Nazwisk w bazie na literę P: 4618

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PLUTA MATEUSZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
PREUSS GUSTAV GEFREITER D.I. R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PLOCH PETER II - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PRZYBYLSKI EDWARD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1889-02-24 - -
PISONI KONSTANTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLETKO JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PERL ISAAK - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PILCHOWITZ (Pilchowice) -
PENDZIALEK JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POKORNY JOHANN PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POTRAWIAK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PORSCHKE ERICH - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIKOS STANISL. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PAMUŁA ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
PAŁKOWSKI WACŁAW SZEREG. - 1919-05-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1894 - -
PYTEL JOSEF GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIZZIK - INF. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POLIGRIMOW DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 323 P.P. 1917-07-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PEISZ ZYGMUNT STARSZY SZEREGOWY - 1914-09-19 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PILLATH AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
POLNY J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁYWACZYK JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PASQUALI ORESTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLIK JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PANAS PAUL - - 1918-06-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PIETRUSCHKA JOHANN - - 1916-07-31 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PALMER RAFAEL - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PYTTEL VINZENT KANONIER FELD - ARTL. REG. 39 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
POLAK JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PILNÝ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFITSHER MICHAEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIATER - UTFFZ. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PODGÓRSKI PAUL INF. K.U.K.I.R. 95 1915-01-20 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PFITZNER P. - - 1918-06-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PANTELI BELU ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 71 P.P. 1917-03-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAM WILHELM - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PIETRZYK ISIDOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PAULINA HEINRICH JG. T.K.J.R. 1 1914-11-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 188 - -
PLANGG FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLIK LEO MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PERETZKE FRANZ - - 1914-??-?? - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PIECHULEK VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POTZNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POTRAWIAK MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTTHAF GUSTAV - 11 KP. GREN. RGT. 5 1914-09-19 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-05-24 - -
POLLOK ALEX. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PITTACH JOS. - - 1915-07-01 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PEKLA ANTONI SZEREG. - 1920-12-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PRECLIK JOSEF INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POROCHIN SYLWESTER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PONGULESKU DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 2 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAMUŁA WOJCIECH ROB.MAG. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1918-04-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
POŚLEDNIK P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁYWACZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PAZIUK LUKASZ KPL. K.K.SCH.R. 36 1915-01-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRAS JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PAUL HERMANN - - 1914-11-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIELA KONSTANTIN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
POLLOK LARL - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PACYNA - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PIOTROWICZ KUŹMA ZGSF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICHLER JOSEF UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIONTEK EDUARD MUSK. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
POLNITZER ALOIS ZGSF. K.U.K.DRAG.R. 11 1915-02-22 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
POHL R. - - 1916-10-11 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PAPELJEW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 37 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1916-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PLACZEK MARCELIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PERGHEM LUIGI SCH. K.SCH.R. II 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 NOMI -
POINTNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLITZEK PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIGULLA ERNST - - 1918-04-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PIERUSCHKA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRICHAL FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYBOCKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
PIOTROWSKI - GEFR. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
POLLOK URB. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIETRZAK STAN. SZEREG. - 1919-05-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PADIAK JOHANN KPL. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREWUCHIN ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 45 P.P. 1917-02-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PODWORSKI ANTONI - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIAŁA -
PASIONEK JÓZEF KPT ? 1915-10-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PRĄDZYŃSKI JÓZ[EF] - - 1915-01-21 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PENSCHUCK HEINRICH - 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PEIER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETZKE PAUL - - 1914-12-23 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PROSZEK JAN SIERŻANT - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PATERNOGA WILHELM - - 1918-03-27 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PORSEL KARL - - 1916-10-25 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
POPOWICZ P. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PUKUL IGNAZ INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRCHER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PEIPER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PLEWNIA ALBERT SERGT. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PANAMARCZYK ANDREJ GFT. RUSS.I.R. 128 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PERZ JÓZEF - - 1919 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
PARNOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 2G P.P. 1917-06-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PRELL GEORG - - 1914-12-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PILGER FRANZ INF. - 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
POTOCKI EMILIO SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PICHULLA? JULIUS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PELAUM RICHARD - - 1914-09-17 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PRZONZIONO JOHANN - - 1917-10-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
POSPIECH FLORIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PROSCH FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLOSCHKE ERNST - - 1915-06-29 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
PATJENS HEINRICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIPA PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PLUCIŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1891 - -
PELECH JULIAN SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPESKU GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-04-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAWŁOWSKI JAKUB ? ? ????-07-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PROCHOWNIK JOHANN INF. LDW.I.R. 16 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PODLECH AUGUST MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PAŁKA PAWEŁ - - 1917-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-01-10 - -
PEINTNER VIKTOR UNT. JG. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASDZIOR SIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PFERT - - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
PIETRUSKE PAUL - - 1918-03-21 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
PRASSE OTTO GEFR. - 1918-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PRZYSTAW JOHANN MSKT KGL.PREUS. IR 218 1915-01-13 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PEIL WENZEL FEUERW. FAR 25 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRCHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POIFEL H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POPPKE EDUARD MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAWJUK KONDRAD INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIECHOCKI MARCIN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PETRUIM ALEXIEJ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 4 217 P.P. 1918-07-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
PATZOLD ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
POINAR LEON HONV. H.I.R. 32 1914-12-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 VIRAGOS -
PIELKA PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PFLAUM KURT - - 1917-02-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PÖSCH RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAJONK VINCENZ - - 1917-05-01 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYSZLAK JOSEF FLDW. K.U.K.F.J.B. 18 1914-12-(1-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POROBIN JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
PETERSEN JULIUS WEHRM. 2 / LANDW. I. R. 84 1914-12-06 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
POGRZEBA JOSEF - - 1915-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-28 - -
PULKOWSKI JAN SZEREG. - 1920-11-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PIASECKI JAKOB SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPOW FEDOR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 15 52 P.P. 1918-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETROVITS von PETER LEUTNANT K.u.K. SAPPEURBATAILLONS 1915-01-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PURGSTALLER FRANZ RES.KPL. I.R. 14 1915-03(02)-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAWELSKI MARCIN - - 1915-05-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1892-11-11 - -
PFNEISZL MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASTERNAK WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PETRŸ ALBERT RES. - 1917-06-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
POLLOZEK FRIEDRICH - - 1916-06-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PETRO WILH. - - 1916-09-26 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
PEREKALSKY ?EODOR RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIZZOLI GERMANO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PACIORKOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
PREÜSE LUDWIG MUSK. 9. KOMP. IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PRUGG ALOIS RES.PTRF. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRUK MICHAŁ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PO?OW SERGIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 92 P.P. 1915-12-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPELUK PETER KPL. F.K.R. 11 1916-04-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1875 BORSZCZÓW -
PIRACKS ADOLF MUSK. - 1914-11-17 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
PIESCIOCH FRZ. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PILARCZYK W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PANDURO NICOLAI RUM. - 1917-05-25 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PURTSCHELLER WILHELM PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZIBYLLA FRANCISZEK - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PRZEWOSNIK PAUL - - 1916-07-07 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PYTTEL THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PILAT EMIL LDSTRM. 2 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1914-11-22 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
POLLOK KASPAR - - 1916-02-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1897-04-15 - -
PABIŚ FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PRINZ EMMERICH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORESKU STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-01-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PERL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PISZCZEK FRANCISZEK ? ? 1918-10-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PEJIC JERKO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
PLEWA JOSEF RESERVIST J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PAKOSCH THEODOR - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PIRINGER RUPERT K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWELLEK JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PREDEL RICHARD - - 1918-04-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
POHL REINHOLD - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PERSCHIN - RUSS.SOLDAT - 1917-07-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PELKA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLATTER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PŁOTKOWIAK MARYAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
PAHL WILHELM - - 1915-04-09 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
PIERSKALLA THEODOR - - 1914-08-22 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZEZNICKI ANDREAS INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISONKIJ WASILIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PODEMA ANTONI KAN.ARMII ROSYJSKIEJ 1 POL.ART. 1918-09-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PROROK JOSEF KPL. I.R. 3 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
PASCHKE FRANZ UNTFFZ. - 1915-05-12 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - - obelisk
PŁÓCIENNIK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PETRISCHNEW WASSELI RUSS. SERGEANT INF. RGT. 6 1918-10-06 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889 - -
PALYENCSIK JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-20 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTTEL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PYAS? GEORG - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PIECZYK ERDMANN - - 1915-09-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PYTTLIK THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PLUTA KARL FAHRER ARTL. MESS. TRUP. 174 1919-02-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PAŹDZIORA I. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PROCHAZKA ADOLF INF. IR 18 1915-02-18 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERTOZOLLI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAULWITZ GUSTAV VZFLDW. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PIECZAK JOHANN CIV. FAHR. K.U.K.DRAG.R. 8 1915-02-23 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PEIKERT P. - - 1916-03-06 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
POPP ERICH - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POPELLER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POWALLA AUG. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIETARIOS KAJETAN HONV. H.I.R. 20 1915-01-31 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRÄTZ KARL MUSK. - 1918-05-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
POHL ERNST - - 1916-11-07 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PREIKSCHA AUGUST MUSKETIER 11.KOMP.INF.REGT.KRONPRINZ 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-19 - nagrobek betonowy
PANFIEL STANISL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PACHOLSKI STANISŁAW - - 1916-11-14 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
POPHAL OTTO - - 1916-01-06 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - betonowa tablica nagrobna
PAULY JOSEF OBERJAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PIETRUSCHKA FR. - - 1915-01-10 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRANJIĆ MARYAN INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETLACH JULIUS INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAWEŁCZYK TOMASZ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PINRAOR - INF - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PRAC FEDOR LDSTRM K.K.U.F.JÄG.B.4 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PACYNA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
PUSCH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREZCELOK JOZEF - - 1918-10-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
PIGULLA? E UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIETRUSZKA KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
PETRASCH FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIETRUSCHKA JOS. - - ????-12-02 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIŠTĚK JOSEF INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PRIOR PAUL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARUCH FRANZ - - 1916-07-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
PASZ AUGUST ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PISCHER ? KANO - - - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POPOW TEODOR INF. REMIAŃSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Remiański Reg. [J. Drogomir]
PODSCHUWEIT F. MUSK. 1 / I. R. 30 1918-10-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PONSA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PANZEK RUDOLF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PSZENESKO IGNAC SAP.SAR.ARMII ROSYJSKIEJ 2 P. 1918-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PUSCH MARTIN - - 1915-11-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-04-17 - -
PRUST PAUL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
POHL MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POZMAŃSKI STANISŁAW ROB.MAG. ? 1916-06-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PÖTSCHER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POWALOWSKI ERW. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PODLIPNY EMIL HPTM. T.K.J.R. 4 1915-02-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALLUCH JOSEF - - 1915-02-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PELZ AUGUST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PIERSTORFF WILHELM WEHRM. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PAQUAY AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PICZ ANTONI - - 1915-09-07 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PIETRZYK EMIL - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 419
PETERS AUGUST UNTOFFZ RJR 218/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POLEWKA THEO. - - 1916-09-25 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLESZKA JEGO RUSS.SOLDAT - 1918-06-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PITTNER LEOPOLD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHÁZKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIECHACZEK JAN - - 1915-04-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PACZEK STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PISCHEL FRANZ - - 1918-04-12 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PRITZKOLEIT F. GEFREITER 4.ARTL.MUN.K.1 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PAWEŁCZYK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PALLA GIORGIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANDER JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PISSAREK JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PŁATEK FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PETSCHKE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PELZ J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PLEŠE JOSIP JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PALOVSKY HEINRICH RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETEREK BENEDIKT - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-14 - -
PAVLIČEK FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PILLAR PAUL - - 1918-03-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PUKŠIČ FELIX INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRIDDAT GOTTFRIED FÄHNRICH PION. BTL. 18 ????-??-04 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PYKA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PAWŁOWSKI ADAM LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAROL JÓZEF - - 1915-07-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-02-17 Ornontowice -
POCH JOHANN LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-28 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
PARCHAŃSKI KAROL - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PURSEH WENGEL PODPORUCZNIK 18P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PRAMERSDORFER J. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZEWLOKA JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PIRHOFER ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1914-12-26 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PASSIA THEODOR - - 1918-03-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
PLACHETKA ALBERT - - 1914-05-05 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-12 - -
PIELSCH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PARPART OTTO ARM. SOLDAT 2 ARM. KOMP. 1915-06-11 - Cierzpięty II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PAULI REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PRESCHER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
POLANOWSKI FRANZ RESERVIST IR 46, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
PFEIFFER RICHARD MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PODSCHARI NIKITA RUSS.SOLDAT - 1918-03-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PINTARELLI STEFAN JG. TKJR 3 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROSZUK JOSEF OBLTN. RUSS. RGT. ? 16K 1914-12-08 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁONKA SERAFIN - - 1917-08-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PASSON ADOLF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PAPKO JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
POSSELT ERNST - - 1921-12-31 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PROKOPIUK NIKITA LDSTRM K.U.K.LST.E.B.215 1917-03-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PEISERT MAKS. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PETENEL ALOIS L.[UIGI] JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PŁATEK W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PFEIFER J - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POLIT LUDWIK INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PANICZ DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWELCZYK KARL - - 1915-05-23 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETROW IWAN - - 1915-12-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-05-08 - -
PELNIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 25 1915-01-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PEUCKER FRIEDR. - - - - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PEIKERT - KRGSFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PARSCHIN NIKOLAI RUSS. SOLDAT INF. RGT. 323 1918-10-22 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1883 - -
PATZLAFF OTTO ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1918-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PIECZYK JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PFAHLER JOHANN GFT. K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PISZCZEK LEOPOLD - - 1919-07-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1882-06-18 Ornontowice -
PAUTSCH ADOLF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIOSIK FRANCISZEK - - 1916-07-25 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1895-10-01 - -
PLES JOHANN KUTSCH.KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PREINER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILICH JÓZEF - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
PATOLLA ANTON - - 1916-10-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PECKMANN GUSTAV GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESCHKE AUGUST - - 1915-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
POWALLA AUGUST - - 1915-02-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-05-28 - -
PREISSLER EDUARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRIESEMAN HERMANN OFICER 76 PP Landw. 1914-11-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PÄUPELMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PANDEL ISIDOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PIWOWARCZYK WŁADYSŁAW - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAULI HERBERT FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLISCHKE JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POGORZAŁEK JAN - - 1915-04-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PASSON PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PLUSZCZYŃSKI STEFAN - 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PLANETA WLADISLAUS GFT. K.U.K. I.R. 57 1916-04-02 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
POSSELT ANTON - - 1915-07-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PROCHNOW HERM[ANN] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PANEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PICHLER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLEWKA PETER MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PAWUL MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PHILIPP ART. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POPOVIĆ STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAPIERZ STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1916-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIASCHTUSOW MICHAIL - - 1916-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PERSICKE WILHELM RES. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PEUCKER MAX - - 1916-07-17 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAWLITZKI KARL LANDSTR LDSTM.BAT.OSTERODE 1914-10-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
PANKE MAX - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PHILIPP WILL? PION[IER] - 1917-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PRZESDZINK FRANZ - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIWARCZUK FEDOR - RUSS.ART.R. 58 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PORWOLIK JÓZEF - - 1917-08-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-02-28 Ornontowice -
PROSZCZENKO ODMIEN RUSSE I.R. 183 / 9K - - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PIOSIK KONSTANTY - - 1917-03-24 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-02-17 - -
POPADICS RADOVAN KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53, G.A.R. 12 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAWLIK PAUL GEFR. BRIG. ERS. BLT. 23 1916-03-?? - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
PIECZYK PAUL - - 1918-08-02 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PFANNSCHNITT - INF. K.K.L.M.B. 4/21 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POZZINI JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRUSCHKA JOHANN - - 1918-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
PIOTROWSKI ANDRZEAJ - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFORTNER ADOLPH LANDSTURMMANN - 1918-08-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-08-04 - -
PABST ERNST MAJOR U. ABTLGS. KOMDR. 1. MOB. ERSATZ ABTLG. FELD - ARTL. REGT. 52 1915-07-21 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PENTZLIN ULLR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PODLYSKA STANISLAUS - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PICEK MICHAEL - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - Jagielska Stara pow. Czortów -
PETERSEN HERRMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-06-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAJAK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POŁEDNIOK ROMAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PASTERNOK KONSTANT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PULKU MARCELI LEGIONISTA 1 PP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
POTĘPA IDZI INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-30 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
POSSELT JOHANN - - 1918-10-23 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
PAHIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PIETRZAK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PLAICKEN MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLLOK FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PĘCAK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
POZNAŃSKI JOHANN INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PARA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1918-05-12 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIERTOW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
POHL ALOIS - - 1918-10-11 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
PIETRAS JOSEF WEHRM. RES.INFT.REGT.49/5.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
PAGEL GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PESCHKE PAUL - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PL??K MAX L[AN]DS[TUR]M[MANN] - 1916-07-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PENKALLA JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PITAŠ NORBERT LDST.INF. IR 18 1915-04-22 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PŁAKÓW MICHAEL - RUSS.I.R. 128 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAWEŁCZYK JAN - - 1915-01-04 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PULOTZEK ANTON MUSKETIER - 1916-09-26 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PISTEK GEORG LST.SAP. I.R. 3 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PŁONKA IGNACY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
POLLACK OSKAR ERSATZ RES. - 1915-01-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-06-26 - -
PISULLA EDUARD - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POŁOTNICKI TADEUSZ PODPORUCZNIK ART. W.P. 1919-10-12 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANTER ALOIS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-08 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIONTEK PAUL - - 1917-11-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
PYTLARZ PIOTR - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETERMANN FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIOSSEK FRANZ - - 1916-11-07 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PLOMANN AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMA? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PALLA RUDOLF LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLASSEK FRANZ - - 1914-10-20 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
POKORNY ADALBERT RES. KPL. L.I.R. 11 1914-11-23 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PATOLLA PHILIPP - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PERRIAM E. 21878 PRIVATE ESSEX REGIMENT 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PATZLEINER PETER PTRF. K.K.SCH.R. III 1914-12-19 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLACZEK THOMAS - - 1919-01-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PITAN(?) ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POLLINGER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTEMPA JOSEPH UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PROCHÁZKA JOSEF ZGSF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PASINT JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBILLA KONSTANTIN - - 1921-05-08 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLATZEK FRANZ - - 1915-10-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PETRŸ FRANZ MUSK. - 1918-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PEUKERT ALBERT - - 1917-04-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
POEGEL ERICH KRIEGSFREIW. 8.KOMP.ERS.REGT.KÖNIGSBERG 2 1915-03-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
PAGENKOPF FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIASZCZYŃSKI MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
PENZKE ERICH - - 1916-05-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PANITZ PETER - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
POTIOMKIJ WASILI INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEREPICZKA JOSEF FLDW. K.U.K. I.R. 55 gru-14 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWEŁCZYK PAWEŁ - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAVLIČEK GRACIAN - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
POSSELT RICHARD SOLDAT - 1918-04-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-06-19 - -
PLUCHA JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.11/32 1917-12-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PISULLA PAUL - - 1915-08-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PÜPLICHHUISEN WILHELM RES. PREUSS.R.J.R. 3/220 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROKOPIW DEMETER GFT. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA FRANZ - - 1918-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
PIETREK MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PAJĄK FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
PETERS ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PYKA FRANZ - - 1918-11-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
POHLKÖTTER ANTON PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANNEK JOSEF - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-03-02 - -
PAPST TITUS RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PÖTTLER JOHANN INF. IR 27 1915-01-03(-10) - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PLATH WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIECHOTTA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PEVECZ MATE HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-31 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREDA STAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PUDER-GÄRTNER AUGUST - - 1918-11-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1871-02-12 - -
PRZYBILLA IGNATZ - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
POHL WILH. - - 1918-04-12 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PHILIPS E.H. 27762 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PITTL JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIXA A. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PINKA BERNHARDT INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PETERVILLI MARTIN PTRF. K.K.L.M.B. 25 1915-02-22 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PENKALA FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PÓŁTORAK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PANTEN EMIL - - 1918-07-03 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PATSCHOWSKY LUDW. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PINNOW HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAUSDER THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PREUSS II OSKAR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PECSENKA JÁNOS HONVÉD 9/1.HU.E. 1915-05-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIOTROWSKI STANISLAUS - - 1917-07-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
PLOTTNIK JOSEF - - 1916-11-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-13 - -
POPP JOHANN ÖST.UNG.SOLD. - 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA VIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PACEK FRANCISZEK SZER. - 1917-10-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
PALETTA JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PROSZAK PHILIPP ERS.RES. I.R. 20 1915-02-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIECHATZEK JAKOB - - 1916-09-17 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PRESSLING FRANZ GEFR. 5/J.R.19 1914-12-13 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PABIS FRANZ GFT. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEUKER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PAJONK J. - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PAUL - - - 1916-10-02 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
PLASTER ALBERT - - 1914-08-23 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
POHLMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAULU JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLIT LUDWIG INF. K.K.L.I.R.16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILS JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POCHA JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PASSOLD ROBERT - - 1915-07-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PECHACZEK JOSEF - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
PIEPPER OTTO - - 1914-09-20 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PANNA JOSEF INF. KUK IR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREISS EDUARD - - 1915-06-18 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PARUCHA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLACHETKA JOSEF - - 1918-10-06 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
POOCK HERMANN ERS.RES. J.R.45/5K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
POOLE A.T. 65767 PRIVATE ROYAL FUSILIERS 1918-11-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PLONER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POMYKOŁ FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PLONKA IGNATZ GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLOWINKEN CIRIDY GFT. RUSS. I.R. 95 1915-05-20 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PEŠINA R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PAULUS HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PITTELKOW REINHOLD - - 1914-11-18 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PELZ HANS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PIRSLER EDMUND - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PACH THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PATHKE PAUL MAX - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PERGHER FRANCESCO LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
POPIOLEK MAX - - 1914-12-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PATAKI JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-03 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLLOK ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PIEKARNIAK JÓZEF SZER. ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
PAWLICZEK RAPHAEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PRÜSSEL ERICH LUFTSCHIFFER F.LFTSCH.ABT. 15 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIECHATZEK PAUL - - 1915-07-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PAŁKA JAKOB SCH. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRESCHER ALBRECHT - - - - Nagodzice wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PARZICH JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIERZINA JOHAN SZEREGOWY - 1914-08-22 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1893-06-19 - -
POPIELAS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PESCHEL ANSELM - - 1915-09-07 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POZNANSKI - OFFZ.D K.K. LDST.I.R. 16 1915-05-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOTROWSKI FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEMYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PLESKE KARL ARTILL. - 1918-04-26 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PERLECKI N. INFT K.K. IR 33 9 KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 19.10.1915
PLUTA FRIEDRICH - - 1917-04-13 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PESCHKE FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALISCH ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PELKA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAJONCZEK JOHANN - - 1915-09-26 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PABST RICHARD MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PRATT F.H. 241955 LANCE SER. LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PONOMARTSCHUK CHARITON INF. RUSS.I.R. 166 1915-02-20 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACE ANGELO SOLD. 224.FANT. 1918-03-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-04 - -
POCERUCH WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLASEK - - - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILARSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PEGER GUSTAW - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POMMERING MAX - - 1918-12-02 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PFALZ RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PLÄTZER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIERSKALLA THOMAS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PETER GOTFRIED - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PERSKA - INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMISINKIN WASILI - - 1916-10-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-04-12 - -
PISKACZY LADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETREK JAN - - 1918-06-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PLASZCZYK WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PIESKER FRANZ - 10 Komp. Res. Inf. Reg. 35 1914-12-21 - Mistrzewice wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie lat 22 - -
PERL JAQUES - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PTOK HUGO MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PELKA LUDWIG - - 1915-04-09 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PASZ JAN SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETER J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PALMER JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PAPE FRITZ UTFFZ. - 1917-11-20 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
POPPELREUTER J - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PRUCHA FRANZ INF. K.K.L.I.R. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIWODA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLACHETKA PAUL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PUDEŁKO - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWOLICK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PINISCH AUGUST - - 1918-08-04 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POTUCZEK ANTON RIADOWOJ 8 BRYG OPOŁCZENIA - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 11.07.1915
POTZKAI GUSTAV - - 1914-08-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POKARKA JOSEF INF. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA ALFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PILAWA JOHANN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PALLUCH KONRAD - - 1918-04-14 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PROCTER E. 29631 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-07-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POSNACHOW ZACHAR GFT. RUSS.I.R.35 1915-02-23 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACNANO SALVATORE SOLD. 1150.MITR. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-27 - -
POKORNY JOHANN INF. - 1914-12-26 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUCEK ANDRZEJ - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
PŁATYOW PETER - RUSS.I.R. 155 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILARZY R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PODDY EDUARD - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PACHOLKE PAUL - - 1916-08-06 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
PLUDER FELIX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
PLEGER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETZA JOHANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PĘDRYS MICHAEL INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARMA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PLASZCZYK J. - - 1914-12-18 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
PROEGER WERNER - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PODMAGÓRSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. V BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PRZEWOLCZYKOW FIODOR INF. I.R.N. 18 1914-12-14 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PISZCZEK PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
PUPPICH ADOLF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PASSON ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PEDROTTI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIXA ALEX. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PALMER ROCHUS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PAGEL ARTUR GREN. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
POREP WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLATTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-16 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
POKLUDA AUGUST LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLISCHKO KONSTANT. - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PACIOREK L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PELZ KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PLUTA MICHAEL - - 1916-05-20 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PROSEK JOSEF - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.08.1914
PAJOR KAROL - - 1914-10-27 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1879-01-27 - -
POLONINKIN - ZGSF RUSS - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA EMIL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PLOTNIK JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAZUREK FRANZ - - 1916-07-01 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PILARRKI MICHAEL WEHR. 11.KOMP.RES.I.R. 1914-10-05 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1892 - -
PAGLIALUNGA ALEUCCIO SOLD. 2.PION. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
POLONKAJ LAJOS HONV. H.I.R. 10 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLETZKI J. ERS.RES. R.J.R.52/1K 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PIEPEN WILHELM GEFREITER L.J.R.19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
PRINZ FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PINTSCHER K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PELCZAR JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
POST ERICH - - 1915-09-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POLLOCZEK FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PLOWENZ MICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLACHETKA PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLENKERS WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PIASZCZAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIESZKA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PARCIA ANTONI - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
PREUGSCHAT FRIEDRICH MUSK. 7 KOMP. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II 1915-02-21 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PEGLOW A. KAN. FELDLZ. 53 1918-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
PRZYCHAŁKO ILARION INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL EMIL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
PACHER MIRKO - SCH.R. 25 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASSON JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PIECHATZEK JOSEF PIONIER P.B.6 2ERS.K.??? 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PELZ ROMAN GFT. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIXA ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIKOS ANDREAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PUNTSCHER OSWALD JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-06 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLKA JOHANN SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILORZ KAROL - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
PALUGA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PYRITZ PAUL - - 1918-08-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PERSICHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PICK RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POPIOLLEK SIMON - - 1918-10-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PERSKI HERMANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
POŚKA JOHANN INF. - 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAZUREK RICHARD - - 1915-11-05 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PEJNAK JANKEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1866 Czemoriz -
PALAMEDI ALVARO SERG. 214.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-30 - -
PIETCZAK STANISLAUS LDSTM. - 1917-02-11 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-08-18 - -
POTOCZNY KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PLOHMANN VALENTIN MUSK. - 1914-11-15 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
PEKAREK ANTONI R.U.O. I KL. I.R. 18 1915-01-06 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PŰHRINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLAK FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PIKOLIC RADOJE SERB - 1918-10-19 - Leżajsk miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie 1878 - -
POOCH PAUL - - 1914-12-10 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
PODOWSKI J - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POKORNY KARL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POIT JOHANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PIETRASZ JOSEF KPL. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRZYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
POLTEN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
PIECHACZEK FRANZ - - 1916-12-26 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PALHORN OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
PAGEL HERMANN JÄGER - 1916-02-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
PALANIN MICHAEL IWANOW UNT.OFF. RUSS.IR. 293 1915-01-14 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANICZEK ALBERT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PASCHEK JOHANN - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PILGRIMM HERMANN ERS. RES. L.J.R.19/8K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PICUŁA JOSEF SCH. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIXA L. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIJAK M. LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PEDAKOVIČ MONOJŁO JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-05-05 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
POSLA GYÖRGI HONVÉD 11/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLIK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PANTILENEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLIŚ JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PAGEL WILLI - - 1914-11-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PICK BERNHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PIETRECK FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLACHTA STANISLAUS - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POCDAK KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PIETSCH R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PUCHAŁA FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA KARL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PATSCHKOWSKI - HAUPTMANN G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 27 - -
PÖTZCH RUDOLF MUSK - 1918-09-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1900-06-21 - -
PREISS EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PESCHEL FRANZ - - 1917-07-01 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
PROTHMANN J - - 1914-11-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
PISKORA JOSEF INF I.R. 30 1915-01-18 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETER ALEXANDER INF. J.R. 82 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAUL RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PONCZA JAN - - - - Pogwizdów wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
POURRIER HEINRICH UNTOFFZ. J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1889-09-23 - Postassistent (Asystent Pocztowy)
POMMERENIN - - - - - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
PODZUS RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POSPIECH HEINRICH - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETRUSZA LADISLAUS INF. I. R. 57 1915-02-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POCHA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PR? HERMANN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
PFENNIG AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PAHLICH ALBIN OBLT. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIENTKA JOHANN - - 1915-07-15 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAPKALLA AUGUST - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIETSCH OTTO GREN. - 1915-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
PAVLAS GEORG INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PAPP JOSEF INF. - 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASSARGE MAXIMILIAN MAJOR PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-12-15 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PHILIPCZYK KARL - - 1918-05-04 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PFITZNER EDUARD - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRUNS PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLOCH FRANZ - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PALM KURT LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POUK JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL JOSEF - - 1918-06-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PAPP J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PISZNET DAWID - RUSS.I.R. 126 1915 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PIERONCZYK JOSEF - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PRINZ ALFONS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PETERSEN OSKAR DRAGONER 1 ESK. DRAG. R. 16 1914-12-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PROBANOWSKI KONRAD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIEKNIK KARL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLUTTA FRANZ - - 1916-10-01 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIPIC ORDO INFANT. KUK JR 3 1914-12-28 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
PÖHLMANN JOHANN LDSTM. BA.YR. J.R. 22/6K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
PROCHAZKA FRANZ LST. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POHL HEINR. - - 1918-07-08 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PAMELLA GUGLIELMO CAP. 34.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-14 - -
PSKIT ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PENKWITZ GUSTAW GREN. 3 K.R.I.R. 93 1915-08-03 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PISSARCZYK LEON - - 1917-06-24 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PUSCHNIK FRANZ SCH. SCH.R. 26 1915-03-01 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIBJSKIEW - ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLAUTZ AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
PISANSKI KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PTAK FRANZ INF. I.R. 13 1918-03-20 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
PAUR JOHANN SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRILL HERMANN ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POLLOK FRANZ - - 1916-07-08 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PIEGSA JOACH.(IM) - - 1918-10-03 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PERL LEO LEUTNAND D.L. - 1915-07-28 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
POLOMSKI BERNH. PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PAPICA JAKOB - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PELICA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PEDRETTI ARTEMIO SOLD. 619.B.ASS. 1918-07-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-07 - -
PASICKA JOSEF - I.R. 56 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETERS JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PIECHNIK ALBT. - - 1916-07-13 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PIĄTEK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
PAAP WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POWROSLO JULIUS - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLENIO JOH. FREIW. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PRABUDAVICS FERENC UTÁSZ 5.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUTZE JOSEF - - 1914-12-21 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PAROTA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POKURSKI MYTROFAN RUSS.LTN. KOSAK KUB. SOT. 35 1914 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PIETRZIK PAUL - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PRINZ EDUARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRUSZINKI FRANZ KAPRAL 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PRASS JOS. RES. 4 K. INF. REG. 141 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
PRZIBYLLA FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PINFERA (PINTERA) BERNHARD INF. I.R. 3 1915-04-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PROKSCHA JOHANN - - 1915-10-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PICARD G. RESERVIST 10 K. INF. REG. 167 1914-12-10 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PELZ REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUSEWANG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PUSCH ERNST - - 1915-08-06 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PAPOTO SALVATORE SOLD. 95.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PĄCZEK FRANCISZEK - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PLAMBECK F. GREN. 5 K.G.G.R. 5 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
POREMBA KARL - - 1915-08-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PIONKA PAUL PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECIAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PEIKERT P. - - 1916-03-06 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PRENGEL WALTER - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PFAFFERNOSCHKE KONRAD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
POSIUNITA PETER SZER. J. R. 80. 3 1915-03-23 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PUFF AUGUST MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PACHARZINA J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
POHLMANN FRANZ - - 1914-09-10 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PICK ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRZIBILSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
PISCHCZEK THEODOR - - 1917 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PLESINGER FRANZ - K.U.K. L.I.R. 25 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFOSER ALBIN OBLTN. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PEDRONI EMILIO SOLD. 262.FANT. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PAWLIČEK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLATTWIG JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PLACHTA PIUS - - 1915-10-06 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETRYKA ADAM - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
PÖRSCHKE WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PRZYBELLA JOHANN - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PIECHOTTKA FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PROSZEK FILIP ERS. RES. I. R. 20 1915-02-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARTL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRESSLABER IGNATZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PROKOP JOSEF - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PULVERMACHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PIETSCH PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PASSINOWITSCH IWAN - 10 KOMP. 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PUSCH PAUL RESERVIST 8 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PRZYBILLA AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PITELA KARL LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PROKSCHA STANISLAUS - - 1917-08-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETROSCHKIE ARL. MUSKETIER 11.K.1.KOMB.ERS.BTL.INF.RGT.51 1914-12-17 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
POLKMER JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAVLIČEK JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PARRI NELLO SOLD. 119.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-02-06 - -
POKARSKI JÓZEF - - 1918-11-10 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PUCKMANN WILHELM WEHRM. LJR.2 - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PAETZ WILHELM - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
POLAŁYKIN DYMITR RUSS. INFANTERIST - - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAUSS ANTON FÜS. - 1916-07-10 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PENKERT E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PESCHEL SILVESTER - - 1916-04-13 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POHL R. - - 1916-10-11 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PSZOLLA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PLACHKY ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PRUSAKIEWICZ J. MUSKETIER 2 K. ERS. B. LW. J. R. 19 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PAULIN STEFAN INF. K.U.K.I.R. 36 1914-11-02 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PRZYBILLA P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PIOSIK BRONISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PACZKOWSKI FRITZ MUSKETIER 1.KOMP.RES.JNF.RGT.33 1916-06-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-17 - -
PINKUS PAUL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PFAU MAX FREIW. 7 KOMP. INF.RGT. 377 1914-12-24 - Dubeninki II wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PLANKENSTEINER HERMANN E.F.TIT.ZGSF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PELEGATTA GIUSEPPE SOLD. 732.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-04 - -
PECZNYIK JANOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PYGANKOW FIEODOR - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie 1890-10-08 - -
POHL HEINRICH - - 1915-09-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PUCK STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PLACHTA JOS. - - 1918-05-17 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETRYKA STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
POLACZEK PAUL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
PASSON JOSEF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PUDLO ALFONS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PRUS PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASCOŁA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIEGSA J. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PIOTROWSKI BRUNO UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT. 45 1914-10-12 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PRASSE HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PALTUS LEOPOLD INF. K.U.K. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POSCHEL MAKS UTFFZ 1R. F.A.R.49 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
PANHAUSER ADOLF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-21 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
PULLA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLIBERŠEK JAKOB LDST.INF. I.R. 87 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PHILIPPSOHN RUDOLF UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PODZIMEK FRANZ LDST. INF. K.K. ET. B.510/4K 1915-10-31 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
POKORNÝ FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PASOUALETTI EMILIO SOLD. 2.ALP. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PAUTSCH KARL - GR.R. 261 1918-08-10 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PITTICH JOH. RESERVIST 2. K. JNF. REG. 167 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PETRASCHEWITZ ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PÖSCHKE KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZIBILLA KARL MUSK. - 1918-12-12 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PERNICA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIONTEK FRANZ - - 1916-07-10 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PÄTZOLD MAX - - 19??-11-29 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
PENCZUK NIK.JERZY RUSSE  GROCH.R.182.10 R  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
POLLAK PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PIETZKA EDM. EINJ.FREIW. 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1893 - -
PAZELT KARL INF. K.U.K.I.R. 4 1915-05-19 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PŁACZEK W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
POLOSZYK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PEIKERT FRANZ LANDSTURMMANN 2.KOMP.2.E.JNE.RGT.51 1916-12-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-03-26 - -
POLLAK FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PABEL JOSEF - - 1915-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 37 - Grób rodzinny
PELUSO FRANC.PAOLO SOLD. 56.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-09 - -
PĚKNIK FRANZ GFT. I.R. 100 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIENIACZEK KAROL - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
POHL WILLY - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PISTOR DIETRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PAPP JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PHILIP WILHELM - - 1918-04-29 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
POPIOŁEK JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
P? IWAN SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
PISARCZYK ALEXANDER - - 1914-11-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAPESCH HERMANN WEHRM. - 1915-05-17 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PUCZKA ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASOWSKY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLOCZEK H. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
PASCHDORF JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PREUSS WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIETSCH HERMANN - - 1915-09-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PAUPLISAK JOHANN - K.U.K. F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POLLMER HUGO WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
POTGAR? ?AN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PALENGA IGNATZ - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PLUTA ANTON INF. I.R. 57 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLÖGER HEINRICH KR.FR.RES.INF. PIR 79 1915-05-05 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PREUSS FR. RES. 10 K. INF. R. 162 1914-11-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
PASKE WILY MUSKETIER - 1915-07-21 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PTÁČEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PASQUALOTTO NATALE SOLD. 127.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-22 - -
PAJKERT PAUL - - 1915-05-05 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-07-27 GORKA -
PIETSCH FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PRUSKIL RUDOLF ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISKORS JOHANN - - 1918-10-01 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PETER R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRESTIN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIONTEK JULIUS - - 1916-02-29 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIECZARKA STANISŁAW - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPP JOHANN ERS.RSE.  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PRESS THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PIERNICKI JAN - - 1915-08-13 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kosowo -
PETRO JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PACH JOHANN - - 1917-04-03 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
PETER JOHANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.10 1915-12-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-10-08 - -
POMMER ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887 - nagrobek
PELKA RICHARD - - 1915-04-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 46 - Grób indywidualny
PERACCHI CAETANO SOLD. 986. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-01 - -
PLUTA BALTZER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PETRLIK KARL LDST.INF. I.R. 21 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIOTRKOWSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
POHL GUSTAV - - 1915-06-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PORSCHKE KARL RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PATTERER GUSTAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFAFFE HERMANN - - 1918-05-16 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
PÄTZEL A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
PINIŁO MICHAŁ ST. LEG. 7 KP. 1 P. LEG. 1917-04-14 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-06-05 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PESCHEL ADOLF KAN. - 1918-03-26 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PYPEĆ JOHANN KPL. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATOKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PYRZYK JULIAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - rzemieślnik
PIEBROWSKI AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIETSCH PAUL - - 1916-11-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PETROVIC VASO LDST. JAG. K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-05 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POLITAJEW MIT. RUSS. LEUTN. 19. SIB. SCHÜTZ. R 1914-11-19 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
PIGER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PERZKE MAX - - 1915-05-03 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
PACKM? ERZ. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. ? 1915-08-13 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PREISS PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PETHAST JOSEF SZER 11.83 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PIETROW-ROMANOW GIEORGIJ JEMIELIANOWICZ - I.R. 55 1915-02-15 - Żyrardów miasto, gm. Żyrardów, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
POPELKA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-08 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
PASQUATO PIETRO SOLD. 358.MITR. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-16 - -
PAPÁK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRAST JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PETERFI ANTAL HONV. H.I.R. 24 1915-01-15 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYKA ANTON - - 1917-12-15 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1884-09-10 - -
PETRAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUSZCZ THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PREUSSNER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIONTEK FRANZ - - 1917 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PRUSS FRIEDRICH WEHRMANN  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
POSTRACH ROBERT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
PIROUWARCZYK MARTIN INF. RUSS.I.R. 43 1914-12-30 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PASTERNAK IGNAZ - - 1918-08-28 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
POSENER EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POGUNTKE AUGUST - - 1915-02-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 24 - Grób indywidualny
PRELL OTTO KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
POLUSCHNIK JOHANN - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PICKISIN BLAGOS HONV. H.I.R. 7 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLACZEK FRANZ - - 1915-09-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIETRACK FRANZ - R.I.R. 46 / 3K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRINZ LUDWIG MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PETALIK FERENC VORSP. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-11-05 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - NAGROBEK
PALMIERI GIOVANNI SOLD. 234.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PRENGEL L. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
PIEHL WILHELM JAEG. - 1918-05-18 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KLEINSEE / JEZIORA MAŁE
PISSARCZYK KARL - - 1916-07-08 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAGENKOPF ERNST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLICSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLEYNIK KARL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PIENAK LUDWIG - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POLTESCHE ERNST - - 1918-03-30 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PIWARZ JOHANN GEFREITER 6 K. LW. JNF. R. 7 1914-10-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PETER FRANZ WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIECHACZEK PAUL - - 1917-06-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PUSCH PAUL - - 1915-04-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
PREUSS I TH. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PAGORSKY GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POHLMAN KRYSZJAN SZER 9.83 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PUCZEK JERZY - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRONE TOMASO - - 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-01-21 - -
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
PLUM HUGO WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PANKIEWICZ ANTONI GREN. 5 KOMP. 2 BAT. 6 PUŁKU GREN. 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-12-31 CHOCIESZEWICE -
PÖNISH RICHARD - - 1915-12-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-12-15 OITTMAOSDORF -
POBRZEBA P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PILZ GUSTAV - - 1915-11-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
POETSCH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
PATKO JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PENKE ALFRED - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PETRASEWIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PALUSSEK FRANZ - - 1918-11-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PODKOWA JOSEF - - 1917-06-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
PIERBURG LUDW. GEFR. G.G.R. 2/5 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBERHAUSEN -
POSTLER ALFRED MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PETERS WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PODZEMSKY ANTON INF. IR 28 1915-03-13 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFLEGER CHRISTIAN KRAFTFAHRER 4.KOMP.ERS.ART.KRAFTE.BATL. 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895--03-16 - -
PAWLUSYK CYRIL VORM. TURK. F.H.R. 4 1915-03-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.2
PISKAČ ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PEREGO PIETRO CAP. 3.C.SAN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-09 - -
PYREK JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLANETORZ FERDINAND KAN. - 1918-04-23 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLÜMER HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PETRIN JANOS INF. K.UNG.LDW.I.R. 7 1915-02-18 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLĄDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PESCHKE - GEF - 1918-04-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
POPEK RUDOLF VORMEISTER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
POHL PAUL - - 1918 - Zi