Nazwisk w bazie na literę P: 4501

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PIRCHER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POPOWICZ TEODOR SZRG. 8 / 87 P.P. 1916-08-08 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 713
PLANKENSTEINER HERMANN E.F.TIT.ZGSF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POHL ERICH - - 1915-08-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIETRZYSKI WACŁAW PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLÖCKINGER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PREISS JOSEF - - 1916-12-16 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PRIESNITZ PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PANKALLA PETER - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PFLUG JOSEF GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PULST MAX - - 1917-07-24 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PUFE HERMAN LDSTM. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
POPPE HANS - - 1916-03-08 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
PAUL HERMANN - - 1914-11-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PRZYSZLAK JOSEF FLDW. K.U.K.F.J.B. 18 1914-12-(1-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PANHAUSER ADOLF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-21 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
PROHL FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-08-20 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PRUS J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PETROW JANUSZ - 304 P.P. 1916-04-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POKORNÝ FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POLLOK JOHANN MUSK. - 1914-12-23 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PIECHOTTA JOHANNES - - 1918-04-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PETER KARL WILH. INF. BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRZYKLENK THEODOR - - 1915-09-13 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECHACZEK LEONARD - - 1916-08-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PREUSS KARL - - 1918-03-24 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAŁA HEINRICH SCH. SCH.R. 24 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
PLONKA - - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PICKERT ALBERT UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECHOTTA ANT. - - 1915 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PAZELT KARL INF. K.U.K.I.R. 4 1915-05-19 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POSTRACH PETER - - 1917-09-27 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
PIZZOLI GERMANO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PYLEW GRZEGORZ - 66 P.P. 8 K. 1917-09-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PÖRSCHKE FERDINAND - - 1918-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PŁESZCZYŃSKI FRANCISZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETZAREK PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAPP JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAŁKA JAN SANITARIUSZ 3 ODDZ. 1916-06-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PAETZOLD PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PALEČEK FRANZ INF. TR.DIV. 3 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIERSKALLA FRANZ - - 1915-08-14 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PALLAS RICHARD - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PERSCHKE MAX - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PETERMANN PAUL KARL ULAN 5/U. R. 17 1914-10-21 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
PAULITSCHEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PETZKE PAUL - - 1914-12-23 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
POHLMANN - UFFZ. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POTGAR? ?AN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
POSCHMANN BERNH. - - 1918-06-05 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PIETARS M. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PERL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PETROW TEODOR - 88 P.P. 3 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PTÁČEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETRASEWICZ FRANC RUSS. INF.REGT. 180.11.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACZOSA ANDRZEJ - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PIEKNY BERNHARD - - 1914 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
PETRU ANDREAS INF. I.R. 89 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PANNEK KONRAD - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
POGODA TOMASZ - - 1920-06-02 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PATZOLD KARL - - 1915- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PISZCZEK M. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PLAKSIJ JUSTIN INF. RUSS.INF. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLOK PET. - - 1915-07-13 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PETRO JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PAWLOWSKI R. FÜSILIER 9 K. GREN. REG. 5 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PAUCH W. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PLATTER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PACHNICK P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRANG GUSTAV - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRUCHNIK ROMAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOTROWICZ WŁAD. SZEREG. - 1916-11-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PLURA BERNARD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PATTERER GUSTAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASIEKA FELIKS ? 19 P.P. 1916-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PIETSCH KARL GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PELLA JOHANN - - 1918-09-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAPENDICK WILLI - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROSSWITZ REINH. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PFEIFFER BRUNO - - 1918-11-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
PRITTWITZ U. GAFFRON JUNK. W. v. FAHNEN 5 ESK. KÜR. R. 1 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PANTKE - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PRZYWARA JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
PENKALA PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PIGER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIESCHKA GEORG INF LANDST. IR 31 1914-12-15 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PERTOZOLLI RODOLFO LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PILAK AFANAZY SZRG. 4 / 498 P.P. 1916-10-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POPELKA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-08 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAOKE JULIUS - - 1918-05-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAWŁOWSKI JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
POGRZEBA JOHANN - - 1917-08-06 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIEGOWSKI NIKOLAUS KPL. I.R. 56 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAMPUCH FRANZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POŁEDNIOK FELIKS - - 1917-11-21 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PANKE AUGUST - - 1916 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PIXA ANT. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
POCZĄTEK JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUPPE ROBERT - - 1915-03-09 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
PIROUWARCZYK MARTIN INF. RUSS.I.R. 43 1914-12-30 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PORSCH FERD. ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 128 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
PRZYDRÓŻNY I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
POKORNY JOHANN PTRF. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PITTACH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PETRE NICOLARE RUMUNIA I.R.76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREUß FRIEDRICH - - 1917-06-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAWLAK SZCZEPAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
PLURA EMRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PETALIK FERENC VORSP. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-11-05 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - NAGROBEK
PAUSCHENWEIN ANDREAS ? 496 P.PIECH. 1916-07-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PIOTROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PASETZKY ANTON SCH. SCH.R. 5 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIENTKA PETER - - 1915-09-09 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PASS JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAULUS HERMANN - - 1918-09-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PFORTNER ERICH - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PIKAS STEFAN SZER. J. R. 51 1915-03-29 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PANDERA HERMANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIECZKA FRANCISZEK - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
PENKALA PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PETER FRANZ WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PAINKOW JOSIN RUSS.SOLDAT - 1917-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PFITSHER MICHAEL LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-11 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PILSZCZYKOW DYMITR - 3 / 49 P.P. 1916-07-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 686
PAVLAS GEORG INF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETRE CONSTANTIN RUMAN INF.REGT.75.10.KP 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PFLUG HERMANN - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PŁOSZAJ ANDRZEJ - - 1915 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PRZIBYLLA JOHANN - - 1916-10-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIETRAS LADISLAUS LDST. I.R. 56 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIERSCHKE JOSEF - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PORADA FELIKS - - 1915-08-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PLACHETKA JOS. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
PIXA FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PRECLIK JOSEF INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZELT AUGUST - - 1915-06-20 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PISZNET DAWID - RUSS.I.R. 126 1915 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PÜLSCH J. GR? 7 K. 5 GARDE. R.Z.F. 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
POHL JAKUB - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
POTZNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POHL K - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PREUß HERMANN - - 1915-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PLUCIŃSKI IGNACY - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT WŁADYSŁAWA
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
PLURA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PROCHAZKA FRANZ LST. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PEER TEODOR CHORĄŻY 14 P.P.B.ARM.AUSTRY 1914-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PALUSSEK FRANZ - - 1915-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POPIOLEK KARL - - 1916-09-19 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PHILIPPS FRITZ LEUTNANT GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETSCH JOSEPH - - 1917-09-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRADALN GEORG SZER. J. R. 83. 2 1915-03-22 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
POLCZYK IGNATZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POLOCZEK EDWARD - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
POHLMANN ADOLF - - 1917-08-18 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PIEGZA JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
PRILL HERMANN ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PICHLER JOSEF UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PLESNIK ANTON INFANT. INF. RGT. 35 1918-06-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PELICA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIONTEK WALTER - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIECHNA JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOTROWSKI ANDREAS ZGSF. I.R. 57 1915-03-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PAWLASSEK JOHANN - - 1915-03-13 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PLACZEK FRANZ - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - BUHLAU
PANDER KARL - - 1917-04-16 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIXA W. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PROCHÁSKA JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POST CURT - - 1918-07-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POKURSKI MYTROFAN RUSS.LTN. KOSAK KUB. SOT. 35 1914 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PIATZA MICHAEL FAHR ? K R.I.R. 225 1915-04-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
PRAIS STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PRICHAL FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRILL AUGUST - - 1915-02-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAJAK K. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PCZELIN BAZYL SZRG. 8 / 335 P.P. 1917-02-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PLURA PR - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PAUSEWANG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRAISCH OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PIEKARZ FRANCISZEK ST.KAN. 5 AR. B5 1915-12-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PALUSSEK PAUL - - 1918-09-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PELKA AUGUST - - 1915-01-20 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIETROW SZCEPANOW RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PILZ GUSTAV - - 1915-11-11 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PÜTZLER FRIEDR. ERS. RESERVIST ERS. B. LW. J. R. 25 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PAJONK FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
POHL ALOIS - - 1917 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
POLLER FRITZ - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
PUFF AUGUST MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIPER FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIRCHER ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PŁOTNIKOW ŁARJON SZRG. 11 / 65 P.P. 1916-11-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 826
PFOSER ALBIN OBLTN. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POCKRAND GUSTAV - - 1915-06-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PACHOWICZ BRONISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
PLATZER LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLLAK EDUARD - - 19??-09-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
POSCHIČEK GOTTLIEB INF. I.R. 94 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
POHL RICHARD - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PSIK JOSEF - - 1915-02-2? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PŁONKA BUD. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PUCHT WENZEL JG. K.U.K.F.J.B.12 1915-04-26 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESCHKE - GEF - 1918-04-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PRESSLABER IGNATZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PAWLOWSKI ERNST UNTEROFFIZ. 3 KOMP.JNF.REG.14 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
PIOTROWSKI S. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PROSCH FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PAPROSCH WILHELM UNTOFFZ.  L.J.R.133. 12K.  - - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PŁONKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
PEK FRANZ INFANT. 2 / K.U.HONVED INF. RGT. 18 1918-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAVLIČEK JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PHILIPCZYK PAUL LANDSTM. - 1918-03-22 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PLECHAN WITOR PODPORUCZNIK 26P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PAMPUCH FRANZ - - 1915-02-16 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PEJIČ RISTO LDST.INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PIECHNIK RAPHAEL - - 1915-10-11 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAWLIKOWSKI JÓZEF - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POLESZCZAK TICHON RUSS. INF RUSS.I.R.123 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von LEONHARD - - 1917-03-31 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
PAJONK TEODOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PASSON ANT. - - 1915-10-13 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PAULIN STEFAN INF. K.U.K.I.R. 36 1914-11-02 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POMMERENING BERTHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PIETREK PAUL - - 1918-09-06 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PINING FRANZ SCHÜTZE MGKL IR 37 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
PANZ KARL LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PATEK WENZEL VERPFL.SOLD.  MIL.V.MAG.PRAG.  1915-07-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
POSPIESZYŃSKI - SIERŻ. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
PLATUNOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PARTIKAS PETER - - - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTTLIK NIKOLAUS - - 1917-06-20 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PINRAOR - INF - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PRODLIK PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PLANINGER FRIEDRICH INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLLAK STEPH. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
PFEIFER HENRICUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
POHNKE FRANZ - PREUSS.INF.RGT. 46 - - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - Nie wymienia go J. Drogomir
PESCHKE PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
POMYKOŁ T. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PABST ERNST MAJOR U. ABTLGS. KOMDR. 1. MOB. ERSATZ ABTLG. FELD - ARTL. REGT. 52 1915-07-21 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PESCHA FRIEDR. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POESKE PAUL RES. FESTUNGS MASCH. GEW. ABT. 6 1914-12-09 - Szadek miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PETRUCHA PAUL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POMCZELIN JEFYM RUSSE JNFT.RGT.126  1915-??-24 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PIECHA JOH. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAP GABRIER LST. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAULY KURT - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PECK GOTTLIEB FAHNR.I.D.RES. IR 36 1915-03-27 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPICH JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSMYK JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
POSTLER JOSEF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
POZMAŃSKI STANISŁAW ROB.MAG. ? 1916-06-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
POHNKE FRANZ RES. PRIR 46 1915-05-08 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAULUSZ JOSEF KAN. K.U.K.F.K.R. 18 1914-10-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRATSCH KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PITTLIK EMIL - - 1917-10-22 VOSTNIEUWKERKE FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
PIFFER WIGIL INF. LDST.M.B. 23 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLIK PETER RUSS. - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POPPE PETER - - 1918-05-18 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PFEIDEPER GOTTLIEB WEHRMANN L.J.R. 84/10K 1915-03-06 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PETROWITSCH MILENKO GEM/SERBIA I.R.5 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROVITS KARL V. RITTM.  K.U.K.HUS.RGT.3  1915-01-01 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PAWLAK JOSEF WEHRMANN JNF.RGT. 347 1915-03-04 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
PLUGOTERENKO MARIAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PESCHKA P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
POLIVKA JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PACZEK STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PODSTATA FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRODLO MICHAEL - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POMER - SOLD. I.R. 255 1915-05-10 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL BRUNO - - 1918-06-15 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
PIELER SAMUELUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PFENING OTTO - P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLATZY EMANUEL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PIETRUSKA PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PECHMIEJCZUK WŁADYSŁAW SZEREGOWY 5 pp LEGIONÓW 1916-04-27 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
PITEL GEORG INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPOW SIERGIEJ RUSSE WIEREN.RGT  1914-12-02 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PETROW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POKORNY ADALBERT RES. KPL. L.I.R. 11 1914-11-23 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRZYWARA ANTON - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PARKÁS EMMERICH INF.TIT.GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETRUS RUDOLF - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PERGEJ WASYLI - IR 196 1915-04-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPICH JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
PIETREK VIKT. - - 1918-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PACHODIL VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.119.6.KP. 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PURSEH WENGEL PODPORUCZNIK 18P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
POLOŻNY JOSEF INF. RUSS.I.R. 280 - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACH PETER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
POŚPIECH J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
POLVEND JONOS - H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETRENKO WASIL EMILIANOW RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POEGEL ERICH KRIEGSFREIW. 8.KOMP.ERS.REGT.KÖNIGSBERG 2 1915-03-16 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica betonowa nr 1
PIECHNIK FRANZ - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
POSTANIUK OGOLSJ RUSSE KIEV.GREN. R.5 1915-01-17 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PINCZAK NIKIFER EISENBAHN  SICH. A.LDST.J.R.20  - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
PFLANZ OTTO - - 1915-06-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
POLTORACKI ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAWLINIORZ S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PROCHÁZKA WENZEL E.F.ZGSF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAPKO JÓZEF LEGIONISTA 1 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
POLÁK JAROSLAUS LDST.JG. F.J.B. 2 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PROXC ADAM - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POP NIKOLAUS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-11 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHLER AUGUST - - 1917-09-02 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
PRENDL ANTONIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
POTAPEW PETR GEM./RUSS. I.R.453 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIEL HERMANN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPIECH AUG.[UST] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PISKOL FRIEDR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PLATON MITSCH. RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1914-12-13 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
PLEŠKO PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PÖTTLER JOHANN INF. IR 27 1915-01-03(-10) - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
PANNEK BLASIUS - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLOIAN AUGUSTIN GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETROSE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.44.6.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACKMOHR A. V.FELDW.DR. - 1914-11-13 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PUTGER HEINRICH - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PIPAN JAKOB KAN. FHR 28 1915-04-07 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEUKER MAX - - 1918-08-29 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PRUHS PIOTR - - 1914-09-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PLES JOHANN KUTSCH.KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
POROS JOSEF INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLUSKWA ALEXANDER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETRYJA T. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
PROMOK RUPERT INF. K.U.K.I.R.59 - - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
POLAN LUDWIG - - 1914-10-31 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PAWLIK JOS. - - 1914-11-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PUDENKOW EUGENIJ RUSSE KIEV.GREN. R.5 1915-01-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PARACHONIAK JÓZEF KAPRAL I BRYG. LEGIONÓW 1918-05-09 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
PAYSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
POPOW MICH? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROKOP JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PAJER JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLUSZCZYŃSKI STEFAN - 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
POUPA PAUL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PSIORZ ANTON - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PÁL ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAUL AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
PRISZUDA JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
POTOFEIU DUMITRU RUMÄN INF.REGT.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRZYBYSZ MICHAEL LDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBILLA IGNATZ - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PLOCHOWIETZ H. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POKORNY LEON RESERVIST 6K JNF. REG. 176 1914-11-16 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
POPOVIĆ MICHAEL JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPOW TEODOR INF. REMIAŃSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Remiański Reg. [J. Drogomir]
POTYKA FRANZ - - 1915-09-25 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
PUSKÁS LAZAR INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PFEIFFER A. KAN. - 1918-10-20 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
POLIT STANISŁAW - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
PTAČEK KARL LDST.INF. LDST.B. 20 1915-03-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PETER ERNST - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
PARCIA JAN KANTNY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
PAGOWZY NIKOLAI RUMÄN INF.REGT.75.6.KP. 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POPADICS RADOVAN KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53, G.A.R. 12 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
PÓCSA MORTEN KAN. K.U.K.F.K.R. 18 1914-10-03 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETER REINHOLD - - 1918-08-18 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
PANKOW NICOLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PFANNENSCHMIDT RICHARD PION. RES.PION.K. 47 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PORTYKUS JAN - - 1915-01-17 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
POTZ FRANZ - - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PIERSTORFF WILHELM WEHRM. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POHL KARL - - 1914-08-24 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARGON FRANCISZEK ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-31 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PACHYLA ANDREJ RUSSE - 1915-02-25 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PREUSLER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
POTONIEWICZ ANTONI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PASTERNAK FRANZ - - 1917-06-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
PISKAČ ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PULKU MARCELI LEGIONISTA 1 PP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PRZYBILSKI ANNA - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PSIORZ ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PINTEA JANOS GFT. (ÖRV) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL BERNH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
PIETROW WASYLI INF. - - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIGULLA FRANZ WEHRM. - 1914-08-22 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
POGANKA PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POHL FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PANKRATOW - KOSAK - 1914-11-19 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
POŽEŽANEC PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PUKŠIČ FELIX INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PIERSKALLA AUGUST - - 1914-08-22 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PATAKFALVI ISAAK E.F. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIECZEWSKI A. GEFR. - 1918-10-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PAWŁOWSKI KAZIMIERZ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
PEISENBACHER GOTTFRIED GFT. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECHACZEK KARL - - 1918-09-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PISTEK GEORG LST.SAP. I.R. 3 - A.Z.D. KRAKAU 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
POF KONSTANTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
POCHODZAJ WASYL VORM. F.H.R. 11 - - Siedliska IV (nr 156) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAMPUCH THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PECHENIK ADOLPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PIEPER BERNARD WEHRM. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-21 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHOCKI JOSEF GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PROKUDIN - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PARPART OTTO ARM. SOLDAT 2 ARM. KOMP. 1915-06-11 - Cierzpięty II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PAZEROW STEFAN ARMIA ROSYJSKA - 1916-02-10 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
PIERTRENKO JAKOB RUSSE PIERN.GREND.3  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PUSCHKOW AFANASI RUSS.SOLDAT - 1917-12-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POLU A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIERONCZYK FRANZ - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
POPA BASILIUS RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLUTA MAR. - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
PERRIAM E. 21878 PRIVATE ESSEX REGIMENT 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POLLAK JOSEF - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PUSMASZISKIN - RUSS . INF. - - - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
PEITLER PETER JG. FJB 8 1914-12-31 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL MAX - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PUM WILLY - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PADEREWSKI STANISŁAW POR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PREMUŽIĆ JOSEF RES.HORN. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PROFUS JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1915-09-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEIKERT - KRGSFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PIECHATZEK CYPR. - - 1917-08-01 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POLAKOW BAZYLI PETROWICZ KAPIT. 2.R. Gargiston 1915 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIECZEWSKI V. E.RES. - 1916-10-28 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
POLLAK JOHANN - - 1917-01-10 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
PESINA JOHANN JG. FJB 12 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIEGSA JOSEF - - 1918-04-18 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PAVLIČEK GRACIAN - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
PRODLIK IGNATZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAP ANDREAS ZGSF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POKUTTA MAX - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
PENXA EDVINUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
POSSEGA GOTTLIEB MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUSCH CHRISTIAN GRENADIER R.J.R.93/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PANEK MAX - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
PRIESEMAN HERMANN OFICER 76 PP Landw. 1914-11-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PALM ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PASCHKE OTTO - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PODGORSKI ADAM SANITAT.  FELDP.ABT.76  1915-11-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PANTELEJEW PAWEL - - 1916-05-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAUTEN REINHOLD KAN. 6 B FELDA R2 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
PACOWSKÝ JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PETRESCU JOHANN RUMÄN JNF.REGT.75.6.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRUS MICHAŁ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA
PHILIPS E.H. 27762 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PERLIK FRANZ RES. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLLOK ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PATRUŠEFF ALEXANDER KRIEGS FREIW. RUSS. I.R. 280 - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
PLATA JOSEF INF. IR 20 1915-03-14 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORANSKI O. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PUHALO GJURO PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PORAMONOW PETER ROSJA JNF.REGT.112.6.KP 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASCZENKO FILIPP RUSS. - 1914-11-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PARIGGER FRANZ PTRF. K.U.K.F.J.B. 14/4 191?-12-19 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIOBROWSKI EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PLAUTZ HERMANN PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POPOW WASYLIJ INF. IR 175 1915-04-14 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PARCZYK AUGUST - - 1916-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
POHL RICHARD - - 1920-02-12 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PLESCH JOSEF INF. LDST.I.R. 21 1914-12-(22-24) - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAWOLLEK FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PROUSIL JULIUS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODOLSKI JOSEF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PENISCH WILLIB - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PRZYBILSKI ALFONS - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PLONER JOHANN KDTT. DR. K.U.K.F.J.B. 31 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEMPA CHRISTOV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PRZEMYK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
POLLOK PAUL - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PULINI JOHANN LST.INF. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIALKO JAKOB RUSS. INF.REGT.162.6.KP. 1915-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAPPE FRITZ MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PATIČ FRANZ INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PILARCZYK H - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
POSOR PAUL - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PANAIT FLORE RUMÄN INF.REGT. 44.3.KP. 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREGEL FRIEDRICH MUSKETIER - 1914-11-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
POOLE A.T. 65767 PRIVATE ROYAL FUSILIERS 1918-11-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PROCHAZKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-07 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PODKHÁZKÝ KARL GFT. K.K.L.I.R. 36 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PATZOLD J. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PFEIFER OSKAR HEINRICH SAPP. K.U.K.S.B. 14 1915-04-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
POSPIECH ANTON MUSKET. - 1918-02-10 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
POHL FRITZ PODOFICER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PROCHOWICZ WOJCIECH LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PILSCHKURO FILIP RUSS. I.R.62 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POMBA FRANZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POHL II FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASTERNAK KONST.(ANZ) - - 1916-07-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
PUJU THEODOR RES.JG. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIETSCH II KARL GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFENNIG MAX OFFZ.STLLV./NIEM. - 1918-08-30 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
POINTL JOSEF SCH K.SCH.R.II 1914-02-04 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFEILERT JOHANN - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIECHOTTA JOSEF - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PACALT FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYLAS ROMUWALD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PUTTLITZ KURT - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
POWOLNY JOSEF INF. K.K.L.I.R. 29 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PHILIPPZIK KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRZYBYŁA JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PETERS WILHELM MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PURSCHKE FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
POKORNY JÁNOS LST.INF. I.R.28 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAUL FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POZIOMSKI E - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PYRZYK JULIAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - rzemieślnik
PANAIT PETRU GEFR. I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASON JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
PRATT F.H. 241955 LANCE SER. LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PROMMER GOTTFRIED INF. K.K.L.I.R. 59 1915-05-06 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POHL H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PINGGERA LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. ? 1915-05-25 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
PETŘIK EDUARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-21 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPIECH FRANZ MUSKET. - 1915-06-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
PALT JOHANN - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIANDTNER LUDWIG UNTEROFFIZIER 12 KOMP. INF.RGT 39 1914-11-28 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PRZYWARRA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PORATH OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALOWICZ ANTONI - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PISARSKI FLOR. MUSKETIER INF. REG. 84 KOMP. 2 1915-04-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
PROSCU JOSEF INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PLOTHKE JOHANN WEHRM. KPGGR 2 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPE G. RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
POLICZKIEWICZ STEFAN KAPRAL 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PORSEL KARL - - 1916-10-25 - Klików wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
POTEMPA JOCHANN - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAUL JAKOB INF. BIR 22 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÄTZOLD CURT - - 1915 - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - POJEDYNCZY GRÓB
PARPART - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PRIBYL JOHANN - K.K.L.I.R. 29 1914-12-27 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACHAŁEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSCHMANN - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PEHLER ALFONS - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAHLOW JOHANNES MUSK. 5. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PAUTZ GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFEILER JOSEF GFT. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAUL HERMANN - - 1915-10-06 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POLAK JÓZEF OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
PASSON JOSEF - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PROCTER E. 29631 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-07-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PARZER JOHANN INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUSCHEL ALFRED - - ????-??-15 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PIETRUSZYN NIKITA - I.R. 33 1915-03-19 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLHAK IGNATZ RES.GFT. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PITSCH - MUSK. R.IR.228 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PALT LUDWIG - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PAHOKI FRANZ ÖSTERR. INF. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PLUCKTHUN AUGUST RESERVIST 9 KOMP.GARDE GREN. RGT 5 1914-12-04 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PEUTZ HELMUTH KRIEGSFRW.  L.J.R.23.6 K.  1915-03-02 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PRELLWITZ WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARMA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PODKOWA JOSEF - - 1917-06-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
PREJDOVIČ VASO INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PODMAGÓRSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. V BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PIEPHO HEINRICH UT.OFFZ. KPGRZF 3 1915-05-07 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PAVCZYK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
PRANTER ALOIS ZGSF K.SCH.R.II 1915-01-08 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRASSE OTTO GEFR. - 1918-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PÄTZOLD OTTO MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PETROVIC WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLEIT P? - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PEKRUHN - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PRZYSZLAK MICHAEL ZGSF. K.U.K.I.R. 55 1914-12-18 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAJĄK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRECHTEL - VIZEF. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PILZ P. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PETRUSCH KARL UT.OFFZ. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
POLLACK  WILHELM  GREN. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-30 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
PECH REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PFLAUM HERMANN - - 1916-03-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PASZCELLA JOH(ANN) LSTM. - 1918-10-28 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PYKA KARL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PARDELLER JOSEF SCH K.SCH.R.II 1914-12-31 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POPP RICH. - - 1916-05-04 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
P? IWAN - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
POSPISCHIEL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-05 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PULTORAK JOHANN MUSK. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PALT PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PAPP VALENTIN UNG. TRAIN. SOLD. TR. FELDDEP. 2 KORPSEINHEIT12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAVANDON 37 JAHRE
PROCHATZKI GEORG FUSSILIER 12 KOMP. GREN, RGT 5 1914-12-21 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PETAK BORYS - - 1914-10-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PUNZEL RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETRZYK FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
POLUSCHIK PETER - - 1915-02-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PITO JOHANN INF. I.R. 52 1915-05-05 - Słotowa (nr 235) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PEGLOW A. KAN. FELDLZ. 53 1918-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
PAATZ ARTHUR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
POLA? THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
POLLNER PANKRAZ INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POCHER RICHARD MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PRIPAS MANOLACHE RUMÄN JNF.REGT.76.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLASCHKE PETER FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POISER H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PRESSE H. - - 1922-03-04 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POSCHMANN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
POHL EDUARD KAN. K.K. LDW. F.K.R. 13 1914-12-21 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANJUK-PAWLUK - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PALJANKOW SAWELI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PINKAWA P. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PIEPER ALBERT GFT. P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIETSCHUGIN STEFAN RUSS. INF.REGT.114.11.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUL OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PERNACK GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIVOZNIK JOSEF JG. TKJR 3 1914-09-25 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POESE ARN? - - 1916-10-10 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PRETOR ANDREAS - - 1915-03-13 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
POHL OSWALD - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PAWŁOWSKI STEFAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PITZ GUSTAV - - 1918-03-21 KARLSDORF Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POGODIN TEODOR - 1P.STRZ. 1914-09-28 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
PETROUŠEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANDER RUDOLF - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PANITZ PETER - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PIERCZYNSKI F. W. - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PROHASKA FRANZ OSTER.  K.U.K.J..84  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
POCHA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PANROTNY JOHANN UTFFZ. - 1918-06-13 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PRZYBYTNY PAUL - - 1915-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PÁL PAUL E.R. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PAGACZ ADAM INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAGEL HERMANN JÄGER - 1916-02-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
POHL WILLIBALD GREN. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRUKOC JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
PICHLER MAX INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAMFILIE STEFAN RUMÄN JNF.REGT. 64.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETER FRANZ OFFZ.S? - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLITZER JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERCHELT P. RES. - 1917-10-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PARACNIK GUST. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PAPAI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 5 1914-12-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PILLICH PAUL MUSKET. - 1917-08-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PAPERT R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PANUSCH AUGUST - - 1916-06-30 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PLICHTA WENZEL LST.INF. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
PIENAK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PĘCAK ANDREAS INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEREPELKYN MEJSEJ - IR 196 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRIMM WALTER - - 1918-10-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PETERS GEORG - - 1914-11-13 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
PFISTER IGNACY LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETSCH R. - - 1920-03-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAWLIK MAX - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PESZTUSZKOW IWAN KOS. - 1914-12-10 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PREDA JON RUMUNIA INF. REGT. 26 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRAŠIL KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECHULLEK HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PECH MATTHÄUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PORSCHKE JOHANNES - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PRZYBILLOK JOHANN GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-03-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
POCHA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PACH ROBERT - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PHILIPOW WASILI RUSS. INF.REGT.114.14.KP. 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALECZNIK NIPOT NIKOLAUS INF. - - - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIETSCH OTTO GREN. - 1915-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
PÖLLNER JOSEF INF. BIR 3 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREIS JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIETRZIK KARL - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
POMBERGER FRANZ INF. I.R. 59 - - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANA JAN RUMUNIA I. R. 57. 10. KP. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUKALLA AUG. RES. - 1915-02-20 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAJMANN FRANZ TRGL FHR. SCH.R. 26 1915-02-14 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PASCHKE BRUNO - - 1914-11-06 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PEMKLAU JOSEF INF. K.U.K.I.R. 35 1915-02-09 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
PLOSCZYK KARL GRENAD. - 1915-03-15 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PETEAUX ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PELKA PAUL - - 1915-11-04 - Gwoździce wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PAŚKO TOMASZ KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PIERTROWICZ ZINOWIE JNFANT.  J.R.329 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PRAUß OTTO - - 1917 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARASIL H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRUMS LEO GFT. PRIR 46 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROCHASKA MARTIN ZUGSFÜHRER - 1914-09-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
PAGEL OTTO - - 1917-09-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PAWEŁCZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PELOS ERMENOGILDO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWLIK JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
PAWLICZEK PAUL - - 1916-08-04 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PROIZANO MICHAI RUMÄN JNF.REGT.75.7.KP. 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PALME EDUARD R.KPL. I.R. 18 1914-12-(02-25) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PALMER JULIUS - - - - Niwki wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PREDEL RICHARD - - 1918-04-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PFENNIG SCHIMMEL MUSK. 11.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PULWER MICHAEL VORM. - 1914-12-10 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRAHS FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
PAWŁOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETER JOS. DT.UTF.SCHIMMELPFENNING I.G.R.R.2 SAN.KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
PITSCHEIDER JAKOB JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-10 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PINTRYOL TOADU RUMUNIA INF. REGT. 56. 7. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIERNIKORZ JACOB - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POKŁUDA FRANZ RES.INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PASDZIOR VIKTOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PASDZIOR WILHELM - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PIECHELT O. ERS. RESERVIST ERS. BTL. LDW. GRN. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PEDER/PENER - - - 1915-09-22 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
PAPICA JAKOB - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFEFFINGER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARISI ERNESTO JG. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PERETZKE FRANZ - - 1914-??-?? - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PELLER FEDOR INF. K.U.K. F.J.B. 24. 29 1914-12-(10-11) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
POTRAWIAK KAZIMIERZ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PLUTA KARL FAHRER ARTL. MESS. TRUP. 174 1919-02-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PITTACH JOS. - - 1915-07-01 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
P? GERHARD OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - PRAHL? (DEHNEN)
PITZKOW MATWEI RUSS. I.R.95.5.KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORTYS LADISLAUS JNFANT.  K.U.K.J.R.93 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PATZOLD OSKAR - - 1917-10-23 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PARSZKUTA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIECZYRAK MARIAN - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PFEIFFER WILHELM KR.T?ÄGER PREUSS.R.J.R. 3/219 1915-03-13 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
POCATIS HELMUT - - 1916-08-22 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
PRUSZINKI FRANZ KAPRAL 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PROCKO GRIGORIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PŁYWACZYK ROMAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PFATTNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRAS JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
PATRZEK LUDWIG - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PANHAUS JOSEF RES.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIELA FLORIAN - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
POST ERICH RES. 7.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PIRATH FRITZ UTFFZ. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-22 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - KOBIETA
PELZMANN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIKOS STANISL. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
PETRIWI DEMITRO ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 II. KP. 1914-12-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BESZTARCZE -
PODGOROLECZ JÁNOS HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-31 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETREK FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PONIKWA SIMON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PLACZEK FELIX - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
PAJĄK FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PIONKE F. MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PHILIPCZYK KARL - - 1918-05-04 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PLESINGER FRANZ - K.U.K. L.I.R. 25 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFEIFER FRANZ JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIGULLA ERNST - - 1918-04-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PITZ CHRISTIAN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PROCA TOADER RUMÄN JNF.REGT.5 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PASCHKE PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTRAWIAK WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PYTTEL VINZENT KANONIER FELD - ARTL. REG. 39 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PASSON ADOLF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PAPKE ALBERT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PENKERT JOSEF - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
PUDER OSWALD - - 1918-07-18 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PAS S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PŁÓCIENNICZAK DANIEL - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PUSCHMANN WLADISLAUS WERHM. PREUSS.R.J.R. 5/200 1915-03-29 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
POMERENING REINHARD - - 1917-09-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
PASSINOWITSCH IWAN - 10 KOMP. 172 P.P. - - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PROKOP IWANOV INF. IR 192 1915-03-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PANTOFEL MELCHIOR - - 1918-06-09 Montdidier-rejon Pikardia departam. Somma Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PIEC STANISLAW KPL. K.K.SCH.R.16 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWELCZYK KARL - - 1915-05-23 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIECHOTA NIKOLAUS - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PAULY FERDINAND UTFF. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINKAWA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
PANKE GUST. MUSK. - ????-05.08 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PAULUS ADAM FLDW. PREUSS. RES. J.B. 19 1914-12-13 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
PENTEK O - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLLOK ALEX. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POLGARDI SANDOR UNG. KAN. K.K. F.R. II 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 26 JAHRE
PORCIUS ILLES - - - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIECHOTTKA LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POSPIECH JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PIORUN STEFAN - SCH.R. 33 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
PACH LUDWIG - - 1917-06-03 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PAJĄK MACIEJ - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PLANK W. KRIEGSFRW. 11 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PANNEK JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PFAU MAX FREIW. 7 KOMP. INF.RGT. 377 1914-12-24 - Dubeninki II wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PERGHER FRANZISKO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-07 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZONZIONO JOHANN - - 1917-10-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
POHL WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PFISTER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYLSKI MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
POLLOK LARL - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PASSON PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PFENNIG LUDWIG MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PACHONIK JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PILARCZYK W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PASEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POŻESZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PANAS IGNATZ JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PALTUS LEOPOLD INF. K.U.K. J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PRZETUCKY HRYTNERYJ - - - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - 1917-05-06 lasy Argońskie Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PITSCHMANN GEBHARD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1916-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANTEN RICHARD RESERVIST - 1918-07-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PIELOK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PEDEVILLA CELESTIN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PANACZEK PAUL - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PAPE ERICH SERGT. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PASZTELNIK PAUL INF. K.U.K.IR.58 1914-12-12 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PETER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POLLOK URB. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
POPA LULNIKE ÖSTERR. KAN. K.K. I.R. 50 1915-02-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PETRASZ PETER ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIETRZYK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRZYBYLLA JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POESCH PAUL - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
PFOFE OTTO - - 1915-09-01 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PYRDA KAROL - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PÖMLKE AUG MSK 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PELKA PAUL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAMBERGER FRITZ ZGSF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIKOLSKI FRANZ RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PLINNINGER JOSEF - BAYER. PION. KOMP. 19 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PONIEWIERA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
PATERNOGA WILHELM - - 1918-03-27 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PASTERNOK KONSTANT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PIOTROWSKI ANTON LDSTM EB IR59 1917-06-09 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
PELZ JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PŁÓCIENNIK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PASZKE A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUTULA STANISLAUS JNFANT. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PAVELKA KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-02 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PAUPLISAK JOHANN - K.U.K. F.J.B. 31 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAULAT EMIL GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
POPOW ROMAN INF. - - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANGE WILHELM GRENADIER - 1918-05-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
PLEWNIA ANDREAS - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PESKOLLER ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PAUKE FRIED. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PETRO WILH. - - 1916-09-26 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
PATZOLT - MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PFÜTZNER OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PETRAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIPA PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
PREDANIK IWAN RUSS. SOLD. - 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PRZYBYLSKI PAUL - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-17 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PURWIEN KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PUDLO PAUL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZEROZNIAK STANISLAUS - PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PATYK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PRÜFER W. LEUTNANT 12 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PENDZIALEK JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POHL EDMOND - - 1915-10-14 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
PAPP FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZIBYLLA FRANCISZEK - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
POLACK WALTER LTN. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POLOMSKI JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEWALLA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
PIETRUSKE PAUL - - 1918-03-21 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
PIETZKA FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - DUTTKEN -
PFEILER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PAULAND A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROMNY JAN - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PIETNOCZKA THEODOR JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
POSSELT HERMANN - - 1916-07-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PETROVIC VASO LDST. JAG. K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-05 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PREHN KARL HPTM. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
POSAR RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLEWNIA ROMAN - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PETTENA GIOVANNI LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POHL REINHOLD - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PAULWITZ GUSTAV VZFLDW. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PISSOCKE ERICH - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PRISACARU WASILE RUMUNIA JNF.REGT.54.8.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
PETRAS R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PIERSKALLA THEODOR - - 1914-08-22 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAP ASZENTE HONV. - 1915-03-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PREIS ERNST WEHRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PIERUSCHKA AUGUST - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRACHTER REINHOLD JG. PRIR 268 MGK 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PYRTEK STANISŁAW - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
PAGEL ALBERT - - 1917-02-12 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Drosedow obelisk
PREDO MARIAN RUM. - 1918-12-12 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PAROT JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 10 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTTEL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
PAWLICZEK JOH. - - 1915-03-02 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PÖSKEN DIETRICH UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PRÖBSTL ROCHUS TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYTTLIK STANISLAUS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
POLLOZEK FRIEDRICH - - 1916-06-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PREUSS OTTO LDST - 1915-07-23 ?OBY?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
PIONTEK BRUNO - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
PAWLUK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PERTRIE IGNAZ ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 70 1915-03-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BAEINSI 23 JAHRE
PILK FRANZ JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PARCZYK JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PILZ JOHANN - LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PAL GASPAR JANOS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PLOCH PETER I - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PYKA PAUL - - 1917 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PRIESENECKER JOHANN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - brak u Drogomira
PAPS ALFRED FÜSILIER 11 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
POLOCZEK VINZENT - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PFÄFFLINGER KARL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERL ISAAK - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PILCHOWITZ (Pilchowice) -
PAESSENS JOHANNES - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
PRISTOLNIC WLADISLAW RUMÄN I.R.54 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POTRAWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
PAMUŁA ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
PRIELL AUGUST WEHRM. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-29 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PORKOLAP FRANZ HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-24 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PLETSCH PAUL - - 1916-10-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PETRYSZYM A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PECHEK KARL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POKCHAT FABIAN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PREUSS OTTO WEHRM. 14/L.J.R. 4 1915-08-09 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - NDR. FINOW, ANGERMÜNDE -
POLOWKA JOSEF - - 1916-09-23 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PABOUČEK WENZEL INF. I.R. 88 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREZCELOK JOZEF - - 1918-10-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
PIERUSCHKA JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLUSKOTA LEO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYKA MARZIAN - - 1918-03-30 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PASINT JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-02-14 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PEPPLER GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PLEBAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PONSA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PINTER JOSEF HUS. H.R. 11 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PENSCHUCK HEINRICH - 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PRICHOTKO THEODOR - IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PALA JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
POMMERING MAX - - 1918-12-02 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PROSZEK JAN SIERŻANT - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROBST FRANZ LDST. JAG. J.R. 49 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PROTIVA FRANZ ZGSF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURLINI JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - brak u Drogomira
PALLUCH JOSEF - - 1915-02-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
POLLEIS PAUL WEHRM. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PEISERT KAZIMIERZ - - 1918-06-08 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
POHLKÖTTER ANTON PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLEWKA THEO. - - 1916-09-25 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIONTEK EDUARD MUSK. 6. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PRELL GEORG - - 1914-12-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PIASECKI E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PORTER E. WILLEPS ? K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PAMMINGER FRANZ ZGSF. F.K.R. 8 1915-04-30 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAPE FRITZ UTFFZ. - 1917-11-20 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
PACHE FRANZ MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PANEK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
PARTH LEOPOLD INF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PANDER JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POSPIECH FLORIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POKLOP JOHANN SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POLLAK THEODOR - - 1917-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIOTROWSKI - GEFR. INF.R. 18 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
POPPELREITER PETER - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POCHYLY W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PAULY JOSEF OBERJAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PYKA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PITRA JOSEF INF. I.R. 18 (17) 1915-05-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PODLECH AUGUST MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PANIUSZ NYKOLA LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PARCHAŃSKI FRANCISZEK - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PĘKAŁA WILHELM - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PACHOLKE PAUL - - 1916-08-06 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
PAPESCH WILHELM MUSK. IR 231 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBER PODIEBRAD, STREHLEN TAPESCH na grobie
PÜTZER ANDRÁ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PASSIA THEODOR - - 1918-03-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
PRIES ADOLF RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PICHLER FRANZ ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAŁAT JAN - - 1918-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PRIOR PAUL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PLASZCZYK WILHELM - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLEWNIA ALBERT SERGT. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PATZOLD ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
PIDLASKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSROSIL WŁADYMR JNFANT. K.U.K. J.R. 31 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PAP JOSEF INF. I.R. 5 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PAGEL ARTUR GREN. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
PLUNZE GUSTAV RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PAWEŁCZYK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
PEYR GEORG JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLACHETKA PAUL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAJONK VINCENZ - - 1917-05-01 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PÖLLINGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PELZ J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PATJENS HEINRICH MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIEPER WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
POHL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PETERS AUGUST UNTOFFZ RJR 218/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PIECZYK JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIWTORAK WASYL iNF. I.R. 58 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PETRICKI JOSEF INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIWKO AUGUSTYN - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
PECENKA PAUL UNT. JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
POST ERICH - - 1915-09-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
PETRŸ ALBERT RES. - 1917-06-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PETERSEN KARL WEHR. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MÜHLENBERG, DAMP, ECKERNFÖRDE -
PRAHL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
PALLHUBER EDUARD JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PESCHKE AUGUST - - 1915-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
PYNCZUK JOHANN JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PRUDNIKOW PAUL UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.3 1914-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIFFRADER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUTZE - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PALOVSKY HEINRICH RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROEGER WERNER - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
POPPKE EDUARD MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PILOUSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PANTOFLIŃSKI FRANCISZEK - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
PAULIK JOHANN GFT. I.R. 66 1915-02-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
POSTLER ALFRED MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PISZCZAŁKA MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
POKORNY JOSEF PION. P.B. 9 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PARLOWICI JON RUMÄN INF.REGT.216.KP. 1916-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLISCHKO KONSTANT. - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PYRITZ PAUL - - 1918-08-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PRZEWOSNIK PAUL - - 1916-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PURSKIN JWAN RUSS. INF.REGT. 6.15.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLZ ERNST RES.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PINISCH JOHANN - - 1914-08-22 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PETERSEN JULIUS WEHRM. 2 / LANDW. I. R. 84 1914-12-06 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PREUSS EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
POLEWIA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PFEIFFER RICHARD MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PRZESDZINK FRANZ - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PLESZKO ANDREAS FAHNR.KAN. F.K.R. 6/2 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PLOTNIKOW PAWEL ROSJA JNF.REGT.250.13.KP 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLEWA JOSEF RESERVIST J.R. 46/4K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - -