Nazwisk w bazie na literę S: 9405

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SUDUŁ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
STEFANOWICZ L. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
STEFANOWICZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
STEFANOWICZ M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
SKRZYPCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SOBCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SWOJAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SMEKTAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
SZAFRAŃSKI STEFAN - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1886-09-17 Żywiec -
SKIBA FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
STASIAK MARIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
SLOTTLIK FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
STEBEL PIOTR - - 1916 MITAWA (ŁOTWA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
STEBEL DANIEL - - 1916 ŻORY Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
STEBEL PAWEŁ - - 1916 WYRSCHAEDE (FLANDRIA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
SOBEK FRANZ - - 1918-01-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SOWADA JOSEF - - 1914-09-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SCHMIDT von KARL - - 1915-06-05 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-01-05 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 94
STACH WILHELM GEFREITER - 1918-09-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1891-06-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 96
SONNTAG WILHELM MUSKETIER - 1918-05-04 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-03-12 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 95
SCHWOLOW EMIL - - 1918-04-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHMOLLE RICHARD - - 1916-03-29 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHMÖCKEL HELMUT PIONIER - 1918-04-13 Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
SOŁTYS ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SARNIK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SŁABY J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SROKA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
ŚLĄSKI WO. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 Ziemnice -
STEUCK MAX - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHÜSER KURT - - 1917-08-08 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHÄFER FRANTZ - - 1916-07-15 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SZABO ISTVÁN HONV. H.I.R. 31 1914-10-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 ZALANEMETHFALVA -
SLENCZKA IGNATZ GEFRT. - 1915-02-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SMAK JULIUS ERS. RESERV. - 1918-04-16 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
STATECZNY FRANZ RESERV. - 1922-06-12 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SLENCZKA LEO UNTEROFFZ. - 1917-08-02 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SMYKALLA ALFRED GEFRT. - 1916-09-29 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SYRZISKO ADOLF MUSKET. - 1915-08-27 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
STOPPA NARZIS - - 1916-08-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STRONCIWILK FRANZ - - 1916-05-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SIEGMUND EMIL - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA ROBERT - - 1915-09-13 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA JOSEF - - 1918-10-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SYLVESTER ADOLF - - 1914-09-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SIEGMUND PAUL - - 1914-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPIERCZYNSKI FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-08 WOSAGO -
SACHS H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS J. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SEEDLER H. EINJ? - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF NAUCZYCIEL
SZROM J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SCHÄFER PAUL - - 1918-02-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHAFER HEINRICH - - 1914-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SPERLING JOSEF WEHRM. II.G.R.R. 10 KOMP. 1914-12-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - WITTEN 29 JAHRE
SCHURGATSCH LEO - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SCHNABEL WILH. LANDSTM. - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN KURT GEFR. - 1918-04-27 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN ARTHUR GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHREIBER OSKAR OFFZ - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHARF JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHARF FRANZ - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE ALOIS - - 1917 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
STARKER JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHARF EMANUEL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHMIDT JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE AUGUST - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE KARL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
STECKMANN BERNHARD GEFREITER - 1918-04-07 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHLANKE KARL KANONIER - 1915-07-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHÜTTKÄKER WILLI MUSKETIER - 1917-10-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
STAHLBUSCH FRIEDRICH LIEUTENANT DER RESERVE - 1916-08-07 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHOODT FRITZ MUSKETIER - 1914-08-23 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHULZ HERMANN UNTEROFFIZIER - 1915-02-12 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHÜTTKÄKER HERMANN GEFREITER - 1918-03-22 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SWONKE JAN - - 1916-09-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHEWIOŁA J. - - 1918-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHULZ ADM. - - 1914-08-22 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHYMALA E. - - 1916-10-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHYMALA FR. - - 1915-04-26 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SEKULA JAN - - 1917-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHYMALA ST. - - 1918-01-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SEKULA EDW. - - 1917-06-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SKIBA TEOD. - - 1918-06-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SZURRA JÓS. - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHOLZ EMAL - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHYMALA FR. - - 1915-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SKRZYPKOWIAK W. - - 1915-02-08 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1882-02-11 Wijewo -
SOBCZAK S. - - 1915-06-17 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-11-14 Wijewo -
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
ŚWIĘTKOWIAK L. - - 1914-09-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-07 Wijewo -
SKRZYPCZAK W. - - 1920-03-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-04-13 Wijewo powstaniec
SOBCZAK F. - - 1918-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-03-24 Wijewo -
STEPCZAK P. - - 1920-07-05 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1900-06-29 Wijewo powstaniec
SCHMIDT M. - - 1916-03-20 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1887-09-26 Wijewo -
SLAR JOHANN INF. I.R. 9 1915-06-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1895 WIEN -
SAWADE - SRGT. - 1918-10-?? MEDEA PERME Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
STASJUK SIERGIEJ IWANOWICZ PORUCZNIK 8 TRURKIESTAŃSKI PUŁK 1915-03-09 WOLA WIERZBOWSKA Wieliszew wieś, gm. Wieliszew, pow. legionowski mazowieckie - WIELISZEW -
SCHAFFARCZYK JOHANN - - 1915-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
SCHNERTNER EWALD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
STRESCHNAK KARL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHAFER HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SAWALLISCH KARL MUSK. - 1919-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-08-23 Wendischbuckow obelisk
SINDERMAN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-01-24 Weitengrund Sokolec -
SCHINDLER ERNST - - 1918-08-23 Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-24 Weigwitz -
SKROBANEK FRANZ LANDSTRM. LDST. INF. BATL. IV 9 1918 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-09-23 WECHOWITZ -
SKOWRONEK MAX - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SMIKALLA ALOIS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SCHALAU ANTON - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SZYDŁOWSKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SCHMIDT KARL - RES. I.R. 222 - - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1896-08-16 WALDGIRMES I. HESSEN -
SCHEIL RICHARD - - 1918-03-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
SCHMIDT RICHARD WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - UNRUHSTADT, BOMST -
STEIHL MATH. INFANTERIST - 1914-11-24 - Mysłowice-Brzezinka miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - UNLOSH -
STREIF ISAK PIECHUR 31 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Tłumacz -
STÜRMER MARTIN - - 1915-09-12 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
SCHULZ JAKOB - - 1918-02-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-05-23 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
STANISLAWSKI PAUL - - 1918-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHMIDT KARL - - 1914-11-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1885-06-29 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHREDER ALBERT - - 1915-06-05 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1880-10-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHWUCHOW PAUL - - 1917-09-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-12-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
STANISLAWSKI HENRICH - - 1917-07-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHELZ ERICH - - 1916-05-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-22 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SZCZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SĘK JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SŁABY JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SUROWIEC FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SASOR WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZYMAŃSKI FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SŁABY JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SCHULZ FERDINAND RES. - 1918-04-30 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
STRAUCH PAT MUSK. - 1918-04-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHADE PAUL GREN. - 1918-03-27 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHULZ RICHARD GEFR. - 1918-04-09 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SKRZYNIARZ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SOBOŃ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZELEST J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SKRZYNIARZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZCZUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZYSZKA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SCHMELING JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1888 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
SOBOTTA JOHANN - - 1915-05-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SEKULU MAX - - 1918-03-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SKOBERLA HLEM.? - - 1915-11-09 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SKOPPEK JOHANN - - 1915-12-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SKOTTKI ANDRE - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
SZABO FRANZ HUS. H.R. 12 1914-11-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 TISZAPOLGÁR -
SÝKORA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 TĚŠNOVICE -
SARBINOWSKI WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
STACHOWIAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
SEIDEMANN W. GREN. 3/G.G.R. 5 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - TAUTENDORF, RODA -
SCHMIDT MAKS JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1873-08-26 TAUCHA -
SCHEER OTTO WEHRM. - 1915-06-18 PUDSISCHKE Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
SEIDLER RICHARD GREND. - 1915-09-11 KIEßKE Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
SCHRAMM PAUL - - 1915-09-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
SCHRAMM KARL - - 1914-10-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
SCHOLTYSIK JOHANN - - 1918-03-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
SWITALSKI JOHANN JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-10-23 SZURKOWO -
SAJTOŠ JOSEF GFT. I.R. 101 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SZENTES -
SÁNDOR GYÖRGY PTRF. H.R. 9 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SZÉKELYTOMBA -
SCHENDZIELORZ A. - - 1916-09-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHALA EMIL - - 1918-05-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHENDZIELORZ J. - - 1915-06-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
STRYCHAŁA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 SZCZEPANOWICE -
STRYJ JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
STUS MIRON WEHRM. LAND.GEND.KOM. 1916-04-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 SUCHODÓŁ -
SCHMOLKE ALBERT - - 1917-08-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
SCHOODT WILLI MUSKETIER - 1918-10-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
SCHUMACHER LOTHAR OB. PRIM. - 1918-11-13 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
SCHEUNEMANN JOHANNES MUSK. - 1914-10-16 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
SCHLACHTA PAUL - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
SYLLA WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
STRAND FRANTISEK - K.K. Landwehr-Infanterieregiment Kremsier Nr.25 1915-08-06 BAŁTÓW Bałtów wieś, gm. Bałtów, pow. ostrowiecki świętokrzyskie 1873-06-21 STITNA/UHERSKY BROD -
SKOWRONEK KARL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
STRZELCOK JOZEF - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA PAUL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA SERAFIN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SARAWARA JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SKOWRONEK FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA PHILIP - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA SYLWESTER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SZWALA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SARAWARA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SENGER ALFRED - - 1915-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-17 STENZLAU -
SCHIMONSKY von GUIDO OBERLT. - 1918-10-11 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
SCHEIMANN KARL - - 1916-04-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1869-10-18 STAWKEN -
SASS KARL - - 1916-10-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
SELL WILLI - - 1918-04-11 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
STAUB FRITZ DTSCH. MUSKETIER RES.I.R. 223 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SPEYER 19 JAHRE
STÖWER ARTHUR FUNKER - 1918-07-27 Türkei  Haldar-Pascha, Konstantinopel Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
SCHMIDT AUGUST SCHÜTZE - 1918-04-29 Finnland Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
SCHMIDT AUGUST SCHÜTZE - 1918-04-29 FINNLAND Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
STÖWER ARTHUR FUNKER - - TÜRKEI (27-11-1918, HALDAR-PASCHA, KONSTANTINOPEL) Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
STAROSZCZYK MICHAŁ - - 1918-04-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
SCHWARZ G. ÖST. VIZEFELDW. K.K. B.H.INF.R. 3 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SKIARMARK 30 JAHRE
SOLTICHOW IWAN RUSS.GEM. RUSS. I.R. 3 1918-11-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-09-06 SIBIER -
SCHÖNBORN ALBERT LDSTM. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SEPPAU, GLOGAU -
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SCHÜTZ ? - - ????-07-22 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SPERLICH KARL - - 1918-07-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
SPERLICH PAUL - - 1918-08-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
STENLIK GOTTLIEB KRAFTF. KRAFTF. ERS. ABTL.8 1918-04-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-01-06 SEICHWITZ KR. ROSENBERG -
SALINSKI RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
STILLER KARL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
SCHWARZER ROBERT - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
SCHARNOWSKI FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
SCHAFFRINSKI JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde obelisk
SCHNIPPER ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SPORK VIKTOR - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SCHIMANSKI AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SEIDEL JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SOSNOWSKI JOHANN - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SPYRA FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
SCHWENDOMIUS KARL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SCHWENDOMIUS FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
STELZER EDWARD - - 1916-02-17 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
SCHLINKE OTTO - - 1915-10-01 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHLINKE RICHARD - - 1918-03-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHLINKE HERMANN - - 1917-10-06 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHLINKE PAUL - - 1916-11-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik w lesie
SASSE OTTO - - 1915-03-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
STEHGER PAUL - - 1915-04-04 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
SPIRLVOGEL AUGUST - - 1915-08-02 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
STEINIG JOSEF - - 1917-01-14 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
SCHLIWA JOHANN - - 1917-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-09-06 SCHMARDT -
SKORZINSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SMOLICH G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SADOWSKI G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SKOWRONEK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SOBOLEWSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SCHÄFER GUSTAV - - 1917-07-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SANDER HERMANN - - 1915-08-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEINBART PAUL - - 1918-03-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER RICHARD - - 1916-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEINBART WILLI - - 1918-05-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SAJONZ WILH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
STEIN ADOLF - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SAJONZ ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SCHYGULLA ALOIS - - 1918-05-02 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
SKLORZ PAUL - - 1915-10-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
STURMANN JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
SCHULZ AUGUST MUSKETIER - 1919-02-15 Frankenreich Laz a. d. Somme E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ PAUL MUSKETIER - 1917-10-25 Bukowina Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER GEORG SERGEANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SIEBELKORN WALTER MUSKETIER - 1915-05-13 Karpathen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ FRIEDRICH GRENADIER - 1917-01-10 Romänien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER FRANZ FÜSILIER - 1915-05-31 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STEBNITZ RICHARD MUSKETIER - 1917-11-24 Verdun Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULTZ HERMANN MUSKETIER - 1915-01-31 Polen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SANDER KARL - - 1920-10-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-08-14 SAGAN -
SCHULZ PAUL - - 1918-06-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-09-18 SAGAN -
STINNER JOHANN - - 1916-09-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-07-18 SAGAN -
SCHACHE PAUL - - 1917-07-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-01-09 SAGAN -
SCHMIDT REINHOLD - - 1915-10-19 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-01-05 SAGAN -
STELZER WILLI - - 1915-09-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-24 SAGAN -
STROBACH ARTUR - - 1929-07-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-22 SAGAN -
SCHUHMACHER WILLI - - 1917-06-09 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
SCHMIDT JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SMILNIK PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SUFFNER PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SOTH W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SACKEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SAHMA R - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SZLABS FELIX - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SZLABS ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
STREHLAW GUST. LANDST. - 1918-07-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
SPERLING - - - 1917-11-?? Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1896-11-20 Rothsürben -
SOBOLLA KARL - - 1916-??-10 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Rothsürben -
SAWINSKI GUSTAV - - 1918-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHULZ GUSTAV LANDSTURMMANN 3 KOMP. RES. INF. REG. 184 1918-07-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHUTZ HERMANN - - 1915-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHLIEBAT LEOPOLD - - 1917-03-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SAWADE GUSTAV - - 1917-07-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
STRAUCHMANN AUGUST - - 1915-08-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHULZ OSKAR HUSAR 1 HUS. REG. 18 1919-04-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SALOMON WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
STEFAŃSKI FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
S??ON ROBERT - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SCHULZ GUST. - - 1915-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SOBOTZKI ADOLF - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SCHERCH REINH. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SCHULZ HERM. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SMAZA FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
SCHINDLER GUSTAW - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
SCHINDLER KURT - - 1915-05-02 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-03 Repplline -
STEMEL - - - - Champ? Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
SCHINDLER PAUL - - 1918-04-14 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1887-10-28 Repplline -
STARKER JOSEF - - 1919-04-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-11 RENNERTSFELD -
SCHRÖDER FRITZ - - 1920-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-20 REIZENFLEIN -
SCHNEIDER OTTO JAHN SERGEANT - 1914-08-20 VERMISST Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SIEBE HERMANN LANDSTURMANN - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHNEIDER FRANZ FÜSILIER - 1918-04-30 Krankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHAFFRANIETZ FRANZ - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHIOTEK JOH.[ANN] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHWARZ ANTON - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SWIENTEK FRANZ - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHIWON KARL - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SEDLACZEK PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
SOBEL JOH.[ANN] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SZELEZSANY JÁNOS HONV. H.I.R. 32 1914-10-31 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 PUSZTARAJTOLC/RĂSTOLŢU DEŞERT -
SELA ANTONI - - 1915-07-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
SZUBERT MAX - - 1917-01-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-01 POSSN -
SCHREMMER ERNST INF.TIT.ZGSF. I.R. 93 1916-04-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 PORSTENDORF -
SCHNURA AUGUST - - 1915-05-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SAMOL JULIUS - - 1916-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SCHNURA JOSEF - - 1915-08-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SMOLORZ IGNATZ - - 1915-07-19 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
STANIENDA ERICH - - 1918-04-18 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SORICH ALFRED - - 1916-06-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
SOBOLL ADOLF ERS.RES. - 1917-07-24 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-03-24 Podleiken -
SOBOTTA KARL TRAINS. - 1915-03-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-03-11 Plusken -
SCHNEIDER JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
STRÓŻYK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZAJ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SENIDEBEN MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZYMAŃSKI MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SALZBERN JOSEF INF. LST.I.R. 31 1914-11-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1872 PITTARN/PITÁRNÉ -
SCHENDZIELORZ VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
SKIBA AUGUST - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
SCHWIETZ FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SKIBA VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SOSSNA LEOPOLD - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SEKULLA JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SCHWIETZ JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SKIBA EMIL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SCHYMA VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
STOJEK JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SMUDA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
STASZAK LINUS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SCHRÖTER JOSEF KAN. - 1914-08-26 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
SCHIROKAUER SIMON - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PEISKRETSCHAM (Pyskowice) zmarł na skutek wojny
SCHULZ EMIL - - 1916-09-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Pechlüge/ Trąbki pomnik
STADLER JOSEPH - - 1918-02-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-23 PEASTEFSAU -
SCHMIDTKO FRANZ - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
SOSSNA JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
SCHMIDTKO ALOIS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
ŚMIESZAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SZYMKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SIEŃKOWSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
STACHOWICZ K. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SKOCZYLAS J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
STANISZEWSKI WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SIEŃKOWSKI MR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SEJDOR ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHNEIDER WILH. SCHUTZE M.G.K. 2 G.R.R. 1915-08-17 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OSTERWIECK, HALBERSTADT -
SPYRA LUDWIK - - 1918-01-02 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-08-09 Ornontowice -
STOKOWY FRANC. - - 1917-03-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-06 Ornontowice -
SZOLA WIKTOR - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-04-05 Ornontowice -
SŁUPIK WINCENT - - 1918-03-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-02-13 Ornontowice -
SPYRA FRANC. - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-09-28 Ornontowice -
SPYRA KONRAD - - 1917-08-15 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-01-06 Ornontowice -
SPYRA PAWEŁ - - 1917-10-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-03-21 Ornontowice -
SZAFRANIEC IGNACY - - 1917-05-25 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-02-02 Ornontowice -
SŁUPIK FRANC. - - 1915-05-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-04-02 Ornontowice -
SPYRA EDWARD - - 1918-03-27 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1895-09-27 Ornontowice -
SPYRA KAROL - - 1914-09-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-08-24 Ornontowice -
SPYRA LUDWIK - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-08-10 Ornontowice -
SCHNECK JOSEF - - 1915-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SWIERZZY WINZ. - - 1918-08-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SWOBODA KARL - - 1919-04-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SROKA KAŹ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
STĘŻAŁA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
SCHARFENBERG HERMANN - - 1917-07-01 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
STOPE MAX - - 1918-02-01 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
SCHWARK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SDUN J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
STEFFAN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SDUN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SIMSON W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SEIDEL ERNST LANDSTM. - 1918-09-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
STABLER PAUL MUSKET. - 1915-04-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
SCHMIDT GUSTAV WEHRM. - 1916-03-09 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
SCHRÖDER RICHARD - - 1921-02-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-07-22 OB. BRIESNITZ -
SZEKIERKY ISIDOR UNG. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOSZENTNAU 26 JAHRE
SCHMIDT BERNHARD - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-29 NOSSWITZ -
SCHUMANN RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
SCHULWACH A. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
SDRALEK FRANZ - - 1915-09-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
SPYRKA JOHANN - - 1919-02-05 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
SCHOLLTYSSIK JOSEF - - 1915-06-30 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
SCHIMMELPFENNIG - - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
SELWAT PETER - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-06-18 NEUVOLLWERK -
STROHBACH RICHARD - - 1919-01-03 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-12-05 NEUSTADT-DRESDEN -
SIENZEL PAUL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
STRZODA KARL - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
SPIRGATIS O. MUSK. 12/R.J.R. 90 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - NEUMÜNSTER -
SAWATZKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
STIEWE AUGUST - - 1918-06-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
SCHRAMM EMIL - - 1915-07-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
SERWOTKA JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
SERWOTKA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
SOKOLOWSKI PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
SZMOLKA JOHANN ZGSF. I.R. 24 1914-10-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 NAGYKÜRTÖS/ VELKÝ KRTÍŠ -
SARN DEMETRIUS UNG. SOLD. K.K. I.R. 50 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MUSZA -
SCHOLZ ALFRED - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
SCHUCHNO ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SENTEK HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SALLACH FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SENDZIK AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
SCHMIDT ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
ŠEBO FRANTIŠEK INF. L.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1880-09-23 MODRA U Drogomira: SEBR FRANZ
SCHRAMM AUGUST - - 1914-10-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
SPLETTSTOFFER WILHELM - - 19??-??-10 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
STEPHAN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STRITZKE GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SEIDEL FELIX - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KURT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SIPOS MICHAEL HUS. H.H.R. 3 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 MARO -
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SPRENGER JOSEF E.R.INF. I.R. 94 1914-10-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 MALITSCHEN/MALIČ -
SOBUSIAK STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
ŚWIATOWIEC WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SKIBA KAROL - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SEDZISZEWSKI STANISLAUS KAN. L.F.H.DIV. 43 1916-04-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 LWÓW -
SCHULLE EDMUND - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHIEDECK PAUL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHLESINGER JOS. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ EWALD - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SINDERMANN AUG. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SUHSMUTH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ EWALD GERH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHOLZ RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHABERL HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SOMMER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SPITZER BERTH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHLÜTER JOHANN - - 1918-07-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-03 LÜDGE -
SCHNEIDER WOJCIECH - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 LUBASZ -
SZCZEPANSKI TH. - - 1917-11-02 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LOWY -
SUNER JOSEF ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 70 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS -
SULKOWSKI JULIUS - - 1916-04-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-26 LOSCHIN -
STRUCK HERRMANN - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-04-23 LOEWENSEN -
SEMBORSKI FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SKORZIENSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SCHWENDOWIUS FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SKALA JOHANN INF. I.R. 99 1915-10-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 LISNITZ -
SMILEK PAVEL INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 LIPTAL -
STRYCHACZ IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1884 LIPINY -
SROKA JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SROKA FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SCHRADE ALOIS - - 1916-02-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHULZ A - - 1918-12-09 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHÖNEBERG EDUARD - - 1916-10-01 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHUSTER LUDWIG INF. I.R. 84 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 LIEBENAU -
SCHLEE RICH. LANDW. - 1919-??-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
STARK ARTHUR MUSK. - 1915-10-30 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
SCHULZE ALWIN GREN. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-18 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-04-30 LEBUSEN -
SCHNAPKA ANTON - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
SCHMUCKAL HERMANN GRENADIER - 1916-05-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
SCHMIEDEBERG FRANZ KANONIER - 1916-11-15 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
SCHNEIDT ERNST SERGEANT - 1917-09-22 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
SCHRECK HEINRICH - - 1917-01-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
STEUKE WILLI - - 1918-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK HEINRICH - - 1915-03-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK ROBERT - - 1916-07-04 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SEIDEL FRIEDRICH - - 1916-08-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHIMMELPFENNIG AUG. KAN. - 1917-10-26 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-12-29 Langgut -
SMIETANA JOHANN - - 1916-05-21 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANGENFELD -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANGENFELD -
SKIROS STEFAN ÖSTERR. INF. 3 K.K. I.R. 32 1914-11-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LAJOSMITZA -
SAFAŘ FERENCZ HONV. H.I.R. 10 1914-11-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 LAGYTUCSKA -
SCHIRLO EMIL - - 1918-04-29 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
SAMUEL WILHELM - - 1917-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SPERLING GOTTLIEB - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SPEER KARL - - 1916-07-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SCHULZ GUSTAW - - 1918-07-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice pomnik
STOLZ RICHARD - - 1917-06-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SCHULZ RICHARD - - 1914-12-07 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
STOLZ ALFRED - - 1917-04-19 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
STOLZ WILLI - - 1914-12-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SIRON FRANZ - - 1919-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-08-01 KREMPA -
STARO??E WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
SCHRÖER PAUL - - 1916-03-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-05-24 KREIBAU -
SCHOSSLAND PAUL - - 1915-12-03 MESSINES Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
SCHAFFARCZYK - - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK DOMINIK - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK LORENZ - - 1916-09-18 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK THOMAS - - 1916-11-30 Frankreich Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK WILHELM - - 1917-04-04 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHAFFARCZYK JOH. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHWITALLA PHILIPP - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
STRYCZEK STEPHAN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHARFENORTH PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
SZYMAŃSKI LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
SZREDER JAN - - 1914-11-21 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SZREDER WOJCIECH - - 1918-07-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SEREDARUK JOHANN KAN. F.K.R. 17 1914-11-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 KÖRÖSMEZÖ/JASINA -
SCHUDDE WILHELM - - 1915-02-02 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
STEINBECK AUGUST - - 1918-05-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
SCHULZE OTTO GEFR. RIR 231 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KÖNNERN, SAALKREIS -
SCHATTANICK VIKTOR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1884-12-23 KÖNIGSHÜTTE -
SCHÖN ADALBERT - LIR 4 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KÖNIGSBERG I. PR. -
SCHMUCKAL PAUL KANONIER - 1915-06-30 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1894-01-04 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
STRÓŻYK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
SELL H. GRD. MORSLEDE 1917-09-23 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
SCHRADER KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-05-14 KLOSTER GRÖNINGEN -
SANDER WILHELM - - 1918-07-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHARWITZKE FRANZ - - 1915-04-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHULER HERMANN - - 1917-07-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHARWITZKE ALBERT - - 1914-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
STANKO JOHANN - - 1915-02-22 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
STRECKER HERMANN - - 1915-05-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SANDER PAUL - - 1918-10-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko pomnik
STANKO STEPHAN - - 1918-04-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SZCZEPANIAK STEPHAN - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SCHEUER ALFRED - - 1917-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
SCHNEIDER PAUL - - 1915-07-19 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
SPECHT RICHARD - - 1915-08-28 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
STREHLER RICHARD RES. - 1915 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KLEINBAUSCHWITZ -
SCHWICHTENBERG M. MUSKETIER - 1915-02-08 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1894-01-20 Klein Massow-Maszewko obelisk
SMERLING TH. MUSKETIER - 1917-03-27 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1891-12-21 Klein Massow-Maszewko obelisk
SCHULZ FRANZ - - 1917-08-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SCHNURA EMANUEL - - 1916-07-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SKOLIK ALOISIUS - - 1918-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SEIDLER A - - 1914-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KL. KLAUSSITTEN - KLUSITY MALE -
SCHEINERT PAUL - - 1914-11-12 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
SMARSLY FRANZ - - 1919-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1880-02-16 KITTELWITZ -
STEGER PETER JG. T.K.J.R. 4 1915-03-15 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1896-04-01 KIENS /TYROL -
SCHWIBBE FRITZ MUSK. IR 84 1915-08-10 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIEL -
SCHOLZ ARTUR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SCHOLZ GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SCHREIBER OTTO - - 1916-04-16 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
SCHULZ FR. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST -
SIDUR M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SIDUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SMIST FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SZTEJIN BASAR ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KATY 27 JAHRE
SCHWOLOW JULIUS - - 1917-08-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
SKÓRZEWSKI FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1873 Karchowo -
SCHWITALLA FRANYNZ - - 1916-04-08 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
SZÓSTAK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SIEBERT WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SPILLMAN ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SABOROWSKI ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SKORZENSKI GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SLASCHKO ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SVRAKA VASO INF. I.R. 2 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 JELICI -
SUCHTA JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie 1894-04-19 JĘDRZEJÓW -
ŚWIATOWSKI FRANCISZEK - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
STOLP FRITZ - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
SCHUBERT OTTO - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
STOLP RICHARD - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
STEINER JOSEF PLUT. - 1914-10-07 - Tarnów I (nr 201) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1885-05-22 IPOL PASZTO -
SZYMAŃSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
SMOLEC WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
STUGLIK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
SIEGMUND KARL DTSCH. RES. I.G.R.R. 6 KOMP. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - IMMENBECK HANNOVER 28 JAHRE
SCHILCH HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
SULLER WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
SCHGNEIDER GUSTAV BÖHM. LDSTM. LDSTM. BATL. 70 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOSZ 40 JAHRE
SPELDA JOSEF SAN.SOLD. SAN.ABT. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 HOROWITZ/HOŘOVICE -
STOLTENBERG JOH. GEFR. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HOLZMÜHLE, SCHLESWIG -
SCHARTE PAUL - - 1918-08-18 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHNEIDER PAUL - - 1915-04-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHUBERT MAX - - 1918-06-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHLICHTING STEFAN GEFREITER I.R. 116 1916-07-18 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-01-24 HIRSCHFELDE -
SPAN ABRAHAM ÖSTERR. RES. K.K. I.R. 64 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HEVNOND 28 JAHRE
SCHNEIDER ANDREAS FUS. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HEITSCHEN, BONN -
SOCHOR ANTON ÖSTERR. ZUGF. I.R. 64 REGT. STAB. 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894-08-01 HEISKOW -
SGRAJA ALBERT - - 1917-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SETH EDUAR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
SCZIPINSKI HERMANN - - 1917-10-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SGRAJA EDUARD - - 1918-06-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SCHUMACHER KARL LDSTM. R.O.R. 232 1.KOMP. 1915-09-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1884-10-27 HARZBERG SACHSEN -
SCHOLZ HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
SPIER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
SCHULZ G. MATR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
SILBECK JOSEF ÖST. KAN. K.U.K. FELDKAN. R. 19 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1883-11-21 HAJACON -
SCHIWON JOHANN - - 1918-09-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
SOSSNA KARL - - 1914-10-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
SCHIWON JOSEF - - 1916-09-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
STRYKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SZAKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
STAWIŃSKI MARYAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SOŁTYSIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SOBECKI F. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - GŁĘBOWICE -
SZÖCZ GEORG ÖST. ERS. RES. K.K. I. R. 82 ERS. KOMP. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886 GYÖS -
SADY MATEUSZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 GWOŹDZIEC -
SCHATTON JOHANN - - 1917-08-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SODZAWITZKI FRANZ - - 1917-08-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHEWIOR WILHELM - - 1917-12-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHATTON ROBERT - - 1914-10-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHATTON FRANZ - - 1918-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHLESINGER PAUL - - 1917-11-07 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
SAUER PAUL - - 1914-11-02 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
SMIKALLA ERNST KANONIER - 1917-05-29 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRUDYNIA WIELKA -
SMIKALLA HEINRICH KRIEGSFRW. - 1915-07-22 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRUDYNIA WIELKA -
SMIKALLA GEORG GEFR. - 1918-04-29 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1888-02-09 GRUDYNIA WIELKA -
SMIKALLA REINHOLD LEUTNANT - 1916-04-09 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRUDYNIA WIELKA -
SCHÖNKE ALFRED - - 1918-06-01 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEIFERT HERMANN - - 1916-10-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEILER AUGUST - - 1917-01-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SIMON WILLY - - 1917-06-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SALOMON KARL - - 1918-07-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STIEGLER GEORG - - 1916-12-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SAUER WILHELM - - 1918-07-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHRÖTER PAUL - - 1914-09-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEIFERT KARL - - 1916-10-30 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SIEBER PAUL - - 1914-12-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SANDOR GUSTAV - - 1918-06-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHADE GUSTAV - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STUBBE PAUL - - - #NAZWA? Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SIELAFF RICHARD - - 1916-08-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SCHÖNHÜT AUGUST - - 1914-09-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SCHWARZ AUGUST - - 1916-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SCHLUTT OTTO - - 1918-10-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SCHNEIDER JOHANN GEFREITER - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHNEIDER OTTO - - 1915-04-19 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
STOCH RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHULZ KARL - - 1918-10-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SCHRAMM GUSTAW - - 1914-12-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SCHRAMM ALBERT - - 1915-09-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SEIDEL OTTO - - 1915-07-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SACK ERICH - - 1918-03-21 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SACK KARL - - 1916-08-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SCHILASKE PAUL - - 1916-07-16 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
STRITZKE BRUNO - - 1916-01-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SPRUNK OTTO - - 1918-07-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
SEECKER WILHELM - - 1914-11-17 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEBIELE?? KARL - - 1917-08-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SLOMEYER WILHELM - - 1918-08-27 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SCHULZ OTTO - - 1918-06-10 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SEECKER WILHELM - - 1914-09-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SCHEROTZKI AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SAWATZKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHEROTZKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCHIMMELPHENNIG PETER JOS. DT. UTF. 1.G.R.R. 2 SAN. KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
SKYSTIMS JURGIS WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GRICKSCHEN, MEMEL -
SCH? PAUL - - 1917-05-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHLAGE OTTO - - ????-08-30 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHNEIDER ERICH - - 1915-09-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
STEIN MARTIN V. FAHNENJ.UNTFFZ. - 1915-08-13 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-01-30 Grasnitz -
SOHRWEIDE W. FÜS. MOISLAINS 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SOHRWEIDE O. GRD. WITSCHAITE 1914-11-03 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SCHALOCK A. GRD. LOWITSCH 1914-12-12 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SCHMIDEBERG ALBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1892 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SCHMIDEBERG FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1884 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SLAPA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
SKOLIK JOSEF - - 1916-07-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
STUDER PETER UNG. INFANTERIST K.K.I.R.44 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRABOCZ 24 JAHRE
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHULZE RICHARD - - 1918-09-25 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHLÖSSEL FRITZ GREN. RIR 64 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GOTHA -
SCHWALM OTTO RES. - 1914-10-25 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SEIDLER - RES. - 1915-??-?? ? Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SCHRÖDER RICHARD LDSTM. - 1918-05-28 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SEIDLER OTTO FÜS. - 1918-05-31 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SPERL?? OTTO MUSK. - 1917-10-01 Luzzer?? (Lazaret) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SORNEJENKO - RUSS. INFANTERIST 8 MOSKAUER GREN. RGT. 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GORSKA 26 JAHRE
STENZEL JOSEF LDSTM. LANDSTRUM BATTALION NEISSE 1916-06-25 STERNALICE Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1886 GOLA, POW. KĘPIŃSKI -
STEINKAGLER K. - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 GMUNDEN -
SCHEӰER RICHARD - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHNABEL DAGOBERT - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SIMENAUER GEORG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SAREMBA ERICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SIEDNER ERNST - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SOHRAUER JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHALSCHA FRIEDRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHAFER F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FRIEDRICHSBERG -
STARK ERNST - - 1918-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-08-18 FOSSBERG -
SCHÄFER S. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHRÜTER H. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHULZ F FABRER? - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHIELKE G. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SCHULZ F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
STAISCH PAUL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
SPITZER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1887 Falkenberg -
SUHSMUTH ALFRED - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1892 Falkenberg -
SOPONOYNAI ANTEL ÖST. INFANTERIST I.R. 69 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FADD -
SZLABS MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 Eulenburg ps.ROLA
SPITZER HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1889 Eulenburg -
SCHOLZ PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SAHON AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SPITZER AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SEIDEL PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SAHON RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SPITZER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SCHLIWA OSIG RUSS. GEM. I.R. 406 1918-04-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - EMZE -
STRECKE WILHELM FÜS. - 1914-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
SCHWARTZ G. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
SEGENDORF GUSTAV - - 1918-08-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-12-14 ELBERFELD -
SCHÖPKE HERRMANN - - 1914-12-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-10-15 ECKERSDORF -
SCHEER ISIDOR - - 1918-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-07-14 DURCHTHAL FORBACH -
SCHÄFER GUSTAV - - 1918-11-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-11-03 DREHNOW -
STUWE BERTOLD - - 1917-09-02 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
STUWE EWALD - - 1918-05-10 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
STUWE EMIL - - 1918-04-17 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
SLOBODA JÓZSEF HONV. H.I.R. 8 1914-11-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 DOROG -
SEMKŁO J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
SCHRAMOWSKI EUS. - - 1915-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
SKIBA ALOIS - - 1915-05-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
SGRAJA ALBERT - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
SCHUNKE PAUL MUSKET. - 1915-02-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHÜLLER PAUL GRENAD. - 1915-06-23 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SPEER WILHELM MUSK. - 1915-09-08 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHÜLLER MAX MUSK. - 1917-07-28 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SCHNEIDER KARL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
SKRZYPCZYK JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
SENFT J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
SOLING FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
STAMM FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
STRYCHARZ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
STRYCHARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SCHWARZWÄLDER PAUL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 44 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZEKSZOVO -
SCHNABEL AUGUST - - 1916-09-27 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
SMIESKOL KARL - - 1918-12-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-08 COLONNOWSKA -
SCHULZ JOSEF - - 1915-09-27 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SAPPICH FRANZ - - 1917-08-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SCHULZ FRANZ - - 1916-03-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SCHRÖDER - - - 1914-10-30 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
SUROWIEC JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SKAZA BRONISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SWIENTEK FRANZ - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
SCHERR THOSS von HANS - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
SUROWIEC JAKÓB - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SKAZA JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SPYRA KARL - - 1917-04-17 St.Quentin Bytom VII miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-01-26 BYTOM Grób rodziny Spyra
SLENCZKA ALOIS SCHUTZE - 1916-11-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
SCHWICHTENBERG HUGO - - 1916-08-01 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
STOLPMANN OTTO - - 1919-08-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
SCHÖN FRIEDRICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1886-10-18 BRENDEMÜHL / JATKI -
SKWARA M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SKWARA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SKWARA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SIDUR J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SWÓŁ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SABISCH AUGUST - - 1915-03-18 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SCHNALKE JOSEF - - 1918-03-30 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SWABISCH JULIUS - - 1916-04-07 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SCHNALLE SCHNALLE - - 1922-03-10 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SEHRENDT PAUL GEF. - 1916-10-15 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
SCHIMASSEK JOHANN - - - - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
SCHIMASSEK BERNH. - - 1915-06-19 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
SCHYGA FRANZ - - 1917-11-17 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
SWITALLA KOND. - - 1915-12-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
SCHEIBLER von ERICH LEUTN. - 1915-07-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHREIER MARTIN VWACHT. - 1917-10-18 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHWITAL PAUL SCHÜTZE - 1917-10-04 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHIERSCHKE JOSEF LDSTM. - 1916-09-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHOLZ ERICH LEUTN. - - VERMISST Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SCHUNKE HEINRICH MUSK. - 1917-08-20 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SORSCHKE PAUL - - 1915-03-10 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1880-10-03 Blumenthal grób pojedyńczy
SOBIREY PAUL - - 1918-04-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal grób pojedyńczy
SCHULZ ALOYSIUS GEFREITER RES. INF. RGT. 93 1918-05-07 Szczecin im Lazarett Bledzew wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie 1897-02-02 Bledzew -
SETH ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SCHLEGEL JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SERWUSCHOK JOSEF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
STRUZINA RUDOLF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
SCHUBERT FRANZ WEHRM. LDSTM. BATL. 38 1915-04-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERZDORF B. MÜNSTERBERG 43 JAHRE
SCHUSTER ARTUR GREN. RIR 64 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
SCHROER BERNHARD GEFR. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895-01-24 BERKUM -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - BERDECHÓW -
SCHLAWIN RICHARD MUSKETIER - 1917-03-02 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
STUMM FRANZ GEFREITER - 1918-07-24 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
SELYEM ISTRAM ÖSTERR. TR. SOLD. K.K. F.D. 31 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARDIBUKK 29 JAHRE
SOKOL EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
SCHNUR FIDELIS - - 1915-01-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1884-06-20 BACSORDAS -
SCHEIBE REINH. LDW. - 1915-11-06 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
STREHLOW RICH. ERS. RES. - 1916-05-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SALZLIEDER GERH. MUSK. - 1915-05-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SCHATZ EMIL RES. - 1914-10-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
SEEFELD PAUL ERS. RES. - 1917-03-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHULZ EMIL MUSK. - 1916-05-23 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHEER BRUNO - - 1917-08-17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHRAMM EMIL FÜS. - 1914-10-19 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SEEFELD ERNST RES. - 1914-09-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHROTT JOSEF OBERJÄGER T.K.J.R. 3 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1892-??-?? ATZWANG/BOZEN/KORNEID -
SCHULZ FR. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
SCHULZ R. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
SURMA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWAKOŃ JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWAKOŃ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SZLAGOR M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SETTIER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 ANBERG -
STEINKRAUSS FRANZ - - ????-07-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SCHUTZ GUSTAW - - ????-04-25 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SOHRBANDT REINH[OLD] - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
SCHULTZ OTTO - - 1916-12-16 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
SEIFERT HEINR. GREN. - 1915-06-20 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SCHNEIDER GUST. MUSK. - 1916-07-02 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SEIFERT ALFRED MUSK. - 1918-10-01 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SOYKA ANTON - BAYER.MAS ?? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
SCHMIDT HANS LEUTNANT - 1916-04-02 HATTONCHATEL Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - 1892-11-27 INDYWIDUALNY POMNIK
SPRUNG AUGUST UNTEROFF. I.REGT. 456.10 1917-09-19 FLANDERN Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-08-11 PRZY DOMU NR 43
SAWATZKI FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
SZEPANOW WLADIMIR INF. RUSS. I.R. 7 1914-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STEFKO JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZYMANOWSKI WŁADYSŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SUSLYN FLORA PAWŁOWICZ - IR 244 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STERNAT MATHIAS - - 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SMELTY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHMIDT GEORG LANDSTURMMANN - 1917-03-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-10-13 - -
SCHULZ JOACHIM - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUBERT OSK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEINBACH JOS. - 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STEUER FRANZ - - 1918-03-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULER FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOMMER ERNST - - 1916-10-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SELIWANOW JEMILIAN RUSS. INF.REGT.33.9.KP. 1915-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZCZETKOWSKI MICHAEL INF. - 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMON HEINR. - - 1914-09-15 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STONESKU JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHMIDT FRITZ RES. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
SAHS E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SMIETANA JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWICHTENBERG KARL - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SPECHT JOHAN KRGRSV 3 BAYER IR 11K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
SMIRYDOW JAN PODOF. - 1915-12-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZCZERBAKOW SZCZEPAN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEHLHORST WILHELM UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHABUNIN ANTON GEM/ROSJA I.R.285 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHERENGALSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRAMM JOHANN - - 1915-09-26 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STARE JOHANN - - - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOMMER - - LANDW. INF. REG. 22 1919 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STACHOWIAK ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SINIHIN IWAN - - 1916-04-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
STEINKE A. LANDSTURMM LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
STENGER REINHARD WEHRM. 2 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.41 1914-11-22 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SLUYTER KONRAD - - 1917-07-05 IM FELDREKR.DEP Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SÁSKA STEFAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SEIDEL R. UFFZ. - 1916-05-24 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHRUTEK WILH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOLOMATIN NIKOLAI UNTFF/ROSJA JNF.REGT.211.12.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOWIAK IGNAZ - K.U.K.I.R.33 1914-12-15 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SEJFERT MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEINER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHUBERT MAX - - 1915-08-15 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1887-07-14 - -
SCHMIDT HERMANN - - 1915-12-14 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
STERZIK EMIL - - 1918-10-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SASAK FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ B. GEFR 16 K. LIR 103 1915-02-16 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
SCHAFER JOHANN - - 1915-09-14 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SNOPEK MICHAEL CIV. KUTSCH. K.U.K. TR. DIV. 14 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWACH FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STADLBERGER KARL JG. K.K.LDST.B. 165 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWOBODA FRANZ INF. I.R. 24 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SEMLJATSCHENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.330 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHLIEP RICHARD - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHNURPFEIL JOHANN - - 1917-04-16 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHOLZ PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SENK FRANZ INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 05.07.1915
SCHILKE AUG WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 1KP 1915-02-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHNABEL BERHNARD LANDWM. - 1915-04-24 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1881-03-10 - -
SPITZER JOSEF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINKELLNER LEOPOLD GFT. KUK IR 49 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOLZENBURG ER. GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SONNEK JOSEF - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHUBERT WALTER - - 1914-12-03 PIĄTEK Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1885-01-25 - -
STOICA WASILE GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SMITH C.E. 19721 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHLIEPS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALANGA VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEFANOWICZ RADOLKO - - 1916-05-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SADYKOW S. - 26 P. 2 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHRADER FRANZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHACHT - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SAWRINCZUK FEODOR RUSS. INF.REGT.250.11.KP. 1915-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1918-09-13 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SPRINGER HERMANN ? - 1918-10-23 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STERN FRANZ GFT. I.R. 17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZELĄG JAN - - 1917-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STARICK FRIEDRICH RES.INF. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SOROKA KUSMA GEM/ROSJA I. R. 12 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHUBERT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCISLOWSKI LAURENT. - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHILD K. - - 1918-03-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SUCHAN THEODOR - - ????-??-?? - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHNEIDER HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŚLEZAK ADALBERT INF K.U.K. I.R. 40 1915-03-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STWORA EDWARD - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHMIDT OTTO GEFR. GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SKORUPIŃSKI FRANCISZEK - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SWIERKOSZ JAKOB ZGSF. IR 56 1915-01-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEAMANN KARL UTOFFZ. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-12 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SMIECH AUGUST - - 1920-01-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPATSCHEK H. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHUBERT PAUL LANDSTURMMANN - 1917-01-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1892-04-06 - -
SCHIMSCHOL THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHUHMACHER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKORNIAK STAN. WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 7K 1915-05-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHWARZMANN JOSEF INF. I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SELNZOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.304 1919-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SZOBASZLAI EMMERICH PTRF. KUK HR 6 1915-05-25 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHADOWKE H. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
STUMPF HERM. - - 1915-10-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STRACHOW WASILI RUSS. INF.REGT.211.9.KP 1915-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHROEDER AUGUST UFFZ. KOMP. UNF. RGT. 4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
STOSCH JOHANN - - 1917-01-07 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHENK V. VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SMOLKA ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHAAR ERWIN UNTEROFFIZIER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SIERON JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SONNABEND ALOIS MUSK. 11 / I.R. 424 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SATTLER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 6 1915-04-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIDE MAX MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHADRIN ERMIL GEM./RUM. I.R.37 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHILD K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOCKEL JOHANN - - 1915-05-17 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHEUER HERMANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SACKEL B - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STRONCZYŃSKI JAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SKRZIPEK PETER - - 1916-05-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHIEFELBEIN OTTO - - 1916-05-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SALLACH ADALBERT MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEILER MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SLANINA J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
STÄHR KURT - - 1916-10-07 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SIMO TÄHUR LUDWIG INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SPIWACK J. UFFZ. - 1915-02-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SOLOMENKO MINA GEM./RUSS. I.R.330 1918-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOHL - - ÖST.UNG.SOLD. 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SIMON MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEINER VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SYDOW GEORG FRIEDRICH LEUTNANT U. REGIMENTSADJUTANT ? SCHLES. FELD. ART. REGT. 6 1918-07-21 HATTONCHÂTEL Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1892-06-02 - -
SCHULTZ JULIUS - - 1918-09-09 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
STERZIK JOSEF - - 1915-04-24 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SATEK ROMAN OFFZ. D. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHICHE PAUL - - 1918-05-14 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
STALTNER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STANGASSINGER MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULTZ MARK - - 1918-12-12 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SZCEPAN ANTON E.R.INF. I.R. 3 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SENDAL NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.5 1919-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHLÜTER PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SDALLEK FRANZ - - 1916 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHÜTT ERNST TAMB. 4.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHMIEJA JOHANN SZEREGOWY - 1915-08-18 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1896-03-31 - -
SCHÖNBECK H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIERGIEW MICHAEL RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.05.1915
STRENK FRANZ LANDSTURMMANN 82 LDW.INF.BRIG. SULZ I/E 1916-09-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHWERDTNER EWALD SOLDAT - 1918-04-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-09-02 - VERM.
SRAJER WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUDENCKIJ FEDOR INF. RUSS. 1915-04-26 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STR? REINHOLD UFFZ 4/IR 44 1915-03-22 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
STEUER ROMAN - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1915-05-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STOICZEWITSCH DIMITRI SERB. I.R.3 1916-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SMITH J. 290042 SERJEANT THE BLACK WATH 1918-08-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHLINKER ERZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHATTON EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STYRNOL JOHANN - - 1919-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1901-11-21 - -
SCHWARZ WERNER SERGT. V F. REKR. DEP. 10 KAV. ABT. 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SEUL JAKOB GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAWTSCHUK KANON GEM/ROSJA I.R.322 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHÜTZE PAUL - - 1916-09-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHAAR FRANZ - - 1917-05-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHARF GOTTFRIED GFT I.R.7 1914-12-19 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZYMKOWIAK LUDWIK - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STENDEL JOHANN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SOSLUW JNOKENTI GEM./RUSS. I.R.125 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STRECKER HERMANN - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHULZ A. - - 1916-05-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SYMA PAUL - - 1918-10-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLZ OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALZ OTTO - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SCHOLZ ERNEST MUSK 1. K R.I.R. 226 1915-05-12 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SZCZĘŚNIAK JAN - - 1917-07-12 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
SYNECKI KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHOLLER OTTO ERS. RES. LDW.R.72,4  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
SKORUPIŃSKI J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SWOBODA IV FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULTE BACHOLD WILHELM MUSK. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-06 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHREIBER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SMIECH THEODOR - - 1916-07-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZYPUŁA V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SELIGER HERMANN JAGER - 1914-10-09 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889-06-16 - -
SYDLA ISIDOR - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHULER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SANDOR IGNATZ ERSATZ-RESERVIST K.K.INF.RGT 62, ERS.BATL 1915-04-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SARWAS STANISL. - - 1915-07-19 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEKUNDIAK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEMENIENKA GORDEJ GEM/ROSJA I.R.152 1919-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZWEDA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHINDLER ? - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STOLTE KARL FR. RES. 10.KOMP.RES.INF.REGT.49 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1897 - -
STRZODA LIBOR - - 1918-09-30 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SYDOW - PION. ? BATL. 28 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 2
SCHIEWER HERMANN LANDSTURMANN - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
ŚWIATŁOWSKI JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SYRJANOW DYMITR - 67 P.P. 14 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHMIED SIGISMUND INF. - 1915-02-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SELINGER FRANZ - INF REGT 94 1918-06-19 PIAVE (WŁOCHY) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1877-08-18 - -
SIEG GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAGIN SAMUIL GEM/ROSJA I.R.1 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie