI FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
SILNIKOW ALEKSANDER - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SUMEKIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.180 1916-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHIGOWSKI GUSTAV - - 1915-07-20 Krolewska Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
STARZINGER ALOIS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STIPPINGER JOHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
STYRNOL ROCHUS - - 1915-03-08 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SZARANIUK LUC INF. L.J.R. 33 1914-12-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STEIFERT P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SENTER FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-02 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
SCHESTAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ŠPRENAŘ JAROSLAUS KDTT.I.D.R. I.R. 18 1915-03-13 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SEIDEL RUDOLF FUS. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
STEPHAN REINHOLD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SL...FTA - - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SZOŁTYSIK FRANCISZEK - - 1917-08-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SCHMITT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ G. - - 1918-05-28 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
STEUCK EWALD UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAJONZ ANTON GEM/ROSJA I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SZANDER JAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-25 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
SEGALLA ANGELO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMENDERA STANISL. WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZAŁEK FRANC. SZEREG. - 1921-03-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
STAN IWAN GEM./RUM. I.R.22 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHODLOK G. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHMIDT GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
STETTIN WILH. OBERJAG. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SZEWCZYK PIOTR RUSSE JNF.FLDPST.107  1915-01-22 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STEURER ULRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
SONCIN ANGELO SOLD. 212.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-11-27 - -
STASIAK ALEKSANDER - - 1918-11-09 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SINDOR PETROS - H.I.R.20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAFER WILLI - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
STODKO EMAN. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
STATULEWICZ WINCENTY SZER. 108 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SIBOROW STEFAN GEM./RUSS. I.R.277 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHRŰMER ALFRED MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SPERANDIO RUDOLF JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914-09-27 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHWITKOWSKI F. - - - - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
S?ZE JOSEPH - - 1917-05-10 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT ERNST - - 1915-04-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
SCHOLLES MANDEL MUSK. IR 10 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHWARTZ W. RES. 11 K. GARD. GR. R. 5 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SURYNEK FRANZ INF. I.R. 30 1915-04-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUDITU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.15 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHNEIDER PAUL - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIEDELER HERMANN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SPIEGEL W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
SLOTTY JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHOLICH GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPITZAUER JOHANN FAHNR.KAN. S.F.A.R. 3 1915-03-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SERFTLEBEN GUSTAV - - 1916-11-09 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SOSNOWSKI JOHANN - L.I.R.13 1914-12-15 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
SCHELEBOWSKY PIOTR GEM/ROSJA I.R.26 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STUCKE WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHELER RICHARD - - 1917-07-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZ 3 RICHARD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAN PANTELEMAN GEM/RUMUNIA I.R.22 1917-09-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SKALETZ KARL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHREINER OSKAR E.F.KPL.TIT.FLDW. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STASZAK J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SAIMAGOW WASILY ROSJA JNF.REGT.250.4.KP 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZABO JOSEF ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/1K 1915-01-03 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHULZ PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOHR AUGUST - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STRACH AUGUST - - 1915-05-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1892-11-08 - -
SUPRINIK LITAN ANDRIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STURM WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SIMON BAZALENKO OFFIZIER  - 1914-12-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHEBITZ ALFRED - - 1917-08-01 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
SILANO GIOVANNI SOLD. 33.FANT. 1918-07-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
SPRAUL AUGUST UNTOFFZ. RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STRZYBNY P - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMIDT HEINRICH MUSKETER 10 KOMP. REG.78 1915-??-?? - Monasterz wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie 18?3.12.09 - -
SCHMIDT JASPAR LTT.D.R - 1915-06-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
STEPANIK STANISLAUS KPL. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
S? PETER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SIMONOW MICHAEL - 238 p.p. ros. 1917-08-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
SEZERBAKOW IWAN GEM./RUSS. GR.R.4 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAEGER WILHELM MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SURASCHINSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SEELIGER FRITZ - - 1917-05-05 Frankreich verm. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SCHILCHER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SURCEK ALOIS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
STAPEL GUSTAV GEF - 1918-09-19 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SCHA(LLOW)? FRANZ - - - - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen ?
SZEDLAK ISTWAN HONV. L.I.R. 12 1914-12-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STETS K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOWA MICHAEL INF. LDST.ET.B. 214 - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
SCHESTOKOFF GREGORI RUSS. INF.REGT.9.16.KP. 1915-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STASZEL ANDREAS RES.INF. I.R. 20 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SAREMBA GUSTAV GEFR. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBOTTA AUGUST - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SZWARC WIKTOR - - 1918-01-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SCHMITZ III WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ K. - - 1917-04-13 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
STOJAK MICHAEL INF. I.R. 57 1915-03-29 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ OSKAR ERS. RES. - 1918-09-04 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHÄPERS RUDOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SIEGMUNDL OTTO VICEFELDWEBEL 3 KOMP. GREN. 1915-02-22 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie 1882-02-14 - nagrobek kamienny
STAN JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHOLZ HEINR. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHNEIDER ROB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SIENOXAT FRANZ - 7/IR 44 1915-03-19 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
SCHEFKE FRANZ WEHRM. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SKORJANC JOSEF INF. I.R. 87 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SORACE BRUNO FRANC. SOLD. 280.FANT. 1918-10-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-01-20 - -
SAMIEL??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SAFOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.314 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHNEIDER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINER JOSEF - LDST.M.B. 23 1915-02-14 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHWIERTZ JOSEF - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
STRECHNOW KONST SZER. - 1918-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SICA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.76 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHULZ MAX MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SKLJAR SEBASTIAN DENISOWICZ KDTT. FLDW. RUSS. ART. BRIG. III BAT. 1915-01-27 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARZ FRITZ - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STAMM G. UNTEROFFIZIER 1. K. INF. REG. 18 1916-01-01 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCH? RU? - - 1916-09-18 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SOYKA FRIEDRICH FŰS. FR 11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHWUCHOW O. - 11 K. INF. REG. 61 1914-11-2? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHNEIDER JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SUGLUKOW GRIGORIJ RUSS, DUBNINSKI I.R.299.16.KP. 1917-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWEDLER MAX - - 1915-08-01 - Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - obelisk
SKLORZ WILHELM - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SEDLKACEK JOSEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHREIBER OTTO UTFFZ. - 1916-08-15 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SPATA O - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
STEPHAN FRANZ INF. LDST.I.R. 28 1915-05-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHENMANN HEINRICH OFFZ. ASPIRANT JNF. REGT. 3 196-08-03 Galicja Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1880-07-03 - -
SIMTKIEWICZ STANISLAWUS INF. K.K.L.JR.34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SCHENOW WASSIL GEM/ROSJA I.R.109 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SKURKA JOHANN INF. I.R. 30 1915-01-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHÄFER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
SCHOLZ HEINRICH - - 1916-07-03 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZE FRANZ UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUCHY C. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
STAN STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SKORUPA EDM. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHMIDT IV K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIFERT FRANZ LST. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SHALL J. RIFLEMAN / WLK.BRYTANIA King's Royal Rifle Corps 1918-10-08 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SAIRASDEW WAROS GEM./RUSS. I.R.3 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZALUWIN FIEDOR RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-03-08 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHULZE FRANZ ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHROTE AUGUST - - maj-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SYMALLA ANTON - - 1918-07-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-05 - -
SZLOPAK NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-22 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SAUER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SIZOW JWAN RUSSE APRG.JNFT.R.87  1914-12-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STEIN PAUL - - 1914-09-22 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
SIMONCINI DARIO SOLD. 47.FANT. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-04-20 - -
STIEGE MAX MUSKETIER JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SAMP JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
STRYK JOSEF ZGSF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SAUER JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SMIEDOW ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SGARZI ABISTIDI GEM/WŁOCHY I.R.127 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SASS HUGO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SURCEL LAZAR RUMUNIA INF. REGT. 45. 6. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SPITZKOPF ALOIS JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZERMATEJ FEDOR - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHMIDT WILHELM MUSK. - 1917-09-09 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHMIDT FRANZ - - 1915-?? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
SCHÖNERSTÄDT - - 6 K. G. GREN. R. 5 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SZEMANCZO ANDREAS GFT. I.R. 66 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STILLER W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STECZYŃSKI STANISLAUS GFT. LDST.ET.B. 214 1914-12-03 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
SCHEWLAKOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.208 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STĄPOR MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHERZER HEINZ KAP. LTNT. - 1916-06-01 AM SKAGERACK Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie 1884-12-21 - SMS FRAUENLOB
STARKE BRUNO - - 1918-10-10 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHRÖDER ALBERT GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAFFA ALBIN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STEUER FRANZ - - 1916-07-28 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMITZ TH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIDEL R. - - 1918-08-30 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SWIERCZEK STANISLAW INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUCKERT MAX LDFTM. - 1915-01-01 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHLEIME JOSEF UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STAN JON GEM./RUM. I.R.67 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHOLZ KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHOLZ WALT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHWABE HEINRICH - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
STODOLA JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SPADARO SALVATORE SERG. 273.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
SKINCZENKO - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SAFONOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.102 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHNEIDER WILHELM ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEZINGER GUSTAV LTN. LDS.M.B.23 1915-02-19 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT ERNST DR. PHIL. - 1915 - Zagrodno II wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie 1884-04-02 - -
STOTKO LEOPOLD - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
SUROWSKI DAMIAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SIDEROW JAKOB RUSS. INF.REGT.249.8.KP. 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWELLA EMIL UT.OFFZ. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
STRAN ISTWAN ERS. 14.3 WĘGIER L.I.R.  1915-02-23 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SZUCSEK ISTVAN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-09 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEGMUND FRITZ - - 1914-09-07 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SZEPON O KRIEGSFRW. 5 K. INF. REG. 150 1915-01-11 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STILLER FRANZ - - 1916-09-01 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STANGL ALOTS. INF. BAYR.R.I.R. 5 U 2/18 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SILZ ADOLF RESERVIST 4 K. INF. REG. 18 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1856-08-22 - RZĄD 3
SPEICH JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SUJENKO PROKOFI RUSS. INF.REGT.280.5.KP. 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAHLER ? - - 1915-07-20 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SOSNA ANDREAS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SIKAN FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHWAHN ERNST WEHRM. - 1914-11-13 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SWIERTZEK FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
STROBL JAKÓB JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWUCHOW FERDINAND - - 1914-11-29 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
SÖPRÜ STEPHAN HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SCHEPTIRKEI STEFAN SERGT/ROSJA I.R.252 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SLANSKY FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHRADER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
SCHUSTER REINH. - - 1915-05-10 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWAHN EMIL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SORBAN JOSEF KAN HONV. KAN. RGT 3 1915-01-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
STAN TANASSE RUMÄN JNF.REGT.45.4.KP 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SMYREK ALOIS - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHMIDT PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKROBER MATTHÄUS OFFZ.DIEN. F.H.R. 6 1914-12-18 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SANDAU WERNER ERS. RES. L.J.R.19/3K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SAITSCHIKOW JWAN RUSS. INF.REGT.306.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZEPUNOW PETER RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-03-08 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHUSTER MATHÄUS ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER GEORG - - 1915-06-08 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
SMARSLIK JOHANN SCHÜTZE I. R. 92 1919-08-15 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SZUPER JOHANN - - 1915-07-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SCHAUBE BERNH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SKWARA JAN RUSSE FELDSP.347  1915-04-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKOTNICK GUSTAV II - - 1918-08-06 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SIMONETTO DOMENICO SOLD. I.GRAN. 1918-05-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-07 - -
SZMIDTKE MICHAŁ - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
ŠURÁN THOMAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHATLARZ EDUARD - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOJKOW MILENKO - - 1917-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SGURETZKI WIZENTI GEM/ROSJA I. R. 31 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHAFFER GEORG MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SURDOLOWIC MIJAILO SERB.GEF. - 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1859 - -
SAGMEISTER RUPERT JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZTEKLA GRZEGORZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SAFIAN STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SCHUMACHER PAUL FÜS. - 1915-01-17 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-04-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHRECK IWAN RESERVIST 6 K. GARD. FÜS. R. 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SAVIC MAKSIM INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1891 - -
SUBMUTH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SWINCZAK ILKO LST. INF. LDST.ET.B. 214 1914-12-03 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
SCHEWSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 292 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STEFFAN HEINRICH RES.KPL. F.K.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHLEGER RICHARD GREN. - 1915-06-20 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STARKE GERHARD - - 1917-08-02 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHWACH ALFONS FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT RICHARD - - 1914-10-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SIEGMUND EMIL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHNEIDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAREINA WILHELM WEHRM. J.R.146/4K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SZALASNY IGNATZ KPL. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIMANAJEW - RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-05-15 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHMITZ HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SAR?ED?E? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
STAN LARZAR GEM/RUMUNIA I.R.24 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHUBERT G. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHUBERT BERNH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
STEINKE FRANZ - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SUPPAU STEFAN INF. I.R. 47 1914-12-21 -