Nazwisk w bazie na literę P: 4467

Powrót do strony głównej

<
Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PILTER ERNST VIZEFELDW. 4.G.R.Z.F.11K. sie-15 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
PRIEBE HELENE schwester KR.LT.A. 122 sie-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PUPOWA MÁTYÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PINTYN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLATTNER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLIT LUDWIG INF. K.K.L.I.R.16 maj-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRUNSTER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEIER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PERSKI HERMANN - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
POCDAK KARL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PREUSS II OSKAR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PASQUALI ORESTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PITSCHMANN GEBHARD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PEYR GEORG JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAPENHAUSEN FRIEDR. - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PIEPER HEINR. - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
POLASEK FRANZ - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PALLAVER MATTIO JG. T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTOCKI EMILIO SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLJANKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PEREPICZKA JOSEF FLDW. K.U.K. I.R. 55 gru-14 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROKOPIW DEMETER GFT. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PODEREK - JG. K.U.K.T.K.J.R.2 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PABIS FRANZ GFT. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAWŁOWSKI STEFAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PALJANKOW SAWELI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POLKOW WASSILI - 7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. gru-14 - Pianki wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PÖHLI ALOIS - K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PUTULA STANISLAUS JNFANT. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PUSCHEL ALFRED - - ????-??-15 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PRIDDAT GOTTFRIED FÄHNRICH PION. BTL. 18 ????-??-04 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIETRUSCHKA JOS. - - ????-12-02 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PALLASCH VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PUSCHEL OSWALD - - ????-09-09 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PAWŁOWSKI JAKUB ? ? ????-07-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
PANKE GUST. MUSK. - ????-05.08 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PLASCZYK ALOIS HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-15 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRINZ VON PREUSSEN FRIEDRICH KARL ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-04-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PLESINGER FRANZ - K.U.K. L.I.R. 25 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PFEIFFER KARL - INF.REGT. ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
PARATH ADAM - K.U.K. L.I.R. 16 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POTOCZNY JOHAN ? ? ? - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
PLUSKOTTA FRANZ WEHRMANN L.J.R.6/7K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
PITUCH PAWEŁ STRZELEC 23 SIB. P.P. 21.12.1914 BORZYMÓW Borzymówka wieś, gm. Nowa Sucha, pow. sochaczewski mazowieckie 1892-01-10 SIEDLISKA -
PRIORE ANTONIO SOLD. 67.FANT 19??-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-? - -
PÄTZOLD MAX - - 19??-11-29 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
POLLAK EDUARD - - 19??-09-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PRAHL MAX - - 19??-09-10 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRIMUTH EWALD - - 1924-01-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-12-18 - -
PIECHOTTA JAKOB MUSK. - 1923 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
POHL KURT - - 1922-06-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PRESSE H. - - 1922-03-04 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
POSSELT ERNST - - 1921-12-31 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAJUR MICHAŁ SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PIETRUSCHKA - - - 1921-06-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
PENDZIALEK WALTER - - 1921-06-08 GÓRNY SLĄSK Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PASTUSCHKA JOSEF - - 1921-05-09 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBILLA KONSTANTIN - - 1921-05-08 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PELKA JOS. - - 1921-01-18 - Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
POSPIESZYŃSKI - SIERŻ. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
PEKLA ANTONI SZEREG. - 1920-12-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PULKOWSKI JAN SZEREG. - 1920-11-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
POST WERNER - - 1920-09-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
PORĘBSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-08-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
POGODA TOMASZ - - 1920-06-02 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PIOTRASCHKE ARNOLD KANONIER - 1920-05-28 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-01-20 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PAGANO SALVATORE - 135.FANT. 1920-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1900- - -
PIEPER KARL - - 1920-04-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - GEST
PIETSCH R. - - 1920-03-24 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PAWLICZEK JOS. - - 1920-02-17 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
POHL RICHARD - - 1920-02-12 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PAPROCKI ST. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
PACHOLSKI SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PIECHOWIAK JÓZEF - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PARIGGER FRANZ PTRF. K.U.K.F.J.B. 14/4 191?-12-19 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PAŁOP JANUSZ - - 191?-05-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POZNIREW SERGJUSZ - 39 P.P. 6 K. 191?-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POŁOTNICKI TADEUSZ PODPORUCZNIK ART. W.P. 1919-10-12 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PLUCIŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1891 - -
PROKOFI KAROL UTFFZ/ROSJA I.R.94 1919-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PISZCZEK LEOPOLD - - 1919-07-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1882-06-18 Ornontowice -
PLACZEK ALOIS - - 1919-07-20 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PONOMAREW SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.65 1919-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POLLARZ TEODOR - - 1919-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1899-05-21 - -
PERLIKOWSKI WŁAD. SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PIETRZAK STAN. SZEREG. - 1919-05-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PAWŁOWSKI JAN SZEREG. - 1919-05-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PISKIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.119 1919-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PTOSCHEK LUDWIG MUSKETIER I. R. 22 1919-05-15 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PAŁKOWSKI WACŁAW SZEREG. - 1919-05-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1894 - -
POLEWODA LEONTI RUSS. INF.REGT.211.1.KP. 1919-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAUL WILH. - - 1919-04-06 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1888-02-12 - gefangenschaft
PAWLOW IWAN GEM/ROSJA I.R.426 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETERSILIE KARL - - 1919-02-26 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PANDERA FRANZ MUSK. - 1919-02-24 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PYTTEL VINZENT KANONIER FELD - ARTL. REG. 39 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
PLUTA KARL FAHRER ARTL. MESS. TRUP. 174 1919-02-18 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
POPIESKO SIMION GEM/ROSJA I.R.252 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POSUJAKOW FROL GEM/ROSJA I.R.38 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PEGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.243 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PINASCO GIACOMO GEM/WŁOCHY I.R.115 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PLOSSE ELIO GEM/WŁOCHY ALP.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PELIWAN PIOTR GEM/ROSJA I.R.238 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROWITSCH RADIWOJ SERBIA ZIVILGEF. 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETRI SESTILLO SOLD. 89.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
POLCE GIACOMO SOLD. 127.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-11-27 - -
PETROW PETER GEM/ROSJA I.R.9 1919-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIETSCH ERNST - - 1919-01-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PORKO DOMINICO GEM/WŁOCHY I.R.220 1919-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POGULJAJEW AFANASI GEM/ROSJA I.R.138 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLACZEK THOMAS - - 1919-01-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
POSNIAK ISSAK GEM/ROSJA I.R.221 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETROSKIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PYRTEK MAREK - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PERZ JÓZEF - - 1919 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
PRZISTOLIK ROBERT - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POPITSCHENKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.9 1919 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PARDEYKE WALT[ER] GRDSCH. - 1918-??-28 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PSKIT ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PACOCHA KAROL - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PETEREK BENEDIKT - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-14 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PILIZYN PETER GEM/ROSJA I.R.5 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PETARRA POMPEO SOLD. 261.FANT. 1918-12-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-22 - -
POSTAECHINI ANTONIO GEM/WŁOCHY ARTL.R.3 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAGLIAR GIUSEPPE GEM/WŁOCHY I.R.83 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PEDRETTI ANTONIO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.1 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PERFILOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.230 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAVEGLIO PITRO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.8 1918-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PETER MAX - - 1918-12-19 - Szklarska Poręba I misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1875-08-08 - -
PICA SEBASTIANO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PIETRZAK BENEDYKT - - 1918-12-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PREDO MARIAN RUM. - 1918-12-12 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PATTERSON J.A. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-12-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PENOTTA GIOVANNI CAP. 205.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-21 - -
POWŁOKA WŁADYSŁAW LEGIONISTA W.P. 1918-12-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
POMMERING MAX - - 1918-12-02 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PRITHARD L.M. 167801 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PREMIER VIKTORI GEM/WŁOCHY I.R.89 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PONTILLO LUIGI SOLD. 229.FANT. 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-02 - -
PAWLOWITSCH WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.7 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PONTELEJEW ILIO GEM/ROSJA I.R.30 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PFEIFFER BRUNO - - 1918-11-27 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
POHL AUGUST - - 1918-11-26 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PYGANKOW FIEODOR - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie 1890-10-08 - -
PEGLIASE PIETRO - - 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-10-09 - -
POTAPKIN THEODOR ARTILERIST - 1918-11-24 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1894-05-06 - Russ. Kriegsgefangene / jeniec rosyjski
PERRIAM E. 21878 PRIVATE ESSEX REGIMENT 1918-11-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
POOLE A.T. 65767 PRIVATE ROYAL FUSILIERS 1918-11-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PUDER-GÄRTNER AUGUST - - 1918-11-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1871-02-12 - -
POSTDAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.26 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PIERDEL AUGUST - - 1918-11-16 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIGORSCH PAUL KAN[ONIER] - 1918-11-14 Heimat Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PALMIERI GIOVANNI SOLD. 234.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PAMELLA GUGLIELMO CAP. 34.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-14 - -
PĄCZEK FRANCISZEK - - 1918-11-12 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PAPENFUSS EMIL SERGEANT LDST. BTL. STOLP 2 1918-11-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1870-11-09 - lapidarium
POKARSKI JÓZEF - - 1918-11-10 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
PRACHT JOHANNES - - 1918-11-09 IN LONDON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POLAK PAWEŁ SZER. WP - 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1880-04-07 - -
PALUSSEK FRANZ - - 1918-11-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIEKARNIAK JÓZEF SZER. ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
POHL ARTHUR - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-11 SCHÖNTHAL -
PYKA FRANZ - - 1918-11-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PRONIKOWO ANDREI GEM/ROSJA I.R.37 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PRÄTZ FRITZ MUSK. - 1918-11-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
PHILIPS E.H. 27762 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-04 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POPKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PSCHOLKIN MICHAEL UTFFZ/ROSJA I.R.45 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PRIMM WALTER - - 1918-10-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PÖRSCHKE FERDINAND - - 1918-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PASZCELLA JOH(ANN) LSTM. - 1918-10-28 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PETERMANN ERNST - - 1918-10-27 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PARTRIGE J.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Royal Irisch Fusiliers 1918-10-27 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PAWLIKOWSKI PAUL - - 1918-10-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-04-15 - -
PLESCIA GIUSEPPE SOLD. 251.FANT 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-23 - -
PUTTI FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-19 - -
PERESHIGIN AVERIAN GEM/ROSJA I.R.53 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POLOSOW IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.123 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PUNSCHKE KARL - - 1918-10-24 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PERON STEFANO SERG. 217.BOMB. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-29 - -
POPIOLLEK SIMON - - 1918-10-24 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
POSSELT JOHANN - - 1918-10-23 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
PRIELIPP REINHOLD - - 1918-10-23 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PACIONI ANTONIO SOLD. 2.ART. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-28 - -
PAWLJUK JAKOW GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POPESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PAPOTO SALVATORE SOLD. 95.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PETROSCHEW EMILJAN GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARSCHIN NIKOLAI RUSS. SOLDAT INF. RGT. 323 1918-10-22 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1883 - -
POPA JON GEM/RUMUNIA I.R.48 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PISULLA JOHANN - - 1918-10-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PHILP A. 291802 PRIVATE THE BLACK WATH 1918-10-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PIMENOW KUSMA GEM/ROSJA I.R.476 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PFEIFFER A. KAN. - 1918-10-20 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PREUFS EMIL - - 1918-10-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
POSTLETWHITE M.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Wiltshire Regiment 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PIKOLIC RADOJE SERB - 1918-10-19 - Leżajsk miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie 1878 - -
PILARSKI FRANCISZEK - - 1918-10-19 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1895-11-18 - -
PISZCZEK FRANCISZEK ? ? 1918-10-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
POLVERINO GIUSEPPE - 206.FANT. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-07-18 - -
PAJONK JOSEF - - 1918-10-18 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POLESKI ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 22 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PANCIUS JON GEM/RUMUNIA I.R.13 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIPOS GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.6 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PODTSCHADLO ALBERT GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
PAGEL EMIL - - 1918-10-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PITTAS RICHARD - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-04-17 - -
PODSCHUWEIT F. MUSK. 1 / I. R. 30 1918-10-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PIECZEWSKI A. GEFR. - 1918-10-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
POMANOWSKI GUSTAW GEM/ROSJA I.R.216 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POMANA STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.50 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAPROTNY HEINRICH - - 1918-10-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-06-04 - -
PETRE DIMA SERGT/RUM I.R.33 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PERUZZI GIUSEPPE SOLD. 36.FANT. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PIEKORZ JOSEF - - 1918-10-11 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
POHL ALOIS - - 1918-10-11 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
PREZCELOK JOZEF - - 1918-10-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
POTTINGER B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA East Yorkshire Regiment 1918-10-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PERIANO PETER GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PETRE RADU GEM/RUMUNIA I.R.40 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PILLASCH EDUARD LANDSTURMANN - 1918-10-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1887-06-03 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 89
PETRISCHNEW WASSELI RUSS. SERGEANT INF. RGT. 6 1918-10-06 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889 - -
PICKERSGILL H. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Yorkshire Regiment 1918-10-06 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
PLACHETKA JOSEF - - 1918-10-06 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PETRŸ FRANZ MUSK. - 1918-10-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PIZZOLI GIUSEPPE SOLD. 128.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-03-19 - -
PRIEBE HERM[ANN] M[U]SK[ETIER] - 1918-10-04 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PIEGSA JOACH.(IM) - - 1918-10-03 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PEDRONI EMILIO SOLD. 262.FANT. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PIETZ KURT - - 1918-10-02 B. SEQUEHARD Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETREK VIKT. - - 1918-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PEACOCK G. 34848 PRIVATE ROYAL SCOTS 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PRZYBILLA JOHANN - - 1918-09-29 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PAULUS HERMANN - - 1918-09-29 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PERBONI ALBERTO - - 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-28 - -
PERRUCCI GIUSEPPE SOLD. 28.ART. 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-01 - -
PELOWIC ILIA SERBIA ZIVILGEF 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETLENKO WASILI GEM/ROSJA I.R.113 1918-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PÖTZCH RUDOLF MUSK - 1918-09-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1900-06-21 - -
PACZKOWSKI AUG. KÜRASSIER - 1918-09-23 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-05-08 Chomar. -
PELUSO FRANC.PAOLO SOLD. 56.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-09 - -
PILNY MIKOŁAJ - - 1918-09-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-12-04 Ornontowice -
PELLA JOHANN - - 1918-09-22 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PROSTSCHENKO HARION GEM/ROSJA I.R.155 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POZZOBON EMILIO SOLD. 11.FANT. 1918-09-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-05-15 - -
PIRSCH HERMANN GEFR. - 1918-09-19 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
POLLEX OTTO OBERMATROSE - 1918-09-18 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1882-03-17 - obelisk
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-09-18 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PUTELLI ANTONIO SOLD. 76.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-14 - -
PRUSCHINSKI KAITAN GEM./RUSS. I.R.243 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PALUSSEK PAUL - - 1918-09-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PIECHACZEK KARL - - 1918-09-10 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PLUTTA NIKODEM - - 1918-09-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PIGORSCH HERM[ANN] V[I]Z[E]F[ELD]W[EBEL] - 1918-09-08 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
PIONTEK JOSEF - - 1918-09-07 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
PIETREK PAUL - - 1918-09-06 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PODEMA ANTONI KAN.ARMII ROSYJSKIEJ 1 POL.ART. 1918-09-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.82 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PARAJDI MICHAEL INF. I.R. 82 1918-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PFENNIG MAX OFFZ.STLLV./NIEM. - 1918-08-30 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PICCININ GIOVANNI SOLD. 116.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
PEUKER MAX - - 1918-08-29 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PAVONI DOMENICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-24 - -
PANKIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.322 1918-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PINCI REMO SOLD. 212.FANT. 1918-08-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
PASTERNAK IGNAZ - - 1918-08-28 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
PLENERT JOHANN MUSKET. - 1918-08-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PESENTI GIUSEPPE SOLD. 5.ALP. 1918-08-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
PETZKE MAX MUSK. - 1918-08-23 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRASSE OTTO GEFR. - 1918-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PAPKOW FILIMON GEM/ROSJA SCH.R.18 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PURICIE JON GEM/RUMUNIA I.R.74 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POTRATZ HERMANN - - 1918-08-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Slupp obelisk
PANIWASIK MICHAŁ - - 1918-08-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891-11-23 - -
PETER REINHOLD - - 1918-08-18 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
POHL AUGUST - - 1918-08-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PLURA FRANZ - - 1918-08-15 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLURA FRANZ - - 1918-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
PIMENOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.177 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAUTSCH KARL - GR.R. 261 1918-08-10 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PHILIPS A.G. 203358 SAPPER ROYAL ??GINNERS 1918-08-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PAMOUCH WVINZENT - - 1918-08-10 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
PAGLIASSO GIOV.MICHELE SOLD. 89.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PIETSCH GEORG - - 1918-08-09 VAUX Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
PYRITZ PAUL - - 1918-08-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PIPKA BRUNON - - 1918-08-08 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Przodkowo -
PAUCZENKO MATEUSZ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 238 P.P. 1918-08-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
PURSCHEL OSW. JAGER - 1918-08-06 B. PERNANE Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
PUCCI NELLO SOLD. I.ART. 1918-08-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-06 - -
POPINIGISI ANTON GEM/ROSJA I. R. 3 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PINISCH AUGUST - - 1918-08-04 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
PEROW WASSILI GEM./RUSS. I.R.288 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIECZKOWSKI R. WEHRM. - 1918-08-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
PIECZYK PAUL - - 1918-08-02 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PFORTNER ADOLPH LANDSTURMMANN - 1918-08-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-08-04 - -
PLYNSCHNIN IWAN GEM./RUSS. I.R.15 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PACNANO SALVATORE SOLD. 1150.MITR. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-27 - -
POPOW FEDOR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 15 52 P.P. 1918-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PRAŁAT JAN - - 1918-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PROKOTIN IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PUDELKO NIKOLAUS - - 1918-07-23 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
POWELL J.F. 371054 RIFLEMAN POST OFFICE RIFLES 1918-07-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PROCHOROW MATWE GEM/ROSJA I.R.53 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PATT ELMAR ROSJA Z.GEF. 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PEHLA AUGUST FAHR. - 1918-07-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1892-01-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 88
POST CURT - - 1918-07-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POLISZCZUK IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 280 P.P. 1918-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PERIA GIOVANNI SOLD. 208.FANT. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-01 - -
PIONEGRO ERNESTO SOLD. 231.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-27 - -
POLLEX AUGUST TORP[EDO] OB[ER] MATR[OSE] VORT. FLOTT[ILLE] 1918-07-19 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PUDER OSWALD - - 1918-07-18 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PATZLAFF OTTO ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1918-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
POLLAK VALENTIN - - 1918-07-18 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PSZENESKO IGNAC SAP.SAR.ARMII ROSYJSKIEJ 2 P. 1918-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PANNEK JOSEF - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-03-02 - -
PIPER ALBERT - - 1918-07-16 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
PIONTEK EMANUEL - - 1918-07-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PFLUG HERMANN - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PIPKA JAN - - 1918-07-15 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1879 Brzeziny -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
PRESCHDEZKI IWAN GEM/ROSJA I. R. 75 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PARETTI BORTOLO SOLD. 489.MITR. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-07 - -
POLTERROCK ERNST MUSKETIER - 1918-07-12 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
PITTAVINO GIOVANNI SOLD. 2.ALP. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
POGLIACHI VITTORIO SOLD. 245.FANT. 1918-07-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-15 - -
POHL KARL - - 1918-07-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
PEDRETTI ARTEMIO SOLD. 619.B.ASS. 1918-07-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-07 - -
PULERI GIULIO - - 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRUIM ALEXIEJ SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 4 217 P.P. 1918-07-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
PRITULA DIMITRI GEM./RUSS. I.R.135 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PODUBIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 121 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PANTEN RICHARD RESERVIST - 1918-07-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
PISTORELLO GIOVANNI SOLD. 7.ALP. 1918-07-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-03 - -
PANTEN EMIL - - 1918-07-03 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
PASQUINO EVASIO SOLD. 261.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-18 - -
PROCTER E. 29631 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-07-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POMELARI VIRGINIO CAP. 223.FANT. 1918-07-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-10 - -
POLTORACKI ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-07-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PETROWITSCH DMITRI GEM KAV.REBT.2 1918-06-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRIMA ALOGNUNZIO SOLD. 940.MITR. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-25 - -
PAUL JOSEF - - 1918-06-29 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PETROLINI ALFREDO SERG. 75.FANT.S.M. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-18 - -
PFITZNER P. - - 1918-06-27 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
PFITZNER P. - - 1918-06-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PRIEN WILHELM OBERMATR. - 1918-06-27 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-06-30 Wendischbuckow obelisk
PRATT F.H. 241955 LANCE SER. LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POZZI ENRICO SOLD. 261.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-17 - -
PASOUALI ATTILIO SOLD. 210.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-19 - -
PEK FRANZ INFANT. 2 / K.U.HONVED INF. RGT. 18 1918-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PANASJUK FEODOR GEFR/ROSJA I. R. 129 1918-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POHL BRUNO - - 1918-06-15 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
PELLIZZARO LUIGI SOLD. 56.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-10-27 - -
PLESNIK ANTON INFANT. INF. RGT. 35 1918-06-13 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PANROTNY JOHANN UTFFZ. - 1918-06-13 - Narok wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
POHL WILLI GREN. - 1918-06-12 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
PERCESEPE LUIGI SOLD. 202.FANT. 1918-06-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-03-17 - -
PANCUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.? 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIETREK JAN - - 1918-06-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PAELH KARL GEFREITER - 1918-06-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1894-07-13 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 87
PANTOFEL MELCHIOR - - 1918-06-09 Montdidier-rejon Pikardia departam. Somma Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PUSCH JOHANN - - 1918-06-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PEISERT KAZIMIERZ - - 1918-06-08 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PAHLOW AUGUST MUSK. - 1918-06-08 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PINJAJEW GERASIM GEM/ROSJA I.R.315 1918-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PANAS PAUL - - 1918-06-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PEGLOW A. KAN. FELDLZ. 53 1918-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
PLESZKA JEGO RUSS.SOLDAT - 1918-06-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POSCHMANN BERNH. - - 1918-06-05 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PISSARCZYK AUGUST - - 1918-06-05 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PERACCHI CAETANO SOLD. 986. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-01 - -
PÜSCH ERICH - - 1918-06-03 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
PETRY LEO FUNKER - 1918-06-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PRÄTZ KARL MUSK. - 1918-05-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
POHL PAUL - - 1918-05-31 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
PALITSCHEK VON PALMFORST JANOS FELDWEBEL-PILOT FL.E.K. 17 1918-05-30 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1889 - -
PANFILOW WASSILI GEM./RUSS. SCH.R.6 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PLACHTZIK MAX - - 1918-05-28 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PIMANOW JAKOB UTFFZ./RUSS. I.R.23 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PRANGE WILHELM GRENADIER - 1918-05-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
PIETRUSCHKA JOHANN - - 1918-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
PISANO ANTONIO SOLD. 151.FANT. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
POSCHMANN KARL - - 1918-05-24 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
POLJANSKI KUSMA GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIOTTO FRANCESCO SOLD. 72.FANT, 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-02-22 - -
PUDDU AMATO SOLD. 274.FANT. 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-12 - -
PONEMAROW JEGOR GEM./RUSS. I.R.190 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUNOWIC SOASSUE GEM./SERB. I.R.9 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POLIWCZENKO AFANASI GEM./RUSS. I.R.255 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAOKE JULIUS - - 1918-05-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POWARNIKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.475 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PALUMBO VINCENZO - - 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PIEHL WILHELM JAEG. - 1918-05-18 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KLEINSEE / JEZIORA MAŁE
POPPE PETER - - 1918-05-18 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PANJEWIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.123 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PETRIK PAMA GEM/ROSJA LANDST.BTL. 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PIETRUSCHKA JOHANN - - 1918-05-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
PIKALOW JEGOR GEFR./RUSS. I.R.184 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PAPESCH KARL MUSK. - 1918-05-12 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PARRI NELLO SOLD. 119.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-02-06 - -
PRZYBILLA VINZENT - - 1918-05-12 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PETERS CARL FAHRER - 1918-05-11 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PARACHONIAK JÓZEF KAPRAL I BRYG. LEGIONÓW 1918-05-09 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
PROSWERIN MATWEIN GEM./RUSS. I.R.9 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POPOW ANDRAI GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PANTEN REINHOLD - - 1918-05-07 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
POLLAK JOHANN - - 1918-05-05 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PHILIPCZYK KARL - - 1918-05-04 - Nowa Wieś Prudnicka I wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIGHI NERINO SOLD. 277.FANT.S.M. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-18 - -
PRUDNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.292 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PONOMAREW WASSILI GEM./RUSS. I.R.24 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POLACI GUIDO SOLD. 249.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PODSIADŁY ROBERT LEUTN. D. L. u. KOMP. FÜHRER ALPENKORPS JÄG. BATL. 10 1918-05-01 FLANDERN Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1884-04-09 - -
PIRCH WILHELM - - 1918-04-30 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
PISTIS GIOSUE SOLD. 115.FANT. 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PLOTNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PUCCICA VINCENZO - - 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-09-27 - -
PIECHOTTA JOHANNES - - 1918-04-28 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PUPPO SILVIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-21 - -
PIEPER KARL - - 1918-04-27 im Inlande Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
PLESKE KARL ARTILL. - 1918-04-26 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PESCHKE - GEF - 1918-04-25 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
P?A?ZKE H. - - 1918-04-25 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PAZURA JAN KAN. 3 P.ART. 1918-04-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
PANFILONOK MICHAEL GEM/ROSJA I.R.93 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PLANETORZ FERDINAND KAN. - 1918-04-23 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PASCU JOAN GEM./RUM. I.R.49 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.117 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PITTACOLLO NICOLA SOLD. 2.GRAN. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PITTON VITTORIO SOLD. 98.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-25 - -
PROTASOW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POPAWA LANDYK GEM./RUSS. I.R.343 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PIETSCH ADOLF MUSK. - 1918-04-21 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIEGSA JOSEF - - 1918-04-18 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PEZZI FRANCESSO SOLD. 905.MITR. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
PIKALOW GAWRIEL GEM/ROSJA I.R.55 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PAGLIALUNGA ALEUCCIO SOLD. 2.PION. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
POPOW TIOFEI GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLI AGOSTINO SOLD. 961.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-26 - -
PRZYBILLA VALENTIN - - 1918-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PREDEL RICHARD - - 1918-04-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PALLUCH KONRAD - - 1918-04-14 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PALAMEDI ALVARO SERG. 214.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-30 - -
PETROW DIMITRI GEFR./RUSS. I.R.94 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PISCHEL FRANZ - - 1918-04-12 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1918-04-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PREUß BERTHOLD LANDST. - 1918-04-12 PLONGSTREET Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
POHL WILH. - - 1918-04-12 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
PERNECCO CARLO SOLD. I.ART.M. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-29 - -
POLUSCHIK JOSEF - - 1918-04-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
POGRELOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.44 1918-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PRODANZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.51 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETRILLO FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-04-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-09 - -
PLESIG WALTER - - 1918-04-09 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PIGULLA ERNST - - 1918-04-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PLATH OTTO - - 1918-04-09 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PAPUSCHAI SAWELI GEM./RUSS. I.R.15 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
POSSELT RICHARD SOLDAT - 1918-04-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-06-19 - -
PELESCHAJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.307 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PIERS??ER FRIEDR. GEFR. - 1918-04-07 ARBENT?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PASQUATO PIETRO SOLD. 358.MITR. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-06-16 - -
PELEGATTA GIUSEPPE SOLD. 732.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-04 - -
PASCUCCI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-17 - -
PAHLKE JULIUS - - 1918-04-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PEDENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.317 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRISTRONKA KONRAD GEM/ROSJA I.R.244 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PYKA MARZIAN - - 1918-03-30 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PILLAR PAUL - - 1918-03-30 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
POLTESCHE ERNST - - 1918-03-30 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
PIETRAS (?) KARL - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWEŁCZYK PAWEŁ - - 1918-03-28 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PAPENFUSS ALBERT - - 1918-03-28 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
PATERNOGA WILHELM - - 1918-03-27 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PUTZ OTTO LANDSLM. - 1918-03-26 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
PEREGO PIETRO CAP. 3.C.SAN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-09 - -
PANKEW LUKANES GEM/ROSJA I.R.107 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PIAIA CELESTINO SOLD. I.GEN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PESCHEL ADOLF KAN. - 1918-03-26 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PASSIA THEODOR - - 1918-03-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
POHL EMIL - - 1918-03-24 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PIRSCHKE ALOIS - - 1918-03-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
PANIN IWAN GEM/ROSJA I.R.105 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PREUSS KARL - - 1918-03-24 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIROMOMONTE GAEIANO SOLD. 31.FANT 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-17 - -
PLITZKO THEODOR - - 1918-03-23 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PISANI VITO MARESC. RR.CC. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-04-26 - -
PURSCHE WILLY GEFR. - 1918-03-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
PHILIPCZYK PAUL LANDSTM. - 1918-03-22 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PAGEL REINHOLD - - 1918-03-22 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
PERSITZKY RUD. - - 1918-03-21 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PALUSSEK PETER - - 1918-03-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PITZ GUSTAV - - 1918-03-21 KARLSDORF Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PLOTNIKOW TICHON UNTFFZ/RUMUNIA I. R. 251 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIETRUSKE PAUL - - 1918-03-21 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
PONAMARIOW KUSMA UTFFZ/ROSJA I.R.184 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PODSCHARI NIKITA RUSS.SOLDAT - 1918-03-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PTAK FRANZ INF. I.R. 13 1918-03-20 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
POZZANI CLEMENTE - - 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-24 - -
POZZI GIUSEPPE - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
PULCE ENRICO - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PIKULSKI STANISLAUS INF. K.U.K. MILIT. STRAFANST. 1918-03-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLATUNOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POSNIOKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PRITZEL ERNST MUSKET. - 1918-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PROSOROW JEGOR GEFR/ROSJA SCH. R. 28 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PASQUALOTTO NATALE SOLD. 127.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-22 - -
POPODIN IWAN GEM/ROSJA I.R.2?8 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.92 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRZYBYTNY ANTON - - 1918-03-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PERCHI GIUSEPPE SOLD. 360.MITR. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-02 - -
PEIKERT R. - - 1918-03-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
PORRO RICCARDO SOLD. 89.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-09-15 - -
PACE ANGELO SOLD. 224.FANT. 1918-03-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-04 - -
PERILLO UMBERTO SERG. 240.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-21 - -
PETRONE TOMASO - - 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-01-21 - -
POZZI PIETRO SOLD. 42.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-26 - -
PONAFIDIN JEGOR GEM/ROSJA I. R. 37 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
POST ALBERT - - 1918-02-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
PRONAJEW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.493 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PONTYLA KOSLO RUSS. GEM. RUSS. GRE. R.I. 1918-02-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAMEROW 37 JAHRE
POLLESCHNER ADOLF FÜS. - 1918-02-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PAWLOW NIKIFOR ROSJA Z.GEF. 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PROCHOROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 82 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
POPESCU ADAM SERGT/RUMUNIA I.R.79 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
PETROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PASOUALETTI EMILIO SOLD. 2.ALP. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PONOMAROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU MOISE RUMUNIA ZIV.GEF 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
POROJAN DUMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 68 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
POSPIECH ANTON MUSKET. - 1918-02-10 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
POPOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PEREKALSKY ?EODOR RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POTAPENKO SERGEI GEM./RUSS. I.R.274 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLLO PIETRO SOLD. 3.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
PALLI ALFONSO - - 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-07-24 - -
POSTUBJUK TARAS GEM./RUSS. I.R.11 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PICCOLO ANTONIO SOLD. 282.FANT. 1918-01-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-? -15 - -
PIMINOW NIKOLAJ SERGT/RUMUNIA I. R. 8 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROWITSCH PETER GEM/SERBIA I.R.7 1918-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATAP JANKEL GEM/ROSJA I.R.81 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAKULLA JOSEF - - 1918-01-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
POPOLI ARCANGELO SOLD. 9.BERS. 1918-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-31 - -
PEREGUTA PAWEL GEM/ROSJA I. R. 6 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PENSIN IWAN JENIEC ROS. - 1918-01-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PUSCHKAREW ILIA GEM/ROSJA I.R.205 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PLILIPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.233 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PRISACARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRUNA ENAKE GEM./RUE.(RUM) I.R.47 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETSCHLIN IWAN GEM./RUSS. I.R.121 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PASARICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.41 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.335 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLEWNIA ROMAN - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIETREK FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PERZ STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PASSON ROBERT - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PLIZTKO LUDWIG - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PAUL HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PARUCHA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PELKA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIENTKA HERMANN - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PLOCH KARL - - 1918 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PRZYBILLA AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PULLA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PFLUG ALBERT - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
POHL PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRAUSE HEINRICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PASCHTAKA JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRÄGER FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PISKOL JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRUDLIK MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PLACHETKA RICH. - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
POHL FRIEDR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PURKOTT FRANZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POGRZEBA JOHANN - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POLLOK HERB. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PACH BERNHARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PIERONCZYK JOSEF - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PIECHOTTA PAUL - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PIECHOCKI MARCIN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PIETRUSKA ALBERT - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PIERSCHALIK AUGUST - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POLLOK LARL - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PAUL GUSTAV - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PIETSCH PAUL - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRASSE HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIASNY AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
POHL WILLY - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PRZYBYŁ FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Hersztupowo -
PRANDI ALFONS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIZNAL LEON - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PIETSCH KARL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRIESNITZ PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PANKIRSCH WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PUTGER HEINRICH - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PAMPUCH FRANZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PSIORZ ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PUDEŁKO J. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
PRODLO MICHAEL - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PAULITSCHEK JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PISKOL FRIEDR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PETER ERNST - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
PAUL GUSTAV - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PEJNAK JANKEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1866 Czemoriz -
POHL OSWALD - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PIERONCZYK FRANZ - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PETER FRANZ OFFZ.S? - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PIETRZIK KARL - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PAWOLLEK FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POSOR PAUL - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PIECHOTTA JOSEF - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POHL ERNST - - 1917-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
POPOW MICH? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROSCHNIN WASILI RUSS. INF.REGT.115.2.KP. 1917-14-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETROW DIMITRI GEM/ROSJA L. G. 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PANERO ANTONIO CAP. MAGG. 6.BERS. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
PITEL STANISLAUS ROSJA ZIVIL.GEF 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
POPOW PIOTR GEFR/ROSJA I.R.311 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PEDROLETTI DOMENICO SOLD. 270.FANT. 1917-12-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880- - -
POPOW FEODOR GEM/ROSJA LEIBG. 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PALTSCHIK IWAN GEM./RUSS. I.R.207 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLUTALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 121 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
POLIAKOW FIT GEM/ROSJA I.R.122 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PASQUARIELLO GENNARO SOLD. 150.FANT. 1917-12-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-05 - -
PANOW TIMOFAJ GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PASZURIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.259 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 211 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PLUCHA JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.11/32 1917-12-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PAWLICZEK ALEX. - - 1917-12-07 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRONICZEW AKIM GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PENDELIARI ILARION SERGT/RUMUNIA I. R. 204 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PUSCHKOW AFANASI RUSS.SOLDAT - 1917-12-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIERI ERNESTO SOLD. 229.FANT. 1917-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-04-29 - -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIONTEK PAUL - - 1917-11-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
PASCHTSCHUK PIOTR GEM./RUSS. I.R.35 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PONARIN SEMION GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PETROVIC ADAM SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POLUCHTOW ANDREE GEM./RUSS. I.R.409 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POTONIEWICZ ANTONI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PALKONIKOW WASILI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAPELJEW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 37 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PANKRATOW ARTENJE GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POŁEDNIOK FELIKS - - 1917-11-21 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PIENIAZEK WITOLD ZUGSFÜHRER K.U.K.HEER.B.N. 1917-11-20 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PAPE FRITZ UTFFZ. - 1917-11-20 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
PALKIN ALEXEI GEM/ROSJA GREN.R.10 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRISOP JON GEM./RUM. I.R.54 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIMANOW SZYMON SZER. 68 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.80 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAONESCU JLI RUMÄN INF.REGT.80.16.KP. 1917-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLURATOW JAKOW GEM./RUSS. I.R.18 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAUL BERTHOLD - - 1917-11-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PROKITSCH ILIA GEM./SERB. I.R.8 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRZEKLASA PETER INF. K.K. K.SCH.R. III 1917-11-12 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
PIETRUSCHKA FRANZ - - 1917-11-09 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PARLAND AREST GEM./RUSS. I.R.334 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POSPELOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.106 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PASCHKOW SIDOR GEM./RUSS. I.R.140 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAUTSCH ROBERT - - 1917-11-06 BELGIA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRODON WASSILI GEM/ROSJA I. R. 133 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROW AKIM GEFR./RUSS. I.R.15 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PRICHODJKIN TICHON GEM./RUSS. I.R.244 1917-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PETRASCHKE FREDERICH LANDSTURMANN - 1917-11-01 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
PASCHE MAX - - 1917-10-30 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
POENARU DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PERCHELT P. RES. - 1917-10-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PLATZ RUDOLF GEM/ROSJA I. R. 291 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POLITSCHUK IWAN GEM/ROSJA I. R. 206 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PANAITE TUDOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PATZOLD OSKAR - - 1917-10-23 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POLISCHTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAŁKA PAWEŁ - - 1917-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-01-10 - -
PITTLIK EMIL - - 1917-10-22 VOSTNIEUWKERKE FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
PODKOWA ANT. - - 1917-10-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
PICHTA FELIKS - - 1917-10-21 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Kosowo -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POHL ALOIS - - 1917-10-18 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
PONARIN KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PASKE FRITZ SCHÜTZE - 1917-10-17 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
PINSART WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.58 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
PONTIN GIACOMO SOLD. 6.ALP. 1917-10-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-06 - -
POPESCU WASILE UTFFZ/RUMUNIA I.R.47 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PUSANOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 242 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRZONZIONO JOHANN - - 1917-10-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PETREA FLOREA GEM/RUMUNIA F.ART.1 1917-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PRAC FEDOR LDSTRM K.K.U.F.JÄG.B.4 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PAWELCZYK VINZENT - - 1917-10-11 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PLASTIKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.86 1917-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PACEK FRANCISZEK SZER. - 1917-10-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
PASSEK RICHARD - - 1917-10-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 32 - Grób rodzinny
PAUN DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.45 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PETRACHE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAGEL OTTO BCHTZ - 1917-10-04 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
PASTUCHOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.229 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
PAWLOW LUKA GEFR/ROSJA I.R.414 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
PETRARU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PATZOLD HEINRICH - - 1917-09-29 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PODLSKI JEHIM GEM./RUSS. I.R.17 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1869 - -
POSTRACH PETER - - 1917-09-27 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
PROCEJEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PETZKE KARL LANDSTURM. - 1917-09-24 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
PREIBIS OSSIP GEM/ROSJA FEST. B. 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAUN JSAR GEM/RUMUNIA J.A.R.1 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAGEL OTTO - - 1917-09-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PALUSZKIN TICHON - - 1917-09-1? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PIECHA PAUL - - 1917-09-19 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PALSKIS ALFONS SZER. 150 p.p. 1917-09-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PETRASEK JOSEF INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1917-09-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3. 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PRAWOJUDKO ANTON GEM./RUSS. I.R.21 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETROIN NICULAE GEM./RUM. I.R.47 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PALUCHIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 44 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PENN A. - - 1917-09-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
POMERENING REINHARD - - 1917-09-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
PŁACHICH NIKIFOR - 40 P.P. 4 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PAWLOWICZ BLASIUS FLDW K.K. SCH.R. 32 1917-09-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POPESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLUSKIN IWAN STRZELEC 121 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
PLUSKIN IWAN STRZEL. 211 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
PARSCHUK SARION GEM/ROSJA I. R. 418 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PEIDER VALT. - - 1917-09-09 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PURESOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 12 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
PETROW TEODOR - 88 P.P. 3 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PRAKLIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 95 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.57 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POROSZIN WASILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PYLEW GRZEGORZ - 66 P.P. 8 K. 1917-09-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETSCH JOSEPH - - 1917-09-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PLOSCZYK PAUL GARD GRENAD. - 1917-09-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PAWLEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.37 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?0 - -
POHLER AUGUST - - 1917-09-02 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
PANSZIN WASILIJ - 271 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PEUKER OTTO - - 1917-08-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA I.R.74 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PITSURA WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.24 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAWLOW MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.272 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PSOL TIMOFIEJ - 306 p.p. 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1878 - -
PIEPKIN PETER GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PITUCHANOW WASSILI SERGT/ROSJA I.R.85 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POLZIN PAUL - - 1917-08-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PINNISCH AUGUST GEFREITER - 1917-08-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-08-27 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 91
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PORMUBARU NICULAE GEM/RUMUNIA FEST.AR.1 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
PEUKERT KARL - - 1917-08-23 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POLSOW JEFFIE GEM/ROSJA I.R.68 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PEUCKER FRZ. - - 1917-08-22 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PATRASCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.66 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PŁONKA SERAFIN - - 1917-08-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PLUSNIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.321 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANKOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.207 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PADOL JGNAZ LDSTRM K.K.R.SCH.R.4/2. 1917-08-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PUFFKE WILHELM MUSKETIER ERS.GRENAD.RTG.7 1917-08-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-07-02 - -
POHLMANN ADOLF - - 1917-08-18 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
PRASWIEROW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PADURARU NICOLAE GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PINKE WILLI - - 1917-08-18 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PARCHATSCH ALEXEI GEM/ROSJA I.R.493 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PÄTZOLD OSWALD - - 1917-08-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
POLATZEK PAUL - - 1917-08-16 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
PAWEŁCZYK JÓZEF - - 1917-08-16 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PREUSS ERICH - - 1917-08-15 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PROKSCHA STANISLAUS - - 1917-08-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRISACARU WASILE RUMUNIA JNF.REGT.54.8.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POLIDARE FLORE RUMUNIA JNF.REGT.71.4.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PERTJENOW GABRYEL - 150 P.P. 9 K. 1917-08-14 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PETROW IWAN GEM/ROSJA I.R.476 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PORGBER GEORG - - 1917-08-12 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
POTAPOW ANDRIAN GEM/ROSJA A.R. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU PREDA GEM./RUM. I.R.58 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POPAWITSCH FEODOSE ROSJA J.R.43.5.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PILLICH PAUL MUSKET. - 1917-08-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
PANA JAN RUMUNIA I. R. 57. 10. KP. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARVANESCU JON RUMUNIA JNF.REGT.17.4.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAWLOWITSCH JWAN ROSJA JNF.REGT.94.15.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORWOLIK JÓZEF - - 1917-08-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-02-28 Ornontowice -
PETRE MARIN RUMÄN INF.REGT.19 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PARDOS CONSTANTIN RUMUNIA JNF.REGT.7.5.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PLUGOTERENKO MARIAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PLAMANN HERMANN - - 1917-08-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PADUREANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETRESCU GEORGE GEM./RUM. I.R.1 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POGRZEBA JOHANN - - 1917-08-06 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PETERMANN O. MUSK. - 1917-08-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PENN? AUGUST GFR. - 1917-08-01 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
PEP HANS GEM/ROSJA I. R. 2 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PJANKOW PAWEŁ - - 1917-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PIECHTZEK CYPRIAN - - 1917-08-01 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POIANA TOMA GEM./RUM. I.R.50 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAVEL VASILE GEM/RUMUNIA I.R.80 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PIECHATZEK CYPR. - - 1917-08-01 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PERSCHIN - RUSS.SOLDAT - 1917-07-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PAVEL GHEOGHE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PASCHKOWSKI JAN UNTEROFFIZIER 13.KOMP.105.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-03-14 - -
PUCHLINSKI ALEXANDER GEM/ROSJA A. R. 3 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POJEDIN JON GEM./RUM. I.R.64 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PETSCHULIS KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 8 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIOTROWSKI STANISLAUS - - 1917-07-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
PETERMANN HERMANN UNTEROFFIZIER VON.MILI.PAKETAMT.BRESLAU 1917-07-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-08-21 - -
PENSA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPA SOTIR UTFFZ/RUMUNIA I. R. 70 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POŁEDNIOK ROMAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PANTIOSA NEASCU GEM./RUM. I.R.7 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PAWEŁCZYK SZCZEPAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POLZIN PAUL - - 1917-07-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
PULST MAX - - 1917-07-24 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PRIMA? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POPPE PAUL NIEM. - 1917-07-20 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PHILIPP WILL? PION[IER] - 1917-07-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PAVEL MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POGORJELJ JEFIM GEM./RUSS. I.R.328 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PUIN JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PIETUCHOW SERGIE GEM./RUSS. I.R.38 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANZARU CONSTANTIN UTFFZ/RUMUNIA I. R. 86 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
PLESCOIANU ZAMFORIR GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POBANJEW KUZMA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 24 P.P. 1917-07-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PALADA ANDREI GEM./RUM. I.R.11 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPA MEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POLIGRIMOW DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 323 P.P. 1917-07-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PALITSCHUK WASILI GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PERLSTZEGIN JERUSSIM SOLDAT 9.KOMP.53.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878 - -
POLLACK REINHOLD LDSTMM. - 1917-07-03 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1871-08-23 - -
PONOMAREW MITROFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 289 P.P. 1917-07-02 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PESCHEL FRANZ - - 1917-07-01 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
POHL OTTO ?HRM. - 1917-06-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
PIOTRASCHKE KARL GEFREITER - 1917-06-30 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
PEREPITSCHAI ANDREI ROSJA INF. REGT. 224. 3. KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETIK JOHANN ROSJA ZIVILGEFANGNER 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIECHACZEK PAUL - - 1917-06-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PREUß FRIEDRICH - - 1917-06-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PAM WILHELM - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PROCHOROW MAXIM GEM./RUSS. I.R.273 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PISSARCZYK LEON - - 1917-06-24 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PASTERNAK FRANZ - - 1917-06-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
POTANOW BARION SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
PRZYBILL MATHIAS - - 1917-06-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PYTTLIK NIKOLAUS - - 1917-06-20 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PHILIPOWICZ MILAN GEM./SERB. I.R.9 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAIN PAWEL GEM./RUM. I.R.10 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PANDUR NIKOLAJ RUMÄN INF.REGT. 43.12.KP. 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PITILIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.502 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PUPAZA GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PELEA STOICA GEM./RUM. I.R.60 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
POIKILTUI WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 253 P.P. 1917-06-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PATRUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.71 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PARVANU APOSTEL GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PATRU JON GEM./RUM. I.R.70 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRAWIKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PARNOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 2G P.P. 1917-06-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PFEIFFER HERMANN - - 1917-06-12 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PATRYK MARTIN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-06-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PETRACHE NIKOLAI RUMÄN I.R.59.4.KP. 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PIOTROWSKI ANTON LDSTM EB IR59 1917-06-09 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
POMASANOW ANAFASI GEM./RUSS. I.R.4 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PFEIFFER ARNOLD - - 1917-06-07 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PIPKA KLEMENS - - 1917-06-07 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1873 Załęzie -
PODKOWA JOSEF - - 1917-06-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
PAHLKE KARL - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PETRŸ ALBERT RES. - 1917-06-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
POLLAK THEODOR - - 1917-06-05 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRANG GUSTAV - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PUDER PAUL - - 1917-06-05 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PANU MARIM ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-06-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-06-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PACH LUDWIG - - 1917-06-03 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PORTYKUS WALTER - - 1917-06-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PIETZIK GEORG - - 1917-06-02 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-09-27 - -
PRAMSCHÜFER PAUL - - 1917-06-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
PAWLUK PIOTR - 83 p.p. ros 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1908 - -
PAUSCHUKOW KARP GEM./RUSS. I.R.284 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PAVEL JOAN GEM./RUM. I.R.48 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PORTNOW JLIA GEM./RUSS. I.R.69 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PETRE CONSTANTIN RUMAN INF.REGT.75.10.KP 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROSWERIM EFIM SZER. 151 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PŁOTNIKOW IWAN SZER. 7 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PANDURO NICOLAI RUM. - 1917-05-25 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PETRE STAN GEM./RUM. I.R.47 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PREDA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.72 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PINKES ALFRED FLIEGER 2.REKR.DEP.FUNKIER.E.ABT.1 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-13 - -
PIERWUCHIN DANILA GEM./RUSS. I.R.174 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAKOOSCH WOJCECH GEM./RUSS. I.R.8. 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAULET JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POMOLEW WASILI GEM./RUSS. I.R.288 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETACHIN DAWID GEM./RUSS. I.R.257 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PALL ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PANAIT WASILE GEM./RUM. I.R.64 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PORCORM GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-05-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PLACHETKA JOSEF - - 1917-05-14 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - podano datę 1907-05-14
POPA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAWLEW WASILI GEFR./RUSS. I.R.41 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PARVA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PAUNOWITSCH STEFAN GEM./SERB. I.R.8 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1865 - -
PISARENKO STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-05-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETRE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.1 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PRAUSER JOSEF MUSK. - 1917-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - 1917-05-06 lasy Argońskie Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PANAITESCU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PAJONK VINCENZ - - 1917-05-01 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PAVLOVIĆ MASTAS ULANE SERB.UL.R.N. 3 1917-04-30 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PROMJN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.49 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PETRUA ALEKSANDRA JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
PREDICA STANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANTET ARTUR LDSTM. - 1917-04-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
PÄSCHEL HERMANN - - 1917-04-24 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PAISDZIOR KARL - - 1917-04-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
PETH ALBERT - - 1917-04-22 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PISKONOW LAWRENTIE RUSS. INF.REGT.325.12.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREISLER JOSEF GEFREITER K.K.LST.BEZ.KDO1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PREISLER ALFONS - - 1917-04-20 FRANKREICH Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-11-04 - -
POWALLA KARL - - 1917-04-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POPESKU GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-04-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETZOW KONSTANTIN RUSS. INF.REGT.476.5.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PETRASEWICZ FRANC RUSS. INF.REGT. 180.11.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAINKOW JOSIN RUSS.SOLDAT - 1917-04-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PÄTZOLD EMIL - - 1917-04-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1882-06-04 - -
PANDER KARL - - 1917-04-16 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PIWOWAROW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.17 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PALADE PETRU GEM./RUM. I.R.56 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PINIŁO MICHAŁ ST. LEG. 7 KP. 1 P. LEG. 1917-04-14 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
PARASCHIV NICOLAE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PEUKERT ALBERT - - 1917-04-13 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
PLUTA FRIEDRICH - - 1917-04-13 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POLJAKOW TERENTI GEM./RUSS. I.R.69 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PHGARO DYMITRI - - 1917-04-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
PAUN PAMFIR GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PITRIS PASEU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PIU JOAN GEM./RUM. I.R.54 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETROVIC DJOZDJE INF. SERB.I.R. 9 1917-04-07 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
POPESKU PETRE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 1 P.STRZ. 1917-04-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PINGU NICULAE GEM./RUMÄN I.R.80* 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
POENARU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PRODAU JOAN GEM./RUMÄN I.R.44 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETRE MARIN GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POLNARU SPIRIDON GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PIRK ROBERT GEFR[EITER] - 1917-04-04 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PINTRYOL TOADU RUMUNIA INF. REGT. 56. 7. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PACH JOHANN - - 1917-04-03 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
PISZCALLA HIRONIMUS INF. - 1917-03-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von LEONHARD - - 1917-03-31 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
POLTAWETZ JWAN RUSS. INF.REGT.283.8.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORUMB KIRITA RUMÄN INF.REGT.47.5.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRADIC SAWA GEM./SERB. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAMFILIE STEFAN RUMÄN JNF.REGT. 64.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POSSELT PAUL - - 1917-03-25 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PIOSIK KONSTANTY - - 1917-03-24 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-02-17 - -
PHILIPOW WASILI RUSS. INF.REGT.114.14.KP. 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PANYSCH WIKANTI GEM./RUSS. I.R.14 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POPESCU SAVA GEM./RUM. I.R.48 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
PLOAIE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARFIONOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.212 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PROKOPIUK NIKITA LDSTRM K.U.K.LST.E.B.215 1917-03-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PLESCA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PREDA STAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PONGULESKU DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 2 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PALOS DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PETZKE OTTO MUSK. - 1917-03-10 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
PANTELI BELU ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 71 P.P. 1917-03-07 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POLIMA STEFAN GEM./RUM. I.R.26 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PACEWITSCH PETER UTFFZ./RUSS. INF.REGT.112.2.KP. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PEICEA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAWEL JORDACHE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PFITZNER EDUARD ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-03-08 - -
PREDA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PO[LKE] ALFRED GEFREITER EISENB. BAU. KOMP. 1917-03-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1890-04-26 - lapidarium
PETRE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PICIORUS NICULAE GEM./RUM. I.R.76 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PRESTEL HERMANN - - 1917-02-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
POPA JON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POTRU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PILEWICZ FILIP - 275 P.P. 7 K. 1917-02-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PESCHEL KLEOPHAS - - 1917-02-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PETREA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAUL WILLI MASCH. M. - 1917-02-25 U 43 Nordsee Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
POPA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PANAIT GHEORGHE GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
PARIDELI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-02-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PORSCHKE FRANZ - - 1917-02-23 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PROKOPIE FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRASCANU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRADAIAS JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOREA JON GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 45 P.P. 1917-02-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PÄTZOLD ARTHUR - - 1917-02-17 -