Nazwisk w bazie na literę P: 4366

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PACZKOWSKI AUG. KÜRASSIER - 1918-09-23 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-05-08 Chomar. -
PAKUSCH EMIL GEFR. - 1916-03-17 - Lanngut Rosja Pogranicze 1882-09-26 Thomareinen -
PRILL  WILLY UNTFFZ. - 1915-11-04 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-10-27 Podleiken -
PACHONIK JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PFEILER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PISCHEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PAVLIČEK GRACIAN - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
PELISEK ALOIS STABSWACHMEISTER K.U.K 1915-10-31 - Horodenka Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze 1883 - -
POLLAK JOHANN - - 1917-01-10 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
POSPIESZYŃSKI - SIERŻ. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
PACHMIELKIN DYMITR KAN. 11 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 847
PALUSZKIN TICHON - - 1917-09-1? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAŁOP JANUSZ - - 191?-05-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PANFILOW JANUSZ - - 1916-05-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAPKOW PIOTR SZRG. 10 / KOZŁOWS. P. P. 1916-12-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 845
PARAJDI MICHAEL INF. I.R. 82 1918-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAREGASKOW JAN - 29 P. 1915-12-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAUFEROW WASYL - 303 P.P. 1916-04-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PCZELIN BAZYL SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PEDWAL ANDRZEJ SZRG. 3 / 441 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 898
PEK FRANZ INFANT. 2 / K.U.HONVED INF. RGT. 18 1918-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PERTJENOW GABRYEL - 150 P.P. 9 K. 1917-08-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW JANUSZ - 304 P.P. 1916-04-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW TEODOR - 20 P.P. 6 K. 1916-05-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW TEODOR - 88 P.P. 3 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PIKULICKI TEODOR - 304 P.P. 16 K. 1916-04-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILAK AFANAZY SZRG. 4 / 498 P.P. 1916-10-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILEWICZ FILIP - 275 P.P. 7 K. 1917-02-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILSZCZYKOW DYMITR - 3 / 49 P.P. 1916-07-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 686
PJANKOW PAWEŁ - - 1917-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PLESNIK ANTON INFANT. INF. RGT. 35 1918-06-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PŁACHICH NIKIFOR - 40 P.P. 4 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PŁOTNIKOW ŁARJON SZRG. 11 / 65 P.P. 1916-11-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 826
POŁOJAN WINCENTY CYW. ROBT. 14 / 513 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 878
POPOWICZ TEODOR SZRG. 8 / 87 P.P. 1916-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 713
POZNIREW SERGJUSZ - 39 P.P. 6 K. 191?-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PYLEW GRZEGORZ - 66 P.P. 8 K. 1917-09-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PYGANKOW FIEODOR - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie 1890-10-08 - -
PEIKERT P. - - 1916-03-06 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PEIKERT R. - - 1918-03-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PFITZNER P. - - 1918-06-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
POHL P. - - 1914-11-15 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
POHL R. - - 1916-10-11 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PÄSLER ERNST - - 1915-05-06 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PÄSLER HERMANN - - 1914-09-14 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PÄSLER PAUL - - 1916-05-25 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POLTE FRIEDRICH - - 1915-02-11 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
PAVEL GÜNTER KGFREIW. - 1915-02-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
POLLESCHNER ADOLF FÜS. - 1918-02-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PRITZEL ERNST MUSKET. - 1918-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PETERWITZ HERM. LANDSTR. - 1916-10-05 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
PRUTSCH GEORG - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
PACHE ALFRED - - 1915-07-31 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PETZOLD BRUNO - - 1914-08-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PIETSCH AUGUST - - 1916-07-07 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
POHL WILHELM - - 1916-03-20 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
POINKE HUGO - - 1916-07-17 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PÄUSER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PEUSER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PFENNIG KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PIETSCH HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POHL OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POHL OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POLTE FRIEDRICH - - 1915-02-11 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PRÜFER SCHWESTER E. - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PÄTZOLD ROBERT - - 1916-05-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PAUL RICHARD - - 1916-07-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PFEIFFER KARL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PLÄSCHKE RICHARD - - 1916-02-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PUSCH ROBERT - - 1915-08-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PACE ANGELO SOLD. 224.FANT. 1918-03-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-04 - -
PACIONI ANTONIO SOLD. 2.ART. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-28 - -
PACNANO SALVATORE SOLD. 1150.MITR. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-27 - -
PAGANO SALVATORE - 135.FANT. 1920-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1900- - -
PAGLIALUNGA ALEUCCIO SOLD. 2.PION. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAGLIASSO GIOV.MICHELE SOLD. 89.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PALAMEDI ALVARO SERG. 214.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-30 - -
PALLI ALFONSO - - 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-07-24 - -
PALMIERI GIOVANNI SOLD. 234.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PALUMBO VINCENZO - - 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PAMELLA GUGLIELMO CAP. 34.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-14 - -
PANERO ANTONIO CAP. MAGG. 6.BERS. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
PAPOTO SALVATORE SOLD. 95.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PARETTI BORTOLO SOLD. 489.MITR. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-07 - -
PARRI NELLO SOLD. 119.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-02-06 - -
PASCUCCI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-17 - -
PASOUALETTI EMILIO SOLD. 2.ALP. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PASOUALI ATTILIO SOLD. 210.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-19 - -
PASQUALOTTO NATALE SOLD. 127.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-22 - -
PASQUARIELLO GENNARO SOLD. 150.FANT. 1917-12-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-05 - -
PASQUATO PIETRO SOLD. 358.MITR. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-16 - -
PASQUINO EVASIO SOLD. 261.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-18 - -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PAVONI DOMENICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-24 - -
PEDRETTI ARTEMIO SOLD. 619.B.ASS. 1918-07-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-07 - -
PEDROLETTI DOMENICO SOLD. 270.FANT. 1917-12-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880- - -
PEDRONI EMILIO SOLD. 262.FANT. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PEGLIASE PIETRO - - 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-10-09 - -
PELEGATTA GIUSEPPE SOLD. 732.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-04 - -
PELLIZZARO LUIGI SOLD. 56.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-10-27 - -
PELUSO FRANC.PAOLO SOLD. 56.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-09 - -
PENOTTA GIOVANNI CAP. 205.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-21 - -
PERACCHI CAETANO SOLD. 986. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-01 - -
PERBONI ALBERTO - - 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-28 - -
PERCESEPE LUIGI SOLD. 202.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-03-17 - -
PERCHI GIUSEPPE SOLD. 360.MITR. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-02 - -
PEREGO PIETRO CAP. 3.C.SAN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-09 - -
PERIA GIOVANNI SOLD. 208.FANT. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-01 - -
PERILLO UMBERTO SERG. 240.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-21 - -
PERNECCO CARLO SOLD. I.ART.M. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-29 - -
PERON STEFANO SERG. 217.BOMB. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-29 - -
PERRUCCI GIUSEPPE SOLD. 28.ART. 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-01 - -
PERUZZI GIUSEPPE SOLD. 36.FANT. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PESENTI GIUSEPPE SOLD. 5.ALP. 1918-08-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
PETARRA POMPEO SOLD. 261.FANT. 1918-12-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-22 - -
PETRI SESTILLO SOLD. 89.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
PETRILLO FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-04-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-09 - -
PETROLINI ALFREDO SERG. 75.FANT.S.M. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-18 - -
PETRONE TOMASO - - 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-01-21 - -
PEZZI FRANCESSO SOLD. 905.MITR. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
PIAIA CELESTINO SOLD. I.GEN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PICCININ GIOVANNI SOLD. 116.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
PICCOLO ANTONIO SOLD. 282.FANT. 1918-01-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-? -15 - -
PIERI ERNESTO SOLD. 229.FANT. 1917-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-04-29 - -
PIGHI NERINO SOLD. 277.FANT.S.M. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-18 - -
PINCI REMO SOLD. 212.FANT. 1918-08-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
PIONEGRO ERNESTO SOLD. 231.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-27 - -
PIOTTO FRANCESCO SOLD. 72.FANT, 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-02-22 - -
PIROMOMONTE GAEIANO SOLD. 31.FANT 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-17 - -
PISANI VITO MARESC. RR.CC. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-04-26 - -
PISANO ANTONIO SOLD. 151.FANT. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PISTIS GIOSUE SOLD. 115.FANT. 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PISTORELLO GIOVANNI SOLD. 7.ALP. 1918-07-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-03 - -
PITTACOLLO NICOLA SOLD. 2.GRAN. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PITTAVINO GIOVANNI SOLD. 2.ALP. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PITTON VITTORIO SOLD. 98.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-25 - -
PIZZOLI GIUSEPPE SOLD. 128.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-03-19 - -
PLESCIA GIUSEPPE SOLD. 251.FANT 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-23 - -
POGLIACHI VITTORIO SOLD. 245.FANT. 1918-07-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-15 - -
POLACI GUIDO SOLD. 249.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
POLCE GIACOMO SOLD. 127.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-11-27 - -
POLI AGOSTINO SOLD. 961.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-26 - -
POLLO PIETRO SOLD. 3.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
POLVERINO GIUSEPPE - 206.FANT. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-07-18 - -
POMELARI VIRGINIO CAP. 223.FANT. 1918-07-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-10 - -
PONTILLO LUIGI SOLD. 229.FANT. 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-02 - -
PONTIN GIACOMO SOLD. 6.ALP. 1917-10-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-06 - -
POPOLI ARCANGELO SOLD. 9.BERS. 1918-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-31 - -
POPOLI ARSANGELLI SOLD. 9.BARS. 1917-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-07-31 - -
PORRO RICCARDO SOLD. 89.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-09-15 - -
POZZANI CLEMENTE - - 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-24 - -
POZZI ENRICO SOLD. 261.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-17 - -
POZZI GIUSEPPE - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
POZZI PIETRO SOLD. 42.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-26 - -
POZZOBON EMILIO SOLD. 11.FANT. 1918-09-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-05-15 - -
PRIMA ALOGNUNZIO SOLD. 940.MITR. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-25 - -
PRIORE ANTONIO SOLD. 67.FANT 19??-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-? - -
PUCCI NELLO SOLD. I.ART. 1918-08-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-06 - -
PUCCICA VINCENZO - - 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-09-27 - -
PUDDU AMATO SOLD. 274.FANT. 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-12 - -
PULCE ENRICO - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PULERI GIULIO - - 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PUPPO SILVIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-21 - -
PUTELLI ANTONIO SOLD. 76.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-14 - -
PUTTI FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-19 - -
PACZKOWSKI FRITZ MUSKETIER 1.KOMP.RES.JNF.RGT.33 1916-06-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-17 - -
PASCHKOWSKI JAN UNTEROFFIZIER 13.KOMP.105.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-03-14 - -
PEIKERT FRANZ LANDSTURMMANN 2.KOMP.2.E.JNE.RGT.51 1916-12-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-03-26 - -
PERLSTZEGIN JERUSSIM SOLDAT 9.KOMP.53.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878 - -
PETER JOHANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.10 1915-12-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-10-08 - -
PETERMANN HERMANN UNTEROFFIZIER VON.MILI.PAKETAMT.BRESLAU 1917-07-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-08-21 - -
PETERS HEINRICH LANDSTURMMANN 3.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1916-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-03-07 - -
PFITZNER EDUARD ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-03-08 - -
PFLEGER CHRISTIAN KRAFTFAHRER 4.KOMP.ERS.ART.KRAFTE.BATL. 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895--03-16 - -
PINKES ALFRED FLIEGER 2.REKR.DEP.FUNKIER.E.ABT.1 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-13 - -
PLEWNIA FRANZ LANDSTURMMANN 1.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-11-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-08-15 - -
POHLER PAUL FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-01-02 - -
POPOW WLADIMIR SOLDAT 10.KOMP.RUSS.GRENZ.KAV.RGT. 1915-12-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890 - -
PÖRSTER BERNHARD FÜSILIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-12-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-23 - -
PREUSS KARL SANITATSSOLDAT LEICHT.KRANKENZUG 137 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-03-03 - -
PRONOBIS KARL LANDSTURMMANN 1.KOMP.2.LDST.1.AUSE.BATL.18.A.K 1916-06-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-29 - -
PRZYBILLA II JOHANN ÖKONOMIEHANDWERKER 9.KOMP.KRIEGSBEKLAMTVI.A.K. 1915-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-06-12 - -
PUFFKE WILHELM MUSKETIER ERS.GRENAD.RTG.7 1917-08-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-07-02 - -
PEIKERT P. - - 1916-03-06 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PFITZNER P. - - 1918-06-27 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
POHL R. - - 1916-10-11 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
POHL P. - - 1914-11-18 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PÄTZOLD MAX - - 19??-11-29 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
PÄSELT ERNST LANDSTURMMANN - 1916-05-05 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-09-19 - -
POHL RICHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PUDLO ALFONS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PRAUSE PAUL - - 1915-07-29 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAPESCH HERMANN WEHRM. - 1915-05-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PAPESCH KARL MUSK. - 1918-05-12 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PESCHEL ADOLF KAN. - 1918-03-26 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PODHAISKY KARL WEHRM. - 1915-05-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PULTAR TRAUGOTT FŰS. - 1916-11-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PESCHKE - MUS. - 1916-08-02 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PESCHKE - GEF - 1918-04-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PFEIFFER JOSEF HPTM. - 1915-05-18 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PULST MAX - - 1917-07-24 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PERSCHKE MAX - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PRÄGER FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PROSSWITZ REINH. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUL BERTHOLD - - 1917-11-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAULUS HERMANN - - 1918-09-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PETERSILIE KARL - - 1919-02-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PETSCH JOSEPH - - 1917-09-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PFEIFFER ARNOLD - - 1917-06-07 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PILZ GUSTAV - - 1915-11-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von JOACHIM BERNH. - - 1914-09-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
PRITTWITZ UND GAFFRON von LEONHARD - - 1917-03-31 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
PRITTWITZ UND GAFFRON von WOLF- WENZEL - - 1915-10-03 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PREUSS KARL - - 1918-03-24 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PATZOLD HEINRICH - - 1917-09-29 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PATZOLD KARL - - 1915- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PATZOLD - - - 1915-09-08 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PANKE AUGUST - - 1916 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PAMER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
PAUL AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
POHL AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
POHL BERNH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
POHL HENR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
POHL RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
POHL 2 AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
POSTLER FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
POSTLER JOSEF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
PISCHER ? KANO - - - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PERSITZKY RUD. - - 1918-03-21 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PILLAR PAUL - - 1918-03-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PEUCKER ERNST - - 1916-07-27 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
PEUCKER FRIEDR. - - - - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PEUCKER FRZ. - - 1917-08-22 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PEUCKER MAX - - 1916-07-17 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL ALOIS - - 1915-03-26 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
POHL ALOIS - - 1918-10-11 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
PECH RICHARD - - 1916-11-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PEUKERT ALBERT - - 1917-04-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PLAESCHKE MAX - - 1916-10-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
POHL ERNST - - 1916-11-07 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PAUL BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PELZ AUGUST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PFEIFFER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PIELSCH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POBL WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PREISSLER EDUARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POHL EMIL - - 1918-03-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PFORTNER ADOLPH LANDSTURMMANN - 1918-08-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-08-04 - -
POHL PAUL MUSKIETER - 1916-04-04 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1886-05-19 - -
POLTEN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
POLTEN RICHARD - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
PODEHAU AUGUST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie ? - -
PASSOLD ROBERT - - 1915-07-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PHILIPP PAUL RES. - 1915-06-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PLESKE KARL ARTILL. - 1918-04-26 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PAWLIK EDUARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAWOLICK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELCHEN ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELZ KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PERHNUS ? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PERSICHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PICK BERNHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAHL LEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
PATSCHOWSKY LUDW. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAULI FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELZ HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PERLITIUS HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFALZ RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFEIFER VICTORIAN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PLUDER FELIX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
POKORNY KARL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POLLOCZEK FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POSER EDMUND SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PREISS PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PYTLIK MARYAN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAGORSKY GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PERL ALFRED UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PERL LEO LEUTNAND D.L. - 1915-07-28 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
PHILIPPSBORN MARTIN - - 1916-02-28 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PICK ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PICK OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PINKUS PAUL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PNIOWER FRITZ LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POLLAK FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POLLAK KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POMMER ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887 - nagrobek
POMMERANZ GEORG GERFEIT. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POSENER EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POSNER FRITZ ASSISTENZARZT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ ALFONS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ EDUARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PROSKAUER HANS KONRAD LEUTNAND D.L. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 198? - Rotunda i nagrobek
PULVERMACHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PFEIFFER HERMANN - - 1917-06-12 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PANKIRSCH WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PASCHDORF JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PASCHKE ALFERD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PATZOLD ALFONS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PATZOLD GEORG - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PFLUG ALBERT - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
POHL PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
POHL RICHARD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRAUSE HEINRICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRIESNITZ PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PAETZOLD FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PAETZOLD PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PEIKERT GUSTAW FELDJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PIETSCH KARL GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PUSCHEL KARL OFFIZIER-STELLVERTRETER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PETER FRANZ OFFZ.S? - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUTSCH ADOLF - - 1916 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAUTSCH ROBERT - - 1917-11-06 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PFITZNER EDUARD - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PINKE WILLI - - 1917-08-18 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
POSSELT HERMANN - - 1916-07-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PATZOLD OSKAR - - 1917-10-23 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PUDER PAUL - - 1917-06-05 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PUDER OSWALD - - 1918-07-18 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PAUL GUSTAV - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAM WILHELM - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PATZOLD PAUL - - 1916-06-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1916-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRAUSE JOSEF - - 1916-06-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRELL GEORG - - 1914-12-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRENZEL HERM. - - 1916-08-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PATZOLD ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
POLLACK EDMUND ERSATZ RES. - 1914-12-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-02-21 - -
POLLACK OSKAR ERSATZ RES. - 1915-01-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-06-26 - -
POLLACK REINHOLD LDSTMM. - 1917-07-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1871-08-23 - -
POSSELT RICHARD SOLDAT - 1918-04-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-06-19 - -
PAGAN JOHANN SOLDAT (SZEREGOWY) CK.U.CK. 92 REGIMENT PIECHOTY 1916-06-06 ROSJA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-04-13 - ZAGINĄŁ
POLLACK EDMUND LANDWEHRMANN 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-06 PERTHES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-07-08 - -
PETERMANN ERNST - - 1918-10-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PISCHEL FRANZ - - 1918-04-12 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PISCHEL JOSEF - - 1914-11-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POSSELT ERNST - - 1921-12-31 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POSSELT FRANZ - - 1914-10-11 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POSSELT ANTON - - 1915-07-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POSSELT PAUL - - 1917-03-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POSSELT JOHANN - - 1918-10-23 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
PEPPINGHAUS FRIEDRICH - - 1914-11-22 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-04-30 - -
POLACZEK THOMAS - - 1919-01-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PRIMUTH EWALD - - 1924-01-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-12-18 - -
PUDER-GÄRTNER AUGUST - - 1918-11-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1871-02-12 - -
PUSCH ROBERT - - 1916-04-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-10-01 - -
PUSCH MARTIN - - 1915-11-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-04-17 - -
PAUTSCH ADOLF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POPPE HANS - - 1916-03-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
PASCHTAKA JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAULITSCHEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PODHRANSKY - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PÄLZOLD K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PÄTZOLD CURT - - 1915 - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - POJEDYNCZY GRÓB
PEIPER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PLEIT P? - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POIFEL H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POISER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PEISKER GOTTLIEB ERS. RESERVIST - 1916-03-10 ARGONNEN Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1882-01-07 - -
PEUKER HERMANN UNTFFZ. - 1916-07-27 POZIERES Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1892-03-02 - -
POSPICH JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSPICH JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSPICH JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
PEUKER ERNST - - 1915-06-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PEUKER MAX - - 1918-08-29 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PEUKER OTTO - - 1917-08-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PETERS GEORG - - 1914-11-13 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
PETERS LEONHARD - - 1915-01-10 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
POHL RICHARD - - 1920-02-12 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PA?LIN BERTHOLD - - 1915-03-01 St.Quentin Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1875-08-05 Rothsürben -
PFENNIG MAX OFFZ.STLLV./NIEM. - 1918-08-30 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PREIS JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUL HERMANN - - 1915-10-06 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PELAUM RICHARD - - 1914-09-17 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PFLAUM HERMANN - - 1916-03-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PFLAUM KURT - - 1917-02-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POHL EDMOND - - 1915-10-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
PANDURO NICOLAI RUM. - 1917-05-25 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PREDO MARIAN RUM. - 1918-12-12 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
POHL MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL WILH. - - 1918-04-12 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
POHL HEINRICH - - 1915-09-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POHL RICHARD - - 1916-10-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POHL WILLY - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PREIBISH ALFRED - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POHL GUSTAV - - 1915-06-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PELZ EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PELZ REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL ANTON - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLKMER JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
P??MANN REINH. - - 1914-11-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PACHNICK P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAULEK A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PITTACH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL K - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLU A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLU J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PANITZ OTTO - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PIETSCH R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
POHL ERNST - - 1917-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PASSON ROBERT - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAUL HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PORRMANN OSWALD - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRASSE HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
POHL PAUL - - 1918-05-31 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH HERMANN - - 1915-09-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH ROBERT - - 1916-06-30 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1916-11-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH ERNST - - 1919-01-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
POLTESCHE ERNST - - 1918-03-30 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ OTTO - - 1915-09-17 BEI WILNA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ KURT - - 1918-10-02 B. SEQUEHARD Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRACHT JOHANNES - - 1918-11-09 IN LONDON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POHL HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PRADEL PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PRAUSE WILHELM - - 1916-02-19 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRAUSE ANTON - - 1916-04-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PUSCH JOHANN - - 1918-06-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PAATSCH ROBERT - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PENKE ALFRED - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PRZYBILLA HERMANN - - 1915-09-15 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PUPPE ROBERT - - 1915-03-09 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
PETER MAX - - 1918-12-19 - Szklarska Poręba I misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1875-08-08 - -
PATZELT AUGUST - - 1915-06-20 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POLOCK JOHANN - - 1915-05-26 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POST CURT - - 1918-07-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PENKEER GUSTAV - - 1916 - Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1895-03-10 - -
PREISLER ALFONS - - 1917-04-20 FRANKREICH Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-11-04 - -
PÄTZOLD OSWALD - - 1917-08-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
PFEIFFER BRUNO - - 1918-11-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
PECH ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PFORTNER ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POGARELT FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POHL FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PREUSS KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PUM WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PUSCH ERNST - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PELTIER OSKAR RESERVIST - 1915-03-17 - Ścinawa II miasto, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie 1891-06-24 - -
PÄTZOLD PAUL - - 1916-10-08 - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PIETSCH GEORG - - 1918-08-09 VAUX Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
PRESSE H. - - 1922-03-04 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
P?A?ZKE H. - - 1918-04-25 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PERCHELT P. RES. - 1917-10-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PETERMANN O. MUSK. - 1917-08-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PASCHKE BRUNO - - 1914-11-06 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PLUDER FRANZ - - 1916-11-23 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PATZOLD J. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PAUL K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
POHL H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PROKOPP R. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PUSCHEL ALFRED - - ????-??-15 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PUSCHEL OSWALD - - ????-09-09 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
POPP RICH. - - 1916-05-04 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRAHL MAX - - 19??-09-10 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PITZ GUSTAV - - 1918-03-21 KARLSDORF Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PASSELT G. - - 1915-02-22 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PIETSCH R. - - 1920-03-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAWLAK STEFAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIENIACZEK KAROL - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PINKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIOTRKOWSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PISAREK JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PASERMAN ANDREAS RES. - 1914-11-15 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
PIEHL WILHELM JAEG. - 1918-05-18 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KLEINSEE / JEZIORA MAŁE
PUHL OTTO GEFR. - 1915-02-19 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
PAJUR MICHAŁ SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
PAŁKOWSKI WACŁAW SZEREG. - 1919-05-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1894 - -
PAWŁOWSKI JAN SZEREG. - 1919-05-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PEKLA ANTONI SZEREG. - 1920-12-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PERLIKOWSKI WŁAD. SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PIETRZAK STAN. SZEREG. - 1919-05-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PIOTROWICZ WŁAD. SZEREG. - 1916-11-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PLUCIŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1891 - -
PORĘBSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-08-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PULKOWSKI JAN SZEREG. - 1920-11-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PLASA WILH. WEHRMANN L.J.R. 10 1914-11-15 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
PAWLAK JOSEF WEHRMANN JNF.RGT. 347 1915-03-04 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
POLACZEK PAUL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
POPORIO JOHANN AUSTRIA - 1915-08-20 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
PATRIS JULIUS JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAULY JOSEF OBERJAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PEPER HERMANN JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PETERS AUGUST UNTOFFZ RJR 218/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFEIFFER ERNST MUSKETIER RJR 218/MGK 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFEIFFER RICHARD MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PRÜSENER WILHELM MUSKETIER RJR 220/1K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POGODIN TEODOR - 1P.STRZ. 1914-09-28 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
PAWELKA - INF. J.I.32 T.2 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PINRAOR - INF - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PROTIW DIR L.INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PACZEK STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PALKAJ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PAPKO JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PAWŁOWSKI FRANCISZEK LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1897 - SYN JANA NEPOMUCENA H. JASTRZĘBIEC I RÓŻY Z DĄBROWSKICH
PLUSZCZYŃSKI STEFAN - 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PLUT ROMAN LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PULKU MARCELI LEGIONISTA 1 PP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PAPICA JAKOB - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PARATH ADAM - K.U.K. L.I.R. 16 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PLESINGER FRANZ - K.U.K. L.I.R. 25 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PALTUS LEOPOLD INF. K.U.K. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PANIENKA ADOLF CUGSFOHRER LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAUPLISAK JOHANN - K.U.K. F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PEHAIM RUPERT LDST. INF. J.R. 49 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PETROVIC VASO LDST. JAG. K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-05 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PICHL ANDREAS INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PILZ JOHANN - LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POSPISIL FRANZ LDST. KORPORAL L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PROBST FRANZ LDST. JAG. J.R. 49 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PROCHOWIC STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PERTOLL ALOIS FUSILIER 3.G.R.Z.F.12K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PUSCHEL PAUL FUSILIER 1.G.GR.R.10K. 1915-07-25 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PERČIC PETER INFANTERIST I.R. 3 1915-05-10 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie - - -
PADOL JGNAZ LDSTRM K.K.R.SCH.R.4/2. 1917-08-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PETER JOHANN LDSTRM BAYR.R.J.R.13/7 1915-08-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PIENIAZEK WITOLD ZUGSFÜHRER K.U.K.HEER.B.N. 1917-11-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PINILO STEFAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.18/2 1916-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PLAZA PETER ZIVIL KUTSCH. K.U.K.V.TR.ST.83 1916-06-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PLUCHA JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.11/32 1917-12-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
POLISCUK SAFON - J.R.STRELK/13K 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PRAC FEDOR LDSTRM K.K.U.F.JÄG.B.4 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PREISLER JOSEF GEFREITER K.K.LST.BEZ.KDO1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PRITZKOLEIT F. GEFREITER 4.ARTL.MUN.K.1 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PROCHNOW FRITZ MUSKETIER J.R.149/1K 1915-08-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PROKOPIUK NIKITA LDSTRM K.U.K.LST.E.B.215 1917-03-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PLENIKOWSKI LKEMENS MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
POURRIER HEINRICH UNTOFFZ. J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1889-09-23 - Postassistent (Asystent Pocztowy)
PACOCHA KAROL - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PSKIT ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PIMMET - RESERVIST R.J.R. 203/5K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PLEWA JOSEF RESERVIST J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUHSLER GUSTAV LDSTPFL. R.J.R. 207/3K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUSS GUSTAV GEFREITER D.I. R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRITSCHOW GEORG MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PAFONIK - RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PASCZENKO FILIPP RUSS. - 1914-11-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PATERA BOHUŠ KAPRAL K.U.K. I.R. 28 - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1892 - -
PAWLIK PETER RUSS. - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PERKAMIN GEORGI - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PETRENKO WASIL EMILIANOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PIETSCH MAXIMILIAN - - 1915-07-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POLAN LUDWIG - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POPOW IWAN DYMITRIJ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POTZ FRANZ - - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROKAZIN TEODOR RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROKUDIN - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PUSTOVGAR WASILI RUSS. - 1914-10-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PAWLETZKI J. ERS.RES. R.J.R.52/1K 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PUDOR WOLFGANG UNTOFFZ. F.A.R.213/6BATT 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PETSCHULAT LUDWIG WEHRM. J.R.45/3K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
POOCK HERMANN ERS.RES. J.R.45/5K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
POREMBA KARL MUSKETIER J.R.146/1K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PABST RICHARD MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PILTER ERNST VIZEFELDW. 4.G.R.Z.F.11K. sie-15 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PÄTZOLD KARL GEFREITER I.R. 46 / 11K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PIETRACK FRANZ - R.I.R. 46 / 3K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRINZ JOHANNES ERS. RES. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PÖHLMANN JOHANN LDSTM. BA.YR. J.R. 22/6K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
PODOLSKI JAN RES.JG. FJB 4, 4 Komp. 1914-08-26 GODZISZÓW Biała Poduchowna wieś, gm. Janów Lubelski, pow. janowski lubelskie 1885 MIELEC -
PATZOLD KARL GEFREITER J . R . 46 / 11 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PIETRACK FRANZ - R . J . R . 46 / 3 K 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRINZ JOHANNES ERS.RES . R . J . R . 208 /10 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PIECYK LEON - 2 P.P. 10 KOMP. 1915-11-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PRIEBE HELENE schwester KR.LT.A. 122 sie-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PROKOPEC LUDWIK HUSAR K.U.K. HUS. RGT 5/3 1916-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - VELKY MEDER -
PEKYSCYN STEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PURINGER JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PĚČEK RUDOLF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 6 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 BEZMĚROV -
PORUBA MICHAL INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 9 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 ZUBŘI -
PŘEDINSKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 BIRNBAUM OKR. HODONIN -
PREUß BERTHOLD LANDST. - 1918-04-12 PLONGSTREET Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
PUHLE KARL GEFR. - 1915-08-11 LOMSHA Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
PIERS??ER FRIEDR. GEFR. - 1918-04-07 ARBENT?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
POSCH KARL OBERGEFR. - 1917-01-24 SOMME Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PRESSER?? KARL ?ES. - 1914-09-09 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PÜSCH ERICH - - 1918-06-03 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
PAHL RICHARD - - - - Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
PASCHE MAX - - 1917-10-30 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PÄSCHEL HERMANN - - 1917-04-24 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PRESTEL HERMANN - - 1917-02-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PRESTEL OTTO - - 1914-10-21 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PREUSS ERICH - - 1917-08-15 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PERSKI ADOLF - - 1914-09-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko bracia / brüder
PIETA GREGOR - - 1915-05-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko bracia / brüder
PREUFS EMIL - - 1918-10-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PREUFS OSKAR - - 1915-05-17 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PREUFS OTTO - - 1914-09-30 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
P??????? PAUL - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
PÄTZOLD EMIL - - 1917-04-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1882-06-04 - -
PAUL WILH. - - 1919-04-06 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1888-02-12 - gefangenschaft
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
PAN ERNST - - 1916-07-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANAS PAUL - - 1918-06-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANLAS PAUL - - 1915-04-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PAUL HERMANN - - 1914-11-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PEILER PAUL - - 1915-04-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PETZKE PAUL - - 1914-12-23 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
POESE ARN? - - 1916-10-10 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
POHLE ARTHUR - - 1916-03-10 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PRIMM WALTER - - 1918-10-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PREUSS OTTO LDST - 1915-07-23 ?OBY?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
PIRSCH HERMANN GEFR. - 1918-09-19 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
PAHL WILHELM - - 1915-04-09 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
PÄTZOLD EWALD - - 1915-09-08 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1898 - nagrobek
PAUL - - - 1916-10-02 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
PAJKERT PAUL - - 1915-05-05 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-07-27 GORKA -
PESCHEL HEINRICH - - 1915-03-24 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-06-14 SAGAN -
POHL ARTHUR - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-11 SCHÖNTHAL -
POMMER JOHANN - - 1917-01-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-04-07 NÜRNBERG -
PÖNISH RICHARD - - 1915-12-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-12-15 OITTMAOSDORF -
PRAISCH OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PETERKNECHT ALBERTH - - 1914-11-05 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PIETCZAK STANISLAUS LDSTM. - 1917-02-11 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-08-18 - -
PIETSCH KURT KRIEGSFRL - 1916-10-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-01-26 - -
PÖTZCH RUDOLF MUSK - 1918-09-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1900-06-21 - -
PERZKE MAX - - 1915-05-03 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
PORGBER GEORG - - 1917-08-12 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
PUSCH PAUL - - 1915-04-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
PAŁKA PAWEŁ - - 1917-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-01-10 - -
PAŁKA STANISŁAW - - 1916-07-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1894-04-30 - -
PAWELSKI MARCIN - - 1915-05-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1892-11-11 - -
POŁOMKA WIKTOR - - 1915-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-02-20 - -
PARNITZKE AUGUST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PFENNIG AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PITSCHKE ALBERT - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PIEPPER OTTO - - 1914-09-20 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PAJOR KAROL - - 1914-10-27 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1879-01-27 - -
PIETSCH REINH. - - 1915-04-01 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1887-09-04 - -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
PIOTROWSKI STANISLAUS - - 1917-07-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
PAHL REINHL GRENADIER Z. PF 4. RS. GR. R. Z. PF 1914-12-14 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PIPIC ORDO INFANT. KUK JR 3 1914-12-28 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
PATZSCHKE OTTO ERS. RESERVIST 3 K. P. INF. R. 231 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PICARD G. RESERVIST 10 K. INF. REG. 167 1914-12-10 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PLAPP KARL GEFREJTER G.R. 1. K. 5. GARDE. R. Z. F 1914-11-21 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PETROSCHKIE ARL. MUSKETIER 11.K.1.KOMB.ERS.BTL.INF.RGT.51 1914-12-17 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
PIETRUSCHINSKI HUB. OFFZ.STELLVTR. 12.K.GARDE.GRN.RGT.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
PODZIMEK FRANZ LDST. INF. K.K. ET. B.510/4K 1915-10-31 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
PÄTZOLD I. MUSKETIER 10 K R INF R 229 1914-12-16 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PREUSS FR. RES. 10 K. INF. R. 162 1914-11-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
PELEREIL JULIUS UNTEROFFIZIER 1 KOMP 1 POS J.R. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PETHAST JOSEF SZER 11.83 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PFISTEN KAROL ? ? 1914-12-08 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
POHLMAN KRYSZJAN SZER 9.83 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PFÖRTNER MAX GEFREITER D. R. 9 K INF REG 152 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
POLOMSKI BERNH. PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
POSSOCH FRITZ GEFREITER 6 K INF REG 150 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PIETROW-ROMANOW GEORGIJ EMELIANOWICZ PRAPORSZCZIK 55 SIB. ST. POŁK 1915-02-15 - Humin wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - PIESTIERIEWO, OBW. ZABAJKALSKI 1)
PAPS ALFRED FÜSILIER 11 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
PATZER W. RESERVIST 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PIECHELT O. ERS. RESERVIST ERS. BTL. LDW. GRN. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PINNO I E WEHREMANN 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PIONKE F. MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PLANC ALB MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PLANK W. KRIEGSFRW. 11 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PLOC HERM. GEFREITER 2 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PÖMLKE AUG MSK 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
POTTIN AUGUST GEFREITER 6 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRÜFER W. LEUTNANT 12 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PUHLMANN A. GEFREITER 9. K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PETER ERNST WEHRMANN 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PITTICH JOH. RESERVIST 2. K. JNF. REG. 167 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRELL OTTO KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PAWLOWSKI R. FÜSILIER 9 K. GREN. REG. 5 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PETERSEN OSKAR DRAGONER 1 ESK. DRAG. R. 16 1914-12-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PORSCH FERD. ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 128 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PRASS JOS. RES. 4 K. INF. REG. 141 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
PÜLSCH J. GR? 7 K. 5 GARDE. R.Z.F. 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
PUSCH PAUL RESERVIST 8 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PIATZA MICHAEL FAHR ? K R.I.R. 225 1915-04-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
POSCHEL MAKS UTFFZ 1R. F.A.R.49 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
PAWLOWSKI ERNST UNTEROFFIZ. 3 KOMP.JNF.REG.14 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
POLLMER HUGO WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
PUFE HERMAN LDSTM. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
POLITAJEW MIT. RUSS. LEUTN. 19. SIB. SCHÜTZ. R 1914-11-19 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
PETERMANN PAUL KARL ULAN 5/U. R. 17 1914-10-21 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
PIWARZ JOHANN GEFREITER 6 K. LW. JNF. R. 7 1914-10-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRITTWITZ U. GAFFRON JUNK. W. v. FAHNEN 5 ESK. KÜR. R. 1 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PAUR JOHANN SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PIKAS STEFAN SZER. J. R. 51 1915-03-29 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
POSIUNITA PETER SZER. J. R. 80. 3 1915-03-23 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRADALN GEORG SZER. J. R. 83. 2 1915-03-22 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRUSAKIEWICZ J. MUSKETIER 2 K. ERS. B. LW. J. R. 19 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PÜTZLER FRIEDR. ERS. RESERVIST ERS. B. LW. J. R. 25 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PIETZKA EDM. EINJ.FREIW. 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1893 - -
PACHOMORD JAN - I.R. 72 1915-03-11 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAWLENKO SANTELEJ - I.R. 69 1915-04-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAWLISTA FRANZ INFANTERIST K.U.K. LDW. I.R. 10 1916-04-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POLAKOW JAKOB INFANT. I.R. 164 1915-03-29 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POSTOW NIKIFOR FÄHNRICH 39 R. TOMSK. 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POTAPOW NIKOLAJ INFANT. I.R. 177 1914-04-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PUKOW SAWWA - I.R. 69 14 ROTTE 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POESKE PAUL RES. FESTUNGS MASCH. GEW. ABT. 6 1914-12-09 - Szadek miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PIOSZCYK MAX UTFFZ. KAV.RGT.84 1914-09-02 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PECHMIEJCZUK WŁADYSŁAW SZEREGOWY 5 pp LEGIONÓW 1916-04-27 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
PECK KARL RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R. 1915-02-16 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
PLATON MITSCH. RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1914-12-13 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
PLESSOWSKI ST. RUSS. KRIEGER - 1914-12-10 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
POKORNY LEON RESERVIST 6K JNF. REG. 176 1914-11-16 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
PRZEWOSNIAK - RES. 5. KOMP. INF. RGT. 14 1914-12-01 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PANKRATOW - KOSAK - 1914-11-19 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PÜTZ MAX KRAFTFAHRER - 1914 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie 1891 - -
PEL IGNACY - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
POLIT STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
PINTYE JOHANN GEFREITER K.U.K. I.R. 63 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PROSZCZENKO ODMIEN RUSSE I.R. 183 / 9K - - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PRZEMUS H. - 2 R.J. 19 1914-12-09 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PIOSZCYK MAX UTFFZ. KAV.RGT.84 1914-09-02 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PRESSLING FRANZ GEFR. 5/J.R.19 1914-12-13 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PAUTEN REINHOLD KAN. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
PLESSNER D. OBERSTLEUTNANT L.I.R. 46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PROEGER WERNER - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PALHORN OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
PAL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHNKE FRANZ - PREUSS.INF.RGT. 46 - - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - Nie wymienia go J. Drogomir
PRAWITZ ALFRED PION. SAML.P.R. 18 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFENING OTTO - P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECH PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIEL HERMANN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREUSS MARTIN ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYSZ MICHAEL LDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOWSKI LEO INF. I.R. 100 / 9 K. 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie 1891 SUCHA GÓRNA -
PIETROW WASYLI INF. - - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLASEK GEORG E.R.INF. IR 57 1915-03-22 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEITLER PETER JG. FJB 8 1914-12-31 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRASZEK FRANZ INF. IR 100 1915-02-24 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLATA JOSEF INF. IR 20 1915-03-14 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRCHAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-01-06 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHNKE FRANZ RES. PRIR 46 1915-05-08 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAŘIZEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETŘIK EDUARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-21 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETNIUK EMIL SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLHAK IGNATZ RES.GFT. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLONKA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPISCHIEL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-05 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUESCHEL ERNST LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROUŠEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTUČEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAŠIL KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROUSIL JULIUS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUROW ANTON INF. - - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACALT FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATZAK RUDOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-12 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL JAKOB INF. BIR 22 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETR I JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROVIC WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRKO JOHANN RES.KPL. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLASCHKE PETER FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY ALOIS E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLITZER JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURTAUF ANTON TIT.KPL. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAJMANN FRANZ TRGL FHR. SCH.R. 26 1915-02-14 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAH GEORG E.R.SCH. SCH.R. 26 1915-04-09 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-07 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALUSELLE FRANZ LDST.JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASCHKE PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLAK JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFISTER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANKL LUDWIG INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLINNINGER JOSEF - BAYER. PION. KOMP. 19 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖLLATH MAX INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLOMSKI JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRENSKY ADOLF JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRÖBSTL ROCHUS TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUY LORENZ INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALME EDUARD R.KPL. I.R. 18 1914-12-(02-25) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANHAUS FRANZ JG.TIT.PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANHAUS JOSEF RES.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPPROTH MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULY FERDINAND UTFF. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAZDERA JOSEF ZGSF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEDEVILLA CELESTIN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELANDOR RANOLIDO RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESKOLLER ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROVICKY JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETTENA GIOVANNI LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETZOLD WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFÄFFLINGER KARL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFANNER JOHANN JG. T.K.J.R. 1 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFEFFINGER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PHILIPPIFS FRIEDRICH LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICHLER FRANZ ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICHLER von ADOLF FÄHNR. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIFFRADER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILARZ JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITERKA JAKOB MAJOR I.R. 28 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIVONKA FRANZ E.R.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLACHTA AUGUSTIN E.R.INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANKENSTEINER DAVID PTRF. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLEHSKOTT JOSEF JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLEŠINGER JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLUSKOTA LEO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL FERDINAND INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKLOP JOHANN SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY KARL INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖLLINGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLSKI MARIAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLZ ERNST RES.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONOMAREW PETER - BRANSKY I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖSCHL HERMANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSSENIG FRANZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAMSTALLER VINZENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMUS FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA FRANZ E.F.FLDW. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROKŠ ANTON E.R.SCH. SCH.R 12 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROTIVA FRANZ ZGSF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUGG ALOIS RES.PTRF. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUŠA WLADIMIR LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEZNICKI ANDREAS INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PSOFTA KARL GFT. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYTEL JOSEF GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADR JAROSLAUS FLDW. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRECLIK JOSEF INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROVAZNIK FRANZ RES.INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADIAK JOHANN KPL. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAL PETRO - - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELECH JULIAN SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROW EUSTACH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIASECKI JAKOB SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHONYCZ PAUL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRINZ EMMERICH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRISCHING RUDOLF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA ADOLF INF. IR 18 1915-02-18 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUSA FRANZ INF. - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILNÝ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖRTNER WILHELM OFFZ. BIR 3 1915-05-02 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIOTROWICZ KUŹMA ZGSF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSTOWIT ONUFER INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKUL IGNAZ INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL JAKOB INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEIL WENZEL FEUERW. FAR 25 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICKO JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITAŠ NORBERT LDST.INF. IR 18 1915-04-22 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPIŠIL JAKOB INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTIOMKIJ WASILI INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERIZA NIKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRANJIĆ MARYAN INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUJLIĆ MIRKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITTNER LEOPOLD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAKUDIN FIODOR ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINTARELLI STEFAN JG. TKJR 3 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISELKA - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLISCHKE JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POŠ FRANZ LDST.INF. IR 28 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAJAK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALICHLEB MICHAEL ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALLA RUDOLF LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST JOHANN LTN.I.D.RES. SCH.R. 9 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST TITUS RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PASCH J. PETER MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PASZ AUGUST ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAUSER OSKAR MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAVLIČEK FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLENKA ADOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PELNIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 25 1915-01-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PERIMEK HEINRICH INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PERSICKE WILHELM RES. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PETERS ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIEGERT KARL ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIJAK M. LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PILARSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PINKA BERNHARDT INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIXNER JOSEF LTN.I.D.R. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PLONKA IGNATZ GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POBILANSKIJ WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POCERUCH WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PODHAJSKI ANTON ERS.RES. SCH.R. 10 1914-12-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POKORNY JOHANN INF. - 1914-12-26 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLNISCH EUGEN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLONKAJ LAJOS HONV. H.I.R. 10 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POPPEK JULIUS GFT. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POTOCZNY KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRACIOCH ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PREISS EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PRICHEL LODEK INF. F.J.B. 24 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROSZAK PHILIPP ERS.RES. I.R. 20 1915-02-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRÜMM JOHANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRÜSSEL ERICH LUFTSCHIFFER F.LFTSCH.ABT. 15 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTAS ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTOK HUGO MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUDIČ OSME INF. B-H.I.R. 2 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUPPICH ADOLF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUSTEJOWSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PACHER MIRKO - SCH.R. 25 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PALEČEK FRANZ INF. TR.DIV. 3 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPÁK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPP JOSEF INF. - 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASETZKY ANTON SCH. SCH.R. 5 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASICKA JOSEF - I.R. 56 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIČEK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PECZNYIK JANOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PEJIČ RISTO LDST.INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PĚKNIK FRANZ GFT. I.R. 100 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETER KARL WILH. INF. BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETRLIK KARL LDST.INF. I.R. 21 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETRU ANDREAS INF. I.R. 89 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PICKISIN BLAGOS HONV. H.I.R. 7 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIEGOWSKI NIKOLAUS KPL. I.R. 56 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIEKNIK KARL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIETRAS LADISLAUS LDST. I.R. 56 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PINFERA (PINTERA) BERNHARD INF. I.R. 3 1915-04-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDREAS ZGSF. I.R. 57 1915-03-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PITELA KARL LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLATZER LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLIBERŠEK JAKOB LDST.INF. I.R. 87 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLÖCKINGER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLUTA ANTON INF. I.R. 57 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PODSTATA FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POHEL JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLÁK JAROSLAUS LDST.JG. F.J.B. 2 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
POUPA PAUL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRECLIK ALOIS - - 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRZYBILSKI ANNA - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PTAČNIK WENZEL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PŰRSTINGER LEOPOLD SCH. SCH.R. 3 1915-01-25 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PERLIK FRANZ RES. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILZ MAX MUSK. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECK GOTTLIEB FAHNR.I.D.RES. IR 36 1915-03-27 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEDRAZZA ANDREAS JG. IR 98 1915-01-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERGEJ WASYLI - IR 196 1915-04-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKAL JOSEF INF. LDST.B. 28 1915-04-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIPAN JAKOB KAN. FHR 28 1915-04-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODZEMSKY ANTON INF. IR 28 1915-03-13 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PTAČEK KARL LDST.INF. LDST.B. 20 1915-03-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAIKERT ANTON LDST.INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEISENBACHER GOTTFRIED GFT. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PELZ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESINA JOHANN JG. FJB 12 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAETSCH HERBERT KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETSCH II KARL GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIRONT JOHANN GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLOTHKE JOHANN WEHRM. KPGGR 2 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETZEK WILHELM KAN. PFAR 237 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖLLNER JOSEF INF. BIR 3 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRETKI VALENTIN RES.MUSK. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIORUN STEFAN - SCH.R. 33 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHOTA JOHANN JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANIUSZ NYKOLA LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLIK JOSEF E.R.ZGSF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRICKI JOSEF INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECAK - JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHARECKI SEMKO LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPALCNY JOHANN LDST.INF. IR 89 1915-05-01 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTOCZNY AUGUST LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PŠENIČKA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADOUREK JOHANN LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVEL RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECHEK KARL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER GOTTFRIED SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIEKIELLO ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKAVA JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONIKLÝ JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POVOLNY JOSEF GFT. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAX FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROWICZ SIEJARNOW PETRO KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETROMIANOW MIKOŁAJ - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLLAKOW NIKIFOR KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETEK JOSEF LDST.JG. FJB 20 1915-04-03 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIFFER MAXIMUS JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLESZCZUK SAWELY - IR 193 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAAR JOSEF INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERSAN FRANZ KPL. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTAB - - IR 193 - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAFFL PETER LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETEK JOHANN INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODLEGAR ZLATKO LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODRIŽNIK JOSEF INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREAC ALOIS INF. IR 87 1915-01-21 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRELEC FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-04-03 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUČNIK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP JOSEF JG. TKJR 1 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFALTZ ADOLF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUST PETER PTRF.TIT.UT.JG. FKR 5 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEHAČEK JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY ANTON SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMORANO MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEHAR ILIJA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECUCH ANTON INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRKL LUDWIG LDST.INF. IR 98 1915-02-23 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPELKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSA JULIAN SCH. SCH.R. 12 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESSL BLASIUS KPL. IR 27 1915-01-25 - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSCIŁO ALEKSEJ INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERENICZ ANTON INF. IR 97 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITZER KARL RES.INF. IR 27 1915-01-27 - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLESZCZUK TEODOR