Nazwisk w bazie na literę N: 1723

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
N? MAXIM RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NA??SCHEJKO - - - 1913-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
NAASE PAUL - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NABOR JOHANN UNTEROFFZ. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
NABZDYJAK MI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
NAC KOSTACH GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NACDELLI BENNUCIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NACHLIGALL G. SERG. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NACHRADOW JEGOR RUSS. INF.REGT.6.1.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NACHTIGAL AMBROS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NACHWATAL IGNATZ INF. LDST.B. 38 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NACKE HERMANN JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÄCKLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NACZAROW ONANY INF. RUSS.RES.B. 144/7 1915-05-07 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NACZOWKIN ALEXEI RUSS. INF.REGT.108.M.A.G. 1916-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NADARZYCKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NADASI JOSEF INF HONV. IR 11 1915-03-31 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NADIN S. 32545 LANCE CPL. WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-07-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NADLER M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NADOLLEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NADOLNY PIOTR SZEREG. - 1918-05-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1882 - -
NADRATSCHIL JOSEF GEM/ROSJA I.R.57 1919-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAE JOSEF GEM./RUM. I.R.75 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NAE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.6 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
NAEUMAIER LUDW. INF. BAYR.R.I.R. 7/18 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NAEWY - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NÄFE OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NAGABER KARL SAPP. K.U.K. S.B. 14 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAGANOWICZ ?LIX RUSS.SOLDAT - 1918-07-21 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NAGEL RUDOLF RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAGEL PAUL LTN. I.R. 62 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAGEL MAX GEFREITER 1.KOMP.4.GARNIS.BATL.VI.A.K. 1917-04-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-02-05 - -
NAGEL GUSTAW - - 1918-11-27 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NAGEL HEINRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NAGEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NÄGEL OTTO ? - 1918-09-24 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
NAGEL ALFRED - - 1916-08-24 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAGEL RUDOLF HONV. H.I.R. 18 1914-12-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.6
NAGEL ROBERT TAMB.GFT. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGEL JOHANN KANONIER 4.REKR.DEP.FELDARTL.RGT.42 1916-09-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-13 - -
NAGEL EMIL] - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAGEL WILH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGEL EMIL - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NAGEL GUSTAV - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NAGEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
NAGELE GABRIEL INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGL JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAGL JOSEF GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGLAK KASIMIR LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL. RAWITSCH 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
NAGLER B. MUSKETER 8. K. JNF. REG. 96 1914 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NAGLER ADOLF - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
NAGLER FERDINAND R.SAN.ABT.3 R.SAN.ABT. 314 1915-01-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGLITZKI BRUNO - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NAGNER JOHANN JNFANT. K.U.K J.R. 4 1914-11-28 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGRADSKI ANTON GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NAGUMANOW CHAISIGALI GEM./RUSS. I.R.322 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NAGUTA STAN RUMUNIA JNF.REGT.45.2.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGUTA STAN GEM/RUMUNIA INF. REGT. 45. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGY LUDWIG INFT. I.R. 19 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.8
NAGY ELEK UNG. KUTSCHER TR. BÄCK. 2/12 ZUG 10 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FORDA 24 JAHRE
NAGY JOHANN UNG.KAN. K.U.K. FELDHAUB. DIV. 4 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
NAGY ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAGÝ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAGY MARTIN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAGY ANDREAS OFFZ.D.KAN. K.U.K.F.K.R. 12 1915-??-25 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGY B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAGY MÓSES HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY SAMUEL SAPPEUR SAPP.B. 12/5K 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAGY JOSEF HONV. - 1914-12-21 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY VALENTIN HUS. K.U.K.H.R. 16 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY STEFAN INF. - 1914-10-07 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NAGY JANOS KAVALL. H.I.R. 2 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
NAGY ANDREAS - K.U.K.FELD.J.BALT.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAGY JÓZSEF HONVÉD 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY MÁTYAS ŐRVEZETŐ 10/6.HU.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY MIHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY ALEXANDER ZUGFÜHRER HUS. REGT. 4 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1883 YASAIHET -
NAGY JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 TATA -
NAGY GABRIEL UNGAR. INF. K.U.K. I. R. 69/5 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARACZKA 26 JAHRE
NAGY JOHANN ÖSTERR. GEFR. K.K. I.R. 62 1915-02-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 TANCZ TEKA -
NAGY ANTON INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAGY ANDREAS RES.INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAGY ISZTWAN VORMSTR REITENDE ART. RGT. 4 1914-12-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NAGY JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAGY ISTVÁN HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-03-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAGY GYÖRGY INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY FLORIAN - K.UNG.L.I.R.10 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAGY JOHANN PTRF K.u.K.HR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NAGY ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY LAJOS HONVÉD 10/3.HONV.GY.E. 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY SÁNDOR HONVÉD 10/1.HONV.GY.E 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY-KÁNASZ LUDWIG HONV. H.I.R. 5/3 1914-12-29 - Siedliska II (nr 152) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGYFALUSI ANDREAS HUS. HONV.H.R. 3 M.G.A. 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGŁOWSKI P - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NAHLER JOSEPH - - 1918-09-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
NAHR OTTO LUDWIG KR.FR. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAHS REINHOLD GEFR. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NAHSER J - - 1915-12-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
NAIL JOHANN OBERJÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAILIMATTA WLADISLAUS - - 1917-12-17 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NAILIMATTA ANTON - - 1917-10-06 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NAJDONA IWAN GEM/ROSJA I.R.117 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAJWALD OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NAKIELKI STANISLAUS WEHRM. 5 K. LDST. BATL. 87 KONITZ 1914-12-04 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1875-10-18 - -
NAKONECZNY JAN INF J.R. 30 1915-02-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAKONECZNY MICHAEL ZGSF K.U.K. F.H. R. 11 - - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
NALBORCZYK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NALBORCZYK MAKSYMILIAN KAN. 4 P.ART. 1917-06-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
NALDORNAK BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NALEPA JAN INF. - 1915-03-14 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAM JOSEF UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 6 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POLONA 21 JAHRE
NAME J. UFFZ. - 1916-10-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NAMROWSKY OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAMYSLIK AUGUST - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NAMYSLO ADOLF - - - - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAMYSLO VALENTIN - - 1916-07-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAMYSLO LUDWIG - - 1914-08-18 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NAMYSLO WILHELM - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NAMYSLO JOHANN - - 1917-09-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAMYSLO EMANUEL - - 1918-10-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NAMYSŁOWSKI LEON INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAN JON RUMÄN JNF.REGT.75.8.KP 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAN M.JON GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NAN PETRE RUMÄN I.R.80 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NANDZA KARL - - 1922-01-28 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NANDZIK WILHELM MUSK. - 1918-10-25 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NANDZIK STEPHAN MUSK. - 1918-03-23 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NANET TULA GEM./RUM. I.R.34 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
NANI NICOLA SOLD. 389.MITR. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-26 - -
NANIERALSKI ALBERT - - 1918-07-09 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
NANIK PETER - - 1916-08-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NANKO KURT - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NANNI AUGUSTO SOLD. 2.ALP. 1918-01-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-07 - -
NANNLEITNER RUDOLF JG. T.K.J.R. 2 1915-08-19 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAPARU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NAPEL JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NAPHIALI ERNST UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NAPIANY ROBERT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NAPIANY RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NAPIERALSKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI ANTONI - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI IGNACY - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI FERDYNAND SZEREGOWY ARMIA ROSYJSKA 1915-03-25 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1887-07-28 - pomnik
NAPIERAŁA JAN - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIRAJ FRANZ GEM/ROSJA I.R.209 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NAPIRALLE MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
NAPORRN K. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
NAPOTNIK JOHANN E.R. INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAPPE FRANZ UNTEROFFIZIER - 1916-04-16 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NARANIECKI STANISLAUS SAPP.GFT. S.B. 11 1915-02-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NARATON GIOVANNI LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NARDELLI FRANCESCO JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NARDON DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAREŃSKI BOLES. SZEREG. - 1920-01-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
NAREWSKI JONATZ PIONIER PION. BAT. NR1, 1 FELDKOMP. 1915-08-06 - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NARIGIN KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NARLOCH IGNATZ RES. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NARMONT ANTON - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NARMUTSCH GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Karbowsken -
NARSARTSCHUK ROMAN GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NARTNIK FRANZ INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NARUHN ANDR. - - 1918-08-29 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NARUHN FRZ. - - 1915-07-28 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NARWUTSCH AUGUST - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NARZISOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.125 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NARZYŃSKI LUCJAN SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
NASAMOW ZENAFE CYW. ROBT. GOSP. ODDZ. 16 KAW. BRYG. 1917-01-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 865
NASANOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.73 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASARDINOW BJAMUTIN GEM/ROSJA I.R.109 1918-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NASARENKO GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.278 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NASARENKO FROL GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NASAROFF NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASAROW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.311 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NASAROW IWAN GEM/ROSJA I.R.31 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NASAROW DANIEL GEM./RUSS. I.R.4 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NASCHANSKY MAXIM GEM/ROSJA I. R. 122 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NASCHITSCH DRAGOLUB GEM./SERB. I.R.5 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NASCHKE PAUL - - 1916-03-09 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NASCHKE KARL - - 1916-03-30 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NASCHWITZ FRANZ - - 1916-02-01 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASDALAK RUDOLF FRIEDRICH KR.FR. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
NASEKIN MICHAEL GEM./RUSS. I.R.107 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NASER ILIA - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NASERKE FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 6K 1914-08-27 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NASHUT JULIUS MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NASIELSKI JÓZEF PODPORUCZNIK 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1895-10-15 - -
NASMADINOW SCHIKABUDEW GEM/ROSJA I.R.6 1919-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NASONI ARTEMIO - - 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-11-12 - -
NASONOW SEMJON GEM/ROSJA I.R.15 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NASS WILHELM INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NASS MAX UNTFFZ. 10.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-23 - nagrobek betonowy
NASS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NASSAT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NASSENSTEIN HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.INE.RGT.28 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-02-19 - -
NAST ARTHUR - - 1915-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NASTASE JUON GEM/RUMUNIA I. R. 61 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NASTASE MARCU GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NASTASE KONSTANTIN UNTFFZ./RUMÄN INF.REGT.72.7.KP 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASTASE STAN GEM./RUM. I.R.45 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NASTI IGNAZIO SOLD. 21.FANT. 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-10 - -
NASZEL PAWEŁ SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NATALINO PALLUA J.G. T.K.J.R. 4 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NATELITZ IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NATHER JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NATSCHEWITSCH WILAN GEM./SERB. I.R.6 1916-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NATSCHKER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NATTER JODOK JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NATUSCH W. GREN - 1917-02-09 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
NATUSCH PAUL ???RSITER 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-11 - -
NATÝA DEMETER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NATZWIN BORYS GEM/ROSJA I.R.58 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NAUDUKS FRANZ UTFFZ. 8 KOMP. 41 INF. REGT. 1914-09-07 - Nowe Guty wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NAUENDORF GEORG TRAINFAHRER GENES.ESK.2.GARDE-TRAIN-E.A. 1917-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-06-06 - -
NAUJOCK - KAN. 3.A.R.26 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NAUJOK AUGUST GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NAUJOKAT AUGUST LDSTRM. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NAUK REINH. UTFF. RES.PION.KOMP.84 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAUKE HUGO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
NAUMANN HANS RES. IR 106 1915-08-12 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - FALKENAU, FLÖHA -
NAUMANN WALTER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAUMBURG OTTO GEFR. LIR.3/72K 1915-07-03 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NAUMOW WASYLI INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Ismaelski Reg. [J. Drogomir]
NAUMOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAUP LUDWIG LDSCH. K.SCH.R. II lis-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAURSKI JAKOW GEM/ROSJA I.      R. 872 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NÁUTOR ABADOR HONV. H.I.R. 1 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAUTYK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NAUYOKAT FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAVAKORITZ PETER ÖST. INFANTERIST K.K. R.H.I.R. 3/13 1915-01-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
NÄVE HEINRICH WEHRM. 3 / LANDW. I. R. 84 1915-02-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NAVINGER JOHANN CIV.KUTSCH. E.K. 4 1915-03-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAVRÁTIL FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAVRATIL FRANZ INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAVRATIL T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAVRATIL PETER SCHÜTZE K.U.K.R.SCH.R.5,5 1914-12-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
NAVRÁTIL SÁNDOR SZAKASZVEZETŐ 9.HU.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAVRATIL HEINRICH INF. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAVRÁTIL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAVRKAL LUDWIG JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NAWAKOWSKI KORAL RUSS.ZIVIL.GEF. - 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
NAWANSKI ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
NAWARRA - MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
NAWARRA - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NAWATZ GUSTAV - - 1915-07-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NAWIAJKA IWAN GEM/ROSJA I.R.460 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NAWRACALLA WILLI JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-01-27 MAGDEBURG -
NAWRADT AM. - - 1917-07-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
NAWRAT FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NAWRATH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NAWRATH ROBERT - - 1916-03-14 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NAWRATIL EMIL GEFR. - 1915-08-19 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NAWRATIL ADOLF GEFREIT.INFT.  L.I.R.13  1915-03-05 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NAWRAZALLA FRANZ MUSK. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NAWROCKI FRANCISZEK - - 1920-08-01 ranny pod Radzyminem zmarł w szpitalu na Pradze Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1896-11-29 - syn Pawła, nauczyciel, pochowany na Powązkach w kwaterze legionowej B11, rząd 3, grób 26
NAWROCKI MIECZYSŁAW SZER. VI BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
NAWROCKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAWROCKI ALOJZY - - 1918-07-25 wieś Odrzykoń Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1895-??-?? - syn Stanisława
NAWROCKI WINCENTY SZ.ROB.DZ. 1-10 ? 1915-12-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
NAWROT PIOTR - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NAWROT MIK. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
NAWROTH VALENTIN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAWROTH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NAWROZIK HERMANN - - 1917-01-05 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
NAYDA FELIKS - - 1916-04-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-11-19 - -
NAYHAUSS-CORMONS Graf FERD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NAZAR SIMON SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAZAR GREGOR INF. K.U.K. I.R. 15 1914-12-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
NAZARENKO ALEXIEJEW INF. KROMSK.R. 279 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAZAREWICZ DYMITR SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-07-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAZAROW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.4 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEA PETRE GEM./RUM. I.R.76 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEABERS JAKOB ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEAESU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEAGA MARIN GEM./RUM. I.R.3 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEAGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.86 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NEAGOL FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.66 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAGU TUDOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEAGU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.3. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAGU JLIE GEM./RUM. I.R.41 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEAGU JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.50 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEAGU LAZAR RUMUNIA I. R. 79. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEAGU STAN RUM. I.R.32 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEAGU KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 22 P.P. 1917-03-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NEAGU ANGHEL GEM./RUM. I.R.67 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEAGU JON GEM/ROSJA I. R. 47 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEAGU JUON GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NEAGU MARIN GEM./RUM. I.R.75 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEAKSCHU WALERJAN GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEASCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.42 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEASCU NICULAE GEM./RUM. I.R.5 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NEASCU JON RUMÄN INF.REGT.18 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.5 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEBANER MICHAEL INF. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEBEL JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEBIGER FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NECEK PIOTR - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NECEK PATER - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NECESAL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEČESÁNEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEČESÁNEK JOSEF RES.KPL. SCH.R. 14 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NECHANICKY JOSEF E.R.INF. IR 18 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NECHLEBAJEW MAXIM RUSS. INF.REGT.11.3.KP. 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NECUAI JWAN GEM./RUM. I.R.80 1916-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NECULAI DUMITRU UTFFZ/RUMUNIA I. R. 31 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEDDEN WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEDELCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEDELCU JORDACH GEM./RUM. I.R.75 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NEDELCU JON GEM./RUMÄN I.R.25 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NEDELKA POPARA - B.H.I.R.4 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEDĚLKA KARL LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEDELKOWIC STANOJE GEM./SERB. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEDER KARL GFT. K.U.K.DRAG.R.6 1915-05-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NEDMANN ADOLF - - pa?-17 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEDOSIKA RADION GEM./RUM. I.R.328 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEDOWITSCH ANDREI SERBIA GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEDROTTI GIOVANNI SOLD. 159.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-26 - -
NEDU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEDUHR GUSTAW ERS.RES. LIR.6/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NEDVĚD ANTON LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NĘDZA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NĘDZA WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NĘDZA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NEDZA J. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NEDZYK BRUNON - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NEFF EMIL LEUTNANT 1 K LDST J BTL 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEFIDOW CHARTON GEM./RUSS. I..R.? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEFISCHER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEGA JOSEF - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEGA ANTON - - 1918-08-08 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEGA JOHANN PREUSS.RES. I.R.272 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEGHINA STANCU GEM./RUM. I.R.41 1917-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NEGMATULIN SCHEIACHMAUL GEM/ROSJA I.R.86 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NEGODI JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NEGOITA DUMITRU RUMÄN INF.REGT.75 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGOITZI MICHAEL RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGRASCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.2 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NEGREA PATU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEGREANUN ANCA GEM./RUM. I.R.5 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEGRILA MARIN GEM./RUM. I.R.86 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEGRO FERDINANDO SOLD. 96.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
NEGROSOIN PETRACHE GEM./RUM. I.R.5 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEGRU JON GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NEGURICI DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NEGUTS JOHANN ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/5K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEGUTZ VASILE GEM./RUM. I.R.10 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEGW? - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEGWER FRANZ - - 1915-06-05 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEGWER OTTO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEGYECZ JOSEF - - 1916-01-29 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEHER VIKTOR WEHRMANN 4.KOMP.ARM.ERS.BATL.VI.A.K. 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-07-20 - -
NEHLER WILHELM ERS.RES. FR 2 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NEHLS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHMANN WILHELM INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEHMITZ PETER FRIEDRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NEHRBASS VALEN. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-17 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
NEHRING WILLY UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
NEHRING REIHOLD LANDSTURMISTA BL SCHLAWE 1914-11-19 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHRING ARTHUR - - 1918-10-10 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NEHRING ROBERT - - 1915-06-11 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEHZEL OSK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEIDEMAN FR ? ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEIE JON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEIMANN PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEINET GASPAR - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
NEINS JOHANN GEFR E.I.R. 59 2 KOMP. 1918-10-16 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
NEISSL ANDREAS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEITZEL MAX KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEITZEL PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEITZEL OTTO ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEITZKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NEITZLEL FRIEDRICH MUSK. - 1915-10-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
NEJEDLY WENZEL LTN./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEJEZCHLEB VINZENZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEJMAN - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEJMAYER JONAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NEJWIRT ANDREAS INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-18 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEKOINDA JOSEF INF. LDST.M.B. 135 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEKOLAJCZUK THEODOR KAN. F.K.R. 11 1915-10-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEKOVAŘIK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEKRASOW PAWEL UTFFZ/ROSJA I.R.6 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NEKRASOWO WASSILI GEM/ROSJA I.R.252 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEKULA ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEKULAI MARIAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ ? P.P. 1917-03-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NELEPKU FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NELEŠOVSKÝ HEINRICH INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1888 Czechy, Prusinovice -
NELKE AUGUST MUSK. I.K.P J.R. 141 1914-10-10 - Żabieniec wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NELKEN LAZARUS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NELL AUG. - - 1914-11-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
NELL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NELLNER HEINRICH KRIEGSFRW. J.R. 91/4K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NELSON J. 47306 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NEM?? KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NÉMA SZILÁRD HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NĚMČIK FLORIAN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NĚMEC JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NĚMEC JOSEF RES.SCH. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMEC FRANZ GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEMEC ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 75 1915-01-10 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMEC ANTON LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMEC ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NĚMEČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMEJC JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.E.T.B.301/1 1916-06-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NEMESOCZ JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMET JOHANN INF. K.U.K. I.R. 26 1915-02-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEMET ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMETH STEFAN KPL. K.UNG.HUS.R.9 1915-11-13 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETH GABRIEL ZGSF. I.R. 48 1914-11-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.3
NÉMETH STEFAN KPL. K.U.K. HUS.R. 9 1914-11-13 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETH JANOS HONV. H.I.R. 20 sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMETH MATHES HUS. K.U.K.HUS.R. 11 1915-02-12 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETH FRANZ INF. I.R. 60 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETH JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETH LUDWIG KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NEMETH FERENZ HONV. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.75
NEMETH SANDOR HUS. H.H.R. 3 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEMETH IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETH PAUL HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NÉMETH JÓZSEF HONVÉD 56.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMETYI PAL HONV. H.I.R. 16 - - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMETZ JOSEF INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NEMISCH FRANZ - - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NEMITZ PAUL - - 1917-07-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
NEMLSEN WILH MUSKETIER 6 K INF REG 21 1914-11-18 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
NEMY MIKITA INFT. LST. BAON. 20 1914-12-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.14
NENAHLO KARL E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NENCKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NENCKI FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NENEMANN - INF. A.L. 55 ITPS 1915-08-29 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
NENKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.202 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NENTESER AUGUST JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NENTWIG ALBERT - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NENTWIG ADOLF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NENTWIG PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NENTWIG HERMAN - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NENTZKE HERMANN UFFZ. 4 KP. LDST. BATL. XVII/6 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1874-02-02 - -
NEPOTU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.43.3 KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEPROS HENRYK CHORĄŻY I KORPUS POLSKI GEN. DOWBÓR-MUŚNICKIEGO 1918-05-24 Horodyszcze Warszawa II miasto Warszawa mazowieckie - - -
NEPUSCHKIN ALEXANDER SOLDAT 10.K.5.RUSS.SCHUTZEN.RGT. 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-05-29 - -
NERAD W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NERCIAI CARLO GEM/WŁOCHY I.R.214 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NERENHEIM JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NERGER BRUNO KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-07-16 Nieuport (Belgien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1897-11-29 - -
NERGER ALFRED - - 1917-04-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NERGER ERNST WEHRM. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
NERLICH PAUL - - 1916-09-17 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1882-02-25 - -
NEROBISCH DOMINIK FUSSILIER 8 KOMP.GREN. RGT 1914-12-05 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NERRLICH HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEŠPAR JOSEF INF. K.U.K.I.R.36 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NESPITHAL WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEŠPOR JAROSLAUS LST. I.R. 36 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEŠPUREK LADISLAUS E.R.INF. SCH.R. 14 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NESS ERNST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NESSELROTH KALMAN PIECHUR 16 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Wiśnicz -
NESSLER WILLIAM PIONIER 2.KOMP.PIONIER-BATL.10 1916-10-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-10-24 - -
NESTER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NESTERENKO HILARION SERGIEWICZ INF. RUSS.I.R. 131 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NESTEROW LFN. RUSS. OFZ. ??? TARK. SCH. R. 1914-12-05 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
NESTEROW JULIAN GEM./RUSS. I.R.94 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NESTMANN MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NESTOBA ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.14 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NESTOR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NESTREBA FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NESTULEI WASILI RUSS. CHOTINSKI R.I.R.225.9.KP. 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NESU KARL GEM./RUSS. I.R.270 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NEŠVERA KARL INF. L.I.R.6 1915-05-08 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
NESWEČENKO ALEXEJ ART. RUSS.ART.BRIG. 42 1915-05-21 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NETHE FRITZ - - 1914-09-02 AN DER MAAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NETIAEW FIODOR ROSJA JNF.REGT.249.14.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NETSCHAJEW SERGEI RUSS. INF.REGT.229.6.KP 1917-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NETSCHAJEW ILIA RUMÄN INF.REGT.39 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NETTEKAUEN - OB.. LTN. 10/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NETTIG ED. - - 1915-02-28 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NETTLAU HEINRICH KANONIR FD. ART. REG. 50, 9 K. 1914-10-19 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NETUSCHEL PETER - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NETUSCHEL PAUL - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NETUSCHILL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NETUSIL FRANZ - K.U.K.I.R.98 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NETZ J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
NETZEL N. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
NETZEL PAUL GEFREITER  L.J.R.9.8 K.  1915-01-23 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NETZER MARTIN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEU - GEFR. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NEU ALOIS RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUBART FRANZ JG. K.K.L.M.B.21./4 1915-05-02 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER SALOMON KORPOR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-09-02 - Rotunda i nagrobek
NEUBAUER FRANZ - - 1914-08-29 BISZTYNEK Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1859-02-02 BISZTYNEK -
NEUBAUER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUBAUER ALBERT INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUBAUER JOSEF - - 1918-08-07 DISSONE/FRANCJA Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1893-07-01 - -
NEUBAUER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER WILHELM - PREUSS,RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUBAUER FRANZ GEFREITER - 1917-03-30 SCHERIZZANI/MACEDONIA Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1894-08-13 - -
NEUBAUER KARL INF. K.K.L.I.R. 29 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER AUGUST SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUBAUER ALOJZ INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUBAUER MICHAEL UNGAR. VORM. F.K.R. 32/2 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVO 28 JAHRE
NEUBAUER AUGUST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER ROBERT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUBER C. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER H. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER WILHELM - - 1917-01-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUBERT KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUBERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NEUBERT ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUBÖCK FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
NEUBÜSER WALTER - - 1915-06-30 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
NEUDECKER PAUL - - 1914-09-23 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUDECKER VALENTIN - - 1916-06-16 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUDECKER GEBHARD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUDISTE JAKOB SZER  11. WĘGIER F.I.B.  1915-02-17 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NEUDORFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUENDORF F. FREIWILLINGER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
NEUENFELDT ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
NEUER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUFERT O - - 1918-02-02 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER ERNST RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUGEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER PAUL GREN. KPGGR 4 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUGEBAUER KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER GUSTAV GREN. - 1915-01-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NEUGEBAUER REINHOLD GARD. FÜS. - 1916-04-05 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NEUGEBAUER EDUARD - - 1917-07-31 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUGEBAUER ALOIS NIEM. - 1915-04-30 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1899-??-?? - -
NEUGEBAUER ADOLF INF. KK LIR 25 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NEUGEBAUER FRIEDR. PION. - 1919-07-17 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
NEUGEBAUER HERMANN - - 1917-08-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER KARL - - 1917-05-31 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
NEUGEBAUER HERMANN LT. D. RES. - 1917-08-23 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NEUGEBAUER HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NEUGEBAUR PAUL WEHRM. LJR[?] 1915-08-?? - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NEUGSCHWERTNER JOHANN LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUGUT VON HENKEL CHASKEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUHAUER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUHAUS KARL GEFR. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. IV DARMSTADT XVIII/14 1914-11-28 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NEUHAUS DIETRICH ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/219 1915-02-20 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHAUSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHAUSER KARL ?AN.SOLD. K.U.K ? 1914-10-?? - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NEUHAUSER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHÄUSER FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-01-13 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUHOFER JAKOB INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHOLD HEINRICH SCH. SCH.R 4 1914-12-17 - Dębowiec (nr 18) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUJ ERNST UNG. FREIW. K.K. I.R. 23 7 F. 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 BUDAPEST -
NEUKAMT P MSK 4 KOMP. 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUKIRCH OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUKIRCH FRANZ II - - 1916-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUKIRCH FRANZ I - - 1914-08-23 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUKIRCH JOHANN - - 1914-12-21 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUKÖTTER HEINRICH GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NEULEITNER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEULENTNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEULEUTNER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEULICHEDL HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEULOS SÁNDOR - H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMAJER ADAM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NEUMAN BEREK LEGIONISTA 1 PP 4 KOMP 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NEUMANN PAUL UNTFFZ. - 1914-08-11 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-08-07 Langgut -
NEUMANN BRUNO SERG[EANT] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
NEUMANN AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN GUSTAV - - 1917-07-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN H. - - 1921-12-28 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN LUDW. OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEUMANN PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN WALTER UNTEROFFZ. - 1917-08-09 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEUMANN PAUL - - 19??-08-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
NEUMANN PAUL - - 1915-05-20 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN EWALD - - 1918-03-27 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NEUMANN WILHELM MUSKIETER - 1917-08-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN FRANZ - - 1915-08-27 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
NEUMANN - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NEUMANN KARL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1915-09-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1881 - nagrobek
NEUMANN OTTO - PREUSS.RES.IHF. RGT. 268 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUMANN JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN H. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NEUMANN FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NEUMANN JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NEUMANN F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NEUMANN OTTO - - 1914-10-19 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NEUMANN EDUARD - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
NEUMANN - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN ERNST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN WILH. LEUNTNANT 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NEUMANN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN BERTHOLD - - 1914-11-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
NEUMANN FRITZ LEUTNANT D R 2 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
NEUMANN MAX - - - - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NEUMANN BRUNO HPTM - 1918-11-10 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NEUMANN GOTTLIEB - - 1918-11-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
NEUMANN HERMANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN OTTO UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
NEUMANN GUST. MUSKT. - 1918-08-05 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-09-18 Langgut -
NEUMANN ADOLF GEFREITER RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NEUMANN KARL - - 1914-09-02 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN ALBERT - - 1915-09-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN OTTO JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915-??-23 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-12-25 - -
NEUMANN WILH - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
NEUMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NEUMANN GUSTAV GEFR. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN PETER - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN E. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEUMANN - VISE-WACHTM. 2 B.I.R R 52 1914-12-20 - Miedniewice I wieś, gm. Wiskitki, pow. żyrardowski mazowieckie - - obelisk
NEUMANN PAUL - - 1914-09-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
NEUMANN EDUARD MUSK. 6.KOMP.RES.INF.RGT.49 1914-09-09 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1877 - -
NEUMANN EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN EUGEN GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN ADOLF - - 1915-02-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEUMANN FRANZ JOSEF DRAG. D.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN FRANZ - - 1918-04-14 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN H. UFZ 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUMANN REINHOLD - - 1915-02-26 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
NEUMANN EGON UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEUMANN MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN RICHARD - - 1917-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
NEUMANN P. - - 1915-09-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-05-05 - Rotunda i nagrobek
NEUMANN ATHUR - - 1916-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
NEUMANN WILLI GEFREITER 4.G.R.Z.F.8K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - 1915-03-31 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN RICHARD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
NEUMANN GUST. GEFR. - 1918-09-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-08-27 Dlusken -
NEUMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NEUMANN PAUL - - 1914-07-28 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-10-04 - -
NEUMANN HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NEUMANN JULIUS GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN RUDOLF ZGSF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN R. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NEUMANN FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
NEUMANN - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
NEUMANN GUSTAV - - 1918-09-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NEUMANN HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NEUMANN H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NEUMANN - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN ERNST UNTOFFZ. M.G/G.GR.R.1 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUMANN RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN KARL ARM.SOLDAT ARM.BATL. 118 1916-03-14 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NEUMANN ROBERT - - 1917-01-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN HERMANN ERS.RES. - 1917-08-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
NEUMANN ROBERT - - 1918-06-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
NEUMANN RUDOLF SERGT. - 1918-06-23 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-11-11 - -
NEUMANN FRIEDR. - - 1917-10-09 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
NEUMANN F. LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN FRIEDR. MUSKT. - 1914-12-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-03-28 Plusken -
NEUMANN PAUL - - 1918-03-28 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN KURT - - 1918-06-17 B. BINOGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEUMANN AUGUST LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.10 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-06 - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN AUGUST - - 1914-11-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN KARL - - 1915-07-18 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893- - -
NEUMANN WALTER LEUTNANT FELD ART. REG. 73 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1894-04-30 Niedermahlkau RZĄD 1
NEUMANN AUG. MUSK. - 1914-11-14 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEUMANN - UTFFZ. 5 K. INF. RGT. 43 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN RICHARD - - 1916-09-03 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NEUMANN ALFRED PREUSS.RES. IHF.R.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN JOSEF - - 1915-06-25 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NEUMANN RUDOLF - - 1918-10-10 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN ERWIN - - 1919-04-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NEUMANN EWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN GUSTAV RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN WALTER - - ????-10-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN PAUL GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 19 - -
NEUMANN PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN KARL GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN I PAUL ERS.RES. J.R.21/4K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUMANN 1 ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN II KARL GREND. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN IV GUSTAV MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUMANNS JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMAYER KARL JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMAYER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NEUMEIER AUGUST GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMEISTER JOHANN INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUMEISTER LEONHARD WEHRM L.J.R.6/1.ERS.B 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NEUMOCK F. LDW. TOMANOWICE 1915-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
NEUMÜLLER FRANZ INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMŰLLER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEŰMULLER MARTIN JG. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMÜLLER JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUNING PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUNTEUFEL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUPER LUDWIG INFANTERIST - 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - GRAZ -
NEUPERT ALBERT OFFIZ. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUREITER FRITZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUREUTHER EDUARD - - 1918-10-03 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-04-15 OBER DIELBACH -
NEUSCHÜTZ HANS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUSTADT RICHARD KR.FR. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUSTADT JOS. DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEUTERT EMIL LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUTSCH E - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUTZLER AUGUST MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUWER - GFT. K.U.K.I.R. 30 1914-12-30 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUWERTH WALT. - 11 K GREN. R. 9 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUWIRTH FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-15 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUWIRTH MARTIN JNFANTERIST K.K.I.J.R.12/2 1916-08-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NEUWIRTH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEVIR ALEX UNTEROFFZ.D.R. I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NEWEGJANOZKI FLORES - - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NEY MAX RESERVIST - 1914-11-18 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1890-03-16 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
NEY ERNST JAGER - 1915-02-23 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1893-04-10 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
NEZDARA ANTON SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NGUSE EDUARD - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NIASCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.22 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIASZU ALEKSANDER ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NICA JON GEM/RUMUNIA I.R.31 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICHOLSON WILIAM 22053 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-08-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NICHOROSZKO NIKIFOR INF. RUSS.I.R. 36 1915-04-03 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NICHTHAUSER KOPOL JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NICKA TOBIAS INF.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NICKEL K. PLUTONOWY 150 PP 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
NICKEL GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
NICKEL F. E.RES. - 1915-11-19 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NICKEL WILHELM MUSKIETER - 1915-04-16 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL JOHANN - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NICKEL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL M. LDSTRM. 5 / LD. BTL. RASTENBURG 1915-02-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NICKELEN FRIED PREUSS. INF.RGT. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NICKELMAN REINHARD MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKELMANN FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NICKERMANN KARL - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NICKISCH J. - - 1917 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NICKISCH ADOLF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NICKISCH FR. - - 1916-10-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NICKISCH KARL - - 1916-10-05 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NICKISCH PAUL - - 1919-06-21 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICKISCH R. - - 1914 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NICKISCH ERNST - - 1915-08-10 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NICKISCH AUGUST - - 1914-09-26 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICKLAUS ROBERT RES. PIR 58 1915-05-02 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKLAUS HERMANN - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
NICKLAUS GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
NICKLAUS JOSEPH - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NICKSTAT JÜRGIS GREN. 6 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-02 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NICLEA GEORGE RUMUNIA INF. REGT. 126 KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLA MARIN GEM./RUM. I.R.42 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NICOLADI QUIDO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICOLAE DINU RUMUNIA INF. REGT. 76. 4. KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE JON GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NICOLAE KONSTANTIN RUMÄN JNF.REGT.76.12.KP 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE SPIRIDON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE GEORGE GEM./RUMÄN I.R.76 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NICOLAE ANDREI GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE JON RUMÄN JNF.REGT.45.2.KP. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE RADU GEM./RUM. I.R.6 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE VASILE RUMUNIA JNF.REGT.76 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAI ANDRE RUMÄN INF.REGT.47.2.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAI WASILI RUMÄN INF.REGT.75.7.KP. 1916-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAI PHILIPP JNFANTERIST K.U.K.J.R.95 1915-10-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NICOLAIEW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.212 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NICOLAS HERMANN SZER. J.R. 10 1915-01-02 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NICOLAUS HERB. LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NICOLAUS OSWALD LDSTRM. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NICOLAV EGIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICOLEIT FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NICOLESCU MARINESCU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NICOLETTI RICCARDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
NICOLIECS VIKTOR UNG. INF. K.K. HERZ. INF. R. 16 1914-12-22 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SIZUZRIC 33 JAHRE
NICOLIG MILAN GEM/SERBIA I.R.5 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NICOLINO ENRICO SOLD. 207.FANT. SM. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-09-18 - -
NICOLUSSI GIORDANO PTRF. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICU GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.66.2.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE TUDOR RUMUNIA JNF.REGT.74.5.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE ALEXANDER GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE JLIE GEM./RUM. I.R.72. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE M.RADU RUMÄN JNF.REGT. 76.16.KP. 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NICULAE PETRICA RUMÄN INF.REGT.32 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.3.15.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.80 1917-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NICULAE JON RUMÄN JNF.REGT.53. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE MANEA GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.75 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NICULAE SAVA GEM./RUMÄN I.R.86 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICZ K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIDEA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIDECKI BOLESŁAW KAN. 1 P.ART. 1917-08-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
NIEBASTOJ MAKAR INF. RUSS. I.R. 168 1914-12-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEBEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEBERLE IGNAZ GEFREITER 3 BAYER IR 3K 1915-06-01 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
NIEBLING FRANZ - - 1914-10-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
NIEBOROWSKI F - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI ST - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOZIN PAWEL - - 1916-04-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
NIEBRZYDOWSKI JULIUS PAUL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NIEBRZYDOWSKI EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NIEBUHR - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NIECHCIOL MAX WEHRMANN 1 LDST.INF.BATL.BEUTHEN VI/1, 2KP 1914-12-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIECHODA NIKOLAUS - IR 34 1917-06-21 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIECHZIOL GOTTHARD OBERJÄGER - 1915-04-06 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NIECZUMAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NIEDBALSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NIEDBAŁA FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NIEDENFÜHR ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIEDENZU KARL - - 1918-05-04 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NIEDEREITER KARL VORM. K.U.K.F.K.R. 12 1915-04-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDERGESASS HEINR. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NIEDERGESASS P - - 1916-11-25 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIEDERGESASS WILH. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NIEDERGESASS R - - 1915-12-18 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIEDERGESASZ ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIEDERHOFER SEBASTIAN ZGSF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDERJAUFNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERKOFLER PETER JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIEDERKROTTENTHALER MICHAEL UNT. JG. K.SCH.R. II 1914-12-30 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERLE T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEDERLECHNER JAKOB JG. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEDERLEIN MAX - 102 REGIMENT PIECHOTY 1918-07-29 SZPITAL POLOWY W BOURSONNE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-01-30 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
NIEDERMAIER LORENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIEDERMAYER MAX MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDERMAYR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERWANGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERWIESER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-05 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDERWOLFSGRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDLY KONRAD RES. RES. INF. REGT. 34, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NIEDNER ADOLF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEDOJADŁO JAKUB - I BRYG. 1 P.P. 1916-06-14 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
NIEDOŃSKI ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIEDWOROK PIOTR - - 1916-11-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NIEDWOROK JOSEF - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIEDWOROK STANISLAUS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIEDWOROK ADAM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NIEDWOROK FRANZ - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIEDWOROK PETER - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIEDWOROK THOMAS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIEDZIELA JOSEF LDTS.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NIEDZIELA BENEDYKT SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NIEDZIELA PAUL - - 1917-08-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEDZIELA KARL - - 1918-07-08 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEDZIELA J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NIEDZIELA JAK.[OB] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
NIEDZIELLA JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEDZIELSKA ANTONINA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIEDZIELSKA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIEDZIELSKI STANISŁAW - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 JADOWNIKI -
NIEDZIELSKI JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIEDZIÓŁKA A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
NIEDZWEDZKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIEDZWIEDZ JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NIEFIEDOW SZYMON SZRG. 1 / 4 STRZ. P.P. 1915-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 641
NIEFIEDZIEW KONST. - 335 P.P. 1916-04-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NIEGEL HERMAN - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
NIEGEL HERMANN - - 1918 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-02-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEGOJ GAWRYLO RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NIEGOT FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
NIEGSCH PAUL - - 1916-??-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIEGSCH ERNST - - 1918-08-08 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIEHOF HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIEHOFF HERMANN OFFIZIER STR I.R.336, 7 K. 1915-07-27 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NIEHUS August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEJFELD FIODOR INF. RUSS. I.R. 32 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIEKEL THOMAS - - 1914-12-04 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NIEKRASOW SERGI RUSS. INF.REGT.111.7.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEKRASZ REMIGJUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NIEKRESOW MIKOLAJ - I.R. 139 1915-04-26 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
NIEKULLA FRIEDR - - 1914 - Ciesina wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIELSEN - ERS. RES. - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NIELSEN JENS ERS. RES. L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NIELSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NIEMAKSCHANERW PAWEL GEM./RUSS. I.R.239 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NIEMAN FRITZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEMANN KARL GEFREITER L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NIEMANN ERNST RESERVIST - 1914-12-10 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
NIEMANN KURT OFFZ. UTELLV. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NIEMCZYK MAXIMILIAN - - 1915-01-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-21 - -
NIEMCZYK RUDOLF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
NIEMCZYK VALENTIN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMCZYK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NIEMCZYK WŁADYSŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMCZYK WALENTY KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEMEC JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 31 1917-06-29 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEMEIER HEINR. UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEMENTOWSKI PAWEŁ - 3 P.P. 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
NIEMER B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEMEYER OTTO GFT. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
NIEMEYER OTTO MUSK. J.R. 21. 6 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
NIEMIEC PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEMIEC MICHAŁ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEMIEC ADALBERT INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEMIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEMIEC FRANCISZEK - - 1918-03-20 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1898-03-09 - -
NIEMIEC ANDRZEJ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEMIEC JÓZEF - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEMIETZ EMIL - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NIEMIETZ JOHANN - - 1915-07-17 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
NIEMIETZ KARL - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEMS HERMANN - - 1915-11-05 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
NIENTORE BALDORESCU GEM/RUMUNIA I.R.18 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIEPE EMIL - - 1919-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
NIEPOKÓJ FRANCISZEK - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1868 - -
NIEPORTH HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEPRASCHK OTTO LEUTNANT 12 KURHESS FELD A.RGT.47 1914-11-22 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - tablica pamiątkowa
NIER HERMANN - - 1915-05-09 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIER KONR. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIER ALFERD - - 1918-08-18 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIERADIL AUGUST - K.U.K. L.I.R. 25 1915-07-11 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIERADZIK MIKOŁAJ - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-12-03 Ornontowice -
NIERADZIK AUGUSTYN - - 1915-02-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-09 Ornontowice -
NIERING JOSEPH - - 1914-11-15 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - obelisk
NIERLICH PAUL-MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NIERLICH MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NIERLING MAX - - 1916-10-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NIERMANN GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIEROBA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NIEROBA FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NIEROBISCH JOH. MUSK. - 1918-08-08 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915-06-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEROBISCH JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEROBISCH DOM. MUSK. - 1914-12-05 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - POCHOWANY
NIEROBISCH VINZENT - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIERSEN JOHANN MUSKETIER RJR 219/6K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIERYCHLO JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIERYCHLO JOHANN - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIERYCHLO IGNATZ - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIERYCHLO VINZENT - - 1916-08-04 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIERYCHLO FRANZ - - 1918-09-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
NIES B. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
NIESAR JOHANN MUSKETIER - 1915-08-02 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
NIESAR JOHANN GRENADIER R.J.R.203/7K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
NIEŚCHWNETZ PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NIESEL HEINRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
NIESEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESEL FRIEDRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESEL HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESENHAUS KARL ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIESITTKA JOHANN - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
NIESLON MATHÄUS WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NIESPOR JOHANN - - 1916-05-05 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1915-07-30 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1914-11-14 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIESPOREK JOSEPH - - 1914-08-24 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIESPOREK EMANUEL - - 1916-09-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIESPOREK PAUL - - 1916-09-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIESS JOHS. MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NIESSEL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESSEN von ULLRICH - - 1914-12-04 - Łódź-Mileszki część miasta Łódź łódzkie - - płyta I
NIESSNER RICHARD - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NIESSNER ERWIN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIESTIEROW EMILJAN SZRG. 13 / 116 P.P. 1917-02-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 913
NIESTIURCZUK JERNELJAN SOLD. - 1915-12-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIESTROJ JOHANN - - 1914-09-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NIESTROJ ROCHUS - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIESTROJ PAUL - - 1918-11-04 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NIESTROJ PETER - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIESTROY WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NIESWAND LUDWIG - - 1916-09-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIESWANDT FR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
NIESWANDT - LEUTN. D. RES. INF. REGT. 43 1914-09-07 - Szwejkówko wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIESWANDT ERNST - - 1915-01-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIEŚWIEC JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
NIESYT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIESŁAŃCZYK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NIETSCH KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIETZEL - MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -