Nazwisk w bazie na literę S: 9647

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SUDUŁ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
SPITZER II HEINRICH - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SKORNIAK STAN. WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 7K 1915-05-12 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SEBESTA FRANZ - - 1918-04-12 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWARZMANN JOSEF INF. I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZOBASZLAI EMMERICH PTRF. KUK HR 6 1915-05-25 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEILER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SPERLICH GERHARD - - 1916-05-16 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHIMKE K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHYROKI JOHANN - - 1918-03-22 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHENK V. VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
S???NZIG GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER FRANZ - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SATTLER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 6 1915-04-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRÖTER VIKTOR - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEIDE MAX MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ ADM. - - 1914-08-22 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SEIDEL A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHEUER HERMANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SPÄTHE HEINRICH - - 1915-09-14 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
SKRZIPEK PETER - - 1916-05-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHMARIE?SKI KURT - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHRÖDER RICHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SAUER GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SIMO TÄHUR LUDWIG INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIRENI JWAN RUSS. INF.REGT.304 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STOHL - - ÖST.UNG.SOLD. 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SELIGSOHN PAUL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SAUERBACH PETER PODOFICER ARMII NIEMIECKIEJ 9 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
STOBRAWA FRANZ - - 1915-09-19 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHULTZ JULIUS - - 1918-09-09 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHÄFER M. LANDSTM. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
STÜBS FRITZ GEFR. - 1916-07-25 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SATEK ROMAN OFFZ. D. I. R. 56 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRANOFSKY GUSTAV FŰS. - 1916-08-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STALTNER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHYNOL PAUL - - 1918-08-09 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STANGASSINGER MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBOTTA ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZCEPAN ANTON E.R.INF. I.R. 3 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STRICKER PAUL GEFR[EITER] L[AN]DW[EHR] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 21 1917-04-28 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHÜTZE REINHOLD - - 1916-08-16 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHANZ WILHELM KORPORAL K.U.K.F.A.R.2/2B 1917-03-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMIDT ANT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STROKA ROBERT - - 1916-09-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHÜTT ERNST TAMB. 4.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SOBOŃ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
STRENK FRANZ LANDSTURMMANN 82 LDW.INF.BRIG. SULZ I/E 1916-09-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SEIFERT JULIUS - - 1918-09-12 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SRAJER WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUDENCKIJ FEDOR INF. RUSS. 1915-04-26 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMMT MAX - - 1919-01-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SMITH J. 290042 SERJEANT THE BLACK WATH 1918-08-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SEIDLER BERNHARD - - 1914-11-21 - Wola Przatowska wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SUSA PAUL - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHWARZ JOHANN MUSK. 2. KOMP IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWATZER WALTER ERS. RES. I.R. 20 / 1K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SEUL JAKOB GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLISCHKA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SEMPERT PAUL - - 1916-09-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
SCHARF GOTTFRIED GFT I.R.7 1914-12-19 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHMIDT E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STENDEL JOHANN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SÖLLNER NIKOLAUS WEHRM. 3/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHLAFER OTTO ERS. RESERVIST 7 K. R. INF. REG. 227 1914-12-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
STENCK M. DRAG. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHOLZ OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZĘŚNIAK JAN - - 1917-07-12 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
SUCHANEK EMIL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SWOBODA IV FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULTE BACHOLD WILHELM MUSK. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-06 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHIPPVITT FRANZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHLESINGER FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHWITALLA RICHARD - - 1915-08-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SEPELT WILHELM - - 1919-09-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STELZER EDWARD - - 1916-02-17 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
SWÓŁ KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SCHMIDT ERNST - - 1918-12-01 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMYKALLA JOS. - - 1917-04-08 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEKUNDIAK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZWEDA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHADOCK ADOLF - - 1918-03-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
STOCKMAIER ANDREAS INF. BRIR 1 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SPITZBERGER PAUL - - 1918-04-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHLECHTWEG WERN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHYROKI VALENTIN - - 1918-04-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
S??ESNY RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SURMA WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SCHROLL PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHMIED SIGISMUND INF. - 1915-02-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLOTY ALOIS - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEG GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHYMALA ST. - - 1918-01-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SOHNEL B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHREINER LUDWIG GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHLÖSSER GUSTAV - - 1914-11-21 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHEITZA PAUL - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SEMMLER WILHELM - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHLIMANN HERMANN - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SIMON JOSEF ZGSF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHARENBERG STEFAN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SIEDNER ALFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEPOW JOACHIM ARMIA ROSYJSKA - 1915-01-03 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
STRUZYNA AUGUST - - 1918-04-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHIRMER H. UNTEROFFZ. 1. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
STÜBS JOHANNES GEFR. - 1918-04-13 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SAWCZAK PETER ERS. RES. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHINDLER KARL RES. - 1915-11-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STOCKINGER KARL KPL. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SIOLEK JOS. - - 1915-03-16 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEINER HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOWA ALEXANDER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZUMAŃSKI LADISLAUS SCH. SCH.R. 18 1915-05-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHMUCKAL HERMANN GRENADIER - 1916-05-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
SEIDEL JOSEF - - 1914-09-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHLOCH FRANZ GRENADIER 2.GREN.R.3. 1915-09-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOPS P. LANDW. - 1915-07-04 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SOMUTH ERNST - - 1914-08-27 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - bracia / brüder
SCHMIDT ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAUER? PAUL - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SEIFERT KARL SEIFERT 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SOŁTYS ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SCHWÖBEL VAL. - 3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP 1916-07-02 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STECKEL BRUNO - - 1916-03-07 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STAUFER KASPAR GFT. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUMER JOSEF INF. KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAHR ALFRED - - 1915-04-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOLE A. 47845 RIFLEMAN ROYAL IRISH RIFLES 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SKÓRA ZYGMUNT SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1914-12-20 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
SCHWETKE GUSTAV - - 1915-07-19 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
SIMON MAX MUSK. M.G.K.13 IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SPAHN FRIEDRICH MUSKETIER R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SITZMANN MARTIN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLOTTY JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHLESINGER PAUL - - 1916-11-09 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
ŠMALC FRANZ INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHMIDT W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STRAMM KARL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHULZE FRIEDRICH WEHRM. 2/LDW. BRIG. ERS. BTL. 10 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHELIGA FRANZ - - 1916-11-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHMÖKEL OTTO UNTEROFFIZIER 3 K. INF. REG. 152 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
STRACK M. RES. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ GOTTLIEB INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWIETZ FRANZ - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SMIELA JOSEF GFT.TIT.KPL. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SINGIS ANDREY RUSS. INF.REGT.113.2.KP. 1915-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEFFENS ARNOLD JG. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-12 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHRICK KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHMA? TAIBIS J. - - 1916-06-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCZEPNIOK ERNST - - 1916-06-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SPIRINZ RUDOLF - - 1914-09-07 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STOLZ RICHARD - - 1917-06-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice -
SWÓŁ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SPANEL JOSEF - - 1914-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ RUDOLF OBLT K.SCH.R.3 1916-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTTA ALBERT - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SERBOW GRIGORIJ RUSS.INF RUSS.I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHARF PAUL - - 1915-10-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
STORZ - ERS.RES. IR 4 1915-06-?? - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SEIDEL RUDOLF FUS. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
SCHLESIER VALENTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SACHER FRANZ - - 1915-05-24 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SAGE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZCZYGIEŁ WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SIEGMANN JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SELNIK JOSEF KUTSCH. K.U.K..BRÜCK.BADN. 1 1914-10-16 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
S???PIN AUGUST - - 1917-09-10 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SIFFLER FRANZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIBT KAMILLO OBLT. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHYMALA FR. - - 1915-04-26 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
STACHURSKI JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SPLINTER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHU JOSEF GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHÖNWEITZ JOHANN - - 1914-11-22 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - Austriak
SCHWABE JOSEF - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SOBTZIK PAUL - - 1918-10-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZHRÖDER OTTO L.INF.R.22.10K - 1915-08-04 - Trzebień wieś, gm. Magnuszew, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SIAMRO JAN INFANTERIST K.U.K. I.R. 80 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIEDNER JULIUS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STIRNEMANN KAMIL ARMIA NIEMIECKA 5 KOMP. 72 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-29 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
STRZODKA FRANZ - - 1919-03-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHUBERT A. KRIEGSFREIW. 11. K. 1. BES. REG. POSEN 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIDT HUGO NIEM. - 1918-02-04 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEIBAL JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIELMANN JOSEF MUS. - 1915-05-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STOMNICKI ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 10 1914-10-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTTA RAPHAEL - - 1918-10-23 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SPYRA JOSEPH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STŰRZEBECHER OTTO E.R.INF. INF.RTG.46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMON ISTVAN - RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHLAWIN RICHARD MUSKETIER - 1917-03-02 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
SPEER JOHANNES - - 1918-08-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHMIDT WILHELM UNTOFFZ. J.R.83/11MK 1915-09-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHREIBER P. - - 1917-03-01 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SASSE OTTO - - 1915-03-11 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHMIDT FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHREIBER ALOIS - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SÖRENSEN EMIL MUSKETIER 5.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
STACHOWICZ K. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SIEDLACZEK WIL. WEHRMANN 2 WESTF.LDW.INF.BTL. BRESL., 7KP 1915-02-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHINTHOLZER MAX INF. - 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ MARTIN ABGEFTARZT - 1917-09-19 FLUGPLATZ JÜTERBOG Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STEFANI DOMINIK MARTIN JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SURAJKIN ORŁOWCZEW DR. RUSS J. KOMP. 1915-02-15 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHELER RICHARD - - 1917-07-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPENCER M. 266777 RIFLEMAN WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SPALTOWSKI JOHANN ARM.SOLD. - ????-??-?? - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER KARL MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLOHBACH BERTHOLD MUSKETIER R.J.R.52/10K. 1915-08-09 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
SÖLLNER ERICH - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPATA O - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWARZE A. - - 1914-08-22 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHNABEL G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STUMPF FRITZ MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHLESIER FRITZ - - 1914-11-20 - Łobudzice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHLOSSAREK PETER - - 1915-11-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHNEIDER I RICH. MUSKETIER 3 K. R. INF. REG. 231 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHAFFARCZYK - - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHARLA ALFRED - - 1920-03-25 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SZÁRPÁTKI MICHAEL INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SKIBA EMIL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SWOBODA JOSEF LDST.JG. FJB 2 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLOTEN HUGO - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTTA PAUL - - 1915-06-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRAUCH RICHARD - - 1918-11-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STRECKER HERMANN - - 1915-05-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SABATHIL KARL LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZELEST J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
STEIGER KARL - - 1918-09-28 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEETHALER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 90 1914-11-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWAN EMIL - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SLEMAR JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHILLING FRANZ - - 1915-02-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
STUMPFEGGER HEINRICH INF. BRIR 7 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHLICHTMANN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRZEWITZEK KONRAD - - 1915-12-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMIDT RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMURA I PAWEŁ - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SIMON RICHARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILLI - - 1916-12-27 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SMALIK JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKRĘKOWICZ MICHAEL INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEKULA JAN - - 1917-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHOLZE MAX - - 1914-11-29 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STRUTZ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
STENZEL P - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHWACHER JOHANN - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SKRZYPIEC JOCHANN - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SOIKE JOSEF - - 1915-12-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SPICKERMANN JOSEF - PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPILLER KARL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHEER KARL LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SERGEL BRUNO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SILBERMANN MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SZANDER JAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-25 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
SIMON JAK. GEFREITER 3. K. LDST. J. BTL. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SOPPA FRANZ NIEM. - 1918-02-01 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHENKER PAIUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLABITZ HELMUT - - 1918-04-01 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
STURM RUDOLF INF - 1914-11-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STANIENDA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SMERNOW IWAN INF. IR 196 1915-04-01 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKIBA SEBASTIAN HONV. - 1914-11-15 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STIRNAGEL FRIEDRICH - - 1917-11-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ FRITZ MUSKETIER R.J.R.271/2K 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHIROKAUER SIMON - - 1919-04-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHÖEN PAUL LAND. - 1915 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
SCHLINKE OTTO - - 1915-10-01 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
SCHWARZER KARL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
STANISZEWSKI WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHAUER KARL LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL, 4KP 1918-07-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHARY JOHANN - - 1918-08-08 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLÖGL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAMNITZ EMIL - - 1915-09-17 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SWOBODA FRANZ KPL. KUK IR 99 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOLZ HEINRICH - - 1916-07-03 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEVENSON K. 27061 LANCE CPL. ???? NORTH LANSC.REGT. 1918-09-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHERENGALSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZALCZYNSKI MICHAEL OBLT./ROS. - - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - SZALCZYNSKI Michael W. [J. Drogomir]
SCHARFE OTTO MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SPRANZ - UTFFZ. 8. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT JOHANN - - 1915-08-17 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
STEINGEL JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWINGSACKL JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANDU TUDOR RUMÄN INF.REGT.47.4.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWIERTZEK FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHOEPE A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SWITALLA MICHAEL MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHULZ PAUL UTFFZ. - 1916-09-16 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHARLA EDMUND FUSL. - 1915-07-03 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHAFER WILLI - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SZÓCS BARABAS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOSSNA LEOPOLD - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHULTE OTTO - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SEETKE KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHOEPS CARL GERH. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOMBEK BERNHARD - - 1916-03-13 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STUMPE FRITZ - - 1917-12-02 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHRIPP KARL OIZFDW. - 1914-11-15 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SANCKUHL K. UNTEROFFIZIER 1 KOMP. ERS. BTL. INF. RGT. 19 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SURAUF PAUL MUSK. - 1916-10-01 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SADILEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHICHA TRAUGOTT GEFR. - 1918-03-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SEMKÓW NIKOLAUS INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTZIK ADOLF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SLIZIAK ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STROHMEIER JOSEF GFT. LDST.BEZ.KMDO. 9 1915-02-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHIRDUAN RICHARD - - 1915-01-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHLIEPS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOBOTTA FRANZ - - 1918-10-09 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STEINER ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STETKIEWICZ FRANCISZEK - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHÄFER WILLI - - 1914 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SMRČKA RUDOLF RES.ZGSF. F.J.B. 12 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMOLUCHA LADISLAUS GFT. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWONKE JAN - - 1916-09-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHULZE PAUL - - 1918-07-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
ŚWIDNIK - LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SCHEUCH EMIL - - 1914-11-19 - Remiszew wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SLABIK THOMAS - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SOROKNI IWAN - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHLÜTER PAUL LDSTRM. R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SALENKOW IWAN RUSS. INF RUSS.I.R.124 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOLAK LUDWIK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOHR AUGUST - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHREIBER SIMON LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHWITALLA HUGO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SIERWET REINHARD MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SINGER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SEIFERT HERMANN UTFFZ. 2/LDSTR. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STROZOWSKI TH. LANDSTM 2. K. LDST. INF. BTL. POSEN III 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
STEINBERG RICHARD NIEM. - 1917-08-22 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHILLER FRITZ RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIDEL GUSTAV - - 1916-04-09 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
SZCZERBANIUK DEMETER INF. K.U.K. I.R. 41 1914-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STARON PAUL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
STEINSBERG VON ANOLFINGER LDST.SCH. SCH.R. 10 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANCZEK JAN TRAIN. SOLD. TRAIN 1915-02-22 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SPRUNK OTTO - - 1918-07-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
SEIBST OSKAR LDSTRM K.K.SCH.R.10 1917-08-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHLOSSAREK EDUARD - - 1917-02-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SACHER FRITZ - - 1918-12-06 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHLINKE RICHARD - - 1918-03-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka pomnik
STEFANOWICZ L. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
SENGESPEICK OTTO LANDSTURMMANN STR.BAU.BTL 5 KP. A.GR WOYRSCH 1915-03-20 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STEPHANIDES JOHANN - - 1915-01-07 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHŰBL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZARYN - KOSSAK RUSS 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUSTER REINH. - - 1915-05-10 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SYKES G. 39696 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-06-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHILD K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SORDON IGNATZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SZELĄG JOSEF - ÖST. UNG. INF. 1917-10-26 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMELZER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
STRELETZKI JOHANN MUSK. 9. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ FRITZ EINJ. FREIW. GEF. - 1914-10-10 - Zimnice wieś, gm. Mszczonów, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
STERNKIKER - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPRUHS FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SEDLAČEK ALBERT INF. I.R. 56 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHENDZIELORZ A. - - 1916-09-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
SCHÖNAICH P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SZULCZEWSKI ALEXANDER MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SAWALLA IGNAZ LDST. 4/ LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHARLA PAUL KAN. - 1914-11-11 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SANDOR JOSEF INF. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIOMIN JLIA RUSS. INF.REGT.110.8.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SONDERMANN KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STEFFENS ERICH LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-31 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHUEFFTAN OSKAR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SOPALLA VIKTOR - - 1917-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SUNDRMANN EMIL - - 1914-08-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOMMERFELD GUSTAV MUSK. - 1918-11-09 vermißt Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHÖN ANT. RES. JAG.PATR. F. K. K. FELD. JAG. BTL. 5 1914-11-18 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SOHRWEIDE OTTO GREN. - 1914-11-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SALA JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHICHA WILHELM FŰS. - 1918-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SIKORA ANDREAS INF K.K. L.I.R.32 1917-04-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHYNOL JOACHIM - - 1918-08-11 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SPETTEL JOSEF ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKUBATZ PAUL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUPP JOHANN SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHOLZ GEORG - - 1918-06-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHLINKER ERZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAFFA JOHANN - - 1914-08-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHEDIMOW KIRYL ALEYSEJEW MUSKETIER / ROSJANIN - 1918-09-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SKWARA M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SEHFTLEBEN AUG. - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SOKULUSZ JOHANN INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPANDEL PAUL KPL KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOJ WŁADYSŁAW - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
SCHUSTER GUSTAV - - 1918-06-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SHAL L. 50798 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STÄDTER - - - 1914 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - ZGINĄŁ PODCZAS ATAKU
SLUGA PAUL - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHRÖTER HEINRICH MUSKETIER I.R. 46 / 1K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHEERENHORST ERNST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHROTE AUGUST - - maj-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SIMČIČ ANDREAS INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SALOMON A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SOMMER OTTO RES.INF. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHULZ ALEXANDER WEHRM. 1/LDW. BRIG. ERS. BTL. 10 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAMPLAWSKI ST. GEFREITER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SOPIEN PAWEL - - 1918-12-13 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHMECK WALTER LTN. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
S... ? - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SZEPANOW WLADIMIR INF. RUSS. I.R. 7 1914-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STEPHANICK HEINRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUSLYN FLORA PAWŁOWICZ - IR 244 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STERNAT MATHIAS - - 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCH? AUGUST - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIFF SERG.RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKORUPPA JOHANNES LST.REKR ET.FP.KOL.20/20 1915-10-10 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHNURA AUGUST - - 1916-05-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLICH GUST. - - 1915-06-07 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHULZ GUSTAW - - 1918-07-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice pomnik
STRYCHARZ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
STEINBACH JOS. - 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH XIV/29, 4KP 1915-08-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHYMURA IGNAZ - - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULER FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZETKOWSKI MICHAEL INF. - 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIDEL PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SOMMER ERWIN - - 1918-10-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHILLING HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SORDON PAUL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SAHS E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SCHULTZ - - - - - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHILLER HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
SZCZERBAKOW SZCZEPAN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHENDSIELORZ JOS. - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEHLHORST WILHELM UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEWIOŁA J. - - 1918-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
STANKO JLI RUMÄN INF.REGT.80 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWARZER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STARE JOHANN - - - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SANDMANN FRITZ - - 1914-08-22 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
SKIBA MICHAEL LDST. 4/ LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SKODA KARL MUSK. - 1917-10-24 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMIDT ARTUR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SÁSKA STEFAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOWIAK IGNAZ - K.U.K.I.R.33 1914-12-15 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STIELOW ?O GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SEIDEL MARTIN GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SROKA JOSEF - - 1914-09-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1915-12-14 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
SPECKA B. JÄGER 2 K. JÄG. BTL 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
STÜBS ARTUR GEFR. - 1918-10-11 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SASAK FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SESULKA FRIEDRICH MUSK. - 1915-05-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SNOPEK MICHAEL CIV. KUTSCH. K.U.K. TR. DIV. 14 1915-03-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHYNOL JOH. - - 1915-02-11 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STADLBERGER KARL JG. K.K.LDST.B. 165 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SMANDZICH JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SWOBODA FRANZ INF. I.R. 24 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1916-06-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZE RICHARD - - 1918-09-25 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHMELING P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAFFA JOSEF - - 1917-02-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SŁABY J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SCHILKE AUG WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 1KP 1915-02-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STEINBRECHER PAUL - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SPITZER JOSEF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINKELLNER LEOPOLD GFT. KUK IR 49 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZYPKA PIOTR - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
SCHWARZE ROBERT - - 1918-05-05 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SMITH C.E. 19721 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHRBROCK - - - 1917-08-15 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
STEINERT THOMAS - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHULZ EDUARD UNTOFFZ. I.R. 46 / 10K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHRADER FRANZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNEIDER GEORG - - 1915-06-08 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
STERN FRANZ GFT. I.R. 17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHIMPE W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STARICK FRIEDRICH RES.INF. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SCHUBERT ENNO WEHRM. 1/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SARSCHITZKI - GEFR. 7 K. INF. R. 152 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SCHIFFMANN C. VZFW. 4. / LDW. INF. REGT. 8 1914-10-08 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STREIT GUSTAV - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
ŚLEZAK ADALBERT INF K.U.K. I.R. 40 1915-03-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STUDLIK PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SWIERKOSZ JAKOB ZGSF. IR 56 1915-01-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEAMANN KARL UTOFFZ. PREUSS. RES. I.R. 217 1914-12-12 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHIEB.. FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIFTAN WOLH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKWARZ JOHANN ZIVIL ARBEITER K.U.K.J.R.90/15 1916-03-24 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHOLZ PETER - - 1918-10-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHONIG FRANZ - - 1917-04-?? - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STANKO JOHANN - - 1915-02-22 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SOCHA OTTO WEHRMANN LDW.NF.RGT 7, 4KP 1914-01-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHOLICH FRANZ - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SAMMER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STELMASZYK JOHANN RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHULZE - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHWALM WILLY - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT A? - - - - Nisko-Barce część miasta Nisko, gm. Nisko, pow. niżański podkarpackie - - -
SCHMIDT V OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEWALD GOTTFR. LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG II 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ PAUL GEFR. D. RES. 5 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHIMITZEK EMIL - - 1918 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SÜTA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYNKA FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STOLZ XAVER RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOCHA ALEX RUSSE KIEW.GREND.RGT.4  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZYMAŃSKI LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
STANCZUL GAVOJEW LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUMANN EUGEN UNTOFFZ. - 1918-06-05 SEDAN-FORCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SPERBERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SZYMON FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
STUMPE HINDRIH ERS.RES. J.R.74. 1.KOMP. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
STANCLIK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SASSIN GERHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SERBENT PAUL MUSK P.R.I.R.217 - - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOUTA ANTON INF. I.R. 28 - - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFER HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
STEINITZ BERNH. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SMIEGEL MICHAEL ERS. RES. 1/ LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STANIA WILHELM - - 1918-05-04 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHUBERT FRZ. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
STRYCZEK THOMAS - - 1916-11-30 Frankreich Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SIEMIENIEC ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ GUSTAV - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STACH IGNATZ - - 1918-07-15 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SCHÜTZENHOFER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STALLER FRIEDR. MUSKETIER 2.K.JNF.REG.141 1914-11-28 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHEUER ALFRED - - 1917-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
SCHOON GERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWIDT ARTUR MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogila 4
SCHÖDER RUDOLF - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STUMPF WILH. - - 1918-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ WILLI FLUGZ. FÜHR. UNTFFZ. - 1918-??-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - MIESIĄC MIĘDZY 01 A 05
SUPPLI FRITZ MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SIKLODY JOSEF TRAIN-SOLDAT K.K.TRAIN-DIV 723 ES 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SATRANSKY JOSEF ERS.RES.INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPERR JOSEF K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHULZ MAX HAUPTM. - 1914-10-10 IN POSEN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STRUHL JOSEF PIECHUR 82 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHULZ WILLI - - 1920 - Forst III Niemcy Pogranicze - - -
SCHINDLER FRIEDRICH PIONIER - 1915-08-18 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHLEEF F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHRÖDER PAUL GEFREITER - 1914-10-11 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SZISMÁR JOSEF INF. K.K.L.I.R. 1 1914-10-10 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SARBU PARSEU RUMÄN JNF.REGT.59.8.KP. 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHRODEK WILLI - - 1916-10-16 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWARZ ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STEMMER HEINRICH KARL ER.RES. PREUSS.R.J.R. 12/219 1915-05-?? - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SINNER ANTON - K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHRAMM GUSTAW FELDSCHER  FELDSP. 345  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STAWIŃSKI MARYAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SCHMIDT EMIL SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SICH JOHANN KANONIER 3 B. FELD. M.R. 8 1914-11-13 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
STELMACH - ERS. R. 2 K. R. INF. R. 227 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SIKORSKI T - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SOCHAN JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEBELKORN WALTER MUSKETIER - 1915-05-13 Karpathen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SACHA JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
SKOCZYLAS LEON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STEINKE FRANZ - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SCHÄFFER ANDR.(EAS) - - 1918-12-06 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIRRMACHER KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SHAWEL WILHELM - JAG.BAT - 19 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHRAMM EMIL - - 1915-07-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
SKUTSCH ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOSIN STANISŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SCHUBERT ERNST - - 1918-04-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ŚLIŻ IGNACY - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHUBERT GUSTAV - - 1914 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SEDLAG JULIUS - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SANTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STURM FRANZ MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOUHR - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SMYRNOW PAWEL RUSSE - 1915-11-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
STAUDE MARTIN - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEMAIDA PAUL - - 1918-02-16 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
STANGE JOSEF GEFR. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHUSTER BRUNO WEHRM. 6 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SANDOR IGNATZ ERSATZ-RESERVIST K.K.INF.RGT 62, ERS.BATL 1915-04-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOJKA JOSEF - - 1916 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SZABADI RAUL INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-05 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT MAX RES. 10 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STRASSER JOSEF GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWAN J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEPANOWA KURSANOWA ERDOKIA B. SCHWESTER  - 1915-01-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SLAPPA PIUS - - 1916-01-18 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
SVOBODA ANTON LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÜTZ FRIEDRICH OFFIZ.-STELLV. - 1918-08-09 AMIENS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SIEGEL FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SALER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STORM ALBERT WEHRM. - 1914-12-04 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
SADOWSKI STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SAPODOJEW IWAN GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SASSINEK ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SANER RICHARD - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
STECH SEBASTIAN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-07 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHEEPERS THEODOR - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
STEINITZ MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHLACHT RUDOLPH - - 1914-11-23 - Złoczew miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki łódzkie - - -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULZ AL. KRFR. 2 K. G. GREN. R. 5 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SULLER WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
SIMEK FRANZ LDST. INF. SCH.R. 11 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STACHLYS OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
STAWNY FRANZ - - 1919-03-28 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SECHAUSER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPEDKUN LEO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SCHÖNKE ALFRED - - 1918-06-01 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SERBIN WASYLIJ - IR 105 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SENTEK HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SIEGERT OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHRÖTER EMIL - - 1916-09-20 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHINDLER - LDST. - 1915-06-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHNITTGER FRDR. HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOBOTTA MARTIN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SZAFRANSKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SARZYŃSKI JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SÄNGER KURT RESERVIST LDW.INF.RGT 133, 3KP 1914-12-30 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHWIND JOSEF - - 1916 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SOWODSKI DYMITRIEW INF. - - - Stróżówka I (nr 92) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAHL ALFRED PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-01-24 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMON GUSTAV UNTFFZ. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOLTÜSSEK ERNST JÄGER - 1915-07-16 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
STRENZEL EWALD GEFREITER - 1918-03-20 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STEFAN MARTIN HONV. - 1914-12-25 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHYMICZEK JOHANN - - 1918-02-15 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SLATOSCH ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHALLER EDUARD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SICZEW MAKSYM OFFZ.ASP.  GREN.REG.  N.6  1914-12-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STRÓŻYK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
SCHNŰRER PAUL LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEELINGER ADOLF - - 1914-11-23 - Boczki Stare wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SUSCYLO MARTIN - - 1914-11-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SKRZYPIŃSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SOKÓŁ LEON LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER AUGUST MUSKETIER - 1916-09-15 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
SPERKA ANTONI SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRUDLIK ADOLF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHALK KARL FELDWEBEL - 1914-12-23 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHEIBENPFLUG RUDOLF KPL.TIT.ZGSF. I.R. 14 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SKLADNY ALOIS - - 1915-09-07 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHRÖDER ERNST GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
SHÜLZ HANZ - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHRAMM KARL - - 1914-10-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
SROCZYŃSKI KAZIMIERZ - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SCHUPPE RICHARD - - 1914-12-03 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ŚWIĄDER JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
STHELE? ADOLF - - 1918-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SEIDEL FRANZ - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHACHINGER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCHERT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SOLINSKI ANTON JNFANTERIST K.U.K.J.R.95/9 1917-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SUCKER KARL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHMIDTZDORF AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOPPA JOSEF - - 1915-07-27 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHERFF EMIL LANDSTURMISTA BL SCHLAWE 1914-11-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SÖHL MAAS WEHRM. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SANDER SIMON LANDSTURMMANN 3 LDST.INF.BATL. METZ XV/2, 3KP 1917-10-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STROMSKY ANTON - - 1914 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SZAVA GEORG INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZ FRANZ GEFR. 12 LDW. KOMP. PION. BATL. 1 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STREHLE JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHURSCHENTHAL ALOIS JG F.J.R. 4 1915-01-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIWOŃ A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SAUNIK FERDINAND INF. IR 97 1914-12-23 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SULAKOW GRIGORY RUSSE GRENAD.DIV.  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SLOWIK LEO - - 1916-06-01 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
SZANTAI JOSEF LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SELLKE KURT GEFR. - 1914-12-24 MARCZMANOLLA Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SIEGEL KARL - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SALIS W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKRZETUSZEWSKI TOMASZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SAPSIN STEPAN ROSJA JNF.REGT.91.1.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SASSINEK THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SPIELH RAUL - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
STIEGL ERNST LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-07 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SEIBT HEINRICH - - 1914-11-23 - Złoczew miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki łódzkie - - -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWARG ? WIZ. ? ? 1914-12-?? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SCHMIDT JOSEF - - 1915-07-16 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SKRDLETA ANTON LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMÖCKEL HELMUT PIONIER - 1918-04-13 Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
SCHOLZ WILLI - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STORM ARNOLD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
S? ? - - 1915-09-30 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNECKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SEIFERT HERMANN - - 1916-10-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SIEMENS KURT GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLOTEN WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SORGE FRITZ UTFFZ. INF. REGT. 31, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SPLITTGERBER GUSTAV - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHELENZ JOSEF - - 1918-08-23 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SI??FEHL W. - - 1916-11-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHOER AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHATTON TEOPHIL MUSK. - 1916-08-05 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKOCZYLAS TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
STELTER EMIL ALB. - ARBT 13 SCHANZKP. 4 ZUG III ABSCHNITT 1915-02-07 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STEUERER MAX K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-24 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAAGE HERMANN LDSTRM. R.J.R. 205/9K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHIESSEL JOSEF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUKOFSKY STANISLAUS RUSS. INF.REGT.105.3.KP. 1915-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SONN GIUSEPPE JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-24 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCH???? RUDOLF - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SAJOR EDWARD SZER. SZKOŁA KURSU MIŃSK MAZ. 1917-09-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHWALBE ADOLF FELDWEBEL - 1915-12-15 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
SEILER - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZER PAUL - - 1914-09-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHOBEL KARL UNT. JG. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-13 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEDLACZEK FRANZ - - 1915-07-05 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SNAGA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SIEMIUTKIN PLATON RUSSE ZAKAT.RGT.164  1914-11-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STRYKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SEBEN JANOS LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIEMANN ERICH MUSK. - 1915-09-30 MASSIGES Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SAREMBE PETER LDSTM. 4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SIEMIENIK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT ERICH MUSK 7K R.I.R. 226 1915-05-22 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SOBCZAK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SCHEEL ALBERT - - 1917-09-21 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
STOLARZ FRANCISZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRUDLIK IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SCHRANZ FRANZ INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHWOCHOW OTTO GEFREITER - 1915-11-28 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHILLER GOTTLIEB INF. I.R. 28 1914-12-16 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STRACHOTTA JOS.(EF) - - 1916-07-10 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEIMANN VALENTIN RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
STAHR OTTO - PREUSS.RES.INF.RTG.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHULER HERMANN - - 1917-07-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SPIELMANN JAQUES OBER.-LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIKORA IGNACY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHIEBERLE FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWANTER RUDOLF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAUB KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHAAL GUSTAV - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
STRZADULLA WILHELM - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHMIEDER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHURAJEW NIKOLAŸ RUSS. INF.REGT.116.11.KP. 1915-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SALLACH FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
STUMBERGER FRANZ JNFANT K.U.K.J.R.58/7 1915-09-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMITZ ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWACZYNA ANTON - - 1915-07-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SPRENGEL LUDWIG GEFREITER BL KONIGSBERG I 1914-11-13 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOMMERFELDT P. GREN. 2 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-25 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCHOMBERG ANT. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22,12K 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHINDLER HERM. - - 1915-05-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SIEWERT JOHANNES MUSK. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SUWALD MICHAEL JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMIETANA JOSEF INF. K.U.K.I.R. 65 1915-02-16 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRZEDULLA N. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STUMBERG MAX OBLTN. - 1914-12-24 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZILAJEW TIMOFIEJ RUSSE JNF.RGT.207 , 3.R.  1915-02-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOBOTTA MAX - - 1916-08-05 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
SIMON MAX WEHRM. - 1915-07-09 KRASNOJARSK Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SACHER EMIL UNTFZ. - 1914-12-29 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SAMIETZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SERGES GEORG INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-08 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBCZAK STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
S? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHEUTER VIKTOR FEUERW. K.U.K.FS.A.R.2/ 18 F.K. 1915-01-02 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
STÖSSEL JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SLANIA FRANZ WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STERNAU WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCZISKO DIMITRI RUSS. KRIEGER 157 JNF. REG. 1915-01-22 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHWARZ A. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHMIDT MAX - - 1916-07-06 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SLAVIK FRANZ GFT. I. R. 3 1915-01-10 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER OTTO JAHN SERGEANT - 1914-08-20 VERMISST Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SEIDEL HUGO - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SYDOW VON EBERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SOBECKI - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SEILER AUGUST - - 1917-01-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STANILEWITSCH THEODOR - IR 252 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOHN ALOIS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STENDER HEINRICH MUSKT. RES. INF. REGT. 26, 5. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
STEINHAUS PAUL GEFR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHNEIDER JOSEF - - 1917-11-14 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SPERLING W. SCH?? - 1916-??-13 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SERZISKO JOHANN MUSK. - 1916-11-13 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUSZYŁO MARCIN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHIMSCHAL JOH. ZIMMERMANN - 1915-02-11 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHWEDE PAUL WHRM. - 1917-08-12 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
STRAIF JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHOFFEINA JOHANN WEHRMANN R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHUKOW MICHAEL RUSS. I.R.289 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEUNEMANN KARL ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHEIDER KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STACHOCKI WŁADYSŁAW UŁ. 2 P.UŁ. 3 ESKADRON, 1917-06-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHMIDT III G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWIKE MARTIN GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SOBANSKI BERTRAHM VIZEFELDWEBEL - 1915-07-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
STROTKAMP - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SITEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SARNA STANISŁAW LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEGER ALBERT ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEUER VALENTE - - 1917-07-31 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
SINCZOW MAKSYM RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-12-12 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZAKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
ŠELE ANTON LTN.I.D.RES. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMISCHKE RUDOLF MUSK. - 1914-12-24 BZURA Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHÖCKEL ROBERT GEFR. 6. KOMP. LDSTM. INF. BATL. LAUBAN II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STRYCZEK ANTONI - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1915-05-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SZCZEPANIK JÓZEF - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
SKRUDLIK MICH. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SEIDEL K. - - 1917-12-21 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEPEROWICH MOHAMED KPL B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SYLVESTER OTTO GEFREITER - 1916-11-24 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHRETTER FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHEWDTKE GUSTAW GEFREITER L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SKOMOROCHOW FIODOR ROSJA JNF.REGT.8.2.KP 1915-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STRUBE AUG. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHWARZ AUGUST - - 1916-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
STARGARD WALT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHENDZIELORZ VINZENT - - 1916-09-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIEBERLE PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ P. GEFREITER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SLAPA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
SEITZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUPP KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHNETZINGER JOS. GFT. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEUERMANN AUGUST WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAWATZKI FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
SUDENN FRITZ FAHRER FSPR.A.32.B.K. 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMITZ JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALAINCZYK J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SALESCHUS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zatarta
STILLER R. GEFR. R. I. R. 253 1915-06-01 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SIKORRA JOHANN WEHRMANN 3 WESTF.LDW.BATL, 4KOMP. 1914-12-27 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOCHA ANTON MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYNAČEK FRANZ INF. I.R. 36 1915-04-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZERCHI FRANZ INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRZYBNY P. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEFAN NICOLAI RUMÄN JNF.REGT.26.1.KP. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEINKE REINHOLD UNTOFFZ. - 1915-01-05 BORZYNOW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHINDZIELORZ - - - 1916-06-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SAWICKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHRAETZ HEINRICH - - 1914-11-21 - Warta miasto, gm. Warta, pow. sieradzki łódzkie - - -
SOJKA RUDOLF ZGSF. K.U.K.ART. WERKST. 2/2 1914-10-04 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBCZAK WAWRZYNIEC - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SCHIMKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SEISER JOSEF KAN. K.U.K.F.K.R. 4 1915-05-06 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRODEL JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STORBER PAUL SZEREG.  11.WĘGER.STRZEL.P.  1915-03-08 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SVDOW P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SADECKI HERMANN GREN. KPGGR 1 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STRUMPF ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKUPIO SERGIEJ LEUTNANT 14 SIB. SCH. R. 1915-01-17 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
STRAUCH WALTHER - - 1918-04-02 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SŁOWIK ANDREAS INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ AUGUST MUSKETIER - 1919-02-15 Frankenreich Laz a. d. Somme E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STEINER OSWALD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SŁOWIOK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
STETTIN WILH. OBERJAG. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SIMON WILLY - - 1917-06-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STROBACH EMIL ERS.RES. IR 42 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRICK HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHARWITZKE ALBERT - - 1914-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
S??ON ROBERT - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
SOBOTTA WOJCIECH - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SOKEES? JOSEF - - - - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
STREITER R. - - 1916-05-05 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SZLACHCIC JAKUB - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHIECK OTTO LEUTNANT LDW.INF.RGT 107, 1KP 1914-11-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOPPA KARL MUSK. - 1918-09-24 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SWIEGOWIEW JUL. - RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
SCHMITZ ERNEST ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHIMENZ - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHODE WILLY - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEFAN MARIN RUMÄN JNF.REGT.70.14 KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SULKIEWICZ HOZMAN MIRZA ALEKSANDER SIERŻ. 5 P.P.L.P. 1916-09-18 Sitowicze Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHMIDT O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOFFNER GUSTAV - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHERPING ERNST OFFZ. 1 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHNEIDER KARL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
SCHMIDT KARL WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZCZUKA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SÁNDOR MÁRK HONV. K. UNG. L.I.R. 7 (M. K.I.R. 7 HONV. GYAL.EZR. ) 1914-12-24 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBKOWIAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STEHLIK JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-25 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWETKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SKLAR TYCHON RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-03-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZLABS FELIX - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SLIPIEC PAWŁO LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ ARNO UNTEROFFZ. - 1918-07-21 COURMONT Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHNEIDER CHRISTIAN - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STRYCZEK JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHULZ FRANZ EDMUND - - 1915-08-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SANDER ROBERT VIZEFLDW. J.R.74. 3.KOMP. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
SOŁCZYKIEWICZ ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SAWICKI LEOPOLD LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-10-28 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SCHIMBÖCK (SCHIMBÄCK) JOSEF E.R.KPL. I.R.14 1915-05-07 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SELL WILLI - - 1918-04-11 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
SCHWEIGKOFLER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-07 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STRÜCK RICHARD - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
STANISLAWSKI HENRICH - - 1917-07-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
STEIN KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SIEKIERA FRANZ - - 1915-01-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIECHE WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHÖNICKE O. UNTEROFFIZIER RES. PION. K. 49 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
STRYCZEK DOMINIK - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SEMONOWICZ GRIGORI KDTT. - 1915-03-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMOECKEL WILH. - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SCHOTYSSEK V. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHÖNAUER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALOMON KARL - - 1918-07-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHILLING UDO KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNEIDER FRIEDRICH LEUTNANT RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 3
SZECSI ANTAL HONVED K.U.H.J.R.19/2 1917-05-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SCHMULERICH - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SONSALLA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDT - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZROM J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
STRIL?WSKI K. HUSAR ? 1915-02-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STANDTKE RICH. WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 8K 1914-11-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STESUH OTTO KRGSFRW. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SZABO STEFAN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZÜCS JOHANN ZGSF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-19 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZRAMOWSKI B. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHLEGER RICHARD GREN. - 1915-06-20 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIGAL ABRAHAM LEGIONISTA POLSKI 3 BRYG. LEGIONÓW POLSKICH 1915-11-19 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIODLACZEK - - - 1916-05-26 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SĄSIADEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOBEK JOHANN - - 1914-11-22 - Warta miasto, gm. Warta, pow. sieradzki łódzkie - - -
STEINDL DAVID UNT.JG. K.K.SCH.R.II 1915-02-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHÄFER OSKAR KR.TRAGER PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-12 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SANTER, Edlern von Rriedenegg, Dr HERMANN OBLTN.I.D.RES K.K.K.SCH.R.II 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SYBURA ANDREAS - DIV.BAGK.14  1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SCHNEIDER JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SEIDEL HERMANN GREN. KPGGR 3 1915-05-08 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOLDATIKOW K. RUSS. KRIEGER - 1914-10-28 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SONDERMANN E. FÜSILIER 4 K. GARD. FÜS. R 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SMETANA OTTOKAR E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 3 1915-03-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ PAUL MUSKETIER - 1917-10-25 Bukowina Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STAWARZ JÓZEF - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SABATH JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SZCZYGLIŃSKI ANDRZEJ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SIENOXAT FRANZ - 7/IR 44 1915-03-19 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
STIEGLER GEORG - - 1916-12-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STYNDL HEINRICH JG. FJB 12 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZ HANK - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHLUTT OTTO - - 1918-10-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SINGER WILLY UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHULZ GUST. - - 1915-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
STOTKO SZYMON - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1919-07-05 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SZYMCZAK WŁADYSŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SZOZDA JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHILK HERM. KANONIER 2 OB..SCHLES.FELDART.RGT 5/4EB 1915-01-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZAPININ NIKOLAI INF. RUSS.I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SELZER OTTO UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHMIDT - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHÖN KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SUNTA WACŁAW SZER. WP ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHMIDT REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEPHAN FLORIAN - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHRÖCK KARL LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER II JOH. MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZTWIERTNIA JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHROTSHAMMER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYMAŃSKI M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STEINER MATHIAS INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLADECZEK K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SMYRNOW ALEX RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZÓSTAK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SOJCZUK ONUFRY INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ KURT MUSK. - 1918-10-17 MONS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SELBACH EUGEN MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEITZER KORNELIUS - - 1914-11-30 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SZCZYPKA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
STROHSCHÖN KARL - - 1914-09-18 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHWARTE RUDOLF GEFREITER J.R.78. 4.KOMP. 1915-07-20 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
SPORYSZ EDMUND - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZYNKARCZUK STANISLAUS LTN. I.R. 56 - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SIVERA KARL - - 1915-05-05 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHUBERT OTTO - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
SOLMEIDER - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SAKALOWSKI KARL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
STEUCK MAX - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
STEINHARDT EWALD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SIEKIERA JOHANN - - 1916-06-10 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SABIĆ JUSIN INFANTERIST BOSN. HERZ. I.R. 2 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
SCHRÖDER AUG. RESERVIST ? 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
STRYCZEK LORENZ - - 1916-09-18 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SEVCIK RAIMUND LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHODER PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
SZCZYRBINSKI A. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.TK.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAUER WILHELM - - 1918-07-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHMIDT BERNAHARDT FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWENDOMIUS FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SCHMELING HERMANN - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
STEHR WILH. - - 1916-09-17 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
SCHNEIDER HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STETENHAGEN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZROM W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
STUDIER OTTO WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STIEGER RICHARD UNTEROFFIZIER LDW.KAV.RGT1/3E 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZCZEGULA FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ RUDOLF OBLTN K.K.K. SCH.R. III 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
SZRAMOWSKI S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHOLZ HERMANN LDSTM. - 1917-08-16 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STATTER LEO KADET-ASPIRANT - 1915-07-13 Janów Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHWIENTEK JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHEREBURYK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT KARL MUSKETIER - 1916-08-11 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SWIERCZ ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-11 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHULTE-GOEKING EMIL KR. FR. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-04 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWIENBACHER JOHANN UT.JG K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SAMOPIENKO SERGEJ UNTOFFZ.  SAMOG.GREN.R.7  1915-0