Nazwisk w bazie na literę S: 8765

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SASSIN ROBERT WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHERNAU ERNST WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHMIDT OTTO WEHRM.  L.J.R.133.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHOPPER GUSTAV LD.WEHRM.  L.J.R.133.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHWARZ AUGUST LDSTRM.  L.J.R.47.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHIRRMACHER MAX - - 1915-07-25 IN GALIZIEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMEDES OTTO - - 1916-04-30 B. LAMBIES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMETTOW von M.GRAF - - 1918-10-14 B. CUNEL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMITLO EMIL - - 1916-08-30 BEI SITSCHA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOELLER JULIUS - - 1917-12-24 IN KREUZNACH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHŐNFELDER ERWIN - - 1914-11-10 B. POELCAPPELLE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SEELHORST GERHART - - 1915-07-12 B. SAUCHEZ Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUUTER FRIEDRICH - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER WILHELM - - 1915--07-17 B. MASTOMENCZE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER HERMANN - - 1916-06-02 BEI BAUR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER KONRAD - - 1917-07-05 IM FELDREKR.DEP Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STAHL PAUL - - 1918-12-24 AUF DEM RÜCKZÜGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STÄHR KURT - - 1916-10-07 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STILLER KARL - - 1918-02-07 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMIDT ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHREIBER RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHUCH JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SAMP FRANCISZEK - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SAMP JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SEMMERLING TEODOR - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SZMIDTKE MICHAŁ - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
SZWICHTENBERG AUGUSTYN - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SZYMAŃSKI ANTONI - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
SIEDLER OTTO - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
SCHNEIDER OTTO - - 1914-08-22 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHREIBER HERMANN - - 1918-07-16 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHWABE OTTO - - 1914-08-23 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHWENBERG FELIX - - 1915-09-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SROKA ROBERT - - 1915-08-08 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SABLIN FILIP SZER. - 1918-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SAMALIZOW MISZKA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
SAMELIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SANUZEW MART - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SCHAWIDZKI PIOTR SZER. - 1917-01-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SCHERBAN ALFIZA SZER. 57 p.p. 1915-04-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHIROW TEMOL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SCHIRZAJEW SERGIUSZ - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
SCHUKOW FILIP SZER. - 1918-05-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SCOIKE DUMITRU JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1871 - -
SCZENKO IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SEBERENKIN NAUM SZER. ROS. - 1918-01-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
SEBINASCH GRZEGORZ - - 1917-05-29 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
SENCZINKO ANDRZEJ SZER. 201 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SERGEJEW PIOTR - - 1918-05-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
SIERMIT IWAN - 111 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SILNIKOW ALEKSANDER - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SIMILKOW IWAN - 117 p.p. ros. 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SIMONOW MICHAEL - 238 p.p. ros. 1917-08-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
SLAMENTINOW STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SMIEDOW ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SOCZAK ANTONI SZER. 23 p.p. 1917-11-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890-08-08 - -
SOJKOW MILENKO - - 1917-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SOLTNIKOW IWAN SZER. 107 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SOŁOWCOW IWAN SZER. 267 p.p. 1917-09-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SOŁWIOW IWAN SZER. 6 p.p. 1917-05-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SOMA MARCZENKO SZER. 175 p.p. 1917-09-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SPINEON TUDA SZER. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
STANGA DUMITRO SZER. 1 p.p. 1917-05-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STARAMJOW NIKOŁAJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STATULEWICZ WINCENTY SZER. 108 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STIBLINSKI WINCENTY SZER. 193 p.p. 1917-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
STRECHNOW KONST SZER. - 1918-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
STRYSZKIN GEORGIJ SZER. 16 p.p. 1918-05-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SUROWSKI DAMIAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SUWAROW WASILIJ - ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SWATOCHENKO JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SWINIAREK WŁADYSŁAW SZER. 160 p.p. - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SWITALIN SMAT - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SYRKOTSCHAROW MICHAŁ SZER. 1 p.p. 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SZAISKO PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SZAPOWALLOFF IWAN SZER. - 1918-02-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SZEWCOW EMIL PODOF. 14 p.p. 1917-11-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHMIDT JOHANN - - 1917-05-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOLZ JOSEF RES. - 1915-01-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKORA PETER MUSK. - 1915-08-12 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOSCH VINZENT KAN. - 1918-10-08 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHACHTER DAWID SZEREGOWY - 1914-09-10 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SAFAR GYULA PION. KOL. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
SCHENKEN FRANZ ? ? 1918-07-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHMDT JOZEF PODPORUCZNIK 3P.REEL.B.ARM.AUSTY 1914-11-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHMDT TEODOR ST.KAN. 25 P.ART. 1916-05-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCIGALSKI MICHAŁ STRZEL. 6 P. 1916-05-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SITTE HERMAN SZER. 10P.STRZE 1915-12-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SKRABAL FRANCISZEK SZER. 6 P.P. POL. LEG. 1918-01-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SKYVA JÓZEF ? 93 P.PIECH. 1916-07-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SŁOWIK JAN SZER. 1.P.P. POL.LEG 1916-02-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SPIECHOWICZ JÓZEF SZER. BAON. POL. LEG. 1916-06-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STANKOWICZ WIKTOR ? ? 1918-09-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STAŃSKI JAN, ALEKSANDER SZER. 2.P.P.POL.LEG. 1917-07-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
STASICKI FRANCISZEK SZER. ? 1916-06-22 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STASINSKI MARCELI ARCH. KPT W.P. 1919-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STRUMIŃSKI PIOTR SANITARIUSZ ? 1916-06-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STRUSIAK ZYGMUNT SZER. P.P. POL. LEG. 1916-06-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SUZIN KAZIMIERZ ST. SZEREG. P.P. POL. LEG. 1915-08-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SVEC ADOLF SZER. PROW. POL. LEG. 1915-07-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SWORZEŃ KAZIMIERZ SZER. 6.P.P.POL.LEG. 1918-02-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SZCZUR JÓZEF SZER. 2.P.P.POL.LEG. 1916-10-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SZTAFA WOJCIECH ? 56P.PIECH.Z. 1916-08-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SZUFLA MIECZYSŁAW JEDNOROCZNY OCHOTNIK 16 P.P. 1918-10-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1870-02-28 - -
SZUREK JAN PORUCZNIK REZ. - 1915-06-26 KRÓLESTWO POLSKIE Kraków-Rakowice II część miasta Kraków małopolskie - - -
SOCHA JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
STASIK DOMINIK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
STELIGA LEON - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SZAFRAN WOJCIECH - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SZMYD JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SCHMIDT A? - - - - Nisko-Barce część miasta Nisko, gm. Nisko, pow. niżański podkarpackie - - betonowa tablica nagrobna
S?CHER FRANZ JOSEF INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SALM FRANZ KA. - 1914-10-04 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SAWKOW GREGOR - K.U.K. I.R.55 11.10.1914 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHLOSSER ?? KAN. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHWENNINGER LEOPOLD INF. K.U.K. L.I.R. 2 - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SKOCZYL ALOIS INF. - 1914-09-25 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHIKORA PAUL - - 1916-03-20 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SCHIKORA VINZENT - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SCHUMANIETZ STANISLAUS - - 1918-04-06 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SAJOR EDWARD SZER. SZKOŁA KURSU MIŃSK MAZ. 1917-09-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SOPOĆKO EUZEBIUSZ SZER. WP - 1918-10-26 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STACHOCKI WŁADYSŁAW UŁ. 2 P.UŁ. 3 ESKADRON, 1917-06-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SUKIENNIK STEFAN KAN. 3 P.ART. 1917-10-19 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SULKIEWICZ HOZMAN MIRZA ALEKSANDER SIERŻ. 5 P.P.L.P. 1916-09-18 Sitowicze Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SUŁKOWSKI LEON KPT., D-CA 3 KOMPANII I LEGION POLSKI PUŁAWSKI 1915-09-08 Zelwa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SUNTA WACŁAW SZER. WP ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SZEWCZENKO FIEODOSIJ AKIMOWICZ STARSZYJ UNTEROFICER 3 PUŁK STRZELCÓW LEJBGWARDII 1915-01-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STILLER KAZIMIERZ KAPITAN - 1918-02-12 Tychinicze Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STILLER ROMAN CHORĄŻY ARMIA ROSYJSKA 1914-09-24 Ossowiec Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SACHS OSKAR KANONIER 2.BATTR.FELDARTL.RGT.6 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-01-24 - -
SANTER KARL WEHRMANN 2.KOMP.BEKLEIDL.JNGSAMTVI.A.K. 1916-10-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-12-23 - -
SAPOSCHNIKOW SERGEI SOLDAT 2.RUSS.PIONIER-KOMPAGN?? 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-10 - -
SASIROWSKI JOHANN - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
SCHÄDEL ERNST WEHRMANN 2.KOMP.2.ERS.RES.JNF.RGT.10 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-07-16 - -
SCHAMPERA SIMON LANDSTURMMANN REKR.DEPOTFUNK-ERS.ABT.1 1917-03-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-24 - -
SCHATKOW NIKOLAI HAUPTMANN 22.RUSS.JNG.RGT. 1917-06-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-12-07 - -
SCHENK AUGUST LANDSTURMMANN TRINK WASSER-ABT.K.U.K.19.A.K. 1916-07-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-05-25 - -
SCHLEEWIGT KARL LANDSTURMMANN 4.KOMP.ERS.RES.JNF.RGT.23 1917-09-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-04 - -
SCHMALBROCK HEINRICH FLIEGER FLIEG.-ERS.ABT.11 HUNDSFELD 1917-04-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-05-08 - -
SCHMIDT PAUL FELDBACKER SCHLES.TRAIN-ERS.ABT.6 1917-07-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-04-08 - -
SCHOLZ ALFRED LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-04-10 - -
SCHOLZ KARL VICEWACHTMEISTER RECHN.F.LAZ.NEUHOF(STRIEGAU) 1916-06-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-02-14 - -
SCHOLZ MAX LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.GREN.RGT.10 1915-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-05 - -
SCHPILJEWOY IWAN SOLDAT 15.KOMP.5.RUSS.JNF.RGT. 1915-12-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-24 - -
SCHREINER ARNO UNTEROFFIZIER 4.KOMP.LDW.INF.RGT.102 1917-03-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-08-22 - -
SCHRÖDER JENNY PIONIER ETAPPEN-HILFSKOMP.32 1917-02-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-12-26 - -
SCHROTZ FRANZ LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.ERS.LDW.JNF.RGT.10 1917-08-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1869-11-28 - -
SCHUBERT ERNST LANDSTURMMANN 7.KOMP.RES.JNF.RGT.51 1916-07-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-08-19 - -
SCHULZ EUGEN GEFREITER VOM BEZIRKSKOM.WOHLAU 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-03-04 - -
SCHWAN KURT MASCHINISTEN-ANWARTER 3.KOMP.32.WER??-DIVISION 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-01-09 - -
SEIDEL OSKAR KRANKENWARTER 1.KOMP.SAN-BATL.STRASSBURG 1915-11-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1866-01-22 - -
SEIDEL OTTO LANDSTURMMANN 1.KOMP.LDST.JNF.RTG.E.BATL.3/20 1917-07-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-08-11 - -
SEIFERT WILLY - GARDE FUS.8.KOMP. 1916-10-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-06-02 - -
SELZNER JOSEF LANDSTURMMANN 1.KOMP.ERS./LDW.JNF.RGT.10 1916-02-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-10-14 - -
SIMITSCH RADISSA SOLDAT 1.SERB.JNF.RTG. 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-26 - -
SIMON PAUL FAHRER RES.FUHRP.K.116 41.RES.KORPS. 1917-06-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-02-13 - -
SIMONSEN KARL ARMIERUNGSSOLDAT 6.KOMP.ARMIERUGS-BATL.23 1916-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-05-27 - -
SMOLARZ JOHANN WEHRMANN WERW.KOMP.8.LDST.E.BATL.VI.A.K. 1916-03-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-07-11 - -
SMOLKA OSKAR LANDSTURMMANN 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-05-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-09-04 - -
SPATTKE AUGUST WEHRMANN 3.KOMP.JNF.RGT.30 1916-05-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SPIELMANN GUSTAV KANONIER 4.BATL.2 E.FELDARTL.RGT.6 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-05-02 - -
SPILLER FRIEDRICH WEHRMANN 5.KOMP.LDW.JNF.RGT.27 1916-08-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-06-16 - -
SPRENGER HERMANN LANDTSURMMANN 1.KOMP.7.GARNIS.BATL.6.A.K. 1917-08-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-09-06 - -
STANDKE GOTTFRIED SANITÄTSSERGEANT 4.KOMP.E.JÄGER-BATL.6 1917-06-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-02-20 - -
STEIN AUGUST HUSAR RES.ERS.ESK.VI.A.K. 1917-01-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-21 - -
STEINBORN WALTER FELDWEBEL 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-04-23 - -
STELLER RICHARD MILITAR-KRANKENWARTER RES.LAZA.CHARLOTTENBURG 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-04-14 - -
STENZEL ERNST LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN.ABT.6 1917-03-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-03-31 - -
STILLER HERMANN LANDSTURMMANN 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-12 - -
SWIDARSKI MATTWEIN SOLDAT 13.KOMP.250.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SACHAROW STEF. RUSS. OFFIZIER LEIB. GARD. REG. LITAUEN 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
STEPANOW S. RUSS. KRIEGER 158. JNF. REG 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SUNAKOW ? RUSS. 66. JNF. REG. 1914-12-30 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCH? WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHAAR RICHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHACHLER MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHALLER WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHICKAR GUSTAV - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHL?NUS WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHLESINGER RICH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHLIEBS AGOLF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHLIEBS FRITZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHMIDT ERNST - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHNABEL PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHNEDER MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOENGARTH RUD. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ JOSEF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL AUG. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ RUDOLF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHREIBER PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT A? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT JOHANN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUBERT MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SIKORA THEODOR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STOLARCZYK FELIX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STOSCHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STURM WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
S?ARGARD WALTER - - wrz-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACHS PAUL UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACHS RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-21 - nagrobek
SACHS SALLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
SACKUR ALBERT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACKUR ERNST GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SACKUR VIKT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-01-18 - Rotunda i nagrobek
SALOMON SALLY - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SAMELSON HANS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SANDBERG ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SARNER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SASSBACH SIEGMUND VER.DR - 1916 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHAEFER ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHAEFFER MORITZ FRIEDR. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHÄFER FRITZ - - 1917-05-29 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHEER GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHEER PAUL - - sie-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHEER WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIFF SERG.RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIFTAN WILLHELM - - 1917-11-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIFTAN WOLH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHIMKOWITZ GERSON - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHLESINGER FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHLESINGER GEORG - - 1917-01-26 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-04 - nagrobek
SCHMA? TAIBIS J. - - 1916-06-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHMUHL MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHNEIDEMANN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-09-16 - Rotunda i nagrobek
SCHNITZER LOUIS - - 1915-06-10 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHOEPS CARL GERH. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHUEFFTAN EMAN. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUEFFTAN OSKAR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUFTTENBERG HERW. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SEIDEL MARTIN GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SEIDEL WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SELIGSOHN PAUL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SELKA HERM. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIEDNER ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIEDNER GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIEDNER JULIUS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SILBERBERG NATH. OBERSTABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SILBERMANN MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIMMENAUER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SINGER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SINGER OTTO - - 1918-01-04 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SINGER WILLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SITTENFELD ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SITTENFELD MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKLARZ ISMAR UNTEROFFZ. - maj-17 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKUTSCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOBERSKI ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOBERSKI FRITZ GEFREITER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886 - nagrobek
SOBERSKI ROBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SPIELMANN JAQUES OBER.-LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SPIELMANN RUDOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-30 - nagrobek
STARGARD WALT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEIFMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEIN KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
STEIN KURT LOTHAR LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINHARDT EWALD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINHARDT MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-01-12 - nagrobek
STEINITZ BERNH. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINITZ HEINR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINITZ MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEINITZ WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
STERN BENNO GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-11 - Rotunda i nagrobek
STERN JOSEPH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-21 - nagrobek
STERNAU WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
STERNBERG GEORG LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 18?4 - Rotunda,pomn,nagr.
STRUMPF ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STRUMPF BERTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STUDINSKY CONRAD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SUESSBACH SIGMUNT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STERNBERG GEORG Leutnant RGT. 36 1917-08-27 - Wrocław-Krzyki część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SAUER RICHARD - - - - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOPS FRITZ - - 1917-10-04 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUMANN AUGUST - - 1917-08-11 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SEIDEL HEINRICH - - 1915-10-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SPROTTE GUSTAV - - - VER. IN RUSSL. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHMERL PAUL - - 1915-08-04 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ALB. - - 1914-10-30 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHEIBNER HUGO - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHÖNHL ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHÖNKNECHT HEINRICH - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ERNST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ADOLF - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHWARTZ PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SPIEWEG GUSTAV - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ST? OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
STAROSKE WILHELM - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHÜTZE GUSTAV - - 1918-09-04 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SEIDLER RICHARD - - 1918-08-30 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SZOMBARA STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SZELC STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
SEIFERT WILLI SERGEANT INF. REG. 6 1918-11-01 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SIMTKIEWICZ STANISLAWUS INF. K.K.L.JR.34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SINGER JOSEF KPL. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SÖPRÜ STEPHAN HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
STRAKA JOHANN DRAG ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SZABO JANOS ZGF./SZRV M.KIR.10.HONV.GYAL.ED. 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SZEPESSY KAROLY GFT./ORV K.U.L.JR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
ŠEDINA JAROSLAUS INF. IR 36 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SRBEK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-16 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAFRANOW PAWEL ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPYRINA BORIS IWAN ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINBACH VINZENZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABIACENKO GRZEGORZ PODOFC. LB. GWRD. LITW. P.P. 1915-12-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 130
SADYKOW S. - 26 P. 2 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHWARZ WERNER SERGT. V F. REKR. DEP. 10 KAV. ABT. 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCIRTKOW AFAN. - 170 P.P. 6 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SELUSZYCKI FILIP - 101 P.P. 5 K. 1917-09-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SIKOW WASYL - 8 P.P. 1 K. 1917-08-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SIMIAKOW JAN SZRG. 5 / 104 P.P. 1916-12-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 839
SIWJOW JAKÓB - - 1915-12-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SKINDER MIKOŁAJ - 250 P.P. 11 K. 1916-03-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SMIERDOW TEODOR - 3 / 169 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 899
SMIKAŁOW MICHAŁ - - 1917-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SMIRNOW TEODOR SZRG. 4 / 454 P.P. 1916-09-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 771
SMIRYDOW JAN PODOF. - 1915-12-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SOŁOCZENKO JUDASZ - 38 P.P. 2 K. 1917-08-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SONNABEND ALOIS MUSK. 11 / I.R. 424 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SURKIASOW STEFAN - 6 / 12 P.P. 1916-09-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 756
SYRJANOW DYMITR - 67 P.P. 14 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZACHIN PAWEŁ KAN. 4 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 843
SZAGIN MICHAŁ - ? 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAŁAJEW GRZEGORZ - - 1916-02-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAPOSZNIKOW MIKOŁAJ SZRG. JBN. ROB. BTL. 60 1916-10-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 803
SZCZEJANOWICZ POLENCIN - 246 P.P. 2 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZERNOW TRYFON SZRG. 9 / 9 P.P. 1916-09-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 772
SZUBIN MICHAŁ OFICER 89 P.H. 1917-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZUKOW KONSTANTY - 113 P. 1915-12-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYMKO JEFIM PODOFC. 6 / 7 P.P. 1916-07-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 681
SZYMONOW GRZEGORZ - - 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPICIN MAKSYM - 7 P.P. 10 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPIŁOW PAWEŁ - 9 / 95 P.P. 1916-06-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 633
SZYSOW ANDRZEJ - 304 P.P. 9 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STEINER JOSEF PLUT. - 1914-10-07 - Tarnów I (nr 201) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1885-05-22 IPOL PASZTO -
ŠEBO FRANTIŠEK INF. L.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1880-09-23 MODRA U Drogomira: SEBR FRANZ
SEVILLE H.H. 33095 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SHAL L. 50798 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SHAW W.H. 6264 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITH C.E. 19721 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITH E. 200243 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-07-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITH J. 290042 SERJEANT THE BLACK WATH 1918-08-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITTH T. 16448 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SOLE A. 47845 RIFLEMAN ROYAL IRISH RIFLES 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SOTORRA P. W/716 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SPENCER M. 266777 RIFLEMAN WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STANDEN E.W. 27585 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-10-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STEVENSON K. 27061 LANCE CPL. ???? NORTH LANSC.REGT. 1918-09-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STIMPSON W.E. 5507 GUARDSMAN COLDSTREAM GUARDS 1915-01-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SYKES G. 39696 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-06-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMAZA FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
SMOLEC WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
SOBECKI F. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - GŁĘBOWICE -
STUGLIK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
SURMA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWAKOŃ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWAKOŃ JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SZLAGOR M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SZYMAŃSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
SMISNOW ALEXANDER KRIEGSGEFANGENER - 1918-10-09 - Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SALZER FRITZ - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER FERDINAND - - 1915-02-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAKOWSKI AUGUST - - 1918-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBORR ALFRED - - 1917-05-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBROWSKI BRUNO - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN AUGUST - - 1917-07-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN GUSTAV - - 1917-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN WILHELM - - 1915-02-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1916-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1917-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHLIMMER ERICH - - 1918-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHOL ALBERT - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER ARTHUR - - 1918-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ PAUL - - 1918-09-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI BRUNO - - 1914-10-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI PAUL - - 1915-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ OTTO - - 1916-06-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWAAK PAUL - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ GUSTAV - - 1917-06-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWESIG MAX - - 1915-10-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWTKOWSKI FRIEDRICH - - 1915-02-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SDUNCZICK WILHELM - - 1914-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG FRITZ - - 1915-01-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG KARL - - 1914-11-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SENFT JOHANNES - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT MAX - - 1915-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIMPSON BERNHARD - - 1914-08-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SO???? GUSTAV - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER PAUL - - 1917-01-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STINSKI KARL - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL OTTO - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß KARL - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÄD PAUL MUSKETIER RES.INFT.REGT.266/10.KOMP. 1915-02-24 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHEDIMOW KIRYL ALEYSEJEW MUSKETIER / ROSJANIN - 1918-09-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHLÜTER OTTO RESERWIST RES.INFT.REGT.2/10.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHULZ II PAUL OTTO RESERWIST RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHÜTT ERNST TAMB. 4.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SEELHOFF PAUL UNTEROFFZ RES.INFT.REGT.2/7.KOMP. 1915-03-09 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SEIFERT KARL SEIFERT 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SIWOGLASOW ALEY PETROW SCHÜTZE / ROSJANIN 7.SIB.SCHÜTZEN DIV. 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SÖRENSEN EMIL MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
STEINKE BERNHARDT LANDSTR - 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SWIKE MARTIN GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SAK ERNST MUSK[ETIER] - 1917-11-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHAMRANSK? BERTH MUSK[ETIER] - 1916-12-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHEUNEMANN FRIED[ICH] LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
SCHMANZ CARL V[I]ZE FEDW[EBEL] - 1917-03-25 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHULZ FRIEDRICH FÜS[ILIER] - 1916-08-28 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SIMON WALDEMAR MUSK[ETIER] - 1915-06-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SORGATZ FRITZ PION[IER] - 1915-07-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SORGATZ HERMANN GREN[ADIER] - 1917-05-09 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ST? FRITZ LANDW[EHRMANN] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ST? OTTO GEFR[EITER] - 1914-12-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
STRELOW FRIEDRICH LANDST[URMMANN] - 1917-08-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
STRÖMER PAUL OBERL[EUTNAN]T - 1917-05-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SPERBER HELMUT LEUTN. V KOMPF. IR 95 7 K. 1915-08-21 - Bielsk Podlaski III miasto, gm. Bielsk Podlaski, pow. bielski podlaskie - - -
SCHNUCKER HERSCH PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1898-04-27 - pomnik
SIEBENEICHLER RUDOLF PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIGAL ABRAHAM LEGIONISTA POLSKI 3 BRYG. LEGIONÓW POLSKICH 1915-11-19 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SPERLING JOSEF - - - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
STATTER LEO KADET-ASPIRANT - 1915-07-13 Janów Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
STREIF ISAK PIECHUR 31 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Tłumacz -
STRUHL JOSEF PIECHUR 82 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SUCHY C. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SAUPE - GREN KGL.D.KAIS.AUGUSTA GARDE GREN.RGT 41/1 1915-05-24 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SORBAN JOSEF KAN HONV. KAN. RGT 3 1915-01-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZABOL ANDREAS INF HONV. IR 9/III 1914-12-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZEKELYJ IMRE INF HONV. IR 11 1915-01-08 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZONYI JANOS INF HONV. IR 10 1915-03-29 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZUDOR GYULA KORP HONV. IR 9 1915-01-12 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIWECK OTTO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SPEDKUN LEO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SAGENKO JOSEF RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SAMKISZ IGNAT ROMANOWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SANDOR HARWAT - - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SATALOW SEMEN RUSS. - 1914-10-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SAZONOW EMILIAN RUSS. - 1914-11-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SEDLMAYER WENZEL? - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SEDLOWSKI EMILIAN RUSS. - 1915-05-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SEMENOW WASIL APOLONOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SERGIEW STEFAN IGNATIEWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SESTAPOL IWAN ANDRIEJ RUSS. - 1915-05-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SKACZ TRAFIM RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SKWORCZOW IWAN NIKOLAJEWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SMETANKA MIROSLAV - - 1914-10-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STEINBERGER JOSEF - - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STOJBERGER WILMAR - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STREBINGER JOSEF GEFREITER 4 DRAG. REG. 1915-08-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STUKUN PAUL KAPELNIKOW RUSS. - 1915-05-10 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SUCHAROWICZ ANTON RUSS. - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SUPRINIK LITAN ANDRIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZADNIKOW IWAN IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZLOPAK NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-22 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZULESZOW LEONTYN RUSS. - 1914-11-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZUPER JOHANN - - 1915-07-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SANDOR ALEXANDER KPL. K.U.K. H.R. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SANKOWSKI JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1915-01-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SAWKO ANTON INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHATZER FRANZ INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHERER JOSEF INF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHINDLER ANTON KAN. K.U.K. F.K.R. 33 1915-01-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMIERL FRANZ INF. ÖST.UNG. 1914-10-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHOLZ RUDOLF OBLT K.SCH.R.3 1916-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHUH ALOIS INF - 1914-11-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SEETHALER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 90 1914-11-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SEITEL JOHANN R.U.O. I KL. K.U.K. F.H.R. 31 1914-11-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SEMKÓW NIKOLAUS INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SEYDL VIKTOR INF K.K. LDST. B. 214 1915-01-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SIKORA ANDREAS INF K.K. L.I.R.32 1917-04-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SKIBA JOHANN INF ÖST.UNG. 1914-11-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SNOPEK MICHAEL CIV. KUTSCH. K.U.K. TR. DIV. 14 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBAKOW ? OFFZ. RUSS 1917-02-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STALTNER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STEIDL PETER SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STOCKINGER KARL KPL. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STOGER JOHANN SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STOMNICKI ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 10 1914-10-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STRBÁK JOHANN INF. K.U.K. I.R. 71 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STURM RUDOLF INF - 1914-11-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SUROWIEC JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZCZERBANIUK DEMETER INF. K.U.K. I.R. 41 1914-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZCZĘCH JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZEPANOW WLADIMIR INF. RUSS. I.R. 7 1914-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZYPARŁO MICHAEL INF. ÖST.UNG. 1914-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ŚLEZAK ADALBERT INF K.U.K. I.R. 40 1915-03-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAAF FRIEDRICH FUSILIER  L.J.R.72.7K.  1915-06-03 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHERPING WLTER UNTOFFZ.  1 GARDE.DAG.R.  1914-10-02 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHILLER WALTER LDSTRM.  L.J.R. 13,9K.  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SOBODA EMANUEL WEHRMANN  L.J.R.23,7K.  1915-05-26 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SPRINGER OSKAR GEFREITER  L.J.R.133,4K.   1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SPURNY JOSEF - - 1914-11-06 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
STARK BRUNO WEHRMANN  L.J.R.12K.  1915-05-23 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
SCHUMANN MAX - - - - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SELINGER FRANZ - INF REGT 94 1918-06-19 PIAVE (WŁOCHY) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1877-08-18 - -
SCHNELLER ER. FÖRSTER - 1916-08-08 - Bolesławiec miasto, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SALOMON A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHELL R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHIMPE W. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT E. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIED E. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHNABEL G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHODT J. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHOEPE A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHÖN O. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHÖNAICH P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHUBERT F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHWARZER G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHWECHLA A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIDEL A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIDEL P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SOHNEL B. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SONNERSHAUS R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPLINTER A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STENZEL B. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STENZEL P - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STRECKENBACH G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SVDOW P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SABAWSKI ANTON ZIVIL - 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SABIAK JACOB KPL. UI.R. 3 1915-04-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SABLIK VICTOR JOSEF INF. I.R. 81 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SAFRA FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SANTA ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1915-02-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SARI URBAN INF. I.R. 60 1915-03-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHIEDER FRANZ GFT. I.R. 59 1915-05-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHLAUCHER WILHELM SCH. K.SCH.R. II 1915-01-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHUSTER JOHANN JG. T.K.J.R. 4 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWARCZ STEFAN INF. I.R. 65 1915-01-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWARZ MATHIAS INF. K.L.SCH.R. III 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SEBEK WENZEL KAN. F.H.R. 1 1915-04-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SENDER SARO INF. B.H.F.J.B. 1 1915-05-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SENYK ALEKSANDER INF. I.R. 55 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SEREDNICKI AMBROSIUS FLDW. LDST.E.B. 214 1914-09-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SIEVCENKO OFAN INF. RUS.I.R. 280 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SIMAK JOSEF CIV.ARB. LDST.ARB.ABT. 1915-02-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SINDLER WENZEL CIV. KUTSCH. M.A.ABTL. 1 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SISA FRANZ INF. I.R. 60 1915-02-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SKOCZYLAS JOSEF INF. I.R.30 1915-02-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SKONTYNIOK TEODOIF INF. RUSS.ETP.HALB.KOMP. 128 1914-11-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SOMMER JOSEF STAB.FLDW. I.R. 14 1915-02-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SOVIZDRZAŁ KOLMANN JG. F.J.B. 24 1915-03-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SPIESSBERGER KARL INF. K.U.K. I.R. 59 1915-02-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SPITZAUER JOHANN FAHNR.KAN. S.F.A.R. 3 1915-03-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STEGER PETER JG. T.K.J.R. 4 1915-03-15 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1896-04-01 KIENS /TYROL -
STEPHAN FRANZ INF. LDST.I.R. 28 1915-05-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STRENYC A. INF. RUS.I.R. 132 1915-01-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STROBL JAKÓB JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STRUTZENBERGER JOHANN INF. I.R. 14/8 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SVOJDA ISTWAN HONV. L.I.R. 31 1915-01-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SWIERSZER MICHAEL ZIVIL RUSSE 1915-02-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SWOBODA HEINRICH - LDST.I.R. 25 1915-03-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SWOBODA JOSEF PION. P.B. 9 1915-03-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZABO JOHANN JG. F.J.B. 24 1915-04-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZABO SAMSZON INF. I.R. 62 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZARANIUK LUC INF. L.J.R. 33 1914-12-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZEDLACSEK JOHANN JG. F.J.B. 24 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZEDLAK ISTWAN HONV. L.I.R. 12 1914-12-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZELIGA KASIMIR JAN INF. I.R. 30 1915-04-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZEMANCZO ANDREAS GFT. I.R. 66 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHIRMER A. JÄGERZ.PF. 3. ES. JÄG. R. Z. PF. 13 1914-12-24 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHUBERT B. ARM. SOLDAT 5. K. ARM. BATL. 37 1915-05-08 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHWITKOWSKI F. - - - - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SENPPMANN RUD. - 6. J. R. 59 1914-11-14 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STAMM G. UNTEROFFIZIER 1. K. INF. REG. 18 1916-01-01 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STROHSAHL THEO MUSKETIER 1-7 K. INF. REG. 149-7 1914-12-20 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - De facto I.R. 147. Zmarł w szpitalu 1914-12-23
SZEPON O KRIEGSFRW. 5 K. INF. REG. 150 1915-01-11 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHINDLER FRIEDRICH PIONIER - 1915-08-18 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHINDLER WILHELM UNTEROFFIZIER - 1915-05-02 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHOLTÜSSEK ERNST JÄGER - 1915-07-16 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHUBERT HERMANN LANDSTURM - 1915-03-03 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHWALBE ADOLF FELDWEBEL - 1915-12-15 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SIGUSCH AUGUST UNTEROFFIZIER - 1915-08-14 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SOBANSKI BERTRAHM VIZEFELDWEBEL - 1915-07-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
STRULIK HERMANNV JÄGER - 1914-09-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHINDLER ARTHUR FLUGZEUGFÜHRER INH. D. E.K. II U.D. ANH. FRIEDR. K. 1918 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1895-02-24 - -
SYGUSCH WILHELM UNTEROFFZ. LANDST. BATL. KREUZBURG 1915-03-23 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1870-01-20 - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAFONKIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-04-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAKIS KARL RUSS.SOLDAT - 1918-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAMARKOW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAWIELOW [WA]SILI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHEWNEROWSKI JOSEF RUSS.SOLDAT - 1917-04-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHGUTOW ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-05-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHI? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHUKOW JAKOB RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SEITGARIAJ? BAHTYGAREI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SEMIONOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1917-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SERGEJEW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SERKOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKUTEL OSIP RUSS.SOLDAT - 1917-10-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SMIRNOW MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOKOLNIKOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1918-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOLU?? ALEX. RUSS.SOLDAT - 1918-02-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SORBIA MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1917-04-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOSINSKI PIOTR RUSS.SOLDAT - 1918-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOWINKIN MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STA?? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SULAJEW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1917-05-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SYKUT MOISEJ RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZABUN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-12-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZADRIN DIMITRIN RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZAGOWELTINOW BAGALTIN RUSS.SOLDAT - 1918-02-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZAKINIS KONST. RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZCROKIN NIKITA RUSS.SOLDAT - 1917-07-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZEMIAGNI IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZOLDIAKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-09-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZUSZAROW AKSEMI RUSS.SOLDAT - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZYTEK ?ENTY RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SACHER WIDRIN - - 1916-01-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SADZIK FRANZ - - 1917-06-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1874-10-25 - -
SAMOYCLEF NIKOLEY - - 1916-03-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCAPOWAL PAWEL - - 1916-08-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SCEWCZUK VAZYL - - 1915-01-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHELIGA FRANZ - - 1916-11-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHELIGA PAUL - - 1918-11-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-12-05 - -
SCHLOSSAREK PETER - - 1915-11-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHMUL STANISLAUS - - 1915-01-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHRAMEK WIKTOR - - 1919-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-28 - -
SCHUKOW STANISLAW - - 1916-09-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
SCZEZENKO MOTOEY - - 1916-03-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-09-16 - -
SIDJKO GRIGORI - - 1916-11-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1877 - -
SINIHIN IWAN - - 1916-04-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
SKRIABIN NIKITA - - 1916-07-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKRZIPEK PETER - - 1916-05-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKURATOW JEGOR - - 1916-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SLONINA IGNATZ - - 1917-12-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-10-20 - -
SMIERINNOW ALEXEI - - 1915-11-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOBTZIK PAUL - - 1918-10-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOBZIK AUGUST - - 1914-11-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOIKE JOSEF - - 1915-12-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOLKE JOSEF - - 1914-12-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOROKNI IWAN - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SPASIANOW ROMAN - - 1916-04-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
SPATOW IWAN - - 1915-06-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-08-28 - -
STANEK JOSEF - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STEFANOWICZ RADOLKO - - 1916-05-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
STOYANOWICZ ABRONN - - 1916-08-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1872 - -
STYRNOL JOHANN - - 1919-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1901-11-21 - -
SUBCINKO SIMON - - 1915-08-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
SUSCYLO MARTIN - - 1914-11-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZAKIEROW MIRDOHLT - - 1916-01-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
S? FRIEDRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S? PETER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S???S?K EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAUER JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SAUER RICHARD - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHATLARZ EDUARD - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHENDZIELORZ AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHIFFCZYK BRUNO - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHIFFCZYK VINZENZ - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHITTEK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHLAPPA JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHMEIDUCH VINZENT - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHMIDT WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHNEIDER RICHARD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHOLTYSSEK PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SEIDEL AUGUST - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SENDOBRY ATHANASI - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SIMON THEODOR - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKIBA PAUL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKOLIK HERMANN - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKORKA THOMAS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKORUPPA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKORUPPA WILHELM - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKRZIPCZYK HERMANN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKRZYPIERZ JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKUBATZ PAUL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SLOTTA STEPHAN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SMANDZICH JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOBO? ? - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOBOTTA ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOCHA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOWA ALEXANDER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOWISCHLOK PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SPYRA JOSEPH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STACHULLA MAX - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STANIENDA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STANIENDA PETER - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STARON PAUL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STASCH PAUL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STEPHANICK HEINRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STRZIBNY ENGELBERT - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STUDLIK PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STYPA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUCHANEK EMIL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SPYRA KARL - - 1917-04-17 St.Quentin Bytom VII miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-01-26 BYTOM Grób rodziny Spyra
SCHAMUHN AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHEIL KURT - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHEUNEMANN ERWIN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHMALZ GEORG - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHÜLKE ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHULZ ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHULZ HUGO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHULZ PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHULZ WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SILL FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SIMON MAX - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
STÖWER ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SANDER WILHELM RUSS.KNABE FLUCHTING 1916-06-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHANZ WILHELM KORPORAL K.U.K.F.A.R.2/2B 1917-03-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHENK FRIEDRICH RESERVIST 1.E.B.J.R.58/2K. 1915-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHLOCH FRANZ GRENADIER 2.GREN.R.3. 1915-09-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHLOSSER JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.9/32 1917-11-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIDT WILHELM UNTOFFZ. J.R.83/11MK 1915-09-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOBER ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.11/4 1917-02-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOLZ FRITZ MUSKETIER R.J.R.271/2K 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHWARZ KARL ERS.REKR RES.DR.R.4/3E 1915-08-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SEIBST OSKAR LDSTRM K.K.SCH.R.10 1917-08-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SIROPIATOW TIMOLET - J.R.79.12ROTTE 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SKORUPPA JOHANNES LST.REKR ET.FP.KOL.20/20 1915-10-10 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SKRYPALOW MICHAL RUSSE S.J.R.20/10 1917-05-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SKWARZ JOHANN ZIVIL ARBEITER K.U.K.J.R.90/15 1916-03-24 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SLABA LUDWIG LDSTRM K.K.SCH.R.17/3 1917-03-29 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SMYRNOW PAWEL RUSSE - 1915-11-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SOKOLOW MICHAEL RUSSE J.R.408/12A.A 1917-04-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SOLINSKI ANTON JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/9 1917-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STEPANENKO KOSAR - JNF.RGT 1916-03-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STUMBERGER FRANZ JNFANT K.U.K.J.R.58/7 1915-09-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SUCZAVAN JVAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.22 1916-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SUDENN FRITZ FAHRER FSPR.A.32.B.K. 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SÜSS EMIL RESERVIST R.J.R.232/5K 1915-10-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SZECSI ANTAL HONVED K.U.H.J.R.19/2 1917-05-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SZUFRANIEC JOSEF MUSK 9/ I.R.352 1916-03-28 - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
SALA LUDWIG INFT. L.I.R. 16 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.72
SAMAK ANDREAS HONV. H.I.R. 15 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.79
SATEK VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.27
SCHRAMKO PAUL PIONIER PION. BAON. 5/5 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.50
SEZAR VRANA JAGER B.H.I.R. 4 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.25
SIAMAC ALEXANDER SAN. SOLD. SAN. ABT. 10/2 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.45
SIMON ALEXANDER KPL. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.42
SIMONKA KAZNEC ERS. RES. I.R. 48 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.28
SOSNOWIEC THEOFIL INFT. L.I.R. 31 1915-03-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.13
SUDER JOHANN INFT. L.I.R. 16 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.24
SZEKIERKA JANOS - - 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.4
SAIFOK ANDREAS INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.1
SETKA JUZE INFT. B.L. I.R. 4 1915-01-02 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.34
SITEK JOHANN KUTSCH. TRAIN 1914-11-22 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.6
SMUTNY FRANZ VIZE WACHTM. L.G.K. 2 1914-12-17 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.42
SURDYKA VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.31
SALAMICH M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALIC P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALIS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SALISONI G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SAMIETZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SANDAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SAWICKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SĄDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SĄSIADEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHCZERBAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHEREBURYK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHLAMERT H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHLEEF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHLEIFER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMID A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIEDT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOLDUBAN L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOLL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOLZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOSTAK B - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHUCH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHWED - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SECHOWIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEDA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEFFER I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEIDELHUBER N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEIDLER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEMLA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SENYSZYN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SERGYAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SIMEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SIMHOFER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SINTEREG J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SITTEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SIWACZUK I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKALKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKOPAL C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKRAKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKRIPA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKRIWANEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKRZYNSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKVARKA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SLABY P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SLADEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SLAVIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SLIMAKOWSKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SLIWKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SLYPUŁA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SŁABY I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SŁOWUSZCZUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SMOŁKA J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SMULEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SNIEGON K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SNIEŻYK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SODZAWICZNY P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOMCZYK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOMMENMAYER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOMNER G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOVA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SPARA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SPELL E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SPERLICH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SPIHA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STACEL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STAIBER R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STANAV A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STANEK G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STARMACH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STARNAŁA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STAROSTKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STAVEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEC F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEFANOWICZ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEFFAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEFFEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEHLE P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEISKAL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEKLA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STESZEK V - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STORF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STRATON P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STRUGAR A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STRYCEK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SUNKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SURDEL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SURMA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SUROWKA J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SVAB J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SVOBODA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SWIDEREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SWOBODA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SYMOWERSK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZAKACZ G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZALBOT P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZARZAŁA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZAWŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZERBATY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZERBOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZOTKA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZEBESTA B - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZEKEL L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZORS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZOTKOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZTOJAN - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZWEC H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYNDLER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYOHINA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHAFFARCZYK JOHANN GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEIING HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEIMANN FRIEDR. GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLENKER PAUL KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIECKE PAUL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNEIDER JOHANNES GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT ERNST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPICKERMANN JOSEF - PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRAUB JAKOB - - - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SA?ES??KI - - - 1915-06-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SABINTIEW IWAN - - 1917-02-01 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SADIKOW ANTONI - - 1919-12-04 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SAJKA TAT?? - - 1914-03-19 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SAJKOW PAWEL - - 1916-12-13 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SENGI ALEKSY - - 1914-08-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SKOR - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SPANIN - - - 1917-04-12 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
STEPE??S - - - 191?-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
STOLIAN??? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SZARY - - - 1918-04-03 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SANDOR ISTVÁN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-02-16 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SAVIC MAKSIM INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1891 - -
SCHILETER FRANZ LDSCH. K.K.I.SCH.R. 3 1915-01-08 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHNEIDER EUGEN SCH. K.K.L.SCH.R. 2 1915-01-19 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SEDLAK ALOIS SCH. K.K.I.SCH.R. 2 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SEMENIUK DEMETER JG. K.U.K.F.J.B. 32 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SERICEK recte LEVICEK FRANZ KAN. K.U.K.F.K.R.17 1915-03-02 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SIKINIC PERO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
SMOLA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 55 1915-02-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SUTJOK ISTVÁN INF. K.U.K.I.R. 15 1915-01-02 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SVETINOVIC PAVAS INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
SZABO JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SZELAKI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-02-15 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SZÖKE JOHANN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SLADEK JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SŁADCZYK LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
STOKŁOSA FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZARY JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZOTKA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZOTKA KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYBROCHA KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZEBESTA RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZNAPKA STEFAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZPOCZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZWEDA FRANCISZE3K - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZWEDA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZWEDA PAWEŁ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
ŚWIATŁOCH JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
ŚWIERKOT FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SALON ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
STAFIEJ ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SWIERKOT JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZERMAŃSKI RYSZARD - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZNEPKA FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZNEPKA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SUCHOŃ ANTONI SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYGIEŁ JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SANDER HERMANN - - 1915-08-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SAWADE GUSTAV - - 1917-07-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SAWINSKI GUSTAV - - 1918-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHAFER HEINRICH - - 1914-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHÄFER GUSTAV - - 1917-07-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER RICHARD - - 1916-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER PAUL - - 1918-02-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHLIEBAT LEOPOLD - - 1917-03-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHRECK HEINRICH GEFRT. - 1918-09-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1896-02-18 - POMNIK
SCHRECK HEINRICH - - 1915-03-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK HEINRICH - - 1917-01-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK ROBERT - - 1916-07-04 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHULZ GUSTAV LANDSTURMMANN 3 KOMP. RES. INF. REG. 184 1918-07-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHULZ OSKAR HUSAR 1 HUS. REG. 18 1919-04-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHUTZ HERMANN - - 1915-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SEIDEL FRIEDRICH - - 1916-08-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
STEINBART PAUL - - 1918-03-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEINBART WILLI - - 1918-05-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEUKE WILLI - - 1918-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
STRAUCHMANN AUGUST - - 1915-08-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
STETKIEWICZ FRANCISZEK - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SALSKI JÓZEF - - 1915-07-15 LIPNICA MUROWANA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STETKIEWICZ STEFAN - - 1918-09-05 - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1889-??-?? - -
SERBIN NIKOL WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 7K 1915-02-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHILKE AUG WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 1KP 1915-02-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SORDON ROCHUS WEHRMANN LDW.INF.REG. 11, 3KP 1914-12-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STRENK FRANZ LANDSTURMMANN 82 LDW.INF.BRIG. SULZ I/E 1916-09-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZEWCZYK JOSEF WEHRMANN LDW.INF.RGT 46, 12KP 1915-03-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHWÖBEL VAL. - 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1916-07-02 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SPYCHALLA STANISL. LANDSTURMMANN ERS.TRAINABT. 6, 2ESK 1916-11-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SIEDLACZEK WIL. WEHRMANN 2 WESTF.LDW.INF.BTL. BRESL., 7KP 1915-02-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHRÖTER GUSTAV TRAINFAHRER TRAIN RS.ABT. 5 1915-03-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHAUER KARL LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL, 4KP 1918-07-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STUMPFE ADOLF SOLDAT ERS.PFERDE-DEPOT XIX A.K. 1915-11-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SENGESPEICK OTTO LANDSTURMMANN STR.BAU.BTL 5 KP. A.GR WOYRSCH 1915-03-20 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SEMPF ERNST GEFREITER LDW.INF.R. 37, K10 1915-02-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STEINBACH JOS. - 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SPEER WILHELM LANDSTURMMANN SANIERUNGSKOM.DO STRADOM 1918-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SKORNIAK STAN. WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 7K 1915-05-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SKROBATZ RENNATY FAHRER OEST.FUHRP.KOL 10 1915-05-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SANDOR IGNATZ ERSATZ-RESERVIST K.K.INF.RGT 62, ERS.BATL 1915-04-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHMIDT LEONH LANDSTURMMANN UMLADE.KMDO STRADOM 1918-07-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SANDER SIMON LANDSTURMMANN 3 LDST.INF.BATL. METZ XV/2, 3KP 1917-10-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHMEIDUCH VINZ. WEHRMANN LDW.INF.RGT 23, 5K 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHOMBERG ANT. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22,12K 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SACK OTTO SOLDAT LDW.INF.RGT 133, 12K 1914-12-06 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SIKORRA JOHANN WEHRMANN 3 WESTF.LDW.BATL, 4KOMP. 1914-12-27 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SREMSKI CÄSAR - FÜS.GREN.RGT.K.F.I./4 OSTPR/ N-5, 12KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STANDTKE RICH. WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 8K 1914-11-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHEER DANIEL FELDWEBEL LDW.INF.RGT 46, 12KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STIEGER RICHARD UNTEROFFIZIER LDW.KAV.RGT1/3E 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHOPPE KARL UNTEROFFIZIER INF.RGT 156, 7KP 1914-08-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SIKLODY JOSEF TRAIN-SOLDAT K.K.TRAIN-DIV 723 ES 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHUBERT ERWIN WEHRMANN FUSSARTL.MUN.KOL 3 D.BRED 1914-12-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SÄNGER KURT RESERVIST LDW.INF.RGT 133, 3KP 1914-12-30 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SITNER ARNO UNTEROFFIZIER LLDW.INF.RGT 107, 8K 1914-12-11 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STELTER EMIL ALB. - ARBT 13 SCHANZKP. 4 ZUG III ABSCHNITT 1915-02-07 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHUMANN MAX - LDSTMLDST.INF.BTL STRIEGAU VI/212K 1915-01-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHIMSCHAL JOH. ZIMMERMANN - 1915-02-11 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHOTT ANDREAS - 2 ARBTKOMP 1 KOL DEER A-G.WOYRSCH 1915-02-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHIECK OTTO LEUTNANT LDW.INF.RGT 107, 1KP 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STAWICKI FRANZ WEHRMANN 3WESTF.LDW.BATL, 4KP 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHILK HERM. KANONIER 2 OB..SCHLES.FELDART.RGT 5/4EB 1915-01-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHATTE ERNST GEFREITER LDW.INF.RGT 7, 11KP 1915-02-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOCHA OTTO WEHRMANN LDW.NF.RGT 7, 4KP 1914-01-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOPCZAK STEFAN SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
STASIAK LEON SZEREGOWY / POLAK - - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SULIMA JAN SZEREGOWY / POLAK 27 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
ŚLIWIŃSKI BOLESŁAW PLUTONOWY / POLAK - - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SZMIT TOMASZ - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SACH IWAN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SANIAKOWICZ MAKARIJ SAPP. RUSS.S.B. 21 1915-01-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SASICKIJ ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHALAJ ERNO ÖST. KR. - 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHÖN FRANZ LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SELBICZ JOSEF JOHANN - ÖSTERREICH KRIEGER 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SIMOROW FIODOR INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SMETANA WILHELM OFFZ.D. K.K.LDW.I.R.15 1914-10-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STAFFL ANTON INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STEDLIK MARTIN LDST.INF. ÖSTERREICH KRIEGER 1915-05-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOURAĆ WALENTIN INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SURUPOW ANDREJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZCZEPCZUK ONUFRIJ INF. RUSS.I.R. 11 1915-02-21 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZERIMET NIKITA INF. RUSS.I.R. 19 1914-12-25 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZEWCZENKO IWAN INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-13 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZKUCIK FRANZ LDW.INF K.K.L.I.R. 31 1915-05-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZMAGUN SYLWESTER ART. RUSS.ART.BRIG. 32 1915-01-30 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHACHTSCHNEIDER OTTO - - 1915-03-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHIEFELBEIN OTTO - - 1916-05-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHIESSMANN GUSTAV - - 1914-01-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
SCHLEY ERICH - - 1916-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHMIDT HERB. - - 1918-04-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915-08-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SCHWANZ HERMANN - - 1915-09-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STARK OTTO - - 1918-03-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STEFFEN GUSTAV - - 1914-12-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STOSS FRANZ