Nazwisk w bazie na literę P: 4467

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PŁOTNIKOW ŁARJON SZRG. 11 / 65 P.P. 1916-11-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 826
PRILL  WILLY UNTFFZ. - 1915-11-04 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-10-27 Podleiken -
POLLACK  WILHELM  GREN. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-30 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PLUTA ZYGMUNT LEGIONISTA P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEISZ ZYGMUNT STARSZY SZEREGOWY - 1914-09-19 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PODLEGAR ZLATKO LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIERTROWICZ ZINOWIE JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PAŻUCHA ZDZISŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLESCOIANU ZAMFORIR GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POSNACHOW ZACHAR GFT. RUSS.I.R.35 1915-02-23 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUSZYŃSKI WŁODZIMIERZ - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
PELCZAR WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PIOTROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PECHMIEJCZUK WŁADYSŁAW SZEREGOWY 5 pp LEGIONÓW 1916-04-27 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
POTRAWIAK WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PODMAGÓRSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. V BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PILIK WŁADYSŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PAWEŁCZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PIWOWARCZYK WŁADYSŁAW - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PUKACKI WŁADYSŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PALKAJ WŁADYSŁAW LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
POWŁOKA WŁADYSŁAW LEGIONISTA W.P. 1918-12-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PRZYBYŁOWICZ WŁADYSŁAW ? 20 P.PIECH 1916-07-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PLUCIŃSKI WŁADYSŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT IGNACEGO
PŁYWACZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
POSROSIL WŁADYMR JNFANT. K.U.K. J.R. 31 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PERLIKOWSKI WŁAD. SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PIOTROWICZ WŁAD. SZEREG. - 1916-11-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PORĘBSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-08-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PYTLIK WYZISK - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PAMOUCH WVINZENT - - 1918-08-10 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
PUDOR WOLFGANG UNTOFFZ. F.A.R.213/6BATT 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von WOLF- WENZEL - - 1915-10-03 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PERLEBERGER WOLF E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PŁOSZAJ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PAWLAK WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PROCHOWICZ WOJCIECH LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PASZINSKI WOJCIECH FELDPOST.KOND. FELDPOST.N. 207 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAMUŁA WOJCIECH ROB.MAG. ? 1916-03-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAKOOSCH WOJCECH GEM./RUSS. I.R.8. 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PISARCZYK WOJ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
PACHURA WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PLETNIKOW WLAS RUSS. INF.REGT.115.10.KP. 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISTOLNIC WLADISLAW RUMÄN I.R.54 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PITSURA WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.24 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWLOWITSCH WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.7 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PETSCHAK WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.10 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POKLEKOWSKI WLADISLAUS GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PORCSAN WLADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 85 1914-10-04 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLANETA WLADISLAUS GFT. K.U.K. I.R. 57 1916-04-02 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
PUSCHMANN WLADISLAUS WERHM. PREUSS.R.J.R. 5/200 1915-03-29 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
POPOW WLADIMIR SOLDAT 10.KOMP.RUSS.GRENZ.KAV.RGT. 1915-12-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890 - -
POLIKARPOW WLADIMIR RUSS. INF.REGT.9.9.KP. 1915-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRUŠA WLADIMIR LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURSYLADREY WLAD. - I.R.81 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLECHAN WITOR PODPORUCZNIK 26P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PIENIAZEK WITOLD ZUGSFÜHRER K.U.K.HEER.B.N. 1917-11-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PAŁKA WINCENTY SZEREGOWY / POLAK B. WART. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
PIERSZCHAŁA WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
POŁOJAN WINCENTY CYW. ROBT. 14 / 513 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 878
PASKE WILY MUSKETIER - 1915-07-21 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
POHL WILLY - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PURSCHE WILLY GEFR. - 1918-03-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PRELL WILLY GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAUL WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PUM WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POHL WILLIBALD GREN. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PENISCH WILLIB - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POMMERANZ WILLI - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
PAUL WILLI MASCH. M. - 1917-02-25 U 43 Nordsee Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
POHL WILLI GREN. - 1918-06-12 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
POCATIS WILLI - - 1915-07-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
PAPENDICK WILLI - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PINKE WILLI - - 1917-08-18 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PAGEL WILLI - - 1914-11-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PHILIPP WILL? PION[IER] - 1917-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PFÖRTNER WILL? - - 1915-05-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie 1884-02-24 - Grób rodzinny
PIEPER WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
PIEPER WILHELM - - 1916-02-01 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
POHL WILHELM - - 1916-03-20 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
POTYKA WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PEUKERT WILHELM - JÄG.BATL. 6 1915-04-04 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1889-08-09 - obelisk
PAPE WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PFEIFFER         WILHELM - RES.JÄG.BATL.7 1914-09-14 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1888-01-04 - obelisk
PLASA WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRAUSE WILHELM - - 1916-02-19 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PATOMMEL WILHELM ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PANKIRSCH WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PANTEN WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PETZOLD WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPENFUSS WILHELM - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÜPLICHHUISEN WILHELM RES. PREUSS.R.J.R. 3/220 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREUSS WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIETZEK WILHELM KAN. PFAR 237 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARTIE WILHELM GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRELLWITZ WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASSMANN I WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PASDZIOR WILHELM - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PIEPEN WILHELM GEFREITER L.J.R.19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
PĘKAŁA WILHELM - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PAPESCH WILHELM MUSK. IR 231 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBER PODIEBRAD, STREHLEN TAPESCH na grobie
PRIEN WILHELM OBERMATR. - 1918-06-27 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-06-30 Wendischbuckow obelisk
PAHL WILHELM - - 1915-04-09 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
PAM WILHELM - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PAETZ WILHELM - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
POLLOK WILHELM - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
POBL WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PLATH WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PRÜSENER WILHELM MUSKETIER RJR 220/1K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POREP WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PURTSCHELLER WILHELM PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAAP WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PERSICKE WILHELM RES. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PÖRSCHKE WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PLENKERS WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PUCKMANN WILHELM WEHRM. LJR.2 - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PRESTIN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLAUTZ WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
PIEHL WILHELM JAEG. - 1918-05-18 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KLEINSEE / JEZIORA MAŁE
PIRCH WILHELM - - 1918-04-30 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
PILSTICKER WILHELM GEFR. PREUSSISCHES 4 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETERS WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PAPROSCH WILHELM UNTOFFZ.  L.J.R.133. 12K.  - - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PUFFKE WILHELM MUSKETIER ERS.GRENAD.RTG.7 1917-08-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-07-02 - -
PILLASCH WILHELM RESERVIST - 1914-12-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 90
PRZYGODA WILHELM WEHRMANN L.J.R. 19/9K 1915-03-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POSPISZIL WILHELM ARMIA NIEMIECKA 5 KOMP. 57 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-14 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PAJUNK WILHELM - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PÖRTNER WILHELM OFFZ. BIR 3 1915-05-02 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIERSTORFF WILHELM WEHRM. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRZYBYLLA WILHELM - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PETERS WILHELM MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRANGE WILHELM GRENADIER - 1918-05-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
POHLD WILHELM MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-28 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PFEIFFER WILHELM KR.T?ÄGER PREUSS.R.J.R. 3/219 1915-03-13 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
POHL WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PLASZCZYK WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PATERNOGA WILHELM - - 1918-03-27 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
POHL WILH. - - 1918-04-12 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PAUL WILH. - - 1919-04-06 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1888-02-12 - gefangenschaft
PAHSEK WILH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POPPE WILH. - - 1915-06-13 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLASA WILH. WEHRMANN L.J.R. 10 1914-11-15 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
PETRO WILH. - - 1916-09-26 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
PLICHTA WIKTOR - - 1914-11-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Szarłata -
POHL WIKTOR - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PTSCHELNKOW WIKTOR INF. - - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POŁOMKA WIKTOR - - 1915-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-02-20 - -
PESOTSCHKIN WIKTOR RUSS. INF.REGT.34.3.KP. 1915-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANYSCH WIKANTI GEM./RUSS. I.R.14 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PIFFER WIGIL INF. LDST.M.B. 23 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PONIEWIERA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
POST WERNER - - 1920-09-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
PROEGER WERNER - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PABOUČEK WENZEL INF. I.R. 88 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PTAČEK WENZEL INF. K.U.K.I.R. 28 ZUGT. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAULICEK WENZEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRAUSE WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PEKAR WENZEL INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PTAČNIK WENZEL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PEIL WENZEL FEUERW. FAR 25 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLICHTA WENZEL INF. I.R.28 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLASZKA WENZEL INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PINC WENZEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETERKA WENZEL INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROVIC WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATEK WENZEL VERPFL.SOLD.  MIL.V.MAG.PRAG.  1915-07-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PUCHT WENZEL JG. K.U.K.F.J.B.12 1915-04-26 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PROCHÁZKA WENZEL E.F.ZGSF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLICHTA WENZEL LST.INF. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PURSEH WENGEL PODPORUCZNIK 18P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIERSIUCKI WAZLAW - - 1916-06-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
PĄCZEK WAWRZYNIEC KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PACIORKOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
POPOW WASYLIJ INF. IR 175 1915-04-14 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PIETROW WASYLI INF. - - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERGEJ WASYLI - IR 196 1915-04-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POJACKY WASYL JOHANN CIV. KUTSCH. DIV.BACK. 15 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PIWTORAK WASYL iNF. I.R. 58 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PADULA WASYL - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - Chałupki Medyckie pow. Przemyśl -
PYTYPICE WASYL INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.62
PAUFEROW WASYL - 303 P.P. 1916-04-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POCHODZAJ WASYL VORM. F.H.R. 11 - - Siedliska IV (nr 156) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRITTIN WASSILY GEM./RUSS. I.R.35 1916-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PONOMAREW WASSILI GEM./RUSS. I.R.24 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POSTDAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.26 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PANFILOW WASSILI GEM./RUSS. SCH.R.6 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POLJANKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRODON WASSILI GEM/ROSJA I. R. 133 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PINSART WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.58 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
PUTSCHKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAWLENKI WASSILI GEM./RUSS. I.R.55 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PEROW WASSILI GEM./RUSS. I.R.288 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PIREWIDIENSK WASSILI GEM./RUSS. I.R.165 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PITUCHANOW WASSILI SERGT/ROSJA I.R.85 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROCHOROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 82 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
PETRISCHNEW WASSELI RUSS. SERGEANT INF. RGT. 6 1918-10-06 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889 - -
POCERUCH WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PANSZIN WASILIJ - 271 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PISONKIJ WASILIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POBILANSKIJ WASILIJ - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLEW WASILI GEFR./RUSS. I.R.41 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POIKILTUI WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 253 P.P. 1917-06-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETLENKO WASILI GEM/ROSJA I.R.113 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
POTAPOFF WASILI INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-28 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALITSCHUK WASILI GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALKONIKOW WASILI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PHILIPOW WASILI RUSS. INF.REGT.114.14.KP. 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PASETNIKSCH WASILI - INF.REGT. 249.16.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POMOLEW WASILI GEM./RUSS. I.R.288 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POTIOMKIJ WASILI INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POROSZIN WASILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUSTOVGAR WASILI RUSS. - 1914-10-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PRIMISINKIN WASILI - - 1916-10-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-04-12 - -
PIMENOF WASILI RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROSCHNIN WASILI RUSS. INF.REGT.115.2.KP. 1917-14-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU WASILE UTFFZ/RUMUNIA I.R.47 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANAITESCU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PRISACARU WASILE RUMUNIA JNF.REGT.54.8.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARASCHIV WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PETRARU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANAIT WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PETRENKO WASIL EMILIANOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POVAŽNY WASIL INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARDEYKE WALT[ER] GRDSCH. - 1918-??-28 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAUL WALT[ER] MUSK[ETIER] - 1915-07-17 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PERSICKE WALTHER WEHRM. 5/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
PENN? WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PORTYKUS WALTER - - 1917-06-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PENDZIALEK WALTER - - 1921-06-08 GÓRNY SLĄSK Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRÄTORIUS WALTER - - 1915-08-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIGORSCH WALTER GRENADIER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PRENGEL WALTER - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRIMM WALTER - - 1918-10-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PREYER WALTER - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLESIG WALTER - - 1918-04-09 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PIONTEK WALTER - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PFEIFFER WALTER - - 1915-07-31 CZYSK Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
POLACK WALTER LTN. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PERSEKE WALTER WEHR. LIR 4 - - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
PAGEL WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PHILIPP WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIETRZYSKI WACŁAW PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAŁKOWSKI WACŁAW SZEREG. - 1919-05-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1894 - -
POŻEGA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PSOLKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUSZEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAUCH W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PŁONKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
PIXA W. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PADRATZ W. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PATZER W. RESERVIST 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PAJĄK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POCHYLY W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PILARCZYK W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PACIOREK W. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
POLYAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PŁATEK W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PŁACZEK W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PLANK W. KRIEGSFRW. 11 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRÜFER W. LEUTNANT 12 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PANEK W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POLNY W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PACKHÄUSER W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POPIELAS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PISONI VITTORIO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PITTON VITTORIO SOLD. 98.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-25 - -
POGLIACHI VITTORIO SOLD. 245.FANT. 1918-07-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-15 - -
PISANI VITO MARESC. RR.CC. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-04-26 - -
POMELARI VIRGINIO CAP. 223.FANT. 1918-07-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-10 - -
PRAMSTALLER VINZENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIELOK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POLOCZEK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PAWELCZYK VINZENT - - 1917-10-11 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POLIWODA VINZENT - - 1914-10-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1889-08-11 - -
PATRZEK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1918-05-12 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PYTTEL VINZENT KANONIER FELD - ARTL. REG. 39 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1916-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PALUMBO VINCENZO - - 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PUCCICA VINCENZO - - 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-09-27 - -
PAJONK VINCENZ - - 1917-05-01 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PYTTEL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PALOWICZ VINAZNIKI JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PREMIER VIKTORI GEM/WŁOCHY I.R.89 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PALLASCH VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
POLLOK VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
PASDZIOR VIKTOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PANDEL VIKTOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PIECHULEK VIKTOR - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PEINTNER VIKTOR UNT. JG. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLURA VIKTOR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PASCHKE VIKTOR GRENADIER - 1914-08-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PETREDEAN VIKTOR ÖSTERR. INF. J.R. 31 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PIETREK VIKT. - - 1918-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PARTOLLI VIGIL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PFEIFER VICTORIAN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PETROVIC VASO LDST. JAG. K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-05 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PREJDOVIČ VASO INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PACHODIL VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.119.6.KP. 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIESCHORKI VASILI RUSS. INF.REGT.168.6.KP. 1915-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANAITE VASILI RUMÄN INF.REGT.64.4.KP 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PATRASCANU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAVEL VASILE GEM/RUMUNIA I.R.80 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POPA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PREDA VASILE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEIDER VALT. - - 1917-09-09 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PLOHMANN VALENTIN MUSK. - 1914-11-15 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - NALLABEN - NALABY -
PREM VALENTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPP VALENTIN UNG. TRAIN. SOLD. TR. FELDDEP. 2 KORPSEINHEIT12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAVANDON 37 JAHRE
PRETKI VALENTIN RES.MUSK. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBILLA VALENTIN - - 1918-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PACHERZINSKI VALENTIN MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PATERNOLLI VALENTIN JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PASSON VALENTIN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
POLLAK VALENTIN - - 1918-07-18 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLAWKI VAL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAUKLER VAL - IR 56 - - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAWLAR V. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PIECZEWSKI V. E.RES. - 1916-10-28 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
POSPICK URBAN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POLLOK URB. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PAPNE UMNA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PERILLO UMBERTO SERG. 240.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-21 - -
PENTZLIN ULLR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PANAITE TUDOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PAHONTU TUDOR GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PULTAR TRAUGOTT FŰS. - 1916-11-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PIC TONOSI INF. K.K.LDST.F-8 215 1914-12-09 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PAWUL TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PIĘKOŚ TOMASZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
POGODA TOMASZ - - 1920-06-02 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAŚKO TOMASZ KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PAWEŁCZYK TOMASZ - - - - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PRZESŁOWSKI TOMASZ SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PETRONE TOMASO - - 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-01-21 - -
POIANA TOMA GEM./RUM. I.R.50 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPA TOMA RUMÄN INF.REGT.47 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PINTRYOL TOADU RUMUNIA INF. REGT. 56. 7. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROCA TOADER RUMÄN JNF.REGT.5 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAPST TITUS RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POPOW TIOFEI GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLLAK TIMOT INFT. I.R. 12 1914-11-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.48
PSOL TIMOFIEJ - 306 p.p. 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1878 - -
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PANOW TIMOFAJ GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPOW TICHON GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PALUSZKIN TICHON - - 1917-09-1? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POLESZCZAK TICHON RUSS. INF RUSS.I.R.123 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRICHODJKIN TICHON GEM./RUSS. I.R.244 1917-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PLOTNIKOW TICHON UNTFFZ/RUMUNIA I. R. 251 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PACH THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIERSKALLA THOMAS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
POLA? THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
PAMPUCH THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAWLOWSKI THOMAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLACZEK THOMAS - - 1919-01-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PIERSKALLA THOMAS - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWLETTA THOMAS - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PUSZCZ THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PIELOK THOMAS - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POGRZEBA THOM. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLLOK THEOP.[IL] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PIGULLA THEOFIL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PANN THEODOR - IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRICHOTKO THEODOR - IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAUSDER THEODOR - - - - Rostkowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRESS THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PLITZKO THEODOR - - 1918-03-23 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLCZYK THEODOR - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PESCHKE THEODOR KANONIER F.H.R. 29 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PRZYKLENK THEODOR - - 1915-09-13 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAVCZYK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
PFEILERT THEODOR - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIERSKALLA THEODOR - - 1914-08-22 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLACHTA THEODOR - - 1916-07-02 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POLLAK THEODOR - - 1917-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PISCHCZEK THEODOR - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
POTAPKIN THEODOR ARTILERIST - 1918-11-24 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1894-05-06 - Russ. Kriegsgefangene / jeniec rosyjski
PRODLIK THEODOR - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PUJU THEODOR RES.JG. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PYTTEL THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PAKOSCH THEODOR - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PYTTLIK THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PIETNOCZKA THEODOR JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
POLLAK THEODOR - - 1915-09-18 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PORADA THEODOR - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PASSIA THEODOR - - 1918-03-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
POLLAK THEOD. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
POLEWKA THEO. - - 1916-09-25 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PREUSS I TH. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PAISDZIOR TH. - - 1915-07-16 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
POLJAKOW TERENTI GEM./RUSS. I.R.69 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIETRZOK TEOFIL - - 1916-08-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
PLICHTA TEOFIL - - 1914-08-20 Prusy Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Ucisk -
POLESZCZUK TEODOR INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROW TEODOR - 88 P.P. 3 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAWLAS TEODOR - - 1916 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
PAJONK TEODOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
POPOWICZ TEODOR SZRG. 8 / 87 P.P. 1916-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 713
PEER TEODOR CHORĄŻY 14 P.P.B.ARM.AUSTRY 1914-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
POLLARZ TEODOR - - 1919-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1899-05-21 - -
PETROW TEODOR - 20 P.P. 6 K. 1916-05-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PIKULICKI TEODOR - 304 P.P. 16 K. 1916-04-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PROKAZIN TEODOR RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PLACZEK TEODOR - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SYSLAU -
POPOW TEODOR INF. REMIAŃSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Remiański Reg. [J. Drogomir]
POGODIN TEODOR - 1P.STRZ. 1914-09-28 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
POSTUBJUK TARAS GEM./RUSS. I.R.11 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POŁOTNICKI TADEUSZ PODPORUCZNIK ART. W.P. 1919-10-12 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POMYKOŁ T. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PATEREK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PIETRYJA T. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PIMANOW SZYMON SZER. 68 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
POCHOPIEŃ SZYMON - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
POLAK SZYMON - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
PODOLOWSKI SZILARD JG K.U.K. F.J.B 14 1914-12-22 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PYRTEK SZCZEPAN - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PAWEŁCZYK SZCZEPAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAWLAK SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
PIECHOTA SZCZEPAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PIŁAT SZCZEPAN - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PIETROW SZCEPANOW RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHOLSKI SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
POROCHIN SYLWESTER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PTOK SYLVESTR MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PELEA STOICA GEM./RUM. I.R.60 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POLIC STEWA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PALT STEPHAN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PYKA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
POLLAK STEPH. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
POLKOW STEPAN GEM./RUSS. I..R.4 1916-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POLISCHTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POPESCU STELIAN RUMÄN GEB.ART.REGT.1 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PERON STEFANO SERG. 217.BOMB. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-29 - -
PINILO STEFAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.18/2 1916-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
POLIMA STEFAN GEM./RUM. I.R.26 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PÜSPÖKI STEFAN JG. K.U.K. F.J.B. 24 1915-01-30 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PAUNOWITSCH STEFAN GEM./SERB. I.R.8 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
PISARCEN STEFAN ZGSF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POMANA STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.50 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PISARENKO STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-05-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PASIERBOWICZ STEFAN - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
PIWOWARZYN STEFAN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAZEROW STEFAN ARMIA ROSYJSKA - 1916-02-10 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PLUSZCZYŃSKI STEFAN - 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PODWICS STEFAN INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETROCZKI STEFAN KPL. K.U.K.H.R. 6 1914-10-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETSCHUGIN STEFAN RUSS. INF.REGT.114.11.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAMFILIE STEFAN RUMÄN JNF.REGT. 64.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPOVIĆ STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIKAS STEFAN SZER. J. R. 51 1915-03-29 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PINTARELLI STEFAN JG. TKJR 3 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORTNIK STEFAN - INF.K.U.K.J.R.82 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRELOSZMYAK STEFAN I.R. 48 I.R. 48 1914-12-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.19
PORESKU STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-01-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAWLAK STEFAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PIECZYŃSKI STEFAN - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
PAULIN STEFAN INF. K.U.K.I.R. 36 1914-11-02 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAWŁOWSKI STEFAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLICZKIEWICZ STEFAN KAPRAL 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRONJAKOW STEFAN SERGT./RUSS. I.R.14 1916-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIORUN STEFAN - SCH.R. 33 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUDOWKIN STEFAN RUSS. INF.REGT.305.6.KP. 1915-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PEKYSCYN STEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PLUTA STANISŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
PIECUCH STANISŁAW INF. K.U.K.I.R.20 1915-05-26 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIECZARKA STANISŁAW - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIERÓG STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
PRAIS STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PACZEK STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
POLIT STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
POZMAŃSKI STANISŁAW ROB.MAG. ? 1916-06-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PADEREWSKI STANISŁAW POR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PAŁKA STANISŁAW - - 1916-07-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1894-04-30 - -
PAWLAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
PYRTEK STANISŁAW - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
PERZ STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PASZEK STANISŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PIETRYKA STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PUŁANIK STANISŁAW PODOFICER - 1915-08-01 MOTYCZ Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
PAWŁOWSKI STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PACHOWICZ STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAŁKA STANISŁAW LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PIECZYRAK STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PAWELEC STANISŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JULIANPOL -
PACHOLSKI STANISŁAW - - 1916-11-14 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PAPCIAK STANISLAW INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHOWIC STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PIEC STANISLAW KPL. K.K.SCH.R.16 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPIERZ STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIOTROWSKI STANISLAUS - - 1917-07-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
PLACHTA STANISLAUS - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIKULSKI STANISLAUS INF. K.U.K. MILIT. STRAFANST. 1918-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PEWKOWSKI STANISLAUS INF. RUSS.I.R. 32 1915-01-23 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIOTAK STANISLAUS JG. F.J.B. 4 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.56
PROKSCHA STANISLAUS - - 1917-08-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POREBSKI STANISLAUS KDTT K.K.SCH.R.17 1914-12-11 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PITEL STANISLAUS ROSJA ZIVIL.GEF 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PYTTLIK STANISLAUS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PUTULA STANISLAUS JNFANT. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PUCK STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PAŁKA STANISLAUS RES. INF. I. R. 20 1915-02-22 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECHA STANISLAUS ERS. RES. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETCZAK STANISLAUS LDSTM. - 1917-02-11 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1874-08-18 - -
PRZYBYSZ STANISLAUS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEROZNIAK STANISLAUS - PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PODLYSKA STANISLAUS - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PIKOS STANISL. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PANFIEL STANISL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PREDICA STANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PIETRZAK STAN. SZEREG. - 1919-05-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PETRE STAN GEM./RUM. I.R.47 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PREDA STAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POLAK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
PŁATEK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
PTASZYŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
PISAŻEWSKI ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
PRAŁAT ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PAPROCKI ST. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PLESSOWSKI ST. RUSS. KRIEGER - 1914-12-10 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
POLNARU SPIRIDON GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POPA SOTIR UTFFZ/RUMUNIA I. R. 70 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAUNOWIC SOASSUE GEM./SERB. I.R.9 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPIOLLEK SIMON - - 1918-10-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POLIANIN SIMON SOLD. RUSS. I.R. 32 1916-03-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PALMER SIMON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
POPESCUL SIMON LST.INF. I.R.80 1915-05-15 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PACH SIMON - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PATOLLA SIMON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PONIKWA SIMON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPIESKO SIMION GEM/ROSJA I.R.252 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PIELE SIMION GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PONAGOE SIMION GEM./RUM. I.R.47 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PONTALTI SILVIO GIOV. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUPPO SILVIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-21 - -
PESCHEL SILVESTER - - 1916-04-13 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POPOW SIERGIEJ RUSSE WIEREN.RGT  1914-12-02 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PETROWICZ SIEJARNOW PETRO KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASKER SIEGFRIED - - 1914-11-20 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
PASCHKOW SIDOR GEM./RUSS. I.R.140 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POSTAL SEVERINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETRI SESTILLO SOLD. 89.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
POZNIREW SERGJUSZ - 39 P.P. 6 K. 191?-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PO?OW SERGIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 92 P.P. 1915-12-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PIETUCHOW SERGIE GEM./RUSS. I.R.38 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POLESCHAEW SERGEI GEM./RUSS. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PONOMAREW SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.65 1919-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POSNIOKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POTAPENKO SERGEI GEM./RUSS. I.R.274 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PANCHERI SERAFINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁONKA SERAFIN - - 1917-08-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PARKULAP SENNO INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
POHARECKI SEMKO LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONARIN SEMION GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PRAVNIK SEMEN INF. RUSS.I.R. 150 1915-05-12 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PICA SEBASTIANO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PRÜFER SCHWESTER E. - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PFENNIG SCHIMMEL MUSK. 11.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PUKOW SAWWA - I.R. 69 14 ROTTE 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POLESZCZUK SAWELY - IR 193 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPUSCHAI SAWELI GEM./RUSS. I.R.15 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PALJANKOW SAWELI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRADIC SAWA GEM./SERB. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPESCU SAVA GEM./RUM. I.R.48 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
PARSCHUK SARION GEM/ROSJA I. R. 418 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWLENKO SANTELEJ - I.R. 69 1915-04-19 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PATOKI SANDOR HONV. K. UNG. L.I.R. 3 1914-11-12 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POLGARDI SANDOR UNG. KAN. K.K. F.R. II 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 26 JAHRE
PÁL SÁNDOR KPL. (TIZ.) K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-10-01 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPP SÁNDOR HONVÉD 10/9.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIELER SAMUELUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PROKOFI SAMUEL - I.R. 49 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
PAGANO SALVATORE - 135.FANT. 1920-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1900- - -
PACNANO SALVATORE SOLD. 1150.MITR. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-27 - -
PAPOTO SALVATORE SOLD. 95.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
POLISCUK SAFON - J.R.STRELK/13K 1915-11-30 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIOTROWSKI S. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAWLINIORZ S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PARSZKUTA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIŁAT S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSPISEL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASZKOWSKI S - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PAPIEŁKA RYSZARD ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-04 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PIRINGER RUPERT K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAUL RUPERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROMOK RUPERT INF. K.U.K.I.R.59 - - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PEHAIM RUPERT LDST. INF. J.R. 49 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAUL RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PRUSKIL RUDOLF ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATZAK RUDOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-12 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PĚČEK RUDOLF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 6 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 BEZMĚROV -
PHILIPPSOHN RUDOLF UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PETRUS RUDOLF - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PANDER RUDOLF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POPEK RUDOLF VORMEISTER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PLATZ RUDOLF GEM/ROSJA I. R. 291 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PAVEL RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖTZCH RUDOLF MUSK - 1918-09-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1900-06-21 - -
PÖSCH RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANZEK RUDOLF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PALLA RUDOLF LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRISCHING RUDOLF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSAR RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PORSCH RUDOLF PION. 9 MA PION. BATL. 26 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PUPPEK RUDOLF - - 1914 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PERSITZKY RUD. - - 1918-03-21 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PFALZ RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PINTER RONALD LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-02 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
PRZYLAS ROMUWALD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PRUCHNIK ROMAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁYWACZYK ROMAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PLEWNIA ROMAN - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PAULUS ROMAN - - 1916-01-02 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PES ROMAN LDST. K.U.K.I.R.80 1915-04-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POŁEDNIOK ROMAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PELZ ROMAN GFT. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLUT ROMAN LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
POPOW ROMAN INF. - - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PELLEGRINI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PERTOZOLLI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PSIORZ ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PALMER ROCHUS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PRÖBSTL ROCHUS TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACYNA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
PIRK ROBERT GEFR[EITER] - 1917-04-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PUSCH ROBERT - - 1916-04-28 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-10-01 - -
POSTRACH ROBERT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAUTSCH ROBERT - - 1917-11-06 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PISCZALLA ROBERT RES. - - - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PREUSS ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PRZISTOLIK ROBERT - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PACH ROBERT - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PATZOLD ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
PASSON ROBERT - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIETSCH ROBERT - - 1916-06-30 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PASSOLD ROBERT - - 1915-07-28 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PÄTZOLD ROBERT - - 1916-05-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
POŁEDNIK ROBERT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
PAATSCH ROBERT - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PUSCH ROBERT - - 1915-08-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PROKSCHA ROBERT - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PLARYT ROBERT INF - 1914-??-?? - Limanowa (nr 366) miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka małopolskie - - -
PUPPE ROBERT - - 1915-03-09 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
PALISCH ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PUPKA V. LIPIŃSKI ROBERT - - 1915-11-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-06 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PAWLISCH ROBERT - - 1916-09-14 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
POLLOK ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAUTZKE ROBERT - - 1914-??-?? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
POHL ROBERT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PETERS ROBERT MUSK. RES.INF.REGT. 265 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PODSIADŁY ROBERT LEUTN. D. L. u. KOMP. FÜHRER ALPENKORPS JÄG. BATL. 10 1918-05-01 FLANDERN Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1884-04-09 - -
PLACZEK ROB. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - LORENTZDORF
PEJIČ RISTO LDST.INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAHL RICHARD - - - - Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
PFEIFFER RICHARD MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PIELSCH RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PABST RICHARD MUSKETIER J.R.82/6K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PETZ RICHARD LEUTNANT - 1916-09-15 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PAZUREK RICHARD - - 1915-11-05 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAUL RICHARD - - 1916-07-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PLÄSCHKE RICHARD - - 1916-02-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
POHL RICHARD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PANNWITZ RICHARD - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POCHER RICHARD MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PITTAS RICHARD - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-04-17 - -
POHL RICHARD - - 1920-02-12 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PETKE RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PUNZEL RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELKA RICHARD - - 1915-04-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 46 - Grób indywidualny
PRESTEL RICHARD MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PETERS RICHARD FUS. 5 GRzF 1915-08-05 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KL. WÜSTENFELDE, DARGUN -
PECH RICHARD - - 1916-11-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
POSSELT RICHARD SOLDAT - 1918-04-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-06-19 - -
PUSCH RICHARD OBERJÄGER - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
POTYKA RICHARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POHL RICHARD - - 1916-10-06 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
POLTEN RICHARD - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
POHL RICHARD - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PLASZCZYK RICHARD - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PÖNISH RICHARD - - 1915-12-12 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-12-15 OITTMAOSDORF -
PYSALL RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PALLAS RICHARD - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFANNENSCHMIDT RICHARD PION. RES.PION.K. 47 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PELAUM RICHARD - - 1914-09-17 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PASSEK RICHARD - - 1917-10-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 32 - Grób rodzinny
PANTEN RICHARD RESERVIST - 1918-07-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PREDEL RICHARD - - 1918-04-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
POHL RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
POLENZ RICH. HORN. GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLACHETKA RICH. - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
POPP RICH. - - 1916-05-04 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAPST RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PICK RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PODZUS RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POTRICH RICCARDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PORRO RICCARDO SOLD. 89.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-09-15 - -
PINCI REMO SOLD. 212.FANT. 1918-08-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
POLLACK REINHOLD LDSTMM. - 1917-07-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1871-08-23 - -
PELZ REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAUTEN REINHOLD KAN. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
PECH REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER REINHOLD - - 1918-08-18 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
PERCHNER REINHOLD - - 1915-09-13 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
PAGEL REINHOLD - - 1918-03-22 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PANTEN REINHOLD - - 1918-05-07 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
POHL REINHOLD JAG. - 1915-09-07 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
PRIELIPP REINHOLD - - 1918-10-23 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
POPHAL REINHOLD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL REINHOLD - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PRACHTER REINHOLD JG. PRIR 268 MGK 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PITTELKOW REINHOLD - - 1914-11-18 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PAHL REINHL GRENADIER Z. PF 4. RS. GR. R. Z. PF 1914-12-14 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
POMERENING REINHARD - - 1917-09-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
PROSSWITZ REINH. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIETSCH REINH. - - 1915-04-01 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1887-09-04 - -
P??MANN REINH. - - 1914-11-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PAULI REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIECHNIK RAPHAEL - - 1915-10-11 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLICZEK RAPHAEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PELANDOR RANOLIDO RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLLMANN RALF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PELL RAIMUND ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - NAGROBEK KAMIENNY
PLESCHKA RAFAEL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PALMER RAFAEL - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PAWEL RADU GEM./RUM. I.R.65 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA I.R.74 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3. 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PETRE RADU GEM/RUMUNIA I.R.40 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PIKOLIC RADOJE SERB - 1918-10-19 - Leżajsk miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie 1878 - -
PETROWITSCH RADIWOJ SERBIA ZIVILGEF. 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
POHL R. - - 1916-10-11 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PIETSCH R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PEŠINA R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PILARSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PILARZY R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
POHL R. - - 1916-10-11 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PIECZKOWSKI R. WEHRM. - 1918-08-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PROKOPP R. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PAPERT R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRAS R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLOWSKI R. FÜSILIER 9 K. GREN. REG. 5 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PERZINA R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PEIKERT R. - - 1918-03-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PRZYREMBEL R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POHL R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIETSCH R. - - 1920-03-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PETER R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLESZINOW PROKOP LDST INFT K.K. LDST. BAON - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 24.08.1915
POPESCU PREDA GEM./RUM. I.R.58 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PLURA PR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PETARRA POMPEO SOLD. 261.FANT. 1918-12-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-22 - -
PAJIN PLATA JG. - 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUDER PLASTER ABRAHAM PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Rohatyń -
PAVEGLIO PITRO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.8 1918-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PASCHTSCHUK PIOTR GEM./RUSS. I.R.35 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAPKOW PIOTR SZRG. 10 / KOZŁOWS. P. P. 1916-12-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 845
PAŃTA PIOTR - - 1916-09-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POPITSCHENKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.9 1919 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PRUHS PIOTR - - 1914-09-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PRAKLIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 95 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PURTOW PIOTR - I.R. 132 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTLARZ PIOTR - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLUK PIOTR - 83 p.p. ros 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1908 - -
PELIWAN PIOTR GEM/ROSJA I.R.238 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPOW PIOTR GEFR/ROSJA I.R.311 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PEGLIASE PIETRO - - 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-10-09 - -
POZZI PIETRO SOLD. 42.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-26 - -
PASQUATO PIETRO SOLD. 358.MITR. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-16 - -
PEREGO PIETRO CAP. 3.C.SAN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-09 - -
POLLO PIETRO SOLD. 3.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
PAJKERT PI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
PROSZAK PHILIPP ERS.RES. I.R. 20 1915-02-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PATOLLA PHILIPP - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PAUL PHIL. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
PANAIT PETRU GEFR. I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALADE PETRU GEM./RUM. I.R.56 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAL PETRO - - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPESKU PETRE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 1 P.STRZ. 1917-04-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POTAPEW PETR GEM./RUSS. I.R.453 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLOCH PETER II - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLOCH PETER I - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLASCHKE PETER FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPPELREITER PETER - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POSIUNITA PETER SZER. J. R. 80. 3 1915-03-23 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PISSULA PETER - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
PRAFFL PETER LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLETTA PETER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PREINDL PETER ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIKOS PETER - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PRZEKLASA PETER INF. K.K. K.SCH.R. III 1917-11-12 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
POST PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PERIANO PETER GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRUS PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSTRACH PETER - - 1917-09-27 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
PIENTKA PETER - - 1915-09-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PFAFFINGER PETER FLDW. I.R. 59 1914-12-11 - Limanowa-Mordarka (nr 367) wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PANKALLA PETER - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PETROW PETER - - 1916-03-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-02-20 - -
PONOMAREW PETER - BRANSKY I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORAMONOW PETER ROSJA JNF.REGT.112.6.KP 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPPE PETER - - 1918-05-18 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETROW PETER GEM/ROSJA I.R.9 1919-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODLIK PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAWLIK PETER RUSS. - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PACH PETER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEAŠINOVIČ PETER INF. K.U.K. I.R. 96 1914-12-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PILIZYN PETER GEM/ROSJA I.R.5 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PASSON PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLUSCHIK PETER - - 1915-02-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PŁATYOW PETER - RUSS.I.R. 155 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASSON PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
POLLOK PETER - - 1914-12-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1898-08-07 - -
PLAZA PETER ZIVIL KUTSCH. K.U.K.V.TR.ST.83 1916-06-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PERČIC PETER INFANTERIST I.R. 3 1915-05-10 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie - - -
PUST PETER PTRF.TIT.UT.JG. FKR 5 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECHATZEK PETER - - 1916-03-08 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
PEITLER PETER JG. FJB 8 1914-12-31 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZELICKI PETER MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER PETER PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATZLEINER PETER PTRF. K.K.SCH.R. III 1914-12-19 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAJAK PETER INF. K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PALUSSEK PETER - - 1918-03-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PATKIEWICZ PETER INF. K.u.K.J.R.34 1914-12-?? - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PACEWITSCH PETER UTFFZ./RUSS. INF.REGT.112.2.KP. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROVITS von PETER LEUTNANT K.u.K. SAPPEURBATAILLONS 1915-01-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PETROWITSCH PETER GEM/SERBIA I.R.7 1918-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODLO PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PSIORZ PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POLOCZEK PETER - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIEPKIN PETER GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAMPUCH PETER - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PLEŠKO PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POŽEŽANEC PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PANITZ PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PAPP PETER UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 12 KP. 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORGO 28 JAHRE
PALT PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PETRASZ PETER ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIPA PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PANSA PET. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
POLOK PET. - - 1915-07-13 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
POŁAP PAWEŁ - - 1916-08-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-03-04 Ornontowice -
PORĘBA PAWEŁ - - 1914 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PENSAK (BENSAK?) PAWEŁ - - 1915-09-17 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PENKALA PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PENKALA PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEMYK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PYTTEL PAWEŁ - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
POPA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 45 P.P. 1917-02-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PASTERNY PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PAROL PAWEŁ - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
PJANKOW PAWEŁ - - 1917-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAWEŁCZYK PAWEŁ - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POLAK PAWEŁ SZER. WP - 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1880-04-07 - -
PITUCH PAWEŁ STRZELEC 23 SIB. P.P. 21.12.1914 BORZYMÓW Borzymówka wieś, gm. Nowa Sucha, pow. sochaczewski mazowieckie 1892-01-10 SIEDLISKA -
PAŁKA PAWEŁ - - 1917-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-01-10 - -
PATCZENKO PAWEŁ - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
PIEKAR PAWEŁ - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PEREGUTA PAWEL GEM/ROSJA I. R. 6 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
POPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.92 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANTELEJEW PAWEL - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAIN PAWEL GEM./RUM. I.R.10 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PLOTNIKOW PAWEL ROSJA JNF.REGT.250.13.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLASTIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.86 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PLILIPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.233 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
POPOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-06-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAVLOVIC PAVLE INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
POPESCU PAUN GEM./RUM. I.R.22 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAVLARZI PAULO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATHKE PAUL MAX - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PETERMANN PAUL KARL ULAN 5/U. R. 17 1914-10-21 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
PETHE PAUL ED. PREUSS. GARDE GR.5 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
POSSELT PAUL - - 1917-03-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POWALLA PAUL - - 1915-05-25 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POLLEIS PAUL WEHRM. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PLACHETKA PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRIOR PAUL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUSCH PAUL RESERVIST 8 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PIETSCH PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PLÖNZIG PAUL RES. 8 / R. I. R. 9 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PILLAR PAUL - - 1918-03-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIECH PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1916-11-01 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PRUST PAUL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
POLTEN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
PANITZ PAUL - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIECHATZEK PAUL - - 1915-07-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PORATH PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PHILIPP PAUL RES. - 1915-06-06 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PÄSLER PAUL - - 1916-05-25 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
POLLAK PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PACHLER PAUL GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PISZCZEK PAUL - - - - Pilchowice III wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - - -
P??????? PAUL - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
PAWLIK PAUL RES. - 1915-04-26 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PROKESCH PAUL LDST.INF. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIONKA PAUL PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRADEL PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PRADEL PAUL KRIEGSFRW.  L.J.R.19,1K.  1915-05-24 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PIETZAREK PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAETZOLD PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PETZKE PAUL - - 1914-12-23 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
POHL PAUL - - 1916-07-23 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PALUSSEK PAUL - - 1918-09-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PSZCZÓLKA PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANAS PAUL - - 1918-06-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PHILIPCZYK PAUL LANDSTM. - 1918-03-22 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PELLE PAUL HUS. K.u.K.H.R. 13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PRIESNITZ PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
POLZIN PAUL - - 1917-08-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PIETRUSKA PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETROWICZ PAUL RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POGANKA PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PÄTZOLD PAUL - - 1916-10-08 - Zimna Woda (pow. Lubin) wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PIETREK PAUL - - 1918-09-06 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POLZIN PAUL - - 1915-08-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PESCHKE PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
POESKE PAUL RES. FESTUNGS MASCH. GEW. ABT. 6 1914-12-09 - Szadek miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PAWLIKOWSKI PAUL - - 1918-10-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-04-15 - -
PILLICH PAUL MUSKET. - 1917-08-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PELKA PAUL - - 1915-11-04 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1915-09-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLLOK PAUL - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
POSOR PAUL - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PROBANDT PAUL LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PUDLO PAUL MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PUDLO PAUL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZYBYTNY PAUL - - 1915-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PYKA PAUL - - 1917 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PALT PAUL VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PAWLICZEK PAUL - - 1916-08-04 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PECENKA PAUL UNT. JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PRUDNIKOW PAUL UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.3 1914-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRZEWOSNIK PAUL - - 1916-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANACZEK PAUL - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PELKA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAMSCHÜFER PAUL - - 1917-06-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
PLETSCH PAUL - - 1916-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PIETREK PAUL - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PILCH vel CUNIAK PAUL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PIGORSCH PAUL KAN[ONIER] - 1918-11-14 Heimat Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PRZYKLENK PAUL - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PUSCH PAUL MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PFEIFFER PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POTZKAI PAUL - - 1915-06-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POHL PAUL - - 1918-05-31 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PODGÓRSKI PAUL INF. K.U.K.I.R. 95 1915-01-20 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PISZCZEK PAUL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
POHL PAUL MUSKIETER - 1916-04-04 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1886-05-19 - -
POSTRACH PAUL - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
PIECHATZEK PAUL - - - - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
POLATZEK PAUL - - 1917-08-16 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
PICK PAUL - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PRUNS PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PLITZKO PAUL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
PREISS PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PUSCHEL PAUL FUSILIER 1.G.GR.R.10K. 1915-07-25 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
POLACZEK PAUL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
PUSCH PAUL - - 1915-04-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
POZDAŁ PAUL INF. I. R. 57 1915-03-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKUS PAUL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRAUSE PAUL - - 1915-07-29 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PASCHKE PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAJKERT PAUL - - 1915-05-05 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-07-27 GORKA -
PAWLIK PAUL GEFR. BRIG. ERS. BLT. 23 1916-03-?? - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
POHLER PAUL FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-01-02 - -
POHL PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PIECHA PAUL - - 1917-09-19 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PANLAS PAUL - - 1915-04-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
POLLAK PAUL UNTFFZ. - 1915-02-16 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PEILER PAUL - - 1915-04-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PORADA PAUL - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECHACZEK PAUL - - 1917-06-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PIOCH PAUL - - 1916 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
POLZIN PAUL - - 1917-07-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PIOSZCZYK PAUL - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
POPPE PAUL NIEM. - 1917-07-20 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POHONYCZ PAUL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECHOTTA PAUL - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PETRUCHA PAUL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PRZEWDZINK PAUL - - 1916-05-04 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POUPA PAUL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIK PAUL - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PIETRZIK PAUL - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PLOSCZYK PAUL GARD GRENAD. - 1917-09-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PÁL PAUL E.R. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PFAU PAUL LIN.D.RES. 1 KOMP.1.E.RGT.1 1915-06-12 - Dubeninki II wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
POLZIN PAUL LEUTNANT - 1915-08-08 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
PRZYBYLSKI PAUL - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-17 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRUSKE PAUL - - 1918-03-21 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie