Nazwisk w bazie na literę S: 9611

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
S?ARGARD WALTER - - wrz-18 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHEER PAUL - - sie-19 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SEMPERT ERNST - - sie-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
STAUDE FRANZ GEFREITER L.K.R. 2 sie-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SCHLEINSCHOK JOSEPH - - pa?-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHNABEL EBERHARD - - pa?-16 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCH__KNECHT WALDEMAR - - pa?-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SZABÓ LÁJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEFAN SÁNDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEKEZKA FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STIMMEL ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZPODNYÁK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZUROWECZ MÁRTON HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEKO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIMON JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKLARZ ISMAR UNTEROFFZ. - maj-17 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHROTE AUGUST - - maj-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
STRAIF JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIED ERNEST INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SUBRT JOSEF KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHOBINGER JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SVEHLA LUDWIG INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SILHAVY JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SWOBODA KARL GEFREITER K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SIMECEK JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOROTKA ALOIS INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHIESSLING EMERICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SPRINGER JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHMID JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOCKLER WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SITZLACH AUGUST - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SAWICKI IWAN RUS. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
STEINHAUER KARL JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEPERS RUBERTUS - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHILDT DIETR. GEORG - RI O1 maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHRADER JOHANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
STECHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEHRER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHWARZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHINK FRIEDRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINMAURER MORITZ JG. T.K.J.R. 1 maj-15 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STALLINGER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHAFER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STOLLMOFER JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHNEIDER KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SUSNA JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHWARZ FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SWEIDA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SIMANDL FRANZ GEFREITER K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOKOLAR LUDWIG INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SPORA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHLOR JOHANN KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
STEFEL WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHMIDT KARL INF. I.R. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SCHARFETTER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZILWACJER IWAN RUS. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SANDSTEDE HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHARF HEINR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHIERE? KARL? - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHNITTGER FRIEDR. - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SCHULTE LUKAS - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SPARER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STEINBACH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SENÝCH FRANZ PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHELLING JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULER FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIDT FRANZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄPERS JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZE FRIEDRICH GEFR. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STACHE PAUL - - kwi-17 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SARNA STANISŁAW LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) gru-14 - Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÁBÓ JANOS HONV. - gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOCHA LADISLAUS INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUS BASIL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIFERT JOSEF PTRF. K.U.K.F.J.B.16 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SAVIČ JOVO INF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMIT ANDREAS INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STAREGO MICHAEL SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SANDRU NIKOLAUS KPL. K.K.L.I.R. 22 gru-14 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SLJIVO ALLIA ZGSF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEIDEL - - - cze-15 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1889 - -
STORCH - INF. I.R.4/88 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SANDOR EHDI JNFANT. K.U.K.J.R. 23/1K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOFONEA AUREL ERS. RES. K.U.K.J.R. 31/.5K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKOPENIUK TOMA ? ? ????-??-?? - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
SCHANGOWEJ BETEGOREY RUSS - ????-??-?? - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUCHAN THEODOR - - ????-??-?? - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOBOL ALOIS JNFANT. K.U.K. U.P. ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SPALTOWSKI JOHANN ARM.SOLD. - ????-??-?? - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SCHLAWNE ? - - ????-??-26 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILHELM LANDSTURMMANN - ????-??-26 Feldlazarett Erscheni Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-11-27 - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHUBERT FRIEDRICH - - ????-12-07 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHIRM GOTTFR. WEHRM. - ????-11-13 - Tomaszów Bolesławiecki wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHLOPS PAUL - - ????-11-06 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHAFFER JULIUS - - ????-10 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHAFFARCZYK LUD. - - ????-09-15 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAFER JOHANN - - ????-09-10 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLAGE OTTO - - ????-08-30 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
SCHWARTZ WERNER GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIPPVITT FRANZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHÜTZ ? - - ????-07-22 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
SCHLOBACH WALTER - - ????-07-21 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEINKRAUSS FRANZ - - ????-07-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SALEIN OTTO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SEETKE KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER ERNST HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHISCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 134 ????-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHMIDT REINHOLD LDSTM 8K R.I.R. 226 ????-06-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
STEFFENS ERICH LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-31 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STA?? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHUTZ GUSTAW - - ????-04-25 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
SCHRICK KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STACH? WALTER - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 28 lat
SPINKA JOHANN - K.U.K. I.R. 8 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
STORNH(?) OTTO - - ? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
STREITER F. - - ? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
STACH ERICH - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 34 lat
SOYKA ANTON - BAYER.MAS ?? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
SAUERMANN PAUL WEHRMANN L.J.R.23/2K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SCHON ERNST WEHRMANN L.J.R.23/1K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SCHEWDTKE GUSTAW GEFREITER L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SCHWIEGER HERMAN UNTOFFZ L.J.R. 40 /7K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
STUMM WILHELM WEHRMANN L.J.R.46/5K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
SKODZIŃSKI WILHELM WEHRMANN L.J.R.6/2K(?) 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SPLETTSTOFFER WILHELM - - 19??-??-10 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - MITTELFELDE -
SZCZEPANIAK - MUSKIETER INF.RGT.39 19??-11-29 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18??-06-17 - -
STRAUSS - LDSTM. - 19??-08-2? - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SPILLER GREGOR - - 19??-08-29 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHLO? HERM. - - 19??-08-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SASSE - MUSK. BERGARCH BATL.3 19??-07-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1882-??-24 - -
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHENMANN HEINRICH OFFZ. ASPIRANT JNF. REGT. 3 196-08-03 Galicja Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1880-07-03 - -
SADLIK JÓZEF - - 1932 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
STROBACH ARTUR - - 1929-07-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-22 SAGAN -
SCHULTZ HERMANN FÖRSTER - 1923-02-18 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
STATECZNY FRANZ RESERV. - 1922-06-12 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SCHNALLE SCHNALLE - - 1922-03-10 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
STELLMACH STANISLAUS - - 1921-10-27 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1921-06-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOKLOSSA JOHANN - - 1921-05-09 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SORAIA ANDREAS - - 1921-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEGMUND OTTO - - 1921-04-08 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZAŁEK FRANC. SZEREG. - 1921-03-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
SYPNIEWSKI WŁAD. SZEREG. - 1921-03-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
STEINER MAX - - 1921-02-21 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1896-09-10 - -
SCHRÖDER RICHARD - - 1921-02-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-07-22 OB. BRIESNITZ -
SCHODLOK G. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SANDER KARL - - 1920-10-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-08-14 SAGAN -
SUCHANEK JAN SZEREG. - 1920-08-20 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
STEPCZAK P. - - 1920-07-05 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1900-06-29 Wijewo powstaniec
STOKLOSSA THEODOR - - 1920-06-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUBERT HEINR. - - 1920-06-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STOKLOSSA FRANZ - - 1920-04-02 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SLISCH FRANZ - - 1920-03-30 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHARLA ALFRED - - 1920-03-25 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STERRL?DOW NICOLAI RUSS. - 1920-03-11 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ ROBERT UNTFFZ. - 1920-03-10 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SKRZYPCZAK W. - - 1920-03-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-04-13 Wijewo powstaniec
SAMSE WILLI - - 1920-03-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-11-30 - -
SCHRÖDER FRITZ - - 1920-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-20 REIZENFLEIN -
SLOTTY KARL - - 1920-02-17 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1872-02-07 - obelisk
SMIECH AUGUST - - 1920-01-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STELMASZCZYK WŁ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
ŚLOSAREK BOL. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1904 - Kl. IV
STRÓŻYK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
STACHOWIAK ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SICIŃSKI STANISŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
ŚCIERA JAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SZYCHOWIAK WAWRZYNIEC - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
ŚLEDZIONA M. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1895 - B. ucz. kl. VI
SZELC STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
SANDOR ALEXANDER KPL. K.U.K. H.R. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMUCK OTTO - - 191?-11-30 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHNEIDER MAX - - 191?-08-29 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
STEINER HEINRICH MKT. - 191?-08-09 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1897-07-13 - -
SCHWEDE KARL UNTFFZ - 191?-06-08 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
SACH?? EMIL - - 191?-05-27 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
STEPE??S - - - 191?-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
STANCO TOMASZ - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
STASINSKI MARCELI ARCH. KPT W.P. 1919-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STYRNOL JOHANN - - 1919-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1901-11-21 - -
SCHLEE RICH. LANDW. - 1919-??-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - LERCHE -
SKALA - DEUTSCH. SOLDAT G.G.R. 4 1919-12-22 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SADIKOW ANTONI - - 1919-12-04 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SARWA STOUDIN GEM./SERB. I.R.9 1919-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SMARSLY FRANZ - - 1919-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1880-02-16 KITTELWITZ -
SKRZYDELSKI IGNACY - - 1919-09-30 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SOBCZAK JAN SZEREG. - 1919-09-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
SEPELT WILHELM - - 1919-09-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULENSKI ANTON GEM./RUSS. I.R.496 1919-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SAULKE AXE FELDARTILERIE LEUTNANT D. RES. - 1919-08-22 - Miłków wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1895-11-09 - -
STOLPMANN OTTO - - 1919-08-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
SMARSLIK JOHANN SCHÜTZE I. R. 92 1919-08-15 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SCHWARZER JOS. KAV. - 1919-07-23 - Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SOCHA STANISŁAW SZEREG. - 1919-07-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
SZCZEPANIAK ANTONI - - 1919-07-12 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHUFFLER JOSEF - - 1919-07-10 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1919-07-05 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SASON GRIGORI GEM/ROSJA I.R.189 1919-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SEDMANUD SEID ALI GEM/ROSJA I.R.284 1919-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
STARCZAK JÓZEF SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
SUSTOW IWAN GEM/ROSJA I.R.1 1919-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SOBIERAJCZYK J. SZEREG. - 1919-06-06 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
SILLMANN BERNHARD - - 1919-06-05 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWARZ PAUL GREN. - 1919-06-04 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SKOWROŃSKI JAN SZEREG. - 1919-05-31 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
SCHRAMEK WIKTOR - - 1919-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-28 - -
SEMENIENKA GORDEJ GEM/ROSJA I.R.152 1919-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SEIZOW ADREJ GEM/ROSJA I.R.13 1919-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SKORRPAD FEODOR GEM/ROSJA I.R.14 1919-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHÖTZ MAX - - 1919-05-08 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SCHÄFER HEINRICH - - 1919-05-04 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SUSLIKOW SIMJAN GEM/ROSJA I.R.39 1919-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SWOBODA KARL - - 1919-04-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SCHULZ OSKAR HUSAR 1 HUS. REG. 18 1919-04-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
STARKER JOSEF - - 1919-04-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-11 RENNERTSFELD -
STANNIK STEFAN MUSKETIER FREIW. VOLKSWEHR 1919-04-07 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SCHIROKAUER SIMON - - 1919-04-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SPYRA JOSEF - - 1919-03-29 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
STAWNY FRANZ - - 1919-03-28 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SELNZOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.304 1919-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHIWY GUSTAV UTFFZ. - 1919-03-18 - Karwica wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1895-07-27 - -
SELIMANOW IWAN GEM/ROSJA I.R.29 1919-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STRZODKA FRANZ - - 1919-03-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SANDER HUGO - - 1919-03-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
SKORZONE TELMAKO GEM/WŁOCHY ARTL.R.9 1919-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHIPP STEPHAN - - 1919-02-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STOPIERCZYNSKI FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-08 WOSAGO -
SCHULZ [M]AX KANONIER E 2 GARD. FUSSART. R. 1919-02-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1900-01-13 - lapidarium
SIRON FRANZ - - 1919-02-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-08-01 KREMPA -
SCARADORLI CESARE - - 1919-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-11 - -
SENDAL NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.5 1919-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SCHULZ AUGUST MUSKETIER - 1919-02-15 Frankenreich Laz a. d. Somme E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SPINCZYK EDMUND TELEGRAPHIST NACHR. ERS. ABTLG. 6 1919-02-14 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SAPAROWCZOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.90 1919-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SPYRKA JOHANN - - 1919-02-05 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
SAWALLISCH KARL MUSK. - 1919-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-08-23 Wendischbuckow obelisk
SERAFINE LEOPOLDI GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SAWANCZUK K.C. FELCZER/ROSJA INTEND.2 ARMII 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890-05-21 - -
SCHICHA WILHELM GEFR. - 1919-01-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SAWANTSCHUK KONSTANTIN UTFFZ/ROSJA I.R.72 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SABBATINO VINCENZO GEM/WŁOCHY I.R.1 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SAFAROW JEGOR GEM/ROSJA I.R.98 1919-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SULIMENKO WASILI ST.SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 5 12 P.P. 1919-01-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCHWEIKO JSEDOR GEM/ROSJA I.R.98 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHOLZ WILHELM - - 1919-01-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SUBKOW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.127 1919-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHWIKAS ANTON GEM/ROSJA I.R.110 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STEFANSK SAURENTI GEM/ROSJA I.R.2 1919-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SIMMT MAX - - 1919-01-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHARCEWIC DRAGOSLAW GEM/SERBIA I.R.11 1919-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
STECKER MAX - - 1919-01-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SOTNIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.1 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SELENSKI AFANASI GEM/ROSJA I.R.3 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STROHBACH RICHARD - - 1919-01-03 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-12-05 NEUSTADT-DRESDEN -
SZYMAŃSKI FR. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
SCHRAMMEK IGNATZ - - 1919 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SYLLA GEORG - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SOFFNER ? - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
STELMASZCZYK ST. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
SOMMER - - LANDW. INF. REG. 22 1919 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SADLO HEINRICH - - 1919 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPRINGER ANTON - - 1919 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCZENKO IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SAMELIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SCHIENBEIN KAZIM. PODCH. - 1919 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SUROWSKI DAMIAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SKOLIK HERMANN - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHOLZ WILLI FLUGZ. FÜHR. UNTFFZ. - 1918-??-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - MIESIĄC MIĘDZY 01 A 05
STAISZCZYK FRANZ MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SJÖSTRÖM HJALMAR AXEL LT. D R i R 419 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze 1890 - ŻOŁNIERZ SZWEDZKI
SOCHA MICHAŁ UŁAN - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
SOMMER REINHOLD - - 1918-??-30 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-??-30 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHULTZ HERMANN RES. - 1918-??-29 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SCHMIDT OTTO UZF. - 1918-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHON REINHOLD - - 1918-??-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SOCZNEW ALEXEI GEM. - 1918-??-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHULTZ B. - - 1918-??-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHUSTER ALOIS - - 1918-??-04 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SZCZEPANIK STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SZYMAŃSKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SADOWY WINCENTY - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SZKODA WŁADYSŁW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SNETKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.322 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
STANEK JOSEF - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHULGA PETR GEM/ROSJA I.R.166 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUCHANOW IWAN GEM/ROSJA I.R.482 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SACHARTSCHUK EWOOKIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHULZ OTTO - - 1918-12-25 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1887-07-03 - -
SKRZYCZAK PETER LDSTM. - 1918-12-25 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-08 - -
STAHL PAUL - - 1918-12-24 AUF DEM RÜCKZÜGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SATYK JAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHILD K. - - 1918-12-22 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SWERIT IWAN GEM/ROSJA I.R.222 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUMA CALIN GEM/RUMUNIA I.R.46 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STAHN GUST. GEMEINER INF. REG. 420 1918-12-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-10-24 - -
SCHARFF ALFRED GREN 2 ERS. BATL. GREN. R. 5 1918-12-18 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
SZCZEPANEK PAUL - - 1918-12-15 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOTZEBERG - FELD. GEN. D. UNTFFZ. STABE D. 22 J. D. 1918-12-14 - Rogów-Józefów wieś, gm. Rogów, pow. brzeziński łódzkie 1894-11-24 - -
SCHEER ISIDOR - - 1918-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-07-14 DURCHTHAL FORBACH -
SCHYNOL IGNAZ - - 1918-12-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOPIEN PAWEL - - 1918-12-13 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHULTZ MARK - - 1918-12-12 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
SAFJULIN RACHMABULA GEM/ROSJA I.R.306 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHAWELOW KARP GEM/ROSJA I.OST.R.633 1918-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SMIESKOL KARL - - 1918-12-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-10-08 COLONNOWSKA -
SCHAFER P. - - 1918-12-09 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHULZ A - - 1918-12-09 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
SCHIRAEW ANDREI GEM/ROSJA I.R.6 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHÄFFER ANDR.(EAS) - - 1918-12-06 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STANISZEWSKI JÓZEF - - 1918-12-06 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SERPOKRILOW FIMOFLI GEM/ROSJA I.R.41 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SACHER FRITZ - - 1918-12-06 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SUBIACHI UMBERTO CAP. ? .FANT. 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-15 - -
SZURSKOW WASILI GEM/ROSJA I.R.3 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SLUZALEK WILHELM - - 1918-12-03 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STRATMANN HERMANN FAHRER 3. BATT FAR 23 1918-12-03 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
SIKORA PAWEL GEM/ROSJA I.R.194 1918-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SOBCZAK F. - - 1918-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-03-24 Wijewo -
SCHWARK EDM. - - 1918-12-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SANDRINI ANGELO SOLD. 227.FANT 1918-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-01 - -
SCHMIDT ERNST - - 1918-12-01 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SDUNJAK WALZOW GEM/ROSJA I.R.188 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
SCHULZ KARL - - 1918-11-30 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SIGNORELLI BIAGIO - - 1918-11-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-15 - -
SCHLESSER ANDREI GEM/ROSJA ULAN.R.5 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SWIERK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.5 1918-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SULEMAN ABDUL SERBIA GEF. 1918-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1858 - -
SCHECHADYNOW AGLETIN GEM/ROSJA I.R.17 1918-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SEVILLE H.H. 33095 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHULZ ERNST - - 1918-11-22 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHILLER RICH. SCHÜTZE - 1918-11-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHELIGA PAUL - - 1918-11-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-12-05 - -
SAIZEW STEFAN GEM/ROSJA I.R.149 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHOLZ ROBERT - - 1918-11-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SANDRE SANTO CAP. 165.MITR. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-06-21 - -
SCHIGAROW WASSILI GEM/ROSJA SCH.R.10 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHOLZ LUDWIG - - 1918-11-18 - Sośnica wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 - -
SOLDA GIUSEPPE SERG. 39.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-23 - -
SOLNICKI BOLESŁAW - - 1918-11-16 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SHAL L. 50798 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SMITH C.E. 19721 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SGARZI ABISTIDI GEM/WŁOCHY I.R.127 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SAMATAJEW DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.2 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SPIRIAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.3 1918-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHUMACHER LOTHAR OB. PRIM. - 1918-11-13 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
SIEGMUND RICH. LTN. - 1918-11-13 BEAUMONT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SWIRIDOW AKIM ROSJA Z.GF. 1918-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STAWIŃSKI PIOTR - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
STUMPF WILH. - - 1918-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SILTSCHENKA PETER GEM/ROSJA I.R.86 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SEDLACZEK ALOIS - - 1918-11-11 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
STSCHERBAKOW SERGEI GEM/ROSJA I. R. 195 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SCHARIKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.49 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SWEDLYZNI IWAN GEM/ROSJA I.R.225 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHAMETKO DOMJAN GEM/ROSJA I.R.112 1918-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SOLE A. 47845 RIFLEMAN ROYAL IRISH RIFLES 1918-11-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SUNTA WACŁAW SZER. WP ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SAWIC LASAR - - 1918-11-09 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STASIAK ALEKSANDER - - 1918-11-09 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SOMMERFELD GUSTAV MUSK. - 1918-11-09 vermißt Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHIAFETTI GIOVANNI GEM/WŁOCHY BERSAGLR.12 1918-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SCHMIDT BERNHARD - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-29 NOSSWITZ -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SCHINDLER PAUL - - 1918-11-06 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SOLTICHOW IWAN RUSS.GEM. RUSS. I.R. 3 1918-11-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-09-06 SIBIER -
SMIRNOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.284 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
SAWILLOW ILJA - - 1918-11-05 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SERAU ANTIOSO SOLD. 157.FANT. 1918-11-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
SCHMIDT A. - - 1918-11-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SACHARJUTA JAKOW GEM/ROSJA I.R.?80 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHÄFER GUSTAV - - 1918-11-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-11-03 DREHNOW -
SPENCER M. 266777 RIFLEMAN WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STRAUCH RICHARD - - 1918-11-04 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUGUTSKI PAWEL GEM/ROSJA I.R.2 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SELLERS T.H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-11-02 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SUCHOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.27 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SEIFERT WILLI SERGEANT INF. REG. 6 1918-11-01 - Ochla dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SMIRNOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.216 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STANISLAWSKI PAUL - - 1918-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SAWADE - SRGT. - 1918-10-?? MEDEA PERME Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
SCHUBBERT ERNST LEUTN. - 1918-10-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
STICHALSKY FEODOR GEM/ROSJA I.R.76 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STUDENIKIN PETER GEM/ROSJA I.R.426 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SYPALO IWAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHOLZ PETER - - 1918-10-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SEMLENOJ NAUM GEM/ROSJA I.R.134 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STREIF A. - - 1918-10-29 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SORACE BRUNO FRANC. SOLD. 280.FANT. 1918-10-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-01-20 - -
SEEMANN RICHARD ARM. SOLD - 1918-10-29 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1887-12-18 - -
SWALOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.204 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHEWEL PROKOFIL GEM/ROSJA I.R.243 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STANDEN E.W. 27585 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-10-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STOPPA JOSEF - - 1918-10-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SCHW?DT HERMANN PION. - 1918-10-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SAIZEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.81 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SAMELUKOW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.1 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHMIDT HUBERT - - 1918-10-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOPOĆKO EUZEBIUSZ SZER. WP - 1918-10-26 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SYMA PAUL - - 1918-10-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STENZEL KURT KURT - 1918-10-25 - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1898-02-09 - -
SANDER PAUL - - 1918-10-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko pomnik
SOLISCH JOSEF - - 1918-10-25 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
STEHR JOSEF - - 1918-10-25 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHUMLAUSKI JOSEF - - 1918-10-25 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHULIGIN NIKITA GEM/ROSJA LEIB.G.2 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SERTENOWITSCH MARK SERB. K.R.6 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SERTINOWITSCH IWAN GEM/SERBIA I. R. 19 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SULEK JÓZEF - - 1918-10-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-11-21 - -
SUCHAN JAN - - 1918-10-24 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SHEWLAKOW GERASSIM GEM/ROSJA I.R.249 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SAREMBE JOSEPH - - 1918-10-23 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SEIRETTA PASQUALE SOLD. 223.FANT. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-07-24 - -
SKRZYDELSKI MIKOŁAJ - - 1918-10-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SCHNOTALLA ANTON INF. RES. J. R. 51 1918-10-23 POZNAŃ Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-01-17 - -
SPRINGER HERMANN ? - 1918-10-23 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SOBTZIK PAUL - - 1918-10-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SOBOTTA RAPHAEL - - 1918-10-23 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKORUPSKI BRONISLAW RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SERBU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.20 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STABIK HANS - - 1918-10-22 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SOSNOWSKI STEFAN UTFFZ/ROSJA I.R.108 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SAFOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.314 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
STEPANOW NIKIFOR OFF.STELLV/ROSJA I. R. 2 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SREC SAWA SERB. KRIEGSGEF. 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
SELITSCH IWAN GEM/SERBIA I. R. 6 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SIBUL MARTIN GEM/R0SJA I.R.95 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHRÖDER ARTHUR - - 1918-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STARKE BRUNO - - 1918-10-19 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SEMJANOW NIKOLEI RUSS INF. REGT. 45 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie 1895-09-19 - -
SELENIN NIKIFOR GEM/ROSJA I.R.332 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SUDITU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.15 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCHUBERT HERMANN - - 1918-10-19 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SERIKOW NICOLAI GEM/ROSJA I.R.209 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SWOBODA PETER GEM/ROSJA I. R. 7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SZUFLA MIECZYSŁAW JEDNOROCZNY OCHOTNIK 16 P.P. 1918-10-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1870-02-28 - -
SMUDA VALENT. - - 1918-10-18 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-10-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
SACHOSKI GORDEI GEM/ROSJA I.R.122 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STSCHUTSCHEK IWAN GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SGUIZZATO PIETRO SOLD. 6.ALP. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-23 - -
SCHULZ KURT MUSK. - 1918-10-17 MONS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SHARP C.A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Welch Fusiliers 1918-10-17 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SAIKIN JEGOR GEM/ROSJA I.R.104 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SUDENIS ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 1 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCAGNET GIACINTO SOLD. 7.ALP. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
STOICAN NASTASE GEM/RUMUNIA I.R.38 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHLUTT OTTO - - 1918-10-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
SEILER PAUL - - 1918-10-16 Sobrele Chateau Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SAKARA MAXIM GEM/ROSJA I.R.11 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STAMIK HIPOTIT UTFFZ/ROSJA I.R.2 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SEWKOW PETR ROSJA Z.GF. 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHODER ROBERT - - 1918-10-16 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHOODT WILLI MUSKETIER - 1918-10-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
SENROW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHATTON FRANZ - - 1918-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SARAJEW FEODOR GEM/ROSJA G.R. I 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SPRINGER PAUL ERS. RES. - 1918-10-14 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SHANAJEW KONSTANTIN GEM/ROSJA I. R. 389 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
SUROW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHYROKI THEODOR - - 1918-10-14 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHMETTOW von M.GRAF - - 1918-10-14 B. CUNEL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SERTINJAN IWAN GEM/ROSJA I.R.1?0 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SORACCO RINALDO ITALO SERG. 2.GEN. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
SKOLIK ALOISIUS - - 1918-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
SCHULZ GOTTHELF LDSTM. - 1918-10-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1880-02-29 - -
STRANEO FRANCESCO SOLD. 231.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876- - -
SCHEPTIRKEI STEFAN SERGT/ROSJA I.R.252 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SIMULESCU NECULAI GEM/RUMUNIA I. R. 2 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SILINZOW IWAN SERGT/ROSJA I.R.478 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
STILLER GEORG - - 1918-10-12 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SASULA FEODOR UTFFZ/ROSJA I.R.127 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOKLOSSA PAUL - - 1918-10-12 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHONITZ GUSTAV - - 1918-10-11 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SPEICHERT JOHANN GEM/ROSJA I.R.225 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SEROW WASILI GEM/ROSJA I.R.4 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHÜLLER WILLI - - 1918-10-11 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
SIGNORINO ANTONIO SOLD. 252.FANT. 1918-10-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-25 - -
SCHIMONSKY von GUIDO OBERLT. - 1918-10-11 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
STANTSCHU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STÜBS ARTUR GEFR. - 1918-10-11 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHWARSKI KASIMIR GEFR/ROSJA I.R.232 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHESTAPALOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.9 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STARKE BRUNO - - 1918-10-10 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHUJKOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.43 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SELWAT PETER - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-06-18 NEUVOLLWERK -
STRUCK HERRMANN - - 1918-10-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-04-23 LOEWENSEN -
SMISNOW ALEXANDER KRIEGSGEFANGENER - 1918-10-09 - Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SOBOTTA FRANZ - - 1918-10-09 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STOSCH VINZENT KAN. - 1918-10-08 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMERSE OTTO - - 1918-10-08 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1891-01-11 - -
SAWKIN ABAHAM GEM/ROSJA I.R.220 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SHALL J. RIFLEMAN / WLK.BRYTANIA King's Royal Rifle Corps 1918-10-08 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
SOMMER ERWIN - - 1918-10-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STOSIEK THEODOR - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STARIKOW SERGEJ GEM/ROSJA GAR.R.4 1918-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STREBEL JOHANN - - 1918-10-06 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SURASCHINSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
STRICKER RICHARD - - 1918-10-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SCHAKOWSKI AUGUST - - 1918-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SMUDA FRANZ - - 1918-10-05 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
SEMION CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.55 1918-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
SCHITSCHIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.242 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STEUER JOSEF - - 1918-10-04 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWINTEK PAUL - - 1918-10-03 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHM? FRITZ GREN[ADIER] - 1918-10-03 F[rankreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
SMOLONINOW WIMIAMIN GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SOTORRA P. W/716 PRIVATE CHESHIRE REGIMENT 1918-10-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
STEFFEN ADOLF - - 1918-10-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SEIFERT ALFRED MUSK. - 1918-10-01 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
STERZIK EMIL - - 1918-10-01 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
S? PAUL - - 1918-0?-2? - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STRZODA LIBOR - - 1918-09-30 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHULTZ PAUL - - 1918-09-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SAPEGLIN IWAN - J.R. 205 1918-09-29 THULE GUT Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1896 - Kriegsgefangene / jeniec
SCHULZ PAUL GEFR. - 1918-09-29 BELLENGLISE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SPLITTGERBER ALFRED LEUTN. - 1918-09-29 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SAUER OTTO OB.. GEFR. - 1918-09-28 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHATZ OSWALD - - 1918-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STEIGER KARL - - 1918-09-28 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHWARZ JULIUS - - 1918-09-27 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SEMENSKI IWAN GEM/ROSJA I.R.52 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SOBEK VALENZ - - 1918-09-27 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHMIDT PAUL - - 1918-09-27 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
STACH WILHELM GEFREITER - 1918-09-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1891-06-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 96
SEMEL WILHELM - - 1918-09-26 - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHULZE RICHARD - - 1918-09-25 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SOPPA KARL MUSK. - 1918-09-24 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
STORCH PAUL - - 1918-09-24 - Wiry wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-10-21 - -
STEGEMANN WILH[HELM] - - 1918-09-24 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STOCCO ANTONIO PRIMO SOLD. 228.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-01 - -
SEIDEL BRUNO - - 1918-09-22 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SPRENGER MAX KANONIER MUN. DEP. 1918-09-22 CHAULNES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-12-25 - -
SCHMAINTA RICHARD UNT. OFFZ. - 1918-09-22 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHRÖTER HEINRICH - - 1918-09-22 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHAKOWSKY ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 309 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
STANKOWICZ WIKTOR ? ? 1918-09-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SALM FRITZ GEM/ROSJA I. R. 26 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SURNAJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.96 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SWIATYNYA JOSEF - - 1918-09-20 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
STAPEL GUSTAV GEF - 1918-09-19 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SABOTTINI FRANCESCO - 3.ALP. 1918-09-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-08 - -
SOBOTTA JOHANN - - 1918-09-18 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHONDL GUST. - - 1918-09-18 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
STEUKE WILLI - - 1918-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
STANKOWITSCH MILOSCH GEM/SERBIA I.R.13 1918-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
STANISLAWSKI AUGUST GEFR. - 1918-09-17 DENAIN Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SEROWSKI JOS. - - 1918-09-16 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SOPPA KARL GEFR. - 1918-09-16 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SEREBRJAKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.10 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCHULZE MAX ERS. RES. - 1918-09-15 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SARZANO PIETRO SOLD. 3.ALP. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-25 - -
STANGA DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SACHAROW GRIGORI GEM/ROSJA GR.R.5 1918-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SOMMARO ORASIGLIO SOLD. 48.FANT. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-27 - -
SCHOLZ PAUL - - 1918-09-13 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHEDIMOW KIRYL ALEYSEJEW MUSKETIER / ROSJANIN - 1918-09-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SEIFERT JULIUS - - 1918-09-12 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SOLOMENKO MINA GEM./RUSS. I.R.330 1918-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SALATA ANGELO SOLD. 2.GEN. 1918-09-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-01-18 - -
SEIDEL ERNST LANDSTM. - 1918-09-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
SCARPA PIETRO SOLD. 272.MITR. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-21 - -
SCHULTZ JULIUS - - 1918-09-09 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
ŚLESZYŃSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA I BRYG. LEGIONÓW 1918-09-08 od ran pod Stochodem Pruszków Żbików miasto, gm. Pruszków, pow. pruszkowski mazowieckie - - tablica pamiątkowa
SCHROTER RICHARD - - 1918-09-08 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER JOHANN - I LANDST. BATTL. 5 POSEN 4 K. 6 1918-09-06 RES.LAZ.LUBLINITZ Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 18?1-01-18 - -
SCHNEIDER JOHANN LDSTM. - 1918-09-06 LUBLINITZ Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1871-01-18 - -
SZEWDJENKO MOJSSE ŻOŁNIERZ P.A.FORT.ARMII ROSYJSKIEJ - 1918-09-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
STANCIN GHEORGHE GEM/ROSJA I. R. 32 1918-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
STETKIEWICZ STEFAN - - 1918-09-05 - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1889-??-?? - -
SAMBUCO ERNESTO SOLD. 76.FANT. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-08 - -
SCHULZ OSKAR ERS. RES. - 1918-09-04 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHÜTZE GUSTAV - - 1918-09-04 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHRECK HEINRICH GEFRT. - 1918-09-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1896-02-18 - POMNIK
SABIBJEK ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.127 1918-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SCHOLZ REINHOLD - - 1918-09-03 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
STEVENSON K. 27061 LANCE CPL. ???? NORTH LANSC.REGT. 1918-09-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHIWON JOHANN - - 1918-09-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
STROHSCHEIN GUSTAV OFFZ. STELLV. - 1918-09-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NOSITSCHIN / NOŻYCZYN
SCHILLER WILHELM - - 1918-09-02 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SKRIBALLE? RICHARD - - 1918-09-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHLIMMER ERICH - - 1918-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBERT REINHOLD - - 1918-09-02 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
SCHIEGE PAUL - - 1918-09-02 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKROBEK VENANTIUS - - 1918-09-02 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUCHAN JOH. - - 1918-09-01 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STARKER JULIUS - - 1918-09-01 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STEINICKE ERICH - - 1918-08-?? - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SANKALA FRANZ - - 1918-08-31 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SACILOTTO GIUSEPPE SOLD. 20.BERS. 1918-08-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SEIDLER RICHARD - - 1918-08-30 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHINKARENKO IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SEIDEL R. - - 1918-08-30 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHOLZ PAUL - - 1918-08-29 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
STRELITKI ANDREJ GEM./RUSS. FLIEG.ART. 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SPEER JOHANNES - - 1918-08-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SJOMUSCHKIN JAKOB UTFFZ./RUSS. GR.R.4 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHÜTTE HENRYK SZER. 3 J. R. 79 1918-08-28 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SENKPIEL BRUNO SANITÄTS-UNTOFFZ. - 1918-08-28 HAMBLAI LES PRES Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SPERLICH PAUL - - 1918-08-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
SLOMEYER WILHELM - - 1918-08-27 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
SCHWONKE OTTO - - 1918-08-27 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
SANTELI CAETANO SOLD. 845.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-22 - -
SMITTH T. 16448 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHOLZ OTTO - - 1918-08-25 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHUBERT HERMANN FAHR. - 1918-08-24 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHELENZ JOSEF - - 1918-08-23 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHINDLER ERNST - - 1918-08-23 Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-24 Weigwitz -
SCHUTH PAUL LIEUTENANT DER RESERVE - 1918-08-23 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1894-07-16 - obelisk
ŚNIEGOŃ FRANCISZEK SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1918-08-22 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
SERGEJEW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUCHAN FRANZ - - 1918-08-21 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SAILEW IWAN GEM/ROSJA I.R.193 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SIPRALA WŁADYSŁAW - - 1918-08-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
STAN SMORANDACHE GEM/RUMUNIA I.R.21 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SEGENDORF GUSTAV - - 1918-08-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-12-14 ELBERFELD -
STHELE? ADOLF - - 1918-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHRAMM ALOIS - - 1918-08-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SMITH J. 290042 SERJEANT THE BLACK WATH 1918-08-20 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SUCHANOW ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 335 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SABBATUCCI ULDERICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1827-06-02? - -
SERMAN SEPUDAT UTFFZ/RUMUNIA I.R.58 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHARTE PAUL - - 1918-08-18 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SCHOLZ THEODOR - - 1918-08-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1887-02-18 - -
SCHISCHKIN JEFIM GEM/ROSJA GR.R.8 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SOLOWJEW PETER GEM/ROSJA SCH.R.3 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCHUBERT ALBERT? - - 1918-08-16 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1918-08-15 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STROKOSZ JOSEF - - 1918-08-15 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SIDORUK JULIAN ZIVIL.GEF/ROSJA - 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SANU PINKAS INF. IR 45 1918-08-13 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SIMONAITIS IWAN GEM./RUSS. I.R.111 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
STAFFA JOHANN - - 1918-08-11 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHWARZ WERNER SERGT. V F. REKR. DEP. 10 KAV. ABT. 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SCHYNOL JOACHIM - - 1918-08-11 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHÜTZ FRIEDRICH OFFIZ.-STELLV. - 1918-08-09 AMIENS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOWA JOHANN - - 1918-08-09 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1899-07-05 - -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANGENFELD -
SCHULZ W. - - 1918-08-09 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHYNOL PAUL - - 1918-08-09 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHWOBE FR. - - 1918-08-08 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHROTER JOHANNES - - 1918-08-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SEHERR-THOSS von HANS CHRISTOPH, GRAF - - 1918-08-08 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STAN JON GEM/RUMUNIA I. R. 51 1918-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHUBA FELIX - - 1918-08-08 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1882-05-22 - -
SCHARY JOH. - - 1918-08-08 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEPHANI HANS - - 1918-08-08 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHARY JOHANN - - 1918-08-08 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLEINSCHOK JOSEF - - 1918-08-07 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SWIERZZY WINZ. - - 1918-08-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SALAMANDREI CESARE SOLD. 247.FANT. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-02 - -
SIRTOLO GIUSEPPE SOLD. 4.GEN. 1918-08-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
SKOTNICK GUSTAV II - - 1918-08-06 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
STENITZKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.95 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SONNABEND ALOIS MUSK. 11 / I.R. 424 1918-08-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SANDON ANTONIO SOLD. 97.FANT. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-07-25 - -
SCHNILZOW MAXIM GEM/ROSJA I.R.251 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHAFFARCZYK FRANZ - - 1918-08-04 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SILEWICZ KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 18 P.P. 1918-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SGURETZKI WIZENTI GEM/ROSJA I. R. 31 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SIRO MICHELINO SOLD. 23.ART.? 1918-08-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-08-07 - -
STAROSTA ANDREAS GEFR. - 1918-08-02 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
STAN JON UTFFZ./RUM. I.R.56 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SCHIGIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.118 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAND WALTER - - 1918-07-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - 1918-07-31 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
STRATSCHENKO IWAN RUSS.ZIV.GEF. - 1918-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1902 - -
SOMMERFELD OTTO LDSTM. - 1918-07-31 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1890-11-08 - -
SOROKIN SEMJON GEM./RUSS. I.R.222 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STESCHENKO GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.123 1918-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SASSI PIETRO CAP. MAGG. 40.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
STRE? ERICH - - 1918-07-28 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SCHULZ GUSTAV LANDSTURMMANN 3 KOMP. RES. INF. REG. 184 1918-07-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
STÖWER ARTHUR FUNKER - 1918-07-27 Türkei  Haldar-Pascha, Konstantinopel Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
STETTNER JOHANN LANDSTRM. KRIEGSGEF. ARB. BATL. 2 1918-07-27 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
SARNES ROBERT - - 1918-07-27 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHEFTSCHIK ANDREI GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SMITH E. 200243 PRIVATE TY NESIDE SCOTTISH N.F. 1918-07-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHURAWLJOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 109 1918-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SPEER WILHELM LANDSTURMMANN SANIERUNGSKOM.DO STRADOM 1918-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SELLIG AUGUST - - 1918-07-25 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHENKEN FRANZ ? ? 1918-07-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
STUMM FRANZ GEFREITER - 1918-07-24 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
SILANO GIOVANNI SOLD. 33.FANT. 1918-07-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
SYMALLA ANTON - - 1918-07-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-05 - -
STRAUBE AUGUST - - 1918-07-23 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHULZ GUSTAW - - 1918-07-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice pomnik
SKODE RICHARD FÜSELIER - 1918-07-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCOPEL GIUSEPPE SOLD. 8.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 188?-07-11 - -
STODOLKA ALFONS - - 1918-07-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRETTI PIETRO UMBERTO SOLD. 89.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-10-08 - -
SCHAUER KARL LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL, 4KP 1918-07-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SCHULZ ARNO UNTEROFFZ. - 1918-07-21 COURMONT Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHIP K. - - 1918-07-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHEFER ERNST UOFFZ. 10 GR.R. 6 1918-07-21 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
SYDOW GEORG FRIEDRICH LEUTNANT U. REGIMENTSADJUTANT ? SCHLES. FELD. ART. REGT. 6 1918-07-21 HATTONCHÂTEL Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1892-06-02 - -
SMIECH PAUL - - 1918-07-20 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHICHA WILHELM FŰS. - 1918-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STREHLAW GUST. LANDST. - 1918-07-19 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
SANTONI GIACINTO SOLD. 156.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
SMIRNOW MICHAEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 96 P.P. 1918-07-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SPRUNK OTTO - - 1918-07-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
SCHWERDTFEGER GUST. SERG. - 1918-07-18 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SATZKY PAUL MUSK. - 1918-07-18 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STUSCHKA IWAN GEM/ROSJA I. R. 208 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SIBIRAKOW MITROFAN GEM./RUSS. SCH.R.43 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SZAFRANIAK WŁADYSŁAW SZER. 5 KOMP. REZ. P.P. NR 67 1918-07-18 CERNAY-EN-DORMOIS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1899-05-07 BABKOWICE -
SECU ALEXANDER GEM/RUMUNIA I. R. 59 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
STYRA JOH. - - 1918-07-18 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SANTORO VITO SOLD. 68.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898 - -
SIEPERT MAX - - 1918-07-17 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
SONDERSHAUS ADOLF - - 1918-07-17 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHLÜTER JOHANN - - 1918-07-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-03 LÜDGE -
SALOMON KARL - - 1918-07-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SCHREIBER HERMANN - - 1918-07-16 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
STPANOWIZ DIMITRI GEM./RUSS. I.R.455 1918-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHÖWE OTTO GEFR. - 1918-07-16 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SAUER WILHELM - - 1918-07-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
STACH IGNATZ - - 1918-07-15 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SOSONOW MATWEJ GEM./RUSS. I.R.299 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SFORZA PIETRO SOLD. 26.FANT. 1918-07-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
SOPPART ERICH - - 1918-07-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHKULEPA ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.108 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHURGATSCH LEO - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SIEGMUND EMIL - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SCHURGRATSCH LEO - - 1918-07-14 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUCKSDORF GUSTAV - - 1918-07-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-10-29 - -
STINDT FRIEDRICH FLIEGER - 1918-07-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-13 - -
SCHMIDT LEONH LANDSTURMMANN UMLADE.KMDO STRADOM 1918-07-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SPYRA JOSEF - - 1918-07-12 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
SCHULZE PAUL - - 1918-07-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SLOBODZKI ANDRAS GEM/ROSJA I.R.222 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SOSLUW JNOKENTI GEM./RUSS. I.R.125 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SCHWARZER KARL - - 1918-07-10 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHUKOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.284 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
SCHNEIDER FRANZ - - 1918-07-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEZERBAKOW IWAN GEM./RUSS. GR.R.4 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SERIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.474 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SZREDER WOJCIECH - - 1918-07-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SCHIROKOW JEGOR GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
STOIKOWITSCH PAUN GEM./SERB. I.R.13 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SPERLICH KARL - - 1918-07-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
SCHRÖDER KURT KANONIER - 1918-07-08 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SARYTSCHEW IWAN GEM./RUSS. I.R.150 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SENTKOWSKI ANTON RUSS. SOLDAT - 1918-07-06 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SEIFERT JOSEF - - 1918-07-04 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SAWINSKI GUSTAV - - 1918-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHAPKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.4?5 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SEELIGER ERNST LEUTN. - 1918-07-03 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
SACHANOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.474 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SANDER WILHELM - - 1918-07-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
SCHERBEJENKOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.236 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SERANOW WASSILY GEM./RUSS. I.R.11 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SACHAROW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 322 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SCHUNDITSCH MILADIN SERBIA - 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SARIN MARTIN GEM./RUSS. I.R.116 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
STARKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.334 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SEYFRIED EWALD UTFFZ. - 1918-06-28 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-04-19 - -
SCHEFTSCHENKO TROFIM GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SCORZINO PRIMO SOLD. 125.FANT. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-15 - -
SMILGIS JEEPIS GEM/ROSJA I.R.110 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SISOW IWAN GEM/ROSJA G.R.? 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SPIRIN WASILE ROSJA ZIVIL.GEF 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SYKES G. 39696 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-06-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SCHUSTER GUSTAV - - 1918-06-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SAITZEW DIMITR GEM/ROSJA I.R.118 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHOLZ GEORG - - 1918-06-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHIDKOWSKY KASIMIR GEFR./RUSS. I.R.142 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHALWIG JOHANN - - 1918-06-23 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
SIMONEZIO BENIAMINO - - 1918-06-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877- - -
SARWATINON HIMIDOTIN GEM./RUSS. A.R.63 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SADOWSKI VIKTOR RUSS.ZIVILGEFT. - 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SPYRA LUDWIK - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-08-10 Ornontowice -
SPYRA FRANC. - - 1918-06-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-09-28 Ornontowice -
SCHANDER CHARITON GEM/ROSJA I. R. 57 1918-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SADIKOW SAKIR GEM/ROSJA I. R. 178 1918-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SELINGER FRANZ - INF REGT 94 1918-06-19 PIAVE (WŁOCHY) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1877-08-18 - -
SCHOUZ KARL - - 1918-06-18 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SKIBA PETER - - 1918-06-15 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SUSLIKOW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 235 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SOWADA JAKOB - - 1918-06-13 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-06-08 - -
STRITZEL OTTO - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SMOLKA PAUL - - 1918-06-13 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL FRITZ - - 1918-06-12 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SIENKIEWICZ STEFAN - - 1918-06-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
SCHULDSCHIK KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.47? 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
STEPENKO SAFRAN GEM/ROSJA I. R. 14 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SGRAJA EDUARD - - 1918-06-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SCHARKICH KONSTANTIN GEM/ROSJA I. R. 243 1918-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHULZ OTTO - - 1918-06-10 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
STEFANO LEONARDO SOLD. 201.FANT. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-08-05 - -
SABRUDIN JWADIN GEM/ROSJA LEIB.G. 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHMECHTIG HERMANN FUS./NIEM. - 1918-06-10 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT MAX - - 1918-06-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
SEIKIN JLGA GEM/ROSJA I.R.12 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHMIDT ERNST - - 1918-06-09 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHULZ PAUL - - 1918-06-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-09-18 SAGAN -
SANDOR GUSTAV - - 1918-06-08 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SEMIANOW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 159 1918-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SKIBA TEOD. - - 1918-06-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SZATOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.474 1918-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SCHUMANN EUGEN UNTOFFZ. - 1918-06-05 SEDAN-FORCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHIEWEK ROBERT - - 1918-06-05 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-04-06 - obelisk
SAIZEW SEMJON GEM./RUSS. I.R.57 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SLOBIN ANDRE GEFR./RUSS. GR.R.3 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STIEWE AUGUST - - 1918-06-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
SWIDA OLGERT GEM./RUSS. I.R. 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SZPALERSKI JGNATZ GEM./RUSS. I.R.32? 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SCHUTSCHKIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.37 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCHARAFITOINOW PETR GEM./RUSS. I.R.108 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SCHALAPIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.27 1918-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SCHÖNKE ALFRED - - 1918-06-01 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
SIEGEMUND RICHARD ERSATZRESERVIST - 1918-05-31 Gougencourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1892-09-11 - -
STERZI ATTILIO SOLD. 2.ART.M. 1918-05-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-02-16 - -
SCHULZ EMIL GEFR. - 1918-05-31 BILLY SUR QUERCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SEREDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.193 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SERGEJEW PIOTR - - 1918-05-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
SULEK WINCENTY - - 1918-05-31 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1890-07-17 - -
SEIDLER OTTO FÜS. - 1918-05-31 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SCHOLZ HERMANN UNTFFZ. - 1918-05-30 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SEPLIWEC JAKOB SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 122 P.P. 1918-05-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1918-05-30 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SIMONETTO DOMENICO SOLD. I.GRAN. 1918-05-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-07 - -
SZCZĘCH JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STEINBART WILLI - - 1918-05-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SIODLACZEK FRANZ - - 1918-05-29 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPRINGER REINH. - - 1918-05-29 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
STEINBECK AUGUST - - 1918-05-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
SCHOLZ G. - - 1918-05-28 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
SCHRÖDER RICHARD LDSTM. - 1918-05-28 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SENUCHIN IGNAT GEM./RUSS. I.R.96 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SCHMIDT PAUL - - 1918-05-27 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STRUMPE PAUL - - 1918-05-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHIEMANN JOS. - - 1918-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN E. - - 1918-05-26 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHULTZ FRANZ GEFR. - 1918-05-26 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
SCHPAKOW JAKOB UTFFZ/ROSJA I.R.278 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SCARANI SIRO SOLD. 4.M.T. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877-12-09 - -
SAIKIN TARAS GEM/ROSJA I.R.204 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SIMANOWITSCH WASSILI GEM/SERBIA I.R.14 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SEIFERT HEINRICH - - 1918-05-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHPULIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.6 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SABOLEW GRIGORI GEM./RUSS. SCH.R.41 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SWENARJOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.5 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
STRUTSCHENKO STEPAN GEM./RUSS. I.R.191 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STELITANO LORENZO SOLD. 529.FANT. ART.F 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-02-09 - -
SCHIEWSKY JOSEF GEM./RUSS. I.R.30 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHALA EMIL - - 1918-05-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
STARK ERNST - - 1918-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-08-18 FOSSBERG -
STEINER AUG. - - 1918-05-1? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHAFER BRUNO UNTEROFFIZIER MARINE INF REGT 1 1918-05-19 LEGENTIE LE GRAND Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-04-07 MARKERSDORF (Markocice) -
SANSALONE NICODEMO SOLD. 76.FANT. 1918-05-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-07 - -
SOTSCHANAG BOGULUB GEM./SERB. I.R.12 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SINKOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.6 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SKLIFASOWSKI JAKOB UTFFZ/ROSJA I.R.71 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SWEREN ZAHARI GEM/ROSJA I.R.17 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHOLTYSSEK STEPHAN - - 1918-05-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLTZ GUSTAV - - 1918-05-15 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCARAMUCCI AGOSTINO SOLD. 282.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-02 - -
SKRIPKIN IWAN GEM./RUSS. A.R.27 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SCHICHE PAUL - - 1918-05-14 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
SERWUL NIKITA GEM./RUSS. I.R.20 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SCARIONI CARLO SOLD. 68.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-12-29 - -
SCALA LUIGI SOLD. 41.FANT 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-01-? - -
SCHENDZIELARZ FRANZ - - 1918-05-11 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SMIRNOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.249 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SACHAROW FHILIPP GEM./RUSS. I.R.29 1918-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SACCHETTI AUGUSTO SOLD. 252.FANT. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-22 - -
STUWE EWALD - - 1918-05-10 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
SCHIRJAJEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.88 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SYRING ADOLF SCHÜTZE - 1918-05-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SAWICKI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 108 P.P. 1918-05-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SCHUKOW FILIP SZER. - 1918-05-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STEPANOW SERGEI UTFFZ./RUSS. I.R.54 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SEMJONOW DIMITR GEM./RUSS. A.R.10 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SEFEDIAROW MARFASAL GEM./RUSS. I.R.406 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SWOBODA JOH. - - 1918-05-08 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SOJKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.490 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SCHULZ ALOYSIUS GEFREITER RES. INF. RGT. 93 1918-05-07 Szczecin im Lazarett Bledzew wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie 1897-02-02 Bledzew -
SEANTEIE NISTOR GEM/RUMUNIA I.R.57 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SCHULTZE PAUL - - 1918-05-06 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1871-08-27 - -
SŁOWIK STANISŁAW - - 1918-05-05 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
SCHWARZE ROBERT - - 1918-05-05 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STANIA WILHELM - - 1918-05-04 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SONNTAG WILHELM MUSKETIER - 1918-05-04 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-03-12 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 95
STAMURRI CASORE - - 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-04-11 - -
STSCHEGLAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.315 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
STRYSZKIN GEORGIJ SZER. 16 p.p. 1918-05-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHYGULLA ALOIS - - 1918-05-02 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
SCHRA? RICHARD MUSK[ETIER] - 1918-05-02 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
SCHEWSCHENKO DIMITRI GEM./RUSS. I.R.265 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
SCHALIGIN GARASSIRE GEM/ROSJA LEIBG. 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHNEIDER FRANZ FÜSILIER - 1918-04-30 Krankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHULZ FERDINAND RES. - 1918-04-30 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
STAROSZCZYK MICHAŁ - - 1918-04-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
SACHAROW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.324 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SMIKALLA GEORG GEFR. - 1918-04-29 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1888-02-09 GRUDYNIA WIELKA -
SENSKE KARL GEFR. - 1918-04-29 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
SCHIRLO EMIL - - 1918-04-29 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
SCHMIDT AUGUST SCHÜTZE - 1918-04-29 Finnland Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
SCHMIDT AUGUST SCHÜTZE - 1918-04-29 FINNLAND Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
SCHOLZ RICHARD MUSK. - 1918-04-28 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHOLZ OTTO - - 1918-04-28 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHÖN KURT GEFR. - 1918-04-27 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SAWARSOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.60 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SOLAWIEW PETER GEM./RUSS. I.R.171 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
STARY MATHIAS TR.SOLD. TRAIN DIV./11 BAON 1918-04-26 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
STUMPE HEINRICH - - 1918-04-25 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHOLZ JOHANN - - 1918-04-25 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SABLIN FILIP SZER. - 1918-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SCHYMURA IGNAZ - - 1918-04-24 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEIDEL WILHELM - - 1918-04-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHYMURA IGNAZ - - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYROKI VALENTIN - - 1918-04-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SYRZISKO PAUL - - 1918-04-23 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SACHA ALOIS - - 1918-04-23 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLENSOG WILLIBALD - - 1918-04-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SLOTOSCH IGNAZ RESERVIST - 1918-04-23 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHMIDT OSKAR - - 1918-04-22 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
SEMLJATSCHENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.330 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SHIBOJEDEW PAWEL GEM/ROSJA F.A.R.4 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
SACCHI BONAVENTURA SOLD. 125.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
STELZER ALBERT - - 1918-04-20 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SCHEWIOŁA J. - - 1918-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
STANIENDA ERICH - - 1918-04-18 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
STEPHAN WILHELM - - 1918-04-18 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHLAWIS ADOLF - - 1918-04-18 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
SERKOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SELBT GERHARD - - 1918-04-18 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUJAGIN SEMION GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SCHMIDT HERB. - - 1918-04-17 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
SIDERENKO FEODOR RUSS. I.R.143 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SCARIA GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-05-20 - -
STUWE EMIL - - 1918-04-17 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
SCHNEIDER ADOLF MUSK. - 1918-04-16 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHRÖTER ADOLF LEUTN. - 1918-04-16 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-01-02 - -
SHICHOR PAWEL GEM/ROSJA I.R.244 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SMAK JULIUS ERS. RESERV. - 1918-04-16 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
STENZEL PAUL SCHUTZE - 1918-04-15 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
SCHWOLOW EMIL - - 1918-04-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHINDLER PAUL - - 1918-04-14 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1887-10-28 Repplline -
SCHULTZ ALBERT MUSK. - 1918-04-14 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
SOLIWIOW NIKITA GEM/ROSJA I.R.85 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SCHUBERT ERNST - - 1918-04-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHMÖCKEL HELMUT PIONIER - 1918-04-13 Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
STUMPF WILH. - - 1918-04-13 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHEGA MELCHIOR - - 1918-04-13 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STÜBS JOHANNES GEFR. - 1918-04-13 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
SCHMACKENS NIKOLAI - - 1918-04-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SEIFFERT RICHARD - - 1918-04-12 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEINER KURT - - 1918-04-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARK ERICH RESERV. - 1918-04-12 WULVERGEM Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SENDER VIKT. - - 1918-04-12 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SEBESTA FRANZ - - 1918-04-12 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STRAMAGLIA EMILIO SOLD. 85.FANT. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-04-11 - -
SELL WILLI - - 1918-04-11 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
SCHOLZ PAUL - - 1918-04-11 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SYMASSEK STEF. - - 1918-04-11 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SAFONKIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-04-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SMYCZYŃSKI JAN SZER. 1 KOMP. KARABINÓW MASZ. P. P. NR 363 1918-04-11 PLOEGSTEERT - BELGIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-05-22 GĘBICE -
STRUZYNA AUGUST - - 1918-04-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SEMENICHIN FROL GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SAWIN IWAN GEM./RUSS. I.R.444 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
SCHULZ RICHARD GEFR. - 1918-04-09 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHISCHKIN JAKOB GEFR/ROSJA I.R.2 1918-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SOBIREY PAUL - - 1918-04-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal grób pojedyńczy
STUCCHI ANGELO SOLD. 253.FANT 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-08-27 - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SERGJAKOW PETER GEM./RUSS. I.R.14 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SPITZBERGER PAUL - - 1918-04-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEFAN NIKULAJE GEM/RUMUNIA I.R.30 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
STECKMANN BERNHARD GEFREITER - 1918-04-07 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
STSETINKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.152 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SCHAVONI GIULIO SOLD. - 1918-04-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-01-09 - -
SCHLIWA OSIG RUSS. GEM. I.R. 406 1918-04-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - EMZE -
SCHWERDTNER EWALD SOLDAT - 1918-04-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-09-02 - VERM.
SCHUMANIETZ STANISLAUS - - 1918-04-06 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SKIBA FR[ANCISZEK] - - 1918-04-05 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
STOLPE BERNHARD MUSK. - 1918-04-05 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
STANKO STEPHAN - - 1918-04-05 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SCHWEDER ERNST GEFREITER - 1918-04-05 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
SCHREIBER B. - - 1918-04-05 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-04-05 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
SCHNEIDEWERDT OTTO - - 1918-04-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SACHANOW MICHAEL RUSS. I.R.14 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SZARY - - - 1918-04-03 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SPERTINO BIAGIO SOLD. 212.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-27 - -
STRAUCH WALTHER - - 1918-04-02 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SKOBIC NICULAE UTFFZ./RUM. I.R.11 1918-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STENLIK GOTTLIEB KRAFTF. KRAFTF. ERS. ABTL.8 1918-04-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-01-06 SEICHWITZ KR. ROSENBERG -
STRAUCH PAT MUSK. - 1918-04-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SUPERCHI ITALO SOLD. 206.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SAMSIK LUDWIK - - 1918-04-01 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SPERLICH BRUNO - - 1918-04-01 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHLABITZ HELMUT - - 1918-04-01 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
ŚWIERCZ STANISŁAW SZEREG. - 1918-03-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SANETRA FRANZ - - 1918-03-31 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SANETRA FRANZ - - 1918-03-31 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STAHEL HEINR. JOH. - - 1918-03-31 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SAJONZ ALEXANDER - - 1918-03-31 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SPARAPAMI BATTISTA SOLD. 279.MITR. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
SCHENKENDORF OSKAR - - 1918-03-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHIRBEL FRITZ GEFR - 1918-03-30 FONTAINE SOUS MONTDIDIER Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
STEUER FRANZ - - 1918-03-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie