Nazwisk w bazie na literę R: 3032

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
RAMMLER HEINRICH WEHRMANN  L.J.R.133.2 K.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RAWE AUGUST ERS.RES.  L.J.R.46.12 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROKITA ALBERT LDSTRM.  L.J.R.47.12 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROSER MATHIAS WEHRMANN  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RASEL FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIESNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIESNER RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIND EMIL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIND EWALD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RÖSNER FRITZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL AMAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RENNER ARWED - - 1914-08-26 LANGUYON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RENNER JOHANNES - - 1917-06-14 A.B. WINTERBERGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIPPIN EUGEN - - 1917-08-08 BEI FOCSANI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTH RICHARD - - 1914-10-15 BEI MEZOHOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTH UBO - - 1916-04-14 BEI VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RŰHN WERNER - - 1916-09-28 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
REIMANN EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINELT KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINHOLD JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
ROTTER KONRAD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REITER IGNACY - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
RINTZ JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
RABDAMALENKO GEBDEKAIM SZER. - 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RABDAMALENKO GEBDEKAIM SZER. - 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
RADO KONSTANTIN SZER. 61 p.p. 1917-05-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RADU GEREGE JENIEC RUMUŃSKI - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAJCHIS NAPOLEON - - 1918-12-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAJKOW - - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
RAMZOW PAWEŁ SZER. - 1917-05-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAWRILENKO ELISEFRI SZER. - 1918-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
RIBALCENKO IWAN SZER. 306 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
RIMSCHUS FRANCISZEK - - 1918-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1872 - -
RISCHENKOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
RNIEPLIN JANIER - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
ROSNIEW JAN - 270 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889-05-12 - -
ROSZCZENKO BORIS JENIEC ROSYJ. - 1917-05-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ROSZKOW JAKUB SZER. 218 p.p. 1918-03-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
RUDENKO GRIGORI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887-09-25 - -
RUDENKO GRIGORI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RYBEK ANASTAZY - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RACZ JOHANN INF. I.R. 34 1914-10-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
RÁCZ STEFAN RES.INF. I.R. 65 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 - -
RIDZAK ZJAVKE INF. I.R. 7 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 - -
ROBO IWAN INF. I.R. 41 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROPA WOJCIECH KUTSCHER GENIEDIREKTION KRAKAU 1915-08-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1896 LUCZANOWICE -
RÖßLER JULIUS INF. I.R. 30 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 THONIGSDORF -
REISMAN JOND SZEREGOWY - 1915-03-02 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROSENBERG ABRAHAM SZEREGOWY - 1916-03-18 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
RACZEK FRANCISZEK SZER. 1. P.P. POL. LEG. 1915-08-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1880-??-?? - -
REIGL JULIUSZ SZER.KOL. ? 1916-05-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RIEGER ANTONI WACHM. P.UŁ.POL.LEG. 1917-03-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RINDL ALFRED KADET IP. ART. FORT B.ARM.AUSTRIA 1914-11-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1883-??-?? - -
RODASC MILIVOJ Dr P.R.PODPOR. 31 P.STRZ.B.ARM.AUST. 1914-09-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROGALA ZAWADZKI JAN ? LEGIONISTA 1915-07-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROZUMEK JAN SZER. 13 P.P. 1916-05-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RUSEK ALFRED SZER. ? 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RUTKOWSKI BOLESŁAW KAPITAN 3.P.P.POL.LEG. 1916-07-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RYŁKO ANTONI SZER. 1.BR.LEG.POL. 1917-01-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RYSZAWY ANTONI SZER. 1 P.P.POL.LEG. 1915-07-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
RAJTA ACHIM KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53, F.H.R.16 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
RACHWAŁ JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
ROBASZEWSKI EMIL C.K. KAPITAN 45 P.P. 1914-10-18 - Nisko-Barce część miasta Nisko, gm. Nisko, pow. niżański podkarpackie - - -
RADOSZEWICZ MILIVOJ INF. - 1914-10-13 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RETZ MICHAEL KANONIER K.U.K. G.A.R. 3 1914-10-03 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ROTH LUDWIG KAN. K.U.K. F.H.B? 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RZAC? JOSEF KAN. - 1914-09-29 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RADZIY IGN. - - 1915-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
ROSEK FRANZ - - 1915-07-02 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
RZOTTKI JOH. - - 1914-12-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
ROJEK STANISŁAW SZER. - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
ROMIK FRANCISZEK SZER. LEG. WARSZTATY LEG. WP 1917-07-26 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
ROTWAND JAN JÓZEF PODPORUCZNIK BAJOŃCZYK 1915-06-16 Carency (Francja) Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
ROWIŃSKI FELIKS PODPUŁKOWNIK ARMIA ROSYJSKA 1914-08-28 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
RAABE GUSTAV KANONIER JNF.MUN.KOLONN.53.XI.A.K. 1917-05-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-23 - -
RAAKE KARL FELDWEBEL 2.KOMP.2.E.JNE.RGT.23 1916-10-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1867-09-12 - -
RAHN KONRAD - NACHN.ERS.?BTLG. 1918-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1900-09-30 - -
RAUPRICH HERBERT UNTEROFFIZIER-VORSCHÜLER 2.K.UFFZ.VORSCH.BARTENSTEIN 1917-04-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1900-07-19 - -
REGAHL ERICH LEUTNANT D.RES. GREN.REGT.KÖNIG.FRIEDR.11 1917-08-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-08-01 - -
REICHE BRUNO LANDSTURMMANN 10.KOMP.RES.JNF.RGT.38 1916-11-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-13 - -
REICHHENKE ERICH SANTA??-GEFREITER 3.ESK.ETRAIN.-ABT.6 1917-05-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-06-03 - -
REIPERT GEORG LANDSTURMMANN 2.REKR.DEP.2.E.JNF.RGT.51 1916-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-10-18 - -
REISCH ALBERT KRIEGSFREIWILLIGER 1.KOMP.1.E.FUS.RGT.37 1916-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-10-02 - -
RIEDL JOHANN KANONIER 4.BATL.2 ERS.ABT.FELDARTL.RGT.6 1917-07-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1883-12-27 - -
ROCZNIOK THOMAS LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.RES.JNF.RGT.22 1917-03-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-09-18 - -
ROGOWEZKY LEONARD SOLDAT 3.KOMP.34.RUSS.JNF.RTG. 1917-08-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889 - -
ROTHER HEINRICH ART. MATT 3.MATROS.ART..ABT. 1916-02-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-08-28 - -
RÖTHIG OSWALD LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.102 1915-12-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-08-24 - -
RUSSEK KARL KANONIER 2.REKR.DEP.E.FUSSARTL.RGT.6 1917-02-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-04-30 - -
RZEPKA JOSEF LANDSTURMMANN REKR.DEP.ERS.RES.JNF.REG.22 1916-01-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-08-05 - -
RUDOLFF FRIEDRICH MUSKETIER 8 KOMP. 1 OBERELS INF. REGT. NR 167 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
RUBACHSTY - RUSS. LTN 250. JNF. REG. 1914-11-22 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
RACHWALSKY OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH ARTH. VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05 - Rotunda i nagrobek
REICH ARTHUR UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REICH SIEGFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REITER KARL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
REUSS WALT. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-29 - nagrobek
RICHTER MORITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESENFELD ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESENFELD ALFONS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESENFELD ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RIESS ERICH GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
RING ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROFENBAUM WALTER ASISTENZARZT DR. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-09-23 - Rotunda i nagrobek
ROSEN HUGO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENBAUM KURT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENBAUM WALTER ASS.-ARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENBLUM ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-08-31 - nagrobek
ROSENSTOCK FRITZ VIZEWACHTMSTR.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL GEORG GEFREIT. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL HANS UTFFZ. - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-11-17 - Rotunda i nagrobek
ROSENTHAL HERBERT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1873-03-20 - Rotunda i nagrobek
ROSENTHAL HERMAN FELDW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL MAX - - mar-15 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROSENTHAL RICH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ROTH HEINRICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-26 - nagrobek
RUSS MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
ROSSDEUTSCHER FRITZ - - 1916-07-23 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RINGMANN PAUL - - 1917-08-26 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RINGMANN RICH. - - 1918-04-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
R? ROBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RICHTER FRITZ - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RUTSCH ERNST - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
REICHELT PAUL - - 1918-10-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RUBE WILLH. - - 1915-05-11 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RACHWAŁ FRANCISZEK - - 1914 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1877 - -
RACHWAŁ JÓZEF - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1898 - -
RAGO STEFAN HUS. K.u.K.HR.10 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RAPKIEWICZ PETER INF. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RECHMANN JOSEF KPL. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
RAJNER KARL LTN. - - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMBOUŠEK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER ALOIS LDST.INF. IR 59 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTMEIER FERDINAND EMANUEL SCH. SCH.R. 7 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAKITIN PAWEŁ JENIEC 3 / 231 P.P. 8 BTL. JEN. ROB. BTL. 1917-01-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 883
RECEP ALEKSANDER - 3 P.P. 9 K. 1917-09-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ROMANIENKO ANDRZEJ - 39 P. 1916-05-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ROMANIENKO KONOR JENIEC 45. 20. JEN. ROB. BTL. 1917-02-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 955
ROMASZYN ANDRZEJ - 335 P.P. 16 K. 1917-08-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ROSZKA ALEKSANDER SZRG. 7 / 281 P.P. 1916-12-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 856
RUSAKOW GABRYEL - 40 P.P. 1 K. 1916-05-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
RAVALLO FERDINANDO SOLD - 1918-06-20 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
RAINS A.J. 27561 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
REAY J.L. 27888 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-11-17 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
REEVES A. 210468 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-05-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
REMNANT P.W. LIEUTENANT ROYAL ARMY SERVICE CORPS. 1920-12-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RENTE H.R LIEUTENANT - - - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RICHARDSON T. 19005 PRIVATE DURHAM LIGHT INFANTRY 1918-08-25 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ROBBINS A.G. 43384 PRIVATE BEDSFORDSHIRE REGIMENT 1918-10-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ROSS ALEXANDER 4738 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-18 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RUSSEL W.G. 305689 PRIVATE ???????? BN.LOND.RGT. 1918-04-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RUTLAND H.G. 27569 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
RUX FRIEDRICH FÜSILIER 9 K GREN GER 6 1914-11-24 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
ROKOWSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
ROKOWSKI W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
RUSINEK M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
RYCHTER FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
REISCH FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER ANT. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER FRZ. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHTER MAX - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
ROTTER FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RZYTKI MARCELIUS - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
RAATZ PAUL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADSCHAF KARL - - 1914-12-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAMM OTTO - - 1914-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAUTENBERG GUSTAV - - 1918-05-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REDMER ALBERT - - 1916-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REHBERG GUSTAV - - 1915-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RESCHKE EUGEN - - 1914-11-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RESCHKE KURT - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RESENBERG GUSTAV - - 1914-10-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RIEMANN FRIEDRICH - - 1917-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RITTER JOHANN - - 1917-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROGALL JOSEF - - 1915-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROGALL KARL - - 1914-11-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROIL FRIEDRICH - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROSCHINSKI KARL - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RUHNAU FRANZ - - 1915-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADZUWEIT - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-11 - tablica betonowa nr 2
RAEHSE FRANZ UNTEROFFZ LDW.ESK.2.GARDEKORPS 1914-09-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-20 - nagrobek betonowy
RASPUTIN NIKOLAI MUSKETIER / ROSJANIN 26 SIB.INF.REGT.2 RES.BATL. 1915-02-25 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
ROTTMANN FRITZ SEIFERT 7.KOMP.RES.INF.REGT.265 1915-02-22 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
RAUSCH - - H.L.R 42 1915-08-28 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
RADDATZ AUGUST PION[IER] - 1915-11-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RADDATZ OSKAR LANDST[URMMANN] - 1917-04-15 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RADMER HANS GREN[ADIER] - 1915-05-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RADÜGE OTTO KRAFTMTR. - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
RAGUSE KARL MUSK[ETIER] - 1917-10-11 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RANDT FRIEDRICH SCHÜTZE - 1917-06-07 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
REDEL FRITZ PION[IER] - 1918-03-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
REINKE ALBERT MUSK[ETIER] - 1918-04-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RUHMKE WALTER PION[IER] - 1917-08-15 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
RIESENBACH SIESCHE PIECHUR 9 KOMP. 90 PUŁK PIECHOTY 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1890 Kurytówki -
RIESENBACH - LEGIONISTA POLSKI 3 BRYG. LEGIONÓW POLSKICH - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1883-05-23 - pomnik
ROSNER ABRAHAM - - - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1890-08-31 - pomnik
RATANYJ JOSEF INF HONV. IR 11 1914-12-30 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
REGEL FRANZ MSKT KAIS.DTSCHE RES. IR 269 1915-06-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ROSENOW ERNST INF DTSCH. IR 269/4 1915-05-28 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RAAB J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
REIS A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
REITER J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RICHTER F. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RICHTER K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RURAK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
RACZ MOSES - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RAKOW DAMIAN RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RATER JOSEF - - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REFCZUK WASILI RUSS. - 1914-10-17 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REIDKO NIKOLAJ RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RESCH FRIEDRICH - - 1915-07-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
REVA IWAN RUSS. - 1914-10-13 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RISOWICZ SIMON - - 1916-02-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RIZBERG FRANZ RUSS. - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROMASOW ZAKALY? RUSS. - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROSANOW MISTRAFAN RUSS. - 1914-10-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ROSENKO DIMITRIJ RUSS. - 1914-10-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RÓŻANIECKI JAN - - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUČNOW STOJAN - - 1916-02-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUNIAK JOHANN CYWIL - 1914 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RUSZ LASLO - INF. REG. 62 1/10 M.K. - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1890 MOES -
RUSZKIN PETER RUSS. - 1914-11-27 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
RABIARZ PETER INF K.K. L.I.R. 32 1916-05-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RACZEK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REHAK JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REINER SELIG SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-09-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RENNER JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RICHTER ANTON INF. K.K. LDST. I.R. 46 1914-10-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RINDLER PETER, PAUL SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ROMAŃSKI KASIMIR SCH. K.K. SCH.R. 37 1917-10-31 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUMETSCHOFER GEORG SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUSIANOWSKI KARL GFT. K.K. L.I.R. 15 1914-11-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RYBAKOW ? OFFZ.D. RUSS. OFFIZIER D 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RYBICKI ? INF. ÖST.UNG. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RYDZAŃ MARTIN INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1918-01-06 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RYTUBA JAKOB SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-28 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RATSCH HERMANN GEFREITER  L.J.R.47,7K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
RUDOF KUR ERS. RES.  L.J.R.133,11K.  1915-05-22 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
RIEDEL JOHANN GEFREITER MINENWERFER ABTLG LEIB GREN REGT 100 1918-08-18 SZPITAL WOJENNY FOURMIS WE FRANCJI Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-12-11 SCHOENFELD (KRZEWINA) ZMARŁ
REINERT E. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
REIPRICH WILHELM - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RELIN? ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
REUSEMANN F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
RABENFEISNER B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RABENFEISNER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RADISCH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAICHSTEIN M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RAUPACH A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REICHSTEIN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
REMICH E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RENNER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RICHLER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RICHTER I - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RIEDEL I - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ROSENBERGER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUDOLPH B. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUDOLPH R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUDOLPH W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RACHELSBERGER PETER INF. I.R. 14 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RADELMACHER EMIL LTN. T.K.J.R. 4 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RADION ALEX INF. I.R.129 1915-05-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RAGO ANTAL CIV.KUTSCH. ET.TR.STAFF. 20 ????-??-?? - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RAMHARTER FERDINAND KAN. F.H.R. 3 1915-01-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RATZENBOCK MATIAS INF. I.R. 14 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
REISCHL FRIEDRICH INF. I.R. 14 1915-02-(24-26) - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RICHTER EDUARD VORM. F.K.R. 11 2B 1914-11-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RIEDER FRANZ ANDRA JG. T.K.J.R. 4 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSOKA JOHANN - - 1914-??-?? - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROSZIPAILA MICHAEL CIV. KUTSCH. - 1915-01-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ROZNER VENDELIN KAN. F.H.R. 31 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUDER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-02-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUNGE WENZEL INF. K.K.LDST. M.B. 78 1915-05-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RURAK DIONISI FAHNR.KAN. T.K.R. 11 2 B. 1914-11-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUSCHAK JAKOB CIV. KUTSCH. LDST.SAPP.ABT. 5 1915-05-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUZYKI DEMETER INF. I.R. 80 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
RUMP BERNH. WEHRMANN 7. K. GARD. FÜS. R. 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
R?? LEONTI RUSS.SOLDAT - ????-??-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REPTOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-09-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RO? MITROFAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUNIAJEW STEPAN RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUS? ??OFEI RUSS.SOLDAT - 1918-04-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RYCHMITSCHEN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RADIONOW PAWEL - - 1916-08-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-07-29 - -
RADIWKOWICZ MILOWAD - - 1916-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1869 - -
RASCHKOW TIMOTEI - - 1917-01-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RAUBA CASIMIER - - 1915-09-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892-08-22 - -
RAZSOHIN JEGOR - - 1916-08-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
RING MAX - - 1915-01-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROSCHU PETRI - - 1917-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
RUDOWICZ IWAN - - 1916-07-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884 - -
RYNDIN STEPHAN - - 1916-01-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RADOMSKI AUGUST - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RANER FRANZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REKUS FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
REKUS PAUL - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RIEGER FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RING PAUL - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROESNER WILHELM - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ROSNER MAX - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUDZIK JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUSSEK ANTON - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RUTZKI ALBERT - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RADES ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RADES FRANZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RAETHER ERNST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RANDZIO WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
ROJAHN WALTER - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RUSCHKE PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
RÜSING ANTON LDSTRM 6.LST.J..E.BATL 1915-09-05 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
RYBAK GEORG JNFANTERIST K.U.K.J.R.90/15 1916-05-07 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
RACZKO MARTIN HONV. H.I.R. 13 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.10
RAIĆ MARKO INFT. B.H.I.R. 4 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.12
RAWCZUK MAXYM - LST. BAON. 211 1914-12-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.20
RESSEL ANTON INFT. I.R. 99 1914-12-21 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.1
ROSZ JOHANN INFT. I.R. 4 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.26
RUSZIN MICHAEL FUHRM. TRAIN. ZUGS. KDO. 11 1915-03-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.4
RZONSEK LORENZ PION. EISN. REG. / 4 EISB. KOMP. 1915-04-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 5.1
RADIC PERO INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-24 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.14
RAMIC SADIC INFT. B.L. I.R. 4 1914-12-01 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.25
REY PIOTR INFT. B.L. I.R. 4 1914-11-25 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.16
RACHWAŁ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADOKICZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RADYMIAK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASCHKA I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASCHKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RASZEWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RAU A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REBENCZUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RECHACEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHERD O. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REICHERT F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REIDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
REZMANIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICHTER W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RICKER B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RIEDMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RIGIER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RINGER K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROLNIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROPAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROSIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ROZOLIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUBEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUCKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUKOVECKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUS M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUSCHEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUSSAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUSSKAFER H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RUZICKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYBAK H - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYDEL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYŚKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RYTKO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RZĄDZKI C - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RZEGOCKI S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
RACH PETER GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
REICHWEIN WILHELM RES. PION. K.P.G.G.R. 4 / 19 P.K. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSZOGS RUDOLF - K.UNG.L.I.R. 11 (M.KIR.11.HONV. GYAL.EZR.) - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RESCH??AR? - - - 1914-01-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
RAMIC BEGO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
ROBESOIER ANGELUS SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
RAMZA TOMASZ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
RAUER ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
ROSCHKE EMIL GEFREITER 1 BAD. PION.-BATTL. 14 1918-11-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
RESPONDEK JOSEF STRASS.-BAU-AUFS. K.BAUAMT CZENST. 1916-03-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
REICH MAX PIONIER EISENB.RGT. 4 ERS.BTL, 4KP 1916-08-10 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RZEPECKI ??SL. WEHRMANN ??INF.RGT 37, 9K ????-05-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RÖHNISCH WALD. SANIT-UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 6, 8KP 1915-05-05 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RÖHR ALBIN WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 9KP 1915-04-20 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RIECHERT EMIL LANDSTURMMANN 3 LDST.INF.ERS.BTL MOSBACH, 2KP 1918-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ROTHE ROB.ARW. GEFREITER TR.KOL.TELEG.DIR. WOYRSCH 1915-05-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RUPPENTHAL RICH. - ERS.RES. I DW.FELDLAZ 18 DIV BREDOW 1915-07-18 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RATZKE HEINRICH UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT II, 10KP 1915-04-01 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
REFS JOSEF - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 4KP 1917-08-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RENZ FRIEDR. - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 4KP 1917-09-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RADOCZINSKI WLADISL. WEHRMANN 2 LDST.INF.BTL. ESSEN, 4KP 1917-05-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RUPPELT GUSTAV UNTEROFFIZIER LDW.INF.RGT 46, 8K 1914-11-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RADTKE FRANZ PIONIER PION.BATL. 12 RES. K 1915-01-09 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RASCHDORF FRIEDR. LANDSTURMMANN LST.INF.BTL.GLATZ, 2KP 1914-09-16 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
RUDZKI STANISŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
RATOW TEODOR INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ROMANOW SPIRIDON UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-02-02 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RUMKOW MAKSIM INF. RUSS.I.R. 17 1915-12-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RUPPRECHUT JOHANN INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RAASCH HERMANN - - 1915-08-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RADÜCHEL FERDINAND GEFR. - 1921-01-06 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
RAMLOW PAUL - - 1914-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
RIX PAUL - - 1917-03-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ROWE WALTER - - 1915-09-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
RÜHE HERMANN - - 1915-03-12 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ROLKE WILH. RES. - 1915-02-20 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RÖHRIG HEINR. MUSK. - 1914-10-12 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RÄHSE GUSTAV - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RAUFFMANN ALBERT - - 1917-04-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
REINHARDT WILHELM - - 1914-08-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RENNERT FRANZ - - 1914-07-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RAATZ ERICH - - 1916-05-24 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
REHBERG GUSTAV - - 1915-03-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RHODE EWALD - - 1915-05-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
REINECKE - OBERJÄG. GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
REINHOLD - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RICHTER - K.FRW. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RIEBE - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RIEDEL - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RONETZIK - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RÖSSLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RUKOWSKI JOZEF KAN.  SCH.H.DIV.1,II  1915-03-26 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
RUDZIŃSKI STANISŁAW KAPITAN 9 PP 1914-08-25 - Frampol miasto, gm. Frampol, pow. biłgorajski lubelskie 1877-11-19 - -
RADZIONG B MUSK INF. REGT. 129 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RUMPELT AUG WEHRM. INF. REGT. 33 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RUDA EDUARD GARDIST - 1916-07-16 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
RORADA (PORADA?) MICHAEL - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RASSEK WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
REIMANN WILHELM - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RENKA FRANZ - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RONGE ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
RIESENFELD GEORG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
ROSENTHAL FRIEDEL - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
ROSENTHAL HUGO - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
ROSENTHAL JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
RACZYK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-28 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RADINGER J. KARL RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REICHEL JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
REICHERT FRITZ LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REJMAN ADOLF RES.INF. I.R. 98 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RIPA K. JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROJEK JOSEF FLDW. I.R. 57 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROMANUK IWAN SCH. SCH.R. 12 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROOSSEN WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RÖSSLER FRANZ INF. I.R. 36 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROTHER PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RUDOWSKI ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RURANSKY PETER WEHRM. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RYDIGER HERMANN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RYSCHAN WENZEL RES.ZGSF. SCH.R. 30 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RZECHA ALOJZY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RAGAN JANOS HUS. H.H.R. 5 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RALIŠ WENZEL LDST.INF. I.R. 98 1915-04-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAMŠAK MATTHAUS LDST.INF. I.R. 87 1915.03.03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RATHBAUER WILHELM KPL. SCH.R. 1 1915-02-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
ŘEHAČEK KARL RES.PTRF. I.R. 21 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŘEPA KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REPINICZ LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RESLER FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REZÁČ VIKTOR GFT. I.R. 28 1915-04-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RIEDTMAIER JOSEF INF. I.R. 3 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RITTER FRANZ INF. I.R. 24 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RÖHRICH MICHAEL GFT. LDST.B. 20 (L.B.K-o 9) 1915-02-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROLLETT ADOLF OBLTN.I.D.R. F.H.R. 4 1915-01-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RUBEŠ WRATISLAUS GFT.TIT.KPL. I.R. 28 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RŰCKER JOHANN LDST.INF. L.I.R. 11 1915-01-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RYCHNOWSKI JOHANN INF. I.R. 28 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAYMOND EUGENE - 105E REGIMENT D'INFANTERIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ROCHETTE ANDRE - 4E REGIMENT D'INFANTERIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RAJ KONSTANTY SZEREG. - 1921-08-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
RATAJCZAK ANTONI SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
ROSIECKI STEFAN SZEREG. - 1919-05-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ROSZAK ANTONI SZEREG. - 1919-06-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
RYNOWIECKI ST. SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
RUDOL FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
RUDOL JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
RUDOL TOMASZ - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
RAUKE STEFAN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAUKE SZCZEPAN FUSIL. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REITSCHUSTER HEINRICH GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
RENKEN WILLY GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROSSECK KARL GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYDZY KARL RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REINDERS WILHELM RES. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEBE FRIEDRICH RES. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROSE WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RÖHR ARTUR MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-08-21 - -
ROTKO ANNA PFLEGERIN - 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUDAKIN JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RABSKOJ MAX - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RASIALON LUKA - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RISAKOW WASYLIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUNNAK TIMOFIEJ - - 1915-03-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUSINOJ TORN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYBKA IWAN FILIPOWICZ INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADINJA JOSEF INF. IR 97 1914-12-23 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADIL JOSEF JNFANT.  K.U.K.LST.J.R.30  1915-04-08 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RINGSMUTH JOSEF RES.ZUGSF.  K.U.K.J.B.10. 3K 1915-03-13 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RISCHANEK RICHARD LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.99.1K 1915-05-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
ROSBISALLE JOHANN - - 1915-1?-14 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
RADEWITZ WILHELM - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAUPACH PAUL - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAUSCH PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAUSCH WILHELM - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RAYMOND LUDWIG - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
REICHSTEIN FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
REIMANN RICHARD - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RICHTER THEODOR - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RIEDEL PAUL - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ROHLOFF ERICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ROSSEMANN WILHELM - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RÜFFER HEINRICH - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RUPPERT WOLDEMAR - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
RUDOLPH EWALD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
RADZIEJOWSKI Z - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RASZEWSKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ROKOSOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUDNICKI MAREK - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RUTKOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RYBARCZYK S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
RENNER JOSEF INFANTERIST SCH.B. 10 1914-10-26 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
RIEDLER STEFAN PIONIER P.B. 2 1914-10-16 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
RIEDRICH GEORG - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
ROSENFELD EWALD - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
RICHTER FRIEDRICH - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ROKSKI J. - 38PP 1914-09-14 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
RURAK JOHANN FUHRM.  - - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
RUDZKY IGNATZ - - 1914-12-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUDZKY FRANZ - - 1915-05-13 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUDZKY JOHANN - - 1916-07-02 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUDZKY ISIDOR - - 1917-05-22 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAMBAU GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RATTAJ WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REICH PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIEDEL RICH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REIMANN FR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
REITZIG PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RENNER GEORG - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROCK JOHANN - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RÖDER GEORG - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RODEWALD B. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROHR ALBERT - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RÖHSLER KARL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROSENBERG H. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROSENBLATT W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ROSSMANIT A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RUMP WILHELM - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
RAWLETTA KARL UNTEROFFIZIER MASCH. GEW. ZUG RES. INF. RGT 230 1914-12-20 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
REDRIEW IWAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
RAZDROGYN FIEDOR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-11-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROTEA ZACHARIAS JNFANT.  KU.K.J.R.64  1915-05-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RUS NIKOLAJ RUSSE BASRK.JNF.R.15  1915-03-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RADKE MAX VIZEFELDW. L.J.E.B. 2/4 1915-07-23 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
RAHE JOHANN ERS. RES. J.R. 78/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
REINKE WILHELM KRIEGSFRW. J.R. 76/7K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
ROHLFES HEINRICH MUSKETIER J.R. 76/10K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
RIEDEL AUGUST - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RATHMANN HEINRICH - - 1916-04-15 - Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1866-01-04 - -
RATHMANN RICHARD - - 1918-07-16 FRANKREICH Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-02-03 - -
RAFFERT PAUL MUSK. - 1916-10-13 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RICHTER FRIEDRICH UNTFFZ. - 1917-10-11 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RIEGER ALBRECHT KRIEGSFREIW. - 1915-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROSSDEUTSCHER ERNST MUSK. - 1914-10-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REICHE OSK. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REIMANN HANS DR. - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
REINHOLD RICHARD - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RICHTS?EIG GERH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROSE ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROTHE ALFR. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RUDE ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RÜDIGER WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ROMPAGE LUDWIG WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
RAU HANS LEUTNANT D. R. FELD. ART.. REG. 41 1917-05-05 FRANKREICH Lubań miasto, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie 1894-01-18 - -
RADON JAN PLUTONOWY 3 P.P. 1916-06-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RODON JOHANN - K.U.K I.R. 3/5. 1916-09-10 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ROSSMULLER TH - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RUHLING KARL - - 1915-08-19 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
REMBOLD KARL LEUTNANT Fuss. Rgt 122/6 1915-08-29 - Lublin II miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
RAMSDEN C.A.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA The Huffs 1918-08-04 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RYDER C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA South Lancashire Regiment 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RASCHKE JOSEPH - - 1914-09-23 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROHRIG WALDEMAR - - 1915-09-01 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTTER MAX - - 1918-09-28 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTTER WILHELM - - 1916-07-07 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUCKER FRANZ - - ????-03-22 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RUCKER KARL - - 1917-10-17 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIPKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RUBKOWSKI ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RYELZIK KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RACZYŃSKI PIOTR KANONIER ARMII ROSYJSKIEJ 58 BRYG.ART.. 1917-10-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RADU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-03-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
REMBOWSKI MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 176 P.P. 1916-07-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
REREPSCHUTZ DANIEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 165 P.P. 1918-08-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RESTICZ ZIJWAN ŻOŁNIERZ ARMII SERBSKIEJ 7 P.P. 1917-12-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RODZI??KI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 POL.P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ROMANOW MICHAEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 202 P.P. 1917-05-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ROSCA KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RUCZA MARIN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 1 P.P. 1917-08-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RUGULLA WILHELM SZEREG.ARMII NIEMIECKIEJ 51 BTL.REZ. 1915-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RYCHŁOWSKI ANDRZEJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 2 POLSK.B.ART. 1918-10-21 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
RATSCHENKO TIRIS - - 1918-12-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
RATHMANN MAX - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEDEL FRANZ - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RIEDEL OSWALD - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RÖSNER FRANZ - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
ROTHER - - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROTHER THEODOR - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
REIMANN HERM. PREUSS. INF.RGT.58 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REPTOW PIOTR - - 1915-10-25 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROSE FRIEDR. PREUSS.RES. I.R.263 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RUSCH WILHELM PREUSS.RES. I.R.269 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RUTZEN OTTO PREUSS. RES.I.R.268 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
R? ERICH - RES. INF. REG. 135? 1917-10-22 POD GHELUVELT Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1891-11-05 - -
RIEMENZ JOSEF - - 1916-08-07 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RONER ZEFEL - - 1917-08-14 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RULE KARL - - 1918-04-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
RADTKE J. WEHRM. 2. / RES. INF. REGT. 34 1914-10-22 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ROHSBERG M. GEFR. 5. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-18 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
REHOR JOSEF MÄHR.ZUGFÜHRER K.U.K.EISENB.TEL.REGT. 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KLOGSDORF 31 JAHRE
REIT PAUL UNG. ZUGFÜHRER K.K. I.K. R. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 GYOS -
REITH - ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
RICHTER NIKIFOR RUSS.SOLDAT - 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDGUSIA -
RÖMER AUGUST FREIW. 1.G.RES.REGT. 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESSEN 19 JAHRE
ROMODA GEORG UNG. INF. K.K.I.R.86 1915-01-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - OLSE BASKA 25 JAHRE
RYSHOWSKI JOSEF KAN. FELD ART. R. 38 II ERS. BATL. 1914-11-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886-10-06 CULM -
RENTZSCH OTTO - - 1917-04-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
RAK IGNACY SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROESSLER JAN PODPORUCZNIK - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROENSCH ALBRECHT - - 1915-07-13 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897-01-14 - -
REICH PAUL - - 1915-09-25 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
REMSCH PAUL - - 1915-02-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RICHTER PAUL - - 1915-05-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROME HERMANN - - 1915-02-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROSLER FRITZ - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSNER ERNST - - 1915-05-17 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RÖSNER FRITZ - - 1917-04-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ROTHE KARL - - 1917-11-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
RABYSZEW JAN I.R. 161 - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RODIUNKO NAZAR INFANT. I.R. 208 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
ROMANOW MICHAL INFANT. ISBORSKI I.R. 1915-02-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RONOW JEGOR INFANT. I.R. 206 / 13 K. 1915-01-29 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
RYBAKOW MAKARY INFANT. I.R. 179 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
ROEPPEL - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROSIN - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROBERTSON J. PTE. 3RD BATT BLACK WATCH - - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - BRYTYJSKI JENIEC WOJENNY No 21630
RADCWICZ KAZIMIERZ - - 1918-08-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ROMANIK STANISŁAW - - 1918-11-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
RÓZEK ANTONI - - 1918-11-11 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ROTKOLZ IGNATZ ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 7 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-21 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
RYBKA FRANCISZEK ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-31 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
RAJNOCH JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RÉCSI KAROLY - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RIEGER BERNARDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RITTER AUGUSTINUS ANDREAS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RITTER OSCAR - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RUŻIČKA CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ROKIECKI KSENOFAN UŁAN 8 PUŁK UŁANÓW 1914 - Oświęcim II miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
RABUS JAN - - 1915-03-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
RABUS JAN - - 1915-09-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
ROGACKI THEODOR LDST.ULANE  K.U.K.UL.R.7  1918-01-08 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
RAUDONAT RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RIEDERSTAEDT ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROHLAND FRANZ ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROSMANEK GUSTAV SIERŻANT 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REINHARDT WILLY KANIONIER 1. ABT. M. KOL. RES. FELD. ARTL. REGT. 64 1915-02-08 - Zimna miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REEVES L. PTE/ 1ST/ 8TH BAT. KING'S LIVERPOOL REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
RICKA HARALD - - 1917-03-29 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
ROSS A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
RASENBERGER HEINRICH - - 1914-09-20 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RASENBERGER MAX - - 1915-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
REINHOLZ MAX - - 1918-08-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RITTAU KARL - - 1915-07-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RITTAU STEPHAN - - 1915-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ROBOK PAUL - - 1915-10-27 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RZESNITZEK RICHARD - - 1916-09-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RZESNITZEK EMIL - - 1918-11-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
RIEGER EMIL - - 1914-10-06 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RONSCHKA JOSEF - - 1916-07-09 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RZYTKI ALOIS - - 1915-07-26 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RZYTKI ALOIS - - 1916-06-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RZYTKI ANTON - - 1920-10-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RABAST ROBERT - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RAUSCH FRITZ - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REIMANN EMIL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REINERS HERMANN - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REMERS JOHANNES - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
RIEGER WILHELM - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROMMEL WERNER - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHER ERNST - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHER WILHELM - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ROTHKEGEL ALFRED - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
REDIAZIG - - ? 1914-11-27 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie ? - -
REDUNAIG - MUSK INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RESPAL - LANDSTURMM INF.BATL. WALDENBURG 3 KOMP. 19??-10-08 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 187?-02-02 - -
RICHTER - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
RIEKE HERMANN - 6 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-13 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROGASCH GUSTAV GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RITSCHL FRANZ ET. FLDW. KDTT. ASP. K.K.L.I.R. 36 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUML JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 12 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUTTER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 98 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSEK BOLESŁAW - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - student
RARIPA MENDEL INFT HONV IR 15 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 06.08.1915
RECZEK THOMAS UNTJAG K.U.K. FJB 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 09.07.1915
REIMANN ROBERT - - 1915-01-29 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
REISE FRITZ - - 1915-07-30 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1891-05-09 - -
REISNER KARL - - 1915-05-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-05-27 - -
RIEDEL RICHARD - - 1915-10-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-11-03 - -
ROSENTHAL EUGEN - - 1916-11-12 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-07-12 - -
RUPPELT WILLI - - 1915-03-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-07-06 - -
RUDOLF JOH. - - 1917-04-30 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
RADORAN JANOS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RAJCHERT RYSZARD - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RAPA JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RIEDL JOHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RISICH SIERGIEJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
ROMANISZYN PETER - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
ROMANKO JOHAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
RIEDEL FRIEDRICH - - 1915-09-21 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
RUTZKI FRANZ MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RACZKOWSKI ARTHUR - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RACZKOWSKI RICHARD - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
REISS PAUL - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RENIER FRANZ - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RHEIN HERMANN - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RICHTER JOHANNES - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ROENSPIES ALBERT - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RUTKOWSKI ADAM - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
RICHTER JOHANN KAN. - 1917-04-21 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1895-09-14 - -
RODMANN HERMANN OFFZ. STELLV. - 1915-10-02 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1872-09-20 - -
ROMBERG FRITZ KAN. - 1917-09-11 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-10-31 - -
RÖSLER GUSTAV LDSTM. - 1917-10-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1873-11-12 - -
REDSCHLAG MAX - - 1916-12-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
ROSEMANN GÜNTHER - - 1915-03-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
ROTHER MAX - - 1915-07-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RAHN FRANZ GEFREITER 3 KOMP. ERS. BTL. INF. REG. 61 1918-07-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-12-25 - lapidarium
ROGALLA V[ON] BIEBERSTEIN JOACHIM LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ROGGATZ KARL GEFREITER FELDARTL. HAUB. BTR. 1006 1924-07-17 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-10-01 - lapidarium
RÖSKE WILHELM EH. MATROSE VERS. AMT STOLP 1920-08-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1895-12-18 - lapidarium
RUFF EMIL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUHNAU GEORG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RAFFAUF KURT LEUTNANT 5 ES. JÄG. R.Z. PF. 2 1914-12-19 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROTH HUGO ERS. RESERVIST 1 K. JNF. REG. 321 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RITER A. SZER. L.B. 19 1915-01-04 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RUSZ THEOD. JNFANTERIST 4 K. K.U.K. J.R. 51 1915-03-19 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROHDE OTTO GEFREITER 1 ESK. HUS. REG. 11 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROSARIN JRONIN SZER. J. R. 2. 5 1915-03-28 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROTTER JOHANN - - 1916-05-07 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
ROTTER JOSEF - - 1917-05-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
ROTTER KARL - - 1917-10-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
ROZUMEK FRANZ - - 1917-06-08 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
ROZUMEK ISIDOR - - 1914-08-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
ROZUMEK MAX - - 1915-05-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
REITER MARTIN INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-12 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
REITER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSZ BASILIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÁPÓ SÁMUEL HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RÉTI FERENZ GFT. ÖRV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIMAN MICHAEL INF. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROZENBERG MARTIN GFT. ÖRV. K.UNG.L.I.R. 23 (M. KIR. 23 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
R???LKE H. MUSK. 8 / ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RAMMOSSER FRITZ ULAN 4 ESK. ULAN. REGT. 8 1914-09-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RAU JOSEPH KRGSFRW. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
REINECKE ANTON GEFR. 15 / LANDW. I. R. 84 1915-02-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RENNBAUM P. MUSK. R. I. R. ? 1915-05-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RETH???E H. MUSK. 3 / LANDW. I. R. ? ????-??-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RIEPER HEINRICH WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RISTER JULIUS LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
ROHWEDER HANS WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RÖNNFELD CRISTIAN WEHRM. 2 / LANDW. I. R. 84 1914-12-30 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
ROSENKRANZ R. GEFR. 1 / JÄG. BTL. 1 1914-12-12 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
ROTH WALTER GEFR. D. RES. 3 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-05 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
RABENOW WALTER LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
RABUSKE HERB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RAPACKI-WARNIA von JOHN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
RENNOCH JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ROENISCH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RONGE ALFONS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ROSEL GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ROSENBER von ALFRED SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
ROSINSKY ERICH SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RÜCKER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
RAWŁECZYN - FLDW. RUSS.I.R. 125 1915-04-14 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUKAWYCIA IWAN INF. I.R. 33 1915-02-12 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
REIM HERRMANN - - 1915-06-27 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-10-30 STREBITZKO -
REIMANN ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REIMANN ARTHUR - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RICKERT OTTO - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1986-03-15 OUEDLLAHURG -
RINGENBACH ALBERT - - 1918-05-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-12-24 OBERSULZBACH -
ROEPER WILHELM - - 1915-11-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1889-01-11 TEI?ROW -
RÖHNISS HERRMANN - - 1918-10-16 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-07-02 BITTERFELD -
RÜDIGER OTTO - - 1925-01-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-11-24 SAGAN -
RICHTSTEIG HERMANN - - - - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
RICHTSTEIG PAUL - - 1915-08-04 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
REISINGER ISIDOR LST. INF. I.R. 30 1915-05-09 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSENBLATT LEON LST. INF. I.R. 30 1915-04-04 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIEDER KARL - K.U.K.J.R. 14 1915-05-22 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROZDOL ADAM ???? - - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RZEPIELA FRANZ OBLT. K.K.LDST.J.R. 31 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAJPOLD WACŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-03-05 - -
ROJEK WESOŁOWSKI JÓZEF SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-07-22 - -
RAKOCZY THEODOR JG. F.J.B. 33 1917-12-29 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
REIPOLD WACŁAW LEG. POLN. LEG. I BRIG. - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
ROLL STANISŁAW ZBIGNIEW LEG. POLN. LEG. I BRIG. 1915-03-02 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
RENGER HERMANN - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RONSCH KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RADECKI SEWERYN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
RAJPOLD JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
RODACKI STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
R? ALBERT FUSIL. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROSSKOGLER FRANZ JNFANTERIST K.U.K. J.R. 64 1914-11-26 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ROSSNER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-11-20 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
REITH CLEMENS - 3. KOMP. ERS. BATL. INF. RGT. 116 1914-12-20 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RAHL ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RAHL MAXIMILIAN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RANDAUSCH PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REIMANN FRANZ - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REISEWITZ PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RICHTER AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RIEGER PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROSCH KARL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROTHER KARL - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUDOLF JOHANN - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUSCHKE ALOIS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
REICHARDT KARL LEUTNANT LIR 23/1K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
ROGALSKI ST. MUSKETIER LIR 19/2K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
RÖMER ERNST GEFREITER G.L. LIR 133/11K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
RAJEWSKI STAN. POR. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RUSEK RUDOLF ST. ŻOŁNIERZ LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RYBARSKI LEONARD PORUCZNIK LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RYBARSKI EDM. KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RAJEWSKI STANISŁAW - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
ROWAKOWICZ WLODZIMIERZ - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
RYBARSKI LEONARD - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
REINELT FRANZ LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RIEGER MAX JAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ROSE PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RUPPRECHT HERMANN LANDSTURMMANN - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
RIETER PAUL MUSKETIER - 1917-07-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
RADESBERGER M. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-12 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RAMER K. GRENN. ? ? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RAMFORTH WILH. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 152 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RAUFEISEN WILH. RESERVIST 7 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
RICKENS H. KRFR. 5 K. INF. REG. 59 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
RIEDL ALBERT KANONIER 7 MUN. K. XX A.K. 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RIEGER JOHANN GEFREITER 8 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RÖMER JOHANN RESERVIST 1 K. INF. REG. 59 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
ROSE AUGUST ERS. RESERVIST 1 K. ERS. R. INF. R. 51 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
ROTHENBURG G. ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 21 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RUNGE FR. ERS. R. 8 K. INF. REG. 146 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RACZENKO WASS. RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-01-01 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RIBIN JOHANN RUSS. KRIEGER - 1914-10-28 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RIEDL JOHANN - - 1915-09-19 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
RÓZICKA FRANS AUSTRIA - 1915-08-29 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
RACIOPPI FRANCESCO SOLD. 9.BERS. 1917-10-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
RADAMONDO CARLO SOLD. 7.ALP. 1918-01-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-09-12 - -
RAINERI ENRICO SOLD. 6.ALP. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
RAIOLA FRANCESCO SOLD. I.ART. 1918-02-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
RAMPOLDI ENRICO SOLD. 215.FANT. 1918-04-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-02 - -
RANIERI ANTONIO SOTTUFF. 68.FANT. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-01 - -
RANSEO GIOVANNI SOLD. 74.FANT. 1918-11-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
RAVA ARTIBANO SOLD. 849.MITR. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-22 - -
RAVAZZOLO COSTANTINO SOLD. 163.FANT. 1917-12-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-22 - -
RE VITTORIO SOLD. 34.ART. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-01 - -
REALI MARIO SERG. 7.FANT. 1917-12-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-09-17 - -
REBOANI ATTILIO CAP. MAGG. 148.FANT. 1918-12-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06-26 - -
RECCHIA ANDREA SOLD. 156.FANT. 1918-03-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-03-20 - -
RECCHIA ANGELO SOLD. 222.FANT. 1918-03-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-06-09 - -
RECH VITTORIO SOLD. 8.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-07-31 - -
REGALDO ANDREA SOLD. 49.FANT 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-11-04 - -
REGINA GIROLAMA SOLD. 227.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
REINA SALVATORE SOLD. 220.FANT. 1918-02-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-30 - -
REITANO PASQUALE SOLD. 213.FANT. 1918-03-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-05-23 - -
RESCA BERBARDO SOLD. 67.FANT. 1918-11-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-08-20 - -
RICCI ETTORE SOLD. 42.FANT. 1918-08-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-23 - -
RICCIAROLI ALFREDO - - 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-02-29 - -
RICELLI NATALE SOLD. 68.FANT. 1918-07-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890 - -
RICHERI MICHELE SOLD. 14.BERS. 1918-06-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
RIGAMONTI PIETRO SOLD. 79.FANT. 1918-07-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-02 - -
RISIO LAURENZIO - - 1918-05-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 189?-01-26 - -
RIVA GASPARE SOLD. I.CEN. 1918-06-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-08-24 - -
RIVALDO GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-27 - -
RIZZATO GIUSEPPE SOLD. 127.FANT. 1918-03-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-05-06 - -
ROBUSTELLI ENRICO SOLD. 9.BERS. 1918-04-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-05-07 - -
ROCCA ALFONSO SOLD. 251.FANT. 1918-01-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1875-12-18 - -
ROCCO GIUSEPPE SOLD. 90.FANT. 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-10 - -
ROLLE TEODORO SOLD. 10.R.TR. 1918-02-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-29 - -
ROMANELLI GIOVANNI SOLD. 31.FANT. 1918-06-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-09 - -
ROMANI GIUSEPPE SOLD. 897.MITR. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-11-18 - -
ROMANNI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-13 - -
ROMEI DOMENICO SOLD. 2.GRAN. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
RONCHI GIUSEPPE SOLD. 213.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-04-22 - -
RONCHINI FERRUCCIO SOLD. 128.FANT. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-02-08 - -
ROSA PASQUALE SOLD. 30.FANT. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
ROSCI SALVATORE SOLD. 89.FANT. 1918-04-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-09-09 - -
ROSCINI FRANCESCO SOLD. 223.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-01-26 - -
ROSETTI GIULIO SOLD. 20.FANT. 1918-09-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-10 - -
ROSSATO GILIO SOLD. 176.FANT. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-03-28 - -
ROSSI ANGELO - - 1918-07-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
ROSSI FRANCESCO SOLD. 8.ALP. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
ROSSI GIUSEPPE SOLD. 213.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-04-22 - -
ROSSO GIOVANNI SOLD. 7.ART.F 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-05-17 - -
ROVEDA CARLO SOLD. 39.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-02 - -
RULTO ANTONIO SOLD. 214.FANT. 1918-01-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
RUSCONI GIACOMO SOLD. 58.FANT. 1918-01-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
REISENBERG E. E.RES. - 1917-07-09 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
RIEMER A. GEFR. - 1917-11-22 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
RADZIWON WITALIS PODPORUCZNIK - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
RADIG JOSEF - - 1915-01-04 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
REICHEH EDUARD - - 1915-11-03 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
RIEGER FRANZ - - 1917-08-25 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
ROSKOSCH KARL - - 1917-08-19 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ROSKOSCH THOMAS - - 1915-09-25 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RSANY VINZENT - - 1915-07-30 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
RAHE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RECKFUß - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REIFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REINKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ROESKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUDEBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUHNKE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RYDLOCHOWSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RADECKE WILLI MUSK. - 1917-??-10 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RUSCH HERMANN V??LDW. - 1918-09-23 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RUSCH RICHARD ?WHRM. - 1916-11-14 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
RIEDEL LEO OFFZ. STELLV. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RUDDIGKEIT EDUARD RES. 8 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-09 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
RAFFALZIK LUDWIG - - 1915-02-09 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
ROSENKRANZ MAX MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROßMANN JOHANN UFFZ. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN AUGUST - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
REIMANN FRANZ - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RINTSCHKE MAX - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RZEPKA THEOPHIL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RZITTY FRANZ - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RAK VALENTIN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RAK THEODOR - - 1914-11-22 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ROTHER REINHOLD - - 1917-10-03 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
RAATZ WILHELM MUSK. - 1917-06-03 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
REITZEL WILHELM MUSK[ETIER] - 1918-02-19 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
RATH ALBERT KANONIER - 1915-09-26 Champagne Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
RUFE KARL ALBERT LEUTNANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
REINKE KARL - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 18 lat
RIETING ERNST - - 1914-08-26 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 27 lat
RÖSKE ROBERT - - 1914-12-04 - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 23 lat
RÜCKERT FERD. - - 1918-06-13 - Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - FRANKR. GEST.
RÜCKERT PAUL GRENAD. - 1914-08-25 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
RUSCH GUSTAV - - 1918-09-15 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
RADEBACH HERMANN SERG. - 1918-03-22 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RADEBACH RICHARD MUSKET. - 1916-12-21 RUßLAND Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RAKOCZY ALOIS - - 1918-10-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAKOCZY JOHANN - - 1918-07-17 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAKOCZY JOSEPH - - 1918-07-01 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROTHER LEOPOLD - - 1917-04-16 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RYBOSCH PAUL - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
RIECHEL AUGUST - - 1916-08-10 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RÜCHEL AUG. - - 1916-08-30 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUSS THOM. - - 1914-11-19 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RUSS JOH. - - 1918-01-21 BISKUPITZ Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RANK FRZ. - - 1916-11-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN FRZ. - - 1918-09-03 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN PAUL - - 1914-11-21 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
RIETZ JOS. - - - - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
ROCHEL EMIL - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
ROGALL AUGUST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
ROHDE ANDREAS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
RUTKOWSKI WLA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
RAINER ALOIS E.R.JG K.U.K.F.J.B.16 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RESCH JANKEL ICEK - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RIEF HERMANN LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RIEGOTT ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
RUNGALDIER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.4 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
REBSCH EMIL SOLDAT - 1918-09-30 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-13 - -
ROTHE MAX SOLDAT - 1918-11-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-07-09 - -
ROTHE WILHELM OSKAR RESERVIST 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-01-11 BOUCONVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-03-03 - -
RICHTER FERDINAND - - 1918-09-14 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RIEDEL ARTHUR - - 1914-09-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RIMPLER PAUL - - 1918-06-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RIMPLER JOSEF - - 1918-07-05 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÖNSCH HEINRICH - - 1915-09-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÖNSCH JOSEF - - 1919-04-19 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÖNSCH ANTON - - 1916-06-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
RÖSSLER ALFRED - - 1914-09-08 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
R??UME FRITZ - - 1916-12-09 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
ROS?EL FRITZ - - 1916-10-13 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
REICHSTEIN ROB. - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ROTHKIRCH OTTO - - 1915-02-10 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RÄDISCH AD. - - 1917-01-08 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RAUPACH HERM. - - 1916-04-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
REBEL RICHARD LDW E.B.I.R 21 1915-01-07 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - ERSATZ BATAILLON (zapasowy batalion)
ROßBACH FRITZ JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-01 WEIMAR -
ROSZKOWIAK RYSZARD MUSK 8K R.I.R. 226 1915-06-19 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - EKSHUMOWANY
ROTBART MAKS JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-12-01 DUBRO,MRSBG. -
ROMPATA JOHANN INF. EISB.SICH.ABT. 1915-04-18 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ROTH JOSEF ER.RES. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-03-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RABEL von EDMUND PUŁKOWNIK 30 P.P. WOJSK AUSTRIACKICH 1914-12-20 ZABAWA Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
REMAMGARTNER FRANZ HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RESKA FRANZ VORM. K.U.K.S.H.R. 15 1914-12-29 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
REINER KOSMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-27 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
REIMANN HERMANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RUSE?IN KARL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RZEPA ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RADWANSKY JOHANN LT. D. R. - 1918-05-25 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
REIN EMIL JÄG. - 1915-04-25 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
REIN JOSEF JÄG. - 1918-09-28 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RÖHM HERMANN LDW. - 1914-09-07 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
RICHLY EMANUEL - - 1923-08-31 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
REICHELT EMIL - - 1918-02-02 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1877-08-17 - -
RZEPPA FRANZ - - 1918-11-04 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1873-10-07 - -
RÖSLER RICHARD - - 19??-10-28 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
RETZLAFF WILH. UNTOFF. - 1916-11-18 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
RIEMER F. RES. JUSTERBURG 1915-01-24 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
RATHKE OTTO ? - 1918-07-22 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
REDIETZS ERNST GRF. RES. - 1915-03-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
REICH HERMANN SCHÜTZE - 1917-11-22 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
RIEBE EMIL RES. - 1914-10-06 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
RIEBE FRANZ FAHRER - 1918-04-15 -