Nazwisk w bazie na literę P: 4375

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PFANNSCHNITT - INF. K.K.L.M.B. 4/21 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEITZ - - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PENSKI II - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-12 - tablica betonowa nr 3
POLASEK - - - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIROŻOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
PODEHL - KANONIER FELDA. R. 16 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRAHL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRZIBILSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
POZNANSKI - OFFZ.D K.K. LDST.I.R. 16 1915-05-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESCHKE - GEF - 1918-04-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PLONKA - - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
POHLMANN - UFFZ. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PROKOFIJ - - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
POPPE - - - - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - ros.
PINRAOR - INF - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
POSPIESZYŃSKI - SIERŻ. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
PFENNIGS - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
PANTKE - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PETSCHKE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIECAK - JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSTLER - GEFR. P.R.I.R. 217 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PATSCHKOWSKI - HAUPTMANN G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 27 - -
PAPE - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PIZZIK - INF. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POTT - WEHRM. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
POTAB - - IR 193 - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POMMERENIN - - - - - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
PITSCH - MUSK. R.IR.228 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PAYSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PREUSLER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PANKRATOW - KOSAK - 1914-11-19 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PODEREK - JG. K.U.K.T.K.J.R.2 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PEDER/PENER - - - 1915-09-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
PARPART - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PEKRUHN - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PANJUK-PAWLUK - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSCHMANN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PY... - - - 1914-09-09 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PIATER - UTFFZ. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PIOTROWSKI - GEFR. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PUTZE - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PRESSCHER - GEFR.PREUSS. R..I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLONINKIN - ZGSF RUSS - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZOLT - MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PFERT - - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
PAUL - - - 1916-10-02 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
PEIKERT - KRGSFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PUSMASZISKIN - RUSS . INF. - - - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PISELKA - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POMER - SOLD. I.R. 255 1915-05-10 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSCHMANN - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRECHTEL - VIZEF. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PESCHKE - MUS. - 1916-08-02 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PACYNA - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PAGE - UTFFZ. I.R. 175 12 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
PFEILENSTICKER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAWELKA - INF. J.I.32 T.2 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PAFONIK - RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PODHRANSKY - - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PATZOLD - - - 1915-09-08 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PERSCHIN - RUSS.SOLDAT - 1917-07-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PANEK - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PIECHOTKA - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
PRESKEWITZ - UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-08 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PAWASSERAT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PRZEMYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
POPOW - INF. RUSS.I.R. 17 1915-04-25 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PRETH - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PUDEŁKO - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZ?REMBEL - FÜSSELIER - 1915-03-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PREYER - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PURBS - GEFR 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie - - -
PLESSER - KRAFTFAHRER K.u.K. ÖSTERREICH-UNGARISCHEN MORSERBATTERIEN 8 UND 7 1915-02-26 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PIETRZYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEWOSNIAK - RES. 5. KOMP. INF. RGT. 14 1914-12-01 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PERSKA - INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRINTZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PIEL?SO??ICZ - - - 1915-12-07 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
PIETSCHKE - MUSK. 1.I.R.59 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie 1891-12-03 - -
PULS - MUSK. 7.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PIBJSKIEW - ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULSEN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PETERS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PUTTKAMMER - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PAPPE - MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PACHOR - ZGSF. INF. BRIGADE 55 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARIGI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POKLINKOWSKI - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PETER - MUSK. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PRESCHER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PRESCHER - GEFR.PREUSS.RES. 267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIMMET - RESERVIST R.J.R. 203/5K. - - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PIEPENBRINK - VZFLDW. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLACZEK - - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PROKUDIN - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PERHNUS ? - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PIECZYK ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PARSCHKE ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PISCHER ? KANO - - - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PREY ? - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
POTGAR? ?AN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PFLUGER ?EL - K.U.K. F.H.R 1914-09-30 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
PEREKALSKY ?EODOR RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POPP ?H - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PIECZEWSKI A. G.GREN. - 1915-03-28 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZEWSKI A. UFFZ. - 1914-08-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PUHLMANN A. GEFREITER 9. K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRZYBAŁA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PORVER A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
POLU A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAHNKE A. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PASEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASZKE A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PEGLOW A. KAN. FELDLZ. 53 1918-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
PAULAND A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETRYSZYM A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POHL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POPECKA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLAR A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PRZECZEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIELA A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PACKMOHR A. V.FELDW.DR. - 1914-11-13 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PFEIFFER A. KAN. - 1918-10-20 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZEWSKI A. GEFR. - 1918-10-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PRZESZLAKOWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PURGO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PÄTZEL A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
PENN A. - - 1917-09-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PAULEK A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIXA A. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PHILP A. 291802 PRIVATE THE BLACK WATH 1918-10-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PFEFFER A. - - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PURVER A. 6363 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PAROTA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PASOWSKY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLĄDER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PALUSZCZAK A. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PITHARD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PHILIPS A.G. 203358 SAPPER ROYAL ??GINNERS 1918-08-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POOLE A.T. 65767 PRIVATE ROYAL FUSILIERS 1918-11-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POLEKOW ABRA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PRAMIES ABRAHAM INF. I.R. 59 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAJAK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PRUCHNIK ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-02-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKORNY ADALBERT RES. KPL. L.I.R. 11 1914-11-23 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAWLISZCZAK ADALBERT INF. LDST.E.B. 300 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PIASZCZAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEWODZKI ADALBERT CIV. ARB. K.K. SCHIFF. ST. IN BRZESKO 1916-02-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POPESCU ADAM SERGT/RUMUNIA I.R.79 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
PROXC ADAM - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAGACZ ADAM INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWŁOWSKI ADAM LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PODGORSKI ADAM SANITAT.  FELDP.ABT.76  1915-11-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PIETRYKA ADAM - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
PAULUS ADAM FLDW. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-13 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
PENKALA ADAM - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PETROVIC ADAM SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PARATH ADAM - K.U.K. L.I.R. 16 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PERSKI ADOLF - - 1914-09-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko bracia / brüder
POHLMANN ADOLF - - 1917-08-18 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PESCHEL ADOLF KAN. - 1918-03-26 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
PANZHAUSER ADOLF LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUTSCH ADOLF - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PANHAUSER ADOLF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-21 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
PIETSCH ADOLF MUSK. - 1918-04-21 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAWLENKA ADOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PONSA ADOLF - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PULVERMACHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PUPPICH ADOLF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PIRACKS ADOLF MUSK. - 1914-11-17 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
POLLESCHNER ADOLF FÜS. - 1918-02-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PRIES ADOLF RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PESCHER ADOLF GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFALTZ ADOLF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POETKE ADOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PASSON ADOLF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PRENSKY ADOLF JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALZEWSKI ADOLF - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
PAUTSCH ADOLF - - 1916 - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PICHLER von ADOLF FÄHNR. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANIENKA ADOLF CUGSFOHRER LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PROCHAZKA ADOLF INF. IR 18 1915-02-18 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLAUTHABER ADOLF KAN. PREUSS. 4 GARDE. FELDART. RGT. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAUSE ADOLF FŰS. FR 2/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
PFORTNER ADOLPH LANDSTURMMANN - 1918-08-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-08-04 - -
PECHENIK ADOLPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PICHLNER ADPLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PUSCHKOW AFANASI RUSS.SOLDAT - 1917-12-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POGULJAJEW AFANASI GEM/ROSJA I.R.138 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLIWCZENKO AFANASI GEM./RUSS. I.R.255 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIESTIEROW AFANASIEW INF. RUS.I.R. 203 1915-01-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PILAK AFANAZY SZRG. 4 / 498 P.P. 1916-10-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POLI AGOSTINO SOLD. 961.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-26 - -
PETROW AKIM GEFR./RUSS. I.R.15 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PRONICZEW AKIM GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PLANC ALB MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PASSON ALBERT - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PODECIEJ ALBERT GREN. KPGGR 3 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PETH ALBERT - - 1917-04-22 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PLASTER ALBERT - - 1914-08-23 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
PIEPER ALBERT - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PAPKE ALBERT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PLEWNIA ALBERT SERGT. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PLACHETKA ALBERT - - 1914-05-05 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-12 - -
PETRŸ ALBERT RES. - 1917-06-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PICKERT ALBERT UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLACHETKA ALBERT - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PANICZEK ALBERT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAGEL ALBERT - - 1917-02-12 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Drosedow obelisk
PIPER ALBERT - - 1918-07-16 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
PIEPER ALBERT GFT. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PFLUG ALBERT - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PEUKE ALBERT - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PIRSCHEL ALBERT WEHRM. P.R.I.R. 217 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POST ALBERT - - 1918-02-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
PUCH ALBERT - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PAPENFUSS ALBERT - - 1918-03-28 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
POPHAL ALBERT - - 1914-10-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
PIETRUSKA ALBERT - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PHILIPP ALBERT MUSK. 8. KOMP. IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PODTSCHADLO ALBERT GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
PITSCHKE ALBERT - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PITAN(?) ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PEUKERT ALBERT - - 1917-04-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PETERKNECHT ALBERTH - - 1914-11-05 - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PERBONI ALBERTO - - 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-28 - -
PAHLICH ALBIN OBLT. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFOSER ALBIN OBLTN. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PANCHERI ALBINO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(11-12) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POŁUDNIEWSKI ALEKSANDER LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREWUCHIN ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PETRUA ALEKSANDRA JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
POSCIŁO ALEKSEJ INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGLIALUNGA ALEUCCIO SOLD. 2.PION. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAWLOWSKI von ALEX - - 1914-11-19 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
PIXA ALEX. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
POLLOK ALEX. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PAWLICZEK ALEX. - - 1917-12-07 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
POPOVCS ALEXANDER LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PISARCZYK ALEXANDER - - 1914-11-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PONIENKO ALEXANDER RUSS. INF.REGT.162.4.KP. 1915-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETSCHURKIN ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.265 1916-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLUSKWA ALEXANDER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PANJEWIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.123 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PETER ALEXANDER INF. J.R. 82 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETI ALEXANDER HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PARANICA ALEXANDER INF. I.R. 80 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATRUŠEFF ALEXANDER KRIEGS FREIW. RUSS. I.R. 280 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PEGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.243 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPOW ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I.R.243 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISACARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PUCHLINSKI ALEXANDER GEM/ROSJA A. R. 3 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PASZURIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.259 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POLESKI ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 22 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PLATUNOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLTORACKI ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PARCHATSCH ALEXEI GEM/ROSJA I.R.493 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.117 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PALKIN ALEXEI GEM/ROSJA GREN.R.10 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAWLOW ALEXEJ ROSJA JNF.REGT.210.18.KP 1915-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRUIM ALEXIEJ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 4 217 P.P. 1918-07-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
PERENINOW ALEXIJ RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRICHOTKO ALF - IR 243 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PASCHKE ALFERD - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PEUKER ALFONS RES. - 1916-09-08 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
PUDLO ALFONS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PRANDI ALFONS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PREISLER ALFONS - - 1917-04-20 FRANKREICH Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-11-04 - -
PRZYBILSKI ALFONS - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PALSKIS ALFONS SZER. 150 p.p. 1917-09-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PEHLER ALFONS - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRINZ ALFONS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PETZOLD ALFONS - - 1915-01-07 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PATZOLD ALFONS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PALLI ALFONSO - - 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-07-24 - -
PUCHER ALFONSO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERL ALFRED UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PACHE ALFRED - - 1915-07-31 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PUSCHEL ALFRED - - ????-??-15 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PO[LKE] ALFRED GEFREITER EISENB. BAU. KOMP. 1917-03-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1890-04-26 - lapidarium
PESCHKE ALFRED MUSK. B.I.R. 3 1915-05-28 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-04-13 - -
PINKERT ALFRED MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAPS ALFRED FÜSILIER 11 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
PREIBISH ALFRED - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PICK ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PENKE ALFRED - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PLURA ALFRED - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PINKES ALFRED FLIEGER 2.REKR.DEP.FUNKIER.E.ABT.1 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-13 - -
PIETSCH ALFRED - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
POSTLER ALFRED MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PIGULLA ALFRED - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PÄTZOLD ALFRED MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERUTZ ALFRED VZFW. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PANDER ALFRED - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PRAWITZ ALFRED PION. SAML.P.R. 18 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROLINI ALFREDO SERG. 75.FANT.S.M. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-18 - -
PIZA ALOES - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PRIMA ALOGNUNZIO SOLD. 940.MITR. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-25 - -
PELCHEN ALOIS - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POKORNY ALOIS E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATERNOSTER ALOIS F.KANONIER  K.U.K.F.K.R.6. 2B 1915-03-16 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
POHL ALOIS - - 1916-05-12 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PŰHRINGER ALOIS INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL ALOIS - - 1917 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
PUFKA ALOIS - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PERTOLL ALOIS FUSILIER 3.G.R.Z.F.12K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PLATTNER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZLEINER ALOIS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PRUNSTER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANTL ALOIS PTRF. T.K.J.R. 1 1914-12-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PANWINKLER ALOIS KPL. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PISININI ALOIS LDSCH. L.SCH.R. III 1915-03-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLANÖTSCHER ALOIS JÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PICHLER ALOIS GFT. K.U.K. I.R. 2 1914-12-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POLNITZER ALOIS ZGSF. K.U.K.DRAG.R. 11 1915-02-22 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PEIER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIERZYNKA ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRANTER ALOIS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-08 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLONER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŰHRINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIRCHER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POHL ALOIS - - 1915-03-26 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
PALITZA ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POHL ALOIS - - 1917-10-18 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PRANTER ALOIS ZGSF K.SCH.R.II 1915-01-08 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLACZEK ALOIS - - 1919-07-20 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETERLECHNER ALOIS INF. I.R. 59 1915-05-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRECLIK ALOIS - - 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PELISEK ALOIS STABSWACHMEISTER K.U.K 1915-10-31 - Horodenka Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze 1883 - -
PIRSCHKE ALOIS - - 1918-03-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
PIEKIELLO ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROSKE ALOIS - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
POHL ALOIS ERS. RESERVIST 6 KOMP BESATZUNGS RGT 2, BRIG. DOUSSIN 1914-11-25 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PREAC ALOIS INF. IR 87 1915-01-21 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLASCZYK ALOIS HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-15 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PÖHLI ALOIS - K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PRUGG ALOIS RES.PTRF. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERTHALER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POHL ALOIS - - 1918-10-11 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
PIARKA ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PETENEL ALOIS L.[UIGI] JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETEREC ALOISIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PAWLAS ALOJZY - - 1915 ARGONY (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1887 ŻORY-OSINY -
PALAMEDI ALVARO SERG. 214.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-30 - -
PUDDU AMATO SOLD. 274.FANT. 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-12 - -
PIASNY AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PABIS AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
POMASANOW ANAFASI GEM./RUSS. I.R.4 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAUZARDT ANDR. UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÜTZER ANDRÁ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPOW ANDRAI GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PÁDÁ ANDRÁS HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODHARECS ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÖR ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIERZINA ANDREAS SZEREGOWY - 1915-09-25 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1874-03-21 - -
PORTIK ANDREAS GFT.TIT.KPL. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POINTINGER ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRACIOCH ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PODOLSKI ANDREAS INFT. LST. R. KOMDR. 20 1914-12-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.11
PTAS ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PETRU ANDREAS INF. I.R. 89 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDREAS ZGSF. I.R. 57 1915-03-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAUSCHENWEIN ANDREAS ? 496 P.PIECH. 1916-07-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PĘCAK ANDREAS INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLAK ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POBICKY ANDREAS RES.JG. K.U.K.F.J.B.16 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLEWNIA ANDREAS - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRETOR ANDREAS - - 1915-03-13 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAP ANDREAS ZGSF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILLAWA ANDREAS - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PIKOS ANDREAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PEDRAZZA ANDREAS JG. IR 98 1915-01-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLESZKO ANDREAS FAHNR.KAN. F.K.R. 6/2 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRADELLA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
PASERMAN ANDREAS RES. - 1914-11-15 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
PICHL ANDREAS INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POPOWIČ ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZEZNICKI ANDREAS INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUSOWSKI ANDREAS LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PRYJMAK ANDREAS KPL. K.U.K.I.R.80 1915-04-13 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARTYKA ANDREAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POLUCHTOW ANDREE GEM./RUSS. I.R.409 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRONIKOWO ANDREI GEM/ROSJA I.R.37 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PEREPITSCHAI ANDREI ROSJA INF. REGT. 224. 3. KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALADA ANDREI GEM./RUM. I.R.11 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PANAMARCZYK ANDREJ GFT. RUSS.I.R. 128 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PACHYLA ANDREJ RUSSE - 1915-02-25 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PAROBOCZENKO ANDREJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-26 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PJULSU ANDREJ UNTFF/ROSJA ART.BRIG.29.5.BATT. 1915-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLOSCHUK ANDREY RUSS. INF.REGT.245.11.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POTAPOW ANDRIAN GEM/ROSJA A.R. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIOTROWSKI ANDRZEAJ - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACZOSA ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PŁOSZAJ ANDRZEJ - - 1915 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PEDWAL ANDRZEJ SZRG. 3 / 441 P.P. 1917-02-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 898
PAWLICKI ANDRZEJ - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PAMUŁA ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
PUCEK ANDRZEJ - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
PASCUCCI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-17 - -
PACE ANGELO SOLD. 224.FANT. 1918-03-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-04 - -
PRZYBILSKI ANNA - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PESCHEL ANSELM - - 1915-09-07 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PASSON ANT. - - 1915-10-13 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOTTA ANT. - - 1915 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PIXA ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PIXA ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PODKOWA ANT. - - 1917-10-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
PETERFI ANTAL HONV. H.I.R. 24 1915-01-15 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUROW ANTON INF. - - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAUSE ANTON - - 1916-04-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PANOW ANTON - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PULOTZEK ANTON MUSKETIER - 1916-09-26 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PELNIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 25 1915-01-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PURTAUF ANTON TIT.KPL. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIRKWIESER ANTON SCHÜTZE SCH.R. 6 1915-05-07 - Słotowa (nr 235) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PODHAJSKI ANTON ERS.RES. SCH.R. 10 1914-12-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PJEPILO ANTON INF. RUSS.I.R.173 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASETZKY ANTON SCH. SCH.R. 5 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PLESNIK ANTON INFANT. INF. RGT. 35 1918-06-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POLLOK ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PŠENIČKA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEHERSTORFER ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAMPE ANTON - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYWARA ANTON - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PSIORZ ANTON - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POSPIECH ANTON MUSKET. - 1918-02-10 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
POKORNY ANTON SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POŻYCKI ANTON INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PESKOLLER ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRASCHER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-10) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANTON LDSTM EB IR59 1917-06-09 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
PESJAK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIFFRADER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUTIGNA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARASCHIV ANTON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PROTHMANN ANTON RES. - 1914-12-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
POSSELT ANTON - - 1915-07-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PLACHKY ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PASSON ANTON - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PISKAČ ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POTUCZEK ANTON RIADOWOJ 8 BRYG OPOŁCZENIA - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 11.07.1915
POHL ANTON - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PETTARIN ANTON SCH. SCH.R. 27 1914-12-14 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
PLUTA ANTON INF. I.R. 57 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAPÁK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIEKNY ANTON - - 1916-07-06 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PARUSEL ANTON GAND. GREN. - 1916-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POPINIGISI ANTON GEM/ROSJA I. R. 3 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAPKE ANTON - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PODZEMSKY ANTON INF. IR 28 1915-03-13 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHLKÖTTER ANTON PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PICHLMAIER ANTON KAN. F.H.R. 8 (14) 1915-03-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAIKERT ANTON LDST.INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUČNIK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIHWARZ ANTON LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POSPIECH ANTON RESERV. - 1915-07-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PRAWOJUDKO ANTON GEM./RUSS. I.R.21 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PFUNDNER ANTON SCH. K.K. K.SCH.R. III 1914-11-20 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
PALL ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PERCZI ANTON ÖSTERR. INF. K.K.I.R. 6 1915-01-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 26 JAHRE
PILLER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-26 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYSAMBOR ANTON - - 1914-08-26 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PUCZKA ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLANER ANTON TIT.GFT. SCH.R. 9 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACKOWSKI ANTON RESERVIST 4 KOMP. 21 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PERENICZ ANTON INF. IR 97 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECUCH ANTON INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYTNY ANTON - - 1918-03-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PALUS ANTON INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSPICHAL ANTON SCH. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATRICEK ANTON INF. K.U.K.I.R.28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATOLLA ANTON - - 1916-10-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PROKŠ ANTON E.R.SCH. SCH.R 12 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREIS ANTON ZGSF K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PETZWINKLER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBYLSKI ANTON ERS RES IR 46, 1K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
PLIŚ ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PEKAREK ANTONI R.U.O. I KL. I.R. 18 1915-01-06 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLAK ANTONI KAPRAL 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTONIEWICZ ANTONI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PODWORSKI ANTONI - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIAŁA -
PALOWICZ ANTONI - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PSKIT ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PYRTEK ANTONI - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PODEMA ANTONI KAN.ARMII ROSYJSKIEJ 1 POL.ART. 1918-09-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PEKLA ANTONI SZEREG. - 1920-12-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PARCIA ANTONI - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
PĘDZIK ANTONI - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PICZ ANTONI - - 1915-09-07 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PEDRETTI ANTONIO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.1 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PANERO ANTONIO CAP. MAGG. 6.BERS. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
PACIONI ANTONIO SOLD. 2.ART. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-28 - -
PUTELLI ANTONIO SOLD. 76.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-14 - -
POSTAECHINI ANTONIO GEM/WŁOCHY ARTL.R.3 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PEDRON ANTONIO PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PICCOLO ANTONIO SOLD. 282.FANT. 1918-01-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-? -15 - -
PISANO ANTONIO SOLD. 151.FANT. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PRIORE ANTONIO SOLD. 67.FANT 19??-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-? - -
PRENDL ANTONIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
POWLAK ANUTRI RUSS. INF.REGT.35.11.KP. 1916-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARVANU APOSTEL GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPOLI ARCANGELO SOLD. 9.BERS. 1918-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-31 - -
PARLAND AREST GEM./RUSS. I.R.334 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PETROSCHKIE ARL. MUSKETIER 11.K.1.KOMB.ERS.BTL.INF.RGT.51 1914-12-17 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
PHYLIPP ARMGARD SCHWESTER - 1916-01-10 BARMEN Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
POESE ARN? - - 1916-10-10 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PRÄHLER ARNOLD LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-22 - Dąbrówka II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PIOTRASCHKE ARNOLD KANONIER - 1920-05-28 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-01-20 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PFEIFFER ARNOLD - - 1917-06-07 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PAGEL ARNOLD ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEPPEL ARPAD HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPOLI ARSANGELLI SOLD. 9.BARS. 1917-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-07-31 - -
PETERS ARSTEN GEFR. 4/L.J.R. 4 1915-08-06 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HABSHEIM, MÜLHAUSEN -
PHILIPP ART. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PÖPPEL ART. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PEDRETTI ARTEMIO SOLD. 619.B.ASS. 1918-07-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-07 - -
PANKRATOW ARTENJE GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PÄTZOLD ARTHUR - - 1917-02-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PIETSCH ARTHUR FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAATZ ARTHUR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
POMMER ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887 - nagrobek
POHL ARTHUR - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-11 SCHÖNTHAL -
POHLE ARTHUR - - 1916-03-10 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PRYMAK ARTIOM RUSS. INF.REGT.121.2.KP. 1915-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PHILIPP ARTUR GEFREITER  L.J.R.133.3 K.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PAGEL ARTUR GREN. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
PETEAUX ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PANTET ARTUR LDSTM. - 1917-04-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
PECHIDSZAK ? ARTYNI - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PAP ASZENTE HONV. - 1915-03-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PASOUALI ATTILIO SOLD. 210.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-19 - -
PAQUAY AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PÖMLKE AUG MSK 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PETERS AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAHLKE AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIECKNICK AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PACZKOWSKI AUG. KÜRASSIER - 1918-09-23 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-05-08 Chomar. -
PAUL AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
PUKALLA AUG. RES. - 1915-02-20 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PULSKER AUG. LANDSTURM 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
POHL 2 AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
PIETZ AUG. MUSK. ? 1915-05-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-07-07 - -
POHL AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
POTIER AUG. LDSTM. 3 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-11-18 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
POSPIECH AUG.[UST] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-06-05 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POHL AUGUST - - 1918-11-26 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PASZ AUGUST ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POTTIN AUGUST GEFREITER 6 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PUTZE AUGUST - - 1914-09-02 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
POOCH AUGUST MUSK. PREUSS.INF.RGT.46 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PODEHAU AUGUST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie ? - -
PROTZEK AUGUST - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLAUTZ AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
PATZELT AUGUST - - 1915-06-20 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PIEBROWSKI AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PIECHA AUGUST - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
PELKA AUGUST - - 1915-01-20 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PENN? AUGUST GFR. - 1917-08-01 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
PLAGA AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PARUSEL AUGUST KAN. - 1916-03-21 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PÄTZKE AUGUST - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PISOWOTZKI AUGUST WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POHLER AUGUST - - 1917-09-02 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
PIETSCH AUGUST - - 1916-07-07 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
PANKE AUGUST - - 1916 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PARCZYK AUGUST - - 1916-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
PEHLA AUGUST FAHR. - 1918-07-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1892-01-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 88
POLLACK AUGUST - - 1914-08-20 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie - obelisk
PLUCKTHUN AUGUST RESERVIST 9 KOMP.GARDE GREN. RGT 5 1914-12-04 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PÄUSER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
POGUNTKE AUGUST - - 1915-02-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 24 - Grób indywidualny
PIERUSCHKA AUGUST - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRIELL AUGUST WEHRM. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-29 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PFENNIG AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PODLECH AUGUST MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PRILL AUGUST - - 1915-02-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POWALLA AUGUST - - 1915-02-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-05-28 - -
PUFF AUGUST MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PUDER-GÄRTNER AUGUST - - 1918-11-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1871-02-12 - -
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-09-18 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PIERDEL AUGUST - - 1918-11-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PREIKSCHA AUGUST MUSKETIER 11.KOMP.INF.REGT.KRONPRINZ 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-19 - nagrobek betonowy
PAPKALLA AUGUST - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZYBELLA AUGUST - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PRZYBILLA AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PILLATH AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
PASTERNAK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POTOCZNY AUGUST LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLOMANN AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREININGER AUGUST INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETERS AUGUST UNTOFFZ RJR 218/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POLLEX AUGUST TORP[EDO] OB[ER] MATR[OSE] VORT. FLOTT[ILLE] 1918-07-19 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
POKLUDA AUGUST LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUTSCH AUGUST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERNACK AUGUST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINNISCH AUGUST GEFREITER - 1917-08-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-08-27 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 91
PIERSCHALIK AUGUST - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIGORSCH AUGUST MUSKETIER - - Russland Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PÜNK AUGUST RESERVIST 1 KOMP. 4 P.GREN. 1914-09-16 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PRÜFER AUGUST RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIERUSCHKA AUGUST - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIOSZCZYK AUGUST - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARNITZKE AUGUST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PLUTA AUGUST - - 1916-09-06 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PELZ AUGUST - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POHL AUGUST - - 1918-08-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAHLOW AUGUST MUSK. - 1918-06-08 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PINISCH AUGUST - - 1918-08-04 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PETRŸ AUGUST GREN. - 1915-04-30 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PLACHTA AUGUSTIN E.R.INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLOIAN AUGUSTIN GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIWKO AUGUSTYN - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1916-08-26 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1918-04-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PERESHIGIN AVERIAN GEM/ROSJA I.R.53 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PONGRACZ B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POTTINGER B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA East Yorkshire Regiment 1918-10-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PRIATKO BÁLINT HONV. H.I.R. 16 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLUTA BALTZER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAUN BARBU RUMÄN INF.REGT.43.1.KP. 1916-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POTANOW BARION SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
PIOR BARTHOLOMÄUS LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PITORAK BARTHOLOMEUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-06-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PLASZCZYK BARTHOLOMEUS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
POPOWITZ BASILIMIR INF. K.U.K.I.R. 80 1915-04-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASKA BASILIUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-05 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPA BASILIUS RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POHOŃCZUK BASILIUS UL. L.U.R. 1 1914-11-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PCZELIN BAZYL SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POLAKOW BAZYLI PETROWICZ KAPIT. 2.R. Gargiston 1915 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PANTELI BELU ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 71 P.P. 1917-03-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETEREK BENEDIKT - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-14 - -
PIETRZAK BENEDYKT - - 1918-12-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PRINZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PLURA BERNARD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PIEPER BERNARD WEHRM. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-21 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLOMSKI BERNH. PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
POHL BERNH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
POSCHMANN BERNH. - - 1918-06-05 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PIEKNY BERNHARD - - 1914 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
PIGORSCH BERNHARD SERGEANT - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PICK BERNHARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PÖRSTER BERNHARD FÜSILIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-12-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-23 - -
PINFERA (PINTERA) BERNHARD INF. I.R. 3 1915-04-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PACH BERNHARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PLEWNIA BERNHARD - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PINCUS BERNHARD WEHR. LIR 4 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - POSEN -
PINKA BERNHARDT INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POMMERENING BERTHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PAUL BERTHOLD - - 1917-11-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PA?LIN BERTHOLD - - 1915-03-01 St.Quentin Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1875-08-05 Rothsürben -
PREUß BERTHOLD LANDST. - 1918-04-12 PLONGSTREET Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
PLOTZ BHD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PICKISIN BLAGOS HONV. H.I.R. 7 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLOWICZ BLASIUS FLDW K.K. SCH.R. 32 1917-09-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PIECHOWICZ BLASIUS JNF K.K.LDST.ETAPP.BAON.106 1914-12-?? - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PEIML BLASIUS K.F.MED.KPL. IR 87 1914-12-24 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PESSL BLASIUS KPL. IR 27 1915-01-25 - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATERA BOHUŠ KAPRAL K.U.K. I.R. 28 - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1892 - -
PŁESZCZYŃSKI BOLESŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPOWICZ BORISSOW SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
PARETTI BORTOLO SOLD. 489.MITR. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-07 - -
PETAK BORYS - - 1914-10-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PACHOWICZ BRONISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
PALACZ BRONISŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PIOSIK BRONISŁAW - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PIOTROWSKI BRUNO UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT. 45 1914-10-12 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PFEIFFER BRUNO - - 1918-11-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
POHL BRUNO - - 1918-06-15 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
PASCHKE BRUNO - - 1914-11-06 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PAUL BRUNO - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PIONTEK BRUNO - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
PETZOLD BRUNO - - 1914-08-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
PUPKE BRUNO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PIPKA BRUNON - - 1918-08-08 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Przodkowo -
PŁONKA BUD. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PARPART BURGHARD - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
POMASKA C - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PERACCHI CAETANO SOLD. 986. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-01 - -
POTYKA CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PIETSCH CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PASKUDA CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PETERS CARL FAHRER - 1918-05-11 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PERNECCO CARLO SOLD. I.ART.M. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-29 - -
PEDEVILLA CELESTIN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIAIA CELESTINO SOLD. I.GEN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PONOMARTSCHUK CHARITON INF. RUSS.I.R. 166 1915-02-20 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFLEGER CHRISTIAN KRAFTFAHRER 4.KOMP.ERS.ART.KRAFTE.BATL. 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895--03-16 - -
PUSCH CHRISTIAN GRENADIER R.J.R.93/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PITZ CHRISTIAN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PETERSEN CHRISTIAN GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-05-29 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-02-17 - -
PEMPA CHRISTOV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POLOWINKEN CIRIDY GFT. RUSS. I.R. 95 1915-05-20 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
POZZANI CLEMENTE - - 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-24 - -
POPESCU CONSTANTIN RUMUNIA I. R. 58. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE CONSTANTIN RUMAN INF.REGT.75.10.KP 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PADUREANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PREDA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.72 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PANCUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.? 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANDURU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.2 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANZARU CONSTANTIN UTFFZ/RUMUNIA I. R. 86 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
POENARA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.78 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PATRUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.71 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETREA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRODAN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLESCA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PARDOS CONSTANTIN RUMUNIA JNF.REGT.7.5.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POST CURT - - 1918-07-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PÄTZOLD CURT - - 1915 - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - POJEDYNCZY GRÓB
PAWLUSYK CYRIL VORM. TURK. F.H.R. 4 1915-03-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.2
PAWLUK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLEWIA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLESSNER D. OBERSTLEUTNANT L.I.R. 46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
POLOWEJ D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRITHARD D.C. LC/ CPL WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PŁÓCIENNICZAK DANIEL - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PIERWUCHIN DANILA GEM./RUSS. I.R.174 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRONYCZ DANYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PLANKENSTEINER DAVID PTRF. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISZNET DAWID - RUSS.I.R. 126 1915 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PETACHIN DAWID GEM./RUSS. I.R.257 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PICHLINCKI DAWID - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PONASKO DAWIL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PETRODÁN DEMETER LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PROKOPIW DEMETER GFT. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANICZ DEMETER SCH. SCH. R. 34 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETRIWI DEMITRO ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 II. KP. 1914-12-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BESZTARCZE -
PISTOR DIETRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PÖSKEN DIETRICH UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PETRE DIMA SERGT/RUM I.R.33 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PONGULESKU DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 2 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PALOS DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPESKU DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-02-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
PETROW DIMITRI GEFR./RUSS. I.R.94 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PIMENOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.177 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PIWOWAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.17 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POLIGRIMOW DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 323 P.P. 1917-07-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETROW DIMITRI GEM/ROSJA L. G. 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PRITULA DIMITRI GEM./RUSS. I.R.135 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PÁP DIONYSIUS GFT. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PROTIW DIR L.INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PETROVIC DJOZDJE INF. SERB.I.R. 9 1917-04-07 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
PETROWITSCH DMITRI GEM KAV.REBT.2 1918-06-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAVONI DOMENICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-24 - -
PEDROLETTI DOMENICO SOLD. 270.FANT. 1917-12-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880- - -
PORKO DOMINICO GEM/WŁOCHY I.R.220 1919-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POROSZNI DOROTWEI - - 1916-04-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-12-26 - -
PETRE DOTZE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.80 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PETCU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.57 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POSTELNION DUMITRU GEM./RUM. I.R.22 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POROJAN DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 68 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
POTOFEIU DUMITRU RUMÄN INF.REGT.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAUN DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PONTESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.53 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPESCAR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.26 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRICA DUMITRU GEM./RUM. I.R.45 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PATRICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POENARU DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PROCAK DYMITR INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.63
PACHMIELKIN DYMITR KAN. 11 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 847
PILSZCZYKOW DYMITR - 3 / 49 P.P. 1916-07-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 686
POLAŁYKIN DYMITR RUSS. INFANTERIST - - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODAPOW DYMITREW RUSS. INF.REGT.108.10.KP. 1915-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PHGARO DYMITRI - - 1917-04-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
PINNO I E WEHREMANN 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
POZIOMSKI E - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PROCTER E. 29631 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-07-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PERRIAM E. 21878 PRIVATE ESSEX REGIMENT 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PIASECKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROCHASKA E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUTTFARKEN E. WEHRM. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-25 - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1879-11-30 - -
PENKERT E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETZKA E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PORTER E. WILLEPS ? K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PHILIPS E.H. 27762 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PIOTRASCHKE ED. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PETROW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIERTOW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
PIETZKA EDM. EINJ.FREIW. 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1893 - -
POHL EDMOND - - 1915-10-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
POSER EDMUND SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PIRSLER EDMUND - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POLLACK EDMUND LANDWEHRMANN 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-06 PERTHES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-07-08 - -
POLLACK EDMUND ERSATZ RES. - 1914-12-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-02-21 - -
PAWLIK EDUARD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PENZ EDUARD INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PREISSLER EDUARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POLLAK EDUARD - - 19??-09-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAULISEN EDUARD - LIR 97 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PALME EDUARD R.KPL. I.R. 18 1914-12-(02-25) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTRICH EDUARD JG. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIONTEK EDUARD MUSK. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
POPPKE EDUARD MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PETŘIK EDUARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-21 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODDY EDUARD - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
PRINZ EDUARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POHL EDUARD KAN. K.K. LDW. F.K.R. 13 1914-12-21 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFITZNER EDUARD - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PREISS EDUARD - - 1915-06-18 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PFITZNER EDUARD ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-03-08 - -
PALLHUBER EDUARD JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILLASCH EDUARD LANDSTURMANN - 1918-10-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1887-06-03 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 89
PISULLA EDUARD - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PATZEL EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PENXA EDVINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
POLOCZEK EDWARD - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZYBYLSKI EDWARD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1889-02-24 - -
PRZYBYLSKI EDWARD LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-05-28 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
PROSWERIM EFIM SZER. 151 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PALAMARVIK ELIAS INF. ? 1914-??-?? ? Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
PUJA ELIASZ RES.KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLOSSE ELIO GEM/WŁOCHY ALP.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PATT ELMAR ROSJA Z.GEF. 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAWLICZEK EMANUEL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
POLATZY EMANUEL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PLATZEK EMANUEL - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PESCHEL EMANUEL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POTYKA EMANUEL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PREUFS EMIL - - 1918-10-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PAPKALLA EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIETNIUK EMIL SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANCZYK EMIL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PODLIPNY EMIL HPTM. T.K.J.R. 4 1915-02-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAGEL EMIL - - 1918-10-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PFLIGER EMIL ŻANDARM 150 PP 5 Komp. 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
PANAJEWSKI EMIL UNTEROFFZ. 15 KOMP. LANDW. INF. REGT. 18 1915-02-18 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PITTLIK EMIL - - 1917-10-22 VOSTNIEUWKERKE FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
PLENK EMIL - - - - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
PANTEN EMIL - - 1918-07-03 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PFÖRTNER EMIL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PIETRZYK EMIL - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 419
PIETSCH EMIL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PILAT EMIL LDSTRM. 2 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD 1914-11-22 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PSZYKLENK EMIL - - 1915-09-25 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PELZ EMIL - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POHL EMIL - - 1918-03-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POHL EMIL - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
PRUST EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PAKUSCH EMIL GEFR. - 1916-03-17 - Lanngut Rosja Pogranicze 1882-09-26 Thomareinen -
PAZUREK EMIL - - 1916-08-28 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PREISS EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PIOBROWSKI EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POLOTZEK EMIL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PAUL EMIL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PÄTZOLD EMIL - - 1917-04-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1882-06-04 - -
PAULAT EMIL GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PREUSS EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
PASZCZOK EMIL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PLURA EMIL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PUSITZKI EMIL - - 1916-03-01 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
PATSCHUL EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
PITZKE EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PAPENFUSS EMIL SERGEANT LDST. BTL. STOLP 2 1918-11-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1870-11-09 - lapidarium
PASSARGUS EMIL MUSKETIER 1 KOMP. 45 P.P. 1914-09-21 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
POSSIN EMIL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFIFFERLING EMIL LDSTM 4. ARM BAT ...? 1915-12-25 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
PICKHARDT EMIL LNDW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PIEMER EMIL MUSK. 11. KOMP. IR.59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAHIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PETTERS EMIL GRENADIER RES.J.R.93/6K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PLENER EMIL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
POTOCKI EMILIO SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASOUALETTI EMILIO SOLD. 2.ALP. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PEDRONI EMILIO SOLD. 262.FANT. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PASQUALIN EMILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POZZOBON EMILIO SOLD. 11.FANT. 1918-09-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-05-15 - -
PETROSCHEW EMILJAN GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PASTERNAK EML. - - 1915-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
PAPALOVI EMMANUELI LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARKÁS EMMERICH INF.TIT.GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRINZ EMMERICH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLURA EMRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PRUNA ENAKE GEM./RUE.(RUM) I.R.47 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPESCU ENE GEM./RUM. I.R.43 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PIRHOFER ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1914-12-26 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
POZZI ENRICO SOLD. 261.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-17 - -
PULCE ENRICO - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PETERS ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PIECZYK ERDMANN - - 1915-09-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
POPP ERICH - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PFORTNER ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PETRASCHEWITZ ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
POST ERICH - - 1915-09-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POST ERICH RES. 7.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
POPP ERICH PREUSS.RES. I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PORSCHKE ERICH - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PAPE ERICH SERGT. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PÜSCH ERICH - - 1918-06-03 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
POHL ERICH - - 1915-08-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PENZKE ERICH - - 1916-05-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
POEGEL ERICH KRIEGSFREIW. 8.KOMP.ERS.REGT.KÖNIGSBERG 2 1915-03-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
PREUSS ERICH - - 1917-08-15 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PEKNICK ERICH - - 1916-08-04 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
PRÜSSEL ERICH LUFTSCHIFFER F.LFTSCH.ABT. 15 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PISSOCKE ERICH - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PECH ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POBLOTH ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETERSEN ERICH PRUSSISCHES RES.INF.RGT 270 1915-05-11 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PELOS ERMENOGILDO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASLER ERNEST KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIERI ERNESTO SOLD. 229.FANT. 1917-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-04-29 - -
PARISI ERNESTO JG. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIONEGRO ERNESTO SOLD. 231.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-27 - -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PUESCHEL ERNST LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWELKE ERNST - - 1915-09-06 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-??-10 - -
PALM ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PFEIFFER ERNST MUSKETIER RJR 218/MGK 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PEINELT ERNST PION. P.B. 9 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRITZEL ERNST MUSKET. - 1918-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
POLTERROCK ERNST MUSKETIER - 1918-07-12 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
PETER ERNST - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
POLZ ERNST RES.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAWLOWSKI ERNST UNTEROFFIZ. 3 KOMP.JNF.REG.14 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
POSSELT ERNST - - 1921-12-31 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PEUCKER ERNST - - 1916-07-27 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
POLTESCHE ERNST - - 1918-03-30 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PREY ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
PETERS ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PABST ERNST MAJOR U. ABTLGS. KOMDR. 1. MOB. ERSATZ ABTLG. FELD - ARTL. REGT. 52 1915-07-21 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PILTER ERNST VIZEFELDW. 4.G.R.Z.F.11K. sie-15 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PÄSELT ERNST LANDSTURMMANN - 1916-05-05 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-09-19 - -
PUSCH ERNST - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PREIS ERNST WEHRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PAN ERNST - - 1916-07-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PÄSLER ERNST - - 1915-05-06 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
PEUSER ERNST ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PHILIPPS ERNST UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PEUKER ERNST - - 1915-06-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PETER ERNST WEHRMANN 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PALLAS ERNST - - 1914-12-06 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
PAGENKOPF ERNST PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLOSCHKE ERNST - - 1915-06-29 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
PRIES ERNST - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
POHL ERNST - - 1916-11-07 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PETERMANN ERNST - - 1918-10-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PIETSCH ERNST - - 1919-01-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
POHL ERNST - - 1917-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PACKM? ERZ. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. ? 1915-08-13 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
POLNISCH EUGEN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POSENER EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PUDENKOW EUGENIJ RUSSE KIEV.GREN. R.5 1915-01-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PAJONCZEK EUSEBIUS - - 1916-09-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETROW EUSTACH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASQUAZZO EVARISTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASQUINO EVASIO SOLD. 261.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-18 - -
PAHIN EWALD - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PÄTZOLD EWALD - - 1915-09-08 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1898 - nagrobek
PRIMUTH EWALD - - 1924-01-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-12-18 - -
PACKMOHR F. MUSKET. - 1915-09-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PREISSNER F. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PAPENDORF F. FÜSELIER - 1916-11-22 LAZAR- JAUER Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
PITTACH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PAWŁOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PELZMANN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PLAMBECK F. GREN. 5 K.G.G.R. 5 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
PETRAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PODSCHUWEIT F. MUSK. 1 / I. R. 30 1918-10-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PAWLAR F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
POLLAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUTIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIONKE F. MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PUDEŁKO F. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
PEIPER F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
POCHTIOL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIECZKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAWLAR F. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PRYBIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POTESIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLIWKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRITZKOLEIT F. GEFREITER 4.ARTL.MUN.K.1 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PIERCZYNSKI F. W. - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PRATT F.H. 241955 LANCE SER. LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POKCHAT FABIAN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PAWLENKO FEDCT GEM/ROSJA I.R.129 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIWARCZUK FEDOR - RUSS.ART.R. 58 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPOW FEDOR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 15 52 P.P. 1918-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PELLER FEDOR INF. K.U.K. F.J.B. 24. 29 1914-12-(10-11) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PRAC FEDOR LDSTRM K.K.U.F.JÄG.B.4 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PERTOW FEFTEG ROSJA JNF.RGT.107.15.KP 1915-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PSZENICZNY FELIKS - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
POŁEDNIOK FELIKS - - 1917-11-21 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PORADA FELIKS - - 1915-08-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
PASIEKA FELIKS ? 19 P.P. 1916-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PICHTA FELIKS - - 1917-10-21 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Kosowo -
PAWLICK FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-02 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PRZYBILLA FELIX INFANT. - 1916-04-27 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
PLACZEK FELIX - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PUKŠIČ FELIX INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PLUDER FELIX SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
PAETZOLD FELIX MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PERKNI FELIX RESERVIST LIR 22/11K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
PLUMPE FELIX LDST. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PANASJUK FEODOR GEFR/ROSJA I. R. 129 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
POPOW FEODOR GEM/ROSJA LEIBG. 191