Nazwisk w bazie na literę S: 9321

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SEMMLER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 24 - -
SCHWETLICH - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
SARETZKI H. LDSTM. 1 K. LDSTM. BRAUNSBG - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie ????-??-29 - -
SCHR? JOHANNES FÜS[ILIER] - 1915-08-12 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-09-03 - nagrobek betonowy
SYDOW - PION. ? BATL. 28 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 2
SCHUL? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-12-14 - Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-21 - tablica betonowa nr 3
SCHE? GERHARD GEFR[EITER] - 1916-10-12 Frank[reich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-19 - nagrobek betonowy
SCHM? FRITZ GREN[ADIER] - 1918-10-03 F[rankreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
SCHOLZE H. GEFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-12 - nagrobek betonowy
SCHR? GEORG FÜS[ILIER] - 1915-07-25 Ru[ssland]/Ru[munien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHRA? RICHARD MUSK[ETIER] - 1918-05-02 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
ŚLOSAREK BOL. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1904 - Kl. IV
STRATSCHENKO IWAN RUSS.ZIV.GEF. - 1918-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1902 - -
STELMASZCZYK WŁ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
STYRNOL JOHANN - - 1919-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1901-11-21 - -
STRÓŻYK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
SOWA VINZENT - - 1917-06-17 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1900-07-18 - -
SCHULTZE HANS OTTO - - 1917-08-21 - Jaworzyna Śląska miasto, gm. Jaworzyna Śląska, pow. świdnicki dolnośląskie 1900-07-07 - -
STEPCZAK P. - - 1920-07-05 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1900-06-29 Wijewo powstaniec
SCHULZ [M]AX KANONIER E 2 GARD. FUSSART. R. 1919-02-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1900-01-13 - lapidarium
SAVU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.7 1917-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
SOBIERAJCZYK J. SZEREG. - 1919-06-06 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
SZAŁEK FRANC. SZEREG. - 1921-03-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
STAWITZKI KIRILL GEM/ROSJA I.R.124 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
SZCZEPANIAK - MUSKIETER INF.RGT.39 19??-11-29 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18??-06-17 - -
SOBOLLA KARL - - 1916-??-10 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Rothsürben -
SAMOJLOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.89 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
STERNBERG GEORG LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 18?4 - Rotunda,pomn,nagr.
SCHMIDT HEINRICH MUSKETER 10 KOMP. REG.78 1915-??-?? - Monasterz wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie 18?3.12.09 - -
SCHNEIDER JOHANN - I LANDST. BATTL. 5 POSEN 4 K. 6 1918-09-06 RES.LAZ.LUBLINITZ Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 18?1-01-18 - -
SCHLOSSBAUER ERNST LT. D. R. FELD. ART. REGT. 45 1917-10-13 FLANDERN Jelenia Góra-Cieplice I miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie 1899-11-11 - -
STAHN GUST. GEMEINER INF. REG. 420 1918-12-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-10-24 - -
STARKER JOSEF - - 1919-04-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-11 RENNERTSFELD -
SIRON FRANZ - - 1919-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-08-01 KREMPA -
SOWA JOHANN - - 1918-08-09 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1899-07-05 - -
SONNTAG WILHELM MUSKETIER - 1918-05-04 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-03-12 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 95
STEINHARDT MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-01-12 - nagrobek
SOCHA STANISŁAW SZEREG. - 1919-07-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
STANCIU PANU GEM./RUM. I.R.47 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SABBATINO VINCENZO GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STELMASZCZYK ST. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
SLOBIN MITROFAN GEM/ROSJA I.R.5 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STEPANOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.493 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SAWIN IWAN GEM./RUSS. I.R.444 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SEMJONOW DIMITR GEM./RUSS. A.R.10 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCHANDER CHARITON GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCHAKOWSKY ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 309 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STANVIA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STANKOWIC MILOWAN GEFR./SERB. - 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STEFAN NICULAI GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SZYMAŃSKI FR. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
STOICA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCZEPZYŃSKI PETER - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-05 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1899 - -
SOLOWJEW PETER GEM/ROSJA SCH.R.3 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SERAFINE LEOPOLDI GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SEMIANOW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 159 1918-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STREMIZ ERMENEGILDO SOLD. 72.FANT. 1918-01-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-?- 11 - -
SCARIONI CARLO SOLD. 68.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-12-29 - -
SALERNO SALVATORE SOLD. 986.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-12-17 - -
SPARTI VITTORIO - - 1917-11-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-28 - -
SCHULTZE ALBRECHT - - 1914-12-01 - Jaworzyna Śląska miasto, gm. Jaworzyna Śląska, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-11-18 - -
SPYCHAŁA KAROL - - 1918-03-24 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1898-11-04 - -
SPYRA LUDWIK - - 1918-01-02 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-08-09 Ornontowice -
SCHNEIDER PAUL GRD. - 1917-10-31 LEMBERG Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1898-07-01 - -
SCHILLER VINZENT - - 1917-08-16 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1898-05-11 - -
SCANNO ANTONIO SOLD. 121.FANT. 1918-03-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-10 - -
SCHNUCKER HERSCH PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1898-04-27 - pomnik
SCARAMUCCI AGOSTINO SOLD. 282.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-02 - -
SILANO GIOVANNI SOLD. 33.FANT. 1918-07-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
STENZEL KURT KURT - 1918-10-25 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1898-02-09 - -
SKARABIS PAUL - - 1915-09-11 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1898-02-09 - -
SAGRIATELLI LORENZO - - 1918-03-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-17 - -
STAFILOW KIRJAK GEM/ROSJA I.R.17 1918-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SIBOROW STEFAN GEM./RUSS. I.R.277 1917-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHIAFETTI GIOVANNI GEM/WŁOCHY BERSAGLR.12 1918-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
STARKEL T. - - 1914 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - B. ucz. kl. II
SPYCHAŁ WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
STANKOWITSCH ANDRIA SERB.GEF. - 1916-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
STAROWOITOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 224 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHUT IWAN GEM/ROSJA I. R. 150 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SALAMACHA STANISLAUS GEM/ROSJA I.R.493 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
STARCZAK JÓZEF SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
SUCHANEK JAN SZEREG. - 1920-08-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
SCHERTWIN STEPAN GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SIMANOWITSCH WASSILI GEM/SERBIA I.R.14 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SUSLIKOW SIMJAN GEM/ROSJA I.R.39 1919-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SUSTOW IWAN GEM/ROSJA I.R.1 1919-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
STACHOWSKI FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
SCHNÜTZ JOSEF MUSKETIER JR 79/K 4 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1898 - cywilna ofiara wojny
SAVU FLORC GEM/RUMUNIA I. R. 32 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SANTORO VITO SOLD. 68.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
SPRENGER MAX KANONIER MUN. DEP. 1918-09-22 CHAULNES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-12-25 - -
SCHWIERZ PETER - - 1916-07-08 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1897-12-18 - -
SCORZINO PRIMO SOLD. 125.FANT. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-15 - -
SZULCZEWSKI MARCIN - - 1917-08-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1897-11-11 - -
SLONINA IGNATZ - - 1917-12-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-10-20 - -
SKRZYCZAK PETER LDSTM. - 1918-12-25 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-08 - -
STEINIG AUGUST KANONIER - 1918-03-24 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-10-07 - -
SCHWIERTZ JOHANN - - 1917-07-29 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1897-09-03 - -
SACCHETTI AUGUSTO SOLD. 252.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-22 - -
SCHOLZ LUDWIG - - 1918-11-18 - Sośnica wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 - -
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
SPYRA LUDWIK - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-08-10 Ornontowice -
SANSALONE NICODEMO SOLD. 76.FANT. 1918-05-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-07 - -
SCHRAMM PAUL MUSKIETIER - 1915-03-10 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1897-08-02 - -
STINNER JOHANN - - 1916-09-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-07-18 SAGAN -
STEINER HEINRICH MKT. - 191?-08-09 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1897-07-13 - -
SIMONINI ALBERTO SOLD. 89.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-09 - -
SABOTTINI FRANCESCO - 3.ALP. 1918-09-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-08 - -
SCHIEWEK ROBERT - - 1918-06-05 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-04-06 - obelisk
SANDRINI ANGELO SOLD. 227.FANT 1918-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-01 - -
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
STADLER JOSEPH - - 1918-02-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-23 PEASTEFSAU -
SCHULZ ALOYSIUS GEFREITER RES. INF. RGT. 93 1918-05-07 Szczecin im Lazarett Bledzew wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie 1897-02-02 Bledzew -
SACHS OSKAR KANONIER 2.BATTR.FELDARTL.RGT.6 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-01-24 - -
SPYRA KONRAD - - 1917-08-15 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-01-06 Ornontowice -
SCAGNET GIACINTO SOLD. 7.ALP. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
SARANSCHA MARK GEM./RUSS. I.R.406 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SPIRIN WASILE ROSJA ZIVIL.GEF 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHMIDT OTTO GREN. 2.KOMP.GREN.RGT.4. 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1897 - -
SIWZOW MITROFAN GEM./RUSS. I.R.108 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SMIRNOW FEODOR GEM/ROSJA A.R.36 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SEDMANUD SEID ALI GEM/ROSJA I.R.284 1919-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SAMELIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SCHAWIDZKI PIOTR SZER. - 1917-01-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SCHARCEWIC DRAGOSLAW GEM/SERBIA I.R.11 1919-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHIBA IWAN GEM./RUSS. I.R.6 1916-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
STOLTE KARL FR. RES. 10.KOMP.RES.INF.REGT.49 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1897 - -
SINIAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.154 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SITNIKOW PATELEIMON GEM./RUSS. I.R.322 1916-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
ŚLĄSKI WO. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 Ziemnice -
SCHMERSE RICH. - - 1918-03-27 Frankreich Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1896-12-28 - -
SCHELIGA PAUL - - 1918-11-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-12-05 - -
SULEK JÓZEF - - 1918-10-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-11-21 - -
SPERLING - - - 1917-11-?? Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1896-11-20 Rothsürben -
SCHEFFCZYK THOMAS - - 1915-01-08 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-11-03 - -
SCHMIDT GEORG LANDSTURMMANN - 1917-03-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-10-13 - -
STOCCO ANTONIO PRIMO SOLD. 228.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-01 - -
SCHWARZIN FRANZ KRGFRW. 11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-14 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-09-10 - -
SCHOBER OTTO - - 1916-04-04 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1896-08-27 - -
SIEGERT HANS INF. P.R.I.R. 46 1915-06-07 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1896-07-29 - -
SANTONI GIACINTO SOLD. 156.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
SELWAT PETER - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-06-18 NEUVOLLWERK -
SOWADA JAKOB - - 1918-06-13 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-06-08 - -
SIMONETTO DOMENICO SOLD. I.GRAN. 1918-05-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-07 - -
SPADARO SALVATORE SERG. 273.FANT. 1918-01-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
STEHR JOSEF - INF. RGT. 38 1916-10-07 Peronne / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-05-09 - -
SYMALLA PETER - - 1917-07-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-28 - -
STAMURRI CASORE - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-04-11 - -
SYMALLA ANTON - - 1918-07-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-05 - -
STEGER PETER JG. T.K.J.R. 4 1915-03-15 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1896-04-01 KIENS /TYROL -
SCHMIEJA JOHANN SZEREGOWY - 1915-08-18 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1896-03-31 - -
SOKOLL EMANUEL - - 1917-03-30 ROSJA Łącznik II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1896-03-29 - -
SCHRECK HEINRICH GEFRT. - 1918-09-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1896-02-18 - POMNIK
SPITALNY VINCENT GEFREITER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1896-02-05 - -
SCHACHE PAUL - - 1917-07-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-01-09 SAGAN -
SUPERCHI ITALO SOLD. 206.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
STRACCHEZINI RIZIERIO SOLD. 211.FANT. 1917-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SASSI PIETRO CAP. MAGG. 40.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SOBCZAK JAN SZEREG. - 1919-09-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
SEREFEAN FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.69 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAPAROWCZOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.90 1919-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STAN CONSTANTIN UTFFZ./RUM. I.R.36 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SUDITU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.15 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SPIEGEL W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
SERWUL NIKITA GEM./RUSS. I.R.20 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SIMEON TANASSE GEM./RUM. JAG.R.10 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STANITSCH LUBOMIA GEM./SERB. I.R.8. 1916-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SWJALOW JEGER GEM/ROSJA I.R.45 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SKORZONE TELMAKO GEM/WŁOCHY ARTL.R.9 1919-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHWAZKI ALEXEI GEM/ROSJA I.R.14 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAIRASDEW WAROS GEM./RUSS. I.R.3 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SEBAN JON GEM./RUM. I.R.36 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STOICA TODOR GEM./RUM. JÄ.R.2 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAWITSCHEW ILJA GEM/ROSJA I. R. 282 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SOBZAK FRANZ GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STOICA TUDOR GEM./RUM. I.R.40 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAMARA GAWRIL GEM/ROSJA I.R.142 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SKOWROŃSKI JAN SZEREG. - 1919-05-31 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
SANDU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SPALEW IWAN GEM SCHUTZ.R.18 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STOIJAN ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STROE MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STUCHERT O. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
SCHEMIAKIN MICHAIL GEM./RUSS. I.R.3 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SUMA JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SIMINCA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 44 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAPEGLIN IWAN - J.R. 205 1918-09-29 THULE GUT Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1896 - Kriegsgefangene / jeniec
STANCIONU JAN GEM./RUM. I.R.26 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZEIOKUN DAVID GEM./RUSS. I.R.24 1916-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
STEFAN NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SACHARTSCHUK EWOOKIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SMARADACHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SMIRNOW ALEXANDER GEM/ROSJA SCH. R. 36 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SEMENIENKA GORDEJ GEM/ROSJA I.R.152 1919-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SAFAR GYULA PION. KOL. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
SEGENDORF GUSTAV - - 1918-08-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-12-14 ELBERFELD -
SCHYMURA CONRAD - - 1917-04-16 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-12-03 - -
SMYKALLA ALOIS MUSKET. 3 GARDE INF. REGT. Z. F. 10 KOMP. 1916-11-18 - Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1895-11-27 - -
SMIEJA FRANZ - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-11-22 - -
SAWICKI LEOPOLD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1895-11-21 - -
SAULKE AXE FELDARTILERIE LEUTNANT D. RES. - 1919-08-22 - Miłków wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1895-11-09 - -
SPYRA EDWARD - - 1918-03-27 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1895-09-27 Ornontowice -
SCHMIDT ERICH SCHÜTZE - 1918-01-29 Finnland Żoruchowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1895-09-24 - obelisk
SGUIZZATO PIETRO SOLD. 6.ALP. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-23 - -
SEMJANOW NIKOLEI RUSS INF. REGT. 45 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie 1895-09-19 - -
STARK ERNST - - 1918-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-08-18 FOSSBERG -
SEIDEL ALFRED - - 1917-06-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-08-11 - -
SCHIWY GUSTAV UTFFZ. - 1919-03-18 - Karwica wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1895-07-27 - -
SCHRÖDER RICHARD - - 1921-02-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-07-22 OB. BRIESNITZ -
SARZANO PIETRO SOLD. 3.ALP. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
SEYFRIED EWALD UTFFZ. - 1918-06-28 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-04-19 - -
SKRZYPCZAK W. - - 1920-03-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-04-13 Wijewo powstaniec
SOMMER GSTAW SZER 10.82 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie 1895-03-13 - -
SCHINDLER ARTHUR FLUGZEUGFÜHRER INH. D. E.K. II U.D. ANH. FRIEDR. K. 1918 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1895-02-24 - -
STEIN MARTIN V. FAHNENJ.UNTFFZ. - 1915-08-13 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-01-30 Grasnitz -
SCHROER BERNHARD GEFR. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895-01-24 BERKUM -
SCHARUK ANDREI GEM./RUSS. I.R.281 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STAMENKOWITSCH STOJAN GEM./SERB. I.R.2 1916-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHEBANOW MICHAEL GEM./RUSS. P.R.15 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SYPNIEWSKI WŁAD. SZEREG. - 1921-03-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
SCHAPOSCHIKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHEWLAKOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.208 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STEBEL DANIEL - - 1916 ŻORY Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
SZAPOWALLOFF IWAN SZER. - 1918-02-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SCHEFTSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ŚLEDZIONA M. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1895 - B. ucz. kl. VI
SCHIRONIN MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 30 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SWINAR PROKOPIE GEM/ROSJA I.R.193 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHUGAJEW NIKOLAI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SZELC STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
SZYMCZAK JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
SARTINOW SARAFISLON GEM/ROSJA I. R. 53 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SAWATIC SCHIWKO GEM./SERB. I.R.6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STOLMAKOW NIL GEM./RUSS. I.R.287 1917-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SUROWSKI DAMIAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SCHASCHIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.225 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SERTENOWITSCH MARK SERB. K.R.6 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STUDENIKIN PETER GEM/ROSJA I.R.426 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHAPKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.4?5 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SERDJUK OSSIP GEM/ROSJA I.R.5 1917-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SIDORUK JULIAN ZIVIL.GEF/ROSJA - 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SUCHONKOLOW MALIK GEM/ROSJA I. R. 93 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SWINZITZKY LONGIN GEM/ROSJA I.R.237 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHIWADINOWITSCH WIDEN GEM./SERB. I.R.8 1916-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHMUTJ MICHAEL GEM/ROSJA I.R.310 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHULOW KARP GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SKILAZNIEW SEMION GEM./RUSS. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SABOLEW GRIGORI GEM./RUSS. SCH.R.41 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STEPANOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.243 1916-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHURNOW ANTON GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
STEPENKO SAFRAN GEM/ROSJA I. R. 14 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCHUTJAGA ANDREI GEM/ROSJA I.R.15 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SEDLASZICK P. RES. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-??-?? - -
SCHMIDT BRUNO MUSKETIER - 1915-05-26 Feldlazarett Wygoda (Galizien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1894-12-05 - -
SCHOTZEBERG - FELD. GEN. D. UNTFFZ. STABE D. 22 J. D. 1918-12-14 - Rogów-Józefów wieś, gm. Rogów, pow. brzeziński łódzkie 1894-11-24 - -
SCHIPO ALESSANDRO SOLD. 90.FANT. 1918-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-15 - -
SCHWERDTNER EWALD SOLDAT - 1918-04-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-09-02 - VERM.
SOCHOR ANTON ÖSTERR. ZUGF. I.R. 64 REGT. STAB. 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894-08-01 HEISKOW -
SCHUTH PAUL LIEUTENANT DER RESERVE - 1918-08-23 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1894-07-16 - obelisk
SIGNORELLI BIAGIO - - 1918-11-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-15 - -
SCHIEWEK KARL - - 1915-09-06 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1894-07-04 - obelisk
SEIFERT ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 102 REGIMENT PIECHOTY 1916-08-09 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-06-13 - -
SPERLING BRUNO GEFREITER - 1918-03-22 Bougencourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1894-06-11 - -
SZOGS FRITZ KRIEGSFREIM 2 KOMP 45 IR 1915-02-09 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1894-05-25 - krzyż betonowy
SCHRÖER PAUL - - 1916-03-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-05-24 KREIBAU -
SUCHTA JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie 1894-04-19 JĘDRZEJÓW -
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SALWICZEK SIEGFRIED - - 1918-02-16 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-03-16 - -
SCHMERSE FRIEDR. - - 1915-06-18 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1894-03-06 - -
STEINMANN - MUSK. 2 ERS. BATL I.R.50 1916-06-05 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1894-02-24 - -
SPYRA KARL - - 1917-04-17 St.Quentin Bytom VII miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-01-26 BYTOM Grób rodziny Spyra
SCHWICHTENBERG M. MUSKETIER - 1915-02-08 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1894-01-20 Klein Massow-Maszewko obelisk
SORACE BRUNO FRANC. SOLD. 280.FANT. 1918-10-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-01-20 - -
SCHMUCKAL PAUL KANONIER - 1915-06-30 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1894-01-04 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
SAPURIN PAWEL GEM/ROSJA I.R.222 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SEREDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.193 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SYRKOTSCHAROW MICHAŁ SZER. 1 p.p. 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
STAN LARZAR GEM/RUMUNIA I.R.24 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SUSLIKOW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 235 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SWEDLYZNI IWAN GEM/ROSJA I.R.225 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SKURATOW JEGOR - - 1916-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SCHKULEPA ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.108 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SACHARTSCHENKO MAKAR GEM/ROSJA I. R. 21 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHUCHALOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.227 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SITNIKOW WASILI GEM./RUSS. I.R.289 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAFAROW JEGOR GEM/ROSJA I.R.98 1919-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STEFANOWITSCH LUBISAW GEM./SERB. I.R.7 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SMOLONINOW WIMIAMIN GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SEMENICHIN FROL GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SNETKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.322 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SENUCHIN IGNAT GEM./RUSS. I.R.96 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHIROW TEMOL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SOŁOWCOW IWAN SZER. 267 p.p. 1917-09-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SUGUTSKI PAWEL GEM/ROSJA I.R.2 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SZAISKO PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SCHEWTSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I. R. 71 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SVETINOVIC PAVAS INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
SZAFER TAD. - - 1915 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1894 - B. ucz. kl. VIII
SCAPOWAL PAWEL - - 1916-08-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
STEFANOWICZ RADOLKO - - 1916-05-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
SITSCHOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.232 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAINULIN CHAN GEM/ROSJA I.R.284 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SMOLJANIN IWAN GEM/ROSJA I.R.313 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STIEFELMANN HIRSCHL ROSJA - 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAWTSCHUK KANON GEM/ROSJA I.R.322 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STRELZOW NIKOLAI UTFFZ/ROSJA I.R.11? 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SEMLJATSCHENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.330 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SENIC LUBISAR GEM/SERBIA I.R.4 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHIMMELPFENNIG AUG. KAN. - 1917-10-26 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-12-29 Langgut -
SCHINDLER ERNST - - 1918-08-23 Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-24 Weigwitz -
SYDOW KURT JOACHIM FÄHNRICH 4 NIDESCHL. INFANT. REGT. 51 1915-07-12 SOUCHEZ Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1893-11-24 - -
STELZER WILLI - - 1915-09-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-24 SAGAN -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
SUCKSDORF GUSTAV - - 1918-07-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-10-29 - -
SWITALSKI JOHANN JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-10-23 SZURKOWO -
STELLMACHER OSKAR MUSKETIER - 1916-08-24 Lannevoux (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-09-30 - -
SPYRA FRANC. - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-09-28 Ornontowice -
SCHNEIDEMANN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-09-16 - Rotunda i nagrobek
SCHUBERT ALFRED - - 1915-08-10 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-06-17 - -
STRAUBE JOSEF - - 1918-03-29 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-06-11 - -
SCHILLAT ERNST FÜSL. 4 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-17 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1893-06-04 - -
SWIENTEK STEFAN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1893-06-03 - -
SENGER ALFRED - - 1915-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-17 STENZLAU -
SCHRADER KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-05-14 KLOSTER GRÖNINGEN -
SCHADE HANS LEUTNANT - 1915-10-10 - Trzebicko wieś, gm. Cieszków, pow. milicki dolnośląskie 1893-05-13 - -
SOLDA GIUSEPPE SERG. 39.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-23 - -
SCHWOCH WILHELM MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-04-09 - -
SOBOLL ADOLF ERS.RES. - 1917-07-24 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-03-24 Podleiken -
SPYRA PAWEŁ - - 1917-10-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-03-21 Ornontowice -
SCHULZ EUGEN GEFREITER VOM BEZIRKSKOM.WOHLAU 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-03-04 - -
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SCHMSISEL KARL - - 1915-07-01 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1893-02-11 - -
SINDERMAN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-01-24 Weitengrund Sokolec -
SCHYMURA ALFRED - - 1914-09-21 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1893-01-13 - -
SCHWAN KURT MASCHINISTEN-ANWARTER 3.KOMP.32.WER??-DIVISION 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-01-09 - -
SCHLÜTER von ALFRED ARNOLD LEUTNANT HUSAREN RGT v N. 3 1914-09-22 - Świniary wieś, gm. Skwierzyna, pow. Międzyrzecki lubuskie 1893-01-01 - -
SIRTOLO GIUSEPPE SOLD. 4.GEN. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SORARO PIETRO SERG. 118.FANT. 1918-01-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SACILOTTO GIUSEPPE SOLD. 20.BERS. 1918-08-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SACCHI BONAVENTURA SOLD. 125.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
STEBEL PIOTR - - 1916 MITAWA (ŁOTWA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
SEBERENKIN NAUM SZER. ROS. - 1918-01-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
SAPOSCHNIKOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.35 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHIKIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.248 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SWIDA OLGERT GEM./RUSS. I.R. 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHILJANRK NIKIFOR GEM/ROSJA I. R. 86 1917-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SUROWZEW PAWEL GEM/ROSJA I.R.283 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHNILZOW MAXIM GEM/ROSJA I.R.251 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STASKIEWICZ JOSEF GEM/ROSJA I.R.106 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SJOMUSCHKIN JAKOB UTFFZ./RUSS. GR.R.4 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAIKIN TARAS GEM/ROSJA I.R.204 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SARWATINON HIMIDOTIN GEM./RUSS. A.R.63 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SARKOW ALEXEI GEM./RUSS. F.A.R.8 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SALEMANOW KARP GEM./RUSS. I.R.144 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAMOILENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 6 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAMZOW MATWEI GEM/ROSJA I.R.107 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STRECHA VIKTOR GEM/ROSJA I.R.243 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SUCHANOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.94 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SARAJEW FEODOR GEM/ROSJA G.R. I 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHARAFITOINOW PETR GEM./RUSS. I.R.108 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHARAN ANTON GEM./RUSS. I.R.71 1916-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAPERTOW WASSILI GEM./RUSS. F.ART. 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHESTAPALOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.9 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHEWEL PROKOFIL GEM/ROSJA I.R.243 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SUSENITIN SIMION GEM./RUSS. I.R.39 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHIGAROW WASSILI GEM/ROSJA SCH.R.10 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHIMANSKY JAN GEM/ROSJA REICHSW 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SINTSCHENKO LOGIN GEM I. R. 377 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SZURSKOW WASILI GEM/ROSJA I.R.3 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHUCHANOW JEGOR GEM/ROSJA I.R.143 1918-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAIKIN JEGOR GEM/ROSJA I.R.104 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SAIREW WASILI GEM./RUSS. I.R.8 1916-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SALEKOW GARIFULA GEM/ROSJA I.      R. 108 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SOLAWIEW PETER GEM./RUSS. I.R.171 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SOTNIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.1 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SEEBECK HIN. UNTEROFFIZIER 10 KOMP.INF.REG.78 1915-06-26 - Monasterz wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie 1892.09.08 - Lehrer
SCHROTT JOSEF OBERJÄGER T.K.J.R. 3 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1892-??-?? ATZWANG/BOZEN/KORNEID -
SCHWARZ HEINRICH GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-05-24 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1892-12-28 - -
SAMSE WILLI - - 1920-03-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-11-30 - -
STRACH AUGUST - - 1915-05-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1892-11-08 - -
SCHLÜTER JOHANN - - 1918-07-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-03 LÜDGE -
SOMMARO ORASIGLIO SOLD. 48.FANT. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-27 - -
SCHRÖDER FRITZ - - 1920-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-20 REIZENFLEIN -
SMIESKOL KARL - - 1918-12-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-08 COLONNOWSKA -
SERAU ANTIOSO SOLD. 157.FANT. 1918-11-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
SIEGEMUND RICHARD ERSATZRESERVIST - 1918-05-31 Gougencourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-09-11 - -
SLIWA FRANZ - - 1918-02-16 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1892-09-07 - -
SOLTICHOW IWAN RUSS.GEM. RUSS. I.R. 3 1918-11-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-09-06 SIBIER -
SCHOENEBERG ERICH GEFR. - 1917-11-27 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1892-06-26 - -
SCHÖNFELD WILHELM - - 1915-10-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-06-15 - -
SYDOW GEORG FRIEDRICH LEUTNANT U. REGIMENTSADJUTANT ? SCHLES. FELD. ART. REGT. 6 1918-07-21 HATTONCHÂTEL Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1892-06-02 - -
SUBIACHI UMBERTO CAP. ? .FANT. 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-15 - -
SCHUBERT PAUL LANDSTURMMANN - 1917-01-11 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1892-04-06 - -
SCHINDLER KURT - - 1915-05-02 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-03 Repplline -
SCHÖLZEL FRANZ ZIMMERMANN - 1915-07-21 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1892-02-28 - obelisk
SCHELZ ERICH - - 1916-05-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-22 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHNEIDER JOSEF VIZ. WACHM. - 1916-06-25 BAPAUME Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-02-13 - -
SCARADORLI CESARE - - 1919-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-11 - -
SACKUR VIKT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-01-18 - Rotunda i nagrobek
STROMEYER WALTER LEUTNANT INF. REG. NO.15 1914-11-09 ABLAIN BEI ARRAS Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1892-01-09 - INHABER DES EISERNEN KREUZES IIKL.
SCHARABONOW TROFIM GEM./RUSS. I.R.212 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SARDIKO ANTON UTFFZ./RUSS. I.R.310 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SUMEKIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.180 1916-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHENOW WASSIL GEM/ROSJA I.R.109 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SIKINIC PERO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
SCHALOW I. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1892 - -
SWALOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.204 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHLESSER ANDREI GEM/ROSJA ULAN.R.5 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SPASIANOW ROMAN - - 1916-04-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
SACHAROW GRIGORI GEM/ROSJA GR.R.5 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAFOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.314 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHUSCHMINZOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.249 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHWIDKY IWAN GEM/ROSJA I.R.289 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHMIDT II R. GEFREITER 3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1892 - -
SAGANAJEW MICHAEL GEM./RUM. I.R.2 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAWINOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.95 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAWADINOW FOSCHETLIN GEM/ROSJA I. R. 10 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAWENKOW KUSMA GEM./RUSS. I.R.144 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SEFEDIAROW MARFASAL GEM./RUSS. I.R.406 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SOLOWJEW NIKOLAU GEM/ROSJA I.R.159 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SUHSMUTH ALFRED - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1892 Falkenberg -
SANITSCH TICHOMIR GEM./SERB. K.R.1 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SERGEJEW PIOTR - - 1918-05-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
SWETLITSCHNY KANDROT GEM/ROSJA I. R. 33 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SUWOROW ILICI GEM./RUSS. I.R.163 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STRZEDULLA PETER - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1892 - -
SUROW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SIMIRNOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.211 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHLACHOWOJ MAXIM GEM./RUSS. I.R.82 1916-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SACHANOW MICHAEL RUSS. I.R.14 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SKLIFASOWSKI JAKOB UTFFZ/ROSJA I.R.71 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHWEROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 85 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SOLIWIOW NIKITA GEM/ROSJA I.R.85 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAMACHWALO IWAN GEM./RUSS. I.R.98 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SEDLETZKY ALEXEI GEM./RUSS. I.R.243 1916-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SAMALOW PLATON GEM/ROSJA I.R.116 1915-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STOICZEWITSCH DIMITRI SERB. I.R.3 1916-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHMIDEBERG ALBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1892 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SOROKA KUSMA GEM/ROSJA I. R. 12 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SOLOTAREW JAKOB GEM/ROSJA I.R.238 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STIGER - - 6 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-12-28 - -
SALTO ALESSANDRO SOLD. 62.SAN 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-25 - -
SMERLING TH. MUSKETIER - 1917-03-27 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1891-12-21 Klein Massow-Maszewko obelisk
SCHOLZ KARL - - 1915-??-?? - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1891-11-27 - -
SKROBANEK FRANZ LANDSTRM. LDST. INF. BATL. IV 9 1918 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-09-23 WECHOWITZ -
SPYRA KAROL - - 1914-09-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-08-24 Ornontowice -
SCHUMANN BERTHOLD - - 1915-06-20 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1891-07-16 - -
SPERWANSKY BERNHARD MUSK. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-07-10 - -
SCHUBERT WILLY - - 1916-02-29 MONTFAUCON Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1891-06-24 - -
STACH WILHELM GEFREITER - 1918-09-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1891-06-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 96
SELLGER EDMUND ERSATZRESERVIST 47 LANDW. BRIG. ERS. BATALION 1915-03-08 SZPITAL POLOWY KOŁO RUSKIEJ WOLI (SŁOWACJA) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-06-01 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
SCARIA GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-05-20 - -
STIRNAL OSKAR - - 1915-07-20 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-04-17 - obelisk
SAIDEL WILHELM - - 1914-09-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891-04-10 - -
SZOLA WIKTOR - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-04-05 Ornontowice -
SOBCZAK F. - - 1918-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-03-24 Wijewo -
STERZI ATTILIO SOLD. 2.ART.M. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-02-16 - -
SCHLICHTING STEFAN GEFREITER I.R. 116 1916-07-18 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-01-24 HIRSCHFELDE -
STASCHAU ERNST FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-01-20 - -
SCHMERSE OTTO - - 1918-10-08 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1891-01-11 - -
SCHAVONI GIULIO SOLD. - 1918-04-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-01-09 - -
SORACCO RINALDO ITALO SERG. 2.GEN. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
SUWAROW WASILIJ - ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SPIRIDONOW ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 80 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAVIC MAKSIM INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1891 - -
STRZEDULLA KARL - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
SCHUKOW STANISLAW - - 1916-09-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
SCHOENWIESE ALOIS - - 1918 CAMBRAI Nowa Ruda wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 - -
SCHURKIN JEGOR GEM/ROSJA I.R.7 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SMITROWITSCH PAWEL GEM./RUSS. I.R.119 1916-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SMIRNOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 108 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SELBAKIN ARTEMI GEM/ROSJA I.R.100 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAWANTSCHUK KONSTANTIN UTFFZ/ROSJA I.R.72 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SEDELNIKOW WASILI UTFFZ./RUSS. I.R.2 1916-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SENROW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SANDALSKY DAMJAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STPANOWIZ DIMITRI GEM./RUSS. I.R.455 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STEBEL PAWEŁ - - 1916 WYRSCHAEDE (FLANDRIA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
SEROW WASILI GEM/ROSJA I.R.4 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SPEICHERT JOHANN GEM/ROSJA I.R.225 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
STRECHNOW KONST SZER. - 1918-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SCHEIDEROW PETER GEM/ROSJA I. R. 476 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SWATOCHENKO JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SCHIRDUAN RICHARD GARDE-SCHUTZE - 1915-01-18 SOUAIN Stary Wiązów II wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1891 - -
SKRZYPEK E. - - 1918 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1891 - B. ucz. kl. VIII
SWERIDOW KIRILL GEM/ROSJA I.R.152 1917-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SISOW IWAN GEM/ROSJA G.R.? 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHUKOWSKY SERGEI GEM/ROSJA I. R. 10 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SKRIPKIN IWAN GEM./RUSS. A.R.27 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHURAWLJOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 109 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAWELJEW JEFIM GEM./RUSS. I.R.110 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SAWIDOW SEIDYK GEM/ROSJA I. R. 94 1917-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 Eulenburg ps.ROLA
SKSZYPCIAK JÓZEF - - 1915-09-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-11-25 - -
SCHMIDT OSWALD RESERVIST - 1915-04-24 Cote-Lorraine (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1890-11-12 - -
SOMMERFELD OTTO LDSTM. - 1918-07-31 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1890-11-08 - -
SURA VALENTIN - - 1918-03-21 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1890-08-24 - -
SAWALLISCH KARL MUSK. - 1919-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-08-23 Wendischbuckow obelisk
STEIN AUGUST HUSAR RES.ERS.ESK.VI.A.K. 1917-01-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-21 - -
SOCZAK ANTONI SZER. 23 p.p. 1917-11-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890-08-08 - -
SCHNORBUSCH JOSEF - - 1916-09-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-07-25 - -
SULEK WINCENTY - - 1918-05-31 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1890-07-17 - -
SEIFERT WILLY - GARDE FUS.8.KOMP. 1916-10-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-06-02 - -
SIMITSCH RADISSA SOLDAT 1.SERB.JNF.RTG. 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-26 - -
SAWANCZUK K.C. FELCZER/ROSJA INTEND.2 ARMII 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890-05-21 - -
SCHULTZ PAUL - - 1914-09-22 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1890-02-09 - -
SZAFRANIEC IGNACY - - 1917-05-25 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-02-02 Ornontowice -
STENLIK GOTTLIEB KRAFTF. KRAFTF. ERS. ABTL.8 1918-04-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-01-06 SEICHWITZ KR. ROSENBERG -
SCHRÖTER ADOLF LEUTN. - 1918-04-16 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-01-02 - -
SERKOW PIOTR SERGT/ROSJA I.R.212 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHISCHKAJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.240 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHIMKA KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.159 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SUBCINKO SIMON - - 1915-08-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
SCHISCHKIN POLIKARP GEM/ROSJA I. R. 1917-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHLICHT ALBERT GREN. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1890 - -
SYPALO IWAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SACHANOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.474 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SACHAROW FHILIPP GEM./RUSS. I.R.29 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SARSATZKICH ANDREI GEFR/ROSJA I. R. 5 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHURUKIN PRACHOR GEM./RUSS. I.R.187 1915-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SJÖSTRÖM HJALMAR AXEL LT. D R i R 419 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze 1890 - ŻOŁNIERZ SZWEDZKI
SCHABANOW FILIP SERGT/ROSJA I.R.307 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SIMONOW MICHAEL - 238 p.p. ros. 1917-08-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
SIBIRAKOW MITROFAN GEM./RUSS. SCH.R.43 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
STANCIN GHEORGHE GEM/ROSJA I. R. 32 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SIMIANA NIKONOR GEM./RUM. I.R. 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SWENARJOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.5 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SABIBJEK ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.127 1918-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SKORRPAD FEODOR GEM/ROSJA I.R.14 1919-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SPYCHAŁA JÓ. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
SAFANOW STEPAN GEM./RUSS. F.A.R.37 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SAFONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.30 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHUPAK TIMOFE GEM./RUSS. I.R.112 1916-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SÝKORA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 TĚŠNOVICE -
SCOPEL GIUSEPPE SOLD. 8.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 188?-07-11 - -
SMARANDA RISTEA GEM/RUMUNIA I.R.30 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
SPIRIDON GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
SAWA MIHAI GEM/RUMUNIA I. R. 57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
SECU MATA GEM./RUM. I.R.18 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
STETKIEWICZ STEFAN - - 1918-09-05 - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1889-??-?? - -
SPIELMANN RUDOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-30 - nagrobek
SCHRÖDER JENNY PIONIER ETAPPEN-HILFSKOMP.32 1917-02-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-12-26 - -
SCARPA PIETRO SOLD. 272.MITR. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-21 - -
SANTELI CAETANO SOLD. 845.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-22 - -
SZWAJNOCH VINZENZ GFT. IR 100 1915-05-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1889-09-24 - -
STACHEIT FRANZ MUSK. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1889-08-10 - -
SCOTTI ANGELO SOLD. 68.FANT. 1918-03-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-08 - -
SELIGER HERMANN JAGER - 1914-10-09 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889-06-16 - -
SCHMALBROCK HEINRICH FLIEGER FLIEG.-ERS.ABT.11 HUNDSFELD 1917-04-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-05-08 - -
ŚWIĘCIOCHOWSKI LEON - - 1915-08-12 - Szepietowo wieś, gm. Szepietowo, pow. wysokomazowiecki podlaskie 1889-05-04 - -
STRAUBE ERNST - - 1914-08-27 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-04-21 - -
SŁUPIK FRANC. - - 1915-05-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-04-02 Ornontowice -
SCHRAMEK WIKTOR - - 1919-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-28 - -
SOBOTTA KARL TRAINS. - 1915-03-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-03-11 Plusken -
SOBEK VALENTIN - - 1914-12-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-13 - -
SŁUPIK WINCENT - - 1918-03-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-02-13 Ornontowice -
STELLMACHER ALFRED GEFREITER - 1915-06-23 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1889-01-18 - -
SCHNOTALLA ANTON INF. RES. J. R. 51 1918-10-23 POZNAŃ Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-01-17 - -
SCHAAR HERMANN RESERVIST - 1914-08-22 ROSIGNOL Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1889-01-09 - -
SCHAPOWALOW KLIM GEM/ROSJA I.R.16 1917-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STSCHUTSCHEK IWAN GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SUCHARIKOW GRIGOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SERIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.474 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAN PANTELEMAN GEM/RUMUNIA I.R.22 1917-09-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHEWSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 292 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAN MARIN GEM./RUM. I.R.27. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SHUPINA IWAN GEM/ROSJA I.R.121 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SUDENIS ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 1 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SIKORA PAWEL GEM/ROSJA I.R.194 1918-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STANCU DOBRICA GEM/RUMUNIA GEB. A. 1 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STANCIN NICULAE GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHIDKOWSKY KASIMIR GEFR./RUSS. I.R.142 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SIRAJEW ARIFIO GEM./RUSS. I.R.161 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHIWKOWIC SCHIWKO GEM/SERBIA I. R. 8 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SIMULESCU NECULAI GEM/RUMUNIA I. R. 2 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SATUSCHKIN GAWRIL GEM/ROSJA I.R.243 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SOKOŁOWSKI MIKOŁAJ - - 1917 - Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1889 - -
SAICZEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.268 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SALM FRITZ GEM/ROSJA I. R. 26 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STOICA COSTICA GEM/RUMUNIA I. R. 3 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SEIDEL - - - cze-15 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889 - -
STRIGANOW IWAN GEM./RUSS. I.R.327 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SOLOW GABRIEL GEM./RUSS. I.R.208 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SENIN NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.291 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAN DINCA GEM/RUMUNIA I.R.21 1917-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHEDOW IWAN GEM./RUSS. I.R.143 1916-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAN MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAN SMORANDACHE GEM/RUMUNIA I.R.21 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STAN GHEORGHE GEM/RUMUNIA A. R. 10 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STANCELESCU JON GEM./RUM. I.R.40 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STANGA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHISCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 134 ????-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SINIHIN IWAN - - 1916-04-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
STANKOWIC STOJAN SERB.GEF. - 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SWOBODA PETER GEM/ROSJA I. R. 7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHUNDITSCH MILADIN SERBIA - 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SARWA STOUDIN GEM./SERB. I.R.9 1919-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHWABOWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.3 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SOJKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.490 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCALAT ALEXANDER GEM./RUM. I.R.64 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SPITZER HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1889 Eulenburg -
SANDU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHALOSTNIKOW PETER GEM./RUSS. I.R.100 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STONESKU JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
STOIKOWITSCH PAUN GEM./SERB. I.R.13 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHIRZAJEW SERGIUSZ - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
STOPIERCZYNSKI FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-08 WOSAGO -
SCHPILJEWOY IWAN SOLDAT 15.KOMP.5.RUSS.JNF.RGT. 1915-12-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-24 - -
STILLER HERMANN LANDSTURMMANN 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-12 - -
STANISŁAWSKI ZBIGNIEW SZER. LEGIONY POLSKIE 1916 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1888-10-13 - -
STANICZ WLADIMIR GEM/SERBIA I. R. 6 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888-09-08 - -
SCHIEDERK PAUL LEUTN. RES. INF. RGT. 50 1915-10-30 Champagne / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1888-08-24 - -
STIRNAL MAX - - 1916-03-31 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1888-08-16 - obelisk
ŚWIĘTKOWIAK L. - - 1914-09-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-07 Wijewo -
STEIGER - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1888-05-30 - -
STRAMAGLIA EMILIO SOLD. 85.FANT. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-04-11 - -
STOJAN KARL MAURER - 1917-05-22 St.Crue Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1888-03-07 - obelisk
SMIKALLA GEORG GEFR. - 1918-04-29 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1888-02-09 GRUDYNIA WIELKA -
SUBKOW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.127 1919-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STRUTSCHENKO STEPAN GEM./RUSS. I.R.191 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SENCZINKO ANDRZEJ SZER. 201 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SRATALIN KUSMA GEM/ROSJA I. R. 7 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SERTINJAN IWAN GEM/ROSJA I.R.1?0 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STIBLINSKI WINCENTY SZER. 193 p.p. 1917-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SCHARKICH KONSTANTIN GEM/ROSJA I. R. 243 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAN IWAN GEM./RUM. I.R.22 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SICA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.76 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAN STAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SHEWLAKOW GERASSIM GEM/ROSJA I.R.249 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.61 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAN MICHALACHE GEM./RUM. I.R.36 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SWERIT IWAN GEM/ROSJA I.R.222 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SIMIAN MICHEI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STANCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STANCIU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.1. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHOEPU JOAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHLEE JAKOB GEM./RUSS. I.R.2 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SINKOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.6 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STANKU GEORGE GEM./RUM. I.R.44 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SADY MATEUSZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 GWOŹDZIEC -
STAVARACHE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFAN NICULAE GEM./RUM. I.R.2 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SACHOSKI GORDEI GEM/ROSJA I.R.122 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFAN NICULAE GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SACU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.50 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFAN GEORGE GEM./RUM. I.R.? 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SKOBIC NICULAE UTFFZ./RUM. I.R.11 1918-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFAN JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEPUCHA MAXIM GEM/ROSJA I.R.313 1917-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SLAVU DRAGOMIR GEM./RUM. I.R.76 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFAN STEFAN GEM./RUM. I.R.3 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SOARE DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOIAN STOJAN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SECU MARIN GEM./RUM. I.R.18 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SOLOMATOW IWAN GEM/ROSJA I.R.94 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOICA JON GEM./RUM. I.R. 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SEIZOW ADREJ GEM/ROSJA I.R.13 1919-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHMELING JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1888 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
SOTSCHANAG BOGULUB GEM./SERB. I.R.12 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STRELLKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.32 1916-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SABLIN FILIP SZER. - 1918-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SERBAN JON GEM./RUM. I.R.36 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SANDU JANCU GEM./RUM. I.R.36 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAMUEL SAVU GEM./RUM. I.R.80 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SPATARU DUMITRU GEM./RUM. I.R.70. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUCALA NICULAE GEM./RUM. I.R.57 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAMETI JLIE GEM./RUM. A.R.22 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SEREDUC JON GEM./RUM. I.R.36 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SARBU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STAICULESCU ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.57. 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHULZ - - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1888 - -
SUJEW FEODOR GEM./RUSS. I.R.222 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHERBAN JLIA GEM./RUM. I.R.57 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SETSCHELEANU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SIMETOW SKAK GEM./RUSS. I.R.318 1916-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SWIERK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.5 1918-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SIMION JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SIMA BADEA GEM./RUM. I.R.47 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STANCIU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SYTSCHOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SIMIRNOW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.112 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAAR JOHANNES GEM/ROSJA I.R.95 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHOK GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STATE ALEXANDER GEM./RUM. A.R.1 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SABRODIN ILIA GEM/ROSJA I.R.476 1915-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STEFANA JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STERIAN NICOLAE GEM./RUM. I.R.72 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STANNIK TH KRIEGSFREIW. 1 K. ERS. B. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1888 - -
SASON GRIGORI GEM/ROSJA I.R.189 1919-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SLAVU NICULAE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SEANTEIE NISTOR GEM/RUMUNIA I.R.57 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOIAN MARIN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOICA SERBAN GEM./RUM. I.R.49 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOICA WASILE GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STOICA JOAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAWIALEW GAWRIL GEM./RUSS. I.R.453 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAVU JON GEM./RUM. I.R.30 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SENTSCHENKO PIOTR GEM./RUSS. I.R.74 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHAMAKRITZKY STEFAN UTFFZ/ROSJA I.R.230 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STRIGIC JONITA GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STROAE JOAN GEM/RUMUNIA I. R. 30 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SANUZEW MART - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SANDU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SBREANTA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SENSER JULIUS PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-12-24 - -
SEEMANN RICHARD ARM. SOLD - 1918-10-29 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1887-12-18 - -
SKLAREK HERRMANN - - 1915-09-26 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1887-11-27 - obelisk
SCHOLZ WILHELM LANDSTURMMANN - ????-??-26 Feldlazarett Erscheni Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-11-27 - -
SCHMIETTOW REICHGRAF von MATHIAS KAPTLT. UND KOMMAND. UBOOT C-26 1917-05-09 - Pomorsko wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie 1887-11-09 - -
SAMBUCO ERNESTO SOLD. 76.FANT. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-08 - -
SCHINDLER PAUL - - 1918-04-14 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1887-10-28 Repplline -
SCHULZ EMIL FELDW. 5. KP. GREN. RGT. 5 1914-09-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-10-08 - -
SCHMIDT M. - - 1916-03-20 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1887-09-26 Wijewo -
SCZEZENKO MOTOEY - - 1916-03-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-09-16 - -
SCHNEIDER EDUARD UNTFFZ. - 1914-12-01 CAMBRAI Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1887-08-20 - -
SCHOLZ ARTHUR KGL. LEUTNANT UND ADJUTANT INF. RGT. 43 1914-10-29 bei SUWALKI Namysłów I miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski opolskie 1887-07-?? - -
SCHNEIDER MILH.? PIONIER - 1916-08-23 SOMME Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1887-07-30 - -
SCHIECKE ROBERT - - 1915-07-30 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1887-07-24 - obelisk
SCHUBERT MAX - - 1915-08-15 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1887-07-14 - -
SCHULZ OTTO - - 1918-12-25 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1887-07-03 - -
SCHÄFER OSWALD UTFFZ. - 1915-01-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1887-06-24 - -
SCHELLER GUSTAV RES. 4 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-21 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1887-06-12 - -
SCHULZE ALWIN GREN. I GARDE RES. REGT. 5 KOMP. 1914-12-18 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-04-30 LEBUSEN -
SiEDLER DESID. EINJ. FRW. GEFR. 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1887-03-31 - RZĄD 2
SCHAUER GUSTAW MUSKETIER J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1887-03-03 - -
SCHOLZ THEODOR - - 1918-08-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1887-02-18 - -
SALATA ANGELO SOLD. 2.GEN. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-01-18 - -
SIMOLA SALVATORE SOLD. 131.FANT. 1918-01-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
SPERDIGLIOZZI GIOVANNI SOLD. 127.FANT. 1918-01-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
SFORZA PIETRO SOLD. 26.FANT. 1918-07-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
STAN ANTON GEM./RUM. I.R.11 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SPUBAR GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.71 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SERGJAKOW PETER GEM./RUSS. I.R.14 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SUBASU MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHELEBOWSKY PIOTR GEM/ROSJA I.R.26 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SUJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.79 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SULTANA JON GEM./RUM. JAG.R.3 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STANCIN JLIE GEM./RUM. I.R.48 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHISCHKIN JEFIM GEM/ROSJA GR.R.8 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SIMA FLOREJA GEM./RUM. I.R.44 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SINOWIK WASSILI GEM./RUSS. I.R.13 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SIMONAITIS IWAN GEM./RUSS. I.R.111 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHRAMKO MICHAEL GEM./RUSS. I.R.135 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SKULKIN WASSILI GEM/ROSJA I.R.47 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STEFAN ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SMADONI MARIN GEM./RUM. I.R.71 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SASIPKIN LAONTI GEM/ROSJA I.R.149 1918-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHUZALIN ALEXEI GEFR/ROSJA I.R.116 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAKOLNIKOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.2 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAKUSSKIN MICHAEL GEM/ROSJA I.R.297 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SOLAMAHA ROMAN GEM/ROSJA I.R.12 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1887 Falkenberg -
SAMOK ADAM GEM./RUSS. I.R.2 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SZESTAK JANOS - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887 - J. Drogomir go nie wymienia
SEMOSCHKA PIOTR GEM/ROSJA I.R.249 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SERBAN RADU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHAIOTSOW TITS GEM/ROSJA I.R.117 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SAN PANDURU UTFFZ./RUM. I.R.41 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SERBU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.20 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STUSCHKA IWAN GEM/ROSJA I. R. 208 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STAN PARASCHIV GEM./RUMÄN I.R.46 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STAN TRAJAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STANCU ENE GEM/RUMUNIA I. R. 49 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STANONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.? 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STRYCHAŁA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 SZCZEPANOWICE -
STEFAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.59 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHWARZ RUDOLF GEM./RUSS. I.R.6 1916-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SMIRNOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.249 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SALIU JON GEM./RUM. JA.R.1 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SOKOWIKOW ANDRE GEM./RUSS. I.R.475 1915-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SANDA JOAN GEM./RUM. I.R.43 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHALAPIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHAMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.133 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STUCKE GUSTAV GEFR. - 1914-10-28 - Gliwice XI miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1886? - -
SOBCZAK S. - - 1915-06-17 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-11-14 Wijewo -
SCHÖN FRIEDRICH - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1886-10-18 BRENDEMÜHL / JATKI -
SZAFRAŃSKI STEFAN - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1886-09-17 Żywiec -
SCHLIWA JOHANN - - 1917-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-09-06 SCHMARDT -
SMOLKA OSKAR LANDSTURMMANN 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-05-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-09-04 - -
SWOBODA KARL - - 1915-09-11 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1886-08-28 - obelisk
SCHÄDEL ERNST WEHRMANN 2.KOMP.2.ERS.RES.JNF.RGT.10 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-07-16 - -
SCHAAR HERMANN GEFREITER - 1916-07-01 MAMMETZ Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1886-05-10 - -
SCHOLZ ALFRED LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-04-10 - -
SCHMIDT von KARL - - 1915-06-05 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-01-05 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 94
STSCHERBAKOW SERGEI GEM/ROSJA I. R. 195 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SUCHOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.27 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHIRAEW ANDREI GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STANCIN BADEA GEM./RUM. I.R.46 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SIMIRNOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.108 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SISU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.57 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHUKTIS FRANZ GEM./RUSS. I.R.113 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SACOIANU NICA GEM./RUM. I.R.41 1917-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SOBERSKI FRITZ GEFREITER - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886 - nagrobek
STECHASLIWEJ MARKAR GEM./RUSS. I.R.122 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHWONERENKA ILWOKA GEF/ROSJA I.R.13 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STOINEA MARIN UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STRELETZ POLIKARP GEM/ROSJA I.R.193 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHECHADYNOW AGLETIN GEM/ROSJA I.R.17 1918-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STEFAN MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SJABLON IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STEFAN NICULAE GEM./RUM. I.R.72 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SACOR HENRI GEM./RUSS. I.R.95 1916-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SZÖCZ GEORG ÖST. ERS. RES. K.K. I. R. 82 ERS. KOMP. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886 GYÖS -
SATYK JAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STENZEL JOSEF LDSTM. LANDSTRUM BATTALION NEISSE 1916-06-25 STERNALICE Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1886 GOLA, POW. KĘPIŃSKI -
STOICA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SOBOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.96 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SAWARSOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.60 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
STOIAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SIEBERT WALTER - - 1917-10-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-12-28 - -
SCHOLZ MAX LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.GREN.RGT.10 1915-12-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-05 - -
SULKOWSKI JULIUS - - 1916-04-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-26 LOSCHIN -
STRUCKSBERG HERMANN HAUPTMANN - 1915-02-07 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1885-10-19 - -
STRETTI PIETRO UMBERTO SOLD. 89.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-08 - -
SPATOW IWAN - - 1915-06-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-08-28 - -
STUCCHI ANGELO SOLD. 253.FANT 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-27 - -
SIGNORINO ANTONIO SOLD. 252.FANT. 1918-10-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-25 - -
SCHAFER RICHARD PAUL LANDWEHRMANN CK.U.CK. 18 REGIMENT PIECHOTY (Kraków?) 1915-12-25 JEKATERINOSLAW Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-08-09 - ZMARŁ W NIEWOLI
SALAMANDREI CESARE SOLD. 247.FANT. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-02 - -
SCHMIDT KARL - - 1914-11-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1885-06-29 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
STEINER JOSEF PLUT. - 1914-10-07 - Tarnów I (nr 201) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1885-05-22 IPOL PASZTO -
STÖCKER MAX VZFELDW. - 1917-06-02 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-05-10 - -
SCHUBERT WALTER - - 1914-12-03 PIĄTEK Stare Bogaczowice wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1885-01-25 - -
SERIKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.132 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SERPOKRILOW FIMOFLI GEM/ROSJA I.R.41 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STUKOLOF IWAN GEM/ROSJA I.R.127 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHANOW PETER GEM./RUSS. I.R.5 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SEZERBAKOW IWAN GEM./RUSS. GR.R.4 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SURNAJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.96 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUMA CALIN GEM/RUMUNIA I.R.46 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SILDUKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUSONOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 265 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STANCIN JOAN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STANA DUMITRU GEM./RUM. I.R.59 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STANCIU GEORGE GEM/ROSJA I.R.62 1917-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SZEWCZENKO LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.123 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SITZA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 30 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SKREBNIEW PIOTR GEM./RUSS. I.R.111 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SLADKOMEDOW ANDREI GEM/ROSJA SCH. R. 7. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SKLAROL IWAN GEM/ROSJA I.R.13 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SLESSAREW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 267 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHWEIKO JSEDOR GEM/ROSJA I.R.98 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHUNSALOW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 93 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAGUDAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.47 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAVU MARIN GEM./RUM. I.R.43. 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAJONZ ANTON GEM/ROSJA I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SELIWJESTROW DIMITRI UTFFZ./RUSS. I.R.37 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SEMLENOJ NAUM GEM/ROSJA I.R.134 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SEMENSKI IWAN GEM/ROSJA I.R.52 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHAPRANOW DENIS GEM./RUSS. I.R.125 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SPIRIDONOW ANDREI GEM/ROSJA I. R. 35 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SERMAN SEPUDAT UTFFZ/RUMUNIA I.R.58 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SARDU VASILE GEM./RUM. GEB.A2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUMIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.82 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUFLETZEL STAN GEM./RUM. I.R.43 1917-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SGIBNEW EWGEN GEM/ROSJA I.R.136 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHIROKOW JEGOR GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STANCU PETRE GEM/RUMUNIA I.R.68 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHROEDER AUGUST UFFZ. KOMP. UNF. RGT. 4 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
SIMIONOW WASILI UNTFF/ROSJA I.R.34 1915-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHMIDT FRITZ RES. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1885 - -
SKARLAT GEORGE GEM./RUM. I.R.45 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHULGA PETR GEM/ROSJA I.R.166 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SASIPKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.232 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAICZEW SEMJON GEM./RUSS. I.R.27 1915-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SASULA FEODOR UTFFZ/ROSJA I.R.127 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAWINIK GREGORE GEM/ROSJA I.R.8 1917-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SELIMANOW IWAN GEM/ROSJA I.R.29 1919-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SOLOMENKO MINA GEM./RUSS. I.R.330 1918-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOIAN JON GEM./RUM. I.R.58. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAIZEW SEMJON GEM./RUSS. I.R.57 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STRELITKI ANDREJ GEM./RUSS. FLIEG.ART. 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SAMALIZOW MISZKA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
SOSLUW JNOKENTI GEM./RUSS. I.R.125 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHATTANICK VIKTOR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1884-12-23 KÖNIGSHÜTTE -
SCHERZER HEINZ KAP. LTNT. - 1916-06-01 AM SKAGERACK Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie 1884-12-21 - SMS FRAUENLOB
SCHUMACHER KARL LDSTM. R.O.R. 232 1.KOMP. 1915-09-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1884-10-27 HARZBERG SACHSEN -
SIRO MICHELINO SOLD. 23.ART.? 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-08-07 - -
STEFANO LEONARDO SOLD. 201.FANT. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-08-05 - -
SAPOSCHNIKOW SERGEI SOLDAT 2.RUSS.PIONIER-KOMPAGN?? 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-10 - -
SEIFERT HERRMANN - - 1915-08-19 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1884-07-01 - -
SULEK JAN - - 1915-05-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1884-06-24 - -
SCHNUR FIDELIS - - 1915-01-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1884-06-20 BACSORDAS -
SCREMIN ANGELO SOLD. 3.ART. 1917-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-04-27 - -
SCHUBERT ERNST DR. PHIL. - 1915 - Zagrodno II wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie 1884-04-02 - -
SINIGAGLIA GIOVANNI SOLD. 115.FANT. 1918-01-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-16 - -
SEIFERT ROBERT ERS. RES. - 1914-10-28 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-01-23 - -
SGARZI ABISTIDI GEM/WŁOCHY I.R.127 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STAN VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 64 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SUTSCHIK FEODOR GEM/ROSJA I.R.310 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHIWANOWITSCH MILAN SERB. I.R.8 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHITOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.281 1917-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SIKORSKI ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1884 - -
STRYCHACZ IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1884 LIPINY -
SKIBA IGNAL GEM/ROSJA I.R.170 1917-10-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHPAKOW JAKOB UTFFZ/ROSJA I.R.278 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STICHALSKY FEODOR GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHUTSCHKIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.37 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STOICA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STOICA JLIE GEM/RUMUNIA I.R.49 1918-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHMIDEBERG FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1884 GRAMBOW / GRĘBOWO -
SCHAMETKO DOMJAN GEM/ROSJA I.R.112 1918-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SORIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 3 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHAWELOW KARP GEM/ROSJA I.OST.R.633 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAON MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SERGUNIN SACHAR GEM/ROSJA I.R.14 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STAN FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHEFTSCHIK ANDREI GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHIRJAJEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.88 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SILTSCHENKA PETER GEM/ROSJA I.R.86 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHISCHKIN JAKOB GEFR/ROSJA I.R.2 1918-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANISCHITSCH STOJAN GEFR./SERB. I.R.8 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STANKEWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.115 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STARKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.334 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.193 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHUSCHKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.281 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STEFAN STEFAN GEM./RUM. I.R.76 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SELENIN NIKIFOR GEM/ROSJA I.R.332 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SECU ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 59 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAWITSCH RADOMIR SERB.GEF. - 1916-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STOICA TUDOR GEM./RUMÄN I.R. 40 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAMELUKOW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.1 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STOICA JON GEM./RUM. I.R.36 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SEKULITSCH JAKOB SERB.GEF. - 1916-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SILBECK JOSEF ÖST. KAN. K.U.K. FELDKAN. R. 19 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1883-11-21 HAJACON -
SCHIEWECK JOHANN - LST.INF.REGT.11 1914-09-09 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1883-09-02 - obelisk
SCHAFER REINHOLD UNTEROFFICIER (PLUTONOWY) 101 REGIMENT PIECHOTY 1916-07-29 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-08-09 - -
SANDON ANTONIO SOLD. 97.FANT. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-07-25 - -
SANDRE SANTO CAP. 165.MITR. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-06-21 - -
SIMONSEN KARL ARMIERUNGSSOLDAT 6.KOMP.ARMIERUGS-BATL.23 1916-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-05-27 - -
SCHENK AUGUST LANDSTURMMANN TRINK WASSER-ABT.K.U.K.19.A.K. 1916-07-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-05-25 - -
SEELMEIER XAVER UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-22 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1883-05-19 - -
SCHENMANN ALFRED REFERENDAR JNF. REGT. 43 1914-09-07 Orzysz Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1883-05-18 - -
SIMONCINI DARIO SOLD. 47.FANT. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-04-20 - -
STELLER RICHARD MILITAR-KRANKENWARTER RES.LAZA.CHARLOTTENBURG 1917-08-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-04-14 - -
STINDT FRIEDRICH FLIEGER - 1918-07-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-13 - -
SCHOLZ KARL VICEWACHTMEISTER RECHN.F.LAZ.NEUHOF(STRIEGAU) 1916-06-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-02-14 - -
SCALA LUIGI SOLD. 41.FANT 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-01-? - -
SOWOIDNIEN MAX - - 1915-02-13 - Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie 1883-01-09 - -
SARACZEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.53 1916-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SERNIKOW VIKTOR GEM./RUSS. I.R.317 1917-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHARAPOW IWAN GEM/ROSJA GAR. R. 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SPIKIN MEFODI GEM/ROSJA I.R.311 1915-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SWEREN ZAHARI GEM/ROSJA I.R.17 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STANIKO STANKO GEM./RUM. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SABIROW NURIACHMUT GEM/ROSJA I. R. 300 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SACHARJUTA JAKOW GEM/ROSJA I.R.?80 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHOLOBOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.77 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SMIRNOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.312 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STERIE JON GEM./RUM. I.R.41 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SASANOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.94 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STEPANOW SERGEI UTFFZ./RUSS. I.R.54 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SALOGUB MICHAEL GEFR./RUSS. I.R.3 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAWTSCHONOK AUGUST GEM/ROSJA I.R.48 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHALIGIN GARASSIRE GEM/ROSJA LEIBG. 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STOJANOWITSCH ALEXI GEM./SERB. I.R.7 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SEBINASCH GRZEGORZ - - 1917-05-29 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
SPININ MATWEJ GEM./RUSS. I.R.14 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SEZBOROTKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.226 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STAN JON GEM/RUMUNIA I. R. 51 1918-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHINKARENKO IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHMAROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 141 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHNEIDER WOJCIECH - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 LUBASZ -
SCHUJAGIN SEMION GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SARTAKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAFJULIN RACHMABULA GEM/ROSJA I.R.306 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STEFAN SAWE GEM./RUM. I.R.75 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SARIN MARTIN GEM./RUSS. I.R.116 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SELNZOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.304 1919-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SNORIK MAXIM UTFFZ./RUSS. I.R.251 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SEMJONOW WLAS GEM/ROSJA GR.R.1 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SAWULOW SIMJOW GEM./RUSS. I.R.107 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SASSE - MUSK. BERGARCH BATL.3 19??-07-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1882-??-24 - -
SCHNEE KARL GEFR. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-12-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1882-??-24 - -
SCHWUCHOW PAUL - - 1917-09-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-12-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SPRENGER HERMANN LANDTSURMMANN 1.KOMP.7.GARNIS.BATL.6.A.K. 1917-08-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-09-06 - -
SCHÖLZEL JOSEF HÄUSLER - 1916-12-01 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1882-05-28 - obelisk
SCHULZ JAKOB - - 1918-02-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-05-23 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHUBA FELIX - - 1918-08-08 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1882-05-22 - -
STERN JOSEPH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-21 - nagrobek
SCHLU?R OSKAR - RES. INF. RGT. 51 1915-06-24 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1882-04-09 - -
SEJKI JÓZEF HONVED H.I.R. 3 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1882-03-06 - -
SIEGMUNDL OTTO VICEFELDWEBEL 3 KOMP. GREN. 1915-02-22 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie 1882-02-14 - nagrobek kamienny
SIMON PAUL FAHRER RES.FUHRP.K.116 41.RES.KORPS. 1917-06-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-02-13 - -
SKRZYPKOWIAK W. - - 1915-02-08 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1882-02-11 Wijewo -
SPARAPAMI BATTISTA SOLD. 279.MITR. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
SEREBRJAKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.10 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SUCHANOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 335 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SANDU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 50 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STAMIK HIPOTIT UTFFZ/ROSJA I.R.2 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SPINEON TUDA SZER. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SCHARIKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.49 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SURASCHINSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SGURETZKI WIZENTI GEM/ROSJA I. R. 31 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SIDOROW IWAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STANESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SZACHWOROSTO IWAN GEM/ROSJA I. R. 18 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STANTSCHU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SABOTIN JEGOR UTFFZ./RUSS. I.R.265 1917-11-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SKARUPIN MITROFA GEM/ROSJA I. R. 124 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHULSCHENKO CHRISAUF GEM/ROSJA I.R.182 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHWARSKI KASIMIR GEFR/ROSJA I.R.232 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SAVA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STEFAN PETRE GEM./RUM. I.R.80 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STEPANOW NIKIFOR OFF.STELLV/ROSJA I. R. 2 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SOŁKA JÓZEF AUSTR.-WĘG. - 1915-05-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1882 - J. Drogomir go nie wymienia
SAWRAN IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCUMPU JOSEF GEM./RUM. I.R.64 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STRASDOW HANS GEFR/ROSJA I.R.221 1918-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SEMIN ROMAN SERGT./RUSS. I.R.41 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SOJKOW MILENKO - - 1917-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882