Nazwisk w bazie na literę S: 9405

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SIWON FRANZ - - 1916-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SILER ALFRED SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIPSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHIKOWSKI JOS. - - 1918-03-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
STRYCZEK JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
STOSZEK JAN - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
STARKA RUDOLF ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAGE - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SMENTEK OTTO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SZALADI ANDRE SZER. J. R. 51 1915-04-30 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SÄNGER JOSEF MUSK. P.R.I.R.218 - - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SKUBELLA IGNATZ - - 1916-09-08 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHROTT KARL ZGSF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STEINER JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SCHUBERT ERNST AMAND. KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHNEIDER EDU. - - 1915-06-27 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
STRUCK RICHARD - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHWIGON KARL - - 1914-08-22 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHAAR RICHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SACHS J. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SPITZER BERTH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SEIFERT AUG. - - 1915-06-29 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOBESBERGER SIM. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCHAN JOH. - - 1918-09-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEIFERT GUSTAV - - 1915-05-15 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
SPIERING OTTO GREN. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SPOTTKE JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
SCHMACHL - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHERER JOSEF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SREMSKI CÄSAR - FÜS.GREN.RGT.K.F.I./4 OSTPR/ N-5, 12KP 1914-10-31 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHMIDT K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMAGO GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SYWAK W. SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZILAGYI RUDOLF FÄHNR. K.U.K.I.R. 60 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEIN WILHELM - - 1916-11-09 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SIEBENEICHLER RUDOLF PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHENDZIELARZ JOSEF - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHLEMMER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIZD ED. UFZ. 9 K. INF. REGT. 72 1915-01-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SKORUPSKI BRONISLAW RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STRACH JOSEF ZUGSFÜHRER KU.K.J.R.4, 1K 1915-03-20 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SĄDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SPISAK LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 60 1914-10-10 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÖSSOW OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SERFOZO LUDWIG INFL. II ERS. BATL. K.U.K. INF. RGT. 25 1914-12-24 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHALYK DUMITRU RUMÄN INF.REGT.80 1916-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STUPART GREGOR RUSS. INF. - 1914-11-23 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÜTT JOSEPH - - 1915-09-10 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SAMIEC GEORG JG. - 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOPPA THOMAS - - 1916-07-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHULZ GEORG - - - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLO?? ANTON - - 1918-03-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SŁOWIK STANISLAUS ANDREAS RES. INF. TIT. GFT. I. R. 20 1915-02-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEHL FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SACHARA JOHANN RUMÄN JNF.REGT.64.4.KP. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOLICH GEORG - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHUBSTAT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STROIŃSKI - MUSK. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STROTHERN HEINRICH GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT ALBERT - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SWIENTEK THEO. - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHARFF GUSTAV MUSK. - 1916-10-02 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHWANDT HERMANN MUSKETIER - 1917-11-15 IN FLANDERN Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
SOBCZAK JAN - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
STELLMACH FRANZ - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SŁABY JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
STAWICKI FRANZ WEHRMANN 3WESTF.LDW.BATL, 4KP 1914-12-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZALAY GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-03) - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEMKŁO J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
SENKYŘ GOTTLIEB SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOSENGIN FERDINAND ? PREUSS. I.R. 49 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STRAUCH JOSEF GEFR. - 1915-08-20 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SUŁKOWSKI LEON KPT., D-CA 3 KOMPANII I LEGION POLSKI PUŁAWSKI 1915-09-08 Zelwa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHMIDT REINHOLD GEFR. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STERMAN HAINRICH SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHMIECH JOSEF - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZAAK JOSEF - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 19.09.1914
SCHLOMS H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SARKYN PANTELEI SOLD. RUSS.I.R. 255 1915-05-16 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEDERSLEBEN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ MAX MUSK. - 1914-09-26 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHNEIDER R. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
ŠMEJKAL FRANZ SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOFFREGEN - FÄHNRICH INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SBICK A. RESW. - 1915-03-04 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
STRZADAŁA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SZAJTER JÓZEF - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
STRECKER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SOBOTTKA ADAM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STONIN - - 2 INF REG 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHNABL MICHAEL INF. L.I.R.6 1915-05-08 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
STEUER FRANZ - - 1915-07-20 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
STECHMANN HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SIKWIENBACHER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SZCZUREK JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SMAK WALENT. - - 1915-06-23 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SAILER GUSTAV - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SYSPO JOHANN - - 1915-01-12 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHALLER WILHELM - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SERGSANT VENCEL HONVÉD 16/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAFER F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FRIEDRICHSBERG -
SCHOSTOK JOSEF - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHÖNEGGER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLECHTENTAL VON DIETRICH LTN. KPGRZF 2 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERGEJEW FILIS RUSS. INF.REGT. 211.13.KP. 1915-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SDZUJ MAX - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
STORK PAUL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
SCHIKORA VINZENT - - - - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SCHNEIDER JULIANN PODOFICER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SIBIN ERNST - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHEER DANIEL FELDWEBEL LDW.INF.RGT 46, 12KP 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SOCHA - - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SOLTY HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZAVERIN FRANZ LDST.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANTER KARL ZGSF K.U.K. I.R. 30 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
SAPPICH FRANZ - - 1917-08-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SEIFERT ALFRED MUSK. - 1918-10-01 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SPERLING JOSEF - - - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHINKE FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHÜTZ MAX VIZEFELDWEBEL 3 K. INF. REG. 69 1914-12-02 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHOLZ ALOIS - - 1916-15-14 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUSTER ALOIS - I.R.137,7  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SCHCZERBAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYMKO JEFIM PODOFC. 6 / 7 P.P. 1916-07-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 681
SUTJOK JOSEF - - 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRÖDER ERNST MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMEETS JOSEF GFT. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-04-03 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SOHN DIETRICH ERS. RES. R.I.R. 83/7 K. 1915-08-15 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHMID JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZYMYSLIK JOSEF GREN. KPGGR 1 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOSNA THEODOR - - 1917-08-09 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHLOPS PAUL - - ????-11-06 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMOLIK JOSEF RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYMANZIK JOHANN MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÖLZEL WILH. RESERVIST 3. B. FUSS A. R. 15 1915-01-29 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SACHARIA TODOR RUMUNIA JNF.REGT.48.9.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STUDNITZEK FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SURA PETER SCH. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANETRA FRANZ - - 1918-03-31 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHWARZ WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SKOWRONEK FRANZ - - 1916-07-08 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHOLZ FRITZ GFR. - 1915-01-12 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STREBLOW GEORG MUSKETIER - 1916-07-05 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
SUROWIEC FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SCHATTE ERNST GEFREITER LDW.INF.RGT 7, 11KP 1915-02-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZCZESNY VALENTIN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZEWCZENKO ROMAN ZGSF. RUSS.I.R. 199 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHNEPP MATHIAS ZUGSFÜHRER K.U.K. I.R. 69 1915-01-17 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SOBOTCZYŃSKI JULIUS ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHE? KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SZEWCZENKO FIEODOSIJ AKIMOWICZ STARSZYJ UNTEROFICER 3 PUŁK STRZELCÓW LEJBGWARDII 1915-01-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHULZ NIKOLAUS - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULTZ II PAUL FÜS. 4 KOMP. FÜS. REGT. 33 1914-09-04 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOKLOSSA ALOIS - - 1916-09-28 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAWICKI IWAN RUS. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHLOMS J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STĂSTNÝ JOSEF INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-10 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEGLER FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEINER OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STARGALLA JOH(ANN) MUSK. - 1914-09-15 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHALWIG JOHANN - - 1918-06-23 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SPATENKA KARL SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER F. JÄGER 2 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHARNA ADOLF - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SEIDEL R. UFFZ. - 1916-05-24 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SZCZYPKA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SARNECKI IGNATZ LDST. INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANULL MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SUCZINSKI WINZET - - - - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
STRAPER MATHIAS LST.INF. I.R.14 1915-05-02 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHOENAWA HUBERT - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHUBERT ROBERT - - 1916-07-06 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SPANU JON RUMÄN JNF.REGT.66 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOMAVILLA RUDOLF JÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
STROKA AUG. - - 1917-08-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHAAF - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHEITZA SIMON - - 1914-09-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SCHL?NUS WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZE AUGUST INFANTERIST I.R. 94 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
STRÓŻYK M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SIEGL EDUARD ANTON E.R.SCH. SCH. R. 9 1915-02-21 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIELKE G. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
SUDA JULIUS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHUSTER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMON EMIL - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNAKENDORF EDUARD GREN. KPGGR 1 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERGEJEW SERGIO RUSS. ART.BRIG.27.3.KP. 1915-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STOTKO ROCHUS - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
STANGE OTTO GREND. - 1916-07-11 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
SCHLENSOK KONSTANTIN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
STRUWE - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SPERLING HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHOPPE KARL UNTEROFFIZIER INF.RGT 156, 7KP 1914-08-20 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
STOJAK - - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SOROF GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZKARATA AFANASI GFT. I.R. 45 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEBFORCHER GOTTFRIED K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1914-12-?? - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHNURA EMANUEL - - 1916-07-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SCHOLZ RUDOLF - - 1914-11-03 GALIZIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STREIF ISAK PIECHUR 31 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Tłumacz -
SCHRIMER OTTO SZER 8.J.R.167 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SEHERR-THOSS von HANS CHRISTOPH, GRAF - - 1918-08-08 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLAMERT H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYPICIN MAKSYM - 7 P.P. 10 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZABÓ PETER INF. K.UNG.L.I.R.11 (M.KIR.11.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-12 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAMIN OSSIG RUSS. INF.REGT.112.6.KP. 1915-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHÜTZ ENGELBERT OB.JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-04-20 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SLOTTY PAUL - - 1914-12-24 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SEIFERT JOSEF PTRF. K.U.K.F.J.B.16 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SPRUNG JOSEPH - - 1916-05-21 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHEIBER HEINRICH FRANZ FLDW. SCH.R. 10 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT OTTO GEFR. GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - - - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOBOTA JOHANN KPL. TIT. ZGSF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAFERHOF - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHATTKOWSKI WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SUEL WILLY GERFEITER 1 K. GARD. REG. ? 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STUDNITZEK ROMUALD - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SAMOL ISIDOR - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SCHÄFER KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT BERTHOLD GEFR. - 1915-06-06 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SENF EDMUND - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SALWICZEK FRANZ - - 1916-10-16 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOLZ RICHARD MUSK. - 1918-04-28 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SUROWIEC JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SOPCZAK STEFAN SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SCHAMPERA HEINRICH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAMPL LORENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STIRNITZKI ADAM RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHOBEL MAX - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STORM GUSTAV ERS.RES. - 1915-09-10 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
SEBRALLA PETER - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPITZHACK - MUSK. ? KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEPERS RUBERTUS - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SVOBODA KARL INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEMON ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STÖTTER MATHIAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEIER JOSEF LSTM. - 1915-09-25 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STANULLA JOHANN - - 1914-10-20 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
STEHNO JOSEF R.KPL.TIT.ZGSF. IR 21 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULTZ P. RESERVIST ? INF REG 152 1914-11-28 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SMYKALLA JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHICHOWSKI H. UTFFZ. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SPIWACK J. UFFZ. - 1915-02-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SALAMICH M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHARF HERMANN LDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SULEWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ŠNNÁČEK ANTON LST.INF. I.R.28 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
SIEGERT AUGUST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHENKEL MAX - - 1916-04-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPUCKMAIER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHAFER REINHOLD - - 1914-12-30 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
SCHAFER JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHWAGIEREK PETER - - 1917-09-14 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SIWAK MIKLOSZ INFANTERIST / HONVED H.I.R. 9 1914-10-16 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SIKOR ISTVÁN HONVÉD - 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMEIKER LEO UTFFZ. L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SEBER LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STUCHLIK JOHANN - - - - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHREIBER WILHELM GREN. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERGIEFF JAKOB RUSS. INF.REGT.188.15.KP. 1915-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHULZ JOHANN - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHREIBER HERM. INF. - 1917-03-30 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SIM... ? - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SUPPLI MAX MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SIEDLER OTTO - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
STEFFEN PAUL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHUBERT ERWIN WEHRMANN FUSSARTL.MUN.KOL 3 D.BRED 1914-12-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHÄFER W. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SPECK RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SYKORO FRANZ INF. - 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZDAGYI SANDOR TAMB. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHULZ FRANZ - - 1916-03-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
SCHWARZ ALFRED - - 1915-08-14 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STROE JON GEM/RUMUNIA I.R.62 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SENE ERNST SZER 1.J.R.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SIODLACZEK FRANZ - - 1918-05-29 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLEIFER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYSOW ANDRZEJ - 304 P.P. 9 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SEIDLEIN JOSEF INF. K.K.LDST.B.19 1914-12-20 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SALCHNER ANTON JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SPRINGER WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STECHER LUDWIG PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SOBOTTA WENZESL. - - 1918-03-24 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER JOSEF LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLLER OTTO ERS. RES. LDW.R.72,4  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
SCHNEIDER AUG. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOFRANYECZ MICHAEL VORM. F.K.R. 12 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNOOR - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHMIDT FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SZIDISURAN ULIN SZER. FELD. R. 19.? 1915-02-23 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SACHAROW GRIGOR GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STUKA JÓZEF - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SOSNOWSKI EMANUEL ROSJA JNF.REGT.42.3.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHIKORA EMIL - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SCHORSTEIN ERNST KR.FR. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
SOFFNER MAX - - 1917-05-03 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SHILOW ANDREJ RUS J.R.296 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHWABE AUGUST ARTILLERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHÄFER EMANUEL - - 1916-10-07 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STENZEL PAUL SCHUTZE - 1918-04-15 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SULIMA JAN SZEREGOWY / POLAK 27 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SCHAFARCZYK THEOFIL - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SAVIČ JOVO INF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAFER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHAMPERA VALENTI - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULZ HERMANN WHRM. - 1914-10-06 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
STILLER KAZIMIERZ KAPITAN - 1918-02-12 Tychinicze Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SACHA ALOIS - - 1918-04-23 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHALIN IWAN STRZELEC /ROSJANIN/ 28 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHILDT DIETR. GEORG - RI O1 maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHMIDT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZASZ STEFAN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMNI JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRAUBINGER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAND WILLI - - 1917-03-02 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
STANULLA NIKOLAUS - - 1915-08-20 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SWOBODA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUSTER G. ERS. RESERVIST 6 K R J REG 225 1914-12-05 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SPURA THOMAS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULZ ALB. WEHRM. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-25 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAGER KARL JÄGER K.U.K.JAG.B.10  1915-03-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SALIC P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT ALFRED UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYMANZIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STAROSZCZYK MICHAŁ - - 1918-04-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
SCHARMANN A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
STASIOWSKI FRANZ I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHIMMEL FRIEDRICH - - 1915-09-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEGER HEINRICH LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-07 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHELL - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SKRZIPIETZ JOSEF - - 1917-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SOLLAK FRIEDRICH SANITATS SOLDAT SANIT.ABT. 2 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
SZYBERNA J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SKALICKY VINZENZ LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULTZ PAUL UNTFFZ. I.R. 2/37 1914-10-26 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SEIF RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STWERTETSCHKA EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEYFARTH OTTO ERS.RES. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUMAN FRITZ - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHULZ ERICH FÜS. - 1915-09-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SKORA JOHANN - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHULZ GUSTAV GEFR. DRAG. REGT. 10 1915-1915 - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SASOR WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SITNER ARNO UNTEROFFIZIER LLDW.INF.RGT 107, 8K 1914-12-11 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHMIDT K. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SPERLING HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHATZMANN JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHLIWINSKI AUG. PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHYGULLA ALOIS - - 1918-05-02 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
SCHENKE W. - - 1915-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SIEG JULIUS PODOF 2.61 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SLUZALEK WILHELM - - 1918-12-03 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOCHACKI PAUL - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 18.03.1915
SCHMIEDT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMOLKE ALBERT - - 1917-08-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
SCHATTEINER BERNHARD SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-12 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBRUCH FERDINANDO RES. preussisches RES. INF. RGT. 219 1915-03-27 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOLZ HERM. - - 1914-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STRICKER - - K.K.LD.GEND.SCH.R. - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCZYGIEL - - - 1915-02-23 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHWERTNER ADOLF KPL. SCH.R. 10 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULTE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZE GUSTAV UTFFZ. 10.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SUSSENBACH PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOLC ÁDÁM ŐRVEZETŐ 9/2.HONV.GY.E. 1915-03-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÜMANN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHULZ GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SEIFERT KARL MUSKETIER 9 K. JNF. REG. 32 1915-03-10 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZOLC KAROL - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWIENTEK EMIL - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SEIPOLD OTTO GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
SAGE ALBT. - - 1916-02-18 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SOLMER FRIEDRICH - P.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
STEHR RUDOLF INFANTERIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SZYMAŃSKI FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SOMMER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SZMIT TOMASZ - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SKORUPA THEODOR - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SCHINDLHOLZER MAX INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLOR JOHANN KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOKLOSSA THEODOR - - 1920-06-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SYDLO JOSEF - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHWUCHOW BERNHARD INF.RES. - 1915-08-16 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SAUER KARL - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
SCHIMANOWSKI - KAPITAN /ROSJANIN/ 27 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHRADER JOHANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHMIDT F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZEMAITYÁN JOHANN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIOLEK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUWAJ JOHANN E.R.KPL. I.R. 56 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER MAX - - 191?-08-29 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SIANO HIERONIM - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SALOMON LEOPOLD SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STREMPEL W. UNTEROFFIZIER 4 K R INF R 226 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
STOKLOSSA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIMUNC VALENTIN LST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.31  1915-02-12 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SALISONI G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIEDECKE ROBERT VZFLDW. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHERNAU ERNST WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SZREDER WOJCIECH - - 1918-07-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
STILLER - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
SILLE ALBERT - - 1916-11-08 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STÖCKEL FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-09 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHIENER JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SMYK FRANZ - - 1916-03-29 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SEEGER HEINRICH - 3 LANDST. INFTR. BATL. SCHWERIN 2 KOMP. - - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SPRINGINKLER FRANZ KANONIER - 1914-10-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
SZYMANOWSKI MARCIN - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
ŠKRLA FRANZ INF. I. R. 3 1914-09-08 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZTUKA TH. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMIDT FRANZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SLJIVO ALLIA ZGSF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SONNTAG MAX ERS.RES. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWIENTEK ADAM - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SPILLER AUGUST - - 1915 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPAUDE OTTO INF. - 1917-07-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
STAMPKA GREGOR - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
STEPPENTHIES MAX MUSK. 4 KOMP 45 IR 1915-02-08 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SKAZA BRONISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SCHUMANN MAX - LDSTMLDST.INF.BTL STRIEGAU VI/212K 1915-01-19 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHWARZ KARL LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-21 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHINDLER RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPECHT JOSEF PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIFERT B. - - 1914-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STROL GEORGHE RUMÄN INF.REGT. 72 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOPOĆKO EUZEBIUSZ SZER. WP - 1918-10-26 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SCHATKA JOSEPH - - 1917-08-06 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STANICEK EMANUEL TRSOLD K.U.K. TR.DIV. BÄCKEREI - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 18.07.1915
SCHNALLE SCHNALLE - - 1922-03-10 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SIEBERER JAKOB SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-05 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SENG ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAPOSNIKOW WASILI RUSS INF.REGT.55 1918-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEISER ALOIS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SZULIŃSKI ANTONI LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
SCHORSEK HERM. - - 1914-08-22 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHULTZ FRANZ GEFR. - 1918-05-26 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHMAINTA RICHARD UNT. OFFZ. - 1918-09-22 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEBREIN RUDOLF SCH. SCH.R. 30 1915-02-15 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÜTZ - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHARNIK KARL - - 1914-11-04 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
STOKŁOSA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SIEKIERKA FRANCISZEK - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie włoskim
SPOPER ANDREAS MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWEDT - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SCHWIDERECK WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SUK TEODOR SZER. - 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STUKA EDUARD - - 1918 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SMACZNY MAX - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SCHMITT FRANZ UT.OFFZ. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SAGE PAUL - - 1917-07-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
STAWICKI JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SKRZYPCZAK STANISŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SCH? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SACHS F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SPITZER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SZULZ JOHANN - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SCHNEIDER HERM. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SERECIU GRIGORE RUMÄN JNF.REGT.57.8.KP 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHMIDT KARL INF. I.R. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1918-08-21 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHNEIDER ALBERT ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SCHOLZ WILHELM - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
SPEER JOHANN UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SITZLACH AUGUST - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SACK OTTO SOLDAT LDW.INF.RGT 133, 12K 1914-12-06 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHMIDT H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNABEL JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRIPULETZ JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ŠVAB FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWIETHAL WILLI - - 1916-07-07 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SKOWRONNEK P. REKR. 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie - - -
SACHA OTTO - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SANTIN ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEFFLER ERICH ERS. RES. RJR231/6K 1914-11-23 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SUCHANEK KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOFKA JOSEF JNFANT.  K.U.K.J.R.99, 15 1915-05-30 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SANDAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHNEELOCH PETER MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHARF FR. (FRANZ?) SERGEANT 4. ESK. DRAG. ? 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHIEFER JOHANN LDST. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEPERT MAX - - 1918-07-17 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
STRICKER HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SONSALLA FRANZ - - 1915-01-29 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SŁOPOK WACŁAW LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOLLMANN JOH. JÄGER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHYRA MAX - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SOMMER - MUSK. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SOHM JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINERT - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
STREICH FRIEDRICH RES. KPGGR 4 1915-05-09 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHONDORF OTTO - PREUSS,RES,INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SWIENTEK LUDWIG - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHONNICH PAUL - - 1914-08-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SYRING ADOLF SCHÜTZE - 1918-05-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
STREITER F. - - ? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
STAMPKA MICHAEL - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SYNOFZICK WILHELM Cywil zabity przez Rosjan - 1914 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SKIBA KAROL - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SCHOTT ANDREAS - 2 ARBTKOMP 1 KOL DEER A-G.WOYRSCH 1915-02-03 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHMIDT A. ERS. RES. 11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-29 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMÖLZ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMÄNING HEINRICH ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SEIFERT ROBERT LANDW. - 1914-12-02 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SUKIENNIK STEFAN KAN. 3 P.ART. 1917-10-19 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
STEINAU WILHELM SZER 8.J.R.21 1914-11-17 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STRYJA FRANZ - - 1915-03-01 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STMAL JAKOB INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
SANDMAN P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHERKL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-05 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIEBERT VAL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHPRENZ FRANZ - - - varm. Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - zaginął
SEEMANN JOSEF - - 1915-11-14 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
STRUWE EWALD JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SICZEW MAKSYM OFFZ.ASP.  GREN.REG.  N.6  1914-12-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHOSTAK B - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SELLERS T.H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-11-02 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SZARVAS ANDRÁS HONVÉD 16/3.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWEINGRUBER KARL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKOTTKI ANDRE - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
SCHRALL XAVER INF. BIR 3 1915-05-01 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLAWIK JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
STACHOŃ AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZYLKIEWICZ MICHAEL cywil, woźnica Staffel 3/38 - - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZADNIKOW IWAN IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STUGLIN THOMAS - LUFT.ESK. - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STEGEMANN GERH. GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHIKORA FRITZ - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SACHER HELM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SOMMER REINHOLD - - 1918-??-30 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SACHS ARTHUR GRENADIER 3G.GR.R.8K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SAMP FRANCISZEK - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SACHS ROBERT RUSS. ART.BRIG.20.2.KP. 1915-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHÖNHL ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SOCZELLO FRANCESKO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SGAROJ TANASE RUMUNIA INF. REGT. 20. 4. KP. 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SKUPIN AUGUST - - 1915-06-07 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SELONKE FRANZ - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SCHERSTATITAV - SERGT. RUSS. I. REGT. 226 1915-01-02 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
SZULTE DITRICH ? ? 1914-12-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZYMICZEK PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
STILLER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZÀSZ DIONISIUS INFANT. K.U.K. I.R. 82 / 12K 1915-05-13 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SUE AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIDL FRANZ SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOPALLA KARL - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SLAZ 'KOMFMOR' - LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SOBOTTA JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STEFANUTTI JOHANN JG. FJB 20 1915-04-03 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLTYSSEK JOHANN - - 1918-03-24 Flandria Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SULAKOW GRIGORY RUSSE GRENAD.DIV.  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SITTEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHULLER MÁRTON HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOLLENWERCK PETER RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEDLER OTTO MUSK. IR 46 1915-05-05 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMAHL GUST. FLDW. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-02 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPERLICH JOHAN - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SAMOCHWATOW T. INF.RUSS. I.R.123 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHOLZ KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHRÖTER JOSEF KAN. - 1914-08-26 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
SUCHANEK GUSTAV LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABATHIEL JOSEF JNFANT.  K.K.L.E.B.495.3K.  1917-06-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCIERSKI JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHWIENTEK HEINRICH - - 1916-07-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SEMENOW WASIL APOLONOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SCHWARZ IGNATZ KPL. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMITZ HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SZYSZKIN STEFAN ROS. - - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHOLZ JOSEF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHIEWEK WILHELM GEFR. - 1915-06-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SAROJKYN JAN - I.R. 45 - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SCHWARZ PAUL - - 1917-07-27 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SEEDLER H. EINJ? - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF NAUCZYCIEL
SCHWARZ WILH. UNTERFFIZ.D.R 6.K.JNF.REG.61 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHAFER HEINRICH - - 1914-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SPENDLINGWIMMER FR. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWIETZ JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
STOLLE JOHANN INF. IR 18 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUSNA JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHULZE ALFRED HEIZER - 1915-01-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHALOCK A. GRD. LOWITSCH 1914-12-12 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
SWANHOLM HERMANN UNTFFZ 4 KOMP.GREND.RGT.3 1914-09-07 - Kocioł Duży wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SCHUBBERT ERNST LEUTN. - 1918-10-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SCHULTZ KURT - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SENDLER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZÉKELY TAKÁCS MARTON HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-20 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STACH HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKOPPEK JOHANN - - 1915-12-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
SOBOTTA JOHANN - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STEIGBERGER OTTO SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRATMANN HERMANN FAHRER 3. BATT FAR 23 1918-12-03 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
SIEMIUTKIN PLATON RUSSE ZAKAT.RGT.164  1914-11-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHWED - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SHARP C.A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Welch Fusiliers 1918-10-17 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SENFTLEBEN HERMANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHUBERT JOHANN INF. IR 3 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOMOGYI GABOR KPL. H.I.R. 20 1914-12-31 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STACHOŃ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SILLMANN BERNHARD - - 1919-06-05 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWARZ OTTO ZGSF. K.U.K.DR.9 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZULESZOW LEONTYN RUSS. - 1914-11-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
STOCKHAUSEN KARL - PREUSS. RES. INF.RGT. 217 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHIRM RICH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SAUER JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ RICHARD - - 1916-03-09 Piennes Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SCHIMKE JOSEF GRENADIER 1.G.GR.R.3K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STEC JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMMERLING TEODOR - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SCHULZ ERNST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHMIT ANDREAS INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEGERATH OTTO RES.WEHRM. KPGGR 2 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
STANIA AUGUST - - 1916-10-24 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STYN AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SCHULZ II FRANZ GEFR. D. RES. 2 KOMP. PION. BATL. I 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHNIEGLER WILHELM - - 1914-11-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHULZE W. RESERVIST 2 K INF REG 150 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SZENDER KAROL - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SWYDEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRUPREITER ANTON LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARZ FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SUSKI JAN I - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SCHADE GERHARD UTFFZ. RES. ART. RGT. 50 - - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SUCHARADOW ALEXEI RUSS. INF.REGT.82 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STENGER 'WID' HENRYK LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SUCHY EMANUEL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SKRIBALLE? BRUNO - - 1915-08-20 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SZILAJEW TIMOFIEJ RUSSE JNF.RGT.207 , 3.R.  1915-02-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKALKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYRING JULIUS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEBEJLA TIMOFEI RUSS. INF.REGT.116.16.KP. 1915-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHUBERT G. OFFZ. STELLV. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-05 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMOLKE FRANZ - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHMIDT HAMMER PREUSS.LDS.ERS.BTL. DILLENBURG 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHMIED KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖLZEL PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHUTZMANN F. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SEIDLER A - - 1914-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KL. KLAUSSITTEN - KLUSITY MALE -
SUŁEK LUDWIG LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SERGEJEW STEPAN JNFANT.  J.R90  1915-01-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHÄFER MAXIMILIAN RESERVIST RES.J.R.64/1K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCIERSKI MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SESTAPOL IWAN ANDRIEJ RUSS. - 1915-05-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SCHMITZ THEODOR - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SPERLING OTTO UT.OFFZ. GPB 1 1915-05-06 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHOLZ RUDOLF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZ ROBERT UNTFFZ. - 1920-03-10 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHNEIDER ALFRED - - 1914-08-20 - Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - obelisk
SOLANSKI PAUL INFANT. I.R. 206 1915-02-15 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZCZEPANIK STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SCHÄFER RICHARD - - 1916-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STREHL - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STEFAN ANGELIO C. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEKULLA JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SWEIDA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHULZE MAX MUSK. - 1917-07-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SOHRWEIDE O. GRD. WITSCHAITE 1914-11-03 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - GRANDHOF -
STENZEL PAUL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHNEIDER FRIEDRICH LEUTN. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEELIGER ERNST LEUTN. - 1918-07-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
STANKIEWICZ JOHAN - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
STRAUB ALBERT SZER 5.82 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SINERMANN O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHEIMBERGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAHN MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOBKOWICZ GEORG SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWIERZZY WINZ. - - 1918-08-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SOWART WALTER - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STEINZER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAWATZKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SINCZOW MAKSYM RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-12-12 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SEDA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SKUDLAREK JOSEF PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SEIFERT ERNST ERS.RES. PIR 58 1915-05-07 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SROKA JOSEF JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
STACHOŃ PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHARF EMANUEL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SZEWCZYK NICOLAUS INF LDST.BK.32 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SYNDARZ PETRO - RUSS. I.R. 126.128.131.198 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHLIWA KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHAUBE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHMIDT DANIEL VIZEFELDW. 2.G.GR.R.11K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SZNEIDER LUDWIK - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
STEMPIEŃ MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-28 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZWICHTENBERG AUGUSTYN - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SCHULZ ADOLF - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SOROSCHIRN PANTIELIJ KPL. RUSS. I.R 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOLPE BERNHARD MUSK. - 1918-04-05 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
STEFLING GUSTAV UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
STRZELCZYK PAUL - - 1914-09-08 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMIDT AUGUST SCHÜTZE - 1918-04-29 FINNLAND Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
SCHWARZE WILHELM - - 1917-05-03 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHIBILLE PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SIEBERT JULIUS GREN. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SIEDSCHLAG OTTO - - 1915-10-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SEELER HELMUT von HAUPTMANN 1 KOMP 5 GARDE RGT Z FUSS 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
S? ROBERT - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SZUKAY FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEMIENCZUK STEFAN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMANDL FRANZ GEFREITER K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZATYŃSKI JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
STASJUK SIERGIEJ IWANOWICZ PORUCZNIK 8 TRURKIESTAŃSKI PUŁK 1915-03-09 WOLA WIERZBOWSKA Wieliszew wieś, gm. Wieliszew, pow. legionowski mazowieckie - WIELISZEW -
SKRIBALLE? RICHARD - - 1918-09-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKRAKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPERI GYÓRGI HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARZER AUG. - - 1916 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHRÖDER ALB. PREUSS. 4 G.R.Z.F. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHMIDT JULIUS - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHÖGGER AUGUST LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT KARL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHECH? ED. LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHECK? (DEHNEN)
STORBER PAUL SZEREG.  11.WĘGER.STRZEL.P.  1915-03-08 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SCHWIERTZ LUDWIG - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
ŠURY JOHANN INF. I. R. 3 1914-10-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ BERNHARDT PION. SAML.P.K. 237 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOROKIN METODY RUSSE  - 1914-10-23 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS FATRLAND 
SCHÖNFELDER FRIEDRICH WEHRM. RES.J.R.93/8K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SAGREBIN SIMION RUSS. INF.REGT. 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEKUŁA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SKWORCZOW IWAN NIKOLAJEWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SEGERITZ ANTON KUTSCH. BAYR.F.A.R.21 1915-05-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHNEIDER OTTO - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHMIDT I. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SCHUBERT A? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SACHSE HERRMANN - - 1917-09-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SPIRIDOROW MITROFAN INFANT. I.R. 180 1914-04-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZYMAŃSKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SCHLIEBAT LEOPOLD - - 1917-03-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SUMUS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STEINER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STADLHUBER EDUARD INF. K.U.K.J.R. 59 1915-02-24 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHWARZ PAUL GREN. - 1919-06-04 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ OTTO - - 1918-03-20 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
STONDZIK PAUL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SCHILLBACH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STECHNER ALOIS - - 1916-06-25 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SUSTER WILHELM SZER 1.82 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SPITZER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEEWALD ANTON ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-(05-10) - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHONBERGER REINHOLD JÄGER JÄG. R. Z. PF. 2 / 3E 1914-09-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
STANDAR FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPERBER ERNST KPL. SCH.R. 10 1915-02-17 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA KARL - - 1919-04-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
STAISCH MICHAEL - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STIX FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEPANEK PAUL - - 1918-12-15 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHEROTZKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SKLAR TYCHON RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-03-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SEIDELHUBER N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SÖNKE JOHANN LDST. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHREIBER RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
STEZALA PETER MUSK. PIR 58 1915-05-06 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STELMACH KONSTANTIN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
STACHOŃ WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKIPCZUK MICHAEL ZGSF. I.R. 86 1915-04-22 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZOLOWICZ FRANZ - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHMIDT REINH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHOTT RICHARD UNTOFFZ. 1.G.GR.R.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SCHUBERT WOLDEMAR MUSKETIER R.J.R.232/5K. 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
STERECKI FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIEWEG GUSTAV - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
STAREGO MICHAEL SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWETNIK FRANZ INF. IR 27 - - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHRATZLSCER JOHANN INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHLIEBS AGOLF - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SENGER BERN[ARD] - - 1914-10-30 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
STARKE BRUNO - - 1918-10-19 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHUSTER MAX - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHULWACH A. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NOGATHAU -
SPIEß HEINRICH - - 1915-04-28 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SHEBER SILVESTER MAJOR FÜHRER DES I BATL GARDE FUSIL REGT 1914-11-22 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHATTANIK GREGOR - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHEEL HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SZOBLY WASYLI INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOKOLAR LUDWIG INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZTAFIŃSKI JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
STAUB PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SCHMUSCHKA G. RUSS I. REGT. 170 1914-09-19 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STĄPAŁA PIOTR STRAŻNIK - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SKRIWANEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZÁBÓ PETER HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOBIECKI JOHANN - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPERLICH FRANZ - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SENYTIANIUK NIKOLAJ - K.U.K.KH JG.B.30 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHOLTYSSEK FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHRAMBOR LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖFER EUGEN OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - JÄGER SCHÄFER? (DEHNEN)
SYBURA ANDREAS - DIV.BAGK.14  1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
STYROL GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SYCHTA TOMAS INF. I. R. 57 1915-02-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ III WILHELM MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUK ANTON LDST.JNF.  L.E.B.495.4K.  1917-09-05 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SYSKA MICHAEL GRENADIER RES.J.R.93/4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SIMKA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STEINBERGER JOSEF - - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SCHUPTER PETER - K.U.K. L.I.R. 33 1914-12-13 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SEEL ALOIS - - 1915-09-10 ARGONNEN Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHWARZER M. LANDSTURM 3 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SCHUBERT KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHOLZE PAUL - - 1914-06-10 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
STAUDE FRANZ GEFREITER L.K.R. 2 sie-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SCHUDZICH F - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHRECK HEINRICH - - 1915-03-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
STRYSIO WILHELM - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
STIEFMÜLLER ENG. INF. K.U.K.I.R. 14 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZEPANIK JOSEF INF. K.U.K.LDST.J.R. 32 1914-11-14 - Szczepanów (nr 273) wieś, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHEFFER PAUL UNTFFZ. - 1916-10-08 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-12-16 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHMIDT WILLMAR UZ. FELDLT. - 1915-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
SARNES JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHMITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHENDZIELARZ FRANZ - - 1918-05-11 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SZILING JOSEF SZER 1.5.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SPITZER K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SKODA JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-(24-25) - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIKO JANOS ZUGSFÜHRER K.U.K. I.R. 62 1914-12-26 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
STARUB EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STASTNY RUDOLF LDST.GFT. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAFFRANEK FRANZ - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STARKER KARL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SOŁOTOWIEW DEMJAN KOSSAK WOLOGOWSKIJ RGT. - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKIBA PETER - - 1918-06-15 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWENDOWIUS FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SMYRNOW ALEX RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SEMLA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STACHOWIAK STANISLAUS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAFFRINSKI JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde obelisk
SZCZEPANIK JOHANN MUSK. PIR 58 1915-05-14 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHARISCHOW ILIA GEM./RUSS. I.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SYNOWIEC JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
STYLOK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SKADE AUGUST - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
S?CHER FRANZ JOSEF INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHADENBERG PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHNEIDER E. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHRODER HEINRICH UNTOFFZ. V4G.R.Z.F.6K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STRAUBE AUGUST - - 1918-07-23 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STORZEC KARL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAROSKE WILHELM - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SANDRU NIKOLAUS KPL. K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAMKISZ IGNAT ROMANOWICZ RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SCHIFFSTEINER JOHANN KPL. F.K.R. 28 1915-05-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SERŠEN JOHANN RES.SCH. SCH.R. 27 1914-12-14 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT ERNST - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SELIGER PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
STACHE FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
ST LAUSCH LEO RESERVIST 2 K INF REG 39 1914-12-12 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHIFCZYK ENGELBERT - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHRIEBER KARL - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWABL LEOPOLD INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPORA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SKUDRZYK JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SCHUHSIG EMIL - - 1914-11-24 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
SUDARIKOW GREGORI RUSS. INF.REGT.53.2.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEIDLER THEODOR PIONIER PION. BAT. NR1, 1 FELDKOMP. 1915-02-20 - Lipińskie wieś, mg. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - tablica pamiątkowa
SCHUBBERT KARL - - 1914-11-05 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
STRICK HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SKVARKA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHOBEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZÖCS GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STÖTZEL ALBERT - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-16 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STOTTKO STAN. - - 1915-04-02 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SINATOBOB SERGIEJ RUSS. I.R.53 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHREIBER OSKAR KDTT. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ JOHANN UTFFZ. L.INF.REGT. 31 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SAMOPIENKO SERGEJ UNTOFFZ.  SAMOG.GREN.R.7  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SARBINOWSKI J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SYSAK FRANZ INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÜTTE HERMANN MUSK P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIMMELPFENNIG - - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
SCHMIDT PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SITKO KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STREBINGER JOSEF GEFREITER 4 DRAG. REG. 1915-08-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SKOPPEK KARL GREN. K.P.G.G.R. 4 1915-05-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SECK FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SALOMON FR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SIKORA THEODOR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STECKER MAX - - 1919-01-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SZEPULIN JAKOB ÖST. INFANT. - 1915-08-17 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
STOSCHEK J - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHRECK ROBERT - - 1916-07-04 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHMIDT HANS LEUTNANT - 1916-04-02 HATTONCHATEL Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - 1892-11-27 INDYWIDUALNY POMNIK
STRASSMAIER FR. INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHÖN EMANUEL INF. K.K.L.I.R. 13 1915-05-21 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SEKULLA FRANZ - - 1915-05-05 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHUBERT PAUL GREN. - 1914-09-14 LA FERIE Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHWANZ OTTO - - 1917-09-21 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHWENTER OTTO UTFFZ. - 1917-04-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
SCHWEINOCH JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SICKE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHADE EMIL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SZMIDT JOHAN SZER 8.47F.A.R. 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STEHR J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STILBA JOHANN INF. ÖST. UNG. SOLD - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STIRNER JOHANN ERS. RES. K.U.K. I.R. 31 / 7K 1915-03-23 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
STRELOW KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STUDENY MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKIBA JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SIMONIDES KURT - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SZIPIŁOW GIORGI KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLAWIK JOSEF - - 1915-07-12 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SOCHA ALEX RUSSE KIEW.GREND.RGT.4  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SERGYAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEIN HERBERT UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHARNOWSKI FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
SZYMANSKI THOMAS LDST.INF. IR 56 1915-03-16 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAROW JOSEF RUSS. INF.REGT.12.8.KP. 1915-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZERMEK ELEK HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-01-31 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SKADE KARL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SAWKOW GREGOR - K.U.K. I.R.55 11.10.1914 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHÄFER JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHNEIDER R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHMIDT H. KRFEW. 6 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 - - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STOLL MIKOL GEFREITER 2.G.GR.R.12K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STRANDEL JOHANN RES. INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRZELCZYK ROBERT - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SEIDLER RICHARD - - 1918-08-30 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SÁNDOR JÓZEF LTN. (HADNAGY) K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SATALOW SEMEN RUSS. - 1914-10-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SCHMÖLZER JOSEF INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKOK IGNATZ KUTSCH. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHNEDER MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHRŐDER WILH[ELM] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1915-03-15 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
SCHAFFER JULIUS - - ????-10 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHIKADE HERMANN - - 1917-04-15 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
STÜDERMANN ALFRED PAUL MUSK. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ FR. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
SAUKER ? SZER. 4.27 1914-11-10 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCZEPONIK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SLADEK JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-03-28 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFEL WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHILLER RICH. SCHÜTZE - 1918-11-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SUDITU CRACIUM RUMÄN JNF.REGT.49. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAUER OTTO MUSK. - 1915-02-22 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
SZAMEITAN FRIEDRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SCHOLZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON IGNAC HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SPIESS HCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKÓRA JÓZEF - - 1915 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SKLORZ PAUL - - 1915-10-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
SYLLA STAN. - - 1915 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SLEZACEK MORITZ - K.U.K.I.R.33 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SELTMANN AUGUST - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SEVERA JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEEBERGER FRANZ PION. PION.BTL. 1 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHRAMM GUSTAW FELDSCHER  FELDSP. 345  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHOLL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOBCZAK S - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SZACSKÓ ISTVÁN HONVÉD 10.HONV.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARZ JOHANN MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SETH ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SIMA FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMIŁOWSKI JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SUCHAROWICZ ANTON RUSS. - 1914-09-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SPÄTAUF FRANZ INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SIWECKE FRANZ - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHÄFER A. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
STOSCHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STRICKER RICHARD - - 1918-10-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SZUBIN JOHANN INFANT. - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
STRZYBNY J - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHULZ ALB. - - 1914-10-30 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SICZEW ALEXEJ INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEMENOW KONSTANTIN OBST. - 1915-02-04 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SKOLIK GEORG - - 1916-11-13 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIRGE WILHELM - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SPAUDE ALBERT - - 1916-09-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SUCHAN JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULTZ II OTTO DRAG. 4 ESK. DRAG. RGT. 1 1914-09-06 - Łupki Kolonia wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STÄHLER OTTO - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SZMIDT WALTER SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SŁAWICZEK ANTONI - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
STENZEL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUELZER PETER INF. K.U.K.I. R. 59 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SURGALA JOHANN INFANT. K.U.K. I.R. 67 / 8K 1914-12-19 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
STUDT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUH FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOPALLA FLORIAN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SĘKOWSKI 'PRAWDZIC' ZYGMUNT JAN LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SL...FTA JOSEF - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SINCOVICH ANTON JG. FJB 20 1915-04-03 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTTA JOSEF - - 1916-01-25 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
STEPANOWA KURSANOWA ERDOKIA B. SCHWESTER  - 1915-01-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIMHOFER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STOECK HELLMUTH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLOUF JOHANN GFT. SCH.R. 26 1914-12-31 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SABEL GAWRYŁO ERS.RES. I.R. 58 1914-12-11 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STRZODA KARL - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
SCHWENNINGER LEOPOLD INF. K.U.K. L.I.R. 2 - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHOLZ FRIEDR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHÖNEBERG EDUARD - - 1916-10-01 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
STYCZEŃ JOHANN KDTT. SCH. R. 17 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOPPER GUSTAV LD.WEHRM.  L.J.R.133.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SZCZYGIEL JULIUS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHIMBOLLA KARL - - 1915-09-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHU R. RICHTER MAIER SCH. K.K. SCH.R. 17 1914-11-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEDLMAYER WENZEL? - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SCHÖN ADOLF ZGSF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT.