Nazwisk w bazie na literę R: 2976

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
RYDZOŃ FRANCISZEK - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RZESNITZEK RICHARD - - 1916-09-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RASENBERGER HEINRICH - - 1914-09-20 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
REINHOLZ MAX - - 1918-08-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RITTAU STEPHAN - - 1915-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RZESNITZEK EMIL - - 1918-11-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RASENBERGER MAX - - 1915-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RITTAU KARL - - 1915-07-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ROBOK PAUL - - 1915-10-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ROSENTHAL HUGO - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
ROSENTHAL FRIEDEL - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
ROSENTHAL JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
RIESENFELD GEORG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
RICHTER FRIEDRICH - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROY H. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
RICHTER GUST. GEFR. - 1918-05-30 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RIBBACK MAX MUSK. - 1918-07-06 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RICHTER OTTO GEFREITER - 1917-06-16 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
RADEMACHER EMIL - - 1918-04-12 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
RÄTSCH MAX - - 1915-03-18 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
RADER HERMANN - - 1914-09-22 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
ROTHER PAUL - - 1918-07-19 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
RICHTER GUSTAV - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
RUPPERT MAX - - 1918-04-18 LAZARETT MOSCHEN Kujawy II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie 1899-07-05 - -
RENGER HERMANN - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RONSCH KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RICH? OTTO GEFR. - 1918-05-31 SUISA Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RITTER W. - - 1918-05-06 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RENGER O. - - 1916-05-18 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RETERMANN R. - - 1918-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RIEHMER A. - - 1918-10-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RETERMANN E. - - 1915-09-04 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÄDISCH BRUNO - - 1916-10-07 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
RÖHRICH KARL - - 1915-06-19 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RASCHKE ALFONS FÜS. - 1918-10-21 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
REINSCH JOS. MUSK. - 1915-09-12 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
RATHMANN ERNST LANDW. - 1914-09-26 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
RICHTER PAUL MUSK. - 1914-09-22 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
RAUTENSTRAUCH PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
RINKE JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
RIETIG KARL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GLÄSENDORF -
RINKE ALOIS - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
RATHMANN HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
REHBOHD GUSTAV - - 1915-06-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RÖTHIG FRITZ - - 1916-08-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROSS WALTER - - 1914-09-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
REINERT E. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RELIN? ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
REIPRICH WILHELM - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
REUSEMANN F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
REICHALT STEFAN - - 1914-10-31 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
RENNER P. - - 1918-10-12 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RIEDEL PAUL - - 1918-04-29 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
RIEDEL JOSEF - - 1916-10-21 SOMME Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
ROHR OTTO - - 1914-11-21 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
REHE HEINRICH - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
RIEDEL FRIEDRICH - - 1915-09-21 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ROKIECKI KSENOFAN UŁAN 8 PUŁK UŁANÓW 1914 - Oświęcim II miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RAJNOCH JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RIEGER BERNARDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RITTER OSCAR - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RÉCSI KAROLY - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RITTER AUGUSTINUS ANDREAS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RUŻIČKA CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RECHERT hERMANN OBERJAGER - 1914 - Przecznica wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie 1892-02-06 - -
REICH ALFONS - - 1918-03-18 - Przeździedza wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
RIESNER RICHARD - - 1915-03-28 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHRBACH FRANZ - - 1915-01-21 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RETTMANN HEINRICH - - 1914-12-30 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REIMANN HANS DR. - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RICHTS?EIG GERH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROTHE ALFR. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RÜDIGER WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REICHE OSK. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REINHOLD RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROSE ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RUDE ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RICHTER FRIEDRICH UNTFFZ. - 1917-10-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROSSDEUTSCHER ERNST MUSK. - 1914-10-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RAFFERT PAUL MUSK. - 1916-10-13 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RIEGER ALBRECHT KRIEGSFREIW. - 1915-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RUTTICH ERNST MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
RANDSCHUH WILLY MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W,
RAU HANS LEUTNANT D. R. FELD. ART.. REG. 41 1917-05-05 FRANKREICH Lubań miasto, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie 1894-01-18 - -
ROTHE PAUL - - 1914-11-04 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROTHE GUSTAV - - 1917-10-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSTER WILHELM - - 1917-07-14 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROTHE WILHELM - - 1917-10-05 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROTHE PAUL - - 1918-03-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RITTER RICHARD - - 1917-07-08 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROTHENBURGER RICHARD - - 1916-10-13 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUDOLF BRUNO - - 1914-12-23 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSLER MAX - - 1915-02-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROTHENBURGER WILHELM - - 1918-10-02 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RITTER GUSTAV - - 1914-09-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAHL PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
REICHTTER HEINRICH - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RIEDEL HEINRICH - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUNZEL BRUNO - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RATH ROBERT - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER BRUNO - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROMSCH HEINRICH - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RASCH PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REUTER BRUNO - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RORSCHKE G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RATSCHENKO TIRIS - - 1918-12-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
REIMAN HERMANN - - 1917-11-30 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
ROSEMANN ERNST - - 1915-06-05 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
ROSEK FRANZ - - 1915-07-02 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RADZIY IGN. - - 1915-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RZOTTKI JOH. - - 1914-12-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RISCHER ALOIS - - 1916 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
RONGE AUGUST - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
RAUDISCH HEINRICH - - 1918-03-21 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
RATHMANN HEINRICH - - 1916-04-15 - Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1866-01-04 - -
RATHMANN RICHARD - - 1918-07-16 FRANKREICH Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-02-03 - -
ROTHER WILHELM - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHNER FRANZ - - 1918-06-09 LATTAUBE-FRANKR. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
ROHNER PAUL - - 1915-08-03 FESTUNG-LAZ. GLATZ. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RULE KARL - - 1918-04-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RIEMENZ JOSEF - - 1916-08-07 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RONER ZEFEL - - 1917-08-14 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RABE PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
RABE OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
REINERT OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
RENNER JOHANNES - - 1917-06-14 A.B. WINTERBERGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTH RICHARD - - 1914-10-15 BEI MEZOHOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RŰHN WERNER - - 1916-09-28 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RENNER ARWED - - 1914-08-26 LANGUYON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIPPIN EUGEN - - 1917-08-08 BEI FOCSANI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTH UBO - - 1916-04-14 BEI VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTHER REINHOLD - - 1917-10-03 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RAK THEODOR - - 1914-11-22 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDOLF JOH. - - 1917-04-30 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
RUSE?IN KARL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
REIMANN HERMANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RZEPA ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RAKOCZY THEODOR JG. F.J.B. 33 1917-12-29 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
ROLL STANISŁAW ZBIGNIEW LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-03-02 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
REIPOLD WACŁAW LEG. POLN. LEG. I BRIG. - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
REINSCH KARL - - 1917-08-10 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
RAUSCH EMIL - - 1916-04-06 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
REUSCHE JOHANNES - - 1918-07-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
RICHTHOFEN von GOTTFRIED FRH. - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RICHTHOFEN von EBERHARD FRH. - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RICHTER KARL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RICHTHOFEN von SIEGFRIED FRH. - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RICHTER AUGUST - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RUTA WLADISLAW - - 1918-03-21 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
RUFTER BERNHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RÜLKE RICHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RISSMANN R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RUPERECHT B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RISSMANN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RISSMANN B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RACKWITZ EMIL - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RISSMANN FRITZ - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RACKWITZ OTTO - - 1914 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RISSMANN MAX - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RÜLLER ROBERT - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ROBEL FRITZ - ERS. RES. REG. 1 1918-08-31 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1882-01-06 - -
RICHTSTEIG PAUL LANDSTURMMANN 12 KOMP. INF. REG. 336 1918-06-08 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RENTZSCH OTTO - - 1917-04-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
ROSKNER KURT - I.R. 74 1918-10-20 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1898-02-11 - -
REINSCH FRIEDRICH UOFZZ FUSS BAT ? 6 1919-09-01 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1878-10-24 LANDECK, SCHLESIEN -
RUBE WILLH. - - 1915-05-11 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
REICHELT PAUL - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
R? ROBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RUTSCH ERNST - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RICHTER FRITZ - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RINGMANN PAUL - - 1917-08-26 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RINGMANN RICH. - - 1918-04-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ROSENKRANZ MAX MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROßMANN JOHANN UFFZ. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROSTEK - WEHRM. - 1914-1918 - Rakowo Piskie II wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REINHARDT WILLY KANIONIER 1. ABT. M. KOL. RES. FELD. ARTL. REGT. 64 1915-02-08 - Zimna miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROK SIMON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
REINOSCH MARZ. - - 1915-09-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REINOSCH THEOF. - - 1915-02-02 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROTHER JOH. - - 1915-09-11 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REINOSCH STEPH. - - 1915-10-13 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROTHER JOS. - - 1915-03-26 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROMODA GEORG UNG. INF. K.K.I.R.86 1915-01-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - OLSE BASKA 25 JAHRE
REIT PAUL UNG. ZUGFÜHRER K.K. I.K. R. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 GYOS -
RICHTER NIKIFOR RUSS.SOLDAT - 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDGUSIA -
RÖMER AUGUST FREIW. 1.G.RES.REGT. 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESSEN 19 JAHRE
RYSHOWSKI JOSEF KAN. FELD ART. R. 38 II ERS. BATL. 1914-11-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886-10-06 CULM -
REHOR JOSEF MÄHR.ZUGFÜHRER K.U.K.EISENB.TEL.REGT. 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KLOGSDORF 31 JAHRE
REITH - ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
RELINGER JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 ALSEN -
RZOŃCA FRANCISZEK - I.R. 37 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 RADOŚĆ PAGÓREK -
RENDL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 PALTIG -
ROMER JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
RYBA ALOIS - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
REINKOBER ADALB. LSTR. - 1915-08-10 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1887-11-06 - -
REIMANN KARL - - 1915-09-25 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
RAIKOWIC RANITON - J.R. 9 1918-10-14 - Tuły wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1886 - Kriegsgefangene / jeniec
RURKO KARL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RACK THEOD. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
ROBOTTA PAUL - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
ROSKOSCH JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
ROBOTTA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
ROBOTTA RAF. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
RYBARCZYK JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
RIEDEL RICHARD - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSESZON [ROSERZNOW] OTTO REZ. 2 K GREN. R.S. 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
RATHKE REINHOLD REZ. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
RUFFERT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUFFERT R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEDEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIZECK M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSENBERGER H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTHIG A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUDOLF J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEDEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RAMBOWSKY A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUDOLF P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUFFERT E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RISEDEL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSENBERG H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTHER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUCKER E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RABE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REIMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHTER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RITTER REINHOLD - - 1917-07-31 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RIEGER JOSEF - - 1914-09-02 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
ROST ALFONS - - 1915-07-13 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
ROSZKA ALEKSANDER SZRG. 7 / 281 P.P. 1916-12-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 856
RECEP ALEKSANDER - 3 P.P. 9 K. 1917-09-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ROMANIENKO KONOR JENIEC 45. 20. JEN. ROB. BTL. 1917-02-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 955
RUSAKOW GABRYEL - 40 P.P. 1 K. 1916-05-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RAKITIN PAWEŁ JENIEC 3 / 231 P.P. 8 BTL. JEN. ROB. BTL. 1917-01-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 883
ROMANIENKO ANDRZEJ - 39 P. 1916-05-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ROMASZYN ANDRZEJ - 335 P.P. 16 K. 1917-08-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RYCHLIK H. MUSK. 3/R.I.R. 230 1915-07-26 - Wólka Przekory wieś, gm. Rząśnik, pow. wyszkowski mazowieckie - - -
RAMIC SADIC INFT. B.L. I.R. 4 1914-12-01 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.25
RADIC PERO INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.14
REY PIOTR INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-25 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.16
ROSZ JOHANN INFT. I.R. 4 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.26
RZONSEK LORENZ PION. EISN. REG. / 4 EISB. KOMP. 1915-04-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 5.1
RACZKO MARTIN HONV. H.I.R. 13 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.10
RAWCZUK MAXYM - LST. BAON. 211 1914-12-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.20
RESSEL ANTON INFT. I.R. 99 1914-12-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.1
RUSZIN MICHAEL FUHRM. TRAIN. ZUGS. KDO. 11 1915-03-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.4
RAIĆ MARKO INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.12
REMBOLD KARL LEUTNANT Fuss. Rgt 122/6 1915-08-29 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RODON JOHANN - K.U.K I.R. 3/5. 1916-09-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RUHLING KARL - - 1915-08-19 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RADON JAN PLUTONOWY 3 P.P. 1916-06-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ROSSMULLER TH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ROHLFING CHRISTIAN LEUTNANT DR R.I.R. 218/11 k. 1915-08-07 - Żyrzyn wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski lubelskie - - -
REINECKE KARL KRIEGSFRW. J . R . 79 / 5 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RETSCHELA NICOLAUS LDSTR . REKR . R . J . R . 46 / 1 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REHBE HEINRICH MUSKETIER R . J . R . 208 / 8 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RESTTEN OTTO MUSKETIER - 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROHR II HERMANN MUSKETIER J . R . 92 / 1 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST J . R . 46 / 8 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REICHERT OSWALD VIZEFELDW. J . R . 46 / 2 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROSE EMIL - - 1915-06-01 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROSLER EMIL - - 1915-09-26 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROSE FRITZ - - 1915-05-05 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RIEMEL ADOLF - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RITZKA KASPER - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
RIEGER JULIUS - - 1915-05-14 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RINKE JOSEPH - - 1914-09-15 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROHDE FRITZ MUSKETIER - 1917-09-26 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ROTHER THEODOR - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEDEL FRANZ - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RÖSNER FRANZ - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
ROTHER - - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RATHMANN MAX - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEDEL OSWALD - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
ROKYTA VIKTOR HAUPTMANN K.U.K. INFT. REGT. 100 1914-09-14 - Ratoszyn Pierwszy wieś, gm. Chodel, pow. opolski lubelskie 1871 - -
RIEGER JOSEF - - 1917-11-09 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
ROTHER MAX - - 1918-12-23 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
REIGER KARL - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
RIEGER PAUL - - 1916-02-20 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
ROTHER ROBERT - - 1919-01-05 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
REBENTISCH OTTO MUSKETIER R.J.R.52/9K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
RIENECKE KARL KRIEGSFRW. I.R. 79 / 5K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REHSE HEINRICH MUSKETIER R.I.R. 208 / 8K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RETSCHELA NICOLAUS LDSTRM. REKR. R.I.R. 46 / 1K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROHR II HERMANN MUSKETIER I.R. 92 / 1K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST I.R. 45 / 18K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REICHERT OSWALD VIZZ. FELDW. I.R. 46 / 2K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REYHS JULIUS MUSKETIER R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
REICHS... PAUL - - 1915-06-09 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RENNER ROBERT - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RUDOLPH EWALD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
RACH PAUL KRIEGSFRW. 4.G.R.Z.F.11K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RECHTER ADOLF FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RICHARD FRIEDRICH VICE.FEL. 1/208.R.I.R. 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
ROTHWEILER ANTON ERS.RES. 5/208.R.I.R. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
REINHARD JOSEF GRENADIER R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RUTKORSKY STANISL. UNTOFFZ. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RADEMACHER RICHARD LDSTRM. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
RAUPACH K. - - 1917-10-17 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
RÄDISCH AD. - - 1917-01-08 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RAUPACH HERM. - - 1916-04-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RAMSDEN C.A.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA The Huffs 1918-08-04 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RYDER C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA South Lancashire Regiment 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RICHTER MAX - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
ROGOS HERMANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
ROGOS ADOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RYCHLIKOWSKI RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RÖHN HERMANN GEFR. 5.ESKR. ULAN. REG.9 1915-01-21 - Maskulińskie wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RUHNAU L - - 1917-01-18 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
ROSCHE K. - 2 LDW. S. 1914-12-31 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROLLE FRIEDRICH - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSENBERGER FR. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RATHMANN HER. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSENBERGER AUGUST - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSNER JOSEF - - ????-04-11 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSENBERGER ALFRED - - 1914-10-07 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROBASZYŃSKI J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
RYBAKOWSKI W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
ROTMAN W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
RABIEGA STEFAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
ROBASZKIEWICZ ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
RYPALLA RICHARD - - 1914-11-30 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
RALLA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUSSIN PETER - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUSSIN JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
RZEPKA PAUL - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
RAU ANTONI - - 1915-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-06-09 - -
ROGACKI FELIKS - - 1915-12-28 pod Michałowszczyzną koło Wadowic Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RYDZYŃSKI STANISŁAW - - 1918-10-29 pod Amiens rejon Pikardia depart.Somma Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RUTKOWSKI ANTONI - - 1918-05-27 wzgórze Kemmelbeek-w prowincji Flandria Zachodnia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RYTTER STANISŁAW - - 1916-05-22 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RYBAK WOJCIECH - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RYBAK ANDRZEJ - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RZEPKA JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ROMANOCKO FEOD. RUSS. - 1917-02-23 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
RADZIEJOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ROKOSOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUTKOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RYBARCZYK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RASZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUDNICKI MAREK - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ROTH JOSEF - - 1915-05-13 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1883-09-20 - -
RAITO BOLESLAUS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
RAITOR KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
RICHTER JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
RAITO JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
RICHTER ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
RADTKE J. WEHRM. 2. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-22 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ROHSBERG M. GEFR. 5. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
REICHOW GUSTAV LANDW. - 1915-05-04 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
RIEMER FRANZ PION. - 1915-01-24 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
RADAMECK ERNST - - 1917-07-29 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 189?-??-27 Rothsürben -
RETTMANN JULIUS - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Thauer -
RATZEL HERMANN - - 1918-10-27 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
ROGOLT GUSTAV - - 1915-09-25 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
REICHERT REINHARD - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
RIEMANN HEINZ - - 1916-09-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
RUBEKEIL JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
ROSKOSCH VALENTIN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUDEK THOMAS - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
REIMANN PETER - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RESSEL JOSEF - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RISCH THEODOR - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RUDEK PETER - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
REICHERT JOSEF - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RESSEL JOHANN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
RISCH RICHARD - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RICHTARSKY FELIX - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROTHER EMANUEL - - 1917 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
RYBARCZYK AUGUST - - 1915-09-21 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RYBARCZYK JOHANN - - 1918-04-28 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
REISCH PAUL - - 1915-12-17 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RYBARCZYK JOHANN - - 1914-09-17 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH THEOPHIL - - 1918-08-31 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH FRANZ - - 1917-08-10 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH JOSEPH - - 1917-06-19 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH JOHANN - - 1918-04-07 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ROGOSCH STANISLAUS - - 1917-08-20 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
RUSCHIN JOHAN - - 1915-05-25 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROHSA FRANZ - - 1914-09-07 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUSCHIN KARL - - 1917-01-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RYMARCZYK WILHELM - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
REIMITZ FRITZ - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
RENNAIS JOHANN - - 1917-04-17 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAIDUK ANTON - - 1917-08-10 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUM EDUARD - - 1914-11-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROMANCZYK JOHANN - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
ROMANCZYK VINZENT - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
ROKUS THEODOR - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
RESKE JULIUS LANDSTURMANN - 1917-04-20 - Grudynia Wielka wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1877-03-14 GRUDYNIA WIELKA -
REUMANN FRANZ - - 1917-04-23 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
REINCHE ADOLF - - 1917-07-18 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
RYCHLIKOWSKI ANTON - - 1916-08-11 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
RINKE JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RINKE KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROHNER WILHELM - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RIEGER KARL - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RUSCHIN ALOIS - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RINKE JOSEF - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ROHN...? FRITZ - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RI... ERNST - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RIEGER MAX - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
RUDOLF PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
REHMET PETER - - 1918-09-05 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RACK THEODOR - - 1914-11-22 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROCKSTEIN JOSEPH - - 1915-08-15 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROCKSTEIN MAX - - 1917-06-09 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROCKSTEIN JULIUS - - 1917-07-31 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RYCHLIKOWSKI FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
RICHLY EDUARD - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RUSSEK JOHANN - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RIPPEL SIMON - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RAK VALENTIN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
REIMANN AUGUST - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RINTSCHKE MAX - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RZITTY FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
REIMANN FRANZ - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RZEPKA THEOPHIL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ROSKOSCH THOMAS - - 1915-09-25 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ROSKOSCH KARL - - 1917-08-19 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RSANY VINZENT - - 1915-07-30 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RICHTER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RIEGER P. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RA... - - - 1914-10-21? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
REIMANN EMIL - - 1918-09-02 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ROTHKEGEL JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
RIEGER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RIEGER PAUL - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - ZAGINĄŁ
RIEGER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RÓŻAŃSKI STANISŁAW DOWÓDCA 16 PUŁK STRZELCÓW SYBERYJSKICH 1914-10-16 ROKITNO Rokitno II wieś, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni mazowieckie - - -
RATAJCZAK WAWRZYN - - 1916-08-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
ROGASIK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
ROSIK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BĄCZYLAS -
ROSIŃSKI STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
ROGASIK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
ROSIŃSKI JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
RYBIŃSKI IGNACY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
RIEGEL KURT - - 1914-09-09 TERNOWKA Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie 1880-12-15 - -
RZYTKI MARCELIUS - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
REISCH FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER FRZ. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER MAX - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER ANT. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
ROTTER FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
R? ERICH - RES. INF. REG. 135? 1917-10-22 POD GHELUVELT Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1891-11-05 - -
REBENSTOCK VON KONSTANTIN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
RZEZNIK FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
ROGOWSKI JULIUS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
ROGULLA FRANZ - - 1916-04-09 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
ROGOWSKI PETER - - 1918-06-01 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
RATAJCZAK JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
RATAJSZCZAK MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
ROSSA IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
RYB?AS STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
RYBICKI ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
RATAJAK ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
RATAJCZAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWSKIE OLĘDRY -
ROJAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
ROSZYK WALENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
RABENFEISNER B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RIEDEL I - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUDOLPH B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUDOLPH W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RADISCH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAUPACH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REMICH E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RICHLER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RABENFEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ROSENBERGER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUDOLPH R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAICHSTEIN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REICHSTEIN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RENNER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RICHTER I - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RENKA FRANZ - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RASSEK WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
REIMANN WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RONGE ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
ROIK VIKTOR MUSKET. - 1915-09-11 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ROIK ALFONS MUSKET. - 1918-08-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
RZERZACZ JULIUS MUSKET. - 1916-10-05 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
RADOLLA ENGELB.[ERT] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
ROMASOW ZAKALY? RUSS. - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROSENKO DIMITRIJ RUSS. - 1914-10-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUČNOW STOJAN - - 1916-02-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RAKOW DAMIAN RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUSZ LASLO - INF. REG. 62 1/10 M.K. - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1890 MOES -
REFCZUK WASILI RUSS. - 1914-10-17 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RESCH FRIEDRICH - - 1915-07-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RISOWICZ SIMON - - 1916-02-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RACZ MOSES - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROSANOW MISTRAFAN RUSS. - 1914-10-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RÓŻANIECKI JAN - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUNIAK JOHANN CYWIL - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RATER JOSEF - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUSZKIN PETER RUSS. - 1914-11-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REIDKO NIKOLAJ RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REVA IWAN RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIZBERG FRANZ RUSS. - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUDZIŃSKI STANISŁAW KAPITAN 9 PP 1914-08-25 - Frampol miasto, gm. Frampol, pow. biłgorajski lubelskie 1877-11-19 - -
RYGOL ADOLF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RICHTER - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
REDUNAIG - MUSK INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RESPAL - LANDSTURMM INF.BATL. WALDENBURG 3 KOMP. 19??-10-08 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 187?-02-02 - -
REDIAZIG - - ? 1914-11-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie ? - -
RACZEK von KARL KRAFT LEUTNANT D. RES. Leib-Kürassier-Regiment „Großer Kurfürst“ (Schlesisches) Nr 1 1914-08-26 ZOREES (FRANCE) Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - Również na pomniku na brytyjskim cmentarzu w Le Cateau, Francja
ROLA F. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RESLER JAN - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RAKOWSKI KAROL - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
RAKOW WALTER - - 1918-04-24 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
RAKOW KARL - - 1918-07-15 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
RADES FRANZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RANDZIO WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RUSCHKE PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RAETHER ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
ROJAHN WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RADES ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RADEMACHER MAX - - 1918-08-26 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
RATAJCZAK BOLESŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RATAJSKI ANDRZEJ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
ROKITA WŁADYSŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RYBARCZYK PIOTR - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RATAJCZAK KASPER - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RĘKOŚ AUGUSTYN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RUTA EDMUND - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RYGULSKI MARCIN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
RADEMACHER LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ROMPAGE LUDWIG WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
RICHTER EDUARD - - 1917-07-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RÖCKER ROB.(ERT) - - 1915-08-29 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RZEPKA JOS.(EF) - - 1916-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RZEPKA PAUL - - 1915-06-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RICHTER HEINR.(ICH) - - 1917-02-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RZEPKA EMIL - - 1915-08-21 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROSEMANN GÜNTHER - - 1915-03-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
REDSCHLAG MAX - - 1916-12-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
ROTHER MAX - - 1915-07-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
ROESNER WILHELM - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUDZIK JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUTZKI ALBERT - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RADOMSKI AUGUST - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REKUS FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RIEGER FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROSNER MAX - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUSSEK ANTON - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RANER FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REKUS PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RING PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUSSIN LUDWIG - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
RUSSIN PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
RICHTER JOHANN KAN. - 1917-04-21 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1895-09-14 - -
ROMBERG FRITZ KAN. - 1917-09-11 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-31 - -
RODMANN HERMANN OFFZ. STELLV. - 1915-10-02 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1872-09-20 - -
RÖSLER GUSTAV LDSTM. - 1917-10-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1873-11-12 - -
RADI JULIUS ERS. RES. K.U.K. I.R. 44 1914-12-23 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
RAPOSAT FÜRUS JOH. INFANT. K.U.K. I.R. 31 / 7K 1915-04-13 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
RAD MICHAEL LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1915-05-16 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
RICHLING JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHLING WILHELM - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHLING DAVID - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHLING JULIUS - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RYBAK W - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
ROZE R - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
RAUDIES OTTO LDSTM. 1 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-12-04 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
RUNGE RFRIEDR. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
ROSSDEUTSCHER (?) - - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROLKE WILH. RES. - 1915-02-20 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RÖHRIG HEINR. MUSK. - 1914-10-12 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
REIMANN ROBERT - - 1915-01-29 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
REISNER KARL - - 1915-05-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-05-27 - -
ROSENTHAL EUGEN - - 1916-11-12 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-07-12 - -
REISE FRITZ - - 1915-07-30 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1891-05-09 - -
RIEDEL RICHARD - - 1915-10-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-11-03 - -
RUPPELT WILLI - - 1915-03-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-07-06 - -
RIMPLER PAUL - - 1918-06-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÖNSCH HEINRICH - - 1915-09-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RICHTER FERDINAND - - 1918-09-14 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÖNSCH ANTON - - 1916-06-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
RIEDEL ARTHUR - - 1914-09-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RIMPLER JOSEF - - 1918-07-05 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÖNSCH JOSEF - - 1919-04-19 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÖSSLER ALFRED - - 1914-09-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ROTHE WILHELM OSKAR RESERVIST 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-01-11 BOUCONVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-03-03 - -
ROTHE MAX SOLDAT - 1918-11-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-07-09 - -
REBSCH EMIL SOLDAT - 1918-09-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-13 - -
RICHTER MAX? - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
ROISCH PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
REINHARDT ALFRED - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
RIEDEL PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
RIEDEL JOHANN GEFREITER MINENWERFER ABTLG LEIB GREN REGT 100 1918-08-18 SZPITAL WOJENNY FOURMIS WE FRANCJI Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-12-11 SCHOENFELD (KRZEWINA) ZMARŁ
ROSLER FRITZ - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSNER FRITZ - - 1917-04-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REICH PAUL - - 1915-09-25 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER PAUL - - 1915-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSNER ERNST - - 1915-05-17 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROTHE KARL - - 1917-11-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
REMSCH PAUL - - 1915-02-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROME HERMANN - - 1915-02-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RAHR KARL - - 1915-05-15 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
REINKE WILHELM LDSTRM. R.J.R. 203/10K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ROTHER PAUL GEFREITER R.J.R. BATL. 16/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RUPPIN KARL LDSTRM. R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RITTER RICHARD MUSKETIER J.R. 46/6K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RÜDDENKLAU GUSTAV MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RENGER HERMANN - - 1914 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RONSCH KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
REICH ARTHUR UTFFZ. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROHDE FRIEDRICH WEHRM. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADTKE RICHARD RES. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RADOJEWSKI P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
REJEK S. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RADOJEWSKI J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
REJEK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
ROTHKIRCH OTTO - - 1915-02-10 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RAUDE RICHARD - - 1914-11-19 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RICHTER REINHOLD - - 1914-08-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REICHSTEIN ROB. - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RYLKO KARL - - 1917 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROMANEK ROBERT - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAACK P. SCHÜTZE - 1917-05-22 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
RAZIK THOMAS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RICHTER FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RICHTER JOSEF - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RENKA FRANZ - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RICHTER JACOB - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RYSCHKA FRANZ - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
RAITH HANS - - 1918-08-13 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RÜCKER PAUL - - 1916-02-27 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RESCH??AR? - - - 1914-01-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
RIEGER PAUL - - 1915-08-13 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ROTHE KARL UT. OFFZ. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUHNKE MAX MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADZIEDA ADALBERT INF. I.R. 57 1915-03-25 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINDERS WILHELM MUSK.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REZIG ANDREAS PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICK RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROCKEL GOTTFRIED MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÜCKEMANN JOHANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJCZAK MICHAEL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RELLIER ARTUR PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER FRITZ KR.FR. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEBE ERICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHDE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISNER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
REHBERG - SCHÜTZE PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-27 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
REICH - SCHÜTZE PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
RUGE - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
RAASCH HERMANN - - 1915-08-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RAMLOW PAUL - - 1914-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
ROWE WALTER - - 1915-09-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
RADÜCHEL FERDINAND GEFR. - 1921-01-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RIX PAUL - - 1917-03-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RÜHE HERMANN - - 1915-03-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RÖMISCH EMIL UFFZ. JNF.RGT. 347 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
REHBEN ALB. WERHMANN ERS.RES.JNF.RGT. 21 1915-01-03 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
RYSKOWSKI BERNH. MUSK. JNF.RGT. 150 1915-02-10 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
RIEMANN CHR. OFFZ.STELLV. JNF.RGT. 38 - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
RUDNICKI WIKTOR - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RADZIKOWSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RYBICKI JERZY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RADLIŃSKI STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
ROŻNIEWSKI WACŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
RADZIWON WITALIS PODPORUCZNIK - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
RUTA STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
REINERS HERMANN - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RIEGER WILHELM - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHER ERNST - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHKEGEL ALFRED - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RAUSCH FRITZ - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REIMANN EMIL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REMERS JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROMMEL WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHER WILHELM - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RABAST ROBERT - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RYBICKI WŁADYSŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
ROETHEL FRANCISZEK - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
RAJEK MICHAEL WEHRMANN J.R.46. 4.KOMP. 1915-07-29 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
ROSER HERMAN KRIEGSFRW. J.R.92. 1.KOMP. 1915-07-25 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
RIEHELMANN LOUIS MUSKETIER J.R.74 4.KOMP. 1915-07-23 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Żelazny krzyż
RUDNICKI LESZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RZYMEK FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAJSKI JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RACHWAŁ JÓZEF - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1898 - -
RACHWAŁ FRANCISZEK - - 1914 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1877 - -
RAU OTTO - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
ROTHER VALENTIN FUSL. - 1916-10-09 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REIMANN PAUL GEFR. - 1918-07-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RUM JOHANN MUSK. - 1915-01-31 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
REMCEL FRITZ - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTSTEIG HERMANN - - - - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RICHTSTEIG PAUL - - 1915-08-04 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REIMANN ARTHUR - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RINGENBACH ALBERT - - 1918-05-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-12-24 OBERSULZBACH -
RÖHNISS HERRMANN - - 1918-10-16 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-07-02 BITTERFELD -
REIM HERRMANN - - 1915-06-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-10-30 STREBITZKO -
REIMANN ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RICKERT OTTO - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1986-03-15 OUEDLLAHURG -
ROEPER WILHELM - - 1915-11-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1889-01-11 TEI?ROW -
RÜDIGER OTTO - - 1925-01-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-11-24 SAGAN -
RESKE OTTO - - 1918-09-1? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RUSCH FERD. - I.R. 49 1915-11-09 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ROMANIK STANISŁAW - - 1918-11-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
RADCWICZ KAZIMIERZ - - 1918-08-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
RÓZEK ANTONI - - 1918-11-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
REITER IGNACY - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
RINTZ JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
RUTKOWSKI JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
ROGALL J. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
ROST O. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
REDDIG W. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
RINGE M. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
ROPELIUS A. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KL. WICKERAU -
RAHE G. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
REHOHN K. SERW. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
RITTER P. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
RADO FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
RYNIEWICZ STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
RĄCZKA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
ROST O. LDSTM 2 K. LIR 103 1915-02-16 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
RUDOLF R. - 3 K. LIR 101 1915-01-20 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
RUPPRECHT EMIL - - 1915 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSE FRANZ - - 1918-09-01 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINSCH ALBERT - - 1918-04-11 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RINKE HUGO - - 1917-07-09 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RADÜCHEL EMIL FÜS. - 1915-07-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
RONNEBURGER E. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
ROHSLER LUDWIG RESERVIST FUSL.RGT.122/9K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
RACHWAŁ JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
RAAB JOSEF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RANCH FRIEDRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RINKER FRIEDRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RADCHE HEINRICH - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
REIPER FRITZ - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RISCHEL HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
RÓŻYCKI JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
RYBAK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
RÓŻAŃSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
RUDOLF ED. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
RAJTAR J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
RÓŻAŃSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
RUDOLF JK - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin Kolonia -
RORADA (PORADA?) MICHAEL - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RADII HEINRICH GEFR. - 1916-07-06 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
ROWE KARL GEFR. - 1918-05-05 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
RADTKE WILHELM - - 1917-01-11 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ROSENAU ARTUR RET - 1917-07-22 - Parzeńsko wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
ROTZEK AUGUST - - 1921-06-27 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
RUTZ EWALD WEHRM. - 1914-11-23 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
RACKOW WILHELM RES. - 1914-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
RATTENLINGEN G. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
RÜCKERT PAUL GRENAD. - 1914-08-25 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
RÜCKERT FERD. - - 1918-06-13 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - FRANKR. GEST.
RUSCH GUSTAV - - 1918-09-15 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
RYLEWICZ WOJCIECH - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
RACLĘGA JAN - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
ROESSLER JAN PODPORUCZNIK - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RAK IGNACY SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RICHLING JOSEF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHLING WILHELM - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHLING DAWID - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RICHLING JULIUS - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RZITKY PETER - - 1914-09-07 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RYMA LORENZ - - 1918-04-09 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RZITKY JOHANN - - 1915-08-14 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RASCHCZOK EMIL - - 1916-01-01 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RZITKY FRANZ - - 1916-07-01 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RZITKY NIKODEM - - 1915-10-16 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHER EMANUEL - - 1917-05-10 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
RYBORZ IGNAZ - - 1918-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROTHER JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
Ru? JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROMATSCHENKO ATAMASI RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REIBNITZ von JOHANNES - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
Ru? EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUBORZ KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REIMANN ROBERT - - 1915-01-24 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ROTHMANN MAX - - 1918-09-18 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
REIMANN MAX - - 1916-09-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
RICHTER HUGO - - 1916-08-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ROTHKEGEL JOHANN - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RYPALLA BRUNO - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RACK ANTON - - 1918-10-15 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RZONSA FRANZ - - 1915-02-02 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RYBCZYK JOS. - - 1917-03-11 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RZONSA AUGUST - - 1915-02-22 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RZONSA ALEX. - - 1917-10-10 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RZONSA VALENT. - - 1916-09-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
RZEPKA FELIX - - 1917-04-15 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROTHKEGEL IGNAZ - - 1915-03-05 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RYBCZYK KARL - - 1917-07-22 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RYBCZYK JOSEF - - 1914-08-23 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RYBCZYK VIKTOR - - 1914-09-08 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RESIK ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROSENBERGER JOH. KRGFL. - 1915-05-16 BELGIEN Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RIEDEL AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REIMERS - HAUPTM. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
RÖDIGER WILHELM UFFZ. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
REUTER WALTER MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
RYCHLIK FRANZ - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
RYCHLIK JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
REISEWITZ ERNST - - 1917-08-20 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
RYBLIK KARL - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
ROSNER FRANZ - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
REITZIG PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROCK JOHANN - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RODEWALD B. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RATTAJ WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIEDEL RICH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RÖHSLER KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROSENBLATT W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUMP WILHELM - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RENNER GEORG - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RÖDER GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RAMBAU GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REICH PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIMANN FR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROHR ALBERT - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROSENBERG H. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROSSMANIT A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUCHMANN ALBERT - - 1915-08-28 KOWNO Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
RECK JOHANN - - 1915-01-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RECK KARL - - 1916-07-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REGINEK ROCHUS - - 1915-11-19 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RECK JOSEF - - 1914-09-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RECK PETER - - 1915-05-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REICHERT GOTTLIEB - - 1918 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
REJENT FRANCISZEK - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
REJENT JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ROLLA EDWARD - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
REJENT IGNACY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
REINELT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROSE PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RIEGER MAX JAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUPPRECHT HERMANN LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RIEGER PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROTHER KARL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RAHL ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RANDAUSCH PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REISEWITZ PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUSCHKE ALOIS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RICHTER AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROSCH KARL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUDOLF JOHANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RAHL MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REIMANN FRANZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RAUHUT ERNST ERS.RES. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
RECH?TZ - GEFR. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
ROSSDEUTSCHER FRITZ - - 1916-07-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RIESENFELD ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RING ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH ARTH. VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05 - Rotunda i nagrobek
REICH SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REUSS WALT. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-29 - nagrobek
RIESENFELD ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL HERMAN FELDW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RUSS MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
ROSEN HUGO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENBAUM WALTER ASS.-ARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENSTOCK FRITZ VIZEWACHTMSTR.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL HANS UTFFZ. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-11-17 - Rotunda i nagrobek
RIESENFELD ALFONS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESS ERICH GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROFENBAUM WALTER ASISTENZARZT DR. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-09-23 - Rotunda i nagrobek
RACHWALSKY OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH ARTHUR UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REITER KARL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RICHTER MORITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL MAX - - mar-15 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROTH HEINRICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-26 - nagrobek
ROSENBAUM KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENBLUM ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-08-31 - nagrobek
ROSENTHAL GEORG GEFREIT. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL HERBERT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-03-20 - Rotunda i nagrobek
RONGE ALFONS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ROSENBER von ALFRED SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
RÜCKER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RABUSKE HERB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RENNOCH JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ROENISCH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ROSEL GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ROSINSKY ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RABENOW WALTER LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
RAPACKI-WARNIA von JOHN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
RIEDIGER HEINR. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - VERM.
RUCKERT PAUL - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIEDIGER ERNST - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - VERM.
RUCKERT JOS. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RUDOLF JULIUS - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
ROSNER FRANZ - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
RSCHIRNER GUSTAV MUSKIETER - 1915-07-17 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1894-05-14 - -
ROSE HEINRICH RESERVIST - - - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1891 - -
ROSE WILHELM MUSKIETIER - 1915-05-28 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1894-01-10 - -
RISTER ERNST - - 1918-12-18 D[eutsch] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
RISTER PAUL - - 1914-08-22 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - Tablica powalona
REUNER GUSTAV - - 1916-09-01 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RÜCKER PAUL - - 1917-07-09 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RACKWITZ FRITZ - - 1918-03-01 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
ROTHE ARTUR - - 1918-03-23 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REFFEL FRANZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSLER RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUDOLPH ERNST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÜHLE ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSLER MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RATA WALTER - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REICHELT GERHARDT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSLER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUDOLPH ADOLF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUDOLPH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUHLIG EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖFFEL OSKAR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUDOLF OSKAR - - 1914-08-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RUDOLPH HERMANN - - 1916-10-25 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RENNER HEINRICH - - 1915-10-15 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RIEDEL OSWALD - - 1918-08-31 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RÖSNER MAX - - 1915-04-09 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RUDOLPH ?? - - 1915-01-08 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
REICHSTEIN BRUNO - - 1915-05-28 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RENNER HERMANN - - 1915-01-10 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RÖHRICHT WILLI - - 1916-02-02 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ROTHE WILLI - - 1918-08-18 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
RITSCHE GUSTAV - - 1916-01-13 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
RASCHKE ARTUR - - 1918-07-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ROST RICHARD - - 1918-04-25 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REINELT FRZ. - - 1916-11-11 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUCKER KARL - - 1917-10-17 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHRIG WALDEMAR - - 1915-09-01 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTTER WILHELM - - 1916-07-07 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUCKER FRANZ - - ????-03-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RASCHKE JOSEPH - - 1914-09-23 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTTER MAX - - 1918-09-28 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUFFLER HERM. - - 1915-06-15 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RÖSNER RICH. - - 1915-03-08 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROGOWSKI WASSILI UTFFZ./RUSS. I.R.23 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RIZOI RAVEL GEM./RUM. I.R.44 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROGSCHIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.326 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ROBITU FLOREA GEM./RUM. I.R.60 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ROKMANOW IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RODES JOSEF - SIB.SCHÜTZ.R.31.1.KP. 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RISTITSCH MILOTIN GEM./SERB. I.R.9 1916-02-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
RODSIEWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RISTITSCH WLADO GEM./SERB. I.R.6 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
ROGALSKI FEODOR GEM./RUSS. I.R.335 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RITSCHAGOW IGNATZ GEM./RUSS. I.R.129 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ROGOSIN MICHAILO GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RIZEA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ROSANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROMANETTI ALBERTO GEM/WŁOCHY I.R.262 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ROSAUCEANU JON GEM./RUM. I.R.65 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROMANOW ALEXEI GEFR/ROSJA I. R. 1 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROSCHKOW GERAFIM SERGT/ROSJA I.R.211 1918-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ROMANOW GREGOR UTFFZ/ROSJA I.R.233 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ROLEA CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ROMANOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.152 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ROMAN JLIE GEM./RUM. I.R.10 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROMANTIZA MATEI RUMUNIA INF. REGT. 16. 9. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROMANENKO KARP GEM/ROSJA I.R.121 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ROMANU OPERA GEM/RUMUNIA I. R. 68 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ROMANESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RUDATSCHENKO KLARION UTFFZ/ROSJA I.R.284 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ROTARU TUDOR GEM./RUM. I.R.59 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RUDKOWSKY JOSEF GEM./RUSS. I.R.100 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ROTSCHIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUGINA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ROZOROW ALEKSEI GEM/ROSJA I. R. 336 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROSCHU GEORGE RUMÄN INF.REGT.76.3.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RSCHANIKOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.105 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ROSENBERG JON GEM/RUMUNIA JA.R.5 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RUCHKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.321 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ROSU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUDAKOW PETR GEM/ROSJA A.R.53 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ROTARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.67 1917-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RYBALOW IWAN GEFR./RUSS. I.R.144 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUSCI JON GEM/RUMUNIA I.R.27 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RYBKA PROKOP GEM/ROSJA I.R.21 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUSOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.202 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RACINELLI GIUSEPPE GEM/WŁOCHY M.G.K 1258 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RYSCHAKOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 228 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUSSINOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.1 1916-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RADEA FLOREA GEM./RUM. I.R.45 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUJAU JON GEM./RUM. I.R.18 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUSSKICH WASSILI GEM./RUSS. I.R.133 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RUKIN JAKOW GEM/ROSJA I. R. 178 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RUSTEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RUNJALA KASIMIR GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUSU TANASE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUSAKOWITSCH PAWEL GEM/ROSJA I. R. 309 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RADOMIR ILITSCH GEM./SERB. I.R.9. 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.58 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADOMITSCH STANKO GEM/SERBIA I.R.45 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RADU LUCA GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
RADOWITSCH SIWOIN SERBIA ZIVILGEF 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RYTSCHKOW WARTOLEMI GEM/ROSJA I. R. 11 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADIKOW PETER GEM/ROSJA I.R.11 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.41 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADIONOW MITROFAN UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.272.2.KP 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADOISCHIC SCHIWOIN GEM/SERBIA I.R.5 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RADU TIGLIA GEM./RUM. I.R.21 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RAICU SLAMATI GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RADUCU WASILE RUMÄN INF.REGT.73.6.KP 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAILEANU JON GEM/RUMUNIA I.R 49 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADULESCO GHEORGHE RUMUNIA ZIVILGEF. 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
RAJEWITSCH DIMITRI GEM/SERBIA I.R.6 1916-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
RADULESCU MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RADUTZ MATEI RUMÄN JNF.REGT.41 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADU PETRE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RAGOSCHIN PETER GEM/RUMUNIA I.R.14 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RADU SCARLAT RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAGOTSCHOU IWAN GEM./RUSS. I.R.305 1916-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski