Nazwisk w bazie na literę R: 3079

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
RUDA WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RADA MARIN GEM./RUMÄN I.R.49 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ROUČKA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEPENAU ARNOLD MUSK. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SANDESNEBEN, SCHLESWIG -
REIMANN HERMANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RADTKE WILHELM - - 1917-01-11 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RADNER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROBASZKIEWICZ ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
REGAHL ERICH LEUTNANT D.RES. GREN.REGT.KÖNIG.FRIEDR.11 1917-08-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-08-01 - -
RYSCHIKOW OSSIP GEM./RUSS. I.R.11 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROUS RAIMUND LTN. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RAVA ARTIBANO SOLD. 849.MITR. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-22 - -
RASZKA JAN - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1885 - -
RUSSEK ANTON - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REINERT OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
RADIG JOSEF - - 1915-01-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RUTTIN SIEGFRIED INF. IR 100 1915-03-22 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIPER FRITZ - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RUDAKOW NIKOLAI IWANOWICZ INF. - 1915-05-(02-03) - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUHNKE RICHARD FÜSILIER - 1916-07-11 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
ROSENFELD EWALD - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
REBIĆ PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RZEPKA JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUSSKICH DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.12 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REJIC LEOPOLD LDST.INF. IR 87 1915-04-08 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJCZAK KASPER - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RAJS FRANCISZEK - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
RADENKOWITSCH RASCHA SERB. I.R.16 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RALIŠ JOHANN INF. IR 98 1915-03-01 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÜMPEL FRDR. FUS. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIRCHBOITZEN, FALLINGBOSTEL -
RZEPA ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
ROWE KARL GEFR. - 1918-05-05 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
REISINGER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTMAN W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
REICHHENKE ERICH SANTA??-GEFREITER 3.ESK.ETRAIN.-ABT.6 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-06-03 - -
RÖSNER RICH. - - 1915-03-08 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RUPRET VINZENZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANIK JOHANN INF. I.R. 68 1915 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RE VITTORIO SOLD. 34.ART. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-01 - -
REIMANN FRIEDRICH - - 1916-03-31 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
REDSCHLAG MAX - - 1916-12-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
RONER ZEFEL - - 1917-08-14 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RIEGER FRANZ - - 1917-08-25 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RADECKI ALBERT WEHRM. PRIR 46 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RISCHEL HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RAAB GEORG PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÜSH KARL KAN. - 1916-07-07 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTENDORF -
ROSYPAL JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RUTKOWSKI ANTONI - - 1918-05-27 wzgórze Kemmelbeek-w prowincji Flandria Zachodnia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUSSU TUDOR RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADANOVIĆ MILA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RĘKOŚ AUGUSTYN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RUDOL FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
REUNER GUSTAV UNTEROFFIZIER 1 KOMP. INFR. REGT. 47 1918-09-12 - Klecza II wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie 1895-02-21 - -
RADIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.282 1916-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RIEDER ANTON OFFZ.D./AUSTR.-WĘG. - - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RABDAMALENKO GEBDEKAIM SZER. - 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAK THEODOR - - 1914-11-22 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RAJTAR J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
RIEDER ALOIS INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISCH ALBERT KRIEGSFREIWILLIGER 1.KOMP.1.E.FUS.RGT.37 1916-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-02 - -
RASCHKE JOSEPH - - 1914-09-23 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAZIM - INF. I.R. 68 1915 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROTH JOSEF - - 1915-05-13 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1883-09-20 - -
REBOANI ATTILIO CAP. MAGG. 148.FANT. 1918-12-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-26 - -
ROZMAN MATHIAS SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHER MAX - - 1915-07-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
RANISCH PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
RÖH JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-01-18 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSCHER JOHANN LDST. INF. K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RICHTHOFEN von SIEGFRIED FRH. - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RULLA WASILI ALEXEJEWICZ LT. RUSS.I.R. 168 M.G.A. 1915-01-28 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYŠANEK EGYD JG. K.K.LIR.16 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RYTTER STANISŁAW - - 1916-05-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUSU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.72 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RAPACZ SIMON ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDOL TOMASZ - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
RAABE HEINRICH - - 1917-08-20 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
RANER FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RADO KONSTANTIN SZER. 61 p.p. 1917-05-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RENNER ARWED - - 1914-08-26 LANGUYON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIEDEL RICHARD - - 1917-06-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RÓŻAŃSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
REDL JOHANN INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROCZNIOK THOMAS LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.RES.JNF.RGT.22 1917-03-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-09-18 - -
REJLAN FIODOR INF. - 1916-02-11 - Rudka (nr 213) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUSA TOMA RUMÄN INF.REGT.12.11.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAMBOUŠEK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER HEINR.(ICH) - - 1917-02-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RIEGER EMANUEL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
REMMER RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
RANKE JOHANN INF. I.R. 56 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADIC GJUPO JAGER F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
REUSCHE JOHANNES - - 1918-07-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
RUSCH GUSTAV - - 1918-09-15 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
RAINSTADLER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RZEPKA PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
RICKA HARALD - - 1917-03-29 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
RUTZIENSKI ANTONI - SIB.JNF.REGT.35.16.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REINDL NIKOLAUS RES.INF. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYBARCZYK VALENTIN ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RADAMONDO CARLO SOLD. 7.ALP. 1918-01-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-09-12 - -
RADISCH KURT - - 1915-05-03 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
REKUS PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RIPPIN EUGEN - - 1917-08-08 BEI FOCSANI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RUDOLF FRITZ - - 1918-06-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
R? KARL ERS. RES. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RUDOLF JK - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
ROHRHÖFER HEINRICH INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REDIETZS ERNST GRF. RES. - 1915-03-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
ROTHER HEINRICH ART. MATT 3.MATROS.ART..ABT. 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-08-28 - -
RYBAŁKA ANTON - RUSS.I.R. 176 1915 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
RUDNICKI MAREK - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUSCHELA IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RATH LUDWIG LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RZEPKA EMIL - - 1915-08-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RONCZKOWSKI? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
ROSKE PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
ROHATSCH ERNST E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-03-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH ANTON LDST. JAG. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
REINSCH KARL - - 1917-08-10 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
RACKOW WILHELM RES. - 1914-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
REZNIK ISAAK INF. - - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSSIN JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
RAABE GUSTAV KANONIER JNF.MUN.KOLONN.53.XI.A.K. 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-23 - -
RYBIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 21 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
REITMAYER PETER GFT. IR 27 1915-01-25(-31) - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITHOFER JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RAIOLA FRANCESCO SOLD. I.ART. 1918-02-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
RACZECK von KARL KRAFT - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RING PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROTH UBO - - 1916-04-14 BEI VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RESCHER PAUL - - 1914-10-20 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIEMER RICHARD GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RÓŻYCKI JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
RYMAK FEDOR INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSSEK KARL KANONIER 2.REKR.DEP.E.FUSSARTL.RGT.6 1917-02-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-04-30 - -
RADACK ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RYBARCZYK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUSIN MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ROIKO FRANZ ROBERT L.GFT.TIT.KPL. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RZEPKA PAUL - - 1915-06-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUDA JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RACHOWSKI WASILI GEM/ROSJA I.R.5 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUTA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUNDSTEIN ADOLF INF. L.J.R. 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
REIPOLD WACŁAW LEG. POLN. LEG. I BRIG. - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
ROTZEK AUGUST - - 1921-06-27 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RÖGGLA JOSEF V. JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYPALLA RICHARD - - 1914-11-30 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
RAHN KONRAD - NACHN.ERS.?BTLG. 1918-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1900-09-30 - -
RYPLIS ANDRE GEFR./RUSS. I.R.3 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RIČANEK PETR SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RESCHUCHA JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RANIERI ANTONIO SOTTUFF. 68.FANT. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-01 - -
ROON von WALDEMAR - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROSNER MAX - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RABE OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
ROGOWSKI RICH. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADCHE HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RONZO JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEBE WILLI GREN. - 1918-07-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
RAAK GUST. LANDSTURM 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
RADUKA STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RYBAK ANDRZEJ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUSS MANUIL GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
REIBERT KARL LDST.INF. IR 90 1915-05-03 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADEMACHER LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RATAJCZIK PETER RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RONGE AUGUST - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
RUDOLF R. - 3 K. LIR 101 1915-01-20 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
RUSSEGGER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTHWEILER ANTON ERS.RES. 5/208.R.I.R. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
RUNGE KARL LDSTM. 5. KOMP. LDSTM. INF. BATL. LAUBAN II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
REICHELT GERHARDT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REMEC ANTON SCH. K.K. SCH.R. 27 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REICHEL ADALBERT JG. K.U.K.F.J.B.1 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROMANELLI GIOVANNI SOLD. 31.FANT. 1918-06-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-09 - -
REINECKE - OBERJÄG. GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
ROJAHN WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RICHTER BRUNO - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RADTSCHENKO FOMA GEM/ROSJA I.R.110 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ROHLIČEK FRANZ LDST.JG. FJB 12 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
RIESER MATHIAS GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RISCHENKOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
RYBARSKI LEON (LEONARD) POR. 5 PP L.P. 1915-07-?? OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
ROKSKI J. - 38PP 1914-09-14 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
ROGOS ADOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
REICHSTEIN BRUNO - - 1915-05-28 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RADSCHAF KARL - - 1914-12-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAMSAUER RUPERT OBJG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RACZ MOSES - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RICCIAROLI ALFREDO - - 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-02-29 - -
RADU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RAUCH MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADZIY IGN. - - 1915-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RĄCZKA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
RAPPOLD FRANZ UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RECHTER ADOLF FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RAWLETTA KARL UNTEROFFIZIER MASCH. GEW. ZUG RES. INF. RGT 230 1914-12-20 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
RICHTER MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RIGONAT FERNUNGILET SCH. K.K. SCH.R. 27 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REINSBERGER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-18 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ROMANNI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-13 - -
RICHTER - K.FRW. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RAKOW KARL - - 1918-07-15 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
ROMSCH HEINRICH - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.28 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RÖSSNER JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADCWICZ KAZIMIERZ - - 1918-08-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
RIZZOLI LIBARIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSNIEW JAN - 270 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889-05-12 - -
REINER - UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RASCHE HEINRICH WEHRM. PREUSS. RES. I.R. 218 1914-12-09 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
RYCHLIKOWSKI RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RENNER HERMANN - - 1915-01-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RAUTENBERG GUSTAV - - 1918-05-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REICHEL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RATER JOSEF - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RICHERI MICHELE SOLD. 14.BERS. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
RADU NICULAJ GEM./RUM. I.R.48 1917-12-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
REH OTTO ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RABE KURT - - 1915-05-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RZOTTKI JOH. - - 1914-12-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RAHE G. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
RAUTSCHER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RACZKOWSKI ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RICHTER OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REISINGER ISIDOR LST. INF. I.R. 30 1915-05-09 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSENBERGER ALFRED - - 1914-10-07 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RONCHI GIUSEPPE SOLD. 213.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-04-22 - -
RIEDEL - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
ROSSI ALOIS LDST.INF. IR 47 1915-03-22 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAKOWSKI KAROL - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RADU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUFFING EUGEN V.FLDW. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSZKOW JAKUB SZER. 218 p.p. 1918-03-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
ROHNER PAUL - - 1915-08-03 FESTUNG-LAZ. GLATZ. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
REKOWSKI M - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
ROHSLER LUDWIG RESERVIST FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REICH FELIX ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REHSE LEO UTFF. PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RYDER C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA South Lancashire Regiment 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RÖHRICHT WILLI - - 1916-02-02 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REISSIGL JAKOB LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RISIO LAURENZIO - - 1918-05-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 189?-01-26 - -
RUTA EDMUND - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RAULA OTTO - - 1914-09-01 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ROSEMANN ERNST - - 1915-06-05 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
RADOI AFIOM RUM. I.R.59.3.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RÖSEL FRIDOLIN RES.FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REHOHN K. SERW. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
REICHL JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RIEDER KARL - K.U.K.J.R. 14 1915-05-22 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RATHMANN HER. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTTER MAX - - 1918-09-28 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RÖSSLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RUSCH JOHANN ZGSF.TIT.OBJG. TKJR 3 1915-04-03 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROLA F. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RECCHIA ANGELO SOLD. 222.FANT. 1918-03-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-06-09 - -
RADU GLIGORE RUM. I.R.72. 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADLBECK OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDENKO GRIGORI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ROTHER WILHELM - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RADÜCHEL EMIL FÜS. - 1915-07-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
RICHTER GEORG PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAUPACH HERM. - - 1916-04-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RADULY ANDREAS JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-02-11 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROTHE WILLI - - 1918-08-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RIBOSEN JOSEF INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
RING R. LTN. P.R.I.R. 5/219 1915-03-07 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIVALDO GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-27 - -
RYGULSKI MARCIN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RORSCHKE G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RADOLESKO NICULAE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RAMPMEIER GUSTAV INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITTER P. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
REISINGER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAJCHIS NAPOLEON - - 1918-12-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RENIER FRANZ - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RZEPIELA FRANZ OBLT. K.K.LDST.J.R. 31 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSENBERGER AUGUST - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUCKER FRANZ - - ????-03-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REICH KARL LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REDIAZIG - - ? 1914-11-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie ? - -
REGALDO ANDREA SOLD. 49.FANT 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-11-04 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RAINER AUGUST LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATHMANN RICHARD - - 1918-07-16 FRANKREICH Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-02-03 - -
RINKE HUGO - - 1917-07-09 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEDER LUDWIG K.SCH. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADEMACHER RICHARD LDSTRM. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
ROTKOLZ IGNATZ ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 7 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
RUDOLPH ?? - - 1915-01-08 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REINER KOSMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-27 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ROBUSTELLI ENRICO SOLD. 9.BERS. 1918-04-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-07 - -
RADES ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
REUTER BRUNO - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADOMITSCH ANFANAS GEM./SERB. I.R.12 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RENK LUDWIG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROPELIUS A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KL. WICKERAU -
REKLA SILVIO ROM. JG. K.U.K.T.TK.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAMZOW PAWEŁ SZER. - 1917-05-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RICHTER JOHANNES - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RISTANOVIČ NOVIČA INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSCHE K. - 2 LDW. S. 1914-12-31 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
REINELT FRZ. - - 1916-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYSY GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borken -
RITTER LUDWIG LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RESPAL - LANDSTURMM INF.BATL. WALDENBURG 3 KOMP. 19??-10-08 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 187?-02-02 - -
REINA SALVATORE SOLD. 220.FANT. 1918-02-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-30 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RALSER DANIEL JG. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGER JULIUS - - 1917 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
RUPPRECHT EMIL - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RITZBERGER LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUTKORSKY STANISL. UNTOFFZ. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RACZENKO WASS. RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-01-01 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RATA WALTER - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REICHELT JOSEF ERNST OB. JG. K.U.K. F.J.B. 2 1914-11-19 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REITER JOHANN UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-03-31 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROCCO GIUSEPPE SOLD. 90.FANT. 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-10 - -
RAETHER ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RATH ROBERT - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RADOWANOWITSCH ZIWOIN SERB. I.R.6 1916-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RHEIN HEINER GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUTKOWSKI JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
RIEDLER NIKOLAUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIBALCENKO IWAN SZER. 306 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
RUTKOWSKI ADAM - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RAWŁECZYN - FLDW. RUSS.I.R. 125 1915-04-14 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÖHN HERMANN GEFR. 5.ESKR. ULAN. REG.9 1915-01-21 - Maskulińskie wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RASCHKE ARTUR - - 1918-07-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
REINANN AUG. - - 1917-07-22 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
ROSWADOWSKIJ IWAN INF. - - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYGOL ADOLF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RESCA BERBARDO SOLD. 67.FANT. 1918-11-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-20 - -
RAILO KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 441 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RATH OSTROV SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RABYSZEW JAN I.R. 161 - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
ROTHE WILHELM - - 1917-10-05 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROEPER WILHELM - - 1915-11-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1889-01-11 TEI?ROW -
RITZER JOSEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROHDE FRITZ MUSKETIER - 1917-09-26 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
REIFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REINECKE GUSTAV GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ROSINA K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
ROIL FRIEDRICH - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RÓŻANIECKI JAN - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROSE ARTUR - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADULESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROSE BERNH. VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDNICKI LESZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIGO JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
REITAROWSKI PAUL - - 1917-10-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
REHRA BERNHARD - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
RUHLIG EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUDDIGKEIT EDUARD RES. 8 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-09 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RABENFEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ROSSO GIOVANNI SOLD. 7.ART.F 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-05-17 - -
RANDELOWITSCH DRAGUTIN GEM/SERBIA I.R.14 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
REISS IGNATZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROMANOW MICHAL INFANT. ISBORSKI I.R. 1915-02-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
ROTHE PAUL - - 1918-03-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÜDIGER OTTO - - 1925-01-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-11-24 SAGAN -
RASKIM MORDACHAI INF RUSS.I.R. 165 1914-12-11 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RINKE JOSEPH - - 1914-09-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROESKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUCKERT JOS. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROSIN - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RÖKEN HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RITZKA AUGUST - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RUHNAU FRANZ - - 1915-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RUNIAK JOHANN CYWIL - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUDE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADULESCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.4 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RÖSSLER PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RETTENBACHER RUPERT LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RABE KARL GREN. - 1914-12-14 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ROGOWSKI JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - JENDREYKEN -
RFRINGS CHRISTIAN GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RIEGER PAUL - - 1916-02-20 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
ROTHE ARTUR - - 1918-03-23 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RINGSMUTH JOSEF RES.ZUGSF.  K.U.K.J.B.10. 3K 1915-03-13 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RAICHSTEIN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RULTO ANTONIO SOLD. 214.FANT. 1918-01-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
RANTA OCTAVIAN GEM./RUM. I.R.30 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RAAB PAUL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYBAKOW MAKARY INFANT. I.R. 179 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RICHTSTEIG PAUL - - 1915-08-04 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RASTNER VINZENS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUHNKE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RENNER ROBERT - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RUDOF KUR ERS. RES.  L.J.R.133,11K.  1915-05-22 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
REMUS W. KRGSFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
RUSZKIN PETER RUSS. - 1914-11-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RAGEENOWITSCH WASSILI GEM./RUSS. I.R.105 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RUCHWARTER STEFAN JG. T.K.J.R. 1 1915-03-22 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJCZAK AN. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
RITTER GUSTAV - - 1914-09-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROENSCH ALBRECHT - - 1915-07-13 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897-01-14 - -
RÓZEK ANTONI - - 1918-11-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ROCCHETTI DOMENICO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADEMACHER HEINRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROTHER ROBERT - - 1919-01-05 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
RÜCKER PAUL - - 1917-07-09 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RÖMER JOSEF MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADTKE OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
REHBERG GUSTAV - - 1915-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REIDKO NIKOLAJ RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REMMEL JOSEF FUSILIER M.G.2G.GR.R. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RAFFERT PAUL MUSK. - 1916-10-13 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADU PETRU GEM./RUM. I.R.45 1917-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
REINHARDT RICHARD GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIMANN PAUL GEFR. - 1918-07-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RINALDI SAMUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSKE HERM. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1884-??-?? - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST I.R. 45 / 18K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RÖFFEL OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RATZLAFF WILLHELM RES. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ROIK ALFONS MUSKET. - 1918-08-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ROSA PASQUALE SOLD. 30.FANT. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
RAGOSEN WASSILI GEM./RUSS. I.R.211 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RUILE ANDREAS ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJCZAK PI. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
RÖSLER MAX - - 1915-02-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RESKE OTTO - - 1918-09-1? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ROSSI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RATHMANN MAX - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHDE E - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROMBERG FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RUSIN JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
RESCHKE KURT - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REVA IWAN RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIEGER ALBRECHT KRIEGSFREIW. - 1915-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADU SIMIONI GEM./RUM. I.R.62 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
REISSER MAX ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUM JOHANN MUSK. - 1915-01-31 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROMAN DANIELO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÖDER PAUL - - 1915-03-22 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RICHTER REINHOLD JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REICHERT OSWALD VIZZ. FELDW. I.R. 46 / 2K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RÖSLER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUKOWSKI JOZEF KAN.  SCH.H.DIV.1,II  1915-03-26 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
RZERZACZ JULIUS MUSKET. - 1916-10-05 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
ROSCINI FRANCESCO SOLD. 223.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-01-26 - -
RAICU MARIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUPPRECHT JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENNER JOSEF INFANTERIST SCH.B. 10 1914-10-26 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
ROTHENBURGER WILHELM - - 1918-10-02 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
REIMANN ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RUBINGER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROOCK ARNOLD - FELD. ARTL. REGT. 1 1914-11-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-08-04 - -
ROSE WILHELM MUSKIETIER - 1915-05-28 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1894-01-10 - -
RATZBURG FRITZ MUSK. 8 KOMP. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Liski I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RUSCH ARNOLD - PREUSS.RES,INF.RGT.220 M.G.K. 1914-12-07 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RYMARCZYK FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
RIEMANN FRIEDRICH - - 1917-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RIZBERG FRANZ RUSS. - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REICHE OSK. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADUCANU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ŘEZNIČEK FRIEDRICH JG. F.J.B. 12 1915-12-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RACHWAŁ FRANCISZEK - - 1914 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1877 - -
ROŻAK PETER SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÖSELER KARL - - 1918-03-31 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RUNTE CHRISTIAN MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REYHS JULIUS MUSKETIER R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RUDOLPH ADOLF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REIMANN FRZ. - - 1918-09-03 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REICHERT ADALBERT LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
ROSSATO GILIO SOLD. 176.FANT. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-03-28 - -
RAIESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.57. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RUSCHIN WILHELM ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
R??UME FRITZ - - 1916-12-09 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
RÖSTER WILHELM - - 1917-07-14 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICKERT OTTO - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1986-03-15 OUEDLLAHURG -
RIEDL FRANZ JG. T.K.J.R. 1 - - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTHER - - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAHE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ROSNER FRANZ - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
RIEKE HERMANN - 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-13 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RUTKOWSKI WLADISL. - PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
REBBERG WILHELM - - 1918-06-09 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ROGALL JOSEF - - 1915-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROSANOW MISTRAFAN RUSS. - 1914-10-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REINHOLD RICHARD - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADUKU BADEA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RITZLER LUDWIG INF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJSKI JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÖSKE PAUL - - 1917-05-12 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RAGEBACH FRANZ KRIEGSFRW. RES. INF. RGT. 228 1914-10-29 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROHR II HERMANN MUSKETIER I.R. 92 / 1K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RUDOLPH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RIETZ JOS. - - - - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
RONGE ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
ROSSI FRANCESCO SOLD. 8.ALP. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
RADÜGE ALB[ERT] - - 1916-06-04 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RITTER AUGUSTINUS ANDREAS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ROMMEL WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RIGO JOSEF INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RADANT ERICH VIZEFELDW. 7. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER FRIEDRICH JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
REUSCHENBACH THEOD. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROSCA KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RUDAT EDUARD RES. RES. HUS. REGT. 1 1914-08-20 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RUDOLPH R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RÖMER ALFR. KRIEGS FREIW. 3 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
REINERT E. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RAT BERANT GEFR/ROSJA I. R. 120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
REIMANN BRUNO INF. IR 18 1915-04-13 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖMISCH EMIL UFFZ. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
ROTHLEITNER ANDREAS KPL I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAATZ WILHELM MUSK. - 1917-06-03 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
RAUTENBERG AUGUST RES. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-03-31 - -
RZEZNIK STANISLAUS ERS.RES. P.R.I.R. 219 - - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROHR II HERMANN MUSKETIER J . R . 92 / 1 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RAHS GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROY JOHANN - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
RZEZNIK FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
ROCZNIK WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
REIKAN ANDREI GEM./RUSS I.R.11 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ROSZAK LUDWIK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ROCHETTE ANDRE - 4E REGIMENT D'INFANTERIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RUŻIČKA CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ROTHER WILHELM - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RUSZ JROJAN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
REGIER - UTFFZ. 11. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ROICK EDUARD JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RÖSSING WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUGULLA WILHELM SZEREG.ARMII NIEMIECKIEJ 51 BTL.REZ. 1915-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RATAJAK ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
RELIN? ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RATSCHITKI JOSEPH GEM/ROSJA I.R.251 1919-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RÖSEL KARL LDST.INF. IR 18 1915-03-19 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADÜCHEL FERDINAND GEFR. - 1921-01-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ROBEUSCHL LUDWIG INF. I.R.14 1915-05-07 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAATZ HERMANN GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RUDERT OTTO GREN. 3 KP. GREN. RGT. 5 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-12-30 - -
RADON JAN PLUTONOWY 3 P.P. 1916-06-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RECK GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN ROBERT - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
R? ERICH - RES. INF. REG. 135? 1917-10-22 POD GHELUVELT Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1891-11-05 - -
ROTKEGEL WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RELOFF SIMION RUSS. INF.REGT.137.14.KP. 1915-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUCIŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RATAJCZAK ANTONI SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
RIEDEL FRIEDRICH - - 1915-09-21 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RUTA STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
RAUSCH ALOIS LST. K.U.K. I.R. 80 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RIESA EDUARD MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RITZKA KASPER - - 1916 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RABUS JAN - - 1915-03-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
RAUDONAT RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RATAJCZAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWSKIE OLĘDRY -
RAUSCH FRITZ SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RAUTA JORDACHE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RADMANN ANTE LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADTKE ALBERT LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RETTMANN HEINRICH - - 1914-12-30 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
R???LKE H. MUSK. 8 / ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RIESINGER MICHAEL LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROSSMULLER TH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ROSSA JOHANN - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
RASKA JOSEF JNF. K.U.K. J.R. 54 1914-12-16 - Niegowonice wieś, gm. Łazy, pow. zawierciański śląskie - - -
RURAK JOHANN FUHRM.  - - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
REICHSTEIN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RYBCZYŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ROSZAK ANTONI SZEREG. - 1919-06-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
RIEDEL JOSEF - - 1916-10-21 SOMME Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
RANTSCHIK SAFRAN GEM/ROSJA I.R.503 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RUŽIČKA JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADLIŃSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RIEGER JOHANN LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROGGE FRANZ MUSK. 3. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
REIL - RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROSE FRITZ - - 1915-05-05 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROHLAND FRANZ ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROJAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
RIGER ALLI SZER 3.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RYBARZ FRANCISZEK - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RAZU JON GEM./RUM. I.R.45 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ROTMEIER FERDINAND EMANUEL SCH. SCH.R. 7 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REECK C. - - 1917-08-13 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ROHRBACH FRANZ - - 1915-01-21 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RABAST ROBERT - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RAINER PETER LST. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
REMBOLD KARL LEUTNANT Fuss. Rgt 122/6 1915-08-29 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ROTER ERICH GEFR. - 1916-09-27 RIPONT Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
RADZEY WILHELM - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
RECK ARNOLD UTFF P.R.I.R.220 1914-12-10 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RADU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-03-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ROTEA ZACHARIAS JNFANT.  KU.K.J.R.64  1915-05-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RENNER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUMP BERNH. WEHRMANN 7. K. GARD. FÜS. R. 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
ROHR OTTO - - 1914-11-21 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
RAPETI PAOLO GEM/WŁOCHY ARTL.R.70 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RICHTER JULIUS MUSK. PRIR 46 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROŻNIEWSKI WACŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RAB MICHAEL HUS H..R.13 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RIESCHMILLER RUDOLF GRENADIER 1.G.GR.R.6K. 1915-08-03 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RÜNGER FRIEDRICH VZFLDW. 4. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RENSCHEL ARTHUR MUSK. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST J . R . 46 / 8 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROENISCH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RINCKE FRIEDRICH UNTFFZ. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROSZYK WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
ROST ARTUR SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
REMIORZ LUDWIG - - ]1918-10-06 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
REBALKO STEPAN RUSS. INF.REGT.284.1.KP. 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUBBERT RUDOLF LTN. D. R. - 1915-05-22 OSTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
RECHERT hERMANN OBERJAGER - 1914 - Przecznica wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie 1892-02-06 - -
REIMANN EMIL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RUŽIČKA FRANZ LST. I.R. 21 1915-03-16 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROGGE OTTO FÜS. - 1917-04-17 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
RELLA MAX - - 1918-10-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
REINTJES THEODOR WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REREPSCHUTZ DANIEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 165 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RADANT KARL SERGT. 8. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER I - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RÖMISCH ERHARDT LEUTNANT D.RES. 3.K.RES.INF.REGT.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
RIEDIGER YORK - - 1917-09-20 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
RASID DAWID GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RUPP EMIL RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYBICKI JERZY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
ROZMANN VALENTIN ZGSF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÖSCHEL HERM. - - 1915-05-10 - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
REINER OTTO - - 1919-08-?? - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
RICHTERS KARL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REICHERT OSWALD VIZEFELDW. J . R . 46 / 2 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REICHMANN A. GEFREITER  LDW.JNFT.RGT.2.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
ROMEY LEOPOLD - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RYBICKI ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
RÜPPERT PAUL MUSKETIER 1 K INF REG 146 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RESPONDEK JOHANN - - 1914-09-09 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RECHTSCHIK JAN GEM./RUSS. I.R.454 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RÖHL OTTO - - 1915-04-02 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1885-12-01 - -
RÉCSI KAROLY - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
REMERS JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RÁCZ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÖSCHERT - MUSK. 1.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RÄDOR CHRISTIAN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RÖSS - GEFR. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RODZI??KI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 POL.P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
REHFELD GUSTAV RES. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ROSENBERGER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAINHOLD MIRKE ? ? 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RÖHRICH HERMANN - - 1915-08-01 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
RASTOIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RIEMER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEMANN CHR. OFFZ.STELLV. JNF.RGT. 38 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
REGENSBURGER ADOLF GFT I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RU??D?? OSKAR - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
REIMANN BERT. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RIES WILHELM ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RESTTEN OTTO MUSKETIER - 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROSINSKY ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ROŻEK JOSEF LDSTRM.  L.J.R.72.7K.  1915-05-26 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
ROSWORA ROB. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
ROGOWSKI PETER - - 1918-06-01 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
RELITZ ALFRED SZER. ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
ROTHER ERNST - - 1914-11-19 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
REDKA PAWEL GEM./RUSS. I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAUBA CASIMIER - - 1915-09-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-08-22 - -
RASCHKE ALFONS FÜS. - 1918-10-21 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
RATAJCZAK MICHAEL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHWEDER HANS WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RUDOLF JOHANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REESE WILLY MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RABIARZ PETER INF K.K. L.I.R. 32 1916-05-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUZOK PAUL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
RAMMLER HEINRICH WEHRMANN  L.J.R.133.2 K.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROGASIK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
RUPPERT MAX - - 1918-04-18 LAZARETT MOSCHEN Kujawy II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie 1899-07-05 - -
REWA WASSILI GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
RUNGE MAX ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RALIŠ WENZEL LDST.INF. I.R. 98 1915-04-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAITH HANS - - 1918-08-13 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
REISCHL FRIEDRICH INF. I.R. 14 1915-02-(24-26) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RATANYJ JOSEF INF HONV. IR 11 1914-12-30 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ROBATSCHER IGNATZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ROST ALFONS - - 1915-07-13 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
ROSSDEUTSCHER FRITZ - - 1916-07-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ROGOWSKI ERNST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGER P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RONSCHKA JOSEF - - 1916-07-09 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RISTITSCH MILOTIN GEM./SERB. I.R.9 1916-02-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
RŰCKER JOHANN LDST.INF. L.I.R. 11 1915-01-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RING MAX - - 1915-01-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REINSCH JOS. MUSK. - 1915-09-12 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
RUX FRIEDRICH FÜSILIER 9 K GREN GER 6 1914-11-24 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
RELLIER ARTUR PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSENKRANZ R. GEFR. 1 / JÄG. BTL. 1 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REINELT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REICHHELM MAX HPTM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REHAK JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RYBARZ ISIDOR - - 1914-09-15 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
ROKITA ALBERT LDSTRM.  L.J.R.47.12 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROSIŃSKI JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
RADER HERMANN - - 1914-09-22 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
RIADOWOW GRIGORI UTTFZ./ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RATHBAUER WILHELM KPL. SCH.R. 1 1915-02-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAZIK THOMAS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RIEDER FRANZ ANDRA JG. T.K.J.R. 4 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSENOW ERNST INF DTSCH. IR 269/4 1915-05-28 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RUDL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RABE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RECH?TZ - GEFR. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
ROSSUM von THEODOR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSKOSCH THOMAS - - 1915-09-25 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RZYTKI ALOIS - - 1916-06-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RISTITSCH WLADO GEM./SERB. I.R.6 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
REISCH JOSEF MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDOWICZ IWAN - - 1916-07-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884 - -
RANK ERNST MUSKETIER 4 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RICHTER FRITZ KR.FR. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYMARUK WASYL INF. I.R. 58 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADDATZ AUGUST PION[IER] - 1915-11-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ROSE PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RENNER JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROKITA PAUL - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ROGACKI THEODOR LDST.ULANE  K.U.K.UL.R.7  1918-01-08 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
ROTZ JOHANN RESERVIST RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RYBIŃSKI IGNACY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
RIBOLDI EMANUELE GEM/WŁOCHY ALP.R. 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ŘEHAČEK KARL RES.PTRF. I.R. 21 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REPTOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-09-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REHBOHD GUSTAV - - 1915-06-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RYŠAVÝ RUDOLF - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów Surochów wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie 1887 Kostelec -
RIX PAUL - - 1917-03-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RAFFL JOHANN INF. K.K.LDST.M.B.24/3 1915-02-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RESCH JANKEL ICEK - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAHL MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUTENBECK ALBERT PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RONCZKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ROGOWSKI WILHELM UNTEROFFIZIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER ANT. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RACHWAŁ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RENGER O. - - 1916-05-18 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REMKOS MATHAUS GEM./RUSS. I.R.110 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RATKOWSKI W. MUSK. 8 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RIEBE ERICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REMAMGARTNER FRANZ HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RADMER HANS GREN[ADIER] - 1915-05-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RINDLER PETER, PAUL SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RÓŻAŃSKI STANISŁAW DOWÓDCA 16 PUŁK STRZELCÓW SYBERYJSKICH 1914-10-16 ROKITNO Rokitno II wieś, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni mazowieckie - - -
RIEMEL KARL - - 1915-07-17 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RIEHL ADOLF RUSS.ZIV.GEFG. - 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REPINICZ LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RUNIAJEW STEPAN RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RÖTHIG FRITZ - - 1916-08-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RÜHE HERMANN - - 1915-03-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ROTH JOSEF ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-03-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RICHTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAU JOSEPH KRGSFRW. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN FRANZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RADACSI ANDRÁS SZAKASZVEZETŐ 9/5.HONV.GY.E. 1915-04-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDEK J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
RICHTER JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RETERMANN R. - - 1918-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RENDA WASILI RUSS. FEST.ART.NOWOGEORG. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RICHARD FR. RES. 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
ROHDE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RACHELSBERGER PETER INF. I.R. 14 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RETZLAFF PAUL WEHRM. - 1918-03-29 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
RAGUSE KARL MUSK[ETIER] - 1917-10-11 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RUMETSCHOFER GEORG SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROMANIENKO ANDRZEJ - 39 P. 1916-05-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RAGUSE WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
ROBENEK ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RIGIE JON GEM/RUMUNIA I. R. 7 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
REZÁČ VIKTOR GFT. I.R. 28 1915-04-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RYCHMITSCHEN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RAUTENSTRAUCH PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
REICH - SCHÜTZE PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
RAJHER ISTVÁN HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-10-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RICHTER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RENNBAUM P. MUSK. R. I. R. ? 1915-05-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RANOW KARL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDEK J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ROTTER FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RITTER W. - - 1918-05-06 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REPJANU JORDAKE GEM./RUM. I.R.49 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RIECK FRITZ LEUTNANT 11 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RÜCKEMANN JOHANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADION ALEX INF. I.R.129 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROKOWSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
REDEL FRITZ PION[IER] - 1918-03-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RYBAKOW ? OFFZ.D. RUSS. OFFIZIER D 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROMASZYN ANDRZEJ - 335 P.P. 16 K. 1917-08-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
REIM WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHKEGEL JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ROBENEK PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RINKEWITSCH ALEKSANDER RUSS. ART.REGT.27.1.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RITTER FRANZ INF. I.R. 24 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RADIWKOWICZ MILOWAD - - 1916-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1869 - -
RINKE JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
RUGE - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
RICHTER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEPER HEINRICH WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
ROSCH KARL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RATHMANN FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROKITTA ALBERT - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
RIEGEL KURT - - 1914-09-09 TERNOWKA Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie 1880-12-15 - -
RENGER HERMANN - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RESOLKO INSLIN GEFR./RUSS. I.R.109 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RIWOLL JUL. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RIEGER PAUL - - 1915-08-13 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RAMHARTER FERDINAND KAN. F.H.R. 3 1915-01-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUSINEK M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
RUHMKE WALTER PION[IER] - 1917-08-15 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RYDZAŃ MARTIN INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1918-01-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUSAKOW GABRYEL - 40 P.P. 1 K. 1916-05-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RICHTER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIMANN EMIL - - 1918-09-02 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ROJ TEOFIL - - 1917-10-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
RISCHOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.9 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ROLLETT ADOLF OBLTN.I.D.R. F.H.R. 4 1915-01-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RINGER K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROSIN PAUL - - 1914-12-11 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
RAUDE RICHARD - - 1914-11-19 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REIMANN KARL - - 1915-09-25 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
RAHMANN HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
RODEWALD B. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUCHO MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADOSZEWICZ MILIVOJ INF. - 1914-10-13 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RYCHŁY FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
RANOWSKI XAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RUSSEK JOHANN - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RUDZKY JOHANN - - 1916-07-02 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RODES JOSEF - SIB.SCHÜTZ.R.31.1.KP. 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSENTHAL MAX GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTHER PAUL GEFREITER R.J.R. BATL. 16/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RAU A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REHNSTOCK PAUL - - 1918-09-27 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
RAJPOLD WACŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-03-05 - -
RUFFERT R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REGINEK ROCHUS - - 1915-11-19 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REISENAUER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROMPAŁA VALENTIN INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHNER WILHELM - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROZUMEK ISIDOR - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
ROLEA CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RAKLIEWA SERGEJ INF. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROSENTHAL JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
RUFE KARL ALBERT LEUTNANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
ROTHKIRCH OTTO - - 1915-02-10 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RÜCHEL AUG. - - 1916-08-30 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REITH HERMANN LTN - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
RÖHSLER KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REPÁK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTH LUDWIG KAN. K.U.K. F.H.B? 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RAUTENSTEIN GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROCKSTEIN JOSEPH - - 1915-08-15 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RYGIEL ROBERT - - 1918-08-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
RODSIEWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAUKE SZCZEPAN FUSIL. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUPPIN KARL LDSTRM. R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RECHACEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAASCH OTTO - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RACZ JOHANN INF. I.R. 34 1914-10-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROSESZON [ROSERZNOW] OTTO REZ. 2 K GREN. R.S. 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
RUCHMANN ALBERT - - 1915-08-28 KOWNO Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSENBAUM SALOMON ZGSF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSCHIN ALOIS - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDEK JOSEF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
ROMAN JLIE GEM./RUM. I.R.10 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROTKO ANNA PFLEGERIN - 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROSIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASENBERGER MAX - - 1915-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RADOJEWSKI P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RAKENBRAND HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ROSENBLATT W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIMANN HERM. PREUSS. INF.RGT.58 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RIZECK M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REDDER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REPLEWICZ JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROCKSTEIN MAX - - 1917-06-09 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROGALSKI FEODOR GEM./RUSS. I.R.335 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RENKEN WILLY GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REICHERD O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADEMACHER EMIL - - 1918-04-12 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
RADES FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RICHTER FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RIDZAK ZJAVKE INF. I.R. 7 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 - -
RACK THEOD. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
RATTAJ WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROTTER ROBERT E.R.INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADECKI SEWERYN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
REIMANN AUGUST - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RUBEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RITTAU KARL - - 1915-07-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RITSCHAGOW IGNATZ GEM./RUSS. I.R.129 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RIEGER WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-02-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REJEK S. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RODEWALD WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ROSE FRIEDR. PREUSS.RES. I.R.263 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROSENBERGER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REJENT FRANCISZEK - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
REICH GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RFANCISZEK GEORG KPL. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REHMET PETER - - 1918-09-05 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RYPPA FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ROGOSIN MICHAILO GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RYDZY KARL RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REIDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RIBBACK MAX MUSK. - 1918-07-06 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RICHTER JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
ROBOTTA PAUL - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
REIEDEL RICH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RAABKE KARL KR.FR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGOTT ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RODACKI STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
RADAU ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RINTSCHKE MAX - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ROBOK PAUL - - 1915-10-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RIZEA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ROUBAL INNOZENZ - - - - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REICH ARTHUR UTFFZ. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADOKICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROMAHN PAUL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RUTZEN OTTO PREUSS. RES.I.R.268 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROTHIG A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REJENT JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
REICHARDT GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIECHERT GEORG MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGER KARL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROGOWSKI WASSILI UTFFZ./RUSS. I.R.23 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RIEBE FRIEDRICH RES. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RICHTER W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICHTER GUST. GEFR. - 1918-05-30 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RAACK P. SCHÜTZE - 1917-05-22 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
ROSKOSCH JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
RAUCH JOSEF INFANTERIST BAYER RIR 13, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
REITZIG PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RATAJZAK STEFAN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
ROSSKOGLER FRANZ JNFANTERIST K.U.K. J.R. 64 1914-11-26 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
RADTKE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RZITTY FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RZESNITZEK EMIL - - 1918-11-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RIZOI RAVEL GEM./RUM. I.R.44 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RIDKY VACLAV LDST.JG. FJB 12 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RENGER HERMANN - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAUWERS KONRAD UNTFFZ. - 1915-06-02 - Zapałów wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RAGO STEFAN HUS. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RUDOLF J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RECK JOHANN - - 1915-01-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REIHER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROGOZIŃSKI GEORG GFT. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RINKE JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROTTER JOHANN - - 1916-05-07 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
ROGSCHIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.326 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
RAUSCH FRITZ WEHRM. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEDMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICHTER FRIEDRICH - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RADTKE PAUL - - 1918-03-34 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
RYLKO KARL - - 1917 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RURKO KARL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROCK JOHANN - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RIDDLER OTTO MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSCH HERMANN V??LDW. - 1918-09-23 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RDUCH EMIL - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
RAMMINGER AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RICHLY EDUARD - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RUDZKY IGNATZ - - 1914-12-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROBITU FLOREA GEM./RUM. I.R.60 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADDE KARL GFT. KPGGR 1 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
REINKE WILHELM LDSTRM. R.J.R. 203/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RASCHKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REHNSTOCK RICHARD - - 1915-05-09 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
RECHMANN JOSEF KPL. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RUFFERT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RECK KARL - - 1916-07-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REIN FRIEDRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROJEK ADALBERT ZGSF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RINKE KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROTTER KARL - - 1917-10-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
ROKMANOW IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RIEMANN GUSTAV RES.INF. PIR 91 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYPPA ALOIS - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REINHARDT WILLY KANIONIER 1. ABT. M. KOL. RES. FELD. ARTL. REGT. 64 1915-02-08 - Zimna miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RAB? ALBERT - - ????-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
RACK ANTON - - 1918-10-15 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROMAN WLADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 85 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEGER ANTONI WACHM. P.UŁ.POL.LEG. 1917-03-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RYBAK GEORG JNFANTERIST K.U.K.J.R.90/15 1916-05-07 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
RISTOW GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RADMACHER JOHANN ZGSF. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RENNAIS JOHANN - - 1917-04-17 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RIESNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ROMANOW GREGOR UTFFZ/ROSJA I.R.233 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ROBIDA KASPAR INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RÖNSCH HEINRICH - - 1915-09-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RYBAK H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROGGE FRIEDRICH - - 1914 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REIT PAUL UNG. ZUGFÜHRER K.K. I.K. R. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 GYOS -
RÖDIGER WILHELM UFFZ. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
ROSSE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROMANIUK STEFAN INF. K.U.K.I.R.80 1915-05-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYBARCZYK JOHANN - - 1918-04-28 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REINKE WILHELM KRIEGSFRW. J.R. 76/7K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
ROSCHU GEORGE RUMÄN INF.REGT.76.3.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUZYKI DEMETER INF. I.R. 80 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
REIßMANN OTTO MUSK - 1918-04-24 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
RYPPA JAKUB - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RACHNER AMAND - - 1917-05-07 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -