Nazwisk w bazie na literę S: 9307

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SCHÜßLER - KRIEGSFREIW. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULMANN - MUSKETIER I.R. 92 / 10K 1915-07-19 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STEPE??S - - - 191?-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SCHERSTATITAV - SERGT. RUSS. I. REGT. 226 1915-01-02 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN - UFFZ. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZARY - - - 1918-04-03 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SCHNEIDER - HAUPTMANN R.F.B.25 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHILLBACH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STRAUSS - LDSTM. - 19??-08-2? - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT - MUSK. 5.I.R.59 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STRATMAN - WEHRM. LJR.6.MK - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SICKE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SAWADE - SRGT. - 1918-10-?? MEDEA PERME Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
STROHAHEIN - MUSK. 8.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SKOR - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SCHERENGALSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SMUL - - - 1915-??-02 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STRUMBELJ - INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHRÖDER - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SPRANZ - UTFFZ. 8. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SARSCHITZKI - GEFR. 7 K. INF. R. 152 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SOMN - UNTOFFZ. - 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHULZ - MUSK. 9. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ - - - - - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SAMLAND - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SZEWASZCZENKO - - RUSS. I.R 128 1915-04-18 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STIGER - - 6 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-12-28 - -
SPÄTER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHMULERICH - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEILER - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STROTKAMP - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STORZ - ERS.RES. IR 4 1915-06-?? - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
STELMACH - ERS. R. 2 K. R. INF. R. 227 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SAUPE - GREN KGL.D.KAIS.AUGUSTA GARDE GREN.RGT 41/1 1915-05-24 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHRAMBERG - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWIND - - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHIMANAJEW - RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-05-15 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHRÖDER - - - 1914-10-30 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
STAMM - MUSK 6K R.I.R.42 - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 3 Dywizja Piechoty Linsingena
SCHMIDT - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SZMAJDRENKO - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
STEGER - VERM. - 1917-04-17 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHULTZE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIDLER - RES. - 1915-??-?? ? Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SOŁTYS - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STACHOW - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLOSSER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHWANDE - DR ? 1905-03-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STACHOWIAK - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SENFT - MUSKETER LDW. SAN. KOMP. 17 1915-04-20 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHIEDECK PAUL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SIETZ - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STEINMANN - MUSK. 2 ERS. BATL I.R.50 1916-06-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1894-02-24 - -
STRUMASCHUS - MUSKETER ERS. BATTL. 147, 5 K. 1915-02-23 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHLESINGER JOS. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
STERLI - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SAMEK - INF. IR 36 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOMMER - MUSK. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SIMON (?) - - 5/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCH??EMANN - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STUCKE - OFFZ. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SPOTOWSKI - - INF.RGT 78 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
SCHACHT - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHILLING - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHLICHTENBERG - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHIEB - - LANDW. INF. REG. 18 1915 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI - WEHRMANN L.J.R. 5 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SONNFAG - OBERST REG KDR I R. 59 1914-08-28 - Waplewo II wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHNOR - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SINDERMANN AUG. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHAWINSKI - UTFFZ. - - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SCHNECKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SCHÜTT - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHWETLICH - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
SZARYN - KOSSAK RUSS 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBECKI - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STERNKIKER - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPECK - UFFZ. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
STEIGER - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1888-05-30 - -
SCHULTE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SCHÜTZ - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBSTAT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOHL - - ÖST.UNG.SOLD. 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SIPSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STREHL - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SLAZ 'KOMFMOR' - LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SYDOW - PION. ? BATL. 28 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 2
SZEFLER - - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SCHWED - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STOFFREGEN - FÄHNRICH INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SUMUS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMACKEN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHIMMELPFENNIG - - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
SCHÖTTES - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SL...FTA - - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SALESCHUS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zatarta
SCHAUBAUER - LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAMIEL??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SCHMIDT - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOLLENBERG - WEHRMANN ? RESERVE INFANTERIE REGIMENT 84 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKINCZENKO - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
STETENHAGEN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - RES. I.R. 128 3 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
SUCHOSTINSKI - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SZAFRANSKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SCHELLERHOF - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHOLZ - - - - - Bogdanów wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHICKEBURNITZ - - 2 K. III LDST. INF. BATL. SCHWERIN 1914-12-19 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SPANIN - - - 1917-04-12 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SPERLING - - - 1917-11-?? Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1896-11-20 Rothsürben -
SCHILLER - - - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWADE - SERGT. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOLIAN??? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
STEMEL - - - - Champ? Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Repplline -
SANFT - MUSK. 3.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER - MUSK R.I.R.228 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNITTKE(?) - MUSK. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEREDNIK - DRAG K.U.K. DR. 9 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEIN - KRIEGSFRW 12 K.I.R. 176 1915-08-10 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHMITT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STENHOFF - WERCH. - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SICKIMGER - MUSK. 1.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMUTZER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEWE - UFFZ. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOKŁOSA - KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SCHAFFER - OBERLTN. LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHILDWÄCHTER - UNTEROFFIZIER 11 K. INF. REG. 83 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHULZ - MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLEGELMILCH - - 12 K. INF. REG. 32 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHAFFARCZYK - - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHÜTTS - TAMBOR 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHINHAMMER - VZFLDW P.R.I.R.220 1914 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SALZMAN - MUSK. 3K / IR 250 - - Szypliszki wieś, gm. Szypliszki, pow. suwalski podlaskie - - -
SOCHA - - - - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZYNIEWSKI - LTN./ROS. IR 192 - - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZTOJAN - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SAR?ED?E? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHÖNERSTÄDT - - 6 K. G. GREN. R. 5 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SCHIMANSKI - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SPERBERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SAKA - - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STEINHAUS - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULMANN - MUSKETIER J . R . 92 / 10 K 1915-07-19 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STORCH - INF. I.R.4/88 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
STREHLER - - - 1915-01-05 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHULGIEN - LANDW. LANDW. I. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHINDZIELORZ - - - 1916-06-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMELZER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SIODLACZEK - - - 1916-05-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SZLIPIKOW - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SORNEJENKO - RUSS. INFANTERIST 8 MOSKAUER GREN. RGT. 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GORSKA 26 JAHRE
SOLONEK - FÄHNR. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHRÖDER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKALA - DEUTSCH. SOLDAT G.G.R. 4 1919-12-22 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SWIERCZEK - - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SPRINGER - - - - - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SAUER - - - 1915-03-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SEIDEL - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHUTTKE - ULAN ULAN RGT 3 1914-10-31 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SERIEBRIANY - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ŚWIDNIK - LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SEIDEL - - - cze-15 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889 - -
SAUERMANN - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
STONIN - - 2 INF REG 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHNABEL - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHWEDT - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STEINERT - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SKRZIPCZIK - ERS. RES. R.J.R. 229, 8 K. 1914-10-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHINDLER - LDST. - 1915-06-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
STAGE - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STROIŃSKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STRECKER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SOCHA - - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SCHACHT - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SZCZEPANIAK - MUSKIETER INF.RGT.39 19??-11-29 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18??-06-17 - -
SCHAFERHOF - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHÄCHTER - - - - - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHENK - - LANDW. INF. REG. 21 1918 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNOOR - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SOYKA - - - 1914 - Jagodne wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER - - LANDW. INF. REG. 22 1919 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCZYGIEL - - - 1915-02-23 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHÜMANN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHOMBERGER - VZFELDW. INF.REGT. 11/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SASSE - MUSK. BERGARCH BATL.3 19??-07-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1882-??-24 - -
SCHULZE - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SAMULIWOITZ - FDW. LTN. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOTZEBERG - FELD. GEN. D. UNTFFZ. STABE D. 22 J. D. 1918-12-14 - Rogów-Józefów wieś, gm. Rogów, pow. brzeziński łódzkie 1894-11-24 - -
SCHNÜRER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SOUHR - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SEMMLER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 24 - -
SALEWSKI - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SUCHERT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHONIGER - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZ - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT - GEFR. FUßA. REGT. 1 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER - VZFLDW. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLEMRER - - - 1915-09-17 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SIEBOLDT - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STERN - FÄHNRICH GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOJAK - - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
STEINER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STUBBE - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHIMENZ - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
STRÄWE - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - - - 1915-05-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMIDT - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHULZ - - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1888 - -
SCHMACHL - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STEGON - INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNOOR - - L.J.R. 76 1915-02-20 - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
STRECKENBACH - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHAAF - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SKRI?AN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
STRUWE - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SA?ES??KI - - - 1915-06-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SZUMIEJEW - INF. 8 KOS. REG. 1914 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SPITZHACK - MUSK. ? KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHELL - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
STRICKER - - K.K.LD.GEND.SCH.R. - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHIMANOWSKI - KAPITAN /ROSJANIN/ 27 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STILLER - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
SPIELMANN - WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHITEK - OBLTN. - - - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SUDERGATH - MUSKETIER 7 K R INF R 227 1914-11-26 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHUCHART - UNTEROFFIZIER ? K INF REG 152 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SOLMEIDER - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULTZ - RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMITZ - ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZUMSKI - ERS.RES. P.R.I..R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
S(?)OHNABELRAUCH . VIZEWELDWEBEL 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SOBO? ? - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S...ER ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SOFFNER ? - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHENDZIELARZ ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STRZODA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SAGE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STEINER ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWARG ? WIZ. ? ? 1914-12-?? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SCHÜTZ ? - - ????-07-22 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SUNAKOW ? RUSS. 66. JNF. REG. 1914-12-30 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHINDLER ? - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER ? - - 1914-11-21 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAFER ? LTN. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SYKOR ? ? ? 1914-??-?? - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
S... ? - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHLAWNE ? - - ????-??-26 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STOBBKE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SAHLER ? - - 1915-07-20 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SAŁADYGA ? RUSS.I.R.38 - 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHLEDEL ? ? - 1915-10-29 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SAUKER ? SZER. 4.27 1914-11-10 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SOBAKOW ? OFFZ. RUSS 1917-02-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SIM... ? - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SZCZEPANSKI ? UNTEROFFIZIER 8 KP. I. R. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SCHLOSSER ?? KAN. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SZYTEK ?ENTY RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STIELOW ?O GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHYMURA A GEFREITER REIT. A. B. LST. J. BT. BEUTHEN II 1914-11-23 - Zelów miasto, gm. Zelów, pow. bełchatowski łódzkie - - płyta I
SCHWARZ A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULZ A - - 1918-12-09 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHUDZICH A - - 1917 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHNELLE A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWERTER A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIDLER A - - 1914-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KL. KLAUSSITTEN - KLUSITY MALE -
SCHMIDT A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHWECHLA A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHAFER A. - - 1915-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT A. KRIEGSFREIW. 11. K. 1. BES. REG. POSEN 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SBICK A. RESW. - 1915-03-04 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHWARZ A. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHUBERT A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHENDZIELORZ A. - - 1916-09-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SEMLER A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHÄFER A. LTD. P. (?) - 1914-12-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWETKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMIDT A. - - 1918-11-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
STEINKE A. LANDSTURMM LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SIWOŃ A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHLOMS A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULZ A. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMOHE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULZ A. - - 1916-05-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SIMHOFER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHUBERT A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHALOCK A. GRD. LOWITSCH 1914-12-12 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SALOMON A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STANAV A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHULTZ A. - - 1916-05-07 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SYMOWERSK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEIDEL A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STRUGAR A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHWARZE A. - - 1914-08-22 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SPLINTER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER A. RES. 8 K. INF. REG. 32 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SCHOEPE A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHÜLLER A. GEFREITER ERS. BTL. LDW. GRN. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHRAMM A. - - 1916-03-12 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SZCZYRBINSKI A. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
STRENYC A. INF. RUS.I.R. 132 1915-01-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZMAJDUCH A. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
SCHIRMER A. JÄGERZ.PF. 3. ES. JÄG. R. Z. PF. 13 1914-12-24 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SULKOWSKY A. MUSK. - 1915-06-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
SOLE A. 47845 RIFLEMAN ROYAL IRISH RIFLES 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
STREIF A. - - 1918-10-29 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHOLZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHÄFER A. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHMIDT A. ERS. RES. 11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-29 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMID A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULWACH A. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOBEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHIRMAN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHARMANN A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHULTZ A. ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUBERT A? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHMIDT A? - - - - Nisko-Barce część miasta Nisko, gm. Nisko, pow. niżański podkarpackie - - -
SAWKIN ABAHAM GEM/ROSJA I.R.220 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SULEMAN ABDUL SERBIA GEF. 1918-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1858 - -
SKURT ABEL ÖST. INFANTERIST I.R. 2 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SGARZI ABISTIDI GEM/WŁOCHY I.R.127 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SPAN ABRAHAM ÖSTERR. RES. K.K. I.R. 64 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HEVNOND 28 JAHRE
SZOLNOK ABRAHAM HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIGAL ABRAHAM LEGIONISTA POLSKI 3 BRYG. LEGIONÓW POLSKICH 1915-11-19 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SÄBEL ABRAHAM LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOYANOWICZ ABRONN - - 1916-08-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1872 - -
SAMNIUS ACHWANAZY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 205 P.P. 1917-06-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCHNOOR AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEIBEL AD. VIZEFELDW. 2.K.R.INF.R.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SALLACH ADALBERT MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STETTLER ADALBERT ÖSTERR. INF. I.R.32 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
ŚLEZAK ADALBERT INF K.U.K. I.R. 40 1915-03-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHEČKA ADALBERT LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLAVICEK ADALBERT LEUTNANT K.U.K. J.R. 511 1914-??-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SCHÖN ADALBERT - LIR 4 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KÖNIGSBERG I. PR. -
ŚLEDZIAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAFEW ADALBERT GEFR. I.R.6/167 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
STAWOWCZYK ADALBERT LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SIKORA ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-02-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SATTLER ADALBERT LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SARNA ADALBERT INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZ ADALBERTUS - - 1914-10-01 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SKÓRKA ADAM - - 1914-10-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
STANKOWIAK ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZCZYGIELSKI ADAM - żandarmeria polowa 1917-04-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
STERNA ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SOJKA ADAM CIV.KUTSCHER KPST.TR.GR 4/9 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SIKORA ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SIMSCÓ ADAM HONV. H.I.R. 9 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SYROWSKI ADAM LEGIONISTA 5 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SOBOTTKA ADAM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SWIENTEK ADAM - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SAWATZKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SCIENTER ADAM - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SZERAUC ADAM - - 1914 - Krynica-Zdrój (nr 346) miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SAMOK ADAM GEM./RUSS. I.R.2 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SIMJAWSKI ADAM RUSS. KEGSHOLM.B.G.9 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SATACH ADAM INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STIRNITZKI ADAM RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOLC ÁDÁM ŐRVEZETŐ 9/2.HONV.GY.E. 1915-03-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ ADM. - - 1914-08-22 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SYRZISKO ADOLF MUSKET. - 1915-08-27 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SCHÖN ADOLF ZGSF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOBOLL ADOLF ERS.RES. - 1917-07-24 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-03-24 Podleiken -
STRAUSS ADOLF KAN. - 1918-01-20 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SKUDEL ADOLF ERS.GFT. TELEGRAPH.R. 1914-10-17 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT ADOLF UNTFFZ. D. RES. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SMOLLA ADOLF MUSK. - 1915-08-10 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STUCKY ADOLF VZFLDW. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT ADOLF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
STIRNISKO ADOLF - - 1914-08-29 ST. QUENTIN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SYLVESTER ADOLF - - 1914-09-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SCHOLL ADOLF GEFREITER RJR 221/7K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHMIDT ADOLF WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTZIK ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
STREMPEL ADOLF UT.OFFZ. PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SOBOTZKI ADOLF - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SCHUBERT ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHWARZER ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
STASZKIEWICZ ADOLF POR. - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHOLZ ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SKRUDLIK ADOLF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SULC ADOLF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STREDA ADOLF INF. I.R. 18 1915-05-14 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHULZE ADOLF OBERLEUTNANT - 1916-03-06 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1876-01-23 - -
SCHAAR ADOLF RES. - 1914-11-23 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STUMPFE ADOLF SOLDAT ERS.PFERDE-DEPOT XIX A.K. 1915-11-03 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHYNOL ADOLF - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUELTZE ADOLF GEFR. D. R. HUS. REG. 15, 5 ESK. 1915-02-14 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STATTER ADOLF JÄGER T.K.J.R. 4 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
SCHULZ ADOLF - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHMIDT ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
SCHUCHNO ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SCHARNA ADOLF - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STEIN ADOLF - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SLASCHKO ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SOBOTZIK ADOLF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SONDERSHAUS ADOLF - - 1918-07-17 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHUCK ADOLF - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-24 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ ADOLF PION./NIEM. - 1917-12-26 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SERS ADOLF - 11 KOMP. 172 P.P. 1914-09-17 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SUZ ADOLF MUSK. - 1914-11-11 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SLANINA ADOLF UTFZ. - 1916-07-05 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SILZ ADOLF RESERVIST 4 K. INF. REG. 18 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1856-08-22 - RZĄD 3
SCHWALBE ADOLF FELDWEBEL - 1915-12-15 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
STHELE? ADOLF - - 1918-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHULTE ADOLF FUS./NIEM. FR 4 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHNEIDER ADOLF MUSK. - 1918-04-16 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHLUND ADOLF MUSKETIER 4 KOMP. INF. RGT 39 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SVEC ADOLF SZER. PROW. POL. LEG. 1915-07-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHLAWIS ADOLF - - 1918-04-18 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
SCHUBERT ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
STERZIK ADOLF - - 1917-07-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SEIDEL ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHÖBEL ADOLF FLDW. WEHR.BEZ.K.NR.? 1915-04-21 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT ADOLF OFFZ.STV. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHADOCK ADOLF - - 1918-03-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SYRING ADOLF SCHÜTZE - 1918-05-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SKIBBA ADOLF FÜS. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRÖTER ADOLF LEUTN. - 1918-04-16 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-01-02 - -
SEIBERT ADOLF PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPITZER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
SCHULDT ADOLF GEFR. - - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SYCHA ADOLF - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHENKELBERGER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFFEN ADOLF - - 1918-10-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWERTNER ADOLF KPL. SCH.R. 10 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABOROWSKI ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SUHR ADOLF FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIZOW ADREJ GEM/ROSJA I.R.13 1919-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SOBOTTA.II ADRIAN - - 1915-09-10 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCIRTKOW AFAN. - 170 P.P. 6 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STEPANOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.493 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SZKARATA AFANASI GFT. I.R. 45 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SELENSKI AFANASI GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHECHADYNOW AGLETIN GEM/ROSJA I.R.17 1918-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHLIEBS AGOLF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCARAMUCCI AGOSTINO SOLD. 282.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-02 - -
SCHEDEROW AKIM ROSJA ART.BRIG.53.3.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWIRIDOW AKIM ROSJA Z.GF. 1918-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SZUSZAROW AKSEMI RUSS.SOLDAT - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHULZ AL. KRFR. 2 K. G. GREN. R. 5 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SCHWIENTEK AL. - - 1916-07-03 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHWIERCZENNA ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAXER ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAWALLISCH ALB. MUSK. 10.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER ALB. PREUSS. 4 G.R.Z.F. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SOMMER ALB. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
STORM ALB. WEHREMANN 3 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHULZ ALB. WEHRM. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ ALB. - - 1914-10-30 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
STRASSMAN ALB. LTN. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHAFFRANIETZ ALB.(IN) - - 1915-07-26 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STELZER ALBERT - - 1918-04-20 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
STÖTZEL ALBERT - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-16 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SORDON ALBERT - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDEBERG ALBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1892 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SCHÖNBORN ALBERT LDSTM. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SEPPAU, GLOGAU -
SITTENFELD ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHRÖDER ALBERT GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEDLAČEK ALBERT INF. I.R. 56 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STERZEL ALBERT WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
STEGER ALBERT ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT ALBERT GEFR. - 1915-01-18 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
SORDON ALBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SARNES ALBERT - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STORM ALBERT WEHRM. - 1914-12-04 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
STELDMAN ALBERT SZER 4.? 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SCHULTZ ALBERT MUSK. - 1918-04-14 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SCHEEL ALBERT - - 1917-09-21 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT ALBERT MUSKET. - 1915-09-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
SZEREDAI ALBERT LST. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHLICHT ALBERT GREN. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1890 - -
SCHIMMEL ALBERT - - 1915-03-21 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHLÜTER ALBERT - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SIEVERT ALBERT - - 1914-10-30 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHENDZIELARZ ALBERT - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHÖNHL ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHWANKE ALBERT MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SGRAJA ALBERT - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
SCHARWITZKE ALBERT - - 1914-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHRAMM ALBERT - - 1915-09-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SCHMIDT ALBERT - - 1915-10-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
SCHREDER ALBERT - - 1915-06-05 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1880-10-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHÜTZE ALBERT INF. K.K.LDST.M.B.23 1915-02-22 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHIMMELPFENING ALBERT LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHUCKOWSKI ALBERT UTOF. FELD. ART. REG. 11.BAT. 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SOWADA ALBERT - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SACKUR ALBERT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOBOTTA ALBERT - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SGRAJA ALBERT - - 1917-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
STRAHSMEIER ALBERT LDST.INF. LIR 3 1915-01-29 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT ALBERT - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
STRUMPF ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SAILER ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHIEFERSTEIN ALBERT UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT ALBERT - - 1914-01-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SILLE ALBERT - - 1916-11-08 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER ALBERT ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SCHULZ ALBERT PREUSS. INF. RGT. 77 1915-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHULTE ALBERT FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRAUB ALBERT SZER 5.82 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STRUCK ALBERT FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMOLKE ALBERT - - 1917-08-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
SPAUDE ALBERT - - 1916-09-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHÖLTZ ALBERT MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPROSSMANN ALBERT - - 1917-10-30 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHUBERT ALBERT - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHULTZ ALBERT MUSK. - 1917-09-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
SCHOL ALBERT - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SUHLE ALBERT WI SZER. 2.83 1914-11-22 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SIMONINI ALBERTO SOLD. 89.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-09 - -
STAFFA ALBIN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHEIBE ALBIN ERS. RES. LIR 133/11K 1915-07-11 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
STANCZAK ALBIN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
SCHWEDA ALBIN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHLENING ALBRECHT MUSKETIER INF.ANT.RGT.46. 1915-07-24 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
SCHULTZE ALBRECHT - - 1914-12-01 - Jaworzyna Śląska miasto, gm. Jaworzyna Śląska, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-11-18 - -
SYDOW VON ALBRECHT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
STANCU ALBU GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
SYGRYC ALEKSANDER KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SEKSAJEWICZ (STAROSIELEC) ALEKSANDER INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STASIAK ALEKSANDER - - 1918-11-09 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SENYK ALEKSANDER INF. I.R. 55 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SILNIKOW ALEKSANDER - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SASICKIJ ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SULKIEWICZ HOZMAN MIRZA ALEKSANDER SIERŻ. 5 P.P.L.P. 1916-09-18 Sitowicze Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHUTY ALEKSEJ PIOTROWICZ INF. I.R. 278 1915-05-11 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMOLINSKIJ ALEKSIEJ PAWŁOCZYN RUSS. KRIEGER - - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SENGI ALEKSY - - 1914-08-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SALTO ALESSANDRO SOLD. 62.SAN 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-25 - -
SCHIPO ALESSANDRO SOLD. 90.FANT. 1918-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-15 - -
SANDOR ALEX GEFREITER K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SMYRNOW ALEX RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOCHA ALEX RUSSE KIEW.GREND.RGT.4  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SUBOTIN ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  1915-04-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZAKACS ALEX JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SEMIONOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1917-03-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOLU?? ALEX. RUSS.SOLDAT - 1918-02-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZUDUSIENKO ALEX. RUSS. I.R.21 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SOUMOWSKI ALEXAND. - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SIPA ALEXANDER RUMÄN INF.REGT.75.7.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SMISNOW ALEXANDER KRIEGSGEFANGENER - 1918-10-09 - Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
STATE ALEXANDER GEM./RUM. A.R.1 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SARBIC ALEXANDER GEM./RUM. I.R.26 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SEFČIK ALEXANDER SCH. SCH.R. 25 - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNURA ALEXANDER - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
SMIRNOW ALEXANDER GEM/ROSJA SCH. R. 36 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHOLZ ALEXANDER - - 1917-05-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SECU ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 59 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SUCHAN ALEXANDER - - 1916-04-04 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SIAMAC ALEXANDER SAN. SOLD. SAN. ABT. 10/2 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.45
SOJKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.490 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHENKEL ALEXANDER - - 1915-07-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCALAT ALEXANDER GEM./RUM. I.R.64 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SPANU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.47 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SZULCZEWSKI ALEXANDER MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SPIRIDONOW ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 80 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STYN ALEXANDER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SADOROSCHIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.305 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SERIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.474 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SAJONZ ALEXANDER - - 1918-03-31 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SAGUDAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.47 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUDENIS ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 1 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SUCHAN ALEXANDER LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOWA ALEXANDER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STEFANOWITSCH ALEXANDER - 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHKULEPA ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.108 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SERSEN ALEXANDER RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
STEFAN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SZTAKOV ALEXANDER ÖSTERR. INF. IV MARSCHBATL. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 22 JAHRE
SAGAN ALEXANDER - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIMON ALEXANDER KPL. I.R. 19 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.42
SOWA ALEXANDER WEHRMANN  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SANDOR ALEXANDER KPL. K.U.K. H.R. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STRELLKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.32 1916-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SABIBJEK ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.127 1918-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
STOIJAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHAKOWSKY ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 309 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STAICULESCU ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.57. 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAIZEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.81 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
STANKU ALEXANDRU RUMÄN JNF.REGT.80. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZRYNSZWYTYI ALEXANOW - IR 109 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHEFZENKO ALEXE ROSJA JNF.REGT.319.5.KP 1915-??-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STSCHUKIN ALEXE GEM./RUSS. I.R.112 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHISCHAR ALEXEI RUSS. INF.REGT.306.5.KP. 1915-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SIMIRNOW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.112 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAWARSOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.60 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SEDLETZKY ALEXEI GEM./RUSS. I.R.243 1916-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SMIERINNOW ALEXEI - - 1915-11-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUCHANOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 335 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHIGIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.118 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHINOW ALEXEI RUSS. INF.REGT.21.7.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWAZKI ALEXEI GEM/ROSJA I.R.14 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHUZALIN ALEXEI GEFR/ROSJA I.R.116 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SARKOW ALEXEI GEM./RUSS. F.A.R.8 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SOCZNEW ALEXEI GEM. - 1918-??-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHASCHIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.225 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SUCHARADOW ALEXEI RUSS. INF.REGT.82 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SICZEW ALEXEJ INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCHININ ALEXI SERGT./RUSS. I.R.289 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
STOJANOWITSCH ALEXI GEM./SERB. I.R.7 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SIWOGLASOW ALEY PETROW SCHÜTZE / ROSJANIN 7.SIB.SCHÜTZEN DIV. 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
S? ALFERD - - 1915-12-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHERBAN ALFIZA SZER. 57 p.p. 1915-04-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STODOLKA ALFONS - - 1918-07-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWACH ALFONS FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT ALFONS - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHRAMM ALFONS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT ALFONS - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SLATOSCH ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHARRER ALFONS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHWELLE ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOBCZACK ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEDNER ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STELLMACHER ALFRED GEFREITER - 1915-06-23 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1889-01-18 - -
SCHYMURA ALFRED - - 1914-09-21 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1893-01-13 - -
SMYKALLA ALFRED GEFRT. - 1916-09-29 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SCHWEITZER ALFRED E.F.UNT. JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLAWIK ALFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHNEIDER ALFRED - - 1914-08-20 - Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - obelisk
SIMMENAUER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SORICH ALFRED - - 1916-06-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
SCHUBERT ALFRED - - 1915-08-10 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-06-17 - -
SCHERKE ALFRED - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
STARUCH ALFRED MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
STOLZ ALFRED - - 1917-04-19 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
STEFFERS ALFRED - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SEIDEL ALFRED MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHULZE ALFRED UNTZ - 1914-08-24 TERTRE MONS Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHEBITZ ALFRED - - 1917-08-01 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
SPLITTGERBER ALFRED LEUTN. - 1918-09-29 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SAALMANN ALFRED UNTOFFZ. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
SCHAHL ALFRED PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-01-24 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SENGER ALFRED - - 1915-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-17 STENZLAU -
STAHR ALFRED - - 1915-04-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ ALFRED LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-04-10 - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHEUER ALFRED - - 1917-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
SCHÖNKE ALFRED - - 1918-06-01 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHARLA ALFRED - - 1920-03-25 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHIERENBERG ALFRED - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SPIESS ALFRED UNTOFFZ. FR 12/35 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHULTZ ALFRED - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SCHOLZ ALFRED - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWARZ ALFRED - - 1915-08-14 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHECK ALFRED - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
STEPHAN ALFRED RESERVIST 1 KOMP. INF. RGT 59 1914-11-24 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SEIFERT ALFRED MUSK. - 1918-10-01 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SEIFERT ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 102 REGIMENT PIECHOTY 1916-08-09 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-06-13 - -
SUHSMUTH ALFRED - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1892 Falkenberg -
SCHRŰMER ALFRED MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHOLZ ALFRED - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
STACHE ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SEIDEL ALFRED - - 1917-06-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-08-11 - -
SCHULZE ALFRED HEIZER - 1915-01-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMIDT ALFRED UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIBORR ALFRED - - 1917-05-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SILER ALFRED SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHENMANN ALFRED REFERENDAR JNF. REGT. 43 1914-09-07 Orzysz Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1883-05-18 - -
SCHARFF ALFRED GREN 2 ERS. BATL. GREN. R. 5 1918-12-18 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
SCHLÜTER von ALFRED ARNOLD LEUTNANT HUSAREN RGT v N. 3 1914-09-22 - Świniary wieś, gm. Skwierzyna, pow. Międzyrzecki lubuskie 1893-01-01 - -
STÜDERMANN ALFRED PAUL MUSK. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STAISCH ALIOS - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SLJIVO ALLIA ZGSF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHIKORA ALOIS - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SEITZ ALOIS RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLENCZKA ALOIS SCHUTZE - 1916-11-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
SOBOL ALOIS JNFANT. K.U.K. U.P. ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SCHNELLINGER ALOIS JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
SOKOLL ALOIS - - 1916-07-30 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SCHRAMM ALOIS - - 1918-08-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPIELMANN ALOIS RES. - 1914-09-08 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SANTA ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1915-02-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHUSTER ALOIS - I.R.137,7  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SIĄKALA ALOIS INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SEPP ALOIS JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STARZINGER ALOIS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SNAGA ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SKIBA ALOIS - - 1915-05-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
SPITZKOPF ALOIS JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHALKL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHENKERMAYER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 81 M.G.A. 1914-12-31 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHMIDTKO ALOIS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
SMIKALLA ALOIS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SCHINKE ALOIS - - 1916-06-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SPRUNG ALOIS RES.JG. F.J.B. 9 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHWARZ ALOIS LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SELICHAR ALOIS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWEIGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SWOBODA ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STEINHAUSER ALOIS LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEIDL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SKOWRONEK ALOIS - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAFFER ALOIS INF. KK LIR 13 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SONNABEND ALOIS MUSK. 11 / I.R. 424 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHUMILAS ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHRADE ALOIS - - 1916-02-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHYGULLA ALOIS - - 1918-05-02 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
SCHURSCHENTHAL ALOIS JG F.J.R. 4 1915-01-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOHN ALOIS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SMYREK ALOIS - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHUSTER ALOIS - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SKOCZYL ALOIS INF. - 1914-09-25 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
STANEK ALOIS JG. SAN.ABT. 3/14 M.??H. 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBOTTA ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOROTKA ALOIS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOBOTTA ALOIS - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
STER ALOIS KPL. LDW.IR 27 1914-12-15 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SASSINEK ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SLOTY ALOIS - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHREIBER ALOIS - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SEDLAK ALOIS SCH. K.K.I.SCH.R. 2 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
STRUNA ALOIS INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SMYKALLA ALOIS MUSKET. 3 GARDE INF. REGT. Z. F. 10 KOMP. 1916-11-18 - Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1895-11-27 - -
SKLADNY ALOIS - - 1915-09-07 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOENWIESE ALOIS - - 1918 CAMBRAI Nowa Ruda wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 - -
SURCEK ALOIS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
STRIEGL ALOIS LST. I.R. 47 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHWIRM ALOIS - - 1916-07-25 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SENK ALOIS GREN. KPGRZF 4 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEDLACZEK ALOIS - - 1918-11-11 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SOBOTA ALOIS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SOMMER ALOIS - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SEDLÁČEK ALOIS KPL. I.R. 3 1915-05-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SEDLAČEK ALOIS GFT. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-19 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
STEPÁNEK ALOIS RES.KDTT. I.R. 21 1915-05-08 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHYMICZEK ALOIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUCHAN ALOIS - - 1915-05-05 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLZ ALOIS - - 1916-15-14 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHENK ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SACHA ALOIS - - 1918-04-23 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUH ALOIS INF - 1914-11-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ŠKAPA ALOIS INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SWIENTEK ALOIS - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STOKLOSSA ALOIS - - 1916-09-28 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEEL ALOIS - - 1915-09-10 ARGONNEN Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STEININGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCHAN ALOIS MUSK. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SANTIN ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAJONZ ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SEISER ALOIS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SKOLIK ALOISIUS - - 1918-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SALON ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZAFARCZYK ALOJZY - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
SZUŚCIK ALOJZY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SCHIEBERT ALOJZY - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1915-11-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SKRZYWANEK ALOJZY - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SKRZYDŁO ALOJZY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STANGL ALOTS. INF. BAYR.R.I.R. 5 U 2/18 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
STEINICH ALOYS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SETT ALOYSIUS GEFREITER L.J.R. 51/11K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
SCHULZ ALOYSIUS GEFREITER RES. INF. RGT. 93 1918-05-07 Szczecin im Lazarett Bledzew wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie 1897-02-02 Bledzew -
SPINNER ALOYZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHULZE ALWIN GREN. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-18 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-04-30 LEBUSEN -
SCHOLZ AMAND - - 1916-05-25 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
STASZKOWOM AMBREAS INF. K.K.LDST.J.R. 22 1914-11-04 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SEREDNICKI AMBROSIUS FLDW. LDST.E.B. 214 1914-09-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
STRÓŻYK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
STUKA ANASTASIUS - - 1916 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWIERZ ANDR. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
SCHÄFFER ANDR.(EAS) - - 1918-12-06 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEFANČIČ ANDRA KAN. FKR 5 1915-04-06 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZARVAS ANDRÁS HONVÉD 16/3.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZEREDI ANDRÁS HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZALISZ ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLOBODZKI ANDRAS GEM/ROSJA I.R.222 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHULLER ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARC ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-24 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHUBAN ANDRE RUSS. INF.REGT. 280.4.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SLOBIN ANDRE GEFR./RUSS. GR.R.3 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOKOWIKOW ANDRE GEM./RUSS. I.R.475 1915-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SKOTTKI ANDRE - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
SZALADI ANDRE SZER. J. R. 51 1915-04-30 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHMIT ANDREAS INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZWAJCA ANDREAS INF. LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
SOMMERFELD ANDREAS - - 1916-11-29 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
SCHNEIDER ANDREAS FUS. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HEITSCHEN, BONN -
STAROSTA ANDREAS GEFR. - 1918-08-02 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHMID ANDREAS JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEBI ANDREAS HONV. K.UNG.L.J.R. 11M.KIR. 11 HONV.GYAL.EZR 1914-12-29 - Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZUKALA ANDREAS ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SORAIA ANDREAS - - 1921-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZINCSAK ANDREÁS HONV. K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYBURA ANDREAS - DIV.BAGK.14  1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
STOCKMAIER ANDREAS INF. BRIR 1 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHOMBACHER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZEMANCZO ANDREAS GFT. I.R. 66 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SEIDL ANDREAS RES.INF. IR 27 1915-01-25(-31) - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEROTA ANDREAS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SZABOL ANDREAS INF HONV. IR 9/III 1914-12-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SAMAK ANDREAS HONV. H.I.R. 15 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.79
SAIFOK ANDREAS INFT. I.R. 40 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.1
STEINER ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARNA ANDREAS WEHRMANN. R.J.R.46/6K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SZMIDT ANDREAS SZER 7.83 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHRANKL ANDREAS - BAYER. INF. REG. 13 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHVARZ ANDREAS - - 1915-01-06 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHUBERT ANDREAS STBS.FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOPKA ANDREAS E.R.INF. I.R. 56 1915-03-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SLIZIAK ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABADOS ANDREAS LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SIKORA ANDREAS INF K.K. L.I.R.32 1917-04-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SIMČIČ ANDREAS INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHOTT ANDREAS - 2 ARBTKOMP 1 KOL DEER A-G.WOYRSCH 1915-02-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STOMNICKI ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 10 1914-10-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SŁOWIK ANDREAS INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOSNA ANDREAS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SWIERCZ ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-11 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEMIENIEC ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZARA ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMÓŁKA ANDREAS JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SCHÜTZINGER ANDREAS INF. K.K.L.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAISCH ANDREAS - - 1914 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
STRYCZEK ANDREAS E.R.SAPP. S.B. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAWICKI ANDREAS JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
STEC ANDREAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLAPA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
SCHIFFER ANDREAS INF.TIT.GFT. IR 27 1915-01-28 - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEPCZIK ANDREAS ZIVILGEFANGENER - 1914-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWIATLON ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SACHARENKO ANDREAS UNT.OFFZ. / RUSS I.R.293 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STASZEL ANDREAS RES.INF. I.R. 20 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZATNER ANDREAS INF. - - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SESERBAK ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R.9 M.KIR.9. HONV.GYAL.EZR. 1915-01-31 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPOPER ANDREAS MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SARACZEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.53 1916-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHUTJAGA ANDREI GEM/ROSJA I.R.15 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SEMLJATSCHENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.330 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHARUK ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHIRAEW ANDREI GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SWALOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.204 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHLESSER ANDREI GEM/ROSJA ULAN.R.5 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SLADKOMEDOW ANDREI GEM/ROSJA SCH. R. 7. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SARSATZKICH ANDREI GEFR/ROSJA I. R. 5 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SPIRIDONOW ANDREI GEM/ROSJA I. R. 35 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHEFTSCHIK ANDREI GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SUROW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SOSMIN ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 290 P.P. 1917-05-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SURUPOW ANDREJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHGUTOW ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-05-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SWIGI ANDREJ - K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-(05-11) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
STRELITKI ANDREJ GEM./RUSS. FLIEG.ART. 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUBKOW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.127 1919-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SZUTOW ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 103 P.P. 1917-03-29 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SIRGEJEW ANDREJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZURAKOW ANDREJ RUSS.INF. - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SACHAROW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 322 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SHILOW ANDREJ RUS J.R.296 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SINGIS ANDREY RUSS. INF.REGT.113.2.KP. 1915-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STANKOWITSCH ANDRIA SERB.GEF. - 1916-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SAHN ANDRY RUSS. SOLD. - 1914-12-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
ŚLIWA ANDRZEJ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SENCZINKO ANDRZEJ SZER. 201 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SZTWIERTNIA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYGLIŃSKI ANDRZEJ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
STWORA ANDRZEJ - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SKRZYPCZAK ANDRZEJ - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STACHOWIAK ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SKÓRKA ANDRZEJ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SZCZUKA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SMIEDOW ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SZYSOW ANDRZEJ - 304 P.P. 9 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
STANNERKOWITSCH ANERKO GEM./SERB. I.R.1 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
STEFAN ANGELIO C. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALATA ANGELO SOLD. 2.GEN. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-01-18 - -
SANDRINI ANGELO SOLD. 227.FANT 1918-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-01 - -
SCREMIN ANGELO SOLD. 3.ART. 1917-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-27 - -
STUCCHI ANGELO SOLD. 253.FANT 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-27 - -
SCOTTI ANGELO SOLD. 68.FANT. 1918-03-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-08 - -
SONCIN ANGELO SOLD. 212.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-11-27 - -
SEGALLA ANGELO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAN ANGHEL GEM./RUM. I.R.45 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STEINSBERG VON ANOLFINGER LDST.SCH. SCH.R. 10 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAULSKI ANS ROSJA ART.BRIG.20 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHMIDT ANT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEBESTA ANT. - - 1916-04-11 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÖN ANT. RES. JAG.PATR. F. K. K. FELD. JAG. BTL. 5 1914-11-18 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
STINNIKOW ANT. RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1914-11-29 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHLOTAWA ANT. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SPITZER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SCHOMBERG ANT. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22,12K 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZECSI ANTAL HONVED K.U.H.J.R.19/2 1917-05-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SOPONOYNAI ANTEL ÖST. INFANTERIST I.R. 69 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FADD -
SERAU ANTIOSO SOLD. 157.FANT. 1918-11-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
SINCOVICH ANTON JG. FJB 20 1915-04-03 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRZUZYNA ANTON - - 1915-05-01 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SEGERITZ ANTON KUTSCH. BAYR.F.A.R.21 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SEEWALD ANTON ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-(05-10) - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SPRINGER ANTON RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKURSKI ANTON INF. RUSS. I. R. 167 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SABAWSKI ANTON ZIVIL - 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHALLER ANTON UNTOFFZ. B.R.A.R.13/7K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
STRY ANTON - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
SCHNOTALLA ANTON INF. RES. J. R. 51 1918-10-23 POZNAŃ Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-01-17 - -
SMOLAK ANTON GFT. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-25 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHULZ II ANTON WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEBERA ANTON GEFR. D. RES. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAFFARCZYK ANTON - - 1914-08-23 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SENTKOWSKI ANTON RUSS. SOLDAT - 1918-07-06 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHWACHULA ANTON INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMOLA ANTON - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SYMALLA ANTON - - 1918-07-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-05 - -
SARDIKO ANTON UTFFZ./RUSS. I.R.310 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STEFAN ANTON GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOCHOR ANTON ÖSTERR. ZUGF. I.R. 64 REGT. STAB. 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894-08-01 HEISKOW -
SCHLAGER ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHURNOW ANTON GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHÖLZEL ANTON - - - - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
SOLINSKI ANTON JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/9 1917-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHWIKAS ANTON GEM/ROSJA I.R.110 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SOJKA ANTON INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOBICH ANTON WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHALAU ANTON - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
STANOSSEK ANTON - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHEURINGER ANTON INF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALLER ANTON RES.SCH. SCH.R. 1 1915-02-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHINDLER ANTON WEHRM. (?) KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 48 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SGONINA ANTON - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SPYCHALL ANTON RESERV. RJR 220/9K 1915-07-08 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SADILEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHILANI ANTON SOLD. RUSS. 1915-05-10 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHULTE ANTON - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ŠTEPAN ANTON INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYDLO ANTON - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAJKO ANTON INFT K.U.K. IR 58 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 09.08.1915
SCHABUNIN ANTON GEM/ROSJA I.R.285 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHINDLER ANTON KAN. K.U.K. F.K.R. 33 1915-01-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SMOLKA ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SPRINGER ANTON - - 1919 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMYCZEK ANTON - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SMOTE II. ANTON INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
SETH ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SCHWIERZY ANTON - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
STAN ANTON GEM./RUM. I.R.11 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SYMALLA ANTON - - 1916-06-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SZCEPAN ANTON E.R.INF. I.R. 3 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUK ANTON LDST.JNF.  L.E.B.495.4K.  1917-09-05 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SPORKA ANTON SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠELE ANTON LTN.I.D.RES. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARZ ANTON - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SCHNIPPER ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
SOUTA ANTON INF. I.R. 28 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SINNER ANTON - K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SVOBODA ANTON LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SECHAUSER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRDLETA ANTON LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAJONZ ANTON GEM/ROSJA I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SEINER ANTON E.R.INF. IR 7 1915-01-06 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLOTTA ANTON - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
STELEK ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEŘBA ANTON GFT. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STIEGEL ANTON - L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
SIEGL ANTON GFT. K.K.SCH.R. 9 1914-12-16 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARZ ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STEHLIK ANTON SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
STROMSKY ANTON - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHULENSKI ANTON GEM./RUSS. I.R.496 1919-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SOYKA ANTON - BAYER.MAS ?? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
SOETHIN ANTON RES.GFT. TKJR 1 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SWACZYNA ANTON - - 1915-07-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SEDMIDUPSKY ANTON SCH. SCH.R. 10 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOCHA ANTON MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SVÁB ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SMYKALLA ANTON - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SORDA ANTON SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMARZOCH ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOLAR ANTON INF. K.K.LDST.I.R. 25 1915-05-05 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEGA ANTON - - 1915-06-30 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SEEWALD ANTON ZGSF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
STAFFL ANTON INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STEHRER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOTKO ANTON - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHOBER ANTON JNFANTERIST K.K.SCH.R.11/4 1917-02-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SZYMUS ANTON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKŘIVÁNEK ANTON SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBEK ANTON - - 1917-05-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SNIOLA ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-04-05 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠKABAR ANTON INF. I.R. 87 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SRETZ ANTON INF. K.U.K. I.R. 88 1914-12-10 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWIENTEK ANTON - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STRASSER ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLO?? ANTON - - 1918-03-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SAWKO ANTON INF. ÖST.UNG. - 1914-11-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SLASCH ANTON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHOPER ANTON RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMOLKA ANTON INF. K.U.K.I.R. 97 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
STRUPREITER ANTON LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMIK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIEWAK ANTON INF. I.R. 56 1915-07.23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHARAN ANTON GEM./RUSS.