Nazwisk w bazie na literę S: 9116

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SZTAFA WOJCIECH ? 56P.PIECH.Z. 1916-08-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SKŘIVÁNEK ANTON SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEUNEMANN FRIED[ICH] LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
SZIKORA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEFFLER ERICH ERS. RES. RJR231/6K 1914-11-23 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SZLACHTYZKI F. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SAVU MARIN GEM./RUM. I.R.43. 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STINDTMANN RUDOLF WEHRMANN R.J.R. 205/11K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHELKLE FLORIAN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFAN GEORGE GEM./RUM. I.R.17 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SKORUPPA JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHNEIDER KARL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHMITZ - ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWTKOWSKI FRIEDRICH - - 1915-02-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHUTTKE - ULAN ULAN RGT 3 1914-10-31 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
S?ENKE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUKOW JAKOB RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOLTAU ERNST - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SINKA JOSEPH ERS.RES. LIR.23/4K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STAHL PAUL - - 1918-12-24 AUF DEM RÜCKZÜGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SMOLEJ JAKOB JG. F.J.B. 20 1914-12-18 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
SYDOW VON EBERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SMIRNOW JWAN RUSS. INF.REGT.211.15. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STIBR WACLAW - K.U.K.PION. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHATZ OSWALD - - 1918-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1916-03-24 pod Postawami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SEIDEL BRUNO - - 1918-09-22 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SZARZEC PAUL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBOTTA JOH. - - 1915-02-09 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
STANEK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STANJEK ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SKRYPALOW MICHAL RUSSE S.J.R.20/10 1917-05-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHIEBERLE PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEUER FRANZ - - 1917-08-29 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SNIOLA ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-04-05 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOCHA JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SALEIKE FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEINHAUS KARL - - 1915-10-24 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STEINAU WILHELM SZER 8.J.R.21 1914-11-17 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZCZOTKA KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHURKIN JEGOR GEM/ROSJA I.R.7 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHNEIDER PAUL - - 1917-05-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEINER ANTON E.R.INF. IR 7 1915-01-06 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEGMUND HEINR. - - 1916-09-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SACH IWAN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHRAMOWSKI W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEPCZIK ANDREAS ZIVILGEFANGENER - 1914-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SŁOWIK JAN SZER. 1.P.P. POL.LEG 1916-02-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SKRAJEWSKI FRANZ MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STOKLOSSA JOH. - - 1917-04-18 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SZABO GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYKUT MOISEJ RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SIEKLUCKI JAN - 1 P.P. 1915-10-01 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SATUSCHKIN GAWRIL GEM/ROSJA I.R.243 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SPRINGER PAUL ERS. RES. - 1918-10-14 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STANDLER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ŚLUSARCZYK FRANZ INF.TIT.GFT. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHEEL HERMANN KRIEGSFREIW. 1. KOMP. RES. INF. RGT. 222 - - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STERNBERG GEORG LEUTNANT RGT. 36 1917-08-27 - Wrocław-Krzyki część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHITKO VALENTIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV MUSKETIER RJR 217/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHOLZ ALFRED - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SPRINGER ARTHUR KFRW 13 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STUCCHI ANGELO SOLD. 253.FANT 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-27 - -
SLOBIN MITROFAN GEM/ROSJA I.R.5 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SZYMAŃSKI IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZARDENINGS MARTIN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SALEZYN JOHANN INF. I.R. 55 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŚCIERA JAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SCHMIDT ERICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHURZ JOSEF FÜSILIER JR 122/K 3 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHAREINA GOTTFRD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEINER OSWALD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SMALZI JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZNEPKA FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHLEINSCHOK JOSEPH - - pa?-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWAZKI ALEXEI GEM/ROSJA I.R.14 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZEWCZENKO IWAN INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-13 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHRÖTER RICHARD LEUTN. U. KOMP. FUHRER R. J. R. 217/7K 1915-07-31 - Kurów-Olesin wieś, gm. Kurów, pow. puławski lubelskie - - -
SNOVRŠNIK JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ FRIEDRICH FÜS[ILIER] - 1916-08-28 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SZIPLA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHIZD ED. UFZ. 9 K. INF. REGT. 72 1915-01-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SALA LUDWIG INFT. L.I.R. 16 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.72
STEPHAN REINHOLD - - 1915-05-02 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHMERBER MARTIN MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFAN MARIN RUMÄN JNF.REGT.70.14 KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAROSTZIK PAUL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHRÖDER KARL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHÖPPING WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFFARCZYK FRANZ - - 1918-08-04 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SEELIG FRITZ - - 1915-01-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHARRER ALFONS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEMIONOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1917-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SARTINOW SARAFISLON GEM/ROSJA I. R. 53 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STEFFENS WILHELM - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SOLLER JOHANN LDSTM. LJR.6/1.K 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STILLER KARL - - 1918-02-07 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SATRAPA JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SŁOWIOK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SMIRNOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.216 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHARINGER JOSEF INF. K.U.K. I.R.14 1915-02-03 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRÖTER EWALD - - 1914-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCZISKO DIMITRI RUSS. KRIEGER 157 JNF. REG. 1915-01-22 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ŚWITALSKI STANISŁAW - - 1914-09-24 Francja Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SENGOR FRANZ - - 1916-10-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHACHINGER JOHANN E.F.GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPALLEK JOH. - - 1914-09-16 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
STANKOWIAK JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STEC VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SLABA LUDWIG LDSTRM K.K.SCH.R.17/3 1917-03-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHIECHE WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SMARZOCH ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEINER JOSEF LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STELIGA LEON - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SANDWEG GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STERMAN HAINRICH SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZEBESTA RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHURUKIN PRACHOR GEM./RUSS. I.R.187 1915-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHÖPPE PAUL - - 1914-10-16 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SERIWANE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINER AUG. - - 1918-05-1? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SASICKIJ ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STEPUCHA MAXIM GEM/ROSJA I.R.313 1917-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STANKOWICZ WIKTOR ? ? 1918-09-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SÖLTENFUSS WILHELM WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STYRA PAUL - - 1917-04-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAAF FRIEDRICH FUSILIER  L.J.R.72.7K.  1915-06-03 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SOMMERFELD FRANZ WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZABO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-07 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZADRIN DIMITRIN RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZKAŁUBA STANISŁAW - - 1915-11-12 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SAULCA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SINDERMANN BERTH. - - 1918-03-21 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEINER FILIP LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ŚWIERKOCZ FRANZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STAHT WILHELM GEFR. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-03 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHOPS FRITZ - - 1917-10-04 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHLAPPA THEODOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHNEIDER GOTTH. LANDSTRM. RJR 220/3K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STEIN - KRIEGSFRW 12 K.I.R. 176 1915-08-10 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SUPERCHI ITALO SOLD. 206.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SMADONI MARIN GEM./RUM. I.R.71 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHRÖDER KARL - - 1916-11-11 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
SZKORA FELIX LDST.INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHEFFEL JOSEF KARL LTN. K.U.K.I.R. 15 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPEER JOSEPH - - 1915-07-18 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SCHRAMM MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SENKPIEL ERNST WERHMANN JNF.REGT.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHEDLETZKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SABATH JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SOWA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-11 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHENDZIELORZ VALENT. - - 1917-05-14 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWEIKO JSEDOR GEM/ROSJA I.R.98 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHOLZ RUDOLF - - 1914-11-03 GALIZIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SZMAGUN SYLWESTER ART. RUSS.ART.BRIG. 32 1915-01-30 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHENK FRIEDRICH RESERVIST 1.E.B.J.R.58/2K. 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIDT A. - - 1918-11-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SPAN JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SORGATZ FRITZ PION[IER] - 1915-07-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SZIVO KÁLMÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÜTZ MAX VIZEFELDWEBEL 3 K. INF. REG. 69 1914-12-02 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHERKE ALFRED - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SATEK VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.27
STEPHAN WILHELM - - 1918-04-18 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHMIDBERGER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANCZAK ALBIN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
STEFANOWITSCH LUBISAW GEM./SERB. I.R.7 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STROKA ROBERT - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHULTZ ALFRED - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHTERNKAMP AUGUST RES. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHEGA ANTON - - 1915-06-30 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SENFT JOHANNES - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHINDLER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SERKOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SARWATINON HIMIDOTIN GEM./RUSS. A.R.63 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STROFS WILLI - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STENHOFF - WERCH. - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHLICHTNER JOHANN INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SMIRNOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.312 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STANESIK LOWINICZ ZGSF. K.U.K. F.H.R.4 1914-12-26 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT ERNST - - 1916-02-24 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SKUPIO SERGIEJ LEUTNANT 14 SIB. SCH. R. 1915-01-17 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SKSZYPCIAK JÓZEF - - 1915-09-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-11-25 - -
STEINER WILHELM - - 1916-09-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHMID HERMANN UNT. JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAMURRI CASORE - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-04-11 - -
SCHIEMSKI PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STERNA STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STIDL JOHANN SCH. SCH.R. 24 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOKOLOW MICHAEL RUSSE J.R.408/12A.A 1917-04-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIDT OTTO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SYRKOTSCHAROW MICHAŁ SZER. 1 p.p. 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SOBOTTA FRANZ - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIWILOW DAWID INF. IR 196 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZMYD JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SAUER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZPOCZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHUSCHMINZOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.249 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHREDER OTTO - - 1917-03-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SINGER JOHANN INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUMPF HEINR. - - 1917-05-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHÖN FRANZ LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STERIE JON GEM./RUM. I.R.41 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STASICKI FRANCISZEK SZER. ? 1916-06-22 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHINKE JOS. - - 1917-08-09 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHILLER WALTER LDSTRM.  L.J.R. 13,9K.  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SPRECHER FRIEDRICH LEUTNANT D. LDW. LDW. INF. REGT. 31 1915-02-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZABÓ LÁJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNEIDER F. JÄGER 2 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
ŚWIERKOSZ STANISŁAW - 2 P.UŁ. 1916-08-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SAULSKI ANS ROSJA ART.BRIG.20 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEINER FRANZ - - 1917-07-29 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie 1857-10-?? - -
STĚRBA VINZENZ INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHINDLER ARTHUR FLUGZEUGFÜHRER INH. D. E.K. II U.D. ANH. FRIEDR. K. 1918 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1895-02-24 - -
SENK ALOIS GREN. KPGRZF 4 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÄFER KARL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STASZ KAZIMIERZ SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
SEIDEL HEINRICH - - 1915-10-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STOSCHEK HUBERT - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLZ HERMANN JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHROER ERNST - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STORCH PAUL - MGK R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHMIDT ARTUR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SMARANDA RISTEA GEM/RUMUNIA I.R.30 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
STACH MAX - - 1917-02-22 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
SZLIPIKOW - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SKURA II JOSEF INF. K.K.LDST.ETP.BAON. 302 1915-02-11 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STELZER PAUL - - 1917-06-23 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SCHWEDLER GUSTAW - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZER WILH. ?GSTR. - 1915-10-30 BIXHOFEN Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
STAHL KARL FUSILIER FUSL.RGT.122/3K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHEIDLER G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEEL FRITZ - - 1918-06-12 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SPIESS PETER PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEGMUND OTTO - - 1921-04-08 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWIDKY IWAN GEM/ROSJA I.R.289 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHWARZ ALFRED - - 1915-08-14 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHLOSSER JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.9/32 1917-11-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STEHARNIK FRANZ KPL.TIT.ZGSF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ST? FRITZ LANDW[EHRMANN] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SZMORIK ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRIMER OTTO SZER 8.J.R.167 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SEZAR VRANA JAGER B.H.I.R. 4 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.25
SCH??? RICHARD - - 1915-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDT PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SERICEK recte LEVICEK FRANZ KAN. K.U.K.F.K.R.17 1915-03-02 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHIMICZEK PHILIP - - 1915-08-14 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STEFANSK SAURENTI GEM/ROSJA I.R.2 1919-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SAFAR GYULA PION. KOL. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
SCHULZ OTTO - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHULDES FERDINAND RES.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMAK PETER - - 1916-07-01 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SMIRNOW MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SASANOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.94 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STUDNICKA RUDOLF - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SUPPER FRANZ ERS.RES. KUK. PION..BAT. 5/5.K. 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHWAGER JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SMITROWITSCH PAWEL GEM./RUSS. I.R.119 1916-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SIEBENHAAR REINHOLD - - 1914-10-25 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SOLDATIKOW K. RUSS. KRIEGER - 1914-10-28 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SZULCZEWSKI MARCIN - - 1917-08-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1897-11-11 - -
SCHÄFER ARNOLD JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1918-04-11 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STELITANO LORENZO SOLD. 529.FANT. ART.F 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-02-09 - -
SKLORZ KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STRAUCHMANN ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STOLPER FRITZ WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHRANZ JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-23 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
STEPANENKO KOSAR - JNF.RGT 1916-03-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOCH BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SZAPOWALLOFF IWAN SZER. - 1918-02-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SOBOTTA KARL - - 1914 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SAXER ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHIMAN KARL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZWEDA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHUT IWAN GEM/ROSJA I. R. 150 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHULZ RICHARD - - 1917-07-18 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SMOLIK WENZEL RES.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHINDLER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SIMOROW FIODOR INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STICHALSKY FEODOR GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STRUMIŃSKI PIOTR SANITARIUSZ ? 1916-06-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHIKORA THOMAS - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SPRINGER OSKAR GEFREITER  L.J.R.133,4K.   1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
STOPPA FRANZ LDSTRM. 1 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZEDLIAK GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULTZ P. RESERVIST ? INF REG 152 1914-11-28 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHIESRUHL RUD - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SAVA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHLAWIS ADOLF - - 1918-04-18 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
STOTKO ANTON - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SANOCKI JOHANN INF. IR 57 1915-08-26 - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAMP FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHLUND ADOLF MUSKETIER 4 KOMP. INF. RGT 39 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SAKIS KARL RUSS.SOLDAT - 1918-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SWIENTEK ANTON - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHROTER FELIX - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SACK EDMUND GEFR. LIR.?/6K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SÜHS FRANZ FERDINAND JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHRÖDER RICHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SMILGIS JEEPIS GEM/ROSJA I.R.110 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHEIL KURT - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SACHAJ LEOPOLD LDST.INF. I.R. 57 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SOLAR ANTON INF. K.K.LDST.I.R. 25 1915-05-05 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÜLLER JOHANN - - 1916-08-06 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
SCHWERDTNER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWEDEL PAUL MUSK. - 1918-03-03 CAMBRAI Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
STANKE GEORG - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
STEPHAN KARL GEFREITER J.R.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHEREIKS PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ BRUNO - - 1916-08-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STECHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWONERENKA ILWOKA GEF/ROSJA I.R.13 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHOBER ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.11/4 1917-02-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STERTILKA JOHANN INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRELOW FRIEDRICH LANDST[URMMANN] - 1917-08-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SENE ERNST SZER 1.J.R.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STAHLBERG WILHELM - - 1916-07-14 im Inlande Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SIMON ALEXANDER KPL. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.42
SCH?????? R. - - 1916-12-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHÖN LUDWIG RES. BIR 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHRODT ERNST - - 1916-04-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SMOLA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 55 1915-02-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWARZER AUGUST - - 1916-08-01 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STEPANOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.493 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCHMDT JOZEF PODPORUCZNIK 3P.REEL.B.ARM.AUSTY 1914-11-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHULTZ - RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHNEIDER RICHARD - - 1914-10-31 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKULTÉTI ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOLU?? ALEX. RUSS.SOLDAT - 1918-02-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SASIPKIN LAONTI GEM/ROSJA I.R.149 1918-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SJÖSTRÖM HJALMAR AXEL LT. D R i R 419 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze 1890 - ŻOŁNIERZ SZWEDZKI
STACHE EMIL LANDSTURM. REG. J.R. 333 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
SEEWALD ANTON ZGSF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SMOLONINOW WIMIAMIN GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SUŁEK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOLDNER WILLI - - 1916-02-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STINNIKOW ANT. RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1914-11-29 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SOKOŁOWSKI MIKOŁAJ - - 1917 - Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1889 - -
SCHARDEY HEINRICH MUSKETIER RJR 220/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHOLZ RICHARD - - 1916-09-08 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STOCCO ANTONIO PRIMO SOLD. 228.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-01 - -
SZKLARSKI WALENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STRUZYNA BERNHARDT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHIWEK EMIL MUSK. PREUSS.R.J.R. 8/218 1915-05-03 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCZAVAN JVAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.22 1916-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOCH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHELLACK FRITZ UNIFFZ. - 1917-07-12 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SWOBODA STANISLAW - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHÄFER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÜBICH ENGLEBERT JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŚWIATŁOCH JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZÜCZ JOHANN ÖST. KUTSCHER - 1915-01-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHUTSCHKIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.37 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHWER???ER P. - - 1916-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOMMER ALOIS - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STAFFL ANTON INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STJAGOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.454 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SUZIN KAZIMIERZ ST. SZEREG. P.P. POL. LEG. 1915-08-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SENEGAČNIK AUGUST INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEGSA JAKOB - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
STARK BRUNO WEHRMANN  L.J.R.12K.  1915-05-23 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
STROHSCHEIN AUGUST LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZEGEDI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUSTER G. ERS. RESERVIST 6 K R J REG 225 1914-12-05 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SEIDEL JOHN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SAVASTA NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHÄDLER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STROKA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
SASURSKI IWAN - IR 83 - - Cieklin I (nr 12) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMENK JOHANN ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMIDT HUGO FUSSILIER 11 KOMP. GARDE GREN. RGT 5 1914-11-23 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SAWIELOW [WA]SILI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHUBERT KARL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHNEIDER OTTO - LJR.71.K 1915-08-08 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SLUUTER FRIEDRICH - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SZIKORA JOHANN RES.JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STACHLYS OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SMIRNOW FEODOR GEM/ROSJA A.R.36 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHMALZ GEORG - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SPITZENBERGER KAJETAN KPL. K.K.L.I.R. 29 1915-01-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STASCHOK AUGUST - - 1917-03-01 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
SEDLACEK PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEDBERG KARL - - 1917-09-26 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SAMSIK LUDWIK - - 1918-04-01 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
STREHLOW MAX MUSKETIER J.R.RGT.21/10K. 1915-07-28 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914-09-06 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STEHRER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHARY FRZ. - - 1915-08-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCUMPU JOSEF GEM./RUM. I.R.64 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SOLONEK - FÄHNR. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHWARZ KARL ERS.REKR RES.DR.R.4/3E 1915-08-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - 1918-07-31 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SVAČINA KARL ERS.RES.KPL. SCH.R. 25 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUTH FRIEDRICH RES. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STACH ERICH - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 34 lat
SIEG JULIUS PODOF 2.61 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SŁADCZYK LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHIM???SKI PAUL - - 1915-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWAB MATHIAS INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHROTER JOHANNES - - 1918-08-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SVETINOVIC PAVAS INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
SEDLACZEK ALOIS - - 1918-11-11 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STEPANOW NIKIFOR OFF.STELLV/ROSJA I. R. 2 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCIGALSKI MICHAŁ STRZEL. 6 P. 1916-05-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHWANKE OTTO MUSK. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHNEIDER JOH. - - 1915-07-23 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOMMER PAUL - - 1917-01-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STEFAN SÁNDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOSINSKI PIOTR RUSS.SOLDAT - 1918-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHNELLE OTTO LEUTNANT R.I.R. 220/12 k. 1915-08-07 - Żyrzyn wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski lubelskie - - -
SASONOFF JWAN RUSS. INF.REGT.141.7.KP. 1915-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUL JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SLAVIK GOTTLIEB LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SNETKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.322 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SZABO ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SICH JOHANN KANONIER 3 B. FELD. M.R. 8 1914-11-13 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHOGGA KARL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHEIDT WILHELM MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHULZ RICHARD FUS. 11 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHWARZ JULIUS - - 1918-09-27 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STRAMAGLIA EMILIO SOLD. 85.FANT. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-04-11 - -
SZUDRA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SWIATLON ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHOTT EUGEN ERS.RES. P.R.I.R. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZULC KAROL - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SÜSS EMIL RESERVIST R.J.R.232/5K 1915-10-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDT ALBERT GEFR. - 1915-01-18 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHAUER GUSTAW MUSKETIER J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1887-03-03 - -
SCHÄFERS KD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWARZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALON ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHLEINSCHOK KARL - - 1914-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHUZALIN ALEXEI GEFR/ROSJA I.R.116 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STOURAĆ WALENTIN INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOIAN GHEORGHE RUMUNIA JOT.REGT.80 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWORZEŃ KAZIMIERZ SZER. 6.P.P.POL.LEG. 1918-02-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHILLER VIKTOR - - - - Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SITER FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SGONINA AUGUST - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SAK ERNST MUSK[ETIER] - 1917-11-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SZEKEZKA FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STREMPEL W. UNTEROFFIZIER 4 K R INF R 226 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SKULSKI FRANZ - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SAVU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.7 1917-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
SCHWARZ FRANZ LDSTRM. R.J.R. 206/7K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHALL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHRAMMEK IGNATZ - - 1919 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHLABS MAX LTN. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
SCHMIDT KARL RES. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWARZ GUSTAV - - 1917-06-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ HEINRICH RESERVIST 11 KOMP. INF. RGT 17 1914-11-24 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHGUTOW ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-05-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SELIG KARL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHUCKOWSKI ALBERT UTOF. FELD. ART. REG. 11.BAT. 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SLUYTER HERMANN - - 1916-06-02 BEI BAUR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SABLATTNIG JAKOB JG. F.J.B. 1 1914-12-19 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
STORM ARNOLD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SMIRNOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 108 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STEIN FRANZ KDTT. ASP. OBJG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-11-30 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SEIBT WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STAWSKI WALENTY - - 1914-08-30 Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SCHOUZ KARL - - 1918-06-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STOFFELA ARKADIO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLOTAWA PAUL - - 1914-09-27 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SDUNJAK WALZOW GEM/ROSJA I.R.188 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
STACHOWIAK WINCENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SPALTER ISIDOR RES.INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SIROPIATOW TIMOLET - J.R.79.12ROTTE 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SKANDERA MAX - - 1915-01-05 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SAXER FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWETZER FRANZ - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SAHMEL MART - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPORS EDUARD M[U]SK[ETIER] - 1917-12-19 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SOMMER GSTAW SZER 10.82 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie 1895-03-13 - -
SZARY JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHMA?? KARL - - 1915-07-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWEDA FRANZ TIT.ZGSF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SZELAKI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-02-15 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SOMMER JOSEF - - 1915-05-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STEPANOW SERGEI UTFFZ./RUSS. I.R.54 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SKRABAL FRANCISZEK SZER. 6 P.P. POL. LEG. 1918-01-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHWEINSBERG RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBEK VALENTIN - - 1914-11-20 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
STRITZEL FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STIMMEL ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STA?? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHIEBERT ALOJZY - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1915-11-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SATIN MATWEJ GEM./RUSS. I.R.290 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHLEDEL ? ? - 1915-10-29 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SMETANA WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOARE DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZYMUS ANTON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHICKFLUSS KARL LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STUDINSKY CONRAD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SPRANZEL EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHIKORA EDUARD WEHRM. RJR 219/10K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHAER GERHARD - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWEIKER JOHANN UNTEROFF. 1 K.I.R. 121 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SPRINGER - - - - - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
STREMIZ ERMENEGILDO SOLD. 72.FANT. 1918-01-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-?- 11 - -
SZYMANOWSKI MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SWRCINA FERDINAND LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STEINMETZ WENZEL UNT. OFF. PREUSS.R.J.R. 1/219 1914-12-23 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYCHOWIAK WAWRZYNIEC - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SAMUEL FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHOLZ MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULTZ OTTO MUSK. - 1917-06-17 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SCHMITZ JOSEF MUSKETIER INF.RGT.79/4K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHÄGE MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SĘK VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWIERKOT JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
STEIN REINHOLD - - 1915-03-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWARSKI KASIMIR GEFR/ROSJA I.R.232 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SZCZEPCZUK ONUFRIJ INF. RUSS.I.R. 11 1915-02-21 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STARKGRAFF WILHELM - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHMIDT I WILHELM GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIWJOW JAKÓB - - 1915-12-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SBURTEA JON GEM./RUM. I.R.72 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SIMMIG PAUL - - 1914-10-16 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STANDL GEORG INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRZYBNY H. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STOIAN KONSTANTIN RUMUNIA JNF.REGT.76 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEIDEL - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHUTZMANN PAUL MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SUMOWSKI JOHANN RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SGONINA JOHANN - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHMARTIN JOHANN GEFR. 2.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STRECKER HERMANN - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHWEDE JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHULTE JOHANN MUSKETIER RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SAMOYCLEF NIKOLEY - - 1916-03-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SITTMANN FR. UNTFFZ UL.RGT.ERS.ESK. 20 A.K. - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SANER(?) FRANZ MUSKETIER ? 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SCHUBERT ROBERT - - 1916-07-06 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SIDLAK RUDOLF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STWORA JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOLDATOW PETER ROSJA JNF.REGT.114.11.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STECHER JOHANN - K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-13 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUFFNER JACOB - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPERLING PAUL MUSKETIER RJR 218/3K 1915-07-04 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SIMONIDES PAUL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SEMKÓW WASYL INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEMELLA JOSEF - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SALESKI EMIL KANONIER 3.BTT.FELD.A.R.71 1914-11-18 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHULZ PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHÄFFER LAJOS HONV. H.I.R. 9 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SPERLICH PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOPPART PAUL - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SREUKA PAUL JG. F.J.B. 16 1914-12-16 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULTZ ROBERT LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHILLING HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ŚWIATŁOWSKI JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SURMA WILHELM - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SEBAN JON GEM./RUM. I.R.36 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHILLER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRAUCH JOSEF GEFR. - 1915-08-20 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SPREDIMOW MAXIM - RUSS.I.R. 128 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOICA OPREA GEM./RUM. I.R.17 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SMOŁUCHA JÓZEF LEGIONISTA 4 PP 7 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SCHARNAU PAUL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHUBERT JOHANN - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHLUKERT FRANZ JNFANT.  K.U.K.J.R.84,12 K.  1915-04-26 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHMITZ WILHELM GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKURATOW JEGOR - - 1916-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SETKA JUZE INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.34
SAWINOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.95 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SLOTTY PAUL - - 1914-12-24 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHOSSIG JOSEF KDTT.ASP. I.R. 36 1915-05-08 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STAWINSKI MARIAN - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHABACKER KARL - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHWITKOWSKI F. - - - - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STRAUCHMANN CARL - - 1916-06-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHIEFERSTEIN ALBERT UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRZELECKI JERZY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
STACHLYS E. UNTEROFFIZIER 4 K. INF.REG. 140 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SKRUDLIK MICH. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOARE SOARE RUMÄN INF.REGT.76 1916-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIENKNECHT WOJCIECH - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SIEDLIK JOHANN E.R.INF. I.R. 57 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SKAMIČ MULKO JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-05-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-10-07 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHRÖDER HERMANN - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SEIFERD REINHOLD - - 1916-11-23 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHRÖRER KARL - - 1917-02-08 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - bracia / brüder
SCHMERDER RNH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ ERNST - - 1916 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
STRASSER ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEWCZYK JOSEF WEHRMANN LDW.INF.RGT 46, 12KP 1915-03-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHYNOL FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SELENSKI AFANASI GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SZULTE DITRICH ? ? 1914-12-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SEDLAK RUDOLF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SMITTH T. 16448 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMYKALLA JOHANN - - 1917-09-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOKEL EMIL LDST.INF. IR 87 1915-02-29 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEVEL... ERNST - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHÖBEL ADOLF FLDW. WEHR.BEZ.K.NR.? 1915-04-21 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMIERDOW TEODOR - 3 / 169 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 899
SPEER JOSEF - - 1915-07-1? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEINERT WILHELM GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZMAŃTA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STOIAN STOJAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SEIDEL PAUL - - 1916-07-23 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SPATER KARL FLDW. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SÜWOLTE KASPAR GFT. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBANIA BERNHARD - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHWEIGER JOZEF INFT.  I.R.99,14K.  1915-04-18 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SPRAUL AUGUST UNTOFFZ. RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCEWCZUK VAZYL - - 1915-01-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAWADINOW FOSCHETLIN GEM/ROSJA I. R. 10 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SENDLER FRANZ MUSK. J.RGT. 176 9 KP. - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHILDWÄCHTER - UNTEROFFIZIER 11 K. INF. REG. 83 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHENKEL MAX - - 1916-04-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SODOMKA FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SYNECKI STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOLM JON GEFR/ROSJA A.R.20 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STORKIEWICZ SIERGI? - WORONEK.R. 158 1915-05-12 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERIEBRIANY - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SPURA FRIEDR(ICH) - - 1915-06-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STADERMANN JOHANN VIZEFELDW. RJR 219/10K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SOBOTTA JOH - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
SOJKA FRANZ INF. I.R. 88 1914-12-30 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOYKA - - - 1914 - Jagodne wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ WILH. UNTERFFIZ.D.R 6.K.JNF.REG.61 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SILL FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHAUWECKER ROBERT - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STELZER FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SZUHIK FRITZ - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
STÖLINGER FLORIAN ÖST.UNG.SOLD. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STACHOWSKI IGNATZ GEFREITER R.J.R.46/3K. 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHIRMANN FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SURMA JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SECU MARIN GEM./RUM. I.R.18 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHMAUS MATHIAS INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHE? KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STAROBA FRANZ KPL. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOICA TODOR GEM./RUM. JÄ.R.2 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STACHNIEWSKI ANTONI LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SCHMIDT LUDWIG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SAGAN ALEXANDER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOCHOR EIL - K.U.K.J.R.8, 9 K - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHIMMELPFENNIG GEORG MUSK. - 1915-06-14 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHUTY ALEKSEJ PIOTROWICZ INF. I.R. 278 1915-05-11 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMIERINNOW ALEXEI - - 1915-11-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SMUTNY FRANZ VIZE WACHTM. L.G.K. 2 1914-12-17 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.42
SAWITSCHEW ILJA GEM/ROSJA I. R. 282 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SPRINGER WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STEPÁNEK ALOIS RES.KDTT. I.R. 21 1915-05-08 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SKIBA P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SIERADZKI JAN - - 1917-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STOLZ MATHIAS - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHECK ALFRED - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHNORRBUSCH WILLY - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STAMM G. UNTEROFFIZIER 1. K. INF. REG. 18 1916-01-01 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1916-07-01 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHMIDT ADOLF OFFZ.STV. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZLETYŃSKI JERZY ST.SIERŻ. I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SCHEUBE O. RESERVIST 6 K JNF REG 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SOŁCZYKIEWICZ ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOBZAK FRANZ GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SIEŠE KARL INF. I.R. 18 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEJSKAL JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 16 1915-05-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHREIBER Gg - - 1917-06-05 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHMIDT ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPRINGER ERNST - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
STUMMER THEODOR GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZESNY FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SELITSCH IWAN GEM/SERBIA I. R. 6 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SCHULZE W. RESERVIST 2 K INF REG 150 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SITTE WILHELM INF. I.R. 49 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHÜNKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SOTORRA P. W/716 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STOSIEK FRANZ - - 1917-04-09 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SACHARENKO ANDREAS UNT.OFFZ. / RUSS I.R.293 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STROTZEK WINZENT - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SEIDEL KARL INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCHOŃ ANTONI SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SMIRNOW TEODOR SZRG. 4 / 454 P.P. 1916-09-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 771
STERZER RICHARD - - 1915-11-03 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STROHMIER MATHIAS INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZRAMOWSKI P. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STOICA COSTICA GEM/RUMUNIA I. R. 3 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHOLZ AUGUST - - 1915-02-28 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STOEMER HERMANN RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZUMSKI - ERS.RES. P.R.I..R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STANOSSEK JOHANN - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHIEMANN JOS. - - 1918-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SEIFERT PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STIEGE MAX MUSKETIER JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHELIGA PAUL - - 1918-11-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-12-05 - -
SAWANTSCHUK KONSTANTIN UTFFZ/ROSJA I.R.72 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STEFFAN GUST. KLAN. KLAN.RGT. 4 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHLEGELMILCH - - 12 K. INF. REG. 32 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHIMMEL FRIEDRICH - - 1915-09-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPIESSBERGER MATTHÄUS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOLOKILOW FIODOR GEM/ROSJA I.R.1 1915-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STRUNK JOHANN - K.U.K.I.R.14 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEMKO FRANZ MUSKETIER 7 KOMP. INF. RGT 288 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STERZIK ADOLF - - 1917-07-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STENKAMP JOHANN GEFREITER RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
STYRA KONRAD - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
STEINMÜLLER LEOPOLD INF. I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZYGLIŃSKI ANDRZEJ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SCHOMBERGER - VZFELDW. INF.REGT. 11/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
STÖWER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHMIDT III JOHANN - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 1 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STILLFRIED PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SZCZESNY JOSEF - - 1914-10-02 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SÜLC JAROSLAUS OBJG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHUHMACHER C. ŻOŁNIERZ 150 PP 9 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
SCHLENDER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZYMIK ROBERT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SEDELNIKOW WASILI UTFFZ./RUSS. I.R.2 1916-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STRAUB ALBERT SZER 5.82 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHÄFER OSWALD UTFFZ. - 1915-01-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-06-24 - -
SCHMID II OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOBEL MAX - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STLONKAL FRANZ VINZENZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOICA TUDOR GEM./RUM. I.R.40 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STELMASIAK MARCELI LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SALANGA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SORANZ FRANZ KANONIER  K.U.K.SCH.H.D.Z. 2  1915-06-10 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHMIDT REINH. ERS. RES. - 1915-03-31 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SMOLA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SABIACENKO GRZEGORZ PODOFC. LB. GWRD. LITW. P.P. 1915-12-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 130
SAWRAN IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STOLZ HERM. - - 1914-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STETINA KARL KDTT.ASP. F.J.B. 12 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCZIRMOCH VIKTOR - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1874 - -
SZCZEPANIAK JAN - - 1915-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZARATA JOHANN - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
STAMMLER FRIEDRICH RES. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULTZ ERICH - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZEPON O KRIEGSFRW. 5 K. INF. REG. 150 1915-01-11 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SZAKINIS KONST. RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUCHAN PAUL - - 1914-08-31 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHMIDT OTTO GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMANEK WALENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SCHROTSSERGER WALTER GEFREITER 9 K JNF REG 71 1914-12-05 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SPORYSZ EDMUND - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOCZNEW ALEXEI GEM. - 1918-??-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMOLEWSKI STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SIMIČEK BLASIUS INF. I.R. 3 1915-03-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STUPAR AWDIELKO JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-11-05 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHRAMM PAUL MUSKIETIER - 1915-03-10 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-08-02 - -
SCHMIDT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHINDLER GERH - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
STANEK JAKOB INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-04 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZESNY VALENTIN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SELIWJESTROW DIMITRI UTFFZ./RUSS. I.R.37 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SEELER HELMUT von HAUPTMANN 1 KOMP 5 GARDE RGT Z FUSS 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SPLITTGERBER AUG[UST] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SIEGMUND WILHELM - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SAŁADYGA ? RUSS.I.R.38 - 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHLAGBAUER MARTIN INFANTERIST BAYER RIR 13, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
SEVERIN FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SADLIK JÓZEF - - 1932 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SOŁOCZENKO JUDASZ - 38 P.P. 2 K. 1917-08-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STUHLER VITUS UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHRANGEL HEINRICH KDTT. K.U.K.F.H.R. 11 1915-01-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STARCZINSKI JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
STOICA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SEECKER W. - - 1915-07-03 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1918-08-15 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STROPH FRIEDRICH UT.OFFZ. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHAPER FRITZ GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 219 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHEMAINDA EMIL GREN. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHIPPER HUGO - - 1914-10-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SENFTER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMUL STANISLAUS - - 1915-01-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAWATIC SCHIWKO GEM./SERB. I.R.6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHACHTSCHNEIDER OTTO - - 1915-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHNEIDER A. RES. 8 K. INF. REG. 32 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SILLE ALBERT - - 1916-11-08 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STURMA JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOLOMATOW IWAN GEM/ROSJA I.R.94 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHULZ GUSTAV - - 1916-09-11 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STANISZEWSKI FRANCISZEK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SAFIAN STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
STERZIK FRIED(RICH) - - 1915-??-?? - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STRAUB FRITZ LANDSTRM. RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHALOSKE JOSEF - - 1915-08-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SEWERYN IGN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHÄPERS JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOLWIN GUSTAV - - 1916-08-19 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SCHNEIDER KARL PION. - 1915-03-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STRASSER KARL INF. K.U.K. I.R.14 1914-11-13 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWOBODA FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHÖWE OTTO GEFR. - 1918-07-16 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SMARSLY JOHANN - - 1914-09-13 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZUKA PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHENK JOSEF - - 1915-08-26 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHLEUSENER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÜTZENHOFER KARL ZGSF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYMURA II PAWEŁ - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SEDMANUD SEID ALI GEM/ROSJA I.R.284 1919-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SUSTER WILHELM SZER 1.82 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHRÖTER ADOLF LEUTN. - 1918-04-16 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-01-02 - -
SCHMIDT FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAMPERA VALENTI - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SALATA JOHANN INF. K.U.K. I.R. 66 1914-11-21 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOICAN NASTASE GEM/RUMUNIA I.R.38 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SYROWSKI ADAM LEGIONISTA 5 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SCHANARCZYK JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STURZEIS LEOPOLD JNFANT.  K.UK.J.R.34, 5 K 1915-02-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SALGER FRIEDRICH - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SWOBODA KARL LTN. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SAWTSCHONOK AUGUST GEM/ROSJA I.R.48 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHORSEK HERM. - - 1914-08-22 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STRZEDULLA PETER - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1892 - -
SZWON JAN - - 1917-06-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHMIDT III PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STEFANSKI JOHANN ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULZ CONRAD - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHREIBER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER WILHELM WEHRM. RES.INF.REG.213 3.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SZEMIAGNI IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUCHAN VALENTIN - - 1915-09-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
ŚWIERSZCZ WINCENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SCHWANTES E. OFFZ. STELLV. 3. K. LDST. JNF. BTL. POSEN III 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
STOISS MATHIAS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STANCLIK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOGUR PETRE GEM./RUM. I.R.64 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SKORUPIŃSKI JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ŠKABAR ANTON INF. I.R. 87 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SWISTAK JOSEF PION. K.U.K.P.B. 10 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SEIDEL - - - cze-15 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889 - -
SCHOMÄCKER WILHELM UNTOFFZ. RJR 218/9K 1915-07-10 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SLASCH ANTON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDT FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLOTAWA ANT. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
STEPANEK JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-(02-03) - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAMPERA HEINRICH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEMENICHIN FROL GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SHEBER SILVESTER MAJOR FÜHRER DES I BATL GARDE FUSIL REGT 1914-11-22 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SPLITTGERBER OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STRZIGA JOSEF - - 1916-08-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SAMOLUKOW DEMETER, TIMOFIEJ ZGSF. RUSS.I.R. 165 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMIDT JOH WEHRMANN BAYER RIR 13, 8K 1915-05-31 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
STACHURA JAN - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SURKIASOW STEFAN - 6 / 12 P.P. 1916-09-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 756
SCHUMANN MAX - - - - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SACHLER OTTO GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHENKE W. - - 1915-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SONDEREGGER KARL LDSCH K.K.LDSCH.R. III 1915-01-23 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STOICA JLIE GEM/RUMUNIA I.R.49 1918-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STEFFEN E. - - 1918-05-26 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SOCKEL PAUL - - 1915-07-22 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SZATOWSKI GREGOR - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHOLZ RICH. - - 1914-10-15 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
SCHIWECK E. E.RES. - 1915-08-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SZPODNYÁK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMON PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUKOW STANISLAW - - 1916-09-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
SAWENKOW KUSMA GEM./RUSS. I.R.144 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHIESSMANN GUSTAV - - 1914-01-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
SCHOCINSKI FR. RESERVIST 11 K. INF. REG. 147 1914-11-15 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SIEPERT MAX - - 1918-07-17 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
SVOBODA VINZENZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOLONIKOW PETER RUSS. INF.REGT.106.5.KP. 1915-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWABE FRIEDRICH - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHULZE OSKAR - - 1918-02-28 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STEPHAN ALFRED RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 59 1914-11-24 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SOSIŃSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
STERZIK PAUL - - 1914-12-13 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHULT ARTHUR KR.FR. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-12 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 2
SCHOLZ THEODOR - - 1915-09-25 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SKOCZYLAS LEON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STEINHÖFEL FRANZ - - 1914-10-28 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SCITZHOFER BLASIUS INF. I.R. 59 1915-04-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHEILHAUBER HUGO INF. K.U.K.L.I.R. 15 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHENKENDORF OSKAR - - 1918-03-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHULTZ ALBERT MUSK. - 1918-04-14 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SMYCZAK FRANZ - - 1916-12-04 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHWIERZ IGNACY - - 1915-08-12 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHLIECKER THEOD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWEDIANER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALSKI JÓZEF - - 1915-07-15 LIPNICA MUROWANA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOBOTA ALOIS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SEFEDIAROW MARFASAL GEM./RUSS. I.R.406 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SZILING JOSEF SZER 1.5.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SEYFRIED EWALD UTFFZ. - 1918-06-28 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-04-19 - -
SYDLO JOSEF - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SKALSKI MARTIN KPL. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOIJAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SEVILLE H.H. 33095 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ŠKODNIK JOSEF INF. IR 87 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHATTON FELIX - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SINGER FILIP SZEREG.  27,2  WENGIER.P.P.   1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SCHMIDT AUGUST - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 224
SAIDL JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCIRTKOW AFAN. - 170 P.P. 6 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SAWTZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.493 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SOMNER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEGMEND J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STENZEL KURT KURT - 1918-10-25 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1898-02-09 - -
SCHOBER VALENTIN RES.KPL. IR 7 1914-12-15 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STOLZENFELS GUST. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWEMIN BERNHARD - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIMON GUSTAV ERS. RES. 1.KOMP.RES.INF.RGT.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SZUSZAROW AKSEMI RUSS.SOLDAT - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SMITRIKOWSKI GEORG - - - - Berezówka wieś, obwód brzeski, rejon baranowicki Pogranicze - - -
SONNTAG H. WEHRMANN 5. K. 1. ERS. B. J. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SZILAGYI BÉLA E.F.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STASZKIEWICZ ADOLF POR. - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOKOLOW MARKO GEFR/ROSJA I. R. 14 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SANTURA JOHANN - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SCHWAMM (AWON) OSWALD LST. INF. I.R. 30 1915-05-03 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINIG AUGUST KANONIER - 1918-03-24 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-10-07 - -
SOWA TEODOR - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHRANDT FRIEDRICH LANDSTRM. RJR 219/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SANDMANN ERNST - - 1918-03-28 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ ERICH - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SCHMELZER KARL JG. T.K.J.R. 2 1915-03-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAJAK JOS. - - 1915-09-24 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEMENSKI IWAN GEM/ROSJA I.R.52 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ST LAUSCH LEO RESERVIST 2 K INF REG 39 1914-12-12 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SAILER ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SÜLLSCHWAGER MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STUBA KONRAD - - 1916-08-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SLADEK PAUL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHEYTT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPECHT JOHAN KRGRSV 3 BAYER IR 11K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
STWORA ANDRZEJ - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SCHALK GEORG OFFZ.STELLV. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIFERT B. - - 1914-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STACHINSKI IWAN JG. K.U.K.F.J.B. 30 1915-02-11 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STOICA JON GEM./RUM. I.R. 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STREECK M. - - 1915-08-02 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SABLOTNI FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHUBERT W - - 1917-07-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
SENDROWSKI J. KAN. - 1915-03-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SZUROWECZ MÁRTON HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STACHE ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIDJKO GRIGORI - - 1916-11-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1877 - -
SOSNOWIEC THEOFIL INFT. L.I.R. 31 1915-03-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.13
SAWICZ WUKOGA GEM/SERBIA I.R.12 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHMIDT HERB. - - 1918-04-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHÜTT JOSEPH - - 1915-09-10 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SÁGL WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOLOW GABRIEL GEM./RUSS. I.R.208 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SEIFERT OTTO - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
STRAUBE PAUL ERS. RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 19 1914-11-23 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ŚLEBIODA MIKOŁAJ - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SCHYMURA AUGUST - - 1918-03-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SANDER MAX GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER PHILIPP GEFREITER 1 K. INF.REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SKRUDLIK ADOLF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STOPA J. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SEDLÁČEK ALOIS KPL. I.R. 3 1915-05-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHOLZ JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-03-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
STUMPE AUGUST - - 1917-08-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHLIEP RICHARD - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHEUERMANN GUSTAV - - 1915-10-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ST???ZE FRANZ GREN. - 1917-??-05 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SCHLIEWE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STADLER KARL INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERBIN NIKOL WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 7K 1915-02-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SORDON JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SEIZOW ADREJ GEM/ROSJA I.R.13 1919-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZMIDT JOHAN SZER 8.47F.A.R. 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SRETZ ANTON INF. K.U.K. I.R. 88 1914-12-10 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOIKA MARIN RUMÄN JNF.REGT.76.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SHAW W.H. 6264 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHOLZ JOSEF RES. - 1915-01-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SPANOFF MICHAEL GFT./ROS. IR 196 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHRÖTER VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEILER HERMANN - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHIETKE MARTIN GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIKOW WASYL - 8 P.P. 1 K. 1917-08-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SAWYLOW PETER ROSJA JNF.REGT.34.6.KP 1915-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEIBT RICHARD - - 1915-01-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPIČAK WENZEL INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRZEDULLA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHNABEL - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHULZ MAX MUSK. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STUCKE KARL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULZ PAUL ULAN GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCISLOWSKI LAURENT. - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHWARZER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHESTOKAT HEINRICH KRGSFRW. RJR231/9K 1915-02-08 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SACHER WIDRIN - - 1916-01-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHNEIDER ERNST ERS.REKR. L.J.R. 10 1914-11-13 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHAFFER - OBERLTN. LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STECHMANN HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SEIDL WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STRZEMSZAK FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SOLAMAHA ROMAN GEM/ROSJA I.R.12 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHERR ISIDOR ERS. JG. F.J.B. 24 1915-03-22 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAPPOK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUMANN HUGO JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHUSTER ROM. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SCHÖNGRUBER JOSEF ZGSF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHATTON STEPHAN - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - -