Nazwisk w bazie na literę S: 9647

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SCHAUBE GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SOBECKI F. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - GŁĘBOWICE -
SZWICHTENBERG AUGUSTYN - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SKIBA EMIL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SCHMIDT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SENDLER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SLYPOJ PETER - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHULTZ J. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHULTE JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHUSTER MAX - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
STRECKENBACH - - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLEUSENER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER WILHELM - - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
SKORZENSKI GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
STYROL GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SCHINK KARL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SURMA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
STREHL - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SMUDA THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SCHMIDT FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SINERMANN O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZKORA FELIX LDST.INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
STEINBACH STEPHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHERR THOSS von HANS - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
SEHMIS RICH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STACHE FRANZ - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHLIECKER THEOD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHIWILOW DAWID INF. IR 196 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLASCHKO ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
SARBINOWSKI J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SCHIWON HERM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SWAKOŃ JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SUMUS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEINOCH JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPITZER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZLIPIKOW - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SIKORA WALENTY - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SIMONIDES KURT - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHEYTT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRASSER JOSEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SIEGROTH von HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SCHADE GERHARD UTFFZ. RES. ART. RGT. 50 - - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHLIEWE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SŁADCZYK LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHMIDT W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHENK ULRICH - - - - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SOBCZAK S - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SCHLÖSSER JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SZYMAŃSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
SUCHAN JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPITZER K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHIKUNOW PIOTR GEM./RUSS. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SL...FTA JOSEF - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHILFEROWSKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SURZYN MICHAŁ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHALK EDUARD - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STOSCHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHNAPKA ANTON - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
STOKŁOSA - KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SCHLIWINSKI HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZARY JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHOBEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ŠKODNIK JOSEF INF. IR 87 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEEWEISS ERDM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
STEHR J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SOBOTTA JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHILLING HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZILAGYI JOHANN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SCHNEIDER ERICH - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SIEJA WALENTY - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SAWATZKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SACHER HELM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
SAMP FRANCISZEK - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SCHWIETZ JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SCHMERDER RNH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZCZOTKA KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHOLZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SZUŚCIK ALOJZY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SPANOFF MICHAEL GFT./ROS. IR 196 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ MAX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SIDOROW NIKOŁAJ - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
STENZEL J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUCHY EMANUEL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHIRMANN FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZUROWICH VENDELIN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SANDRI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STIERLE PAUL - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHELINA von HANS HEINRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SOCHOR EIL - K.U.K.J.R.8, 9 K - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHEROTZKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
SAUER JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SMAZA FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
SEMMERLING TEODOR - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SEKULLA JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
SWINIAREK WŁADYSŁAW SZER. 160 p.p. - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHMIDT ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SITEK IGNACY - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SAPPICH F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHROL KURT SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SKRI?AN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SCHIBILLE PAUL - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
STILLER F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STIBR WACLAW - K.U.K.PION. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHLENDER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAAR GERHARD MUSKETIER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHOENAICH-CAROLATH Prinz Zu WILHELM - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWENDOWIUS FRITZ - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
SCHWIERTZ LUDWIG - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SYPNIEWSKI JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHNEIDER OTTO - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SIEŃKOWSKI MR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHNOOR AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER STEF. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
STADERMANN E UNTEROFFIZIER 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STUDENCKI STANISŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SZPOCZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHAMPERA WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHAEFFER MORITZ FRIEDR. LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHIRMAN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHIRGE WILHELM - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SKRZIPCZYK THOMAS - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHMITT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULZE FRITZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHWEINITZ Graf von HANS - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT LUDWIG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SACHS PAUL UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHWARZER REINHOLD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SKRZYNIARZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SCHOLICH GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPEICH MAX. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SECULIN JOSEF ZGSF.TIT.OBLTN./AUSTR.-WĘG. FJB 32 - - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZWEDA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SGONINA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWARZER PAUL - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHEER GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUBERT B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SALZMAN - MUSK. 3K / IR 250 - - Szypliszki wieś, gm. Szypliszki, pow. suwalski podlaskie - - -
SCHUBERT HERMANN - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMITZ III WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT OSWALD - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHWEIGER M. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEDA JOSEF - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SVAJAN FILOMON - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHUBERT KARL - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SACHS SALLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - nagrobek
SCHUL? OSKAR - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHALSCHA FRIEDRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SZARGIN MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 267 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SKWARA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
STASZAK LINUS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
SCHMIDT IV K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ŚWIATŁOCH JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SIEGMUND JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHEER WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHUBERT R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SPAETH PAUL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SCHMITZ TH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAJONZ ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
SCHEUERMANN KURT - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STANKEWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.115 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SZABÓ OMESCHALT LÁSZLÓ - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKOR - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
ŚLIWKA JERZY - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1897 - -
SACKUR ERNST GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHWANTGE OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHIROKAUER SIMON - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PEISKRETSCHAM (Pyskowice) zmarł na skutek wojny
SCHMIDT PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALON ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SILVESTER MAXIMILIAN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWABE R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEDLACZEK PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
SŁOMIANA JÓZEF - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SLOWIKOWSKI GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
STARO??E WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
SPITZER HERMANN - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SEJDOR ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHNEIDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SERWOTKA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
SCHOLZ HERMANN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SEMENKOW PIOTR INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
STANIA ALOJZY - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SCHWANTGE ROBERT - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SIEDNER ERNST - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SOBOTZIK ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SERNIKOW DYMITR INF. RUSS. I.R. 196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT ROMAN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWIERKOT JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SLAWIK JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SAMARZEW OSIP GEFR./RUSS. I.R.184 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SEIDEL E. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SOBEL JOH.[ANN] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SPINNER ALOYZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SIDUR J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SCHNEIDER KL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SURMA WILHELM - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SLOTTLIK FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
SZATNER ANDREAS INF. - - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STECKEL REINHOLD - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SYREK JAN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SANZART MYKOLAJ RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SANDBERG ERICH UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHÄCHTER - - - - - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOHRAUER JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
STRZĄDAŁA JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
SKOWYRA MARCIN - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SOIKA KARL - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKLORZ KARL - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SOKOLENKO IWAN SOLD. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZNEPKA FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHROTER HERM. MUSK. - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SKÓRKA ANDRZEJ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SWIENTEK FRANZ - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
STEINICH ALOYS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SCHMIDT WILLY - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SMOLINSKIJ ALEKSIEJ PAWŁOCZYN RUSS. KRIEGER - - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIDUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SCHNELLE A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRYJ JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
ŚCIESZKA JÓZEF KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SZEBESTA RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZWEDA WAWRZYN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SCHMIEDLECKER FRANZ INF. I.R. 59 - - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZUSTER MATEUSZ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
SWATSCHENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.290 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDTKE H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUCHOŃ ANTONI SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SCHMOLKA JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHAFFARCZYK JOH. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHWIETZ JOHANN - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SORKOFF MAXIM - IR 7 - - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHMUHL MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SZCZUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SCHULTZ WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAREMBA JOSEF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SIEGERT ERNST MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SAKA - - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMIK ROBERT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
STENZEL B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHRÖTER FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SZOMBARA STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SILBERBERG NATH. OBERSTABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STAMM FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
SCHRÖDER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWIERKUN IWAN INF. IR 190 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SOKOLOWSKI AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SWIERCZEK - - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHODT J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHWITALLA PHILIPP - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SKIBA VIKTOR - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SCHULTZE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWAN RUDOLF - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SOBOTTKA MAX. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMURA II PAWEŁ - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
STRECKENBACH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STEIN HANS - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHLENBERG JOHANN LDSTRM. PION. BTL. 19 / 4K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
STRAUB JAKOB - - - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIUDUT JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIMMENAUER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STEFANOWICZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
SCHUBERT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STOCH RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SORDON ALBERT - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SZCZERBAKIN DAVID INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
SCHIMMELFEDER JOSEF MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
STRY ANTON - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
SCHYRBIK FRANZ SCH. SCH.R. 24 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHUEFFTAN EMAN. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SCHOMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STOBBKE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SMYKAJLO IGNATZ - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHARNA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SLIWA WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHIUREL KARL INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFANOWICZ M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
SCHUHMACHER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLICHT ALBERT GREN. GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1890 - -
SORDON JOHANN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SZOKIN TOMA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
SCHUBERT F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SUSZKA JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SCHLETTWEIR FRIEDRICH - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SCHUFTTENBERG HERW. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKWARA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SCHONERT G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STANCZAK ALBIN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
STASCHKO THEODOR - - - - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SCHITTKOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHELL R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STRYCHARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SCHULTZ A. ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULER JOSEF ALOIS K.SCH. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
STERCZYK THEODOR - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SCHWECHLA A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHÖSSOW JOHANN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SEIDEL WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SATACH ADAM INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMIST FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SCHOPBACH O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWARZ MICHAEL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STRASSER TOBIAS INF. I.R. 7 - - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
SCHMIDT A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHIMKOWITZ GERSON - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SKOWRON STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SWÓŁ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SCHULTZ FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRAUCH KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SEEBER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 59 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SEIDEL P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT PAUL - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SELKA HERM. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SOLING FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
SCHRÖDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHKINOW ARSENTI GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SAFONOWU IWANOW - - - - Wola Przatowska wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SDRENKA ERICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SLIWKA VIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMIDT H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STOKLOSSA AUGUST - PRIR 272 - - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SAPIK RICHARD - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STOLECKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SWÓŁ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SCHULTZ JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAHL GUSTAV ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SACK WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SURMA JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SONNERSHAUS R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHMIDT FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
STREMNEL AUGUST - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SIEDNER GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SROKA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SCHRÖDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKIBBA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLLICH FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SCHMIED E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STOLARZ ANTONI - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
SKRUDLIK FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STAF WŁADYSŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SOBERSKI ROBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SANGER EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ŚWIĄDER WALENTY - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEIFFERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUWAJ JOHANN E.R.KPL. I.R. 56 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRZEDULLA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHUMRICH PAUL SCHÜTZE M.G.K.L.J.R.72  - - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SALISONI G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOBCZAK IGNACY - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT WAWRZYŃCA
S? JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STERN JOSEPH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-05-21 - nagrobek
SCHÜSSLER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SYDOW VON ALBRECHT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SPLITTGERBER OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SMOLARSKI MAREK - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHWERTER A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBE HERMANN LANDSTURMANN - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHANDER HERM. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SEVATKA FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SZAJ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
STOKŁOSA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
STACHLEWSKI B - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SZCZEPANIK JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKRUDLIK JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
ŚLIWA JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SPIELMANN RUDOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-30 - nagrobek
SCHIEBERLE MARTIN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEMDER KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALAINCZYK J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
STRZYBNY H. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SANDAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SOBCZAK WAWRZYNIEC - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT IGNACEGO
SCHIMKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STERNBERG GEORG LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 18?4 - Rotunda,pomn,nagr.
SEIDEL ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SŁAWIŃSKI JERZY - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SÜLLSCHWAGER MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SZANTULA JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHYMICZEK ALOIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWIATNOJ JAKOB RUSS.INF RUSS.I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHEKRENREUTER MAX - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SALEWSKI P. ? ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
STARZYK JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHRAMOWSKI W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZLABS ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SOLBY FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STRYCZEK JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYREK ANTONI SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SÄNGER JOSEF MUSK. P.R.I.R.218 - - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
SOŁCZYKIEWICZ M. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STEIFMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHÖBEL HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHIEBERLE ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPYRA FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
SALAINCZYK P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SCHULTZE W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZILAGYI RUDOLF FÄHNR. K.U.K.I.R. 60 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZMAŃTA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SCHWARZ - LEUTNANT 1./RIR 1 - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
SĄDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SARANSCHA MARK GEM./RUSS. I.R.406 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
SCHIMKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
STRUMPF BERTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STAWARZ JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZEPON ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
STOTKO JÓZEF - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SOBCZAK JAN - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SZLACHCIC JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEEBERGER JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ HERMANN - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SZTWIERTNIA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYMANKIEWICZ W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SKIBA P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZLABS MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
SCHRAMBERG - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SOLKA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STRZADAŁA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SOŁCZYKIEWICZ SZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STEIN KURT LOTHAR LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
STRYCZEK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SERGSANT VENCEL HONVÉD 16/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA K. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHLECHTENTAL VON DIETRICH LTN. KPGRZF 2 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAMUEL FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SOSNIK J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SZROM ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SCHUMANN HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZRAMOWSKI P. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEFAN NICULAE GEM./RUM. I.R.72 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SPERLING JOSEF - - - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHENDZIELARZ ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHCZERBAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SENIDEBEN MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
STAWARZ PAWEŁ - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ŚWIERCZEK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SURA PETER SCH. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
STYRNOL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SITTENFELD ALBERT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SZUPER ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEEFELD M - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZEWCZENKO ROMAN ZGSF. RUSS.I.R. 199 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHULZE PAUL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHULGIEN - LANDW. LANDW. I. R. 1 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SZYMKOWIAK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYDŁOWSKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SPÄTER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
STREHLAU EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SZCZYPKA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SUCZINSKI WINZET - - - - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
STANCLIK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STEINHARDT MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-01-12 - nagrobek
SCHOLZ PAUL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
STRYCZEK STEPHAN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
SCHMIDT ERICH - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SCHUNRICK ARNOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZKARATA AFANASI GFT. I.R. 45 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STARCZINSKI JOHANN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
STRZODA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SALLOCH GUSTAV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLAMERT H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHINDLER JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SOŁTYSIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SAS KAZIMIERZ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ŚNIEG FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SKOCZYLAS JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SLUSAREK JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
ŚLIWA ANDRZEJ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEEWALD ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOPCZAK STEFAN SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SCHWARZE KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SZYMAŃSKI MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SYFUSS AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SALAMICH M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SASSIN PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SLA?IKO ILJA GEM./RUM. I.R.60 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEINITZ HEINR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHREIBER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
STACHLYS ERICH - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie 1873-05-27 - -
SCHÜNKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SKOPP JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SZYSZKA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SCHWARZWÄLDER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZDAGYI SANDOR TAMB. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWETLICH - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
SARZIO FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKORUPPA PETER - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STEFAŃSKI FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
SKONIECZNY B - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SACHA STEFAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - POSEŁ
SKOCZYLAS SZYM. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SKILAZNIEW SEMION GEM./RUSS. I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SOWICKI JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SOBERSKI ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SCHINDLER EWALD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
ŚWIĄDER JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SEIDENBERG KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUBE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIEGMEND J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
STEFAN ANTON GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SALIC P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SADOWSKI STEFAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
SCHARMANN A. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
SASSINEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STEINITZ WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
SCHUBERT ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
STEFFEN KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SPLITTGERBER AUG[UST] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SOSNOWSKI FRANZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SARZYŃSKI MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SCHWENKE ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEIGER - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1888-05-30 - -
SCHULZ OTTO LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SNAGA ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
STRÓŻYK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SCHWERTNER ADOLF KPL. SCH.R. 10 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SŁUPECKI M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
STRICKER - - K.K.LD.GEND.SCH.R. - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STRAUCHMANN STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SPROTTE GUSTAV - - - VER. IN RUSSL. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SEIBT BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPENNER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZCZUR JOSEPH - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SICKE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SZMIT TOMASZ - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SCHNURA ALEXANDER - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
SZIPIŁOW GIORGI KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEPANEK WILH. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHMIDT FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SERGYAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SREN JÓZEF - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
ŚMIEŁOWSKI STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
STWORA EDWARD - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SKORUPIŃSKI STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHIMASSEK JOHANN - - - - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
SCHOLZ GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SUFFNER PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
STEIN ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHIFCZYK ENGELBERT - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SIMON IGNAC HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWITALLA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SCHOLL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STYŚ MICHAŁ - - - MACEDONIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SLANINA J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SZUBERT ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHÖN ARTHUR GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SEIDLER KURT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPIELBERG R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SŁAWICZEK ANTONI - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SĘKOWSKI 'PRAWDZIC' ZYGMUNT JAN LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SZCZYGIEŁ WINC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHWETZKO KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SIMHOFER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHWENNINGER LEOPOLD INF. K.U.K. L.I.R. 2 - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SYNECKI KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STACHOWIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SKINDZEL FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCZEPONIK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SCHNEIDER WOJCIECH - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 LUBASZ -
SCHLIFELNER JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SIMÓ GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SAWA MIHAI GEM/RUMUNIA I. R. 57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
SWITALLA PHILIP - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SEWERYN JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SKRODZKI PAUL - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STANISZEWSKI FRANCISZEK - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHOSTAK B - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STUKA F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SKOWRONEK PETER - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
SZYLKIEWICZ MICHAEL cywil, woźnica Staffel 3/38 - - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEISA KARL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STRZELCZYK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SCHLIEP RICHARD - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHALAU ANTON - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SIEBELS HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALGER FRIEDRICH - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SZYMICZEK PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SLAZ 'KOMFMOR' - LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SZELIGA TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SDORRA FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SITTEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHLEMMER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOLEWSKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
SZAFRAN ROBERT - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STACHOWSKI WINCENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHRAM PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SAROJKYN JAN - I.R. 45 - - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SMAGO FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STEINKAGLER K. - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 GMUNDEN -
SCHULZE GUILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SWITALLA SYLWESTER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SOJKA WOJ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SKRZYPCZYK JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
SOLLMANN RUD. LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWED - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STUKA K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SZYMCZAK M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SCHLÜTER PAUL - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHILLING WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIDTKO ALOIS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
SIEBERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT AUGUST - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 224
SZENDER KAROL - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHIMONOWITZ S. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
STERIAN NICOLAE GEM./RUM. I.R.72 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
STENGER 'WID' HENRYK LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SZEWCZYK JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SOBOLL FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SKALKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZMAJDUCH KRYST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STANKOWIAK ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SUESSBACH SIGMUNT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SEIDEL PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHÜR ARTHUR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOBCZACK ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRYCHAŁA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 SZCZEPANOWICE -
SEDLAČEK FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SATILER FRANZ - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHEIMBERGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZWALA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SORNEK JÓZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
STEHL JOHANN SERGEANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEDA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHEWIETZEK JOHANN - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SMITENKO SEMION GEM/ROSJA - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SOROSCHIRN PANTIELIJ KPL. RUSS. I.R 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SIUDA CZESŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STEFLING GUSTAV UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHRÖDER HERMANN - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHNEIDER ERICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHREIER JULIUS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
STASIK DOMINIK - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SIEGER GOTTH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SMIESKOL E. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
SZOJDA JAK. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SOLLMANN MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SKRAKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SARAWARA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SZTEFKO JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
STERNA ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SAUER RICHARD - - - - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SEILER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHWERDTNER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SONTOWSKI FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKOWRONEK ANTONIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHILLBACH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STRUZINA RUDOLF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
SPYRA? KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SYMANZIK KARL GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEIDELHUBER N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STANISŁAWEK JÓZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SADOWSKI MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SWETNIK FRANZ INF. IR 27 - - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
STROHSCHEN BERNHARD - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
SCHOCH HERMANN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SMIKALLA ALOIS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SZAFRAN WOJCIECH - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SIEMER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
S? ROBERT - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SZOBLY WASYLI INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZUBERT WAL. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
STUTZKOWITZ JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SKOWRONEK FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SCHLEIFER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STOCKI ELIGIUSZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHWERDTNER WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPECHT BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STUDENKA ISTWAN - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHMITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SULIMA JAN SZEREGOWY / POLAK 27 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SOŁOTOWIEW DEMJAN KOSSAK WOLOGOWSKIJ RGT. - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOBIK? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHEYKO MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SEMLA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SMUROW KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.12 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SCHEEL HERMANN KRIEGSFREIW. 1. KOMP. RES. INF. RGT. 222 - - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ŚMIEŁOWSKI JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
STEFKO JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SIKORA ADAM - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOBOTZIK ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
SIEWERS CHARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHATTANIK GREGOR - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
SZYMON TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SYMANZIK AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SERIEBRIANY - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHMIEDT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SYSAK FRANZ INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHONKERT IGNATZ JG. TKJR 4 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHUTTE HEINRICH - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
SINDERMAN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-01-24 Weitengrund Sokolec -
SCHIMSCHOL THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHLORF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIGALLA GUSTAV VIZEFELDW. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SLOMKA LEOPOLD - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHYDLO FRANZ - - - - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SZABINSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SOMCZYK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STILBA JOHANN INF. ÖST. UNG. SOLD - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOWA PIOTR - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
STUDNITZEK JOHANN - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHEUNEMANN ERWIN - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SESOM IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STOLARCZYK JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
STREITNER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHATT?K JOS. UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STYN AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SCHATTON EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHARFENORTH PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
STROTZEK WINZENT - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SPASINIENKO GAWRIL INF I.R. 132 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SBREANTA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SMEKTAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
SCHILLER HEINRICH RES.UL. LUR 2 - - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLADEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHUBERT OTTO - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
SCHALZ OTTO - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
SCHOENAWA WALTER - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SEKUŁA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SALLACH FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SPITZER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 Eulenburg ps.ROLA
SYDLA ISIDOR - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHULZ WERNER VIZEFELDWEBEL LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SPÄTAUF FRANZ INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZESNY GUSTAV - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SARIĆ IVAN INFT K.U.K. B-H IR 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 10.07.1915
SZEJKO GREGORIUS WLADIMIROWICZ - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHLOSSER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHLEGEL JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Bischdorf tablica pamiątkowa
SOMNER G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ŚWIETEK JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHWABE HEINRICH - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SCHIEDECK PAUL - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SEKUŁA JÓZEF - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHÜLKE ARTUR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STRUCKMANN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHELIGA IGNAZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHNERTNER EWALD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHÜßLER - KRIEGSFREIW. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHIERON KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STACHOWIAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
STUZMREIF TOBIAS INF. - - - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLIMAKOWSKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STANIEK EMIL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SZKORUPA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SAWATZKI FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
SPITZER HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1889 Eulenburg -
SCHWANZER THEODOR - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SZARVAS ANDRÁS HONVÉD 16/3.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMANIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STUGLIN THOMAS - LUFT.ESK. - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SGORZELSKI IGNATZ - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
SPLINTER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULKÖW JOHANN INFT K.U.K. IR 77 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 10.07.1915
SCHMIDT OSKAR GEF. - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SETH EDUAR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
SPARA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHUSTER JOH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SKOWRONEK ALOIS - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
STEINKE FRANZ - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SCHLESINGER JOS. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
STUKA KONSTANTY - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHULZ HUGO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SCHABLITZKI KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUDAU EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHELIGA? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STEFANOWITSCH ALEXANDER - 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN - UFFZ. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STOLLE JOHANN INF. IR 18 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SLYPUŁA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHÖNFELD FERDINAND - 1 FELD.RGT. 187 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
STASIOWSKI FRANZ II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
ŚMIEJA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SCHEJA GEORG - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SPEDKUN LEO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SZYMAŃSKI BERNARD - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
STELZER GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMOLKA VINZ. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
STAACK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEMBOLASTI N. PTRFUEHR K.U.K. TKR 3 KP 2 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 18.10.1914
SAMALA JOHANN INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHOLZ BRUNO - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ MAX - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
STURMANN JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
SPERLICH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SIMON JOSEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SCHOLZ EWALD - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SCHULZ WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SWIATWENKO SYLWESTER - IR 5 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SKROBEK EMIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SUHR ADOLF FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHENDZIELORZ AL. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SŁOWUSZCZUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SYCHA ADOLF - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SABROVSKI O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHWENDOMIUS FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SACK RICHARD RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCHLAPPA PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHNECKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STÜBNER BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWIERZ DAN. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
STACHNICK JOH. BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STOICA WASILE GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SOBOTTA VINCENT - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SEILER HERMANN - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
STACEL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STUBNA FER - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
STOCKY STEFAN PION.ZGSF. - - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMON MAX - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SYDOROW SEMEN - IR 17 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STOCHNIOL EDMUND - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZIELASKO AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKURSKI ANTON INF. RUSS. I. R. 167 - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHENDZIELORZ AUG. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SIERON JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SMULEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SIECIERA FRANZ MUSK. J.REG. 150 2 KP. - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SCHUBERT A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SUSZIŁOW MICHAIŁ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHIMMELPFENING ALBERT LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SOLGA JAKOB - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SOBECKI - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SEBERA KARL - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SASCHIK TIMOFIEJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SWOBODA GEORG - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWIERZ KARL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
STÄKEMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALANGA FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHNEIDER JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
STARKGRAFF WILHELM - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SIWEK FRANCISZEK OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
SKRIWANEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZRYNSZWYTYI ALEXANOW - IR 109 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STOSCH TEOFIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SALOW HERMAN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHOENBECK REINHOLD MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
SKOK JULIUS - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ŚWIATŁOWSKI JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SPYRINA BORIS IWAN ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SARNES ALBERT - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SNIEŻYK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEINKE A. LANDSTURMM LANDST. BATL. DEUTSCH KRONE - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
SANICZ FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMLER A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SENTEK HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SUCHANEK VINZENZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
STETTIN WILH. OBERJAG. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SAHON AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SULICENKO MAKAR GFT. RUSS. I.R. 168 - - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STUDNITZ LEOPOLD - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SCHAMUHN AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
SEMEN DELAJIN INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHWIERZ PETER VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
STAPEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHARKOWSKI WILHELM OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SELONKE FRANZ - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SALANGA VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHUCH JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
STEVEL... ERNST - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
SKIBA FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
SKVARKA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHMIDT HANS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHREIBER ELIAS - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHUBERT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SUROWIEC JAKÓB - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SINDERMANN AUG. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SYLLA JOSEF - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
SCHLAG THEODOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SOWKA GEORG - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SOLIWARZ FRANZ - IR 47 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMOLKA ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SDUN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
STRUGAR A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZETKOW NIKITA INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRITZKE GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SLASKO G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCIERSKI PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZCZESNY JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SKORUPIŃSKI J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SIEREK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHWANZ WILH[ELM] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
STEINDOR EMIL - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHYMURA ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SENIN ROMAN GEM./RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SKOCZYLAS IWAN INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SCHWIERZ PHIL. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
SRALL JOHANN INFT K.U.K. IR 77 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 1914
SKOWRONEK PAUL - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
STAROSTKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
STACHOŃ WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STEFAN FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHUBERT PAUL OBERJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SZCZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SPILLMAN ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SCHWACH FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SINDELAR FRANZ RES.INF. IR 20 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHMIDT JOHANN - - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE ES STARBEN FÜR DIE HEIMAT
SUSKI JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
STREICHEL JSRAIL GEM./RUSS. I.R.15 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SMYKALLA VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIMSON W - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SUNKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEGAT ROMAN ZGSF. TKJR 1 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SROKA JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
SEWERYN MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SCHELIGA THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SIUDA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SKOWRON AD. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STASIAK MARIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
SGORSELSKI FR. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
STEC FRANZ INFT K.K. LIR 14 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 1914
SCHINDZIELORZ JULIAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHIMANSKI AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
STEC F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STRAUCH KAROL - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STEHR EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SELPELT GEORG GEFREITER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STOLP RICHARD - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - BERDECHÓW -
SPITZER AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SZYMANOWSKI F - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SPRINGER ANTON RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHOLTYSSEK FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SZATYŃSKI FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
STOKLOSSA GEORG - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKOWRONEK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SURMA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STANIKOWSKI JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
SCHILL? OSKAR - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SITKO JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SMELTY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SPEER WILHELM - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SĘK JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SKOWRONEK LEOP MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SATZINGER RUDOLF HPTM. F.J.B.30 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOWA FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
STRADIL JOSEF INFT K.U.K. IR 9 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 17.07.1915
SCHOLZ ARTUR - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
SIEGMUND VIKTOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHUMILAS ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SEIDEL JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
STEFFAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYRBA WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STEINER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SKRZYPCZAK ANDRZEJ - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SEIDENSCHWANZ GEORG - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SUHSMUTH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SORDON ALBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SKORUPIŃSKI MICHAŁ - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STRUMBELJ - INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHLIEBS GUSTAV - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
SMIATEK FRANZ - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLTYSSEK MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SZATYŃSKI MACIEJ - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
STOPPA STANISLAUS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOBOLEWSKI J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
SVAB J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SKRZYDŁO ALOJZY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SPATSCHEK H. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
STEIGER AUGUST - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SKAZA JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SLADRZYK AUG. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SINDOR PETROS - H.I.R.20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STODKO EMAN. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
SCHUMANN RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
SABART HANS - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SKRZYPNIKOW NIKITA INF.EILBOTE/ROS. - - - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHUMILAS ROBERT - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SOSNOWSKI JOHANN - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
STEHLE P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZEJA MIKOŁAJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
STEINER VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STELMACH SZCZEPAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STURM ERICH - - - - Zaspy Wielkie wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
SORDON PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SZYMANOWSKI ANTONI - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
STIEGLER RUDOLF - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
SAGAN JOHANN - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
STÜHMER GEORG - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULIG KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SZTAFIŃSKI JAN I - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
STEFFAN F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
SENK FRANZ INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 05.07.1915
SWIDEREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SEMLANICH PAWEL INF. IR 193 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SINGER FRANZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SKOWROŃSKI P. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SMIŁOWSKI KAROL - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZYPUŁA V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SŁABY JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SCHOLZ PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
SLIWKA PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SERBAN JON GEM/RUMUNIA I.R.50 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
SCHINDLER ? - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMELING JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1888 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
SCHWIERTZ JOSEF - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
STRESCHNAK KARL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHWEDA ALBIN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SOKOLEWSKI STEFAN INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWETKA KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SACKEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
STEKLA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
STEPHAN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SCHLAGNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SACKEL B - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SZENDZIELORZ MAX - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SCHYNOL ADOLF - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZYMANOWSKI WŁADYSŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SCHULZ JOACHIM - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHWARZ ADOLF MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SIERGIEW MICHAEL RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 31.05.1915
SCHMIDT GREGOR - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - -