Nazwisk w bazie na literę P: 4467

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PYGANKOW FIEODOR - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie 1890-10-08 - -
PINKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PISAREK JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PAWLAK STEFAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIOTRKOWSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIENIACZEK KAROL - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PAHL REINHL GRENADIER Z. PF 4. RS. GR. R. Z. PF 1914-12-14 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PIPIC ORDO INFANT. KUK JR 3 1914-12-28 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
PATZSCHKE OTTO ERS. RESERVIST 3 K. P. INF. R. 231 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PLAPP KARL GEFREJTER G.R. 1. K. 5. GARDE. R. Z. F 1914-11-21 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PICARD G. RESERVIST 10 K. INF. REG. 167 1914-12-10 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PIETRUSCHINSKI HUB. OFFZ.STELLVTR. 12.K.GARDE.GRN.RGT.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
PETROSCHKIE ARL. MUSKETIER 11.K.1.KOMB.ERS.BTL.INF.RGT.51 1914-12-17 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
PODZIMEK FRANZ LDST. INF. K.K. ET. B.510/4K 1915-10-31 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
PÄTZOLD I. MUSKETIER 10 K R INF R 229 1914-12-16 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PREUSS FR. RES. 10 K. INF. R. 162 1914-11-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
PELEREIL JULIUS UNTEROFFIZIER 1 KOMP 1 POS J.R. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PFISTEN KAROL ? ? 1914-12-08 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PETHAST JOSEF SZER 11.83 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
POHLMAN KRYSZJAN SZER 9.83 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PFÖRTNER MAX GEFREITER D. R. 9 K INF REG 152 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
POSSOCH FRITZ GEFREITER 6 K INF REG 150 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
POLOMSKI BERNH. PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
PRZIBILSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
PIETROW-ROMANOW GEORGIJ EMELIANOWICZ PRAPORSZCZIK 55 SIB. ST. POŁK 1915-02-15 - Humin wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - PIESTIERIEWO, OBW. ZABAJKALSKI 1)
PETH ALBERT - - 1917-04-22 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PETH KARL WEHRMANN - 1915-02-26 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIOTRASCHKE ED. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PAHNKE A. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PIOTRASCHKE O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PAHNKE M. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
POMMERANZ WILLI - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
POLLEX AUGUST TORP[EDO] OB[ER] MATR[OSE] VORT. FLOTT[ILLE] 1918-07-19 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PETRASCHKE FREDERICH LANDSTURMANN - 1917-11-01 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
PLENK EMIL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
POLTERROCK ERNST MUSKETIER - 1918-07-12 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
PIOTRASCHKE KARL GEFREITER - 1917-06-30 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
POLTEROCK FERDINAND OBERMATROSE - 1914-08-29 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
POLLACK AUGUST - - 1914-08-20 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie - obelisk
PINNOW MAX - - 1914-11-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Schottowske-Skotawsko - obelisk
POTRATZ HERMANN - - 1918-08-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Slupp obelisk
PENN? WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PO[LKE] ALFRED GEFREITER EISENB. BAU. KOMP. 1917-03-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1890-04-26 - lapidarium
PRINZ VON PREUSSEN FRIEDRICH KARL ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-04-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PALLASCH VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PAPENFUSS EMIL SERGEANT LDST. BTL. STOLP 2 1918-11-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1870-11-09 - lapidarium
PLASCZYK ALOIS HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-15 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PRESKEWITZ - UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-08 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PILLASCH WILHELM RESERVIST - 1914-12-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 90
PEHLA AUGUST FAHR. - 1918-07-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1892-01-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 88
PINNISCH AUGUST GEFREITER - 1917-08-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-08-27 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 91
PAELH KARL GEFREITER - 1918-06-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1894-07-13 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 87
PILLASCH EDUARD LANDSTURMANN - 1918-10-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1887-06-03 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 89
PUPKA V. LIPIŃSKI ROBERT - - 1915-11-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-06 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PIEKUT MAX - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PIOCH PAUL - - 1916 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
POLZIN PAUL - - 1917-07-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
POMMRANZ HERMANN - - 1915-07-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
PORRMAN KARL - - 1914-08-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PALUBITZKE MAX - - 1915-08-05 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PAWLISCH ROBERT - - 1916-09-14 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PIOCH GUSTAV - - 1915-11-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
POLZIN PAUL - - 1915-08-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
POLZIN PAUL - - 1917-08-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
POPHAL ALBERT - - 1914-10-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
PALLAS ERNST - - 1914-12-06 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
PUTTKAMER FRANZ - - 1914-08-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
PASCH OTTO - - 1915-08-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PAWLOWSKI von ALEX - - 1914-11-19 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
PIEPER ALBERT - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
POLLEX MAX LANDSTURMANN - - Stettin Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PRIEN LEO MATROSE. - - Gneisenau Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIGORSCH BERNHARD SERGEANT - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIGORSCH WALTER GRENADIER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PRIEN HERMANN MUSKETIER - - Russland Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIGORSCH AUGUST MUSKETIER - - Russland Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PIOTRASCHKE ARNOLD KANONIER - 1920-05-28 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-01-20 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PAULITZ HERMANN RESERVIST - 1915-08-07 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-12-13 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PFAFF HERMANN RESERVIST - 1914-08-20 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PANTEN RICHARD RESERVIST - 1918-07-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PRANGE WILHELM GRENADIER - 1918-05-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
PACZKOWSKI AUG. KÜRASSIER - 1918-09-23 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-05-08 Chomar. -
PRILL  WILLY UNTFFZ. - 1915-11-04 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-10-27 Podleiken -
PAKUSCH EMIL GEFR. - 1916-03-17 - Lanngut Rosja Pogranicze 1882-09-26 Thomareinen -
PAPS ALFRED FÜSILIER 11 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
PINNO I E WEHREMANN 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PLANC ALB MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PLOC HERM. GEFREITER 2 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
POTTIN AUGUST GEFREITER 6 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PUHLMANN A. GEFREITER 9. K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PATZER W. RESERVIST 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PIECHELT O. ERS. RESERVIST ERS. BTL. LDW. GRN. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PIONKE F. MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PLANK W. KRIEGSFRW. 11 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PÖMLKE AUG MSK 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRÜFER W. LEUTNANT 12 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PYRITZ PAUL - - 1918-08-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PLATH OTTO - - 1918-04-09 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
POCATIS WILLI - - 1915-07-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
PAGEL EMIL - - 1918-10-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PUSITZKI EMIL - - 1916-03-01 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
POCATIS HELMUT - - 1916-08-22 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
POMERENING REINHARD - - 1917-09-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
PAGEL ALBERT - - 1917-02-12 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Drosedow obelisk
PAGEL OTTO - - 1917-09-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PAGEL WILLI - - 1914-11-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PAGEL REINHOLD - - 1918-03-22 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PRAMSCHÜFER PAUL - - 1917-06-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
PANTEN EMIL - - 1918-07-03 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PITTELKOW REINHOLD - - 1914-11-18 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
POMMERING MAX - - 1918-12-02 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PANTEN REINHOLD - - 1918-05-07 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
POMMERENING MAX - - 1916-08-07 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
POMMERUNG OTTO - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PACHOLKE PAUL - - 1916-08-06 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
POST ERICH - - 1915-09-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POST ALBERT - - 1918-02-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POST WERNER - - 1920-09-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POOCH PAUL - - 1914-12-10 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
POMMERENIN - - - - - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
PAPENFUSS ALBERT - - 1918-03-28 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
PAGEL OTTO BCHTZ - 1917-10-04 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
PLASTER ALBERT - - 1914-08-23 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
POLLEX GUSTAW OBERMATR. - 1915-10-31 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-10-06 - obelisk
PIGORS KARL KAN. - 1917-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1895-04-10 Klein Garde obelisk
PRIEN WILHELM OBERMATR. - 1918-06-27 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-06-30 Wendischbuckow obelisk
PAPE FRITZ UTFFZ. - 1917-11-20 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
POPPE GUSTAV ERS.RES. - 1915-09-20 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
PAGEL ARTUR GREN. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
PAGEL GERHARD MUSK. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
PIRACKS ADOLF MUSK. - 1914-11-17 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
PAPENDORF F. FÜSELIER - 1916-11-22 LAZAR- JAUER Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
PASCHKE FRANZ UNTFFZ. - 1915-05-12 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - - obelisk
PENN? AUGUST GFR. - 1917-08-01 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
PILLATH AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
PRĄDZYŃSKI JÓZ[EF] - - 1915-01-21 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1918-04-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1916-08-26 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRĄDZYŃSKI JAN - - 1914-12-04 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
POLLEX OTTO OBERMATROSE - 1918-09-18 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1882-03-17 - obelisk
PARDEYKE WALT[ER] GRDSCH. - 1918-??-28 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAUL WILLI MASCH. M. - 1917-02-25 U 43 Nordsee Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PIGORSCH OTTO GEF[REITER] - 1915-05-20 Galiz[ien] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAUL WALT[ER] MUSK[ETIER] - 1915-07-17 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PIGORSCH HERM[ANN] V[I]Z[E]F[ELD]W[EBEL] - 1918-09-08 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PIGORSCH PAUL KAN[ONIER] - 1918-11-14 Heimat Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PEIKERT P. - - 1916-03-06 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PFITZNER P. - - 1918-06-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
POHL R. - - 1916-10-11 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PEIKERT R. - - 1918-03-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
POHL P. - - 1914-11-15 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PERZ JÓZEF - - 1919 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
PIECHOCKI MARCIN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PIECHOWIAK JÓZEF - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
PACHOLAK FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PERZ STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PIECHOTA SZCZEPAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PIŁAT SZCZEPAN - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PIETRZOK TEOFIL - - 1916-08-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
POLATZEK PAUL - - 1917-08-16 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
PÄSLER PAUL - - 1916-05-25 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PÄSLER ERNST - - 1915-05-06 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PÄSLER HERMANN - - 1914-09-14 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POLTE FRIEDRICH - - 1915-02-11 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POLLESCHNER ADOLF FÜS. - 1918-02-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PAVEL GÜNTER KGFREIW. - 1915-02-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PRITZEL ERNST MUSKET. - 1918-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PETERWITZ HERM. LANDSTR. - 1916-10-05 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
PRUTSCH GEORG - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
PEUKERT WILHELM - JÄG.BATL. 6 1915-04-04 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1889-08-09 - obelisk
PFEIFFER         WILHELM - RES.JÄG.BATL.7 1914-09-14 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1888-01-04 - obelisk
PFEIFFER KARL - INF.REGT. ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
PETZOLD BRUNO - - 1914-08-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PACHE ALFRED - - 1915-07-31 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
POHL WILHELM - - 1916-03-20 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
PIETSCH AUGUST - - 1916-07-07 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
POINKE HUGO - - 1916-07-17 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
PFENNIG KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POHL OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POLTE FRIEDRICH - - 1915-02-11 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PRÜFER SCHWESTER E. - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PIETSCH HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POHL OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PÄUSER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PEUSER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PAUL RICHARD - - 1916-07-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PLÄSCHKE RICHARD - - 1916-02-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PÄTZOLD ROBERT - - 1916-05-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PFEIFFER KARL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PUSCH ROBERT - - 1915-08-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PAWASSERAT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PRETH - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PANEK - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PAPE - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
POTT - WEHRM. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PATSCHUL EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
PAETZEK KARL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
PERRIN L. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
PAUL PHIL. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
PAHLKE KARL - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRANG FRIEDRICH - - 1914-12-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRÄTORIUS WALTER - - 1915-08-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PETER GUSTAV - - 1916-09-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß HERMANN - - 1914-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIETRAS (?) KARL - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß KARL - - 1916-07-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PITZER  ?? KARL - - 1914-12-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRILL HERMANN - - 1915-03-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POHL AUGUST - - 1918-08-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POLOTZKI LEOPOLD - - 1916-06-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAHLKE JULIUS - - 1918-04-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRANG GUSTAV - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAOKE JULIUS - - 1918-05-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß FRIEDRICH - - 1917-06-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PFLUG HERMANN - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß HERMANN - - 1915-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIONTEK WALTER - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRILL AUGUST - - 1915-02-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POCKRAND GUSTAV - - 1915-06-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POHL ERICH - - 1915-08-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PÖRSCHKE FERDINAND - - 1918-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRADEL PAUL KRIEGSFRW.  L.J.R.19,1K.  1915-05-24 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PAPROSCH WILHELM UNTOFFZ.  L.J.R.133. 12K.  - - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PROHL FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-08-20 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN KARL - - 1918-05-24 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PEIDER VALT. - - 1917-09-09 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN BERNH. - - 1918-06-05 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PACKMOHR F. MUSKET. - 1915-09-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZEWSKI A. G.GREN. - 1915-03-28 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZEWSKI A. UFFZ. - 1914-08-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZKOWSKI R. WEHRM. - 1918-08-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PACKMOHR A. V.FELDW.DR. - 1914-11-13 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PFEIFFER A. KAN. - 1918-10-20 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZEWSKI A. GEFR. - 1918-10-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZEWSKI V. E.RES. - 1916-10-28 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PATERNOSTER ALOIS F.KANONIER  K.U.K.F.K.R.6. 2B 1915-03-16 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PFEDEBAHN KLIER BREMSER JOSEF  - 1915-07-20 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PORST MIECYSLAW LEGIONAR  P.LEG.1 BR.R. K.  1915-06-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PATEK WENZEL VERPFL.SOLD.  MIL.V.MAG.PRAG.  1915-07-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PETROVITS KARL V. RITTM.  K.U.K.HUS.RGT.3  1915-01-01 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PINCZAK NIKIFER EISENBAHN  SICH. A.LDST.J.R.20  - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PIOTROWICZ KASIMIR GEFREITER - 1916-12-22 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
PARACHONIAK JÓZEF KAPRAL I BRYG. LEGIONÓW 1918-05-09 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
POLAKOW NIKIFOR RUSSE KARSK JNF.188  1915-04-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POPOW NIKOLAJ RUSSE SOLJAUFKI.J.R.206  1915-02-09 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PTOTNIK JERNDSIJ RUSSE JNF.RES.BAON 47  1915-02-09 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PAWLOW MICHAIL RUSSE NIEJEW.GR.RGT.4  1914-12-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PINAJEWSKI FIODOSIF RUSSE JNF.ETAP.BAON  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POMCZELIN JEFYM RUSSE JNFT.RGT.126  1915-??-24 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POPOW SIERGIEJ RUSSE WIEREN.RGT  1914-12-02 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PACHYLA ANDREJ RUSSE - 1915-02-25 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PIERTRENKO JAKOB RUSSE PIERN.GREND.3  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PODGORSKI ADAM SANITAT.  FELDP.ABT.76  1915-11-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PAHLOW JOHANNES MUSK. 5. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
POLLACK  WILHELM  GREN. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-30 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PIOTROWSKI BRUNO UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT. 45 1914-10-12 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PREUSS WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIENAK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIOBROWSKI EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POMBA FRANZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRZYWARRA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PAUL OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIENAK LUDWIG - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PISANSKI KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRENGEL WALTER - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PSZOLLA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIEBROWSKI AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PEUTZ HELMUTH KRIEGSFRW.  L.J.R.23.6 K.  1915-03-02 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PRZYBILLOK JOHANN GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-03-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PETAK BORYS - - 1914-10-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PROHASKA FRANZ OSTER.  K.U.K.J..84  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PRUSS FRIEDRICH WEHRMANN  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PENCZUK NIK.JERZY RUSSE  GROCH.R.182.10 R  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
POPP JOHANN ERS.RSE.  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PEMPA CHRISTOV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PALM KURT LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PLENIO JOH. FREIW. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PIECHOTTKA LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIETRZYK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PURWIEN KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PHILIPPZIK KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIETRZYK GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PLAGA AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIECHOTTKA FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PREIS ERNST WEHRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PHILIPP ARTUR GEFREITER  L.J.R.133.3 K.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PORTYS LADISLAUS JNFANT.  K.U.K.J.R.93 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PIERTROWICZ ZINOWIE JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
POPEK RUDOLF VORMEISTER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PULST MIKOLAJ JNFANT.  J.R.90.13K  1914-12-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PALOWICZ VINAZNIKI JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PENKERT JOSEF - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
POHL JOSEF - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
PACHONIK JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PFEILER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PISCHEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PRAHS FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
PIONTEK BRUNO - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
POETSCH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk obelisk
PANINKA J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
PIRATH FRITZ UTFFZ. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-22 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - KOBIETA
PAWLIK JOSEF JAG. LDW. 4 K. FELDJÄG . B. 4 1914-12-03 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
PAPST RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETRI GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAUL OSWALD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PFAUMANN JGN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAULUHN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PFEILENSTICKER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PELIKAN HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PACKHÄUSER W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PERSCHKE J - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAGEL WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETERS AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAHLKE AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETERSEN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PRESTIN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PREUSSNER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PRUNS PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POPIELAS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLÄTZER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POPPELREUTER J - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLEGER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POREP WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLOWENZ MICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PICK RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PODOWSKI J - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIETRECK FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PODZUS RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PINNOW HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POHLMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIRSLER EDMUND - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETRASCH FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAQUAY AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETSCHKE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAULI REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PFEIFER J - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PÄUPELMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PHILIPP ART. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PENTZLIN ULLR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAGEL GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETERMANN FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAGENKOPF FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETERS ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PANFIEL STANISL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POST PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PREUSS ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PROCHNOW KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PUHLE P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PITZKE EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PÖPPEL ART. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLAWKI VAL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PORATH PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLOTZ BHD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PHILIPP WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POBLOTH ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIECKNICK AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PODZIEMSKI JGN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PILKUHN MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POETKE ADOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIPPO OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POKORNY FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAAP WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PÖRSCHKE WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PLEHN KARL WEHRMANN - - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PRIES ERNST - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POLACZEK PAUL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
POPORIO JOHANN AUSTRIA - 1915-08-20 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
P? IWAN SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
PINIŁO MICHAŁ ST. LEG. 7 KP. 1 P. LEG. 1917-04-14 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
PFEIFFER KARL UTFFZ 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - NOSITSCHIN/NOŻYCZYN
PIEHL WILHELM JAEG. - 1918-05-18 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KLEINSEE / JEZIORA MAŁE
PASERMAN ANDREAS RES. - 1914-11-15 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
PUHL OTTO GEFR. - 1915-02-19 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
PENKWITZ GUSTAW GREN. 3 K.R.I.R. 93 1915-08-03 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PLAMBECK F. GREN. 5 K.G.G.R. 5 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PENSHORN OTTO GREN. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PORSCHEN JOSEF GREN. 4 K.R.I.R. 93 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PUCKMANN WILHELM WEHRM. LJR.2 - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PITTICH JOH. RESERVIST 2. K. JNF. REG. 167 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRELL OTTO KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PETER ERNST WEHRMANN 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PUSCH PAUL RESERVIST 8 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PETERSEN OSKAR DRAGONER 1 ESK. DRAG. R. 16 1914-12-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PRASS JOS. RES. 4 K. INF. REG. 141 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
PAWLOWSKI R. FÜSILIER 9 K. GREN. REG. 5 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PORSCH FERD. ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 128 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PÜLSCH J. GR? 7 K. 5 GARDE. R.Z.F. 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
POSCHEL MAKS UTFFZ 1R. F.A.R.49 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
PIATZA MICHAEL FAHR ? K R.I.R. 225 1915-04-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
POLLMER HUGO WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
PAWLOWSKI ERNST UNTEROFFIZ. 3 KOMP.JNF.REG.14 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
PUFE HERMAN LDSTM. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
POLITAJEW MIT. RUSS. LEUTN. 19. SIB. SCHÜTZ. R 1914-11-19 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
PETERMANN PAUL KARL ULAN 5/U. R. 17 1914-10-21 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
PIWARZ JOHANN GEFREITER 6 K. LW. JNF. R. 7 1914-10-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRITTWITZ U. GAFFRON JUNK. W. v. FAHNEN 5 ESK. KÜR. R. 1 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRUSAKIEWICZ J. MUSKETIER 2 K. ERS. B. LW. J. R. 19 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PAUR JOHANN SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
POSIUNITA PETER SZER. J. R. 80. 3 1915-03-23 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRADALN GEORG SZER. J. R. 83. 2 1915-03-22 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PÜTZLER FRIEDR. ERS. RESERVIST ERS. B. LW. J. R. 25 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PIKAS STEFAN SZER. J. R. 51 1915-03-29 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PIETZKA EDM. EINJ.FREIW. 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1893 - -
PIERNICKI JAN - - 1915-08-13 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kosowo -
PIPKA KLEMENS - - 1917-06-07 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1873 Załęzie -
PLICHTA WIKTOR - - 1914-11-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Szarłata -
PORTYKUS WALTER - - 1917-06-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PIPKA JAN - - 1918-07-15 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1879 Brzeziny -
PICHTA FELIKS - - 1917-10-21 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Kosowo -
PIPKA BRUNON - - 1918-08-08 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Przodkowo -
PIPKA JULIUSZ - - 1915-09-12 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Przodkowo -
PLICHTA TEOFIL - - 1914-08-20 Prusy Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Ucisk -
PORTYKUS JAN - - 1915-01-17 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PETTERS EMIL GRENADIER RES.J.R.93/6K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PACHOCKI JOSEF GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PUSCH CHRISTIAN GRENADIER R.J.R.93/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PAL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAWITZ ALFRED PION. SAML.P.R. 18 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHNKE FRANZ - PREUSS.INF.RGT. 46 - - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - Nie wymienia go J. Drogomir
PREUSS MARTIN ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECH PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIEL HERMANN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYSZ MICHAEL LDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFENING OTTO - P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOWSKI LEO INF. I.R. 100 / 9 K. 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie 1891 SUCHA GÓRNA -
POLASEK GEORG E.R.INF. IR 57 1915-03-22 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETROW WASYLI INF. - - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRASZEK FRANZ INF. IR 100 1915-02-24 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRCHAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-01-06 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEITLER PETER JG. FJB 8 1914-12-31 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLATA JOSEF INF. IR 20 1915-03-14 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHNKE FRANZ RES. PRIR 46 1915-05-08 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPISCHIEL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-05 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETŘIK EDUARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-21 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLHAK IGNATZ RES.GFT. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLONKA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUESCHEL ERNST LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAŘIZEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETNIUK EMIL SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROUŠEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAŠIL KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROUSIL JULIUS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTUČEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUROW ANTON INF. - - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROVIC WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLASCHKE PETER FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLITZER JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACALT FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL JAKOB INF. BIR 22 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRKO JOHANN RES.KPL. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY ALOIS E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURTAUF ANTON TIT.KPL. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATZAK RUDOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-12 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETR I JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAJMANN FRANZ TRGL FHR. SCH.R. 26 1915-02-14 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-07 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAH GEORG E.R.SCH. SCH.R. 26 1915-04-09 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFISTER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLINNINGER JOSEF - BAYER. PION. KOMP. 19 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLOMSKI JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRÖBSTL ROCHUS TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASCHKE PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANKL LUDWIG INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖLLATH MAX INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRENSKY ADOLF JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUY LORENZ INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALUSELLE FRANZ LDST.JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLAK JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYTEL JOSEF GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUGG ALOIS RES.PTRF. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEZNICKI ANDREAS INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEDEVILLA CELESTIN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESKOLLER ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETTENA GIOVANNI LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFÄFFLINGER KARL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALME EDUARD R.KPL. I.R. 18 1914-12-(02-25) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFEFFINGER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANHAUS JOSEF RES.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULY FERDINAND UTFF. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICHLER FRANZ ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖLLINGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIFFRADER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLZ ERNST RES.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITERKA JAKOB MAJOR I.R. 28 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖSCHL HERMANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLACHTA AUGUSTIN E.R.INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAMSTALLER VINZENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLEHSKOTT JOSEF JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA FRANZ E.F.FLDW. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLUSKOTA LEO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROTIVA FRANZ ZGSF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKLOP JOHANN SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PSOFTA KARL GFT. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUŠA WLADIMIR LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAZDERA JOSEF ZGSF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELANDOR RANOLIDO RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROVICKY JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETZOLD WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFANNER JOHANN JG. T.K.J.R. 1 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANHAUS FRANZ JG.TIT.PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPPROTH MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY KARL INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICHLER von ADOLF FÄHNR. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLSKI MARIAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILARZ JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONOMAREW PETER - BRANSKY I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIVONKA FRANZ E.R.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSSENIG FRANZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANKENSTEINER DAVID PTRF. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMUS FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLEŠINGER JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROKŠ ANTON E.R.SCH. SCH.R 12 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL FERDINAND INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PHILIPPIFS FRIEDRICH LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRECLIK JOSEF INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADR JAROSLAUS FLDW. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROVAZNIK FRANZ RES.INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA ADOLF INF. IR 18 1915-02-18 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADIAK JOHANN KPL. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELECH JULIAN SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIASECKI JAKOB SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRINZ EMMERICH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUSA FRANZ INF. - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAL PETRO - - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROW EUSTACH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHONYCZ PAUL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRISCHING RUDOLF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILNÝ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖRTNER WILHELM OFFZ. BIR 3 1915-05-02 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIOTROWICZ KUŹMA ZGSF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKUL IGNAZ INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSTOWIT ONUFER INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEIL WENZEL FEUERW. FAR 25 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPIŠIL JAKOB INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL JAKOB INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICKO JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITAŠ NORBERT LDST.INF. IR 18 1915-04-22 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTIOMKIJ WASILI INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERIZA NIKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUJLIĆ MIRKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRANJIĆ MARYAN INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAKUDIN FIODOR ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITTNER LEOPOLD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POŠ FRANZ LDST.INF. IR 28 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISELKA - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINTARELLI STEFAN JG. TKJR 3 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLISCHKE JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUDIČ OSME INF. B-H.I.R. 2 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PETERS ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLNISCH EUGEN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALICHLEB MICHAEL ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUSTEJOWSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POPPEK JULIUS GFT. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST JOHANN LTN.I.D.RES. SCH.R. 9 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIEGERT KARL ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRACIOCH ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PASCH J. PETER MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PILARSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRICHEL LODEK INF. F.J.B. 24 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAUSER OSKAR MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIXNER JOSEF LTN.I.D.R. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRÜMM JOHANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLENKA ADOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
POBILANSKIJ WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTAS ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PERIMEK HEINRICH INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PODHAJSKI ANTON ERS.RES. SCH.R. 10 1914-12-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PERSICKE WILHELM RES. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POKORNY JOHANN INF. - 1914-12-26 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAJAK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUPPICH ADOLF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLONKAJ LAJOS HONV. H.I.R. 10 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALLA RUDOLF LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POTOCZNY KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST TITUS RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIJAK M. LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PREISS EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PASZ AUGUST ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PINKA BERNHARDT INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROSZAK PHILIPP ERS.RES. I.R. 20 1915-02-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAVLIČEK FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PLONKA IGNATZ GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRÜSSEL ERICH LUFTSCHIFFER F.LFTSCH.ABT. 15 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PELNIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 25 1915-01-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POCERUCH WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTOK HUGO MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PODSTATA FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLÁK JAROSLAUS LDST.JG. F.J.B. 2 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POUPA PAUL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRZYBILSKI ANNA - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIEGOWSKI NIKOLAUS KPL. I.R. 56 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASETZKY ANTON SCH. SCH.R. 5 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIETRAS LADISLAUS LDST. I.R. 56 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDREAS ZGSF. I.R. 57 1915-03-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLATZER LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PEJIČ RISTO LDST.INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLÖCKINGER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETER KARL WILH. INF. BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PALEČEK FRANZ INF. TR.DIV. 3 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETRU ANDREAS INF. I.R. 89 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POHEL JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
PRECLIK ALOIS - - 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PTAČNIK WENZEL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PŰRSTINGER LEOPOLD SCH. SCH.R. 3 1915-01-25 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PACHER MIRKO - SCH.R. 25 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPP JOSEF INF. - 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIEKNIK KARL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASICKA JOSEF - I.R. 56 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PINFERA (PINTERA) BERNHARD INF. I.R. 3 1915-04-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIČEK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PITELA KARL LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PECZNYIK JANOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLIBERŠEK JAKOB LDST.INF. I.R. 87 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PĚKNIK FRANZ GFT. I.R. 100 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLUTA ANTON INF. I.R. 57 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETRLIK KARL LDST.INF. I.R. 21 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPÁK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PICKISIN BLAGOS HONV. H.I.R. 7 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PERLIK FRANZ RES. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILZ MAX MUSK. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECK GOTTLIEB FAHNR.I.D.RES. IR 36 1915-03-27 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERGEJ WASYLI - IR 196 1915-04-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIPAN JAKOB KAN. FHR 28 1915-04-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PTAČEK KARL LDST.INF. LDST.B. 20 1915-03-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEDRAZZA ANDREAS JG. IR 98 1915-01-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKAL JOSEF INF. LDST.B. 28 1915-04-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODZEMSKY ANTON INF. IR 28 1915-03-13 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEISENBACHER GOTTFRIED GFT. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESINA JOHANN JG. FJB 12 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAIKERT ANTON LDST.INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PELZ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETSCH II KARL GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLOTHKE JOHANN WEHRM. KPGGR 2 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAETSCH HERBERT KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIRONT JOHANN GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIEPHO HEINRICH UT.OFFZ. KPGRZF 3 1915-05-07 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PHILIPPS ERNST UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PASSMANN I WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAATZ ARTHUR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
POHL WILLIBALD GREN. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PEIML BLASIUS K.F.MED.KPL. IR 87 1914-12-24 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PÖLLNER JOSEF INF. BIR 3 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETZEK WILHELM KAN. PFAR 237 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRETKI VALENTIN RES.MUSK. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATIČ FRANZ INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PESCHKE ALFRED MUSK. B.I.R. 3 1915-05-28 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-04-13 - -
PFEILER JOSEF GFT. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPPENBERG HEINRICH RES. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-05-22 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1881-03-13 - -
PRIVOZNIK JOSEF JG. TKJR 3 1914-09-25 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PUKL MICHAEL INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAWLOWIČ MILISAW INF. IR 13 1916-11-01 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PETERSEN CHRISTIAN GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-05-29 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-02-17 - -
PIESCHULEK HANS UT.OFFZ. RES.F.A.R. 70 1915-06-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRELL WILLY GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROKOFIJ - - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PEREPELKYN MEJSEJ - IR 196 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPOW WASYLIJ INF. IR 175 1915-04-14 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROCKO GRIGORIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROKOP IWANOV INF. IR 192 1915-03-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PERNAT IWAN INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POZDNIAKOW FIODOR INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PLESKOVEC FRANZ GFT. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRZETUCKY HRYTNERYJ - - - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAUKLER VAL - IR 56 - - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PODECIEJ ALBERT GREN. KPGGR 3 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAULAT EMIL GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PREHN KARL HPTM. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAJĄK MICHAEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PŁYWACZ LUDWIG RES.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
POMIETŁO FRANZ LDST.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PORĘBSKI LORENZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAL GASPAR JANOS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
POKŁUDA FRANZ RES.INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PONIKWA SIMON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PIORUN STEFAN - SCH.R. 33 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAULISEN EDUARD - LIR 97 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PRUMS LEO GFT. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PRZYBYLLA FRANZ - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
POESCH PAUL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
PRZEROZNIAK STANISLAUS - PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PRESTEL RICHARD MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PUSCH KARL MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRACHTER REINHOLD JG. PRIR 268 MGK 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRUMS LEO GFT. PRIR 46 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PACHE FRANZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PLUNZE GUSTAV RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
POSTLER ALFRED MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PUSCH PAUL MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PACHERZINSKI VALENTIN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
POKORSKI JOSEF RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PIRKER FRANZ SCH. SCH.R 27 1914-12-17 - Dębowiec (nr 18) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPPE - - - - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - ros.
PANN THEODOR - IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRIBALOW MAJSEJ - IR 243 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRICHOTKO THEODOR - IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAUL WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRICHOTKO ALF - IR 243 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POTOCZNY AUGUST LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANIUSZ NYKOLA LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRICKI JOSEF INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHARECKI SEMKO LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPALCNY JOHANN LDST.INF. IR 89 1915-05-01 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PŠENIČKA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACHOTA JOHANN JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLIK JOSEF E.R.ZGSF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECAK - JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKAVA JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POVOLNY JOSEF GFT. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADOUREK JOHANN LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECHEK KARL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONIKLÝ JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAX FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVEL RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER GOTTFRIED SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIEKIELLO ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROWICZ SIEJARNOW PETRO KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLLAKOW NIKIFOR KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETROMIANOW MIKOŁAJ - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETEK JOSEF LDST.JG. FJB 20 1915-04-03 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIFFER MAXIMUS JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLESZCZUK SAWELY - IR 193 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAAR JOSEF INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTAB - - IR 193 - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAFFL PETER LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERSAN FRANZ KPL. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETEK JOHANN INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODRIŽNIK JOSEF INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRELEC FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-04-03 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODLEGAR ZLATKO LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREAC ALOIS INF. IR 87 1915-01-21 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUČNIK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP JOSEF JG. TKJR 1 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUST PETER PTRF.TIT.UT.JG. FKR 5 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFALTZ ADOLF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY ANTON SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMORANO MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEHAČEK JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEHAR ILIJA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRKL LUDWIG LDST.INF. IR 98 1915-02-23 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSA JULIAN SCH. SCH.R. 12 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECUCH ANTON INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPELKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERCIC JOSEF GFT. SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PARTHE FRANZ GFT. SCH.R. 27 - - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
POSCIŁO ALEKSEJ INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESSL BLASIUS KPL. IR 27 1915-01-25 - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITZER KARL RES.INF. IR 27 1915-01-27 - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERENICZ ANTON INF. IR 97 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLESZCZUK TEODOR INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAAR JOSEF ER.RES.SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTAN LUDWIG SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUMMER JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-06 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORSALONIK JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-02 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROKESCH PAUL LDST.INF. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESJAK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIKL JAKOB LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANINC LEOPOLD LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHLE FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPICHAL ANTON SCH. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRCAN MARTIN INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLIČ JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANER ANTON TIT.GFT. SCH.R. 9 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHANKA KONSTANTIN LDST.KAN. FHR 5 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTZINGER FRANZ LDST.INF. IR 47 1915-02-29 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUTIGNA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKSCHITSCH MATHIAS LDST.INF. IR 47 1915-03-23 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODKORITNIK JAKOB LDST.JG. IR 87 - - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANZHAUSER ADOLF LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSIAK JOHANN INF. IR 87 - - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINTARELLI LUIGI ANTONIO PTRF. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANK JOSEF JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUCHER ALFONSO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACHOR - ZGSF. INF. BRIGADE 55 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEČKO MARTIN LDST.INF. IR 87 1915-03-30 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITRONI MICHAEL INF. IR 1F - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLATZER JOSEF JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUL RUPERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERČIČ LUDVIG E.RES.KPL. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELLEGRINI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLAIKNER JOSEF OB..JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PERTHALER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLATZGUMMER FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PETTER HEINRICH ZGSF. K.SCH.R. II MGA 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POSCH JOHAN ZGSF K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-09 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PFRAUMER FERDINAND LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PREIS ANTON ZGSF K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PICHLER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRIKRYL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIRCHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRÜSTINGER LORENZ UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PISONI VITTORIO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PALAT MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANGGER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARIGI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAULICEK WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIZZOLI GERMANO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PERL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLATTER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PERTOZOLLI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POKORNY JOHANN PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PFITSHER MICHAEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POTZNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PICHLER JOSEF UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRICHAL FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIRCHER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PROSCH FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIRCHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYSZLAK JOSEF FLDW. K.U.K.F.J.B. 18 1914-12-(1-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PEDROTTI GIACOMO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PADINGER FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANCHERI ALBINO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(11-12) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAPALOVI EMMANUELI LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARTOLLI VIGIL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PENZ EDUARD INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
POKORNY ADALBERT RES. KPL. L.I.R. 11 1914-11-23 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PIZMOUHT FRANZ JAGER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-13 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - PIZMOUCH Johan Franz (J. Drogomir)
PÖTTLER JOHANN INF. IR 27 1915-01-03(-10) - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PEAŠINOVIČ PETER INF. K.U.K. I.R. 96 1914-12-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROCHORENKO FIODOR INF. INSARSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPOW TEODOR INF. REMIAŃSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Remiański Reg. [J. Drogomir]
PUKŠIČ FELIX INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PADRATZ W. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PREISSNER F. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PEIKERT - KRGSFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PLEITAT MAX UNTFFZ. 10.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-10 - nagrobek betonowy
POLINSKI KLEMENS UNTEROFFZ RES.INFT.REGT.2/10.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
PENSKI II - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-12 - tablica betonowa nr 3
PIETRAS JOSEF WEHRM. RES.INFT.REGT.49/5.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
POEGEL ERICH KRIEGSFREIW. 8.KOMP.ERS.REGT.KÖNIGSBERG 2 1915-03-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
PREIKSCHA AUGUST MUSKETIER 11.KOMP.INF.REGT.KRONPRINZ 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-19 - nagrobek betonowy
PAWLITZKI KARL LANDSTR LDSTM.BAT.OSTERODE 1914-10-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
PETER FRIEDRICH WEHRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PROBANDT PAUL LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PIERSTORFF WILHELM WEHRM. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PARPART OTTO ARM. SOLDAT 2 ARM. KOMP. 1915-06-11 - Cierzpięty II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRÄHLER ARNOLD LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-22 - Dąbrówka II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRIESEMAN HERMANN OFICER 76 PP Landw. 1914-11-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POKLEKOWSKI WLADISLAUS GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PABST ERNST MAJOR U. ABTLGS. KOMDR. 1. MOB. ERSATZ ABTLG. FELD - ARTL. REGT. 52 1915-07-21 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PUDLO PAUL MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PETERS WILHELM MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRECHTEL - VIZEF. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PODEHL - KANONIER FELDA. R. 16 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRAHL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PINKOS FRIEDRICH - INF. REGT. 148 1914-08-03 - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1891-01-26 BELZONZEN -
PALJANKOW SAWELI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POLKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POLJANKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PETEAUX ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POHL FRITZ PODOFICER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PETKE RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PARTIE WILHELM GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PANAJEWSKI EMIL UNTEROFFZ. 15 KOMP. LANDW. INF. REGT. 18 1915-02-18 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PENISCH WILLIB - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT LUDWIG - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PANITZ PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PECH MATTHÄUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLLOK KARL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIERZINA FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POGRZEBA THOM. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PENISCH GUIDO - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT PAUL VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT STEPHAN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PASSON PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLLOK URB. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIKOS STANISL. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLLOK ALEX. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIETREK PAUL - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PIPA PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PATRZEK JOSEF - - 1914-11-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
POLIWODA VINZENT - - 1914-10-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1889-08-11 - -
POLLOK PETER - - 1914-12-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1898-08-07 - -
POGRZEBA JOSEF - - 1915-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-28 - -
POLLOK KASPAR - - 1916-02-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1897-04-15 - -
PTOSCHEK LUDWIG MUSKETIER I. R. 22 1919-05-15 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PLUTA KARL FAHRER ARTL. MESS. TRUP. 174 1919-02-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PYTTEL VINZENT KANONIER FELD - ARTL. REG. 39 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
POLLOK WILHELM - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PASCHKE JOHANN - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
POLLOK LARL - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PÄTZOLD ARTHUR - - 1917-02-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
POHL KARL - - 1918-07-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
PREDEL KARL - - 1915-05-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
PATERNOGA WILHELM - - 1918-03-27 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PIETRUSKE PAUL - - 1918-03-21 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
POLLOZEK FRIEDRICH - - 1916-06-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PREDEL RICHARD - - 1918-04-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PATRIS JULIUS JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PEPER HERMANN JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFEIFFER ERNST MUSKETIER RJR 218/MGK 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PRÜSENER WILHELM MUSKETIER RJR 220/1K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAULY JOSEF OBERJAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PETERS AUGUST UNTOFFZ RJR 218/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFEIFFER RICHARD MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PIETSCH ARTHUR FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLÖTZ FRITZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREUSS GUIDO GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULUS JAKOB PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLOMANN AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHLKÖTTER ANTON PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIOR PAUL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULI HERBERT FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERSEN HERRMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYPEĆ JOHANN KPL. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POUK JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRABUDAVICS FERENC UTÁSZ 5.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROSZEK FILIP ERS. RES. I. R. 20 1915-02-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUS PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUCZKA ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARZYMIĘSO JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÁDÁ ANDRÁS HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAŁKA STANISLAUS RES. INF. I. R. 20 1915-02-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAP GÁBOR HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP SÁNDOR HONVÉD 10/9.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECHA STANISLAUS ERS. RES. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPESZEK JÓZSEF HONVÉD 24/XI.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRUCHA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASTOREK JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIKALO FRANZ E.R.JG. F.J.B. 8 1915-01-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERDOL MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINC WENZEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERLEBERGER WOLF E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITTER JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERKA WENZEL INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLUNDRICH MAX LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIASKIEWICZ FRANZ RES. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLAK ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYZAK FRANZ ZGSF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTRICH EDUARD JG. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POZDAŁ PAUL INF. I. R. 57 1915-03-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHNOW LUDWIG UT. OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUCHNIK ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-02-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYSZ STANISLAUS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKAL JOSEF LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASINT JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOVSKY HEINRICH RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANICZ DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPIERZ STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLKA JOHANN SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRASZ JOSEF KPL. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSLA GYÖRGI HONVÉD 11/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRUSZA LADISLAUS INF. I. R. 57 1915-02-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECSENKA JÁNOS HONVÉD 9/1.HU.E. 1915-05-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILS JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERGHER FRANCESCO LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIOTROWSKI FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERSKA - INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIWODA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PĘDRYS MICHAEL INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKLUDA AUGUST LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIASZCZAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGENKOPF ERNST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIBJSKIEW - ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIONKA PAUL PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLAŁYKIN DYMITR RUSS. INFANTERIST - - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖSCHKE KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSKIL RUDOLF ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZELICKI PETER MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER PETER PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKERT ALFRED MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖHLA GUSTAV UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLENZ RICH. HORN. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREUSSE JOHANN WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERFI ANTAL HONV. H.I.R. 24 1915-01-15 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILSTICKER WILHELM GEFR. PREUSSISCHES 4 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUPOWA MÁTYÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATKO JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETRISZKO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PINTYN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPOLI KÁLMÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÖR ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÁTOKI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETYKO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PODHARECS ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPOVITS LASZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-05 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIATKO BÁLINT HONV. H.I.R. 16 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZELT HUGO INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETRIN JANOS INF. K.UNG.LDW.I.R. 7 1915-02-18 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLARNY NIKOLAUS KORP. K.K.SAP.KOMP.3/4 1915-03-27 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRONAI LASLO INF. K.UNG.LDW.I.R. 5 1915-03-18 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCZICA MILOS INF. K.UNG.LDW.I.R. 301 - - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARANICA ALEXANDER INF. I.R. 80 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLOWSKI KARL RES. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILLINGER JANOS INF. K.UNG.LDW.I.R. 17 - - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPOWITZ BASILIMIR INF. K.U.K.I.R. 80 1915-04-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCHYR JOHANN INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETROWICZ MIKLÓS - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEREDERIJ MICHAL INF. RUSS.I.R.430 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -