Nazwisk w bazie na literę N: 1825

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
NOWACZYK BARTŁOMIEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NIKOLAJCZYK STANISLAUS - - 1916-04-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
NOWAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
NAGY ALEXANDER ZUGFÜHRER HUS. REGT. 4 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1883 YASAIHET -
NOSSOL ALOIS - - 1915-12-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NIKLASCH FRANZ - - 1915-07-03 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NOSSOL ROBERT - - 1918-10-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NIEBIOSSA EMANUEL - - 1915-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NEUMANN R. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NEUMANN A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NESSELROTH KALMAN PIECHUR 16 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Wiśnicz -
NOWAK B. - - 1915-06-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-07-25 Wijewo -
NOWAK FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
NOWARA VIKTOR - - 1915-09-21 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
NYEGRU GABOR ÖST. INF. K.K. I.R. 31 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - VAHASUT -
NIMITSCH HERBERT - - 1918-05-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIMTSCH
NIKISCH AUGUST - - 1914-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIEKISCH
NAGY JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 TATA -
NOAK HERRMANN - - 1915-10-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-09 TANGERMÜNDE -
NEUMANN BERTHOLD - - 1914-11-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
NAGY JOHANN ÖSTERR. GEFR. K.K. I.R. 62 1915-02-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 TANCZ TEKA -
NOTZON JOSEF - - 1915-09-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
NIKULKA JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
NIEGOT FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
NICOLIECS VIKTOR UNG. INF. K.K. HERZ. INF. R. 16 1914-12-22 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SIZUZRIC 33 JAHRE
NITSCHE ERNST MUSKET. - 1916-09-16 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
NIEPE EMIL - - 1919-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
NAPIANY ROBERT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NAPIANY RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NEUMANN ANTON - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
NAGEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
NIKOLAIZIK E - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
NAWROZIK HERMANN - - 1917-01-05 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
NIESWANDT FR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
NEUBÜSER WALTER - - 1915-06-30 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
NETZ J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
NOWAK WOJCIECH - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
NITSCHKE GUSTAV - - 1917-05-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
NOWAK ANTON - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NOWAK VINZENT - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NOWAK ALBIN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NIEMIETZ JOHANN - - 1915-07-17 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
NAM JOSEF UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 6 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POLONA 21 JAHRE
NOWICKI JÓZEF - - 1918-03-22 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Pobłocie -
NEUMANN FRIEDR. MUSKT. - 1914-12-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-03-28 Plusken -
NIERYCHLO FRANZ - - 1918-09-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
NAHSER J - - 1915-12-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
NIZIOŁEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
NIERADZIK AUGUSTYN - - 1915-02-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-09 Ornontowice -
NOCOŃ ANTONI - - 1919-11-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-06-05 Ornontowice -
NOWAK WIKTOR - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-04-24 Ornontowice -
NIERADZIK MIKOŁAJ - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-12-03 Ornontowice -
NOLEPA PAWEŁ - - 1915-08-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-06-28 Ornontowice -
NAWROT MIK. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
NAILIMATTA ANTON - - 1917-10-06 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NAILIMATTA WLADISLAUS - - 1917-12-17 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NEUREUTHER EDUARD - - 1918-10-03 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-04-15 OBER DIELBACH -
NEUBARTH PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
NEUMANN WALTER LEUTNANT FELD ART. REG. 73 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1894-04-30 Niedermahlkau RZĄD 1
NEUBER KARL - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
NOWAK OTTO - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
NIESNER PAUL - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
NEUMANN F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
NEUMANN F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NEUMANN H. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NAGEL GUSTAW - - 1918-11-27 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NAGEL EMIL - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NERRLICH HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NAWRACALLA WILLI JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-01-27 MAGDEBURG -
NEUBAUER MICHAEL UNGAR. VORM. F.K.R. 32/2 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVO 28 JAHRE
NOWAKOWSKI I. - - 1918-05-19 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LISY -
NOWOSADTKO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
NEUMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIERYCHLO JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIEMANN ERNST RESERVIST - 1914-12-10 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
NEUMANN GUST. MUSKT. - 1918-08-05 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-09-18 Langgut -
NEUMANN PAUL UNTFFZ. - 1914-08-11 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-08-07 Langgut -
NEUMANN GOTTLIEB - - 1918-11-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
NOHEL ANTON DRAG. D.R. 6 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 KŘENOWIT/KŘENOVICE -
NAMYSLIK AUGUST - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NAWRATH ROBERT - - 1916-03-14 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NIEŚCHWNETZ PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NOWAK THEODOR - - 1917-04-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
NEUMANN ATHUR - - 1916-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
NEY MAX RESERVIST - 1914-11-18 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1890-03-16 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
NEY ERNST JAGER - 1915-02-23 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1893-04-10 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
NOWAK LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1900-08-14 KOMORNIKI *)
NEUMOCK F. LDW. TOMANOWICE 1915-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
NEMITZ PAUL - - 1917-07-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
NANIERALSKI ALBERT - - 1918-07-09 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
NOSSKE FRANZ - - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-05-04 Klein Garde obelisk
NEUMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NICKEL AUGUST - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NICKEL JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NARMUTSCH GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Karbowsken -
NÄGEL OTTO ? - 1918-09-24 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
NEITZLEL FRIEDRICH MUSK. - 1915-10-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
NEMETH ISTVÁN HONV. H.I.R. 18 1914-11-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 JAK -
NIEDZIELSKI STANISŁAW - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 JADOWNIKI -
NOWAK M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
NIEDZIÓŁKA A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
NIEDWOROK ADAM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NOWAK GEORG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NEUMANN H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NACHLIGALL G. SERG. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NOWAKOWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
NIPPA G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Gurkeln obelisk
NITSCHKE HERM? - - 1915-05-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
NITSCHKE ERITZ - - 1918-07-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
NEUMANN ROBERT - - 1918-06-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
NOWACZYK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
NEUPER LUDWIG INFANTERIST - 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - GRAZ -
NOWOSTIN FRIEDR. UTFFZ. 8.I.R. 47 1914-11-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FRIEDRICHSHOF -
NAGY ELEK UNG. KUTSCHER TR. BÄCK. 2/12 ZUG 10 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FORDA 24 JAHRE
NAPORRN K. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
NAUMANN HANS RES. IR 106 1915-08-12 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - FALKENAU, FLÖHA -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
NOWAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1892-05-07 FABIANOWÓW *)
NOWAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1890-02-04 FABIANOWÓW *)
NAPIRALLE MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
NAZAREJ JOSEF KPL. I.R. 67 1914-11-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 EPERJES/PREŠOV -
NIEDERSETZ KARL - - 1916-07-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
NOWAK S - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
NEUMANN GUST. GEFR. - 1918-09-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-08-27 Dlusken -
NOWAK EDUARD - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
NIEDERGESASS HEINR. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NIEDERGESASS WILH. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NOWAK FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NOŚKO J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NOWAK P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NELEŠOVSKÝ HEINRICH INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1888 Czechy, Prusinovice -
NOWAK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
NIEDZIELA JAK.[OB] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
NEUJ ERNST UNG. FREIW. K.K. I.R. 23 7 F. 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 BUDAPEST -
NOWAK KARL - - 1919-09-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-07-05 BRESJAN -
NEUBAUER FRANZ - - 1914-08-29 BISZTYNEK Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1859-02-02 BISZTYNEK -
NOWAK JOHANN - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
NIEBRZYDOWSKI JULIUS PAUL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NIEBRZYDOWSKI EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NENCKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NENCKI FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NOACK WILH. GREN. 5 G.R. Z/F 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
NEUMANN RICHARD - - 1917-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
NAGY GABRIEL UNGAR. INF. K.U.K. I. R. 69/5 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARACZKA 26 JAHRE
NICKEL GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
NUBER FABIAN ÖST. ZUGF. R.K.T. RGT. 4 KOMP. 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 BACZ BONROG -
NOWAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
NEGWER FRANZ MUSK. - 1918-04-08 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
NITSCHE PAUL LANDW. - 1916-08-04 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
NOWAK WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NICKISCH R. - - 1914 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN ALBERT - - 1915-09-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NAKIELKI STANISLAUS WEHRM. 5 K. LDST. BATL. 87 KONITZ 1914-12-04 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1875-10-18 - -
NICULAE MANEA GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUGEBAUER ALOIS NIEM. - 1915-04-30 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGY ANDREAS OFFZ.D.KAN. K.U.K.F.K.R. 12 1915-??-25 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK JULIAN [JULJUSZ] SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
NORK ADOLF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NOWAK JOSEF - - 1914-09-23 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-04-21 - -
NIKIEL JULIUS - - 1916-10-24 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NIESLON MATHÄUS WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NIEBLING FRANZ - - 1914-10-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
NIKANDROW PAWEL RUSS. INF.REGT.149.2.K. 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK ADAM INF. LST.I.R. 16 1915-03-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NAWROCKI FRANCISZEK - - 1920-08-01 ranny pod Radzyminem zmarł w szpitalu na Pradze Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1896-11-29 - syn Pawła, nauczyciel, pochowany na Powązkach w kwaterze legionowej B11, rząd 3, grób 26
NISETZKI JOHANN MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NAGY ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK ANDRZEJ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIKOLAUS BRUNO - - 1916-09-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.75 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIEMANN KURT OFFZ. UTELLV. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NEMETH JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NEROBISCH DOMINIK FUSSILIER 8 KOMP.GREN. RGT 1914-12-05 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NEUHOLD HEINRICH SCH. SCH.R 4 1914-12-17 - Dębowiec (nr 18) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK KARL - - 1916-10-23 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NOWOK FELIX WEHRM. L.J.R. 11/3K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NIKIFOROW ANDREI GEM./RUSS. I.R.221 1916-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOWAK FRANZ INF. I.R. 99 1915-05-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NUKCH? PAUL MUSKETIER - 1916-03-27 JEZ. NAROCZ Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-03-?? - -
NAGY SAMUEL SAPPEUR SAPP.B. 12/5K 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST JR 21/K 6 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK R. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NIESWAND LUDWIG - - 1916-09-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIXDORF PAUL - - 1916-08-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NICULAE SAVA GEM./RUMÄN I.R.86 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NINNEMANN O. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NOVAK VINCENZ INF. K.K.LDST.I.R.13 1915-03-11 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NOACK HELLMUTH - - 1915-09-03 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 189?-09-29 - -
NAWROTH VALENTIN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN TRAUGOTT - - 1915-08-26 RUSSLAND Pęcz wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie 1888-11-19 - -
NEUMANN HERMANN ERS.RES. - 1917-08-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
NIPKOW OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
NIKIFOROW WASSILI UTFFR./RUSS. I.R.85 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NOWAK THADAUS KAN. REIT.A.D. 6 1915-01-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGLER ADOLF - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
NIEGOJ GAWRYLO RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAWANSKI ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
NEHRING WILLY UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
NAGY ISZTWAN VORMSTR REITENDE ART. RGT. 4 1914-12-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NAHS REINHOLD GEFR. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NITSCHKE BRUNO SA. GEFR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NEMLSEN WILH MUSKETIER 6 K INF REG 21 1914-11-18 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
NIDEA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAGYFALUSI ANDREAS HUS. HONV.H.R. 3 M.G.A. 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAWROCKI MIECZYSŁAW SZER. VI BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMCZYK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NALEŻNY JULIANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NADOLNY PIOTR SZEREG. - 1918-05-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1882 - -
NIECHZIOL GOTTHARD OBERJÄGER - 1915-04-06 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NIKIPORUK WASSILI RUSS.ZIVIL.GEFG. - 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEMETH MATHES HUS. K.U.K.HUS.R. 11 1915-02-12 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NASCHKE PAUL - - 1916-03-09 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NIEDBAŁA FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NEITZEL PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NAGANOWICZ ?LIX RUSS.SOLDAT - 1918-07-21 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NARUHN ANDR. - - 1918-08-29 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NEBIGER FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NEUMANN H. UFZ 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NIEKRASOW SERGI RUSS. INF.REGT.111.7.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NARANIECKI STANISLAUS SAPP.GFT. S.B. 11 1915-02-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NITSCH - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESSNER ERWIN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NARGA MATHAEUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NOWAK JÓZEF SZEREG. - 1919-09-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1883 - -
NOWAK WILHELM LANDSTURM - 1916-06-08 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NIKITIN DIMITRI GEM./RUSS. I.R.217 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIES B. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
NIESTIURCZUK JERNELJAN SOLD. - 1915-12-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK GUSTAV - - 1915-08-25 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NEUMANN WILH - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
NEUKIRCH OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NIEBOZIN PAWEL - - 1916-04-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
NITSCH FRZ. - - 1917-08-15 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NIEDERGESASZ ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIENTORE BALDORESCU GEM/RUMUNIA I.R.18 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NAVINGER JOHANN CIV.KUTSCH. E.K. 4 1915-03-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWIENSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUGSCHWERTNER JOHANN LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NSCHED ALOJZY SZEREG. - 1914-08-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NEUMANN P. - - 1915-09-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NIKOFOROW FEDOR GEM/ROSJA L.G.R.2 1919-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
NAST ARTHUR - - 1915-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIERLING MAX - - 1916-10-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NIKOŁAJEW LAWRENTIJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-21 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915-??-23 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-12-25 - -
NOWAK JÓZEF SZEREGOWY - 1915-12-13 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
NEUSTADT RICHARD KR.FR. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NOSSOL DAVID - - 1918-10-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914-07-28 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-10-04 - -
NICKEL F. E.RES. - 1915-11-19 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NURNBERG ALEXANDER - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIEWJEROW SEMJON GEM/ROSJA I.R.242 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NEMETH FRANZ INF. I.R. 60 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NONNAST AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NIKONICZEW PIETROW MATWIEJ - IR 17 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK FRANZ GEFREITER LIR 37/8K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
NOWAK KARL GEFR. - 1918-08-08 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUWIRTH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NETZEL PAUL GEFREITER  L.J.R.9.8 K.  1915-01-23 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEUMANN MAX ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
NIKOLAIJEW FADEI RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOCON JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWIKOW IWAN UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 126 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV GEFR. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NAUP LUDWIG LDSCH. K.SCH.R. II lis-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN P. - - 1917-05-18 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NIKIEL JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKULERYUK PHILIP GEM./RUSS. I.R.5 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
NAVRATIL PETER SCHÜTZE K.U.K.R.SCH.R.5,5 1914-12-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
NOVAK JOSEF INF. KUK IR 8 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICKISCH PAUL - - 1919-06-21 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NUßBAUM ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NIEPOKÓJ FRANCISZEK - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1868 - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDERLE T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NARWUTSCH AUGUST - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NIEDER PAUL - - 19??-07-14 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIKOLAJEFF ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.5 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOWAK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEUWER - GFT. K.U.K.I.R. 30 1914-12-30 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NICKSTAT JÜRGIS GREN. 6 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-02 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEUER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NICKLAUS ADOLF ERS. RES. - 1915-06-27 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NAGY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKULIN FEDOR RUSS. GARDE.I.R.WARSCHAU 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NUNBERG ADOLF INFT.  L.I.R.16  1915-02-01 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NOWOTNY LEOPOLD INF. KUK IR 49 1915-05-16 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGŁOWSKI P - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NITZLER LEO KAN. 8.BATT FLACK. E.A. 1918-04-30 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
NIEDZIELSKA ANTONINA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESYT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NITSCH AUGUST - - 1916-09-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIKOLAJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.165 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NEUMANN ADOLF - - 1915-02-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIEMCZYK WALENTY KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NISAR E. GREN. ERS. BTL. GREN. 4 1918-10-23 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEULICHEDL HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUNHERZ JULIUS - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NAGY S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKULOF NIKIFOR GEM./RUSS. I.R.228 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIKASZEWICZ ANTON RUSSE JNF ...R.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NYNGSZIK ITT. K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.23 M.KIR.23. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NIEDZIELSKI JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NĚMČIK FLORIAN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOCKER B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKLAS LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKOLAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.200 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NOTZON JOSEF - - 1915-05-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK MARIAN KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEBERLE IGNAZ GEFREITER 3 BAYER IR 3K 1915-06-01 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
NIESSNER RICHARD - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NITSCH KURT - - 1915-01-05 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NERAD W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NILIWALKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.236 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NOWIK NIKITA SANITAT.  FELDSP. 345  1914-12-31 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAGY ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NISCHTUSCHTIN IWAN RUSS. - 1918-12-22 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
NAGEL HEINRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NIKIEL PIOTR ST. SZEREGOWIEC 2 PP. 4 BAON LEGIONÓW 1914-10-28 - Bohorodczany Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze 1893 - -
NOVAK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYKAZA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKULSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKOLIC MICHOILA GEM./SERB. I.R.11 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NOWAK JOSEF - - 1916-08-30 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAVRÁTIL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOLILMLYER? WILHELM - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIKLAUS OTTO - - 1916-??-?? - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
NOWATZKI LEOPOLD - - 1915-07-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUHAUER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIMARA JON RUMAN INF.REGT.58.6.KP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NADOLLEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NOVAK JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-03-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWICKI EDMUND - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
NIKOLAY - MUSK. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
NINAUS JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-03 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NECEK PATER - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NIKULSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKOLITSCH GRIGORI SANITATS SOLDAT/SERBIA GEF. 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOWAK KARL - - 1916-07-14 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAUMOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEPORTH HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEDOŃSKI ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NANDZIK STEPHAN MUSK. - 1918-03-23 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NISIPURSUR PREODOR GEM/RUMUNIA I.R.1 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NEUMANN KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEMETH NICOLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NOWOSAD WASYL INF K.U.K. I.R. 31 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEMIEC FRANCISZEK - - 1918-03-20 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1898-03-09 - -
NAUJOKAT AUGUST LDSTRM. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NIEDERHOFER SEBASTIAN ZGSF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOGA PAWEŁ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NIEDBALSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NEUMANN ARTUR - - 1917-08-31 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NIKONTSCHUK MICHAIL GEM/ROSJA I.R.252 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NAMYSŁOWSKI LEON INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NASCHWITZ FRANZ - - 1916-02-01 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEJFELD FIODOR INF. RUSS. I.R. 32 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN OTTO JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NIEWOLIK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOWICKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NISTOR NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOWAK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN GUSTAV RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NETUSCHEL PAUL - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESITTKA JOHANN - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NIE???? JOSEF - - 1915-10-31 IN BELGIEN Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NOSKOW JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NITZIPIR PETRU RUMUNIA JNF.REGT.71.3.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NILSCHE RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NĘDZA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN H. - - 1921-12-28 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIEROBISCH JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NISCHAU - GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
NEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEBELSIEK K. LEUTNANT D. R. 10 K. INF. REG. 147 1915-01-01 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
NITA JON GEM./RUM. I.R.71 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NOWACZYK T - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
NAGL JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER HERMANN - - 1917-08-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NOWAK ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
NILSSON ERNST TELEGRAFIST F.FERNSPR.ABT. 1 THORN - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NESSE JOSEF UNTFZ. - 1914-09-09 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
NIWIKOW MICHAIL GEM/ROSJA SCH.R.30 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NITSCHE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NOVAKOVIĆ MIJSIJE JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NENTWIG ADOLF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICKISCH R. - - 1914 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NATUSCH W. GREN - 1917-02-09 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
NIMSER AUGUST MUSKETIER 2.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 3
NIESŁAŃCZYK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOWAK FRAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NEHRBASS VALEN. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-17 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
NITKA ANTON GEM/ROSJA I. R. 136 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEUMANN WILLI GEFREITER 4.G.R.Z.F.8K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
NEKULA ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - 1918-09-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NIESTROJ JOHANN - - 1914-09-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NEITZEL OTTO ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1914-09-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEKRASZ REMIGJUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NOSCHKIN WLADIMIR RUSS. INF.REGT.203.12.KP. 1915-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOVOTNY ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NENTWIG PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHE JOSEF - - 1918-09-24 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEUCYLA JOSEF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEHRING REIHOLD LANDSTURMISTA BL SCHLAWE 1914-11-19 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NANNI AUGUSTO SOLD. 2.ALP. 1918-01-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-07 - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIKIEL M. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NEUMANN FRITZ LEUTNANT D R 2 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
NITU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUMANN RICHARD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
NOVAK KONRAD KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NITSCHKE ERNST - - 1918-06-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NOACK KARL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOKEL ANDREAS - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWKA MARTIN TRAIN-FAHRER TR.ERS.ABT 6 BRESL., 5ESK 1917-04-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NOWACK WILHELM - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
NOSKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.327 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NOWACZEK FRANZ - ÖST. UNG.KRIEGER 1915-05-(02-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK TRAUGOTT MUSK.S. - 1916-06-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NOWAK ALOIS - - 1914 BELGIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN OTTO UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NASTI IGNAZIO SOLD. 21.FANT. 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-10 - -
NEUMANN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NYCZ V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NITZ WILLY ERS.RESERVIST 1.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NITU MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOTTBOHM - ERS. RES. I.R. 92 / 9K 1915-07-16 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NUERER WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK WERNER - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
NEUMANN ADOLF GEFREITER RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NOWAK FR. - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - B. ucz. kl. IV, l. 18
NOWOTTNY EM. - - 1918-07-25 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NASERKE FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 6K 1914-08-27 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NOSSOW DONIS GEM/ROSJA I. R. 453 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NAGEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEULOS SÁNDOR - H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NEHMITZ PETER FRIEDRICH - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NOWITZKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEGRO FERDINANDO SOLD. 96.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAGEL ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
N_GSER EMIL - - 1914-11-17 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
NITZA JOAN RUMÄN JNF.REGT.24. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN FRANZ - - 1918-04-14 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
NEMETH STEFAN KPL. K.UNG.HUS.R.9 1915-11-13 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NILSCHE BRUNO - - 1916-02-24 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
NÜSKEN KARL GEFREITER RJR 220/12K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NA??SCHEJKO - - - 1913-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
NIEROBA FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NOWACHATZKI ANDREJAN GEM/ROSJA I.R.205 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NATSCHKER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOSCHKA JOSEF TRAINSOLDAT - 1917-09-25 - Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie 1881 - 1)
NARLOCH IGNATZ RES. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NITSCHE PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NICKELMANN FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NAUDUKS FRANZ UTFFZ. 8 KOMP. 41 INF. REGT. 1914-09-07 - Nowe Guty wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIGRO FELICE SOLD. 231.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
NOWAK FRANCISZEK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NEUMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NULZ ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NETZEL N. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
NITZA NIKOLAE GEM/RUMUNIA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAVRÁTIL FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEDZIELLA JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIASZU ALEKSANDER ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NIGLUS JOHANN FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
N? PAUL - - 1915-07-?? - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
NOWIK WASILI RUSS. INF.REGT.52.10.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGEL RUDOLF HONV. H.I.R. 18 1914-12-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.6
NATHER JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NANET TULA GEM./RUM. I.R.34 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
NOSEK MICHAEL INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESWANDT - LEUTN. D. RES. INF. REGT. 43 1914-09-07 - Szwejkówko wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOCERA FRANCESCO SOLD. 253.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-31 - -
NEUMANN EWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NICOLEIT FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIKOŁAJEW EHON RUSS. KRIEGER - - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIESEL FRIEDRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NACZOWKIN ALEXEI RUSS. INF.REGT.108.M.A.G. 1916-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICHLERWITZ PAUL ? - 1918-12-31 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
NAGY JÓZSEF HONVÉD 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-04-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NOVAK VIKTOR FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NOACK REINHOLD - - 1917-03-20 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
NOWOSELOW NOKONOR UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.110.7.KP. 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEMETH FERENZ HONV. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.75
NEUBAUER KARL INF. K.K.L.I.R. 29 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAPIRAJ FRANZ GEM/ROSJA I.R.209 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOWAK JOSEF FLDW. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUTERT EMIL LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NUTINI ARMANDO - - 1916-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-06-10 - -
NEUMANN PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIEHOF HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NETTLAU HEINRICH KANONIR FD. ART. REG. 50, 9 K. 1914-10-19 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NIESEL HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.6 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
NEUBAUER FRANZ GEFREITER - 1917-03-30 SCHERIZZANI/MACEDONIA Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1894-08-13 - -
NAGY MÁTYAS ŐRVEZETŐ 10/6.HU.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOPOROW IWAN - - 1917-02-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NEDUHR GUSTAW ERS.RES. LIR.6/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NUGOWAMOW ISKAK GEM/ROSJA I.R.170 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NEMY MIKITA INFT. LST. BAON. 20 1914-12-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.14
NOWAK IWAN - K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NARSARTSCHUK ROMAN GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NOWY WENZEL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN MAX - - - - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NEUFERT O - - 1918-02-02 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NOACK GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUBAUER WILHELM - PREUSS,RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NAPPE FRANZ UNTEROFFIZIER - 1916-04-16 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NAGRADSKI ANTON GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEUBAUER JOSEF - - 1918-08-07 DISSONE/FRANCJA Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1893-07-01 - -
NAVRÁTIL SÁNDOR SZAKASZVEZETŐ 9.HU.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEHOFF HERMANN OFFIZIER STR I.R.336, 7 K. 1915-07-27 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NUTZERCU STEFAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIEFIEDOW SZYMON SZRG. 1 / 4 STRZ. P.P. 1915-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 641
NEMEC ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 75 1915-01-10 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASANOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.73 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZ ROBERT MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN RUDOLF SERGT. - 1918-06-23 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-11-11 - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NIEDERGESASS R - - 1915-12-18 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NÖTZEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIGGEMANN FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NICKEL JOHANN - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NAGUTA STAN GEM/RUMUNIA INF. REGT. 45. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEMCZYK VALENTIN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGLER B. MUSKETER 8. K. JNF. REG. 96 1914 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NITSCHE EMIL - - 1915-02-21 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESTIEROW EMILJAN SZRG. 13 / 116 P.P. 1917-02-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 913
NIEDEREITER KARL VORM. K.U.K.F.K.R. 12 1915-04-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASARENKO FROL GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NAGY LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMSCHKE MAX - - 1915-03-05 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NOTSCHECK KARL - - 1915-06-21 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890-02-08 - -
NÜSKE JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NESS ERNST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NOTTBOHM - ERS.RES . J . R . 92 / 9 K 1915-07-16 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NAJDONA IWAN GEM/ROSJA I.R.117 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAMYSLO WILHELM - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NIKODÉM JÁNOS TIZEDES 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITSCHKE A. GEFREITER 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUMANN RUDOLF - - 1918-10-10 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK JAN SZRG. 22 / N. GEORG. ARTL. FORT. 1916-08-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 697
NOWY JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 6 1914-12-17 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NASAROFF NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGY MIHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEHLERT REINHOLD - - 1919-10-20 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1884-09-22 - -
NEAGU KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 22 P.P. 1917-03-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NIEGSCH ERNST - - 1918-08-08 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NOWAKOWSKA EWA - - lis-14 - Kaletnik wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NIESCHALK OTTO - - 1915-08-02 - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NOLTZE KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEDOJADŁO JAKUB - I BRYG. 1 P.P. 1916-06-14 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
NAN PETRE RUMÄN I.R.80 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOGA MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK IZYDOR - - 1917-03-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NOWAK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NEUENDORF F. FREIWILLINGER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
NEUMANN ERWIN - - 1919-04-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NOWIKOW JAKOWLEW BOMB. - 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NĚMEC JOSEF RES.SCH. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAC KOSTACH GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NICHLERWITZ OSK. RES. - 1915-05-05 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
NIEWIERA MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NILSE - - 7 J.R. 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NITSCHKE OSWALD - - 1916-10-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NIER ALFERD - - 1918-08-18 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NOWAK EMIL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIGGEMEIER JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NAURSKI JAKOW GEM/ROSJA I.      R. 872 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NIKL EDUARD ÖST.UNG.SOLD. - 1914-10-08 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
NOWAK STANISŁAW - - 1918-05-01 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NEUMANN LUDW. OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NITSCHKE EMIL RESERVIST 6 K. INF. REG. 161 1914-11-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NICHTHAUSER KOPOL JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIEBEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASCHANSKY MAXIM GEM/ROSJA I. R. 122 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NAPIERALSKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NIKOŁAJOW SEMION INF. RUSS.I.R.278 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEWIERA WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NICOLAS HERMANN SZER. J.R. 10 1915-01-02 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NIERLICH MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NOWAK PAUL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIKIFOROW KOPONEW NIKOL. FLDW. RUSS. I.R. 296 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NAWIAJKA IWAN GEM/ROSJA I.R.460 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NAGY GYÖRGY INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NIEBOROWSKI FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN WALTER UNTEROFFZ. - 1917-08-09 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NÖLL FRIEDRICH MUSKETIER 5 K. INF. REG. 159 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
NOLDEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIESEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASEKIN MICHAEL GEM./RUSS. I.R.107 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NAWROCKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NEUBAUER AUGUST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1918-05-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
NIEMEYER OTTO MUSK. J.R. 21. 6 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
NEUGEBAUER FRIEDR. PION. - 1919-07-17 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
NAWROTH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NOWAK ERNEST - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEMAN FRITZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEA PETRE GEM./RUM. I.R.76 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NÉMA SZILÁRD HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEUZYLLA JOSEF - - 1918-07-04 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEU - GEFR. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NIEBOROWSKI RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NOTZIM A. WEHRMANN 7 K. INF. REG. 89 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NOWICKI ALBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIESSEL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASONOW SEMJON GEM/ROSJA I.R.15 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NAPIERALSKI IGNACY - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NIKOLAI FRANZ PION. PREUSS. 5 GARDE. PION. KOMP. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
NEUGEBAUER HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NOWAK HERM. - - 1915-05-05 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NORDHOFF BERNHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEAGA MARIN GEM./RUM. I.R.3 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NOVÁK MIKLÓS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIELSEN JENS ERS. RES. L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NOWAKOWSKI - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NIEBOROWSKI WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOTHMANN ADOLF GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NIESSEN von ULLRICH - - 1914-12-04 - Łódź-Mileszki część miasta Łódź łódzkie - - płyta I
NAZAREWICZ DYMITR SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-07-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NITSCHE E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASTASE KONSTANTIN UNTFFZ./RUMÄN INF.REGT.72.7.KP 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NĘDZA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NYNKOSITZ - - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDZIELA J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NIEDERMAYER MAX MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NÄFE OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NICOLAUS HERB. LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NAASE PAUL - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUMANN FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
NEAGOL FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.66 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAGY JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAPIERAŁA JAN - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NIEWIERA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOTHMANN FRIEDR. ASS.-ARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NABOR JOHANN UNTEROFFZ. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
NOWAK WINCENTY - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NEUGUT VON HENKEL CHASKEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NITSCHE W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NASTASE STAN GEM./RUM. I.R.45 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NEMISCH FRANZ - - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NEUMANNS JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK KARL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOACK REINH. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NAPHIALI ERNST UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NIKLASCH ERNST - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NAUMANN WALTER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEAGU ANGHEL GEM./RUM. I.R.67 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NÜBEL ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 17 (M. KIR. 17 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NIEWIERA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK I ANDREAS LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta II
NEUMANN REINHOLD - - 1915-02-26 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
NIEBASTOJ MAKAR INF. RUSS. I.R. 168 1914-12-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NATSCHEWITSCH WILAN GEM./SERB. I.R.6 1916-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NULLMEVER AUGUST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK VIKTOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOACK KURT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NEUHÄUSER FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-01-13 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUBAUER SALOMON KORPOR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-09-02 - Rotunda i nagrobek
NIESENHAUS KARL ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWOSIOŁOW K??MA - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
NACKE HERMANN JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NASAROW DANIEL GEM./RUSS. I.R.4 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEUENFELDT ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
NAGEL ROBERT TAMB.GFT. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEGW? - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NIZINSKI EDUARD INF. K.K. L.I.R. 32 1915-07-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.5 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOVAK ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWROTH AMBROSIUS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NANIK PETER - - 1916-08-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NĚMEČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEGYECZ JOSEF - - 1916-01-29 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NYCZAJ DYONIZY KPL J.R. 15 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEHMANN WILHELM INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEIMANN PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NAGY JOHANN UNG.KAN. K.U.K. FELDHAUB. DIV. 4 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
NAIL JOHANN OBERJÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NECUAI JWAN GEM./RUM. I.R.80 1916-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEUBAUER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NIESTROY WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEJEDLY WENZEL LTN./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NETUSIL FRANZ - K.U.K.I.R.98 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAMYSLIK J. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEAGU JUON GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NOWAK ALBERT - - 1918-09-17 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
NEUHOFER JAKOB INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOLL WILLY INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAUS PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NAVAKORITZ PETER ÖST. INFANTERIST K.K. R.H.I.R. 3/13 1915-01-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
NINNI JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEDELCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NACDELLI BENNUCIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NAWRAT FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NITSCHKE RICH. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEUMANN RUDOLF ZGSF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKELEN FRIED PREUSS. INF.RGT. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIEKRAWIETZ AUGUST - - 1917-04-11 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NEAGU MARIN GEM./RUM. I.R.75 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NAVRATIL HEINRICH INF. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCH VALENTIN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NEBANER MICHAEL INF. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKISCH ADOLF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NAGY STEFAN INF. - 1914-10-07 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NEDELCU JORDACH GEM./RUM. I.R.75 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NEUNING PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NOWARA JOHANN - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOACK PAUL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NOWAK III JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NUG FRANZ INF. - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOTZOW KARL - - 1916-03-08 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NEAGU TUDOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEŠPAR JOSEF INF. K.U.K.I.R.36 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYKIEL LUDWIK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEUMÜLLER JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITSCHE PAUL MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NIMPHINS JOHANN ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
NEUHAUSER KARL ?AN.SOLD. K.U.K ? 1914-10-?? - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NEDOSIKA RADION GEM./RUM. I.R.328 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NESTERENKO HILARION SERGIEWICZ INF. RUSS.I.R. 131 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÜTZ R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NOWOK FRANZ - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK OSW. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEKOINDA JOSEF INF. LDST.M.B. 135 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY JANOS KAVALL. H.I.R. 2 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
NAWKATH WENZESL. - - 1918-09-04 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
NEASCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.42 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NIEDERMAYR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKIEL KAROL - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NIKOLAICZAK IGNATZ WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWACZYK IGNACY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAGY ANDREAS - K.U.K.FELD.J.BALT.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEDU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NICOLETTI RICCARDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
NOWARA RICHARD - - 1914-11-28 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMETH LUDWIG KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NEASCU NICULAE GEM./RUM. I.R.5 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NIZIOLEK ANTON GFT. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZ IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NITSCHE FRANZ FÄHNR. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWACZYK JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NEDELKA POPARA - B.H.I.R.4 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKLASCH EDUARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NIEDERKROTTENTHALER MICHAEL UNT. JG. K.SCH.R. II 1914-12-30 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEAGU JON GEM/ROSJA I. R. 47 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIERYCHLO VINZENT - - 1916-08-04 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKOLIĆ MARKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWISZEWSKI R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEUMANN - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK JOHANN INF. ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NEKRASOWO WASSILI GEM/ROSJA I.R.252 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NESWEČENKO ALEXEJ ART. RUSS.ART.BRIG. 42 1915-05-21 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWACKI PIOTR - - 1917-03-13 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NAUTYK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NÖCKLER KARL JOHANN JG.TIT.PTRF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN EDUARD MUSK. 6.KOMP.RES.INF.RGT.49 1914-09-09 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1877 - -
NOSSOL WILHELM - - 1914-09-20 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGOITA DUMITRU RUMÄN INF.REGT.75 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEMIETZ KARL - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEDERWOLFSGRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAEWY - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NEUMANN RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN JOSEF - - 1915-06-25 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NEUHAUS KARL GEFR. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. IV DARMSTADT XVIII/14 1914-11-28 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NEINET GASPAR - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
NENKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.202 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NUSSBAUMER KONRAD OB. JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
NOLDNER ERNST - - 1917-06-19 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NYCZ WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NIEBUHR - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK I JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN EUGEN GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
NOSSOL HANS - - 1917-06-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGRASCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.2 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NEUKIRCH FRANZ I - - 1914-08-23 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NELL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIMZ ALBERT GFT. FR 6 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NARTNIK FRANZ INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NANKO KURT - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NASZEL PAWEŁ SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NERCIAI CARLO GEM/WŁOCHY I.R.214 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NOWAK JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NESTER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NAGNER JOHANN JNFANT. K.U.K J.R. 4 1914-11-28 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NOWAK AUGUST MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK IV MICHAEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NORGEL - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
NOSSOL JOHANN - - 1918-01-17 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGREANUN ANCA GEM./RUM. I.R.5 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEUKIRCH JOHANN - - 1914-12-21 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUHAUSER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMEISTER LEONHARD WEHRM L.J.R.6/1.ERS.B 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NOGA MARTIN ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NIWA FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NERLICH PAUL - - 1916-09-17 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1882-02-25 - -
NAWROCKI WINCENTY SZ.ROB.DZ. 1-10 ? 1915-12-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
NESTOBA ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.14 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NETUSCHILL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOGLIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAVRKAL LUDWIG JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NIEROBISCH JOH. MUSK. - 1918-08-08 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOŽKA PEREGRIN KDTT.I.D.RES. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NARZYŃSKI LUCJAN SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
NOSSOL JULIUS - - 1921-11-19 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGROSOIN PETRACHE GEM./RUM. I.R.5 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIEDWOROK FRANZ - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIMETZ FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICOLAI PHILIPP JNFANTERIST K.U.K.J.R.95 1915-10-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NOWAK ALBERT LTN. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NOGOSSEK THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NICKERMANN KARL - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NENEMANN - INF. A.L. 55 ITPS 1915-08-29 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
NESTULEI WASILI RUSS. CHOTINSKI R.I.R.225.9.KP. 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOVAK FRANZ LST. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK BERNHARD - - 1918-08-29 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEUMAYER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NOWAK LEO RES. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEPRASCHK OTTO LEUTNANT 12 KURHESS FELD A.RGT.47 1914-11-22 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NIEŚWIEC JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
NEGURICI DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NIEDWOROK PETER - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIKOLAJESKUL ANDREJ ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NASS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NOWAK JOHANN SCH. SCH.R. 12 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NOWATZEK JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUMAN BEREK LEGIONISTA 1 PP 4 KOMP 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NETIAEW FIODOR ROSJA JNF.REGT.249.14.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEMEC FRANZ GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUBER H. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK JUL. - - 1918-12-20 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
NACHWATAL IGNATZ INF. LDST.B. 38 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN - VISE-WACHTM. 2 B.I.R R 52 1914-12-20 - Miedniewice I wieś, gm. Wiskitki, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
NITSCHKA THOMAS - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
NEIE JON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEUMANN FRANZ JOSEF DRAG. D.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZ JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEUMANN WILHELM MUSKIETER - 1917-08-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NELSON J. 47306 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NICKA TOBIAS INF.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEGHINA STANCU GEM./RUM. I.R.41 1917-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NITSCHKE - MUSKETIER J.R. 82/8K. 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NITSCHE WILHELM MUSK. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAWRAZALLA FRANZ MUSK. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NISSEL WILHELM ERS. RES. - 1916-03-30 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NASIELSKI JÓZEF PODPORUCZNIK 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1895-10-15 - -
NICOLAI ANDRE RUMÄN INF.REGT.47.2.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NYÁGRUS DIONYSIUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK ALEXANDER - - 1915-02-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK GEORG VIZEFELDW. - 1915-04-01 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915-06-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NÁUTOR ABADOR HONV. H.I.R. 1 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKIMA ASTEREF - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NICKISCH FR. - - 1916-10-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NICA JON GEM/RUMUNIA I.R.31 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-02-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEMEC ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NASSENSTEIN HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.INE.RGT.28 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-02-19 - -
NEŠPUREK LADISLAUS E.R.INF. SCH.R. 14 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITZPON JOSEF PION. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
NIELSEN - ERS. RES. - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NICOLAIEW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.212 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NEŠVERA KARL INF. L.I.R.6 1915-05-08 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUBERT ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NAMYSLO EMANUEL - - 1918-10-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIEDZIELA BENEDYKT SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NĚMEC JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKITUK FROD - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
NETHE FRITZ - - 1914-09-02 AN DER MAAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NICOLA MARIN GEM./RUM. I.R.42 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NIEWIADOMSKI FRANZ - - 1916-07-20 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIKOLICS JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAUENDORF GEORG TRAINFAHRER GENES.ESK.2.GARDE-TRAIN-E.A. 1917-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-06-06 - -
NAVRATIL FRANZ INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917-06-09 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEUMANN KARL - - 1914-09-02 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NICOLIG MILAN GEM/SERBIA I.R.5 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIEDERKOFLER PETER JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUDECKER GEBHARD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NOSSOL FRANZ - - 1917-11-21 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIEMIEC MICHAŁ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN OTTO - PREUSS.RES.IHF. RGT. 268 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NORKIN FILIP SZER. 5 p.p. 1917-10-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NOWAK FRITZ - - 1915-09-12 BEI ALEKSANDRISKY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NICOLAE DINU RUMUNIA INF. REGT. 76. 4. KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICKLAUS JOSEPH - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NÓWÁK ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-11 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEPUSCHKIN ALEXANDER SOLDAT 10.K.5.RUSS.SCHUTZEN.RGT. 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-05-29 - -
NEUGEBAUER PAUL GREN. KPGGR 4 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918-10-12 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NICKISCH KARL - - 1916-10-05 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NIERADIL AUGUST - K.U.K. L.I.R. 25 1915-07-11 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NICULAE ALEXANDER GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NACZAROW ONANY INF. RUSS.RES.B. 144/7 1915-05-07 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIERYCHLO IGNATZ - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIESPOR JOHANN - - 1916-05-05 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOVOTNY WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-01-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NICOLAE JON GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NOWAK FRANZ - - 1915-06-16 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAGY ANTON INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUMANN AUGUST LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.10 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-06 - -
NIEZDE KONRAD KPL. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAMYSLO ADOLF - - - - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEPROS HENRYK CHORĄŻY I KORPUS POLSKI GEN. DOWBÓR-MUŚNICKIEGO 1918-05-24 Horodyszcze Warszawa II miasto Warszawa mazowieckie - - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEGODI JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NURKE ALFRED GREN. - 1915-06-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NIESPOREK EMANUEL - - 1916-09-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1915-07-30 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWAČEK LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NYOLT JOSEF INFANTERIST L.I.R. 11 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
NICOLAE KONSTANTIN RUMÄN JNF.REGT.76.12.KP 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK ROBERT - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NATÝA DEMETER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NITSCHE WILHELM GEFREITER 3.VERW.KOMP.E.RES.INF.RGT.10 1916-02-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-12-04 - -
NASER ILIA - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAMYSLO VALENTIN - - 1916-07-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NASS WILHELM INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NICULAE JLIE GEM./RUM. I.R.72. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NESTREBA FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NEUGEBAUER HERMANN LT. D. RES. - 1917-08-23 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NIESPOREK PAUL - - 1916-09-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1915-09-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1881 - nagrobek
NOWAK ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWICKI STANISL. INFANT. I.R. 206 / 8 K. 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NICOLAE SPIRIDON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAGY ANDREAS RES.INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NITSCHKE HERM. LANDSTURM 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NIEDWOROK THOMAS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIVOLLC ALEX - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUDECKER PAUL - - 1914-09-23 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NÖCKEL WILHELM INF. P.R.I.R. 219 1915-03-03 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NETSCHAJEW SERGEI RUSS. INF.REGT.229.6.KP 1917-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEUZYLLA JOSEF LANDST. - 1916-07-19 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAGEL JOHANN KANONIER 4.REKR.DEP.FELDARTL.RGT.42 1916-09-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-13 - -
NIEMCZYK MAXIMILIAN - - 1915-01-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-21 - -
NIKOLAJCIK MATEUS ZIVIL  - 1915-02-11 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
NUSCH???? HANS - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NOCKEMANN ROBERT GRENADIER 1.G.GR.R.3K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUMANN PAUL - - 19??-08-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
NIFEDOW SEWILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NISSL JOSEF INF. I.R. 59 1915-04-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOGASSEK THOMAS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NAWROCKI ALOJZY - - 1918-07-25 wieś Odrzykoń Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1895-??-?? - syn Stanisława
NEUMANN I PAUL ERS.RES. J.R.21/4K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK PETER KAN. FHR 15 1915-05-30 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAWROT PIOTR - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NEUMANN AUGUST - - 1914-11-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NERGER ALFRED - - 1917-04-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NIKA PETER - - 1918-12-07 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NEMETH IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NARMONT ANTON - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NOUCH BRUNO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NOGA ADAM - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOSOL EMIL - - 1914-09-20 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NITSCHE OTTO GEFREITER L.J.R. 51/12K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NEUMANN FRANZ - - 1915-08-27 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
NIKIFIOROW JWAN ROSJA JNF.REGT.? 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK ANTAL INF. L.I.R. 20 1915-02-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK MARKUS - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NÓŻKA FRANCISZEK - - - zginął w Kutowcach Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Jana, prof. gimnazjalny
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWACKI PAUL INF. IR 20 1915-05-05 - Święcan