Nazwisk w bazie na literę R: 3049

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
RAŚ FRANCISZEK - - - zginął na terenie Bośni Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - zmarł przed 1915-03-15
ROSENTHAL FRIEDEL - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
RIEDEL JOHANN GEFREITER MINENWERFER ABTLG LEIB GREN REGT 100 1918-08-18 SZPITAL WOJENNY FOURMIS WE FRANCJI Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-12-11 SCHOENFELD (KRZEWINA) ZMARŁ
RIEHELMANN LOUIS MUSKETIER J.R.74 4.KOMP. 1915-07-23 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Żelazny krzyż
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
ROSIN OTTO - - 1918-04-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
RETHKE MAX - - 1918-07-20 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
RIEGER PAUL - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - ZAGINĄŁ
REICHERT GOTTLIEB - - 1918 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
ROKUS THEODOR - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
REICHERT REINHARD - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
RESSEL JOHANN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
RYBOSCH PAUL - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
ROMANCZYK JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
RADZIEJ ROMAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
REMBACZ ANTONI - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
RUPPERT MAX - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
RUTTICH ERNST MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
RANDSCHUH WILLY MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W,
RADÜGE OTTO KRAFTMTR. - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
RZEPKA FRANZ - - - - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - VERMIST
REIGER KARL - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
RAMLOW PAUL - - 1914-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
RYMER FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - VERMISST
RIEBE EMIL RES. - 1914-10-06 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
RUDOLPH EWALD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
RYBORZ IGNAZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - VERMISST
RITTER OTTO ERS. - 1914-11-26 MESSINES Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
RÄDISCH BRUNO - - 1916-10-07 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
ROTHE KARL - - 1917-11-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
RIEDEL OSWALD - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RIEDIGER ERNST - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - VERM.
RÖNSCH ANTON - - 1916-06-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
RIEDEL FRANZ - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RÖSNER FRANZ - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RIEDIGER HEINR. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - VERM.
RABENOW WALTER LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
ROHDE PAUL KOMP. OFFIZ. STELLV. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
REHBERGER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ROUSEK JOH. GEFREIT. K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
RUTA WLADISLAW - - 1918-03-21 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
ROSCHKE EMIL GEFREITER 1 BAD. PION.-BATTL. 14 1918-11-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
REINERT GUSTAV UNTEROFFZ. 2 KOMP.ERS.BATL.LDW.INF.RGT.19 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
RIBBE WILLI GEFR. 4 KOMP.FUSILIER.RGT.34 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
RISTER PAUL - - 1914-08-22 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - Tablica powalona
REICHEL JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RZECHA ALOJZY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
ROOSSEN WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RIPKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RYELZIK KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RACHINOW-MAGNITOW MAWGIO STRZELEC /ROSJANIN/ 28 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RABIALSKI FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ROGALL AUGUST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
RACZYK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-28 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REINHARDT GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RUTKOWSKI WLA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
RINNEWITZ FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REIMANN FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REJMAN ADOLF RES.INF. I.R. 98 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROSINSKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REINELT KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
RIPA K. JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROTTER KONRAD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
ROMANUK IWAN SCH. SCH.R. 12 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RAFFAEL J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
RÖSSLER FRANZ INF. I.R. 36 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RUDOWSKI ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RYDIGER HERMANN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RADZIONG B MUSK INF. REGT. 129 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RAK IGNACY SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ROGALLA V[ON] BIEBERSTEIN JOACHIM LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUHNAU GEORG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RATHSKE HERMANN - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUBKOWSKI ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ROCHEL EMIL - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
RAFAEL JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ROHDE ANDREAS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
RADINGER J. KARL RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RIESY HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REIMANN EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REICHERT FRITZ LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROGOWSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REIMANN JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REINHOLD JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
ROJEK JOSEF FLDW. I.R. 57 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RANZOCH O - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
ROTHER PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RURANSKY PETER WEHRM. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RYSCHAN WENZEL RES.ZGSF. SCH.R. 30 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RUMPELT AUG WEHRM. INF. REGT. 33 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ROESSLER JAN PODPORUCZNIK - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RADIKOWSKI EMIL KRFRW. - 1915-08-23 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RUFF EMIL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUCH PAUL LANDSTURMANN - 1916-10-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
REISSINGER MICHAEL WEHRM. 3 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
RÖSCH PAUL ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
RURAINSKI WILLI LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.KATTOWITZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
RADZUWEIT - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-11 - tablica betonowa nr 2
RASPUTIN NIKOLAI MUSKETIER / ROSJANIN 26 SIB.INF.REGT.2 RES.BATL. 1915-02-25 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
ROTTMANN FRITZ SEIFERT 7.KOMP.RES.INF.REGT.265 1915-02-22 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
RACKOW OTTO WEHRM. - 1918-04-08 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
REMTER WILH. ERS.RES. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
RADZIEJOWSKI JOHANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
REIMANN FRIEDRICH - - 1916-03-31 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
REICH GUSTAV LANDWM. - 1914-10-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
ROSS GUSTAV - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
RODE WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RUPPRECHT ERICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RIEDEL GUSTAV - - 1917-02-23 Swataja-Wolja Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
RASCHKE PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RADEMACHER EMIL GEFR. - 1915-08-03 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
RAUFFMANN WILLI MUSK. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
RADTKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
RÖHNKE REINHOLD - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
REIMANN BRUNO - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
ROSNER GUSTAV - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
RADECK ARTUR - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
RUPPELT BRUNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
RÖSNER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RUPPELT PAUL - - 1916-03-03 Jarny Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
RASCHKE RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RENNER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RONNEBURGER E. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
REITER IGNACY - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
RUSEK BOLESŁAW - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - student
REIDER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
RAMIC SADIC INFT. B.L. I.R. 4 1914-12-01 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.25
REY PIOTR INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-25 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.16
RADIC PERO INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.14
RUDA EDUARD GARDIST - 1916-07-16 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
RADESBERGER M. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-12 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RAMFORTH WILH. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 152 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RIEGER JOHANN GEFREITER 8 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RUNGE FR. ERS. R. 8 K. INF. REG. 146 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
ROSE AUGUST ERS. RESERVIST 1 K. ERS. R. INF. R. 51 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
RÖMER JOHANN RESERVIST 1 K. INF. REG. 59 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
RICKENS H. KRFR. 5 K. INF. REG. 59 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
RAMER K. GRENN. ? ? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
ROTHENBURG G. ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 21 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RAUFEISEN WILH. RESERVIST 7 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
RACZEK von KARL KRAFT LEUTNANT D. RES. Leib-Kürassier-Regiment „Großer Kurfürst“ (Schlesisches) Nr 1 1914-08-26 ZOREES (FRANCE) Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - Również na pomniku na brytyjskim cmentarzu w Le Cateau, Francja
ROSENTHAL HANS UTFFZ. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-11-17 - Rotunda i nagrobek
ROSENTHAL HERBERT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-03-20 - Rotunda i nagrobek
ROFENBAUM WALTER ASISTENZARZT DR. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-09-23 - Rotunda i nagrobek
REICH ARTH. VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05 - Rotunda i nagrobek
RIESENFELD ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL HERMAN FELDW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESENFELD ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RING ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RUSS MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
ROSEN HUGO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENBAUM WALTER ASS.-ARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENSTOCK FRITZ VIZEWACHTMSTR.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RACHWALSKY OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL GEORG GEFREIT. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RICHTER MORITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESENFELD ALFONS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL MAX - - mar-15 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESS ERICH GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENBAUM KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH ARTHUR UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REITER KARL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RICHTER HERMAN AUGUST ZIV. ARM. ARB. BAUT. SÜD. FORTIF. D. FESTE BOYEN 1914-10-15 - Okartowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - Prac. cywilny - budował południowe forty twierdzy Boyen
ROLIŃSKI JANUSZ CHORĄŻY 4 PP 3 KOMP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - POŚMIERTNIE ODZNACZONY ORDEREM VM V KL
ROETHEL FRANCISZEK - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
RYBICKI WŁADYSŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
ROSNER ABRAHAM - - - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1890-08-31 - pomnik
RODER WILHELM - - 1915-02-16 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
ROITSCH PAUL - - 1915-09-03 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
RIESENBACH - LEGIONISTA POLSKI 3 BRYG. LEGIONÓW POLSKICH - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1883-05-23 - pomnik
RÖDER FRIEDRICH - - 1918-10-10 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
RÖSSEL ERICH - - 1917-05-04 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
RECZEK THOMAS UNTJAG K.U.K. FJB 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 09.07.1915
RARIPA MENDEL INFT HONV IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 06.08.1915
RABKOW PAWEL INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Orowajski Reg. [J. Drogomir]
ROSENBER von ALFRED SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
RAPACKI-WARNIA von JOHN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ROSEL GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
RENNOCH JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
RAUSCH HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RIETIC FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ROSENIEGER KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ROTERS BERNHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RODEL JACOB - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RAHMEYER GUSTAV - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ROBKE WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ROLOFF KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ROSSKE - MUSKETIER PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RUSSANOW SIMON - KOS. GRENAD. DIV. 43 1914-12-(09-10) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
REIMERS FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RICHERT JOHANNES - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RISSEL JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ROSENBAUM JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RADZIWILL JULIUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RAUH OSCAR - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
REHNERT MAX - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
REINARTZ HERMANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RINGAT AUGUST - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ROGOWSKI TEOPHIL - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RAAB DIETRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RAHM WALDEMAR - PREUSS. RES. INF.RGT. 217 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
REGENER HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
ROLF KARL UTFR PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
RODELKE PAUL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RACH GOTTFRIED - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
REKITTKE HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RAUFFMANN ALBERT - - 1917-04-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RIEBEL WILLY - - ????-10-13 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
RENNERT FRANZ - - 1914-07-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
REN KARL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
REHBERG GUSTAV - - 1915-03-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RADEMERK KARL OBERMATR. SMS PRINZ ADALBERT 1915-10-23 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-09-18 - obelisk
REPKE (?) PAUL GEFR. - 1916-08-11 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1894-01-20 Klein Garde obelisk
RODEMERK FRANZ MUSK. - 1914-12-18 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-02-18 Wendischbuckow obelisk
RADEBACH RICHARD MUSKET. - 1916-12-21 RUßLAND Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RAASCH GUST. SCHÜTZE - 1917-08-08 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER PAUL OFF.-STELLV. - 1914-08-26 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
ROSIN WILLY - - 1916-08-13 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
RAMLOW ARTUR FAHRER - 1917-10-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
ROHDE WILLI ARM.-SOLD. - 1918-09-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
REKOWSKI JÓZ[EF] - - 1918-04-28 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
RENNER RICHARD - - 1918-03-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
RATEUKE HERM[ANN] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1917-01-14 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
RÜCKER PAUL - - 1916-03-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
RUHM HERMANN GREN. - 1914-08-20 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
RIEDIGER R. - - 1918-10-31 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
REICHELT JOSEF - - 1917-04-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REISNER KARL - - 1915-07-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RICHTHOFEN von WOLFRAM FRHR. - - 1914-08-11 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
RIEMER BERNHARD - - 1918-07-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIEMER JOSEF - - 1914-09-02 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIPPCHEN RICHARD - - 1917-08-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIETER PAUL MUSKETIER - 1917-07-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
RAGUSE ERNST - - 1917-05-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
ROSENTHAL OTTO GREND. - 1917-10-28 VERDUN Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
ROCH JOHANNES - - 1917-09-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REFFKE PAUL - - 1917-08-06 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie - obelisk
RADEMACHER ERWIN - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
REHWELDT - - - - - Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
RÖDLER ALFRED - - 1915-08-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REETZ WILHELM RESERVIST - 1914-11-15 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
RITTER KARL - - 1915-03-17 KÜSTRIN Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
ROTHER FRANZ - - 1917-09-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RADDE ERNST - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
R??SETKE MAX - - 1915-10-06 W???EOSEL? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
ROTSCH MAX - - 1915-06-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REDDEL WILHELM - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
RUCH OTTO OB[ER] MATR[OSE] I. MATR[OSEN] REG[IMEN]T 1914-08-16 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
REMTER AUGUST - - 1917-10-07 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
RAUFF WILLI - - 1918-04-13 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
ROGALSKI LEO - - 1915-06-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
RIETER ADOLF LANDSTURMANN - 1917-11-10 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1871-09-13 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
RIEMER A. GEFR. - 1917-11-22 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
ROZEN OTTO - - 1915-09-03 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
RESS FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
ROSSMANN KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RACH GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
ROFALSKI BEN. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
RIEBE ARTUR - - 1916-02-22 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
REINHARDT WILHELM - - 1914-08-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RÜBESAM OTTO - - ????-08-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
RAATZ ERICH - - 1916-05-24 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
REWERDT BERTHOLD - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
RHODE EWALD - - 1915-05-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RENNHARK ALBERT MATR. SMS BLÜCHER 1915-01-24 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-25 - obelisk
RING WILLY JAGER - 1917-10-12 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-09-13 Wendischbuckow obelisk
RUCH WERNER MUSK. - 1914-11-01 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-01-31 Wendischbuckow obelisk
RÄHSE GUSTAV - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
ROLOFF HERMANN ERS.RESERVIST - 1917-04-13 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
RAASCH FRIEDBERT KANON. - 1918-10-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER EMIL GARDE-GREN. - 1918-04-11 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER WILLI MUSK. - 1917-04-16 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAMLOW FRANZ GEFR. - 1917-09-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADEBACH HERMANN SERG. - 1918-03-22 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RINGWELSKI AUG[UST] - - 1914 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
REETZ AUGUST LANDWEHRMANN - 1915-02-26 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1880-12-29 - obelisk
RÖHRICHT OSWALD - - 1914-11-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
RATEIKE FRANZ MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
RIEDEL J. - - 1918-06-05 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
ROSSDEUTSCHER O. - - 1914-08-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
REICHELT MAX - - 1915-06-02 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIEDEL MAX - - 1918-08-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RUSKE ROBERT - - 1914-08-13 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
RIEMER FRANZ - - 1917-07-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIPPCHEN PAUL - - 1915-08-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RADDE KARL - - 1914-11-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
RADUNZ KURT MUSK. - 1916-10-28 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
RITSCHKE KARL - - 1914-11-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REDDEL WILLY - - 1918-03-21 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
RÖSLER FRANTZ - - - - Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
RODEHAU AUGUST - - 1914-09-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RENNHACH PAUL - - 1916-09-08 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie - obelisk
RICHTER ERWIN - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
RING - - - 1915-05-13 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
RÖDLER WALTER - - 1916-04-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RITTER RFRITZ - - 1918-05-26 DESSAU Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
ROTHER PAUL - - 1915-09-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RADDE WILLI - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
RUSCHER JOSEF - - 1918-03-28 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REIMANN PAUL MUSK[ETIER] L[AN]DW[EHR] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 21 1917-05-07 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
RUTZ ERNST MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 21 1917-10-31 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
RATZKE HERMANN - - 1914-10-11 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
RESCHKE MAX - - 1918-03-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
RUDNICK LOUIS - - 1914-11-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
REETZ OTTO SERGEANT - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
REISENBERG E. E.RES. - 1917-07-09 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
RIEWOLDT OTTO - - 1918-04-06 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
ROMANIENKO KONOR JENIEC 45. 20. JEN. ROB. BTL. 1917-02-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 955
RAKITIN PAWEŁ JENIEC 3 / 231 P.P. 8 BTL. JEN. ROB. BTL. 1917-01-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 883
ROSZKA ALEKSANDER SZRG. 7 / 281 P.P. 1916-12-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 856
RAUPACH K. - - 1917-10-17 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
RACHUJ JULIUS SERGT. - 1918-06-05 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
RANOCH JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - NAGROBEK KAMIENNY
RAEHSE FRANZ UNTEROFFZ LDW.ESK.2.GARDEKORPS 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-20 - nagrobek betonowy
REUSS WALT. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-29 - nagrobek
REISER FRANZ JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RIZ FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RUSZ SIMON - K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
REDEKER FRIEDRICH WEHRM. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
ROTH HEINRICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-26 - nagrobek
ROSENBLUM ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-08-31 - nagrobek
RAINER FLORIAN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RAND NATHAN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
REITHMAIR AUGUST JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-24 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RIZZI GIOVANNI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
ROHTOHL LORENZ MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 7
RAPCZYK JÓZEF - - 1917-02-01 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
RICHERT JÓZEF - - 1917-07-07 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
RYBAKOWSKI BERNARD - - 1914-08-20 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Szarłata mogiła
RICHERT FRANCISZEK - - 1918-07-17 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
RICHERT KLEMENS - - 1918-08-03 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
ROGALSKI ST. MUSKETIER LIR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
RÖSKE WILHELM EH. MATROSE VERS. AMT STOLP 1920-08-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1895-12-18 - lapidarium
REICHARDT KARL LEUTNANT LIR 23/1K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
RÖMER ERNST GEFREITER G.L. LIR 133/11K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
RAHN FRANZ GEFREITER 3 KOMP. ERS. BTL. INF. REG. 61 1918-07-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-12-25 - lapidarium
ROGGATZ KARL GEFREITER FELDARTL. HAUB. BTR. 1006 1924-07-17 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-10-01 - lapidarium
REDECKER AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
RADTKE EMIL LANDSTM. 2 KOMP 45 IR 1915-02-09 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
RODENWALD ERNST KAN. - 1916-05-07 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
RAIKOWIC RANITON - J.R. 9 1918-10-14 - Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1886 - Kriegsgefangene / jeniec
RADKE RICHARD SERGT. - 1918-05-16 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KOZUSZKOWO WOLA / WOLA KOŻUSZKOWA
RACHWAŁ WAWRZYNIEC SANITARIUSZ 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - KLERYK
R(B)AUBACH ? SZER 9.J.R.10. 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
REIFENRATH HERMANN FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4/M.G.K.
RIETLING WILLY FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
RUTHSATZ FRITZ MUSKETIER - 1918-11-04 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
RISCH AUGUST WACHTMEISTER - 1917-09-19 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
RACK JOSEPH - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
RACK FRANZ - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
ROWE WALTER - - 1915-09-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
REICHE FRANZ MUSK. - 1915-07-02 RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
ROSCHEDA A. ERS. RES. 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - GAJ/GAJ
REITER FRITZ GRENAD. - 1915-02-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
ROTHAUG JOHANN KAN. - 1918-08-14 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
RÜCKERT FERD. - - 1918-06-13 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - FRANKR. GEST.
REBEL RICHARD LDW E.B.I.R 21 1915-01-07 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - ERSATZ BATAILLON (zapasowy batalion)
REITSCHUSTER HEINRICH GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
ROSZKOWIAK RYSZARD MUSK 8K R.I.R. 226 1915-06-19 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - EKSHUMOWANY
ROMAN OTTO - 4 PUŁK 1 KOMP. 1915-08-05 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1894 - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW NR 56/148
RIES JAKÓB LEGIONISTA 4 PUŁK 3 BAON 10 KOMP. 1915-08-05 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1897 - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW NR 36/152
RATAN NIKITA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Czerkohakulski R. [J. Drogomir]
RAFFALZIK LUDWIG - - 1915-02-09 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
REMUS HERMANN LANDWEHRMANN - 1915-05-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-09-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 93
REETZ HERMANN MUSKETIER - 1918-07-20 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-09-23 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 92
ROSELT OTTO - PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
RITTMANN JOHANN UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
RUDOWITZ PETER GFT. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
RŰTHERS HEINRICH - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
RZONSEK LORENZ PION. EISN. REG. / 4 EISB. KOMP. 1915-04-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 5.1
RUSZIN MICHAEL FUHRM. TRAIN. ZUGS. KDO. 11 1915-03-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.4
RESSEL ANTON INFT. I.R. 99 1914-12-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.1
RAWCZUK MAXYM - LST. BAON. 211 1914-12-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.20
RACZKO MARTIN HONV. H.I.R. 13 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.10
ROSZ JOHANN INFT. I.R. 4 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.26
RAIĆ MARKO INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.12
ROBERTSON J. PTE. 3RD BATT BLACK WATCH - - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - BRYTYJSKI JENIEC WOJENNY No 21630
RUNGE PAUL - - 1914-12-23 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - betonowa tablica nagrobna
REIN THEOD. - RIR 52 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 615
REHOR JOSEF MÄHR.ZUGFÜHRER K.U.K.EISENB.TEL.REGT. 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KLOGSDORF 31 JAHRE
RIETING ERNST - - 1914-08-26 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 27 lat
ROMODA GEORG UNG. INF. K.K.I.R.86 1915-01-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - OLSE BASKA 25 JAHRE
RÖSKE ROBERT - - 1914-12-04 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 23 lat
RÖMER AUGUST FREIW. 1.G.RES.REGT. 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESSEN 19 JAHRE
REINKE KARL - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 18 lat
REINER II WILHELM RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
ROTHE FRIEDRICH UT.OFFZ. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
RUNGE OTTO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
RICHTER GUSTAV MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
RUBIN OTTO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
RENSCHEL ARTHUR MUSK. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUCHWARTER STEFAN JG. T.K.J.R. 1 1915-03-22 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER MAX - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RASKA JOSEF JNF. K.U.K. J.R. 54 1914-12-16 - Niegowonice wieś, gm. Łazy, pow. zawierciański śląskie - - -
RENBAJEW NICOLAI GEM./RUSS. I.R.319 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROCCHETTI DOMENICO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUBBERT RUDOLF LTN. D. R. - 1915-05-22 OSTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
RENNER P. - - 1918-10-12 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RISCHANEK RICHARD LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.99.1K 1915-05-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RÖMER JOSEF MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADZIKOWSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RÖHRS FRIEDRICH EINJ.FRW. 3. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
REINTJES THEODOR WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RIEMEL KARL - - 1915-07-17 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
REINHARDT RICHARD GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RINALDI SAMUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYB?AS STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
RASCHKE ALFONS FÜS. - 1918-10-21 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
REASANOW JMILIAN RUSS. INF.REGT.243.5.KP. 1915-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REHBERG - SCHÜTZE PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-27 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
RÖSCHEL HERM. - - 1915-05-10 - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
REINECKE ANTON GEFR. 15 / LANDW. I. R. 84 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RICHTERS KARL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUILE ANDREAS ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RZYTKI MARCELIUS - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RADU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-03-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RENIK JULIUS GEM/ROSJA I. R. 313 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ROSSI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÖHL OTTO - - 1915-04-02 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1885-12-01 - -
REINERT E. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RAZDROGYN FIEDOR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-11-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RICHTER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RUDNICKI WIKTOR - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RUPPACH KARL MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RÖSS - GEFR. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROBENEK ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
REISSER MAX ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROMAN DANIELO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROGOWSKI JULIUS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
REINSCH JOS. MUSK. - 1915-09-12 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
RECCHIA LORETO GEM/WŁOCHY 1.GROSS.ARTL. 1919-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
REISNER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
RU??D?? OSKAR - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
RETH???E H. MUSK. 3 / LANDW. I. R. ? ????-??-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RIES WILHELM ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUPPRECHT JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROGASIK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
REREPSCHUTZ DANIEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 165 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RESANOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.335 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RUBINGER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADÜGE ALB[ERT] - - 1916-06-04 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RELIN? ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RUS NIKOLAJ RUSSE BASRK.JNF.R.15  1915-03-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RATZBURG FRITZ MUSK. 8 KOMP. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Liski I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REHBEN ALB. WERHMANN ERS.RES.JNF.RGT. 21 1915-01-03 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
RIEGER JOSEF - - 1914-09-02 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
RADZEWIIL FR. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REUSCHENBACH THEOD. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROBENEK PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ŘEZNIČEK FRIEDRICH JG. F.J.B. 12 1915-12-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROŻAK PETER SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROGULLA FRANZ - - 1916-04-09 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
REDIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RADZIEDA ADALBERT INF. I.R. 57 1915-03-25 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAATZ WILHELM MUSK. - 1917-06-03 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
RISTER JULIUS LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REICHERT ADALBERT LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RZEZNIK STANISLAUS ERS.RES. P.R.I.R. 219 - - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUSCHIN WILHELM ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSIK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
RODZI??KI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 POL.P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RESTCHE STEFAN GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RIEDL FRANZ JG. T.K.J.R. 1 - - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROCHETTE ANDRE - 4E REGIMENT D'INFANTERIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
REHBOHD GUSTAV - - 1915-06-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
REHBERG GEORG MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RIEKE HERMANN - 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-13 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RYSKOWSKI BERNH. MUSK. JNF.RGT. 150 1915-02-10 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
RITTER REINHOLD - - 1917-07-31 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REIMANN KARL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RÖSSING WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROJ TEOFIL - - 1917-10-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
RITZLER LUDWIG INF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REBENSTOCK VON KONSTANTIN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
RENGER O. - - 1916-05-18 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REIHE EMIL LDSTRM.  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
REICHERT KARL UNTOFFZ/ROSJA SCHÜTZ.REGT.? KP 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REINDERS WILHELM MUSK.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAATZ HERMANN GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RÖNNFELD CRISTIAN WEHRM. 2 / LANDW. I. R. 84 1914-12-30 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RATH OSTROV SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSIŃSKI STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
ROSCA KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
REZEANU PARDELE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RITZER JOSEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RATAJCZAK ANTONI SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
RÖTHIG FRITZ - - 1916-08-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RÖMER ERNST RES. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RAASCH HERMANN - - 1915-08-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RICKERTS THEODOR GEFR. 12 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-09-11 - -
RAUHUT ERNST ERS.RES. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
RODON JOHANN - K.U.K I.R. 3/5. 1916-09-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RONSCHKA JOSEF - - 1916-07-09 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROSE BERNH. VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIGO JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
REISCH FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RUSCHKE WILHELM GEFREITER  L.J.R.72.12K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
REIN JAN RUSS. MORSEI.DIV.20. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADTKE ALBERT LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
REHE HEINRICH - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
ROTH WALTER GEFR. D. RES. 3 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-05 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RUDDIGKEIT EDUARD RES. 8 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-09 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROTHKEGEL ALFRED - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RYCHLIK H. MUSK. 3/R.I.R. 230 1915-07-26 - Wólka Przekory wieś, gm. Rząśnik, pow. wyszkowski mazowieckie - - -
REISS IGNATZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUGULLA WILHELM SZEREG.ARMII NIEMIECKIEJ 51 BTL.REZ. 1915-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RASKIM MORDACHAI INF RUSS.I.R. 165 1914-12-11 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RATAJSZCZAK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
ROSZAK ANTONI SZEREG. - 1919-06-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
RAUTENSTRAUCH PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
RAUDMANN PAUL - LITOWSKI G.R.1.KP. 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSIN - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RÜMKE FRIEDRICH GEFR. 3 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-12-13 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1880-10-20 - -
REIL - RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUHLING KARL - - 1915-08-19 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RÖSSLER PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RETTENBACHER RUPERT LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RICHTER FRZ. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
ROTKEGEL WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RECK AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
REMEUTSCHUS ANTON GEM/ROSJA I.R.793 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
REECK C. - - 1917-08-13 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RIEDEL PAUL - - 1918-04-29 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
RADZIWON WITALIS PODPORUCZNIK - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
RECEP ALEKSANDER - 3 P.P. 9 K. 1917-09-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RINO?L JOSEF MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-28 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RAAB PAUL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RECK ARNOLD UTFF P.R.I.R.220 1914-12-10 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RABUS JAN - - 1915-03-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
RASTNER VINZENS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSSA IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
RINKE JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
RAZA LOGIN GEM./RUSS. I.R.134 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RIESCHMILLER RUDOLF GRENADIER 1.G.GR.R.6K. 1915-08-03 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RAMMOSSER FRITZ ULAN 4 ESK. ULAN. REGT. 8 1914-09-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REMUS W. KRGSFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
RUMETSCHOFER GEORG SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RADMANN ANTE LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANDAUSCH PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RZEPKA THEOPHIL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RONCZKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
RIWON DIMENTI RUSS. INF.REGT.113.3.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RIESINGER MICHAEL LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RYCHMITSCHEN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RENGER HERMANN - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REISENAUER FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROSSA JOHANN - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
ROCKEL GOTTFRIED MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUCKER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REJENT IGNACY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RYPPA FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
RUŽIČKA JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGER JOHANN LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROSŁAKOW ...KORY GREND. GREND.MOSK...  1914-12-16 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RIGHEANU GRIGORE UTFFZ./RUM. I.R.36 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RYSCHKA FRANZ - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
ROKOWSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
ROGOZINSKI PAUL - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ROHLAND FRANZ ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RYBAKOW ? OFFZ.D. RUSS. OFFIZIER D 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHTER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTMEIER FERDINAND EMANUEL SCH. SCH.R. 7 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISEWITZ PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RAK VALENTIN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDEK J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
RIZEANU STAN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RAINER PETER LST. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RADIWKOWICZ MILOWAD - - 1916-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1869 - -
RUPPERT MAX - - 1918-04-18 LAZARETT MOSCHEN Kujawy II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie 1899-07-05 - -
RADZEY WILHELM - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
ROTHE KARL UT. OFFZ. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDOLF P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RANDT FRIEDRICH SCHÜTZE - 1917-06-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ROLLA EDWARD - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RÖSLER RICHARD - - 19??-10-28 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
RICHTER JULIUS MUSK. PRIR 46 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAB MICHAEL HUS H..R.13 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RA... - - - 1914-10-21? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ROSENTHAL JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
RILOW KARP GEM./RUSS. I.R.303 1915-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROMANEK ROBERT - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUSINEK M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
RESSLER HANS WEHRMANN BAYER RIR 13, 10K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
RINCKE FRIEDRICH UNTFFZ. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RYDZAŃ MARTIN INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1918-01-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHTER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEGER PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RIPPEL SIMON - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RUDEK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
RJASANOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.229 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RUŽIČKA FRANZ LST. I.R. 21 1915-03-16 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAUBA CASIMIER - - 1915-09-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-08-22 - -
RADER HERMANN - - 1914-09-22 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
RELLA MAX - - 1918-10-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
RUHNKE MAX MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUFFERT E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINKE ALBERT MUSK[ETIER] - 1918-04-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RECK JOSEF - - 1914-09-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RABIARZ PETER INF K.K. L.I.R. 32 1916-05-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROTTER JOSEF - - 1917-05-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
RUPP EMIL RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROZMANN VALENTIN ZGSF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RICHTER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RASENBERGER MAX - - 1915-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RIPSAJEW MULACHME GEM./RUSS. I.R.190 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
REICHSTEIN ROB. - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RATANYJ JOSEF INF HONV. IR 11 1914-12-30 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ROMEY LEOPOLD - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROBATSCHER IGNATZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RIEDEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTHER KARL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RYCHLIKOWSKI FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
ROKITTA ALBERT - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ROCHMANOW KORP GEM/ROSJA I. R. 476 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RÁCZ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RING MAX - - 1915-01-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RADEMACHER EMIL - - 1918-04-12 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
RÄDOR CHRISTIAN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RESCH??AR? - - - 1914-01-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
RATHKE REINHOLD REZ. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
RECK PETER - - 1915-05-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REHAK JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROZUMEK FRANZ - - 1917-06-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
RIEMER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REGENSBURGER ADOLF GFT I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROSKOSCH KARL - - 1917-08-19 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RITTAU KARL - - 1915-07-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RISILOW GRIGORI RUSS. INF.REGT.53.15.KP. 1915-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER REINHOLD - - 1914-08-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ROSENOW ERNST INF DTSCH. IR 269/4 1915-05-28 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
REISEBIETER ARTHUR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
ROSWORA ROB. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
RUDL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RISEDEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUSCHKE ALOIS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROCKSTEIN JULIUS - - 1917-07-31 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RUZOK PAUL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
RODOSTREJ SIMION RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RIGO JOSEF INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUDOWICZ IWAN - - 1916-07-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884 - -
RIBBACK MAX MUSK. - 1918-07-06 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RICHTER FRIEDRICH JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RÜCKER PAUL - - 1916-02-27 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RENNER JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RAMBOWSKY A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROZUMEK MAX - - 1915-05-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
REIMANN BRUNO INF. IR 18 1915-04-13 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHLEITNER ANDREAS KPL I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RSANY VINZENT - - 1915-07-30 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RISTITSCH SCHIWADIN GEM/SERBIA I.R.9 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
REPTOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-09-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RETERMANN R. - - 1918-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ROLF ALBERT - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
ROY JOHANN - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
REZIG ANDREAS PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RESCH JANKEL ICEK - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROSENBERG H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEGER MAX JAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RYBARZ ISIDOR - - 1914-09-15 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
RUSZ JROJAN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RATAJCZAK WAWRZYN - - 1916-08-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RACHWAŁ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICHTER GUST. GEFR. - 1918-05-30 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RAWE AUGUST ERS.RES.  L.J.R.46.12 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RIAPTZEW ALEX UTFFZ/ROSJA I.R.11 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ROICK EDUARD JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RENKA FRANZ - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RUNGE ERICH UTFFZ. - 1918-08-10 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
RINDLER PETER, PAUL SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RÖSEL KARL LDST.INF. IR 18 1915-03-19 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHL ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROBEUSCHL LUDWIG INF. I.R.14 1915-05-07 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
REIMANN FRANZ - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RZYTKI ALOIS - - 1916-06-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RITIKIN STEFAN GEM./RUSS. I.R.187 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
RUNIAJEW STEPAN RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RITTER W. - - 1918-05-06 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REIMANN ROBERT - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
RICK RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RADDATZ OSKAR LANDST[URMMANN] - 1917-04-15 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RUPPRECHT HERMANN LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROKITA PAUL - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
RAUSCH ALOIS LST. K.U.K. I.R. 80 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RIEGER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER FRIEDRICH - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROSER MATHIAS WEHRMANN  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RICCHEA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
RICHTER JACOB - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RETZLAFF PAUL WEHRM. - 1918-03-29 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
REIMANN GEORG - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RAUDONAT RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROBOTTA RAF. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
ŘEHAČEK KARL RES.PTRF. I.R. 21 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REICH PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RAJPOLD JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROMANERCU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RAFFL JOHANN INF. K.K.LDST.M.B.24/3 1915-02-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RICHTER W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUDZKY IGNATZ - - 1914-12-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUTENBECK ALBERT PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADTKE RICHARD RES. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
REIN K. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ROHLES FOCKE - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ROSNER FRANZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RYBARSKI LEONARD PORUCZNIK LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
REMAMGARTNER FRANZ HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RIEGER MAX - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RYPPA ALOIS - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REDETZKI ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROGOTZ NICULAE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROME HERMANN - - 1915-02-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAWE AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAGO STEFAN HUS. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RYBARCZYK JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
REPINICZ LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REIMANN FR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROMANCZYK VINZENT - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
R? ALBERT FUSIL. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROMANESCU WASILE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROTH JOSEF ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-03-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RIEDMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUDZKY JOHANN - - 1916-07-02 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RATZINSKI MAX MUSK. - 1918-06-01 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RADACSI ANDRÁS SZAKASZVEZETŐ 9/5.HONV.GY.E. 1915-04-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHDE FRIEDRICH WEHRM. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RENDL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 PALTIG -
ROSSIG HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REISEWITZ ERNST - - 1917-08-20 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
RUSCH HERMANN V??LDW. - 1918-09-23 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RAJEWSKI STANISŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RACHELSBERGER PETER INF. I.R. 14 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RINKE JOSEF - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RYPPA JAKUB - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REICH PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROGOZEA JON GEM./RUM. I.R.70. 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RÖSNER ERNST - - 1915-05-17 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RASCHKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RETZLAFF AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAGUSE WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RECHMANN JOSEF KPL. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
REZÁČ VIKTOR GFT. I.R. 28 1915-04-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RENNER GEORG - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUM EDUARD - - 1914-11-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROSSNER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-11-20 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROMANINKOW TROFIM GEM/ROSJA I.R.17 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RAJHER ISTVÁN HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-10-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RINGER K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYGIEL ROBERT - - 1918-08-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
RADEZEK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RANOW KARL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RONSCH KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REICHERT JOHANN - - 1915-03-30 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
RYCHLIK JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RADOSZEWICZ MILIVOJ INF. - 1914-10-13 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RYBARSKI LEONARD - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RADION ALEX INF. I.R.129 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROHN...? FRITZ - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDOLPH RICHARD - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
REIF FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROIBU JON GEM/RUMUNIA I. R. 26 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RAU A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RETZLAFF GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
REIM WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJPOLD WACŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-03-05 - -
RIECHEL AUGUST - - 1916-08-10 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RADTKE PAUL - - 1918-03-34 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
RITTER FRANZ INF. I.R. 24 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RÖDER GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIMITZ FRITZ - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
RASZYK WIKTOR - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
ROMANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.111 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ROMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RZODETZKO FRANZ - - 1914-12-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
RAHE BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RATHMANN FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITTER RICHARD MUSKETIER J.R. 46/6K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REITH - ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
RENHEL ALBERT - - 1917-08-19 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
REUTER WALTER MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
ROTH LUDWIG KAN. K.U.K. F.H.B? 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RAHE JOHANN ERS. RES. J.R. 78/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
RAMHARTER FERDINAND KAN. F.H.R. 3 1915-01-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUDOLF PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RAAB J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
REIHT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROLA EMILIAN GEM/ROSJA FEST.A.1 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
REINHARDT ALFRED - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
RECHACEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RENK(ELER?) ? - - 1918-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
RICHTER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RACZ JOHANN INF. I.R. 34 1914-10-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
RUSS THOM. - - 1914-11-19 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROSIN PAUL - - 1914-12-11 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
ROLLETT ADOLF OBLTN.I.D.R. F.H.R. 4 1915-01-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROHR ALBERT - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROHSA FRANZ - - 1914-09-07 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROMANOW MICHAEL GEM/ROSJA SCH.R.5 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ROSIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYGIEL ROBERT - - 1918-08-08 - Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAMONS CHRIST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REESE WILLY MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÜDDENKLAU GUSTAV MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RAASCH GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RIEDEL AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REIMANN HERM. PREUSS. INF.RGT.58 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RIEDEL RICHARD - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHLFES HEINRICH MUSKETIER J.R. 76/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
RALIŠ WENZEL LDST.INF. I.R. 98 1915-04-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REISCHL FRIEDRICH INF. I.R. 14 1915-02-(24-26) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
REINCHE ADOLF - - 1917-07-18 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
REINER LORENZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROMAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
REICHERD O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROBOK PAUL - - 1915-10-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RICHTER MAX - - 1915-09-08 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
ROGOWSKI ERNST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADOJEWSKI J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RIDZAK ZJAVKE INF. I.R. 7 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 - -
ROLLIK RICHARD E. RES. - 1917-07-29 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
RUFE KARL ALBERT LEUTNANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
RŰCKER JOHANN LDST.INF. L.I.R. 11 1915-01-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROSENBERG H. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RACK THEODOR - - 1914-11-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RUBEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROGALSKI KONST. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RAUTENBERG AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROGALOW PROKOGIE ROSJA JNF.REGT.335.12.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REICHHELM MAX HPTM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHR KARL - - 1915-05-15 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RAASCH ROBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
ROSE FRIEDR. PREUSS.RES. I.R.263 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROBOTTA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
RATHBAUER WILHELM KPL. SCH.R. 1 1915-02-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAMBAU GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RIEDER FRANZ ANDRA JG. T.K.J.R. 4 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RYCHLIKOWSKI ANTON - - 1916-08-11 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
RUZICKA ALOIS JAGER K.U.K F.J. B. 25 1914-11-30 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
RICHTER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROMAN NICOLARE RUMUNIA I.R.?4 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REIDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RZESNITZEK EMIL - - 1918-11-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ROSSUM von THEODOR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
REJEK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
ROMER JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
RASCHE WILLY - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REISCH JOSEF MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSSMANIT A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RIEGOTT ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RAJEWSKI STAN. POR. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RYMARUK WASYL INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RI... ERNST - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RITTNER IGNATZ - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REDDER JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROGOJINA JOAN RUMUNIA I. R. 31 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
REMSCH PAUL - - 1915-02-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RADOKICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADES GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
ROTZ JOHANN RESERVIST RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RUTZEN OTTO PREUSS. RES.I.R.268 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RENKEN WILLY GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYBCZYK JOSEF - - 1914-08-23 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RISCH RICHARD - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RICHLER GERHARD FŰS. FR 35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ROSUDINOW SAFRAN GEM/ROSJA I.R.195 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROSZIPAILA MICHAEL CIV. KUTSCH. - 1915-01-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RAPA JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RASEL FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RICHTER KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROTTER ROBERT E.R.INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHE WILHELM OSKAR RESERVIST 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-01-11 BOUCONVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-03-03 - -
REICHELT PAUL - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RIEDIGER R. - - 1918-10-31 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
RICHTER HUGO - - 1916-08-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
REISMAN JOND SZEREGOWY - 1915-03-02 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
RAHN WILL? OB[ER]G[E]FR[EITER] - 1918-07-27 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
RIEGER WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-02-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINSTADLER GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROGOSCH STANISLAUS - - 1917-08-20 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RICHLY EMANUEL - - 1923-08-31 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
ROHLOFF K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSA MAXIM GEM/ROSJA I.R.52 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RUPPELT WILLI - - 1915-03-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-07-06 - -
RUSCHEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REINSCH MAX - - 1914-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RFANCISZEK GEORG KPL. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUSCH - - H.L.R 42 1915-08-28 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
ROTHER JOS. - - 1915-03-26 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RIEHN OTTO ERS.RES. - 1919-04-10 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
RYDZY KARL RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYBCZYK VIKTOR - - 1914-09-08 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDEK PETER - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
ROMOSS ERICH ERS.RES. FR 2 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ROTARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUDER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-02-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RISICH SIERGIEJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RIESNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIECK FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAABKE KARL KR.FR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDEL ARTHUR - - 1914-09-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REINSCH FRIEDRICH UOFZZ FUSS BAT ? 6 1919-09-01 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1878-10-24 LANDECK, SCHLESIEN -
RADKE HEINRICH - - 1918-04-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
ROTHE BRUNO - - 19??-11-25 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
REIBNITZ von JOHANNES - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RACZEK FRANCISZEK SZER. 1. P.P. POL. LEG. 1915-08-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1880-??-?? - -
RESCHKE GUST. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
ROUBAL INNOZENZ - - - - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REUVERS ANTON GFT. PREUSS.RES.I.R.8/220 1915-05-05 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISCH PAUL - - 1915-12-17 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RZEPPA FRANZ - - 1918-11-04 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1873-10-07 - -
ROMBERGER O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSANOW SAFRON RUSS. INF.REGT.211.15.KP. 1915-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RÖHRIG HEINR. MUSK. - 1914-10-12 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RUSSKAFER H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RŰEKER MAX - - 1918-10-06 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIECHERT GEORG MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROK SIMON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
RIEBE FRIEDRICH RES. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RZONSA ALEX. - - 1917-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUMMELEIN FRIEDRICH ERS.RES. IR 2 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ROTARU VASILE GEM./RUM. I.R.86 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RURAK DIONISI FAHNR.KAN. T.K.R. 11 2 B. 1914-11-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROMANKO JOHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RIND EMIL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIEDE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RATAJZAK STEFAN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIMPLER JOSEF - - 1918-07-05 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RENTZSCH OTTO - - 1917-04-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
RADÜNZ GEORG - - 1915-06-09 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
ROTHMANN ADOLF LANDSTURMMANN - 1917-07-08 Stanislau (Galitzien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1878-05-20 - -
Ru? EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RIEGER ANTONI WACHM. P.UŁ.POL.LEG. 1917-03-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RĘKOŚ J. - - 1916-09-18 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-05-19 Wijewo -
RIDKY VACLAV LDST.JG. FJB 12 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADMACHER JOHANN ZGSF. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RYBARCZYK JOHANN - - 1914-09-17 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RODE EMANUEL GRENAD - 1914-10-06 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
ROSE ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSCHIN AFANASI ROSJA JNF.REGT.2.2.KP 1915-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUNGE RFRIEDR. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RYBAK H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROTHER PAUL MUSK - 1919-10-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ROGOZIŃSKI GEORG GFT. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSTEK - WEHRM. - 1914-1918 - Rakowo Piskie II wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RAUSCH FRITZ WEHRM. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RZONSA VALENT. - - 1916-09-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUBEKEIL JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
RÜSING ANTON LDSTRM 6.LST.J..E.BATL 1915-09-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ROVERE BATTA GEM/WŁOCHY I.R.47 1919-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RUZYKI DEMETER INF. I.R. 80 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
REIßMANN OTTO MUSK - 1918-04-24 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
RÖSNER FRITZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIEK HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIDDLER OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖNSCH JOSEF - - 1919-04-19 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ROBEL FRITZ - ERS. RES. REG. 1 1918-08-31 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1882-01-06 - -
ROGGE ALB. - - 1916-09-23 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RIEDEL GUSTAV - - 1918-07-25 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RUBORZ KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RODASC MILIVOJ Dr P.R.PODPOR. 31 P.STRZ.B.ARM.AUST. 1914-09-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RAINKA ANTONI - - 1915-02-11 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-07-21 - -
RADDE KARL GFT. KPGGR 1 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROKOSZ STANISŁAW LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ROTHER EMANUEL - - 1917 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
RICHTER ERNST GRENAD - 1915-06-01 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
RÖSENER KLAUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSCHLEWITZ KARL - SAN.TRANSP.KOMP.7 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROZE R - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
RYŚKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROTH GUSTAV - - 1916-04-24 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
ROJEK ADALBERT ZGSF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REAY J.L. 27888 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-11-17 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ROßMANN JOHANN UFFZ. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RIEMANN GUSTAV RES.INF. PIR 91 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYBCZYK JOS. - - 1917-03-11 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
REHBEIN EMIL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ROZSACHATI PIOTR GEM/ROSJA I.R.152 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ROBESOIER ANGELUS SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
RAUER ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
REICHEL EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIETZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RUCHO MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖSSLER ALFRED - - 1914-09-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REINERT GUSTAV - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RYBORZ IGNAZ - - 1918-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROZUMEK JAN SZER. 13 P.P. 1916-05-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RICHTARSKI JOS. FAHRER - 1918-10-15 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ROSENTHAL MAX GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
REBITZER JOSEF RES. INF. K.U.K. I.R. 35 1914-12-13 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REICHERT JOSEF - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
ROSMUS RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSEA ILIE GEM/RUMUNIA I. R. 26 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RZĄDZKI C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REITER J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RADEWITZ WILHELM - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ROMPAŁA VALENTIN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDEL PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
REMNANT P.W. LIEUTENANT ROYAL ARMY SERVICE CORPS. 1920-12-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RINGMANN RICH. - - 1918-04-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RAKLIEWA SERGEJ INF. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYPALLA BRUNO - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RODENHAGEN ARNOLD - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ROMANOW SPIRIDON UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-02-02 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RUSCHIN KARL - - 1917-01-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RASZKA FRANCISZEK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -