Nazwisk w bazie na literę P: 4510

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PHILIPP ARTUR GEFREITER  L.J.R.133.3 K.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PREIS ERNST WEHRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PAUL RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PELTZER FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PEUKER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ OTTO - - 1915-09-17 BEI WILNA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ KURT - - 1918-10-02 B. SEQUEHARD Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRACHT JOHANNES - - 1918-11-09 IN LONDON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PACHONIK JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PFEILER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PISCHEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PAVLIČEK GRACIAN - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
POTRYKUS FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
PABEL JOSEF - - 1915-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 37 - Grób rodzinny
PASSEK RICHARD - - 1917-10-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 32 - Grób rodzinny
PELKA RICHARD - - 1915-04-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 46 - Grób indywidualny
PFÖRTNER WILL? - - 1915-05-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie 1884-02-24 - Grób rodzinny
POGUNTKE AUGUST - - 1915-02-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 24 - Grób indywidualny
POLLOK GOTTLIEB - - 1915-05-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PADAGOW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
PALSKIS ALFONS SZER. 150 p.p. 1917-09-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PANIWASIK MICHAŁ - - 1918-08-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891-11-23 - -
PANSZIN WASILIJ - 271 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PATCZENKO PAWEŁ - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
PAWLUK PIOTR - 83 p.p. ros 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1908 - -
PENSIN IWAN JENIEC ROS. - 1918-01-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PETROSKIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PETRUA ALEKSANDRA JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
PHGARO DYMITRI - - 1917-04-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
PIETROW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PIEZEROW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PIMANOW SZYMON SZER. 68 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PLUSKIN IWAN STRZELEC 121 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
PLUSKIN IWAN STRZEL. 211 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
PŁOTNIKOW IWAN SZER. 7 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
POLEKOW ABRA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PONASKO DAWIL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
POTANOW BARION SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
PROSWERIM EFIM SZER. 151 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PSOL TIMOFIEJ - 306 p.p. 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1878 - -
PARUSEL ANTON GAND. GREN. - 1916-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARUSEL AUGUST KAN. - 1916-03-21 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAUSER JOSEF MUSK. - 1917-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAŁA HEINRICH SCH. SCH.R. 24 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAULINA HEINRICH JG. T.K.J.R. 1 1914-11-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 188 - -
PELLE GYÖRGY HUS. H.R. 16 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
PERGHEM LUIGI SCH. K.SCH.R. II 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 NOMI -
PFEIFFER MICHAEL KAN. REIT.ART.R. 9 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 - -
PILGER FRANZ INF. - 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
PLACHUTA VINCENZ INF. I.R. 41 1914-11-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ST. HEMMA -
POINAR LEON HONV. H.I.R. 32 1914-12-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 VIRAGOS -
PONIKIEWSKI JAKOB SCH. LST.I.R. 16 1916-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 STRYSZAWA -
POPELUK PETER KPL. F.K.R. 11 1916-04-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1875 BORSZCZÓW -
POSCHIČEK GOTTLIEB INF. I.R. 94 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
PROROK JOSEF KPL. I.R. 3 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
PRZYBYLO JOSEF GFT.TIT.KPL. FS.VERPF.MAG. KRAKAU 1916-03-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1876 BUKÓW -
PEISZ ZYGMUNT STARSZY SZEREGOWY - 1914-09-19 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PAŁKA JAN SANITARIUSZ 3 ODDZ. 1916-06-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PAMUŁA WOJCIECH ROB.MAG. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PASIEKA FELIKS ? 19 P.P. 1916-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PASIONEK JÓZEF KPT ? 1915-10-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAUSCHENWEIN ANDREAS ? 496 P.PIECH. 1916-07-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAWŁOWSKI JAKUB ? ? ????-07-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PEER TEODOR CHORĄŻY 14 P.P.B.ARM.AUSTRY 1914-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PETROVITS von PETER LEUTNANT K.u.K. SAPPEURBATAILLONS 1915-01-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PIEKARZ FRANCISZEK ST.KAN. 5 AR. B5 1915-12-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PISZCZEK FRANCISZEK ? ? 1918-10-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PLECHAN WITOR PODPORUCZNIK 26P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
POWŁOKA WŁADYSŁAW LEGIONISTA W.P. 1918-12-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
POZMAŃSKI STANISŁAW ROB.MAG. ? 1916-06-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PRZYBYŁOWICZ WŁADYSŁAW ? 20 P.PIECH 1916-07-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PURSEH WENGEL PODPORUCZNIK 18P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PEŠEK JOSEF DRAG. - - - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PLES JOHANN KUTSCH.KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PONCS/POTTES JOHANN KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53-S.F.A.R. 35 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
POPADICS RADOVAN KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53, G.A.R. 12 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAPAI MICHAEL INF. AUTO-KOLONNE 164 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PISTEK GEORG LST.SAP. I.R. 3 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PELCZAR JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PELCZAR WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PFLUGER ?EL - K.U.K. F.H.R 1914-09-30 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
PIETSCH HEINRIH KAN. K.U.K. S.F. 1914-09-?? - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
PITZMANN GREGOR INF. - 1914-09-30 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
PANSA PET. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PASSON ANT. - - 1915-10-13 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PASSON JOH. - - 1916-03-08 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTTA ANT. - - 1915 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTTA NIK. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
POLOK PET. - - 1915-07-13 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PUSCZ JOH. - - 1914-09-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PACEK FRANCISZEK SZER. - 1917-10-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
PAZURA JAN KAN. 3 P.ART. 1918-04-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
PIEKARNIAK JÓZEF SZER. ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
POLAK PAWEŁ SZER. WP - 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1880-04-07 - -
PACZKOWSKI FRITZ MUSKETIER 1.KOMP.RES.JNF.RGT.33 1916-06-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-17 - -
PASCHKOWSKI JAN UNTEROFFIZIER 13.KOMP.105.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-03-14 - -
PEIKERT FRANZ LANDSTURMMANN 2.KOMP.2.E.JNE.RGT.51 1916-12-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-03-26 - -
PERLSTZEGIN JERUSSIM SOLDAT 9.KOMP.53.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878 - -
PETER JOHANN LANDSTURMMANN 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.10 1915-12-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-10-08 - -
PETERMANN HERMANN UNTEROFFIZIER VON.MILI.PAKETAMT.BRESLAU 1917-07-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-08-21 - -
PETERS HEINRICH LANDSTURMMANN 3.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1916-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-03-07 - -
PFITZNER EDUARD ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-03-08 - -
PFLEGER CHRISTIAN KRAFTFAHRER 4.KOMP.ERS.ART.KRAFTE.BATL. 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895--03-16 - -
PINKES ALFRED FLIEGER 2.REKR.DEP.FUNKIER.E.ABT.1 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-13 - -
PLEWNIA FRANZ LANDSTURMMANN 1.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-11-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-08-15 - -
POHLER PAUL FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-01-02 - -
POPOW WLADIMIR SOLDAT 10.KOMP.RUSS.GRENZ.KAV.RGT. 1915-12-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890 - -
PÖRSTER BERNHARD FÜSILIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-12-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-23 - -
PREUSS KARL SANITATSSOLDAT LEICHT.KRANKENZUG 137 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-03-03 - -
PRONOBIS KARL LANDSTURMMANN 1.KOMP.2.LDST.1.AUSE.BATL.18.A.K 1916-06-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-29 - -
PRZYBILLA II JOHANN ÖKONOMIEHANDWERKER 9.KOMP.KRIEGSBEKLAMTVI.A.K. 1915-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-06-12 - -
PUFFKE WILHELM MUSKETIER ERS.GRENAD.RTG.7 1917-08-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-07-02 - -
POLITAJEW MIT. RUSS. LEUTN. 19. SIB. SCHÜTZ. R 1914-11-19 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
PAWLIK EDUARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAWOLICK KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELCHEN ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PELZ KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PERHNUS ? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PERSICHE KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PICK BERNHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PAGORSKY GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PERL ALFRED UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PERL LEO LEUTNAND D.L. - 1915-07-28 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
PHILIPPSBORN MARTIN - - 1916-02-28 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PICK ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PICK OTTO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PINKUS PAUL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PNIOWER FRITZ LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POLLAK FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POLLAK KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POMMER ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887 - nagrobek
POMMERANZ GEORG GERFEIT. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POSENER EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POSNER FRITZ ASSISTENZARZT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ ALFONS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ EDUARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PROSKAUER HANS KONRAD LEUTNAND D.L. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 198? - Rotunda i nagrobek
PULVERMACHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PFEIFFER HERMANN - - 1917-06-12 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PARNITZKE AUGUST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PFENNIG AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PITSCHKE ALBERT - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PIEPPER OTTO - - 1914-09-20 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PACZOSA ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PATLA JAN - - 1916 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAWŁOWSKI JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAWŁOWSKI STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PŁOSZAJ ANDRZEJ - - 1915 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PAJAK PETER INF. K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PALASTI JOHANN WACHTM. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PATKIEWICZ PETER INF. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PELLE PAUL HUS. K.u.K.H.R. 13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PETI ALEXANDER HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PIC TONOSI INF. K.K.LDST.F-8 215 1914-12-09 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PRIEBER IGNATZ HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PIFFER MAXIMUS JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLESZCZUK SAWELY - IR 193 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITTNER LEOPOLD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAKUDIN FIODOR ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACHMIELKIN DYMITR KAN. 11 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 847
PALUSZKIN TICHON - - 1917-09-1? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAŁOP JANUSZ - - 191?-05-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PANFILOW JANUSZ - - 1916-05-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAPKOW PIOTR SZRG. 10 / KOZŁOWS. P. P. 1916-12-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 845
PARAJDI MICHAEL INF. I.R. 82 1918-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAREGASKOW JAN - 29 P. 1915-12-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAUFEROW WASYL - 303 P.P. 1916-04-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PCZELIN BAZYL SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PEDWAL ANDRZEJ SZRG. 3 / 441 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 898
PEK FRANZ INFANT. 2 / K.U.HONVED INF. RGT. 18 1918-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PERTJENOW GABRYEL - 150 P.P. 9 K. 1917-08-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW JANUSZ - 304 P.P. 1916-04-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW TEODOR - 20 P.P. 6 K. 1916-05-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW TEODOR - 88 P.P. 3 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PIKULICKI TEODOR - 304 P.P. 16 K. 1916-04-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILAK AFANAZY SZRG. 4 / 498 P.P. 1916-10-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILEWICZ FILIP - 275 P.P. 7 K. 1917-02-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PILSZCZYKOW DYMITR - 3 / 49 P.P. 1916-07-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 686
PJANKOW PAWEŁ - - 1917-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PLESNIK ANTON INFANT. INF. RGT. 35 1918-06-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PŁACHICH NIKIFOR - 40 P.P. 4 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PŁOTNIKOW ŁARJON SZRG. 11 / 65 P.P. 1916-11-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 826
POŁOJAN WINCENTY CYW. ROBT. 14 / 513 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 878
POPOWICZ TEODOR SZRG. 8 / 87 P.P. 1916-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 713
POZNIREW SERGJUSZ - 39 P.P. 6 K. 191?-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PYLEW GRZEGORZ - 66 P.P. 8 K. 1917-09-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PEACOCK G. 34848 PRIVATE ROYAL SCOTS 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PERRIAM E. 21878 PRIVATE ESSEX REGIMENT 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PHILIPS A.G. 203358 SAPPER ROYAL ??GINNERS 1918-08-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PHILIPS E.H. 27762 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PHILP A. 291802 PRIVATE THE BLACK WATH 1918-10-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POOLE A.T. 65767 PRIVATE ROYAL FUSILIERS 1918-11-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POWELL J.F. 371054 RIFLEMAN POST OFFICE RIFLES 1918-07-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PRATT F.H. 241955 LANCE SER. LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PRITHARD L.M. 167801 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PROCTER E. 29631 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-07-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PURVER A. 6363 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PABIŚ FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PAJAK K. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PAŹDZIORA I. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PŁONKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
POLAK JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PRUS J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PANACZEK PAUL - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PANKE MAX - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PAUKE FRIED. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PESCHKE PAUL - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PAHLKE JULIUS - - 1918-04-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAHLKE KARL - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAOKE JULIUS - - 1918-05-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PETER GUSTAV - - 1916-09-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PFLUG HERMANN - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIETRAS (?) KARL - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIONTEK WALTER - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PITZER  ?? KARL - - 1914-12-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POCKRAND GUSTAV - - 1915-06-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POHL AUGUST - - 1918-08-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POHL ERICH - - 1915-08-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POLOTZKI LEOPOLD - - 1916-06-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PÖRSCHKE FERDINAND - - 1918-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRANG FRIEDRICH - - 1914-12-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRANG GUSTAV - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRÄTORIUS WALTER - - 1915-08-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß FRIEDRICH - - 1917-06-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß HERMANN - - 1914-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß HERMANN - - 1915-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß KARL - - 1916-07-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRILL AUGUST - - 1915-02-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRILL HERMANN - - 1915-03-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAWLITZKI KARL LANDSTR LDSTM.BAT.OSTERODE 1914-10-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
PENSKI II - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-12 - tablica betonowa nr 3
PIETRAS JOSEF WEHRM. RES.INFT.REGT.49/5.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
PLEITAT MAX UNTFFZ. 10.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-10 - nagrobek betonowy
POEGEL ERICH KRIEGSFREIW. 8.KOMP.ERS.REGT.KÖNIGSBERG 2 1915-03-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
POLINSKI KLEMENS UNTEROFFZ RES.INFT.REGT.2/10.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
PREIKSCHA AUGUST MUSKETIER 11.KOMP.INF.REGT.KRONPRINZ 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-19 - nagrobek betonowy
PAWELKA - INF. J.I.32 T.2 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PINRAOR - INF - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PROTIW DIR L.INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PATZLAFF OTTO ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1918-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PETERS CARL FAHRER - 1918-05-11 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PHILIPP WILL? PION[IER] - 1917-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PIRK ROBERT GEFR[EITER] - 1917-04-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PEJNAK JANKEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1866 Czemoriz -
PUDER PLASTER ABRAHAM PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Rohatyń -
PACYNA - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PIETARS M. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
POPOWICZ P. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PIESCHKA GEORG INF LANDST. IR 31 1914-12-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PRZYSTAW JOHANN MSKT KGL.PREUS. IR 218 1915-01-13 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PACIOREK W. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PAWLIK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PAZDZIOR L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PENKALA FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PERZINA R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PEŠINA R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PICHEL FR. M. L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PILARSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PILARZY E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PILARZY R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PINTSCHER A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PINTSCHER K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PODWARSKI A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
POLAK FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PRZYKLOPIL H. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PRZIBILSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
PAFONIK - RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PASCZENKO FILIPP RUSS. - 1914-11-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PATERA BOHUŠ KAPRAL K.U.K. I.R. 28 - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1892 - -
PAWLIK PETER RUSS. - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PERKAMIN GEORGI - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PETRENKO WASIL EMILIANOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PIETSCH MAXIMILIAN - - 1915-07-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POLAN LUDWIG - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POPOW IWAN DYMITRIJ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POTZ FRANZ - - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROKAZIN TEODOR RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROKUDIN - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PUSTOVGAR WASILI RUSS. - 1914-10-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PACYNA JOSEF INF K.K. L.I.R. 32 1916-??-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PANER JOSEF INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PARESO JANOS FLDW K. UNG. L.I.R. 1 1914-12-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PATOKI SANDOR HONV. K. UNG. L.I.R. 3 1914-11-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PATRYK MARTIN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-06-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAWELISCH JOSEF INF. ÖST.UNG. 1914-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAWLOWICZ BLASIUS FLDW K.K. SCH.R. 32 1917-09-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PECK FRANZ TAMB. K.U.K. I.R. 76 1915-02-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PETRASEK JOSEF INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1917-09-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PETRENKO MICHAEL INF. RUSS. I.R. 133 1915-05-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PICHLER ALOIS GFT. K.U.K. I.R. 2 1914-12-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIECH JOHANN INF. ÖST.UNG. 1914-10-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIENCZAK KARL GFT. K.K. L.I.R. 32 1916-12-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIKULSKI STANISLAUS INF. K.U.K. MILIT. STRAFANST. 1918-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PITORAK BARTHOLOMEUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-06-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POCKER JULIUS KAN. K.U.K. S.F.H.D. 15 1915-02-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POCZĄTEK MARTIN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POLIANIN SIMON SOLD. RUSS. I.R. 32 1916-03-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POŻYCKI ANTON INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZEWODZKI ADALBERT CIV. ARB. K.K. SCHIFF. ST. IN BRZESKO 1916-02-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PAPROSCH WILHELM UNTOFFZ.  L.J.R.133. 12K.  - - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PRADEL PAUL KRIEGSFRW.  L.J.R.19,1K.  1915-05-24 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PATZOLD J. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PAUL K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
POHL H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PROKOPP R. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PUSCHEL ALFRED - - ????-??-15 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PUSCHEL OSWALD - - ????-09-09 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PÄLZOLD K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PÄTZOLD CURT - - 1915 - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - POJEDYNCZY GRÓB
PEIPER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PLEIT P? - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POIFEL H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POISER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PIEPEN WILHELM GEFREITER L.J.R.19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
PACHER FRANZ INF. LDST.I.R. 30 1915-05-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAMMINGER FRANZ ZGSF. F.K.R. 8 1915-04-30 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PANYI JOHANN INF. I.R. 60 1915-01-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAP JOSEF INF. I.R. 5 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PASZINSKI WOJCIECH FELDPOST.KOND. FELDPOST.N. 207 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAULIK JOHANN GFT. I.R. 66 1915-02-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAVLOVIC PAVLE INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAWLISZCZAK ADALBERT INF. LDST.E.B. 300 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PELEJNA HEINRICH CIV. KUTSCH. - 1914-12-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PETERLECHNER ALOIS INF. I.R. 59 1915-05-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PFISTERMULLER GEORG SAPP.GFT. S.B. 14 1915-03-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PICHLMAIER ANTON KAN. F.H.R. 8 (14) 1915-03-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PIESTIEROW AFANASIEW INF. RUS.I.R. 203 1915-01-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PINTER JOSEF HUS. H.R. 11 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PISININI ALOIS LDSCH. L.SCH.R. III 1915-03-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PITRA JOSEF INF. I.R. 18 (17) 1915-05-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PITSCHIELER IGNATZ ALBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PIWTORAK WASYL iNF. I.R. 58 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLATTNER HEINRICH JG. T.K.J.R. 2 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLESZKO ANDREAS FAHNR.KAN. F.K.R. 6/2 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLISTER???LER GEORG SAPP. S.B. ? 1915-05-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
POHOŃCZUK BASILIUS UL. L.U.R. 1 1914-11-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
POJACKY WASYL JOHANN CIV. KUTSCH. DIV.BACK. 15 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRANCL JOSEF INF. I.R. 14 1915-03-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRANTL ALOIS PTRF. T.K.J.R. 1 1914-12-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRIAL FRANZ JG. F.J.B. 24 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PROCHOWNIK JOHANN INF. LDW.I.R. 16 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PUDIL JOHANN INF. L.E.B. (LDST.I.R.) 81 1915-04-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PURGSTALLER FRANZ RES.KPL. I.R. 14 1915-03(02)-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PUTZ JOSEF INF. I.R. 14 1915-03-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PATZSCHKE OTTO ERS. RESERVIST 3 K. P. INF. R. 231 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PICARD G. RESERVIST 10 K. INF. REG. 167 1914-12-10 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PLAPP KARL GEFREJTER G.R. 1. K. 5. GARDE. R. Z. F 1914-11-21 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
PASCHKE VIKTOR GRENADIER - 1914-08-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PREGEL FRIEDRICH MUSKETIER - 1914-11-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZ?REMBEL - FÜSSELIER - 1915-03-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PENKEER GUSTAV - - 1916 - Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1895-03-10 - -
PREISLER ALFONS - - 1917-04-20 FRANKREICH Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-11-04 - -
PAINKOW JOSIN RUSS.SOLDAT - 1917-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEREKALSKY ?EODOR RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PERSCHIN - RUSS.SOLDAT - 1917-07-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLATUNOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLESZKA JEGO RUSS.SOLDAT - 1918-06-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLUGOTERENKO MARIAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PODSCHARI NIKITA RUSS.SOLDAT - 1918-03-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLTORACKI ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POPOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POPOW MICH? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POPOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-06-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POTONIEWICZ ANTONI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRIMA? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PUSCHKOW AFANASI RUSS.SOLDAT - 1917-12-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANNEK JOSEF - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-03-02 - -
PANTELEJEW PAWEL - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PARUCH FRANZ - - 1916-07-08 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881 - -
PAWLIKOWSKI PAUL - - 1918-10-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-04-15 - -
PETEREK BENEDIKT - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-14 - -
PETROW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PETROW IWAN - - 1915-12-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-05-08 - -
PETROW PETER - - 1916-03-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-02-20 - -
PIASCHTUSOW MICHAIL - - 1916-11-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIERSIUCKI WAZLAW - - 1916-06-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
PIERTOW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
PITTAS RICHARD - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-04-17 - -
PLATZEK FRANZ - - 1915-10-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1915-09-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLOTTNIK JOSEF - - 1916-11-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-13 - -
POLLARZ TEODOR - - 1919-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1899-05-21 - -
POPIOLEK MAX - - 1914-12-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POROSZNI DOROTWEI - - 1916-04-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-12-26 - -
PRIMISINKIN WASILI - - 1916-10-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-04-12 - -
PANICZEK ALBERT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANITZ PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAPKALLA AUGUST - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAPKALLA EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PARUCHA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAWLETTA PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PELKA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PELKA JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PILAWA JOHANN - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLASA WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLOTNIK JOSEPH - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLUSCHAN JOHN. - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLUTA BALTZER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLCZYK THEODOR - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLUSCHNIK JOHANN - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRANDI ALFONS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROBANOWSKI KONRAD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROTZEK AUGUST - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZIBYLLA FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZISTOLIK ROBERT - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZYBILLA AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PUDLO KURT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PULLA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PYTTLIK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANTEN WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PAPKE ANTON - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PÄTZKE AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PETERS WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PIPER FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
POFAHL KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
POMMERENING BERTHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PYSALL RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PADOL JGNAZ LDSTRM K.K.R.SCH.R.4/2. 1917-08-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PETER JOHANN LDSTRM BAYR.R.J.R.13/7 1915-08-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PIENIAZEK WITOLD ZUGSFÜHRER K.U.K.HEER.B.N. 1917-11-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PINILO STEFAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.18/2 1916-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PLAZA PETER ZIVIL KUTSCH. K.U.K.V.TR.ST.83 1916-06-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PLUCHA JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.11/32 1917-12-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
POLISCUK SAFON - J.R.STRELK/13K 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PRAC FEDOR LDSTRM K.K.U.F.JÄG.B.4 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PREISLER JOSEF GEFREITER K.K.LST.BEZ.KDO1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PRITZKOLEIT F. GEFREITER 4.ARTL.MUN.K.1 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PROCHNOW FRITZ MUSKETIER J.R.149/1K 1915-08-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PROKOPIUK NIKITA LDSTRM K.U.K.LST.E.B.215 1917-03-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PAWLIK PAUL GEFR. BRIG. ERS. BLT. 23 1916-03-?? - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
PAWLUSYK CYRIL VORM. TURK. F.H.R. 4 1915-03-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.2
PAZINSZKI ISTVAN HONV. H.I.R. 15 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.78
PETERKA FRANZ - - 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.24
PIOTAK STANISLAUS JG. F.J.B. 4 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.56
PISKLA JANOS INFT. H.LDST.BAON 15 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.20
PODOLSKI ANDREAS INFT. LST. R. KOMDR. 20 1914-12-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.11
POLLAK TIMOT INFT. I.R. 12 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.48
PRAIZEL JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.68
PRELOSZMYAK STEFAN I.R. 48 I.R. 48 1914-12-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.19
PROCAK DYMITR INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.63
PROKOPIN JOHANN KAN. F.K.R. 30 1914-12-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.26
PUTZ JOSEF INFT. UNG. LIT. BAON. 18/1 1915-02-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.20
PYTYPICE WASYL INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.62
PAWLOVIC JUZE JAGER F.J.B. 4 1914-12-19 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.41
PYTYP JOHANN INFT. I.R. 89 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.3
PACHAŁEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PACIOREK L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAJĄK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PALUGA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PANJUK-PAWLUK - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PANTILENEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAPERT R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAPP J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PARASIL H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAROTA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PARSZKUTA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PARTL J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASCOŁA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASOWSKY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASZKE A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PATOKY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAULAND A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAVLICSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLUK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWŁOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PECIAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PELZMANN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PENKERT E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PENTEK O - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PERNICA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETER R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRAS R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRASEWIC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRYSZYM A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETZKA E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIASECKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PICUR I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIDLASKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIECZKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PILOUSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PILTZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIŁAT S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIOTROWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PISCHEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PITHARD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLAHY P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLĄDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLEBAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POCHTIOL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POCHYLY W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PODHAJNY I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POHL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLAK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLEWIA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLIWKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLLAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLOWEJ D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLYAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PONGRACZ B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPECKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPRAWA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PORTNER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSPISCHIL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSPISEL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POTESIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POZKOROWENY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POŻEGA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRESTAC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRĘDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRIKOPAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROCEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROCHASKA E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROCHASKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROKOPOW I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROMA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROVAMIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRYBIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZECZEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEPIÓRKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZESZLAKOWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZYBAŁA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZYSIAZNIUK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PSOLKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PURGO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUSZEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUTIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PYTLAR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PFLUG JOSEF GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLAUTHABER ADOLF KAN. PREUSS. 4 GARDE. FELDART. RGT. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIEL?SO??ICZ - - - 1915-12-07 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
PEJIC JERKO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
PERAK LUKA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
PIECZAK JOHANN CIV. FAHR. K.U.K.DRAG.R. 8 1915-02-23 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PILZ JOHANN E.R.SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PODGÓRSKI PAUL INF. K.U.K.I.R. 95 1915-01-20 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
POLIC STEWA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
POLNITZER ALOIS ZGSF. K.U.K.DRAG.R. 11 1915-02-22 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PÜSPÖKI STEFAN JG. K.U.K. F.J.B. 24 1915-01-30 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PACUT JAKÓB - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PAJĄK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PASZEK STANISŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PIESKO JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PIPREK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
POKŁADNIK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
POLOK JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PRZEMYK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PAN ERNST - - 1916-07-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANAS PAUL - - 1918-06-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANLAS PAUL - - 1915-04-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PAUL HERMANN - - 1914-11-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PEILER PAUL - - 1915-04-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PETZKE PAUL - - 1914-12-23 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PASIERBOWICZ STEFAN - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
PUŁANIK STANISŁAW PODOFICER - 1915-08-01 MOTYCZ Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
POLOTZEK FRANZ - 1 LDST.INF.BATL. GLEIWITZ VI/10, 4KP 1915-12-17 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
POPICH OTTO RESERVIST FUSSARTL.RGT 6, 1K 1915-01-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
PAYACK FRANZ WEHRMANN LDW.INF.RGT 51, 7KP 1915-01-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
PINOCZY FRANZ WEHRMANN LDW.INF.RGT 11 M.G.K. 1915-01-22 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
PAŁKA WINCENTY SZEREGOWY / POLAK B. WART. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
PIOTROWSKI JAN SZEREGOWY / POLAK - - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
PRAG JÓZEF SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
PIOTROWSKI JÓZEF - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
PANAMARCZYK ANDREJ GFT. RUSS.I.R. 128 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAROBOCZENKO ANDREJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAWJUK KONDRAD INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAZDERNIKOW JEWSTAFIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PETRUK MICHAŁ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PEWKOWSKI STANISLAUS INF. RUSS.I.R. 32 1915-01-23 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PISONKIJ WASILIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIWOWAR FIODOR UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIZZIK - INF. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPOW - INF. RUSS.I.R. 17 1915-04-25 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POROCHIN SYLWESTER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POSPIECH JOSEF LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PREWUCHIN ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAUTZKE ROBERT - - 1914-??-?? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
PFLANZ OTTO - - 1915-06-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
PIEPER KARL - - 1920-04-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
PLASTER ALBERT - - 1914-08-23 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
PANEK - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PAPE - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PAWASSERAT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
POTT - WEHRM. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PRETH - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
POST HERMANN MUSK INF. REGT. 176 1914-09-17 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRZYBILLA FELIX INFANT. - 1916-04-27 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
PASTERNAK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PYAS? GEORG - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PIETZIK GEORG - - 1917-06-02 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-09-27 - -
PLACHETKA ALBERT - - 1914-05-05 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-12 - -
POHL KURT - - 1922-06-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POWALLA AUGUST - - 1915-02-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-05-28 - -
POWALLA KARL - - 1917-04-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PANDER ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PANDER RUDOLF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PAWLICZEK JOHANN - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PIECHULLEK HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PLATH LEO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PODOLSKI JOSEF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POHL ROBERT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PRZYLAS ROMUWALD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PERL HEINRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PILCHOWITZ (Pilchowice) -
PERL ISAAK - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PILCHOWITZ (Pilchowice) -
PAJAK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALICHLEB MICHAEL ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PALLA RUDOLF LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST JOHANN LTN.I.D.RES. SCH.R. 9 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAPST TITUS RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PASCH J. PETER MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PASZ AUGUST ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAUSER OSKAR MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAVLIČEK FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLENKA ADOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PELNIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 25 1915-01-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PERIMEK HEINRICH INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PERSICKE WILHELM RES. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PETERS ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIEGERT KARL ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIJAK M. LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PILARSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PINKA BERNHARDT INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIXNER JOSEF LTN.I.D.R. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PLONKA IGNATZ GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POBILANSKIJ WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POCERUCH WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PODHAJSKI ANTON ERS.RES. SCH.R. 10 1914-12-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POKORNY JOHANN INF. - 1914-12-26 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLNISCH EUGEN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POLONKAJ LAJOS HONV. H.I.R. 10 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POPPEK JULIUS GFT. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POTOCZNY KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRACIOCH ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PREISS EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PRICHEL LODEK INF. F.J.B. 24 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROSZAK PHILIPP ERS.RES. I.R. 20 1915-02-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRÜMM JOHANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRÜSSEL ERICH LUFTSCHIFFER F.LFTSCH.ABT. 15 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTAS ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTOK HUGO MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUDIČ OSME INF. B-H.I.R. 2 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUPPICH ADOLF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUSTEJOWSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIETRULLA GEORG KAN. LANDW. FUSS. ART. BATL. 6 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1886-05-04 LANDSBERG -
POPOWITZ GYORGYÖ INF. BOS. HERZ. I.R. 3/13 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1884 GRADAC SOMOG -
PACHER MIRKO - SCH.R. 25 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PALEČEK FRANZ INF. TR.DIV. 3 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPÁK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPP JOSEF INF. - 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASETZKY ANTON SCH. SCH.R. 5 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASICKA JOSEF - I.R. 56 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIČEK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PECZNYIK JANOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PEJIČ RISTO LDST.INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PĚKNIK FRANZ GFT. I.R. 100 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETER KARL WILH. INF. BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETRLIK KARL LDST.INF. I.R. 21 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETRU ANDREAS INF. I.R. 89 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PICKISIN BLAGOS HONV. H.I.R. 7 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIEGOWSKI NIKOLAUS KPL. I.R. 56 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIEKNIK KARL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIETRAS LADISLAUS LDST. I.R. 56 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PINFERA (PINTERA) BERNHARD INF. I.R. 3 1915-04-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDREAS ZGSF. I.R. 57 1915-03-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PITELA KARL LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLATZER LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLIBERŠEK JAKOB LDST.INF. I.R. 87 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLÖCKINGER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLUTA ANTON INF. I.R. 57 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PODSTATA FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POHEL JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLÁK JAROSLAUS LDST.JG. F.J.B. 2 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
POUPA PAUL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRECLIK ALOIS - - 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRZYBILSKI ANNA - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PTAČNIK WENZEL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PŰRSTINGER LEOPOLD SCH. SCH.R. 3 1915-01-25 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAJUR MICHAŁ SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
PAŁKOWSKI WACŁAW SZEREG. - 1919-05-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1894 - -
PAWŁOWSKI JAN SZEREG. - 1919-05-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PEKLA ANTONI SZEREG. - 1920-12-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PERLIKOWSKI WŁAD. SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PIETRZAK STAN. SZEREG. - 1919-05-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PIOTROWICZ WŁAD. SZEREG. - 1916-11-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PLUCIŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1891 - -
PORĘBSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-08-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PULKOWSKI JAN SZEREG. - 1920-11-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PFIFFERLING EMIL LDSTM 4. ARM BAT ...? 1915-12-25 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
PIOTROWSKI ANTON LDSTM EB IR59 1917-06-09 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
PAJONK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PAJONK J. - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PAJONK TEODOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PARZICH JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PLONKA - - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIETER J. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PISZCZEK M. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA ALEX. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA L. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA W. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA A. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PŁONKA BUD. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
POMYKOŁ FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
POMYKOŁ T. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PHILIPPS ERNST UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PIEPHO HEINRICH UT.OFFZ. KPGRZF 3 1915-05-07 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PATIČ FRANZ INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAWLOWIČ MILISAW INF. IR 13 1916-11-01 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PESCHKE ALFRED MUSK. B.I.R. 3 1915-05-28 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-04-13 - -
PETERSEN CHRISTIAN GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-05-29 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-02-17 - -
PFEILER JOSEF GFT. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PIESCHULEK HANS UT.OFFZ. RES.F.A.R. 70 1915-06-19 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPPENBERG HEINRICH RES. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-05-22 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1881-03-13 - -
PRELL WILLY GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRIVOZNIK JOSEF JG. TKJR 3 1914-09-25 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PUKL MICHAEL INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PEREPELKYN MEJSEJ - IR 196 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PERNAT IWAN INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPOW WASYLIJ INF. IR 175 1915-04-14 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POZDNIAKOW FIODOR INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROCKO GRIGORIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROKOFIJ - - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROKOP IWANOV INF. IR 192 1915-03-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PATEK WENZEL VERPFL.SOLD.  MIL.V.MAG.PRAG.  1915-07-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PATERNOSTER ALOIS F.KANONIER  K.U.K.F.K.R.6. 2B 1915-03-16 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PETROVITS KARL V. RITTM.  K.U.K.HUS.RGT.3  1915-01-01 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PFEDEBAHN KLIER BREMSER JOSEF  - 1915-07-20 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PINCZAK NIKIFER EISENBAHN  SICH. A.LDST.J.R.20  - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PORST MIECYSLAW LEGIONAR  P.LEG.1 BR.R. K.  1915-06-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PULST MAX - - 1917-07-24 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PERSCHKE MAX - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PRÄGER FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POHL HEINRICH - - 1915-09-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POHL RICHARD - - 1916-10-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POHL WILLY - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PASZKOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PILARCZYK H - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
POTOCKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
POZIOMSKI E - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PRUS KAŹ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PALENSKIJ OSWALD INFANTERIST I.R. 81 1914-11-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PESCHKE THEODOR KANONIER F.H.R. 29 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PETERVDZY JOSEF INFANTERIST I.R. 79 1914-10-15 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PICHLER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 1 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1883-03-12 VAHRN IN TIROL -
POCK JOSEF INFANTERIST TAB.DIV.3 1914-10-15 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PRATNEKER MARTIN DRAGONER D.R. 5 1914-11-03 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PECHMIEJCZUK WŁADYSŁAW SZEREGOWY 5 pp LEGIONÓW 1916-04-27 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
POLLER FRITZ - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
POGODIN TEODOR - 1P.STRZ. 1914-09-28 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
PASTUSCHKA JOSEF - - 1921-05-09 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWELCZYK KARL - - 1915-05-23 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAWELCZYK VINZENT - - 1917-10-11 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1916-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBILLA VALENTIN - - 1918-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1918-05-12 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBILLA JOHANN - - 1918-09-29 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBILLA KONSTANTIN - - 1921-05-08 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PODSIADŁY FERDINAND STAATL. HEGEMEISTER - 1916-10-16 - Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1853-11-17 - -
PODSIADŁY ROBERT LEUTN. D. L. u. KOMP. FÜHRER ALPENKORPS JÄG. BATL. 10 1918-05-01 FLANDERN Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1884-04-09 - -
PARACHONIAK JÓZEF KAPRAL I BRYG. LEGIONÓW 1918-05-09 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
PIOTROWICZ KASIMIR GEFREITER - 1916-12-22 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
PAHSEK WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PALM ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PALM OTTO - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PESCHA FRIEDR. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PETZKA KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETRUSKA PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETRZIK OTTO - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PISKOL FRIEDR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PISKOL JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PLOCHOWIETZ H. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POGANKA HERM. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POGANKA PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POHL FRIEDR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POHL MAX - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POLLOK HERB. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PORANSKI O. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POTZKAJ FRITZ - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRATSCH KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZYREMBEL R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIANDTNER LUDWIG UNTEROFFIZIER 12 KOMP. INF.RGT 39 1914-11-28 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PICHLINCKI DAWID - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PLUCKTHUN AUGUST RESERVIST 9 KOMP.GARDE GREN. RGT 5 1914-12-04 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
POHL ALOIS ERS. RESERVIST 6 KOMP BESATZUNGS RGT 2, BRIG. DOUSSIN 1914-11-25 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PROCHATZKI GEORG FUSSILIER 12 KOMP. GREN, RGT 5 1914-12-21 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PACHYLA ANDREJ RUSSE - 1915-02-25 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PAWLOW MICHAIL RUSSE NIEJEW.GR.RGT.4  1914-12-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PIERTRENKO JAKOB RUSSE PIERN.GREND.3  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PINAJEWSKI FIODOSIF RUSSE JNF.ETAP.BAON  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PODGORSKI ADAM SANITAT.  FELDP.ABT.76  1915-11-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POLAKOW NIKIFOR RUSSE KARSK JNF.188  1915-04-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POMCZELIN JEFYM RUSSE JNFT.RGT.126  1915-??-24 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POPOW NIKOLAJ RUSSE SOLJAUFKI.J.R.206  1915-02-09 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POPOW SIERGIEJ RUSSE WIEREN.RGT  1914-12-02 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PTOTNIK JERNDSIJ RUSSE JNF.RES.BAON 47  1915-02-09 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PACHEL JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PAWLIK JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PILIK WŁADYSŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PETER FRANZ OFFZ.S? - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POPPE HANS - - 1916-03-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
PASCHTAKA JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAULITSCHEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PODHRANSKY - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PECH ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PFORTNER ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POGARELT FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POHL FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PREUSS KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PUM WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PUSCH ERNST - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PIKOLIC RADOJE SERB - 1918-10-19 - Leżajsk miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie 1878 - -
PLARYT ROBERT INF - 1914-??-?? - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
PLUSKOTTA FRANZ WEHRMANN L.J.R.6/7K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
PIECYK LEON - 2 P.P. 10 KOMP. 1915-11-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PRIEBE HELENE schwester KR.LT.A. 122 sie-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PROKOPEC LUDWIK HUSAR K.U.K. HUS. RGT 5/3 1916-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - VELKY MEDER -
PEKYSCYN STEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PURINGER JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PARTRIGE J.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Irisch Fusiliers 1918-10-27 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PATTERSON J.A. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-12-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PICKERSGILL H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-06 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
POSTLETWHITE M.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Wiltshire Regiment 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
POTTINGER B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA East Yorkshire Regiment 1918-10-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PILLAR PAUL - - 1918-03-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUL OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIEBROWSKI AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIENAK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIENAK LUDWIG - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIOBROWSKI EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PISANSKI KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POMBA FRANZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRENGEL WALTER - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRZYWARRA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PSZOLLA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POTOCZNY JOHAN ? ? ? - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
PALOS DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PANTELI BELU ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 71 P.P. 1917-03-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PANU MARIM ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-06-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAPELJEW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 37 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PARIDELI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-02-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PARNOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 2G P.P. 1917-06-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAUCZENKO MATEUSZ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 238 P.P. 1918-08-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
PETRUIM ALEXIEJ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 4 217 P.P. 1918-07-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
PISARENKO STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-05-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PO?OW SERGIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 92 P.P. 1915-12-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POBANJEW KUZMA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 24 P.P. 1917-07-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PODEMA ANTONI KAN.ARMII ROSYJSKIEJ 1 POL.ART. 1918-09-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POIKILTUI WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 253 P.P. 1917-06-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POLIGRIMOW DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 323 P.P. 1917-07-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POLISZCZUK IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 280 P.P. 1918-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PONGULESKU DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 2 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PONOMAREW MITROFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 289 P.P. 1917-07-02 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 45 P.P. 1917-02-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPESKU DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-02-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
POPESKU GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-04-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPESKU PETRE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 1 P.STRZ. 1917-04-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPOW FEDOR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 15 52 P.P. 1918-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PORCORM GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-05-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PORESKU STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-01-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POTRU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PREDA STAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PROCHOROW GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 12? P.P. 1916-05-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PSZENESKO IGNAC SAP.SAR.ARMII ROSYJSKIEJ 2 P. 1918-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PURESOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 12 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
PELZ EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PELZ REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL ANTON - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLKMER JOSEF - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PARPART KURT PREUSS. GARDE.G.P.2 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PARTENHEIMER H. PREUSS. RES.I.R.269 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLOW BORYSOWOW IW. RUSS. I.R.110 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETER MARIAN INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-04 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETERSEN ERICH PRUSSISCHES RES.INF.RGT 270 1915-05-11 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PETHE PAUL ED. PREUSS. GARDE GR.5 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIECUCH STANISŁAW INF. K.U.K.I.R.20 1915-05-26 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POPP ERICH PREUSS.RES. I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PORĘBA PAWEŁ - - 1914 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PORTNIK STEFAN - INF.K.U.K.J.R.82 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRESCHER - GEFR.PREUSS.RES. 267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRESSCHER - GEFR.PREUSS. R..I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PREUSS JULIUS PREUSS. INF.RGT.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PURSYLADREY WLAD. - I.R.81 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLESIG WALTER - - 1918-04-09 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PAPE G. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PIEPENECK FR. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PAHOKI FRANZ ÖSTERR. INF. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PANCZIV GEORG UNG. KAN. K.K.I.R.82 1915-02-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SYORGY 30 JAHRE
PAPP VALENTIN UNG. TRAIN. SOLD. TR. FELDDEP. 2 KORPSEINHEIT12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAVANDON 37 JAHRE
PAPP PETER UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 12 KP. 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORGO 28 JAHRE
PAPROTNY HEINRICH - - 1918-10-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-06-04 - -
PERCZI ANTON ÖSTERR. INF. K.K.I.R. 6 1915-01-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 26 JAHRE
PERTRIE IGNAZ ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 70 1915-03-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAEINSI 23 JAHRE
PESCHER JOH. DTSCH. KAN. G. ARTL. R. R. 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOMBERG 19 JAHRE
PETER JOS. DT.UTF.SCHIMMELPFENNING I.G.R.R.2 SAN.KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
PETREDEAN VIKTOR ÖSTERR. INF. J.R. 31 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PETRIWI DEMITRO ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 II. KP. 1914-12-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BESZTARCZE -
PETRU JONAS UNG. INF. K.K. I.R. 82 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POLGARDI SANDOR UNG. KAN. K.K. F.R. II 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 26 JAHRE
PONTYLA KOSLO RUSS. GEM. RUSS. GRE. R.I. 1918-02-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAMEROW 37 JAHRE
POPA LULNIKE ÖSTERR. KAN. K.K. I.R. 50 1915-02-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PREDAMUK IWAN ÖST. KUTSCH. I.R. 12 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PREDANIK IWAN RUSS. SOLD. - 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PUCZAN NIKOLAUS UNG. INF. K.U.K. I. R. 64 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUZA 28 JAHRE
PLUTA AUGUST - - 1916-09-06 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PLUTA FRIEDRICH - - 1917-04-13 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POGANTKE KARL - - 1916-08-22 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POTZKAI GUSTAV - - 1914-08-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POTZKAI PAUL - - 1915-06-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PODBIAŁ FRANCISZEK KAPRAL - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROSZEK JAN SIERŻANT - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAM WILHELM - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PATZOLD PAUL - - 1916-06-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1916-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRAUSE JOSEF - - 1916-06-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRELL GEORG - - 1914-12-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRENZEL HERM. - - 1916-08-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PĘKSZYC-GRUDZIŃSKI FRANCISZEK KPT. D-CA 2 KOMP. VI BAONU I BR. L.P. 1915-06-03 ŻERNIKI / MODLIBORZYCE Opatów II miasto, gm. Opatów, pow. opatowski świętokrzyskie 1885-05-23 SOKAL -
PACHOMORD JAN - I.R. 72 1915-03-11 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAWLENKO SANTELEJ - I.R. 69 1915-04-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PAWLISTA FRANZ INFANTERIST K.U.K. LDW. I.R. 10 1916-04-14 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POLAKOW JAKOB INFANT. I.R. 164 1915-03-29 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POSTOW NIKIFOR FÄHNRICH 39 R. TOMSK. 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POTAPOW NIKOLAJ INFANT. I.R. 177 1914-04-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PUKOW SAWWA - I.R. 69 14 ROTTE 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PODEHL - KANONIER FELDA. R. 16 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRAHL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRECHTEL - VIZEF. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PINKOS FRIEDRICH - INF. REGT. 148 1914-08-03 - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1891-01-26 BELZONZEN -
PĄCZEK FRANCISZEK - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PIETRZAK BENEDYKT - - 1918-12-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
POKARSKI JÓZEF - - 1918-11-10 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PAPIEŁKA RYSZARD ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-04 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PARGON FRANCISZEK ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-31 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PAWLICK FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-02 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PAZEROW STEFAN ARMIA ROSYJSKA - 1916-02-10 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
POSPISZIL WILHELM ARMIA NIEMIECKA 5 KOMP. 57 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-14 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PANKOW NICOLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PASZTRULA JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PECHENIK ADOLPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PECHIDSZAK ? ARTYNI - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PENXA EDVINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PETEREC ALOISIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PFEIFER HENRICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PIECZARSKI JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PIELER SAMUELUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
POKORNY JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PRENDL ANTONIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PŘIBYL LAURENTIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PRISZUDA JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PAPS ALFRED FÜSILIER 11 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
PAŃTA PIOTR - - 1916-09-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK JAN - - 1915-01-04 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK JÓZEF - - 1917-08-16 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK PAWEŁ - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK SZCZEPAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWEŁCZYK TOMASZ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWLIKOWSKI JÓZEF - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PIECHACZEK JAN - - 1915-04-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PIECHACZEK LEONARD - - 1916-08-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PŁONKA SERAFIN - - 1917-08-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POGODA TOMASZ - - 1920-06-02 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POGORZAŁEK JAN - - 1915-04-09 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POŁEDNIOK FELIKS - - 1917-11-21 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POŁEDNIOK ROMAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PORADA FELIKS - - 1915-08-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POPESCUL SIMON LST.INF. I.R.80 1915-05-15 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PALOWICZ VINAZNIKI JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PIERTROWICZ ZINOWIE JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
POPEK RUDOLF VORMEISTER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PORTYS LADISLAUS JNFANT.  K.U.K.J.R.93 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PULST MIKOLAJ JNFANT.  J.R.90.13K  1914-12-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PETERMANN PAUL KARL ULAN 5/U. R. 17 1914-10-21 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
PARTIE WILHELM GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PETEAUX ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PETKE RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POHL FRITZ PODOFICER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PENSAK (BENSAK?) PAWEŁ - - 1915-09-17 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PHILIPS H. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PORVER A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PRITHARD D.C. LC/ CPL WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PALITSCHEK VON PALMFORST JANOS FELDWEBEL-PILOT FL.E.K. 17 1918-05-30 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1889 - -
PUSZYŃSKI KAZIMIERZ - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
PUSZYŃSKI WŁODZIMIERZ - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
PAULUSCHKE ALBERT - - 1916-09-18 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PERETZKE FRANZ - - 1914-??-?? - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PIETZUCH EMIL - - 1916-09-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PIGULLA ERNST - - 1918-04-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PIONTEK EMANUEL - - 1918-07-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PRZONZIONO JOHANN - - 1917-10-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PYRSCH KARL - - 1916-12-05 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PACHOŃSKI JÓZEF KONSTANTY SZEREGOWY I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1914-12-25 ŁOWCZÓWEK Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1891-10-10 KRAKÓW PS. 'SZKOT'
PACHOŃSKI KAZIMIERZ KAPRAL I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1916-08-03 KOLONIA DUBNIAKI K. CZEREMOSZNA Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1895-08-30 KRAKÓW PS. 'POLONUS'
PIECHACZEK FRANZ - - 1916-12-26 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - -