Nazwisk w bazie na literę P: 4642

Powrót do strony głównej

<
Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PASTERNOK KONSTANT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PLATZ RUDOLF GEM/ROSJA I. R. 291 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PŁÓCIENNIK P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PLANINC LEOPOLD LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRZAK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PIETSCH OTTO GREN. - 1915-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POLEWKA JOHANN - - 1915-06-16 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PETERSEN HERRMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PHILIPP ARTUR GEFREITER  L.J.R.133.3 K.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PITERKA JAKOB MAJOR I.R. 28 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUDEŁEK IGN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1918-05-12 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POINTNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÄTZOLD I. MUSKETIER 10 K R INF R 229 1914-12-16 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PROSCHKIN NIKOLAUS RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PESCHKE PAUL - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PHILIPP ALBERT MUSK. 8. KOMP. IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PENKALLA JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAPP J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLYNSCHNIN IWAN GEM./RUSS. I.R.15 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PRITSCHOW GEORG MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PILATI HANIBAL LST. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-03 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANTOFLIŃSKI FRANCISZEK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
POST ERICH - - 1915-09-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
PITZER KARL RES.INF. IR 27 1915-01-27 - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISULLA EDUARD - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PÖSCHL HERMANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARASCHIV WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PIONTEK PAUL - - 1917-11-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
PETEREK LEOPOLD - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIOSSEK FRANZ - - 1916-11-07 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PUCCICA VINCENZO - - 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-09-27 - -
PUSCHNIK FRANZ SCH. SCH.R. 26 1915-03-01 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PFOHL KARL RES. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-08-13 - -
PEIER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PINKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PATOLLA PHILIPP - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PLESCOIANU ZAMFORIR GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLNY W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
POHLE FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PAPICA JAKOB - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PARVANESCU JON RUMUNIA JNF.REGT.17.4.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUTSCH ADOLF - - 1916 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PLOMANN AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOWICZ VINAZNIKI JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PLACHTA AUGUSTIN E.R.INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIEPER WILHELM - - 1916-02-01 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
PRZYBILLA KONSTANTIN - - 1921-05-08 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POTOCKI EMILIO SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PELEREIL JULIUS UNTEROFFIZIER 1 KOMP 1 POS J.R. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PROSOROW JEGOR GEFR/ROSJA SCH. R. 28 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PIASZCZYŃSKI MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
PIEMER EMIL MUSK. 11. KOMP. IR.59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PANITZ PETER - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
PAROTA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PODAPOW DYMITREW RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PATZOLD PAUL - - 1916-06-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRONZENSING JOSEF MUSK. PREUSS.R.J.R. 220 1915-03-23 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PERČIC PETER INFANTERIST I.R. 3 1915-05-10 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie - - -
PRUSZINKI FRANZ KAPRAL 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
POOCH PAUL - - 1914-12-10 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
PAAR JOSEF ER.RES.SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASINT JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISULLA PAUL - - 1915-08-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRAMSTALLER VINZENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARCHATSCH ALEXEI GEM/ROSJA I.R.493 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PLURA FRANZ - - 1918-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
PIERUSCHKA AUGUST - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PYKA FRANZ - - 1918-11-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PULCE ENRICO - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PETER - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PEINTNER VIKTOR UNT. JG. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PECIAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PISAREK JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIECHOTTA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PLILIPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.233 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PRZYBYLSKI J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PLESINGER FRANZ - K.U.K. L.I.R. 25 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PARZUGO JON GEM./RUM. I.R.42 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PEHAR ILIJA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHLKÖTTER ANTON PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPEK RUDOLF VORMEISTER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PLEHSKOTT JOSEF JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANUS K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PODSIADŁY ROBERT LEUTN. D. L. u. KOMP. FÜHRER ALPENKORPS JÄG. BATL. 10 1918-05-01 FLANDERN Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1884-04-09 - -
PFISTEN KAROL ? ? 1914-12-08 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PROSWERIN MATWEIN GEM./RUSS. I.R.9 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PACHOLSKI STANISŁAW - - 1916-11-14 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PLEWE PAUL UTFFZ. M.G.K.13 IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PIETRUSCHKA FR. - - 1915-01-10 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PÖSCH RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PRAUSE JOSEF - - 1916-06-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PÁL SÁNDOR KPL. (TIZ.) K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-10-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PERZL FRANZ INF. BAYR.R.I.R. 5/18 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
PASSINOWITSCH IWAN - 10 KOMP. 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
POTAN LUDWIG SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACYNA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
PROCHAZKA FRANZ E.F.FLDW. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PREZCELOK JOZEF - - 1918-10-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
PIOSZCZYK AUGUST - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAULY JOSEF OBERJAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PIETRUSCHKA JOS. - - ????-12-02 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PUPPO SILVIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-21 - -
PAETZ WILHELM - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PANKOW G. ? ? 1914-??-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PFNEISZL MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PENKERT E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAHL REINHL GRENADIER Z. PF 4. RS. GR. R. Z. PF 1914-12-14 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PONSA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PLOPEAM FLORE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PIETSCH FRIEDRICH RES. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POHL MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PFAU MAX FREIW. 7 KOMP. INF.RGT. 377 1914-12-24 - Dubeninki II wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PASARICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.41 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PHYLIPP ARMGARD SCHWESTER - 1916-01-10 BARMEN Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
PIRKL LUDWIG LDST.INF. IR 98 1915-02-23 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIOR PAUL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PULST MIKOLAJ JNFANT.  J.R.90.13K  1914-12-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PLUSKOTA LEO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLAR F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PUCK STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PALLUCH JOSEF - - 1915-02-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
PFÖRTNER MAX GEFREITER D. R. 9 K INF REG 152 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PICZ ANTONI - - 1915-09-07 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
POHLD WILHELM MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-28 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
POLEWKA THEO. - - 1916-09-25 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PURTSCHELLER WILHELM PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASCOŁA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PODUBIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 121 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRENZEL HERM. - - 1916-08-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PADOL JGNAZ LDSTRM K.K.R.SCH.R.4/2. 1917-08-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PALTUS LEOPOLD INF. K.U.K. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PUMMER JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-06 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLIK JOSEF JAG. LDW. 4 K. FELDJÄG . B. 4 1914-12-03 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
PAWEŁCZYK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PROTIVA FRANZ ZGSF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PANDER JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONK JOSEF - - 1918-10-18 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PUPAZA GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PETERS AUGUST UNTOFFZ RJR 218/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PELZ J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PUTTI FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-19 - -
PETRASCHEWITZ ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PETERSEN FRIEDRICH WEHRM. 5 / LANDW. I. R. 84 1914-12-13 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIRINGER RUPERT K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PERNICA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PATZSCHKE OTTO ERS. RESERVIST 3 K. P. INF. R. 231 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PREYER WALTER - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYKA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PLOSSE ELIO GEM/WŁOCHY ALP.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PAUL GUSTAV - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PASCHKOW SIDOR GEM./RUSS. I.R.140 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAHLOW AUGUST MUSK. - 1918-06-08 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PRUSA JULIAN SCH. SCH.R. 12 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOVSKY HEINRICH RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKLOP JOHANN SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLAR J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PISTOR DIETRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PASSIA THEODOR - - 1918-03-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
POSSOCH FRITZ GEFREITER 6 K INF REG 150 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PRUDNIKOW PAUL UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.3 1914-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRESCHER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PORSCH RUDOLF PION. 9 MA PION. BATL. 26 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PALYENCSIK JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-20 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASOWSKY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POENARA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.78 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POLLACK EDMUND ERSATZ RES. - 1914-12-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-02-21 - -
PEVECZ MIHALY KPL. H.I.R. 20 1915-01-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIENIAZEK WITOLD ZUGSFÜHRER K.U.K.HEER.B.N. 1917-11-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PASSON ADOLF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PAUPLISAK JOHANN - K.U.K. F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PESJAK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEISERT MAKS. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PARLOWICI JON RUMÄN INF.REGT.216.KP. 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRZEWOSNIK JOHANN - - 1915-03-15 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PURSKIN JWAN RUSS. INF.REGT. 6.15.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PFEIFFER RICHARD MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PICHLER FRANZ ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREY ? - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
PIETSCH FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PETERSEN III FRIEDRICH WEHRM. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PAWELCZYK KARL - - 1915-05-23 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PISONI KONSTANTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETER R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLAPP KARL GEFREJTER G.R. 1. K. 5. GARDE. R. Z. F 1914-11-21 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PARSCHIN NIKOLAI RUSS. SOLDAT INF. RGT. 323 1918-10-22 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1883 - -
PYLECKI OLEXA INF. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECZYK JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLOTNIKOW PAWEL ROSJA JNF.REGT.250.13.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIMMET - RESERVIST R.J.R. 203/5K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PASCU JOAN GEM./RUM. I.R.49 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PERCIC JOSEF GFT. SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PANICZ DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATOLLA ANTON - - 1916-10-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PÖLLINGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLAR V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PORSCHKE KARL RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PESCHKE AUGUST - - 1915-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
PAZUREK FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRUSCHINSKI KAITAN GEM./RUSS. I.R.243 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANDEL ISIDOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PRICK HEINRICH MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PASQUALI ORESTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATOKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLAZA PETER ZIVIL KUTSCH. K.U.K.V.TR.ST.83 1916-06-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PASSON PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PETROVIC VASO LDST. JAG. K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-05 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PLASTIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.86 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PŁÓCIENNIK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PIKL JAKOB LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PAROOLESCU JON RUMÄN INF.REGT.22.14.KP 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLLAK VALENTIN - - 1918-07-18 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAULI HERBERT FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIFFRADER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POMPER JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
PRAST JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1916-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLANGG FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETRAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIETRUSCHINSKI HUB. OFFZ.STELLVTR. 12.K.GARDE.GRN.RGT.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
PRONIKOWO ANDREI GEM/ROSJA I.R.37 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PANKE MAX - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
POPOWICS GYORGY HONV. K.UNG.L.I.R. 12 M.KIR.12 .HONV.GYAL.EZR. 1914-12-30 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PAULSEN PAUL MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PRZESDZINK FRANZ - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLUSNIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.321 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PREUHSLER GUSTAV LDSTPFL. R.J.R. 207/3K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PACHOLKE PAUL - - 1916-08-06 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
POSCIŁO ALEKSEJ INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPIERZ STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECZYK PAUL - - 1918-08-02 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLZ ERNST RES.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRINZ LUDWIG MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PARASCHIV ANTON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PIETRUSCHKA JOHANN - - 1918-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
PENDZIALEK JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZIU GEORGE RUMÄN INF.REGT.36.16.KP. 1916-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PODLYSKA STANISLAUS - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PRIORE ANTONIO SOLD. 67.FANT 19??-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-? - -
PARSCHKE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PAZIUK LUKASZ KPL. K.K.SCH.R. 36 1915-01-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAVLICSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLAK STEFAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIESTIEROW AFANASIEW INF. RUS.I.R. 203 1915-01-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PREUGSCHAT FRIEDRICH MUSK. 7 KOMP. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II 1915-02-21 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POGORJELJ JEFIM GEM./RUSS. I.R.328 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POLISCUK SAFON - J.R.STRELK/13K 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PIECHATZEK JOSEF PIONIER P.B.6 2ERS.K.??? 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PILZ JOHANN - LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAULET JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PADIAK JOHANN KPL. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
PIASZCZAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER ERNST WEHRMANN 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PIETSCH CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PLUM HUGO WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PILORZ KAROL - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
PRAMERSDORFER J. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUTSCHKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POPIOLLEK SIMON - - 1918-10-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PLÖNZIG PAUL RES. 8 / R. I. R. 9 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
PETRASEWIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLIKARPOW WLADIMIR RUSS. INF.REGT.9.9.KP. 1915-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUSCH ROBERT - - 1916-04-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-10-01 - -
PACHER FRANZ INF. LDST.I.R. 30 1915-05-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRUST EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PIERBURG LUDW. GEFR. G.G.R. 2/5 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBERHAUSEN -
PUKUL IGNAZ INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLKA JOHANN SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLOHMANN VALENTIN MUSK. - 1914-11-15 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLAK FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PAUL BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POPORIO JOHANN AUSTRIA - 1915-08-20 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
POKORNY KARL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PORWOLL M. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PLÜMER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POLIŠENSKÝ JOZEF - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów Surochów wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PETENEL ALOIS L.[UIGI] JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLĄDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PISININI ALOIS LDSCH. L.SCH.R. III 1915-03-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PALHORN OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
POGULJAJEW AFANASI GEM/ROSJA I.R.138 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETERMANN ERNST - - 1918-10-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PREISLER JOSEF GEFREITER K.K.LST.BEZ.KDO1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PILGRIMM HERMANN ERS. RES. L.J.R.19/8K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PROBST FRANZ LDST. JAG. J.R. 49 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAUN DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PELECH JULIAN SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISARCZYK WOJ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
PIETRASZ JOSEF KPL. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTYKA CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POSTLER - GEFR. P.R.I.R. 217 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PAWLIK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PREINER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PERSITZKY RUD. - - 1918-03-21 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POST PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLACHTA STANISLAUS - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRIDDAT FRITZ LEUTNANT D. RES. I. R. 44 1915-09-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIETSCH R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PETZKA E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLISCHTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PRĘTNIK JÓZEF - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PANYI JOHANN INF. I.R. 60 1915-01-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PUKACKI J. - - 1915-01-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-11-26 Wijewo -
PADAGOW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
PEIL WENZEL FEUERW. FAR 25 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSLA GYÖRGI HONVÉD 11/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROTHMANN J - - 1914-11-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
PASU GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.10. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUL RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PIETZIK GEORG - - 1917-06-02 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-09-27 - -
PFEIFFER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POSPIECH HEINRICH - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POPPEK IGNAZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
POSPICK URBAN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PFAHLER JOSEF UNTEROFFIZIER BAYER RIR 13, 11K 1915-05-27 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
PICHLER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POCHTIOL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PITSCHIELER IGNATZ ALBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PFENNIG AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
POJARKOW JAKOB ROSJA JNF.REGT.250.4.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PISCHEL JOSEF - - 1914-11-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PROCHNOW FRITZ MUSKETIER J.R.149/1K 1915-08-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
POHL WILH. - - 1918-04-12 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIASECKI JAKOB SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PŁATEK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
PIETRUSZA LADISLAUS INF. I. R. 57 1915-02-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTYKA FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PRONYCZ DANYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PENKALA FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PREUSS ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAUSDER THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PUSOWSKI ANDREAS LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
POZZINI JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PICUR I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLIWCZENKO AFANASI GEM./RUSS. I.R.255 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POTIER AUG. LDSTM. 3 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-11-18 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PASZINSKI WOJCIECH FELDPOST.KOND. FELDPOST.N. 207 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PILARSKI FRANCISZEK - - 1918-10-19 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1895-11-18 - -
PANIWASIK MICHAŁ - - 1918-08-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891-11-23 - -
PRESSLING FRANZ GEFR. 5/J.R.19 1914-12-13 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PATAP JANKEL GEM/ROSJA I.R.81 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PRUGG ALOIS RES.PTRF. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEUKER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
POHL KURT - - 1922-06-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POBL WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PECSENKA JÁNOS HONVÉD 9/1.HU.E. 1915-05-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULU JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PASKUDA JÓZEF - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PRZYBYLSKI ANTON ERS RES IR 46, 1K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
PLAICKEN MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PODHAJNY I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLATTNER HEINRICH JG. T.K.J.R. 2 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PIEPPER OTTO - - 1914-09-20 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POSSELT FRANZ - - 1914-10-11 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PFÖRTNER EMIL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
POOCK HERMANN ERS.RES. J.R.45/5K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PERSEKE WALTER WEHR. LIR 4 - - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
PAUN PAMFIR GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PRINZ EMMERICH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLAK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
PILS JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTYKA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PEŠINA R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PEUCKER FRZ. - - 1917-08-22 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PROCHNOW KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PACH THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PETERS CARL FAHRER - 1918-05-11 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRANTER ALOIS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-08 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECZKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLJANSKI KUSMA GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PINTYE JOHANN GEFREITER K.U.K. I.R. 63 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAVLOVIC PAVLE INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PIOSIK JÓZEF - - 1915-09-18 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-02-15 - -
PATCZENKO PAWEŁ - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
PARTRIGE J.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Irisch Fusiliers 1918-10-27 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PATRASCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PRZEZNICKI ANDREAS INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRESCHER ALBRECHT - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POWALLA KARL - - 1917-04-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POHL EMIL - - 1918-03-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PERGHER FRANCESCO LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESCHEL ANSELM - - 1915-09-07 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POWALLA PAUL - - 1915-05-25 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PAMPE ANTON - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PADULA WASYL - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - Chałupki Medyckie pow. Przemyśl -
POLLINGER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLISTER???LER GEORG SAPP. S.B. ? 1915-05-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLUTA FRIEDRICH - - 1917-04-13 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POLESCHAEW SERGEI GEM./RUSS. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POSSELT PAUL - - 1917-03-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PUSCH RICHARD OBERJÄGER - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PABST RICHARD MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PINCUS BERNHARD WEHR. LIR 4 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - POSEN -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PROCHAZKA ADOLF INF. IR 18 1915-02-18 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWUL TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PIOTROWSKI FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTYKA WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PILARSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
POHL ALOIS - - 1915-03-26 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
PUHLE P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIERSKALLA THOMAS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIRK ROBERT GEFR[EITER] - 1917-04-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PROKOPIW DEMETER GFT. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILTZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLNARU SPIRIDON GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PELEJNA HEINRICH CIV. KUTSCH. - 1914-12-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLEWA JAN - - 1915-01-20 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-01-02 - -
PLASZCZYK WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PENSIN IWAN JENIEC ROS. - 1918-01-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PICKERSGILL H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-06 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PYTEL JOSEF GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYTLARZ JÓZEF - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL PAUL MUSKIETER - 1916-04-04 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1886-05-19 - -
PERSKA - INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PENSHORN OTTO GREN. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PANCZYK EMIL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PILCH vel CUNIAK PAUL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PIKULAK FRANZ - - 1914-10-21 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie 1881 Csacz-Trenosen-Węgry -
PLACHETKA PAUL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POPELLER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLIWKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PINISCH AUGUST - - 1918-08-04 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POJACKY WASYL JOHANN CIV. KUTSCH. DIV.BACK. 15 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
POTZKAI GUSTAV - - 1914-08-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POLEWODA LEONTI RUSS. INF.REGT.211.1.KP. 1919-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PEPPINGHAUS FRIEDRICH - - 1914-11-22 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-04-30 - -
PAHIN EWALD - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PAREIGIES MARTIN WEHRM. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHANGSTEN, MEMEL -
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PILNÝ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIWODA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILOT FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
PACYNA JOSEF INF K.K. L.I.R. 32 1916-??-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PILARZY R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PETRŸ AUGUST GREN. - 1915-04-30 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PECH RICHARD - - 1916-11-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PLEHN KARL WEHRMANN - - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRIEBE HERM[ANN] M[U]SK[ETIER] - 1918-10-04 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PUSCH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOTROWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PFISTERMULLER GEORG SAPP.GFT. S.B. 14 1915-03-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PASSON JOHANN - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PROEGER WERNER - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PETRUA ALEKSANDRA JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
POENARU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POLLACK REINHOLD LDSTMM. - 1917-07-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1871-08-23 - -
POTTINGER B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA East Yorkshire Regiment 1918-10-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PATRUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.71 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PRECLIK JOSEF INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PABIS AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
PĘDRYS MICHAEL INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORSCHEN JOSEF GREN. 4 K.R.I.R. 93 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PENDZIG JOSEF - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PISOWOTZKI AUGUST WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PLISCHKO KONSTANT. - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PÖTSCHER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLOWEJ D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PLUTA MICHAEL - - 1916-05-20 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PRANTL ALOIS PTRF. T.K.J.R. 1 1914-12-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PIOR BARTHOLOMÄUS LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PAJOR KAROL - - 1914-10-27 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1879-01-27 - -
POLIDARE FLORE RUMUNIA JNF.REGT.71.4.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRIMUTH EWALD - - 1924-01-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-12-18 - -
POPP ?H - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PETERS ARSTEN GEFR. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HABSHEIM, MÜLHAUSEN -
PIOTROWICZ KUŹMA ZGSF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKLUDA AUGUST LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLETZKI J. ERS.RES. R.J.R.52/1K 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PARESO JANOS FLDW K. UNG. L.I.R. 1 1914-12-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PASETNIKSCH WASILI - INF.REGT. 249.16.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PINTSCHER K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PLAESCHKE MAX - - 1916-10-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PRIES ERNST - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PLACHETKA PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLACZEK - - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PLAMANN HERMANN - - 1917-08-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PALLA GIORGIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PITHARD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POCKRAND GUSTAV - - 1915-06-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIETSCH HERMANN - - 1915-09-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
POLTAWETZ JWAN RUSS. INF.REGT.283.8.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALENGA IGNATZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
PIECHATZEK FRANZ - - 1916-07-25 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PASKE WILY MUSKETIER - 1915-07-21 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PIETROW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PAWLJUK JAKOW GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PINTARELLI STEFAN JG. TKJR 3 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUCZKA ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIERNICKI JAN - - 1915-08-13 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kosowo -
POIKILTUI WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 253 P.P. 1917-06-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POCZĄTEK MARTIN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PISKORS JOHANN - - 1918-10-01 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PONOMARTSCHUK CHARITON INF. RUSS.I.R. 166 1915-02-20 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PODEHAU AUGUST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie ? - -
PIONTEK JULIUS - - 1916-02-29 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAPROSCH WILHELM UNTOFFZ.  L.J.R.133. 12K.  - - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PRESS THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PONGRACZ B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PONOMAREW SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.65 1919-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAPKALLA EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROCHOWNIK JOHANN INF. LDW.I.R. 16 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRUSKIL RUDOLF ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL GUSTAV - - 1915-06-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PAVEL GHEOGHE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PFAFFE HERMANN - - 1918-05-16 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
PAPE KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAULI FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POLITAJEW MIT. RUSS. LEUTN. 19. SIB. SCHÜTZ. R 1914-11-19 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-06-05 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PALOS DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PATRYK MARTIN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-06-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAPE WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PASZ JAN SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROCHASKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWJUK KONDRAD INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POHL ERICH - - 1915-08-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1916-11-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
POLURATOW JAKOW GEM./RUSS. I.R.18 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAWLICZEK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PIECHATZEK PAUL - - - - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
PIETROW-ROMANOW GIEORGIJ JEMIELIANOWICZ - I.R. 55 1915-02-15 - Żyrardów miasto, gm. Żyrardów, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
PIMANOW SZYMON SZER. 68 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PAWLOW IWAN GEM/ROSJA I.R.426 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLISCHKE JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIERZINA ANDREAS SZEREGOWY - 1915-09-25 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1874-03-21 - -
PYPEĆ JOHANN KPL. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLISZCZUK IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 280 P.P. 1918-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POŻYCKI ANTON INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PYKA ANTON - - 1917-12-15 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1884-09-10 - -
POSNACHOW ZACHAR GFT. RUSS.I.R.35 1915-02-23 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PHILIPP PAUL RES. - 1915-06-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PRELL OTTO KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PAWLETTA KASPAR - - 1917 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PROHL FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-08-20 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
POSTRACH ROBERT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
POPRAWA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PONOMAROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWLETTA PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PURGSTALLER FRANZ RES.KPL. I.R. 14 1915-03(02)-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAJONCZEK EUSEBIUS - - 1916-09-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETERFI ANTAL HONV. H.I.R. 24 1915-01-15 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRACK FRANZ - R.I.R. 46 / 3K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PAVEL MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von WILHELM - - 1914-12-27 TOMASZÓW Kuraszków wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie 1895-05-10 - -
PEESEI HERMAN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PERLITIUS HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PIWARZ JOHANN GEFREITER 6 K. LW. JNF. R. 7 1914-10-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PISSARCZYK KARL - - 1916-07-08 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PANU MARIM ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-06-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAWLOWICZ BLASIUS FLDW K.K. SCH.R. 32 1917-09-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAUL HERMANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PEDROTTI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROMA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRUK MICHAŁ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PÖRSCHKE FERDINAND - - 1918-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POLTESCHE ERNST - - 1918-03-30 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
POMANOWSKI GUSTAW GEM/ROSJA I.R.216 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PERL HEINRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PIECHATZEK PETER - - 1916-03-08 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
PUCZEK JERZY - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PLUSKIN IWAN STRZEL. 211 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PANZLAFF JOH. UTFF. - 1916-09-17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
PAGENKOPF ERNST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONOMAREW MITROFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 289 P.P. 1917-07-02 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PATERNOLLI VALENTIN JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PHILIPCZYK KARL - - 1918-05-04 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLIK EDUARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
POSCHMANN BERNH. - - 1918-06-05 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PAUL JOSEF - - 1918-06-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PRINZ FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSPISCHIL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PONTESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.53 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PELKA JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEJIC JERKO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
PAJONCZEK JOSEPH - - 1915-03-04 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PÖHLMANN JOHANN LDSTM. BA.YR. J.R. 22/6K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
PAWEL GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.36.2.KP 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PITAŠ NORBERT LDST.INF. IR 18 1915-04-22 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL HEINR. - - 1918-07-08 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PEITZ - - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PFEIFER VICTORIAN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POUK JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUR JOHANN SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PISSARCZYK LEON - - 1917-06-24 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PARIDELI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-02-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETRASEK JOSEF INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1917-09-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PETERS FRIEDRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PELZ ROMAN GFT. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRYBIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PISONKIJ WASILIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PRANG GUSTAV - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PTAK FRANZ INF. I.R. 13 1918-03-20 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
POMOLEW WASILI GEM./RUSS. I.R.288 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PISSULA PETER - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PSZYKLENK EMIL - - 1915-09-25 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
POLEKOW ABRA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PAWLOW MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.272 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PALMER JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PIBJSKIEW - ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANÖTSCHER ALOIS JÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIECHNIK ALBT. - - 1916-07-13 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PELCHEN ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PIETREK FRANZ - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PROHASKA FRANZ ZGSF K.U.K. IR 28 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
PUTZE JOSEF - - 1914-12-21 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PŰHRINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTESIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLASA WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIECZAK JOHANN CIV. FAHR. K.U.K.DRAG.R. 8 1915-02-23 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PAZUREK EMIL - - 1916-08-28 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAOKE JULIUS - - 1918-05-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PÄSCHEL HERMANN - - 1917-04-24 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PELZ REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAWEL JORDACHE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POTIOMKIJ WASILI INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUSCH ERNST - - 1915-08-06 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
POLLMANN RALF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POKORNY KARL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PRABUDAVICS FERENC UTÁSZ 5.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSIUNITA PETER SZER. J. R. 80. 3 1915-03-23 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
POREMBA KARL - - 1915-08-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PICHLER ALOIS GFT. K.U.K. I.R. 2 1914-12-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PILON KARL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PICUŁA JOSEF SCH. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZEPIÓRKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIZZIK - INF. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PREUß FRIEDRICH - - 1917-06-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PFAFFERNOSCHKE KONRAD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PONAGOE SIMION GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PLASCHCZYK KARL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PASSON ANTON - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PISCHCZEK THEODOR - - 1917 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
POTANOW BARION SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
PAWLOWITSCH JWAN ROSJA JNF.REGT.94.15.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALMER SIMON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PIONKA PAUL PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPESKU PETRE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 1 P.STRZ. 1917-04-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PLÖDERL JOSEF INF. I.R. 14 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLACHTA PIUS - - 1915-10-06 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PERHNUS ? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POGRZEBA JOHANN - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAPENHAUSEN FRIEDR. - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PETER ALEXANDER INF. J.R. 82 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POŻEGA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPA JON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PLUSCHAN JOHN. - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PODGÓRSKI PAUL INF. K.U.K.I.R. 95 1915-01-20 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PAZUREK JULIUS - - 1915-07-18 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PFLUG HERMANN - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRESTEL OTTO - - 1914-10-21 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
POLKMER JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAWLENKI WASSILI GEM./RUSS. I.R.55 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PRANJIĆ MARYAN INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELCZAR WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
POSER EDMUND SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PROSZEK FILIP ERS. RES. I. R. 20 1915-02-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSAKIEWICZ J. MUSKETIER 2 K. ERS. B. LW. J. R. 19 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PISARENKO STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-05-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PIENCZAK KARL GFT. K.K. L.I.R. 32 1916-12-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLOCKTIES MAX - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PRAUSS ANTON FÜS. - 1916-07-10 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PITTL JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBAŁA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PESCHEL SILVESTER - - 1916-04-13 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POROCHIN SYLWESTER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PREUß HERMANN - - 1915-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PLACHKY ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PONARIN KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POLLOK VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PASSON JOSEF - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PSOL TIMOFIEJ - 306 p.p. 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1878 - -
PAWLOWITSCH WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.7 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POLAŁYKIN DYMITR RUSS. INFANTERIST - - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL HEINRICH - - 1915-09-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PORCORM GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-05-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PANTICELLI PAOLO LDST. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLACHTA JOS. - - 1918-05-17 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLIŚ ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POSCHEL MAKS UTFFZ 1R. F.A.R.49 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
PASSON JOSEF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PIEPER HEINR. - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PABIS FRANZ GFT. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRĘDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLNITZER ALOIS ZGSF. K.U.K.DRAG.R. 11 1915-02-22 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PLACZEK ALOIS - - 1919-07-20 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIONTEK WALTER - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRASSE HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
POLOSOW IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.123 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PIETSCH KURT KRIEGSFRL - 1916-10-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-01-26 - -
PODOLSKI JAN RES.JG. FJB 4, 4 Komp. 1914-08-26 GODZISZÓW Biała Poduchowna wieś, gm. Janów Lubelski, pow. janowski lubelskie 1885 MIELEC -
PAWLEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.37 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?0 - -
PITTNER LEOPOLD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLENIKOWSKI LKEMENS MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRUS PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETZKA EDM. EINJ.FREIW. 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1893 - -
POBANJEW KUZMA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 24 P.P. 1917-07-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PITORAK BARTHOLOMEUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-06-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZIBILLA KARL MUSK. - 1918-12-12 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PLONER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PSOLKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLTEN RICHARD - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
PIONTEK FRANZ - - 1916-07-10 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PREWUCHIN ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PRILL AUGUST - - 1915-02-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POLLAK PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PONEMAROW JEGOR GEM./RUSS. I.R.190 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PANITZ PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PILLAWA ANDREAS - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PÖSCHKE KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL WILLY - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PERNER JOSEF LST.JG K.U.K.T.K.J.R.4 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAUSCHUKOW KARP GEM./RUSS. I.R.284 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PHILIP WILHELM - - 1918-04-29 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PŁOSZAJ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
POLLMER HUGO WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PISARCZYK ALEXANDER - - 1914-11-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PLUTA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
POLASEK FRANZ - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PAŁKA JAKOB SCH. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROCEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PANAMARCZYK ANDREJ GFT. RUSS.I.R. 128 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIETROW SZCEPANOW RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPA KONSTATIN RUMÄN JNF.REGT.24.10.KP 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRANDI ALFONS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLEGSA JOHANN - - 1915-09-20 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PREUFS EMIL - - 1918-10-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PEREPITSCHAI ANDREI ROSJA INF. REGT. 224. 3. KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACOCHA KAROL - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PÖR ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRCHAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-01-06 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWEŁCZYK SZCZEPAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PFLUGER ?EL - K.U.K. F.H.R 1914-09-30 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
PIECHACZEK JAN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
PFOSER ALBIN OBLTN. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PARIGI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PURENIHA ? JOSEF - - 1914-09-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PESCHKE JOSEF - - 1918-09-02 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PRAUSE WILHELM - - 1916-02-19 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PUSZEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PENDZIALEK WALTER - - 1921-06-08 GÓRNY SLĄSK Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAGE - UTFFZ. I.R. 175 12 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
PUCHT WENZEL JG. K.U.K.F.J.B.12 1915-04-26 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PEREDERIJ MICHAL INF. RUSS.I.R.430 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIEBE HELENE schwester KR.LT.A. 122 sie-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PEDENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.317 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPRAWA ANTONI - 6 KOMP.2 BAT.P.P. NR 132 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-05-22 LUDWINOWO -
PAWLAK WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PRAWITZ ALFRED PION. SAML.P.R. 18 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLIK PAUL RES. - 1915-04-26 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PROCHOROW GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 12? P.P. 1916-05-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETRASCHER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLOCH KARL - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAVLIČEK JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAJĄK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PEČKO MARTIN LDST.INF. IR 87 1915-03-30 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIWARCZUK FEDOR - RUSS.ART.R. 58 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PLITZKO THEODOR - - 1918-03-23 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLESZCZAK TICHON RUSS. INF RUSS.I.R.123 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROTZEK AUGUST - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLUTTA NIKODEM - - 1918-09-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PREUFS OTTO - - 1914-09-30 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PERFILOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.230 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POTRYKUS FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
PUPOWA MÁTYÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLIKOWSKI JÓZEF - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PITZMANN GREGOR INF. - 1914-09-30 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
POCHCIOŁ JAN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
PLANKENSTEINER HERMANN E.F.TIT.ZGSF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAULICEK WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIPKA JAN - - 1918-07-15 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1879 Brzeziny -
PICHOTTA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PLAUTZ WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
PUSCH JOHANN - - 1918-06-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PYTLAR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PIXA KONR.(AD) - - 1916-04-22 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PHILIPS H. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PFLUG JOSEF GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRAŁAT ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PETROWICZ MIKLÓS - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEKYSCYN STEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PEGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.243 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPRAWA FRANCISZEK REZ. 7 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 57 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-01-16 LUDWINOWO -
PIERÓG STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
PIECH PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISCZALLA ROBERT RES. - - - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIRSCHSTALLER JOHANN JG. K.U.K.J.R.4 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYBELLA AUGUST - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
POKORNÝ FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIESKO JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PINTARELLI LUIGI ANTONIO PTRF. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PŁAKÓW MICHAEL - RUSS.I.R. 128 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIETZ OTTO - - 1915-09-17 BEI WILNA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3. 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PRZISTOLIK ROBERT - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PICKERT ALBERT UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLUTA STANISŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PEROW WASSILI GEM./RUSS. I.R.288 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIETRZAK BENEDYKT - - 1918-12-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PATZELT HUGO INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECHACZEK LEONARD - - 1916-08-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PARTENHEIMER H. PREUSS. RES.I.R.269 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PANKIEWICZ ANTONI GREN. 5 KOMP. 2 BAT. 6 PUŁKU GREN. 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-12-31 CHOCIESZEWICE -
PIPKA KLEMENS - - 1917-06-07 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1873 Załęzie -
POBRZEBA P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PFITZNER P. - - 1918-06-27 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PENKE ALFRED - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PAPP JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANOW ANTON - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
POPESCU CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POSPICHAL ANTON SCH. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLUSKOTTA FRANZ WEHRMANN L.J.R.6/7K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
PATZLEINER PETER PTRF. K.K.SCH.R. III 1914-12-19 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRITHARD D.C. LC/ CPL WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PALLAS RICHARD - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBYŁ FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Hersztupowo -
PELEA STOICA GEM./RUM. I.R.60 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPRAWA STANISŁAW REZ. 9 KOMP. DOLN. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 39 1914-09-15 SZPITAL POLOWY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1888-04-23 WILKONICZKI -
PIETRYKA JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
PATKO JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREUSS MARTIN ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANETORZ FERDINAND KAN. - 1918-04-23 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PILNY MIKOŁAJ - - 1918-09-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-12-04 Ornontowice -
POBICKY ANDREAS RES.JG. K.U.K.F.J.B.16 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POHL RICHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PTÁČEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POKŁADNIK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PLANK JOSEF JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEREPICZKA JOSEF FLDW. K.U.K. I.R. 55 gru-14 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFEIFFER HERMANN - - 1917-06-12 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POPA TOMA RUMÄN INF.REGT.47 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUDLO KURT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PETTARIN ANTON SCH. SCH.R. 27 1914-12-14 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PLAKSIJ JUSTIN INF. RUSS.INF. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHURA WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PERTOW FEFTEG ROSJA JNF.RGT.107.15.KP 1915-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIROŻOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
PETRIN JANOS INF. K.UNG.LDW.I.R. 7 1915-02-18 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POGODA TOMASZ - - 1920-06-02 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PETER MARIAN INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-04 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWEŁKA PIOTR KAN. 4 BATERIA PUŁKU PIESZEJ ARTYLERII NR 20 1918-04-08 LA BOISSIERE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-06-11 RASZEWY -
PLICHTA WIKTOR - - 1914-11-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Szarłata -
PEUKER ALFONS RES. - 1916-09-08 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
POHL P. - - 1914-11-18 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PRZYBILLA HERMANN - - 1915-09-15 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PATTERER GUSTAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIRUS KONSTANTY - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
POPESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PRCAN MARTIN INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL WIKTOR - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PEVECZ MATE HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-31 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASCHKOWSKI JAN UNTEROFFIZIER 13.KOMP.105.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-03-14 - -
PAPENDICK WILLI - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PTASZYŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
PELIWAN PIOTR GEM/ROSJA I.R.238 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POSPIECH WAWRZYNIEC - - 1917 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-07-29 PASIERBY -
PIĘKOŚ TOMASZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PETRISZKO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALOWSKI LEO INF. I.R. 100 / 9 K. 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie 1891 SUCHA GÓRNA -
POŁAP PAWEŁ - - 1916-08-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-03-04 Ornontowice -
PODEREK - JG. K.U.K.T.K.J.R.2 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PRAUSE PAUL - - 1915-07-29 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POPELKA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-08 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRZEMYK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PUCHER ALFONSO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETLACH JULIUS INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PANKIRSCH WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PĚČEK RUDOLF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 6 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 BEZMĚROV -
POPA RADU GEM/RUMUNIA I.R.74 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PYTTLIK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIGNATARI FRANZ RES.SCH. SCH.R. 27 1914-12-14 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PALUSZKIN TICHON - - 1917-09-1? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POCZĄTEK JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAJKERT PI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
PESOTSCHKIN WIKTOR RUSS. INF.REGT.34.3.KP. 1915-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRIBBERNOV FRITZ - - 1916-06-18 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
POLARNY NIKOLAUS KORP. K.K.SAP.KOMP.3/4 1915-03-27 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POŁEDNIOK FELIKS - - 1917-11-21 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PETHE PAUL ED. PREUSS. GARDE GR.5 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAZOŁA ANTONI - 11 KOMP. REZER. P.P. NR 220 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-01-04 GĘBICE -
POHL WILLI GREN. - 1918-06-12 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
PÄSELT ERNST LANDSTURMMANN - 1916-05-05 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-09-19 - -
POCHOPIEŃ SZYMON - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
POPESCU ILIE RUMÄN JNF.REGT.59. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUKSCHITSCH MATHIAS LDST.INF. IR 47 1915-03-23 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONIŻY FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PANZEK RUDOLF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PERLSTZEGIN JERUSSIM SOLDAT 9.KOMP.53.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878 - -
PAISDZIOR KARL - - 1917-04-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PASS JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESCHKE THEODOR KANONIER F.H.R. 29 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PENDELIARI ILARION SERGT/RUMUNIA I. R. 204 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PSZENICZNY FELIKS - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PINTYN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLASEK GEORG E.R.INF. IR 57 1915-03-22 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAŃTA PIOTR - - 1916-09-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POHL OTTO ?HRM. - 1917-06-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
PAPESCH KARL MUSK. - 1918-05-12 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PORTATIUS von KURT - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PAVLAS GEORG INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POLOK LUDWIK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PALAT MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAWELKE ERNST - - 1915-09-06 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-??-10 - -
PROCHÁZKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PASCHKE ALFERD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PŘEDINSKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 BIRNBAUM OKR. HODONIN -
POPAWITSCH FEODOSE ROSJA J.R.43.5.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PISZCZEK PAUL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PLOGMANN JOSEF KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Kołaczyce II (nr 39) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRECLIK JOSEF INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIASNY AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PETACHIN DAWID GEM./RUSS. I.R.257 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PRONAI LASLO INF. K.UNG.LDW.I.R. 5 1915-03-18 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZOLD KARL GEFREITER J . R . 46 / 11 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PORADA FELIKS - - 1915-08-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POPP ERICH PREUSS.RES. I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PEPLIŃSKI ANTONI KPR. 7 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 154 1915-06-26 HATTENVILLE - SZP. FR. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-01-06 BABKOWICE -
PIKOS PETER - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PETTERS EMIL GRENADIER RES.J.R.93/6K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PASSON MARTIN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PIENTKA HERMANN - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PROCHAZKA FRANZ LST. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POLAK FRANCISZEK - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PODKORITNIK JAKOB LDST.JG. IR 87 - - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWŁOWSKI ADAM LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PETERMANN HERMANN UNTEROFFIZIER VON.MILI.PAKETAMT.BRESLAU 1917-07-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-08-21 - -
POHL ALOIS - - 1917-10-18 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PHILIPPS FRITZ LEUTNANT GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PICHLER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 1 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1883-03-12 VAHRN IN TIROL -
POPA JON GEM./RUM. I.R.64 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POLCZYK THEODOR - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEP HANS GEM/ROSJA I. R. 2 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PHILIPP H. MATR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
POPOLI KÁLMÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRASZEK FRANZ INF. IR 100 1915-02-24 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWEŁCZYK JÓZEF - - 1917-08-16 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PARGER JANOS HONV. ÖST. UNG. KRIEGER 1914-12-11 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von KURT - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PELICA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIELESZ JÓZEF - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PANGGER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PETROSZUK JOSEF OBLTN. RUSS. RGT. ? 16K 1914-12-08 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLAND HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PRADEL PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
POPESCAR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.26 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PORGBER GEORG - - 1917-08-12 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
PÖTTER L. MUSKETIER 5 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PYTLIK MARYAN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PROCHÁSKA JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PISAŻEWSKI ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
PUCZICA MILOS INF. K.UNG.LDW.I.R. 301 - - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRINZ JOHANNES ERS.RES . R . J . R . 208 /10 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PORTNIK STEFAN - INF.K.U.K.J.R.82 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLOWSKI OSIB ROSJA JNF.REGT.111.4.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIEPRZYK JÓZEF - - 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-03-17 BABKOWICE -
PAUTSCH ROBERT - - 1917-11-06 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLIK JOHANN RES. - 1914-11-20 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POTRU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PLASZCZYK RICHARD - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAUSEWANG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIEPER KARL - - 1918-04-27 im Inlande Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
PACHOR - ZGSF. INF. BRIGADE 55 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFAHLER JOHANN GFT. K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIETSCH ADOLF MUSK. - 1918-04-21 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POPESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PÄTZKE AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PFITZNER EDUARD ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-03-08 - -
PJANKOW PAWEŁ - - 1917-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PRATNEKER MARTIN DRAGONER D.R. 5 1914-11-03 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PETERS ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIECHNA JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA PR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PETROVIC DJOZDJE INF. SERB.I.R. 9 1917-04-07 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
PRZYBYLINSKI WIKTOR - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
POLAKOW BAZYLI PETROWICZ KAPIT. 2.R. Gargiston 1915 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PÖLLNER JOSEF INF. BIR 3 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIKRYL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANDER KARL - - 1917-04-16 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PESCHKE - MUS. - 1916-08-02 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
POLOCK JOHANN - - 1915-05-26 -