Nazwisk w bazie na literę N: 1839

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
NAUJOK AUGUST GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NESS ERNST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN EWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NOWAK JOSEF FÜSILIER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
NIWA ANDREAS - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
NÄFE OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NOWAK WIKTOR - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
NICHLERWITZ ? INF. - 1915-11-21 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER EDUARD - - 1917-07-31 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUKÖTTER HEINRICH GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NOWY JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 6 1914-12-17 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGEL EMIL] - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK WINCENTY - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NIEWIERA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAKOWSKI I. - - 1918-05-19 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LISY -
NOWAK PAUL - - 1917-10-10 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOLTZE KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NAWRADT AM. - - 1917-07-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NETTEKAUEN - OB.. LTN. 10/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NIEWIADOMSKI ALFONS - - 1916-07-16 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOLEPA PAWEŁ - - 1915-08-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-06-28 Ornontowice -
NEUSCHÜTZ HANS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWIKOW JAKOWLEW BOMB. - 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOSEK WŁADYSŁAW - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN REINHOLD - - 1915-02-26 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
NIEWIERA HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOACK EMIL GRENADIER R.J.R. 203/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUBERT KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NAGLAK KASIMIR LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL. RAWITSCH 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
NATHER JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NIEDWOROK PIOTR - - 1916-11-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NEUKIRCH FRANZ II - - 1916-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NICKLAUS ROBERT RES. PIR 58 1915-05-02 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOŁAJEW EHON RUSS. KRIEGER - - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOACK OSKAR - - 1919-11-25 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
NITSCHKE OSWALD - - 1916-10-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NIEWIERA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUBARTH PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
NIEGEL HERMAN - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NESTEROW LFN. RUSS. OFZ. ??? TARK. SCH. R. 1914-12-05 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
NEUBAUER KARL INF. K.K.L.I.R. 29 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEHRING ARTHUR - - 1918-10-10 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
NOWAK PIOTR - - 1919-08-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NOWOTNY RICHARD - - 1917-10-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEDVĚD ANTON LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NETTLAU HEINRICH KANONIR FD. ART. REG. 50, 9 K. 1914-10-19 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NITSCHE EMIL - - 1915-02-21 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NÜSSLER F. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
NITSCHE ERNST MUSKET. - 1916-09-16 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
NIEWIERA RAFAEL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUGEBAUER GUSTAV GREN. - 1915-01-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NIPPE GUSTAV MUSKETIER 3 K. 1. BES. R. POSEN 1915-01-23 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NOWAK IWAN - K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NIEBOROWSKI F - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NEUBAUER WILHELM - PREUSS,RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN RUDOLF - - 1918-10-10 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOBACH JULIUS GEFREITER 1 K. GARD. GR. R. 5 1914-12-21 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
NISSLER PAUL - - 1916-04-24 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER FRIEDR. PION. - 1919-07-17 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
NIEMCZYK RUDOLF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
NIERIG RICHARD - - 1914-08-21 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
NEUGEBAUER REINHOLD GARD. FÜS. - 1916-04-05 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NORWATH GEORG SZER. STEL. 10.83 1915-08-09 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NEMEC ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 75 1915-01-10 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEU - GEFR. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NIEBOROWSKI HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NIGGEMANN FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN ERWIN - - 1919-04-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NÖLLER RICHARD GEFREITER 6 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-13 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
NOWAK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NAILIMATTA ANTON - - 1917-10-06 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NOWAK A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1919-01-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-10-29 - -
NIEUZYLLA ALBERT RES. - 1915-11-07 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWACK BARTHL. ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1891 - -
NIEDEREITER KARL VORM. K.U.K.F.K.R. 12 1915-04-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NISSEL OSWALD ERS. RES. - 1916-03-20 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NOWAKOWSKI - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NIEBOROWSKI ST - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NONNAST AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NICOLADI QUIDO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUGUT VON HENKEL CHASKEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN EGON UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NAKIELKI STANISLAUS WEHRM. 5 K. LDST. BATL. 87 KONITZ 1914-12-04 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1875-10-18 - -
NEUMANN AUGUST - - 1914-11-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NITSCH VALENTIN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUMANN F. LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NORK PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
NEUGEBAUER ALOIS NIEM. - 1915-04-30 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-01-02 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAUMANN WALTER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIER HERMANN - - 1915-05-09 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIKIEL JULIUS - - 1916-10-24 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NIEPE EMIL - - 1919-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
NAPIANY RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NOWARA PETER - - 1919 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NITSCHKE ERITZ - - 1918-07-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
NOWAK LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NISCHAN PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEBASTOJ MAKAR INF. RUSS. I.R. 168 1914-12-02 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-05-05 - Rotunda i nagrobek
NIKOLAUS BRUNO - - 1916-09-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN ROBERT - - 1917-01-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NUCKELT ADOLF LDSTM. 3 KOMP. LDST. JNFT. BATL. LOTZEN II.XX-5 1914-09-14 - Dziadowo nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NAPIERALSKI I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NIEMANN KURT OFFZ. UTELLV. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NAWRATH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NEBEL JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESENHAUS KARL ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAUKE HUGO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
NOWAK KARL - - 1916-10-23 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NIERSEN JOHANN MUSKETIER RJR 219/6K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NAWARRA - MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
NIKITIN S. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
NITSCHKE GUSTAV ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUSTADT JOS. DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NIGGEMEIER JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIXDORF PAUL - - 1916-08-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIESWANDT ERNST - - 1915-01-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NAWARRA - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK THOMAS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOREK VINZENT - - 1914-09-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NARDELLI FRANCESCO JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICHTHAUSER KOPOL JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NAYHAUSS-CORMONS Graf FERD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NAGEL WILH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKISCH ERNST - - 1915-08-10 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NIEBRZYDOWSKI EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NOWARA RICHARD - - 1914-11-28 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NIEDZIELA PAUL - - 1917-08-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NENAHLO KARL E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKIFOROW KOPONEW NIKOL. FLDW. RUSS. I.R. 296 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NITSCHKE BRUNO SA. GEFR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NAWRATIL ADOLF GEFREIT.INFT.  L.I.R.13  1915-03-05 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NICKEL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOWOK FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK S - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
NOWAK AUGUST - - 1914-08-30 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEŰMULLER MARTIN JG. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOLDEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NICKLAUS GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
NOWAK FRANZ - - 1914-08-22 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
NIEDLY KONRAD RES. RES. INF. REGT. 34, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NIERYCHLO VINZENT - - 1916-08-04 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWOKADENOW ALEXEJ INF. IR 196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIEMANN KARL GEFREITER L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NASCHKE PAUL - - 1916-03-09 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMAN FRITZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOTSCHECK KARL - - 1915-06-21 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890-02-08 - -
NEBIGER FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NARUHN FRZ. - - 1915-07-28 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN II KARL GREND. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIEMIETZ JOHANN - - 1915-07-17 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
NIERYCHLO JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NOWAK PAUL - - 1918-06-08 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAGL JOSEF GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWICKI ALBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIKEL LEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NIESNER PAUL - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
NEUMANN PAUL - - 1918-03-28 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
NIERYCHLO FRANZ - - 1918-09-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
NASS MAX UNTFFZ. 10.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-23 - nagrobek betonowy
NEDZYK BRUNON - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NOWAK GUSTAV - - 1915-08-25 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NORDHOFF BERNHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1899-??-?? - -
NIEDERGESASZ ARTUR - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NAME J. UFFZ. - 1916-10-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NIEWALDA PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
NOWARA VIKTOR - - 1915-09-21 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
NEUMANN KARL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NOWAK KARL - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEITZEL MAX KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAZAREWICZ DYMITR SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-07-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NELKEN LAZARUS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NIERLING MAX - - 1916-10-21 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NEUBER WILHELM - - 1917-01-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIMITSCH HERBERT - - 1918-05-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIMTSCH
NITZ JOHANN LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915-??-23 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-12-25 - -
NOWOTNY RUDOLF SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
NIEGSCH PAUL - - 1916-??-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NURNBERG ALEXANDER - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIKOLAJCIK MATEUS ZIVIL  - 1915-02-11 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
NIESTROJ PAUL - - 1918-11-04 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NOWAK KARL - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWARRA ALOYSIUS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NOWAK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-01-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NAGY JANOS KAVALL. H.I.R. 2 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
NIEKEL THOMAS - - 1914-12-04 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NEUMANN MAX ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
NEUMEISTER LEONHARD WEHRM L.J.R.6/1.ERS.B 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NÉMETH JÓZSEF HONVÉD 56.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1890-02-04 FABIANOWÓW *)
NOCON JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NUŠKO HERMANN OBLTN. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY ANDREAS - K.U.K.FELD.J.BALT.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEGWER OTTO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEUMANN P. - - 1917-05-18 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NEMETYI PAL HONV. H.I.R. 16 - - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAVRKAL LUDWIG JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NOWAK VINZENT - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NICKISCH PAUL - - 1919-06-21 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK ROBERT MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEMETH LUDWIG KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NEUMANN E. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NIEDER PAUL - - 19??-07-14 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIGRIN ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAKOWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
NOWAK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NYKIEL LUDWIK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NECHANICKY JOSEF E.R.INF. IR 18 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEDELKA POPARA - B.H.I.R.4 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEJMAN - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NICKLAUS ADOLF ERS. RES. - 1915-06-27 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NAGY LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMAYER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NEUPERT ALBERT OFFIZ. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NAGŁOWSKI P - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NACHTIGAL AMBROS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NITSCHKE GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NIZINSKI EDUARD INF. K.K. L.I.R. 32 1915-07-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NITSCH AUGUST - - 1916-09-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NOACK WILHELM MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKIEL KAROL - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NAPIERALSKI ANTONI - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NINNEMANN O. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NICKELMAN REINHARD MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEGYECZ JOSEF - - 1916-01-29 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWACK JULIUS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEMESOCZ JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NOWAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NOLTE JOHANNES UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAIL JOHANN OBERJÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NOHER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEUMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NOSÁL RUDOLF INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYCZ IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NAPIERALSKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAMYSLIK AUGUST - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NOWOTNY KARL LDST.INF. IR 28 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NETUSIL FRANZ - K.U.K.I.R.98 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NITSCHE PAUL VIZE-FELDWEBEL - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NALEŻNY JULIANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NITSCHKE - MUSKETIER J.R. 82/8K. 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NAGY ISTVÁN HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-03-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOL?SZCZYK A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NISCHTUSCHTIN IWAN RUSS. - 1918-12-22 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
NOWAK II JOSEF RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NINNI JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NOTHMANN ERWIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NICKEL AUGUST - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NOVAK FRANZ INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEDWOROK ADAM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NIEDZIELA JOSEF LDTS.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NICKELEN FRIED PREUSS. INF.RGT. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NĘDZA WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NARGA MATHAEUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NAEWY - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NAGY LAJOS HONVÉD 10/3.HONV.GY.E. 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
NOWICKI EDMUND - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
NOWOTNY BOHUMIL R.KPL.TIT.ZGSF. SCH. R. 12 1915-03-14 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY STEFAN INF. - 1914-10-07 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NOTHMANN WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEGWER FRANZ MUSK. - 1918-04-08 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
NOWAK JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYCZ WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEWEGJANOZKI FLORES - - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NOWAK GEORG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NOUZAK FRANZ SCH. SCH.R. 9 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NUG FRANZ INF. - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWACZYK JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NEMETH NICOLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIMZ ALBERT GFT. FR 6 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NAGY SÁNDOR HONVÉD 10/1.HONV.GY.E 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1900-08-14 KOMORNIKI *)
NIEMIEC FRANCISZEK - - 1918-03-20 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1898-03-09 - -
NALBORCZYK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUHAUSER KARL ?AN.SOLD. K.U.K ? 1914-10-?? - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NESPITHAL WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGNER JOHANN JNFANT. K.U.K J.R. 4 1914-11-28 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NOWAK ALBIN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NASCHWITZ FRANZ - - 1916-02-01 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEPRASCHK OTTO LEUTNANT 12 KURHESS FELD A.RGT.47 1914-11-22 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NICKEL WILHELM MUSKIETER - 1915-04-16 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NIEDERSETZ KARL - - 1916-07-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
NEPUSCHKIN ALEXANDER SOLDAT 10.K.5.RUSS.SCHUTZEN.RGT. 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-05-29 - -
NÖLL JOSEF GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK ADALBERT LST.INF. I.R. 57 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUMAN BEREK LEGIONISTA 1 PP 4 KOMP 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NOWOMIEJSKI R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NAGY ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIERYCHLO IGNATZ - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NENCKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NIECHODA NIKOLAUS - IR 34 1917-06-21 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN - VISE-WACHTM. 2 B.I.R R 52 1914-12-20 - Miedniewice I wieś, gm. Wiskitki, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
NEUBERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NOSSOL ALOIS - - 1915-12-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NEUMANN HERMANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWACZYK T - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
NICOLAI PHILIPP JNFANTERIST K.U.K.J.R.95 1915-10-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NOWOHRADSKÝ WENZEL INF. I.R. 98 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NELSON J. 47306 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NIMIETZ MAX - - 1918-11-06 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NESSE JOSEF UNTFZ. - 1914-09-09 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NAGY JOSEF HONV. - 1914-12-21 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIESPOREK EMANUEL - - 1916-09-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NENTWIG ADOLF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWOTNY FRANZ QUARTIERM. KOMP. 9 1918-01-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIMSER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK JOHANN INF. ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NOWAK FRAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NIKITIN IWAN RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NASS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NEUMANN ADOLF - - 1915-02-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEKOVAŘIK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN EDUARD MUSK. 6.KOMP.RES.INF.RGT.49 1914-09-09 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1877 - -
NIEDZWIEDZ JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NEULEUTNER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUNHERZ JULIUS - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NIESPOREK PAUL - - 1916-09-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NENTWIG PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEČESÁNEK JOSEF RES.KPL. SCH.R. 14 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEINET GASPAR - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
NIXDORF PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NIKIEL M. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NAGY VALENTIN HUS. K.U.K.H.R. 16 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK B. - - 1915-06-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-07-25 Wijewo -
NOTZON JOSEF - - 1915-05-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK LADISLAUS INF. IR 18 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN EUGEN GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
NOGOSSEK ANDREAS - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NITSCH KURT - - 1915-01-05 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NAGEL JOHANN KANONIER 4.REKR.DEP.FELDARTL.RGT.42 1916-09-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-13 - -
NEUMANN KARL GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAHSER J - - 1915-12-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
NEMETH SANDOR HUS. H.H.R. 3 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEMETH ISTVÁN HONV. H.I.R. 18 1914-11-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 JAK -
NOWAK K. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NYCZ V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NAGY-KÁNASZ LUDWIG HONV. H.I.R. 5/3 1914-12-29 - Siedliska II (nr 152) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK GEORG VIZEFELDW. - 1915-04-01 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1916-08-30 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEDDEN WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NORGEL - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
NOWAK JOSEF - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOWATZKI LEOPOLD - - 1915-07-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NASSENSTEIN HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.INE.RGT.28 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-02-19 - -
NYGSZIK CSILLAG ISTVÁN - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIEDERMAIER LORENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAWROCKI WINCENTY SZ.ROB.DZ. 1-10 ? 1915-12-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
NOWAK R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NAGEL ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NAGY MÓSES HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAMYSLO EMANUEL - - 1918-10-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWAK KARL - - 1916-07-14 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEUMANN HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NARZYŃSKI LUCJAN SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - 1915-03-31 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NOSCHKA JOSEF TRAINSOLDAT - 1917-09-25 - Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie 1881 - 1)
NAUENDORF GEORG TRAINFAHRER GENES.ESK.2.GARDE-TRAIN-E.A. 1917-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-06-06 - -
NEUGEBAUER KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWAČEK ANTON - TR.DIV. 45 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NENEMANN - INF. A.L. 55 ITPS 1915-08-29 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
NOWAK WILH. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NULZ ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NEMET ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOSSOL FRANZ - - 1917-11-21 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NAWROT MIK. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
NAHR OTTO LUDWIG KR.FR. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYOLT JOSEF INFANTERIST L.I.R. 11 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
NEUDECKER VALENTIN - - 1916-06-16 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOACK HUGO - - 1914-11-04 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
NEUMANN AUG. MUSK. - 1914-11-14 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NATÝA DEMETER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAZAR SIMON SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGEL RUDOLF HONV. H.I.R. 18 1914-12-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.6
NEUMANN RICHARD - - 1917-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
NEUKIRCH OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NASS WILHELM INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NITZPON JOHANN KAN. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NESTREBA FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NATTER JODOK JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOGOCEW NEROSYN RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-02-24 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEUMANN P. - - 1915-09-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NIESEL FRIEDRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUGSCHWERTNER JOHANN LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWICKI STANISL. INFANT. I.R. 206 / 8 K. 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
NOACK REINHOLD - - 1917-03-20 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
NAGY ANDREAS RES.INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUBÖCK FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMETH FERENZ HONV. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.75
NEUMANN AUGUST LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.10 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-06 - -
NEUMANN ATHUR - - 1916-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
NEUSTADT RICHARD KR.FR. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NAUMANN HANS RES. IR 106 1915-08-12 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - FALKENAU, FLÖHA -
NITZPON LORENZ GREN. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NÖCKEL WILHELM INF. P.R.I.R. 219 1915-03-03 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEULENTNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWY FRANZ ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NICKISCH R. - - 1914 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NIESEL HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIKONICZEW PIETROW MATWIEJ - IR 17 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMIEC ANDRZEJ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NASIELSKI JÓZEF PODPORUCZNIK 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1895-10-15 - -
NOWACK FRITZ - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
NYÁGRUS DIONYSIUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIMMERFALL MARTIN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE WILHELM GEFREITER 3.VERW.KOMP.E.RES.INF.RGT.10 1916-02-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-12-04 - -
NIEBLING FRANZ - - 1914-10-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
NEUMANN WILLI GEFREITER 4.G.R.Z.F.8K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
NORK ADOLF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NIKIMA ASTEREF - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NIEDZIELA KARL - - 1918-07-08 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEDERJAUFNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1914-09-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
NOACK OTTO UTFFZ. - 1914-09-09 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NEMEC ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK ANDRZEJ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NAPPE FRANZ UNTEROFFIZIER - 1916-04-16 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NAGY ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIELSEN - ERS. RES. - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NUSTITZ Graf von EBERHARD - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NEŠVERA KARL INF. L.I.R.6 1915-05-08 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIZIOLEK JOSEF GFT. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHKE HERM. LANDSTURM 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NOSSKE FRANZ - - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-05-04 Klein Garde obelisk
NEUMANN RICHARD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
NEUHOLD HEINRICH SCH. SCH.R 4 1914-12-17 - Dębowiec (nr 18) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIKITUK FROD - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
NOSSOL AUGUST - - 1914-10-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOKEL ANDREAS - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NOLTE HERMANN HORNIST 8K JNF. REG. 123 1914-11-13 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NIKOLICS JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAKONECZNY JAN INF J.R. 30 1915-02-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICKEL JOHANN - - 1914 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN GUST. GEFR. - 1918-09-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-08-27 Dlusken -
NOWAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NÄGEL OTTO ? - 1918-09-24 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
NIESAR JOHANN MUSKETIER - 1915-08-02 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
NIEMIELA ANTONI - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
NIEDERKOFLER PETER JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NUSSDORFER FERDINAND INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIPKOW OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
NOTTBOHM - ERS. RES. I.R. 92 / 9K 1915-07-16 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NAWROTH VALENTIN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NORKIN FILIP SZER. 5 p.p. 1917-10-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NAMYSLO JOHANN - - 1917-09-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWOTTNY EM. - - 1918-07-25 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NARMONT ANTON - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NÓWÁK ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-11 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NYCZOWSKI JULIAN PLUTONOWY 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOTTBOHM - ERS.RES . J . R . 92 / 9 K 1915-07-16 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEMLSEN WILH MUSKETIER 6 K INF REG 21 1914-11-18 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
NEHRING WILLY UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
NIERADIL AUGUST - K.U.K. L.I.R. 25 1915-07-11 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
NACZAROW ONANY INF. RUSS.RES.B. 144/7 1915-05-07 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMÜLLER FRANZ INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIECHZIOL GOTTHARD OBERJÄGER - 1915-04-06 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN FRANZ - - 1918-04-14 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUPER LUDWIG INFANTERIST - 1914-10-06 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - GRAZ -
NEGA ANTON - - 1918-08-08 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIESCHALK OTTO - - 1915-08-02 - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NOZULAK KURT - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
NAGY ANTON INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEFISCHER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDOJADŁO JAKUB - I BRYG. 1 P.P. 1916-06-14 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
NEUMANN H. UFZ 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEITZEL PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NIWEK HEINRICH - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEGODI JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NEUMŰLLER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEGUTS JOHANN ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/5K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NOWAK WILHELM LANDSTURM - 1916-06-08 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NIKLAS LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NOWAK KARL WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NATALINO PALLUA J.G. T.K.J.R. 4 1915-03-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NILL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK EMIL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NINAUS JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-03 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUNTEUFEL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWICKI WŁAD. SZEREG. - 1920-01-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
NOWAK JOSEF - - 1914-09-23 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-04-21 - -
NEHRBASS VALEN. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-17 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
NIKOŁAJCZUK ANDREJ INF. RUSS.I.R. 643 1915-04-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER ERNST RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWIK NIKITA SANITAT.  FELDSP. 345  1914-12-31 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAUJOCK - KAN. 3.A.R.26 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NIEBEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEDOŃSKI ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIKOLAJNKOW GRIGORI - - 1916-10-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1886 - -
NISETZKI JOHANN MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1919-02-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-03-11 - -
NIKULSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEKOLAJCZUK THEODOR KAN. F.K.R. 11 1915-10-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NIKITOI ONUFRI ZGSF. K.K. L.I.R. 22 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK PAUL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUMANN - UTFFZ. 5 K. INF. RGT. 43 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NIEDERHOFER SEBASTIAN ZGSF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICZ K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEDZIÓŁKA A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
NIZIOŁEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
NEUMANN FRITZ LEUTNANT D R 2 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
NOSOW JAKOB INF. I.R. 125 1915-01-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEISSL ANDREAS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NADOLLEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIETZEL - MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NIESEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEJFELD FIODOR INF. RUSS. I.R. 32 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST JR 21/K 6 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWACK WILHELM - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
NADLER M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOCKEMANN ROBERT GRENADIER 1.G.GR.R.3K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIKULSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NISSL JOSEF INF. I.R. 59 1915-04-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOVÁK WLADIMIR INF. K.U.K.I.R 28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMY MIKITA INFT. LST. BAON. 20 1914-12-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.14
NAUP LUDWIG LDSCH. K.SCH.R. II lis-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEMIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
NOWAK FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NITZ WILLY ERS.RESERVIST 1.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NEŠPOR JAROSLAUS LST. I.R. 36 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUMANN KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NENTZKE HERMANN UFFZ. 4 KP. LDST. BATL. XVII/6 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1874-02-02 - -
NEMETH IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NIESSEL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NITSCHE OTTO GEFREITER L.J.R. 51/12K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NIEMIEC JÓZEF - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDBALSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NOWAK ANTAL INF. L.I.R. 20 1915-02-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEJWIRT ANDREAS INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-18 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER ROBERT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NIEFIEDOW SZYMON SZRG. 1 / 4 STRZ. P.P. 1915-06-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 641
NEUER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NITKO F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
NIEMCZYK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
N_GSER EMIL - - 1914-11-17 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
NETZEL PAUL GEFREITER  L.J.R.9.8 K.  1915-01-23 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NÄVE HEINRICH WEHRM. 3 / LANDW. I. R. 84 1915-02-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NIKOLA EUGIES ANIEKOW LT. RUSS.SAPP.B. 14 1914-12-23 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDERWANGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAVRATIL T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWITZKI A. - - 1918-09-18 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1914-11-14 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NOWAK IMRE KAN. REIT.HONV.ART.D. 1 1915-04-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NÄCKLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAVRATIL PETER SCHÜTZE K.U.K.R.SCH.R.5,5 1914-12-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
NÖRDIG ERICH OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - NÖHRING? (DEHNEN)
NIESTIEROW EMILJAN SZRG. 13 / 116 P.P. 1917-02-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 913
NEULICHEDL HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NADASI JOSEF INF HONV. IR 11 1915-03-31 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NIESSNER ERWIN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NETZEL N. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
NARWUTSCH AUGUST - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL M. LDSTRM. 5 / LD. BTL. RASTENBURG 1915-02-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NAGLER FERDINAND R.SAN.ABT.3 R.SAN.ABT. 314 1915-01-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NARDON DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NĚMČIK FLORIAN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUBAUER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN BRUNO HPTM - 1918-11-10 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NINOW ALBERT LDWM. - 1918-06-12 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
NOWICKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NEDER KARL GFT. K.U.K.DRAG.R.6 1915-05-06 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMEISTER JOHANN INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NUNBERG ADOLF INFT.  L.I.R.16  1915-02-01 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NEINS JOHANN GEFR E.I.R. 59 2 KOMP. 1918-10-16 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK JAN SZRG. 22 / N. GEORG. ARTL. FORT. 1916-08-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 697
NIESSNER RICHARD - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NYKLOWICZ T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
N? MAXIM RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NIEMANN ERNST RESERVIST - 1914-12-10 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
NEUMANN RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIESS JOHS. MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NANNLEITNER RUDOLF JG. T.K.J.R. 2 1915-08-19 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUHAUSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOVAK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAREŃSKI BOLES. SZEREG. - 1920-01-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
NEUMANN PAUL - - 1914-07-28 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-10-04 - -
NEBELSIEK K. LEUTNANT D. R. 10 K. INF. REG. 147 1915-01-01 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
NICHOROSZKO NIKIFOR INF. RUSS.I.R. 36 1915-04-03 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAGEL RUDOLF RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIKASZEWICZ ANTON RUSSE JNF ...R.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NIKULKA JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
NOWOSIOŁOW K??MA - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NECEK PIOTR - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NOLATOW PANTIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN OTTO - - 1914-10-19 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NOVÁK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEROBA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NEUMANN H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NAKONECZNY MICHAEL ZGSF K.U.K. F.H. R. 11 - - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
NIPPA G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Gurkeln obelisk
NAWRATIL EMIL GEFR. - 1915-08-19 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NAGY ALEXANDER ZUGFÜHRER HUS. REGT. 4 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1883 YASAIHET -
NIEPOKÓJ FRANCISZEK - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1868 - -
NOSEK JAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIEMEYER OTTO GFT. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
NOHYN CHCZUBIN WACHMISTR - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.10.1914
NAWROZIK HERMANN - - 1917-01-05 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
NEUMANN R. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NEABERS JAKOB ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAGEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOWAK REINHOLD - - 191?-06-07 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NAMYSLIK J. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIEDZIELSKA ANTONINA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NOVY CARL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUGEBAUER ADOLF INF. KK LIR 25 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEHUS August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NOWAK ERNEST - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NALEPPA THOM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
NEUREUTHER EDUARD - - 1918-10-03 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-04-15 OBER DIELBACH -
NATSCHKER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NAZAR GREGOR INF. K.U.K. I.R. 15 1914-12-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
NIEKRAWIETZ AUGUST - - 1917-04-11 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK STANISŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
NAWANSKI ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. KUK IR 8 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKOŁAJ - - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NOWAK ANTON MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
NOAK HERRMANN - - 1915-10-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-09 TANGERMÜNDE -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NITZSCHE WALTER - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NEUHAUS DIETRICH ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/219 1915-02-20 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOTZOW KARL - - 1916-03-08 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NIECHCIOL MAX WEHRMANN 1 LDST.INF.BATL.BEUTHEN VI/1, 2KP 1914-12-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
NYAGA TRUFIN K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.301 M.KIR.301. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NILSCHE RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NEUMANN WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
NAASE PAUL - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NOWARA KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
NIKLAUS OTTO - - 1916-??-?? - Żagań III miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
NEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NETUSCHEL PETER - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEMEC JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 31 1917-06-29 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAWKATH WENZESL. - - 1918-09-04 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
NOTTRODT OTTO WEHRMANN LDW.INF.RGT 72, 2K 1915-01-07 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NAPORRN K. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
NYSKOSZ IT. HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NEUMANN P. - - 1915-09-27 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIKLASCH ERNST - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NIESŁAŃCZYK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NANDZIK STEPHAN MUSK. - 1918-03-23 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUGEBAUER JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NOWAK TGNATZ INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDZIELSKI STANISŁAW - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 JADOWNIKI -
NOWAK JAN - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
NISZIK MARTIN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NETZ J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
NIKLASCH EDUARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NANNI AUGUSTO SOLD. 2.ALP. 1918-01-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-07 - -
NOWAK KARL GEFR. - 1918-08-08 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEHOFF HERMANN OFFIZIER STR I.R.336, 7 K. 1915-07-27 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NOWAKOCKIJ IGNATZ RUSS.KRIEGER - - - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NOWACKI PIOTR - - 1917-03-13 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NEUMAYER KARL JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÖTZEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOSSOL WILHELM - - 1914-09-20 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEROBISCH JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEMIETZ KARL - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NASTI IGNAZIO SOLD. 21.FANT. 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-10 - -
NAGLER B. MUSKETER 8. K. JNF. REG. 96 1914 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NIEDERWIESER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-05 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUHAUS KARL GEFR. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. IV DARMSTADT XVIII/14 1914-11-28 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NEDMANN ADOLF - - pa?-17 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NILSSON ERNST TELEGRAFIST F.FERNSPR.ABT. 1 THORN - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NOLDNER ERNST - - 1917-06-19 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NEUBART FRANZ JG. K.K.L.M.B.21./4 1915-05-02 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÜSKE JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOSSOL HANS - - 1917-06-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NATUSCH W. GREN - 1917-02-09 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
NEUKIRCH FRANZ I - - 1914-08-23 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEGRO FERDINANDO SOLD. 96.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
NITSCHKE A. GEFREITER 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUBAUER ALBERT INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEMS HERMANN - - 1915-11-05 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
NEAGU KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 22 P.P. 1917-03-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NEITZEL OTTO ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NESTER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NOWAKOWSKA EWA - - lis-14 - Kaletnik wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NEUMEIER AUGUST GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOSSOL JOHANN - - 1918-01-17 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIGRO FELICE SOLD. 231.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
NIEDZIELSKI JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NOWAK JOHANN - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
NEUENDORF F. FREIWILLINGER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
NOVAČIĆ THOMAS JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAPIRALLE MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
NIASZU ALEKSANDER ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NOACK KARL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOGLIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIGLUS JOHANN FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NECESAL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOSSOL JULIUS - - 1921-11-19 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOCERA FRANCESCO SOLD. 253.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-31 - -
NIKIEL PIOTR ST. SZEREGOWIEC 2 PP. 4 BAON LEGIONÓW 1914-10-28 - Bohorodczany Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze 1893 - -
NOWACZYK BARTŁOMIEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOVOSETAC BOTTO UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NICOLEIT FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIKOLAI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-04-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NOWAK FR. - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - B. ucz. kl. IV, l. 18
NOWAK BERNHARD - - 1918-08-29 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOVAK VIKTOR FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NOVAK JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEŚWIEC JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
NUTINI ARMANDO - - 1916-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-06-10 - -
NOWAK STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
NOWAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEHOF HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIKOPOROW IWAN - - 1917-02-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NA??SCHEJKO - - - 1913-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
NEUBER H. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEDUHR GUSTAW ERS.RES. LIR.6/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NOVOTNY JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NITSCHKA THOMAS - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NOWAK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOACK GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIERADZIK AUGUSTYN - - 1915-02-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-09 Ornontowice -
NIEDZIELLA JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NISSEL WILHELM ERS. RES. - 1916-03-30 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NOWAK ANTONI - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NIEBOROWSKI WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIESWANDT - LEUTN. D. RES. INF. REGT. 43 1914-09-07 - Szwejkówko wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK ALEXANDER - - 1915-02-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOCVE JOSEF - P.R.I.R.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIESSEN von ULLRICH - - 1914-12-04 - Łódź-Mileszki część miasta Łódź łódzkie - - płyta I
NICKISCH FR. - - 1916-10-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NICHLERWITZ PAUL ? - 1918-12-31 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-02-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOCOŃ ANTONI - - 1919-11-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-06-05 Ornontowice -
NIEDERMAYER MAX MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAZARENKO ALEXIEJEW INF. KROMSK.R. 279 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
NIXDORF JOHANN - - 1915-03-17 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
NIEWIERA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUTERT EMIL LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUBERT ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NAGLITZKI BRUNO - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIRLO WILLI - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NABOR JOHANN UNTEROFFZ. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
NEUMANN KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NIEWIADOMSKI FRANZ - - 1916-07-20 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK WIKTOR - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-04-24 Ornontowice -
NOACK REINH. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NUKIČ MUJO INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NASZEL PAWEŁ SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NEUMANN GUSTAV - - 1917-07-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NIEWIERA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN MAX - - - - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NEUDECKER GEBHARD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK I ANDREAS LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta II
NEJEZCHLEB VINZENZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NOWAK IZYDOR - - 1917-03-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NEUKIRCH JOHANN - - 1914-12-21 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUHÄUSER FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-01-13 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYKOŁAJEW WŁADYMIROW - BAON. 10 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGEL ALFRED - - 1916-08-24 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NERLICH PAUL - - 1916-09-17 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1882-02-25 - -
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
NIEWIERA MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN RUDOLF SERGT. - 1918-06-23 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-11-11 - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NILSE - - 7 J.R. 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NOHA GOTTLIEB INF. K.K. LDST.I.R. 28 1915-03-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NERRLICH HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NIERLICH PAUL-MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NOWAK STANISŁAW - - 1918-05-01 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NALEPA JAN INF. - 1915-03-14 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NETTIG ED. - - 1915-02-28 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHKE EMIL RESERVIST 6 K. INF. REG. 161 1914-11-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NICKERMANN KARL - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1915-05-20 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
NIEWIERA WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEMSCHKE MAX - - 1915-03-05 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NURKE ALFRED GREN. - 1915-06-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NICOLAS HERMANN SZER. J.R. 10 1915-01-02 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NEČESÁNEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NOWAG FELIX - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NIEBOROWSKI FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NEUMANN 1 ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914-09-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
NÖLL FRIEDRICH MUSKETIER 5 K. INF. REG. 159 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
NEUGEBAUER PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NIERING JOSEPH - - 1914-11-15 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1918-05-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
NEHLERT REINHOLD - - 1919-10-20 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1884-09-22 - -
NEUGEBAUER HERMANN LT. D. RES. - 1917-08-23 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NIEMEYER OTTO MUSK. J.R. 21. 6 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
NÉMETH STEFAN KPL. K.U.K. HUS.R. 9 1914-11-13 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NEUMANN - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NIEBOROWSKI RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NERENHEIM JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NOTZIM A. WEHRMANN 7 K. INF. REG. 89 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NAILIMATTA WLADISLAUS - - 1917-12-17 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NOWAK PAUL - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
NICHLERWITZ OSK. RES. - 1915-05-05 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
NIEUZYLLA JOSEF LANDST. - 1916-07-19 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEKOINDA JOSEF INF. LDST.M.B. 135 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NALDORNAK BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIER ALFERD - - 1918-08-18 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NUSCH???? HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NEUMANN GOTTLIEB - - 1918-11-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
NAPIANY ROBERT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
NOWARA JOHANN - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NANIERALSKI ALBERT - - 1918-07-09 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
NOGASSEK THOMAS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NIKOLAICZAK IGNATZ WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN LUDW. OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NERGER ALFRED - - 1917-04-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN OTTO UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NAPIERALSKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NIKA PETER - - 1918-12-07 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NIEDZIELA J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMEIER HEINR. UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIERLICH MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NOSOL EMIL - - 1914-09-20 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NEUMANN ADOLF GEFREITER RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NARMUTSCH GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Karbowsken -
NOWOK FRANZ - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NITSCHKE HERM? - - 1915-05-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
NOWAK MARKUS - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NITSCHE FRANZ FÄHNR. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMIEC ADALBERT INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN WALTER UNTEROFFZ. - 1917-08-09 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEUMANN FRIEDR. - - 1917-10-09 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
NIESWAND LUDWIG - - 1916-09-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NOWITZKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NAWROCKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NIKOLAUS M. GEFR. 1. ESK. KÜR. REGT. 3 1914-10-11 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK KARL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NAGEL ROBERT TAMB.GFT. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NÖLKES JOHANNES WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAWROTH PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NÜSKEN KARL GEFREITER RJR 220/12K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NEUMANN KARL - - 1914-09-02 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NICKEL GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
NOWAK ANTONI - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
NAWATZ GUSTAV - - 1915-07-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NĚMEČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIGGENRIED - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NITSCHKE OSWALD SERG. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NAHS REINHOLD GEFR. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NAUDUKS FRANZ UTFFZ. 8 KOMP. 41 INF. REGT. 1914-09-07 - Nowe Guty wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK VIKTOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NICKLAUS JOSEPH - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NEHMANN WILHELM INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIERMANN GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NEUGEBAUER HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKISCH KARL - - 1916-10-05 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NIEBRZYDOWSKI JULIUS PAUL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NOWAK THEODOR MUSK. - 1918-12-15 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIELSEN JENS ERS. RES. L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NASCHKE KARL - - 1916-03-30 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NEJEDLY WENZEL LTN./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOGREZ JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NERGER ERNST WEHRM. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
NARUHN ANDR. - - 1918-08-29 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NIESITTKA JOHANN - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
NOWROTH AMBROSIUS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NOWAK FRANZ - - 1915-06-16 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOLL WILLY INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOLLEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NICOLAUS HERB. LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NEUBER KARL - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
NIES B. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
NOACK FRITZ - - 1918-10-27 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
NISCHAU - GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
NAPIERAŁA JAN - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NILLEHRANDT GUSTAV - - 1918-05-29 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NEUMANN RUDOLF ZGSF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOACK ERNST RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEDER? MAX - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
NEM?? KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NITSCH FRZ. - - 1917-08-15 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
NOTZON JOSEF - - 1915-09-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
NAMYSLO WILHELM - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NOWAK ROBERT - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEBANER MICHAEL INF. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGABER KARL SAPP. K.U.K. S.B. 14 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAPHIALI ERNST UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NOWAK OTTO - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
NAST ARTHUR - - 1915-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIKISCH AUGUST - - 1914-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIEKISCH
NIMSER AUGUST MUSKETIER 2.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 3
NITSCHE JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NAGEL GUSTAV - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NOWAK III JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWACKI STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEGSCH ERNST - - 1918-08-08 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIER KONR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NICKEL F. E.RES. - 1915-11-19 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NIESTROJ JOHANN - - 1914-09-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NAWRAT FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOACK KURT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NONNAST ALOIS - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NEUMÜLLER JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMET JOHANN INF. K.U.K. I.R. 26 1915-02-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUBAUER SALOMON KORPOR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-09-02 - Rotunda i nagrobek
NEDZA J. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN ALBERT - - 1915-09-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN PETER - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NEHRING REIHOLD LANDSTURMISTA BL SCHLAWE 1914-11-19 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUENFELDT ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
NEUMANN KARL - - 1915-07-18 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893- - -
NOWAK LEO RES. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY FLORIAN - K.UNG.L.I.R.10 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEGW? - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEUMANN F. - - 1915-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NITZ ROBERT MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEJMAYER JONAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NOWAK ANTON - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NICKISCH AUGUST - - 1914-09-26 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK JOHANN SCH. SCH.R. 12 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NAGY JOHANN PTRF K.u.K.HR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NANIK PETER - - 1916-08-02 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIEDER KARL - - 1918-07-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIEMCZYK VALENTIN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK WOJCIECH - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
NOWACZEK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NYCZ JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NACHWATAL IGNATZ INF. LDST.B. 38 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAUK REINH. UTFF. RES.PION.KOMP.84 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEIMANN PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NUSCHKE JOHANN - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
NAGY LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NENTESER AUGUST JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NEUMANN - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NADARZYCKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NYCZ JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEMETH PAUL HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NIESTROY WILH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NIKLAUS PAUL - - 1918-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIKODÉM JÁNOS TIZEDES 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK ALBERT - - 1918-09-17 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK KONSTANTIN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIKIEL ANDRZEJ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NIKOLIĆ MARKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEGA JOHANN PREUSS.RES. I.R.272 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKOLAUS PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NAGY MIHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEGRO BRUNO GREN. - 1917-10-17 - Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NOVAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
NEUMANN HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NAPEL JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NÖCKLER KARL JOHANN JG.TIT.PTRF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK STANISLAUS SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-05-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NOHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NOWACKI KARL - - 1917-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NOGA MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYCZ FRANCISZEK - - - -