Nazwisk w bazie na literę R: 3032

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
RADEK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
RAWE AUGUST ERS.RES.  L.J.R.46.12 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RIEDER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.99 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RADECK ARTUR - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
REJEC FLORIAN JG. FJB 7 1914-12-12 - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADIG JOSEF - - 1915-01-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER AUGUST - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RÖSEL KARL LDST.INF. IR 18 1915-03-19 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHM KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RAK IGNACY SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REMIORZ VIKTOR - - 1917-04-03 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RUTKOWSKI ANTONI - - 1918-05-27 wzgórze Kemmelbeek-w prowincji Flandria Zachodnia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RAKOCZY JOSEPH - - 1918-07-01 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROTTER KONRAD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REITER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSSKICH DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.12 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REMBACZ ANTONI - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
RÜSTOW HERMAN - - 1914-10-26 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RAK THEODOR - - 1914-11-22 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RINDERER JOSEF ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUPPERT WOLDEMAR - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ROMANUK IWAN SCH. SCH.R. 12 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RISSEL JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ROWE KARL GEFR. - 1918-05-05 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
RAHN KONRAD - NACHN.ERS.?BTLG. 1918-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1900-09-30 - -
ROTH JOSEF - - 1915-05-13 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1883-09-20 - -
ROSER MATHIAS WEHRMANN  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RIENERTHALER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-03) - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUJISTEANA JOAN GEM./RUM. I.R.59. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RODIUNKO NAZAR INFANT. I.R. 208 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RATAN NIKITA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Czerkohakulski R. [J. Drogomir]
RIEGER FRANZ - - 1917-08-25 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RINGWELSKI AUG[UST] - - 1914 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
RICHTHOFEN von SIEGFRIED FRH. - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RADMANN ANTE LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHR FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RACLĘGA JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
RIEMER IGNATZ - - 1915-07-10 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RYTTER STANISŁAW - - 1916-05-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RYBOSCH PAUL - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
REVOLTI LUIGI O. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSSU TUDOR RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REISENAUER FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RUSIECKI STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
RANER FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RENNER ARWED - - 1914-08-26 LANGUYON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RITTGASSER FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RŰCKER HERM. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSENBAUM JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
REGAHL ERICH LEUTNANT D.RES. GREN.REGT.KÖNIG.FRIEDR.11 1917-08-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-08-01 - -
RUŽIČKA JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADLER P. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RASZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ROSŁAKOW ...KORY GREND. GREND.MOSK...  1914-12-16 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROCK MATHIAS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUMPE JAN GEM/ROSJA I.R.26 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RONOW JEGOR INFANT. I.R. 206 / 13 K. 1915-01-29 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RICHTER HEINR.(ICH) - - 1917-02-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REINEGGER JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
RETHKE MAX - - 1918-07-20 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
REUSCHE JOHANNES - - 1918-07-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
ROTMEIER FERDINAND EMANUEL SCH. SCH.R. 7 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖMMER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RÜCKERT FERD. - - 1918-06-13 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - FRANKR. GEST.
ROCZNIK JOSEF - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RZEPKA PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
REHM IGNATZ WEHRM. BIR 13 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEPL ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.72 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RABIALSKI FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RACHNER WILHELM - - 1915-11-07 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
RÜHL WILHELM GREN. - 1916-09-28 - Marzęcin wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
REKUS PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUPP GIOVANNI LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDEL RICHARD - - 1917-06-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RIEBOW ? OFFZ.STELLV. PREUSS.RES.INF.RGT.2?0 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RISSMANN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
REICHHENKE ERICH SANTA??-GEFREITER 3.ESK.ETRAIN.-ABT.6 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-06-03 - -
RICHTER JULIUS MUSK. PRIR 46 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RZYTKI K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RUDNICKI MAREK - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RAINER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSA TOMA RUMÄN INF.REGT.12.11.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REMER WALTER FUSILIER 3.G.GR.R.10K. 1915-07-19 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RIBIKOW MIFORM - RUSS. SOLD. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REETZ AUGUST LANDWEHRMANN - 1915-02-26 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1880-12-29 - obelisk
RAD MICHAEL LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1915-05-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
REINSCH KARL - - 1917-08-10 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
RACZYK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-28 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RADZIWILL JULIUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RUSCH GUSTAV - - 1918-09-15 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
ROTKEGEL ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RÖSSLER ANTON SCH. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIGO FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEMER FRANZ PION. - 1915-01-24 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
REINHARDT GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RUDAKOW TEODOR GEM/ROSJA I.R.12 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RÖHRICHT OSWALD - - 1914-11-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
RATAJCZAK JÓ. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
RING PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REICH - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RUDOLF FRITZ - - 1918-06-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RADER EMIL MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RISSMANN B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RUPP EMIL RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RZITKY NIKODEM - - 1915-10-16 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RYBORZ ALEXANDER - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RYBARCZYK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RAUCHENBACHER J. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSCHELA IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RAZANOWSKI - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
RATEIKE FRANZ MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
REINKE ERICH - - 1916-09-23 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RAPOSAT FÜRUS JOH. INFANT. K.U.K. I.R. 31 / 7K 1915-04-13 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
REIPOLD WACŁAW LEG. POLN. LEG. I BRIG. - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
REIMANN RICHARD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
REICHEL JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RAUH OSCAR - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RACKOW WILHELM RES. - 1914-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
RICHTER AUGUST RES.INF. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUSCONI GIACOMO SOLD. 58.FANT. 1918-01-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
ROHSBERG M. GEFR. 5. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RINNEWITZ FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RAGER FRANZ K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-01-11 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUDIK FEDOT GEM/ROSJA I. R. 232 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
REIMANN BRUNO - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
RZENIK RO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
ROSNER MAX - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REICHHALTER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RESCHER PAUL - - 1914-10-20 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RÜLKE RICHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RIEMER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSAT ARNOLD - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHLING DAWID - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYMER FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - VERMISST
RYBAK ANDRZEJ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUSSIN ANTON - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
REIMANN FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REBITCHEK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSIN MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RIEDEL J. - - 1918-06-05 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
ROSE - - - 1915-09-22 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RODMANN HERMANN OFFZ. STELLV. - 1915-10-02 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1872-09-20 - -
REIMANN HERMANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RANACHER JOSEF KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-05-04 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDEL PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
REJMAN ADOLF RES.INF. I.R. 98 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REIMERS FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ROTZEK AUGUST - - 1921-06-27 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RICKA HARALD - - 1917-03-29 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
RAMMUN EMIL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
ROSINSKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REITER KASPAR JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUEZEWIEZ JOSEF RUSS. INF.REGT.65.10.KP. 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSNER GUSTAV - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
RIEDLER STEFAN PIONIER P.B. 2 1914-10-16 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
RUSSEK ANTON - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RAJK JOSEF ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-11 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
RACK JOSEPH - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
RUTA WLADISLAW - - 1918-03-21 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
REIMANN BRUNO INF. IR 18 1915-04-13 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSCH GERHARD UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHLING JULIUS - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RATIBOR u. CORVEY, Prinz von ALEXANDER - - 1915-03-07 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
RZEPKA JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RAKOCZY ALOIS - - 1918-10-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REINELT KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REISINGER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSS MANUIL GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROSSDEUTSCHER O. - - 1914-08-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
RÖSELER OTTO - - 1918-05-27 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
RÖSLER GUSTAV LDSTM. - 1917-10-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1873-11-12 - -
RZEPA ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RECHHALTER RUDOLF UT.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSSEMANN WILHELM - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RIPA K. JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RICHERT JOHANNES - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
RADTKE WILHELM - - 1917-01-11 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RAABE GUSTAV KANONIER JNF.MUN.KOLONN.53.XI.A.K. 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-23 - -
RAUTENBERG AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROTTENSTEINER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYSCHIKOW OSSIP GEM./RUSS. I.R.11 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RIPPCHEN PAUL - - 1915-08-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RAKOW KARL - - 1918-07-15 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
RUHNACH - UFFZ. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADTSCHENKO FOMA GEM/ROSJA I.R.110 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RONER ZEFEL - - 1917-08-14 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
REINKE FRITZ GFT. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
REIPER FRITZ - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ROBENEK FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RYCHLIKOWSKI RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RUSSEK KARL KANONIER 2.REKR.DEP.E.FUSSARTL.RGT.6 1917-02-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-04-30 - -
RICHTER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROZUM MATHIAS HONV. K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-19 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REICHSTEIN BRUNO - - 1915-05-28 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RENNER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RETTIG KARL KRIEGSFRW. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
RĘKOŚ AUGUSTYN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
ROSEMANN ERNST - - 1915-06-05 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
ROTTMANN FRITZ SEIFERT 7.KOMP.RES.INF.REGT.265 1915-02-22 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
RADENKOWITSCH RASCHA SERB. I.R.16 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RÖHE FRIEDRICH WEHRM. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RACZENKO WASS. RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-01-01 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RESTICZ ZIJWAN ŻOŁNIERZ ARMII SERBSKIEJ 7 P.P. 1917-12-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ROSENBERGER ALFRED - - 1914-10-07 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REDDER JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REBERNIK ULRICH JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÖSNER RICH. - - 1915-03-08 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RAYMOND EUGENE - 105E REGIMENT D'INFANTERIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RAKOWSKI KAROL - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
REDEMANN OTTO ERS. RES. - 1916-05-03 - Łupki Kolonia wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1890-07-08 - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.28 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RISCH AUGUST WACHTMEISTER - 1917-09-19 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
RUPPELT BRUNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
ROHNER PAUL - - 1915-08-03 FESTUNG-LAZ. GLATZ. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
ROCKLAGE AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RISCHEL HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RYDER C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA South Lancashire Regiment 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RAAK GUST. LANDSTURM 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
REBALČENKO PAWEL GFT. RUSS.ART.BRIG. 9 1915-04-19 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RENNER HERMANN - - 1915-01-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RÖSNER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
REITZEL WILHELM MUSK[ETIER] - 1918-02-19 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
RUTA EDMUND - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RORSCHKE G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
REGG JOHANNES LDSTRM. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-26 - Dąbrówka II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.282 1916-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RAHMEYER GUSTAV - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RUNGE KARL LDSTM. 5. KOMP. LDSTM. INF. BATL. LAUBAN II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ROMANOW MICHAEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 202 P.P. 1917-05-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RATHMANN HER. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REDETZKI ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIGINEREK FRANZESCHINO JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASCHKE JOSEPH - - 1914-09-23 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAJ KONSTANTY SZEREG. - 1921-08-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
ROLA F. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ROGASCH GUSTAV GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RÄHSE GUSTAV - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RÖDER FRIEDRICH - - 1918-10-10 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
ROTHER WILHELM - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RÖSSING WILLI - 10.COMP. R.J.R.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ROHSLER LUDWIG RESERVIST FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RIEGER EMIL - - 1914-10-06 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RAUPACH HERM. - - 1916-04-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ROSENFELD EWALD - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
RIGER WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÖHRICHT WILLI - - 1916-02-02 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RATZINSKI MAX MUSK. - 1918-06-01 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RUSNER GUSTAV - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
RAATZ RICHARD GARDEFÜS. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RYGULSKI MARCIN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RIEDEL LEO OFFZ. STELLV. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADOI AFIOM RUM. I.R.59.3.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REDECKER AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
RIPPIN EUGEN - - 1917-08-08 BEI FOCSANI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RAWLETTA KARL UNTEROFFIZIER MASCH. GEW. ZUG RES. INF. RGT 230 1914-12-20 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
RUCZA MARIN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 1 P.P. 1917-08-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ROSENBERGER AUGUST - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REICH PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIPKA ANTON SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTTER MAX - - 1918-09-28 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSIECKI STEFAN SZEREG. - 1919-05-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ROEPPEL - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADU GLIGORE RUM. I.R.72. 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
REINHARDT WILHELM - - 1914-08-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RÖSSEL ERICH - - 1917-05-04 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
RZEPKA EMIL - - 1915-08-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RATHMANN RICHARD - - 1918-07-16 FRANKREICH Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-02-03 - -
ROLF KARL UTFR PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
RZYTKI ALOIS - - 1915-07-26 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROGALSKI ST. MUSKETIER LIR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
RYŠAVÝ KARL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUSSIN JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
RADEZEK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RUTZIENSKI ANTONI - SIB.JNF.REGT.35.16.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REICHELT MAX - - 1915-06-02 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RADECKE WILH[ELM] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RADES ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
REITZIG GOTTLIEB LANDSTM. 1. KOMP. 4. LANDST. INF. BATL. POSEN 1915-07-08 - Jeże III wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADOLESKO NICULAE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROBKE WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ROTH UBO - - 1916-04-14 BEI VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RYCHŁOWSKI ANDRZEJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 2 POLSK.B.ART. 1918-10-21 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ROSCHE K. - 2 LDW. S. 1914-12-31 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
REISCH ALBERT KRIEGSFREIWILLIGER 1.KOMP.1.E.FUS.RGT.37 1916-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-02 - -
REIF FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REINER ALOIS INF - - - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUCKER FRANZ - - ????-03-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROBERTSON J. PTE. 3RD BATT BLACK WATCH - - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - BRYTYJSKI JENIEC WOJENNY No 21630
RAATZ ERICH - - 1916-05-24 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RUPPELT PAUL - - 1916-03-03 Jarny Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
RIEDEL - ERS.RES. J.R.167. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RZEPKA PAUL - - 1915-06-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RONGE AUGUST - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
REINTJES HEINRICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RINKE HUGO - - 1917-07-09 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAŚ FRANCISZEK - - - zginął na terenie Bośni Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - zmarł przed 1915-03-15
RYSZKA MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
RYPALLA RICHARD - - 1914-11-30 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
RAHE BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROBEL ADUARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYBIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 21 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RIEDEL MAX - - 1918-08-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RADTKE JOHANN GEFR. - 1918-07-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
RAETHER ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
ROHKOHL - MUSK. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADOMITSCH ANFANAS GEM./SERB. I.R.12 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
REINHOLZ JULIUS MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RÓŻYCKI JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
RABUS JAN - - 1915-09-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
RÖHN HERMANN GEFR. 5.ESKR. ULAN. REG.9 1915-01-21 - Maskulińskie wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROCZNIOK THOMAS LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.RES.JNF.RGT.22 1917-03-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-09-18 - -
REIHT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIDMAIER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REINELT FRZ. - - 1916-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RHODE EWALD - - 1915-05-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RAU PAUL - - 1916-09-20 - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
RADEMACHER LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RADZIY IGN. - - 1915-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RITTEL A. GEFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
RACHOWSKI WASILI GEM/ROSJA I.R.5 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
REYPA JOHANN KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUPPRECHT EMIL - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RADULY ANDREAS JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-02-11 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RACZYŃSKI PIOTR KANONIER ARMII ROSYJSKIEJ 58 BRYG.ART.. 1917-10-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RAMONS CHRIST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖDLACH LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYPLIS ANDRE GEFR./RUSS. I.R.3 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RIEMER FRANZ - - 1917-07-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RÖHL EMIL - - 1914-09-09 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1889-11-19 - -
ROJAHN WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RABE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADOWANOWITSCH ZIWOIN SERB. I.R.6 1916-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RITTERSHAUS ERWIN MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RADCHE HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RIEMEL FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ROGOS ADOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
ROTHER HEINRICH ART. MATT 3.MATROS.ART..ABT. 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-08-28 - -
REINER LORENZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RISCH JOHANN INF. K.U.K. I. R. 82 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RASCHKE ARTUR - - 1918-07-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
RENNHARK ALBERT MATR. SMS BLÜCHER 1915-01-24 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-25 - obelisk
RASCHKE RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RÖSCHEL REINH. - - 1916-05-21 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
RATAJCZAK KASPER - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RZOTTKI JOH. - - 1914-12-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RAEHSE FRANZ UNTEROFFZ LDW.ESK.2.GARDEKORPS 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-20 - nagrobek betonowy
RADA MARIN GEM./RUMÄN I.R.49 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RICKLING WILHELM WEHRM. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RUDOLF R. - 3 K. LIR 101 1915-01-20 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
ROTKOLZ IGNATZ ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 7 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
REMBOWSKI MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 176 P.P. 1916-07-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ROTMAN W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
RODE JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REK WENZEL RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
REICHELT GERHARDT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAMM OTTO - - 1914-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RASCHKOW TIMOTEI - - 1917-01-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUNIAK JOHANN CYWIL - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RADULESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RADMER WILLI MUSK. - 1917-04-16 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RITTER GUSTAV - - 1914-09-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUSSANOW SIMON - KOS. GRENAD. DIV. 43 1914-12-(09-10) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
RIEGER PAUL - - 1916-02-20 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER JOHANNES - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RELOTIUS JAKOBUS GEFREITER LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RIBIC ALOIS INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUHLIG EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RADTKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
RIEBE - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RATER JOSEF - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RAFFERT PAUL MUSK. - 1916-10-13 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RAFFALZIK LUDWIG - - 1915-02-09 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
RADU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RYTUBA JAKOB SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RAHE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RZYTKI J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
RENNER ROBERT - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROGALSKI ST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROMÁN ALEXANDER ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RICHTER MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAZSOHIN JEGOR - - 1916-08-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
RUSZKIN PETER RUSS. - 1914-11-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RADIT KARL ERS.RES. RJR 219/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RADULESCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.4 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RAMLOW FRANZ GEFR. - 1917-09-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RITSCHKE KARL - - 1914-11-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RÖSLER MAX - - 1915-02-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RACZEK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RADCWICZ KAZIMIERZ - - 1918-08-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ROTHER ROBERT - - 1919-01-05 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
RUTKOWSKI ADAM - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RATTER - - I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROTHE ARTUR - - 1918-03-23 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RICHTER KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖHNKE REINHOLD - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
RONETZIK - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
REGEL FRANZ MSKT KAIS.DTSCHE RES. IR 269 1915-06-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
REIDKO NIKOLAJ RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIEGER ALBRECHT KRIEGSFREIW. - 1915-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RUDONIL JULIUS - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADU NICULAJ GEM./RUM. I.R.48 1917-12-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUDIGIER JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHTSTEIG PAUL - - 1915-08-04 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REIFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ROKITTA WILHELM - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST I.R. 45 / 18K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROHLOFF K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REŚZĔG KOLOMAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RICHTER OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROSCHU PETRI - - 1917-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
REISS HERMANN JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RAGEENOWITSCH WASSILI GEM./RUSS. I.R.105 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RADEBACH HERMANN SERG. - 1918-03-22 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RODEHAU AUGUST - - 1914-09-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
ROTHENBURGER WILHELM - - 1918-10-02 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
REINER SELIG SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-09-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RÓZEK ANTONI - - 1918-11-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
RADEMACHER ERWIN - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
RATHMANN MAX - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYBARSKI LEON (LEONARD) POR. 5 PP L.P. 1915-07-?? OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
RAUCH PETER GFT I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÜCKER PAUL - - 1917-07-09 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RIECK FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
R?? LEONTI RUSS.SOLDAT - ????-??-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REVA IWAN RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RATUSCHNY JOHANN - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
RADU PETRU GEM./RUM. I.R.45 1917-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADEMACHER EMIL GEFR. - 1915-08-03 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
RAINER ALOIS E.R.JG K.U.K.F.J.B.16 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REIMANN PAUL GEFR. - 1918-07-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
REUTER BRUNO - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROESKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RYPA FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
REICHERT OSWALD VIZZ. FELDW. I.R. 46 / 2K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROMBERGER O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIPAN JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÖFFEL OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RYNDIN STEPHAN - - 1916-01-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROGOTZKI FRANZ ERS. RES. RJR 220/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RAGOSEN WASSILI GEM./RUSS. I.R.211 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ROLOFF HERMANN ERS.RESERVIST - 1917-04-13 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
RÖDLER WALTER - - 1916-04-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REDIAZIG - - ? 1914-11-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie ? - -
RÖSTER WILHELM - - 1917-07-14 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER ANTON INF. K.K. LDST. I.R. 46 1914-10-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RESKE OTTO - - 1918-09-1? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
REETZ WILHELM RESERVIST - 1914-11-15 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
RUDEK JOSEF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
REINER - UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RADIČ DUŠAN INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RADEMACHER RICHARD LDSTRM. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RIEDE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROTHE WILLI - - 1918-08-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ROSENBAUM HEINR. MUSK. RES. INF. REGT. 264, 2. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
RO? MITROFAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RIZBERG FRANZ RUSS. - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RATAI VINZENT - - 1917-04-11 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1894-10-24 - -
RADU SIMIONI GEM./RUM. I.R.62 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RAUFFMANN WILLI MUSK. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
RIEF HERMANN LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROGALLA V[ON] BIEBERSTEIN JOACHIM LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RATH ROBERT - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROKITA ALBERT - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
REYHS JULIUS MUSKETIER R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RACZKOWSKI ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ROSE ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RESL JOHANN LST. I.R. 80 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RÖSLER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROOSEN PETER LDSTM. RJR 219/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RADKE HERRM. - - 1914-09-02 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
ROTHER PAUL - - 1915-09-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RYNOWIECKI ST. SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
RESPAL - LANDSTURMM INF.BATL. WALDENBURG 3 KOMP. 19??-10-08 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 187?-02-02 - -
ROTHE WILHELM - - 1917-10-05 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ROMAŃSKI KASIMIR SCH. K.K. SCH.R. 37 1917-10-31 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REIMANN ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REKOWSKI M - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RZYTKI ANTON - - 1920-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RUTKORSKY STANISL. UNTOFFZ. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RIEK HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RUŽÉK JOHANN INF. - 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUDOLPH ?? - - 1915-01-08 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ROHE K. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
RUS? ??OFEI RUSS.SOLDAT - 1918-04-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROSANOW MISTRAFAN RUSS. - 1914-10-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RICHTER BRUNO - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
RADUCANU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RAASCH FRIEDBERT KANON. - 1918-10-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RÖSKE WILHELM EH. MATROSE VERS. AMT STOLP 1920-08-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1895-12-18 - lapidarium
RICHTER BRUNO - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROLOFF KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 - - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RUŻOK PAUL - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ROHR II HERMANN MUSKETIER I.R. 92 / 1K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RÖSENER KLAUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RICHTER FERDYNAND EMANUEL RESERVE INFANTERIST K.U.K. LDST.B. 71 1915-05-08 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUDOLPH ADOLF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1918-04-17 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RUSCHER JOSEF - - 1918-03-28 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REICHE FRANZ MUSK. - 1915-07-02 RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
RYGOL ADOLF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
ROTHE PAUL - - 1918-03-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RIEDERSTAEDT ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RUSIANOWSKI KARL GFT. K.K. L.I.R. 15 1914-11-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROHDE E - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RUDEK A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHWEILER ANTON ERS.RES. 5/208.R.I.R. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
RIETZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAFFIN JOSEF INF. I.R. 67 - - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
RATA WALTER - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAATZ PAUL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADIONOW PAWEL - - 1916-08-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-07-29 - -
RÓŻANIECKI JAN - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUDEK JOSEF - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
RADUKU BADEA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADMER EMIL GARDE-GREN. - 1918-04-11 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RUHNAU GEORG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ROMSCH HEINRICH - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROSSKE - MUSKETIER PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
RUTKOWSKI JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
RUSEK BOLESŁAW - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - student
REIGER KARL - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
RENIER FRANZ - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ROSMUS RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSCH JOSEF LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-07 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RUDOLPH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUSCH WILLI - - 1915-02-06 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
REINHOLD - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RACZ MOSES - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RANDSCHUH WILLY MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W,
ROSMANEK GUSTAV SIERŻANT 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RYBICKI ? INF. ÖST.UNG. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUCH OTTO OB[ER] MATR[OSE] I. MATR[OSEN] REG[IMEN]T 1914-08-16 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
ROOCK ARNOLD - FELD. ARTL. REGT. 1 1914-11-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-08-04 - -
RZYTKI EMANUEL - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1893 - -
RECHTER ADOLF FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RUNGE ALBERT FUS. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
RAINER FLORIAN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RIEDIGER ERNST - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - VERM.
RADIL JOSEF JNFANT.  K.U.K.LST.J.R.30  1915-04-08 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RIGIER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAJSKI FRANZ E.R.INF. I. R. 57 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAT BERANT GEFR/ROSJA I. R. 120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RETTMANN HEINRICH - - 1914-12-30 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUSCH RICHARD ?WHRM. - 1916-11-14 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RUDNICKI LESZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADON JAN PLUTONOWY 3 P.P. 1916-06-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RURANSKY PETER WEHRM. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RUNTE CHRISTIAN MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RÖMER JOHANN RESERVIST 1 K. INF. REG. 59 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
RADELMACHER EMIL LTN. T.K.J.R. 4 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RACHWALSKY OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RATSCH HERMANN GEFREITER  L.J.R.47,7K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
RASZEWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAICHSTEIN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAHN HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANDELOWITSCH DRAGUTIN GEM/SERBIA I.R.14 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RAPP RUDOLF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-10 - Wiśniowa I (nr 373) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
ROTHER WILHELM - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RIEDTMAIER JOSEF INF. I.R. 3 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RÖSCHERT - MUSK. 1.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RITZKA KASPER - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RETZ JULJUS - - 1915-08-06 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RAND NATHAN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RUCKERT JOS. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROLNIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASKA JOHANN INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATSCHITKI JOSEPH GEM/ROSJA I.R.251 1919-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
REDMER ALBERT - - 1916-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROHRBACH FRANZ - - 1915-01-21 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RETZ MICHAEL KANONIER K.U.K. G.A.R. 3 1914-10-03 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RIEHELMANN LOUIS MUSKETIER J.R.74 4.KOMP. 1915-07-23 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Żelazny krzyż
ROSSMULLER TH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RYSCHAN WENZEL RES.ZGSF. SCH.R. 30 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RAGEBACH FRANZ KRIEGSFRW. RES. INF. RGT. 228 1914-10-29 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RAGO ANTAL CIV.KUTSCH. ET.TR.STAFF. 20 ????-??-?? - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
REICH ARTHUR UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RÓZICKA FRANS AUSTRIA - 1915-08-29 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
RATHIE GUSTAV GEFR. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-03 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REBENCZUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHSTEIN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REISS FRITZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANTA OCTAVIAN GEM./RUM. I.R.30 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ROJEK WESOŁOWSKI JÓZEF SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-07-22 - -
RUTA STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
RÖHRICH MICHAEL GFT. LDST.B. 20 (L.B.K-o 9) 1915-02-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RADANT ERICH VIZEFELDW. 7. KOMP. IR 152 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ROSE FRITZ - - 1915-05-05 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RAUSCH FRIEDRICH HAUPTM. 5 BATT. WESTPR. FUSS. ART. RI 1914-10-18 - Zalesie Dolne wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński, ul. Partyzantów mazowieckie 1897-04-28 - -
REITHMAIR AUGUST JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-24 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RABENOW WALTER LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
ROPAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAUCHWERKER SALO KPL. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUTA JORDACHE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RESCHKE EUGEN - - 1914-11-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RECHERT hERMANN OBERJAGER - 1914 - Przecznica wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie 1892-02-06 - -
RZAC? JOSEF KAN. - 1914-09-29 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ROETHEL FRANCISZEK - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
REMBOLD KARL LEUTNANT Fuss. Rgt 122/6 1915-08-29 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RAGAN JANOS HUS. H.H.R. 5 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RATZENBOCK MATIAS INF. I.R. 14 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
REITER KARL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RACHUJ JULIUS SERGT. - 1918-06-05 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
RUSSLAND FRIEDRICH WEHRM. 1.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REICHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RENNER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RIPP FRDR. UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANTSCHIK SAFRAN GEM/ROSJA I.R.503 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RÁCZ STEFAN RES.INF. I.R. 65 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 - -
RADLIŃSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
REICHE OSK. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RUBEŠ WRATISLAUS GFT.TIT.KPL. I.R. 28 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REGIER - UTFFZ. 11. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST J . R . 46 / 8 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RUDOLFF FRIEDRICH MUSKETIER 8 KOMP. 1 OBERELS INF. REGT. NR 167 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
RIZZI GIOVANNI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
RAPACKI-WARNIA von JOHN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ROZOLIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHERT GOTTFRIED LDST. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAZU JON GEM./RUM. I.R.45 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RESENBERG GUSTAV - - 1914-10-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RÉCSI KAROLY - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
REPTOW PIOTR - - 1915-10-25 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RABAST ROBERT - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RAMŠAK MATTHAUS LDST.INF. I.R. 87 1915.03.03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RICHTER EDUARD VORM. F.K.R. 11 2B 1914-11-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RIEDEL OSWALD - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
REITER FRITZ GRENAD. - 1915-02-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
RISTER PAUL - - 1914-08-22 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - Tablica powalona
RANK FRZ. - - 1916-11-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REICHERT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICHTER I - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ROHDE ERICH FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAPETI PAOLO GEM/WŁOCHY ARTL.R.70 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
ROBO IWAN INF. I.R. 41 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
REINHOLD RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RYCHNOWSKI JOHANN INF. I.R. 28 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RUM JOHANN MUSK. - 1915-01-31 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REICHERT OSWALD VIZEFELDW. J . R . 46 / 2 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RUHNKE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RAMER K. GRENN. ? ? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RICHELS WALT. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROENISCH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
REPA JOHANN KPL.TIT.ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITTER JOHANN - - 1917-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REIMANN WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RITTER AUGUSTINUS ANDREAS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RAICU MARIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUSCH WILHELM PREUSS.RES. I.R.269 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REIMANN EMIL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
ROENSCH ALBRECHT - - 1915-07-13 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897-01-14 - -
ROTHER - - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTHAUG JOHANN KAN. - 1918-08-14 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
RUSZULY FRANZ INF. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
ROSE WILHELM MUSKIETIER - 1915-05-28 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1894-01-10 - -
REIMANN PAUL - - 1914-11-21 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REZMANIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROSENBERGER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUPERT KARL PAUL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RASID DAWID GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ROSE ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RUNGALDIER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.4 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RACHWAŁ FRANCISZEK - - 1914 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1877 - -
RESTTEN OTTO MUSKETIER - 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROOSSEN WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
ROSKE HERM. WEHRM. 7 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1884-??-?? - -
RAUFEISEN WILH. RESERVIST 7 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
RABEL von EDMUND PUŁKOWNIK 30 P.P. WOJSK AUSTRIACKICH 1914-12-20 ZABAWA Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSEL GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ROGALL KARL - - 1914-11-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADYMIAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RONGE ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RUŻIČKA CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RUNTE AUGUST UTFFZ. RJR 219/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
RAIESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.57. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
REBIDASZ JOHANN JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
REMERS JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ŘEPA KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROHDE FRITZ MUSKETIER - 1917-09-26 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ROSENAU RICHARD FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
ROMPATA JOHANN INF. EISB.SICH.ABT. 1915-04-18 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
REISENBERG E. E.RES. - 1917-07-09 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
RICKER B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUDOLPH R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUTTLER KARL - PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 - - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
RASTOIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RUDE ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RADECKE WILLI MUSK. - 1917-??-10 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RAJSKI JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROHR II HERMANN MUSKETIER J . R . 92 / 1 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROTHER PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RICHTER REINHOLD JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RIEDL ALBERT KANONIER 7 MUN. K. XX A.K. 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RESKA FRANZ VORM. K.U.K.S.H.R. 15 1914-12-29 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSINSKY ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ROSCHINSKI KARL - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RASCHKA I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RABENFEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RIEDEL FRIEDRICH - - 1915-09-21 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RIETLING WILLY FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
RAILO KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 441 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RAPKIEWICZ PETER INF. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
ROMMEL WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RESLER FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RINKE JOSEPH - - 1914-09-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RECK AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROMANISZYN PETER - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RAPSCH RICHARD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REWA WASSILI GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
REICHELT O. ERS.RESERVIST ERS. BTL. LDW. G.REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
REIGL JULIUSZ SZER.KOL. ? 1916-05-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RÖMISCH EMIL UFFZ. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
RABE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REHAK FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
REINER OTTO - - 1919-08-?? - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
REVERSI GIULIO GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSSDEUTSCHER FRITZ - - 1916-07-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
REKITTKE HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RUZICKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
R? ERICH - RES. INF. REG. 135? 1917-10-22 POD GHELUVELT Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1891-11-05 - -
RIEHMER A. - - 1918-10-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RIEDEL JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIKAN ANDREI GEM./RUSS I.R.11 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ROLIŃSKI JANUSZ CHORĄŻY 4 PP 3 KOMP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - POŚMIERTNIE ODZNACZONY ORDEREM VM V KL
RELLIER ARTUR PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSE WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEPER HEINRICH WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REY PIOTR INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-25 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.16
RUTZKI FRANZ MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RUSCHAK JAKOB CIV. KUTSCH. LDST.SAPP.ABT. 5 1915-05-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSENBAUM KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RAUHUT ? KARL - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
RAUTENBERGER ERICH GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIADOWOW GRIGORI UTTFZ./ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RICHTER JOH. UNTEROFFIZ. 1 K. INF. REG. 49 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RISCHANEK RICHARD LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.99.1K 1915-05-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RINDL ALFRED KADET IP. ART. FORT B.ARM.AUSTRIA 1914-11-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1883-??-?? - -
RADÜCHEL FERDINAND GEFR. - 1921-01-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
REIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUSEMUS FRITZ - FJB 12 - - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIMANN BERT. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RESZTÓW IWAN - RUSS.I.R. 330 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ROTHENBURG G. ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 21 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RODELKE PAUL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RYDEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICHTER ANT. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICH? OTTO GEFR. - 1918-05-31 SUISA Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ROGÓŻ JOSEF INF. I. R. 57 1915-03-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RELOFF SIMION RUSS. INF.REGT.137.14.KP. 1915-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAINS A.J. 27561 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RICHTER FRITZ KR.FR. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REHRING CHRISTIAN MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROHWEDER HANS WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RAKITIN PAWEŁ JENIEC 3 / 231 P.P. 8 BTL. JEN. ROB. BTL. 1917-01-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 883
RÜBEL WILCHELM MUSKETIER J.R. 176/3K 1914-10-23 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
RAMIC BEGO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSENBLUM ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-08-31 - nagrobek
RAMZA TOMASZ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RÓŻAŃSKI STANISŁAW DOWÓDCA 16 PUŁK STRZELCÓW SYBERYJSKICH 1914-10-16 ROKITNO Rokitno II wieś, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni mazowieckie - - -
ROSSMANN ARTH. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIBOLDI EMANUELE GEM/WŁOCHY ALP.R. 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RITTER JOH. MUSKETIER 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RAZDROGYN FIEDOR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-11-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROGALA ZAWADZKI JAN ? LEGIONISTA 1915-07-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RIX PAUL - - 1917-03-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RICHTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIDLEY WENZEL JG. FJB 12 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAUTENBERG AUGUST RES. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-03-31 - -
ROPA JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RAHL MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
RIPKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RYTKO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICHTER JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
ROMÁNEK JOSEF INF. I. R. 3 1915-02-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REMKOS MATHAUS GEM./RUSS. I.R.110 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REETZ OTTO SERGEANT - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
REEVES A. 210468 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-05-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RIEBE ERICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REICHALT STEFAN - - 1914-10-31 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
RANT FRANZ INF. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROSENKRANZ R. GEFR. 1 / JÄG. BTL. 1 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
ROMANIENKO ANDRZEJ - 39 P. 1916-05-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ROTH HUGO ERS. RESERVIST 1 K. JNF. REG. 321 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RATOW TEODOR INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ROSENTHAL GEORG GEFREIT. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RAJBA ANDRZEJ SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RADOS JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEHL ADOLF RUSS.ZIV.GEFG. - 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROTHE OSKAR WORN.GEFR. 6 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RUS NIKOLAJ RUSSE BASRK.JNF.R.15  1915-03-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RUSEK ALFRED SZER. ? 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RÜHE HERMANN - - 1915-03-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RAUKE STEFAN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUDERT OTTO GREN. 3 KP. GREN. RGT. 5 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-12-30 - -
RIDL - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAIĆ MARKO INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.12
RICHTER MORITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RYELZIK KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RZEGOCKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROTTER FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
ROPI JÓZSEF HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENDA WASILI RUSS. FEST.ART.NOWOGEORG. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RENTE H.R LIEUTENANT - - - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
REIPRICH WILHELM - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RÖHR ARTUR MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-08-21 - -
ROŻNIEWSKI WACŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
ROMASZYN ANDRZEJ - 335 P.P. 16 K. 1917-08-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RIESA EDUARD MUSK. 1. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RUSZ THEOD. JNFANTERIST 4 K. K.U.K. J.R. 51 1915-03-19 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RUMKOW MAKSIM INF. RUSS.I.R. 17 1915-12-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ROSENTHAL HERBERT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-03-20 - Rotunda i nagrobek
RUSZO BARNABÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REHBERG GEORG MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RUCKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REBALKO STEPAN RUSS. INF.REGT.284.1.KP. 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RYŁKO ANTONI SZER. 1.BR.LEG.POL. 1917-01-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
REICH - SCHÜTZE PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
REITSCHUSTER HEINRICH GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
R???LKE H. MUSK. 8 / ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RESSEL ANTON INFT. I.R. 99 1914-12-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.1
ROSOKA JOHANN - - 1914-??-?? - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RIESENFELD ALFONS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REIHE EMIL LDSTRM.  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
RAJCHERT RYSZARD - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RIEGEL KURT - - 1914-09-09 TERNOWKA Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie 1880-12-15 - -
ROTTENBERG JAKOB KDTT. ASP. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REPJANU JORDAKE GEM./RUM. I.R.49 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADTKE R MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
REUSEMANN F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RYBICKI JERZY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RUSAKOW GABRYEL - 40 P.P. 1 K. 1916-05-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
REMER JOSEF RES.UL. REIT.SCH.R. 2 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROGGE FRANZ MUSK. 3. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ROSARIN JRONIN SZER. J. R. 2. 5 1915-03-28 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RADA MIECISLAUS KPL. K.U.K.I.R. 58 1915-02-03 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSENTHAL MAX - - mar-15 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RÖMER ERNST RES. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RUS M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROGOWSKI PETER - - 1918-06-01 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
RÖHRICH KARL - - 1915-06-19 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÉTI JÓZSEF NÁNDOR HADNAGY 10.HONV.GY.E. 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RECHTSCHIK JAN GEM./RUSS. I.R.454 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RAJTA ACHIM KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53, F.H.R.16 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
RUGE - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
ROSSECK KARL GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAU JOSEPH KRGSFRW. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RUSZIN MICHAEL FUHRM. TRAIN. ZUGS. KDO. 11 1915-03-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.4
REISSINGER MICHAEL WEHRM. 3 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
ROZNER VENDELIN KAN. F.H.R. 31 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RIESS ERICH GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RUSCHKE WILHELM GEFREITER  L.J.R.72.12K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
RIEDL JOHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RUDNY STANISLAUS RES. SCH. SCH. R. 17 1914-12-29 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
RESOLKO INSLIN GEFR./RUSS. I.R.109 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RANNOW F. VIZEFELDW. 11 K. INF. REG. 149 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
ROSS WALTER - - 1914-09-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROSENBERG ABRAHAM SZEREGOWY - 1916-03-18 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
RIEMANN CHR. OFFZ.STELLV. JNF.RGT. 38 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
ROLLER WILHELM LDST.INF. IR 98 1915-02-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÜNGER FRIEDRICH VZFLDW. 4. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
RUDOLF G KRIEGSFREIW. 3 K. J E. BT, R, J. R. 10 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1898 - -
REUTER HEINRICH MUSK. PREUSS.RES.I.R.2/220 1915-01-27 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROTH HEINRICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-26 - nagrobek
RACH GOTTFRIED - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RUSSAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RETERMANN E. - - 1915-09-04 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RICHTER FRANZ JOSEF KAN. F.A.B. 4 1915-04-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
REDKA PAWEL GEM./RUSS. I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RACHWAŁ WAWRZYNIEC SANITARIUSZ 4 PP 4 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - KLERYK
RATAJCZAK MICHAEL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINDERS WILHELM RES. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RENNBAUM P. MUSK. R. I. R. ? 1915-05-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RADIC PERO INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.14
RÖSCH PAUL ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
RUNGE WENZEL INF. K.K.LDST. M.B. 78 1915-05-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROFENBAUM WALTER ASISTENZARZT DR. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-09-23 - Rotunda i nagrobek
RUDZKI STANISŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
ROCKSTEIN JOSEPH - - 1915-08-15 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REIHER JULIUS - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RODES JOSEF - SIB.SCHÜTZ.R.31.1.KP. 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RICHTER OTTO GEFREITER - 1917-06-16 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RAUTENBERG PAUL GEFR. 2.KOMP.GREN.RGT.4. 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1889 - -
RAITH HANS - - 1918-08-13 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROSESZON [ROSERZNOW] OTTO REZ. 2 K GREN. R.S. 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
RUNNAK TIMOFIEJ - - 1915-03-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REDEL FRITZ PION[IER] - 1918-03-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
REMEC RUDOLF RES.KAN. FKR 28 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REHBEIN FRIEDRICH ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
REGINEK ROCHUS - - 1915-11-19 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RÖHNISCH WALD. SANIT-UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 6, 8KP 1915-05-05 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ROSKOSCH THOMAS - - 1915-09-25 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RZESNITZEK RICHARD - - 1916-09-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RUDAT FRITZ GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-06 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RISTITSCH MILOTIN GEM./SERB. I.R.9 1916-02-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
ROWIŃSKI FELIKS PODPUŁKOWNIK ARMIA ROSYJSKA 1914-08-28 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
ROTHKIRCH OTTO - - 1915-02-10 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ROSELT OTTO - PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
RARIPA MENDEL INFT HONV IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 06.08.1915
RIZECK M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAUHUT PAUL UT.OFFZ. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENNER HERMAN INF. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
REINELT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUCKI PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
ROCKSTEIN MAX - - 1917-06-09 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RITTER HUGO - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RODSIEWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROY H. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
RADINJA JOSEF INF. IR 97 1914-12-23 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAZIK THOMAS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RYBKA IWAN FILIPOWICZ INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUHMKE WALTER PION[IER] - 1917-08-15 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RODEK JOSEF GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RUCHMANN ALBERT - - 1915-08-28 KOWNO Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
RIECHERT EMIL LANDSTURMMANN 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH, 2KP 1918-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
REIMANN AUGUST - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RYDZOŃ FRANCISZEK - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RÉHAK JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RISTITSCH WLADO GEM./SERB. I.R.6 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
ROTT ADAM LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RADOJEWSKI P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RŰTHERS HEINRICH - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
RAHMANN HEINRICH - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
ROSENBERGER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAJDA LADISLAUS INF. I.R. 56 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROLLER RUDOLF INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSE PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUDA EDUARD GARDIST - 1916-07-16 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
REHMET PETER - - 1918-09-05 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REPACZKY KARL HONV. K.UNG.L.I.R.19(M.KIR.12.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-04 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROGALSKI FEODOR GEM./RUSS. I.R.335 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RIESENBACH - LEGIONISTA POLSKI 3 BRYG. LEGIONÓW POLSKICH - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1883-05-23 - pomnik
RICHTER FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RENKO ALOIS INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIETING ERNST - - 1914-08-26 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 27 lat
ROGULLA ROMAN UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RATTAJ WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUPPENTHAL RICH. - ERS.RES. I DW.FELDLAZ 18 DIV BREDOW 1915-07-18 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RINTSCHKE MAX - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RICHTER WENZEL GFT. SCH.R. 11 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RITSCHAGOW IGNATZ GEM./RUSS. I.R.129 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RUMPELT AUG WEHRM. INF. REGT. 33 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REJEK S. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RONSCH KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RIEDEL I ERICH MUSK. PRIR 269 1915-05-06 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
REITH HERMANN LTN - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
ROTHIG A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-26 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROZYN - ZGSF - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
REJENT FRANCISZEK - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RAJS FRANCISZEK - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
RIND JOSEF GFT. K.U.K.I.R. 98 1915-05-03 - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROGOSIN MICHAILO GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RIEGER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
REDINGA ROMAN - - 1918-12-14 Gdańsk w lazarecie Kurzętnik wieś, gm. Kurzętnik, pow. nowomiejski warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RUSJAN VIKTOR GFT. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUNGE PAUL - - 1914-12-23 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - betonowa tablica nagrobna
ROSENDAHL HERMANN ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RICHTER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REMUSS FERDINAND GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
REIMANN FRANZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REFS JOSEF - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 4KP 1917-08-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RZITTY FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ROSTARI GEORG LDST. K.U.K.I.R.18 1915-04-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIZEA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
RICHTER GUSTAV - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
RICHTER GUSTAV MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
ROHDE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDOLF J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RADDATZ AUGUST PION[IER] - 1915-11-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RUDY JOHANN INF. - 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAGGINGER MATHIAS PTRF K.K.K. SCH.R. III 1914-11-15 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
REJENT JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
REITER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYŚ JÓZEF SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
ROTHKEGEL JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
RASENBERGER HEINRICH - - 1914-09-20 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RIGIE JON GEM/RUMUNIA I. R. 7 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROJEK STANISŁAW SZER. - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
RAACK P. SCHÜTZE - 1917-05-22 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
ROMBALSKI JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RICHTER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROLF HERMANN GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RYCHNOVSKY JAROSL. KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RICHTER AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RADOCZINSKI WLADISL. WEHRMANN 2 LDST.INF.BTL. ESSEN, 4KP 1917-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RICHLY EDUARD - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RUDICKY KARL LDST. K.U.K.I.R.80 1915-04-29 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIZOI RAVEL GEM./RUM. I.R.44 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROTHER PAUL - - 1918-07-19 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
ROBBINS A.G. 43384 PRIVATE BEDSFORDSHIRE REGIMENT 1918-10-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RÜCKEMANN JOHANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUFFERT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUDAKIN JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADMER HANS GREN[ADIER] - 1915-05-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RĚHAČEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIGO OTTAVIO GIUSEPPE K.SCH. K.K.K. SCH.R. II 1915-01-31 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
RECK JOHANN - - 1915-01-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RUSIN FRANCISZEK - - 1920 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
REIMANN EMIL - - 1918-09-02 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
REINHOLZ MAX - - 1918-08-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
REPMANN JOSEF INF. K.UNG.LDW.I.R. 7 1915-02-18 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RINKEWITSCH ALEKSANDER RUSS. ART.REGT.27.1.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROBASZEWSKI EMIL C.K. KAPITAN 45 P.P. 1914-10-18 - Nisko-Barce część miasta Nisko, gm. Nisko, pow. niżański podkarpackie - - -
RYLKO KARL - - 1917 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROTH - INF. - 1914-12-19 - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIN THEOD. - RIR 52 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie -