Nazwisk w bazie na literę S: 9611

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
ŠEBEK JAROSLAUS JG. K.U.K.F.J.B.12 1915-04-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERGEJEW PIOTR - - 1918-05-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
SUFFNER JACOB - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
STACHLEWSKI BRONISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SUROWKA J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOLZ ALFRED - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
STEFAN MAX MUSK. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT JOSEF INF. LDST.B. 19 1915-03-08 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHIWY EMIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIMON WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNALLE MAX - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHULZ GEORG - - - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEER BRUNO - - 1917-08-17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHNEIDER EUGEN SCH. K.K.L.SCH.R. 2 1915-01-19 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SITKO KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHÖPERT GEORG - - 1915-05-23 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
STEPANIK PETER INF. LDST.ET.B. 214 - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
SCHMIDT I. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SCHRÖDER JOSEF MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STEUER FRANZ - - 1917-08-29 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHNEIDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPLETTSTÄKER F. - - 1917-10-15 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SOSNOWIEC THEOFIL INFT. L.I.R. 31 1915-03-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.13
SCHAUER KARL INF.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIMMIG PAUL - - 1914-10-16 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SIEBELS HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SLADKOWSKI ED. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SUCHOMIL VEIT RERS.JG. F.J.B. 16 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STREICHER J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SIKORA JOHANN SAPP. S.B. 1 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ŚMIESZAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
STURM FLORIAN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SGONINA JOHANN - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SITTMANN FR. UNTFFZ UL.RGT.ERS.ESK. 20 A.K. - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHMIDT KARL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHEDHAUER JUL. MUSK. - 1915-08-03 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SWOBODA KARL - - 1919-04-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SZABÓ FERENC HONV. H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHREDER ALBERT - - 1915-06-05 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1880-10-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
ŚMIEJA JÓZEF - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SCHWEDE JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SAMELIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SCHITKO VALENTIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STEFFEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STYRA KONRAD - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SOBOTKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLEINSCHOK KARL - - 1914-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHALAJ ERNO ÖST. KR. - 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZYMAŃSKI IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHMIDT FRIEDRICH FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIPOS MICHAEL HUS. H.H.R. 3 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 MARO -
STILLFRIED PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SMYKALLA JOHANN - - 1917-09-01 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULTZ ROBERT LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-07-21 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SEIDENSCHWANZ WILLY - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SCHUBERT ALBERT? - - 1918-08-16 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SMAGO FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILANI ANTON SOLD. RUSS. 1915-05-10 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1916-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖ?? PAUL - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHRATZLSCER JOHANN INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SANOTIUK JOHANN E.R.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHUBERT JOHANN - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDT ROMAN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKULSKI FRANZ - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
STRNAD FRANZ RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-08 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHUBA GERHARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHWEDA JOSEF INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZTAFIŃSKI JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SCHUBERT RICHARD OBLTN. DR. - 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAROSTZIK PAUL - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHULER HERMANN - - 1917-07-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SELICHAR ALOIS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SILNIKOW ALEKSANDER - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SPURA FRIEDR(ICH) - - 1915-06-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STRZELECKI JERZY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SVOBODA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STOPH FRIEDRICH MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SPIRIDONOW JEHRAW INF. IR 76 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SILL FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SMYKALLA ANTON - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOMMER WILHELM PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEDLASZICK P. RES. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-??-?? - -
SCHRAMM PAUL MUSKIETIER - 1915-03-10 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-08-02 - -
SCHRAMM EMIL FÜS. - 1914-10-19 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHINDLER GERH - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SEMENIUK DEMETER JG. K.U.K.F.J.B. 32 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SMIŁOWSKI JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHONITZ GUSTAV - - 1918-10-11 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SAWICKI LEOPOLD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1895-11-21 - -
SCHWARZER M. LANDSTURM 3 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SCHUHMACHER KARL KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SMARZOCH ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHNEIDER KL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEINBRING H. - - 1917-07-25 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SZEKIERKA JANOS - - 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.4
SCHWABL JOSEF INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SPEER JOSEF - - 1915-07-1? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SIEBERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SLIWA VALENTIN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SURKA FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWARK EDM. - - 1918-12-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SINGER F. JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 20 1915-05-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SIERADZKI JAN - - 1917-03-04 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SVOBODA JOSEF RES.KDTT. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBANIA BERNHARD - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SENDLER FRANZ MUSK. J.RGT. 176 9 KP. - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHOLZ III FRITZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SOBOTTA ROB. LNDSTM. - 1916-07-01 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHAFFRANEK FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SZOCZÁK PETER HONV. H.I.R. 20 1915-01-10 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWUCHOW PAUL - - 1917-09-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-12-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHRAMEK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHAWIDZKI PIOTR SZER. - 1917-01-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SCHLAPPA THEODOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STEISKAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHALOSKE JOSEF - - 1915-08-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
STECYSZYN MICHAEL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEIN REINHOLD - - 1915-03-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SELBICZ JOSEF JOHANN - ÖSTERREICH KRIEGER 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZENDERA WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHMIDT WALDEMAR FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLAR JOHANN INF. I.R. 9 1915-06-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1895 WIEN -
SCHAWINSKI - UTFFZ. - - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SWOBODA FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STOSIEK FRANZ - - 1917-04-09 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STACHOWSKI IGNATZ GEFREITER R.J.R.46/3K. 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHWANITZ BRUNO - - 1915-05-25 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SOBCZACK ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRANKL ANDREAS - BAYER. INF. REG. 13 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHLIMMER ERICH - - 1918-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SERŠEN JOHANN RES.SCH. SCH.R. 27 1914-12-14 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHÄFER WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SAGAN ALEXANDER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMIDT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZLACHTYZKI F. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SUCHOMEL JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-09 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHULZ ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SEDMIDUPSKY ANTON SCH. SCH.R. 10 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ŠMIEJKAL FRANZ INF. K.K.LDST.M.B. 78 1915-05-09 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STROKA ROBERT - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWARZ AUGUST - - 1916-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SIEGEL KARL RES. K.K.SCH.R.10 1914-12-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMONOW MICHAEL - 238 p.p. ros. 1917-08-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
STERZIK ADOLF - - 1917-07-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SZLETYŃSKI JERZY ST.SIERŻ. I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SWOBODA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SADDIK AUGUST MUSK. PRIR 267 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
STRELKOWOJ PHILIPP INF. IR 73 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHYGULLA ALOIS - - 1918-05-02 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
STÖWER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
STOSCH JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STAHLBERG EMIL FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNORRBUSCH WILLY - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOSNOWSKI KARL WEHRM. 2 KOMP. INF. REGT. 45 1915-01-16 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1876-06-01 - -
SEIDEL - - - cze-15 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889 - -
SEEFELD ERNST RES. - 1914-09-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
SCHLOTAWA ANT. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SIKINIC PERO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
STACHOŃ AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHWIRM ALOIS - - 1916-07-25 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
ŚWIERCZEK PIOTR SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1878-07-13 - -
SCHULTE HEINRICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTTA FRANZ - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHNELLE A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STELTER W. - - 1915-01-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SETKA JUZE INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.34
SCHWAIGHOFER MATHIAS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STERZER RICHARD - - 1915-11-03 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SIEGER GOTTH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZURC PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SEROWSKI JOS. - - 1918-09-16 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SKLADNY JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SEKULLA FRANZ - - 1915-05-05 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZCZEPANIAK JAN - - 1915-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZÜCS MIHÁLY INF. ÖST.UNG.INF. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STANOSSEK JOHANN - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
STEFFAN GUST. KLAN. KLAN.RGT. 4 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHENDZIELORZ JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHULZ ERHARD MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHNEIDER ADOLF MUSK. - 1918-04-16 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SKIBA JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SAUTER LUDWIG UNT. OFF. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-24 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHARWITZKE ALBERT - - 1914-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHUBERT K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SEIFERT PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHIROW TEMOL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
STOSCHEK HUBERT - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STESZEK V - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOLZ THEODOR - - 1915-09-25 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
STEJSKAL WENZEL SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLEINSCHOK JOSEPH - - pa?-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMETANA WILHELM OFFZ.D. K.K.LDW.I.R.15 1914-10-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHÖBERT JOHANN FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPELDA JOSEF SAN.SOLD. SAN.ABT. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 HOROWITZ/HOŘOVICE -
SCHNAREWSKI H - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHENKENDORF OSKAR - - 1918-03-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SIEGMUND WILHELM - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHUHMACHER C. ŻOŁNIERZ 150 PP 9 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
SELLIG HEINRICH - - 1917-09-20 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SONTOWSKI FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCIERSKI JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SERKOW MITROFIJ INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHRÖDER ARTHUR - - 1918-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STEINPEL F. - - 1914-10-20 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SKOK IGNATZ KUTSCH. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHITEK - OBLTN. - - - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SALANGA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMIDTKE H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STACH PAUL MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SALA LUDWIG INFT. L.I.R. 16 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.72
SÝKORA FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-09 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHWEDA THEOD. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SERAFIN JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SORDIL MARTIN INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-22 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARBINOWSKI WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
STANISLAWSKI HENRICH - - 1917-07-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SKREPNEK DEMETER LDST. K.U.K.I.R.80 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMIEDOW ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
STERZIK FRIED(RICH) - - 1915-??-?? - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SZYMANEK WALENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SALEIK FRITZ MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SACHABDYNOW MUCHAMED INF. IR 34 1915-04-10 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKLORZ PAUL - - 1915-10-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
SCHOLWIN GUSTAV - - 1916-08-19 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SWIENTEK AUGUST - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEFFEN WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STASCHAU ERNST FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-01-20 - -
STEINIG AUGUST KANONIER - 1918-03-24 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-10-07 - -
STREHLOW RICH. ERS. RES. - 1916-05-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
STANEK G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOLZ ERICH - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SUTJOK ISTVÁN INF. K.U.K.I.R. 15 1915-01-02 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STACHOŃ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHMIDT OSWALD LANDW. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SAJTOŠ JOSEF GFT. I.R. 101 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SZENTES -
SCHULZE CONRAD WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTTA KARL - - 1914 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHNOOR AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAPEL PAUL - - 1914-11-17 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
SMUTNY FRANZ VIZE WACHTM. L.G.K. 2 1914-12-17 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.42
ŠILAR JOHANN INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIEMER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZLIASZKY JOHANN INF. LDST.I.R. 10 1914-11-14 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
SALZER FRITZ - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKOLIK GEORG - - 1916-11-13 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZWON JAN - - 1917-06-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHEIING HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEMAINDA EMIL GREN. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHACHTSCHNEIDER OTTO - - 1915-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHITTKE ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHUMACHER RICHARD RES.INF. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHOLTZ FRIDRICH MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOPALLA FLORIAN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMIDT OTTO JG. PREUSS.R.J.R. 13/4 1915-01-13 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLUTT OTTO - - 1918-10-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SIEREK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SENFTER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUKOW FILIP SZER. - 1918-05-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SWIENTEK ANTON - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STRATON P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SAHON RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
STRUAD JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHENDZIELORZ VALENT. - - 1917-05-14 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEDLIK MARTIN LDST.INF. ÖSTERREICH KRIEGER 1915-05-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHEIL KURT - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHUBERT ERNST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
STARK RUDOLF INF. D.I.R. 22 1915-08-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHWATLO J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEUERMANN GUSTAV - - 1915-10-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
STRZIGA JOSEF - - 1916-08-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHENK JOSEF - - 1915-08-26 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SENERT HEINRICH - - 1916-10-24 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SPECHT BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCIERSKI MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SETNIKOW NIKOLAI INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
SCHULZKI BRUNO - - 1914-10-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHM? P. GEFR. - 1917-01-16 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STAHR I GUSTAV RES.INF. PIR 46 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT ADOLF WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHANARCZYK JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMITT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWANZ OTTO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SATEK VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.27
SZVAGYAVIN MICHAEL INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHYMURA ALF. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SEYER OTTO ERS.RES. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SPRINGER KARL INF. K.K.L.I.R. 29 1915-02-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRZYPCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
STEUCK MAX - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
SOLC KARL LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOJKOW MILENKO - - 1917-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
STERZIK PAUL - - 1914-12-13 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ŚWIERSZCZ WINCENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SCHAFER V PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SKOLIK ALOISIUS - - 1918-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
STEINHÖFEL FRANZ - - 1914-10-28 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
STIER OTTO - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
STEIN JOSEF FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHREIBER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SPITZER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
SLASCH ANTON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
STARNAŁA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHUSTER ROM. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SCHNEIDERWIND MARTIN ZGSF. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZABO JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STACHOŃ PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SÁNDOR GYÖRGY PTRF. H.R. 9 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SZÉKELYTOMBA -
SCHWARZ STEFAN WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SWOBODA STANISLAW - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOLICH GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMERSE OTTO - - 1918-10-08 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1891-01-11 - -
SABIACENKO GRZEGORZ PODOFC. LB. GWRD. LITW. P.P. 1915-12-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 130
SLYACHTA MICHAEL INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHUMANN MAX - - - - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SIEWERS CHARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKUBIČ FRANZ JG. FJB 7 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHAKOWSKI AUGUST - - 1918-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SZCZYPKOWICZ CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SKUPIN AUGUST - - 1915-06-07 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STENZEL KURT KURT - 1918-10-25 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1898-02-09 - -
SCHLENKER PAUL KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ RICH. - - 1914-10-15 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
SCHIESSMANN GUSTAV - - 1914-01-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
SCHLOSSAREK JOS. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHWEMBER WILLY MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHOSTOK NIKODEMUS MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SOPALLA KARL - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SIEMENS HEINRICH OBJG. PREUSS.R.J.R. 19/4 1915-01-15 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRAMM ALBERT - - 1915-09-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SIMON PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCZENKO IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SOWA TEODOR - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STRYCEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHABERL HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SVEC JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SURUPOW ANDREJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHMALZ GEORG - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SAJONZ EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHUMANN GEORG PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUS MIRON WEHRM. LAND.GEND.KOM. 1916-04-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 SUCHODÓŁ -
SEEGER HEINRICH - 3 LANDST. INFTR. BATL. SCHWERIN 2 KOMP. - - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖTER RICHARD - - 1914-11-04 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
STUBA KONRAD - - 1916-08-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWIERZ IGNACY - - 1915-08-12 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHAFER HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SPENNER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEKUŁA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STEFANIENKO GEORGIJ INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
SCHRO? H. GEFR. - 1916-04-19 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SZYSZKIN STEFAN ROS. - - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHATTON FELIX - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMITZ III WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEINBRING FRANZ - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SEZAR VRANA JAGER B.H.I.R. 4 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.25
SAKSIDA MARIUS JG. F.J.B. 20 1914-12-20 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKLORZ AUG. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHMIDT J. VICEF LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SIERON P. FRANCISZEK MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
STEINMETZ LUDWIG JG. K.U.K.F.J.B.1 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SOUMAR WENZEL INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMITRIKOWSKI GEORG - - - - Berezówka wieś, obwód brzeski, rejon baranowicki Pogranicze - - -
SCHALLERT RUDOLF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHNEIDER KARL - - 1915-04-29 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SKOPPEK JOHANN - - 1915-12-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
STOPA J. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SONNTAG WILHELM MUSKETIER - 1918-05-04 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-03-12 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 95
SZCZYPKA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STROKA JOSEF FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDEBERG FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1884 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1887 Falkenberg -
SCHOGGA KARL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
STAVEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SIMONIDES PAUL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SEEBALD JAKOB INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZÖKE JOHANN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STACHOŃ WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHREMMER ERNST INF.TIT.ZGSF. I.R. 93 1916-04-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 PORSTENDORF -
SCHOLZ JOSEF RES. - 1915-01-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULZ OTTO - - 1918-12-25 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1887-07-03 - -
SOJKA ANTON INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHMIDT BRUNO - - 1915-03-26 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SIMON WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SMOTE II. ANTON INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHIBROWSKI BRUNO - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STORCH PAUL - - 1918-09-24 - Wiry wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-10-21 - -
STANIA AUGUST - - 1916-10-24 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHRADER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
SCHNEIDER JOHANNES GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT W - - 1917-07-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
SCHMIDT IV K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHIESRUHL RUD - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHMIDT HERB. - - 1918-04-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHOK? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SEIFERT KARL MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHWADE J. HEINRICH GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SAJONZ PETER - - 1915-08-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SUSKI JAN I - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
STRANZ WILHELM GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRAMMEK IGNATZ - - 1919 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHRAMM EMIL - - 1915-07-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
STACHE ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEBINASCH GRZEGORZ - - 1917-05-29 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
SAPPOK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SURDEL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHILCH HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
SWOBODA EDUARD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SILBERG JOSEF FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHILLAT ERNST FÜSL. 4 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-17 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1893-06-04 - -
SEIFERD REINHOLD - - 1916-11-23 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SALZLIEDER GERH. MUSK. - 1915-05-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
SAVIC MAKSIM INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1891 - -
SPIELBERG R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIMKA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SUMBERER JOSEF INF. K.U.K. I.R.47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
STANCHINA SILVIO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-02 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
SULKOWSKY A. MUSK. - 1915-06-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SPERLING OTTO UT.OFFZ. GPB 1 1915-05-06 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMITZ WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SKANDERA MAX - - 1915-01-05 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHRÖTER VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMITZ TH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULZ O. - - 1917-03-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SIMON ALEXANDER KPL. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.42
SVOBODA KARL WENZEL LTN. SCH.R. 3 1914-12-21 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
SEIBT RICHARD - - 1915-01-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SKOWRONEK FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SEILERT O. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SIKORA ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-02-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SWOJAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
STAFFA FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNEIDER ERNST ERS.REKR. L.J.R. 10 1914-11-13 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHENDERA JAKOB RES.INF. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SOBEK ANTON - - 1917-05-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SWIERZZY WINZ. - - 1918-08-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SUCKER NÁNDOR HONV. H.I.R. 20 1914-12-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHELZ ERICH - - 1916-05-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-22 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SZYNDER JERZY - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SCHWARZER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SABLIN FILIP SZER. - 1918-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SUHSMUTH ALFRED - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1892 Falkenberg -
SPRANZEL EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
STEFANOWICZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOBOTTA JOH - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
SMRČEK FERDINAND INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANIAKOWICZ MAKARIJ SAPP. RUSS.S.B. 21 1915-01-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZYMANOWSKI MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STYLOK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHMÄLING PAUL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEDZISZEWSKI STANISLAUS KAN. L.F.H.DIV. 43 1916-04-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 LWÓW -
STOSCH VINZENT KAN. - 1918-10-08 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLENSOG PAUL ? R.J.R. 46 1915-??-?? - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SEIDENSCHWANZ FERDINAND - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SCHOLZ FRANZ - - 1914-12-02 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SKINDZEL FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWAB HEINRICH INF. IR 13 1915-05-05 - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHIEMANN GUSTAV - - 1917-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHUPPE WALTER - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
STRZELCZYK PAUL - - 1914-09-08 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEVERE HEINR. UTFF, PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
SIMONIDES JAK. - - 1916-06-16 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMIDT PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIDEL JOHN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SPRINGER JOSEF RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHOLTYSSEK JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHWARZ JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-01-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZATYŃSKI JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SATTLER EDUARD KDTT. ASP. OBJG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKORUPPA JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHRAMM KARL - - 1914-10-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
STĘŻAŁA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
STRASSER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWANZ HERMANN - - 1915-09-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHOPF MICHAEL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SERGEL BRUNO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHWAB MATHIAS INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABA AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMYKAL K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHENKER PAIUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEIN ? PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SARETZKI H. LDSTM. 1 K. LDSTM. BRAUNSBG - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie ????-??-29 - -
SPILLER AUGUST - - 1915 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKAZA BRONISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SMERNOW IWAN INF. IR 196 1915-04-01 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHARY FRZ. - - 1915-08-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZKUCIK FRANZ LDW.INF K.K.L.I.R. 31 1915-05-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SEPLIWEC JAKOB SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 122 P.P. 1918-05-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
STEINER AUG. - - 1918-05-1? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SZABO ISTVÁN HONV. H.I.R. 31 1914-10-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 ZALANEMETHFALVA -
SCHREINER ARNO UNTEROFFIZIER 4.KOMP.LDW.INF.RGT.102 1917-03-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-08-22 - -
SWIRTZINSKI JOSEF KR. FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOPPART PAUL - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHULTZ A. ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILD K. - - 1918-03-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
STEGEMANN WILH[HELM] - - 1918-09-24 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SZAAK JOSEF - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 19.09.1914
SZACHIN PAWEŁ KAN. 4 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 843
ŠPAČEK WENZEL KPLO. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHOLZ HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
SPLINTER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SABOTTINI FRANCESCO - 3.ALP. 1918-09-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-08 - -
SZALCZYNSKI MICHAEL OBLT./ROS. - - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - SZALCZYNSKI Michael W. [J. Drogomir]
SCHWTKOWSKI FRIEDRICH - - 1915-02-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SWIATLON ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SUSS GEORG - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STEINGEL JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUMILAS JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWEDT - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SWITALLA MICHAEL MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SMILEK PAVEL INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 LIPTAL -
SZABI MICHAEL HUSAR K.U.K. H.R. 10 1914-11-24 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
SOLTESZ STEFAN SAPP. K.U.K. SAPP. BAT.6 1915-05-02 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SKRZYPCZAK STANISŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STANGA DUMITRO SZER. 1 p.p. 1917-05-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STRATMANN HERMANN FAHRER 3. BATT FAR 23 1918-12-03 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
STRAUCHMANN CARL - - 1916-06-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHEURINGER MATTHIAS INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEKEL L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHALL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SORDON JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STECZAK HOREJ - K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SIENKNECHT WOJCIECH - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SULIMENKO WASILI ST.SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 5 12 P.P. 1919-01-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SADILEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SŁOWIK JAN SZER. 1.P.P. POL.LEG 1916-02-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHOLZ FRITZ - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - JAUSCHWITZ -
SABASCH FELIX - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRONCZYŃSKI JAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SCHLEE RICH. LANDW. - 1919-??-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
SIBIN ERNST - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
STROHMEIER JOSEF GFT. LDST.BEZ.KMDO. 9 1915-02-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUDAU EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLO? HERM. - - 19??-08-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUL? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-12-14 - Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-21 - tablica betonowa nr 3
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
SPIELMANN - WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SUCHANEK KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOPBACH O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIKOW WASYL - 8 P.P. 1 K. 1917-08-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STEPÁN FRANZ RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SERWOTKA WILHELM - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SPALTER ISIDOR RES.INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STEINER FRANZ - - 1917-07-29 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie 1857-10-?? - -
SZELIGA FRANCISZEK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
STROJNY LADISLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SEIDEL PAUL - - 1916-07-23 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SALENKOW IWAN RUSS. INF RUSS.I.R.124 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEWCOW EMIL PODOF. 14 p.p. 1917-11-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SIERPOWSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SCHWEIGER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEFFEN GUSTAV - - 1914-12-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SIEROTA ANDREAS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SIERWET REINHARD MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHWEDA FRANZ TIT.ZGSF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STUDENT J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHILLER FRITZ RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINER OTTO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUTZMANN F. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHONNICH PAUL - - 1914-08-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SKIBA KAROL - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SCHOLZ EWALD GERH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
STEINSBERG VON ANOLFINGER LDST.SCH. SCH.R. 10 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLOTAWA PAUL - - 1914-09-27 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHENKERMAYER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 81 M.G.A. 1914-12-31 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SILEWICZ KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 18 P.P. 1918-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
STUMPF HEINR. - - 1917-05-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SZELEZSANY JÁNOS HONV. H.I.R. 32 1914-10-31 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 PUSZTARAJTOLC/RĂSTOLŢU DEŞERT -
SCHROTZ FRANZ LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.ERS.LDW.JNF.RGT.10 1917-08-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1869-11-28 - -
SZWED LUDWIG WEHRM. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZUHIK FRITZ - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHULTZ FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULZ A. - - 1916-05-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHUTTER NIKOL. SZEREG. - 1915-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SAWICKI IWAN RUS. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SZAŁAJEW GRZEGORZ - - 1916-02-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STADLER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SPIER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
STAACK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SACCHETTI AUGUSTO SOLD. 252.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-22 - -
SZELĄG JOSEF - ÖST. UNG. INF. 1917-10-26 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SEELIG FRITZ - - 1915-01-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SWRCINA FERDINAND LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOBOTA TEOFIL - - 1915 - Solec I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STERNKIKER - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARZER JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STAGE - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SZULCZEWSKI ALEXANDER MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SEIDEL FELIX - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SPERA JAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
STOIBER JOSEF INF. K.U.K. I.R.14 1915-02-19 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHWIGON KARL - - 1914-08-22 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
STATULEWICZ WINCENTY SZER. 108 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1916-07-01 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHMIDT JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZOTKOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHELKLE FLORIAN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUSZLIK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SYGRYC ALEKSANDER KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZ?? KAROL - - - - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SALA JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANKOWICZ WIKTOR ? ? 1918-09-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHARNA ADOLF - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STOCKEL OTTO - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
SAGAN KONRAD - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SIMON FRANZ - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZAFRAŃSKI JÓZEF - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STREHLAW GUST. LANDST. - 1918-07-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
SUPP JOHANN SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHÖNFELDER PAUL - - 1914-09-24 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SUHR ADOLF FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ ROBERT - - 1917-05-27 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHEDIMOW KIRYL ALEYSEJEW MUSKETIER / ROSJANIN - 1918-09-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHAAF FRIEDRICH FUSILIER  L.J.R.72.7K.  1915-06-03 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHAMPERA SIMON LANDSTURMMANN REKR.DEPOTFUNK-ERS.ABT.1 1917-03-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-24 - -
STASCHEWSKI FRANZ KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SKORUPSKI BRONISLAW RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHRÖDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SENYSZYN NIKOLAUS INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
SIWJOW JAKÓB - - 1915-12-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STIEGER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZYMIK JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
STANJEK ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SCHLAWIS ADOLF - - 1918-04-18 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
SUTIJ JOSEF GFT. K.U.K.I.R. 66 1914-12-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - 1915-02-28 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHEERENHORST ERNST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHELLACK JOHANNES GEFR. - 1915-07-31 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SKRZYPCZAK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
STEINER ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRASSBURG ERICH - - 1915-05-09 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SIKORA STANISŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SOMMER OTTO RES.INF. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SEINER ANTON E.R.INF. IR 7 1915-01-06 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKUDRZYK JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SCHRUTEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SACHER RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHMECK WALTER LTN. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEPHAN OSKAR - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHECH? ED. LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHECK? (DEHNEN)
SCHARFF GUSTAV MUSK. - 1916-10-02 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SŁABY JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SCHOLZ RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SUSLYN FLORA PAWŁOWICZ - IR 244 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTTA JOH. - - 1915-02-09 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SNYAP ATHANAS INF. K.U.K.I.R. 5 1915-01-15 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SKUTARU RADU ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 42 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCHINDLER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SZMOLKA JOHANN ZGSF. I.R. 24 1914-10-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 NAGYKÜRTÖS/ VELKÝ KRTÍŠ -
SPILLMANN GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SZCZESNY JOSEF - - 1914-10-02 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULTZ JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULZ M. - - 1915-03-15 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SOBCZAK JAN SZEREG. - 1919-09-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
SCHEPERS RUBERTUS - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SZCZEJANOWICZ POLENCIN - 246 P.P. 2 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SUELZEN PETER LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHÄFER OSWALD UTFFZ. - 1915-01-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-06-24 - -
STACHNICK JOH. BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAHS E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SENFT JOHANNES - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SZARDENINGS MARTIN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SISGMUND FRANZ. RESERVIST 5 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SZCZERBAKOW SZCZEPAN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIDEL ROBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STRECKER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SLOTOS ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STARE JOHANN - - - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
STEPHAN KURT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SZYLLER FELIKS - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SAUER RUDOLF KAN. K.K. LDW. F.K.R. 13 1914-12-21 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMORANZER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SYSPO JOHANN - - 1915-01-12 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
STRECHNOW KONST SZER. - 1918-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SUCHAN PAUL - - 1914-08-31 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHWARZMÜLLER FERDINAND INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZWEC H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMERBER MARTIN MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHYNOL FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEKSAJEWICZ (STAROSIELEC) ALEKSANDER INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAMOLEWSKI STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SASAK FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STASICKI FRANCISZEK SZER. ? 1916-06-22 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHICHOWSKI H. UTFFZ. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMSISEL KARL - - 1915-07-01 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1893-02-11 - -
SCHULZ NIKOLAUS - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
STILLER ROBERT - - 1914 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZOPNY JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SWOBODA FRANZ INF. I.R. 24 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SAMSE WILLI - - 1920-03-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-11-30 - -
SZIELASKO AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZYJA MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHRODT ERNST - - 1916-04-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHILLER WALTER LDSTRM.  L.J.R. 13,9K.  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHENK AUGUST LANDSTURMMANN TRINK WASSER-ABT.K.U.K.19.A.K. 1916-07-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-05-25 - -
STINN THEODOR KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHOLZ ALOIS - - 1916-15-14 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHRÖDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUPP JULIUS LDW. - 1917-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SOBCZUK JAKOB - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 21.11.1915
SMIERDOW TEODOR - 3 / 169 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 899
SYROVÝ JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHIPP J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
STEC VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHMIDT ALOIS - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SZCZEPANIK THADEUSZ SAPP. K.U.K.S.B. 13 1915-01-08 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1918-08-15 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHRADER FRANZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOß HERMAN ERS.RES. - 1916-03-26 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
STRÓŻYK M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SCHEURINGER ANTON INF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHACHT - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STARICK FRIEDRICH RES.INF. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SERIWANE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWISZCZEK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SIMON EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHREIBER ANTON - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHNEIDER HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STROBEL GALLUS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHÖFER EUGEN OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - JÄGER SCHÄFER? (DEHNEN)
SCHOLZ FRITZ GFR. - 1915-01-12 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SUROWIEC FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZAKACZ G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEIDEL PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SWIERKOSZ JAKOB ZGSF. IR 56 1915-01-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPALLEK JOH. - - 1914-09-16 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SRAMEK THOMAS INF. K.U.K.I.R. 81 1915-02-07 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SOC?LSKI STANISL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 168 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SOMMER ALOIS - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SAFAR GYULA PION. KOL. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
S?LLMEIER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SMARSLY JOHANN - - 1914-09-13 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULTZ WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEPHAN P. - - 1915-01-12 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SOCHA STANISŁAW SZEREG. - 1919-07-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
SCHILDT DIETR. GEORG - RI O1 maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SZUBIN MICHAŁ OFICER 89 P.H. 1917-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SWOBODA ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHRÖTER ADOLF LEUTN. - 1918-04-16 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-01-02 - -
STÄKEMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHENK V. VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - RES. I.R. 128 3 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
SPRUNG JOSEPH - - 1916-05-21 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
SATTLER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 6 1915-04-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMIETANA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SARNECKI IGNATZ LDST. INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMUDA HERMANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHEUER HERMANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SLADEK OTTO LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STEPHAN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SCHUTZ KARL KORPORAL K.U.K. J.R. 86 1914-11-20 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SCHNEIDER SALOMON SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SATZKY PAUL MUSK. - 1918-07-18 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHEITZA SIMON - - 1914-09-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SUROWSKI DAMIAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SUCHAN VALENTIN - - 1915-09-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEBELA EMANUEL JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYOHINA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDBERGER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZESNY FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOŁTYS - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKORUPIŃSKI JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SATEK ROMAN OFFZ. D. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUMIŃSKI PIOTR SANITARIUSZ ? 1916-06-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHULZ ALB. WEHRM. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SKARABIS PAUL - - 1915-09-11 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1898-02-09 - -
SEBRALLA PETER - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULZ KARL LDSTM 4 KOMP. LDST. INF. BATL. NEUFAHRWASSER 1916-06-25 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
SZORCZ ANTONI - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZCEPAN ANTON E.R.INF. I.R. 3 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHIMPKE OSKAR - - 1918-01-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1874-11-24 - -
SALOW HERMAN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SAKOTULIN CHAKINJAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 80 P.P. 1917-03-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCHROTER JOHANNES - - 1918-08-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHÜTT ERNST TAMB. 4.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SPRINGER OSKAR GEFREITER  L.J.R.133,4K.   1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHMALBROCK HEINRICH FLIEGER FLIEG.-ERS.ABT.11 HUNDSFELD 1917-04-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-05-08 - -
STRZELZICK LUDWIG WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SEHERR-THOSS von HANS CHRISTOPH, GRAF - - 1918-08-08 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHRÖDER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SOCHACKI PAUL - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 18.03.1915
SMIRNOW TEODOR SZRG. 4 / 454 P.P. 1916-09-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 771
SCHNÖTZLINGER MATTHÄUS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHNEIDER J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
STIDL JOHANN SCH. SCH.R. 24 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STECHMANN HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHWARZ JOSEF INF. I.R. 30 1915-03-07 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOCKEL PAUL - - 1915-07-22 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SEUL JAKOB GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWANG?? GUSTAW MUSK. - 1914-11-25 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SCHNEEBAUER FERDINAND INF. I.R. 14 1915-05-10 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAFERHOF - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STENDEL JOHANN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SZATAN JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
STUCHLIK JOHANN - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPRINZ RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHOLZ OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT KARL GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHULZ JOHANN UTFFZ. L.INF.REGT. 31 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOLZ RICHARD MUSK. - 1918-04-28 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SUROWIEC JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SZARZAŁA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOMMER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SWOBODA IV FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRIEBER BRUNO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIEMSKI PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STEFAN IWAN ZGSF. K.U.K.I.R.63 1915-02-22 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STAIKU DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-02-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCHMDT JOZEF PODPORUCZNIK 3P.REEL.B.ARM.AUSTY 1914-11-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SADDELER WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SMYCZAK FRANZ - - 1916-12-04 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULTZE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAWALA IGNACY - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STARCZAK JÓZEF - - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SCHRADER JOHANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SZYMKO JEFIM PODOFC. 6 / 7 P.P. 1916-07-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 681
SCHARM HEINRICH INF. I.R. 36 1915-05-24 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SEYFRIED EWALD UTFFZ. - 1918-06-28 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-04-19 - -
STAPEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ FRIEDRICH INFANT. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SYDOW - PION. ? BATL. 28 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 2
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOBOTTA WENZESL. - - 1918-03-24 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMIED SIGISMUND INF. - 1915-02-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMYKALLA JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHARF HERMANN LDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEBEL? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHREINER LUDWIG GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SNIEGON JOHANN LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHLEDEL ? ? - 1915-10-29 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SLAVICEK ADALBERT LEUTNANT K.U.K. J.R. 511 1914-??-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SCHWERTER JOSEF GFT. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWAGIEREK PETER - - 1917-09-14 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SWATOCHENKO JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SROKA FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
STAFFELLEITNER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEHMANN HEINRICH - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHMIDT PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STACHOW - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANTURA JOHANN - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SIKORA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SAWCZAK PETER ERS. RES. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUZIN KAZIMIERZ ST. SZEREG. P.P. POL. LEG. 1915-08-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SCHMIDT H. KRFEW. 6 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SACHA ALOIS - - 1918-04-23 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SIEDLER OTTO - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
SZUMAŃSKI LADISLAUS SCH. SCH.R. 18 1915-05-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIEGMUND OTTO - - 1921-04-08 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÖNFELD WILHELM - - 1915-10-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-06-15 - -
SCHLORF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SAMSIN CIRIL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-08-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SEIFERT KARL SEIFERT 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHOLZ ALFRED LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-04-10 - -
STYPERECK JOSEF RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SIODLACZEK FRANZ - - 1918-05-29 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUBERT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKODE ROBERT LANDSTURM - 1915-12-02 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
STARKE FRANZ ? - 1917-05-08 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STANICEK EMANUEL TRSOLD K.U.K. TR.DIV. BÄCKEREI - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 18.07.1915
SOŁOCZENKO JUDASZ - 38 P.P. 2 K. 1917-08-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ŠNEK JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SŁAWIK L. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SCHÜTZ OTTO - - 1916-06-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STOLPER FRITZ WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOLCHEK FED? - LUCK.R. 165 1915-05-09 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
STANOSEK JOHAN - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SITZMANN MARTIN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEGEDYN DEMETER INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNOOR - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STRAMM KARL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SZOPA CZESŁAW - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
STWERTETSCHKA EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEHR EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHULZ GOTTLIEB INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWABE AUGUST ARTILLERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOŁOWCOW IWAN SZER. 267 p.p. 1917-09-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SEEBERGER FRANZ PION. PION.BTL. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STENZEL PAUL SCHUTZE - 1918-04-15 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHYMURA AUGUST - - 1918-03-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SZCZERBATY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SPITZER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SMIELA JOSEF GFT.TIT.KPL. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAUER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKLORZ KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SLOMKA JULIUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOIKA GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-05-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCIGALSKI MICHAŁ STRZEL. 6 P. 1916-05-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHWARZER KARL - - 1918-07-10 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SICIŃSKI STANISŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SYPNIEWSKI WŁAD. SZEREG. - 1921-03-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
SITZLACH AUGUST - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHÖRGHOFER JOSEF INF. I.R. 25 1915-05-19 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STREITNER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEGEL K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SOMMER PAUL - - 1917-01-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SACHS OSKAR KANONIER 2.BATTR.FELDARTL.RGT.6 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-01-24 - -
SCHWIRKMANN JULIUS GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SELNIK JOSEF KUTSCH. K.U.K..BRÜCK.BADN. 1 1914-10-16 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPURA THOMAS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHMIDT ALFRED UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOJKA PAWEŁ - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHU JOSEF GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOIKA JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SPRINGER PAUL ERS. RES. - 1918-10-14 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STEINBIEGEL JGN. FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-12-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SEDLAK RICHARD SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-11-05 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHNABEL - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SKRZIPIETZ JOSEF - - 1917-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SWITALIN SMAT - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SROKA KAŹ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
STELZHAMMER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT EMIL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHÖN LUDWIG RES. BIR 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMUSCH JOSEF - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SLIWINSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHEIBAL JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULDT WILH. UFFZ. 9 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-22 - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-06-20 - -
SCHUMAN FRITZ - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SASOR WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
ŚWIATOWSKI FRANCISZEK - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
SZERIMET NIKITA INF. RUSS.I.R. 19 1914-12-25 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHULZ WERNER VIZEFELDWEBEL LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SAWOSDIN NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 94 P.P. 1917-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SIEGMUND HEINR. - - 1916-09-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SÖRENSEN EMIL MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SVRAKA VASO INF. I.R. 2 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 JELICI -
SCHOLZ MAX LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.GREN.RGT.10 1915-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-05 - -
SUNDERMANN HEINR. WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SLOWIG FRIEDRICH - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SLUZALEK WILHELM - - 1918-12-03 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUHMACHER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SROKE OSKAR MUSK. - 1916-03-12 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SEIDLER KARL - - 1915-11-05 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STMAL JAKOB INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
SURKIASOW STEFAN - 6 / 12 P.P. 1916-09-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 756
ŠKOUDLIN EMANUEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHOLZ GUSTAV - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SZKRÓBKA LEON - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SCHWARZ GUSTAV - - 1917-06-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRUZYNA BERNHARDT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHMIDT JOSEF - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SÖLLNER ERICH - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÜMANN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STUMPF FRITZ MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHWEHLA KARL GEFREITER K.U.K. J.R. 84 1914-11-22 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
SYCHROVSKY FRANZ KPL. K.K.L.I.R.31 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEHR FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR RUDOLF INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SOMA MARCZENKO SZER. 175 p.p. 1917-09-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STRUWE EWALD JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STOKLOSSA JOHANN - - 1921-05-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SARINGER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZOTKA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SPITZER BERTH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SWOBODA JOSEF LDST.JG. FJB 2 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÄDLER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTA ALOIS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STACHOWICZ FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SKORUPIŃSKI MARCIN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SUCHANGONOW HARFU ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 115 P.P. 1917-06-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SABATHIL KARL LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKRABAL FRANCISZEK SZER. 6 P.P. POL. LEG. 1918-01-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHAMPERA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
STACHOWIAK ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
ŚWIERCZ STANISŁAW SZEREG. - 1918-03-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SCHERER JOSEF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
STRUCKMANN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRITZEL FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SAPOSCHNIKOW SERGEI SOLDAT 2.RUSS.PIONIER-KOMPAGN?? 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-10 - -
SOBICH ANTON WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STOKLOSSA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHONERT G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCIRTKOW AFAN. - 170 P.P. 6 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STAROSTA FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ŚWIDER RAFAŁ - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SOLONEK - FÄHNR. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SINDERMANN BERTH. - - 1918-03-21 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZWIETA WASIL ULANE K.U.K. UL.R. 1 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SOSTARIC JOHANN JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SEIDEL - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SPICKERMANN JOSEF - PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZAISKO PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SOWINETZ JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIEDECKE ROBERT VZFLDW. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SŁADCZYK LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SLANIA FRANZ WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHALK GEORG OFFZ.STELLV. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMACZNY MAX - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SANETRA FRANZ - - 1918-03-31 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SLAVIK FRANZ GFT. I. R. 3 1915-01-10 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMYK FRANZ - - 1916-03-29 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHOLLER OTTO ERS. RES. LDW.R.72,4  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
SCHENK ULRICH - - - - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEDER MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHULZ FR. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
STANILEWITSCH THEODOR - IR 252 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -