Nazwisk w bazie na literę R: 2880

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
R(B)AUBACH ? SZER 9.J.R.10. 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
R? ERICH - RES. INF. REG. 135? 1917-10-22 POD GHELUVELT Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1891-11-05 - -
R? ROBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
R? KARL ERS. RES. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
R? ALBERT FUSIL. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
R?? LEONTI RUSS.SOLDAT - ????-??-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
R???LKE H. MUSK. 8 / ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
R??SETKE MAX - - 1915-10-06 W???EOSEL? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
R??UME FRITZ - - 1916-12-09 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
RA... - - - 1914-10-21? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RAAB JOSEF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RAAB PAUL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAAB DIETRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RAAB GEORG PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAAB NORBERT JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-02-(6-11) - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAABE GUSTAV KANONIER JNF.MUN.KOLONN.53.XI.A.K. 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-23 - -
RAABKE KARL KR.FR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAACK P. SCHÜTZE - 1917-05-22 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
RAAK GUST. LANDSTURM 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
RAAKE KARL FELDWEBEL 2.KOMP.2.E.JNE.RGT.23 1916-10-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1867-09-12 - -
RAASCH FRIEDBERT KANON. - 1918-10-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAASCH OTTO - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAASCH HERMANN - - 1915-08-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RAASCH GUST. SCHÜTZE - 1917-08-08 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAASCH GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAASCH ROBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAATZ RICHARD GARDEFÜS. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RAATZ WILHELM MUSK. - 1917-06-03 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
RAATZ HERMANN GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RAATZ ERICH - - 1916-05-24 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RAATZ PAUL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAB MICHAEL HUS H..R.13 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAB? ALBERT - - ????-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
RABACHER ANTON INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
RABANSKY ANDREAS JG. FJB 2 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RABAST ROBERT - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RABAUSER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RABDAMALENKO GEBDEKAIM SZER. - 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
RABDAMALENKO GEBDEKAIM SZER. - 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RABE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RABE PAUL - - 1918-12-16 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RABE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RABE PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
RABE KURT - - 1915-05-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RABE KARL GREN. - 1914-12-14 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RABE OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
RABEDER LEOPOLD SAPP. SB 14 1914-09-26 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
RABEL von EDMUND PUŁKOWNIK 30 P.P. WOJSK AUSTRIACKICH 1914-12-20 ZABAWA Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RABENFEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RABENFEISNER B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RABENOW WALTER LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
RABIALSKI FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RABIARZ PETER INF K.K. L.I.R. 32 1916-05-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RABIEGA STEFAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
RĄBKA EUGENIUSZ LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RABKOW PAWEL INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Orowajski Reg. [J. Drogomir]
RABSKOJ MAX - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RABUS JAN - - 1915-09-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
RABUS JAN - - 1915-03-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
RABUSKE HERB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RABYSZEW JAN I.R. 161 - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RAC THOMAS JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RACH GOTTFRIED - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RACH PAUL KRIEGSFRW. 4.G.R.Z.F.11K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RACH PETER GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RACH GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RACHBAUER AUGUST SCH K.SCH.R.II 1914-12-30 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RACHELSBERGER PETER INF. I.R. 14 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RACHINOW-MAGNITOW MAWGIO STRZELEC /ROSJANIN/ 28 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RACHNER WILHELM - - 1915-11-07 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
RACHOWSKI WASILI GEM/ROSJA I.R.5 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RACHUJ JULIUS SERGT. - 1918-06-05 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
RACHWALSKY OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RACHWAŁ JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
RACHWAŁ FRANCISZEK - - 1914 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1877 - -
RACHWAŁ WAWRZYNIEC SANITARIUSZ 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - KLERYK
RACHWAŁ JÓZEF - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1898 - -
RACHWAŁ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RACIC ANTON RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RACINELLI GIUSEPPE GEM/WŁOCHY M.G.K 1258 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RACIOPPI FRANCESCO SOLD. 9.BERS. 1917-10-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
RACISZKOW ILIA INF. RUSS. 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
RACK FRANZ - - 1918 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
RACK THEOD. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
RACK JOSEPH - - 1914 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
RACK THEODOR - - 1914-11-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RACK ANTON - - 1918-10-15 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RACKEBERG KARL ? ? - - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RACKOW OTTO WEHRM. - 1918-04-08 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
RACKOW WILHELM RES. - 1914-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
RACKWITZ FRITZ - - 1918-03-01 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RACKWITZ EMIL - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RACKWITZ OTTO - - 1914 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RACLĘGA JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
RACZ MOSES - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RÁCZ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RACZEK FRANCISZEK SZER. 1. P.P. POL. LEG. 1915-08-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1880-??-?? - -
RACZEK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RACZEK von KARL KRAFT LEUTNANT D. RES. Leib-Kürassier-Regiment „Großer Kurfürst“ (Schlesisches) Nr 1 1914-08-26 ZOREES (FRANCE) Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - Również na pomniku na brytyjskim cmentarzu w Le Cateau, Francja
RACZENKO WASS. RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-01-01 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RĄCZKA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
RACZKO MARTIN HONV. H.I.R. 13 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.10
RACZKOWSKI ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RACZKOWSKI RICHARD - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RACZYK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-28 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RACZYŃSKI PIOTR KANONIER ARMII ROSYJSKIEJ 58 BRYG.ART.. 1917-10-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RAD MICHAEL LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1915-05-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
RADA MARTIN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADA MARIN GEM./RUMÄN I.R.49 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RADA MIECISLAUS KPL. K.U.K.I.R. 58 1915-02-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
RADACK ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RADACSI ANDRÁS SZAKASZVEZETŐ 9/5.HONV.GY.E. 1915-04-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADAMECK ERNST - - 1917-07-29 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 189?-??-27 Rothsürben -
RADAMONDO CARLO SOLD. 7.ALP. 1918-01-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-09-12 - -
RADANOVIĆ MILA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADANOWIĆ TOMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADANT ERICH VIZEFELDW. 7. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RADANT KARL SERGT. 8. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RADAU ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RADCHE HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RADCWICZ KAZIMIERZ - - 1918-08-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
RADDATZ AUGUST PION[IER] - 1915-11-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RADDATZ OSKAR LANDST[URMMANN] - 1917-04-15 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RADDE KARL GFT. KPGGR 1 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADDE ERNST - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
RADDE WILLI - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
RADDE KARL - - 1914-11-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
RADEA FLOREA GEM./RUM. I.R.45 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADEBACH HERMANN SERG. - 1918-03-22 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RADEBACH RICHARD MUSKET. - 1916-12-21 RUßLAND Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RADECK ARTUR - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
RADECKE WILH[ELM] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RADECKE WILLI MUSK. - 1917-??-10 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RADECKI SEWERYN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
RADECKI ALBERT WEHRM. PRIR 46 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADEK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
RADELMACHER EMIL LTN. T.K.J.R. 4 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RADEMACHER RICHARD LDSTRM. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RADEMACHER HEINRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RADEMACHER EMIL GEFR. - 1915-08-03 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
RADEMACHER ERWIN - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
RADEMACHER MAX - - 1918-08-26 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
RADEMACHER LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RADEMERK KARL OBERMATR. SMS PRINZ ADALBERT 1915-10-23 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-09-18 - obelisk
RADENKOWITSCH RASCHA SERB. I.R.16 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADER EMIL MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RADES ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RADES FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RADES ROBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RADES FRANZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RADES GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RADESBERGER M. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-12 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RADESDORF KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADEWITZ WILHELM - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RADEZEK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RADI JULIUS ERS. RES. K.U.K. I.R. 44 1914-12-23 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
RADIČ DUŠAN INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RADIC PERO INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.14
RADIC GJUPO JAGER F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RADIĆ MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADIG JOSEF - - 1915-01-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RADII HEINRICH GEFR. - 1916-07-06 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
RADIKOW PETER GEM/ROSJA I.R.11 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RADIKOWSKI EMIL KRFRW. - 1915-08-23 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RADIL JOSEF JNFANT.  K.U.K.LST.J.R.30  1915-04-08 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RADIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.282 1916-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RADINGER J. KARL RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RADINJA JOSEF INF. IR 97 1914-12-23 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADION ALEX INF. I.R.129 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RADIONOW MITROFAN UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.272.2.KP 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADIONOW PAWEL - - 1916-08-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-07-29 - -
RÄDISCH AD. - - 1917-01-08 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RADISCH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RADIT KARL ERS.RES. RJR 219/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RADIWKOWICZ MILOWAD - - 1916-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1869 - -
RADKE HERRM. - - 1914-09-02 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RADKE MAX VIZEFELDW. L.J.E.B. 2/4 1915-07-23 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
RADKE HEINRICH - - 1918-04-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RADKE HANS GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADKE RICHARD SERGT. - 1918-05-16 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KOZUSZKOWO WOLA / WOLA KOŻUSZKOWA
RADLBECK OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADLER P. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RADLIŃSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RADLOWACSKI VELEMIR - ÖST.UNG.SOLD. 1915-04-20 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADMACHER JOHANN ZGSF. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RADMANN ANTE LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADMER EMIL GARDE-GREN. - 1918-04-11 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER HANS GREN[ADIER] - 1915-05-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RADMER WILLI MUSK. - 1917-04-16 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER PAUL OFF.-STELLV. - 1914-08-26 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADNER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADO FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
RADO KONSTANTIN SZER. 61 p.p. 1917-05-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RADOCZINSKI WLADISL. WEHRMANN 2 LDST.INF.BTL. ESSEN, 4KP 1917-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RADOI AFIOM RUM. I.R.59.3.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADOISCHIC SCHIWOIN GEM/SERBIA I.R.5 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST I.R. 45 / 18K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST J . R . 46 / 8 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RADOJEWSKI P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RADOJEWSKI J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RADOKICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADOLESKO NICULAE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADOLLA ENGELB.[ERT] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
RADOMIR ILITSCH GEM./SERB. I.R.9. 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RADOMITSCH STANKO GEM/SERBIA I.R.45 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RADOMITSCH ANFANAS GEM./SERB. I.R.12 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RADOMSKI ROMAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADOMSKI AUGUST - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RADOMSKI MARIAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RADOMUND ANTON JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RADON JAN PLUTONOWY 3 P.P. 1916-06-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RADON FRITZ GREN. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RÄDOR CHRISTIAN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RADORAN JANOS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RADOS JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADOSZEWICZ MILIVOJ INF. - 1914-10-13 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RADOWANOWITSCH ZIWOIN SERB. I.R.6 1916-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RADOWITSCH SIWOIN SERBIA ZIVILGEF 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
RADSCHAF KARL - - 1914-12-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADTKE PAUL - - 1918-03-34 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
RADTKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
RADTKE JOHANN GEFR. - 1918-07-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
RADTKE J. WEHRM. 2. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-22 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RADTKE WILHELM - - 1917-01-11 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RADTKE FRANZ PIONIER PION.BATL. 12 RES. K 1915-01-09 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RADTKE EMIL LANDSTM. 2 KOMP 45 IR 1915-02-09 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
RADTKE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RADTKE OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
RADTKE ALBERT LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RADTKE RICHARD - - 1918-04-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
RADTKE R MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RADTKE RICHARD RES. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADTSCHENKO FOMA GEM/ROSJA I.R.110 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RADU SCARLAT RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADU JON GEM./RUM. I.R. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.58 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU LUCA GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RADU GEREGE JENIEC RUMUŃSKI - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.41 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADU PETRE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADU TIGLIA GEM./RUM. I.R.21 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU GLIGORE RUM. I.R.72. 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU SIMIONI GEM./RUM. I.R.62 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.28 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU NICULAJ GEM./RUM. I.R.48 1917-12-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RADU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU PETRU GEM./RUM. I.R.45 1917-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-03-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RADUCANU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADÜCHEL FERDINAND GEFR. - 1921-01-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RADÜCHEL EMIL FÜS. - 1915-07-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
RADUCU WASILE RUMÄN INF.REGT.73.6.KP 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADÜGE ALB[ERT] - - 1916-06-04 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RADÜGE OTTO KRAFTMTR. - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
RADUKA STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RADUKU BADEA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADULESCO GHEORGHE RUMUNIA ZIVILGEF. 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
RADULESCU MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADULESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RADULESCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.4 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RADULY ANDREAS JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-02-11 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RADUNZ KURT MUSK. - 1916-10-28 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
RADÜNZ GEORG - - 1915-06-09 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RADUTZ MATEI RUMÄN JNF.REGT.41 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADYMIAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADZEWIIL FR. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RADZEY WILHELM - - 1914-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
RADZIEDA ADALBERT INF. I.R. 57 1915-03-25 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADZIEJ ROMAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
RADZIEJOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RADZIEJOWSKI JOHANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
RADZIKOWSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RADZIONG B MUSK INF. REGT. 129 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RADZIWILL JULIUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RADZIWON WITALIS PODPORUCZNIK - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
RADZIY IGN. - - 1915-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RADZUWEIT - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-11 - tablica betonowa nr 2
RAEDER HORST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
RAEHSE FRANZ UNTEROFFZ LDW.ESK.2.GARDEKORPS 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-20 - nagrobek betonowy
RAETHER ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RAFAEL JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RAFALSKI AUG. RES. 9. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RAFFAEL J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
RAFFALZIK LUDWIG - - 1915-02-09 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
RAFFAUF KURT LEUTNANT 5 ES. JÄG. R.Z. PF. 2 1914-12-19 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RAFFERT PAUL MUSK. - 1916-10-13 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RAFFIN JOSEF INF. I.R. 67 - - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAFFL JOHANN INF. K.K.LDST.M.B.24/3 1915-02-25 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAGAN JANOS HUS. H.H.R. 5 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAGEBACH FRANZ KRIEGSFRW. RES. INF. RGT. 228 1914-10-29 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RAGEENOWITSCH WASSILI GEM./RUSS. I.R.105 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RAGER FRANZ K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-01-11 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAGGINGER MATHIAS PTRF K.K.K. SCH.R. III 1914-11-15 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
RAGO ANTAL CIV.KUTSCH. ET.TR.STAFF. 20 ????-??-?? - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RAGO STEFAN HUS. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RAGOSCHIN PETER GEM/RUMUNIA I.R.14 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RAGOSEN WASSILI GEM./RUSS. I.R.211 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RAGOTSCHOU IWAN GEM./RUSS. I.R.305 1916-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RAGOWSKI FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
RAGUSE KARL MUSK[ETIER] - 1917-10-11 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RAGUSE ERNST - - 1917-05-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
RAGUSE WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHE BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAHE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RAHE G. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
RAHE JOHANN ERS. RES. J.R. 78/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
RAHL ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RAHL PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAHL MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RAHM WALDEMAR - PREUSS. RES. INF.RGT. 217 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RAHM KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RAHMANN HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
RAHMEYER GUSTAV - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RAHN KONRAD - NACHN.ERS.?BTLG. 1918-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1900-09-30 - -
RAHN HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHN FRIEDRICH KAN[ONIER] - 1914-10-22 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
RAHN ERNST RES. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHN FRANZ GEFREITER 3 KOMP. ERS. BTL. INF. REG. 61 1918-07-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-12-25 - lapidarium
RAHN WILL? OB[ER]G[E]FR[EITER] - 1918-07-27 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
RAHR KARL - - 1915-05-15 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RAHS GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RÄHSE GUSTAV - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RAIBL FERDINAND INF. J.R. 49 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RAIĆ MARKO INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.12
RAICH JOHANN JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAICHSTEIN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAICU SLAMATI GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RAICU MARIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RAIDUK ANTON - - 1917-08-10 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAIESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.57. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RAIHING OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAIKOWIC RANITON - J.R. 9 1918-10-14 - Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1886 - Kriegsgefangene / jeniec
RAILEANU JON GEM/RUMUNIA I.R 49 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RAILO KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 441 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RAINER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAINER FLORIAN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RAINER PETER LST. I.R. 59 1915-05-08 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAINER AUGUST LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAINER ALOIS E.R.JG K.U.K.F.J.B.16 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RAINERI ENRICO SOLD. 6.ALP. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
RAINHOLD MIRKE ? ? 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RAINKA ANTONI - - 1915-02-11 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-07-21 - -
RAINS A.J. 27561 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RAINSTADLER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAIOLA FRANCESCO SOLD. I.ART. 1918-02-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
RAITH HANS - - 1918-08-13 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RAITO BOLESLAUS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
RAITO JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
RAITOR KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
RAJ KONSTANTY SZEREG. - 1921-08-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
RAJBA ANDRZEJ SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RAJCHERT RYSZARD - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RAJCHIS NAPOLEON - - 1918-12-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAJDA LADISLAUS INF. I.R. 56 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJDA BENO INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAJEK JÓZEF - - 1916-07-16 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-03-04 - -
RAJEK MICHAEL WEHRMANN J.R.46. 4.KOMP. 1915-07-29 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
RAJEWITSCH DIMITRI GEM/SERBIA I.R.6 1916-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
RAJEWSKI STAN. POR. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RAJEWSKI STANISŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RAJHER ISTVÁN HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-10-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAJK JOSEF ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-11 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAJKOW - - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
RAJNER KARL LTN. - - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJNOCZI ISTVAN K.UNG.SOLD. - 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAJNZAN JOHANN INF. I.R. 28 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJPOLD WACŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-03-05 - -
RAJPOLD JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
RAJS FRANCISZEK - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
RAJSKI JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAJSKI FRANZ E.R.INF. I. R. 57 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJTAR J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
RAK IGNACY SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RAK VALENTIN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAK THEODOR - - 1914-11-22 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RAKENBRAND HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RAKITIN PAWEŁ JENIEC 3 / 231 P.P. 8 BTL. JEN. ROB. BTL. 1917-01-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 883
RAKLIEWA SERGEJ INF. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAKOCZY THEODOR JG. F.J.B. 33 1917-12-29 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
RAKOCZY JOHANN - - 1918-07-17 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAKOCZY ALOIS - - 1918-10-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAKOCZY JOSEPH - - 1918-07-01 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAKOW KARL - - 1918-07-15 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
RAKOW WALTER - - 1918-04-24 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
RAKOW DAMIAN RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RAKOWSKI KAROL - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RALIŠ WENZEL LDST.INF. I.R. 98 1915-04-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RALIŠ JOHANN INF. IR 98 1915-03-01 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RALKE ? PODOF. ? 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
RALLA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
RALSER DANIEL JG. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMBAU GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RAMBERG HERMANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAMBOUŠEK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMBOWSKY A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAMER K. GRENN. ? ? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RAMFORTH WILH. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 152 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RAMHARTER FERDINAND KAN. F.H.R. 3 1915-01-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RAMIC SADIC INFT. B.L. I.R. 4 1914-12-01 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.25
RAMIC BEGO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
RAMLOW FRANZ GEFR. - 1917-09-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAMLOW PAUL - - 1914-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
RAMLOW ARTUR FAHRER - 1917-10-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAMM OTTO - - 1914-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAMMELMAYER JOHANN JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAMMINGER AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAMMLER PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
RAMMLER HEINRICH WEHRMANN  L.J.R.133.2 K.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RAMMOSSER FRITZ ULAN 4 ESK. ULAN. REGT. 8 1914-09-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RAMMUN EMIL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
RAMONS CHRIST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAMPMEIER GUSTAV INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMPOLDI ENRICO SOLD. 215.FANT. 1918-04-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-02 - -
RAMPOTH B. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RAMŠAK MATTHAUS LDST.INF. I.R. 87 1915.03.03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAMSAUER RUPERT OBJG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RAMSDEN C.A.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA The Huffs 1918-08-04 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
RAMSKOGLER ENGELBERT LST. INF. I.R. 14 1915-02-20 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAMZA TOMASZ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RAMZOW PAWEŁ SZER. - 1917-05-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RANACHER JOSEF KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-05-04 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANCH FRIEDRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RAND NATHAN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RANDAUSCH PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RANDELOWITSCH DRAGUTIN GEM/SERBIA I.R.14 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RANDSCHUH WILLY MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W,
RANDT FRIEDRICH SCHÜTZE - 1917-06-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RANDZIO WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RANER FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RANGNOW EMIL GEFR. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
RANIERI ANTONIO SOTTUFF. 68.FANT. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-01 - -
RANIG OTTO SZER ? 1914-??-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RANIK JOHANN INF. I.R. 68 1915 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RANISCH REINH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
RANISCH PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
RANK ERNST MUSKETIER 4 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RANK FRZ. - - 1916-11-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
RANKE JOHANN INF. I.R. 56 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANKER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANNOW F. VIZEFELDW. 11 K. INF. REG. 149 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RANOCH JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - NAGROBEK KAMIENNY
RANOSCHU GEORGE GEM./RUM. I.R.24 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RANOW KARL RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANOWSKI XAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RANSEO GIOVANNI SOLD. 74.FANT. 1918-11-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
RANT FRANZ INF. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RANTA OCTAVIAN GEM./RUM. I.R.30 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RANTESCH TUDOR GEM./RUM. I.R.45 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RANTSCHIK SAFRAN GEM/ROSJA I.R.503 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RANZOCH O - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
RAPA JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RAPACKI-WARNIA von JOHN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
RAPACZ SIMON ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAPACZ STEFAN E.R. INF. K.U.K.J.R. 66/14 1915-02-05 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAPCZYK JÓZEF - - 1917-02-01 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
RAPEANU COSTACHE GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RAPETI PAOLO GEM/WŁOCHY ARTL.R.70 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RAPKIEWICZ PETER INF. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RÁPÓ SÁMUEL HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAPOSAT FÜRUS JOH. INFANT. K.U.K. I.R. 31 / 7K 1915-04-13 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
RAPP RUDOLF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-10 - Wiśniowa I (nr 373) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
RAPPOLD FRANZ UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAPSCH RICHARD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RARIPA MENDEL INFT HONV IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 06.08.1915
RAŚ FRANCISZEK - - - zginął na terenie Bośni Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - zmarł przed 1915-03-15
RASCH PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RASCH OTTO - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
RASCHCZOK EMIL - - 1916-01-01 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RASCHDORF FRIEDR. LANDSTURMMANN LST.INF.BTL.GLATZ, 2KP 1914-09-16 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RASCHDORF PAUL PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915-02-18 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASCHE HEINRICH WEHRM. PREUSS. RES. I.R. 218 1914-12-09 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
RASCHE WILLY - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RASCHKA I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASCHKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASCHKE WILHELM - - 1918-11-10 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
RASCHKE PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RASCHKE JOSEPH - - 1914-09-23 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RASCHKE ARTUR - - 1918-07-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
RASCHKE RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RASCHKOW ANDREJ GEM./RUSS. I.R.160 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
RASCHKOW TIMOTEI - - 1917-01-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RASIALON LUKA - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RASID DAWID GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RASKA JOHANN INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAŠKA THOMAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RASKA JOSEF JNF. K.U.K. J.R. 54 1914-12-16 - Niegowonice wieś, gm. Łazy, pow. zawierciański śląskie - - -
RASKIM MORDACHAI INF RUSS.I.R. 165 1914-12-11 - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASOL CONSTANTIN RUMUNIA ZIV.GEF. 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RASPOPYN ALEKSIEY RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RASPUTIN NIKOLAI MUSKETIER / ROSJANIN 26 SIB.INF.REGT.2 RES.BATL. 1915-02-25 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
RASSEK WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RASTNER VINZENS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASTOIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RASUMOW DANIEL GEM/ROSJA I.R.111 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RASZCZUK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RASZEWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RASZKA PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
RASZKA PAWEŁ - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
RASZKA FRANCISZEK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RASZYK WIKTOR - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
RAT BERANT GEFR/ROSJA I. R. 120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RATA WALTER - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RATAI VINZENT - - 1917-04-11 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1894-10-24 - -
RATAJAK ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
RATAJCZAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWSKIE OLĘDRY -
RATAJCZAK JÓ. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
RATAJCZAK MICHAEL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJCZAK BOLESŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RATAJCZAK JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
RATAJCZAK WAWRZYN - - 1916-08-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RATAJCZAK AN. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
RATAJCZAK PI. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
RATAJCZAK ANTONI SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
RATAJCZAK KASPER - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RATAJCZIK PETER RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJSKI ANDRZEJ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RATAJSZCZAK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
RATAJZAK STEFAN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAN NIKITA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Czerkohakulski R. [J. Drogomir]
RATANYJ JOSEF INF HONV. IR 11 1914-12-30 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RATEIKE FRANZ MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
RATER JOSEF - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RATEUKE HERM[ANN] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1917-01-14 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
RATH OSTROV SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH ROBERT - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RATH ANTON LDST.JG. TKJR 4 1915-03-19 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH LUDWIG LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH ANTON LDST. JAG. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RATH ALBERT KANONIER - 1915-09-26 Champagne Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
RATHBAUER WILHELM KPL. SCH.R. 1 1915-02-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RATHIE GUSTAV GEFR. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-03 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RATHKE OTTO ? - 1918-07-22 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
RATHKE REINHOLD REZ. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
RATHMANN HER. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RATHMANN MAX - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RATHMANN HEINRICH - - 1916-04-15 - Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1866-01-04 - -
RATHMANN FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATHMANN RICHARD - - 1918-07-16 FRANKREICH Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-02-03 - -
RATHSKE HERMANN - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RATIBOR u. CORVEY, Prinz von ALEXANDER - - 1915-03-07 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RATKOWSKI W. MUSK. 8 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RATOIU OPREA RUMÄN JNF.REGT.59 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RATOW TEODOR INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RATSCH HERMANN GEFREITER  L.J.R.47,7K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
RATSCHENKO TIRIS - - 1918-12-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski opolskie - - -
RATSCHITKI JOSEPH GEM/ROSJA I.R.251 1919-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RATTAJ WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RATTENLINGEN G. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
RATTER - - I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÄTTICH FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATUSCHNY JOHANN - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
RATZBURG FRITZ MUSK. 8 KOMP. INF. REGT. 266 1915-02-08 - Liski I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RATZENBOCK MATIAS INF. I.R. 14 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RATZINSKI MAX MUSK. - 1918-06-01 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RATZKE HEINRICH UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT II, 10KP 1915-04-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RATZKE HERMANN - - 1914-10-11 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
RATZLAFF WILLHELM RES. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RAU PAUL - - 1916-09-20 - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
RAU JOSEPH KRGSFRW. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RAU ANTONI - - 1915-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-06-09 - -
RAU HANS LEUTNANT D. R. FELD. ART.. REG. 41 1917-05-05 FRANKREICH Lubań miasto, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie 1894-01-18 - -
RAU A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAUBA CASIMIER - - 1915-09-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-08-22 - -
RAUCH WILHELM - - 1916-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
RAUCH PETER GFT I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAUCH JOSEF INFANTERIST BAYER RIR 13, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
RAUCH MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUCHENBACHER J. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAUCHWERKER SALO KPL. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUDE RICHARD - - 1914-11-19 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAUDIES OTTO LDSTM. 1 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-12-04 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RAUDISCH HEINRICH - - 1918-03-21 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
RAUDMANN PAUL - LITOWSKI G.R.1.KP. 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAUDONAT RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RAUER FRANZ SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUER ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RAUFEISEN WILH. RESERVIST 7 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
RAUFF WILLI - - 1918-04-13 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
RAUFFMANN WILLI MUSK. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
RAUFFMANN ALBERT - - 1917-04-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RAUH OSCAR - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RAUHUT PAUL UT.OFFZ. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUHUT ERNST ERS.RES. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
RAUHUT ? KARL - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
RAUKE SZCZEPAN FUSIL. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAUKE STEFAN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAULA OTTO - - 1914-09-01 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RAUPACH HERM. - - 1916-04-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RAUPACH K. - - 1917-10-17 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
RAUPACH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAUPACH PAUL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAUPRICH HERBERT UNTEROFFIZIER-VORSCHÜLER 2.K.UFFZ.VORSCH.BARTENSTEIN 1917-04-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1900-07-19 - -
RAUSCH FRITZ SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RAUSCH FRITZ WEHRM. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAUSCH ALBERT UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAUSCH HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RAUSCH EMIL - - 1916-04-06 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
RAUSCH FRIEDRICH HAUPTM. 5 BATT. WESTPR. FUSS. ART. RI 1914-10-18 - Zalesie Dolne wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński, ul. Partyzantów mazowieckie 1897-04-28 - -
RAUSCH PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAUSCH FRITZ - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RAUSCH ALOIS LST. K.U.K. I.R. 80 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RAUSCH WILHELM - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAUSCH - - H.L.R 42 1915-08-28 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
RAUSCHAL MICHAEL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RAUTA JORDACHE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RAUTENBERG AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAUTENBERG AUGUST RES. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-03-31 - -
RAUTENBERG GUSTAV - - 1918-05-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAUTENBERG PAUL GEFR. 2.KOMP.GREN.RGT.4. 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1889 - -
RAUTENBERGER ERICH GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUTENSTEIN GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAUTSCHER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAUWERS KONRAD UNTFFZ. - 1915-06-02 - Zapałów wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RAVA ARTIBANO SOLD. 849.MITR. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-22 - -
RAVALLO FERDINANDO SOLD - 1918-06-20 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
RAVAZZOLO COSTANTINO SOLD. 163.FANT. 1917-12-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-22 - -
RAWCZUK MAXYM - LST. BAON. 211 1914-12-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.20
RAWE AUGUST ERS.RES.  L.J.R.46.12 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RAWE FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAWE AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
RAWLETTA KARL UNTEROFFIZIER MASCH. GEW. ZUG RES. INF. RGT 230 1914-12-20 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
RAWRILENKO ELISEFRI SZER. - 1918-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
RAWŁECZYN - FLDW. RUSS.I.R. 125 1915-04-14 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAYMOND EUGENE - 105E REGIMENT D'INFANTERIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RAYMOND LUDWIG - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAZA LOGIN GEM./RUSS. I.R.134 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RAZANOWSKI - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
RAZDROGYN FIEDOR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-11-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RAZIK THOMAS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RAZIM - INF. I.R. 68 1915 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAZSOHIN JEGOR - - 1916-08-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
RAZU JON GEM./RUM. I.R.45 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RDUCH EMIL - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
RE VITTORIO SOLD. 34.ART. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-01 - -
REALI MARIO SERG. 7.FANT. 1917-12-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-09-17 - -
REASANOW JMILIAN RUSS. INF.REGT.243.5.KP. 1915-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REAY J.L. 27888 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-11-17 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
REBALČENKO PAWEL GFT. RUSS.ART.BRIG. 9 1915-04-19 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REBALKO STEPAN RUSS. INF.REGT.284.1.KP. 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REBBERG AUGUST - - 1915-05-09 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
REBBERG WILHELM - - 1918-06-09 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
REBEL RICHARD LDW E.B.I.R 21 1915-01-07 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - ERSATZ BATAILLON (zapasowy batalion)
REBENCZUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REBENSTOCK VON KONSTANTIN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
REBENTISCH OTTO MUSKETIER R.J.R.52/9K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
REBERNIK ULRICH JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REBIĆ PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
REBIDASZ JOHANN JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
REBITCHEK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REBITZER JOSEF RES. INF. K.U.K. I.R. 35 1914-12-13 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REBOANI ATTILIO CAP. MAGG. 148.FANT. 1918-12-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-26 - -
REBSCH EMIL SOLDAT - 1918-09-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-13 - -
RECCHIA ANDREA SOLD. 156.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-20 - -
RECCHIA LORETO GEM/WŁOCHY 1.GROSS.ARTL. 1919-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RECCHIA ANGELO SOLD. 222.FANT. 1918-03-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-06-09 - -
RECEP ALEKSANDER - 3 P.P. 9 K. 1917-09-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RECH VITTORIO SOLD. 8.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-07-31 - -
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
RECH?TZ - GEFR. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
RECHACEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RECHHALTER RUDOLF UT.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RECHMANN JOSEF KPL. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RECHTER ADOLF FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RECHTSCHIK JAN GEM./RUSS. I.R.454 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RECK ARNOLD UTFF P.R.I.R.220 1914-12-10 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RECK JOSEF - - 1914-09-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RECK PETER - - 1915-05-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RECK AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RECK J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RECK JOHANN - - 1915-01-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RECK KARL - - 1916-07-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RECK GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RECKFUß - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RECKLING RUDOLF GREN. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RECZEK THOMAS UNTJAG K.U.K. FJB 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 09.07.1915
REDDEL WILHELM - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
REDDEL WILLY - - 1918-03-21 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
REDDER JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REDDER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REDDIG W. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
REDECKER AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
REDEKER FRIEDRICH WEHRM. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
REDEL FRITZ PION[IER] - 1918-03-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
REDEMANN OTTO ERS. RES. - 1916-05-03 - Łupki Kolonia wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1890-07-08 - -
REDETZKI ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REDIAZIG - - ? 1914-11-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie ? - -
REDIETZS ERNST GRF. RES. - 1915-03-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
REDIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
REDINGA ROMAN - - 1918-12-14 Gdańsk w lazarecie Kurzętnik wieś, gm. Kurzętnik, pow. nowomiejski warmińsko-mazurskie - - -
REDKA PAWEL GEM./RUSS. I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REDL JOHANN INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
REDMER ALBERT - - 1916-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REDRIEW IWAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
REDSCHLAG MAX - - 1916-12-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
REDUNAIG - MUSK INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
REECK OTTO - 2/R J.R 12 1914-12-17 - Iłów wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 25 - grób rodzinny
REECK C. - - 1917-08-13 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
REESE WILLY MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REETZ WILHELM RESERVIST - 1914-11-15 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
REETZ AUGUST LANDWEHRMANN - 1915-02-26 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1880-12-29 - obelisk
REETZ HERMANN MUSKETIER - 1918-07-20 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-09-23 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 92
REETZ OTTO SERGEANT - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
REEVES A. 210468 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-05-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
REEVES L. PTE/ 1ST/ 8TH BAT. KING'S LIVERPOOL REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
REFCZUK WASILI RUSS. - 1914-10-17 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REFFEL FRANZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REFFKE PAUL - - 1917-08-06 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie - obelisk
REFLE JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REFS JOSEF - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 4KP 1917-08-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
REGAHL ERICH LEUTNANT D.RES. GREN.REGT.KÖNIG.FRIEDR.11 1917-08-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-08-01 - -
REGALDO ANDREA SOLD. 49.FANT 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-11-04 - -
REGEL FRANZ MSKT KAIS.DTSCHE RES. IR 269 1915-06-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
REGENER HERMANN - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
REGENSBURGER ADOLF GFT I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
REGENT ALOIS INF. IR 3 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REGG JOHANNES LDSTRM. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-26 - Dąbrówka II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REGIER - UTFFZ. 11. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
REGINA GIROLAMA SOLD. 227.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
REGINEK ROCHUS - - 1915-11-19 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REH OTTO ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŘEHAČEK KARL RES.PTRF. I.R. 21 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RĚHAČEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÉHAK JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REHAK JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REHAK FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
REHBE HEINRICH MUSKETIER R . J . R . 208 / 8 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REHBEIN FRIEDRICH ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1918-04-17 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
REHBEIN WILLI - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
REHBEIN EMIL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
REHBEN ALB. WERHMANN ERS.RES.JNF.RGT. 21 1915-01-03 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
REHBERG GUSTAV - - 1915-03-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
REHBERG GEORG MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
REHBERG - SCHÜTZE PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-27 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
REHBERG GUSTAV - - 1915-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REHBERGER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
REHBRUNNER JOHANN INF. I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REHFELD GUSTAV RES. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
REHM IGNATZ WEHRM. BIR 13 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
REHMET PETER - - 1918-09-05 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REHNERT MAX - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
REHOHN K. SERW. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
REHOR JOSEF MÄHR.ZUGFÜHRER K.U.K.EISENB.TEL.REGT. 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KLOGSDORF 31 JAHRE
REHRA BERNHARD - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
REHRING CHRISTIAN MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
REHSE LEO UTFF. PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
REHSE HEINRICH MUSKETIER R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REHWELDT - - - - - Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
REIBERT KARL LDST.INF. IR 90 1915-05-03 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIBLI JAKOB INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
REIBNITZ von JOHANNES - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REICH - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REICH HERMANN SCHÜTZE - 1917-11-22 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
REICH PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REICH ARTH. VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05 - Rotunda i nagrobek
REICH SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH - SCHÜTZE PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
REICH PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REICH ARTHUR UTFFZ. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
REICH PAUL - - 1915-09-25 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REICH MAX PIONIER EISENB.RGT. 4 ERS.BTL, 4KP 1916-08-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
REICH FELIX ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REICH KARL LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REICH GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REICH ARTHUR UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH GUSTAV LANDWM. - 1914-10-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
REICHALT EDGAR MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-07 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
REICHARDT KARL LEUTNANT LIR 23/1K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
REICHARDT GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REICHE OSK. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REICHE FRANZ MUSK. - 1915-07-02 RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
REICHE BRUNO LANDSTURMMANN 10.KOMP.RES.JNF.RGT.38 1916-11-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-13 - -
REICHE PAUL JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REICHEH EDUARD - - 1915-11-03 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
REICHEL JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
REICHEL ADALBERT JG. K.U.K.F.J.B.1 1915-05-03 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REICHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHEL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REICHELT JOSEF - - 1917-04-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REICHELT JOSEF ERNST OB. JG. K.U.K. F.J.B. 2 1914-11-19 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REICHELT GERHARDT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REICHELT O. ERS.RESERVIST ERS. BTL. LDW. G.REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
REICHELT MAX - - 1915-06-02 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REICHELT PAUL - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
REICHERD O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHERT HEINRICH LTN.I.D.RES. P.R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
REICHERT OSWALD VIZZ. FELDW. I.R. 46 / 2K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REICHERT OSWALD VIZEFELDW. J . R . 46 / 2 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REICHERT GOTTFRIED LDST. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REICHERT KARL UNTOFFZ/ROSJA SCHÜTZ.REGT.? KP 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REICHERT GOTTLIEB - - 1918 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
REICHERT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHERT FRITZ LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REICHERT ADALBERT LDSTRM. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REICHERT REINHARD - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
REICHERT JOSEF - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
REICHHALTER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REICHHELM MAX HPTM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REICHHENKE ERICH SANTA??-GEFREITER 3.ESK.ETRAIN.-ABT.6 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-06-03 - -
REICHHOFER GEORG INF. BRIR 4 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
REICHL JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REICHMANN - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
REICHMANN A. GEFREITER  LDW.JNFT.RGT.2.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
REICHOW GUSTAV LANDW. - 1915-05-04 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
REICHS... PAUL - - 1915-06-09 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
REICHSTEIN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REICHSTEIN BRUNO - - 1915-05-28 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REICHSTEIN ROB. - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
REICHSTEIN FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
REICHTTER HEINRICH - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
REICHWEIN WILHELM RES. PION. K.P.G.G.R. 4 / 19 P.K. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIDER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
REIDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REIDKO NIKOLAJ RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REIDMAIER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIEDEL RICH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIF FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIFENRATH HERMANN FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4/M.G.K.
REIFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REIFFEBERG ARNOLD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIGER KARL - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
REIGL JULIUSZ SZER.KOL. ? 1916-05-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
REIH KARL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIHE EMIL LDSTRM.  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
REIHER JULIUS - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIHER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIHT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIKAN ANDREI GEM./RUSS I.R.11 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
REIL - RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REIM HERRMANN - - 1915-06-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-10-30 STREBITZKO -
REIM WALTER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIM HEINRICH JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIMAN HERMANN - - 1917-11-30 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski opolskie - - -
REIMANCZIKOWSKI ANTON PREUSSISCHES FUSSART. BAT. POSENI. 1915-05-01 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIMANN FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
REIMANN BRUNO INF. IR 18 1915-04-13 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIMANN ARTHUR - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REIMANN BERT. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN EMIL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REIMANN EMIL - - 1918-09-02 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
REIMANN AUGUST - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
REIMANN KARL - - 1915-09-25 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
REIMANN FRIEDRICH - - 1916-03-31 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
REIMANN FR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIMANN PAUL - - 1914-11-21 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN HERM. PREUSS. INF.RGT.58 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REIMANN PETER - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
REIMANN MAX - - 1916-09-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
REIMANN BRUNO - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
REIMANN RICHARD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
REIMANN EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN HANS DR. - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REIMANN ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REIMANN ROBERT - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
REIMANN PAUL GEFR. - 1918-07-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REIMANN FRANZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REIMANN KARL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN FRANZ - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
REIMANN FRZ. - - 1918-09-03 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN PAUL MUSK[ETIER] L[AN]DW[EHR] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 21 1917-05-07 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
REIMANN GEORG - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REIMANN FRIEDRICH - - 1916-03-31 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
REIMANN ROBERT - - 1915-01-24 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
REIMANN HERMANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
REIMARUS KARL HPTM. KPGRZF 2 1915-05-06 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
REIMERS FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
REIMERS - HAUPTM. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
REIMITZ FRITZ - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
REIN JAN RUSS. MORSEI.DIV.20. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REIN THEOD. - RIR 52 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 615
REIN FRIEDRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REINA SALVATORE SOLD. 220.FANT. 1918-02-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-30 - -
REINANN AUG. - - 1917-07-22 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
REINARTZ HERMANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
REINCHE ADOLF - - 1917-07-18 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
REINDERS WILHELM RES. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REINDERS WILHELM MUSK.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINDL NIKOLAUS RES.INF. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REINECKE GUSTAV GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
REINECKE - OBERJÄG. GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
REINECKE KARL KRIEGSFRW. J . R . 79 / 5 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REINECKE ANTON GEFR. 15 / LANDW. I. R. 84 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REINEGGER JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REINELT KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINELT FRANZ - - 1915-07-20 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINELT FRZ. - - 1916-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINELT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REINELT GUSTAV - - 1918-07-18 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINER LORENZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REINER ALOIS INF - - - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REINER - UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
REINER KOSMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-27 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
REINER OTTO - - 1919-08-?? - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
REINER SELIG SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-09-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REINER II WILHELM RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
REINERS HERMANN - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REINERT GUSTAV - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
REINERT GUSTAV UNTEROFFZ. 2 KOMP.ERS.BATL.LDW.INF.RGT.19 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
REINERT OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
REINHARD JOSEF GRENADIER R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
REINHARDT RICHARD GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINHARDT GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REINHARDT WILLY KANIONIER 1. ABT. M. KOL. RES. FELD. ARTL. REGT. 64 1915-02-08 - Zimna miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REINHARDT WILHELM - - 1914-08-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
REINHOLD RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REINHOLD JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINHOLD - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
REINHOLZ JULIUS MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REINICKER FRIEDR. RESERV 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1894 - -
REINKE ALEX - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1876-09-25 GRAMBOW / GRĘBOWO -
REINKE ERICH - - 1916-09-23 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
REINKE WILHELM LDSTRM. R.J.R. 203/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REINKE WILHELM KRIEGSFRW. J.R. 76/7K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
REINKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REINKE ALBERT MUSK[ETIER] - 1918-04-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
REINKE FRITZ GFT. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REINKE KARL - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 18 lat
REINKOBER ADALB. LSTR. - 1915-08-10 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1887-11-06 - -
REINLÄNDER ROMAN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINOSCH MARZ. - - 1915-09-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REINOSCH THEOF. - - 1915-02-02 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REINOSCH STEPH. - - 1915-10-13 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REINSBERGER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-18 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
REINSCH ALBERT - - 1918-04-11 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINSCH MAX - - 1914-09-09 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINSCH FRIEDRICH UOFZZ FUSS BAT ? 6 1919-09-01 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1878-10-24 LANDECK, SCHLESIEN -
REINSCH KARL - - 1917-08-10 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
REINSPERGER JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINSTADLER GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REINTJES THEODOR WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REINTJES HEINRICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REIPER FRITZ - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REIPERT GEORG LANDSTURMMANN 2.REKR.DEP.2.E.JNF.RGT.51 1916-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-10-18 - -
REIPERT - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
REIPOLD WACŁAW LEG. POLN. LEG. I BRIG. - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
REIS KARL INF. K.K. L.I.R. 24 - - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
REISCH ALBERT KRIEGSFREIWILLIGER 1.KOMP.1.E.FUS.RGT.37 1916-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-02 - -
REISCH JOSEF MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISCH FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
REISCH PAUL - - 1915-12-17 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REISCH ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISCHEL JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-23 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISCHL FRIEDRICH INF. I.R. 14 1915-02-(24-26) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
REISEBIETER ARTHUR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
REISENAUER FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
REISENAUER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REISENBERG E. E.RES. - 1917-07-09 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
REISER FRANZ JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
REISEWITZ PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REISEWITZ ERNST - - 1917-08-20 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
REISINGER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISINGER ISIDOR LST. INF. I.R. 30 1915-05-09 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISINGER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISINGER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REISMAN JOND SZEREGOWY - 1915-03-02 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
REIßMANN OTTO MUSK - 1918-04-24 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
REISNEHOFER JOHANN LDST.JG. FBJ 20 1915-03-29 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISNER KARL - - 1915-07-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REISNER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
REISS IGNATZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISS HERMANN JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
REISS FRITZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISS PAUL - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
REISSER MAX ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISSIGL JAKOB LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REISSINGER MICHAEL WEHRM. 3 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
REIT PAUL UNG. ZUGFÜHRER K.K. I.K. R. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 GYOS -
REITANO PASQUALE SOLD. 213.FANT. 1918-03-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-05-23 - -
REITAROWSKI PAUL - - 1917-10-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
REITBÖCK MICHAEL SCH. K.K. K.SCH.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER KASPAR JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER IGNACY - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
REITER JOHANN UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-03-31 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER FRITZ GRENAD. - 1915-02-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
REITER ANTON K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-20 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
REITER BALTHASAR ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
REITER KARL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REITER MARTIN INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-12 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER AUGUST TIT. ZGSF. LDST.MB 12 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
REITER HEINRICH JG. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER JOHANN KORPORAL I.R. 59 1915-05-07 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER ALOIS LDST.INF. IR 59 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER MICHAEL INF. IR 27 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITH HERMANN LTN - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
REITH CLEMENS - 3. KOMP. ERS. BATL. INF. RGT. 116 1914-12-20 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
REITH - ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
REITHMAIER PAUL JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITHMAIR AUGUST JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-24 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
REITHOFER JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
REITMAYER PETER GFT. IR 27 1915-01-25(-31) - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITSCHUSTER HEINRICH GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
REITZEL WILHELM MUSK[ETIER] - 1918-02-19 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
REITZIG GOTTLIEB LANDSTM. 1. KOMP. 4. LANDST. INF. BATL. POSEN 1915-07-08 - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REITZIG PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REJC JOHANN E.R.INF.