Nazwisk w bazie na literę N: 1805

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
NOWAK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASARENKO GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.278 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NAGY LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAMYSLO ADOLF - - - - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAKIELKI STANISLAUS WEHRM. 5 K. LDST. BATL. 87 KONITZ 1914-12-04 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1875-10-18 - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOGLY PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
NOCVE JOSEF - P.R.I.R.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NURKE ALFRED GREN. - 1915-06-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1915-07-30 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NAN JON RUMÄN JNF.REGT.75.8.KP 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICKLAUS ROBERT RES. PIR 58 1915-05-02 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOACK WILHELM MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDWOROK PIOTR - - 1916-11-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NICOLAE KONSTANTIN RUMÄN JNF.REGT.76.12.KP 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK ROBERT - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NAZARENKO ALEXIEJEW INF. KROMSK.R. 279 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NASAROW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.311 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NEMESOCZ JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAMYSLO VALENTIN - - 1916-07-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NESTEROW LFN. RUSS. OFZ. ??? TARK. SCH. R. 1914-12-05 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
NIKOLAUS BRUNO - - 1916-09-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NICULAE JLIE GEM./RUM. I.R.72. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEKULAI MARIAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ ? P.P. 1917-03-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NIEDBALSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NEUGEBAUER HERMANN LT. D. RES. - 1917-08-23 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NAN M.JON GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEDVĚD ANTON LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOSÁL RUDOLF INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK PIOTR - - 1919-08-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NISSEL WILHELM ERS. RES. - 1916-03-30 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NAWROT PIOTR - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NICOLAE SPIRIDON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NONNAST ALOIS - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NETZEL PAUL GEFREITER  L.J.R.9.8 K.  1915-01-23 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NUKIČ MUJO INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN KARL GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUDECKER PAUL - - 1914-09-23 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NACHRADOW JEGOR RUSS. INF.REGT.6.1.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIPPE GUSTAV MUSKETIER 3 K. 1. BES. R. POSEN 1915-01-23 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NICULAE M.RADU RUMÄN JNF.REGT. 76.16.KP. 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKIFOROW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-02-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NICKISCH FR. - - 1916-10-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NIEUZYLLA JOSEF LANDST. - 1916-07-19 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEJEZCHLEB VINZENZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAPARU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NOVAK FRANZ INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAWRAZALLA FRANZ MUSK. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
NOWAK ANTONI - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NICOLAI ANDRE RUMÄN INF.REGT.47.2.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOCETTI GUALTIERO SOLD. 115.FANT. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-05-01 - -
NARWUTSCH AUGUST - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NYKOŁAJEW WŁADYMIROW - BAON. 10 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK ALEXANDER - - 1915-02-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915-06-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NADRATSCHIL JOSEF GEM/ROSJA I.R.57 1919-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NORWATH GEORG SZER. STEL. 10.83 1915-08-09 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NAGY LAJOS HONVÉD 10/3.HONV.GY.E. 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAI STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-03-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NETHE FRITZ - - 1914-09-02 AN DER MAAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NELL AUG. - - 1914-11-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
NICA JON GEM/RUMUNIA I.R.31 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-02-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NUNBERG ADOLF INFT.  L.I.R.16  1915-02-01 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NOHA GOTTLIEB INF. K.K. LDST.I.R. 28 1915-03-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NARIGIN KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NOWAK JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITZPON JOSEF PION. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN KARL - - 1914-09-02 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NICOLAIEW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.212 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NIKIEL JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NEUMANN PAUL UNTFFZ. - 1914-08-11 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-08-07 Langgut -
NALEPA JAN INF. - 1915-03-14 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUBERT ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NAE JOSEF GEM./RUM. I.R.75 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NOWACK BARTHL. ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1891 - -
NAGY SÁNDOR HONVÉD 10/1.HONV.GY.E 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITA MARIAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ G1P.P. 1917-01-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NOWAK FRITZ - - 1915-09-12 BEI ALEKSANDRISKY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NICOLA MARIN GEM./RUM. I.R.42 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NIEWIADOMSKI FRANZ - - 1916-07-20 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIKASZEWICZ ANTON RUSSE JNF ...R.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEČESÁNEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NARZISOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.125 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NESPITHAL WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917-06-09 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NICKISCH KARL - - 1916-10-05 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NICOLIG MILAN GEM/SERBIA I.R.5 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NEUKAMT P MSK 4 KOMP. 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUMANN 1 ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUDECKER GEBHARD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEMIEC MICHAŁ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGUMANOW CHAISIGALI GEM./RUSS. I.R.322 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NEUKÖTTER HEINRICH GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NÉMETH JÓZSEF HONVÉD 56.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIERADZIK MIKOŁAJ - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-12-03 Ornontowice -
NERRLICH HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NICOLAE DINU RUMUNIA INF. REGT. 76. 4. KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICKLAUS JOSEPH - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NOWIK NIKITA SANITAT.  FELDSP. 345  1914-12-31 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NÉMETH STEFAN KPL. K.U.K. HUS.R. 9 1914-11-13 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASARDINOW BJAMUTIN GEM/ROSJA I.R.109 1918-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEMETYI PAL HONV. H.I.R. 16 - - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918-10-12 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAWRACALLA WILLI JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-01-27 MAGDEBURG -
NIERLING MAX - - 1916-10-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NICULAE ALEXANDER GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NOWOTNE M. ERS. RESERVIST 1 K. L.J.B. SAMTER 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NERENHEIM JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIESPOR JOHANN - - 1916-05-05 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NAGUTA STAN RUMUNIA JNF.REGT.45.2.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUSCHÜTZ HANS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIGRIN ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOLEPA PAWEŁ - - 1915-08-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-06-28 Ornontowice -
NEUMANN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NICOLAE JON GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NOWAK FRANZ - - 1915-06-16 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NALDORNAK BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAGY JOSEF HONV. - 1914-12-21 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NEUMANN MAX ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
NIKITIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.267 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIEWIERA HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NILLEHRANDT GUSTAV - - 1918-05-29 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NACHLIGALL G. SERG. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NIKITIN IWAN RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK THOMAS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKIEL JULIUS - - 1916-10-24 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NIEMAKSCHANERW PAWEL GEM./RUSS. I.R.239 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NIEŚCHWNETZ PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NIEMEIER HEINR. UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEULEUTNER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NIEDER PAUL - - 19??-07-14 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIKITIN FEODOR GEM/ROSJA I. R. 22 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEWIERA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEMIEC ADALBERT INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAGEL GUSTAV - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEUMANN A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NAGY VALENTIN HUS. K.U.K.H.R. 16 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWOK FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK KARL - - 1916-10-23 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NIEWIERA ALEXANDER RUSS. ART.BRIG.27.6.KP. 1915-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK THEODOR - - 1917-04-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NÖLKES JOHANNES WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAKONECZNY JAN INF J.R. 30 1915-02-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NIKOLAIEW JWAN RUSS. INF.REGT.160.10.KP. 1915-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEWIERA RAFAEL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIXDORF PAUL - - 1916-08-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN KARL - - 1915-07-18 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893- - -
NAGY-KÁNASZ LUDWIG HONV. H.I.R. 5/3 1914-12-29 - Siedliska II (nr 152) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMCZYK MAXIMILIAN - - 1915-01-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-21 - -
NEUMANN TRAUGOTT - - 1915-08-26 RUSSLAND Pęcz wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie 1888-11-19 - -
NIFEDOW SEWILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NIEBOROWSKI F - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOGASSEK THOMAS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN I PAUL ERS.RES. J.R.21/4K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NYGSZIK CSILLAG ISTVÁN - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMCZYK RUDOLF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NIKA PETER - - 1918-12-07 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NAGY MÓSES HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOGA ADAM - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NALEŻNY JULIANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIKIFIOROW JWAN ROSJA JNF.REGT.? 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEBOROWSKI HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK MARKUS - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUGEBAUER KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NEBIGER FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NICULAE PETRICA RUMÄN INF.REGT.32 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAUS M. GEFR. 1. ESK. KÜR. REGT. 3 1914-10-11 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NOACK ERNST RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEMET ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOŚKO J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NARGA MATHAEUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIKIFOROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 22 1917-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIEBOROWSKI ST - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NAGABER KARL SAPP. K.U.K. S.B. 14 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAWATZ GUSTAV - - 1915-07-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NÖLL JOSEF GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK WIKTOR - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
NIEDERGESASZ ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NICULAE TUDOR RUMUNIA JNF.REGT.74.5.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NULS KL. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NOWACKI STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAGY ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NEMETH NICOLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIKIMTIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.229 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIEWIERA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEMET JOHANN INF. K.U.K. I.R. 26 1915-02-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEGWER FRANZ - - 1915-06-05 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN HERMANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAWRATH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NURNBERG ALEXANDER - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIECZUMAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NAWRATH ROBERT - - 1916-03-14 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NAGY FLORIAN - K.UNG.L.I.R.10 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEULENTNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK KARL - - 1919-09-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-07-05 BRESJAN -
NIEDERSETZ KARL - - 1916-07-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
NIMARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-01-02 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY JOHANN PTRF K.u.K.HR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NISCHANG ROMAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
NOWAK MICHAŁ SZEREGOWIEC 3 PP. 4 BAON LEGIONÓW 1914-10-27 - Bohorodczany Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze - - -
NIMMERFALL MARTIN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZ FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEUMANN P. - - 1917-05-18 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NISCHAN PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLICA ETRIM GEM./RUM. I.R.59 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOWAK KARL - - 1914-08-27 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAUK REINH. UTFF. RES.PION.KOMP.84 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIEDERJAUFNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NANDZA KARL - - 1922-01-28 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOSSOL ALOIS - - 1915-12-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NINITSCH ZWETIN GEM/SERBIA I.R.8 1918-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NOWAK THEODOR MUSK. - 1918-12-15 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NEBEL JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMETH PAUL HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NAYDA FELIKS - - 1916-04-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-11-19 - -
NITECKI FELIKS WALERIAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NIZIOLEK JOSEF GFT. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZ JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NICKLAUS ADOLF ERS. RES. - 1915-06-27 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NITSCHKE GUSTAV ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLITSCH RADOMON GEM./SERB. I.R.8 1916-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
NOWAK PAUL - - 1915-05-22 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEGA JOHANN PREUSS.RES. I.R.272 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIEDERWANGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NANDZIK WILHELM MUSK. - 1918-10-25 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NISTERESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.71 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NOACK FRITZ - - 1918-10-27 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
NITSCH AUGUST - - 1916-09-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NARDELLI FRANCESCO JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYKIEL WALENTY - - 1918-08-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-02-11 - -
NOWAK STANISLAUS SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-05-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NUSSDORFER FERDINAND INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NEUNHERZ JULIUS - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NIKOTOWITSCH LUBANIO GEM/SERBIA I.R.5 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NIEMIETZ JOHANN - - 1915-07-17 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
NENAHLO KARL E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEHRING ROBERT - - 1915-06-11 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NICKISCH AUGUST - - 1914-09-26 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHKE HERMANN - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
NYCZOWSKI JULIAN PLUTONOWY 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NEŰMULLER MARTIN JG. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAJ GRIGORI RUMÄN JNF.REGT.36.1.KP. 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWACZEK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEUDORFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMÜLLER FRANZ INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN H. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NITSCH KURT - - 1915-01-05 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKULIN ANDREŸ RUSS. INF.REGT.249.13.KP. 1915-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWARA VIKTOR - - 1915-09-21 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
NEUMANN JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN ALFRED PREUSS.RES. IHF.R.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NADARZYCKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NIEZGODA WOJCIECH - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1898 - -
NEFISCHER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN PETER - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NICKEL AUGUST - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NAGL JOSEF GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAJEW JWAN ROSJA JNF.REGT.247.13.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK KONSTANTIN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NYKOŁAJEWICZ PAUL RUSS.SOLD. - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMŰLLER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
NOWATZKI LEOPOLD - - 1915-07-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKULIN JWAN RUSS. INF.REGT.140.6.KP. 1915-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK KARL - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKISCH OTTO PREUSS. INF.RGT.58 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAPEL JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NAZAR SIMON SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZ JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEGWER FRANZ MUSK. - 1918-04-08 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
NEITZEL MAX KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAJEW WASSILI UTFFZ/ROSJA I. R. 11 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NOTZON ANDREAS - - 1918-08-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEMETZ JOSEF INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NATTER JODOK JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICKLAUS HERMANN - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
NIKULTSCHA IWAN GEFR/ROSJA I.R.170 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NOWARA PETER - - 1919 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWOTNY RUDOLF SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOREK ABRAHAM INF. KK LIR 1 1914-12-02 - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
NEUMANN RICHARD - - 1916-09-03 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NIEMCZYK WŁADYSŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBÖCK FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKIEL ANDRZEJ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEUMANN ARTUR - - 1917-08-31 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NICOLADI QUIDO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAJTZA WASILI GEM/ROSJA I. R. 251 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NOTZON STANISL.(AUS) - - 1914-11-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEISSL ANDREAS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOROCZYNSKI ALBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN FRIEDR. MUSKT. - 1914-12-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-03-28 Plusken -
NOSOW PETER UNTFF/ROSJA JNF.REGT.210.14.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NUŠKO HERMANN OBLTN. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIX LUDWIK KANONIER 2.BT.FELD.A.R.47 1914-11-21 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie 1892 - -
NIESTROJ PETER - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NOVÁK WLADIMIR INF. K.U.K.I.R 28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEITZKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NIE???? JOSEF - - 1915-10-31 IN BELGIEN Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NITZA DUMITRU GEM./RUM. I.R.47 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
NOWAK JOHANN LDSTRM. I.R. 46 / 12K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NADIN S. 32545 LANCE CPL. WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-07-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NEŠPOR JAROSLAUS LST. I.R. 36 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIEKULLA FRIEDR - - 1914 - Ciesina wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOTA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NELLNER HEINRICH KRIEGSFRW. J.R. 91/4K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NECHANICKY JOSEF E.R.INF. IR 18 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAPIERALSKI FERDYNAND SZEREGOWY ARMIA ROSYJSKA 1915-03-25 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1887-07-28 - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NEJWIRT ANDREAS INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-18 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NINNEMANN KARL - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
NACHTIGAL AMBROS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NITZA JON RUMÄN INF.REGT.46 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NENTWIG ALBERT - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICHOLSON WILIAM 22053 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-08-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NOWAK August INF. I.R. 59 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAKOWSKY FRANZ - - 1918-03-03 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NOWAK JOSEF GEM./RUSS. I.R.5 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NAEUMAIER LUDW. INF. BAYR.R.I.R. 7/18 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NOWICKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NOWAK FRAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NICKELMAN REINHARD MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITSCHE RICHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NYRKA ANTON LST. INF. LDST.ET.B. 214 1914-12-03 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
NÄCKLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEGEL HERMANN - - 1918 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NITZA VASILE GEM./RUM. I.R.50 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NYCZ WIKTOR - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NOLTE JOHANNES UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NESSELROTH KALMAN PIECHUR 16 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Wiśnicz -
NENCKI FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIERING JOSEPH - - 1914-11-15 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
NARDON DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEHLER WILHELM ERS.RES. FR 2 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NEVIR ALEX UNTEROFFZ.D.R. I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NIKIEL M. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NOWOTNY KARL LDST.INF. IR 28 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITA ILIE GEM./RUM. I.R.26 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOWACZYK S - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
NAZAREJ JOSEF KPL. I.R. 67 1914-11-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 EPERJES/PREŠOV -
NEUMANN - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NEUMEISTER JOHANN INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUMANN KARL ARM.SOLDAT ARM.BATL. 118 1916-03-14 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NITZU PETRE GEM./RUM. I.R.1 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIKIEL MICHAŁ - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK II JOSEF RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN PAUL GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 19 - -
NEUMANN WALTER - - ????-10-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEROBISCH VINZENT - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NEUHAUSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMEJC JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.E.T.B.301/1 1916-06-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NOLL WILLI SZER 3.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
NYCZ V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NITA MARIN GEM./RUM. I.R.41 1917-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NIESAR JOHANN GRENADIER R.J.R.203/7K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
NOHEL ANTON DRAG. D.R. 6 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 KŘENOWIT/KŘENOVICE -
NAPIANY ROBERT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NAGEL RUDOLF RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIELSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NOSATSCH GRIGORI GEM./RUSS. I.R.280 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NEJMAYER JONAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NOWOTNY BOHUMIL R.KPL.TIT.ZGSF. SCH. R. 12 1915-03-14 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NALBORCZYK MAKSYMILIAN KAN. 4 P.ART. 1917-06-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
NENTWIG HERMAN - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEUCYLA JOHANN - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NILL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUWIRTH MARTIN JNFANTERIST K.K.I.J.R.12/2 1916-08-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NEIDEMAN FR ? ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
NAGEL ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NITKOW JOSEF RUSS. INF.REGT.193.2.KP 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN EWALD - - 1918-03-27 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NAGY STEFAN KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
NEUGEBAUER ERNST RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUREITER FRITZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIXDORF JOHANN - - 1915-03-17 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
NOSKOW ARTANOW GEM/ROSJA I.R.37 1919-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NALBORCZYK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIDECKI BOLESŁAW KAN. 1 P.ART. 1917-08-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
NOWAK ALBERT - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIKITOI ONUFRI ZGSF. K.K. L.I.R. 22 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKOLAJEW FEODOR RUSSE SCH.R.7/8ROTTE 1917-06-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NULZ ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NITU DANIASCHKIN RUM. I.R.59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAUS OSWALD LDSTRM. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUMAJER ADAM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NEMETH JANOS HONV. H.I.R. 20 sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHKE KARL - - 1915-10-02 R[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIESPOREK JOSEPH - - 1914-08-24 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK ADALBERT LST.INF. I.R. 57 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIEKRESOW MIKOLAJ - I.R. 139 1915-04-26 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
NIEMIETZ EMIL - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NIERYCHLO JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIGNEA JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOGA JÓZEF - - 1916-10-16 - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIECHODA NIKOLAUS - IR 34 1917-06-21 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NETTIG ED. - - 1915-02-28 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICOLAV EGIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1899-??-?? - -
NEUMANN WILH. LEUNTNANT 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NOWOHRADSKÝ WENZEL INF. I.R. 98 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUMANN ERNST UNTOFFZ. M.G/G.GR.R.1 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK JOHANN LDSTM. J . R . 46 / 12 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUMANN KARL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NAGY MARTIN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWOTNY FRANZ QUARTIERM. KOMP. 9 1918-01-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914-09-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
NOWIKOW PAWEŁ - 25 P.P. 15 K. 1916-06-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
NOACK WILH. GREN. 5 G.R. Z/F 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
NAGY ANDREAS OFFZ.D.KAN. K.U.K.F.K.R. 12 1915-??-25 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1919-01-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-10-29 - -
NIEGSCH PAUL - - 1916-??-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NAGEL MAX GEFREITER 1.KOMP.4.GARNIS.BATL.VI.A.K. 1917-04-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-02-05 - -
NEKOVAŘIK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMENTOWSKI PAWEŁ - 3 P.P. 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
NAGELE GABRIEL INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAUJOK AUGUST GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIKOLAJCZYK STANISLAUS - - 1916-04-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
NEČESÁNEK JOSEF RES.KPL. SCH.R. 14 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKITA LES - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NIEDNER ADOLF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICHLERWITZ ? INF. - 1915-11-21 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
NEUWIRTH FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-15 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NATUSCH PAUL ???RSITER 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-11 - -
NOWAK LADISLAUS INF. IR 18 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWOSELOW IWAN GEM./RUSS. I.R.34 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NEUMOCK F. LDW. TOMANOWICE 1915-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
NASDALAK RUDOLF FRIEDRICH KR.FR. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAKOWSKI I. - - 1918-05-19 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LISY -
NEUMANN FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NAMYSLO LUDWIG - - 1914-08-18 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEMETH SANDOR HUS. H.H.R. 3 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NITRZA PENDELE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NETTEKAUEN - OB.. LTN. 10/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NOVÁK JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEHER VIKTOR WEHRMANN 4.KOMP.ARM.ERS.BATL.VI.A.K. 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-07-20 - -
NEDDEN WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWOSOLOW LAWRENTY RUSS. INF.REGT.124.15.KP. 1915-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEITZLEL FRIEDRICH MUSK. - 1915-10-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
NOTTEBROCK (NOTEBRUSS) JOHANNES GFT. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOACK EMIL GRENADIER R.J.R. 203/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIRLO WILLI - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1915-09-02 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIEDERMAIER LORENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NABZDYJAK MI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
NITSCHE JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUBAUER FRANZ - - 1914-08-29 BISZTYNEK Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1859-02-02 BISZTYNEK -
NAGEL PAUL LTN. I.R. 62 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NESSLER WILLIAM PIONIER 2.KOMP.PIONIER-BATL.10 1916-10-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-10-24 - -
NEUMANN HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NUSCHTAIKIN NICOLAI GEM/ROSJA I. R. 12 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
NEUGEBAUER KARL - - 1917-05-31 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
NOVOJSKY FRANZ ER.RES. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUBARTH PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
NIEDERGESASS P - - 1916-11-25 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIERYCHLO JOHANN - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAČEK ANTON - TR.DIV. 45 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWCZANNIK KONRAD INFANTERIST I.R. 15 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
NIEMIEC PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK S - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
NAGÝ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIKIFOROF NIKOLAI SOLDAT 10.KOMP.210.RUSS.JNF.RGT. 1917-04-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-12-08 - -
NAHR OTTO LUDWIG KR.FR. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGEL ALFRED - - 1916-08-24 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEFIEDZIEW KONST. - 335 P.P. 1916-04-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
NIKOŁAJEW KONSTANTIN MICHAJŁOWICZ - ROSYJSKA MARYNARKA WOJENNA? 1914-09-22 Morze Bałtyckie Warszawa III miasto Warszawa mazowieckie - - -
NIESTIURCZUK JERNELJAN SOLD. - 1915-12-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEMANN KARL GEFREITER L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NEUMANN WILH - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
NIEBOZIN PAWEL - - 1916-04-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
NITSCHE J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASTASE MARCU GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NOWAK FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAVINGER JOHANN CIV.KUTSCH. E.K. 4 1915-03-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWIENSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUGSCHWERTNER JOHANN LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKEL LEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NGUSE EDUARD - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEAGU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.3. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NSCHED ALOJZY SZEREG. - 1914-08-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NIKOŁAJEW LAWRENTIJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-21 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEDZYK BRUNON - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NOWAK JÓZEF SZEREGOWY - 1915-12-13 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
NOSSOL DAVID - - 1918-10-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NATELITZ IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NEWEGJANOZKI FLORES - - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NEMETH FRANZ INF. I.R. 60 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN OTTO JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NIKONICZEW PIETROW MATWIEJ - IR 17 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKLASCH FRANZ - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEAGU JLIE GEM./RUM. I.R.41 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NOWAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
NOWIKOW IWAN UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 126 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NIEDERGESASS WILH. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NOWAK JULIAN [JULJUSZ] SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
NEUWERTH WALT. - 11 K GREN. R. 9 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
NATZWIN BORYS GEM/ROSJA I.R.58 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NIESLON MATHÄUS WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NOWAK ADAM INF. LST.I.R. 16 1915-03-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWARRA ALOYSIUS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NAGY ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
NEUGEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASAROW IWAN GEM/ROSJA I.R.31 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NORK PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
NEMETH JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NEROBISCH DOMINIK FUSSILIER 8 KOMP.GREN. RGT 1914-12-05 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NEUHOLD HEINRICH SCH. SCH.R 4 1914-12-17 - Dębowiec (nr 18) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIER HERMANN - - 1915-05-09 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NOWAK KARL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAWAKOWSKI KORAL RUSS.ZIVIL.GEF. - 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
NOWOK FELIX WEHRM. L.J.R. 11/3K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NOWAK FRANZ INF. I.R. 99 1915-05-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NITSCHKE ERITZ - - 1918-07-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
NAGY SAMUEL SAPPEUR SAPP.B. 12/5K 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NOWAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK R. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NIEMER B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASCHITSCH DRAGOLUB GEM./SERB. I.R.5 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NAPIERALSKI I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOVAK VINCENZ INF. K.K.LDST.I.R.13 1915-03-11 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NOACK HELLMUTH - - 1915-09-03 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 189?-09-29 - -
NAWROTH VALENTIN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK ANT. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAZAROW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.4 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NEUMANN HERMANN ERS.RES. - 1917-08-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
NOWAK THADAUS KAN. REIT.A.D. 6 1915-01-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEUZYLLA JOHANN - - 1915-10-08 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEGOJ GAWRYLO RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAGY ISZTWAN VORMSTR REITENDE ART. RGT. 4 1914-12-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NIESEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASMADINOW SCHIKABUDEW GEM/ROSJA I.R.6 1919-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAPIERALSKI ANTONI - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAGYFALUSI ANDREAS HUS. HONV.H.R. 3 M.G.A. 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAWROCKI MIECZYSŁAW SZER. VI BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAYHAUSS-CORMONS Graf FERD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NOWAK HERMANN - - 1915-05-05 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEAESU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NADOLNY PIOTR SZEREG. - 1918-05-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1882 - -
NEMETH MATHES HUS. K.U.K.HUS.R. 11 1915-02-12 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDZIELA PAUL - - 1917-08-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEDBAŁA FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NAGANOWICZ ?LIX RUSS.SOLDAT - 1918-07-21 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NITSCHE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASTASE JUON GEM/RUMUNIA I. R. 61 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAPIERALSKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NARANIECKI STANISLAUS SAPP.GFT. S.B. 11 1915-02-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NITSCH - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEWIADOMSKI PAUL - - 1918-05-04 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEAGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.86 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NOWAK JÓZEF SZEREG. - 1919-09-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1883 - -
NOVAK JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-03-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOL?SZCZYK A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NOWAK K. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NIKOLAY - MUSK. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NINAUS JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-03 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NECEK PATER - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NAGY JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 TATA -
NEAKSCHU WALERJAN GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOWACZYK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
NAUMOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEPORTH HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEDOŃSKI ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NĘDZA WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NATSCHKER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NUBER FABIAN ÖST. ZUGF. R.K.T. RGT. 4 KOMP. 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 BACZ BONROG -
NEDOWITSCH ANDREI SERBIA GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWOSAD WASYL INF K.U.K. I.R. 31 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
NOWAK R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NAUJOKAT AUGUST LDSTRM. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIEDERHOFER SEBASTIAN ZGSF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOGA PAWEŁ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NEASCU JON RUMÄN INF.REGT.18 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NAMYSŁOWSKI LEON INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEJFELD FIODOR INF. RUSS. I.R. 32 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWACZYK JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOSSOL PAUL - - 1914-09-10 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEFIDOW CHARTON GEM./RUSS. I..R.? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUWIRTH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN GUSTAV RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK WILH. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEUMANN GUSTAV GEFR. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NICOLEIT FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAUP LUDWIG LDSCH. K.SCH.R. II lis-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAGY JOHANN ÖSTERR. GEFR. K.K. I.R. 62 1915-02-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 TANCZ TEKA -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NIKIEL JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
NOVAK JOSEF INF. KUK IR 8 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK ALBIN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NIEKEL THOMAS - - 1914-12-04 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NUßBAUM ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDERLE T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKLASCH GUSTAV - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEAGU JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NEUWER - GFT. K.U.K.I.R. 30 1914-12-30 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NICKSTAT JÜRGIS GREN. 6 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-02 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEUER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEGWER OTTO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NECHLEBAJEW MAXIM RUSS. INF.REGT.11.3.KP. 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWOTNY LEOPOLD INF. KUK IR 49 1915-05-16 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK VINZENT - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NEUMANN E. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NITZLER LEO KAN. 8.BATT FLACK. E.A. 1918-04-30 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESYT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NYNYTO FRANZ KAN. - 1914-12-16 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.50 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NOWAKOWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
NIEMCZYK WALENTY KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NISAR E. GREN. ERS. BTL. GREN. 4 1918-10-23 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEULICHEDL HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEJMAN - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NECULAI DUMITRU UTFFZ/RUMUNIA I. R. 31 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NAGY S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NYNGSZIK ITT. K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.23 M.KIR.23. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUPERT ALBERT OFFIZ. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NITSCHKE GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NOWOSADTKO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NĚMČIK FLORIAN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOCKER B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEKRAWIETZ FRANZ - - 1915-12-01 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NEAGU LAZAR RUMUNIA I. R. 79. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEGOT FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
NOWAK MARIAN KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEBERLE IGNAZ GEFREITER 3 BAYER IR 3K 1915-06-01 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
NIESSNER RICHARD - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWACK JULIUS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEDELCU JON GEM./RUMÄN I.R.25 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NERAD W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAGY ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NIXDORF PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NAGEL HEINRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOVAK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYKAZA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NITSCHE PAUL - - 1915-07-11 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NEAGU STAN RUM. I.R.32 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWINSKI KARL KANONIER KRIEGSLAZARETT BRANITZ. 1921-05-10 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1890-09-12 - -
NAVRÁTIL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOLILMLYER? WILHELM - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NITSCHE PAUL VIZE-FELDWEBEL - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NAGEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOWAK KARL PION. E. BATL. EISENB. R. 4 1916-05-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1876-02-14 - -
NEDELKOWIC STANOJE GEM./SERB. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEUHAUER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NARUHN FRZ. - - 1915-07-28 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NEULOS SÁNDOR - H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAHLER JOSEPH - - 1918-09-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
NIESAR JOHANN MUSKETIER - 1915-08-02 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
NEHMITZ PETER FRIEDRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NITSCHKE A. GEFREITER 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NOWITZKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEGRO FERDINANDO SOLD. 96.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
NIESPOREK JOHANN - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
NEGRU JON GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NIEDWOROK JOSEF - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1918-03-28 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
NEMETH STEFAN KPL. K.UNG.HUS.R.9 1915-11-13 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NILSCHE BRUNO - - 1916-02-24 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
NÜSKEN KARL GEFREITER RJR 220/12K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOWAKOWSKA EWA - - lis-14 - Kaletnik wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NOWAK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NESU KARL GEM./RUSS. I.R.270 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NIEROBA FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NARLOCH IGNATZ RES. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBER C. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
NICKELMANN FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NAUDUKS FRANZ UTFFZ. 8 KOMP. 41 INF. REGT. 1914-09-07 - Nowe Guty wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIGRO FELICE SOLD. 231.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
NEUMANN - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEGUTZ VASILE GEM./RUM. I.R.10 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIEDWOROK STANISLAUS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NEUBER WILHELM - - 1917-01-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NAVRÁTIL FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAC KOSTACH GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - 1915-03-31 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NIGLUS JOHANN FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NIWA ANDREAS - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
NETSCHAJEW ILIA RUMÄN INF.REGT.39 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEWOLIK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NIKOLAJCIK MATEUS ZIVIL  - 1915-02-11 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
NATHER JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NIWEK HEINRICH - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NETUSCHEL PAUL - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHKE EMIL RESERVIST 6 K. INF. REG. 161 1914-11-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NEKRASOW PAWEL UTFFZ/ROSJA I.R.6 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NOSKOW JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NEUMANN AUGUST - - 1914-11-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NĘDZA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWACKI FRANCISZEK - - 1915-07-23 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NICKEL WILHELM MUSKIETER - 1915-04-16 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN H. - - 1921-12-28 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NOVAK VIKTOR FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NISCHAU - GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
NOSSOL EMANUEL - - 1917-06-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGMATULIN SCHEIACHMAUL GEM/ROSJA I.R.86 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NOTZON JOHANN - - 1915-07-03 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NAPIANY RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NAGL JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER HERMANN - - 1917-08-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NOWAK ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
NOWOMIEJSKI R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NIEHOF HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAJWALD OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NELEPKU FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
NEUMANN ROBERT - - 1917-01-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NOVAKOVIĆ MIJSIJE JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NITSCHKE FRITZ - - 1918-11-10 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NEUBERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NICKISCH R. - - 1914 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NEDUHR GUSTAW ERS.RES. LIR.6/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NIESŁAŃCZYK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NOSSOL KARL - - gru-17 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGOITZI MICHAEL RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGA JOSEF - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEKULA ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - 1918-09-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NIESTROJ JOHANN - - 1914-09-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NIMIETZ MAX - - 1918-11-06 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NOACK GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOACK OSKAR - - 1919-11-25 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
NEPOTU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.43.3 KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEKRASZ REMIGJUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NIESWANDT ERNST - - 1915-01-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NOVOTNY ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOLDNER KARL - - 1917-11-27 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NIMSER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NITSCHE JOSEF - - 1918-09-24 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEHOFF HERMANN OFFIZIER STR I.R.336, 7 K. 1915-07-27 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NANNI AUGUSTO SOLD. 2.ALP. 1918-01-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-07 - -
NOSSOL DAVID - - 1918-10-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGREA PATU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUKIRCH FRANZ II - - 1916-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEBRZYDOWSKI EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NOVAK KONRAD KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NITSCHKE ERNST - - 1918-06-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NEUMANN GOTTLIEB - - 1918-11-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
NIEDZWIEDZ JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NÖTZEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NÜSSLER F. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
NESTEROW JULIAN GEM./RUSS. I.R.94 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOWKA MARTIN TRAIN-FAHRER TR.ERS.ABT 6 BRESL., 5ESK 1917-04-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NAWRATIL ADOLF GEFREIT.INFT.  L.I.R.13  1915-03-05 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NOWACZEK FRANZ - ÖST. UNG.KRIEGER 1915-05-(02-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEDENZU KARL - - 1918-05-04 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK TRAUGOTT MUSK.S. - 1916-06-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NAGLER B. MUSKETER 8. K. JNF. REG. 96 1914 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUMANN OTTO UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NASTI IGNAZIO SOLD. 21.FANT. 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-10 - -
NIXDORF ALOIS - - 1916-07-15 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEGRILA MARIN GEM./RUM. I.R.86 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NOWOTNY RICHARD - - 1917-10-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEDLY KONRAD RES. RES. INF. REGT. 34, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NUERER WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN ADOLF GEFREITER RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NOGOSSEK ANDREAS - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NÜSKE JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NISSLER PAUL - - 1916-04-24 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NESTOR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NASERKE FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 6K 1914-08-27 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NEUGEBAUER GUSTAV GREN. - 1915-01-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1914-11-14 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NAJDONA IWAN GEM/ROSJA I.R.117 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NOACK REINH. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKODÉM JÁNOS TIZEDES 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK WIKTOR - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-04-24 Ornontowice -
NEUMANN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NICOLAE JON RUMÄN JNF.REGT.45.2.KP. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918-06-08 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWY JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 6 1914-12-17 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASAROFF NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGY MIHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAMYSLO JOHANN - - 1917-09-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NERGER ALFRED - - 1917-04-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.80 1917-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEAGU KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 22 P.P. 1917-03-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NOLTZE KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUGEBAUER REINHOLD GARD. FÜS. - 1916-04-05 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NINOW ALBERT LDWM. - 1918-06-12 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
NAN PETRE RUMÄN I.R.80 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUHÄUSER FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-01-13 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOGA MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK IZYDOR - - 1917-03-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NISSEL OSWALD ERS. RES. - 1916-03-20 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NICOLAE RADU GEM./RUM. I.R.6 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOWAK KARL - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWIKOW JAKOWLEW BOMB. - 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NASAROW DANIEL GEM./RUSS. I.R.4 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NĚMEC JOSEF RES.SCH. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEGA ANTON - - 1918-08-08 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NILSE - - 7 J.R. 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NICULAE JON RUMÄN JNF.REGT.53. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIASZU ALEKSANDER ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NIEBLING FRANZ - - 1914-10-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
NIEUZYLLA ALBERT RES. - 1915-11-07 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914-07-28 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-10-04 - -
NANET TULA GEM./RUM. I.R.34 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
NĚMEČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOSEK MICHAEL INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGEL EMIL] - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK ANDRZEJ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NICOLAE VASILE RUMUNIA JNF.REGT.76 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOCERA FRANCESCO SOLD. 253.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-31 - -
NOWAK KONRAD ERS.RES.  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
NIKOŁAJEW EHON RUSS. KRIEGER - - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIESTROJ ROCHUS - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NEUDECKER VALENTIN - - 1916-06-16 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NACZOWKIN ALEXEI RUSS. INF.REGT.108.M.A.G. 1916-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAS HERMANN SZER. J.R. 10 1915-01-02 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NAGY JÓZSEF HONVÉD 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-04-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NAWRADT AM. - - 1917-07-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
NIASCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.22 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUGEBAUER EDUARD - - 1917-07-31 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUDISTE JAKOB SZER  11. WĘGIER F.I.B.  1915-02-17 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NEUBAUER KARL INF. K.K.L.I.R. 29 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAPIRAJ FRANZ GEM/ROSJA I.R.209 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOWAK JOSEF FLDW. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITZPON JOHANN KAN. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NOSEK WŁADYSŁAW - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NICOLAI WASILI RUMÄN INF.REGT.75.7.KP. 1916-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NUTINI ARMANDO - - 1916-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-06-10 - -
NEUMANN GUST. GEFR. - 1918-09-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-08-27 Dlusken -
NETTLAU HEINRICH KANONIR FD. ART. REG. 50, 9 K. 1914-10-19 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NOWAK PAUL - - 1917-10-10 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOTZON JOSEF - - 1915-09-10 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1893-01-23 - -
NAE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.6 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
NIEMEYER OTTO MUSK. J.R. 21. 6 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
NAGY MÁTYAS ŐRVEZETŐ 10/6.HU.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOPOROW IWAN - - 1917-02-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NEUMANN KURT - - 1918-06-17 B. BINOGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NICLEA GEORGE RUMUNIA INF. REGT. 126 KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEWIADOMSKI ALFONS - - 1916-07-16 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIKANOW DYMITRIJ UNTOFZZ.  TAUR.GREND.R.6  1915-04-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NOWAK IWAN - K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NARSARTSCHUK ROMAN GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NOWY WENZEL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITZPON LORENZ GREN. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NOTZIM A. WEHRMANN 7 K. INF. REG. 89 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NICKISCH ERNST - - 1915-08-10 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NICOLESCU MARINESCU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NEMLSEN WILH MUSKETIER 6 K INF REG 21 1914-11-18 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
NEUBAUER WILHELM - PREUSS,RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUBERT KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEMIEC ANDRZEJ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGRADSKI ANTON GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOWICKI JÓZEF - - 1918-03-22 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Pobłocie -
NAVRÁTIL SÁNDOR SZAKASZVEZETŐ 9.HU.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIERADZIK AUGUSTYN - - 1915-02-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-09 Ornontowice -
NEHRING ARTHUR - - 1918-10-10 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NICOLAE ANDREI GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOREK VINZENT - - 1914-09-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIKOLAJEW JWAN RUSSE KOS.SAPP.BRIG.  1914-11-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEMEC ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 75 1915-01-10 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASANOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.73 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZ ROBERT MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDZIELA KARL - - 1918-07-08 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1914-08-22 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
NICU GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.66.2.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NEUMANN H. UFZ 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NIGGEMANN FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEGEL HERMAN - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEMIEC JÓZEF - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGUTA STAN GEM/RUMUNIA INF. REGT. 45. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEDERMAYER MAX MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMCZYK VALENTIN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOCOŃ ANTONI - - 1919-11-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-06-05 Ornontowice -
NEUMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NICOLAE GEORGE GEM./RUMÄN I.R.76 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NOWAK AUGUST - - 1914-08-30 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEDEREITER KARL VORM. K.U.K.F.K.R. 12 1915-04-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASARENKO FROL GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NAGY LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOSSOL AUGUST - - 1914-10-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEDZA J. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NICULAE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.3.15.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NESS ERNST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
NEUMANNS JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK KARL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NUSCH???? HANS - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIEKRASOW SERGI RUSS. INF.REGT.111.7.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEDWOROK ADAM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NAUMANN WALTER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NÜBEL ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 17 (M. KIR. 17 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIESSNER ERWIN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEDER KARL - - 1918-07-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIKITIN DIMITRI GEM./RUSS. I.R.217 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIEWIERA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBASTOJ MAKAR INF. RUSS. I.R. 168 1914-12-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWAK GUSTAV - - 1915-08-25 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NAPORRN K. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
NULLMEVER AUGUST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK VIKTOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOSOL EMIL - - 1914-09-20 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NIENTORE BALDORESCU GEM/RUMUNIA I.R.18 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOWAK GEORG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NIESENHAUS KARL ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NACKE HERMANN JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NIKLAUS PAUL - - 1918-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIKOFOROW FEDOR GEM/ROSJA L.G.R.2 1919-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
NIEWIERA MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIZINSKI EDUARD INF. K.K. L.I.R. 32 1915-07-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915-??-23 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-12-25 - -
NEUMANN F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
NIKL EDUARD ÖST.UNG.SOLD. - 1914-10-08 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEGRO BRUNO GREN. - 1917-10-17 - Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIEWJEROW SEMJON GEM/ROSJA I.R.242 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NOWAK STANISŁAW - - 1918-05-01 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NONNAST AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NIKOŁAJOW SEMION INF. RUSS.I.R.278 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEWIERA WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NICULAE MANEA GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUGEBAUER ALOIS NIEM. - 1915-04-30 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGY GYÖRGY INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1914-09-23 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-04-21 - -
NOGA J. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
NIKANDROW PAWEL RUSS. INF.REGT.149.2.K. 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEBOROWSKI FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NISETZKI JOHANN MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUBAUER AUGUST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1918-05-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.75 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIEMANN KURT OFFZ. UTELLV. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NIEMAN FRITZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NÉMA SZILÁRD HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIZIOŁEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
NARDIRO ZOMA - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIKIFOROW ANDREI GEM./RUSS. I.R.221 1916-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIEBOROWSKI RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NUKCH? PAUL MUSKETIER - 1916-03-27 JEZ. NAROCZ Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-03-?? - -
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST JR 21/K 6 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIKOLAI FRANZ PION. PREUSS. 5 GARDE. PION. KOMP. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
NEM?? KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NICULAE SAVA GEM./RUMÄN I.R.86 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NINNEMANN O. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NORDHOFF BERNHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOVÁK MIKLÓS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NAVEŽIL FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIKIFOROW WASSILI UTFFR./RUSS. I.R.85 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NIEBOROWSKI WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NAZAREWICZ DYMITR SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-07-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAGLER ADOLF - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
NAWANSKI ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
NYNKOSITZ - - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDZIELA J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NIER KONR. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIDEA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAMYSLIK AUGUST - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NAGY JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMCZYK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NIZIOŁEK JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIKIPORUK WASSILI RUSS.ZIVIL.GEFG. - 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEWIERA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUGUT VON HENKEL CHASKEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NIKIEL PIOTR ST. SZEREGOWIEC 2 PP. 4 BAON LEGIONÓW 1914-10-28 - Bohorodczany Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze 1893 - -
NIEDERMAYR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKIEL KAROL - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEUMANN F. - - 1915-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NIKOLAICZAK IGNATZ WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLIC MICHOILA GEM./SERB. I.R.11 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NOWAK JOSEF - - 1916-08-30 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAGY ANDREAS - K.U.K.FELD.J.BALT.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKLAUS OTTO - - 1916-??-?? - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
NIKLASCH FRANZ - - 1915-07-03 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NIMARA JON RUMAN INF.REGT.58.6.KP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWARA RICHARD - - 1914-11-28 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMETH LUDWIG KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowsk