Nazwisk w bazie na literę S: 9405

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SCHATZER FRANZ INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHIKORA PETER - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHRAMM ALFONS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SADZIK FRANZ - - 1917-06-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1874-10-25 - -
ŚWIERSZCZ JAN - 4 P.P. 1 BAT. 1916-06-13 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SKREPNEK DEMETER LDST. K.U.K.I.R.80 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYSZŁOWSKI MIKOŁAJ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SCHUBERT FRZ. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SIMÓ SIGISMUND RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SYGUSCH WILHELM UNTEROFFZ. LANDST. BATL. KREUZBURG 1915-03-23 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1870-01-20 - -
SCHULZ HEINRICH RESERVIST 11 KOMP. INF. RGT 17 1914-11-24 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SUCHANEK VINZENZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STEFFEN WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHINDLER OTTO - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SBICK A. RESW. - 1915-03-04 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SYDOW VON ALBRECHT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SCHAMUHN AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SUKIČ ARIF INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPLINTER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHERCH REINH. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SKROBEK EMIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWERDTNER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHÄFER FRANTZ - - 1916-07-15 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
STEINBACH WILLY KANONIER F.A.R.209/18 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SKRODZKI PAUL - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SZCZOTKA JOZEF - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SZABO STEFAN INF. I.R. 60 1914-12-19 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWACH EMMERICH INF. KUK IR 99 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT P. LDSTM. - 1918-03-04 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SKUPIEŃ JÓZEF LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SZOBLY WASYLI INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTZIK ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
SZLIASZKY JOHANN INF. LDST.I.R. 10 1914-11-14 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHYDLO FRANZ - - - - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SPORS EDUARD M[U]SK[ETIER] - 1917-12-19 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SIAMAC ALEXANDER SAN. SOLD. SAN. ABT. 10/2 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.45
SCHEIING HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCH???? FRANZ - - 1915-08-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STELMACH - ERS. R. 2 K. R. INF. R. 227 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SOMMER JOSEF - - 1915-05-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHORSCH FRIEDRICH GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKIBA FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
SIEGERT ARNOLD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SUSZIŁOW MICHAIŁ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SULAJEW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1917-05-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SREN JÓZEF - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
SCHUSTER ALOIS - I.R.137,7  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SKRUDLIK JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SIMON ERNST - - 1915-04-14 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SZIURSORZSAN JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-08 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHULZ GEORG - - - - Rokitno I wieś, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni mazowieckie - - -
SUDAU EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SABROVSKI O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SWOBODA GEORG - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHNEIDEWERDT OTTO - - 1918-04-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHUBERT ERNST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ RICHARD - - 1916-02-08 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SDORRA FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHELLING JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRAUCHMANN STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SAMUEL FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SOLDETZKO JOSEF - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SETNIKOW NIKOLAI INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STARKGRAFF WILHELM - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SZERMAŃSKI RYSZARD - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHWARZBACH R. - - 1917-04-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SÜDHOLT HEINRICH RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
STRZYBNY H. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SEKURA JOSEF FAHNR. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT OSKAR GEF. - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SVARA ANDREAS LST.SAP. I.R. 25 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
STASTNY RUDOLF LDST.GFT. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHINDLER ANTON KAN. K.U.K. F.K.R. 33 1915-01-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SEEMANN JOSEF - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCAPOWAL PAWEL - - 1916-08-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SCHUSTER JOH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SOLC KARL LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZ AL. KRFR. 2 K. G. GREN. R. 5 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
STUPINEAN JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHNURA ALEXANDER - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHUTTKE - ULAN ULAN RGT 3 1914-10-31 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SOWA PIOTR - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STEIN JOSEF FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBECK OSKAR - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHLOTAWA NIK. - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SEIDEL R. UFFZ. - 1916-05-24 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SŁAWIŃSKI JERZY - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SCHEUNEMANN ERWIN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SACIUCH HORDAJ HPTM. RUSS.I.R. 643 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAACK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULZ HERM. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
STOCHNIOL EDMUND - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWERDTNER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STREHL ARTHUR MUSKETIER J.R.RGT.21/3K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SOLLMANN RUD. LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SURMA WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SAUSGRUBER CHRISTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWETER JOSEF GFT. KK LIR 13 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - 1916-08-07 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SORDEL FRANCISZEK - 1 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SCHWABL LEOPOLD INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUFFNER PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SKUBIČ FRANZ JG. FJB 7 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
STEINHAUS KARL - - 1915-10-24 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SIMONKA KAZNEC ERS. RES. I.R. 48 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.28
SCHLENKER PAUL KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEPS WILHELM - - 1914-12-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHRAMOWSKI W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHARF GUIDO GFT. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SMEKTAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
SOTE THEODOR - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHNEIDER FRANZ - - 1918-07-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHABACKER KARL - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZABUN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-12-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOCHA MICHAŁ UŁAN - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
SOŁCZYKIEWICZ M. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STREIBEL FRANZ - - 1915-08-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHINDLER HEINRICH FRANZ INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHVARZ ANDREAS - - 1915-01-06 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUHR ADOLF FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUBERT A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SOMUTH ERNST - - 1914-08-27 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - bracia / brüder
SCHUMANN GEORG PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBER RICHARD - - 1914-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SOBOLL FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT OTTO GEFR. GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHEUNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZUBERT ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHMIDT ERICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDT JOHANN - - 1917-05-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEFANIENKO GEORGIJ INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
SACHSEN - HEIMER W. VIZEFELDW. FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STEVEL... ERNST - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SZNEPKA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SE??? GUSTAV - - 1917-05-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARTZ WILCHELM RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZMAŃTA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SOKOŁOWSKI VALENTIN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SIEDE AXEL HAUPTM. U. KOMP. FUHRER R. INF. R. 218/11K 1915-07-31 - Kurów-Olesin wieś, gm. Kurów, pow. puławski lubelskie - - -
STUDENY MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ RUDOLF OBLT K.SCH.R.3 1916-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SGONINA ANTON - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHELIGA FRANZ - - 1916-11-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SIMON JOSEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SOUMAR WENZEL INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARG ? WIZ. ? ? 1914-12-?? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SZÁBÓ FRANZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHLOKOW PAUL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SERIEBRIANY - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ŚWIETEK JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STROKA JOSEF FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEBASTIAN FRIEDRICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SPIWACK J. UFFZ. - 1915-02-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SZCZEPON ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SCHÜLKE ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SALEWSKI - WEHRMANN L.J.R. 5 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STACHNICK JOH. BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT M. - - 1916-03-20 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1887-09-26 Wijewo -
STOSCH TEOFIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEIBT BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SARNA ANDREAS WEHRMANN. R.J.R.46/6K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHÖLZEL ERICH - - 1915-10-08 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STEHL JOHANN SERGEANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SZCZYGIEŁ WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SCHOLL HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIBT KAMILLO OBLT. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLEUPNER RICH. MUSK. - 1915-08-11 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
STACHURSKI JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SLADEK JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-03-28 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ ALEXANDER - - 1917-05-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SMOTE II. ANTON INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHIMMELPFENNIG GEORG MUSK. - 1915-06-14 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SUDER JOHANN INFT. L.I.R. 16 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.24
SCHNEIDER JOHANNES GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHIMMINSKI H. - - 1917-12-03 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SKIBA P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHLUSSLER PAUL GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STACHOWIAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
STEFFERS ALFRED - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SMUDA VALENT. - - 1918-10-18 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHMIDT WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZAGOWELTINOW BAGALTIN RUSS.SOLDAT - 1918-02-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SŁOWIK JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SOŁCZYKIEWICZ SZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SAUER KONRAD MUSK. - 1915-09-13 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SLIVÁNSKY JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIMON ISTVAN - RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZIELASKO AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAHT WILHELM GEFR. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-03 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEMLER A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SASSE OTTO - - 1915-03-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHWANZER THEODOR - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SILBERG JOSEF FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMEL REINCHOLD - - 1917 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SOLLMANN MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHOLLER OTTO ERS. RES. LDW.R.72,4  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
SCHLEINSCHOK PAUL - - 1914-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHINTHOLZER MAX INF. - 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYMANIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHÜNKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHOLZ GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SKORA PETER MUSK. - 1915-08-12 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUMBERER JOSEF INF. K.U.K. I.R.47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHENZ JOSEF FUSILIER FUSL.RGT.122/3K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SZCZYGIEŁ JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SEIBT ROBERT - - 1917-12-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEIGEL MAX INF. IR 95 1914-11-20/21 - Okocim (nr 277) wieś, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STAWOWCZYK ADALBERT LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SEECKER H. - - 1914-12-23 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHUH FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEETHALER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 90 1914-11-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SGONINA BERNHARD - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SORGATZ FRITZ PION[IER] - 1915-07-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHLOSSAREK PETER - - 1915-11-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STUBNA FER - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
STAFFA FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARZ A. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
STANCZAK ALBIN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
SZÁRPÁTKI MICHAEL INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SKALNIK MAX - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SIEMKO FRANZ MUSKETIER 7 KOMP. INF. RGT 288 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SKOWRONEK ALOIS - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SABATHIL KARL LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMON KURT - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHAGER KARL JÄGER K.U.K.JAG.B.10  1915-03-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
ŚWIERCZEK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SCHULZ HUGO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHUELTZE ADOLF GEFR. D. R. HUS. REG. 15, 5 ESK. 1915-02-14 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STÄKEMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUTTE HEINRICH - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
SEIDLER KURT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUBERT WILLY ERS. RES. L.J.R. 153 9 K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-08-22 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SYMANZIK KARL GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOWINETZ JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRĘKOWICZ MICHAEL INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOKOLOW MICHAEL RUSSE J.R.408/12A.A 1917-04-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIGALLA GUSTAV VIZEFELDW. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
STRUTZ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
STÉPANEK FRANZ E.R.INF. LDST.B. 71 1915-03-10 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKIBA KARL - - 1914-08-22 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWAB HEINRICH INF. IR 13 1915-05-05 - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT REINH. ERS. RES. - 1915-03-31 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SZWEDA FRANCISZE3K - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SAIFOK ANDREAS INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.1
SPICKERMANN JOSEF - PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT WILH. - - 1917-05-01 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCZIRMOCH VIKTOR - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1874 - -
SCHUSSLER PAUL RES.GFT. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZYMKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
STILLER FRANZ JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBEK VALENZ - - 1918-09-27 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHNEIDER HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZCROKIN NIKITA RUSS.SOLDAT - 1917-07-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STEC MICHAŁ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SCHOLZ P. GEFREITER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
STACHE KARL FUS. - 1916-07-20 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SVOBODA JAROSLAV LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SKIBA SEBASTIAN HONV. - 1914-11-15 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SALOW HERMAN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SIEREK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHEJA GEORG - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SIMON WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEGER - VERM. - 1917-04-17 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
STUTZKOWITZ JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHULTZE GUSTAV UTFFZ. 10.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÖSSOW JOHANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
STEIN PAUL - - 1915-09-28 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLÖGL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYMAŃSKI BERNARD - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SPLITTGERBER AUG[UST] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SACHER PAUL - - 1914-09-10 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZALCZYNSKI MICHAEL OBLT./ROS. - - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - SZALCZYNSKI Michael W. [J. Drogomir]
SCHNÜTZ JOSEF MUSKETIER JR 79/K 4 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1898 - cywilna ofiara wojny
SŁOWIAK FRANCISZEK - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SOMMER OTTO - - 1915-05-27 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHAFFER ALOIS INF. KK LIR 13 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STERCZAŁA FRANZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHREIBER B. - - 1918-04-05 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFFEN E. - - 1915-02-03 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SIDL FRANZ SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMYREK IGNATZ - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ST? FRITZ LANDW[EHRMANN] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHUTT LUDWIG FELDW. LEUTNANT Mitt. Minenw. Abt. 120 1915-09-14 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
STURM FLORIAN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SiEDLER DESID. EINJ. FRW. GEFR. 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1887-03-31 - RZĄD 2
SCHIMICZEK PHILIP - - 1915-08-14 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SZÓCS BARABAS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STANIA JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHOLER HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
STANISZEWSKI FRANCISZEK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
S?EP ? MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOKOLNIKOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1918-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHWINK GOTTL(IEB) - - 1915-06-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SADILEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STALLMACH HERMANN - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SIMUNC VALENTIN LST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.31  1915-02-12 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SKOCZYLAS JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHULZ WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SENFT - MUSKETER LDW. SAN. KOMP. 17 1915-04-20 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STAPEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEKUŁA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STEISA KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZE WERNER KRIEGSFRW. R.J.R.46/6K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SENGER ERICH - - 1916-09-07 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHEYKO MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STERNI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEPANENKO KOSAR - JNF.RGT 1916-03-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIDT J. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
STOLLE JOHANN INF. IR 18 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOLZ LEO - - 1916-07-1? - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHILANI ANTON SOLD. RUSS. 1915-05-10 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SALGER FRIEDRICH - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SZWEDA PAWEŁ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SITEK JOHANN KUTSCH. TRAIN 1914-11-22 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.6
SALENKOW IWAN RUSS. INF RUSS.I.R.124 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914-08-12 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STRZEDULLA PETER - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1892 - -
SPELLECKEN FRIEDRICH GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STÖGER FRANZ ERS.RES. I.R. 49 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SIGMUND/SIEGMUND FRANZ LST.INF. LDST.B. 79 1914-13-12 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
SIERADZKI ANTONI - - 1916-12-30 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SWIGI ANDREJ - K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-(05-11) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STYRA JOH. - - 1918-07-18 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZOLDIAKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-09-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUCHTA JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie 1894-04-19 JĘDRZEJÓW -
SCHÖNICKE O. UNTEROFFIZIER RES. PION. K. 49 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SAUER OTTO OB.. GEFR. - 1918-09-28 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STRAKA KARL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHLORF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLUND ADOLF MUSKETIER 4 KOMP. INF. RGT 39 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SIUDA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHLAPPA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SOMMER WILHELM PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHRAMM GUSTAV - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SYMANZIK AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHARNIK KARL - - 1914-11-04 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
STACHLYS ERICH - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie 1873-05-27 - -
SCHATTERNY JOHANN - - 1917-01-18 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWAN JOSEF GFT. K.K.LDST.E.B.81 1915-04-10 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPLITTGERBER OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHRAM PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STAFFA JOHANN - - 1916-07-06 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZELĄG JOSEF - ÖST. UNG. INF. 1917-10-26 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHWAB WILHELM FUSILIER FUSL.RGT.122/11K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STANCO TOMASZ - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
STENGL GEORG INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPERLING HANS - - 1917-03-08 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHINDLER KARL INF. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÄFER A. LTD. P. (?) - 1914-12-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STERN E. - - 1916-07-15 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STRUPREITER ANTON LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANOSSEK ANTON - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
STRELOW FRIEDRICH LANDST[URMMANN] - 1917-08-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SAMAK ANDREAS HONV. H.I.R. 15 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.79
SVOBODA JOSEF RES.KDTT. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SONDERMANN E. FÜSILIER 4 K. GARD. FÜS. R 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SCHWARZER AUGUST - - 1916-08-01 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SZERZUM CHRISTIAN FLDW. - - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STEPHAN WILH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHULTE ANTON - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
STEPHAN ALFRED RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 59 1914-11-24 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHILKE MAX - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SORBIA MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1917-04-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SPURA PAUL - - 1916-02-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STRAMM KARL - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SOFKA JOSEF JNFANT.  K.U.K.J.R.99, 15 1915-05-30 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SKOCZYLAS SZYM. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STREDA ADOLF INF. I.R. 18 1915-05-14 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIMON MAX - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
STRUMASCHUS - MUSKETER ERS. BATTL. 147, 5 K. 1915-02-23 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STREITNER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZKORUPA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STELZER GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULTZ HERMANN RES. - 1918-??-29 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SCHMIDT WALDEMAR FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHINLION O. MUSZKIETER 150 PP 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
STEINER WILHELM - - 1917-08-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHMIDT FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STRAIF KASPAR JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCZAVAN JVAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.22 1916-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SMARZOCH JOSEF - - 1914 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHRANKL ANDREAS - BAYER. INF. REG. 13 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT AUGUST - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 224
ŚWIERKOT FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SURDYKA VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.31
SCHOTE? FRITZ - - 1917-07-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SIEGMEND J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STANKIEWITZ LEO GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZCZUR JOSEPH - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHIMKUS GEORG WEHRM. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 11 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
STINGEL HERMANN UL. U.R. 6 - - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
SOBKOWICZ GEORG SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEPANIAK ANTONI - - 1919-07-12 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SANKOWSKI JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1915-01-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFFARCZYK LUD. - - ????-09-15 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZYTEK ?ENTY RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SIEGEL KARL RES. K.K.SCH.R.10 1914-12-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZUL WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SCHRÖDER AUG. RESERVIST ? 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SAŃTA JOHANN RES.INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHULZ WERNER VIZEFELDWEBEL LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT HUGO FUSSILIER 11 KOMP. GARDE GREN. RGT 5 1914-11-23 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SOLGA JAKOB - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STAHLBERG EMIL FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPRINGER HERMAN - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SASSIN ROBERT WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHIKOWSKI JOS. - - 1918-03-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SCHWARZLMÜLLER MARTIN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SÜLLSCHWAGER MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHABLITZKI KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÜR ARTHUR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SAY? JOSEF - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIM WILHELM RESERVIST FÜSIL.R.122/3K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STWORA JAN - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
ŠTEPAN ANTON INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SCHUBERT FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÖPS R. MUSK. - 1915-06-24 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S(SZ)AMBOR JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1915 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SEMIENCZUK STEFAN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZURC PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SARNES ALBERT - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STACH ERICH - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 34 lat
SCHRAMKO PAUL PIONIER PION. BAON. 5/5 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.50
SZÜCS MIHÁLY INF. ÖST.UNG.INF. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEFFENS GERHARD - HAMBURG INF. REG. 61/10 - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SEDLACZEK ALOIS - - 1918-11-11 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMITZ KASPAR RES. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOWOIDNIEN MAX - - 1915-02-13 - Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie 1883-01-09 - -
SCHWEINBACHER JOHANN - K.U.K. I.R. 23 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
STRAUBE PAUL ERS. RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 19 1914-11-23 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHMIDT ALFONS - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOWINKIN MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STRUTZEL GEORG - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STRACH JOSEF ZUGSFÜHRER KU.K.J.R.4, 1K 1915-03-20 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SKRUDLIK FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHINKE ALOIS - - 1916-06-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SZEREDAI ALBERT LST. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHIRRMEISTER GUSTAV - - 1917-12-10 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SPOTOWSKI - - INF.RGT 78 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
STRUCKMANN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ŚMIEJA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STÜBNER BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SA???ST PAUL - - 1917-09-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SPYCHAŁA KAROL - - 1918-03-24 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1898-11-04 - -
SCHÖBERT JOHANN FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEMERS HERM. REZERWISTA 150 PP 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
SCHIEGE PAUL - - 1918-09-02 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHWETZKO KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SALOMON GABRIEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SÜSS EMIL RESERVIST R.J.R.232/5K 1915-10-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SOBOTTA JOACHIM - - 1917 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SERKOW MITROFIJ INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SEILER HERMANN - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
STAFIEJ ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHUBERT WILH. - - 1914-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STRZEDULLA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SADLIK JOSEF ZGSF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZEJKO GREGORIUS WLADIMIROWICZ - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
STENZEL ROBERT UT.OFFZ. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 10 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
SZKROFAN DAWID FAHR.KAN. R.F.A.R. 53-S.F.A.R. 35 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
SPERBER ERNST KPL. SCH.R. 10 1915-02-17 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFANOWICZ RADOLKO - - 1916-05-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SADYKOW S. - 26 P. 2 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHRADER FRANZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHACHT - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHYMURA A GEFREITER REIT. A. B. LST. J. BT. BEUTHEN II 1914-11-23 - Zelów miasto, gm. Zelów, pow. bełchatowski łódzkie - - płyta I
SPRINGER HERMANN ? - 1918-10-23 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STERN FRANZ GFT. I.R. 17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZELĄG JAN - - 1917-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHUBERT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHILASKE PAUL - - 1916-07-16 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SCISLOWSKI LAURENT. - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SUCHAN THEODOR - - ????-??-?? - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHNEIDER HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
ŚLEZAK ADALBERT INF K.U.K. I.R. 40 1915-03-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SIEMIUTKIN PLATON RUSSE ZAKAT.RGT.164  1914-11-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STWORA EDWARD - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SKORUPIŃSKI FRANCISZEK - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SCHNEAMANN KARL UTOFFZ. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-12 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SEIFERT PAUL - RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SMIECH AUGUST - - 1920-01-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPATSCHEK H. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHUBERT PAUL LANDSTURMMANN - 1917-01-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1892-04-06 - -
STANKO JOHANN - - 1915-02-22 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SCHIMSCHOL THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDT OTTO WEHRM.  L.J.R.133.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SKORNIAK STAN. WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 7K 1915-05-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STASIAK MARIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
SCHWARZMANN JOSEF INF. I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZOBASZLAI EMMERICH PTRF. KUK HR 6 1915-05-25 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STUMPF HERM. - - 1915-10-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHROEDER AUGUST UFFZ. KOMP. UNF. RGT. 4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
SCHINDELARZ JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
STOSCH JOHANN - - 1917-01-07 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHENK V. VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SMOLKA ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIERON JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SONNABEND ALOIS MUSK. 11 / I.R. 424 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SATTLER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 6 1915-04-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
STERZEL ALBERT WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SCHOLLTYSSIK JOSEF - - 1915-06-30 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
SZYMUS ANTON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOCKEL JOHANN - - 1915-05-17 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SPIRLVOGEL AUGUST - - 1915-08-02 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
SACKEL B - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SKRZIPEK PETER - - 1916-05-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHIEFELBEIN OTTO - - 1916-05-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SZILAJEW TIMOFIEJ RUSSE JNF.RGT.207 , 3.R.  1915-02-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SLANINA J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SIMO TÄHUR LUDWIG INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STOHL - - ÖST.UNG.SOLD. 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SIMON MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIEGEL EITZ - - 1915-09-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STEINER VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHULTZ JULIUS - - 1918-09-09 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
STERZIK JOSEF - - 1915-04-24 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SATEK ROMAN OFFZ. D. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHICHE PAUL - - 1918-05-14 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SETH EDUAR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
STALTNER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STANGASSINGER MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULTZ MARK - - 1918-12-12 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SCHLÜTER PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SDALLEK FRANZ - - 1916 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHÜTT ERNST TAMB. 4.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHMIEJA JOHANN SZEREGOWY - 1915-08-18 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1896-03-31 - -
SIERGIEW MICHAEL RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.05.1915
STRENK FRANZ LANDSTURMMANN 82 LDW.INF.BRIG. SULZ I/E 1916-09-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHWERDTNER EWALD SOLDAT - 1918-04-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-09-02 - VERM.
STUDENCKIJ FEDOR INF. RUSS. 1915-04-26 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEUER ROMAN - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHNEIDER KARL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHOLZ WILHELM - - 1915-05-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SMITH J. 290042 SERJEANT THE BLACK WATH 1918-08-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SPYRINA BORIS IWAN ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHATTON EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STYRNOL JOHANN - - 1919-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1901-11-21 - -
SCHWARZ WERNER SERGT. V F. REKR. DEP. 10 KAV. ABT. 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SEUL JAKOB GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIFERT HERMANN UNTEROFFZ. 2 KOMP. LDW.BRIG.ERS.BATL. 48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
SCHAAR FRANZ - - 1917-05-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHARF GOTTFRIED GFT I.R.7 1914-12-19 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZYMKOWIAK LUDWIK - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHUBERT MAX - - 1918-06-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
STRECKER HERMANN - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SYMA PAUL - - 1918-10-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLZ OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALZ OTTO - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SCHULLE EDMUND - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SZCZĘŚNIAK JAN - - 1917-07-12 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
SINCZOW MAKSYM RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-12-12 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SYNECKI KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SKORUPIŃSKI J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SCHULTE BACHOLD WILHELM MUSK. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-06 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHREIBER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEFANK JOHANN GEFREITER RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SMIECH THEODOR - - 1916-07-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZYPUŁA V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SELIGER HERMANN JAGER - 1914-10-09 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889-06-16 - -
STELZER EDWARD - - 1916-02-17 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
SYDLA ISIDOR - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHWARZ AUGUST LDSTRM.  L.J.R.47.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SANDOR IGNATZ ERSATZ-RESERVIST K.K.INF.RGT 62, ERS.BATL 1915-04-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SARWAS STANISL. - - 1915-07-19 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEKUNDIAK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZWEDA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHINDLER ? - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STOLTE KARL FR. RES. 10.KOMP.RES.INF.REGT.49 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1897 - -
SCHMEICHEL OTTO MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STRZODA LIBOR - - 1918-09-30 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SYDOW - PION. ? BATL. 28 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 2
ŚWIATŁOWSKI JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SYRJANOW DYMITR - 67 P.P. 14 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHMIED SIGISMUND INF. - 1915-02-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLEUTER E. WEHRMANN 7 K. LW. JNF. R. 72 1914-10-28 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SDRALEK FRANZ - - 1915-09-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
ŚLUSARCZYK FRANZ INF.TIT.GFT. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKOWRONEK PAUL - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHONDL GUST. - - 1918-09-18 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
STEINIG JOSEF - - 1917-01-14 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
SCHWATLO H - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SLONINA IGNATZ - - 1917-12-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-10-20 - -
SCHLEY ERICH - - 1916-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STUKA F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCH? RICHARD - - 1916-12-28 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SIMON JOSEF ZGSF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHARENBERG STEFAN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SIMON RICHARD - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STCHASTIWTZER P. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHLAGNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHINDLER - LDST. - 1915-06-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHENKEL ALEXANDER - - 1915-07-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAWCZAK PETER ERS. RES. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAHON AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
STURMANN JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
STOCKINGER KARL KPL. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STORBER PAUL SZEREG.  11.WĘGER.STRZEL.P.  1915-03-08 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SORDON ALBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STEINER HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STERLING FERDINAND - - 1915-03-14 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SCHRÖDER HERMANN - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHULZ PAUL - - 1917-12-04 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SUCHY JOSEF - - 1916-??-20 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEIFERT KARL SEIFERT 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHWINTEK PAUL - - 1918-10-03 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SOBOL JOSEF ZGSF K.K. LIR 33 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 19.10.1914
SCHWÖBEL VAL. - 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1916-07-02 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STÖCKER MAX VZFELDW. - 1917-06-02 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-05-10 - -
STUMER JOSEF INF. KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCHAN PETER - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHRÖDER KARL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHON REINHOLD - - 1918-??-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SOLE A. 47845 RIFLEMAN ROYAL IRISH RIFLES 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SEDLAČEK GOTTLIEB ZGSF. SCH.R. 10 1914-12-12 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIERON KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUSCYLO MARTIN - - 1914-11-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SELUSZYCKI FILIP - 101 P.P. 5 K. 1917-09-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SITZMANN MARTIN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOLEMANN OSKAR - - - - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
SPATSCHEK MAX - - 1916-11-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ŠMALC FRANZ INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHLOSSER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
STRITZKE BRUNO - - 1916-01-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SZYMKOWIAK MICHAEL - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SROKA JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SCHULZ GOTTLIEB INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHITTKO JOHAN - - 1916 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
SCHEIBENPFLUG RUDOLF KPL.TIT.ZGSF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SKLAR TYCHON RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-03-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZAFRAN ROBERT - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHELIGA THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
STEFFENS ARNOLD JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-12 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULZ FRIEDRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STÜHMER GEORG - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STOKLOSSA PAUL - - 1918-10-12 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHEILS EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SINDERMAN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-01-24 Weitengrund Sokolec -
STOLZ RICHARD - - 1917-06-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SCHÖNBRUNN WERNER - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
SCHAUER JOHANN KORPRAL  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SANDER SIMON LANDSTURMMANN 3 LDST.INF.BATL. METZ XV/2, 3KP 1917-10-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHLENSAG PAUL - - 1914-09-06 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SERBOW GRIGORIJ RUSS.INF RUSS.I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHURSCHENTHAL ALOIS JG F.J.R. 4 1915-01-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SAUNIK FERDINAND INF. IR 97 1914-12-23 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT ROBERT MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SEIDEL WILLY - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SZAGIN MICHAŁ - ? 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SELNIK JOSEF KUTSCH. K.U.K..BRÜCK.BADN. 1 1914-10-16 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNERTNER EWALD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHMÖE WILH. ULAN 2 ESK. UL. REG. 13 1915-01-11 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SPYRKA JOHANN - - 1919-02-05 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
ŚWIERKOCZ FRANZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHINDZIELORZ JULIAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SANETRA FRANZ - - 1918-03-31 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHIECKE ROBERT - - 1915-07-30 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1887-07-24 - obelisk
SOBTZIK PAUL - - 1918-10-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915-08-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STUKA K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SÝKORA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 TĚŠNOVICE -
SIAMRO JAN INFANTERIST K.U.K. I.R. 80 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHLOTEN WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STACHE AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOLDA ANTONI LEG. 5 KP. 1 P. LEG. POL. 1917-06-05 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
SCHECK ALFRED - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHÖPS FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SI??FEHL W. - - 1916-11-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
STACH BERNHARD - - 1915-10-07 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHEIBAL JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SCHMIDT JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
STOMNICKI ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 10 1914-10-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SYBURA ANDREAS - DIV.BAGK.14  1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SORDON PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STEUERER MAX K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-24 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYMANOWSKI F - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STROHSCHEN BERNHARD - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHINDLER OSWALD - - 1917-07-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SMOLARCZYK WILHELM - - 1916-10-02 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SÖRENSEN EMIL MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHATZ EMIL RES. - 1914-10-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
SIEDLACZEK WIL. WEHRMANN 2 WESTF.LDW.INF.BTL. BRESL., 7KP 1915-02-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SURAJKIN ORŁOWCZEW DR. RUSS J. KOMP. 1915-02-15 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULTZ ALFRED - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHRODT FRITZ - - 1916-09-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPENCER M. 266777 RIFLEMAN WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STEFAN WILHELM E.R.SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUMILAS ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STROTZEK WINZENT - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SIEMIENIK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SIMIAKOW JAN SZRG. 5 / 104 P.P. 1916-12-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 839
SÖLLNER ERICH - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STENGER REINHARD WEHRM. 2 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.41 1914-11-22 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
SZRAMOWSKI P. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEINER WILHELM VICEFELDW. - 1914-12-15 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHRANZ FRANZ INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHUBERT JOHANN - - 1915-09-03 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHÖLZEL ANTON - - - - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
STANIKOWSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
SCHWANTER RUDOLF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖNFELD FERDINAND - 1 FELD.RGT. 187 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHILLER GOTTLIEB INF. I.R. 28 1914-12-16 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SMYRNOW ALEX RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZMAJDUCH KRYST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHIRLO EMIL - - 1918-04-29 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
SCHLOTEN HUGO - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWARZER REINHOLD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SAMSURA WASILI AUSTRIA - 1915-08-13 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHREIBER ELIAS - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 Eulenburg ps.ROLA
STRECKER HERMANN - - 1915-05-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SIMONIDES GOTTH. - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SLUSY GEORG FEUERWERKER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-01-23 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHOLZ AUG. - - 1914-11-17 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SLEMAR JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMIETANA JOSEF INF. K.U.K.I.R. 65 1915-02-16 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRZYPKOWIAK W. - - 1915-02-08 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1882-02-11 Wijewo -
SCHOLZ LUDWIG - - 1918-11-18 - Sośnica wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 - -
STUMBERG MAX OBLTN. - 1914-12-24 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHOLTZ FRIDRICH FLDW.LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOPPART JOSEPH - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SARIĆ IVAN INFT K.U.K. B-H IR 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 10.07.1915
SZYMURA I PAWEŁ - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SZAPOSZNIKOW MIKOŁAJ SZRG. JBN. ROB. BTL. 60 1916-10-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 803
SERGES GEORG INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-08 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ ARTUR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SCHUBERT KARL - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SENK ALOIS GREN. KPGRZF 4 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEGMUND VIKTOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHOLZ MAX - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHIEWEK ROBERT - - 1918-06-05 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-04-06 - obelisk
SOIKE JOSEF - - 1915-12-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STARK OTTO - - 1918-03-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STEPHAN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SCHEER KARL LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHOHN ALOIS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STEINER HERMANN - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZEREMETA P. LEG. 1 PUŁK U. LEGION. 1917-07-01 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KLEINSEE/JEZIORA MAŁE
SCHULTZ ERICH - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHRAMEK ANTON BERNH. - - 1915-01-28 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STOKLOSSA PAUL - - 1916-10-08 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHENKER PAIUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIEDECK PAUL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHNEIDER JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
STURM RUDOLF INF - 1914-11-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SAMOPIENKO SERGEJ UNTOFFZ.  SAMOG.GREN.R.7  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STANCLIK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHYNOL ADOLF - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STRAIF JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKORUPIŃSKI MICHAŁ - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SLOTOSCH IGNAZ RESERVIST - 1918-04-23 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SEIDEL KARL - - 1915-07-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHLINKE OTTO - - 1915-10-01 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SMIATEK FRANZ - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SWIKE MARTIN GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHEIBE REINH. LDW. - 1915-11-06 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SCHAUER KARL LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL, 4KP 1918-07-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SWOBODA FRANZ KPL. KUK IR 99 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZ OTTO - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHUBERT HEINR. - - 1920-06-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEVENSON K. 27061 LANCE CPL. ???? NORTH LANSC.REGT. 1918-09-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SAARE ERNST FLDW.LTN. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHUMILAS ROBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLAGBAUER MARTIN INFANTERIST BAYER RIR 13, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
SKINDER MIKOŁAJ - 250 P.P. 11 K. 1916-03-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STEINGEL JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALLACH ADALBERT MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STARCZINSKI JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMIDT GREGOR - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SEPEROWICH MOHAMED KPL B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SEIDEL JOHANN - - 1914-12-16 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHÖLZEL JOSEF HÄUSLER - 1916-12-01 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1882-05-28 - obelisk
SCHRAMEK WIKTOR - - 1919-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-28 - -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SEITZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOMMER THEOD. UFFZ. LST.JNF.BTL. GNESEN 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SOCHA ALEX RUSSE KIEW.GREND.RGT.4  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZTEFKO JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SADLO HEINRICH - - 1919 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULTE OTTO - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SEIDEL HERMANN - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHANDACH FRANS - - 1915-10-26 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STEFAN FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SPITZER HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1889 Eulenburg -
SCHRIPP KARL OIZFDW. - 1914-11-15 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHUSTER BENNO - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOBOTTA EDUARD - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
STANEK KARL LDST.JNF.  L.E.B.495.5K.  1917-08-29 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SEMKÓW NIKOLAUS INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOKOLL SIM. - - 1915-11-15 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SLIZIAK ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBCZAK S. - - 1915-06-17 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-11-14 Wijewo -
STILLER KARL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
SCHUSTER HEINRICH MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-05) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STASCH THOMAS - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHUL? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-12-14 - Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-21 - tablica betonowa nr 3
SCHULKÖW JOHANN INFT K.U.K. IR 77 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 10.07.1915
STETKIEWICZ FRANCISZEK - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZERNOW TRYFON SZRG. 9 / 9 P.P. 1916-09-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 772
SOJKA RUDOLF ZGSF. K.U.K.ART. WERKST. 2/2 1914-10-04 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUMANN RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
SMOLUCHA LADISLAUS GFT. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHYKOWSKI SILVEST.(ER) - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SANOCKI JOHANN INF. IR 57 1915-08-26 - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŚWIDNIK - LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SOBOTTA VINCENT - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SOROKNI IWAN - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STOSS FRANZ - - 1917-01-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STEPHAN KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SCHREIBER SIMON LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
STENZEL PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHULZ BRUNO OFFZ. STELLV. - 1915-09-20 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - SIEDLIMOWO
SCHULZ CONRAD - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SCHRAMEK FRANZ - - 1916-10-16 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SUCHAN ALEXANDER - - 1916-04-04 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHILLER FRITZ RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLESINGER JOS. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHUCH JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SZCZERBANIUK DEMETER INF. K.U.K. I.R. 41 1914-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHRAMM GUSTAW FELDSCHER  FELDSP. 345  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STANISŁAWEK JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHYNOL JOSEPH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZYMANOWSKI ANTONI - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STANCZEK JAN TRAIN. SOLD. TRAIN 1915-02-22 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHIMASSEK JOHANN - - - - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
STRUMPE PAUL - - 1918-05-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHLINKE RICHARD - - 1918-03-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SAGAN JOHANN - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHERPING ERNST OFFZ. 1 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ EMIL MUSK. - 1916-05-23 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SENGESPEICK OTTO LANDSTURMMANN STR.BAU.BTL 5 KP. A.GR WOYRSCH 1915-03-20 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHŰBL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT WILLIBALD - - 1916-05-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SZARYN - KOSSAK RUSS 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT GUSTAV - - 1916-01-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SYKES G. 39696 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-06-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SAMALA JOHANN INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHWETKA KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMIDT JOH WEHRMANN BAYER RIR 13, 8K 1915-05-31 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
SMIKAŁOW MICHAŁ - - 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STERNKIKER - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SACHAROW STEF. RUSS. OFFIZIER LEIB. GARD. REG. LITAUEN 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SAMOL JULIUS - - 1916-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SUŁEK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHWARZER GUSTAV - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SPERNER KARL - - 1917-02-29 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHENK - - LANDW. INF. REG. 21 1918 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCZEZENKO MOTOEY - - 1916-03-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-09-16 - -
SKOWROŃSKI P. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SIECIERA FRANZ MUSK. J.REG. 150 2 KP. - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
STEPANOWA KURSANOWA ERDOKIA B. SCHWESTER  - 1915-01-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SEBIELE?? KARL - - 1917-08-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SANDOR JOSEF INF. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SONDERMANN KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHULAG JANOS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STEHR EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SAIDEL WILHELM - - 1914-09-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891-04-10 - -
SALA JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STILLER PAUL - - 1916 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STOISCHEK AUG. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SZABINSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SIKORA ANDREAS INF K.K. L.I.R.32 1917-04-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STOEDTER JOH. - - 1915-06-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPETTEL JOSEF ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
SMYKALLA JOSEF - - 1916-10-13 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHEDIMOW KIRYL ALEYSEJEW MUSKETIER / ROSJANIN - 1918-09-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SEMBOLASTI N. PTRFUEHR K.U.K. TKR 3 KP 2 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 18.10.1914
STETKIEWICZ STEFAN - - 1918-09-05 - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1889-??-?? - -
SZUKOW KONSTANTY - 113 P. 1915-12-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STRESCHNAK KARL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SPANDEL PAUL KPL KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBCZYK AUGUST - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SASURSKI IWAN - IR 83 - - Cieklin I (nr 12) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SONNENBERG B. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SHAL L. 50798 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SUNJKO MITAR LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER JOHANN - - 1915-11-04 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SALANGA FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SPATOW IWAN - - 1915-06-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-08-28 - -
SCHEERENHORST ERNST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCH??EMANN - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STAMM - MUSK 6K R.I.R.42 - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 3 Dywizja Piechoty Linsingena
STRITZKE GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SIMČIČ ANDREAS INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
STIMPEL GEORG - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STROHSCHEIN GUSTAV OFFZ. STELLV. - 1918-09-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NOSITSCHIN / NOŻYCZYN
SACK KARL - - 1916-08-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
SCHWEMIN BERNHARD - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1921-06-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHMECK WALTER LTN. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ EWALD - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHARFENORTH PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
SZEPANOW WLADIMIR INF. RUSS. I.R. 7 1914-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SICZEW MAKSYM OFFZ.ASP.  GREN.REG.  N.6  1914-12-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STEFKO JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZYMANOWSKI WŁADYSŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STERNAT MATHIAS - - 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SOBEK FRANZ - - 1918-01-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SMELTY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHMIDT GEORG LANDSTURMMANN - 1917-03-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-10-13 - -
SCHULZ GUSTAW - - 1918-07-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice pomnik
SCHULZ JOACHIM - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEEFELD PAUL ERS. RES. - 1917-03-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
STEINBACH JOS. - 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STEUER FRANZ - - 1918-03-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULER FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOMMER ERNST - - 1916-10-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SZCZETKOWSKI MICHAEL INF. - 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMON HEINR. - - 1914-09-15 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMIDT FRITZ RES. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
SCHIFFMNACHER KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SAHS E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SMIETANA JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SPECHT JOHAN KRGRSV 3 BAYER IR 11K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
SMIRYDOW JAN PODOF. - 1915-12-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZCZERBAKOW SZCZEPAN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUNAKOW ? RUSS. 66. JNF. REG. 1914-12-30 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SCHNURA AUGUST - - 1915-05-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
SZABO ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHRAMM JOHANN - - 1915-09-26 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SZYMANEK JOSEF DOM. ARBEITER - 1916-09-06 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1880-12-26 - obelisk
SOMMER - - LANDW. INF. REG. 22 1919 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SINIHIN IWAN - - 1916-04-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
STEINKE A. LANDSTURMM LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SULAKOW GRIGORY RUSSE GRENAD.DIV.  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SEECKER WILHELM - - 1914-11-17 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SÁSKA STEFAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHRUTEK WILH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOWIAK IGNAZ - K.U.K.I.R.33 1914-12-15 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SEJFERT MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEDLACEK ANTON AUSTRIA - 1915-10-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STEINER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHUBERT MAX - - 1915-08-15 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1887-07-14 - -
SCHMIDT HERMANN - - 1915-12-14 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
STERZIK EMIL - - 1918-10-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SASAK FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ B. GEFR 16 K. LIR 103 1915-02-16 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
SCHAFER JOHANN - - 1915-09-14 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SCHLEGEL JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SNOPEK MICHAEL CIV. KUTSCH. K.U.K. TR. DIV. 14 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWACH FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STADLBERGER KARL JG. K.K.LDST.B. 165 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLIEP RICHARD - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHNURPFEIL JOHANN - - 1917-04-16 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SENK FRANZ INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 05.07.1915
SCHILKE AUG WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 1KP 1915-02-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHNABEL BERHNARD LANDWM. - 1915-04-24 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1881-03-10 - -
STEINKELLNER LEOPOLD GFT. KUK IR 49 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SONNEK JOSEF - - 1917 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHLABS MAX LTN. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
SMITH C.E. 19721 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STRUGALSKI LADISLAUS MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
SALANGA VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHRÜDER ARNOLD MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SENPPMANN RUD. - 6. J. R. 59 1914-11-14 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STARKE PAUL SOLDAT 2 K. E. B. LW. J. R. 104 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STREHLAU KARL MUSKETIER I.R. ?/3 K. 1915-08-16 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHULTE-GOEKING EMIL KR. FR. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-04 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWIENBACHER JOHANN UT.JG K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAHLA PAUL - - 1915-06-17 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
SYMALLA ANTON - - 1916-06-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SWOBODA KARL - - 1915-09-11 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1886-08-28 - obelisk
SINGER FRANZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLOSSLER PAUL - - 1916-10-26 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMYRAK JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUDNITZEK JOHANN - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SAMOL IGNATZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SELTER PAUL VZFLDW. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SKROBOCZ MARZELIN - - 1917-04-12 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SIMONIDES JAK. - - 1916-06-16 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLZ PAUL MUSK. - 1915-01-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SKÓRZEWSKI FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1873 Karchowo -
SUROWIEC JAKÓB - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SCHIMANSKI AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SOCHA OTTO WEHRMANN LDW.NF.RGT 7, 4KP 1914-01-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STOKLOSSA JOSEPH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAMMER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STELMASZYK JOHANN RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT A? - - - - Nisko-Barce część miasta Nisko, gm. Nisko, pow. niżański podkarpackie - - -
SIMECKA RICHARD LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHULZ ROCHUS - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEEWALD GOTTFR. LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG II 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOKLOSSA PAUL - - 1914-08-22 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHARF HEINR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHLOMS J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SÜTA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÄFER HEINRICH - - 1919-05-04 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SPRAUL AUGUST UNTOFFZ. RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SAGANOWSKI MAXIMILIAN (MAKSYMILIAN?) GREN. 12. KOMP. GREN. RGT. 9 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STARGALLA ROB(ERT) MUSK. - 1914-09-15 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STÄCKERT BERNHARDT - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHWIERZ PAUL - - 1914-12-23 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SCHÖNFELD EMIL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
STENZEL HERM. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SZYMON FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SAWOCZENKO WASYLI ZGFR. - 1915 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOENAWA WALTER - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
STALMACH JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SERBENT PAUL MUSK P.R.I.R.217 - - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOUTA ANTON INF. I.R. 28 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFER HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHEITZA THEODOR - - 1917-09-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie -