Nazwisk w bazie na literę P: 4241

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PISALL FRANZ - - 1915-06-27 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
PISALL MARINUS - - 1917-02-16 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
PRZYBILLA HERMANN - - 1915-09-15 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PACHOTA IGNACY - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PAATSCH ROBERT - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PENKE ALFRED - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PUSCH JOHANN - - 1918-06-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PRAUSE ANTON - - 1916-04-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRAUSE WILHELM - - 1916-02-19 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PLESIG WALTER - - 1918-04-09 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
POHL HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PRADEL PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PORUBA MICHAL INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 9 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 ZUBŘI -
PĚČEK RUDOLF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 6 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 BEZMĚROV -
PŘEDINSKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 BIRNBAUM OKR. HODONIN -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ KURT - - 1918-10-02 B. SEQUEHARD Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRACHT JOHANNES - - 1918-11-09 IN LONDON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ OTTO - - 1915-09-17 BEI WILNA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PLITZKO JOSEF - - 1915-04-11 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLITZKO THEODOR - - 1918-03-23 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETSCH ADOLF MUSK. - 1918-04-21 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POHL KARL - - 1915-01-14 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
POHL AUGUST - - 1918-11-26 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
POHL ALOIS - - 1917-10-18 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PAISDZIOR TH. - - 1915-07-16 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAISDZIOR KARL - - 1917-04-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PUTZE AUGUST - - 1914-09-02 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PAUL JOSEF - - 1918-06-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PUTZE JOSEF - - 1914-12-21 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
POSTRACH PAUL - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
PAWELLEK JOHANN - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
POSTRACH ROBERT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
PECH JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PIARKA ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PLENER EMIL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PRAUSE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PFAFFERNOSCHKE KONRAD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PLACHKY ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
POLLAK PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PRESS THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PRZYBYLSKI EDWARD LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-05-28 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
PTAK FRANZ INF. I.R. 13 1918-03-20 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
POLTESCHE ERNST - - 1918-03-30 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PIETSCH ERNST - - 1919-01-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
POHL PAUL - - 1918-05-31 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH ROBERT - - 1916-06-30 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH HERMANN - - 1915-09-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1916-11-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PAUL HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PORRMANN OSWALD - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRASSE HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PASSON ROBERT - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIOTROWSKI STANISLAUS - - 1917-07-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
POHL ERNST - - 1917-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PIETSCH R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PANITZ OTTO - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
PIETSCH REINH. - - 1915-04-01 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1887-09-04 - -
PAJOR KAROL - - 1914-10-27 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1879-01-27 - -
PLUTA FRIEDRICH - - 1917-04-13 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POTZKAI GUSTAV - - 1914-08-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PLUTA AUGUST - - 1916-09-06 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POGANTKE KARL - - 1916-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POTZKAI PAUL - - 1915-06-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PIEPPER OTTO - - 1914-09-20 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PFENNIG AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PARNITZKE AUGUST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PITSCHKE ALBERT - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PALHORN OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
POKLINKOWSKI - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PREUGSCHAT FRIEDRICH MUSK. 7 KOMP. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II 1915-02-21 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PAPPE - MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PROEGER WERNER - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PLESSNER D. OBERSTLEUTNANT L.I.R. 46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PLASZCZYK WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLASZCZYK BARTHOLOMEUS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PIETRUSCHKA FR. - - 1915-01-10 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLEWKA THEO. - - 1916-09-25 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIETRUSCHKA K. - - 1915-12-22 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIERZYNKA ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PASSON PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASTERNOK KONSTANT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PATOLLA PHILIPP - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTTA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PONSA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PYKA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON ADOLF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON VALENTIN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PATOLLA MATHEUS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PATOLLA SIMON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PIERDOLA PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PONSA MATHIAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PACZULA JAKOB - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PAWELEC STANISŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JULIANPOL -
PAMUŁA ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
PETREDEAN VIKTOR ÖSTERR. INF. J.R. 31 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PETRU JONAS UNG. INF. K.K. I.R. 82 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PANCZIV GEORG UNG. KAN. K.K.I.R.82 1915-02-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SYORGY 30 JAHRE
PAPP PETER UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 12 KP. 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORGO 28 JAHRE
PERCZI ANTON ÖSTERR. INF. K.K.I.R. 6 1915-01-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 26 JAHRE
PESCHER JOH. DTSCH. KAN. G. ARTL. R. R. 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOMBERG 19 JAHRE
PONTYLA KOSLO RUSS. GEM. RUSS. GRE. R.I. 1918-02-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAMEROW 37 JAHRE
PREDAMUK IWAN ÖST. KUTSCH. I.R. 12 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PUCZAN NIKOLAUS UNG. INF. K.U.K. I. R. 64 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUZA 28 JAHRE
PETRIWI DEMITRO ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 II. KP. 1914-12-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BESZTARCZE -
POLGARDI SANDOR UNG. KAN. K.K. F.R. II 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 26 JAHRE
PAHOKI FRANZ ÖSTERR. INF. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PAPP VALENTIN UNG. TRAIN. SOLD. TR. FELDDEP. 2 KORPSEINHEIT12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAVANDON 37 JAHRE
PAPROTNY HEINRICH - - 1918-10-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-06-04 - -
PERTRIE IGNAZ ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 70 1915-03-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAEINSI 23 JAHRE
PETER JOS. DT.UTF.SCHIMMELPFENNING I.G.R.R.2 SAN.KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
POPA LULNIKE ÖSTERR. KAN. K.K. I.R. 50 1915-02-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PREDANIK IWAN RUSS. SOLD. - 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PLACHY JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1881 HORKA -
POLAK KAROL - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1891 PODBORZE -
PERM JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 - -
PERM JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 VOCHTABRU -
PODWORSKI ANTONI - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIAŁA -
PIETRULLA GEORG KAN. LANDW. FUSS. ART. BATL. 6 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1886-05-04 LANDSBERG -
POPOWITZ GYORGYÖ INF. BOS. HERZ. I.R. 3/13 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1884 GRADAC SOMOG -
PAWLIK JOS. - - 1914-11-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POHL KARL - - 1914-08-24 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIERUSCHKA JOS. - - 1916-02-06 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PURSCHKE JOS. - - 1915-07-28 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIECHNIK FRANZ - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PAJUNK WILHELM - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PYTLIK WYZISK - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
POTYKA FRANZ - - 1915-09-25 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
POTAPKIN THEODOR ARTILERIST - 1918-11-24 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1894-05-06 - Russ. Kriegsgefangene / jeniec rosyjski
PRZYWARA ANTON - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PIECHA JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POHL JOS. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PLACZEK TEODOR - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
PAUTEN REINHOLD KAN. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
PACHNICK P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PITTACH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL K - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLU A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAULEK A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLU J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
P??MANN REINH. - - 1914-11-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PETROW TEODOR - 88 P.P. 3 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAŁOP JANUSZ - - 191?-05-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILAK AFANAZY SZRG. 4 / 498 P.P. 1916-10-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAPKOW PIOTR SZRG. 10 / KOZŁOWS. P. P. 1916-12-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 845
PAREGASKOW JAN - 29 P. 1915-12-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PCZELIN BAZYL SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PEK FRANZ INFANT. 2 / K.U.HONVED INF. RGT. 18 1918-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW JANUSZ - 304 P.P. 1916-04-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PACHMIELKIN DYMITR KAN. 11 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 847
PILSZCZYKOW DYMITR - 3 / 49 P.P. 1916-07-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 686
PLESNIK ANTON INFANT. INF. RGT. 35 1918-06-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PŁOTNIKOW ŁARJON SZRG. 11 / 65 P.P. 1916-11-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 826
POPOWICZ TEODOR SZRG. 8 / 87 P.P. 1916-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 713
PYLEW GRZEGORZ - 66 P.P. 8 K. 1917-09-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PALUSZKIN TICHON - - 1917-09-1? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PIKULICKI TEODOR - 304 P.P. 16 K. 1916-04-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PANFILOW JANUSZ - - 1916-05-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILEWICZ FILIP - 275 P.P. 7 K. 1917-02-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PARAJDI MICHAEL INF. I.R. 82 1918-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAUFEROW WASYL - 303 P.P. 1916-04-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PEDWAL ANDRZEJ SZRG. 3 / 441 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 898
PERTJENOW GABRYEL - 150 P.P. 9 K. 1917-08-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW TEODOR - 20 P.P. 6 K. 1916-05-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PJANKOW PAWEŁ - - 1917-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PŁACHICH NIKIFOR - 40 P.P. 4 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POŁOJAN WINCENTY CYW. ROBT. 14 / 513 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 878
POZNIREW SERGJUSZ - 39 P.P. 6 K. 191?-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAWLOVIC JUZE JAGER F.J.B. 4 1914-12-19 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.41
PYTYP JOHANN INFT. I.R. 89 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.3
PIOTAK STANISLAUS JG. F.J.B. 4 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.56
PODOLSKI ANDREAS INFT. LST. R. KOMDR. 20 1914-12-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.11
PAZINSZKI ISTVAN HONV. H.I.R. 15 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.78
PRAIZEL JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.68
PROCAK DYMITR INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.63
PUTZ JOSEF INFT. UNG. LIT. BAON. 18/1 1915-02-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.20
PISKLA JANOS INFT. H.LDST.BAON 15 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.20
POLLAK TIMOT INFT. I.R. 12 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.48
PAWLUSYK CYRIL VORM. TURK. F.H.R. 4 1915-03-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.2
PETERKA FRANZ - - 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.24
PRELOSZMYAK STEFAN I.R. 48 I.R. 48 1914-12-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.19
PROKOPIN JOHANN KAN. F.K.R. 30 1914-12-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.26
PYTYPICE WASYL INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.62
PIECYK LEON - 2 P.P. 10 KOMP. 1915-11-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PROKOPEC LUDWIK HUSAR K.U.K. HUS. RGT 5/3 1916-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - VELKY MEDER -
PURINGER JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PRIEBE HELENE schwester KR.LT.A. 122 sie-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PEKYSCYN STEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PIETRACK FRANZ - R . J . R . 46 / 3 K 1915-??-?? - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PATZOLD KARL GEFREITER J . R . 46 / 11 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRINZ JOHANNES ERS.RES . R . J . R . 208 /10 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PUFKA ALOIS - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PISCHCZEK THEODOR - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PUCZEK JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK JÓZEF - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK JERZY - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PIETROW-ROMANOW GIEORGIJ JEMIELIANOWICZ - I.R. 55 1915-02-15 - Żyrardów miasto, gm. Żyrardów, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
PASKE FRITZ SCHÜTZE - 1917-10-17 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PETZ RICHARD LEUTNANT - 1916-09-15 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PASKE WILY MUSKETIER - 1915-07-21 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PODOLSKI JAN RES.JG. FJB 4, 4 Komp. 1914-08-26 GODZISZÓW Biała Poduchowna wieś, gm. Janów Lubelski, pow. janowski lubelskie 1885 MIELEC -
PELZ REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLKMER JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL ANTON - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PELZ EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PÖHLMANN JOHANN LDSTM. BA.YR. J.R. 22/6K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
PIETRACK FRANZ - R.I.R. 46 / 3K - - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PÄTZOLD KARL GEFREITER I.R. 46 / 11K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRINZ JOHANNES ERS. RES. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
POHL GUSTAV - - 1915-06-26 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PREIBISH ALFRED - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POHL HEINRICH - - 1915-09-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POHL WILLY - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POHL RICHARD - - 1916-10-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PABST RICHARD MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PILTER ERNST VIZEFELDW. 4.G.R.Z.F.11K. sie-15 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
POOCK HERMANN ERS.RES. J.R.45/5K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
POREMBA KARL MUSKETIER J.R.146/1K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PETSCHULAT LUDWIG WEHRM. J.R.45/3K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
POHL WILH. - - 1918-04-12 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PIECHATZEK JOSEF PIONIER P.B.6 2ERS.K.??? 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PILGRIMM HERMANN ERS. RES. L.J.R.19/8K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PEISERT OSKAR WEHR. L.J.R.7/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PIETRZYKOWSKI JOHANN GEFREITER L.J.R.37/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
POPPE HARALD LEUTN. D. RES. L.J.R.133/5K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
PARTRIGE J.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Irisch Fusiliers 1918-10-27 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
PICKERSGILL H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-06 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
POTTINGER B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA East Yorkshire Regiment 1918-10-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
PATTERSON J.A. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-12-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
POSTLETWHITE M.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Wiltshire Regiment 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
PAWLAK I - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PRESSLING FRANZ GEFR. 5/J.R.19 1914-12-13 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PIOSZCYK MAX UTFFZ. KAV.RGT.84 1914-09-02 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PLOHMANN VALENTIN MUSK. - 1914-11-15 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
PROTHMANN J - - 1914-11-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
PROTHMANN ANTON RES. - 1914-12-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
PAWLETZKI J. ERS.RES. R.J.R.52/1K 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PUDOR WOLFGANG UNTOFFZ. F.A.R.213/6BATT 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PRZEMUS H. - 2 R.J. 19 1914-12-09 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PARCHAŃSKI KAROL - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PUCEK ANDRZEJ - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
PARCHAŃSKI FRANCISZEK - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PIWKO AUGUSTYN - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
POHL MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PANEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PIETRZAK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PATEREK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POMOGIER M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PAWEŁCZYK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PISZCZAŁKA MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
PANEK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PAWEŁCZYK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PEISERT MAKS. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PACYNA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
PFOFE OTTO - - 1915-09-01 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIERSCHKALLA JOHANN - - 1916-10-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PISULLA JOHANN - - 1918-10-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLOWKA JOSEF - - 1916-09-23 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK PAUL - - 1918-08-02 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PISULLA EDUARD - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PISULLA PAUL - - 1915-08-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PACH LUDWIG - - 1917-06-03 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PATOLLA ANTON - - 1916-10-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PLACZEK FELIX - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PASDZIOR VIKTOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PLACZEK MARCELIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PIETRZYK ISIDOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PLOCH PETER I - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAKOSCH THEODOR - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLOCH PETER II - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PAŁKA STANISŁAW - - 1916-07-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1894-04-30 - -
POŁOMKA WIKTOR - - 1915-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-02-20 - -
PAŁKA PAWEŁ - - 1917-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-01-10 - -
PAWELSKI MARCIN - - 1915-05-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1892-11-11 - -
PANTOFEL MELCHIOR - - 1918-06-09 Montdidier-rejon Pikardia departam. Somma Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - 1917-05-06 lasy Argońskie Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PATEREK JAN - - 1914-12-03 pod Żydowicami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1887-12-24 Dobrzyca -
PAWEŁCZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PŁYWACZYK ROMAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PŁYWACZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PŁYWACZYK JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PETRISCHNEW WASSELI RUSS. SERGEANT INF. RGT. 6 1918-10-06 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889 - -
PREDO MARIAN RUM. - 1918-12-12 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PANDURO NICOLAI RUM. - 1917-05-25 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PAUL HERMANN - - 1915-10-06 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PFLAUM HERMANN - - 1916-03-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POHL EDMOND - - 1915-10-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
PELAUM RICHARD - - 1914-09-17 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PFLAUM KURT - - 1917-02-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POZIOMSKI E - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PILARCZYK H - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PRUS KAŹ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PASZKOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
POTOCKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PREIS JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAVCZYK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
POLA? THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
PRUKOC JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
PILAWA LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
PRADELLA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
PYTTEL JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
PAPE G. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PIEPENECK FR. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
POPPE PAUL NIEM. - 1917-07-20 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PFENNIG MAX OFFZ.STLLV./NIEM. - 1918-08-30 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PA?LIN BERTHOLD - - 1915-03-01 St.Quentin Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1875-08-05 Rothsürben -
PETERS LEONHARD - - 1915-01-10 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
PETERS GEORG - - 1914-11-13 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
PFEIFFER WALTER - - 1915-07-31 CZYSK Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PUNSCHKE KARL - - 1918-10-24 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PETER ERNST - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
POHL OSWALD - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PEUKER ERNST - - 1915-06-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PEUKER OTTO - - 1917-08-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PEUKER MAX - - 1918-08-29 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
POSPICH JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSPICH JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSPICH JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
PEUKER HERMANN UNTFFZ. - 1916-07-27 POZIERES Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1892-03-02 - -
PEISKER GOTTLIEB ERS. RESERVIST - 1916-03-10 ARGONNEN Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1882-01-07 - -
POST KARL - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLLAK JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRODLO PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRUDLIK MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAMPUCH JOSEF - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PIETEREK JOHANN - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POGRZEBA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLIK MICHAEL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLIK THEODOR - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PSIORZ PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PURKOTT FRANZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLO MICHAEL - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PROXC ADAM - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAMPUCH FRANZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PIERSCHKE JOSEF - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POF KONSTANTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PRODLIK IGNATZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLIK PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PSIORZ ANTON - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PSIORZ ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PROHOFSKY JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
PANNEK KONRAD - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PORADA PAUL - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIETRUSCHKA FRANZ - - 1917-11-09 - Smolarnia wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRZYKLENK THEODOR - - 1915-09-13 - Smolarnia wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECHA PAUL - - 1917-09-19 - Racławiczki wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PELKA AUGUST - - 1915-01-20 - Racławiczki wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECHNIK RAPHAEL - - 1915-10-11 - Racławiczki wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAULUS ROMAN - - 1916-01-02 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIENTKA JOSEPH - - 1915-08-11 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLACHTZIK MAX - - 1918-05-28 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
POPIOLEK MICHAEL - - 1916-05-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PELLA JOHANN - - 1918-09-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIENTKA PETER - - 1915-09-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
POPIOLEK KARL - - 1916-09-19 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIERSKALLA FRANZ - - 1915-08-14 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANKALLA FRANZ - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETROWSKI FRANZ - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PANKALLA PETER - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PSIK JOSEF - - 1915-02-2? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PORSCHKE FRANZ - - 1917-02-23 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANDER KARL - - 1917-04-16 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARUSEL ANTON GAND. GREN. - 1916-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAUSER JOSEF MUSK. - 1917-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARUSEL AUGUST KAN. - 1916-03-21 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIKULIK JOHANN - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PROGSCHA LUDWIG - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
POLACZY JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PROKSCHA JULIUS - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
P?? JOAHANN RES. - 1915-02-02 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLIK JOSEF INF. - 1916-07-12 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIECHULEK KARL RES. - 1914-09-02 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PISZCALLA HIRONIMUS INF. - 1917-03-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLANETORZ FERDINAND KAN. - 1918-04-23 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLIK JOHANN RES. - 1914-11-20 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLIK PAUL RES. - 1915-04-26 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PISCZALLA ROBERT RES. - - - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PASSON JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PASSON MARTIN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
POHL GERHARD GEB. KAN. - 1916-09-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
POHL REINHOLD JAG. - 1915-09-07 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
PEUKER ALFONS RES. - 1916-09-08 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
POHL WILLI GREN. - 1918-06-12 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
PAWLETTA K. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PICHOTTA P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PICHOTTA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
POBRZEBA P. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PUDELKO NIKOLAUS - - 1918-07-23 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PURENIHA ? JOSEF - - 1914-09-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
POLLAK JOHANN - - 1917-01-10 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWELKE ERNST - - 1915-09-06 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-??-10 - -
PLITZKO PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
POREMBA JOSEPH - - 1914-08-27 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-09-18 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PISSARCZYK KASPAR - - 1916-05-31 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PISSARCZYK LEON - - 1917-06-24 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POREMBA KARL - - 1915-08-01 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-06-05 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PISSARCZYK KARL - - 1916-07-08 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PORAWA JOSEF - - 1916-06-23 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PISARCZYK ALEXANDER - - 1914-11-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PONSA ADOLF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOSEF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PICK PAUL - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIETREK IGNAZ - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PUDELKO KARL - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA FRANZ - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIETREK FRANZ - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
POGRZEBA JOHANN - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA KASPAR - - 1917 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PESCHEL KLEOPHAS - - 1917-02-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIERDEL AUGUST - - 1918-11-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIONTEK HIERONYM - - 1915-11-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PESCHEL ANSELM - - 1915-09-07 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PESCHEL SILVESTER - - 1916-04-13 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIONTEK FRANZ - - 1916-07-10 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIONTEK JULIUS - - 1916-02-29 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZYKLENK LUDWIG - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAULU JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PESCHEL EMANUEL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETSCH EMIL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLACHETKA ALBERT - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLIZTKO LUDWIG - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POSER LEO - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POSPIECH KARL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PACH THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIERSKALLA THOMAS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLACHETKA PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POKORNY KARL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POSPIECH HEINRICH - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLETKA JULIUS - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAUSDER THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIERSKALLA THOMAS - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZYKLENK PAUL - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLACHTA STANISLAUS - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PINISCH JOHANN - - 1914-08-22 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POPIOLLEK JOSEF - - 1916-05-15 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PINISCH AUGUST - - 1918-08-04 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PLUTA MICHAEL - - 1916-05-20 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POPIOLLEK SIMON - - 1918-10-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PELZ J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PELZ J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
POLLAK THEODOR - - 1917-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIETRUSCHKA JOS. - - ????-12-02 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PY... - - - 1914-09-09 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PYKA MARZIAN - - 1918-03-30 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PIOSSEK FRANZ - - 1916-11-07 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PYKA FRANZ - - 1918-11-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PLACHTA THEODOR - - 1916-07-02 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PANDEL VIKTOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PANDEL ISIDOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PODLYSKA STANISLAUS - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PRESCHER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PUTZE - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PICZ ANTONI - - 1915-09-07 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PACHOLSKI STANISŁAW - - 1916-11-14 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PEISERT KAZIMIERZ - - 1918-06-08 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PRAŁAT JAN - - 1918-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PIASZCZYŃSKI MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
PASZKOWIAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
PIERSZCHAŁA WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
PARSCHIN NIKOLAI RUSS. SOLDAT INF. RGT. 323 1918-10-22 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1883 - -
PIELA KONSTANTIN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
PIELA FLORIAN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
PINKAWA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
PALMER RAFAEL - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PALMER JULIUS - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PYTTEL THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PYTTLIK THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PYTTLIK STANISLAUS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
POROBIN JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
PONIEWIERA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
PRZEWALLA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
PLOSCHKE ERNST - - 1915-06-29 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
PŁOTKOWIAK MARYAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
POTRAWIAK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PACIORKOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
POTRAWIAK MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PRZYBOCKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
PAWLAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
POTRAWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTRAWIAK KAZIMIERZ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTRAWIAK WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PRZYBYLSKI MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
PEIPER F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POIFEL H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PÄLZOLD K. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PLEIT P? - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POISER H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PANDER RUDOLF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PIECHULLEK HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PODOLSKI JOSEF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PRZYLAS ROMUWALD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PAWLICZEK JOHANN - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PLATH LEO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POHL ROBERT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PANDER ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PITSCH - MUSK. R.IR.228 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PULTORAK JOHANN MUSK. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PFEFFER A. - - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PREYER - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PILLICH PAUL MUSKET. - 1917-08-09 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PLOSCZYK KARL GRENAD. - 1915-03-15 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PIGULLA FRANZ WEHRM. - 1914-08-22 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
POSPIECH ANTON MUSKET. - 1918-02-10 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
POSPIECH FRANZ MUSKET. - 1915-06-17 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
PIGULLA MAX LANDSTM. - 1916-07-09 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PLENERT JOHANN MUSKET. - 1918-08-28 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PLOSCZYK PAUL GARD GRENAD. - 1917-09-03 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PETRY LEO FUNKER - 1918-06-03 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
POSPIECH ANTON RESERV. - 1915-07-14 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PANEK MAX - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PESCHKE PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
POLATZY EMANUEL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
POSPIECH AUG.[UST] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PRZYBILLA IGNATZ - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PASZCZOK EMIL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PIOSZCZYK PAUL - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
POLLOK THEOP.[IL] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PROSKE ALOIS - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PASCZENKO FILIPP RUSS. - 1914-11-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROKUDIN - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PAWLIK PETER RUSS. - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PETRENKO WASIL EMILIANOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POLAN LUDWIG - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POTZ FRANZ - - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PAFONIK - RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PATERA BOHUŠ KAPRAL K.U.K. I.R. 28 - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1892 - -
PUSTOVGAR WASILI RUSS. - 1914-10-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PERKAMIN GEORGI - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PIETSCH MAXIMILIAN - - 1915-07-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POPOW IWAN DYMITRIJ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROKAZIN TEODOR RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROFUS JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PANDERA HERMANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POLCZYK IGNATZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POLOCZEK PETER - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIGULLA ALFRED - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PANTKE - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PIETZ AUG. MUSK. ? 1915-05-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-07-07 - -
PAULITSCHEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PASCHTAKA JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PODHRANSKY - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POPPE HANS - - 1916-03-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
POLOTZEK EMIL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIOTROWSKI S. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PRAIS STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PUKACKI WŁADYSŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PIOTROWSKI FRANCISZEK - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
POHL JAKUB - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAWLICKI ANDRZEJ - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAUCH W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PRZYDRÓŻNY I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAUCH J. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PECIA M. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
POSTRACH PETER - - 1917-09-27 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
PIPER FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
POMMERENING BERTHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PANTEN WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PÄTZKE AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PETERS WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
POFAHL KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PYSALL RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PAPKE ANTON - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PIRCH WILHELM - - 1918-04-30 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
PONIŻY FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
POLOSZYK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
POHL WIKTOR - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PIOSIK BRONISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PLUSKOTTA FRANZ WEHRMANN L.J.R.6/7K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
PIXA KONR.(AD) - - 1916-04-22 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIEGSA JOACH.(IM) - - 1918-10-03 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POHLMANN FRANZ - - 1914-09-10 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PENDZIALEK WALTER - - 1921-06-08 GÓRNY SLĄSK Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PORGBER GEORG - - 1917-08-12 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
PERZKE MAX - - 1915-05-03 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
PUSCH PAUL - - 1915-04-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
PISZCZEK PAUL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PALENGA IGNATZ - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PAPKALLA EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROTZEK AUGUST - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAWLETTA PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZISTOLIK ROBERT - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PELKA JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLASA WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLUSCHAN JOHN. - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLCZYK THEODOR - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANITZ PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRANDI ALFONS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PUDLO KURT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PYTTLIK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROBANOWSKI KONRAD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PARUCHA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZIBYLLA FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PELKA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZYBILLA AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PILAWA JOHANN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLOTNIK JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLUTA BALTZER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANICZEK ALBERT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLUSCHNIK JOHANN - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAPKALLA AUGUST - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PULLA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAWLICZEK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PERL HEINRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PALENGA IGNATZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
PISSULA PETER - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PLASCHCZYK KARL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
POLLOK VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PALETTA JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PAWLICZEK RAPHAEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PERL JAQUES - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PISZCZEK PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
POHL EMIL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PIETSCH KURT KRIEGSFRL - 1916-10-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-01-26 - -
PIETCZAK STANISLAUS LDSTM. - 1917-02-11 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-08-18 - -
PÖTZCH RUDOLF MUSK - 1918-09-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1900-06-21 - -
PINTYE JOHANN GEFREITER K.U.K. I.R. 63 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PROSZCZENKO ODMIEN RUSSE I.R. 183 / 9K - - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAUTSCH ADOLF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POTIER AUG. LDSTM. 3 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-11-18 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
POCH JOHANN LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-28 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PRĘTNIK JÓZEF - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAGAN JOHANN SOLDAT (SZEREGOWY) CK.U.CK. 92 REGIMENT PIECHOTY 1916-06-06 ROSJA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-04-13 - ZAGINĄŁ
POLLACK EDMUND LANDWEHRMANN 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-06 PERTHES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-07-08 - -
POLLACK EDMUND ERSATZ RES. - 1914-12-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-02-21 - -
POLLACK REINHOLD LDSTMM. - 1917-07-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1871-08-23 - -
POLLACK OSKAR ERSATZ RES. - 1915-01-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-06-26 - -
POSSELT RICHARD SOLDAT - 1918-04-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-06-19 - -
PLEWA JOSEF RESERVIST J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUSS GUSTAV GEFREITER D.I. R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PIMMET - RESERVIST R.J.R. 203/5K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUHSLER GUSTAV LDSTPFL. R.J.R. 207/3K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRITSCHOW GEORG MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAUL GUSTAV - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PODLECH AUGUST MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PENSCHUCK HEINRICH - 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PIETSCH FRIEDRICH RES. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PILARCZYK W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁÓCIENNIK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
POLNY J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PALUSZCZAK A. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁÓCIENNIK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁÓCIENNIK P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
POLNY W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PRZYBYLSKI J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PĘKSZYC-GRUDZIŃSKI FRANCISZEK KPT. D-CA 2 KOMP. VI BAONU I BR. L.P. 1915-06-03 ŻERNIKI / MODLIBORZYCE Opatów II miasto, gm. Opatów, pow. opatowski świętokrzyskie 1885-05-23 SOKAL -
PRAUß LEO - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIENTKA JOHANN - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAUß OTTO - - 1917 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIERUSCHKA AUGUST - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIGULLA THEOFIL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PROMNY JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZYBYLLA WILHELM - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PARCZYK JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIERNIKORZ JACOB - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIETREK FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POSPIECH JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZYBYLLA JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PUDLO PAUL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PICK HUGO - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIERSCHALIK AUGUST - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIEL?SO??ICZ - - - 1915-12-07 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
POSSELT HERMANN - - 1916-07-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PINKE WILLI - - 1917-08-18 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PALECZNIK NIPOT NIKOLAUS INF. - - - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPPE FRITZ MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGACZ ADAM INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLAUTZ HERMANN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL II FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORATH OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUTZ GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRELLWITZ WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECH REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUNZEL RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERNACK GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PĘCAK ANDREAS INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPCIAK STANISLAW INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÄTZOLD ALFRED MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGEL ARNOLD ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRSING OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLUMPE FELIX LDST. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPHAL REINHOLD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUTSCH AUGUST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSSIN EMIL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLOWSKI JOSEF MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRÜFER AUGUST RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERNACK AUGUST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESCHER ADOLF GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAYSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PREUSLER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PLESSER - KRAFTFAHRER K.u.K. ÖSTERREICH-UNGARISCHEN MORSERBATTERIEN 8 UND 7 1915-02-26 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PRINTZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PFLANZ OTTO - - 1915-06-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
PAUTZKE ROBERT - - 1914-??-?? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
PIEPER KARL - - 1920-04-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
PAWLAK JOSEF WEHRMANN JNF.RGT. 347 1915-03-04 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
PLASA WILH. WEHRMANN L.J.R. 10 1914-11-15 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
POSPIESZYŃSKI - SIERŻ. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
POLLAK JOHANN - - 1917-01-10 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
PAWŁOWSKI KAZIMIERZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
PLICHTA JULIAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
PELISEK ALOIS STABSWACHMEISTER K.U.K 1915-10-31 - Horodenka Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze 1883 - -
POLIT STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
PEL IGNACY - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
PAULY KURT - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PETRUS RUDOLF - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PUTGER HEINRICH - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PASCHASIUS MAX - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PEISKER KARL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PUPKE BRUNO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PRUS MICHAŁ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA
PAWLAK SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
PLUCIŃSKI IGNACY - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT WŁADYSŁAWA
PLUTA MAR. - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
PIECHOCKI IGNACY - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
PLUCIŃSKI WŁADYSŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT IGNACEGO
PRUS FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT MICHAŁA
PIECZYŃSKI STEFAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
PIETRZYSKI WACŁAW PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI FRANCISZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRUCHNIK ROMAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHOWICZ BRONISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
PACHOWICZ STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI BOLESŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI MIECZYSŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECHNA JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANEK JĘDRZEJ - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYREK JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACZOSA ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAWŁOWSKI JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PŁOSZAJ ANDRZEJ - - 1915 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PATLA JAN - - 1916 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAWŁOWSKI STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PRIELIPP REINHOLD - - 1918-10-23 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PHILIPCZYK PAUL LANDSTM. - 1918-03-22 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POLLOK JOHANN MUSK. - 1914-12-23 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POLLAK PAUL UNTFFZ. - 1915-02-16 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PETERKNECHT ALBERTH - - 1914-11-05 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PESCHEL HEINRICH - - 1915-03-24 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-06-14 SAGAN -
POMMER JOHANN - - 1917-01-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-04-07 NÜRNBERG -
PRAISCH OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PAJKERT PAUL - - 1915-05-05 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-07-27 GORKA -
POHL ARTHUR - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-11 SCHÖNTHAL -
PÖNISH RICHARD - - 1915-12-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-12-15 OITTMAOSDORF -
PRIBBERNOV FRITZ - - 1916-06-18 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PAUTSCH KARL - GR.R. 261 1918-08-10 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PIROŻOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
PIETRZAK BENEDYKT - - 1918-12-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PĄCZEK FRANCISZEK - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
POKARSKI JÓZEF - - 1918-11-10 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
POTRYKUS FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
PACOCHA KAROL - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PSKIT ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PHILIPP H. MATR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
PÄTZEL A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
PRENGEL L. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
PIERÓG STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
PIETRYKA JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
PIĘKOŚ TOMASZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PAWLAK WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PSZENICZNY FELIKS - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PIETRYKA ADAM - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
PIETRYKA STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PIĄTEK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
POPIOŁEK JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
PFITZNER EDUARD - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUTSCH ROBERT - - 1917-11-06 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PALMER JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PALMER SIMON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PIKOS PETER - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PALMER JOHANN - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PALMER ROCHUS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PIKOS ANDREAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PUSZCZ THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PANZLAFF JOH. UTFF. - 1916-09-17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
PIERZINA ANDREAS SZEREGOWY - 1915-09-25 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1874-03-21 - -
PIERZINA JOHAN SZEREGOWY - 1914-08-22 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1893-06-19 - -
PAUL - - - 1916-10-02 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
PFLIGER EMIL ŻANDARM 150 PP 5 Komp. 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
PLENIKOWSKI LKEMENS MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
POURRIER HEINRICH UNTOFFZ. J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1889-09-23 - Postassistent (Asystent Pocztowy)
PIKOLIC RADOJE SERB - 1918-10-19 - Leżajsk miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie 1878 - -
PELCZAR WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PELCZAR JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PEESEI HERMAN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PEITZ - - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POLLMANN RALF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAPE KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PEGER GUSTAW - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PODDY EDUARD - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAULUS HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAWUL TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PLIŚ ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PŁOSZAJ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PAWUL MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PĘCAK JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PLIŚ JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PÓŁTORAK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PŁATEK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
POLAK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
PABIS AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
PALUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
PISARCZYK WOJ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
PŁATEK FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PŁATEK W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PAJĄK FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
PIETRUSZKA KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
PYTLARZ JÓZEF - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDRZEAJ - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTLARZ PIOTR - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETZIK GEORG - - 1917-06-02 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-09-27 - -
POHL KURT - - 1922-06-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POWALLA KARL - - 1917-04-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PLACHETKA ALBERT - - 1914-05-05 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-12 - -
POWALLA AUGUST - - 1915-02-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-05-28 - -
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PÄTZOLD EWALD - - 1915-09-08 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1898 - nagrobek
PAHLOW AUGUST MUSK. - 1918-06-08 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PETRŸ AUGUST GREN. - 1915-04-30 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PRÄTZ FRITZ MUSK. - 1918-11-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
PETRŸ ALBERT RES. - 1917-06-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PETRŸ FRANZ MUSK. - 1918-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PRÄTZ KARL MUSK. - 1918-05-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PFERT - - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
PHYLIPP ARMGARD SCHWESTER - 1916-01-10 BARMEN Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
PODBIAŁ FRANCISZEK KAPRAL - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROSZEK JAN SIERŻANT - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAUTSCH ADOLF - - 1916 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIETRUSCHKA JOHANN - - 1916-07-31 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POLEWKA JOHANN - - 1915-06-16 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK ERDMANN - - 1915-09-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLLAK VALENTIN - - 1918-07-18 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAJONK JOSEF - - 1918-10-18 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZEWOSNIK JOHANN - - 1915-03-15 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONK VINCENZ - - 1917-05-01 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZEWOSNIK PAUL - - 1916-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIERUSCHKA AUGUST - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIOSZCZYK AUGUST - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAZUREK FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PENDZIALEK JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETEREK LEOPOLD - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIERUSCHKA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POSPIECH FLORIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANNEK JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PELKA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PENDZIALEK JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIECHULEK VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWLICZEK JOH. - - 1914-11-23 - Nowa Wieś Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLLAK THEODOR - - 1915-09-18 - Nowa Wieś Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PHILIPCZYK KARL - - 1918-05-04 - Nowa Wieś Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PEDER/PENER - - - 1915-09-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
PIECHOTTA JAKOB MUSK. - 1923 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PIELOK THOMAS - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETRUSKA ALBERT - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PLEWNIA BERNHARD - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POLOCZEK FRANZ - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PATRZEK LUDWIG - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POLOCZEK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIECHOTA NIKOLAUS - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIELOK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PLEWNIA ANDREAS - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PLEWNIA ROMAN - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PATRZEK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PELKA JOS. - - 1921-01-18 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK JOH. - - 1915-03-02 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK PAUL - - 1916-08-04 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK JOS. - - 1920-02-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK ALEX. - - 1917-12-07 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRETOR ANDREAS - - 1915-03-13 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POLLAK JOHANN - - 1918-05-05 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PASON JOHANN - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
PASSON JOSEF - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PYKA KARL - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PASSON JOHANN - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PLOCH JOSEF - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
PREGEL FRIEDRICH MUSKETIER - 1914-11-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PASCHKE VIKTOR GRENADIER - 1914-08-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZ?REMBEL - FÜSSELIER - 1915-03-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PUKALLA AUG. RES. - 1915-02-20 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POLLOK FRANZ FÜS. - 1914-08-22 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PETER FRANZ Offz.S? - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PÄTZOLD OTTO MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
POCHER RICHARD MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PERUTZ ALFRED VZFW. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PTOK SYLVESTR MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PAWOLLEK FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTTA JOSEF - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAMPUCH THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAWLIK MAX - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POTEMPA JOCHANN - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAWLIK PAUL - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTA KARL - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTTA PAUL - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAMPUCH PETER - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRUDLIK FRANZ - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PETER REINHOLD - - 1918-08-18 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
PACH PETER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PLUSKWA ALEXANDER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PACH SIMON - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PLUSKWA JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PESCHA FRIEDR. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETRUSKA PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PALM ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PORANSKI O. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRATSCH KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PISKOL FRIEDR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PLOCHOWIETZ H. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POGANKA PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POHL MAX - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PALM OTTO - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PETZKA KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETRZIK OTTO - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PAHSEK WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POTZKAJ FRITZ - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZYREMBEL R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PISKOL JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POGANKA HERM. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POHL FRIEDR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POLLOK HERB. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZYBILLA IGNATZ FELDWEBEL - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1853-04-26 - -
PAMPUCH FRANZ - - 1915-02-16 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTTA JOHANNES - - 1918-04-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIEKNY BERNHARD - - 1914 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
POGRZEBA JOHANN - - 1917-08-06 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PRZIBYLLA JOHANN - - 1916-10-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSSEK FRANZ - - 1915-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSSEK PAUL - - 1918-09-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PETZOLD ALFONS - - 1915-01-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIEKNY ANTON - - 1916-07-06 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIEKORZ JOSEF - - 1918-10-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PRUDLIK MICHAEL - - 1915-07-03 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PRZYBILL MATHIAS - - 1917-06-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSSEK FRANZ - - 1918-11-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PALUSSEK PETER - - 1918-03-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIOTROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PUKACKI JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAETZOLD PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PIETSCH KARL GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PAETZOLD FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PEIKERT GUSTAW FELDJAGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PUSCHEL KARL OFFIZIER-STELLVERTRETER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRIESNITZ PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PANKIRSCH WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PASCHKE ALFERD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PATZOLD GEORG - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
POHL RICHARD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRAUSE HEINRICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PASCHDORF JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PATZOLD ALFONS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PFLUG ALBERT - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
POHL PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PFEIFFER HERMANN - - 1917-06-12 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PICK OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PNIOWER FRITZ LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PERL ALFRED UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PHILIPPSBORN MARTIN - - 1916-02-28 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PROSKAUER HANS KONRAD LEUTNAND D.L. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 198? - Rotunda i nagrobek
POLLAK KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POMMERANZ GEORG GERFEIT. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POSNER FRITZ ASSISTENZARZT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PICK ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PINKUS PAUL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POLLAK FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PAGORSKY GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PERL LEO LEUTNAND D.L. - 1915-07-28 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
PULVERMACHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POMMER ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887 - nagrobek
POSENER EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ ALFONS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ EDUARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PERLITIUS HUB. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFEIFER VICTORIAN schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POKORNY KARL schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POSER EDMUND schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PYTLIK MARYAN schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAHL LEO schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
PAULI FRANZ schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFALZ RUD. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PLUDER FELIX schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
POLLOCZEK FRANZ schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PREISS PAUL schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PATSCHOWSKY LUDW. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELZ HANS schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAWLIK EDUARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELCHEN ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PERHNUS ? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAWOLICK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELZ KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PERSICHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PICK BERNHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PHILIPP PAUL RES. - 1915-06-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PLESKE KARL ARTILL. - 1918-04-26 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PASSOLD ROBERT - - 1915-07-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PODEHAU AUGUST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie ? - -
POLTEN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
POLTEN RICHARD - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
PFORTNER ADOLPH LANDSTURMMANN - 1918-08-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-08-04 - -
POHL PAUL MUSKIETER - 1916-04-04 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1886-05-19 - -
POHL EMIL - - 1918-03-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PELZ AUGUST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PI