Nazwisk w bazie na literę P: 4467

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
P? IWAN - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
P? IWAN SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
P? GERHARD OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - PRAHL? (DEHNEN)
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
P?? JOAHANN RES. - 1915-02-02 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
P??????? PAUL - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
P??MANN REINH. - - 1914-11-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
P?A?ZKE H. - - 1918-04-25 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PA?LIN BERTHOLD - - 1915-03-01 St.Quentin Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1875-08-05 Rothsürben -
PAAP WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PAAR JOSEF INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAAR JOSEF ER.RES.SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAAß FRIEDRICH FÜS. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PAATSCH ROBERT - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PAATZ ARTHUR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PABEL JOSEF - - 1915-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 37 - Grób rodzinny
PABIAN KARLI SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PABIS AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
PABIŚ FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PABIS FRANZ GFT. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PABOUČEK WENZEL INF. I.R. 88 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PABST RICHARD MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PABST ERNST MAJOR U. ABTLGS. KOMDR. 1. MOB. ERSATZ ABTLG. FELD - ARTL. REGT. 52 1915-07-21 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PACALT FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACE ANGELO SOLD. 224.FANT. 1918-03-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-04 - -
PACEK FRANCISZEK SZER. - 1917-10-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
PACEWITSCH PETER UTFFZ./RUSS. INF.REGT.112.2.KP. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACH THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PACH PETER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PACH ROBERT - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PACH LUDWIG - - 1917-06-03 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PACH SIMON - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PACH JOHANN - - 1917-04-03 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
PACH BERNHARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PACHARZINA J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PACHAŁEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PACHE FRANZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PACHE ALFRED - - 1915-07-31 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PACHEL JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PACHER MIRKO - SCH.R. 25 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PACHER FRANZ INF. LDST.I.R. 30 1915-05-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PACHERZINSKI VALENTIN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PACHLER PAUL GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHMIELKIN DYMITR KAN. 11 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 847
PACHNICK P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PACHOCKI JOSEF GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PACHODIL VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.119.6.KP. 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACHOLAK FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PACHOLKE PAUL - - 1916-08-06 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
PACHOLSKI STANISŁAW - - 1916-11-14 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PACHOLSKI SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PACHOMORD JAN - I.R. 72 1915-03-11 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PACHONIK JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PACHOŃSKI JÓZEF KONSTANTY SZEREGOWY I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1914-12-25 ŁOWCZÓWEK Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1891-10-10 KRAKÓW PS. 'SZKOT'
PACHOŃSKI KAZIMIERZ KAPRAL I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1916-08-03 KOLONIA DUBNIAKI K. CZEREMOSZNA Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1895-08-30 KRAKÓW PS. 'POLONUS'
PACHOR - ZGSF. INF. BRIGADE 55 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACHOTA JOHANN JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACHOTA IGNACY - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PACHOWICZ BRONISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
PACHOWICZ STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHURA WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PACHYLA ANDREJ RUSSE - 1915-02-25 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PACIONI ANTONIO SOLD. 2.ART. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-28 - -
PACIOREK L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PACIOREK W. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PACIORKOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
PACKHÄUSER W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PACKM? ERZ. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. ? 1915-08-13 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PACKMOHR F. MUSKET. - 1915-09-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PACKMOHR A. V.FELDW.DR. - 1914-11-13 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PACKOWSKI ANTON RESERVIST 4 KOMP. 21 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PACNANO SALVATORE SOLD. 1150.MITR. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-27 - -
PACOCHA KAROL - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PACOWSKÝ JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PACUT JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PACYNA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
PACYNA JOSEF INF K.K. L.I.R. 32 1916-??-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PACYNA - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PACZEK STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PĄCZEK FRANCISZEK - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PĄCZEK WAWRZYNIEC KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PACZKOWSKI AUG. KÜRASSIER - 1918-09-23 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-05-08 Chomar. -
PACZKOWSKI FRITZ MUSKETIER 1.KOMP.RES.JNF.RGT.33 1916-06-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-17 - -
PACZOSA ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PACZULA JAKOB - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PÁDÁ ANDRÁS HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADAGOW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
PADEREWSKI STANISŁAW POR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PADIAK JOHANN KPL. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADINGER FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PADOL JGNAZ LDSTRM K.K.R.SCH.R.4/2. 1917-08-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PADOUREK JOHANN LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADR JAROSLAUS FLDW. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADRATZ W. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PADULA WASYL - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - Chałupki Medyckie pow. Przemyśl -
PADURARU NICOLAE GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PADUREANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PAELH KARL GEFREITER - 1918-06-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1894-07-13 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 87
PAESSENS JOHANNES - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PAETSCH HERBERT KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAETZ WILHELM - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PAETZEK KARL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
PAETZOLD PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PAETZOLD FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PAFONIK - RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PAGACZ ADAM INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGAN JOHANN SOLDAT (SZEREGOWY) CK.U.CK. 92 REGIMENT PIECHOTY 1916-06-06 ROSJA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-04-13 - ZAGINĄŁ
PAGANO SALVATORE - 135.FANT. 1920-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1900- - -
PAGE - UTFFZ. I.R. 175 12 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
PAGEL ARTUR GREN. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
PAGEL WILLI - - 1914-11-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PAGEL GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAGEL EMIL - - 1918-10-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PAGEL GERHARD MUSK. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
PAGEL HERMANN JÄGER - 1916-02-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
PAGEL OTTO BCHTZ - 1917-10-04 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
PAGEL REINHOLD - - 1918-03-22 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PAGEL ALBERT - - 1917-02-12 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Drosedow obelisk
PAGEL WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAGEL OTTO - - 1917-09-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PAGEL ARNOLD ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGENKAMPER GERHARD - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
PAGENKOPF ERNST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGENKOPF FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAGLIALUNGA ALEUCCIO SOLD. 2.PION. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAGLIAR GIUSEPPE GEM/WŁOCHY I.R.83 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAGLIASSO GIOV.MICHELE SOLD. 89.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAGORSKY GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PAGOWZY NIKOLAI RUMÄN INF.REGT.75.6.KP. 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAHIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PAHIN EWALD - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PAHL RICHARD - - - - Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
PAHL REINHL GRENADIER Z. PF 4. RS. GR. R. Z. PF 1914-12-14 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PAHL LEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
PAHL WILHELM - - 1915-04-09 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
PAHLICH ALBIN OBLT. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAHLKE JULIUS - - 1918-04-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAHLKE KARL - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAHLKE AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAHLOW AUGUST MUSK. - 1918-06-08 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PAHLOW JOHANNES MUSK. 5. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PAHNKE A. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PAHNKE M. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PAHOKI FRANZ ÖSTERR. INF. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PAHONTU TUDOR GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PAHSEK WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PAIKERT ANTON LDST.INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAIN PAWEL GEM./RUM. I.R.10 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PAINKOW JOSIN RUSS.SOLDAT - 1917-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAISDZIOR KARL - - 1917-04-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAISDZIOR TH. - - 1915-07-16 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAJĄK KAROL - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PAJĄK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PAJAK K. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PAJĄK FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PAJĄK MACIEJ - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PAJĄK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAJĄK MICHAEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAJĄK FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
PAJAK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAJAK PETER INF. K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PAJER JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAJIN PLATA JG. - 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAJKERT PI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
PAJKERT JÓ. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PAJKERT PAUL - - 1915-05-05 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-07-27 GORKA -
PAJMANN FRANZ TRGL FHR. SCH.R. 26 1915-02-14 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAJONCZEK JOHANN - - 1915-09-26 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONCZEK EUSEBIUS - - 1916-09-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONCZEK JOSEPH - - 1915-03-04 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONK JOSEF - - 1918-10-18 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PAJONK TEODOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PAJONK VINCENZ - - 1917-05-01 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONK J. - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PAJOR KAROL - - 1914-10-27 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1879-01-27 - -
PAJUNK WILHELM - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PAJUR MICHAŁ SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PAKI JEGOR GEM./RUSS. I.R.186 1915-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAKOOSCH WOJCECH GEM./RUSS. I.R.8. 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAKOSCH THEODOR - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAKULLA JOSEF - - 1918-01-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
PAKUSCH EMIL GEFR. - 1916-03-17 - Lanngut Rosja Pogranicze 1882-09-26 Thomareinen -
PÁL PAUL E.R. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAL GASPAR JANOS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAL PETRO - - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÁL LUDWIG INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PÁL SÁNDOR KPL. (TIZ.) K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-10-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÁL ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALA JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PALACZ BRONISŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PALADA ANDREI GEM./RUM. I.R.11 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PALADE PETRU GEM./RUM. I.R.56 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PALAMARVIK ELIAS INF. ? 1914-??-?? ? Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
PALAMEDI ALVARO SERG. 214.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-30 - -
PALANIN MICHAEL IWANOW UNT.OFF. RUSS.IR. 293 1915-01-14 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALASCANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PALASTI JOHANN WACHTM. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PALASZOWSKI JOHANN INF. ÖST. UNG. KRIEGER 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PALAT MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PALEČEK FRANZ INF. TR.DIV. 3 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PALECZNIK NIPOT NIKOLAUS INF. - - - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALENGA IGNATZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
PALENGA IGNATZ - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PALENSKIJ OSWALD INFANTERIST I.R. 81 1914-11-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PALETTA JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PALHORN OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
PALICHLEB MICHAEL ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALISCH ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PALITSCHEK VON PALMFORST JANOS FELDWEBEL-PILOT FL.E.K. 17 1918-05-30 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1889 - -
PALITSCHUK WASILI GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALITZA ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PALJANKOW SAWELI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PALKAJ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PALKIN ALEXEI GEM/ROSJA GREN.R.10 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PALKONIKOW WASILI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALL ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PALLA GIORGIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALLA RUDOLF LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALLACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.24 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PALLAS ERNST - - 1914-12-06 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
PALLAS RICHARD - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALLASCH VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PALLAVER MATTIO JG. T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALLER MICHAEL HONV. K.UNG.L.I.R.5. M.KIR.5.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-08 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALLHUBER EDUARD JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALLI ALFONSO - - 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-07-24 - -
PALLUCH JOSEF - - 1915-02-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
PALLUCH KONRAD - - 1918-04-14 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PALM KURT LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PALM ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PALM HERMANN GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PALM OTTO - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PALMBERGER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PALME EDUARD R.KPL. I.R. 18 1914-12-(02-25) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALMER RAFAEL - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PALMER JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PALMER SIMON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PALMER JULIUS - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PALMER JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PALMER ROCHUS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PALMIERI GIOVANNI SOLD. 234.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PALOS DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PALOVSKY HEINRICH RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOWICZ VINAZNIKI JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PALOWICZ ANTONI - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PALOWSKI LEO INF. I.R. 100 / 9 K. 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie 1891 SUCHA GÓRNA -
PALSKIS ALFONS SZER. 150 p.p. 1917-09-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PALT JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT LUDWIG - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT PAUL VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT STEPHAN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALTSCHIK IWAN GEM./RUSS. I.R.207 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PALTUS LEOPOLD INF. K.U.K. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PALUBITZKE MAX - - 1915-08-05 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PALUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
PALUCHIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 44 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PALUGA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PALUMBO VINCENZO - - 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PALUS ANTON INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALUSELLE FRANZ LDST.JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALUSKA JOSEF INF. I.R. 36 1915-05-12 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PALUSSEK FRANZ - - 1915-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSSEK PAUL - - 1918-09-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSSEK FRANZ - - 1918-11-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSSEK PETER - - 1918-03-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSZCZAK A. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PALUSZKIN TICHON - - 1917-09-1? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PALYENCSIK JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-20 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALZEWSKI ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
PÄLZOLD K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PAM WILHELM - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAMBERGER FRITZ ZGSF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAMELLA GUGLIELMO CAP. 34.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-14 - -
PAMER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
PAMFILIE STEFAN RUMÄN JNF.REGT. 64.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAMFILIE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.67. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAMMINGER FRANZ ZGSF. F.K.R. 8 1915-04-30 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAMOUCH WVINZENT - - 1918-08-10 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
PAMPE ANTON - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PAMPUCH FRANZ - - 1915-02-16 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAMPUCH FRANZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAMPUCH THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAMPUCH JOSEF - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PAMPUCH PETER - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAMUŁA ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
PAMUŁA WOJCIECH ROB.MAG. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAN ERNST - - 1916-07-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANA JAN RUMUNIA I. R. 57. 10. KP. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
PANA JON GEM./RUM. I.R.61 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANACZEK PAUL - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PANAIT WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANAIT PETRU GEFR. I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAIT FLORE RUMÄN INF.REGT. 44.3.KP. 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAIT GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PANAITE VASILI RUMÄN INF.REGT.64.4.KP 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAITE TUDOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANAITESCU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANAJEWSKI EMIL UNTEROFFZ. 15 KOMP. LANDW. INF. REGT. 18 1915-02-18 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PANAMARCZYK ANDREJ GFT. RUSS.I.R. 128 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PANAS IGNATZ JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PANAS PAUL - - 1918-06-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANAŚ FRANCISZEK - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PANASCHENKOW JAGOR RUSS. INF.REGT.116.1.KP. 1915-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANASJUK FEODOR GEFR/ROSJA I. R. 129 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PANCHERI SERAFINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANCHERI ALBINO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(11-12) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANCIUS JON GEM/RUMUNIA I.R.13 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PANCUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.? 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAŃCZAK JÓZEF - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PANCZIV GEORG UNG. KAN. K.K.I.R.82 1915-02-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SYORGY 30 JAHRE
PANCZYK EMIL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PANDEL ISIDOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PANDEL VIKTOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PANDER JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANDER KARL - - 1917-04-16 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANDER RUDOLF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PANDER JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANDER JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANDER ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PANDERA HERMANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PANDERA FRANZ MUSK. - 1919-02-24 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PANDUR NIKOLAJ RUMÄN INF.REGT. 43.12.KP. 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANDURO NICOLAI RUM. - 1917-05-25 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PANDURU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.2 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PANEK MAX - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PANEK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PANEK - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PANEK JĘDRZEJ - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANER JOSEF INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PANERO ANTONIO CAP. MAGG. 6.BERS. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
PANFIEL STANISL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PANFILONOK MICHAEL GEM/ROSJA I.R.93 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANFILOW WASSILI GEM./RUSS. SCH.R.6 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANFILOW JANUSZ - - 1916-05-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PANGGER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANHAUS JOSEF RES.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANHAUS FRANZ JG.TIT.PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANHAUSER ADOLF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-21 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
PANICZ DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANICZEK ALBERT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANIENKA ADOLF CUGSFOHRER LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PANIN IWAN GEM/ROSJA I.R.105 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PANINKA J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
PANITZ PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PANITZ PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANITZ OTTO - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PANIUSZ NYKOLA LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANIWASIK MICHAŁ - - 1918-08-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891-11-23 - -
PANIZZA KALISTO JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANIZZA LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANJEWIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.123 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PANJUK-PAWLUK - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PANKALLA PETER - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PANKALLA FRANZ - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PANKE PAUL VZFW. - - - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PANKE MAX - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PANKE AUGUST - - 1916 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PANKE GUST. MUSK. - ????-05.08 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PANKEW LUKANES GEM/ROSJA I.R.107 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANKIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.322 1918-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANKIRSCH WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PANKOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.207 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PANKOW G. ? ? 1914-??-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PANKOW NICOLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PANKRATOW - KOSAK - 1914-11-19 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PANKRATOW ARTENJE GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANKUSZ NIKOLAUS SCH. K.K.SCH.R. 36 1914-12-21 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANLAS PAUL - - 1915-04-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANN THEODOR - IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PANNA JOSEF INF. KUK IR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANNEK KONRAD - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PANNEK IGNACY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PANNEK JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANNEK JOSEF - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-03-02 - -
PANNWITZ RICHARD - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANOW TIMOFAJ GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANOW ANTON - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PANROTNY JOHANN UTFFZ. - 1918-06-13 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PANSA PET. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PANSZIN WASILIJ - 271 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PAŃTA PIOTR - - 1916-09-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PANTAZI JON GEM./RUM. I.R.70 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANTELEJEW PAWEL - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANTELI BELU ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 71 P.P. 1917-03-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PANTEN EMIL - - 1918-07-03 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PANTEN WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PANTEN REINHOLD - - 1918-05-07 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PANTEN RICHARD RESERVIST - 1918-07-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PANTET ARTUR LDSTM. - 1917-04-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
PANTICELLI PAOLO LDST. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PANTILENEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PANTIOSA NEASCU GEM./RUM. I.R.7 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PANTITSCH JANKO GEM./SERB. I.R.9 1916-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
PANTKE - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PANTOFEL MELCHIOR - - 1918-06-09 Montdidier-rejon Pikardia departam. Somma Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PANTOFLIŃSKI LUDWIK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
PANTOFLIŃSKI FRANCISZEK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
PANTOWITSCH JULISOE SERB.ZIVILGEF. - 1916-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1858 - -
PANU MARIM ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-06-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PANUS K. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PANUS J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PANUSCH AUGUST - - 1916-06-30 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PANWINKLER ALOIS KPL. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANYI JOHANN INF. I.R. 60 1915-01-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PANYSCH WIKANTI GEM./RUSS. I.R.14 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANZ KARL LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PANZARU CONSTANTIN UTFFZ/RUMUNIA I. R. 86 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
PANZEK RUDOLF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PANZENBÖCK KARL JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANZHAUSER ADOLF LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANZLAFF JOH. UTFF. - 1916-09-17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
PAOKE JULIUS - - 1918-05-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAONESCU JLI RUMÄN INF.REGT.80.16.KP. 1917-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAP ASZENTE HONV. - 1915-03-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PAP JOSEF INF. I.R. 5 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAP FRANZ INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÁP DIONYSIUS GFT. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAP GÁBOR HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAP ANDREAS ZGSF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAP GABRIER LST. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAPAI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 5 1914-12-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PAPÁK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPALOVI EMMANUELI LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPCIAK STANISLAW INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPE FRITZ UTFFZ. - 1917-11-20 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
PAPE KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAPE - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PAPE WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAPE G. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PAPE ERICH SERGT. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAPELJEW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 37 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAPENDICK WILLI - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPENDORF F. FÜSELIER - 1916-11-22 LAZAR- JAUER Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
PAPENFUSS WILHELM - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPENFUSS ALBERT - - 1918-03-28 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
PAPENFUSS EMIL SERGEANT LDST. BTL. STOLP 2 1918-11-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1870-11-09 - lapidarium
PAPENHAUSEN FRIEDR. - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PAPERT R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAPESCH HERMANN WEHRM. - 1915-05-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PAPESCH WILHELM MUSK. IR 231 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBER PODIEBRAD, STREHLEN TAPESCH na grobie
PAPESCH KARL MUSK. - 1918-05-12 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PAPICA JAKOB - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAPIERZ STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPIEŁKA RYSZARD ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-04 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PAPIK JOSEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PAPKALLA EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAPKALLA AUGUST - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAPKE ALBERT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PAPKE ANTON - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PAPKO JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PAPKOW PIOTR SZRG. 10 / KOZŁOWS. P. P. 1916-12-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 845
PAPKOW FILIMON GEM/ROSJA SCH.R.18 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPNE UMNA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPOTO SALVATORE SOLD. 95.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PAPP PETER UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 12 KP. 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORGO 28 JAHRE
PAPP J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAPP FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPP JOSEF INF. - 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPP VALENTIN UNG. TRAIN. SOLD. TR. FELDDEP. 2 KORPSEINHEIT12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAVANDON 37 JAHRE
PAPP SÁNDOR HONVÉD 10/9.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP JOSEF JG. TKJR 1 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPPE FRITZ MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPPE - MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PAPPROTH MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPROCKI ST. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PAPROSCH WILHELM UNTOFFZ.  L.J.R.133. 12K.  - - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PAPROTNY HEINRICH - - 1918-10-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-06-04 - -
PAPRT FRANZ INF. K.K.LDST.M.B. 78 1915-05-01 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAPS ALFRED FÜSILIER 11 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
PAPST JOHANN LTN.I.D.RES. SCH.R. 9 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST TITUS RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAPUSCHAI SAWELI GEM./RUSS. I.R.15 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PAQUAY AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PARA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARACHONIAK JÓZEF KAPRAL I BRYG. LEGIONÓW 1918-05-09 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
PARACNIK GUST. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PARAF JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARAGI FERENC INF. ÖST.UNG.INF. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARAJDI MICHAEL INF. I.R. 82 1918-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PARANICA ALEXANDER INF. I.R. 80 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARASCHIR NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARASCHIV NICOLAE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PARASCHIV ANTON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARASCHIV WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PARASIL H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PARASKIV GEORGE RUMÄN JÄGER.BATL.4 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARATH ADAM - K.U.K. L.I.R. 16 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PARCHAŃSKI KAROL - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PARCHAŃSKI FRANCISZEK - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
PARCHAŃSKI LUDWIK - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PARCHAŃSKI FRANCISZEK - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PARCHATSCH ALEXEI GEM/ROSJA I.R.493 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PARCIA JAN KANTNY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
PARCIA ANTONI - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
PARCZYK AUGUST - - 1916-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
PARCZYK JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PARDELLER JOSEF SCH K.SCH.R.II 1914-12-31 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARDEYKE WALT[ER] GRDSCH. - 1918-??-28 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PARDOS CONSTANTIN RUMUNIA JNF.REGT.7.5.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAREGASKOW JAN - 29 P. 1915-12-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAREIGIES MARTIN WEHRM. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHANGSTEN, MEMEL -
PARESO JANOS FLDW K. UNG. L.I.R. 1 1914-12-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PARETTI BORTOLO SOLD. 489.MITR. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-07 - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARFIONOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.212 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PARGER JANOS HONV. ÖST. UNG. KRIEGER 1914-12-11 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PARGON FRANCISZEK ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-31 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PARIDELI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-02-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PARIGGER FRANZ PTRF. K.U.K.F.J.B. 14/4 191?-12-19 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARIGI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARISI ERNESTO JG. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAŘIZEK JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-09 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAŘIZEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARKÁS EMMERICH INF.TIT.GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PARKULAP SENNO INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
PARLAND AREST GEM./RUSS. I.R.334 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PARLOWICI JON RUMÄN INF.REGT.216.KP. 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARMA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PARMA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PARNITZKE AUGUST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PARNOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 2G P.P. 1917-06-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAROBOCZENKO ANDREJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAROL JÓZEF - - 1915-07-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-02-17 Ornontowice -
PAROL PAWEŁ - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
PARON JON GEM./RUM. I.R.26 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAROOLESCU JON RUMÄN INF.REGT.22.14.KP 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAROT JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 10 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAROTA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PARPART KURT PREUSS. GARDE.G.P.2 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PARPART - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PARPART OTTO ARM. SOLDAT 2 ARM. KOMP. 1915-06-11 - Cierzpięty II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PARPART BURGHARD - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PARRI NELLO SOLD. 119.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-02-06 - -
PARSCHIN NIKOLAI RUSS. SOLDAT INF. RGT. 323 1918-10-22 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1883 - -
PARSCHKE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PARSCHUK SARION GEM/ROSJA I. R. 418 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARSZKUTA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PARTAGNOLLI JOSEF LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PARTENHEIMER H. PREUSS. RES.I.R.269 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PARTENKIRCHNER JOHANN INF. K.U.K.I.R.69 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTH LEOPOLD INF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTHE FRANZ GFT. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PARTIE WILHELM GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PARTOLLI VIGIL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARTRIGE J.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Irisch Fusiliers 1918-10-27 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PARTYKA ANDREAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PARUCH FRANZ - - 1916-07-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
PARUCHA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARUSEL AUGUST KAN. - 1916-03-21 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARUSEL ANTON GAND. GREN. - 1916-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARVA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PARVANESCU JON RUMUNIA JNF.REGT.17.4.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARVANU APOSTEL GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARZER JOHANN INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARZICH JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PARZUGO JON GEM./RUM. I.R.42 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PARZYMIĘSO JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASAD GEORGE GEM./RUM. I.R.4 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASARICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.41 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASCH J. PETER MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PASCH OTTO - - 1915-08-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PASCHASIUS MAX - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PASCHDORF JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PASCHE MAX - - 1917-10-30 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PASCHEK JOHANN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PÄSCHEL HERMANN - - 1917-04-24 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PASCHEN GAWRIL RUSS. INF.REGT. 110.8.KP. 1915-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASCHKE PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASCHKE ALFERD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PASCHKE OTTO - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PASCHKE JOHANN - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PASCHKE FRANZ UNTFFZ. - 1915-05-12 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - - obelisk
PASCHKE BRUNO - - 1914-11-06 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PASCHKE VIKTOR GRENADIER - 1914-08-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PASCHKOW SIDOR GEM./RUSS. I.R.140 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PASCHKOWSKI JAN UNTEROFFIZIER 13.KOMP.105.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-03-14 - -
PASCHTAKA JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PASCHTSCHUK PIOTR GEM./RUSS. I.R.35 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PASCOŁA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASCU JOAN GEM./RUM. I.R.49 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PASCUCCI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-17 - -
PASCZENKO FILIPP RUSS. - 1914-11-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PASDZIOR VIKTOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PASDZIOR WILHELM - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PASEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PÄSELT ERNST LANDSTURMMANN - 1916-05-05 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-09-19 - -
PASENLESCU GEORGE GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PASERMAN ANDREAS RES. - 1914-11-15 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
PASETNIKSCH WASILI - INF.REGT. 249.16.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASETZKY ANTON SCH. SCH.R. 5 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASICKA JOSEF - I.R. 56 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASIEKA FELIKS ? 19 P.P. 1916-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PASIERBOWICZ STEFAN - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
PASINT JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASIONEK JÓZEF KPT ? 1915-10-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PASKA BASILIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-05 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASKE FRITZ SCHÜTZE - 1917-10-17 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PASKE WILY MUSKETIER - 1915-07-21 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PASKER SIEGFRIED - - 1914-11-20 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
PAŚKO TOMASZ KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PASKUDA JÓZEF - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PASKUDA FRANCISZEK - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PASKUDA CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PASLARU JON RUMÄN JNF.REGT.30 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PÄSLER PAUL - - 1916-05-25 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PASLER ERNEST KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PÄSLER ERNST - - 1915-05-06 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
PÄSLER HERMANN - - 1914-09-14 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PASON JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
PASOUALETTI EMILIO SOLD. 2.ALP. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PASOUALI ATTILIO SOLD. 210.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-19 - -
PASOWSKY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASQUALI ORESTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASQUALIN EMILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASQUALOTTO NATALE SOLD. 127.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-22 - -
PASQUARIELLO GENNARO SOLD. 150.FANT. 1917-12-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-05 - -
PASQUATO PIETRO SOLD. 358.MITR. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-16 - -
PASQUAZZO EVARISTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASQUINO EVASIO SOLD. 261.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-18 - -
PASS JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASSARGE MAXIMILIAN MAJOR PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-12-15 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PASSARGUS EMIL MUSKETIER 1 KOMP. 45 P.P. 1914-09-21 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PASSEK RICHARD - - 1917-10-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 32 - Grób rodzinny
PASSELT G. - - 1915-02-22 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASSENHEI? KARL MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PASSIA THEODOR - - 1918-03-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
PASSINOWITSCH IWAN - 10 KOMP. 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PASSMANN I WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PASSOLD ROBERT - - 1915-07-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PASSON JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PASSON PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON VALENTIN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOSEF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PASSON ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PASSON MARTIN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOH. - - 1916-03-08 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PASSON PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PASSON JOSEF - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PASSON PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON ADOLF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON ROBERT - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PASSON JOHANN - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PASSON ANTON - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOSEF - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON ANT. - - 1915-10-13 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PASTERNAK FRANZ - - 1917-06-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
PASTERNAK KONST.(ANZ) - - 1916-07-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
PASTERNAK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PASTERNAK IGNAZ - - 1918-08-28 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
PASTERNAK EML. - - 1915-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
PASTERNOK KONSTANT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASTERNY PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PASTOREK JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PASTUCHOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.229 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASTUSCHKA JOSEF - - 1921-05-09 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PASU GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.10. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASZ AUGUST ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PASZ JAN SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASZCELLA JOH(ANN) LSTM. - 1918-10-28 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PASZCZOK EMIL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PASZEK STANISŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PASZINSKI WOJCIECH FELDPOST.KOND. FELDPOST.N. 207 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PASZKE A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASZKO JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PASZKOWIAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
PASZKOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PASZTELNIK PAUL INF. K.U.K.IR.58 1914-12-12 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PASZTRULA JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PASZURIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.259 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PASŁAWSKI MICHAEL LST. INF. LDST.ET.B. 214 - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
PATAKFALVI ISAAK E.F. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PATAKI JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-03 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATAP JANKEL GEM/ROSJA I.R.81 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PATCZENKO PAWEŁ - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
PATEK WENZEL VERPFL.SOLD.  MIL.V.MAG.PRAG.  1915-07-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PATERA BOHUŠ KAPRAL K.U.K. I.R. 28 - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1892 - -
PATEREK JAN - - 1914-12-03 pod Żydowicami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1887-12-24 Dobrzyca -
PATEREK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PATERNOGA WILHELM - - 1918-03-27 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PATERNOLLI VALENTIN JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PATERNOSTER ALOIS F.KANONIER  K.U.K.F.K.R.6. 2B 1915-03-16 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PATHKE PAUL MAX - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PATIČ FRANZ INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PATJENS HEINRICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PATKIEWICZ PETER INF. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PATKO JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATLA JAN - - 1916 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PATOKI SANDOR HONV. K. UNG. L.I.R. 3 1914-11-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PÁTOKI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATOKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PATOLLA ANTON - - 1916-10-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PATOLLA MATHEUS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PATOLLA SIMON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PATOLLA PHILIPP - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PATOMMEL WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PATRASCANU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRASCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PATRICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRICEK ANTON INF. K.U.K.I.R.28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PATRIS JULIUS JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PATRU JON GEM./RUM. I.R.70 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PATRUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.71 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PATRUŠEFF ALEXANDER KRIEGS FREIW. RUSS. I.R. 280 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATRYK MARTIN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-06-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PATRZEK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PATRZEK LUDWIG - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PATRZEK JOSEF - - 1914-11-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
PATSCHKOWSKI - HAUPTMANN G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 27 - -
PATSCHOWSKY LUDW. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PATSCHUL EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
PATT ELMAR ROSJA Z.GEF. 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PATTERER GUSTAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATTERSON J.A. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-12-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PATULKA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATYK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PATZAK RUDOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-12 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATZEL EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÄTZEL A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
PATZELT HUGO INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZELT AUGUST - - 1915-06-20 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PATZER W. RESERVIST 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PÄTZKE AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PATZLAFF OTTO ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1918-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PATZLEINER ALOIS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PATZLEINER PETER PTRF. K.K.SCH.R. III 1914-12-19 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZOLD PAUL - - 1916-06-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PÄTZOLD I. MUSKETIER 10 K R INF R 229 1914-12-16 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PÄTZOLD EWALD - - 1915-09-08 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1898 - nagrobek
PÄTZOLD ROBERT - - 1916-05-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PÄTZOLD MAX - - 19??-11-29 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
PATZOLD KARL - - 1915- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PATZOLD GEORG - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PÄTZOLD OSWALD - - 1917-08-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
PÄTZOLD PAUL - - 1916-10-08 - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PÄTZOLD OTTO MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PÄTZOLD CURT - - 1915 - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - POJEDYNCZY GRÓB
PATZOLD OSKAR - - 1917-10-23 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PÄTZOLD ARTHUR - - 1917-02-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PATZOLD ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
PÄTZOLD KARL GEFREITER I.R. 46 / 11K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PATZOLD KARL GEFREITER J . R . 46 / 11 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PATZOLD ALFONS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PÄTZOLD EMIL - - 1917-04-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1882-06-04 - -
PATZOLD HEINRICH - - 1917-09-29 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PATZOLD - - - 1915-09-08 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PATZOLD J. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PÄTZOLD ALFRED MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATZOLT - MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PATZSCHKE OTTO ERS. RESERVIST 3 K. P. INF. R. 231 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PAUCH W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAUCH J. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAUCZENKO MATEUSZ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 238 P.P. 1918-08-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
PAUFEROW WASYL - 303 P.P. 1916-04-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAUKE FRIED. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PAUKLER VAL - IR 56 - - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAUL JAKOB INF. BIR 22 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL GUSTAV - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAUL PHIL. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
PAUL JAKOB INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL JOSEF - - 1918-06-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PAUL HERMANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAUL WILH. - - 1919-04-06 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1888-02-12 - gefangenschaft
PAUL HERMANN - - 1914-11-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PAUL AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
PAUL FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL GUSTAV - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAUL K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PAUL WALT[ER] MUSK[ETIER] - 1915-07-17 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAUL HERMANN - - 1915-10-06 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAUL WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAUL HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAUL OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PAUL BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PAUL RICHARD - - 1916-07-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PAUL - - - 1916-10-02 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
PAUL OSWALD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAUL RUPERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL BERTHOLD - - 1917-11-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PAUL WILLI MASCH. M. - 1917-02-25 U 43 Nordsee Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAULAND A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAULAT EMIL GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAULEK A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAULET JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAULI HERBERT FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULI FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAULI REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAULICEK WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAULIK JOHANN GFT. I.R. 66 1915-02-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAULIN STEFAN INF. K.U.K.I.R. 36 1914-11-02 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAULISEN EDUARD - LIR 97 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PAULITSCHEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAULITZ HERMANN RESERVIST - 1915-08-07 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-12-13 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PAULSEN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PAULSEN PAUL MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAULU JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAULUHN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAULUS ADAM FLDW. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-13 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
PAULUS HERMANN - - 1918-09-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAULUS JAKOB PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULUS HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAULUS ROMAN - - 1916-01-02 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAULUSCHKE ALBERT - - 1916-09-18 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PAULUSZ JOSEF KAN. K.U.K.F.K.R. 18 1914-10-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAULWITZ GUSTAV VZFLDW. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAULY FERDINAND UTFF. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULY JOSEF OBERJAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAULY KURT - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PAUN BARBU RUMÄN INF.REGT.43.1.KP. 1916-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAUN JSAR GEM/RUMUNIA J.A.R.1 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAUN PAMFIR GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUN DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAUNA NICOLAE GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUNOWIC SOASSUE GEM./SERB. I.R.9 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAUNOWITSCH STEFAN GEM./SERB. I.R.8 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PÄUPELMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAUPLISAK JOHANN - K.U.K. F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAUR JOHANN SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PAUSCHENWEIN ANDREAS ? 496 P.PIECH. 1916-07-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAUSCHUKOW KARP GEM./RUSS. I.R.284 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAUSDER THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAUSE ADOLF FŰS. FR 2/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
PÄUSER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PAUSER OSKAR MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAUSEWANG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAUTEN REINHOLD KAN. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
PAUTSCH ADOLF - - 1916 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUTSCH ROBERT - - 1917-11-06 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUTSCH ADOLF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUTSCH KARL - GR.R. 261 1918-08-10 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PAUTSCH AUGUST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUTZ GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUTZ M. - - 1916-07-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
PAUTZKE ROBERT - - 1914-??-?? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
PAUZARDT ANDR. UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAVCZYK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
PAVEGLIO PITRO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.8 1918-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAVEL JOAN GEM./RUM. I.R.48 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAVEL VASILE GEM/RUMUNIA I.R.80 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAVEL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAVEL RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVEL GHEOGHE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAVEL MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAVEL GÜNTER KGFREIW. - 1915-02-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PAVELKA KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-02 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PAVLARZI PAULO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAVLAS GEORG INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAVLIČ JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLIČ FRANZ INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAVLIČEK GRACIAN - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
PAVLIČEK FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAVLIČEK JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAVLICSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAVLIK JOSEF E.R.ZGSF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLOVIĆ MASTAS ULANE SERB.UL.R.N. 3 1917-04-30 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAVLOVIC PAVLE INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAVONI DOMENICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-24 - -
PAWASSERAT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PAWEL JON GEM./RUM. I.R.17 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAWEL RADU GEM./RUM. I.R.65 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAWEL JORDACHE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWEL GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.36.2.KP 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWELCZYK KARL - - 1915-05-23 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWELCZYK VINZENT - - 1917-10-11 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWELEC STANISŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JULIANPOL -
PAWELISCH JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAWELKA - INF. J.I.32 T.2 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PAWELKE ERNST - - 1915-09-06 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-??-10 - -
PAWELLEK JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
PAWELSKI MARCIN - - 1915-05-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1892-11-11 - -
PAWEŁCZYK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PAWEŁCZYK JÓZEF - - 1917-08-16 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK SZCZEPAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PAWEŁCZYK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PAWEŁCZYK JAN - - 1915-01-04 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK PAWEŁ - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK TOMASZ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWJUK KONDRAD INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAWLACK JOHANNES - - 1914-11-04 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
PAWLAK STEFAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PAWLAK WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PAWLAK SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
PAWLAK JOSEF WEHRMANN JNF.RGT. 347 1915-03-04 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
PAWLAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
PAWLAK JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLAK I - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PAWLAR F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLAR J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLAR V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLAR F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLAR J. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLAR A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLAS JAN - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PAWLAS ALOJZY - - 1915 ARGONY (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1887 ŻORY-OSINY -
PAWLAS TEODOR - - 1916 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
PAWLAS FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAWLAS JAN - - 1915 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
PAWLASSEK JOHANN - - 1915-03-13 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLASSEK FRANZ - - 1914-10-20 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLENKA ADOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PAWLENKI WASSILI GEM./RUSS. I.R.55 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAWLENKO FEDCT GEM/ROSJA I.R.129 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLENKO SANTELEJ - I.R. 69 1915-04-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAWLETTA KASPAR - - 1917 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA FRANZ - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA K. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETZKI J. ERS.RES. R.J.R.52/1K 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PAWLEW WASILI GEFR./RUSS. I.R.41 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAWLEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.37 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?0 - -
PAWLIČEK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLICK FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-02 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PAWLICKI ANDRZEJ - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAWLICZEK ALEX. - - 1917-12-07 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK JOS. - - 1920-02-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK JOH. - - 1914-11-23 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWLICZEK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PAWLICZEK JOH. - - 1915-03-02 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK PAUL - - 1916-08-04 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK RAPHAEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PAWLICZEK JOHANN - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PAWLIK JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PAWLIK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PAWLIK JOSEF JAG. LDW. 4 K. FELDJÄG . B. 4 1914-12-03 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
PAWLIK EDUARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAWLIK JOHANN RES. - 1914-11-20 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLIK PAUL RES. - 1915-04-26 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLIK PETER RUSS. - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PAWLIK JOS. - - 1914-11-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLIK MAX - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAWLIK JOSEF INF. - 1916-07-12 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLIK PAUL GEFR. BRIG. ERS. BLT. 23 1916-03-?? - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIK PAUL - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAWLIKOWSKI JÓZEF - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWLIKOWSKI PAUL - - 1918-10-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-04-15 - -
PAWLINIORZ S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PAWLISCH ROBERT - - 1916-09-14 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PAWLISTA FRANZ INFANTERIST K.U.K. LDW. I.R. 10 1916-04-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAWLISZCZAK ADALBERT INF. LDST.E.B. 300 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAWLITZKI KARL LANDSTR LDSTM.BAT.OSTERODE 1914-10-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
PAWLJUK JAKOW GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAWLOVIC JUZE JAGER F.J.B. 4 1914-12-19 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.41
PAWLOW MICHAIL RUSSE NIEJEW.GR.RGT.4  1914-12-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PAWLOW ALEXEJ ROSJA JNF.REGT.210.18.KP 1915-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOW MIKFON ROSJA JNF.REGT.210.16.KP 1915-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOW LUKA GEFR/ROSJA I.R.414 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
PAWLOW NIKIFOR ROSJA Z.GEF. 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PAWLOW MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.272 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW IWAN GEM/ROSJA I.R.426 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW BORYSOWOW IW. RUSS. I.R.110 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLOWIČ MILISAW INF. IR 13 1916-11-01 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAWLOWICZ BLASIUS FLDW K.K. SCH.R. 32 1917-09-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAWLOWITSCH NIKOLAI GEM./SERB. I.R.9 1916-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
PAWLOWITSCH JWAN ROSJA JNF.REGT.94.15.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOWITSCH WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.7 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAWLOWSKI NICOLAI GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAWLOWSKI ERNST UNTEROFFIZ. 3 KOMP.JNF.REG.14 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
PAWLOWSKI R. FÜSILIER 9 K. GREN. REG. 5 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PAWLOWSKI THOMAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLOWSKI OSIB ROSJA JNF.REGT.111.4.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOWSKI KARL RES. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLOWSKI JOSEF MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLOWSKI von ALEX - - 1914-11-19 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
PAWLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLUK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLUK PIOTR - 83 p.p. ros 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1908 - -
PAWLUSYK CYRIL VORM. TURK. F.H.R. 4 1915-03-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.2
PAWLUTSCHENKO KIRIL RUSS. INF.REGT.15.9.KP. 1915-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLYK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWOLICK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAWOLLEK FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAWUL TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PAWUL MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PAWŁOWSKI STEFAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWŁOWSKI JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAWŁOWSKI JAN SZEREG. - 1919-05-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PAWŁOWSKI KAZIMIERZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
PAWŁOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWŁOWSKI ADAM LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAWŁOWSKI STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAWŁOWSKI FRANCISZEK LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP