Nazwisk w bazie na literę N: 1791

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
NEUMANN HERMANN ERS.RES. - 1917-08-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
NIEGEL HERMANN - - 1918 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY ISTVÁN HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-03-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY JÓZSEF HONVÉD 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY LAJOS HONVÉD 10/3.HONV.GY.E. 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY MÁTYAS ŐRVEZETŐ 10/6.HU.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY SÁNDOR HONVÉD 10/1.HONV.GY.E 1914-12-31 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAVRÁTIL SÁNDOR SZAKASZVEZETŐ 9.HU.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NÉMETH JÓZSEF HONVÉD 56.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMCZYK VALENTIN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIGRIN ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKODÉM JÁNOS TIZEDES 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOACK WILHELM MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOGA MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOSÁL RUDOLF INF. I. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOSEK MICHAEL INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVAK FRANZ INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK JOSEF FLDW. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWY WENZEL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NESPITHAL WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITZ ROBERT MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK STANISŁAW - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
NOWAK ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
NIESTROJ JOHANN - - 1914-09-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NIESTROJ PAUL - - 1918-11-04 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NIEWALDA PETER - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
NEUTERT EMIL LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOACK EMIL GRENADIER R.J.R. 203/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOLL WILLI SZER 3.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
NAWROT MIK. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
NENCKI FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NENCKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NARATON GIOVANNI LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAUP LUDWIG LDSCH. K.SCH.R. II lis-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NETZER MARTIN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEULEITNER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEULICHEDL HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEDERLECHNER JAKOB JG. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NIESSNER RICHARD - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAIL JOHANN OBERJÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUDORFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAC KOSTACH GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NACHRADOW JEGOR RUSS. INF.REGT.6.1.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NACZOWKIN ALEXEI RUSS. INF.REGT.108.M.A.G. 1916-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NADRATSCHIL JOSEF GEM/ROSJA I.R.57 1919-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.6 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
NAE JOSEF GEM./RUM. I.R.75 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NAGRADSKI ANTON GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NAGUMANOW CHAISIGALI GEM./RUSS. I.R.322 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NAGUTA STAN GEM/RUMUNIA INF. REGT. 45. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAGUTA STAN RUMUNIA JNF.REGT.45.2.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAJDONA IWAN GEM/ROSJA I.R.117 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAN JON RUMÄN JNF.REGT.75.8.KP 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAN PETRE RUMÄN I.R.80 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NAN M.JON GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NANET TULA GEM./RUM. I.R.34 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
NAPARU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NAPIRAJ FRANZ GEM/ROSJA I.R.209 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NARIGIN KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NARSARTSCHUK ROMAN GEM./RUSS. I.R.18 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NARZISOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.125 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NASANOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.73 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASARDINOW BJAMUTIN GEM/ROSJA I.R.109 1918-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NASARENKO FROL GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NASARENKO GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.278 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NASAROFF NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.80 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASAROW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.311 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NASAROW DANIEL GEM./RUSS. I.R.4 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NASAROW IWAN GEM/ROSJA I.R.31 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NASCHANSKY MAXIM GEM/ROSJA I. R. 122 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NASCHITSCH DRAGOLUB GEM./SERB. I.R.5 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NASEKIN MICHAEL GEM./RUSS. I.R.107 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NASMADINOW SCHIKABUDEW GEM/ROSJA I.R.6 1919-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NASONOW SEMJON GEM/ROSJA I.R.15 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NASTASE JUON GEM/RUMUNIA I. R. 61 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NASTASE KONSTANTIN UNTFFZ./RUMÄN INF.REGT.72.7.KP 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASTASE MARCU GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NASTASE STAN GEM./RUM. I.R.45 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NATELITZ IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NATSCHEWITSCH WILAN GEM./SERB. I.R.6 1916-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NATZWIN BORYS GEM/ROSJA I.R.58 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NAURSKI JAKOW GEM/ROSJA I.      R. 872 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NAWAKOWSKI KORAL RUSS.ZIVIL.GEF. - 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
NAWIAJKA IWAN GEM/ROSJA I.R.460 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NAZAROW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.4 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NEA PETRE GEM./RUM. I.R.76 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAESU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEAGA MARIN GEM./RUM. I.R.3 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEAGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.86 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NEAGOL FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.66 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAGU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.3. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAGU ANGHEL GEM./RUM. I.R.67 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEAGU JLIE GEM./RUM. I.R.41 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEAGU JON GEM/ROSJA I. R. 47 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAGU JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.50 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEAGU JUON GEM/ROSJA I.R.227 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NEAGU LAZAR RUMUNIA I. R. 79. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEAGU MARIN GEM./RUM. I.R.75 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEAGU STAN RUM. I.R.32 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEAGU TUDOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEAKSCHU WALERJAN GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEASCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.42 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEASCU JON RUMÄN INF.REGT.18 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEASCU NICULAE GEM./RUM. I.R.5 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.5 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NECHLEBAJEW MAXIM RUSS. INF.REGT.11.3.KP. 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NECUAI JWAN GEM./RUM. I.R.80 1916-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NECULAI DUMITRU UTFFZ/RUMUNIA I. R. 31 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEDELCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEDELCU JON GEM./RUMÄN I.R.25 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NEDELCU JORDACH GEM./RUM. I.R.75 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NEDELKOWIC STANOJE GEM./SERB. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NEDOSIKA RADION GEM./RUM. I.R.328 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEDOWITSCH ANDREI SERBIA GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEDU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEFIDOW CHARTON GEM./RUSS. I..R.? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGHINA STANCU GEM./RUM. I.R.41 1917-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NEGMATULIN SCHEIACHMAUL GEM/ROSJA I.R.86 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NEGOITA DUMITRU RUMÄN INF.REGT.75 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGOITZI MICHAEL RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGRASCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.2 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NEGREA PATU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEGREANUN ANCA GEM./RUM. I.R.5 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEGRILA MARIN GEM./RUM. I.R.86 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEGROSOIN PETRACHE GEM./RUM. I.R.5 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEGRU JON GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NEGURICI DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NEGUTZ VASILE GEM./RUM. I.R.10 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEIE JON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEKRASOW PAWEL UTFFZ/ROSJA I.R.6 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NEKRASOWO WASSILI GEM/ROSJA I.R.252 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NELEPKU FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NENKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.202 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEPOTU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.43.3 KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NERCIAI CARLO GEM/WŁOCHY I.R.214 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NESTEROW JULIAN GEM./RUSS. I.R.94 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NESTOBA ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.14 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NESTOR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NESTULEI WASILI RUSS. CHOTINSKI R.I.R.225.9.KP. 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NESU KARL GEM./RUSS. I.R.270 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NETIAEW FIODOR ROSJA JNF.REGT.249.14.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NETSCHAJEW ILIA RUMÄN INF.REGT.39 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NETSCHAJEW SERGEI RUSS. INF.REGT.229.6.KP 1917-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIASCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.22 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICA JON GEM/RUMUNIA I.R.31 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICLEA GEORGE RUMUNIA INF. REGT. 126 KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLA MARIN GEM./RUM. I.R.42 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NICOLAE ANDREI GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE DINU RUMUNIA INF. REGT. 76. 4. KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE GEORGE GEM./RUMÄN I.R.76 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NICOLAE JON GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NICOLAE JON RUMÄN JNF.REGT.45.2.KP. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE KONSTANTIN RUMÄN JNF.REGT.76.12.KP 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE RADU GEM./RUM. I.R.6 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE SPIRIDON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE VASILE RUMUNIA JNF.REGT.76 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAI ANDRE RUMÄN INF.REGT.47.2.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAI WASILI RUMÄN INF.REGT.75.7.KP. 1916-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAIEW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.212 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NICOLESCU MARINESCU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NICOLIG MILAN GEM/SERBIA I.R.5 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NICU GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.66.2.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE ALEXANDER GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.3.15.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.80 1917-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NICULAE JLIE GEM./RUM. I.R.72. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE JON RUMÄN JNF.REGT.53. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE M.RADU RUMÄN JNF.REGT. 76.16.KP. 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE MANEA GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.75 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NICULAE PETRICA RUMÄN INF.REGT.32 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE SAVA GEM./RUMÄN I.R.86 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE TUDOR RUMUNIA JNF.REGT.74.5.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIDEA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIECZUMAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NIEKRASOW SERGI RUSS. INF.REGT.111.7.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEMAKSCHANERW PAWEL GEM./RUSS. I.R.239 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NIENTORE BALDORESCU GEM/RUMUNIA I.R.18 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIEWIERA ALEXANDER RUSS. ART.BRIG.27.6.KP. 1915-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEWJEROW SEMJON GEM/ROSJA I.R.242 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NIFEDOW SEWILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NIKANDROW PAWEL RUSS. INF.REGT.149.2.K. 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKIFIOROW JWAN ROSJA JNF.REGT.? 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKIFOROW ANDREI GEM./RUSS. I.R.221 1916-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIKIFOROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 22 1917-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIKIFOROW WASSILI UTFFR./RUSS. I.R.85 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NIKIMTIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.229 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIKIPORUK WASSILI RUSS.ZIVIL.GEFG. - 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKITIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.267 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIKITIN DIMITRI GEM./RUSS. I.R.217 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIKITIN FEODOR GEM/ROSJA I. R. 22 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOFOROW FEDOR GEM/ROSJA L.G.R.2 1919-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
NIKOLAIEW JWAN RUSS. INF.REGT.160.10.KP. 1915-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAIJEW FADEI RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAJ GRIGORI RUMÄN JNF.REGT.36.1.KP. 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAJEFF ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.5 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NIKOLAJEW JWAN ROSJA JNF.REGT.247.13.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.165 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NIKOLAJEW WASSILI UTFFZ/ROSJA I. R. 11 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NIKOLAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.200 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NIKOLAJTZA WASILI GEM/ROSJA I. R. 251 1918-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NIKOLIC MICHOILA GEM./SERB. I.R.11 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NIKOLICA ETRIM GEM./RUM. I.R.59 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NIKOLITSCH GRIGORI SANITATS SOLDAT/SERBIA GEF. 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIKOLITSCH RADOMON GEM./SERB. I.R.8 1916-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
NIKONTSCHUK MICHAIL GEM/ROSJA I.R.252 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NIKOTOWITSCH LUBANIO GEM/SERBIA I.R.5 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NIKULERYUK PHILIP GEM./RUSS. I.R.5 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
NIKULIN ANDREŸ RUSS. INF.REGT.249.13.KP. 1915-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKULIN FEDOR RUSS. GARDE.I.R.WARSCHAU 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKULIN JWAN RUSS. INF.REGT.140.6.KP. 1915-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKULOF NIKIFOR GEM./RUSS. I.R.228 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIKULTSCHA IWAN GEFR/ROSJA I.R.170 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NILIWALKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.236 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIMARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NIMARA JON RUMAN INF.REGT.58.6.KP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NINITSCH ZWETIN GEM/SERBIA I.R.8 1918-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NISIPURSUR PREODOR GEM/RUMUNIA I.R.1 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NISTERESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.71 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NISTOR NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NITA ILIE GEM./RUM. I.R.26 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NITA JON GEM./RUM. I.R.71 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NITA MARIN GEM./RUM. I.R.41 1917-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NITKA ANTON GEM/ROSJA I. R. 136 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NITKOW JOSEF RUSS. INF.REGT.193.2.KP 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NITU DANIASCHKIN RUM. I.R.59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITU MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NITZA DUMITRU GEM./RUM. I.R.47 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
NITZA JOAN RUMÄN JNF.REGT.24. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZA JON RUMÄN INF.REGT.46 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZA NIKOLAE GEM/RUMUNIA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZA VASILE GEM./RUM. I.R.50 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NITZIPIR PETRU RUMUNIA JNF.REGT.71.3.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZU PETRE GEM./RUM. I.R.1 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIWIKOW MICHAIL GEM/ROSJA SCH.R.30 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NOSATSCH GRIGORI GEM./RUSS. I.R.280 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NOSCHKIN WLADIMIR RUSS. INF.REGT.203.12.KP. 1915-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOSKOW ARTANOW GEM/ROSJA I.R.37 1919-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NOSKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.327 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NOSOW PETER UNTFF/ROSJA JNF.REGT.210.14.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOSSOW DONIS GEM/ROSJA I. R. 453 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NOTA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NOWACHATZKI ANDREJAN GEM/ROSJA I.R.205 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NOWAK JOSEF GEM./RUSS. I.R.5 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NOWIK WASILI RUSS. INF.REGT.52.10.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWOSELOW IWAN GEM./RUSS. I.R.34 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NOWOSELOW NOKONOR UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.110.7.KP. 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWOSOLOW LAWRENTY RUSS. INF.REGT.124.15.KP. 1915-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NUGOWAMOW ISKAK GEM/ROSJA I.R.170 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NUSCHTAIKIN NICOLAI GEM/ROSJA I. R. 12 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
NUTZERCU STEFAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUGEBAUER ALOIS NIEM. - 1915-04-30 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NOWICKI KONSTANTY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NOWICKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NAPPE FRANZ UNTEROFFIZIER - 1916-04-16 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NIEDERKOFLER PETER JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOTTEBROCK (NOTEBRUSS) JOHANNES GFT. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAGEL GUSTAV - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915-??-23 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-12-25 - -
NEUMANN KARL - - 1915-07-18 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893- - -
NEUMANN PAUL - - 1915-05-20 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN ARTUR - - 1917-08-31 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NOWACZYK S - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
NOWACZYK T - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
NEUBAUER WILHELM - PREUSS,RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN 1 ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NIGGEMANN FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NERENHEIM JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NESS ERNST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NOCVE JOSEF - P.R.I.R.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NOLTZE KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEDZIELLA JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEROBISCH JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEROBISCH VINZENT - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NAYDA FELIKS - - 1916-04-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-11-19 - -
NIEMIEC FRANCISZEK - - 1918-03-20 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1898-03-09 - -
NYKIEL WALENTY - - 1918-08-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-02-11 - -
NOACK OTTO UTFFZ. - 1914-09-09 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NICKLAUS ADOLF ERS. RES. - 1915-06-27 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NAVRKAL LUDWIG JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NENTESER AUGUST JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NEUMAYER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NOVAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
NAGY JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 TATA -
NIEDZIELSKI STANISŁAW - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 JADOWNIKI -
NYAGA TRUFIN K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.301 M.KIR.301. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYNGSZIK ITT. K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.23 M.KIR.23. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYSKOSZ IT. HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAUMOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMEYER OTTO GFT. PREUSS. R.I.R. 219 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
NAMYSŁOWSKI LEON INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER ADOLF INF. KK LIR 25 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVAK JOSEF INF. KUK IR 8 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. KUK IR 8 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWOTNY LEOPOLD INF. KUK IR 49 1915-05-16 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NISZIK MARTIN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVAK JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-03-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOGA ADAM - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NEUMANN ANTON - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
NICKEL AUGUST - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NICKEL JOSEF - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
NEDZYK BRUNON - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NITSCHE JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NAGNER JOHANN JNFANT. K.U.K J.R. 4 1914-11-28 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NEJMAYER JONAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NITSCHKE HERM. LANDSTURM 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NEUMANN - UTFFZ. 5 K. INF. RGT. 43 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NOVACZKY BELA INFANT. KUK JR 32 1914-12-25 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
NACZAROW ONANY INF. RUSS.RES.B. 144/7 1915-05-07 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NUKIČ MUJO INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDZIELSKA ANTONINA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIEDZIELSKA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIEDZIELSKI JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIEMCZYK WŁADYSŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAWROCKI ALOJZY - - 1918-07-25 wieś Odrzykoń Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1895-??-?? - syn Stanisława
NAWROCKI FRANCISZEK - - 1920-08-01 ranny pod Radzyminem zmarł w szpitalu na Pradze Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1896-11-29 - syn Pawła, nauczyciel, pochowany na Powązkach w kwaterze legionowej B11, rząd 3, grób 26
NÓŻKA FRANCISZEK - - - zginął w Kutowcach Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Jana, prof. gimnazjalny
NEUMANN PAUL - - 1914-09-18 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
NAWATZ GUSTAV - - 1915-07-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NEUMANN - VISE-WACHTM. 2 B.I.R R 52 1914-12-20 - Miedniewice I wieś, gm. Wiskitki, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
NIEDERGESASS HEINR. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NIEDERGESASS WILH. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NISCHTUSCHTIN IWAN RUSS. - 1918-12-22 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
NIKIEL MICHAŁ - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYKIEL LUDWIK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NIKIEL ANDRZEJ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NIKIEL KAROL - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ WIKTOR - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK B. - - 1915-06-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-07-25 Wijewo -
NOWAK TGNATZ INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NATHER JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEJEZCHLEB VINZENZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER KARL INF. K.K.L.I.R. 29 1915 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOHA GOTTLIEB INF. K.K. LDST.I.R. 28 1915-03-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK IWAN - K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWITZKI A. - - 1918-09-18 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NARLOCH IGNATZ RES. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBART FRANZ JG. K.K.L.M.B.21./4 1915-05-02 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOETZEL JULIUS GEFR. D. LANDW. 6. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-26 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN BRUNO SERG[EANT] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
NETZEL N. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
NOFFZ E. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
NOWACK WILHELM - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
NEY ERNST JAGER - 1915-02-23 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1893-04-10 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
NEY MAX RESERVIST - 1914-11-18 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1890-03-16 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
NIEHUS August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEPORTH HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIKOŁAJ - - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIESSNER ERWIN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NOWAG FELIX - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1899-??-?? - -
NINNEMANN KARL - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
NAUMANN HANS RES. IR 106 1915-08-12 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - FALKENAU, FLÖHA -
NOACK WILH. GREN. 5 G.R. Z/F 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN -
NÄFE OTTO - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
NIERLICH PAUL-MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN REINHOLD - - 1915-02-26 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
NAMYSLO EMANUEL - - 1918-10-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NAMYSLO LUDWIG - - 1914-08-18 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOSSOL FRANZ - - 1917-11-21 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1915-09-02 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917-06-09 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOSSOL AUGUST - - 1914-10-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWAK KARL - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NERRLICH HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NEUMANN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NISSEL OSWALD ERS. RES. - 1916-03-20 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NISSEL WILHELM ERS. RES. - 1916-03-30 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEDĚLKA KARL LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOUZÁK ANTON LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEZDARA ANTON SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NĚMČIK FLORIAN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUBAUER AUGUST SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVAK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVAK HEINRICH INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NINAUS JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-03 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICOLUSSI GIORDANO PTRF. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDERHOFER SEBASTIAN ZGSF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAWROCKI MIECZYSŁAW SZER. VI BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
NAGY JANOS KAVALL. H.I.R. 2 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
NAHLER JOSEPH - - 1918-09-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
NICKEL K. PLUTONOWY 150 PP 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
NAWANSKI ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
NAGY-KÁNASZ LUDWIG HONV. H.I.R. 5/3 1914-12-29 - Siedliska II (nr 152) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAKONECZNY JAN INF J.R. 30 1915-02-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZAJ DYONIZY KPL J.R. 15 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYCZOWSKI JULIAN PLUTONOWY 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHOFER JAKOB INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGEL EMIL - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NAGEL GUSTAW - - 1918-11-27 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NEMITZ PAUL - - 1917-07-11 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
NEUMANN BERTHOLD - - 1914-11-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
NEUMANN ROBERT - - 1918-06-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
NIEMAN FRITZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOACK ERNST RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NORDHOFF BERNHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWACKI STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
NALDORNAK BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAUMANN WALTER KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEMEIER HEINR. UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIESENHAUS KARL ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NÖLKES JOHANNES WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NICHTHAUSER KOPOL JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-10 - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIERMANN GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NOLDEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NOLLEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NOWICKI ALBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NOLILMLYER? WILHELM - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
NEUMANN PETER - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NITSCH VALENTIN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKOLAJESKUL ANDREJ ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVÁK WLADIMIR INF. K.U.K.I.R 28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEJWIRT ANDREAS INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-18 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NESWEČENKO ALEXEJ ART. RUSS.ART.BRIG. 42 1915-05-21 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÄCKLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEŚWIEC JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
NIPKOW OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
NETZEL PAUL GEFREITER  L.J.R.9.8 K.  1915-01-23 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAVRATIL FRANZ INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEDDEN WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER PAUL GREN. KPGGR 4 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIES B. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
NEMETH STEFAN KPL. K.UNG.HUS.R.9 1915-11-13 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDERWIESER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-05 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEČESÁNEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMEC ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 75 1915-01-10 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NÉMETH STEFAN KPL. K.U.K. HUS.R. 9 1914-11-13 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDEREITER KARL VORM. K.U.K.F.K.R. 12 1915-04-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWY JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 6 1914-12-17 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAKOCKIJ IGNATZ RUSS.KRIEGER - - - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NABOR JOHANN UNTEROFFZ. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
NAGLAK KASIMIR LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL. RAWITSCH 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
NOWAK I ANDREAS LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta II
NICKERMANN KARL - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NASS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NEITZKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NERLICH PAUL - - 1916-09-17 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1882-02-25 - -
NEUMANN F. - - 1915-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NEUMANN P. - - 1917-05-18 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NITSCHKE HERMANN - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
NAWRATIL EMIL GEFR. - 1915-08-19 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NOWAK TRAUGOTT MUSK.S. - 1916-06-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NEUMANN TRAUGOTT - - 1915-08-26 RUSSLAND Pęcz wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie 1888-11-19 - -
NOWAK WERNER - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
NOWAK ROBERT - - 1914-08-22 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWAK MARKUS - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIXDORF ALOIS - - 1916-07-15 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NASCHWITZ FRANZ - - 1916-02-01 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICKISCH AUGUST - - 1914-09-26 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICKISCH PAUL - - 1919-06-21 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1918-03-28 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
NOWAKOWSKY FRANZ - - 1918-03-03 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NOWAK THEODOR MUSK. - 1918-12-15 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIERYCHLO VINZENT - - 1916-08-04 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUMANN WILH. LEUNTNANT 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NOSSKE FRANZ - - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-05-04 Klein Garde obelisk
NUSSBAUMER KONRAD OB. JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
NOWAK PETER KAN. FHR 15 1915-05-30 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAGY ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWACKI PAUL INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWAK VINZENZ INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN JOSEF - - 1915-06-25 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NIMIETZ MAX - - 1918-11-06 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NELEŠOVSKÝ HEINRICH INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1888 Czechy, Prusinovice -
NERGER ALFRED - - 1917-04-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIKOLAUS BRUNO - - 1916-09-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEDVĚD ANTON LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NĚMEČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NENAHLO KARL E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEJEDLY WENZEL LTN./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN RUDOLF ZGSF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK III JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWOTNY RUDOLF SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEKOINDA JOSEF INF. LDST.M.B. 135 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-01-02 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGEL ROBERT TAMB.GFT. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NARDELLI FRANCESCO JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEHMANN WILHELM INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEŰMULLER MARTIN JG. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOLL WILLY INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGL JOSEF GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEBANER MICHAEL INF. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEITZEL MAX KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMÜLLER JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICOLADI QUIDO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLAICZAK IGNATZ WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NISCHAN PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITSCHE FRANZ FÄHNR. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITSCHKE GUSTAV ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NÖCKLER KARL JOHANN JG.TIT.PTRF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOLTE JOHANNES UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK I JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK II JOSEF RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK IV MICHAEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWOTNY BOHUMIL R.KPL.TIT.ZGSF. SCH. R. 12 1915-03-14 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOŽKA PEREGRIN KDTT.I.D.RES. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NALBORCZYK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK LEO RES. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NUŠKO HERMANN OBLTN. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NACHWATAL IGNATZ INF. LDST.B. 38 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NECHANICKY JOSEF E.R.INF. IR 18 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOLIĆ MARKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEZDE KONRAD KPL. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMEC ANTON LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKONICZEW PIETROW MATWIEJ - IR 17 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NILGRO SCHORA KOSAK IR 17 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUFERT O - - 1918-02-02 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIEDERGESASS P - - 1916-11-25 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIEDERGESASS R - - 1915-12-18 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NITSCHKE KARL - - 1915-10-02 R[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NEVIR ALEX UNTEROFFZ.D.R. I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NAGEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
NETZ J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
NIKOLAIZIK E - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
NIPPA G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Gurkeln obelisk
NACKE HERMANN JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAWRATH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK KARL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK THOMAS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK VIKTOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWOK FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWROTH AMBROSIUS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NIEMIETZ JOHANN - - 1915-07-17 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
NOTZON JOSEF - - 1915-09-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
NOWARA VIKTOR - - 1915-09-21 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
NAWRAT FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK KARL - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWARA JOHANN - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWARA PETER - - 1919 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWOK FRANZ - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWARA RICHARD - - 1914-11-28 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOTZON JOSEF - - 1915-09-10 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1893-01-23 - -
NOWAK A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
NOWAK WIKTOR - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
NIEDZIELA J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN H. - - 1921-12-28 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NEUMANN P. - - 1915-09-27 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NICKISCH R. - - 1914 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIGLUS JOHANN FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NOBIS WILLI KURT FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NOVAK VIKTOR FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NEUMANN RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWOTNY KARL LDST.INF. IR 28 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEKOVAŘIK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEŠPUREK LADISLAUS E.R.INF. SCH.R. 14 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK LADISLAUS INF. IR 18 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEUCYLA JOHANN - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEUCYLA JOSEF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK ALBERT - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK ALOIS - - 1914 BELGIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK AUGUST - - 1914-08-30 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915-06-16 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918-06-08 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NANDZIK PAUL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEGODI JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NEMETH JANOS HONV. H.I.R. 20 sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NESTREBA FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NICOLAV EGIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÖCKEL WILHELM INF. P.R.I.R. 219 1915-03-03 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHAUS DIETRICH ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/219 1915-02-20 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEULOS SÁNDOR - H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMAYER KARL JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEGOT FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
NIWA ANDREAS - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
NEUMANN WALTER - - ????-10-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAVRÁTIL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOVÁK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEABERS JAKOB ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMEIER AUGUST GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAGL JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NECESAL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEKULA ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOVAK JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOVAK KONRAD KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOVOTNY JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NUERER WILHELM INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NISCHAU - GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
NELL AUG. - - 1914-11-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
NINOW ALBERT LDWM. - 1918-06-12 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
NEUMANN EUGEN GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN PAUL GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 19 - -
NORGEL - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
NOGA J. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - 1918-03-22 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Pobłocie -
NĘDZA WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOWACZYK IGNACY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOWACZYK JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOWACZYK JÓZEF - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERAŁA JAN - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAWROCKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI ANTONI - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI IGNACY - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NĘDZA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOWAK FRAN. - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NEUBERT ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUBERT KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUDECKER GEBHARD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NIKOLAJCZYK STANISLAUS - - 1916-04-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
NIESPOR JOHANN - - 1916-05-05 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1914-11-14 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1915-07-30 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIESTROJ PETER - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NITSCHE PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NITSCHE RICHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIEDZWEDZKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKLAS LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKULKA JAKOB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKULSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKULSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKULSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NISCH PAUL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NAWARRA - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NENTZKE HERMANN UFFZ. 4 KP. LDST. BATL. XVII/6 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1874-02-02 - -
NIEMCZYK RUDOLF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
NANKO KURT - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NIEDZWIEDZ JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NIWA FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOGOSSEK ANDREAS - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOGOSSEK THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOWATZEK JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOGASSEK THOMAS - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOWACZYK BARTŁOMIEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWACZYK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NORWOJSZ ? LEG. 3 P. LEGIONÓW 1917-05-20 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO
NIEBIOSSA EMANUEL - - 1915-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NIEDERSETZ KARL - - 1916-07-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
NIKLASCH FRANZ - - 1915-07-03 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NOSSOL ALOIS - - 1915-12-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NOSSOL ROBERT - - 1918-10-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NEUMANN GOTTLIEB - - 1918-11-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
NIEPE EMIL - - 1919-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
NEFISCHER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAVRATIL HEINRICH INF. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAZAR SIMON SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEŠPAR JOSEF INF. K.U.K.I.R.36 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBÖCK FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERMAYR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIMMERFALL MARTIN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIZIOLEK ANTON GFT. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIZIOLEK JOSEF GFT. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVAK ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NUSSDORFER FERDINAND INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMÜLLER FRANZ INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NACDELLI BENNUCIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMŰLLER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUNING PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NATTER JODOK JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NESTERENKO HILARION SERGIEWICZ INF. RUSS.I.R. 131 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEULENTNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICOLETTI RICCARDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
NIEDERJAUFNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERKROTTENTHALER MICHAEL UNT. JG. K.SCH.R. II 1914-12-30 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERWANGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERWOLFSGRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NARDON DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NELL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHAUSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHAUSER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NILL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIMETZ FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKITOI ONUFRI ZGSF. K.K. L.I.R. 22 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWITZKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN II KARL GREND. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 1915-02-08 - Wolisko Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIEKULLA FRIEDR - - 1914 - Ciesina wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEŠVERA KARL INF. L.I.R.6 1915-05-08 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIERYCHLO IGNATZ - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIERYCHLO JOHANN - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIERYCHLO JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIEBOROWSKI F - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI ST - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEBOROWSKI WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA RAFAEL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEWIERA WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUDECKER PAUL - - 1914-09-23 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUDECKER VALENTIN - - 1916-06-16 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915-06-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NAHSER J - - 1915-12-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
NEUMANN ERWIN - - 1919-04-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NIEHOFF HERMANN OFFIZIER STR I.R.336, 7 K. 1915-07-27 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NELKE AUGUST MUSK. I.K.P J.R. 141 1914-10-10 - Żabieniec wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NIEDZIELA PAUL - - 1917-08-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEDZIELA JAK.[OB] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
NOWAK ALBIN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NOWAK ANTON - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NOWAK VINZENT - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NIEGEL JOHANN - - 1918-02-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEWIADOMSKI ALFONS - - 1916-07-16 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEWIADOMSKI FRANZ - - 1916-07-20 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOREK VINZENT - - 1914-09-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL PAUL - - 1914-09-10 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL WILHELM - - 1914-09-20 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL EMANUEL - - 1917-06-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL HANS - - 1917-06-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL KARL - - gru-17 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL JOHANN - - 1918-01-17 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL DAVID - - 1918-10-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOSSOL JULIUS - - 1921-11-19 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN EDUARD - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
NEUWERTH WALT. - 11 K GREN. R. 9 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
NUKCH? PAUL MUSKETIER - 1916-03-27 JEZ. NAROCZ Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-03-?? - -
NOWAK ALBERT - - 1918-09-17 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK JOHANN - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
NAMYSLIK AUGUST - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NAWRATH ROBERT - - 1916-03-14 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NIEDWOROK ADAM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NIEŚCHWNETZ PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NOWAK GEORG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NOWAK THEODOR - - 1917-04-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NIEDENZU KARL - - 1918-05-04 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NICKISCH FR. - - 1916-10-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NOWACKI FRANCISZEK - - 1915-07-23 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NOWACKI PIOTR - - 1917-03-13 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NABZDYJAK MI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
NIEBERLE IGNAZ GEFREITER 3 BAYER IR 3K 1915-06-01 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
NITZ JOHANN LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEHRING REIHOLD LANDSTURMISTA BL SCHLAWE 1914-11-19 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN F. LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NAUDUKS FRANZ UTFFZ. 8 KOMP. 41 INF. REGT. 1914-09-07 - Nowe Guty wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIESWANDT - LEUTN. D. RES. INF. REGT. 43 1914-09-07 - Szwejkówko wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIERADZIK AUGUSTYN - - 1915-02-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-09 Ornontowice -
NIERADZIK MIKOŁAJ - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-12-03 Ornontowice -
NOCOŃ ANTONI - - 1919-11-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-06-05 Ornontowice -
NOLEPA PAWEŁ - - 1915-08-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-06-28 Ornontowice -
NOWAK WIKTOR - - 1915-12-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-04-24 Ornontowice -
NAGLER ADOLF - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
NISSLER PAUL - - 1916-04-24 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NESTER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER C. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER H. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NAUMOW WASYLI INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Ismaelski Reg. [J. Drogomir]
NIEJFELD FIODOR INF. RUSS. I.R. 32 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWOKADENOW ALEXEJ INF. IR 196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NERGER BRUNO KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-07-16 Nieuport (Belgien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1897-11-29 - -
NOWAK KONRAD ERS.RES.  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
NAPIRALLE MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
NEUGEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEBEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEMER B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESSEL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHE E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHE J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHE W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NYRKA ANTON LST. INF. LDST.ET.B. 214 1914-12-03 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
NOREK ABRAHAM INF. KK LIR 1 1914-12-02 - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
NOTSCHECK KARL - - 1915-06-21 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890-02-08 - -
NEHRBASS VALEN. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-17 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
NAGEL WILH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN AUG. MUSK. - 1914-11-14 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEUHAUS KARL GEFR. 1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. IV DARMSTADT XVIII/14 1914-11-28 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
NASCHKE KARL - - 1916-03-30 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NASCHKE PAUL - - 1916-03-09 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NOWAK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NOWAK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1915-09-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1881 - nagrobek
NITSCHE JOSEF - - 1918-09-24 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NETUSCHEL PAUL - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NETUSCHEL PETER - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK S - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
NEUMANN WILH - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
NAILIMATTA ANTON - - 1917-10-06 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NAILIMATTA WLADISLAUS - - 1917-12-17 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NIEBLING FRANZ - - 1914-10-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
NITSCHE ERNST MUSKET. - 1916-09-16 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
NEUBARTH PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
NAGLER B. MUSKETER 8. K. JNF. REG. 96 1914 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEFF EMIL LEUTNANT 1 K LDST J BTL 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NITSCHKE A. GEFREITER 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NOWSCH K. OFFZ. STELLV. 11 K I BES REG POPSEN 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NATUSCH W. GREN - 1917-02-09 - Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
NIERING JOSEPH - - 1914-11-15 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
NIXDORF JOHANN - - 1915-03-17 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
NIKIEL JULIUS - - 1916-10-24 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NOSOL EMIL - - 1914-09-20 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NOWAK KARL - - 1916-10-23 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
NEUMANN KARL ARM.SOLDAT ARM.BATL. 118 1916-03-14 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NILSSON ERNST TELEGRAFIST F.FERNSPR.ABT. 1 THORN - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NAGLITZKI BRUNO - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIGGEMEIER JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIGGENRIED - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIKIFOROW KOPONEW NIKOL. FLDW. RUSS. I.R. 296 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NOGREZ JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEBEL JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKELMAN REINHARD MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAHR OTTO LUDWIG KR.FR. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMCZYK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NEUGEBAUER GUSTAV GREN. - 1915-01-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NURKE ALFRED GREN. - 1915-06-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NEUGEBAUER REINHOLD GARD. FÜS. - 1916-04-05 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NEUGEBAUER HERMANN LT. D. RES. - 1917-08-23 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NOWAK GEORG VIZEFELDW. - 1915-04-01 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOGLIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN EWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIRLO WILLI - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN FRIEDR. - - 1917-10-09 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
NIXDORF PAUL - - 1916-08-13 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIEKEL THOMAS - - 1914-12-04 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NICKLAUS JOSEPH - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NENTWIG ADOLF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NENTWIG HERMAN - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NENTWIG PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOGLY PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
NITSCHKE OSWALD SERG. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NITSCHKE BRUNO SA. GEFR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NICKEL JOHANN - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NIEMIETZ EMIL - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NEGRO BRUNO GREN. - 1917-10-17 - Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIMZ FRITZ - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
NEUBAUER ALOJZ INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAPOTNIK JOHANN E.R. INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIEDOŃSKI ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN ERNST UNTOFFZ. M.G/G.GR.R.1 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOCKEMANN ROBERT GRENADIER 1.G.GR.R.3K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWAK JUL. - - 1918-12-20 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NAUMBURG OTTO GEFR. LIR.3/72K 1915-07-03 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NEDUHR GUSTAW ERS.RES. LIR.6/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NEUGEBAUR PAUL WEHRM. LJR[?] 1915-08-?? - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NEUMANN MAX ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
NONNAST ALOIS - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NONNAST AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NEIDEMAN FR ? ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
NIEKRAWIETZ FRANZ - - 1915-12-01 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NIEKRAWIETZ AUGUST - - 1917-04-11 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NITSCHE PAUL - - 1915-07-11 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NOTZOW KARL - - 1916-03-08 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
NOWAK LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1900-08-14 KOMORNIKI *)
NOWAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1892-05-07 FABIANOWÓW *)
NOWAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1890-02-04 FABIANOWÓW *)
NOWAK WOJCIECH - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
NOWAKOWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
NOWAKOWSKA EWA - - lis-14 - Kaletnik wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NOWAK JULIAN [JULJUSZ] SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
NIWEK HEINRICH - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NITECKI FELIKS WALERIAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NIESLON MATHÄUS WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NITSCHE OTTO GEFREITER L.J.R. 51/12K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NOWOK FELIX WEHRM. L.J.R. 11/3K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NIEGSCH ERNST - - 1918-08-08 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIEGSCH PAUL - - 1916-??-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NALEPA JAN INF. - 1915-03-14 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEGWER FRANZ MUSK. - 1918-04-08 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
NITSCHE PAUL LANDW. - 1916-08-04 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
NEUMANN BRUNO HPTM - 1918-11-10 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NIKULKA JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
NOWOSADTKO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
NETTEKAUEN - OB.. LTN. 10/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUPERT ALBERT OFFIZ. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN ADOLF GEFREITER RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIERSEN JOHANN MUSKETIER RJR 219/6K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NÜSKEN KARL GEFREITER RJR 220/12K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIERADIL AUGUST - K.U.K. L.I.R. 25 1915-07-11 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NASS WILHELM INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIEDER KARL - - 1918-07-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIEDER PAUL - - 19??-07-14 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIKLAUS PAUL - - 1918-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NITSCH AUGUST - - 1916-09-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NOWACKI KARL - - 1917-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NAGELE GABRIEL INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUMANN GUSTAV - - 1917-07-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NITSCHKE OSWALD - - 1916-10-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NEHRING ARTHUR - - 1918-10-10 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NEUMANN H. - - 1921-12-28 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN P. - - 1915-09-27 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NICKISCH J. - - 1917 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NICKISCH R. - - 1914 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NOWAK BERNHARD - - 1918-08-29 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOCON JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEUMANN ADOLF - - 1915-02-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOTZON ANDREAS - - 1918-08-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOTZON JOSEF - - 1915-05-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOTZON STANISL.(AUS) - - 1914-11-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1916-08-30 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK KARL - - 1914-08-27 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK KARL - - 1916-07-14 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1915-05-22 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAMYSLIK J. - - - - Gąsiorowice wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIECHZIOL GOTTHARD OBERJÄGER - 1915-04-06 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NOWAK ROBERT GREN. - 1915-06-25 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NOWAK WILHELM LANDSTURM - 1916-06-08 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NILLEHRANDT GUSTAV - - 1918-05-29 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NOWAK GUSTAV - - 1915-08-25 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NAGEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NASSAT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NATSCHKER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAUYOKAT FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHLS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHZEL OSK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NESTMANN MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUTSCH E - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NICOLEIT FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIEDENFÜHR ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIEHOF HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIETSCH KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOACK GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOHR AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NÖTZEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NUDING CHR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NÜSKE JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NÜSSLE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIKIEL JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NASHUT JULIUS MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEITZEL PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEU ALOIS RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUKIRCH OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUMANN IV GUSTAV MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUSTADT RICHARD KR.FR. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUTZLER AUGUST MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NORK ADOLF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NOUCH BRUNO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NAMROWSKY OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAWROTH VALENTIN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMANN JULIUS GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUMAJER ADAM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NEUMAN BEREK LEGIONISTA 1 PP 4 KOMP 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NICOLAUS OSWALD LDSTRM. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski