Nazwisk w bazie na literę S: 9307

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SUCHOŃ ANTONI SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYGIEŁ JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SMYKAL K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
STUDENT J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHRAMEK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHUBERT K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIEREK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIKORA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SLIWINSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SMELTY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SPATSCHEK H. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SABROVSKI O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZYPUŁA V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHUBERT A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SEMLER A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIEREK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIUDA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZYNDER JERZY - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ŚMIEJA JÓZEF - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYPKA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ŚMIEJA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SEKUŁA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SZKORUPA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STIER OTTO - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
SCHUTTE HEINRICH - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
SCHIWY EMIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMYKALLA ANTON - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOSCH JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SWIENTEK AUGUST - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SAJONZ EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKROBEK EMIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOCHNIOL EDMUND - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOSCH TEOFIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOLARCZYK JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SMYKALLA ALOIS MUSKET. 3 GARDE INF. REGT. Z. F. 10 KOMP. 1916-11-18 - Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1895-11-27 - -
SCHIWON JOHANN - - 1918-09-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
SCHURGATSCH LEO - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SGRAJA ALBERT - - 1917-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SCHATTON JOHANN - - 1917-08-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHEWIOR WILHELM - - 1917-12-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SODZAWITZKI FRANZ - - 1917-08-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SOSSNA KARL - - 1914-10-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
STOPPA NARZIS - - 1916-08-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STRONCIWILK FRANZ - - 1916-05-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SIEGMUND EMIL - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SMIETANA JOHANN - - 1916-05-21 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANGENFELD -
SCHIWON JOSEF - - 1916-09-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
SCHRAMOWSKI EUS. - - 1915-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
SCZIPINSKI HERMANN - - 1917-10-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SGRAJA EDUARD - - 1918-06-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SCHATTON ROBERT - - 1914-10-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHATTON FRANZ - - 1918-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SORICH ALFRED - - 1916-06-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
STOPPA ROBERT - - 1915-09-13 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA JOSEF - - 1918-10-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SYLVESTER ADOLF - - 1914-09-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SIEGMUND PAUL - - 1914-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SKIBA ALOIS - - 1915-05-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANGENFELD -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHURGRATSCH LEO - - 1918-07-14 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMIETANA JOHANN - - 1916-05-21 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEKIERA FRANZ - - 1915-01-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEKIERA JOHANN - - 1916-06-10 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STANIA WILHELM - - 1918-05-04 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHENDZIELORZ VINZENT - - 1916-09-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEKIERA VINZENT - - 1916-03-19 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SORAIA ANDREAS - - 1921-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYMONSKY JOHANN - - 1916-07-13 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIKORA IGNACY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ŚLIWA JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SKRZĄTEK JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SOSIN STANISŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SROCZYŃSKI KAZIMIERZ - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SLUSAREK JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SOWICKI JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
STAF WŁADYSŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
STOTKO SZYMON - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SOBOTTA WOJCIECH - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
STOTKO JÓZEF - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
STYRNOL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SCHLICHTING STEFAN GEFREITER I.R. 116 1916-07-18 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-01-24 HIRSCHFELDE -
SKROBANEK FRANZ LANDSTRM. LDST. INF. BATL. IV 9 1918 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-09-23 WECHOWITZ -
SCHNURA AUGUST - - 1916-05-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLZ PETER - - 1918-10-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWITALLA RICHARD - - 1915-08-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SAJONZ ALEXANDER - - 1918-03-31 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCZEPNIOK ERNST - - 1916-06-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHEFFCZYK THOMAS - - 1917-05-19 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHIROKAUER SIMON - - 1919-04-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHLOSSAREK EDUARD - - 1917-02-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOPALLA VIKTOR - - 1917-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SROKA JOSEF - - 1914-09-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STOBRAWA FRANZ - - 1915-09-19 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRUZYNA AUGUST - - 1918-04-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRZODKA FRANZ - - 1919-03-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOBOTTA PAUL - - 1915-06-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOMBEK BERNHARD - - 1916-03-13 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMIDT HUBERT - - 1918-10-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLTYSSEK STEPHAN - - 1918-05-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWINGON JOHANN - - 1915-08-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWITALLA RICHARD - - 1916-08-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHARF KARL - - 1917-09-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHIPP STEPHAN - - 1919-02-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHLOSSAREK KONRAD - - 1916-10-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOPPART ERICH - - 1918-07-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STEPHANI HANS - - 1918-08-08 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STODOLKA ALFONS - - 1918-07-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRZODKA JOSEF - - 1914-09-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SEIDEL WILHELM - - 1918-04-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRZUZYNA ANTON - - 1915-05-01 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOBOTTA.II ADRIAN - - 1915-09-10 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOMOROWSKY PAUL - - 1915-05-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHEӰER RICHARD - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHNABEL DAGOBERT - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SIMENAUER GEORG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SAREMBA ERICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHIROKAUER SIMON - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PEISKRETSCHAM (Pyskowice) zmarł na skutek wojny
SIEDNER ERNST - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SOHRAUER JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHALSCHA FRIEDRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHOLZ EMIL - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT WILLY - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER OTTO - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHWARZER REINHOLD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHATZ GERHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHIP K. - - 1918-07-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ - - - 1915-05-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
STREIF A. - - 1918-10-29 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ A. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SEERICH W. - - 1918-01-09 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHIEMANN K. - - 1914-09-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHIRGE WILHELM - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULTZ GOTTHLEF - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHUBERT PAUL GREN. - 1914-09-14 LA FERIE Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE ALFRED UNTZ - 1914-08-24 TERTRE MONS Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHEFFER PAUL UNTFFZ. - 1916-10-08 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMIDT EWALD MUSK. - - - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHREIBER RICH. - - 1915-12-11 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE MAX MUSK. - 1917-07-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHWARZ PAUL GREN. - 1919-06-04 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHILLER RICH. SCHÜTZE - 1918-11-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ FRITZ MUSK. - 1915-10-10 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE ALFRED HEIZER - 1915-01-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE RICHARD GEFR. - 1917-07-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE MAX ERS. RES. - 1918-09-15 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMIDT FRITZ UTFFZ. - 1915-07-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE WILH. GEFR. - 1914-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHUHSIG EMIL - - 1914-11-24 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
SCHÜLLER WILLI - - 1918-10-11 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
STAUB PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIDT OTTO - - 1915 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIDT ALFONS - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
STEIM JULIUS - - 1917-06-15 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE GERHARD UTFFZ. RES. ART. RGT. 50 - - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE WILLY VIZEFELDW. INF. REGT. 118 1916-06-09 - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SEIFERT GUSTAV - - 1915-05-15 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE ERNST - - 1915-05-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIETTOW REICHGRAF von MATHIAS KAPTLT. UND KOMMAND. UBOOT C-26 1917-05-09 - Pomorsko wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie 1887-11-09 - -
SCHAMPERA VALENTI - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SYDLO JOSEF - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOBAWA JOHANN - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SYDLO ANTON - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHE? KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHOBEL MAX - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHWIND JOSEF - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT HERMANN - - 1918-10-19 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SEIFERT ROBERT LANDW. - 1914-12-02 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STRAUCH JOSEF GEFR. - 1915-08-20 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAAR ADOLF RES. - 1914-11-23 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STRADEN WILHELM RES. - 1915-08-09 VERDUN Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHENKE W. - - 1915-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SEIFERT B. - - 1914-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAFER P. - - 1918-12-09 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER ? - - 1914-11-21 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ RUDOLF - - 1914-11-03 GALIZIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHWARZ ALFRED - - 1915-08-14 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1915-09-26 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHULZE REINHARD - - 1915-10-05 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SEIFERT ALFRED MUSK. - 1918-10-01 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SCHNEIDER GUST. MUSK. - 1916-07-02 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SEIFERT HEINR. GREN. - 1915-06-20 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SCHWARZER ROBERT - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
STILLER KARL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
SCHOLZ LUDWIG - - 1918-11-18 - Sośnica wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 - -
SCHINDLER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SOMMER ALOIS - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHINDLER ? - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHLO? HERM. - - 19??-08-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ ROBERT - - 1917-05-27 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHRODT ERNST - - 1916-04-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEINER AUG. - - 1918-05-1? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STUMPF HEINR. - - 1917-05-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHROTER JOHANNES - - 1918-08-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SIEGMUND HEINR. - - 1916-09-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1915-05-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHON REINHOLD - - 1918-??-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHRODT FRITZ - - 1916-09-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SIMON HEINR. - - 1914-09-15 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STUMPF HERM. - - 1915-10-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HEINR. - - 1920-06-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT GUSTAV - - 1916-01-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT WILLY - - 1916-02-29 MONTFAUCON Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1891-06-24 - -
SCHUBERT WALTER - - 1914-12-03 PIĄTEK Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1885-01-25 - -
SIEGEL K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SCHMIDT J. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SONNENBERG B. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SCHMIDT OSWALD LANDW. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ FRIEDRICH INFANT. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHMIGALLA GUSTAV VIZEFELDW. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHLEUPNER RICH. MUSK. - 1915-08-11 - Paździorno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHWIRM ALOIS - - 1916-07-25 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - 1916-08-07 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHRO? H. GEFR. - 1916-04-19 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SULKOWSKY A. MUSK. - 1915-06-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHM? P. GEFR. - 1917-01-16 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÖPS R. MUSK. - 1915-06-24 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT P. LDSTM. - 1918-03-04 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÄFER A. LTD. P. (?) - 1914-12-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEINPEL F. - - 1914-10-20 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHREIBER B. - - 1918-04-05 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOSSLAND PAUL - - 1915-12-03 MESSINES Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
SCHEINERT PAUL - - 1914-11-12 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
SCHUPPE WALTER - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHRÖ?? PAUL - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHMIDT OSKAR GEF. - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
STORCH PAUL - - 1918-09-24 - Wiry wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-10-21 - -
SZCZYPKOWICZ CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHMEIKAL JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHÜTTE JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SICEK PAULUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
STEIGER ANTONIUS KANONIER - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZAFRAŃSKI STANISLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZEJKO GREGORIUS WLADIMIROWICZ - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHLIFELNER JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHULZE GUILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SEDLAČEK FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SKOWRONEK ANTONIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
STUDENKA ISTWAN - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZCZUR JOSEPH - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZMAJDUCH A. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
SIKORA S. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
SCHOENWIESE ALOIS - - 1918 CAMBRAI Nowa Ruda wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 - -
SCHADE HANS LEUTNANT - 1915-10-10 - Trzebicko wieś, gm. Cieszków, pow. milicki dolnośląskie 1893-05-13 - -
SCHUBERT RUD. - - 1915-08-25 - Przeździedza wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SANKALA FRANZ - - 1918-08-31 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SOKOLL JOHANN - - 1914-08-31 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SOKOLL IGNATZ - - 1917-10-23 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SCHEMITZEK KARL - - 1916-09-22 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SOKOLL ALOIS - - 1916-07-30 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
STANICZEK MATHAUS - - 1914-10-07 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SCHYRA JOSEPH - - 1915-07-20 MILEWO RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SLANINA ADOLF UTFZ. - 1916-07-05 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SIEGMUND RICH. LTN. - 1918-11-13 BEAUMONT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
STIRNISKO ADOLF - - 1914-08-29 ST. QUENTIN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SAULKE AXE FELDARTILERIE LEUTNANT D. RES. - 1919-08-22 - Miłków wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1895-11-09 - -
SCHEIDER KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHODE WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÖN KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWALM WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STAUDE MARTIN - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SUCKER KARL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCH???? RUDOLF - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHANDER HERM. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHEKRENREUTER MAX - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHULZE PAUL - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWARZE KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SUBE ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHERZER HEINZ KAP. LTNT. - 1916-06-01 AM SKAGERACK Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie 1884-12-21 - SMS FRAUENLOB
SCHLEGER RICHARD GREN. - 1915-06-20 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN LDSTM. - 1917-08-16 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHULZ MAX HAUPTM. - 1914-10-10 IN POSEN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIMON GUSTAV UNTFFZ. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHERZER HANS HAUPTM. - 1915-07-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHINDLER ROBERT RES. - 1915-06-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
SCHMIDT FRIEDRICH MUSK. - 1916-03-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
SCHUBERT HERMANN FAHR. - 1918-08-24 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIMON WILHELM MUSK. - 1915-01-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEINIG PAUL WEHRM. - 1917-08-01 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SEIDEL RUDOLF FUS. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
SCHAHL GUSTAV ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SIEGERT ERNST MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SCHOLZ HEINRICH - - 1916-07-03 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUSTER REINH. - - 1915-05-10 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOMMER ERWIN - - 1918-10-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLICH GERHARD - - 1916-05-16 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPITZBERGER PAUL - - 1918-04-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHELER RICHARD - - 1917-07-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - 1916-03-29 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUBERT REINHOLD - - 1918-09-02 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
SEIFFERT RICHARD - - 1918-04-12 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLICH PAUL - - 1915-08-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLICH BRUNO - - 1918-04-01 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZE MAX - - 1914-11-29 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZE PAUL - - 1918-07-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUSTER GUSTAV - - 1918-06-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARZE ROBERT - - 1918-05-05 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SIMMT MAX - - 1919-01-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STAHR ALFRED - - 1915-04-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHORSCH BRUNO - - 1917-11-30 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUSTER GUSTAV - - 1914-12-04 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARZBACH RICHARD - - 1917-04-14 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SELBT GERHARD - - 1918-04-18 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOBOTTA GUSTAV - - 1914-09-01 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEINER KURT - - 1918-04-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMICH BRUNO - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHNEIDER EDMUND - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIOF HEINRICH - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWANITZ HEINRICH - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIRNER PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHREBER GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHEUERMANN KURT - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STECKEL REINHOLD - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHICKEBURNITZ - - 2 K. III LDST. INF. BATL. SCHWERIN 1914-12-19 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SARNOCH G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEIGER M. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNURPEIT JOSEF - - 1914 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEIFERT ROBERT - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STENZEL KARL - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEINER MAX - - 1915 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEBEL DANIEL - - 1916 ŻORY Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
STEBEL PAWEŁ - - 1916 WYRSCHAEDE (FLANDRIA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
STEBEL PIOTR - - 1916 MITAWA (ŁOTWA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
SBLLER PAUL - - 1915-07-29 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMACKENS NIKOLAI - - 1918-04-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SAWILLOW ILJA - - 1918-11-05 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHUMLAUSKI JOSEF - - 1918-10-25 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SPROSSMANN ALBERT - - 1917-10-30 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHLEMRER - - - 1915-09-17 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHULZ RICHARD - - 1916-11-30 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHULZ ERNST - - 1918-11-22 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1914-10-21 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
STOTTKO STAN. - - 1915-04-02 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SYLLA STAN. - - 1915 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
STOTTKO THEO - - 1914 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
STOTTKO ELAS. - - 1917-02-14 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SYMASSEK STEF. - - 1918-04-11 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SCHMOLKE FRANZ - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWARZER AUG. - - 1916 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SPERLICH FRANZ - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SPERLICH JOHAN - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHINDLER JOH. - - 1916 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAFF AUGUST - - 1917 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SPERLICH AUGUST - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SPERLICH JOSEF - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SEEMANN JOSEF - - 1915-11-14 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SILLMANN BERNHARD - - 1919-06-05 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SEDLACZEK JOHANN - - 1917-09-13 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SPRINGER WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STOLZ HERM. - - 1914-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHORSEK HERM. - - 1914-08-22 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SLOTTY PAUL - - 1914-12-24 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SLOTTY KARL - - 1917-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHMIDT REINH. - - 1914-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHWARZER HERM. - - 1914-08-17 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHMUL WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SOHN DIETRICH ERS. RES. R.I.R. 83/7 K. 1915-08-15 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
STREHLAU KARL MUSKETIER I.R. ?/3 K. 1915-08-16 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHÜTT JOSEPH - - 1915-09-10 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SCHULZ ADALBERTUS - - 1914-10-01 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SCHÜTT JOHANNES - - 1917-04-29 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SIEPERT MAX - - 1918-07-17 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
SCHENKEL MAX - - 1916-04-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHIMMEL FRIEDRICH - - 1915-09-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SILLE ALBERT - - 1916-11-08 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHIMMEL ALBERT - - 1915-03-21 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUFFLER JOSEF - - 1919-07-10 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPREU KARL - - 1914-11-22 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STALMACH JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHUBERT ROBERT - - 1916-07-06 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
STECHMANN HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT GREGOR - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHWARZER GUSTAV - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
STIEF JOHANN - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHLAWIS ADOLF - - 1918-04-18 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
STEINER FRANZ - - 1917-07-29 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie 1857-10-?? - -
STEINER WILHELM VICEFELDW. - 1914-12-15 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SINDERMANN BERTH. - - 1918-03-21 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHAAR FRANZ - - 1917-05-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPATSCHEK MAX - - 1916-11-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLEDEL ? ? - 1915-10-29 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPRINGER PAUL ERS. RES. - 1918-10-14 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPRINGER HERMANN ? - 1918-10-23 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIDEL FELIX - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KURT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STRITZKE GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SMILEK PAVEL INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 LIPTAL -
SÝKORA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 TĚŠNOVICE -
SCH? RICHARD - - 1916-12-28 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMEDES OTTO - - 1916-04-30 B. LAMBIES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMITLO EMIL - - 1916-08-30 BEI SITSCHA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHŐNFELDER ERWIN - - 1914-11-10 B. POELCAPPELLE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUUTER FRIEDRICH - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STILLER KARL - - 1918-02-07 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER HERMANN - - 1916-06-02 BEI BAUR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STAHL PAUL - - 1918-12-24 AUF DEM RÜCKZÜGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHIRRMACHER MAX - - 1915-07-25 IN GALIZIEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMETTOW von M.GRAF - - 1918-10-14 B. CUNEL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOELLER JULIUS - - 1917-12-24 IN KREUZNACH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SEELHORST GERHART - - 1915-07-12 B. SAUCHEZ Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STÄHR KURT - - 1916-10-07 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER WILHELM - - 1915--07-17 B. MASTOMENCZE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER KONRAD - - 1917-07-05 IM FELDREKR.DEP Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SAJONZ PETER - - 1915-08-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER EDUARD UNTFFZ. - 1914-12-01 CAMBRAI Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1887-08-20 - -
SCHNEIDER PAUL GRD. - 1917-10-31 LEMBERG Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1898-07-01 - -
SCHNEIDER JOSEF VIZ. WACHM. - 1916-06-25 BAPAUME Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-02-13 - -
SCHNEIDER JOHANN LDSTM. - 1918-09-06 LUBLINITZ Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1871-01-18 - -
SCHEDHAUER JUL. MUSK. - 1915-08-03 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SOBOTTA ROB. LNDSTM. - 1916-07-01 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER ADOLF MUSK. - 1918-04-16 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAUER KONRAD MUSK. - 1915-09-13 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STACHE KARL FUS. - 1916-07-20 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAUER OTTO OB.. GEFR. - 1918-09-28 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SOBEK ANTON - - 1917-05-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHINKE KARL - - 1915-07-28 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER KARL - - 1915-04-29 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SIMON ERNST - - 1915-04-14 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
STREIBEL FRANZ - - 1915-08-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHINKE ALOIS - - 1916-06-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER JOHANN - I LANDST. BATTL. 5 POSEN 4 K. 6 1918-09-06 RES.LAZ.LUBLINITZ Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 18?1-01-18 - -
SOBEK VALENTIN - - 1914-12-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-13 - -
SCHWIENTEK AL. - - 1916-07-03 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SKAZA KARL - - 1915-09-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SOBOTTA LUDW. - - 1914-08-21 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SUCHANEK JOS. - - 1916-05-08 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SAPPICH WILH. - - 1915-05-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHYDLO FRANZ - - 1915-02-05 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SLISCH FRANZ - - 1920-03-30 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SOLGA JOSEF - - 1916-06-05 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SWOBODA JOH. - - 1918-05-08 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHOPPA JOSEF - - 1916-07-07 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHNALKE PAUL - - 1917-02-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHRAMM A. - - 1916-03-12 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHWOBE FR. - - 1918-08-08 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHNALKE OSWALD - - 1917-01-13 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHOLTZ GUSTAV - - 1918-05-15 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHUBERT JOSEF - - 1917-03-27 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STARKER JULIUS - - 1918-09-01 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SPRUNG AUGUST UNTEROFF. I.REGT. 456.10 1917-09-19 FLANDERN Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-08-11 PRZY DOMU NR 43
SCHEFER ERNST UOFFZ. 10 GR.R. 6 1918-07-21 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
SYMIK KARL - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
SKOWRONEK PETER - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
SCHIMKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSIN GERHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWARZ ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SLATOSCH ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SNAGA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIMKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSIN PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SKORUPPA PETER - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIMKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SNAGA ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SMISNOW ALEXANDER KRIEGSGEFANGENER - 1918-10-09 - Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SAWICKI LEOPOLD LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-10-28 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SZYNKARCZUK STANISLAUS LTN. I.R. 56 - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
STARY MATHIAS TR.SOLD. TRAIN DIV./11 BAON 1918-04-26 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SCHOLZ ARTHUR KGL. LEUTNANT UND ADJUTANT INF. RGT. 43 1914-10-29 bei SUWALKI Namysłów I miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski opolskie 1887-07-?? - -
SCHWARZE A. - - 1914-08-22 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL K. - - 1917-12-21 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHAFER A. - - 1915-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL H. - - 1916-08-20 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHLESINGER PAUL - - 1916-11-09 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT FRIEDRICH - - 1916-06-25 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHROTE AUGUST - - maj-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SCHNEIDER GEORG - - 1915-06-08 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
SEMPERT PAUL - - 1916-09-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
SEMPERT ERNST - - sie-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SEIDEL GUSTAV - - 1915-10-24 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
STOHR AUGUST - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SAUER GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHLIMANN HERMANN - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SPILLER KARL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STOLZ GUSTAV - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SAUER HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHMIDT RUDOLF - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHNELDER PAUL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STILLER OTTO - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SPRENGER ROBERT - - 1915-05-02 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
SCHUBERT ERNST DR. PHIL. - 1915 - Zagrodno II wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie 1884-04-02 - -
SEIDEL RICHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHEER GUSTAV - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHAFER WILLI - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHARF JOHANN - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SEIDEL BRUNO - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SEIDEL REINHOLD - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHIRM GOTTFR. WEHRM. - ????-11-13 - Tomaszów Bolesławiecki wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-??-30 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1918-05-30 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWABE W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWARZ W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT G. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWABE R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL E. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHIRMAN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHOLTZ OTTO - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHINKE PAUL - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHULTZ PAUL - - 1914-09-22 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1890-02-09 - -
STAHN GUST. GEMEINER INF. REG. 420 1918-12-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-10-24 - -
SCHOBER OTTO - - 1916-04-04 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1896-08-27 - -
SCHULTZ RICHARD LANSTRM. INF. BATL. NEUSALZ 1914-12-02 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1872-11-21 - -
SULEK WINCENTY - - 1918-05-31 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1890-07-17 - -
ŚPIRALSKI PAWEŁ - - 1914-10-27 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1878-06-29 - -
SULEK JAN - - 1915-05-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1884-06-24 - -
SULEK JÓZEF - - 1918-10-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-11-21 - -
SCHMOLLING WILHELM MUSKETIER 8 KOMP. INF. REG. 398 1918-03-27 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SEDLACZEK GEORG - - 1916-03-30 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHIMBOLLA KARL - - 1915-09-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHWIENTEK HEINRICH - - 1916-07-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SKIBA KARL - - 1917-11-30 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHREIER OTTO - - 1916-12-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHÜTZE GUSTAV - - 1918-09-04 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SEIDLER RICHARD - - 1918-08-30 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHWARTZ PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ST? OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHEIBNER HUGO - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHÖNKNECHT HEINRICH - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ADOLF - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SPIEWEG GUSTAV - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
STAROSKE WILHELM - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHÖNHL ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ERNST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHMERL PAUL - - 1915-08-04 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ALB. - - 1914-10-30 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHMIDT HANS LEUTNANT - 1916-04-02 HATTONCHATEL Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - 1892-11-27 INDYWIDUALNY POMNIK
SCHMIDT OTTO GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 45 1914-12-09 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SAGORSKI GOTTLIEB - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
STRYSIO WILHELM - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
STUBBE - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT - GEFR. FUßA. REGT. 1 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STERN - FÄHNRICH GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SUMUS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBSTAT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STREHL - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄPERS JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZE FRIEDRICH GEFR. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT FRANZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER - MUSK. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOMBERGER - VZFELDW. INF.REGT. 11/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SCHMEIKER LEO UTFFZ. L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SCHULTZ PAUL UNTFFZ. I.R. 2/37 1914-10-26 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SOYKA - - - 1914 - Jagodne wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHATTON STEPHAN - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SEMELLA JOSEF - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SUDA JULIUS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHOSTOK JOSEF - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SAJAK JOS. - - 1915-09-24 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEIFERT AUG. - - 1915-06-29 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAMPERA HEINRICH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOJKA PETER - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHYNOL FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY VALENTIN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHYNOL JOSEPH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOKLOSSA JOSEPH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHYNOL ADOLF - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHIEMSKI PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SKLORZ KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SOBOTA ALOIS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SORDON JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SUSZLIK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SCHWACH FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SORDON ALBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SORDON PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SPALLEK JOH. - - 1914-09-16 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHARY FRZ. - - 1915-08-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLOTAWA PAUL - - 1914-09-27 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOBOTTA JOH. - - 1915-02-09 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOKOLL SIM. - - 1915-11-15 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOEDTER JOH. - - 1915-06-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SARWAS STANISL. - - 1915-07-19 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLENSAG PAUL - - 1914-09-06 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLZ AUG. - - 1914-11-17 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ŚWIATOWSKI FRANCISZEK - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
STASIAK MARIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
SCHLEINSCHOK JOSEPH - - pa?-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHENDZIELORZ VALENT. - - 1917-05-14 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEGMUND OTTO - - 1921-04-08 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLEINSCHOK KARL - - 1914-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEIN REINHOLD - - 1915-03-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHATTERNY JOHANN - - 1917-01-18 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEUER FRANZ - - 1918-03-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLEINSCHOK PAUL - - 1914-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEIN PAUL - - 1915-09-28 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHAMAJA MICHAEL RUSS. SOLDAT - 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHIMMELPHENNIG PETER JOS. DT. UTF. 1.G.R.R. 2 SAN. KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
SCHUBERT FRANZ WEHRM. LDSTM. BATL. 38 1915-04-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERZDORF B. MÜNSTERBERG 43 JAHRE
SCHWARZ G. ÖST. VIZEFELDW. K.K. B.H.INF.R. 3 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SKIARMARK 30 JAHRE
SADONIKOV PAUL RUSS. SOLD. - 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SANDOR MIETE ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 82 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SILBECK JOSEF ÖST. KAN. K.U.K. FELDKAN. R. 19 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1883-11-21 HAJACON -
STUDER PETER UNG. INFANTERIST K.K.I.R.44 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRABOCZ 24 JAHRE
SKALA - DEUTSCH. SOLDAT G.G.R. 4 1919-12-22 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SZEKIERKY ISIDOR UNG. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOSZENTNAU 26 JAHRE
SKURT ABEL ÖST. INFANTERIST I.R. 2 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SZTAKOV ALEXANDER ÖSTERR. INF. IV MARSCHBATL. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 22 JAHRE
SOLTICHOW IWAN RUSS.GEM. RUSS. I.R. 3 1918-11-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-09-06 SIBIER -
SZÜCZ JOHANN ÖST. KUTSCHER - 1915-01-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SORNEJENKO - RUSS. INFANTERIST 8 MOSKAUER GREN. RGT. 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GORSKA 26 JAHRE
SEBESTYLN STEFAN ÖST. INF. K.K. F.K.R. 36 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SPERLING JOSEF WEHRM. II.G.R.R. 10 KOMP. 1914-12-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - WITTEN 29 JAHRE
SELYEM ISTRAM ÖSTERR. TR. SOLD. K.K. F.D. 31 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARDIBUKK 29 JAHRE
STENLIK GOTTLIEB KRAFTF. KRAFTF. ERS. ABTL.8 1918-04-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-01-06 SEICHWITZ KR. ROSENBERG -
SARN DEMETRIUS UNG. SOLD. K.K. I.R. 50 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MUSZA -
SCHGNEIDER GUSTAV BÖHM. LDSTM. LDSTM. BATL. 70 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOSZ 40 JAHRE
SCHLIWA OSIG RUSS. GEM. I.R. 406 1918-04-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - EMZE -
SCHUMACHER KARL LDSTM. R.O.R. 232 1.KOMP. 1915-09-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1884-10-27 HARZBERG SACHSEN -
SCHWARZWÄLDER PAUL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 44 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZEKSZOVO -
SAHN ANDRY RUSS. SOLD. - 1914-12-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
STETTLER ADALBERT ÖSTERR. INF. I.R.32 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SIRB SIMON UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 50 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 22 JAHRE
SUNER JOSEF ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 70 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS -
SKIROS STEFAN ÖSTERR. INF. 3 K.K. I.R. 32 1914-11-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LAJOSMITZA -
SZÖCZ GEORG ÖST. ERS. RES. K.K. I. R. 82 ERS. KOMP. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886 GYÖS -
SOCHOR ANTON ÖSTERR. ZUGF. I.R. 64 REGT. STAB. 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894-08-01 HEISKOW -
SZTEJIN BASAR ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KATY 27 JAHRE
SOPONOYNAI ANTEL ÖST. INFANTERIST I.R. 69 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FADD -
SZUKOCZ AUREL ÖST. INF. J.R. 80 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SPAN ABRAHAM ÖSTERR. RES. K.K. I.R. 64 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HEVNOND 28 JAHRE
SECZO NIKOLAUS ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
STAUB FRITZ DTSCH. MUSKETIER RES.I.R. 223 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SPEYER 19 JAHRE
SIEGMUND KARL DTSCH. RES. I.G.R.R. 6 KOMP. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - IMMENBECK HANNOVER 28 JAHRE
SADY MATEUSZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 GWOŹDZIEC -
SETTIER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 ANBERG -
STRYCHACZ IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1884 LIPINY -
SCHNEIDER WOJCIECH - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 LUBASZ -
STEINKAGLER K. - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 GMUNDEN -
STRYCHAŁA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 SZCZEPANOWICE -
STAWNY FRANZ - - 1919-03-28 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAWOREK JULIUS - - 1916-08-11 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN JOSEF - - 1917-08-23 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
STACH IGNATZ - - 1918-07-15 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SOWA FRANZ - - 1914-11-08 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SCHOTYSSEK V. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SZCZYRBINSKI A. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SWOBODA K. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHROER BERNHARD GEFR. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895-01-24 BERKUM -
SCHULZE ALWIN GREN. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-18 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-04-30 LEBUSEN -
SEDLAG JULIUS - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SEIDEL FRANZ - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
STRZADULLA WILHELM - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHOLICH FRANZ - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHOLICH EDUARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SEDLAG WILLIBALD - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SEIDEL EDUARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
STRZYGA WILHELM - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER MAX - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
STEINER HEINRICH MKT. - 191?-08-09 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1897-07-13 - -
SCHWEDE PAUL WHRM. - 1917-08-12 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SOPPA KARL MUSK. - 1918-09-24 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHIWEK JOHANN LDSTRM. - 1917-06-08 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SOPPA KARL GEFR. - 1918-09-16 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
STAROSTA ANDREAS GEFR. - 1918-08-02 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHYNOL PAUL - - 1918-08-09 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIOLEK JOS. - - 1915-03-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOBOTTA RAPHAEL - - 1918-10-23 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYNOL JOACHIM - - 1918-08-11 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYNOL JOH. - - 1915-02-11 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYNOL IGNAZ - - 1918-12-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYNOL THEODOR - - 1915-10-25 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOBOTTA BERNHARD - - 1914-08-10 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYNOL JOH. - - 1914-10-01 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYNOL NIKODEM - - 1917-08-02 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWAN EMIL - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SOBOTZIK ADOLF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SAREMBA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHWAN RUDOLF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SOBOTTA ALBERT - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SMYKALLA JOS. - - 1917-04-08 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYMURA IGNAZ - - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEBESTA FRANZ - - 1918-04-12 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEHALLA FRANZ - - 1914-12-20 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEPHANIDES JOH. - - 1915-01-07 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHARY JOH. - - 1918-08-08 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEBESTA ANT. - - 1916-04-11 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHARY JOHANN - - 1918-08-08 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEPHANIDES JOHANN - - 1915-01-07 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYMURA IGNAZ - - 1918-04-24 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SARNES ROBERT - - 1918-07-27 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SARNES LUDWIG - - 1915-06-06 IN GALIZ Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER CARL - - 1915-09-25 IM LAZARETT Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SEIDEL WILHELM - - 1916-07-09 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
SCHILLER VINZENT - - 1917-08-16 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1898-05-11 - -
STELLMACH JOSEF - - 1914-10-10 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1858-03-05 - -
SAPEGLIN IWAN - J.R. 205 1918-09-29 THULE GUT Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1896 - Kriegsgefangene / jeniec
SWIATYNYA JOSEF - - 1918-09-20 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
SCHNEIDER JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SPEICH JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER STEF. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SPEICH MAX. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SAJONZ WILH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SERWOTKA JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
STEIN ADOLF - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SAJONZ ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SERWOTKA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
SLOTTLIK FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
STRYJ JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
SIEGEL AUGUST - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT OSWALD - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPITZER G - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPITZER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEIFERT P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STETS K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STILLER W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SINDERMANN J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUBMUTH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPILMANN P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SANDMAN P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOMS H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOBEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SENDLER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOMS J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPITZER K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEHR J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STENZEL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STILLER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRECKENBACH - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SINERMANN O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPITZER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOMS A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMOHE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOMS J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOMS J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMOLKE ALBERT - - 1917-08-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
SCHNALLE SCHNALLE - - 1922-03-10 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SABISCH AUGUST - - 1915-03-18 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SCHNALKE JOSEF - - 1918-03-30 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SWABISCH JULIUS - - 1916-04-07 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SCIRTKOW AFAN. - 170 P.P. 6 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SIKOW WASYL - 8 P.P. 1 K. 1917-08-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SIWJOW JAKÓB - - 1915-12-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SMIERDOW TEODOR - 3 / 169 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 899
SMIRNOW TEODOR SZRG. 4 / 454 P.P. 1916-09-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 771
SABIACENKO GRZEGORZ PODOFC. LB. GWRD. LITW. P.P. 1915-12-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 130
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYSOW ANDRZEJ - 304 P.P. 9 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZACHIN PAWEŁ KAN. 4 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 843
SZAŁAJEW GRZEGORZ - - 1916-02-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZCZEJANOWICZ POLENCIN - 246 P.P. 2 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZUBIN MICHAŁ OFICER 89 P.H. 1917-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYMKO JEFIM PODOFC. 6 / 7 P.P. 1916-07-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 681
SOŁOCZENKO JUDASZ - 38 P.P. 2 K. 1917-08-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPICIN MAKSYM - 7 P.P. 10 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SURKIASOW STEFAN - 6 / 12 P.P. 1916-09-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 756
SELUSZYCKI FILIP - 101 P.P. 5 K. 1917-09-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SIMIAKOW JAN SZRG. 5 / 104 P.P. 1916-12-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 839
SKINDER MIKOŁAJ - 250 P.P. 11 K. 1916-03-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SMIKAŁOW MICHAŁ - - 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SADYKOW S. - 26 P. 2 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHWARZ WERNER SERGT. V F. REKR. DEP. 10 KAV. ABT. 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SYRJANOW DYMITR - 67 P.P. 14 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAGIN MICHAŁ - ? 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAPOSZNIKOW MIKOŁAJ SZRG. JBN. ROB. BTL. 60 1916-10-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 803
SZERNOW TRYFON SZRG. 9 / 9 P.P. 1916-09-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 772
SZUKOW KONSTANTY - 113 P. 1915-12-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SMIRYDOW JAN PODOF. - 1915-12-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYMONOW GRZEGORZ - - 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SONNABEND ALOIS MUSK. 11 / I.R. 424 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPIŁOW PAWEŁ - 9 / 95 P.P. 1916-06-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 633
SETKA JUZE INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.34
SMUTNY FRANZ VIZE WACHTM. L.G.K. 2 1914-12-17 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.42
SAIFOK ANDREAS INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.1
SITEK JOHANN KUTSCH. TRAIN 1914-11-22 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.6
SURDYKA VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.31
SALA LUDWIG INFT. L.I.R. 16 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.72
SATEK VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.27
SOSNOWIEC THEOFIL INFT. L.I.R. 31 1915-03-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.13
SZEKIERKA JANOS - - 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.4
SEZAR VRANA JAGER B.H.I.R. 4 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.25
SIMON ALEXANDER KPL. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.42
SAMAK ANDREAS HONV. H.I.R. 15 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.79
SIMONKA KAZNEC ERS. RES. I.R. 48 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.28
SUDER JOHANN INFT. L.I.R. 16 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.24
SCHRAMKO PAUL PIONIER PION. BAON. 5/5 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.50
SIAMAC ALEXANDER SAN. SOLD. SAN. ABT. 10/2 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.45
SCHUTT LUDWIG FELDW. LEUTNANT Mitt. Minenw. Abt. 120 1915-09-14 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SEIDEL JOHN - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SKULSKI FRANZ - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHIEBERT ALOJZY - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1915-11-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SZLACHTYZKI F. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SIEKLUCKI JAN - 1 P.P. 1915-10-01 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SZKAŁUBA STANISŁAW - - 1915-11-12 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ŚWIERKOSZ STANISŁAW - 2 P.UŁ. 1916-08-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHIESRUHL RUD - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SIMON JOSEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SATILER FRANZ - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
STUBNA FER - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHUTZEN R - - 1917-10-06 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SZCZYGIELSKI ADAM - żandarmeria polowa 1917-04-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SZWARC JAN - II BRYG. 2 KOMP. 1916-06-27 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ŚWIERSZCZ JAN - 4 P.P. 1 BAT. 1916-06-13 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHUSTER JOH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHNELLE OTTO LEUTNANT R.I.R. 220/12 k. 1915-08-07 - Żyrzyn wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski lubelskie - - -
SCHAFERS JOHANN ERS.RES . J . R . 208 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHIFFLER EMIL UNTOFFZ . D . L . R . J . R . 206 / 5 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHLENBERG JOHANN LDSTM. PION . BAT . 19 / 4 K 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHMOOK ERICH UNTOFFZ . R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHULMANN - MUSKETIER J . R . 92 / 10 K 1915-07-19 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHULZE EMIL ERS.RES . R . J . R . 46 / 4 K 1915-06-13 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SPAHN FRIEDRICH MUSKETIER R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHENCK RUDOLF KRIEGSFRW. J . R . 46 / 11 K 1915-10-31 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHITTKOW RUDOLF MUSKETIER J . R . 146 / 7 K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHMIDT HERMANN MUSKETIER R . J . R . 46 / 9 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHROTER HEINRICH MUSKETIER J . R . 46 / 1 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAUER ERNST MUSKETIER J . R . 208 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SUCHOWIAK STEPHAN MUSKETIER R . J . R . 46 / 4 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHULZ EDUARD UNTOFFZ . J . R . 46 / 10 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHWINTERT WALTER ERS.RES . R . J . R . 206 / 7 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHINDLER HERM. - - 1915-05-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
STREHLER - - - 1915-01-05 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHINDLER HERM. VERM. - 1915-10-08 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SEIDEL EMIL - - 1915-06-01 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHIMITZEK EMIL - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SOJKA JOSEF - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
STROMSKY ANTON - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHIMICZYK JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SMANDEK VALERIN - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
STANICZEK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SZTWIERTNIA JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SITEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZUKA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SZTWIERTNIA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
STARZYK JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHWARZER PAUL - - 1914-09-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER JOSEPH - - 1916-05-24 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHWETER KARL - - 1915-08-12 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMIDT KARL MUSKETIER - 1916-08-11 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER PAUL GEFREITER - 1914-10-11 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STRENZEL EWALD GEFREITER - 1918-03-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER KURT KANONIER - 1918-07-08 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHRÖDER WERNER OBERLEUTNANT - 1916-08-23 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SIMON RICHARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHILLER HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
SCHNEIDER FRANZ - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHROLL PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIEGMANN JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRANGFELD PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
SCHILLER AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER EWALD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEIBT JOHANN - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULZ FRITZ EINJ. FREIW. GEF. - 1914-10-10 - Zimnice wieś, gm. Mszczonów, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
SCHMIDT JOHANN - - 1915-08-17 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
STRY ANTON - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
SCHLOHBACH BERTHOLD MUSKETIER R.J.R.52/10K. 1915-08-09 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SOMMER WALTER UNTOFFZ. R.J.R.267/3K. 1915-08-09 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SCHALLER ANTON UNTOFFZ. B.R.A.R.13/7K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SCHITTKOW RUDOLF MUSKETIER I.R. 146 / 7K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHLÜTER PAUL LDSTRM. R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHRÖTER HEINRICH MUSKETIER I.R. 46 / 1K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHULZ EDUARD UNTOFFZ. I.R. 46 / 10K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHWATZER WALTER ERS. RES. I.R. 20 / 1K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAUER ERNST MUSKETIER R.I.R. 208 / 12K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHENK RUDOLF KRIEGSFRW. I.R. 46 / 11K 1915-10-31 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SPAHN FRIEDRICH MUSKETIER R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHLENBERG JOHANN LDSTRM. PION. BTL. 19 / 4K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHMIDT HERMANN MUSKETIER R.I.R. 46 / 9K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHULMANN - MUSKETIER I.R. 92 / 10K 1915-07-19 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHULZE EMIL ERS. RES. R.I.R. 46 / 4K 1915-06-18 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAUEH ERNST MUSKETIER I.R. 208 / 17K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHÄFERS JOHANN ERS. RES. R.I.R. 208 / 12K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHIFFLER EMIL UNTOFFZ. D.L. R.I.R. 206 / 5K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SOMN - UNTOFFZ. - 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHODER ROBERT - - 1918-10-16 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT PAUL - - 1914-12-18 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
STUMPE REINHOLD - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - 1914-09-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHWITTERS HEINRICH GEFREITER 2.G.R.Z.F.M.G.K. 1915-08-05 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHIEPE RICHARD FUSILIER 4.G.R.Z.F.11K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SMOLKA FRANZ-JOSEF GEFR. M.G.K/G.G.R.I 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
SCHULZ FRIEDRICH LDSTRM. J.R.45/2K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHAREINA WILHELM WEHRM. J.R.146/4K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
STILLA PAUL UNTOFFZ. J.R.146/4K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHIERLOH FRITZ UNTOFFZ. R.J.R.207/12K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHOLZ G. - - 1918-05-28 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHOLZ K. - - 1917-04-13 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SEIDEL R. - - 1918-08-30 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHOLZ H. - - 1916-04-07 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHOLZ M. - - 1917-06-01 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
STOLZ C. - - 1914-09-26 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHNELLER ER. FÖRSTER - 1916-08-08 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ GUST. - - 1916-08-02 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHLÜTER von ALFRED ARNOLD LEUTNANT HUSAREN RGT v N. 3 1914-09-22 - Świniary wieś, gm. Skwierzyna, pow. Międzyrzecki lubuskie 1893-01-01 - -
STEPHAN GUSTAV LDSTRM L.J.R.?/3K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SANDAU WERNER ERS. RES. L.J.R.19/3K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SKOBEL WILHELM MUSKETIER L.J.R.19/7K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SCHNEIDER ERNST GEFREITER L.J.R.6/3K. 1915-07-07 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SORENSEN HEINRICH GEFREITER L.J.R.11/9K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SHALL J. RIFLEMAN / WLK.BRYTANIA King's Royal Rifle Corps 1918-10-08 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SELLERS T.H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-11-02 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SHARP C.A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Welch Fusiliers 1918-10-17 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SKRZYPCZAK SZ - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
STASZAK J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SARBINOWSKI J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SOBCZAK S - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SOWADA BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SZDZUJ FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
STYROL GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SCHWIERTZ LUDWIG - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SACHSE HANS ARNOLD LEUTNAN.D.R F.ARTL.RGT.10.4K 1915-07-31 - Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHÖNEBERG EDUARD - - 1916-10-01 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHRÖTER JOSEF KAN. - 1914-08-26 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
SEIDLER A - - 1914-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KL. KLAUSSITTEN - KLUSITY MALE -
SCHRADE ALOIS - - 1916-02-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHULZ A - - 1918-12-09 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHLU?R OSKAR - RES. INF. RGT. 51 1915-06-24 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-04-09 - -
SCHIEDERK PAUL LEUTN. RES. INF. RGT. 50 1915-10-30 Champagne / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1888-08-24 - -
STEHR JOSEF - INF. RGT. 38 1916-10-07 Peronne / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-05-09 - -
STRAUBE AUGUST - - 1918-07-23 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEHR JOSEF - - 1918-10-25 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT WOLDEMAR MUSKETIER R.J.R.232/5K. 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
SOBEK WALDEMAR - 2 R.J. 102 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
SIEKIERKA FRANCISZEK - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie włoskim
STOSZEK JAN - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
SZAJTER JÓZEF - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
SZNEIDER LUDWIK - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
SADLIK JAN - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
STOŁY KAROL - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
SZAFARCZYK ALOJZY - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
SZAJTER KAROL - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
SCHNEIDER AUG. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUSSENBACH PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHWERDTNER JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLO?? ANTON - - 1918-03-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOPS PAUL - - ????-11-06 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - - - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHIMMECK WILHELM - - 1916-02-10 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOBACH WALTER - - ????-07-21 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT FRIEDRICH - - ????-12-07 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLOSSLER PAUL - - 1916-10-26 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYBERNA J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MARCIN - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SIERPOWSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SKRZYPCZAK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
STRÓŻYK M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MICHAŁ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SKOWROŃSKI P. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
STAWOWY ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZCZUREK FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SROKA FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SROKA KAŹ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
STĘŻAŁA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
SROKA JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
STANIKOWSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SCHYMURA AUGUST - - 1918-03-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOKLOSSA JOHANN - - 1921-05-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STRAUCHMANN CARL - - 1916-06-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1916-07-01 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN PAUL - - 1914-08-31 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN VALENTIN - - 1915-09-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHENKEL ALEXANDER - - 1915-07-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STACH BERNHARD - - 1915-10-07 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOKLOSSA PAUL - - 1916-10-08 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN ALEXANDER - - 1916-04-04 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1921-06-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SYMA PAUL - - 1918-10-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN THEODOR - - ????-??-?? - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STERZIK PAUL - - 1914-12-13 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SPURA FRIEDR(ICH) - - 1915-06-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STERZIK ADOLF - - 1917-07-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STERZIK FRIED(RICH) - - 1915-??-?? - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHWINK GOTTL(IEB) - - 1915-06-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SPURA PAUL - - 1916-02-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STERZIK EMIL - - 1918-10-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STERZIK JOSEF - - 1915-04-24 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki