Nazwisk w bazie na literę S: 9321

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SAWIELOW [WA]SILI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHULZ [M]AX KANONIER E 2 GARD. FUSSART. R. 1919-02-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1900-01-13 - lapidarium
SĘKOWSKI 'PRAWDZIC' ZYGMUNT JAN LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STELMASIEWICZ ZYGMUNT LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
STASZKIEWICZ ZYGMUNT LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUSIAK ZYGMUNT SZER. P.P. POL. LEG. 1916-06-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STOBER ZELOW - 5.I.R18 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STANISŁAWSKI ZBIGNIEW SZER. LEGIONY POLSKIE 1916 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1888-10-13 - -
SWEREN ZAHARI GEM/ROSJA I.R.17 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SADOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SCHEZATOWSKI XAWER RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STOLZ XAVER RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEELMEIER XAVER UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-22 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1883-05-19 - -
SCHELLKOPF XAVER ERS.RES. B.I.R. 9 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALK XAVER RES.INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHRALL XAVER INF. BIR 3 1915-05-01 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZKODA WŁADYSŁW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
STEFAŃSKI WŁADYSŁAW - - 1914 - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SWINIAREK WŁADYSŁAW SZER. 160 p.p. - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SOJ WŁADYSŁAW - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
SZUL WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SZYMANOWSKI WŁADYSŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STRUTZ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SZYMCZAK WŁADYSŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SASOR WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZELIGOWSKI WŁADYSŁAW - - 1915-06-01 - Pułtusk miasto, gm. Pułtusk, pow. pułtuski mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
STACHOCKI WŁADYSŁAW UŁ. 2 P.UŁ. 3 ESKADRON, 1917-06-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STRÓŻNIAK WŁADYSŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SIPRALA WŁADYSŁAW - - 1918-08-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SZYCHOWIAK WŁADYSŁAW - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STEFAŃSKI WŁADYSŁAW - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STAF WŁADYSŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SYPNIEWSKI WŁAD. SZEREG. - 1921-03-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
SZYMAŃSKI WŁAD. SZER. - 1914 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SZYSZKA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
STANISZEWSKI WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SMOLEC WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
STELMASZCZYK WŁ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
SIDUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SKWARA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SZCZUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SAWICZ WUKOGA GEM/SERBIA I.R.12 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHIFTAN WOLH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHUBERT WOLDEMAR MUSKETIER R.J.R.232/5K. 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
SCHNEIDER WOJCIECH - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 LUBASZ -
SZTAFA WOJCIECH ? 56P.PIECH.Z. 1916-08-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SZAFRAN WOJCIECH - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
ŚWIATŁOWSKI WOJCIECH - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ŚWIATOWIEC WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SOBOTTA WOJCIECH - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SULA WOJCIECH - - 1914 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SZYMAŃSKI WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SIENKNECHT WOJCIECH - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SARBINOWSKI WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
SZREDER WOJCIECH - - 1918-07-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SEWCIK WOJCIECH - - 1915-07-09 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - tablica żeliwna
SPYCHAŁ WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
ŚLĄSKI WO. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 Ziemnice -
SCHERPING WLTER UNTOFFZ.  1 GARDE.DAG.R.  1914-10-02 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SEMJONOW WLAS GEM/ROSJA GR.R.1 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SOBATOWIC WLADISLAW INF. L.J.R. 16 1915-07-16 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - tablica żeliwna
SADUS WLADISLAUS INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZEPANOW WLADIMIR INF. RUSS. I.R. 7 1914-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHIWOTIC WLADIMIR GEM/SERBIA I.R.9 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SACHAROW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.324 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STANICZ WLADIMIR GEM/SERBIA I. R. 6 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888-09-08 - -
SCHIWKOWITSCH WLADIMIR SERB. I.R.2 1916-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
SGURETZKI WIZENTI GEM/ROSJA I. R. 31 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SŁUSZKIEWICZ WITOLD - - 1914-08-31 KRASNE Sanok miasto, gm. Sanok, pow. sanocki podkarpackie - - -
SUCZINSKI WINZET - - - - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
STROTZEK WINZENT - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SWIERZZY WINZ. - - 1918-08-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
STIBLINSKI WINCENTY SZER. 193 p.p. 1917-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
STRÓŻYK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
STACHOWSKI WINCENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SADOWY WINCENTY - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SULEK WINCENTY - - 1918-05-31 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1890-07-17 - -
SZWAJNOCH WINCENTY - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SZOŁTYSIK WINCENTY - - 1916-08-16 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
STATULEWICZ WINCENTY SZER. 108 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STACHOWIAK WINCENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
ŚWIERSZCZ WINCENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SAWALA WINCENTY - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
ŚMIEJA WINCENTY - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SURMA WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SZCZYGIEŁ WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SŁUPIK WINCENT - - 1918-03-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-02-13 Ornontowice -
SZCZELINA WINC. CHOR. - 1915 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SMOLONINOW WIMIAMIN GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STOJBERGER WILMAR - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STEINBACH WILLY KANONIER F.A.R.209/18 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SEIDEL WILLY - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
STUMPF WILLY GEFREITER 7 KOMP. INF. RGT 30 1914-12-14 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHUBERT WILLY ERS. RES. L.J.R. 153 9 K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHADE WILLY VIZEFELDW. INF. REGT. 118 1916-06-09 - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHWEMBER WILLY MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHÜNHOFF WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEFFEL WILLY RES.WEHRM. KPGRZF 3 1915-05-08 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
SEIFERT WILLY - GARDE FUS.8.KOMP. 1916-10-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-06-02 - -
SCHODE WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWALM WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIMON WILLY - - 1917-06-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SINGER WILLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STERNAU WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUBERT WILLY - - 1916-02-29 MONTFAUCON Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1891-06-24 - -
SCHNORRBUSCH WILLY - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHULTZ WILLY - GREN. REGT. 3 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT WILLY - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHEU WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SUEL WILLY GERFEITER 1 K. GARD. REG. ? 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHIEFER WILLY ERS. RES. J.R. 78/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
SEIDENSCHWANZ WILLY - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SCHEEL WILLY MUSK. 8. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT WILLMAR UZ. FELDLT. - 1915-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT WILLIBALD - - 1916-05-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHLENSOG WILLIBALD - - 1918-04-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SEDLAG WILLIBALD - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHAFFERUS WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHRODEK WILLI - - 1916-10-16 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SEIFERT WILLI SERGEANT INF. REG. 6 1918-11-01 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHMIDT WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÜLLER WILLI - - 1918-10-11 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
STOLZ WILLI - - 1914-12-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SAND WILLI - - 1917-03-02 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SCHRANK WILLI GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWIETHAL WILLI - - 1916-07-07 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
STEINBART WILLI - - 1918-05-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SOLDNER WILLI - - 1916-02-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHAFER WILLI - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILLI - - 1916-12-27 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHÄFER WILLI - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILLI FLUGZ. FÜHR. UNTFFZ. - 1918-??-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - MIESIĄC MIĘDZY 01 A 05
SCHOLZ WILLI - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHUHMACHER WILLI - - 1917-06-09 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
STROFS WILLI - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SAMSE WILLI - - 1920-03-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-11-30 - -
SELL WILLI - - 1918-04-11 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
STEUKE WILLI - - 1918-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHONFELDER WILLI - - 1914-09-02 SEDAN Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
SIMON WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÜTTKÄKER WILLI MUSKETIER - 1917-10-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
STELZER WILLI - - 1915-09-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-24 SAGAN -
SCHULZ WILLI - - 1914-09-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHOODT WILLI MUSKETIER - 1918-10-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
SCHIFTAN WILLHELM - - 1917-11-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHÖLZEL WILIBALD KRIEGSFREIW. 5-ESK.LEIB-KÜRASS.RGT. 1 1914-11-28 - Suchoczasy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STEGEMANN WILH[HELM] - - 1918-09-24 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ WILH[ELM] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHRŐDER WILH[ELM] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1915-03-15 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
SLABY WILHELM - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SKODZIŃSKI WILHELM WEHRMANN L.J.R.6/2K(?) 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SCHNEIDER WILHELM WEHRM. RES.INF.REG.213 3.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SCHINDLER WILHELM UNTEROFFIZIER - 1915-05-02 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
STUCKE WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1919-01-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHUR WILHELM LDSTM. - 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STEINAU WILHELM SZER 8.J.R.21 1914-11-17 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHUBERT WILHELM - - 1915-10-06 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHEPS WILHELM - - 1914-12-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STRANZ WILHELM GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMITZ WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1915-05-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEINHOFF WILHELM LDSTM. - 1915-08-07 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHÄFER WILHELM WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWAB WILHELM FUSILIER FUSL.RGT.122/11K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHANZ WILHELM KORPORAL K.U.K.F.A.R.2/2B 1917-03-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STEINER WILHELM - - 1917-08-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHILLING WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SMETANA WILHELM OFFZ.D. K.K.LDW.I.R.15 1914-10-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SIM WILHELM RESERVIST FÜSIL.R.122/3K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SYGUSCH WILHELM UNTEROFFZ. LANDST. BATL. KREUZBURG 1915-03-23 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1870-01-20 - -
SCHMIDT WILHELM UNTOFFZ. J.R.83/11MK 1915-09-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STAHLBERG WILHELM - - 1916-07-14 im Inlande Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SCHWERDTNER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHADE WILHELM UT.OFFZ. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STAHN WILHELM - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHURMANN WILHELM RESERVIST - 1914-11-30 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STELTEN WILHELM ERS. RES. RJR 219/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SURMA WILHELM - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
STEINER WILHELM VICEFELDW. - 1914-12-15 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUSTER WILHELM SZER 1.82 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIEBERT WILHELM KRIEGSFREIWILLIGER 9 KOMP. INF. RGT 231 1914-12-16 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SLUYTER WILHELM - - 1915--07-17 B. MASTOMENCZE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SADDELER WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHLASSUS WILHELM - - 1915-12-07 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SEECKER WILHELM - - 1914-09-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SPEER WILHELM LANDSTURMMANN SANIERUNGSKOM.DO STRADOM 1918-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SLOMEYER WILHELM - - 1918-08-27 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SPEER WILHELM - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SMOLARCZYK WILHELM - - 1916-10-02 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
STIFFEL WILHELM - - 1915-03-15 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOMMER WILHELM PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOUČEK WILHELM INF. I.R. 36 1915-04-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHIMMECK WILHELM - - 1916-02-10 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SAIDEL WILHELM - - 1914-09-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891-04-10 - -
SEHLHORST WILHELM UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFFEN WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRADEN WILHELM RES. - 1915-08-09 VERDUN Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STEIN WILHELM - - 1916-11-09 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SCHLOTEN WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STRYSIO WILHELM - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
SEIDEL WILHELM - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STAROSKE WILHELM - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SALOMON WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
SZNYTA WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHULTE BACHOLD WILHELM MUSK. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-06 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SELL WILHELM UNTEROFFIZIER 9 K. 34 INF. REGT 1914-08-28 - Mierki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STAHNKE WILHELM RES. RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STACHOŃ WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STURM WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SKLORZ WILHELM - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDT WILHELM MUSK. - 1917-09-09 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SZENDERA WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SKOBEL WILHELM MUSKETIER L.J.R.19/7K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SHAWEL WILHELM - JAG.BAT - 19 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMOLLING WILHELM MUSKETIER 8 KOMP. INF. REG. 398 1918-03-27 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SEIDEL WILHELM - - 1916-07-09 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
SANDER WILHELM - - 1918-07-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHATTKOWSKI WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STOCKLER WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHMÜCKER WILHELM - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-02 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1877 - -
SERWOTKA WILHELM - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
STACH WILHELM GEFREITER - 1918-09-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1891-06-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 96
SCHAREINA WILHELM WEHRM. J.R.146/4K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHUDDE WILHELM - - 1915-02-02 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
SEPELT WILHELM - - 1919-09-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHWEER WILHELM MUSKETIER J.R. 78/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
SCHMALE WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STANIA WILHELM - - 1918-05-04 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMIDT WILHELM GEFR. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STRZADULLA WILHELM - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHLAUCHER WILHELM SCH. K.SCH.R. II 1915-01-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHMIDT WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SAUER WILHELM - - 1918-07-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHICHA WILHELM FŰS. - 1918-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SEMMLER WILHELM - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
STUMPE WILHELM - - 1918-03-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHEWIOR WILHELM - - 1917-12-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
STUMM WILHELM WEHRMANN L.J.R.46/5K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SCHÖPPING WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SÖLTENFUSS WILHELM WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SANDER WILHELM RUSS.KNABE FLUCHTING 1916-06-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STEFFENS WILHELM - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHIECHE WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STAHT WILHELM GEFR. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-03 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STEPHAN WILHELM - - 1918-04-18 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
STEINER WILHELM - - 1916-09-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHÄDLER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAMUEL WILHELM - - 1917-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
SCHEIDT WILHELM MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHWERDTNER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDT I WILHELM GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMITZ WILHELM GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINERT WILHELM GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIBT WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEINER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STREECH WILHELM - - 1915-05-17 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
SITTE WILHELM INF. I.R. 49 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STARKGRAFF WILHELM - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHOMÄCKER WILHELM UNTOFFZ. RJR 218/9K 1915-07-10 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SIEGMUND WILHELM - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÖNFELD WILHELM - - 1915-10-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-06-15 - -
SEECKER WILHELM - - 1914-11-17 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SILLIS WILHELM FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
SCHÄFER WILHELM UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAEGER WILHELM MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHNEIDER WILHELM ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1916-06-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHRODER WILHELM RES.UT.OFFZ. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHULZ III WILHELM MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAWELL WILHELM - P.R.I.B. 19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SLUZALEK WILHELM - - 1918-12-03 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHIEWEK WILHELM GEFR. - 1915-06-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULTZ WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHALLER WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHIRGE WILHELM - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
STEFFEN WILHELM MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SYNOFZICK WILHELM Cywil zabity przez Rosjan - 1914 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHNIEGLER WILHELM - - 1914-11-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SPIEß WILHELM KÜR. KÜR.REGT. 3 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SYLLA WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
SCHIEMANN WILHELM - - 1915-02-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHREIBER WILHELM GREN. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SDUNCZICK WILHELM - - 1914-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAMPERA WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SPLETTSTOFFER WILHELM - - 19??-??-10 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
SCHILLER WILHELM - - 1918-09-02 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ WILHELM LANDSTURMMANN - ????-??-26 Feldlazarett Erscheni Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-11-27 - -
SKORUPPA WILHELM - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STEFEL WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SLIWA WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHMIDT WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - 1914-09-22 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STARO??E WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
SEIDEL WILHELM - - 1918-04-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWOCH WILHELM MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-04-09 - -
SONNTAG WILHELM MUSKETIER - 1918-05-04 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-03-12 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 95
SCHARTMANN WILHELM GEFR. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SPEER WILHELM MUSK. - 1915-09-08 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
SOMMER WILHELM MUSKETIER R.J.R 220/5K 1915-07-20 - Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie - - -
STRECKE WILHELM FÜS. - 1914-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
STEFAN WILHELM E.R.SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLORF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHICHA WILHELM GEFR. - 1919-01-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STRZYGA WILHELM - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
STREITNER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHWARZE WILHELM - - 1917-05-03 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STRYCZEK WILHELM - - 1917-04-04 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SIMON WILHELM MUSK. - 1915-01-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÜLLER WILHELM LDST.SCH. SCH.R. 30 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALK WILHELM - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STUMPF WILH. - - 1918-04-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEINER WILH. - - 1914-10-29 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIDT WILH. - - 1917-05-01 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEPHAN WILH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHULZER WILH. ?GSTR. - 1915-10-30 BIXHOFEN Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
SCHUBERT WILH. - - 1914-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARZ WILH. UNTERFFIZ.D.R 6.K.JNF.REG.61 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHMUL WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHRUTEK WILH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCH? WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHMÖE WILH. ULAN 2 ESK. UL. REG. 13 1915-01-11 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-11-24 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHIRM WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHULDT WILH. UFFZ. 9 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-22 - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1878-06-20 - -
SCHULZE WILH. GEFR. - 1914-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SAJONZ WILH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SYGUSCH WILH. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHWIDERECK WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STREIT WILH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STRAUSS WILH. KAN. - 1918-01-21 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - POCHOWANY
SCHNEIDER WILH. SCHUTZE M.G.K. 2 G.R.R. 1915-08-17 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OSTERWIECK, HALBERSTADT -
SACK WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMOECKEL WILH. - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STEINGRUBE WILH. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STEHR WILH. - - 1916-09-17 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
SAPPICH WILH. - - 1915-05-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
STUMPF WILH. - - 1918-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNABEL WILH. LANDSTM. - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SILWEDEHR WILH. ?GSTR. - 1914-11-03 BIXHOFEN Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SUKER WILH. - - 1917-??-04 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPRINGER WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STETTIN WILH. OBERJAG. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SATTLER WILH. LANDSTURMM. II L.J.B. BRESLAU I 1915-01-05 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHÖLZEL WILH. RESERVIST 3. B. FUSS A. R. 15 1915-01-29 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-12-16 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHL?NUS WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SEBASTIAN WILH. GEFREITER INF. REG.147 1915-08-?? - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SEIDEL WILH. - - 1916-02-27 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHELLER WILH. HORN. 2.I.R.148 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRECK WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWENKERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEDERSLEBEN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEYTT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUHMACHER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIFFERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRUCKMANN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWARTZ WILCHELM RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEDLACZEK WIL. WEHRMANN 2 WESTF.LDW.INF.BTL. BRESL., 7KP 1915-02-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZWARC WIKTOR - - 1918-01-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
STANKOWICZ WIKTOR ? ? 1918-09-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHRAMEK WIKTOR - - 1919-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-28 - -
SZOLA WIKTOR - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-04-05 Ornontowice -
SASZUCHIN WIK. - 30 P.P. 3 K. 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SACHER WIDRIN - - 1916-01-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHEJKA WIDOR - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SCHIWADINOWITSCH WIDEN GEM./SERB. I.R.8 1916-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SZWALA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
STEINICKE WERNER KRIEGSFRW. J.R.77. 9.KOMP. 1915-07-19 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
SCHWARZ WERNER SERGT. V F. REKR. DEP. 10 KAV. ABT. 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHÖNBRUNN WERNER - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
SCHULZE WERNER KRIEGSFRW. R.J.R.46/6K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SANDAU WERNER ERS. RES. L.J.R.19/3K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
SCHWARTZ WERNER GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHRÖDER WERNER OBERLEUTNANT - 1916-08-23 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHULZ WERNER VIZEFELDWEBEL LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLECHTWEG WERN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ WERM.? RESERVIST - 1915-05-15 LORETTOHOHE Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1881-02-06 - -
SOBOTTA WENZESL. - - 1918-03-24 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SEDLMAYER WENZEL? - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STEHLIK WENZEL SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠPAČEK WENZEL KPLO. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ŠIMA WENZEL LDST.INF. I.R. 18 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SOUMAR WENZEL INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SRAJER WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEEMANN WENZEL - K.U.K. I.R. 99 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SÁDLO WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠTUMPA WENZEL INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOUKUP WENZEL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOVANEC WENZEL LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SINDLER WENZEL CIV. KUTSCH. M.A.ABTL. 1 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SEBEK WENZEL KAN. F.H.R. 1 1915-04-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STEJSKAL WENZEL SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOLIN WENZEL GFT. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SMETANA WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STEINMETZ WENZEL UNT. OFF. PREUSS.R.J.R. 1/219 1914-12-23 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMOLIK WENZEL RES.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖENFELD WENZEL INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SÁGL WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SPIČAK WENZEL INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIDL WENZEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHAFFERHAUS WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SOHTSCHEK WENZ DT. - 1915-06-13 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - Napis na nagrobku - Nagrobek należy do Franz Bischoff (1810-1884) oraz Barbara z domu Scidel (1812-18850) z Kleszczowic (Kleschwitz)
SOBCZAK WAWRZYNIEC - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT IGNACEGO
SZYCHOWIAK WAWRZYNIEC - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SOBCZAK WAWRZYNIEC - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SERBIN WASYLIJ - IR 105 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAWOCZENKO WASYLI ZGFR. - 1915 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZOBLY WASYLI INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMKÓW WASYL INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIKOW WASYL - 8 P.P. 1 K. 1917-08-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SERANOW WASSILY GEM./RUSS. I.R.11 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STEPANOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.243 1916-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SELNZOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.304 1919-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SEMITKIN WASSILI GEM/ROSJA I. R. 207 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHEWLAKOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.208 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHIKIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.248 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHITOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.281 1917-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SINOWIK WASSILI GEM./RUSS. I.R.13 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHPULIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.6 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SAPERTOW WASSILI GEM./RUSS. F.ART. 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SKULKIN WASSILI GEM/ROSJA I.R.47 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SLESSAREW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 267 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SMIRNOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.312 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SALINSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. 106 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
SIMANOWITSCH WASSILI GEM/SERBIA I.R.14 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHIGAROW WASSILI GEM/ROSJA SCH.R.10 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHENOW WASSIL GEM/ROSJA I.R.109 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAIMAGOW WASILY ROSJA JNF.REGT.250.4.KP 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUWAROW WASILIJ - ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SAMSURA WASILI AUSTRIA - 1915-08-13 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SKOKOW WASILI RUSS. FEST.ART.BRIG.S.KP 1915-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SMARANDOJ WASILI SERGT./RUMÄN INF.REGT.67.2.KP 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STRACHOW WASILI RUSS. INF.REGT.211.9.KP 1915-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SYRANIENKO WASILI KPL. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SULIMENKO WASILI ST.SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 5 12 P.P. 1919-01-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZUBANOW WASILI ŻOŁNIERZ FORT.ARMII ROSYJSKIEJ 3 P.A 1917-08-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SIMIONOW WASILI UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.25.15.KP. 1915-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SITNIKOW WASILI GEM./RUSS. I.R.289 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SEDELNIKOW WASILI UTFFZ./RUSS. I.R.2 1916-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHACHTIN WASILI RUSS. INF.REGT.108.8.KP. 1915-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAPOSNIKOW WASILI RUSS INF.REGT.55 1918-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEROW WASILI GEM/ROSJA I.R.4 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAIREW WASILI GEM./RUSS. I.R.8 1916-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STANIKA WASILI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-01-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SAIZEW WASILI RUSS. INF.REGT.144 1917-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEREBRENIKOW WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 475 P.P. 1917-07-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZURSKOW WASILI GEM/ROSJA I.R.3 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STAROSTIN WASILI RUSS. ART..BRIG.53.5.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMIONOW WASILI UNTFF/ROSJA I.R.34 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOICA WASILE GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOJA WASILE RUMÄN INF.REGT.61. 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SPIRIN WASILE ROSJA ZIVIL.GEF 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SEMENOW WASIL APOLONOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZWIETA WASIL ULANE K.U.K. UL.R. 1 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SOBIELEW WASIL RUSSE TAUR.GREND.6  1915-01-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOLODNIKOW WASIL RUSSE MOSK.GREND.R.8  1915-01-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKIBA WASIL INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-21 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAIRASDEW WAROS GEM./RUSS. I.R.3 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SDUNJAK WALZOW GEM/ROSJA I.R.188 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
STRAUCH WALTHER - - 1918-04-02 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
STEINITZ WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUBERT WALTER - - 1914-12-03 PIĄTEK Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1885-01-25 - -
STEPPES WALTER KDTT.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWINTERT WALTER ERS.RES . R . J . R . 206 / 7 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STACH? WALTER - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 28 lat
SCHULZ WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SIEBELKORN WALTER MUSKETIER - 1915-05-13 Karpathen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SZMIDT WALTER SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SIMON WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEBERT WALTER - - 1917-10-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-12-28 - -
SCHLOBACH WALTER - - ????-07-21 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SELLKE WALTER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SCHMIDT WALTER PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMECK WALTER LTN. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHONWITZ WALTER - - 1915-06-13 PRZEMYŚL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
SCHILLER WALTER LDSTRM.  L.J.R. 13,9K.  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHWATZER WALTER ERS. RES. I.R. 20 / 1K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STRUNG WALTER GREN. KPGRZF 1 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
S?ARGARD WALTER - - wrz-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHUPPE WALTER - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SULLER WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
SCHMIDT WALTER - - 1915-05-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHROTSSERGER WALTER GEFREITER 9 K JNF REG 71 1914-12-05 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
STARKE WALTER GEFR. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STROMEYER WALTER LEUTNANT INF. REG. NO.15 1914-11-09 ABLAIN BEI ARRAS Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1892-01-09 - INHABER DES EISERNEN KREUZES IIKL.
STAYEN WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOENAWA WALTER - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SAND WALTER - - 1918-07-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SCHWARZ WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SOWART WALTER - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SOMMER WALTER UNTOFFZ. R.J.R.267/3K. 1915-08-09 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SCHEER WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SARAN WALTER LEUTAN. D. RES. 2. GRES. R. 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SEIDEL WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHULTZ WALTER UTFFZ. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STEINBORN WALTER FELDWEBEL 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-04-23 - -
SCHLICHTING WALT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SCHOLZ WALT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SALBORN WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STARGARD WALT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ŚWIĄDER WALENTY - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
STACHURA WALENTY - - 1916-06-24 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SIKORA WALENTY - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SIEBERT WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SIEJA WALENTY - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SZKLARSKI WALENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STAWSKI WALENTY - - 1914-08-30 Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SZYMANEK WALENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SZYMANEK WALENTY - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
STACHOŃ WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZCZYRBA WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STOURAĆ WALENTIN INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SIMON WALDEMAR MUSK[ETIER] - 1915-06-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT WALDEMAR FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBEK WALDEMAR - 2 R.J. 102 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCH__KNECHT WALDEMAR - - pa?-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SARNOWSKI WACŁAW LEGIONISTA 1 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SUNTA WACŁAW SZER. WP ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SŁOPOK WACŁAW LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STIBR WACLAW - K.U.K.PION. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŚWITALSKI WA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
SHAW W.H. 6264 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STIMPSON W.E. 5507 GUARDSMAN COLDSTREAM GUARDS 1915-01-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SPITZ W. KRFRW 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SZYMANKIEWICZ W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SACHSEN - HEIMER W. VIZEFELDW. FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STREMPEL W. UNTEROFFIZIER 4 K R INF R 226 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULZE W. RESERVIST 2 K INF REG 150 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SKRZYPCZAK W. - - 1920-03-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-04-13 Wijewo powstaniec
SEECKER W. - - 1915-07-03 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEERICH W. - - 1918-01-09 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SANDAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHWABE W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWARZ W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SPIEGEL W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
STILLER W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SLADEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHULZ W. - - 1918-08-09 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SPERLICH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHULZ W. - - 1915-03-15 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHIMPE W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SOMMERFELD W. MUSK. - 1917-06-03 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SOMCZYK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEIBERG W. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIDEMANN W. GREN. 3/G.G.R. 5 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - TAUTENDORF, RODA -
SCHAFER W. - 6. K. INF. REG. ? 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SZROM W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SÖLBECK W. MUSKETIER 5 K INF REG 152 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHRAMOWSKI W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHENKE W. - - 1915-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SKRZYPKOWIAK W. - - 1915-02-08 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1882-02-11 Wijewo -
STACHOWIAK W. MUSKETIER 12 K INF REG 146 1914-11-28 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULTE-BERGE W. - 5 K. INF. REG. 141 1914-11-24 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SCHWARTZ W. RES. 11 K. GARD. GR. R. 5 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SI??FEHL W. - - 1916-11-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SKRZYPCZAK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SPERLING W. SCH?? - 1916-??-13 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHÄFER W. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SALIS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STIMPSON W. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
SCHWIGON W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SOHRWEIDE W. FÜS. MOISLAINS 1914-08-28 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SYWAK W. SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SENYSZYN W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SHAW W. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
SCHIPP W. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SVOBODA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STELTER W. - - 1915-01-31 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STRYCHARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SIMSON W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SCHLIEPS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOTH W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
SZYMAŃSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SCHUBERT W - - 1917-07-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
SCHMIDT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEZAR VRANA JAGER B.H.I.R. 4 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.25
STOJANOVIĆ VLAJKO OFFZ. DIENER. K.U.K. B.H.I.R. 3 1915-01-12 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
STUHLER VITUS UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPARTI VITTORIO - - 1917-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-28 - -
SANTORO VITO SOLD. 68.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
STAUBER VINZENZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SATINSKI VINZENZ ERS.RES. I.R. 100 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEINER VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SURDYKA VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.31
SUCHANEK VINZENZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STAINSKI VINZENZ RES.INF. I.R. 100 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEINBACH VINZENZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVESTKA VINZENZ LDST.INF. IR 28 1915-03-21 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOCHOR VINZENZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKONSKI VINZENZ INF. I.R. 56 1914-11-23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SĘK VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEC VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STĚRBA VINZENZ INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SATEK VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-13 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.27
SVOBODA VINZENZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SKALICKY VINZENZ LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIFFCZYK VINZENZ - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZWAJNOCH VINZENZ GFT. IR 100 1915-05-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1889-09-24 - -
SOWA VINZENT - - 1917-06-17 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1900-07-18 - -
SCHILLER VINZENT - - 1917-08-16 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1898-05-11 - -
SCHMEIDUCH VINZENT - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHNELLER VINZENT - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SCHENDZIELORZ VINZENT - - 1916-09-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STROKOSCH VINZENT RES. - 1916-03-19 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOSCH VINZENT KAN. - 1918-10-08 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIKORA VINZENT - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SMOLARCZYK VINZENT - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SIEKIERA VINZENT - - 1916-03-19 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMEIDUCH VINZ. WEHRMANN LDW.INF.RGT 23, 5K 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHMOLKA VINZ. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
SABBATINO VINCENZO GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SMETAL VINCENZ INFANTERIST K.U.K. J.R. 10 1914-11-27 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
STYRNOL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SOBOTTA VINCENT - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SPITALNY VINCENT GEFREITER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1896-02-05 - -
STALINGER VINCENT FELDW/ROSJA I.R.36 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHRÖTER VIKTOR - - 1915-08-27 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIENCZAK VIKTOR SCH. SCH.R. 18 1915-01-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SALANGA VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMYKALLA VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEGMUND VIKTOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHATTANICK VIKTOR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1884-12-23 KÖNIGSHÜTTE -
SERNIKOW VIKTOR GEM./RUSS. I.R.317 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SKIBA VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SADOWSKI VIKTOR RUSS.ZIVILGEFT. - 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHEUTER VIKTOR FEUERW. K.U.K.FS.A.R.2/ 18 F.K. 1915-01-02 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHENDZIELORZ VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
SCHYMA VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SOPALLA VIKTOR - - 1917-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOLIN VIKTOR WEHRM. - 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
SCHRÖTER VIKTOR - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMOLARCZYK VIKTOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SLIWKA VIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
STOTKO VIKTOR - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
SPORK VIKTOR - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SITINA VIKTOR LST. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHILLER VIKTOR - - - - Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCZIRMOCH VIKTOR - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1874 - -
SCHRÖTER VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STRECHA VIKTOR GEM/ROSJA I.R.243 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHEINAR VIKTOR ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEYDL VIKTOR INF K.K. LDST. B. 214 1915-01-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SIEBERT VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHEREI? VIKTOR KRIEGSFREIW. INF.REGT. 137 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SLODCZYK VIKTOR - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SKIBA VIKTOR - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOCHA VIKTOR FAHNR. K.U.K.I.R. 36 1915-02-18 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMIRNOW VIKT. RUSS. KRIEGER 101 JNF. REG. 1914-11-23 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SACKUR VIKT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-01-18 - Rotunda i nagrobek
SCHLEWITZKI VIKT. - - 1916-07-31 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SENDER VIKT. - - 1918-04-12 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SAMALIS VIKENTE RUSS. ART. BRIG.29.1.KP. 1915-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SABLIK VICTOR JOSEF INF. I.R. 81 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHYGULLA VICTOR - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SZUROWICH VENDELIN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SERGSANT VENCEL HONVÉD 16/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKROBEK VENANTIUS - - 1918-09-02 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUCHOMIL VEIT RERS.JG. F.J.B. 16 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCEWCZUK VAZYL - - 1915-01-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SANDU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SBREANTA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAN VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SARDU VASILE GEM./RUM. GEB.A2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SIMION VASILE RUMÄN JNF.REGT.58.6.KP 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SMANDEK VALERIN - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SOBEK VALENZ - - 1918-09-27 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOBEK VALENTIN - - 1914-12-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-13 - -
SALAWA VALENTIN ÖST.UNG.SOLD. - 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHLESIER VALENTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIODLACZEK VALENTIN - - 1915-09-12 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STAMPOR VALENTIN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SOSCHNIK VALENTIN - - 1915-08-17 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SOBEK VALENTIN - - 1914-12-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STEIMANN VALENTIN RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
SCHYROKI VALENTIN - - 1918-04-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SOKOŁOWSKI VALENTIN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SURA VALENTIN - - 1918-03-21 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1890-08-24 - -
STABOLEPSKI VALENTIN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOBEK VALENTIN - - 1914-11-20 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHITKO VALENTIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOBER VALENTIN RES.KPL. IR 7 1914-12-15 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZCZESNY VALENTIN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN VALENTIN - - 1915-09-25 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHARSKI VALENTIN GEM./RUSS. LEIB.G. 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHELIGA VALENTIN WEHRM.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SIMUNC VALENTIN LST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.31  1915-02-12 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
STREITZ VALENTIN - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHAMPERA VALENTI - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
STEUER VALENTE - - 1917-07-31 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SMUDA VALENT. - - 1918-10-18 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHENDZIELORZ VALENT. - - 1917-05-14 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWÖBEL VAL. - 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1916-07-02 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SIEBERT VAL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SERCAN VAICU GEM./RUM. I.R.72. 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SZYPUŁA V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHENK V. VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SCHOTYSSEK V. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHMIDT V OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STESZEK V - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STĘPNIAK URBAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STEINACHER URBAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARI URBAN INF. I.R. 60 1915-03-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SUBIACHI UMBERTO CAP. ? .FANT. 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-15 - -
STEURER ULRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
STEURER ULRICH SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHENK ULRICH - - - - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SOUCEK ULRICH LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEURER ULRICH SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
SZIDISURAN ULIN SZER. FELD. R. 19.? 1915-02-23 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SABBATUCCI ULDERICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1827-06-02? - -
SCHILLING UDO KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOWIKOWSKI TYK. RUSS KRIEGER - 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SKLAR TYCHON RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-03-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STOICA TUDOR GEM./RUMÄN I.R. 40 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SANDU TUDOR RUMÄN INF.REGT.47.4.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STOICA TUDOR GEM./RUM. I.R.40 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SPINEON TUDA SZER. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SABANSCHIN TSCHEEHDIN GEM./RUSS. I.R.251 1916-10-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SZERNOW TRYFON SZRG. 9 / 9 P.P. 1916-09-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 772
SCHARABONOW TROFIM GEM./RUSS. I.R.212 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHEFTSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHEWSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 292 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHICHA TRAUGOTT GEFR. - 1918-03-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STAN TRAJAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SKACZ TRAFIM RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SARAVANJA TOMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZMIT TOMASZ - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SKOWRON TOMASZ - - 1914-10-10 - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SKRZETUSZEWSKI TOMASZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SKOCZYLAS TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
STANCO TOMASZ - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
SYCHTA TOMAS INF. I. R. 57 1915-02-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKOPENIUK TOMA ? ? ????-??-?? - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
SZOKIN TOMA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
SZIMECSKAS TÓDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 12 M.KIR.12 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-20 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
STOICA TODOR GEM./RUM. JÄ.R.2 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SACHARIA TODOR RUMUNIA JNF.REGT.48.9.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SANDU TODER RUMÄN INF.REGT.47.11.KP. 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STRASSER TOBIAS INF. I.R. 7 - - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
STUZMREIF TOBIAS INF. - - - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAIOTSOW TITS GEM/ROSJA I.R.117 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SYDORENKO TIOFYM - IR 124 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SIROPIATOW TIMOLET - J.R.79.12ROTTE 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SZILAJEW TIMOFIEJ RUSSE JNF.RGT.207 , 3.R.  1915-02-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SUCHAROLIN TIMOFIEJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 303 P.P. 1917-08-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SASCHIK TIMOFIEJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHUSKO TIMOFEŸ RUSS. INF.REGT.112.3.KP. 1915-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SENROW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHEBEJLA TIMOFEI RUSS. INF.REGT.116.16.KP. 1915-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHITILIN TIMOFEI RUSS. INF.REGT.41.11.KP. 1915-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUPAK TIMOFE GEM./RUSS. I.R.112 1916-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHILO TICHON GEM./RUSS. I.R.10 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SOBLEW TICHON INF. RUSS.I.R. 2 1915-02-12 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOMOW TICHON GEM/ROSJA I. R. 63 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SANITSCH TICHOMIR GEM./SERB. K.R.1 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ŠURÁN THOMAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHIELINGER THOMAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STASCH THOMAS - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SRAMEK THOMAS INF. K.U.K.I.R. 81 1915-02-07 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHIMSCHOL THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
STENZEL THOMAS - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
SCHEFFCZYK THOMAS - - 1917-05-19 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SPINRZYK THOMAS WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SOWADA THOMAS - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHMUCK THOMAS INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SLABIK THOMAS - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
STEINERT THOMAS - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SKOCZYLAS THOMAS SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-(11-13) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
STRYCZEK THOMAS - - 1916-11-30 Frankreich Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHEFFCZYK THOMAS - - 1915-01-08 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-11-03 - -
SMOLARCZYK THOMAS - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SCHIKORA THOMAS - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SPURA THOMAS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUSZLIK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SOPPA THOMAS - - 1916-07-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SKORKA THOMAS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKRZIPCZYK THOMAS - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SZYMANSKI THOMAS LDST.INF. IR 56 1915-03-16 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUGLIN THOMAS - LUFT.ESK. - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SINJOR THOMAS JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOBEK THEOPHIL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SOBEK THEOPHIL - - 1917-07-29 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SERZISKO THEOFIL VZFDW. - 1917-02-02 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOSNOWIEC THEOFIL INFT. L.I.R. 31 1915-03-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.13
STRICKER THEODOR - - 1915-08-02 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEIDEL THEODOR - - 1916-07-27 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHINDHELM THEODOR ERS.RES. I.R.1/167 1915-06-24 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHWANZER THEODOR - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
STAPEL THEODOR GFT. PRIR 46 1915-05-05 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
SCHMETKAMP THEODOR GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
STINN THEODOR KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOTE THEODOR - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SCHELIGA THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SMAŽINKA THEODOR KPL. I.R. 3 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STOKLOSSA THEODOR - - 1920-06-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHAN THEODOR - - ????-??-?? - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHEITZA THEODOR - - 1917-09-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
STOSIEK THEODOR - - 1914-12-21 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHEEPERS THEODOR - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
STANILEWITSCH THEODOR - IR 252 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
SEIDLER THEODOR PIONIER PION. BAT. NR1, 1 FELDKOMP. 1915-02-20 - Lipińskie wieś, mg. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - tablica pamiątkowa
SPILLER THEODOR - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHOLZ THEODOR - - 1918-08-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1887-02-18 - -
SIMON THEODOR - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SASSINEK THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SOMEK THEODOR UT.JG. F.J.B.30 1914-12-(11-20) - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLAPPA THEODOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLZ THEODOR - - 1915-09-25 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
STUMMER THEODOR GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMIECH THEODOR - - 1916-07-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOSCH THEODOR - - 1914-10-20 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOSNA THEODOR - - 1917-08-09 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SMUDA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SIKORA THEODOR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STERCZYK THEODOR - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHYROKI THEODOR - - 1918-10-14 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMITZ THEODOR - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHYNOL THEODOR - - 1915-10-25 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOWIK THEODOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SWIERZY THEODOR - - 1917 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHNUR THEODOR GEFR. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STOSIEK THEODOR - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SOMMER THEOD. UFFZ. LST.JNF.BTL. GNESEN 1915-01-30 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHLIECKER THEOD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWIENTEK THEO. - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHINDZIELORZ THEO RES. - 1914-10-29 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - POCHOWANY
STOTTKO THEO - - 1914 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
STROHSAHL THEO MUSKETIER 1-7 K. INF. REG. 149-7 1914-12-20 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - De facto I.R. 147. Zmarł w szpitalu 1914-12-23
SZCZEPANIK THADEUSZ SAPP. K.U.K.S.B. 13 1915-01-08 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SZCZEPANSKI TH. - - 1917-11-02 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LOWY -
STROZOWSKI TH. LANDSTM 2. K. LDST. INF. BTL. POSEN III 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SZTUKA TH. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SMERLING TH. MUSKETIER - 1917-03-27 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1891-12-21 Klein Massow-Maszewko obelisk
SCHMITZ TH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STANNIK TH KRIEGSFREIW. 1 K. ERS. B. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1888 - -
SCHATTON TEOPHIL MUSK. - 1916-08-05 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULZ TEOPHIL - - 1915-02-05 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
STOSCH TEOFIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIMSKI TEOFIL - I.R. 23 1914-12-05 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
SOBOTA TEOFIL - - 1915 - Solec I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHÄFER TEODOR UNTOFFZ RJR 220/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SZCZOGIEL TEODOR - - 1914-08-29 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SCHMDT TEODOR ST.KAN. 25 P.ART. 1916-05-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SOWA TEODOR - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SMIERDOW TEODOR - 3 / 169 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 899
SMIRNOW TEODOR SZRG. 4 / 454 P.P. 1916-09-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 771
SUK TEODOR SZER. - 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHÄTZ TEODOR - - 1915-03-09 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SEMMERLING TEODOR - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SWIRIDOW TEODOR INF.RUSS. I.R.195 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SKONTYNIOK TEODOIF INF. RUSS.ETP.HALB.KOMP. 128 1914-11-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SKIBA TEOD. - - 1918-06-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHIROW TEMOL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SKORZONE TELMAKO GEM/WŁOCHY ARTL.R.9 1919-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SOŁOGUBOW TATIANE JEMEL JANOWNA INF. RUSS.RES.B.28 1915 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SAJKA TAT?? - - 1914-03-19 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SAIKIN TARAS GEM/ROSJA I.R.204 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STAN TANASSE RUMÄN JNF.REGT.45.4.KP 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMEON TANASSE GEM./RUM. JAG.R.10 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SGAROJ TANASE RUMUNIA INF. REGT. 20. 4. KP. 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZŐDL TAMÁS HONVÉD 56.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZAFER TAD. - - 1915 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1894 - B. ucz. kl. VIII
SELLERS T.H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-11-02 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SMITTH T. 16448 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STARKEL T. - - 1914 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - B. ucz. kl. II
SIERPOWSKI T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SAMOCHWATOW T. INF.RUSS. I.R.123 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIKORSKI T - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
STOTKO SZYMON - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SKOCZYLAS SZYM. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STELMACH SZCZEPAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZCZERBAKOW SZCZEPAN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÓSTAK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SKÓRKA SZCZEPAN - - 1916-08-29 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
SOŁCZYKIEWICZ SZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SKRZYPCZAK SZ - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SERWEDIN SYRAFIN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOLDATOW SYPNEN - - 1915-01-04 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SWITALLA SYLWESTER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SZMAGUN SYLWESTER ART. RUSS.ART.BRIG. 32 1915-01-30 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SWIATWENKO SYLWESTER - IR 5 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SUZMIN SUNIAN SZER. J. R. 50 1915-03-24 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SARWA STOUDIN GEM./SERB. I.R.9 1919-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAMENKOWITSCH STOJAN GEM./SERB. I.R.2 1916-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STOIAN STOJAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STANISCHITSCH STOJAN GEFR./SERB. I.R.8 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANKOWIC STOJAN SERB.GEF. - 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SZABO STEVAN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SULTANA STERE GEF./RUM. I.R.3 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
STEINBACH STEPHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SUCHOWIAK STEPHAN MUSKETIER R . J . R . 46 / 4 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STANKO STEPHAN - - 1918-04-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SZCZEPANIAK STEPHAN - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SÖPRÜ STEPHAN HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SCHATTON STEPHAN - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHOLTYSSEK STEPHAN - - 1918-05-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHIPP STEPHAN - - 1919-02-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SLOTTA STEPHAN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STAWINOGA STEPHAN - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
STRYCZEK STEPHAN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SERNOW STEPH. RUSS. KRIEGER 61 JNF. REG. 1915-01-12 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
STRUTSCHENKO STEPAN GEM./RUSS. I.R.191 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STUBRI STEPAN ROSJA I. R. 83. 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SURNAJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.96 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAICZEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.268 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SERGEJEW STEPAN JNFANT.  J.R90  1915-01-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SAPSIN STEPAN ROSJA JNF.REGT.91.1.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHERTWIN STEPAN GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SAFANOW STEPAN GEM./RUSS. F.A.R.37 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SERGIEW STEFAN IGNATIEWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SLAMENTINOW STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SUPPAU STEFAN INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STANNIK STEFAN MUSKETIER FREIW. VOLKSWEHR 1919-04-07 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SVETAC STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SACHA STEFAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - POSEŁ
SADOWSKI STEFAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SOKOLEWSKI STEFAN INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIBAŁA STEFAN INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKIROS STEFAN ÖSTERR. INF. 3 K.K. I.R. 32 1914-11-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LAJOSMITZA -
STEFAN STEFAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SOLTESZ STEFAN SAPP. K.U.K. SAPP. BAT.6 1915-05-02 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARZ STEFAN WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STRASMENKO STEFAN RUSS. INF.REGT.210.2.KP. 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOSNOWSKI STEFAN UTFFZ/ROSJA I.R.108 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SOBALLA STEFAN GEFR. PREUSS.RES.IHF. RGT. 271 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
SCHAMAKRITZKY STEFAN UTFFZ/ROSJA I.R.230 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZABO STEFAN INF. I.R. 60 1914-12-19 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHARENBERG STEFAN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STRZALKA STEFAN - - 1915-10-10 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SOPCZAK STEFAN SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SZAFRAŃSKI STEFAN - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1886-09-17 Żywiec -
SÁSKA STEFAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SUKIENNIK STEFAN KAN. 3 P.ART. 1917-10-19 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SZYSZKIN STEFAN ROS. - - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SIENKIEWICZ STEFAN - - 1918-06-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SENFTER STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEHETT STEFAN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SIBOROW STEFAN GEM./RUSS. I.R.277 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SZABO STEFAN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEPTIRKEI STEFAN SERGT/ROSJA I.R.252 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SAIZEW STEFAN GEM/ROSJA I.R.149 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHLICHTING STEFAN GEFREITER I.R. 116 1916-07-18 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-01-24 HIRSCHFELDE -
SAMANEK STEFAN INF. K.K.L.I.R. 25 1914-12-11 - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SCHWARCZ STEFAN INF. I.R. 65 1915-01-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCZEMJAKIN STEFAN INF. I. R. 122 1915-03-03 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOFRON STEFAN INF. - - - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHENK STEFAN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STUPAWSKY STEFAN INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STASIAK STEFAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
STEFAN STEFAN GEM./RUM. I.R.3 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZNAPKA STEFAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SEBESTYLN STEFAN ÖST. INF. K.K. F.K.R. 36 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SEILER STEFAN LDST. I.R. 59 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STETKIEWICZ STEFAN - - 1918-09-05 - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1889-??-?? - -
SURKIASOW STEFAN - 6 / 12 P.P. 1916-09-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 756
SOÁS STEFAN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SWIENTEK STEFAN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1893-06-03 - -
SZASZ STEFAN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMA STEFAN RUM. I.R.41 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SILARU STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SEMIENCZUK STEFAN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZAFRAŃSKI STEFAN PLUT. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
STOCKY STEFAN PION.ZGSF. - - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SACHAROW STEF. RUSS. OFFIZIER LEIB. GARD. REG. LITAUEN 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SYMASSEK STEF. - - 1918-04-11 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SCHNEIDER STEF. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHIFKOWITSCH STANKU GEM/SERBIA I.R.15 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
STANIKO STANKO GEM./RUM. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STOJKOVIĆ STANKO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ŚWIERCZ STANISŁAW SZEREG. - 1918-03-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SAFIAN STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SIKORA STANISŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SOCHA STANISŁAW SZEREG. - 1919-07-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
SZOMBARA STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
ŚMIEŁOWSKI STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SKORUPIŃSKI STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STACHOWIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMANIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STRAUCHMANN STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SZCZYGIEŁ STANISŁAW - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOBUSIAK STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SARNA STANISŁAW LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SICIŃSKI STANISŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SEKUŁA STANISŁAW - - 1918 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOSIN STANISŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SKOWRON STANISŁAW - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZCZYGIEŁ STANISŁAW - - 1915-05-09 - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STUDENCKI STANISŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
STRYKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SZELC STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
SZAKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SKOWRON STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SADOWSKI STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SIBIŃSKI STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SKORNIAK STANISŁAW - - - -