Nazwisk w bazie na literę R: 3032

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
ROMANTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.33 1917-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROSIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYPPA ALOIS - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REDDER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAJCHIS NAPOLEON - - 1918-12-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
REMSCH PAUL - - 1915-02-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADES GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RZEPIELA FRANZ OBLT. K.K.LDST.J.R. 31 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYBCZYK JOSEF - - 1914-08-23 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROBOTTA RAF. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
ROHLFES HEINRICH MUSKETIER J.R. 76/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
ROMANERCU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
REICHERD O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUDZKY JOHANN - - 1916-07-02 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REESE WILLY MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDIGER R. - - 1918-10-31 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
RADTKE RICHARD RES. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
REIN K. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
REINER KOSMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-27 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSNER FRANZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
RIEGER MAX - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RUBEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYPPA JAKUB - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROGOTZ NICULAE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
REICH GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAMZOW PAWEŁ SZER. - 1917-05-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ROME HERMANN - - 1915-02-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROGOWSKI ERNST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAWE AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RISTANOVIČ NOVIČA INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYBARCZYK JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
REIMANN FR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROMANCZYK VINZENT - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
RUZICKA ALOIS JAGER K.U.K F.J. B. 25 1914-11-30 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
ROMANESCU WASILE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
REIDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYGIEL ROBERT - - 1918-08-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
REICHHELM MAX HPTM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADAU ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROHDE FRIEDRICH WEHRM. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RENDL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 PALTIG -
RASCHE WILLY - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REITER JOHANN UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-03-31 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISEWITZ ERNST - - 1917-08-20 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
RAJEWSKI STAN. POR. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RINKE JOSEF - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDOLPH RICHARD - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
ROGOZEA JON GEM./RUM. I.R.70. 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
REICHARDT GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIBALCENKO IWAN SZER. 306 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
RÖSNER ERNST - - 1915-05-17 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RADOKICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROSSUM von THEODOR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RETZLAFF AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAWŁECZYN - FLDW. RUSS.I.R. 125 1915-04-14 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
RENNER GEORG - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUM EDUARD - - 1914-11-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAJPOLD JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROMANINKOW TROFIM GEM/ROSJA I.R.17 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RICHTER W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RZODETZKO FRANZ - - 1914-12-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
RADTKE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RONSCH KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ROTZ JOHANN RESERVIST RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ROHLES FOCKE - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REICHEL ADALBERT JG. K.U.K.F.J.B.1 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYCHLIK JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RYBARSKI LEONARD PORUCZNIK LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
ROHN...? FRITZ - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RAAB J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ROIBU JON GEM/RUMUNIA I. R. 26 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
REIHER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RISCHENKOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
RAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUTENBECK ALBERT PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RETZLAFF GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
ROKSKI J. - 38PP 1914-09-14 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
RIECHEL AUGUST - - 1916-08-10 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RÖDER GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIMITZ FRITZ - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
R? ALBERT FUSIL. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROMANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.111 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RIEDMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYGIEL ROBERT - - 1918-08-08 - Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAMMINGER AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RITTER RICHARD MUSKETIER J.R. 46/6K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REITH - ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
ROSSIG HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REINSBERGER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-18 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
REUTER WALTER MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
RAJEWSKI STANISŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RUDOLF PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
REITER J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ROLA EMILIAN GEM/ROSJA FEST.A.1 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
REIN FRIEDRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSNIEW JAN - 270 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889-05-12 - -
REINHARDT ALFRED - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
RASCHKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADACSI ANDRÁS SZAKASZVEZETŐ 9/5.HONV.GY.E. 1915-04-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENK(ELER?) ? - - 1918-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
RASCHE HEINRICH WEHRM. PREUSS. RES. I.R. 218 1914-12-09 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUSS THOM. - - 1914-11-19 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROHR ALBERT - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROHSA FRANZ - - 1914-09-07 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROSSNER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-11-20 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROMANOW MICHAEL GEM/ROSJA SCH.R.5 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RABE KURT - - 1915-05-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RINGER K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROGALSKI KONST. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RANOWSKI XAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÜDDENKLAU GUSTAV MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RAGUSE WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAASCH GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
REISINGER ISIDOR LST. INF. I.R. 30 1915-05-09 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEDEL AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYBARSKI LEONARD - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
REINCHE ADOLF - - 1917-07-18 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
RICHTER K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ROMAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
REISENAUER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSZKOW JAKUB SZER. 218 p.p. 1918-03-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
RIEDEL PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
RAU A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RANOW KARL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER MAX - - 1915-09-08 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
REHSE LEO UTFF. PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ROLLIK RICHARD E. RES. - 1917-07-29 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
ROSENBERG H. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUSCHIN KARL - - 1917-01-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RASZYK WIKTOR - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
ROMANOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.93 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RAULA OTTO - - 1914-09-01 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ROMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RITTNER IGNATZ - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAUTENSTEIN GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAHR KARL - - 1915-05-15 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RYSHOWSKI JOSEF KAN. FELD ART. R. 38 II ERS. BATL. 1914-11-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886-10-06 CULM -
REIM WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAASCH ROBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RIEDER KARL - K.U.K.J.R. 14 1915-05-22 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RESIK ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RAHE JOHANN ERS. RES. J.R. 78/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
RYCHLIKOWSKI ANTON - - 1916-08-11 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
RASEL FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ROMAN NICOLARE RUMUNIA I.R.?4 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RUDENKO GRIGORI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
REBSCH EMIL SOLDAT - 1918-09-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-13 - -
RECHACEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RATHMANN FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENKE ? - - 1918-02-04 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
ROMER JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
RING R. LTN. P.R.I.R. 5/219 1915-03-07 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSSMANIT A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROGOSCH JOHANN - - 1918-04-07 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RAUER ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RICHLY EMANUEL - - 1923-08-31 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RUMPLER EGIDIUS E.R.SCH. SCH.R. 3 1915-01-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHDE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖDER PAUL - - 1915-03-22 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RIEDEL RICHARD - - 1915-10-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-11-03 - -
ROJEK ADALBERT ZGSF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINELT FRANZ - - 1915-07-20 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RZITKY FRANZ - - 1916-07-01 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
REINOSCH STEPH. - - 1915-10-13 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RICHTARSKI JOS. FAHRER - 1918-10-15 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
RISCH RICHARD - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
ROSUDINOW SAFRAN GEM/ROSJA I.R.195 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RENNER JOSEF INFANTERIST SCH.B. 10 1914-10-26 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
RZĄDZKI C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RIESNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REITER BALTHASAR ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUCHO MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAYMOND LUDWIG - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RICHTER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROTHE WILHELM OSKAR RESERVIST 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-01-11 BOUCONVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-03-03 - -
REICHELT PAUL - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RUSCH ARNOLD - PREUSS.RES,INF.RGT.220 M.G.K. 1914-12-07 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHTER HUGO - - 1916-08-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
RODENHAGEN ARNOLD - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ROGOSCH STANISLAUS - - 1917-08-20 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RASZKA FRANCISZEK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RZEPPA FRANZ - - 1918-11-04 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1873-10-07 - -
RUS HEINRICH RES.FLDW. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSA MAXIM GEM/ROSJA I.R.52 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
ROLAND KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖSELER KARL - - 1918-03-31 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RUPPELT WILLI - - 1915-03-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-07-06 - -
ROMPAŁA VALENTIN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINSCH MAX - - 1914-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTHER JOS. - - 1915-03-26 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RYBCZYK VIKTOR - - 1914-09-08 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDEK PETER - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RENNER - FŰS. FR 11/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ROTARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
R??UME FRITZ - - 1916-12-09 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
RADORAN JANOS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RIND EMIL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIGHI ENZO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REPÁK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIECKERT GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIEDEL ARTHUR - - 1914-09-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REINSCH FRIEDRICH UOFZZ FUSS BAT ? 6 1919-09-01 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1878-10-24 LANDECK, SCHLESIEN -
ROTHE BRUNO - - 19??-11-25 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
RUTKOWSKI WLADISL. - PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
REIBNITZ von JOHANNES - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RASCH OTTO - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
REISCH PAUL - - 1915-12-17 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RASZCZUK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSANOW SAFRON RUSS. INF.REGT.211.15.KP. 1915-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RÖSCHI PAUL KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖSKE PAUL - - 1917-05-12 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RÖHRIG HEINR. MUSK. - 1914-10-12 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RUKOVECKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROSENBAUM SALOMON ZGSF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RŰEKER MAX - - 1918-10-06 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROK SIMON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
RZONSA ALEX. - - 1917-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RICHLER GERHARD FŰS. FR 35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ROTARU VASILE GEM./RUM. I.R.86 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RABYSZEW JAN I.R. 161 - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RAPA JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RÖSNER FRITZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RODEK JOSEF INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIMPLER JOSEF - - 1918-07-05 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RENTZSCH OTTO - - 1917-04-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
REPLEWICZ JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHMANN ADOLF LANDSTURMMANN - 1917-07-08 Stanislau (Galitzien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1878-05-20 - -
REINECKE GUSTAV GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
Ru? EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAHN WILL? OB[ER]G[E]FR[EITER] - 1918-07-27 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
RYBARCZYK JOHANN - - 1914-09-17 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REINSPERGER JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSCHIN AFANASI ROSJA JNF.REGT.2.2.KP 1915-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REITAROWSKI PAUL - - 1917-10-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
RUNGE RFRIEDR. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RUSCHEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROTTER ROBERT E.R.INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHER PAUL MUSK - 1919-10-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ROSTEK - WEHRM. - 1914-1918 - Rakowo Piskie II wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RZONSA VALENT. - - 1916-09-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUBEKEIL JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
ROMOSS ERICH ERS.RES. FR 2 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ROVERE BATTA GEM/WŁOCHY I.R.47 1919-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ROMANOW MICHAL INFANT. ISBORSKI I.R. 1915-02-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RISICH SIERGIEJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
REICHEL EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ROSENBERGER FRITZ VIZEFELDWEBEL PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIESENBERG JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖNSCH JOSEF - - 1919-04-19 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ROBEL FRITZ - ERS. RES. REG. 1 1918-08-31 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1882-01-06 - -
RFANCISZEK GEORG KPL. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDEL GUSTAV - - 1918-07-25 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RÖKEN HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RUBORZ KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RESCHKE GUST. - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
ROTHER EMANUEL - - 1917 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROZMITALSKI FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSCHLEWITZ KARL - SAN.TRANSP.KOMP.7 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSGARSKI AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RABE KARL GREN. - 1914-12-14 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ROZE R - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
RUSSKAFER H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAABKE KARL KR.FR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTH GUSTAV - - 1916-04-24 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
RFRINGS CHRISTIAN GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ROßMANN JOHANN UFFZ. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RYBCZYK JOS. - - 1917-03-11 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUMMELEIN FRIEDRICH ERS.RES. IR 2 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ROZSACHATI PIOTR GEM/ROSJA I.R.152 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
RYBAKOW MAKARY INFANT. I.R. 179 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
ROMANKO JOHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RADWANSKY JOHANN LT. D. R. - 1918-05-25 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
ROTHER FRITZ SERGT. PREUSS. INF. RGT. 58 1915 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RISTOW GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖSSLER ALFRED - - 1914-09-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RACKWITZ OTTO - - 1914 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RIECHERT GEORG MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINERT GUSTAV - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RYBORZ IGNAZ - - 1918-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RĘKOŚ J. - - 1916-09-18 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-05-19 Wijewo -
REICHERT JOSEF - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
ROSEA ILIE GEM/RUMUNIA I. R. 26 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROSSE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RATAJCZAK AN. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
RICHLING DAVID - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYBAK H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REIFFEBERG ARNOLD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJZAK STEFAN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADEWITZ WILHELM - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RADEMACHER HEINRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RINGMANN RICH. - - 1918-04-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RYPALLA BRUNO - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROGOLT GUSTAV - - 1915-09-25 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
RÜSING ANTON LDSTRM 6.LST.J..E.BATL 1915-09-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
RUBAN GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.251 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
REMMEL JOSEF FUSILIER M.G.2G.GR.R. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REIßMANN OTTO MUSK - 1918-04-24 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
REIN JOSEF JÄG. - 1918-09-28 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RUDOLF ERNEST ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RODENWALDT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REISE FRITZ - - 1915-07-30 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1891-05-09 - -
RISSMANN MAX - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ROGOZIŃSKI GEORG GFT. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITTER RICHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RASCHCZOK EMIL - - 1916-01-01 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RAINKA ANTONI - - 1915-02-11 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-07-21 - -
ROSKA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RIEDL JOHANN - - 1915-09-19 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
RATAJCZAK PI. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
RICHLING JULIUS - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYŚKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REISCHEL JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-23 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIDDLER OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUSCH PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RICHTER FRITZ - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ROMBERG FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
REIMANN MAX - - 1916-09-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
RETTMANN JULIUS - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Thauer -
REHBEIN EMIL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
RUD?OWSKI ANTON GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-0? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RICHTER ANTON LDST.INF. IR 28 1915-03-16 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REKUS PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REYMANN RICHARD LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEDEL RICHARD - - 1917-06-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RENSCHEL ARTHUR MUSK. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RÓŻAŃSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
RISSMANN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RÓZICKA FRANS AUSTRIA - 1915-08-29 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
RAUSCH ALBERT UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
REICHHENKE ERICH SANTA??-GEFREITER 3.ESK.ETRAIN.-ABT.6 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-06-03 - -
RUDNICKI MAREK - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ROCCHETTI DOMENICO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSA TOMA RUMÄN INF.REGT.12.11.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RATZKE HEINRICH UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT II, 10KP 1915-04-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ROSINKE GUSTAV MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROMAN WLADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 85 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
REMMER RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
RAD MICHAEL LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1915-05-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
REINSCH KARL - - 1917-08-10 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
RAUSCH FRIEDRICH HAUPTM. 5 BATT. WESTPR. FUSS. ART. RI 1914-10-18 - Zalesie Dolne wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński, ul. Partyzantów mazowieckie 1897-04-28 - -
REINTJES THEODOR WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUSCH GUSTAV - - 1918-09-15 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
ROBIDA KASPAR INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RÖSSLER ANTON SCH. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
RINALDI SAMUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEMER FRANZ PION. - 1915-01-24 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
ROJEK FRANCISZEK - - - - Pogwizdów wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
RUDAKOW TEODOR GEM/ROSJA I.R.12 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RING PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROMANIUK STEFAN INF. K.U.K.I.R.80 1915-05-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUDOLF FRITZ - - 1918-06-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RICHTERS KARL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RISSMANN B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RZITKY NIKODEM - - 1915-10-16 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RYBARCZYK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RZITTKA JOSEF - - 1917-11-26 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
ROSSI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSCHELA IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RENZ FRIEDR. - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 4KP 1917-09-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RIEMARSCH WENZEL SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER MARTIN INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-12 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAPOSAT FÜRUS JOH. INFANT. K.U.K. I.R. 31 / 7K 1915-04-13 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
REIPOLD WACŁAW LEG. POLN. LEG. I BRIG. - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
RUDOLFF FRIEDRICH MUSKETIER 8 KOMP. 1 OBERELS INF. REGT. NR 167 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
REIMANN RICHARD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RÖSS - GEFR. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RACKOW WILHELM RES. - 1914-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
RIACK ERICH GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RICHTER AUGUST RES.INF. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROMAN DANIELO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROHSBERG M. GEFR. 5. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RUDIK FEDOT GEM/ROSJA I. R. 232 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ROSNER MAX - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROMIK FRANCISZEK - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
ROTAR GYÖRGY - ÖST.UNG.SOLD. 1915-04-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RESCHER PAUL - - 1914-10-20 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIES WILHELM ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RÜLKE RICHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RICHLING DAWID - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYBAK ANDRZEJ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUSSIN ANTON - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RUBINGER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSIN MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUPPELT GUSTAV UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 46, 8K 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RUDECH WASYLI INF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RODMANN HERMANN OFFZ. STELLV. - 1915-10-02 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1872-09-20 - -
REIMANN HERMANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RADKE HANS GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEDEL PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
REUSCHENBACH THEOD. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROTZEK AUGUST - - 1921-06-27 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RUCKI PAUL LDST.INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RICKA HARALD - - 1917-03-29 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
ROŻAK PETER SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAITO JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
RUEZEWIEZ JOSEF RUSS. INF.REGT.65.10.KP. 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUSSEK ANTON - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RESPONDEK JOSEF STRASS.-BAU-AUFS. K.BAUAMT CZENST. 1916-03-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RACH PETER GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RZEZNIK STANISLAUS ERS.RES. P.R.I.R. 219 - - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHLING JULIUS - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RZEPKA JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RABSKOJ MAX - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAKOCZY ALOIS - - 1918-10-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RIEDL FRANZ JG. T.K.J.R. 1 - - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSS MANUIL GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RASCHDORF FRIEDR. LANDSTURMMANN LST.INF.BTL.GLATZ, 2KP 1914-09-16 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RISZAK PETER INF. IR 98 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖSLER GUSTAV LDSTM. - 1917-10-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1873-11-12 - -
RZEPA ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTCHOFEN Fhr. von OSWALD RITTERMEISTER 2 GARDE ULANEN R.G.T. 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSSEMANN WILHELM - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RÖSSING WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RADTKE WILHELM - - 1917-01-11 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RYTIR JOHANN FAHNR. IR 36 1914-12-24 - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAABE GUSTAV KANONIER JNF.MUN.KOLONN.53.XI.A.K. 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-23 - -
RICHTER ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
RUIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.99 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
REDSCHLAG MAX - - 1916-12-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
RZEPECKI ??SL. WEHRMANN ??INF.RGT 37, 9K ????-05-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ROSZOGS RUDOLF - K.UNG.L.I.R. 11 (M.KIR.11.HONV. GYAL.EZR.) - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADIG JOSEF - - 1915-01-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER AUGUST - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ROSENAU RICHARD FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
RUTKOWSKI ANTONI - - 1918-05-27 wzgórze Kemmelbeek-w prowincji Flandria Zachodnia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RISAKOW WASYLIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAKOCZY JOSEPH - - 1918-07-01 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RITZER JOSEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSSKICH DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.12 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RASZKA PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
RADIĆ MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSSIN PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
RAK THEODOR - - 1914-11-22 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RIEDL ALBERT KANONIER 7 MUN. K. XX A.K. 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ROTHMEIER JOSEF INF. I.R. 35 1015-05 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUPPERT WOLDEMAR - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ROWE KARL GEFR. - 1918-05-05 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
RAHN KONRAD - NACHN.ERS.?BTLG. 1918-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1900-09-30 - -
RIGO JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROTH JOSEF - - 1915-05-13 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1883-09-20 - -
RUJISTEANA JOAN GEM./RUM. I.R.59. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROTHER MAX - - 1915-07-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
RÖHR ALBIN WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 9KP 1915-04-20 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RETRAJSKI PETER SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEBOLD SIEGFRIED - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEGER FRANZ - - 1917-08-25 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RICHTHOFEN von SIEGFRIED FRH. - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RUNGE ALBERT FUS. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
RACLĘGA JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
RYTTER STANISŁAW - - 1916-05-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUSINOJ TORN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RASKIM MORDACHAI INF RUSS.I.R. 165 1914-12-11 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSSU TUDOR RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RASZKA PAWEŁ - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
RAHN ERNST RES. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANER FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RENNER ARWED - - 1914-08-26 LANGUYON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RADLOWACSKI VELEMIR - ÖST.UNG.SOLD. 1915-04-20 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RŰCKER HERM. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REIL - RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RAJTAR J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
REGAHL ERICH LEUTNANT D.RES. GREN.REGT.KÖNIG.FRIEDR.11 1917-08-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-08-01 - -
RETTENBACHER RUPERT LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RASZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUMPE JAN GEM/ROSJA I.R.26 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RICHTER HEINR.(ICH) - - 1917-02-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROTHE ROB.ARW. GEFREITER TR.KOL.TELEG.DIR. WOYRSCH 1915-05-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RENGERS GUSTAV MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROMMLER EMIL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RANISCH PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
REUSCHE JOHANNES - - 1918-07-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
RETZ JULJUS - - 1915-08-06 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RECK ARNOLD UTFF P.R.I.R.220 1914-12-10 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RZEPKA PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
RACIC ANTON RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
REHM IGNATZ WEHRM. BIR 13 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
RASTNER VINZENS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.72 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RICCI ETTORE SOLD. 42.FANT. 1918-08-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-23 - -
RESLER FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RATHIE GUSTAV GEFR. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-03 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REIPERT - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
RYGULSKI MARCIN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RAINHOLD MIRKE ? ? 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
REIM HEINRICH JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADOI AFIOM RUM. I.R.59.3.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUMETSCHOFER GEORG SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REHOHN K. SERW. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
RIPPIN EUGEN - - 1917-08-08 BEI FOCSANI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RADA MARTIN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAWLETTA KARL UNTEROFFIZIER MASCH. GEW. ZUG RES. INF. RGT 230 1914-12-20 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ROSENBERGER AUGUST - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIESINGER MICHAEL LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROTTER MAX - - 1918-09-28 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RELITZ ALFRED SZER. ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
RAVAZZOLO COSTANTINO SOLD. 163.FANT. 1917-12-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-22 - -
RESCHKE EUGEN - - 1914-11-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAICH JOHANN JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU GLIGORE RUM. I.R.72. 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RZEPKA EMIL - - 1915-08-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RATHMANN RICHARD - - 1918-07-16 FRANKREICH Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-02-03 - -
RÜBEL WILCHELM MUSKETIER J.R. 176/3K 1914-10-23 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
RADÜCHEL EMIL FÜS. - 1915-07-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
RECKLING RUDOLF GREN. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEGER JOHANN LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUSSIN JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
RICELLI NATALE SOLD. 68.FANT. 1918-07-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890 - -
RIEDTMAIER JOSEF INF. I.R. 3 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RUSSLAND FRIEDRICH WEHRM. 1.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUTZIENSKI ANTONI - SIB.JNF.REGT.35.16.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADES ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RÖMER ALFR. KRIEGS FREIW. 3 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RACHBAUER AUGUST SCH K.SCH.R.II 1914-12-30 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADOLESKO NICULAE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RYBAKOW ? OFFZ.D. RUSS. OFFIZIER D 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROTH UBO - - 1916-04-14 BEI VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
RESSEL SIGISMUND OBLTN. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDOLF JK - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
ROSCHE K. - 2 LDW. S. 1914-12-31 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
REISCH ALBERT KRIEGSFREIWILLIGER 1.KOMP.1.E.FUS.RGT.37 1916-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-02 - -
RAINER PETER LST. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUCKER FRANZ - - ????-03-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REALI MARIO SERG. 7.FANT. 1917-12-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-09-17 - -
RESENBERG GUSTAV - - 1914-10-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REITER HEINRICH JG. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RZEPKA PAUL - - 1915-06-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROSZAK LUDWIK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RONGE AUGUST - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
ROTH HUGO ERS. RESERVIST 1 K. JNF. REG. 321 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROSKE PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
RINKE HUGO - - 1917-07-09 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUSSOW ALEX - IR 241 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAB MICHAEL HUS H..R.13 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RYPALLA RICHARD - - 1914-11-30 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
RÖHRICH MICHAEL GFT. LDST.B. 20 (L.B.K-o 9) 1915-02-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RANK FRZ. - - 1916-11-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
ROSIN HEINRICH - - - - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
RYBIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 21 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RAETHER ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RUDOL JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
RENZ LEOPOLD INF K.K.LDST J.R. 21 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADOMITSCH ANFANAS GEM./SERB. I.R.12 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RYDZAŃ MARTIN INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1918-01-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RABE OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
ROßBACH FRITZ JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-01 WEIMAR -
ROIDL HUGO LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÓŻYCKI JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
RÖHN HERMANN GEFR. 5.ESKR. ULAN. REG.9 1915-01-21 - Maskulińskie wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROCZNIOK THOMAS LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.RES.JNF.RGT.22 1917-03-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-09-18 - -
RUŽIČKA FRANZ LST. I.R. 21 1915-03-16 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
REINELT FRZ. - - 1916-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RECCHIA ANDREA SOLD. 156.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-20 - -
RAGAN JANOS HUS. H.H.R. 5 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RITTER JOHANN - - 1917-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADEMACHER LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RUCIŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RADZIY IGN. - - 1915-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RUSZ THEOD. JNFANTERIST 4 K. K.U.K. J.R. 51 1915-03-19 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RUSZ BASILIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RACHOWSKI WASILI GEM/ROSJA I.R.5 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RABIARZ PETER INF K.K. L.I.R. 32 1916-05-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUPPRECHT EMIL - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RABANSKY ANDREAS JG. FJB 2 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADULY ANDREAS JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-02-11 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROZMANN VALENTIN ZGSF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROBASZKIEWICZ ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
RUBEŠ WRATISLAUS GFT.TIT.KPL. I.R. 28 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REIMANN PAUL - - 1914-11-21 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
RYPLIS ANDRE GEFR./RUSS. I.R.3 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ROJAHN WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RAUSCH FRITZ SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RACIOPPI FRANCESCO SOLD. 9.BERS. 1917-10-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
ROGOWSKI WACŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADOWANOWITSCH ZIWOIN SERB. I.R.6 1916-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ROBATSCHER IGNATZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REINERT OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
ROTBART MAKS JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-12-01 DUBRO,MRSBG. -
RADCHE HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ROGOS ADOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
ROTHER HEINRICH ART. MATT 3.MATROS.ART..ABT. 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-08-28 - -
RÁCZ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RASCHKE ARTUR - - 1918-07-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
RECH VITTORIO SOLD. 8.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-07-31 - -
RAMŠAK MATTHAUS LDST.INF. I.R. 87 1915.03.03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROGALL KARL - - 1914-11-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RATAJCZAK KASPER - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RYBCZYŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RZOTTKI JOH. - - 1914-12-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
ROSARIN JRONIN SZER. J. R. 2. 5 1915-03-28 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RÉTI FERENZ GFT. ÖRV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADA MARIN GEM./RUMÄN I.R.49 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
REHAK JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUDOLF R. - 3 K. LIR 101 1915-01-20 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
REMIŠ JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTKOLZ IGNATZ ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 7 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
REGENSBURGER ADOLF GFT I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROTMAN W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
RYCHNOWSKI JOHANN INF. I.R. 28 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RYSCHIKOW OSSIP GEM./RUSS. I.R.11 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RAKOW KARL - - 1918-07-15 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
RIGER ALLI SZER 3.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RAINERI ENRICO SOLD. 6.ALP. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
ROMANOWSKI STANISŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADTSCHENKO FOMA GEM/ROSJA I.R.110 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RUDL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RONER ZEFEL - - 1917-08-14 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
REIPER FRITZ - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RYCHLIKOWSKI RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RADESDORF KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUSSEK KARL KANONIER 2.REKR.DEP.E.FUSSARTL.RGT.6 1917-02-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-04-30 - -
RIGO JOSEF INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
REICHSTEIN BRUNO - - 1915-05-28 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REGINA GIROLAMA SOLD. 227.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
ROSCHINSKI KARL - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RĘKOŚ AUGUSTYN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RUMP BERNH. WEHRMANN 7. K. GARD. FÜS. R. 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
ROSEMANN ERNST - - 1915-06-05 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
RUDOLF G KRIEGSFREIW. 3 K. J E. BT, R, J. R. 10 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1898 - -
ROZENBERG MARTIN GFT. ÖRV. K.UNG.L.I.R. 23 (M. KIR. 23 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADENKOWITSCH RASCHA SERB. I.R.16 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RENNER JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RĄCZKA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
RICHTER TOBIAS SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RACZENKO WASS. RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-01-01 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ROTHLEITNER ANDREAS KPL I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROSENBERGER ALFRED - - 1914-10-07 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RADIL JOSEF JNFANT.  K.U.K.LST.J.R.30  1915-04-08 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RÖSNER RICH. - - 1915-03-08 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RAKOWSKI KAROL - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ROST ARTUR SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RAMPOLDI ENRICO SOLD. 215.FANT. 1918-04-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-02 - -
REITER JOHANN KORPORAL I.R. 59 1915-05-07 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.28 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RESCH JANKEL ICEK - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROHNER PAUL - - 1915-08-03 FESTUNG-LAZ. GLATZ. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RISCHEL HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RYDER C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA South Lancashire Regiment 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RIEMANN HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAAK GUST. LANDSTURM 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
RUSZ JROJAN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RENNER HERMANN - - 1915-01-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REITANO PASQUALE SOLD. 213.FANT. 1918-03-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-05-23 - -
ŘEPA KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RATSCH HERMANN GEFREITER  L.J.R.47,7K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
RUTA EDMUND - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RÖMISCH ERHARDT LEUTNANT D.RES. 3.K.RES.INF.REGT.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
RORSCHKE G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RUML JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 12 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.282 1916-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RINDLER PETER, PAUL SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RAHE G. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
RYDUCHA NIKOLAUS LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUNGE KARL LDSTM. 5. KOMP. LDSTM. INF. BATL. LAUBAN II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ROBEUSCHL LUDWIG INF. I.R.14 1915-05-07 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
RATHMANN HER. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RASCHKE JOSEPH - - 1914-09-23 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROLA F. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RÜPPERT PAUL MUSKETIER 1 K INF REG 146 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RANSEO GIOVANNI SOLD. 74.FANT. 1918-11-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
REDMER ALBERT - - 1916-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RÖHRICHT KONRAD JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROTHER WILHELM - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUTZKI FRANZ MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ROHSLER LUDWIG RESERVIST FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RAUPACH HERM. - - 1916-04-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RITTGARN KARL RES.GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROSENFELD EWALD - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
RAUSCH ALOIS LST. K.U.K. I.R. 80 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÖHRICHT WILLI - - 1916-02-02 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REINDERS WILHELM RES. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REVA IWAN RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROGUS FRANZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU PETRU GEM./RUM. I.R.45 1917-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RUTZEN OTTO PREUSS. RES.I.R.268 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REIMANN PAUL GEFR. - 1918-07-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REUTER BRUNO - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROLLER JULIUS HPTM. SCH.R. 1 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROESKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REICHERT OSWALD VIZZ. FELDW. I.R. 46 / 2K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RUNGE MAX ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RAFFL JOHANN INF. K.K.LDST.M.B.24/3 1915-02-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÖFFEL OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROMANI GIUSEPPE SOLD. 897.MITR. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-18 - -
REHAK FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAZDROGYN FIEDOR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-11-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROSTIK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAGOSEN WASSILI GEM./RUSS. I.R.211 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
REDIAZIG - - ? 1914-11-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie ? - -
RÖSTER WILHELM - - 1917-07-14 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAJDA LADISLAUS INF. I.R. 56 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RESKE OTTO - - 1918-09-1? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
REISNEHOFER JOHANN LDST.JG. FBJ 20 1915-03-29 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINER - UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
REMAMGARTNER FRANZ HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RADEMACHER RICHARD LDSTRM. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
ROVEDA CARLO SOLD. 39.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-02 - -
RUX FRIEDRICH FÜSILIER 9 K GREN GER 6 1914-11-24 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
ROSE WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROTHE WILLI - - 1918-08-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RIZBERG FRANZ RUSS. - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REISCH ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU SIMIONI GEM./RUM. I.R.62 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RAGO STEFAN HUS. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RATH ROBERT - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROŽMAN FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITTER P. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
REYHS JULIUS MUSKETIER R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RACZKOWSKI ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ROTH JOSEF ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-03-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RÖSLER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROMEI DOMENICO SOLD. 2.GRAN. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
RUSEMUS FRITZ - FJB 12 - - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUS NIKOLAJ RUSSE BASRK.JNF.R.15  1915-03-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RUMPF ALOIS INF. K.U.K. I.R. 47 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RESPAL - LANDSTURMM INF.BATL. WALDENBURG 3 KOMP. 19??-10-08 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 187?-02-02 - -
ROTHE WILHELM - - 1917-10-05 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-26 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RUSCH HERMANN V??LDW. - 1918-09-23 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
REIMANN ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
ROBINŠAK MARTIN LDST.KPL. IR 87 1915-04-28 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REKOWSKI M - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RACHELSBERGER PETER INF. I.R. 14 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUTKORSKY STANISL. UNTOFFZ. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RANK ERNST MUSKETIER 4 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
REHRING CHRISTIAN MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUDOLPH ?? - - 1915-01-08 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ROSANOW MISTRAFAN RUSS. - 1914-10-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIGAMONTI PIETRO SOLD. 79.FANT. 1918-07-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-02 - -
REITBÖCK MICHAEL SCH. K.K. K.SCH.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADUCANU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RECHMANN JOSEF KPL. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RICHTER BRUNO - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
REMUSS FERDINAND GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
REJC JOHANN E.R.INF. LDST.B.K. 27 1915-11-01 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROPELIUS A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KL. WICKERAU -
ROHR II HERMANN MUSKETIER I.R. 92 / 1K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RAJHER ISTVÁN HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-10-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUDOLPH ADOLF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RONCHINI FERRUCCIO SOLD. 128.FANT. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-02-08 - -
RIDLEY WENZEL JG. FJB 12 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
REHBERG GEORG MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RYGOL ADOLF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
ROTHE PAUL - - 1918-03-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUDY JOHANN INF. - 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIZZI CESARE JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADOSZEWICZ MILIVOJ INF. - 1914-10-13 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RICKERT OTTO - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1986-03-15 OUEDLLAHURG -
RADANOWIĆ TOMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHDE E - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RADION ALEX INF. I.R.129 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROTHWEILER ANTON ERS.RES. 5/208.R.I.R. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
RATKOWSKI W. MUSK. 8 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RANT FRANZ INF. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
REIHE EMIL LDSTRM.  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
RATA WALTER - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÓŻANIECKI JAN - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIVA GASPARE SOLD. I.CEN. 1918-06-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-24 - -
RUMETSHOFER JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADUKU BADEA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RAJPOLD WACŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-03-05 - -
ROMSCH HEINRICH - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROLF HERMANN GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RUTKOWSKI JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
RAJNER KARL LTN. - - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENIER FRANZ - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RUDOLPH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROSCI SALVATORE SOLD. 89.FANT. 1918-04-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-09 - -
RAUKE STEFAN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RÖMER ERNST RES. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RACZ MOSES - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RĚHAČEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RABAUSER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROTH LUDWIG KAN. K.U.K. F.H.B? 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ROEPER WILHELM - - 1915-11-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1889-01-11 TEI?ROW -
RZEPKO LUDWIG KPL. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROOCK ARNOLD - FELD. ARTL. REGT. 1 1914-11-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-08-04 - -
RAMHARTER FERDINAND KAN. F.H.R. 3 1915-01-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RECHTER ADOLF FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RICHARD FR. RES. 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RÖHR ARTUR MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-08-21 - -
RUSCHKE WILHELM GEFREITER  L.J.R.72.12K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
REICHELT GERHARDT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUNIAK JOHANN CYWIL - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIZZATO GIUSEPPE SOLD. 127.FANT. 1918-03-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-05-06 - -
REHBRUNNER JOHANN INF. I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADULESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RACZ JOHANN INF. I.R. 34 1914-10-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
RITTER GUSTAV - - 1914-09-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
REGENT ALOIS INF. IR 3 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
RIEGER PAUL - - 1916-02-20 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
REITER ALOIS LDST.INF. IR 59 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER JOHANNES - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RUHLIG EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROSETTI GIULIO SOLD. 20.FANT. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-10 - -
RATER JOSEF - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RAFFERT PAUL MUSK. - 1916-10-13 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROZTOČIL FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJDA BENO INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
REIMANN HERM. PREUSS. INF.RGT.58 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RÜDIGER OTTO - - 1925-01-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-11-24 SAGAN -
REITER MICHAEL INF. IR 27 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REISCHL FRIEDRICH INF. I.R. 14 1915-02-(24-26) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RENNER ROBERT - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RIECK FRITZ LEUTNANT 11 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RECK AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUSZKIN PETER RUSS. - 1914-11-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROCCA ALFONSO SOLD. 251.FANT. 1918-01-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-12-18 - -
REMER JOSEF RES.UL. REIT.SCH.R. 2 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSENSTEINER KARL INF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADULESCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.4 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RIDZAK ZJAVKE INF. I.R. 7 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 - -
RÖSLER MAX - - 1915-02-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUSSEK JOSEF RES.KPL. IR 100 1915-03-13 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADCWICZ KAZIMIERZ - - 1918-08-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ROTHER ROBERT - - 1919-01-05 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
ROHOSCHIN PHILIPP INF. IR 193 1915-03-24 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUTKOWSKI ADAM - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ROTHE ARTUR - - 1918-03-23 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
ROSSI ANGELO - - 1918-07-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
ROSSECK KARL GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REIDKO NIKOLAJ RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIEGER ALBRECHT KRIEGSFREIW. - 1915-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REMEC RUDOLF RES.KAN. FKR 28 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEPLER JOHANN INF. K.U.K.I.R.69 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADU NICULAJ GEM./RUM. I.R.48 1917-12-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROSE FRIEDR. PREUSS.RES. I.R.263 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RICHTSTEIG PAUL - - 1915-08-04 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REIH KARL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RIEDER FRANZ ANDRA JG. T.K.J.R. 4 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST I.R. 45 / 18K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RIWOLL JUL. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RICHTER OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROIK ALFONS MUSKET. - 1918-08-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ROLLE TEODORO SOLD. 10.R.TR. 1918-02-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-29 - -
ROLLER WILHELM LDST.INF. IR 98 1915-02-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RISCHANEK RICHARD LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.99.1K 1915-05-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RIZZOLI LUIGI CEL. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAGEENOWITSCH WASSILI GEM./RUSS. I.R.105 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ROTHENBURGER WILHELM - - 1918-10-02 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAUHUT PAUL UT.OFFZ. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGOTT ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RÓZEK ANTONI - - 1918-11-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
RATHMANN MAX - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROMANOW GRYGORIJ - - - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYBARSKI LEON (LEONARD) POR. 5 PP L.P. 1915-07-?? OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
RYMARUK WASYL INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÜCKER PAUL - - 1917-07-09 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROSSI GIUSEPPE SOLD. 213.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-04-22 - -
RENNER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ROCK MATHIAS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RANTSCHIK SAFRAN GEM/ROSJA I.R.503 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RYSZAWY ANTONI SZER. 1 P.P.POL.LEG. 1915-07-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RADLIŃSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
REICHE OSK. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RIEDLER FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINEGGER JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REGIER - UTFFZ. 11. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST J . R . 46 / 8 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROSZIPAILA MICHAEL CIV. KUTSCH. - 1915-01-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RZYTKI K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RIEPL ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAZU JON GEM./RUM. I.R.45 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RZERZACZ JULIUS MUSKET. - 1916-10-05 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
RÉCSI KAROLY - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RUMPEL FERDINAND ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISMAN JOND SZEREGOWY - 1915-03-02 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
RABAST ROBERT - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RUPP GIOVANNI LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROGOWSKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
REINSTADLER GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTKEGEL ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RICHTER I - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAINER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAPETI PAOLO GEM/WŁOCHY ARTL.R.70 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RAUSCH - - H.L.R 42 1915-08-28 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
REINHOLD RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RAIHING OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIBIKOW MIFORM - RUSS. SOLD. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUM JOHANN MUSK. - 1915-01-31 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REICHERT OSWALD VIZEFELDW. J . R . 46 / 2 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RUHNKE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUDER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-02-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROENISCH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RYBORZ ALEXANDER - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RIGO FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIMANN WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RITTER AUGUSTINUS ANDREAS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RADOMSKI ROMAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAICU MARIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RACZEK FRANCISZEK SZER. 1. P.P. POL. LEG. 1915-08-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1880-??-?? - -
REIMANN EMIL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REICH - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ROENSCH ALBRECHT - - 1915-07-13 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897-01-14 - -
REUVERS ANTON GFT. PREUSS.RES.I.R.8/220 1915-05-05 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTHER - - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSE WILHELM MUSKIETIER - 1915-05-28 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1894-01-10 - -
ROSENBERGER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUSCONI GIACOMO SOLD. 58.FANT. 1918-01-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
RAUCHENBACHER J. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASID DAWID GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ROSE ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RATH ANTON LDST.JG. TKJR 4 1915-03-19 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAZANOWSKI - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
RACHWAŁ FRANCISZEK - - 1914 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1877 - -
RESTTEN OTTO MUSKETIER - 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROSKE HERM. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1884-??-?? - -
RURAK DIONISI FAHNR.KAN. T.K.R. 11 2 B. 1914-11-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RONGE ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RUŻIČKA CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RAJNZAN JOHANN INF. I.R. 28 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAGER FRANZ K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-01-11 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAIESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.57. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RIEGER ANTONI WACHM. P.UŁ.POL.LEG. 1917-03-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
REMERS JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REICHHALTER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ROTER ERICH GEFR. - 1916-09-27 RIPONT Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
RADMACHER JOHANN ZGSF. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ROHDE FRITZ MUSKETIER - 1917-09-26 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ROSNER FRANZ - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
RUDOLPH R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAMMUN EMIL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
REBITCHEK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASTOIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RUDE ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RENNECKER AUGUST OFFZ. STELLV. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJSKI JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROHR II HERMANN MUSKETIER J . R . 92 / 1 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RANACHER JOSEF KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-05-04 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER REINHOLD JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUZYKI DEMETER INF. I.R. 80 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSINSKY ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RATIBOR u. CORVEY, Prinz von ALEXANDER - - 1915-03-07 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RABENFEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RIEDEL FRIEDRICH - - 1915-09-21 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RANKER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER KASPAR JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAILO KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 441 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RODASC MILIVOJ Dr P.R.PODPOR. 31 P.STRZ.B.ARM.AUST. 1914-09-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROMMEL WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RAJK JOSEF ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-11 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROGGE OTTO FÜS. - 1917-04-17 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
ROKOSZ STANISŁAW LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RINKE JOSEPH - - 1914-09-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RATAJAK ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
RADEK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
REISINGER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAT BERANT GEFR/ROSJA I. R. 120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
REAY J.L. 27888 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-11-17 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RETTMANN HEINRICH - - 1914-12-30 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RHEINHARDT PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSNER GUSTAV - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
RUDNICKI LESZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADON JAN PLUTONOWY 3 P.P. 1916-06-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RECHHALTER RUDOLF UT.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUNTE CHRISTIAN MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ROBESOIER ANGELUS SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
REMIORZ VIKTOR - - 1917-04-03 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RADKE HERRM. - - 1914-09-02 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RAICHSTEIN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RIEDEL JOSEF - - 1916-10-21 SOMME Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
RÄTTICH FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RANDELOWITSCH DRAGUTIN GEM/SERBIA I.R.14 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ROZUMEK JAN SZER. 13 P.P. 1916-05-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROTHER WILHELM - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REJEC FLORIAN JG. FJB 7 1914-12-12 - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
RÖSCHERT - MUSK. 1.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
REBITZER JOSEF RES. INF. K.U.K. I.R. 35 1914-12-13 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RITZKA KASPER - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RUCKERT JOS. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RATAJCZAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWSKIE OLĘDRY -
REBBERG AUGUST - - 1915-05-09 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
REITER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RATSCHITKI JOSEPH GEM/ROSJA I.R.251 1919-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
REMNANT P.W. LIEUTENANT ROYAL ARMY SERVICE CORPS. 1920-12-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ROHRBACH FRANZ - - 1915-01-21 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHR HUBERT KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSSMULLER TH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RINDERER JOSEF ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAGEBACH FRANZ KRIEGSFRW. RES. INF. RGT. 228 1914-10-29 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROMANOW SPIRIDON UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-02-02 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RIEMER IGNATZ - - 1915-07-10 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1918-04-17 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
REICHSTEIN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ROHR OTTO - - 1914-11-21 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
REFLE JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIENERTHALER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-03) - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RANTA OCTAVIAN GEM./RUM. I.R.30 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RUTKOWSKI BOLESŁAW KAPITAN 3.P.P.POL.LEG. 1916-07-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RUTA STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
RADANT ERICH VIZEFELDW. 7. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RITTNAUER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-11 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ROSE FRITZ - - 1915-05-05 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROJAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
RADLER P. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
REVOLTI LUIGI O. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAUTA JORDACHE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RECHERT hERMANN OBERJAGER - 1914 - Przecznica wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie 1892-02-06 - -
ROTTMANN [HEINRICH] ALFRED INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROPA WOJCIECH KUTSCHER GENIEDIREKTION KRAKAU 1915-08-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1896 LUCZANOWICE -
REMBOLD KARL LEUTNANT Fuss. Rgt 122/6 1915-08-29 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RITTGASSER FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REHRA BERNHARD - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
RUPPRECHUT JOHANN INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie -