Nazwisk w bazie na literę S: 9405

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
STEBEL DANIEL - - 1916 ŻORY Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
SUŁKOWSKI LEON KPT., D-CA 3 KOMPANII I LEGION POLSKI PUŁAWSKI 1915-09-08 Zelwa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STEBEL PAWEŁ - - 1916 WYRSCHAEDE (FLANDRIA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
STASJUK SIERGIEJ IWANOWICZ PORUCZNIK 8 TRURKIESTAŃSKI PUŁK 1915-03-09 WOLA WIERZBOWSKA Wieliszew wieś, gm. Wieliszew, pow. legionowski mazowieckie - WIELISZEW -
SCHMIDT REINHOLD LDSTM 8K R.I.R. 226 ????-06-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHMIDT ERICH MUSK 7K R.I.R. 226 1915-05-22 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHOLZ ERNEST MUSK 1. K R.I.R. 226 1915-05-12 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHNEIDER AUGUST MUSKETIER - 1916-09-15 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
SYLVESTER OTTO GEFREITER - 1916-11-24 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SEEL MAX - - 1915-07-26 WAREW Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SOMMERFELD GUSTAV MUSK. - 1918-11-09 vermißt Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHNEIDER OTTO JAHN SERGEANT - 1914-08-20 VERMISST Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHOLZ ERICH LEUTN. - - VERMISST Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
SACHS O. - - 1917 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHLU?R OSKAR - RES. INF. RGT. 51 1915-06-24 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-04-09 - -
STELLMACHER ALFRED GEFREITER - 1915-06-23 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1889-01-18 - -
STEBNITZ RICHARD MUSKETIER - 1917-11-24 Verdun Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STRADEN WILHELM RES. - 1915-08-09 VERDUN Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STAWSKI WALENTY - - 1914-08-30 Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SPROTTE GUSTAV - - - VER. IN RUSSL. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHPRENZ FRANZ - - - varm. Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - zaginął
STILLER KAZIMIERZ KAPITAN - 1918-02-12 Tychinicze Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STÖWER ARTHUR FUNKER - 1918-07-27 Türkei  Haldar-Pascha, Konstantinopel Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
STÖWER ARTHUR FUNKER - - TÜRKEI (27-11-1918, HALDAR-PASCHA, KONSTANTINOPEL) Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
SAPEGLIN IWAN - J.R. 205 1918-09-29 THULE GUT Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1896 - Kriegsgefangene / jeniec
SCHULZE ALFRED UNTZ - 1914-08-24 TERTRE MONS Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SELLGER EDMUND ERSATZRESERVIST 47 LANDW. BRIG. ERS. BATALION 1915-03-08 SZPITAL POLOWY KOŁO RUSKIEJ WOLI (SŁOWACJA) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-06-01 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
SCHULZ ALOYSIUS GEFREITER RES. INF. RGT. 93 1918-05-07 Szczecin im Lazarett Bledzew wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie 1897-02-02 Bledzew -
STENZEL JOSEF LDSTM. LANDSTRUM BATTALION NEISSE 1916-06-25 STERNALICE Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1886 GOLA, POW. KĘPIŃSKI -
SPYRA KARL - - 1917-04-17 St.Quentin Bytom VII miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-01-26 BYTOM Grób rodziny Spyra
STOJAN KARL MAURER - 1917-05-22 St.Crue Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1888-03-07 - obelisk
STIRNISKO ADOLF - - 1914-08-29 ST. QUENTIN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SYDOW KURT JOACHIM FÄHNRICH 4 NIDESCHL. INFANT. REGT. 51 1915-07-12 SOUCHEZ Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1893-11-24 - -
SCHIRDUAN RICHARD GARDE-SCHUTZE - 1915-01-18 SOUAIN Stary Wiązów II wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891 - -
SLANINA ADOLF UTFZ. - 1916-07-05 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SCHAFER REINHOLD UNTEROFFICIER (PLUTONOWY) 101 REGIMENT PIECHOTY 1916-07-29 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-08-09 - -
SEIFERT ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 102 REGIMENT PIECHOTY 1916-08-09 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-06-13 - -
SCHNEIDER MILH.? PIONIER - 1916-08-23 SOMME Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1887-07-30 - -
SCHINDLER ERNST - - 1918-08-23 Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-24 Weigwitz -
SPERLING - - - 1917-11-?? Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1896-11-20 Rothsürben -
SEILER PAUL - - 1918-10-16 Sobrele Chateau Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SULKIEWICZ HOZMAN MIRZA ALEKSANDER SIERŻ. 5 P.P.L.P. 1916-09-18 Sitowicze Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHONFELDER WILLI - - 1914-09-02 SEDAN Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
SCHR? GEORG FÜS[ILIER] - 1915-07-25 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHR? JOHANNES FÜS[ILIER] - 1915-08-12 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-09-03 - nagrobek betonowy
SCHAAR GERHARD MUSKETIER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHIEWER HERMANN LANDSTURMANN - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHRŐDER WILH[ELM] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1915-03-15 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
SCHWARZ ALFRED - - 1915-08-14 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SAWALLISCH KARL MUSK. - 1919-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-08-23 Wendischbuckow obelisk
SEIFERT ROBERT LANDW. - 1914-12-02 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STRAUCH JOSEF GEFR. - 1915-08-20 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SEHALLA FRANZ - - 1914-12-20 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÖN ARTHUR GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHULZE REINHARD - - 1915-10-05 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAAR ADOLF RES. - 1914-11-23 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1915-09-26 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHRÖTER VIKTOR - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEIFERT JULIUS - - 1918-09-12 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHUBERT ROBERT - - 1916-07-06 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHWABE HERM. - - 1915-02-06 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SACHER EMIL UNTFZ. - 1914-12-29 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SELA ANTONI - - 1915-07-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
SZREDER JAN - - 1914-11-21 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SCHRÖTER VIKTOR - - 1915-08-27 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOKOLL EMANUEL - - 1917-03-30 ROSJA Łącznik II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1896-03-29 - -
SCHAAR HERMANN RESERVIST - 1914-08-22 ROSIGNOL Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1889-01-09 - -
SCHUMACHER KARL LDSTM. R.O.R. 232 1.KOMP. 1915-09-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1884-10-27 HARZBERG SACHSEN -
SCHWARZWÄLDER PAUL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 44 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZEKSZOVO -
SECZO NIKOLAUS ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SAHN ANDRY RUSS. SOLD. - 1914-12-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SIEGMUND KARL DTSCH. RES. I.G.R.R. 6 KOMP. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - IMMENBECK HANNOVER 28 JAHRE
SARN DEMETRIUS UNG. SOLD. K.K. I.R. 50 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MUSZA -
SIRB SIMON UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 50 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 22 JAHRE
SCHGNEIDER GUSTAV BÖHM. LDSTM. LDSTM. BATL. 70 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOSZ 40 JAHRE
SCHLIWA OSIG RUSS. GEM. I.R. 406 1918-04-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - EMZE -
SOCHOR ANTON ÖSTERR. ZUGF. I.R. 64 REGT. STAB. 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894-08-01 HEISKOW -
SZTEJIN BASAR ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KATY 27 JAHRE
SOPONOYNAI ANTEL ÖST. INFANTERIST I.R. 69 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FADD -
SZUKOCZ AUREL ÖST. INF. J.R. 80 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SPAN ABRAHAM ÖSTERR. RES. K.K. I.R. 64 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HEVNOND 28 JAHRE
STAUB FRITZ DTSCH. MUSKETIER RES.I.R. 223 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SPEYER 19 JAHRE
STETTLER ADALBERT ÖSTERR. INF. I.R.32 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SUNER JOSEF ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 70 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS -
SKIROS STEFAN ÖSTERR. INF. 3 K.K. I.R. 32 1914-11-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LAJOSMITZA -
SZÖCZ GEORG ÖST. ERS. RES. K.K. I. R. 82 ERS. KOMP. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886 GYÖS -
SCHUBERT FRANZ WEHRM. LDSTM. BATL. 38 1915-04-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERZDORF B. MÜNSTERBERG 43 JAHRE
SCHWARZ G. ÖST. VIZEFELDW. K.K. B.H.INF.R. 3 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SKIARMARK 30 JAHRE
SEBESTYLN STEFAN ÖST. INF. K.K. F.K.R. 36 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SADONIKOV PAUL RUSS. SOLD. - 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SELYEM ISTRAM ÖSTERR. TR. SOLD. K.K. F.D. 31 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARDIBUKK 29 JAHRE
SANDOR MIETE ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 82 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SILBECK JOSEF ÖST. KAN. K.U.K. FELDKAN. R. 19 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1883-11-21 HAJACON -
SCHAMAJA MICHAEL RUSS. SOLDAT - 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SKALA - DEUTSCH. SOLDAT G.G.R. 4 1919-12-22 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHIMMELPHENNIG PETER JOS. DT. UTF. 1.G.R.R. 2 SAN. KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
SZTAKOV ALEXANDER ÖSTERR. INF. IV MARSCHBATL. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 22 JAHRE
SOLTICHOW IWAN RUSS.GEM. RUSS. I.R. 3 1918-11-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-09-06 SIBIER -
SZÜCZ JOHANN ÖST. KUTSCHER - 1915-01-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SORNEJENKO - RUSS. INFANTERIST 8 MOSKAUER GREN. RGT. 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GORSKA 26 JAHRE
SPERLING JOSEF WEHRM. II.G.R.R. 10 KOMP. 1914-12-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - WITTEN 29 JAHRE
STENLIK GOTTLIEB KRAFTF. KRAFTF. ERS. ABTL.8 1918-04-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-01-06 SEICHWITZ KR. ROSENBERG -
STUDER PETER UNG. INFANTERIST K.K.I.R.44 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRABOCZ 24 JAHRE
SZEKIERKY ISIDOR UNG. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOSZENTNAU 26 JAHRE
SKURT ABEL ÖST. INFANTERIST I.R. 2 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHULZ FRIEDRICH GRENADIER - 1917-01-10 Romänien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHNEIDER JOHANN - I LANDST. BATTL. 5 POSEN 4 K. 6 1918-09-06 RES.LAZ.LUBLINITZ Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 18?1-01-18 - -
SCHEER OTTO WEHRM. - 1915-06-18 PUDSISCHKE Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
SZEKELY KAROL - - 1914-12-03 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
SCHONWITZ WALTER - - 1915-06-13 PRZEMYŚL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
SCHNOTALLA ANTON INF. RES. J. R. 51 1918-10-23 POZNAŃ Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-01-17 - -
SCHNEIDER BENNO - - 1915-02-12 POLSKA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHEITZ IGNAZ - - 1915-07-13 POLSKA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULTZ HERMANN MUSKETIER - 1915-01-31 Polen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STACHURA WALENTY - - 1916-06-24 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ŚWIDERSKI PIOTR - - 1916-08-18 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1916-03-24 pod Postawami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SZELĄG JÓZEF - - 1915-05-02 pod Gorlicami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SMITH M.W. CPL. ROYAL FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
SHAW W. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
STIMPSON W. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
SCHOLZ RICHARD - - 1916-03-09 Piennes Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SELINGER FRANZ - INF REGT 94 1918-06-19 PIAVE (WŁOCHY) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1877-08-18 - -
SCHUBERT WALTER - - 1914-12-03 PIĄTEK Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1885-01-25 - -
STEHR JOSEF - INF. RGT. 38 1916-10-07 Peronne / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-05-09 - -
SCHUTZ HERM. JE?R. - 1914-11-10 OSTENDE Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHALK KARL FELDWEBEL - 1914-12-23 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHWOCHOW OTTO GEFREITER - 1915-11-28 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SWANTUSCH FRANZ WEHRMANN - 1915-08-25 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
STILLER ROMAN CHORĄŻY ARMIA ROSYJSKA 1914-09-24 Ossowiec Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHENMANN ALFRED REFERENDAR JNF. REGT. 43 1914-09-07 Orzysz Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1883-05-18 - -
ŚWIĄTEK LEON (JAN) KPR. VI BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
SZCZĘCH JAN SZER. 5 PP L.P. 1915-07-16 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
ŚLESZYŃSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA I BRYG. LEGIONÓW 1918-09-08 od ran pod Stochodem Pruszków Żbików miasto, gm. Pruszków, pow. pruszkowski mazowieckie - - tablica pamiątkowa
SKORA JOHANN - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
STAMPKA GREGOR - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SIEGEMUND OSWALD UNTEROFFIZIER - 1914-09-30 Moskau (Russland) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1879-08-21 - -
SCHUBERT WILLY - - 1916-02-29 MONTFAUCON Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1891-06-24 - -
SCHILLING KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHRADER KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-05-14 KLOSTER GRÖNINGEN -
SWITALSKI JOHANN JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-10-23 SZURKOWO -
SCHATTANICK VIKTOR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1884-12-23 KÖNIGSHÜTTE -
SCHMIDT MAKS JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1873-08-26 TAUCHA -
STEBEL PIOTR - - 1916 MITAWA (ŁOTWA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
SCHYRA JOSEPH - - 1915-07-20 MILEWO RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SCHOSSLAND PAUL - - 1915-12-03 MESSINES Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
SAWADE - SRGT. - 1918-10-?? MEDEA PERME Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
SCHAAR HERMANN GEFREITER - 1916-07-01 MAMMETZ Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1886-05-10 - -
STYŚ MICHAŁ - - - MACEDONIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SPERL?? OTTO MUSK. - 1917-10-01 Luzzer?? (Lazaret) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SCHNEIDER JOHANN LDSTM. - 1918-09-06 LUBLINITZ Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1871-01-18 - -
SCHOLZ WERM.? RESERVIST - 1915-05-15 LORETTOHOHE Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1881-02-06 - -
SALSKI JÓZEF - - 1915-07-15 LIPNICA MUROWANA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SELLERS T.H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-11-02 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SHARP C.A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Welch Fusiliers 1918-10-17 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SHALL J. RIFLEMAN / WLK.BRYTANIA King's Royal Rifle Corps 1918-10-08 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
SCHNEIDER PAUL GRD. - 1917-10-31 LEMBERG Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1898-07-01 - -
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SCHINDZIELORZ THEO RES. - 1914-10-29 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - POCHOWANY
SCHEINERT PAUL - - 1914-11-12 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
SCHUFFLER JOSEF - - 1919-07-10 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STELLMACHER OSKAR MUSKETIER - 1916-08-24 Lannevoux (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-09-30 - -
SEMOSCHKA PIOTR GEM/ROSJA I.R.249 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STOICAN NASTASE GEM/RUMUNIA I.R.38 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAWTSCHONOK AUGUST GEM/ROSJA I.R.48 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SOROKIN SEMJON GEM./RUSS. I.R.222 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SEMENICHIN FROL GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STRASDOW HANS GEFR/ROSJA I.R.221 1918-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHÄFER EDUARD RUSS. ART.BRIG.29.3.KP. 1915-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOLONIKOW PETER RUSS. INF.REGT.106.5.KP. 1915-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SENDROIN MARIN GEM./RUM. I.R.18 1917-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
STOIJAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAWTZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.493 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SOKOLOW MARKO GEFR/ROSJA I. R. 14 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SEMENSKI IWAN GEM/ROSJA I.R.52 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOICA JON GEM./RUM. I.R. 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAWICZ WUKOGA GEM/SERBIA I.R.12 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SOLOW GABRIEL GEM./RUSS. I.R.208 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SEIZOW ADREJ GEM/ROSJA I.R.13 1919-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOIKA MARIN RUMÄN JNF.REGT.76.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAWYLOW PETER ROSJA JNF.REGT.34.6.KP 1915-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOLAMAHA ROMAN GEM/ROSJA I.R.12 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SEMIN ROMAN SERGT./RUSS. I.R.41 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STOICA MARIN GEM/RUMUNIA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SAWIN IWAN GEM./RUSS. I.R.444 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SOLOWJEW NIKOLAU GEM/ROSJA I.R.159 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SELBAKIN ARTEMI GEM/ROSJA I.R.100 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STOINEA MARIN UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SBURTEA JON GEM./RUM. I.R.72 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SOLDATOW PETER ROSJA JNF.REGT.114.11.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEMION MINA RUMÄN JNF.REGT.75.15.KP. 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STOICA OPREA GEM./RUM. I.R.17 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAWINOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.95 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SOMOW TICHON GEM/ROSJA I. R. 63 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SELENSKI AFANASI GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STOJANOWITSCH ALEXI GEM./SERB. I.R.7 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCARLAT FRANGULEA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SOLM JON GEFR/ROSJA A.R.20 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SEMJONOW DIMITR GEM./RUSS. A.R.10 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STOICA TODOR GEM./RUM. JÄ.R.2 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAWITSCHEW ILJA GEM/ROSJA I. R. 282 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SORBITSCH SCHIWAN SERB.GEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SELITSCH IWAN GEM/SERBIA I. R. 6 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
STOLMAKOW NIL GEM./RUSS. I.R.287 1917-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHABANOW FILIP SERGT/ROSJA I.R.307 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SOLOKILOW FIODOR GEM/ROSJA I.R.1 1915-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SEMLENOJ NAUM GEM/ROSJA I.R.134 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOICA TUDOR GEM./RUM. I.R.40 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAWRAN IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SORIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 3 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SELIWJESTROW DIMITRI UTFFZ./RUSS. I.R.37 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STPANOWIZ DIMITRI GEM./RUSS. I.R.455 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHACHTIN WASILI RUSS. INF.REGT.108.8.KP. 1915-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOLOMATOW IWAN GEM/ROSJA I.R.94 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SERGEJEW SERGIO RUSS. ART.BRIG.27.3.KP. 1915-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STRIGUN GAWRIL GEM/ROSJA I.R.160 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHAMIN OSSIG RUSS. INF.REGT.112.6.KP. 1915-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SRAIRNOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.112 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SACHAROW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 322 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SERBAN RADU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STUDENIKIN PETER GEM/ROSJA I.R.426 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHARCEWIC DRAGOSLAW GEM/SERBIA I.R.11 1919-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SPATARU DUMITRU GEM./RUM. I.R.70. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SABIBJEK ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.127 1918-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SERGIEFF JAKOB RUSS. INF.REGT.188.15.KP. 1915-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STROE JON GEM/RUMUNIA I.R.62 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHANDER CHARITON GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SACHAROW GRIGOR GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOSNOWSKI EMANUEL ROSJA JNF.REGT.42.3.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SERBU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.20 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STRATSCHENKO IWAN RUSS.ZIV.GEF. - 1918-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1902 - -
SCHAIOTSOW TITS GEM/ROSJA I.R.117 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SPEICHERT JOHANN GEM/ROSJA I.R.225 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SABOLEW GRIGORI GEM./RUSS. SCH.R.41 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SENIN NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.291 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STROE MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHAPKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.4?5 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SOSONOW MATWEJ GEM./RUSS. I.R.299 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SERDJUK OSSIP GEM/ROSJA I.R.5 1917-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STRECHA VIKTOR GEM/ROSJA I.R.243 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHAKOWSKY ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 309 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SPININ MATWEJ GEM./RUSS. I.R.14 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SABRODIN ILIA GEM/ROSJA I.R.476 1915-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SENROW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STROL GEORGHE RUMÄN INF.REGT. 72 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAPOSNIKOW WASILI RUSS INF.REGT.55 1918-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOTOI MICHALACHE GEM./RUM. I.R.1. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SERECIU GRIGORE RUMÄN JNF.REGT.57.8.KP 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STRELETZ POLIKARP GEM/ROSJA I.R.193 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHALIGIN GARASSIRE GEM/ROSJA LEIBG. 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SPIRIDON GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
SACHANOW MICHAEL RUSS. I.R.14 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SENUCHIN IGNAT GEM./RUSS. I.R.96 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STSCHEGLAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.315 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHAPRANOW DENIS GEM./RUSS. I.R.125 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SOTSCHANAG BOGULUB GEM./SERB. I.R.12 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SEREDUC JON GEM./RUM. I.R.36 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STRELLKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.32 1916-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHALYK DUMITRU RUMÄN INF.REGT.80 1916-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SPIRIDONOW ANDREI GEM/ROSJA I. R. 35 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SACHARA JOHANN RUMÄN JNF.REGT.64.4.KP. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SERANOW WASSILY GEM./RUSS. I.R.11 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STSCHUKIN ALEXE GEM./RUSS. I.R.112 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHARAFITOINOW PETR GEM./RUSS. I.R.108 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SPALEW IWAN GEM SCHUTZ.R.18 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAAR JOHANNES GEM/ROSJA I.R.95 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SERGEJEW FILIS RUSS. INF.REGT. 211.13.KP. 1915-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STRIGANOW IWAN GEM./RUSS. I.R.327 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHAMETKO DOMJAN GEM/ROSJA I.R.112 1918-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SPRYSSAK SEBASTIAN GEM./RUSS. I.R.2 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SACHARIA TODOR RUMUNIA JNF.REGT.48.9.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SERBAN JON GEM./RUM. I.R.36 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STSETINKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.152 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHARAN ANTON GEM./RUSS. I.R.71 1916-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SPANU JON RUMÄN JNF.REGT.66 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SABANSCHIN TSCHEEHDIN GEM./RUSS. I.R.251 1916-10-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SUCHARSKI VALENTIN GEM./RUSS. LEIB.G. 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHECHADYNOW AGLETIN GEM/ROSJA I.R.17 1918-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STAN MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAGREBIN SIMION RUSS. INF.REGT. 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SERTENOWITSCH MARK SERB. K.R.6 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SULEMAN ABDUL SERBIA GEF. 1918-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1858 - -
SCHERNOW SIMION GEM/ROSJA I. R. 3 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STAN DINCA GEM/RUMUNIA I.R.21 1917-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SADIKOW SAKIR GEM/ROSJA I. R. 178 1918-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SHIBOJEDEW PAWEL GEM/ROSJA F.A.R.4 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SUCHONKOLOW MALIK GEM/ROSJA I. R. 93 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHEDOW IWAN GEM./RUSS. I.R.143 1916-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAICZEW SEMJON GEM./RUSS. I.R.27 1915-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SRETSCHKOWITSCH DRAGOLUB SERBIA GEF. 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SERTINOWITSCH IWAN GEM/SERBIA I. R. 19 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STUSCHKA IWAN GEM/ROSJA I. R. 208 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHARISCHOW ILIA GEM./RUSS. I.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SADOWSKI ANTON UTFFZ/ROSJA I.R.111 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SERGUNIN SACHAR GEM/ROSJA I.R.14 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SUDARIKOW GREGORI RUSS. INF.REGT.53.2.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEFTSCHIK ANDREI GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STAICULESCU ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.57. 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SACHAROW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.324 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SETSCHELEANU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUBASU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHAROW JOSEF RUSS. INF.REGT.12.8.KP. 1915-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN GHEORGHE GEM/RUMUNIA A. R. 10 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAFANOW STEPAN GEM./RUSS. F.A.R.37 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SERIKOW NICOLAI GEM/ROSJA I.R.209 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SUDITU CRACIUM RUMÄN JNF.REGT.49. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEIDEROW PETER GEM/ROSJA I. R. 476 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STALINGER VINCENT FELDW/ROSJA I.R.36 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SACHARTSCHUK EWOOKIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SEZBOROTKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.226 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SUCALA NICULAE GEM./RUM. I.R.57 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHASCHIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.225 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STAN JON GEM/RUMUNIA I. R. 51 1918-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAFJULIN RACHMABULA GEM/ROSJA I.R.306 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SERJANOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1183 - -
SUFLETZEL STAN GEM./RUM. I.R.43 1917-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHEMIAKIN MICHAIL GEM./RUSS. I.R.3 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STAMETI JLIE GEM./RUM. A.R.22 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SACHS ROBERT RUSS. ART.BRIG.20.2.KP. 1915-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SGAROJ TANASE RUMUNIA INF. REGT. 20. 4. KP. 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUCHANOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.94 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHAWELOW KARP GEM/ROSJA I.OST.R.633 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STAN JON UTFFZ./RUM. I.R.56 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SAFONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.30 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SERMAN SEPUDAT UTFFZ/RUMUNIA I.R.58 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUGUTSKI PAWEL GEM/ROSJA I.R.2 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHEPOWALOW NESTOR SERGT./RUSS. I.R.228 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
STAN ANGHEL GEM./RUM. I.R.45 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SACOR HENRI GEM./RUSS. I.R.95 1916-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SGIBNEW EWGEN GEM/ROSJA I.R.136 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUCHARADOW ALEXEI RUSS. INF.REGT.82 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEBEJLA TIMOFEI RUSS. INF.REGT.116.16.KP. 1915-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN JONI GEM./RUM. I.R.58 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAFROMOW IWAN GEM/ROSJA I.R.53 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SEROW WASILI GEM/ROSJA I.R.4 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SUJEW FEODOR GEM./RUSS. I.R.222 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHERBAN JLIA GEM./RUM. I.R.57 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAN BARBU GEM./RUM. I.R.59 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SACU JON GEM./RUM. I.R.68 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SHANAJEW KONSTANTIN GEM/ROSJA I. R. 389 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
SURKAN DAVID RUSS. PION.BATL.1.4.KP. 1915-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEWTSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I. R. 71 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STANCIN MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SALEKOW GARIFULA GEM/ROSJA I.      R. 108 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIDORUK JULIAN ZIVIL.GEF/ROSJA - 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SUWOROW ILICI GEM./RUSS. I.R.163 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHIMANSKY JAN GEM/ROSJA REICHSW 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STAN SMORANDACHE GEM/RUMUNIA I.R.21 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAIZEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.81 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SIMA BADEA GEM./RUM. I.R.47 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUROW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHIBA IWAN GEM./RUSS. I.R.6 1916-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SALINSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. 106 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
STAN MARIN GEM./RUM. I.R.76 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SIENOWIEN MICHAIL ROSJA INF. REGT. 188. 12. KP. 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SULTANA STERE GEF./RUM. I.R.3 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHERTWIN STEPAN GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
STANA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAIZEW SEMJON GEM./RUSS. I.R.57 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SHITION GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.18 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SURUGIN JON RUMÄN JNF.REGT. 45 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHIEWSKY JOSEF GEM./RUSS. I.R.30 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STAN NICULAE GEM./RUM. I.R.44 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAIKIN JEGOR GEM/ROSJA I.R.104 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIGMUND IGNATZ RUSS. INF.REGT.105.2.KP. 1915-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUMA JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHESCHKO KONSTANTIN RUSS. INF.REGT.105.2.KP. 1917-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANCA MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAIZEW WASILI RUSS. INF.REGT.144 1917-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIBIRAKOW MITROFAN GEM./RUSS. SCH.R.43 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SUSENITIN SIMION GEM./RUSS. I.R.39 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHIGAROW WASSILI GEM/ROSJA SCH.R.10 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STAN NIKOLAI RUMÄN INF.REGT.76. 1916-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.193 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SILARU STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SUMIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.82 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHESTAPALOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.9 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STANCELESCU JON GEM./RUM. I.R.40 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAKARA MAXIM GEM/ROSJA I.R.11 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SIBUL MARTIN GEM/R0SJA I.R.95 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SUSLIKOW SIMJAN GEM/ROSJA I.R.39 1919-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHIJOWSKI JUSEF RUSS.ZIV.GEF. - 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN PARASCHIV GEM./RUMÄN I.R.46 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAINULIN CHAN GEM/ROSJA I.R.284 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SILINZOW IWAN SERGT/ROSJA I.R.478 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
SURCEA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.68 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SCHEWEL PROKOFIL GEM/ROSJA I.R.243 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STANCIN GHEORGHE GEM/ROSJA I. R. 32 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SAKOWSKI SAMSON ROSJA JNF.REGT.114.10.KP 1915-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIDERENKO FEODOR RUSS. I.R.143 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SUSNIN DIMITRI UTFFZ./RUSS. I.R.92 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHIKUNOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN STAN RUMÄN INF.REGT.80.3.KP. 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAIREW WASILI GEM./RUSS. I.R.8 1916-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SILIVCA BARBU UNTFFZ/RUMUNIA JÄGER BATL. 1. 6. KP. 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SURDO MICHAEL RUSS. INF.REGT.188.2.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEWSCHENKO DIMITRI GEM./RUSS. I.R.265 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
STANCIN JOACHIM GEM./RUM. I.R.75 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SALAHORU MICHAI RUMÄN JNF.REGT.67.4.KP 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIDEROW JWAN RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUSTOW IWAN GEM/ROSJA I.R.1 1919-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHILKIN MAXIM RUSS. INF.REGT.15? 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN TRAJAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAITZEW DIMITR GEM/ROSJA I.R.118 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SILTSCHENKA PETER GEM/ROSJA I.R.86 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SWINZITZKY LONGIN GEM/ROSJA I.R.237 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHISCHKIN JAKOB GEFR/ROSJA I.R.2 1918-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANKOWIC STOJAN SERB.GEF. - 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAMUILOW JWAN ROSJA JNF.REGT.110.16.KP 1915-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMION JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZURSKOW WASILI GEM/ROSJA I.R.3 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHKINOW ARSENTI GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANGA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAMELUKOW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.1 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SINCU DUMITRU RUMÄN INF.REGT.59.7.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWIRIDOW KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.7 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHISCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 134 ????-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAMZOW PETER ROSJA JNF.REGT.61.9.KP 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANCIONU JAN GEM./RUM. I.R.26 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SIMION VASILE RUMÄN JNF.REGT.58.6.KP 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWATSCHENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.290 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHINKARENKO IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STANICA GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMOILA JON RUMÄN ART..REGT.3.13.KP. 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMA STEFAN RUM. I.R.41 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SWOBODA PETER GEM/ROSJA I. R. 7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHITILIN TIMOFEI RUSS. INF.REGT.41.11.KP. 1915-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANCIU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SALIU JON GEM./RUM. JA.R.1 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SIMIONOW WASILI UNTFF/ROSJA I.R.34 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SWENARJOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.5 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHINSOW DIOT GEFR./RUSS. I.R.2 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STANICZ WLADIMIR GEM/SERBIA I. R. 6 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888-09-08 - -
SAMOILA STAN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SIMANOWITSCH WASSILI GEM/SERBIA I.R.14 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SYTSCHOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHITSCHIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.242 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STANCIU NICULAE RUMÄN INF.REGT.75 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SALNIKOW JEFIM RUSS. INF.REGT.254.2.KP. 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMIRNOW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.112 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SWERIDOW KIRILL GEM/ROSJA I.R.152 1917-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHIRJAJEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.88 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANISCHITSCH STOJAN GEFR./SERB. I.R.8 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAMOJLOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.89 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
SIMETOW SKAK GEM./RUSS. I.R.318 1916-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZARGIN MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 267 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHIWADINOWITSCH WIDEN GEM./SERB. I.R.8 1916-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STANCU ALBU GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
SAMACHWALO IWAN GEM./RUSS. I.R.98 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SIMIRNOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.211 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SWETLITSCHNY KANDROT GEM/ROSJA I. R. 33 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHIROKOW JEGOR GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STANKEWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.115 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAMSONOW DANILO UNTFF/ROSJA ART.BRIG.53.6.KP 1915-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMIANA NIKONOR GEM./RUM. I.R. 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SZEIOKUN DAVID GEM./RUSS. I.R.24 1916-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHIWANOWITSCH RADENKO GEM/SERBIA I.R.8 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STANCU ENE GEM/RUMUNIA I. R. 49 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAMALOW PLATON GEM/ROSJA I.R.116 1915-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SIMON PETER RUSS. OSTROWSKI I.R.100.19.K.P. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWIERK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.5 1918-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHISCHAR ALEXEI RUSS. INF.REGT.306.5.KP. 1915-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANKOWIC MILOWAN GEFR./SERB. - 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SAMUEL ARON GEM/RUMUNIA JÄ. R. 1 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SIMINCA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 44 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZILEWITZ JWAN RUSS. ART..BRIG.271.KP. 1915-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHIWKOWITSCH WLADIMIR SERB. I.R.2 1916-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
STANCU PETRE GEM/RUMUNIA I.R.68 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAMARZEW OSIP GEFR./RUSS. I.R.184 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SIMONTOI MICHAEL ROSJA JNF.REGT.105.4.KP 1915-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHOBIK PETER GEM./RUSS. I.R.321 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
STECHWEJEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.373 1915-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SAPIEWALOW KUSMA ROSJA JNF.REGT.105.5.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SISOW IWAN GEM/ROSJA G.R.? 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHUJAGIN SEMION GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STAROSTIN WASILI RUSS. ART..BRIG.53.5.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SKILAZNIEW SEMION GEM./RUSS. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHOK GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAPOSCHNIKOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.35 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STANKOWITSCH MILOSCH GEM/SERBIA I.R.13 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SITNIKOW PATELEIMON GEM./RUSS. I.R.322 1916-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHLACHOWOJ MAXIM GEM./RUSS. I.R.82 1916-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STARSHOFF FILIPP RUSS. INF.REGT.208.7.KP. 1917-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDU RADU RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SINIAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.154 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHORJA NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STANKU ALEXANDRU RUMÄN JNF.REGT.80. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDA JOAN GEM./RUM. I.R.43 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SITSCHOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.232 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHLEGULOW FIODOR RUSS. INF.REGT.211.14.KP. 1915-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STASILONOS NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.105 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SANDU TODER RUMÄN INF.REGT.47.11.KP. 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SINOWIEFF JWAN RUSS. INF.REGT.123.11.KP. 1915-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHPIGOTSKY MOISEI GEM/ROSJA I.R.58 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
STANNERKOWITSCH ANERKO GEM./SERB. I.R.1 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
SANDU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SIWERSOW BORIS GEM./RUSS. I.R.180 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHLEWTSCHENKO JEWDOKIN GEM/ROSJA I.R.7 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STATE ALEXANDER GEM./RUM. A.R.1 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SANDU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SINTSCHENKO LOGIN GEM I. R. 377 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHRADER NIKOLAI - MUSIKER W.DOLMETSCHER 1915-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868-10-27 - -
STANONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.? 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SANDU GHEORGHE RUMUNIA I. R. 302. KP. 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SJABLON IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHMAROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 141 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STAVARU JLIE RUMUNIA JNF.REGT.43 1917-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANZOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.237 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SIPA ALEXANDER RUMÄN INF.REGT.75.7.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUBAN ANDRE RUSS. INF.REGT. 280.4.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANVIA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SANDU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SKARLAT GEORGE GEM./RUM. I.R.45 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHMUTJ MICHAEL GEM/ROSJA I.R.310 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STAWITZKI KIRILL GEM/ROSJA I.R.124 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
SAPAROWCZOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.90 1919-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SIRANOW NICOLAE GEM/ROSJA I. R. 123 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHUCHANOW JEGOR GEM/ROSJA I.R.143 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STARKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.334 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SANDU JON GEM./RUM. I.R.76 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SKATSCHKOW JWAN RUMAN INF.REGT.70.13.KP. 1917-04.17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHULOW KARP GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STENITZKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.95 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SASIPKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.232 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SLA?IKO ILJA GEM./RUM. I.R.60 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUTJAGA ANDREI GEM/ROSJA I.R.15 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STEFAN PARASCHIV GEM./RUM. I.R.59 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SARDIKO ANTON UTFFZ./RUSS. I.R.310 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SMIRNOW ALEXANDER GEM/ROSJA SCH. R. 36 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHUNDITSCH MILADIN SERBIA - 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SASON GRIGORI GEM/ROSJA I.R.189 1919-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFAN ANTON GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SLAT MARIU GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHUKLIS GEORGI RUSS. INF.REGT.106.7.KP. 1915-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEFAN SAWE GEM./RUM. I.R.75 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SARIN MARTIN GEM./RUSS. I.R.116 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SKLIFASOWSKI JAKOB UTFFZ/ROSJA I.R.71 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHUPAK TIMOFE GEM./RUSS. I.R.112 1916-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
STEFAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAPURIN PAWEL GEM/ROSJA I.R.222 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SLAVU NICULAE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHUKOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.284 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
STEFAN STEFAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SARONOW DIMITRI UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.80.1.KP. 1915-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SKOKOW WASILI RUSS. FEST.ART.BRIG.S.KP 1915-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHURAWLJOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 109 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STEFAN MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SARACZEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.53 1916-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SLOBIN ANDRE GEFR./RUSS. GR.R.3 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUKOWSKY SERGEI GEM/ROSJA I. R. 10 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STEFAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SARTAKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SKORRPAD FEODOR GEM/ROSJA I.R.14 1919-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHURNOW ANTON GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STEFAN NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SARANSCHA MARK GEM./RUSS. I.R.406 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SLOBODZKI ANDRAS GEM/ROSJA I.R.222 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHULDSCHIK KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.47? 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STEFANA JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SARWA STOUDIN GEM./SERB. I.R.9 1919-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SKOTNIKOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.408 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHUSCHKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.281 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STEFAN NICULAE GEM./RUM. I.R.72 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SARBIC ALEXANDER GEM./RUM. I.R.26 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SMARADACHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHULGA PETR GEM/ROSJA I.R.166 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STEFANOWITSCH MILAN SERB.GEF. - 1916-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SARYTSCHEW IWAN GEM./RUSS. I.R.150 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SKRIPKIN IWAN GEM./RUSS. A.R.27 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHUSKO TIMOFEŸ RUSS. INF.REGT.112.3.KP. 1915-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEFAN NICULAI GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SARBU CULCEA GEM/RUMUNIA I. R. 82 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SMARANDOJ WASILI SERGT./RUMÄN INF.REGT.67.2.KP 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWIKAS ANTON GEM/ROSJA I.R.110 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STOICA GRIGORE GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAWELJEW JEFIM GEM./RUSS. I.R.110 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SMOLJANIN IWAN GEM/ROSJA I.R.313 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SEDUKEWITZ JLIAN RUSS. INF.REGT.108.8.KP. 1915-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STIEFELMANN HIRSCHL ROSJA - 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAVA STAN RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOJKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.490 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCRIBGEA JON GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SAWIALEW GAWRIL GEM./RUSS. I.R.453 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEPANOW LARION GEM./RUSS. I.R.266 1915-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SMUROW KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.12 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUTSCHKIN SAWRENTI GEM/ROSJA I.R.249 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STOIAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SAVU FLORC GEM/RUMUNIA I. R. 32 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SMIRNOW FIODOR ROSJA ART.BRIG.27.4.KP 1915-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCUTARIU GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.54.2.KP 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEPANOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.183 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SASULA FEODOR UTFFZ/ROSJA I.R.127 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SNORIK MAXIM UTFFZ./RUSS. I.R.251 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHWABOWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.3 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STOIAN JON GEM./RUM. I.R.58. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAVU JON GEM./RUM. I.R.30 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SMIRNOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.284 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
SEANTEIE NISTOR GEM/RUMUNIA I.R.57 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEPANOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.243 1916-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SATSCHEK KONST. RUSS. INF.REGT.65.3.KP. 1915-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOARE NEDELEU GEM./RUM. I.R.45 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHWARZ RUDOLF GEM./RUSS. I.R.6 1916-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STOIAN MARIN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAWA MIHAI GEM/RUMUNIA I. R. 57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
SMIRNOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 389 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SECU ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 59 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STEPENKO SAFRAN GEM/ROSJA I. R. 14 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SATYK JAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SOBOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.96 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHWEDENKO JWAN ROSJA JNF.REGT.333.6.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STOICA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SAWANCZUK K.C. FELCZER/ROSJA INTEND.2 ARMII 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890-05-21 - -
SMIRNOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.249 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SECU MATA GEM./RUM. I.R.18 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
STERIAN NICOLAE GEM./RUM. I.R.72 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAULEA GHEORGHE GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SOCAI ENE GEM./RUM. I.R.46 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHWEROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 85 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STOICA DAWID GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1861 - -
SAWARSOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.60 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SMITENKO SEMION GEM/ROSJA - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEDLETZKY ALEXEI GEM./RUSS. I.R.243 1916-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STESCHENKO GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.123 1918-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAVA GEORGE GEM./RUM. I.R.48 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SODIRAKU JEFIM SERGT/ROSJA I.R.57 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SELNZOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.304 1919-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STRACHOW WASILI RUSS. INF.REGT.211.9.KP 1915-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHADRIN ERMIL GEM./RUM. I.R.37 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SOLOMENKO MINA GEM./RUSS. I.R.330 1918-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SENDAL NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.5 1919-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STOICZEWITSCH DIMITRI SERB. I.R.3 1916-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAWTSCHUK KANON GEM/ROSJA I.R.322 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SOSLUW JNOKENTI GEM./RUSS. I.R.125 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SEMENIENKA GORDEJ GEM/ROSJA I.R.152 1919-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHAGIN SAMUIL GEM/ROSJA I.R.1 1917-08-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STOICA JOAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SOLOTAREW JAKOB GEM/ROSJA I.R.238 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SEIKIN JLGA GEM/ROSJA I.R.12 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
STOIKA DIMITRI RUMÄN INF.REGT.76. 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAWULOW SIMJOW GEM./RUSS. I.R.107 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SOKOWIKOW ANDRE GEM./RUSS. I.R.475 1915-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SEMIANOW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 159 1918-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STOICA JON GEM./RUM. I.R.36 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAWIDOW SEIDYK GEM/ROSJA I. R. 94 1917-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SOLOWJEFF MICHAEL RUSS. INF.REGT.94. 1914-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEKULITSCH JAKOB SERB.GEF. - 1916-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STOIKOWITSCH PAUN GEM./SERB. I.R.13 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SBREANTA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SOLAWIEW PETER GEM./RUSS. I.R.171 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SEMION CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.55 1918-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
STOICA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SAWINIK GREGORE GEM/ROSJA I.R.8 1917-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SOLOWJEW PETER GEM/ROSJA SCH.R.3 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SELENIN NIKIFOR GEM/ROSJA I.R.332 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STOJA WASILE RUMÄN INF.REGT.61. 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCALAT ALEXANDER GEM./RUM. I.R.64 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SOLIWIOW NIKITA GEM/ROSJA I.R.85 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SEMITKIN WASSILI GEM/ROSJA I. R. 207 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STOICA SERBAN GEM./RUM. I.R.49 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAWITSCH RADOMIR SERB.GEF. - 1916-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SOPCA GAORILA GEM./RUM. I.R.64 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SELIMANOW IWAN GEM/ROSJA I.R.29 1919-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOJKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.281 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCARLAT RACU RUMÄN JNF.REGT.75.15.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOLOJEW MIKITA GEM/ROSJA I. R. 211 1915-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SEMJONOW WLAS GEM/ROSJA GR.R.1 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STOICA TUDOR GEM./RUMÄN I.R. 40 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAWKIN ABAHAM GEM/ROSJA I.R.220 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SORE NASTASE GEM/RUMUNIA I.R.72 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SELIWANOW JEMILIAN RUSS. INF.REGT.33.9.KP. 1915-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STONESKU JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHABUNIN ANTON GEM/ROSJA I.R.285 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SOLOMATIN NIKOLAI UNTFF/ROSJA JNF.REGT.211.12.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEMLJATSCHENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.330 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STOICA WASILE GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAWRINCZUK FEODOR RUSS. INF.REGT.250.11.KP. 1915-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOROKA KUSMA GEM/ROSJA I. R. 12 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SERBAN JON GEM/RUMUNIA I.R.50 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STUBRI STEPAN ROSJA I. R. 83. 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHARAPOW IWAN GEM/ROSJA GAR. R. 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SPARIALU MARIN RUMUNIA JNF.REGT.59.13.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SABBATINO VINCENZO GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SERGENTOFF FIODOR RUSS. INF.REGT.160.9.KP. 1915-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STROAE JOAN GEM/RUMUNIA I. R. 30 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHAMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.133 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SRATALIN KUSMA GEM/ROSJA I. R. 7 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SACHAROW FHILIPP GEM./RUSS. I.R.29 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SERBIN PANTALEJMON RUSS. INF.REGT.388 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHARIKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.49 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STRASMENKO STEFAN RUSS. INF.REGT.210.2.KP. 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SPATARU RADU RUMÄN JNF.REGT.43 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SABIROW NURIACHMUT GEM/ROSJA I. R. 300 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SENIC LUBISAR GEM/SERBIA I.R.4 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STROE KONSTANTIN RUMUNIA JNF.REGT.48.11.KP 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHANOW PETER GEM./RUSS. I.R.5 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SOSNOWSKI STEFAN UTFFZ/ROSJA I.R.108 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SERCAN VAICU GEM./RUM. I.R.72. 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
STRATULAT COSTACHE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHAKILOW NAUM RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SPIKIN MEFODI GEM/ROSJA I.R.311 1915-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SABOTIN JEGOR UTFFZ./RUSS. I.R.265 1917-11-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SENIN ROMAN GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STROIE JON RUMÄN INF.REGT.47.4.KP 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAPOSCHIKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SOTNIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.1 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SEREBRJAKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.10 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STREICHEL JSRAIL GEM./RUSS. I.R.15 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHALAPIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SPIRIAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.3 1918-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SABRUDIN JWADIN GEM/ROSJA LEIB.G. 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SENTSCHENKO PIOTR GEM./RUSS. I.R.74 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STRUTSCHENKO STEPAN GEM./RUSS. I.R.191 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHAPOWALOW KLIM GEM/ROSJA I.R.16 1917-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SOTOW JEFIM ROSJA JNF.REGT.80.1.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEREDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.193 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STRELITKI ANDREJ GEM./RUSS. FLIEG.ART. 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHALOSTNIKOW PETER GEM./RUSS. I.R.100 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SPIRIDONOW ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 80 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SACHANOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.474 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SERAFINE LEOPOLDI GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STSCHERBAKOW SERGEI GEM/ROSJA I. R. 195 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHARABONOW TROFIM GEM./RUSS. I.R.212 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SOWTSCHEW JAKEW ROSJA JNF.REGT.114.14.KP 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEREFEAN FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.69 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STRELZOW NIKOLAI UTFFZ/ROSJA I.R.11? 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHAMAKRITZKY STEFAN UTFFZ/ROSJA I.R.230 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SPIRIN WASILE ROSJA ZIVIL.GEF 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SACHARENKOW DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.333 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
SERBAN CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 6 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STSCHUTSCHEK IWAN GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHARAGIEN KUSMA RUSS. GREN.REGT.1.8.KP. 1915-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SPANU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.47 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAAR RŸDO RUSS. INF.REGT.116.4.KP. 1915-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SERGEJEW JWAN RUSS. INF.REGT.249. 1915-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STRIGIC JONITA GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHAMILOW IWAN GEM./RUSS. I.R.276 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SPUBAR GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.71 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SACHARJUTA JAKOW GEM/ROSJA I.R.?80 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SERPOKRILOW FIMOFLI GEM/ROSJA I.R.41 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.79 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHERBEJENKOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.236 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STAN CONSTANTIN UTFFZ./RUM. I.R.36 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SADAGURSKY CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 37 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SHEWLAKOW GERASSIM GEM/ROSJA I.R.249 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUCHININ ALEXI SERGT./RUSS. I.R.289 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
SCHEDEROW AKIM ROSJA ART.BRIG.53.3.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN MARIN GEM./RUM. I.R.27. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAGUDAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.47 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SERTINJAN IWAN GEM/ROSJA I.R.1?0 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHERSTOBOEW PIOTRE RUSS. INF.REGT.102 1917-02-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STUKOLOF IWAN GEM/ROSJA I.R.127 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.61 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SADOROSCHIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.305 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SERGJAKOW PETER GEM./RUSS. I.R.14 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SUCHOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.27 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHEFTSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STAFILOW KIRJAK GEM/ROSJA I.R.17 1918-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SACHAROW GRIGORI GEM/ROSJA GR.R.5 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SERWUL NIKITA GEM./RUSS. I.R.20 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SUBASU MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHARKICH KONSTANTIN GEM/ROSJA I. R. 243 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAN GEORGE GEM./RUMÄN I.R.78 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SADOWSKI VIKTOR RUSS.ZIVILGEFT. - 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SERIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.474 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SUDENIS ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 1 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHEFZENKO ALEXE ROSJA JNF.REGT.319.5.KP 1915-??-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STALEDZIAN DENAT RUSS. INF.REGT.114.15.KP. 1915-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SACHARTSCHENKO MAKAR GEM/ROSJA I. R. 21 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SEWKOW PETR ROSJA Z.GF. 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SUBKOW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.127 1919-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHARUK ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STAN IWAN GEM./RUM. I.R.22 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAFAROW JEGOR GEM/ROSJA I.R.98 1919-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SERIKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.132 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUDITU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.15 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHELEBOWSKY PIOTR GEM/ROSJA I.R.26 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STAMENKOWITSCH STOJAN GEM./SERB. I.R.2 1916-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SACHOSKI GORDEI GEM/ROSJA I.R.122 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SEZERBAKOW IWAN GEM./RUSS. GR.R.4 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUCHANOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 335 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHAULOW JWAN RUSS. INF.REGT.38.4.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SAFOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.314 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SERKOW PIOTR SERGT/ROSJA I.R.212 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SUGLUKOW GRIGORIJ RUSS, DUBNINSKI I.R.299.16.KP. 1917-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHENOW WASSIL GEM/ROSJA I.R.109 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STAMIK HIPOTIT UTFFZ/ROSJA I.R.2 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SACOIANU NICA GEM./RUM. I.R.41 1917-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SGARZI ABISTIDI GEM/WŁOCHY I.R.127 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SUCHANOW IWAN GEM/ROSJA I.R.482 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHEBANOW MICHAEL GEM./RUSS. P.R.15 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STAN JON GEM./RUM. I.R.67 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SAFONOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.102 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SERNIKOW VIKTOR GEM./RUSS. I.R.317 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SUJENKO PROKOFI RUSS. INF.REGT.280.5.KP. 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEPTIRKEI STEFAN SERGT/ROSJA I.R.252 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
STAN ANTON GEM./RUM. I.R.11 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SACU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.50 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SGURETZKI WIZENTI GEM/ROSJA I. R. 31 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SUCHARIKOW GRIGOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHEBENOK GEORGI GEM./RUSS. I.R.207 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN LARZAR GEM/RUMUNIA I.R.24 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAGANAJEW MICHAEL GEM./RUM. I.R.2 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SIDOROW IWAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SUTSCHIK FEODOR GEM/ROSJA I.R.310 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHILO TICHON GEM./RUSS. I.R.10 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STAN VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAITZOW GERASIM RUSS. INF.REGT. 81.3.KP. 1915-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIŁOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.9. 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SURNAJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.96 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHIAFETTI GIOVANNI GEM/WŁOCHY BERSAGLR.12 1918-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
STANCIN NICULAE GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SALEMANOW KARP GEM./RUSS. I.R.144 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIDUSCHNO SEMEN RUSS. INF.REGT.211.16.KP. 1915-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHIMKA KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.159 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SULTANA JON GEM./RUM. JAG.R.3 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STANA DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAIZEW PETER ROSJA ART.BRIG.53.1.KP 1915-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SHICHOR PAWEL GEM/ROSJA I.R.244 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SUROWZEW PAWEL GEM/ROSJA I.R.283 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHIDKOWSKY KASIMIR GEFR./RUSS. I.R.142 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAN MICHALACHE GEM./RUM. I.R.36 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAICZEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.268 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SIERBU GEORGI ROSJA JNF.REGT.251.3.KP 1915-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUMA CALIN GEM/RUMUNIA I.R.46 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHERWIAWSKY JELISE GEM/ROSJA I.R.306 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STANCA JLIE RUMÄN INF.REGT.43.4.KP 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAIZEW STEFAN GEM/ROSJA I.R.149 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SHUPINA IWAN GEM/ROSJA I.R.121 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SUSAN JLIA GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHIFKOWITSCH STANKU GEM/SERBIA I.R.15 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
STAN NICULAU RUMÄN JNF.REGT.75.KP 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAIKIN TARAS GEM/ROSJA I.R.204 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIKORA PAWEL GEM/ROSJA I.R.194 1918-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SUMEKIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.180 1916-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHESTAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STANCEA GHEORGEH GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAJONZ ANTON GEM/ROSJA I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SIBOROW STEFAN GEM./RUSS. I.R.277 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SUSLIKOW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 235 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHIGIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.118 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STAN PANTELEMAN GEM/RUMUNIA I.R.22 1917-09-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAIMAGOW WASILY ROSJA JNF.REGT.250.4.KP 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SILDUKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SURASCHINSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHESTOKOFF GREGORI RUSS. INF.REGT.9.16.KP. 1915-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANCIN BADEA GEM./RUM. I.R.46 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SAKOLNIKOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.2 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SICA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.76 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUSNESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.11 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHIKIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.248 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STAN STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAIRASDEW WAROS GEM./RUSS. I.R.3 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SILIS GUSTAW GEM/ROSJA I. R. 252 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SURCEL LAZAR RUMUNIA INF. REGT. 45. 6. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEWLAKOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.208 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STANCIN JLIE GEM./RUM. I.R.48 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAKUSSKIN MICHAEL GEM/ROSJA I.R.297 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SIDEROW JAKOB RUSS. INF.REGT.249.8.KP. 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUSONOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 265 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHILJANRK NIKIFOR GEM/ROSJA I. R. 86 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STAN TANASSE RUMÄN JNF.REGT.45.4.KP 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAITSCHIKOW JWAN RUSS. INF.REGT.306.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SILIWONIK KUSMA RUSS. ART..BRIG.27.5.KP. 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SURDOLOWIC MIJAILO SERB.GEF. - 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1859 - -
SCHEWSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 292 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STANCIN JOAN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SALAMACHA STANISLAUS GEM/ROSJA I.R.493 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SZPALERSKI JGNATZ GEM./RUSS. I.R.32? 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHIWOTIC WLADIMIR GEM/SERBIA I.R.9 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
STANESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAMATAJEW DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.2 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SIMULESCU NECULAI GEM/RUMUNIA I. R. 2 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SWIRIDOW AKIM ROSJA Z.GF. 1918-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHISCHKIN JEFIM GEM/ROSJA GR.R.8 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STANKOWITSCH ANDRIA SERB.GEF. - 1916-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SAMZOW MATWEI GEM/ROSJA I.R.107 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIMION MIHAI RUMÄN JNF.REGT.81.6.KP 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHKULEPA ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.108 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SWALOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.204 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STANGA RUDA RUMÄN JNF.REGT.59 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMIONOFF PROCHOW RUSS. INF.REGT.162.10.KP. 1914-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMA JONITA RUMÄN INF.REGT.75.6.KP 1916-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWJALOW JEGER GEM/ROSJA I.R.45 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHISCHKIN POLIKARP GEM/ROSJA I. R. 1917-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
STANCIU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.1. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SALITZKI JOSEF RUSS. INF.REGT.113.5.KP. 1915-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMIONOW MAKSIM RUSS. INF.REGT.249.15.KP. 1915-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWEDLYZNI IWAN GEM/ROSJA I.R.225 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHINOW ALEXEI RUSS. INF.REGT.21.7.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANICUTA PANA GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SAMOILA NICOLAE RUMÄN JNF.REGT. 70.?KP. 1915-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMA FLOREJA GEM./RUM. I.R.44 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SYPALO IWAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHITOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.281 1917-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANCIU GEORGE GEM/ROSJA I.R.62 1917-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SALM FRITZ GEM/ROSJA I. R. 26 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SIMIONOW WASILI UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.25.15.KP. 1915-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWEREN ZAHARI GEM/ROSJA I.R.17 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHIRAEW ANDREI GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STANIKO STANKO GEM./RUM. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAMOILENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIMEON TANASSE GEM./RUM. JAG.R.10 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZACHWOROSTO IWAN GEM/ROSJA I. R. 18 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHITTOW JWAN UNTEROFFZ./RUSS. INF.REGT.113.9.KP. 1915-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANCIU PANU GEM./RUM. I.R.47 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SALOGUB MICHAEL GEFR./RUSS. I.R.3 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SIMIRNOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.108 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SWERIT IWAN GEM/ROSJA I.R.222 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHIROBOKOW SERGEJ ROSJA JNF.REGT.243.8.KP 1915-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANITSCH LUBOMIA GEM./SERB. I.R.8. 1916-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAMOK ADAM GEM./RUSS. I.R.2 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SIMIAN MICHEI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZATOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.474 1918-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHIWANOWITSCH MILAN SERB. I.R.8 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANCU DOBRICA GEM/RUMUNIA GEB. A. 1 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAMALIS VIKENTE RUSS. ART. BRIG.29.1.KP. 1915-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMJAWSKI ADAM RUSS. KEGSHOLM.B.G.9 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWIDA OLGERT GEM./RUSS. I.R. 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHIRONIN MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STANKO JLI RUMÄN INF.REGT.80 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAMSONOW MICHAI GEM./RUSS. I.R.105 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SIMIN PAUL RUSS. INF.REGT.475.2.KP. 1915-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZEWCZENKO LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.123 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHIWKOWIC SCHIWKO GEM/SERBIA I. R. 8 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STANCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAMARA GAWRIL GEM/ROSJA I.R.142 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SIMONAITIS IWAN GEM./RUSS. I.R.111 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SWINAR PROKOPIE GEM/ROSJA I.R.193 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHISCHKAJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.240 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
STANKOWIC SEWATIC GEM./SERB. I.R.6 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
SAMUEL SAVU GEM./RUM. I.R.80 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SIMION GEORGE RUMÄN JNF.REGT.75 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUGAJEW NIKOLAI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STAROSCHEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.? 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SANDU KONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SKIBA IGNAL GEM/ROSJA I.R.170 1917-10-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHOEPU JOAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFAN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAPODOJEW IWAN GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SISU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.57 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHUJKOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.43 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STAROWOITOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 224 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SANDU PETRE UTFFZ/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SINGIS ANDREY RUSS. INF.REGT.113.2.KP. 1915-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHOLOBOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.77 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STANKOWITSCH MLADIN S.FUNPARK.KOL. - 1916-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAN PANDURU UTFFZ./RUM. I.R.41 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SITNIKOW WASILI GEM./RUSS. I.R.289 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHLEE JAKOB GEM./RUSS. I.R.2 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STARYJ NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.186 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SANDU RISTEA GEM/RUMUNIA I.R.60 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SINKOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.6 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHPAKOW JAKOB UTFFZ/ROSJA I.R.278 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANKU GEORGE GEM./RUM. I.R.44 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SANDALSKY DAMJAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SITZA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 30 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHLESSER ANDREI GEM/ROSJA ULAN.R.5 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STASKIEWICZ JOSEF GEM/ROSJA I.R.106 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SANDU TUDOR RUMÄN INF.REGT.47.4.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SINOWIK WASSILI GEM./RUSS. I.R.13 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHPULIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.6 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STANOJEWITSCH MILON SERB. - 1916-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1860 - -
SANDU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SIWZOW MITROFAN GEM./RUSS. I.R.108 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHLISENSKI JAN ROSJA ZIVIL.GEF 1918-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STAVARACHE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SANITSCH TICHOMIR GEM./SERB. K.R.1 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SIOMIN JLIA RUSS. INF.REGT.110.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHRAMKO MICHAEL GEM./RUSS. I.R.135 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STANTSCHU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SANDU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SJOMUSCHKIN JAKOB UTFFZ./RUSS. GR.R.4 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHMELOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.50 1918-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
STAVARU MARIN GEM./RUMÄN I.R.41 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAON MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SIRAJEW ARIFIO GEM./RUSS. I.R.161 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHUCHALOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.227 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STARIKOW SERGEJ GEM/ROSJA GAR.R.4 1918-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SANDU JANCU GEM./RUM. I.R.36 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SKARUPIN MITROFA GEM/ROSJA I. R. 124 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHNILZOW MAXIM GEM/ROSJA I.R.251 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STECHASLIWEJ MARKAR GEM./RUSS. I.R.122 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SAPERTOW WASSILI GEM./RUSS. F.ART. 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIRENI JWAN RUSS. INF.REGT.304 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUT IWAN GEM/ROSJA I. R. 150 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
STEFAN NIKULAJE GEM/RUMUNIA I.R.30 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SARBU PARSEU RUMÄN JNF.REGT.59.8.KP. 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SMILGIS JEEPIS GEM/ROSJA I.R.110 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHULSCHENKO CHRISAUF GEM/ROSJA I.R.182 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STEPANOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.493 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SASIPKIN LAONTI GEM/ROSJA I.R.149 1918-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SLADKOMEDOW ANDREI GEM/ROSJA SCH. R. 7. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHUTSCHKIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.37 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STEFAN PETRE GEM./RUM. I.R.80 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SARDU VASILE GEM./RUM. GEB.A2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SKLAROL IWAN GEM/ROSJA I.R.13 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHUNSALOW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 93 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STEFAN GEORGE GEM./RUM. I.R.? 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAPSIN STEPAN ROSJA JNF.REGT.91.1.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SLAVU DRAGOMIR GEM./RUM. I.R.76 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHUKOFSKY STANISLAUS RUSS. INF.REGT.105.3.KP. 1915-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEFAN STEFAN GEM./RUM. I.R.3 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SARKOW ALEXEI GEM./RUSS. F.A.R.8 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SKOBIC NICULAE UTFFZ./RUM. I.R.11 1918-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHURAJEW NIKOLAŸ RUSS. INF.REGT.116.11.KP. 1915-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEFAN JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SARA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 56 1917-07-08 LAMSDORF Łambinowice I