Nazwisk w bazie na literę P: 4302

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PIĄTEK JAN - - 1915 ŁYSA GÓRA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1894 ŻORY-OSINY -
PACHOŃSKI JÓZEF KONSTANTY SZEREGOWY I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1914-12-25 ŁOWCZÓWEK Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1891-10-10 KRAKÓW PS. 'SZKOT'
PĘKSZYC-GRUDZIŃSKI FRANCISZEK KPT. D-CA 2 KOMP. VI BAONU I BR. L.P. 1915-06-03 ŻERNIKI / MODLIBORZYCE Opatów II miasto, gm. Opatów, pow. opatowski świętokrzyskie 1885-05-23 SOKAL -
PALLAS ERNST - - 1914-12-06 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
PIOCH PAUL - - 1916 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PAWLISCH ROBERT - - 1916-09-14 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PÄSELT ERNST LANDSTURMMANN - 1916-05-05 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-09-19 - -
PAUL WILLI MASCH. M. - 1917-02-25 U 43 Nordsee Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
POLIŠENSKÝ JOZEF - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów Surochów wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POLLEX MAX LANDSTURMANN - - Stettin Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PERČIC PETER INFANTERIST I.R. 3 1915-05-10 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie - - -
PA?LIN BERTHOLD - - 1915-03-01 St.Quentin Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1875-08-05 Rothsürben -
POSCH KARL OBERGEFR. - 1917-01-24 SOMME Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PAUL WALT[ER] MUSK[ETIER] - 1915-07-17 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PRIEN HERMANN MUSKETIER - - Russland Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIGORS KARL KAN. - 1917-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1895-04-10 Klein Garde obelisk
PIGORSCH AUGUST MUSKETIER - - Russland Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIENTKA JOHANN - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAUß LEO - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAGAN JOHANN SOLDAT (SZEREGOWY) CK.U.CK. 92 REGIMENT PIECHOTY 1916-06-06 ROSJA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-04-13 - ZAGINĄŁ
PORTYKUS JAN - - 1915-01-17 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PLICHTA WIKTOR - - 1914-11-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Szarłata -
PAPROTNY HEINRICH - - 1918-10-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-06-04 - -
PERTRIE IGNAZ ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 70 1915-03-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAEINSI 23 JAHRE
PETER JOS. DT.UTF.SCHIMMELPFENNING I.G.R.R.2 SAN.KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
PETRIWI DEMITRO ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 II. KP. 1914-12-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BESZTARCZE -
POLGARDI SANDOR UNG. KAN. K.K. F.R. II 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 26 JAHRE
PAHOKI FRANZ ÖSTERR. INF. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PAPP VALENTIN UNG. TRAIN. SOLD. TR. FELDDEP. 2 KORPSEINHEIT12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAVANDON 37 JAHRE
POPA LULNIKE ÖSTERR. KAN. K.K. I.R. 50 1915-02-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PREDANIK IWAN RUSS. SOLD. - 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PERCZI ANTON ÖSTERR. INF. K.K.I.R. 6 1915-01-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 26 JAHRE
PESCHER JOH. DTSCH. KAN. G. ARTL. R. R. 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOMBERG 19 JAHRE
PETREDEAN VIKTOR ÖSTERR. INF. J.R. 31 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PETRU JONAS UNG. INF. K.K. I.R. 82 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PONTYLA KOSLO RUSS. GEM. RUSS. GRE. R.I. 1918-02-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAMEROW 37 JAHRE
PANCZIV GEORG UNG. KAN. K.K.I.R.82 1915-02-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SYORGY 30 JAHRE
PAPP PETER UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 12 KP. 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORGO 28 JAHRE
PUCZAN NIKOLAUS UNG. INF. K.U.K. I. R. 64 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUZA 28 JAHRE
PREDAMUK IWAN ÖST. KUTSCH. I.R. 12 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PALITSCHEK VON PALMFORST JANOS FELDWEBEL-PILOT FL.E.K. 17 1918-05-30 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1889 - -
PUSZYŃSKI WŁODZIMIERZ - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
PUSZYŃSKI KAZIMIERZ - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
PLICHTA TEOFIL - - 1914-08-20 Prusy Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Ucisk -
PEUKER HERMANN UNTFFZ. - 1916-07-27 POZIERES Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1892-03-02 - -
PATEREK JAN - - 1914-12-03 pod Żydowicami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1887-12-24 Dobrzyca -
PREUß BERTHOLD LANDST. - 1918-04-12 PLONGSTREET Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
PENSAK (BENSAK?) PAWEŁ - - 1915-09-17 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PORVER A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PRITHARD D.C. LC/ CPL WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PHILIPS H. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
POLLACK EDMUND LANDWEHRMANN 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-06 PERTHES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-07-08 - -
PETH ALBERT - - 1917-04-22 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PUŁANIK STANISŁAW PODOFICER - 1915-08-01 MOTYCZ Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
PANTOFEL MELCHIOR - - 1918-06-09 Montdidier-rejon Pikardia departam. Somma Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PUHLE KARL GEFR. - 1915-08-11 LOMSHA Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
PATTERSON J.A. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-12-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
POSTLETWHITE M.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Wiltshire Regiment 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
PARTRIGE J.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Irisch Fusiliers 1918-10-27 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
PICKERSGILL H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-06 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
POTTINGER B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA East Yorkshire Regiment 1918-10-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
PIGORSCH HERM[ANN] V[I]Z[E]F[ELD]W[EBEL] - 1918-09-08 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAPENDORF F. FÜSELIER - 1916-11-22 LAZAR- JAUER Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - 1917-05-06 lasy Argońskie Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PARCHATSCH ALEXEI GEM/ROSJA I.R.493 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLILIPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.233 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PARZUGO JON GEM./RUM. I.R.42 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PROSWERIN MATWEIN GEM./RUSS. I.R.9 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOPEAM FLORE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PASARICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.41 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PODUBIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 121 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PUPAZA GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PLOSSE ELIO GEM/WŁOCHY ALP.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PASCHKOW SIDOR GEM./RUSS. I.R.140 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRUDNIKOW PAUL UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.3 1914-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POENARA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.78 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PARLOWICI JON RUMÄN INF.REGT.216.KP. 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PURSKIN JWAN RUSS. INF.REGT. 6.15.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLOTNIKOW PAWEL ROSJA JNF.REGT.250.13.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASCU JOAN GEM./RUM. I.R.49 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRUSCHINSKI KAITAN GEM./RUSS. I.R.243 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POENARU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAROOLESCU JON RUMÄN INF.REGT.22.14.KP 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PLUSNIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.321 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PASETNIKSCH WASILI - INF.REGT. 249.16.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRZIU GEORGE RUMÄN INF.REGT.36.16.KP. 1916-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POGORJELJ JEFIM GEM./RUSS. I.R.328 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PUTSCHKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PLYNSCHNIN IWAN GEM./RUSS. I.R.15 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POGULJAJEW AFANASI GEM/ROSJA I.R.138 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PARVANESCU JON RUMUNIA JNF.REGT.17.4.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROSOROW JEGOR GEFR/ROSJA SCH. R. 28 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PODAPOW DYMITREW RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASU GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.10. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POJARKOW JAKOB ROSJA JNF.REGT.250.4.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POLIWCZENKO AFANASI GEM./RUSS. I.R.255 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PATAP JANKEL GEM/ROSJA I.R.81 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAUN PAMFIR GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLJANSKI KUSMA GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PATRASCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POLESCHAEW SERGEI GEM./RUSS. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLNARU SPIRIDON GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POLEWODA LEONTI RUSS. INF.REGT.211.1.KP. 1919-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POLOSOW IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.123 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PATRUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.71 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POLIDARE FLORE RUMUNIA JNF.REGT.71.4.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUSCHUKOW KARP GEM./RUSS. I.R.284 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POLTAWETZ JWAN RUSS. INF.REGT.283.8.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAULET JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLIKARPOW WLADIMIR RUSS. INF.REGT.9.9.KP. 1915-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAVEL GHEOGHE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POLURATOW JAKOW GEM./RUSS. I.R.18 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAUN DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POLISCHTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAVEL MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POMANOWSKI GUSTAW GEM/ROSJA I.R.216 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PONTESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.53 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PAWEL GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.36.2.KP 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POMOLEW WASILI GEM./RUSS. I.R.288 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.272 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWEL JORDACHE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PONAGOE SIMION GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PAWLOWITSCH JWAN ROSJA JNF.REGT.94.15.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPA JON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAWLENKI WASSILI GEM./RUSS. I.R.55 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PONARIN KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PAWLOWITSCH WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.7 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPA JON GEM./RUM. I.R.64 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAWLEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.37 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?0 - -
PONEMAROW JEGOR GEM./RUSS. I.R.190 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAWLOWSKI OSIB ROSJA JNF.REGT.111.4.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPA KONSTATIN RUMÄN JNF.REGT.24.10.KP 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLJUK JAKOW GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PONOMAREW SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.65 1919-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PEDENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.317 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAWLOW IWAN GEM/ROSJA I.R.426 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PONOMAROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PEGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.243 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3. 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PEROW WASSILI GEM./RUSS. I.R.288 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PELEA STOICA GEM./RUM. I.R.60 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPA TOMA RUMÄN INF.REGT.47 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PERTOW FEFTEG ROSJA JNF.RGT.107.15.KP 1915-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PELIWAN PIOTR GEM/ROSJA I.R.238 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA I.R.74 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PESOTSCHKIN WIKTOR RUSS. INF.REGT.34.3.KP. 1915-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU ILIE RUMÄN JNF.REGT.59. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PENDELIARI ILARION SERGT/RUMUNIA I. R. 204 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POPAWITSCH FEODOSE ROSJA J.R.43.5.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETACHIN DAWID GEM./RUSS. I.R.257 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PEP HANS GEM/ROSJA I. R. 2 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPESCAR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.26 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETIK JOHANN ROSJA ZIVILGEFANGNER 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PEREPITSCHAI ANDREI ROSJA INF. REGT. 224. 3. KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETRA MARIN GEM./RUM. I.R.81 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POPESCU MOISE RUMUNIA ZIV.GEF 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
PERFILOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.230 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PETRACHE NIKOLAI RUMÄN I.R.59.4.KP. 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU PREDA GEM./RUM. I.R.58 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PETRE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.1 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POPOW FEODOR GEM/ROSJA LEIBG. 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PETRARU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPESCU STELIAN RUMÄN GEB.ART.REGT.1 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE JON RUMÄN JNF.REGT.75. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPOW JWAR RUSS. INF.REGT.180. 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPESKU JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PETRE MARIN RUMÄN INF.REGT.19 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.7 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POPINIGISI ANTON GEM/ROSJA I. R. 3 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETRE RADU GEM/RUMUNIA I.R.40 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POPOW PIOTR GEFR/ROSJA I.R.311 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PETRE DIMA SERGT/RUM I.R.33 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
POPKOW JWAN RUSS. INF.REGT.138.15.KP. 1915-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETREA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPOW TIOFEI GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPODIN IWAN GEM/ROSJA I.R.2?8 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PETRESCU GEORGE GEM./RUM. I.R.1 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOWITSCH NIKOLAI RUSS. INF.REGT.251.2.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE FLOREA RUMÄN JNF.REGT.45.7.K. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPOW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I.R.243 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRICA DUMITRU GEM./RUM. I.R.45 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PORKO DOMINICO GEM/WŁOCHY I.R.220 1919-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PETROWITSCH DMITRI GEM KAV.REBT.2 1918-06-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POSTUBJUK TARAS GEM./RUSS. I.R.11 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROIN MICHAI GEM./RUM. I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACEWITSCH PETER UTFFZ./RUSS. INF.REGT.112.2.KP. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORODSCHINSKI JWAN RUSS. ART.BRIG.53.3.KP. 1915-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROWITSCH PETER GEM/SERBIA I.R.7 1918-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POTAPENKO SERGEI GEM./RUSS. I.R.274 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETROSCHEW EMILJAN GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PADURARU NICOLAE GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POROSZIN WASILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETROWSKI JOSEF RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POTAPOW ANDRIAN GEM/ROSJA A.R. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETROVIC ADAM SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PAGLIAR GIUSEPPE GEM/WŁOCHY I.R.83 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PORUMB KIRITA RUMÄN INF.REGT.47.5.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETSCHAK WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.10 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POUNA FERRE RUMÄN INF.REGT.41 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.117 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PAHONTU TUDOR GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POSNIOKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PETSCHULIS KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 8 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POWLAK ANUTRI RUSS. INF.REGT.35.11.KP. 1916-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROW DIMITRI GEM/ROSJA L. G. 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAKI JEGOR GEM./RUSS. I.R.186 1915-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POSTAECHINI ANTONIO GEM/WŁOCHY ARTL.R.3 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETZOW KONSTANTIN RUSS. INF.REGT.476.5.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETROW IWAN GEM/ROSJA I.R.476 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PALADA ANDREI GEM./RUM. I.R.11 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POSTELNICU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.41 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PHILIPOWICZ MILAN GEM./SERB. I.R.9 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANA JON GEM./RUM. I.R.61 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRADIC SAWA GEM./SERB. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PILLT GUSTAV RUSS. GARDE.REGT. 4.KP. 1916-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALASCANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PREDICA GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.59.1.KP 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PICA SEBASTIANO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PANAIT GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PRASWIEROW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PILSZERSKI JOSEF GEFR/ROSJA I.R.25 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PALKIN ALEXEI GEM/ROSJA GREN.R.10 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PREIBIS OSSIP GEM/ROSJA FEST. B. 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIEDANOW JWAN ROSJA JNF.REGT.123.4.KP 1915-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAIT WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PRAWOJUDKO ANTON GEM./RUSS. I.R.21 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PIMENOF WASILI RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALL ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRESCHDEZKI IWAN GEM/ROSJA I. R. 75 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PIEPKIN PETER GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PANAITE VASILI RUMÄN INF.REGT.64.4.KP 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDA GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.75.14.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIMENOW KUSMA GEM/ROSJA I.R.476 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PALTSCHIK IWAN GEM./RUSS. I.R.207 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRICHODJKIN TICHON GEM./RUSS. I.R.244 1917-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PIESCHORKI VASILI RUSS. INF.REGT.168.6.KP. 1915-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANASCHENKOW JAGOR RUSS. INF.REGT.116.1.KP. 1915-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PINASCO GIACOMO GEM/WŁOCHY I.R.115 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAMFILIE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.67. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRISACARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIETUCHOW SERGIE GEM./RUSS. I.R.38 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANCIUS JON GEM/RUMUNIA I.R.13 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PINJAJEW GERASIM GEM/ROSJA I.R.315 1918-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
PRISOP JON GEM./RUM. I.R.54 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIKALOW JEGOR GEFR./RUSS. I.R.184 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PANDUR NIKOLAJ RUMÄN INF.REGT. 43.12.KP. 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDA NICOLAE GEM./RUM. I.R.70. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PANTOWITSCH JULISOE SERB.ZIVILGEF. - 1916-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1858 - -
PRISTRONKA KONRAD GEM/ROSJA I.R.244 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PITUCHANOW WASSILI SERGT/ROSJA I.R.85 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANFILONOK MICHAEL GEM/ROSJA I.R.93 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PROKITSCH ILIA GEM./SERB. I.R.8 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PIPKOW JAKOB RUSS. INF.REGT.56.11.KP. 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANYSCH WIKANTI GEM./RUSS. I.R.14 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PRITULA DIMITRI GEM./RUSS. I.R.135 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PIU JOAN GEM./RUM. I.R.54 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANIN IWAN GEM/ROSJA I.R.105 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PROKOPIE FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIREWIDIENSK WASSILI GEM./RUSS. I.R.165 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAONESCU JLI RUMÄN INF.REGT.80.16.KP. 1917-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROCEJEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PJULSU ANDREJ UNTFF/ROSJA ART.BRIG.29.5.BATT. 1915-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANKEW LUKANES GEM/ROSJA I.R.107 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROMJN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.49 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PISKIN MOSSEI GEM/ROSJA I. R. 11 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAPNE UMNA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROCHOROW MAXIM GEM./RUSS. I.R.273 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PLASKUN IPPOLIT GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANKOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.207 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRONICZEW AKIM GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PISKONOW LAWRENTIE RUSS. INF.REGT.325.12.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARASCHIR NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRODAN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLATON GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANOW TIMOFAJ GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRONJAKOW STEFAN SERGT./RUSS. I.R.14 1916-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PITILIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.502 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PARASCHIV NICOLAE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PRODAU JOAN GEM./RUMÄN I.R.44 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLESCA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PANTIOSA NEASCU GEM./RUM. I.R.7 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PROSCHNIN WASILI RUSS. INF.REGT.115.2.KP. 1917-14-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PITSCHURIN IWAN GEM./RUSS. I.R.513 1915-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PARASKIV GEORGE RUMÄN JÄGER.BATL.4 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROFIMOW KORNIL GEM./RUSS. I.R.212 1915-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PINSKI MOSES AUS RUSANI ZIVILGEFANGENER 1916-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARVANU APOSTEL GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROSTSCHENKO HARION GEM/ROSJA I.R.155 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PODLSKI JEHIM GEM./RUSS. I.R.17 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
PARDOS CONSTANTIN RUMUNIA JNF.REGT.7.5.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUDOWKIN STEFAN RUSS. INF.REGT.305.6.KP. 1915-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLOAIE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PASAD GEORGE GEM./RUM. I.R.4 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROTASOW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PODTSCHADLO ALBERT GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
PARFIONOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.212 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PUIN JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLOREA JON GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PASCHEN GAWRIL RUSS. INF.REGT. 110.8.KP. 1915-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRUDNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.292 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PODZIAWA NIKOLAI ROSJA JNF.REGT.208.3.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARLAND AREST GEM./RUSS. I.R.334 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PURICIE JON GEM/RUMUNIA I.R.74 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PLOTNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PASCHTSCHUK PIOTR GEM./RUSS. I.R.35 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PRUNA ENAKE GEM./RUE.(RUM) I.R.47 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POENARU DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PARON JON GEM./RUM. I.R.26 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PUSANOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 242 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLOTNIKOW TICHON UNTFFZ/RUMUNIA I. R. 251 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PASENLESCU GEORGE GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PRYMAK ARTIOM RUSS. INF.REGT.121.2.KP. 1915-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POENARU MIREA RUMÄN INF.REGT.36.13.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARSCHUK SARION GEM/ROSJA I. R. 418 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PUSCHKAREW ILIA GEM/ROSJA I.R.205 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PLUTALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 121 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PASLARU JON RUMÄN JNF.REGT.30 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PSCHOLKIN MICHAEL UTFFZ/ROSJA I.R.45 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POGRELOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.44 1918-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PARVA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PNJEW ILIA GEFR/ROSJA SCH.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASTUCHOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.229 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
PUCHLINSKI ALEXANDER GEM/ROSJA A. R. 3 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLETNIKOW WLAS RUSS. INF.REGT.115.10.KP. 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POLITSCHUK IWAN GEM/ROSJA I. R. 206 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PASZURIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.259 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POJEDIN JON GEM./RUM. I.R.64 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAUN JSAR GEM/RUMUNIA J.A.R.1 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POLJAKOW TERENTI GEM./RUSS. I.R.69 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PATRASCANU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLAKOW JWAN RUSS. INF.REGT.29.13.KP. 1915-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUNA NICOLAE GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLKOW STEPAN GEM./RUSS. I..R.4 1916-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PATRICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLESKI ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 22 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PAUNOWIC SOASSUE GEM./SERB. I.R.9 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POLOSCHUK ANDREY RUSS. INF.REGT.245.11.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PATRU JON GEM./RUM. I.R.70 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POLIAKOW FIT GEM/ROSJA I.R.122 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PAUNOWITSCH STEFAN GEM./SERB. I.R.8 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
POLSOW JEFFIE GEM/ROSJA I.R.68 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PATT ELMAR ROSJA Z.GEF. 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLIKARPOW MICHAEL RUSS. INF.REGT.209.13.KP. 1915-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAVEGLIO PITRO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.8 1918-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
POLUCHTOW ANDREE GEM./RUSS. I.R.409 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAUN BARBU RUMÄN INF.REGT.43.1.KP. 1916-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLIMA STEFAN GEM./RUM. I.R.26 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAVEL JOAN GEM./RUM. I.R.48 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POIANA TOMA GEM./RUM. I.R.50 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAWLOW MIKFON ROSJA JNF.REGT.210.16.KP 1915-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PONTELEJEW ILIO GEM/ROSJA I.R.30 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAVEL VASILE GEM/RUMUNIA I.R.80 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POMASANOW ANAFASI GEM./RUSS. I.R.4 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAWLOW LUKA GEFR/ROSJA I.R.414 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAWEL JON GEM./RUM. I.R.17 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PONAFIDIN JEGOR GEM/ROSJA I. R. 37 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PAWLOW NIKIFOR ROSJA Z.GEF. 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
POPA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAWEL RADU GEM./RUM. I.R.65 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PONAMARIOW KUSMA UTFFZ/ROSJA I.R.184 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PAWLOWITSCH NIKOLAI GEM./SERB. I.R.9 1916-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
POPA JON GEM/RUMUNIA I.R.48 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAWLENKO FEDCT GEM/ROSJA I.R.129 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PONARIN SEMION GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PAWLOWSKI NICOLAI GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPA JON RUMÄN JNF.REGT. 80. 1916-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLEW WASILI GEFR./RUSS. I.R.41 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PONIENKO ALEXANDER RUSS. INF.REGT.162.4.KP. 1915-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLUTSCHENKO KIRIL RUSS. INF.REGT.15.9.KP. 1915-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPA MEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAWLOW ALEXEJ ROSJA JNF.REGT.210.18.KP 1915-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PONOMAREW WASSILI GEM./RUSS. I.R.24 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PEDRETTI ANTONIO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.1 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POMANA STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.50 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PERIANO PETER GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PEICEA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPA SOTIR UTFFZ/RUMUNIA I. R. 70 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PERSON JWAN ROSJA JNF.REGT.12.8.KP 1915-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU ENE GEM./RUM. I.R.43 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PELESCHAJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.307 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POPA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PESCARU MANOLE GEM./RUM. I.R.12 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.30 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PELOWIC ILIA SERBIA ZIVILGEF 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POPAWA LANDYK GEM./RUSS. I.R.343 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PESSE JULIUS ROSJA JNF.REGT.115.11.KP 1915-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU JOAN RUMÄN INF.REGT.57.4.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PENSA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPENEATA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETCU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.57 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PEREGUTA PAWEL GEM/ROSJA I. R. 6 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
POPESCU ADAM SERGT/RUMUNIA I.R.79 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
PETLENKO WASILI GEM/ROSJA I.R.113 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
POPESCU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PERESHIGIN AVERIAN GEM/ROSJA I.R.53 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU CONSTANTIN RUMUNIA I. R. 58. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRACHE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA PATRE GEM./RUM. I.R.81 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPOW ANDRAI GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRAKE NICOLAI GEM./RUM. I.R.72 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU SAVA GEM./RUM. I.R.48 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
PETRE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.335 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETRASEWICZ FRANC RUSS. INF.REGT. 180.11.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU WASILE UTFFZ/RUMUNIA I.R.47 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE MARIN GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POPOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 211 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPIESKO SIMION GEM/ROSJA I.R.252 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETRE NICOLARE RUMUNIA I.R.76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.92 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PETRE CONSTANTIN RUMAN INF.REGT.75.10.KP 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPITSCHENKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.9 1919 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PETRE STAN GEM./RUM. I.R.47 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POPOW TICHON GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRE DOTZE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POPKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETREA FLOREA GEM/RUMUNIA F.ART.1 1917-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPOWICZ BORISSOW SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.80 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POPOM NIKIFOR GEM./RUSS. I.R.110 1915-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRESCU JOHANN RUMÄN JNF.REGT.75.6.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU PAUN GEM./RUM. I.R.22 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.82 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSTELNION DUMITRU GEM./RUM. I.R.22 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PETRIK PAMA GEM/ROSJA LANDST.BTL. 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PORMUBARU NICULAE GEM/RUMUNIA FEST.AR.1 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETROWITSCH MILENKO GEM/SERBIA I.R.5 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POSUJAKOW FROL GEM/ROSJA I.R.38 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETROIN NICULAE GEM./RUM. I.R.47 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PACHODIL VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.119.6.KP. 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POROJAN DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 68 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PETROWITSCH RADIWOJ SERBIA ZIVILGEF. 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
POTAPEW PETR GEM./RUSS. I.R.453 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROSE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.44.6.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PADUREANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PORTNOW JLIA GEM./RUSS. I.R.69 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETRSCHIK FRANZ GEM./RUSS. I.R.106 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POTOFEIU DUMITRU RUMÄN INF.REGT.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROW AKIM GEFR./RUSS. I.R.15 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAGOWZY NIKOLAI RUMÄN INF.REGT.75.6.KP. 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POSNIAK ISSAK GEM/ROSJA I.R.221 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETSCHLIN IWAN GEM./RUSS. I.R.121 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
POWARNIKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.475 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROW DIMITRI GEFR./RUSS. I.R.94 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAIN PAWEL GEM./RUM. I.R.10 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
POSPELOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.106 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PETSCHURKIN ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.265 1916-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAKOOSCH WOJCECH GEM./RUSS. I.R.8. 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POSTDAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.26 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PHILIPOW WASILI RUSS. INF.REGT.114.14.KP. 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORAMONOW PETER ROSJA JNF.REGT.112.6.KP 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROW PETER GEM/ROSJA I.R.9 1919-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PALADE PETRU GEM./RUM. I.R.56 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PREDA VASILE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PIALKO JAKOB RUSS. INF.REGT.162.6.KP. 1915-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAIT FLORE RUMÄN INF.REGT. 44.3.KP. 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRAKLIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 95 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PILSCHKURO FILIP RUSS. I.R.62 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALITSCHUK WASILI GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PREDICA STANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PICIORUS NICULAE GEM./RUM. I.R.76 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANAIT PETRU GEFR. I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRAWIKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PIMANOW JAKOB UTFFZ./RUSS. I.R.23 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PALKONIKOW WASILI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PREMIER VIKTORI GEM/WŁOCHY I.R.89 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIELE SIMION GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANAITE TUDOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PREDA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.72 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIMENOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.177 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PALLACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.24 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PRESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIERWUCHIN DANILA GEM./RUSS. I.R.174 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANAITESCU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PREDA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PIMINOW NIKOLAJ SERGT/RUMUNIA I. R. 8 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PALUCHIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 44 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PRIPAS MANOLACHE RUMÄN JNF.REGT.76.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIETSCHUGIN STEFAN RUSS. INF.REGT.114.11.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANASJUK FEODOR GEFR/ROSJA I. R. 129 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PINGU NICULAE GEM./RUMÄN I.R.80* 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAMFILIE STEFAN RUMÄN JNF.REGT. 64.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISACARU WASILE RUMUNIA JNF.REGT.54.8.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIKALOW GAWRIEL GEM/ROSJA I.R.55 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PANCUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.? 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PREDA JON RUMUNIA INF. REGT. 26 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PINSART WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.58 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
PANA JAN RUMUNIA I. R. 57. 10. KP. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRADAIAS JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PILIZYN PETER GEM/ROSJA I.R.5 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANDURU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.2 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROIZANO MICHAI RUMÄN JNF.REGT.75.7.KP. 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PINTRYOL TOADU RUMUNIA INF. REGT. 56. 7. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PRITTIN WASSILY GEM./RUSS. I.R.35 1916-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PITZKOW MATWEI RUSS. I.R.95.5.KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANFILOW WASSILI GEM./RUSS. SCH.R.6 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROKOFI KAROL UTFFZ/ROSJA I.R.94 1919-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PIPOS GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.6 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PANZARU CONSTANTIN UTFFZ/RUMUNIA I. R. 86 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
PROCA TOADER RUMÄN JNF.REGT.5 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIWOWAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.17 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANJEWIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.123 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PROKOTIN IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PISCOGIN MINCU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAPKOW FILIMON GEM/ROSJA SCH.R.18 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROCHOROW MATWE GEM/ROSJA I.R.53 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLANEA NICULAE GEM./RUM. I.R.4 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANKIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.322 1918-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PRONAJEW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.493 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PISKIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.119 1919-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAPUSCHAI SAWELI GEM./RUSS. I.R.15 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PROCHOROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 82 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
PLASTIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.86 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANKRATOW ARTENJE GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRONIKOWO ANDREI GEM/ROSJA I.R.37 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PITEL STANISLAUS ROSJA ZIVIL.GEF 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PARASCHIV ANTON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRODANZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.51 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PLATZ RUDOLF GEM/ROSJA I. R. 291 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANTAZI JON GEM./RUM. I.R.70 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PROSCHKIN NIKOLAUS RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PITRIS PASEU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PARASCHIV WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRODON WASSILI GEM/ROSJA I. R. 133 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLESCOIANU ZAMFORIR GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PANTITSCH JANKO GEM./SERB. I.R.9 1916-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
PRISTOLNIC WLADISLAW RUMÄN I.R.54 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PITSURA WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.24 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAŁKA STANISŁAW LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PĄCZEK WAWRZYNIEC KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PRZESŁOWSKI TOMASZ SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PADEREWSKI STANISŁAW POR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PAŚKO TOMASZ KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PROCHOWICZ WOJCIECH LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PICK PAUL - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PACHOŃSKI KAZIMIERZ KAPRAL I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1916-08-03 KOLONIA DUBNIAKI K. CZEREMOSZNA Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1895-08-30 KRAKÓW PS. 'POLONUS'
PAULSEN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PETERS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PUTTKAMMER - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PARPART - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PEKRUHN - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PRACHT JOHANNES - - 1918-11-09 IN LONDON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIOTRASCHKE ARNOLD KANONIER - 1920-05-28 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-01-20 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PIEPER KARL - - 1918-04-27 im Inlande Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
PIGORSCH PAUL KAN[ONIER] - 1918-11-14 Heimat Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PETERS RICHARD FUS. 5 GRzF 1915-08-05 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KL. WÜSTENFELDE, DARGUN -
PENDZIALEK WALTER - - 1921-06-08 GÓRNY SLĄSK Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PODOLSKI JAN RES.JG. FJB 4, 4 Komp. 1914-08-26 GODZISZÓW Biała Poduchowna wieś, gm. Janów Lubelski, pow. janowski lubelskie 1885 MIELEC -
PRIEN LEO MATROSE. - - Gneisenau Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PAULITZ HERMANN RESERVIST - 1915-08-07 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-12-13 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PIGORSCH OTTO GEF[REITER] - 1915-05-20 Galiz[ien] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PRAUß OTTO - - 1917 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POTRYKUS FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
PIGORSCH WALTER GRENADIER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIGORSCH BERNHARD SERGEANT - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PARDEYKE WALT[ER] GRDSCH. - 1918-??-28 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
POLLOK FRANZ FÜS. - 1914-08-22 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PUDER PAUL - - 1917-06-05 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PREISLER ALFONS - - 1917-04-20 FRANKREICH Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-11-04 - -
PUKALLA AUG. RES. - 1915-02-20 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PATZOLD OSKAR - - 1917-10-23 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PUDER OSWALD - - 1918-07-18 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PIERUSCHKA AUGUST - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIPKA JAN - - 1918-07-15 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1879 Brzeziny -
PIPKA BRUNON - - 1918-08-08 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Przodkowo -
PIPKA KLEMENS - - 1917-06-07 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1873 Załęzie -
PORTYKUS WALTER - - 1917-06-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PAWLAS TEODOR - - 1916 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
PAWLAS JAN - - 1915 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
PFEIFFER WALTER - - 1915-07-31 CZYSK Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PIETREK FRANZ - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
POGRZEBA JOHANN - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIETREK IGNAZ - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PUDELKO KARL - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PITUCH PAWEŁ STRZELEC 23 SIB. P.P. 21.12.1914 BORZYMÓW Borzymówka wieś, gm. Nowa Sucha, pow. sochaczewski mazowieckie 1892-01-10 SIEDLISKA -
PAWLETTA KASPAR - - 1917 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA FRANZ - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PERLIK FRANZ RES. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILZ MAX MUSK. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIEN WILHELM OBERMATR. - 1918-06-27 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-06-30 Wendischbuckow obelisk
POLLEX GUSTAW OBERMATR. - 1915-10-31 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-10-06 - obelisk
PAUTSCH ROBERT - - 1917-11-06 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIETZ OTTO - - 1915-09-17 BEI WILNA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PHYLIPP ARMGARD SCHWESTER - 1916-01-10 BARMEN Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
PIETZ KURT - - 1918-10-02 B. SEQUEHARD Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAWLAS ALOJZY - - 1915 ARGONY (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1887 ŻORY-OSINY -
PEISKER GOTTLIEB ERS. RESERVIST - 1916-03-10 ARGONNEN Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1882-01-07 - -
PIERS??ER FRIEDR. GEFR. - 1918-04-07 ARBENT?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PREUSS OTTO LDST - 1915-07-23 ?OBY?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
PALAMARVIK ELIAS INF. ? 1914-??-?? ? Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
PIRCH WILHELM - - 1918-04-30 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
PASETZKY ANTON SCH. SCH.R. 5 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PELUSO FRANC.PAOLO SOLD. 56.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-09 - -
PARCHAŃSKI FRANCISZEK - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PORĘBSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-08-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PIERUSCHKA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POCHA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PACH THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRAMSTALLER VINZENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEJIC JERKO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
PAUSEWANG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIHWARZ ANTON LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAHL WILHELM - - 1915-04-09 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
PALMBERGER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PLURA EMIL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PŠENIČKA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIETRAS LADISLAUS LDST. I.R. 56 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PENSCHUCK HEINRICH - 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POLITAJEW MIT. RUSS. LEUTN. 19. SIB. SCHÜTZ. R 1914-11-19 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
PASQUALOTTO NATALE SOLD. 127.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-22 - -
PROSZEK JAN SIERŻANT - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PISONKIJ WASILIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PFOSER ALBIN OBLTN. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIETSCH HEINRICH - - 1915-09-12 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
PLOTTNIK JOSEF - - 1916-11-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-13 - -
PRINACK HERMANN ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PELZ J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PLEHSKOTT JOSEF JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLACHKY ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PETRENKO MICHAEL INF. RUSS. I.R. 133 1915-05-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAULWITZ GUSTAV VZFLDW. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PRELL GEORG - - 1914-12-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POŁEDNIOK ROMAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAUL WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PERACCHI CAETANO SOLD. 986. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-01 - -
PIWKO AUGUSTYN - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
POSPIECH FLORIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POCHA JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PIERSKALLA THOMAS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PROCHAZKA FRANZ E.F.FLDW. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECZAK JOHANN CIV. FAHR. K.U.K.DRAG.R. 8 1915-02-23 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PAVLIČEK JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLATTNER MAX JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PORSCHKE ERICH - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PECHRISEL GUSTAV JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PAVEL RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRASSE HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIOTROWSKI ANDREAS ZGSF. I.R. 57 1915-03-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PODLECH AUGUST MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PAWEŁCZYK JAN - - 1915-01-04 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PIWARZ JOHANN GEFREITER 6 K. LW. JNF. R. 7 1914-10-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PASQUATO PIETRO SOLD. 358.MITR. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-16 - -
PFERT - - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
PIZZIK - INF. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PLANKENSTEINER HERMANN E.F.TIT.ZGSF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAUL WILH. - - 1919-04-06 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1888-02-12 - gefangenschaft
POPIOLEK MAX - - 1914-12-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANTOFLIŃSKI LUDWIK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
PINISCH AUGUST - - 1918-08-04 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PLUSKOTA LEO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLLAK PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PIECH JOHANN INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIATER - UTFFZ. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
POLLACK EDMUND ERSATZ RES. - 1914-12-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-02-21 - -
PAWLASSEK FRANZ - - 1914-10-20 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PRICHOTKO ALF - IR 243 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PERCESEPE LUIGI SOLD. 202.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-03-17 - -
PRZEMUS H. - 2 R.J. 19 1914-12-09 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PETERSEN OSKAR DRAGONER 1 ESK. DRAG. R. 16 1914-12-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PAJAK K. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PAJONK VINCENZ - - 1917-05-01 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZEMYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PROTIVA FRANZ ZGSF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODGÓRSKI PAUL INF. K.U.K.I.R. 95 1915-01-20 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
POKORNÝ FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRAMIES ABRAHAM INF. I.R. 59 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POTTHAF GUSTAV - 11 KP. GREN. RGT. 5 1914-09-19 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-05-24 - -
PETRUCHA FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 5 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PETER GOTTFRIED SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETSCH HERMANN - - 1915-09-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PLATZER LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAWEŁCZYK PAWEŁ - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PEISERT OSKAR WEHR. L.J.R.7/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PAUR JOHANN SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PETRŸ ALBERT RES. - 1917-06-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
POROCHIN SYLWESTER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
PRIMISINKIN WASILI - - 1916-10-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-04-12 - -
PAUSE ADOLF FŰS. FR 2/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
PLUTA MICHAEL - - 1916-05-20 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POKLOP JOHANN SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRESS THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PIKULSKI STANISLAUS INF. K.U.K. MILIT. STRAFANST. 1918-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIONTEK EDUARD MUSK. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
POLLACK REINHOLD LDSTMM. - 1917-07-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1871-08-23 - -
PIENTKA JOHANN - - 1915-07-15 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PACHOTA JOHANN JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEJIČ RISTO LDST.INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PEREGO PIETRO CAP. 3.C.SAN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-09 - -
PUDOR WOLFGANG UNTOFFZ. F.A.R.213/6BATT 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PRASS JOS. RES. 4 K. INF. REG. 141 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
PŁONKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
PRZEWOSNIK PAUL - - 1916-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PUDEŁKO - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PLACHETKA PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLNITZER ALOIS ZGSF. K.U.K.DRAG.R. 11 1915-02-22 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PTÁČEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PARTAGNOLLI JOSEF LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIOTROWSKI - GEFR. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PICKHARDT EMIL LNDW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PICHLER FRANZ ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1916-11-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PLÖCKINGER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLEWA JOSEF RESERVIST J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PAWEŁCZYK TOMASZ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PACHERZINSKI VALENTIN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PIETRZYKOWSKI JOHANN GEFREITER L.J.R.37/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
POSIUNITA PETER SZER. J. R. 80. 3 1915-03-23 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PEDRETTI ARTEMIO SOLD. 619.B.ASS. 1918-07-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-07 - -
PETRŸ FRANZ MUSK. - 1918-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PREWUCHIN ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAWŁOWSKI JAN SZEREG. - 1919-05-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PARMA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
POPIOLLEK SIMON - - 1918-10-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PÖLLINGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATTERER GUSTAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSTRACH ROBERT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
POCKER JULIUS KAN. K.U.K. S.F.H.D. 15 1915-02-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLEWNIA ALBERT SERGT. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PROMNY LUDWIK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PREISS EDUARD - - 1915-06-18 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAVLIK JOSEF E.R.ZGSF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER KARL WILH. INF. BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PERILLO UMBERTO SERG. 240.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-21 - -
PROTHMANN ANTON RES. - 1914-12-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
PUSCH PAUL RESERVIST 8 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PRUS J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PIECZYK ERDMANN - - 1915-09-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PACIOREK L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POKORNY KARL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PANAMARCZYK ANDREJ GFT. RUSS.I.R. 128 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPELKA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-08 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
PERNTER JOSEF LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PATJENS HEINRICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
POJER FRANZ ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PIFFRADER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLTESCHE ERNST - - 1918-03-30 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PODSTATA FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PREUSS GUSTAV GEFREITER D.I. R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PIECHACZEK JAN - - 1915-04-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POKORSKI JOSEF RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
POPPE HARALD LEUTN. D. RES. L.J.R.133/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PRUSAKIEWICZ J. MUSKETIER 2 K. ERS. B. LW. J. R. 19 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PEDRONI EMILIO SOLD. 262.FANT. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PRÄTZ KARL MUSK. - 1918-05-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PLANETA WLADISLAUS GFT. K.U.K. I.R. 57 1916-04-02 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
PERLIKOWSKI WŁAD. SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PIESZKA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PLACHTA STANISLAUS - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLZ ERNST RES.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETALIK FERENC VORSP. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-11-05 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - NAGROBEK
PAUL JOSEF - - 1918-06-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
POLIANIN SIMON SOLD. RUSS. I.R. 32 1916-03-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POPPKE EDUARD MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PUPPEK RUDOLF - - 1914 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PRĘTNIK JÓZEF - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PALISCH ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PIECAK - JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRU ANDREAS INF. I.R. 89 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PERON STEFANO SERG. 217.BOMB. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-29 - -
PIOSZCYK MAX UTFFZ. KAV.RGT.84 1914-09-02 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
POSCHEL MAKS UTFFZ 1R. F.A.R.49 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
PIETARS M. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PIETRUSCHKA JOHANN - - 1916-07-31 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POSPIECH HEINRICH - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWJUK KONDRAD INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAVLAS GEORG INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETERSEN JULIUS WEHRM. 2 / LANDW. I. R. 84 1914-12-06 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIERTOW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
POLLAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PITERKA JAKOB MAJOR I.R. 28 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PTAK FRANZ INF. I.R. 13 1918-03-20 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
PAWELISCH JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAM WILHELM - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PŁONKA SERAFIN - - 1917-08-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PUSCH PAUL MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PIETZKA EDM. EINJ.FREIW. 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1893 - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PELEGATTA GIUSEPPE SOLD. 732.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-04 - -
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PIOTROWICZ WŁAD. SZEREG. - 1916-11-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIETRZYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PAUSDER THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PÖSCHL HERMANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURGSTALLER FRANZ RES.KPL. I.R. 14 1915-03(02)-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PROCHAZKA FRANZ LST. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRZEWODZKI ADALBERT CIV. ARB. K.K. SCHIFF. ST. IN BRZESKO 1916-02-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PREÜSE LUDWIG MUSK. 9. KOMP. IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAWLAS JAN - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PLURA ALFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
POPALCNY JOHANN LDST.INF. IR 89 1915-05-01 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIEGOWSKI NIKOLAUS KPL. I.R. 56 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PERUZZI GIUSEPPE SOLD. 36.FANT. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
POŚLEDNIK P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PAWLAK I - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
POLLMER HUGO WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
PIESCHKA GEORG INF LANDST. IR 31 1914-12-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PETRUK MICHAŁ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PELICA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PILAT EMIL LDSTRM. 2 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1914-11-22 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PLATZEK FRANZ - - 1915-10-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POSPISIL KARL ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PIETRUSCHKA JOS. - - ????-12-02 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLACHTA AUGUSTIN E.R.INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFAFFERNOSCHKE KONRAD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PECK FRANZ TAMB. K.U.K. I.R. 76 1915-02-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1916-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POGORZAŁEK JAN - - 1915-04-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POPPE - - - - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - ros.
PIERNICKI JAN - - 1915-08-13 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kosowo -
PENTZLIN ULLR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PUSCH ROBERT - - 1915-08-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
POREMBA KARL MUSKETIER J.R.146/1K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PLENIO JOH. FREIW. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POPOW MICH? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PISONI KONSTANTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBILSKI ANNA - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLACHETKA ALBERT - - 1914-05-05 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-12 - -
PAVLICSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PFEIFFER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PROHL FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-08-20 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PATZLEINER PETER PTRF. K.K.SCH.R. III 1914-12-19 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLOW BORYSOWOW IW. RUSS. I.R.110 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PENZKE ERICH - - 1916-05-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PLUCHA JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.11/32 1917-12-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PIETRUSKE PAUL - - 1918-03-21 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
PAISDZIOR KARL - - 1917-04-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PINTYE JOHANN GEFREITER K.U.K. I.R. 63 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PIRCHER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POHL ANTON - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRENSKY ADOLF JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGEL GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PEISENBACHER GOTTFRIED GFT. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁATEK W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PEUSER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PEREPICZKA JOSEF FLDW. K.U.K. I.R. 55 gru-14 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRENGEL WALTER - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PAINKOW JOSIN RUSS.SOLDAT - 1917-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PASQUALI ORESTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPP J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPP ERICH - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PEUCKER ERNST - - 1916-07-27 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
PESCHEL ANSELM - - 1915-09-07 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PÖRSCHKE FERDINAND - - 1918-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PŘEDINSKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 BIRNBAUM OKR. HODONIN -
PÖDER KONRAD LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLATH WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PLASCHCZYK KARL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PROSCH FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POGRZEBA JOSEF - - 1915-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-28 - -
PETZOLD WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERMANN FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAPE - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PILTER ERNST VIZEFELDW. 4.G.R.Z.F.11K. sie-15 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PIECHOTTKA FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POTONIEWICZ ANTONI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLANGG FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POWALLA AUGUST - - 1915-02-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-05-28 - -
PAWLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POBL WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POSCHMANN BERNH. - - 1918-06-05 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PEVECZ MATE HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-31 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETERSEN ERICH PRUSSISCHES RES.INF.RGT 270 1915-05-11 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POPHAL OTTO - - 1916-01-06 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - betonowa tablica nagrobna
PRAC FEDOR LDSTRM K.K.U.F.JÄG.B.4 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
POLLOZEK FRIEDRICH - - 1916-06-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
POHL ALOIS - - 1917-10-18 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PIRCHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRUY LORENZ INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGENKOPF FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PESINA JOHANN JG. FJB 12 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWUL MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PIETSCH HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PETLACH JULIUS INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PSZOLLA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAZIUK LUKASZ KPL. K.K.SCH.R. 36 1915-01-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAROTA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRUST PAUL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PEUCKER FRZ. - - 1917-08-22 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PESCHEL SILVESTER - - 1916-04-13 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRANG GUSTAV - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRADEL PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PÖHLI ALOIS - K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PODSCHUWEIT F. MUSK. 1 / I. R. 30 1918-10-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
POLLOK VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PRZYSZLAK JOSEF FLDW. K.U.K.F.J.B. 18 1914-12-(1-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POLLOK KASPAR - - 1916-02-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1897-04-15 - -
PFANNER JOHANN JG. T.K.J.R. 1 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERS ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POTT - WEHRM. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
POHL RICHARD - - 1916-10-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PUSCHKOW AFANASI RUSS.SOLDAT - 1917-12-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POINTNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDRZEAJ - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PECIAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POHL EMIL - - 1918-03-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PASSON JOSEF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PACKMOHR A. V.FELDW.DR. - 1914-11-13 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PANZEK RUDOLF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIOTROWSKI BRUNO UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT. 45 1914-10-12 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PIECUCH STANISŁAW INF. K.U.K.I.R.20 1915-05-26 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIETRZYK EMIL - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 419
PRITZKOLEIT F. GEFREITER 4.ARTL.MUN.K.1 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PREDEL RICHARD - - 1918-04-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PIETSCH ADOLF MUSK. - 1918-04-21 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETSCH KURT KRIEGSFRL - 1916-10-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-01-26 - -
PIZZOLI GERMANO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PASKE WILY MUSKETIER - 1915-07-21 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PANHAUS FRANZ JG.TIT.PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANFIEL STANISL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PĘCAK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
POHL OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PROCHÁZKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PENCZUK NIK.JERZY RUSSE  GROCH.R.182.10 R  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEIER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
POHL ALOIS - - 1915-03-26 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
PIONTEK FRANZ - - 1916-07-10 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PREUß FRIEDRICH - - 1917-06-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRAUSE WILHELM - - 1916-02-19 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PALASZOWSKI JOHANN - - 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRIDDAT GOTTFRIED FÄHNRICH PION. BTL. 18 ????-??-04 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PANITZ PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLUTA KARL FAHRER ARTL. MESS. TRUP. 174 1919-02-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PHILIPPIFS FRIEDRICH LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRASCH FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAETZEK KARL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
PERL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PREIBISH ALFRED - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PANTELEJEW PAWEL - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POTOCKI EMILIO SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PECK GOTTLIEB FAHNR.I.D.RES. IR 36 1915-03-27 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYTLARZ PIOTR - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PENKERT E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POHL PAUL MUSKIETER - 1916-04-04 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1886-05-19 - -
PISARCZYK ALEXANDER - - 1914-11-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWŁOWSKI ADAM LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PREUSS WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
PORĘBA PAWEŁ - - 1914 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLANOWSKI FRANZ RESERVIST IR 46, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
PROKOPIUK NIKITA LDSTRM K.U.K.LST.E.B.215 1917-03-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PFLUG HERMANN - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PLITZKO THEODOR - - 1918-03-23 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PALENGA IGNATZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
PLATTER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIKOS STANISL. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIETROW-ROMANOW GIEORGIJ JEMIELIANOWICZ - I.R. 55 1915-02-15 - Żyrardów miasto, gm. Żyrardów, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
PAPPROTH MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAQUAY AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIETSCH II KARL GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLIŚ JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PETROSZUK JOSEF OBLTN. RUSS. RGT. ? 16K 1914-12-08 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPP JOHANN ERS.RSE. </