Nazwisk w bazie na literę P: 4618

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PANTEN RICHARD RESERVIST - 1918-07-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PFAFF HERMANN RESERVIST - 1914-08-20 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PRANGE WILHELM GRENADIER - 1918-05-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
POSPIESZYŃSKI - SIERŻ. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
POLLAK JOHANN - - 1917-01-10 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
PÁDÁ ANDRÁS HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOVSKY HEINRICH RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAŁKA STANISLAUS RES. INF. I. R. 20 1915-02-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANICZ DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAP GÁBOR HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPIERZ STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP SÁNDOR HONVÉD 10/9.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARZYMIĘSO JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASINT JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASTOREK JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECSENKA JÁNOS HONVÉD 9/1.HU.E. 1915-05-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERDOL MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERGHER FRANCESCO LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERLEBERGER WOLF E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERSKA - INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERKA WENZEL INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PĘDRYS MICHAEL INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIASKIEWICZ FRANZ RES. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIASZCZAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECHA STANISLAUS ERS. RES. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRASZ JOSEF KPL. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRUCHA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRUSZA LADISLAUS INF. I. R. 57 1915-02-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIKALO FRANZ E.R.JG. F.J.B. 8 1915-01-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PILS JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINC WENZEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIOTROWSKI FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-07 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITTER JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIWODA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLUNDRICH MAX LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKLUDA AUGUST LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLAK ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLKA JOHANN SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPESZEK JÓZSEF HONVÉD 24/XI.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSLA GYÖRGI HONVÉD 11/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTRICH EDUARD JG. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POUK JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POZDAŁ PAUL INF. I. R. 57 1915-03-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRABUDAVICS FERENC UTÁSZ 5.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHNOW LUDWIG UT. OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROSZEK FILIP ERS. RES. I. R. 20 1915-02-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUCHNIK ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-02-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUS PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYSZ STANISLAUS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUCZKA ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKAL JOSEF LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYPEĆ JOHANN KPL. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYZAK FRANZ ZGSF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGENKOPF ERNST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER PETER PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIBJSKIEW - ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKERT ALFRED MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIONKA PAUL PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖHLA GUSTAV UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLAŁYKIN DYMITR RUSS. INFANTERIST - - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLENZ RICH. HORN. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖSCHKE KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREUSSE JOHANN WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSKIL RUDOLF ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZELICKI PETER MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECZYŃSKI STEFAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
PALT JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT LUDWIG - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT PAUL VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PALT STEPHAN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PANITZ PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PASSON PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PECH MATTHÄUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PENISCH GUIDO - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PENISCH WILLIB - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIERZINA FRANZ - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIKOS STANISL. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POGRZEBA THOM. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLLOK ALEX. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLLOK KARL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLLOK URB. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PATRZEK JOSEF - - 1914-11-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
POGRZEBA JOSEF - - 1915-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-28 - -
POLIWODA VINZENT - - 1914-10-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1889-08-11 - -
POLLOK KASPAR - - 1916-02-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1897-04-15 - -
POLLOK PETER - - 1914-12-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1898-08-07 - -
PIETREK PAUL - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PIPA PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PANNEK IGNACY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PRZIBYLLA FRANCISZEK - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PYTTEL PAWEŁ - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PYTTEL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PIMMET - RESERVIST R.J.R. 203/5K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PLEWA JOSEF RESERVIST J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUHSLER GUSTAV LDSTPFL. R.J.R. 207/3K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUSS GUSTAV GEFREITER D.I. R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRITSCHOW GEORG MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PELEREIL JULIUS UNTEROFFIZIER 1 KOMP 1 POS J.R. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PETHAST JOSEF SZER 11.83 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PFISTEN KAROL ? ? 1914-12-08 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
POHLMAN KRYSZJAN SZER 9.83 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
PACYNA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
PANEK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PAWEŁCZYK FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PAWEŁCZYK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PEISERT MAKS. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PISZCZAŁKA MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
PADINGER FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PALAT MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANCHERI ALBINO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(11-12) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANGGER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAPALOVI EMMANUELI LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARIGI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARTOLLI VIGIL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAULICEK WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PEDROTTI GIACOMO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PELLEGRINI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PERL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PERTHALER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PERTOZOLLI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PETTER HEINRICH ZGSF. K.SCH.R. II MGA 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PFITSHER MICHAEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PFRAUMER FERDINAND LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PICHLER JOSEF UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PICHLER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIRCHER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIRCHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIRCHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PISONI VITTORIO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIZZOLI GERMANO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLAIKNER JOSEF OB..JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLATTER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLATZGUMMER FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POKORNY JOHANN PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POSCH JOHAN ZGSF K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-09 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POTZNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PREIS ANTON ZGSF K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRICHAL FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRIKRYL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PROSCH FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRÜSTINGER LORENZ UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYSZLAK JOSEF FLDW. K.U.K.F.J.B. 18 1914-12-(1-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PATERNOLLI VALENTIN JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PIHWARZ ANTON LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLANÖTSCHER ALOIS JÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLATTNER MAX JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLÖDERL JOSEF INF. I.R. 14 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRAMIES ABRAHAM INF. I.R. 59 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PACEWITSCH PETER UTFFZ./RUSS. INF.REGT.112.2.KP. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACHODIL VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.119.6.KP. 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PADURARU NICOLAE GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PADUREANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PAGLIAR GIUSEPPE GEM/WŁOCHY I.R.83 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAGOWZY NIKOLAI RUMÄN INF.REGT.75.6.KP. 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAHONTU TUDOR GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PAIN PAWEL GEM./RUM. I.R.10 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PAKI JEGOR GEM./RUSS. I.R.186 1915-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAKOOSCH WOJCECH GEM./RUSS. I.R.8. 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PALADA ANDREI GEM./RUM. I.R.11 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PALADE PETRU GEM./RUM. I.R.56 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PALASCANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PALITSCHUK WASILI GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALKIN ALEXEI GEM/ROSJA GREN.R.10 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PALKONIKOW WASILI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALL ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PALLACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.24 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PALTSCHIK IWAN GEM./RUSS. I.R.207 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PALUCHIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 44 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAMFILIE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.67. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAMFILIE STEFAN RUMÄN JNF.REGT. 64.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
PANA JAN RUMUNIA I. R. 57. 10. KP. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANA JON GEM./RUM. I.R.61 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANAIT FLORE RUMÄN INF.REGT. 44.3.KP. 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAIT GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PANAIT PETRU GEFR. I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAIT WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANAITE TUDOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANAITE VASILI RUMÄN INF.REGT.64.4.KP 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAITESCU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANASCHENKOW JAGOR RUSS. INF.REGT.116.1.KP. 1915-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANASJUK FEODOR GEFR/ROSJA I. R. 129 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PANCIUS JON GEM/RUMUNIA I.R.13 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PANCUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.? 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANDUR NIKOLAJ RUMÄN INF.REGT. 43.12.KP. 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANDURU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.2 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANFILONOK MICHAEL GEM/ROSJA I.R.93 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANFILOW WASSILI GEM./RUSS. SCH.R.6 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANIN IWAN GEM/ROSJA I.R.105 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PANJEWIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.123 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PANKEW LUKANES GEM/ROSJA I.R.107 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANKIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.322 1918-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANKOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.207 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PANKRATOW ARTENJE GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANOW TIMOFAJ GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANTAZI JON GEM./RUM. I.R.70 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANTIOSA NEASCU GEM./RUM. I.R.7 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PANTITSCH JANKO GEM./SERB. I.R.9 1916-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
PANTOWITSCH JULISOE SERB.ZIVILGEF. - 1916-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1858 - -
PANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PANYSCH WIKANTI GEM./RUSS. I.R.14 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANZARU CONSTANTIN UTFFZ/RUMUNIA I. R. 86 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
PAONESCU JLI RUMÄN INF.REGT.80.16.KP. 1917-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAPKOW FILIMON GEM/ROSJA SCH.R.18 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPNE UMNA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPUSCHAI SAWELI GEM./RUSS. I.R.15 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PARASCHIR NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARASCHIV ANTON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARASCHIV NICOLAE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PARASCHIV WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PARASKIV GEORGE RUMÄN JÄGER.BATL.4 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARCHATSCH ALEXEI GEM/ROSJA I.R.493 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PARDOS CONSTANTIN RUMUNIA JNF.REGT.7.5.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARFIONOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.212 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PARLAND AREST GEM./RUSS. I.R.334 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PARLOWICI JON RUMÄN INF.REGT.216.KP. 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARON JON GEM./RUM. I.R.26 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAROOLESCU JON RUMÄN INF.REGT.22.14.KP 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARSCHUK SARION GEM/ROSJA I. R. 418 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARVA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PARVANESCU JON RUMUNIA JNF.REGT.17.4.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARVANU APOSTEL GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARZUGO JON GEM./RUM. I.R.42 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PASAD GEORGE GEM./RUM. I.R.4 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASARICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.41 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASCHEN GAWRIL RUSS. INF.REGT. 110.8.KP. 1915-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASCHKOW SIDOR GEM./RUSS. I.R.140 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PASCHTSCHUK PIOTR GEM./RUSS. I.R.35 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PASCU JOAN GEM./RUM. I.R.49 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PASENLESCU GEORGE GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PASETNIKSCH WASILI - INF.REGT. 249.16.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASLARU JON RUMÄN JNF.REGT.30 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASTUCHOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.229 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
PASU GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.10. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASZURIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.259 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PATAP JANKEL GEM/ROSJA I.R.81 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PATRASCANU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRASCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PATRICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PATRU JON GEM./RUM. I.R.70 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PATRUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.71 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PATT ELMAR ROSJA Z.GEF. 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAULET JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAUN BARBU RUMÄN INF.REGT.43.1.KP. 1916-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUN DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAUN JSAR GEM/RUMUNIA J.A.R.1 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAUN PAMFIR GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUNA NICOLAE GEM./RUM. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUNOWIC SOASSUE GEM./SERB. I.R.9 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAUNOWITSCH STEFAN GEM./SERB. I.R.8 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
PAUSCHUKOW KARP GEM./RUSS. I.R.284 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAVEGLIO PITRO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.8 1918-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAVEL GHEOGHE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAVEL JOAN GEM./RUM. I.R.48 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAVEL MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAVEL VASILE GEM/RUMUNIA I.R.80 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAWEL GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.36.2.KP 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWEL JON GEM./RUM. I.R.17 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAWEL JORDACHE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWEL RADU GEM./RUM. I.R.65 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAWLENKI WASSILI GEM./RUSS. I.R.55 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAWLENKO FEDCT GEM/ROSJA I.R.129 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.37 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?0 - -
PAWLEW WASILI GEFR./RUSS. I.R.41 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAWLJUK JAKOW GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAWLOW ALEXEJ ROSJA JNF.REGT.210.18.KP 1915-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOW IWAN GEM/ROSJA I.R.426 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW MIKFON ROSJA JNF.REGT.210.16.KP 1915-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW LUKA GEFR/ROSJA I.R.414 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
PAWLOW MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.272 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW NIKIFOR ROSJA Z.GEF. 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PAWLOWITSCH JWAN ROSJA JNF.REGT.94.15.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOWITSCH NIKOLAI GEM./SERB. I.R.9 1916-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
PAWLOWITSCH WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.7 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAWLOWSKI NICOLAI GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAWLOWSKI OSIB ROSJA JNF.REGT.111.4.KP 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLUTSCHENKO KIRIL RUSS. INF.REGT.15.9.KP. 1915-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PEDENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.317 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PEDRETTI ANTONIO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.1 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PEGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.243 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PEICEA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PELEA STOICA GEM./RUM. I.R.60 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PELESCHAJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.307 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PELIWAN PIOTR GEM/ROSJA I.R.238 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PELOWIC ILIA SERBIA ZIVILGEF 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PENDELIARI ILARION SERGT/RUMUNIA I. R. 204 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PENSA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PEP HANS GEM/ROSJA I. R. 2 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PEREGUTA PAWEL GEM/ROSJA I. R. 6 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PEREPITSCHAI ANDREI ROSJA INF. REGT. 224. 3. KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PERESHIGIN AVERIAN GEM/ROSJA I.R.53 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PERFILOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.230 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PERIANO PETER GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PEROW WASSILI GEM./RUSS. I.R.288 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PERSON JWAN ROSJA JNF.REGT.12.8.KP 1915-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PERTOW FEFTEG ROSJA JNF.RGT.107.15.KP 1915-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PESCARU MANOLE GEM./RUM. I.R.12 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PESOTSCHKIN WIKTOR RUSS. INF.REGT.34.3.KP. 1915-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PESSE JULIUS ROSJA JNF.REGT.115.11.KP 1915-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETACHIN DAWID GEM./RUSS. I.R.257 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETCU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.57 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETIK JOHANN ROSJA ZIVILGEFANGNER 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETLENKO WASILI GEM/ROSJA I.R.113 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PETRA MARIN GEM./RUM. I.R.81 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETRACHE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRACHE NIKOLAI RUMÄN I.R.59.4.KP. 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRAKE NICOLAI GEM./RUM. I.R.72 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRARU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRASEWICZ FRANC RUSS. INF.REGT. 180.11.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETRE CONSTANTIN RUMAN INF.REGT.75.10.KP 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE DIMA SERGT/RUM I.R.33 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PETRE DOTZE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.80 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PETRE FLOREA RUMÄN JNF.REGT.45.7.K. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.82 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETRE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.1 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PETRE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRE JON RUMÄN JNF.REGT.75. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE MARIN GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PETRE MARIN RUMÄN INF.REGT.19 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE NICOLARE RUMUNIA I.R.76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRE RADU GEM/RUMUNIA I.R.40 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETRE STAN GEM./RUM. I.R.47 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PETREA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETREA FLOREA GEM/RUMUNIA F.ART.1 1917-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PETRESCU GEORGE GEM./RUM. I.R.1 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRESCU JOHANN RUMÄN JNF.REGT.75.6.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRICA DUMITRU GEM./RUM. I.R.45 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PETRIK PAMA GEM/ROSJA LANDST.BTL. 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PETROIN MICHAI GEM./RUM. I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROIN NICULAE GEM./RUM. I.R.47 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PETROSCHEW EMILJAN GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETROSE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.44.6.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROVIC ADAM SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PETROW AKIM GEFR./RUSS. I.R.15 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.117 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETROW DIMITRI GEFR./RUSS. I.R.94 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PETROW DIMITRI GEM/ROSJA L. G. 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROW IWAN GEM/ROSJA I.R.476 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PETROW PETER GEM/ROSJA I.R.9 1919-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROWITSCH DMITRI GEM KAV.REBT.2 1918-06-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PETROWITSCH MILENKO GEM/SERBIA I.R.5 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROWITSCH PETER GEM/SERBIA I.R.7 1918-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROWITSCH RADIWOJ SERBIA ZIVILGEF. 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETROWSKI JOSEF RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRSCHIK FRANZ GEM./RUSS. I.R.106 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETSCHAK WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.10 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETSCHLIN IWAN GEM./RUSS. I.R.121 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PETSCHULIS KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 8 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETSCHURKIN ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.265 1916-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETZOW KONSTANTIN RUSS. INF.REGT.476.5.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PHILIPOW WASILI RUSS. INF.REGT.114.14.KP. 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PHILIPOWICZ MILAN GEM./SERB. I.R.9 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PIALKO JAKOB RUSS. INF.REGT.162.6.KP. 1915-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PICA SEBASTIANO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PICIORUS NICULAE GEM./RUM. I.R.76 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PIEDANOW JWAN ROSJA JNF.REGT.123.4.KP 1915-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIELE SIMION GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIEPKIN PETER GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PIERWUCHIN DANILA GEM./RUSS. I.R.174 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIESCHORKI VASILI RUSS. INF.REGT.168.6.KP. 1915-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIETSCHUGIN STEFAN RUSS. INF.REGT.114.11.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIETUCHOW SERGIE GEM./RUSS. I.R.38 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIKALOW GAWRIEL GEM/ROSJA I.R.55 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PIKALOW JEGOR GEFR./RUSS. I.R.184 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PILIZYN PETER GEM/ROSJA I.R.5 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PILLT GUSTAV RUSS. GARDE.REGT. 4.KP. 1916-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PILSCHKURO FILIP RUSS. I.R.62 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PILSZERSKI JOSEF GEFR/ROSJA I.R.25 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PIMANOW JAKOB UTFFZ./RUSS. I.R.23 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIMENOF WASILI RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIMENOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.177 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PIMENOW KUSMA GEM/ROSJA I.R.476 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PIMINOW NIKOLAJ SERGT/RUMUNIA I. R. 8 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PINASCO GIACOMO GEM/WŁOCHY I.R.115 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PINGU NICULAE GEM./RUMÄN I.R.80* 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PINJAJEW GERASIM GEM/ROSJA I.R.315 1918-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PINSART WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.58 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
PINSKI MOSES AUS RUSANI ZIVILGEFANGENER 1916-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PINTRYOL TOADU RUMUNIA INF. REGT. 56. 7. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIPKOW JAKOB RUSS. INF.REGT.56.11.KP. 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIPOS GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.6 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PIREWIDIENSK WASSILI GEM./RUSS. I.R.165 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PISCOGIN MINCU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PISKIN MOSSEI GEM/ROSJA I. R. 11 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PISKIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.119 1919-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PISKONOW LAWRENTIE RUSS. INF.REGT.325.12.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PITEL STANISLAUS ROSJA ZIVIL.GEF 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PITILIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.502 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PITRIS PASEU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PITSCHURIN IWAN GEM./RUSS. I.R.513 1915-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PITSURA WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.24 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PITUCHANOW WASSILI SERGT/ROSJA I.R.85 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PITZKOW MATWEI RUSS. I.R.95.5.KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIU JOAN GEM./RUM. I.R.54 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PIWOWAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.17 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PJULSU ANDREJ UNTFF/ROSJA ART.BRIG.29.5.BATT. 1915-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLANEA NICULAE GEM./RUM. I.R.4 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLASKUN IPPOLIT GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLASTIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.86 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PLATON GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLATZ RUDOLF GEM/ROSJA I. R. 291 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PLESCA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLESCOIANU ZAMFORIR GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLETNIKOW WLAS RUSS. INF.REGT.115.10.KP. 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLILIPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.233 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PLOAIE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLOPEAM FLORE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOREA JON GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOSSE ELIO GEM/WŁOCHY ALP.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PLOTNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLOTNIKOW PAWEL ROSJA JNF.REGT.250.13.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLOTNIKOW TICHON UNTFFZ/RUMUNIA I. R. 251 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLUSNIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.321 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PLUTALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 121 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PLYNSCHNIN IWAN GEM./RUSS. I.R.15 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PNJEW ILIA GEFR/ROSJA SCH.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PODAPOW DYMITREW RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PODLSKI JEHIM GEM./RUSS. I.R.17 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PODTSCHADLO ALBERT GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
PODUBIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 121 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PODZIAWA NIKOLAI ROSJA JNF.REGT.208.3.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POENARA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.78 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POENARU DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POENARU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POENARU MIREA RUMÄN INF.REGT.36.13.KP. 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POGORJELJ JEFIM GEM./RUSS. I.R.328 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POGRELOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.44 1918-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POGULJAJEW AFANASI GEM/ROSJA I.R.138 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POIANA TOMA GEM./RUM. I.R.50 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POJARKOW JAKOB ROSJA JNF.REGT.250.4.KP 1915-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POJEDIN JON GEM./RUM. I.R.64 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POLAKOW JWAN RUSS. INF.REGT.29.13.KP. 1915-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLESCHAEW SERGEI GEM./RUSS. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POLESKI ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 22 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POLEWODA LEONTI RUSS. INF.REGT.211.1.KP. 1919-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLIAKOW FIT GEM/ROSJA I.R.122 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
POLIDARE FLORE RUMUNIA JNF.REGT.71.4.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLIKARPOW MICHAEL RUSS. INF.REGT.209.13.KP. 1915-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLIKARPOW WLADIMIR RUSS. INF.REGT.9.9.KP. 1915-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLIMA STEFAN GEM./RUM. I.R.26 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POLISCHTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POLITSCHUK IWAN GEM/ROSJA I. R. 206 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POLIWCZENKO AFANASI GEM./RUSS. I.R.255 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLJAKOW TERENTI GEM./RUSS. I.R.69 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLJANSKI KUSMA GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLKOW STEPAN GEM./RUSS. I..R.4 1916-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POLNARU SPIRIDON GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POLOSCHUK ANDREY RUSS. INF.REGT.245.11.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLOSOW IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.123 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POLSOW JEFFIE GEM/ROSJA I.R.68 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLTAWETZ JWAN RUSS. INF.REGT.283.8.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLUCHTOW ANDREE GEM./RUSS. I.R.409 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLURATOW JAKOW GEM./RUSS. I.R.18 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POMANA STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.50 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POMANOWSKI GUSTAW GEM/ROSJA I.R.216 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POMASANOW ANAFASI GEM./RUSS. I.R.4 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POMOLEW WASILI GEM./RUSS. I.R.288 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PONAFIDIN JEGOR GEM/ROSJA I. R. 37 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PONAGOE SIMION GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PONAMARIOW KUSMA UTFFZ/ROSJA I.R.184 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONARIN KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONARIN SEMION GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONEMAROW JEGOR GEM./RUSS. I.R.190 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PONIENKO ALEXANDER RUSS. INF.REGT.162.4.KP. 1915-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PONOMAREW SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.65 1919-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PONOMAREW WASSILI GEM./RUSS. I.R.24 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PONOMAROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PONTELEJEW ILIO GEM/ROSJA I.R.30 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PONTESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.53 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPA JON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPA JON GEM/RUMUNIA I.R.48 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POPA JON GEM./RUM. I.R.64 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA JON RUMÄN JNF.REGT. 80. 1916-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPA KONSTATIN RUMÄN JNF.REGT.24.10.KP 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPA MEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA PATRE GEM./RUM. I.R.81 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3. 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPA SOTIR UTFFZ/RUMUNIA I. R. 70 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPA TOMA RUMÄN INF.REGT.47 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA I.R.74 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPAWA LANDYK GEM./RUSS. I.R.343 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPAWITSCH FEODOSE ROSJA J.R.43.5.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPENEATA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPESCAR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.26 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPESCU ADAM SERGT/RUMUNIA I.R.79 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
POPESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPESCU CONSTANTIN RUMUNIA I. R. 58. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPESCU ENE GEM./RUM. I.R.43 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.30 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU ILIE RUMÄN JNF.REGT.59. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU JOAN RUMÄN INF.REGT.57.4.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POPESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPESCU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPESCU MOISE RUMUNIA ZIV.GEF 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
POPESCU PAUN GEM./RUM. I.R.22 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPESCU PREDA GEM./RUM. I.R.58 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POPESCU SAVA GEM./RUM. I.R.48 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
POPESCU STELIAN RUMÄN GEB.ART.REGT.1 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU WASILE UTFFZ/RUMUNIA I.R.47 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESKU JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POPIESKO SIMION GEM/ROSJA I.R.252 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POPINIGISI ANTON GEM/ROSJA I. R. 3 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPITSCHENKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.9 1919 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POPKOW JWAN RUSS. INF.REGT.138.15.KP. 1915-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POPODIN IWAN GEM/ROSJA I.R.2?8 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POPOM NIKIFOR GEM./RUSS. I.R.110 1915-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I.R.243 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPOW ANDRAI GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW FEODOR GEM/ROSJA LEIBG. 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.335 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPOW JWAR RUSS. INF.REGT.180. 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 211 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
POPOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.7 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.92 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POPOW PIOTR GEFR/ROSJA I.R.311 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPOW TICHON GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW TIOFEI GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPOWICZ BORISSOW SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
POPOWITSCH NIKOLAI RUSS. INF.REGT.251.2.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORAMONOW PETER ROSJA JNF.REGT.112.6.KP 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORKO DOMINICO GEM/WŁOCHY I.R.220 1919-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PORMUBARU NICULAE GEM/RUMUNIA FEST.AR.1 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PORODSCHINSKI JWAN RUSS. ART.BRIG.53.3.KP. 1915-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POROJAN DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 68 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
POROSZIN WASILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PORTNOW JLIA GEM./RUSS. I.R.69 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PORUMB KIRITA RUMÄN INF.REGT.47.5.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POSNIAK ISSAK GEM/ROSJA I.R.221 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSNIOKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POSPELOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.106 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POSTAECHINI ANTONIO GEM/WŁOCHY ARTL.R.3 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POSTDAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.26 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSTELNICU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.41 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POSTELNION DUMITRU GEM./RUM. I.R.22 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POSTUBJUK TARAS GEM./RUSS. I.R.11 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POSUJAKOW FROL GEM/ROSJA I.R.38 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POTAPENKO SERGEI GEM./RUSS. I.R.274 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POTAPEW PETR GEM./RUSS. I.R.453 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POTAPOW ANDRIAN GEM/ROSJA A.R. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POTOFEIU DUMITRU RUMÄN INF.REGT.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POUNA FERRE RUMÄN INF.REGT.41 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POWARNIKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.475 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POWLAK ANUTRI RUSS. INF.REGT.35.11.KP. 1916-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRADAIAS JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRADIC SAWA GEM./SERB. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PRAKLIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 95 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PRASWIEROW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PRAWIKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRAWOJUDKO ANTON GEM./RUSS. I.R.21 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PREDA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.72 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PREDA GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.75.14.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PREDA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PREDA JON RUMUNIA INF. REGT. 26 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDA NICOLAE GEM./RUM. I.R.70. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PREDA VASILE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PREDICA GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.59.1.KP 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDICA STANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PREIBIS OSSIP GEM/ROSJA FEST. B. 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREMIER VIKTORI GEM/WŁOCHY I.R.89 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PRESCHDEZKI IWAN GEM/ROSJA I. R. 75 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PRESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRICHODJKIN TICHON GEM./RUSS. I.R.244 1917-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRIPAS MANOLACHE RUMÄN JNF.REGT.76.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISACARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRISACARU WASILE RUMUNIA JNF.REGT.54.8.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISOP JON GEM./RUM. I.R.54 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRISTOLNIC WLADISLAW RUMÄN I.R.54 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISTRONKA KONRAD GEM/ROSJA I.R.244 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PRITTIN WASSILY GEM./RUSS. I.R.35 1916-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRITULA DIMITRI GEM./RUSS. I.R.135 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PROCA TOADER RUMÄN JNF.REGT.5 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROCEJEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PROCHOROW MATWE GEM/ROSJA I.R.53 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PROCHOROW MAXIM GEM./RUSS. I.R.273 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PROCHOROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 82 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
PRODAN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRODANZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.51 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRODAU JOAN GEM./RUMÄN I.R.44 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODON WASSILI GEM/ROSJA I. R. 133 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PROFIMOW KORNIL GEM./RUSS. I.R.212 1915-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PROIZANO MICHAI RUMÄN JNF.REGT.75.7.KP. 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROKITSCH ILIA GEM./SERB. I.R.8 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PROKOFI KAROL UTFFZ/ROSJA I.R.94 1919-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROKOPIE FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PROKOTIN IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PROMJN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.49 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRONAJEW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.493 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRONICZEW AKIM GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRONIKOWO ANDREI GEM/ROSJA I.R.37 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PRONJAKOW STEFAN SERGT./RUSS. I.R.14 1916-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PROSCHKIN NIKOLAUS RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROSCHNIN WASILI RUSS. INF.REGT.115.2.KP. 1917-14-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROSOROW JEGOR GEFR/ROSJA SCH. R. 28 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PROSTSCHENKO HARION GEM/ROSJA I.R.155 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROSWERIN MATWEIN GEM./RUSS. I.R.9 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PROTASOW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PRUDNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.292 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRUDNIKOW PAUL UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.3 1914-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRUNA ENAKE GEM./RUE.(RUM) I.R.47 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRUSCHINSKI KAITAN GEM./RUSS. I.R.243 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PRYMAK ARTIOM RUSS. INF.REGT.121.2.KP. 1915-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRZIU GEORGE RUMÄN INF.REGT.36.16.KP. 1916-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PSCHOLKIN MICHAEL UTFFZ/ROSJA I.R.45 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PUCHLINSKI ALEXANDER GEM/ROSJA A. R. 3 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUDOWKIN STEFAN RUSS. INF.REGT.305.6.KP. 1915-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUIN JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PUPAZA GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PURICIE JON GEM/RUMUNIA I.R.74 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PURSKIN JWAN RUSS. INF.REGT. 6.15.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUSANOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 242 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PUSCHKAREW ILIA GEM/ROSJA I.R.205 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PUTSCHKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POPPE PAUL NIEM. - 1917-07-20 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POHL PAUL - - 1918-05-31 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH HERMANN - - 1915-09-25 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH ROBERT - - 1916-06-30 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1916-11-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH ERNST - - 1919-01-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PAWLAK STEFAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIENIACZEK KAROL - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PINKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIOTRKOWSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PISAREK JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PASKE FRITZ SCHÜTZE - 1917-10-17 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PASKE WILY MUSKETIER - 1915-07-21 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PETZ RICHARD LEUTNANT - 1916-09-15 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PEHLER ALFONS - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETERS OTTO GFT. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETRUSCH KARL UT.OFFZ. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PICHLER JOSEF LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIEPER ALBERT GFT. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLICHTA WENZEL INF. I.R.28 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLICHTA WENZEL LST.INF. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PODRAZA JOSEF - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PA?LIN BERTHOLD - - 1915-03-01 St.Quentin Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1875-08-05 Rothsürben -
PFENNIG MAX OFFZ.STLLV./NIEM. - 1918-08-30 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PACHE ALFRED - - 1915-07-31 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PETZOLD BRUNO - - 1914-08-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PITZ GUSTAV - - 1918-03-21 KARLSDORF Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAŃCZAK JÓZEF - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PLUTA STANISŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PAWLAK I - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PAETZ WILHELM - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PASZTELNIK PAUL INF. K.U.K.IR.58 1914-12-12 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PETRASCHEWITZ ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PFÜTZNER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PIETSCH FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PISSOCKE ERICH - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PRAST JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PUCK STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PIEKAR PAWEŁ - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PROMNY JAN - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PROMNY LUDWIK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PARCHAŃSKI LUDWIK - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PUPPEK RUDOLF - - 1914 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PALA JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PAWLAS JAN - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PĘKAŁA WILHELM - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PANITZ STANISLAUS - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
PANITZ PETER - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
PAWLIK PETER - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
PORADA PAUL - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PANNEK KONRAD - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRZESDZINK FRANZ - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PORADA THEODOR - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PENKALLA JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PANEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PATEREK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PIETRZAK J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POMOGIER M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POLLMER HUGO WEHRM. 1/LDSTR. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PRZEWOSNIAK PAUL RES. 5. KOMP. INF. RGT. 14 1914-12-01 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PETERSEN II PETER - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PLACZEK IGNATZ - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PLONKA JOHANN - - 1914-11-21 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PRZYBYLINSKI WIKTOR - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PUCHALKA JOSEPH - - 1914-11-21 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PAROLAWSKI ERNST - - 1914-11-30 - Maciejów wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PARCZYK JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PICK HUGO - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIERNIKORZ JACOB - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIERSCHALIK AUGUST - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIETREK FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIGULLA THEOFIL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POSPIECH JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PROMNY JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZYBYLLA JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZYBYLLA WILHELM - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PUDLO PAUL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POLOTZEK EMIL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PANDERA HERMANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIGULLA ALFRED - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POLCZYK IGNATZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POLOCZEK PETER - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PROFUS JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PAŁKA PAWEŁ - - 1917-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-01-10 - -
PAŁKA STANISŁAW - - 1916-07-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1894-04-30 - -
PAWELSKI MARCIN - - 1915-05-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1892-11-11 - -
POŁOMKA WIKTOR - - 1915-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-02-20 - -
PLASZCZYK BARTHOLOMEUS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLASZCZYK WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PRASSE OTTO GEFR. - 1918-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PURSCHE WILLY GEFR. - 1918-03-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
POHL REINHOLD - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PALMBERGER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PECENKA PAUL UNT. JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PECHRISEL GUSTAV JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PELL RAIMUND ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - NAGROBEK KAMIENNY
PETRUCHA FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 5 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PICHLNER ADPLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PICKHARDT EMIL LNDW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PIRA KARL JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
POJER FRANZ ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
POKCHAT FABIAN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
POLLAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PORTER E. WILLEPS ? K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
POSPISIL KARL ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
POSROSIL WŁADYMR JNFANT. K.U.K. J.R. 31 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PRINACK HERMANN ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PANKRATOW - KOSAK - 1914-11-19 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PÜTZ MAX KRAFTFAHRER - 1914 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie 1891 - -
PERM JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 - -
PERM JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 VOCHTABRU -
PLACHY JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1881 HORKA -
PODWORSKI ANTONI - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIAŁA -
POLAK KAROL - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1891 PODBORZE -
PIZUN MARTIN KAN. K.U.K.REIT.ART.DIV. 10 1914-10-02 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPP JOHANN ÖST.UNG.SOLD. - 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
PINKE WILLI - - 1917-08-18 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PATOMMEL WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PETROSZUK JOSEF OBLTN. RUSS. RGT. ? 16K 1914-12-08 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTTMANN LUDGAR ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PRZEWOLCZYKOW FIODOR INF. I.R.N. 18 1914-12-14 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBILSKI FRANZ RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 8 1915-05-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PRZYCHAŁKO ILARION INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYCHOPKO ILARION INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAHLICH ALBIN OBLT. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALUS ANTON INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANNA JOSEF INF. KUK IR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZEL EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESCHKE FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PĘCEK MICHAEL INF. KUK IR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POKARKA JOSEF INF. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLASEK JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLONINKIN - ZGSF RUSS - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÖLZL IGNATZ INF. KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POŚKA JOHANN INF. - 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PSZCZÓLKA PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCHAŁA FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAP FRANZ INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATAKI JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-03 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETER NIKOLAUS INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PISKACZY LADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPOWIČ ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDRZEAJ - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTLARZ JÓZEF - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTLARZ PIOTR - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLOSZYK FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PONIŻY FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PRDKOP FRANZ ZUGSFÜHRER K.U.K. J.R. 1914-11-26 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
PROCHASKA MARTIN ZUGSFÜHRER - 1914-09-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
PULSKER AUG. LANDSTURM 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PIOTROWSKI STANISLAUS - - 1917-07-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
PIPIC ORDO INFANT. KUK JR 3 1914-12-28 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
PARIGGER FRANZ PTRF. K.U.K.F.J.B. 14/4 191?-12-19 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILATI HANIBAL LST. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-03 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLATTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-16 - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL EDUARD KAN. K.K. LDW. F.K.R. 13 1914-12-21 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUNTSCHER OSWALD JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-06 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHOWICZ BRONISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
PACHOWICZ STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRZYSKI WACŁAW PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI BOLESŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI FRANCISZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI MIECZYSŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRUCHNIK ROMAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANAŚ FRANCISZEK - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PFAFFE HERMANN - - 1918-05-16 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
PEUKER ERNST - - 1915-06-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PEUKER MAX - - 1918-08-29 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PEUKER OTTO - - 1917-08-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PANDURO NICOLAI RUM. - 1917-05-25 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PREDO MARIAN RUM. - 1918-12-12 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PIETSCH GEORG - - 1918-08-09 VAUX Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
POLAK SZYMON - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
PYRTEK STANISŁAW - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
PAJĄK FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PAJĄK KAROL - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PAJĄK MACIEJ - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PYRDA FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PYRDA KAROL - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PASZKO JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PATYK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PUKACKI J. - - 1915-01-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-11-26 Wijewo -
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
PEREPICZKA JOSEF FLDW. K.U.K. I.R. 55 gru-14 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PSUJ JOACHIM ERS. RES. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLONER JOHANN KDTT. DR. K.U.K.F.J.B. 31 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLIT LUDWIG INF. K.K.L.I.R.16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POWOLNY JOSEF INF. K.K.L.I.R. 29 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POZNANSKI - OFFZ.D K.K. LDST.I.R. 16 1915-05-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIBYL JOHANN - K.K.L.I.R. 29 1914-12-27 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRUCHA FRANZ INF. K.K.L.I.R. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYSZLAK MICHAEL ZGSF. K.U.K.I.R. 55 1914-12-18 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PENN A. - - 1917-09-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PECKMANN GUSTAV GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-18 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFANNENSCHMIDT RICHARD PION. RES.PION.K. 47 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFANNSCHNITT - INF. K.K.L.M.B. 4/21 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIEPER BERNARD WEHRM. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-21 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POŁOTNICKI TADEUSZ PODPORUCZNIK ART. W.P. 1919-10-12 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSSEGA GOTTLIEB MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÜPLICHHUISEN WILHELM RES. PREUSS.R.J.R. 3/220 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANEK JĘDRZEJ - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECHNA JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYREK JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIRATH FRITZ UTFFZ. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-22 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - KOBIETA
PARDEYKE WALT[ER] GRDSCH. - 1918-??-28 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAUL WALT[ER] MUSK[ETIER] - 1915-07-17 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAUL WILLI MASCH. M. - 1917-02-25 U 43 Nordsee Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PIGORSCH HERM[ANN] V[I]Z[E]F[ELD]W[EBEL] - 1918-09-08 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PIGORSCH OTTO GEF[REITER] - 1915-05-20 Galiz[ien] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PIGORSCH PAUL KAN[ONIER] - 1918-11-14 Heimat Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAHNKE A. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PAHNKE M. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PIOTRASCHKE ED. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PIOTRASCHKE O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PIEPER ALBERT - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PAULITZ HERMANN RESERVIST - 1915-08-07 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-12-13 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PIOTRASCHKE ARNOLD KANONIER - 1920-05-28 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-01-20 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PAPE WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PATHKE PAUL MAX - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAUL HERMANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PETER GOTFRIED - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PETERS FRIEDRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PIETZA JOHANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PILON KARL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PLENKERS WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PLOCKTIES MAX - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POIT JOHANN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POLAND HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POLEYNIK KARL - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAPE KARL - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PAULUS HANS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PEESEI HERMAN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PEGER GUSTAW - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PEITZ - - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PODDY EDUARD - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
POLLMANN RALF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PÄTZOLD ROBERT - - 1916-05-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PAUL RICHARD - - 1916-07-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PFEIFFER KARL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PLÄSCHKE RICHARD - - 1916-02-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PUSCH ROBERT - - 1915-08-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PESCHKE - MUS. - 1916-08-02 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PESCHKE - GEF - 1918-04-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PFEIFFER JOSEF HPTM. - 1915-05-18 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PODEHAU AUGUST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie ? - -
PHILIPP PAUL RES. - 1915-06-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PLESKE KARL ARTILL. - 1918-04-26 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PRIELIPP REINHOLD - - 1918-10-23 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PAUTSCH KARL - GR.R. 261 1918-08-10 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PRIBBERNOV FRITZ - - 1916-06-18 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PETER - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIOTROWSKI - GEFR. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIETSCH AUGUST - - 1916-07-07 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
POHL WILHELM - - 1916-03-20 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
POINKE HUGO - - 1916-07-17 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
PAPESCH WILHELM MUSK. IR 231 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBER PODIEBRAD, STREHLEN TAPESCH na grobie
PERSEKE WALTER WEHR. LIR 4 - - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
PETERSEN KARL WEHR. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MÜHLENBERG, DAMP, ECKERNFÖRDE -
PINCUS BERNHARD WEHR. LIR 4 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - POSEN -
POHLE HERMANN - GGR 5 - - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
PAREIGIES MARTIN WEHRM. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHANGSTEN, MEMEL -
PERSICKE WALTHER WEHRM. 5/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
PETERS ARSTEN GEFR. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HABSHEIM, MÜLHAUSEN -
PETERS RICHARD FUS. 5 GRzF 1915-08-05 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KL. WÜSTENFELDE, DARGUN -
PIERBURG LUDW. GEFR. G.G.R. 2/5 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBERHAUSEN -
PREUSS OTTO WEHRM. 14/L.J.R. 4 1915-08-09 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - NDR. FINOW, ANGERMÜNDE -
POSSELT HERMANN - - 1916-07-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PÄUSER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PEUSER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PFENNIG KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PIETSCH HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POHL OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POHL OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POLTE FRIEDRICH - - 1915-02-11 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PRÜFER SCHWESTER E. - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PASLER FRITZ - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POLTE FRIEDRICH - - 1915-02-11 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
PÄSLER ERNST - - 1915-05-06 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PÄSLER HERMANN - - 1914-09-14 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PÄSLER PAUL - - 1916-05-25 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
POHL RICHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PUDLO ALFONS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PELKA LUDWIG - - 1915-04-09 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PSZYKLENK EMIL - - 1915-09-25 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLLAK VALENTIN - - 1918-07-18 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK ERDMANN - - 1915-09-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLEWKA JOHANN - - 1915-06-16 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PFOFE OTTO - - 1915-09-01 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK PAUL - - 1918-08-02 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIERSCHKALLA JOHANN - - 1916-10-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PISULLA EDUARD - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PISULLA JOHANN - - 1918-10-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PISULLA PAUL - - 1915-08-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POLOWKA JOSEF - - 1916-09-23 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIERZYNKA ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECZYK ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POHL HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PRADEL PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PACHOTA JOHANN JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANIUSZ NYKOLA LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLIK JOSEF E.R.ZGSF. IR 21 1915-02-21 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRICKI JOSEF INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECAK - JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHARECKI SEMKO LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPALCNY JOHANN LDST.INF. IR 89 1915-05-01 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTOCZNY AUGUST LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PŠENIČKA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PADOUREK JOHANN LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVEL RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PECHEK KARL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER GOTTFRIED SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIEKIELLO ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKAVA JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONIKLÝ JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POVOLNY JOSEF GFT. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAX FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROWICZ SIEJARNOW PETRO KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETROMIANOW MIKOŁAJ - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLLAKOW NIKIFOR KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETEK JOSEF LDST.JG. FJB 20 1915-04-03 - Wysowa (nr 50) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAAR JOSEF INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERSAN FRANZ KPL. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTAB - - IR 193 - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAFFL PETER LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPP JOSEF JG. TKJR 1 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFALTZ ADOLF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUST PETER PTRF.TIT.UT.JG. FKR 5 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEHAČEK JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY ANTON SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMORANO MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEHAR ILIJA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECUCH ANTON INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRKL LUDWIG LDST.INF. IR 98 1915-02-23 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPELKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSA JULIAN SCH. SCH.R. 12 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAVLIČ JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PESJAK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIKL JAKOB LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANER ANTON TIT.GFT. SCH.R. 9 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANINC LEOPOLD LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHANKA KONSTANTIN LDST.KAN. FHR 5 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHLE FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPICHAL ANTON SCH. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTZINGER FRANZ LDST.INF. IR 47 1915-02-29 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRCAN MARTIN INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUTIGNA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKSCHITSCH MATHIAS LDST.INF. IR 47 1915-03-23 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANZHAUSER ADOLF LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODKORITNIK JAKOB LDST.JG. IR 87 - - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki<