Nazwisk w bazie na literę N: 1723

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
NAWARRA - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NITSCH - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NOWIENSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NYNKOSITZ - - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NILSE - - 7 J.R. 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NIKOLAY - MUSK. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NA??SCHEJKO - - - 1913-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
NOTTBOHM - ERS. RES. I.R. 92 / 9K 1915-07-16 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOTTBOHM - ERS.RES . J . R . 92 / 9 K 1915-07-16 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIESWANDT - LEUTN. D. RES. INF. REGT. 43 1914-09-07 - Szwejkówko wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEJMAN - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEUMANN - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NAWARRA - MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
NEUMANN - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NESTER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NITSCHKE - MUSKETIER J.R. 82/8K. 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NEUBERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NAEWY - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NIELSEN - ERS. RES. - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NIMSER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NEU - GEFR. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NORGEL - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
NOWAKOWSKI - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NENEMANN - INF. A.L. 55 ITPS 1915-08-29 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
NEUMANN - VISE-WACHTM. 2 B.I.R R 52 1914-12-20 - Miedniewice I wieś, gm. Wiskitki, pow. żyrardowski mazowieckie - - obelisk
NOWITZKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NISCHAU - GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
NEUMANN - UTFFZ. 5 K. INF. RGT. 43 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NOWACK - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NIELSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NAUJOCK - KAN. 3.A.R.26 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NIETZEL - MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NIKOŁAJ - - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NETTEKAUEN - OB.. LTN. 10/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUWER - GFT. K.U.K.I.R. 30 1914-12-30 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NIGGENRIED - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NEGW? - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEUMANN - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIEBUHR - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NAUTYK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NUßBAUM ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUBERT ? - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NORWOJSZ ? LEG. 3 P. LEGIONÓW 1917-05-20 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO
NAGANOWICZ ?LIX RUSS.SOLDAT - 1918-07-21 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NOWAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
NAGY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NITSCHKE A. GEFREITER 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUMANN A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NOTZIM A. WEHRMANN 7 K. INF. REG. 89 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWITZKI A. - - 1918-09-18 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NIEDZIÓŁKA A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
NITSCHE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NOL?SZCZYK A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NÁUTOR ABADOR HONV. H.I.R. 1 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOREK ABRAHAM INF. KK LIR 1 1914-12-02 - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
NOWAK ADALBERT LST.INF. I.R. 57 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-24 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMIEC ADALBERT INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NEMEC ADALBERT INF. K.U.K.I.R. 75 1915-01-10 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEDWOROK ADAM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NOWAK ADAM INF. LST.I.R. 16 1915-03-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMAJER ADAM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NOGA ADAM - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NUCKELT ADOLF LDSTM. 3 KOMP. LDST. JNFT. BATL. LOTZEN II.XX-5 1914-09-14 - Dziadowo nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NENTWIG ADOLF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN ADOLF - - 1915-02-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEDMANN ADOLF - - pa?-17 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NORK ADOLF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NISTLER ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NEUGEBAUER ADOLF INF. KK LIR 25 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAWRATIL ADOLF GEFREIT.INFT.  L.I.R.13  1915-03-05 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NOWITZ ADOLF - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
NEUMANN 1 ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN ADOLF GEFREITER RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIEDNER ADOLF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NUNBERG ADOLF INFT.  L.I.R.16  1915-02-01 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NOHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NICKISCH ADOLF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NOTHMANN ADOLF GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NAMYSLO ADOLF - - - - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAGLER ADOLF - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NANIERALSKI ALBERT - - 1918-07-09 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
NEUBAUER ALBERT INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWICKI ALBERT - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NOWAK ALBERT - - 1918-09-17 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
NIMZ ALBERT GFT. FR 6 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NASS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NINOW ALBERT LDWM. - 1918-06-12 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
NAWANSKI ALBERT - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK ALBERT - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOROCZYNSKI ALBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NENTWIG ALBERT - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWAK ALBERT LTN. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEUMANN ALBERT - - 1915-09-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUPERT ALBERT OFFIZ. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NIEUZYLLA ALBERT RES. - 1915-11-07 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK ALBIN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NIASZU ALEKSANDER ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NEVIR ALEX UNTEROFFZ.D.R. I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NIVOLLC ALEX - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIEWIERA ALEXANDER RUSS. ART.BRIG.27.6.KP. 1915-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASAROW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.311 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NEAGU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.3. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAGY ALEXANDER ZUGFÜHRER HUS. REGT. 4 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1883 YASAIHET -
NOWAK ALEXANDER - - 1915-02-02 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEPUSCHKIN ALEXANDER SOLDAT 10.K.5.RUSS.SCHUTZEN.RGT. 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-05-29 - -
NIKOLAJEFF ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.5 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEGRASCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.2 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NENKA ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.202 1918-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NESTOBA ALEXANDER GEM/RUMUNIA I.R.14 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NICOLAIEW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.212 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NICULAE ALEXANDER GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NURNBERG ALEXANDER - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NACZOWKIN ALEXEI RUSS. INF.REGT.108.M.A.G. 1916-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NESWEČENKO ALEXEJ ART. RUSS.ART.BRIG. 42 1915-05-21 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWOKADENOW ALEXEJ INF. IR 196 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAZARENKO ALEXIEJEW INF. KROMSK.R. 279 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIER ALFERD - - 1918-08-18 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIEWIADOMSKI ALFONS - - 1916-07-16 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAGEL ALFRED - - 1916-08-24 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NURKE ALFRED GREN. - 1915-06-11 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NERGER ALFRED - - 1917-04-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN ALFRED PREUSS.RES. IHF.R.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NÓWÁK ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-11 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK ALOIS - - 1914 BELGIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN ALOIS - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIEDERWIESER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-05 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NIXDORF ALOIS - - 1916-07-15 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NONNAST ALOIS - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEU ALOIS RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NEUGEBAUER ALOIS NIEM. - 1915-04-30 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUBAUER ALOJZ INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NSCHED ALOJZY SZEREG. - 1914-08-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NAWROCKI ALOJZY - - 1918-07-25 wieś Odrzykoń Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1895-??-?? - syn Stanisława
NOWARRA ALOYSIUS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NAWRADT AM. - - 1917-07-22 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
NACHTIGAL AMBROS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWROTH AMBROSIUS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NEGREANUN ANCA GEM./RUM. I.R.5 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NARUHN ANDR. - - 1918-08-29 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NAGY ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEMET ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICOLAI ANDRE RUMÄN INF.REGT.47.2.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK I ANDREAS LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta II
NAGY ANDREAS RES.INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NÜBEL ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 17 (M. KIR. 17 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIWA ANDREAS - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
NAGY ANDREAS - K.U.K.FELD.J.BALT.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOGOSSEK ANDREAS - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOTZON ANDREAS - - 1918-08-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAGY ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY ANDREAS OFFZ.D.KAN. K.U.K.F.K.R. 12 1915-??-25 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGYFALUSI ANDREAS HUS. HONV.H.R. 3 M.G.A. 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEISSL ANDREAS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEJWIRT ANDREAS INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-18 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEDOWITSCH ANDREI SERBIA GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NICOLAE ANDREI GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIKIFOROW ANDREI GEM./RUSS. I.R.221 1916-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIKITIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.267 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIKOŁAJCZUK ANDREJ INF. RUSS.I.R. 643 1915-04-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIKOLAJESKUL ANDREJ ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWACHATZKI ANDREJAN GEM/ROSJA I.R.205 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NIKULIN ANDREŸ RUSS. INF.REGT.249.13.KP. 1915-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEMIEC ANDRZEJ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK ANDRZEJ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NIKIEL ANDRZEJ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEAGU ANGHEL GEM./RUM. I.R.67 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOWAK ANTAL INF. L.I.R. 20 1915-02-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NIGRIN ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAČEK ANTON - TR.DIV. 45 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAGY ANTON INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEMEC ANTON LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIZIOLEK ANTON GFT. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVAK ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK ANTON - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
NAILIMATTA ANTON - - 1917-10-06 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Onerkwitz obelisk
NIEDOŃSKI ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEGA ANTON - - 1918-08-08 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NARMONT ANTON - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NITKA ANTON GEM/ROSJA I. R. 136 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEDVĚD ANTON LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGRADSKI ANTON GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NOUZÁK ANTON LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMEC ANTON LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKASZEWICZ ANTON RUSSE JNF ...R.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEKULA ANTON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOVOTNY ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NYRKA ANTON LST. INF. LDST.ET.B. 214 1914-12-03 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
NEZDARA ANTON SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK ANTONI - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NOCOŃ ANTONI - - 1919-11-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-06-05 Ornontowice -
NAPIERALSKI ANTONI - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOWAK ANTONI - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
NIEDZIELSKA ANTONINA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NUTINI ARMANDO - - 1916-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-06-10 - -
NOSKOW ARTANOW GEM/ROSJA I.R.37 1919-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NASONI ARTEMIO - - 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-11-12 - -
NEHRING ARTHUR - - 1918-10-10 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NAST ARTHUR - - 1915-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIEDERGESASZ ARTUR - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIKIMA ASTEREF - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NEUMANN ATHUR - - 1916-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
NELL AUG. - - 1914-11-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
NEUMANN AUG. MUSK. - 1914-11-14 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NAMYSLIK AUGUST - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
NEUBAUER AUGUST GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NULLMEVER AUGUST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAUJOKAT AUGUST LDSTRM. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NIEWOLIK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NEUMANN AUGUST - - 1914-11-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMEIER AUGUST GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOSSOL AUGUST - - 1914-10-24 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIERADIL AUGUST - K.U.K. L.I.R. 25 1915-07-11 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NEUMANN AUGUST LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.10 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-06 - -
NICKISCH AUGUST - - 1914-09-26 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOHR AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NELKE AUGUST MUSK. I.K.P J.R. 141 1914-10-10 - Żabieniec wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NIMSER AUGUST MUSKETIER 2.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 3
NIEHUS August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NARWUTSCH AUGUST - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUTZLER AUGUST MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NAUJOK AUGUST GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK August INF. I.R. 59 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIKISCH AUGUST - - 1914-10-13 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIEKISCH
NOWAK AUGUST MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NENTESER AUGUST JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NEUMANN AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NONNAST AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK AUGUST - - 1914-08-30 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUBAUER AUGUST SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NANNI AUGUSTO SOLD. 2.ALP. 1918-01-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-07 - -
NIERADZIK AUGUSTYN - - 1915-02-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1878-02-09 Ornontowice -
NAGLER B. MUSKETER 8. K. JNF. REG. 96 1914 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NOCKER B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK B. - - 1915-06-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-07-25 Wijewo -
NAGY B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEMER B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIES B. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
NIENTORE BALDORESCU GEM/RUMUNIA I.R.18 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOWACK BARTHL. ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1891 - -
NOWACZYK BARTŁOMIEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NALDORNAK BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOVACZKY BELA INFANT. KUK JR 32 1914-12-25 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
NIEDZIELA BENEDYKT SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NACDELLI BENNUCIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMAN BEREK LEGIONISTA 1 PP 4 KOMP 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NORDHOFF BERNHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWAK BERNHARD - - 1918-08-29 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NEUMANN BERTHOLD - - 1914-11-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
NASARDINOW BJAMUTIN GEM/ROSJA I.R.109 1918-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOWOTNY BOHUMIL R.KPL.TIT.ZGSF. SCH. R. 12 1915-03-14 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAREŃSKI BOLES. SZEREG. - 1920-01-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
NIDECKI BOLESŁAW KAN. 1 P.ART. 1917-08-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
NATZWIN BORYS GEM/ROSJA I.R.58 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NOVOSETAC BOTTO UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAKOWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
NERGER BRUNO KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-07-16 Nieuport (Belgien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1897-11-29 - -
NEUMANN BRUNO SERG[EANT] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
NAGLITZKI BRUNO - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NEUMANN BRUNO HPTM - 1918-11-10 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NILSCHE BRUNO - - 1916-02-24 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
NOUCH BRUNO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NITSCHKE BRUNO SA. GEFR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NIKOLAUS BRUNO - - 1916-09-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEDZYK BRUNON - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NEUBER C. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NOVY CARL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NERCIAI CARLO GEM/WŁOCHY I.R.214 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NAGUMANOW CHAISIGALI GEM./RUSS. I.R.322 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NEFIDOW CHARTON GEM./RUSS. I..R.? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUGUT VON HENKEL CHASKEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NOHYN CHCZUBIN WACHMISTR - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.10.1914
NUDING CHR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEAESU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEAGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.86 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NITU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.6 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
NEDELCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.36 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NARDON DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITU DANIASCHKIN RUM. I.R.59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASAROW DANIEL GEM./RUSS. I.R.4 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NOSSOL DAVID - - 1918-10-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NOSSOL DAVID - - 1918-10-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NATÝA DEMETER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUHAUS DIETRICH ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/219 1915-02-20 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKIMTIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.229 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIKITIN DIMITRI GEM./RUSS. I.R.217 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NASANOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.73 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE DINU RUMUNIA INF. REGT. 76. 4. KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NYÁGRUS DIONYSIUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIEROBISCH DOM. MUSK. - 1914-12-05 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - POCHOWANY
NEROBISCH DOMINIK FUSSILIER 8 KOMP.GREN. RGT 1914-12-05 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NOSSOW DONIS GEM/ROSJA I. R. 453 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NASCHITSCH DRAGOLUB GEM./SERB. I.R.5 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NISTERESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.71 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NITZA DUMITRU GEM./RUM. I.R.47 1917-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
NAPARU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NECULAI DUMITRU UTFFZ/RUMUNIA I. R. 31 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NEPOTU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.43.3 KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NESTOR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEASCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.42 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEDU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.5 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEGOITA DUMITRU RUMÄN INF.REGT.75 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGURICI DUMITRU GEM./RUM. I.R.54 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NAZAREWICZ DYMITR SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-07-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NIKANOW DYMITRIJ UNTOFZZ.  TAUR.GREND.R.6  1915-04-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NYCZAJ DYONIZY KPL J.R. 15 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUTSCH E - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIKOLAIZIK E - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
NISAR E. GREN. ERS. BTL. GREN. 4 1918-10-23 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NOFFZ E. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
NIESEL E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NITSCHE E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN E. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NETTIG ED. - - 1915-02-28 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NOWICKI EDMUND - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
NIKL EDUARD ÖST.UNG.SOLD. - 1914-10-08 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN EDUARD - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
NIZINSKI EDUARD INF. K.K. L.I.R. 32 1915-07-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NIKLASCH EDUARD - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUMANN EDUARD MUSK. 6.KOMP.RES.INF.RGT.49 1914-09-09 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1877 - -
NEUREUTHER EDUARD - - 1918-10-03 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-04-15 OBER DIELBACH -
NGUSE EDUARD - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NOWAK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NEUGEBAUER EDUARD - - 1917-07-31 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NOWAK EDUARD - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
NICOLAV EGIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN EGON UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIKOŁAJEW EHON RUSS. KRIEGER - - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY ELEK UNG. KUTSCHER TR. BÄCK. 2/12 ZUG 10 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FORDA 24 JAHRE
NOSSOL EMANUEL - - 1917-06-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAMYSLO EMANUEL - - 1918-10-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIESPOREK EMANUEL - - 1916-09-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEPE EMIL - - 1919-08-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
NITSCHKE EMIL RESERVIST 6 K. INF. REG. 161 1914-11-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NAGEL EMIL - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NAWRATIL EMIL GEFR. - 1915-08-19 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NEUTERT EMIL LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK EMIL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIEBRZYDOWSKI EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Biallojahnen -
NEFF EMIL LEUTNANT 1 K LDST J BTL 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
N_GSER EMIL - - 1914-11-17 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
NOACK EMIL GRENADIER R.J.R. 203/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIEMIETZ EMIL - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NADOLLEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NITSCHE EMIL - - 1915-02-21 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
NIESTIEROW EMILJAN SZRG. 13 / 116 P.P. 1917-02-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 913
NAGEL EMIL] - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICOLINO ENRICO SOLD. 207.FANT. SM. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-09-18 - -
NEUENFELDT ERICH - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
NÖRDIG ERICH OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - NÖHRING? (DEHNEN)
NEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NITSCHKE ERITZ - - 1918-07-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
NEUMANN ERNST - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NILSSON ERNST TELEGRAFIST F.FERNSPR.ABT. 1 THORN - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NEY ERNST JAGER - 1915-02-23 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1893-04-10 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
NEUMANN ERNST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN ERNST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1899-??-?? - -
NIKLASCH ERNST - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NIESWANDT ERNST - - 1915-01-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NOLDNER ERNST - - 1917-06-19 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NITSCHE ERNST MUSKET. - 1916-09-16 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NICKISCH ERNST - - 1915-08-10 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NERGER ERNST WEHRM. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
NIEDENFÜHR ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIEMANN ERNST RESERVIST - 1914-12-10 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
NITSCHKE ERNST - - 1918-06-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER ERNST RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIEGSCH ERNST - - 1918-08-08 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAPHIALI ERNST UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEUJ ERNST UNG. FREIW. K.K. I.R. 23 7 F. 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 BUDAPEST -
NOACK ERNST RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NESS ERNST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915-??-23 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-12-25 - -
NEUMANN ERNST UNTOFFZ. M.G/G.GR.R.1 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOTHMANN ERWIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NIESSNER ERWIN - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NEUMANN ERWIN - - 1919-04-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NIKOLICA ETRIM GEM./RUM. I.R.59 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEUMANN EUGEN GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
NIKOLA EUGIES ANIEKOW LT. RUSS.SAPP.B. 14 1914-12-23 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAKOWSKA EWA - - lis-14 - Kaletnik wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NEUMANN EWALD - - 1918-03-27 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NEUMANN EWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NIEBOROWSKI F - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUENDORF F. FREIWILLINGER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
NEUMANN F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NEUMANN F. LANDSTURMISTA BL KONIGSBERG I 1914-12-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUHAUER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEBEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAPIERALSKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAWROCKI F. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NÜSSLER F. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
NEUMANN F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
NITKO F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIESEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICKEL F. E.RES. - 1915-11-19 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NEUMOCK F. LDW. TOMANOWICE 1915-06-06 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
NUBER FABIAN ÖST. ZUGF. R.K.T. RGT. 4 KOMP. 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 BACZ BONROG -
NIKOLAIJEW FADEI RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOFOROW FEDOR GEM/ROSJA L.G.R.2 1919-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
NIKULIN FEDOR RUSS. GARDE.I.R.WARSCHAU 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIGRO FELICE SOLD. 231.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
NIEDBAŁA FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NAYDA FELIKS - - 1916-04-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-11-19 - -
NITECKI FELIKS WALERIAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NOWAG FELIX - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NOWOK FELIX WEHRM. L.J.R. 11/3K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NIKITIN FEODOR GEM/ROSJA I. R. 22 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAJEW FEODOR RUSSE SCH.R.7/8ROTTE 1917-06-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NAUYOKAT FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAYHAUSS-CORMONS Graf FERD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NAGLER FERDINAND R.SAN.ABT.3 R.SAN.ABT. 314 1915-01-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NUSSDORFER FERDINAND INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEGRO FERDINANDO SOLD. 96.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
NAPIERALSKI FERDYNAND SZEREGOWY ARMIA ROSYJSKA 1915-03-25 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1887-07-28 - pomnik
NEMETH FERENZ HONV. H.I.R. 14 1914-11-28 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.75
NORKIN FILIP SZER. 5 p.p. 1917-10-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NIEJFELD FIODOR INF. RUSS. I.R. 32 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NETIAEW FIODOR ROSJA JNF.REGT.249.14.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK FL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NELEPKU FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NEAGOL FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.66 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEWEGJANOZKI FLORES - - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NĚMČIK FLORIAN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY FLORIAN - K.UNG.L.I.R.10 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEIDEMAN FR ? ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
NIESWANDT FR - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
NATSCHKER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NICOLEIT FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOWAK FR. - - - - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - - B. ucz. kl. IV, l. 18
NOWAK FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
NENCKI FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NOWAK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NICKISCH FR. - - 1916-10-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NESTREBA FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NOCERA FRANCESCO SOLD. 253.FANT. 1918-08-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-31 - -
NARDELLI FRANCESCO JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
NIEMIEC FRANCISZEK - - 1918-03-20 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1898-03-09 - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NIEPOKÓJ FRANCISZEK - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1868 - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NÓŻKA FRANCISZEK - - - zginął w Kutowcach Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Jana, prof. gimnazjalny
NYTRA FRANCISZEK - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie włoskim
NOWAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
NOWACKI FRANCISZEK - - 1915-07-23 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NYCZ FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NAWROCKI FRANCISZEK - - 1920-08-01 ranny pod Radzyminem zmarł w szpitalu na Pradze Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1896-11-29 - syn Pawła, nauczyciel, pochowany na Powązkach w kwaterze legionowej B11, rząd 3, grób 26
NASCHWITZ FRANZ - - 1916-02-01 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEGWER FRANZ - - 1915-06-05 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIKOLAI FRANZ PION. PREUSS. 5 GARDE. PION. KOMP. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVAK FRANZ INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWOTNY FRANZ QUARTIERM. KOMP. 9 1918-01-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEKOVAŘIK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN FRANZ - - 1915-08-27 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
NEUBAUER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAPPE FRANZ UNTEROFFIZIER - 1916-04-16 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NEUMANN FRANZ - - 1918-04-14 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
NIEROBA FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NELL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEBOROWSKI FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NETUSCHILL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIMETZ FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBAUER FRANZ GEFREITER - 1917-03-30 SCHERIZZANI/MACEDONIA Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1894-08-13 - -
NOVAK FRANZ LST. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEMEC FRANZ GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOUZAK FRANZ SCH. SCH.R. 9 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NOWAK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-01-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEUBART FRANZ JG. K.K.L.M.B.21./4 1915-05-02 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMISCH FRANZ - - 1915-07-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NECESAL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEČESÁNEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NIERYCHLO FRANZ - - 1918-09-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
NAWRAT FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NETUSIL FRANZ - K.U.K.I.R.98 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWOK FRANZ - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NUG FRANZ INF. - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1914-08-22 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915-05-08 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIEDWOROK FRANZ - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NOVAK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOSSOL FRANZ - - 1917-11-21 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIEWIADOMSKI FRANZ - - 1916-07-20 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915-06-16 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1919-02-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-03-11 - -
NAUDUKS FRANZ UTFFZ. 8 KOMP. 41 INF. REGT. 1914-09-07 - Nowe Guty wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOWY FRANZ ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NOVOJSKY FRANZ ER.RES. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEBLING FRANZ - - 1914-10-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
NEUWIRTH FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-15 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NAVRATIL FRANZ INF. IR 98 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOSSKE FRANZ - - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-05-04 Klein Garde obelisk
NEUMÜLLER FRANZ INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEFISCHER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUBÖCK FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMETH FRANZ INF. I.R. 60 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAKOWSKY FRANZ - - 1918-03-03 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NOWAK FRANZ INF. I.R. 99 1915-05-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAPIRAJ FRANZ GEM/ROSJA I.R.209 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NITSCHE FRANZ FÄHNR. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUBAUER FRANZ - - 1914-08-29 BISZTYNEK Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1859-02-02 BISZTYNEK -
NOWOK FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWACZEK FRANZ - ÖST. UNG.KRIEGER 1915-05-(02-06) - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIKLASCH FRANZ - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NAVRÁTIL FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEWIERA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NAWRATH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NĘDZA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NARTNIK FRANZ INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NYNYTO FRANZ KAN. - 1914-12-16 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NIGGEMANN FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NIWA FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NIEGOT FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
NEUDORFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAWRAZALLA FRANZ MUSK. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK FRANZ GEFREITER LIR 37/8K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
NEUKIRCH FRANZ I - - 1914-08-23 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUKIRCH FRANZ II - - 1916-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUHÄUSER FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-01-13 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN FRANZ JOSEF DRAG. D.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICKELEN FRIED PREUSS. INF.RGT. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIEKULLA FRIEDR - - 1914 - Ciesina wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NAGEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN FRIEDR. MUSKT. - 1914-12-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-03-28 Plusken -
NASERKE FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 6K 1914-08-27 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NEUMANN FRIEDR. - - 1917-10-09 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
NEUGEBAUER FRIEDR. PION. - 1919-07-17 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
NOWOSTIN FRIEDR. UTFFZ. 8.I.R. 47 1914-11-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - FRIEDRICHSHOF -
NOTHMANN FRIEDR. ASS.-ARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWOSADTKO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LISSEWEN -
NÖLL FRIEDRICH MUSKETIER 5 K. INF. REG. 159 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
NIESEL FRIEDRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUMANN FRIEDRICH - - 1915-03-31 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST JR 21/K 6 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEITZLEL FRIEDRICH MUSK. - 1915-10-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
NIMZ FRITZ - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
NEUMANN FRITZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
NIEMAN FRITZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUREITER FRITZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN FRITZ LEUTNANT D R 2 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
NICKELMANN FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NOACK FRITZ - - 1918-10-27 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
NETHE FRITZ - - 1914-09-02 AN DER MAAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NITSCHKE FRITZ - - 1918-11-10 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NOWAK FRITZ - - 1915-09-12 BEI ALEKSANDRISKY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEBIGER FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NIKITUK FROD - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
NASARENKO FROL GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
NARUHN FRZ. - - 1915-07-28 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NITSCH FRZ. - - 1917-08-15 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NAGEL G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
NIPPA G - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Gurkeln obelisk
NACHLIGALL G. SERG. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NEUMANN G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NYEGRU GABOR ÖST. INF. K.K. I.R. 31 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - VAHASUT -
NAGY GABRIEL UNGAR. INF. K.U.K. I. R. 69/5 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARACZKA 26 JAHRE
NAGELE GABRIEL INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEMETH GABRIEL ZGSF. I.R. 48 1914-11-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.3
NEINET GASPAR - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
NIEGOJ GAWRYLO RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEUDECKER GEBHARD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK GEORG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
NICKLAUS GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
NIEWIERA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK GEORG VIZEFELDW. - 1915-04-01 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAUENDORF GEORG TRAINFAHRER GENES.ESK.2.GARDE-TRAIN-E.A. 1917-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-06-06 - -
NORWATH GEORG SZER. STEL. 10.83 1915-08-09 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NIERMANN GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NICLEA GEORGE RUMUNIA INF. REGT. 126 KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICOLAE GEORGE GEM./RUMÄN I.R.76 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NICULAE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.3.15.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOTA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NICU GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.66.2.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.80 1917-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOBILI GIACOMO SOLD. 76.FANT. 1917-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876-04-07 - -
NICOLUSSI GIORDANO PTRF. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEDROTTI GIOVANNI SOLD. 159.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-26 - -
NARATON GIOVANNI LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NIECHZIOL GOTTHARD OBERJÄGER - 1915-04-06 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NOVOTNY GOTTLIEB INF. KUK IR 8 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOHA GOTTLIEB INF. K.K. LDST.I.R. 28 1915-03-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN GOTTLIEB - - 1918-11-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
NAZAR GREGOR INF. K.U.K. I.R. 15 1914-12-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
NIKOLAJ GRIGORI RUMÄN JNF.REGT.36.1.KP. 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOSATSCH GRIGORI GEM./RUSS. I.R.280 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NARZISOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.125 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NAZAROW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.4 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NIKOLAJNKOW GRIGORI - - 1916-10-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1886 - -
NILIWALKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.236 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NIKOLITSCH GRIGORI SANITATS SOLDAT/SERBIA GEF. 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NASARENKO GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.278 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NOCETTI GUALTIERO SOLD. 115.FANT. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-05-01 - -
NOACK GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NITSCHKE GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEUMANN GUST. GEFR. - 1918-09-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-08-27 Dlusken -
NEUMANN GUST. MUSKT. - 1918-08-05 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-09-18 Langgut -
NEUMANN GUSTAV GEFR. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NITSCHKE GUSTAV - - 1917-05-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
NITSCHKE GUSTAV ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NEUMANN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NAWATZ GUSTAV - - 1915-07-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
NAGEL GUSTAV - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIPPE GUSTAV MUSKETIER 3 K. 1. BES. R. POSEN 1915-01-23 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NEUMANN GUSTAV - - 1918-09-13 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NEUMANN IV GUSTAV MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NIKULSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN GUSTAV RES. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NARMUTSCH GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Karbowsken -
NICKEL GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
NIKLASCH GUSTAV - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUGEBAUER GUSTAV GREN. - 1915-01-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - 1917-07-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NEDUHR GUSTAW ERS.RES. LIR.6/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NAGEL GUSTAW - - 1918-11-27 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
NAGY GYÖRGY INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN H. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MOOSBRUCH -
NEUMANN H. - - 1921-12-28 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NEUBER H. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
NEUMANN H. UFZ 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUMANN HANS - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NUSCH???? HANS - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NAUMANN HANS RES. IR 106 1915-08-12 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - FALKENAU, FLÖHA -
NEUSCHÜTZ HANS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOSSOL HANS - - 1917-06-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEMEIER HEINR. UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEDERGESASS HEINR. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
NAGEL HEINRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NIEPORTH HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NEUMANN HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIESEL HEINRICH - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAVRATIL HEINRICH INF. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHOLD HEINRICH SCH. SCH.R 4 1914-12-17 - Dębowiec (nr 18) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOLDEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIWEK HEINRICH - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NELEŠOVSKÝ HEINRICH INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1888 Czechy, Prusinovice -
NÄVE HEINRICH WEHRM. 3 / LANDW. I. R. 84 1915-02-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEUKÖTTER HEINRICH GRENADIER R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NIESEL HEINRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
NIEBOROWSKI HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOLLEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NIEWIERA HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NETTLAU HEINRICH KANONIR FD. ART. REG. 50, 9 K. 1914-10-19 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NERRLICH HEINRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NELLNER HEINRICH KRIEGSFRW. J.R. 91/4K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NOVAK HEINRICH INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOACK HELLMUTH - - 1915-09-03 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 189?-09-29 - -
NEPROS HENRYK CHORĄŻY I KORPUS POLSKI GEN. DOWBÓR-MUŚNICKIEGO 1918-05-24 Horodyszcze Warszawa II miasto Warszawa mazowieckie - - -
NICOLAUS HERB. LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NIMITSCH HERBERT - - 1918-05-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIMTSCH
NIEHOF HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NITSCHKE HERM. LANDSTURM 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NITSCHKE HERM? - - 1915-05-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
NENTWIG HERMAN - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEGEL HERMAN - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEHOFF HERMANN OFFIZIER STR I.R.336, 7 K. 1915-07-27 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NICKLAUS HERMANN - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
NEUMANN HERMANN ERS.RES. - 1917-08-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
NEUMANN HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NICOLAS HERMANN SZER. J.R. 10 1915-01-02 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NACKE HERMANN JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMS HERMANN - - 1915-11-05 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
NIER HERMANN - - 1915-05-09 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NUŠKO HERMANN OBLTN. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUGEBAUER HERMANN LT. D. RES. - 1917-08-23 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NASSENSTEIN HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.INE.RGT.28 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-02-19 - -
NEULICHEDL HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NOLTE HERMANN HORNIST 8K JNF. REG. 123 1914-11-13 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NEUMANN HERMANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEGEL HERMANN - - 1918 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NENTZKE HERMANN UFFZ. 4 KP. LDST. BATL. XVII/6 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1874-02-02 - -
NEUGEBAUER HERMANN - - 1917-08-24 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NAWROZIK HERMANN - - 1917-01-05 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
NEUMANN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
NOTNAGEL HERMANN - M.G.KOMP.INFTR.REGT.34 wrz-14 - Szkody wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - Obelisk
NOAK HERRMANN - - 1915-10-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-11-09 TANGERMÜNDE -
NESTERENKO HILARION SERGIEWICZ INF. RUSS.I.R. 131 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUGEBAUER HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NAUKE HUGO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
NOWAKOWSKI I. - - 1918-05-19 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LISY -
NAPIERALSKI I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPIERALSKI IGNACY - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NYCZ IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NOWACZYK IGNACY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOWAKOCKIJ IGNATZ RUSS.KRIEGER - - - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIERYCHLO IGNATZ - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKOLAICZAK IGNATZ WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NACHWATAL IGNATZ INF. LDST.B. 38 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NARLOCH IGNATZ RES. PREUSS.R.J.R. 2/218 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEBERLE IGNAZ GEFREITER 3 BAYER IR 3K 1915-06-01 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
NASTI IGNAZIO SOLD. 21.FANT. 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-10 - -
NETSCHAJEW ILIA RUMÄN INF.REGT.39 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NASER ILIA - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NITA ILIE GEM./RUM. I.R.26 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOWAK IMRE KAN. REIT.HONV.ART.D. 1 1915-04-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETH IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-03 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NUGOWAMOW ISKAK GEM/ROSJA I.R.170 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NAGY ISTVÁN HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-03-15 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYGSZIK CSILLAG ISTVÁN - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGY ISZTWAN VORMSTR REITENDE ART. RGT. 4 1914-12-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NYSKOSZ IT. HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYNGSZIK ITT. K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.23 M.KIR.23. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKIFOROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 22 1917-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIECZUMAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.14 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NISCHTUSCHTIN IWAN RUSS. - 1918-12-22 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
NIKULTSCHA IWAN GEFR/ROSJA I.R.170 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NOWOSELOW IWAN GEM./RUSS. I.R.34 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NIKOPOROW IWAN - - 1917-02-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NASAROW IWAN GEM/ROSJA I.R.31 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NATELITZ IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NIKITIN IWAN RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWIKOW IWAN UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 126 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIKIFOROW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-02-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NAUMOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAJDONA IWAN GEM/ROSJA I.R.117 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAWIAJKA IWAN GEM/ROSJA I.R.460 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NOWAK IWAN - K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK IZYDOR - - 1917-03-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NAHSER J - - 1915-12-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
NADARZYCKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NETZ J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
NOWAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
NEUWIRTH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIESYT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NYKAZA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NICKISCH J. - - 1917 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NAME J. UFFZ. - 1916-10-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NIEDZIELA J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NELSON J. 47306 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NEDZA J. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NIZIOŁEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
NIEMIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUBAUER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NITSCHE J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NOŚKO J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
NIEDZIELA JAK.[OB] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
NOSKOW JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NEUHOFER JAKOB INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUDISTE JAKOB SZER  11. WĘGIER F.I.B.  1915-02-17 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NOSOW JAKOB INF. I.R. 125 1915-01-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIKULKA JAKOB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEBEL JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEABERS JAKOB ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIEDERLECHNER JAKOB JG. F.J.B. 18 1914-12-(6-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NAURSKI JAKOW GEM/ROSJA I.      R. 872 1918-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NOWIKOW JAKOWLEW BOMB. - 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDOJADŁO JAKUB - I BRYG. 1 P.P. 1916-06-14 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
NIEDZIELSKI JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIESŁAŃCZYK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK JAN SZRG. 22 / N. GEORG. ARTL. FORT. 1916-08-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 697
NAPIERAŁA JAN - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NALEPA JAN INF. - 1915-03-14 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWACZYK JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NAPEL JAN - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NIEMCZYK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NOSEK JAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NAKONECZNY JAN INF J.R. 30 1915-02-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWOK JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKIEL JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK JAN - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
NAPIERALSKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NYCZ JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYCZ JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NAGY JANOS KAVALL. H.I.R. 2 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
NIKODÉM JÁNOS TIZEDES 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMETH JANOS HONV. H.I.R. 20 sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEŠPOR JAROSLAUS LST. I.R. 36 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NACHRADOW JEGOR RUSS. INF.REGT.6.1.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIELSEN JENS ERS. RES. L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NIESTIURCZUK JERNELJAN SOLD. - 1915-12-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIKIEL JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
NEAGU JLIE GEM./RUM. I.R.41 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NIDEA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE JLIE GEM./RUM. I.R.72. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NITZA JOAN RUMÄN JNF.REGT.24. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIEDZWIEDZ JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOWATZEK JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NATTER JODOK JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDZWEDZKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKULSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIEROBISCH JOH. MUSK. - 1918-08-08 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIERSEN JOHANN MUSKETIER RJR 219/6K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIGLUS JOHANN FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NITZ JOHANN LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NABOR JOHANN UNTEROFFZ. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
NEUMANNS JOHANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NIKOLICS JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIKULLA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUGSCHWERTNER JOHANN LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICKEL JOHANN - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIEDERWOLFSGRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVÁK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NALBORCZYK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVOTNY JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAGY JOHANN ÖSTERR. GEFR. K.K. I.R. 62 1915-02-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 TANCZ TEKA -
NIEWIERA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK JOHANN INF. ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NAIL JOHANN OBERJÄGER K.U.K.T.I.R 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWARA JOHANN - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK JOHANN - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
NINNI JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NOGLIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-02-28 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAGNER JOHANN JNFANT. K.U.K J.R. 4 1914-11-28 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NIESAR JOHANN MUSKETIER - 1915-08-02 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
NEUKIRCH JOHANN - - 1914-12-21 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEGEL JOHANN - - 1918-07-03 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUMAYER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NITZPON JOHANN KAN. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NAGEL JOHANN KANONIER 4.REKR.DEP.FELDARTL.RGT.42 1916-09-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-13 - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAMYSLO JOHANN - - 1917-09-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NISETZKI JOHANN MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEINS JOHANN GEFR E.I.R. 59 2 KOMP. 1918-10-16 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
NEGUTS JOHANN ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/5K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NIESITTKA JOHANN - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
NIESTROJ JOHANN - - 1914-09-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NOVÁK JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIESAR JOHANN GRENADIER R.J.R.203/7K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
NAGÝ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIKULKA JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
NIGNEA JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NĚMEC JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIEUCYLA JOHANN - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMŰLLER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAVINGER JOHANN CIV.KUTSCH. E.K. 4 1915-03-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEULENTNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOHANN LDSTRM. I.R. 46 / 12K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIEDERJAUFNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOHANN LDSTM. J . R . 46 / 12 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEDERWANGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÄCKLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMEISTER JOHANN INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUHAUSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAVRÁTIL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NILL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEUZYLLA JOHANN - - 1915-10-08 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIERYCHLO JOHANN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - LEBOSZOWICE -
NIEMIETZ JOHANN - - 1915-07-17 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
NOWAK JOHANN SCH. SCH.R. 12 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NAGY JOHANN UNG.KAN. K.U.K. FELDHAUB. DIV. 4 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
NYCZ JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NIMPHINS JOHANN ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
NAGL JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEMET JOHANN INF. K.U.K. I.R. 26 1915-02-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAGY JOHANN PTRF K.u.K.HR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NOTZON JOHANN - - 1915-07-03 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NEGA JOHANN PREUSS.RES. I.R.272 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOSSOL JOHANN - - 1918-01-17 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIGGEMEIER JOHANN - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIEŚWIEC JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
NOVAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
NIXDORF JOHANN - - 1915-03-17 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - obelisk
NAPOTNIK JOHANN E.R. INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIESPOR JOHANN - - 1916-05-05 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIERYCHLO JOHANN - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NEULEITNER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915-06-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOLTE JOHANNES UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOTTEBROCK (NOTEBRUSS) JOHANNES GFT. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NÖLKES JOHANNES WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIESS JOHS. MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NIMARA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NITZA JON RUMÄN INF.REGT.46 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAI JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-04-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NAN JON RUMÄN JNF.REGT.75.8.KP 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.50 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NEAGU JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NEDELCU JON GEM./RUMÄN I.R.25 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NEASCU JON RUMÄN INF.REGT.18 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGRU JON GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NICOLAE JON RUMÄN JNF.REGT.45.2.KP. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICULAE JON RUMÄN JNF.REGT.53. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIMARA JON RUMAN INF.REGT.58.6.KP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITA JON GEM./RUM. I.R.71 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NEAGU JON GEM/ROSJA I. R. 47 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.47 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEIE JON GEM./RUM. I.R.80 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NICA JON GEM/RUMUNIA I.R.31 1919-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE JON GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NAREWSKI JONATZ PIONIER PION. BAT. NR1, 1 FELDKOMP. 1915-08-06 - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NEJMAYER JONAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NEDELCU JORDACH GEM./RUM. I.R.75 1917-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
NEUSTADT JOS. DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NOWAK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NITKOW JOSEF RUSS. INF.REGT.193.2.KP 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGODI JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NOTZON JOSEF - - 1915-05-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NAGY JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1916-08-30 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NĚMEČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NEČESÁNEK JOSEF RES.KPL. SCH.R. 14 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NADRATSCHIL JOSEF GEM/ROSJA I.R.57 1919-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NAE JOSEF GEM./RUM. I.R.75 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NIEUCYLA JOSEF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEŠPAR JOSEF INF. K.U.K.I.R.36 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERMAYR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NISSL JOSEF INF. I.R. 59 1915-04-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF GEM./RUSS. I.R.5 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NIEDZIELLA JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEROBISCH JOSEF - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NIEMEC JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 31 1917-06-29 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUHAUSER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEUZYLLA JOSEF - - 1918-07-04 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUBAUER JOSEF - - 1918-08-07 DISSONE/FRANCJA Bisztynek miasto, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie 1893-07-01 - -
NAGL JOSEF GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1893 TATA -
NOVAK JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOTZON JOSEF - - 1915-09-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
NOWAK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1918-05-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
NAM JOSEF UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 6 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POLONA 21 JAHRE
NECHANICKY JOSEF E.R.INF. IR 18 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK II JOSEF RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDZIELA JOSEF LDTS.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NOWAK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEGYECZ JOSEF - - 1916-01-29 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOCVE JOSEF - P.R.I.R.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NIEUZYLLA JOSEF LANDST. - 1916-07-19 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NOTZON JOSEF - - 1915-09-10 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1893-01-23 - -
NINAUS JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-03 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1914-11-14 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NEUER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NYOLT JOSEF INFANTERIST L.I.R. 11 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1914-09-23 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-04-21 - -
NOWACZEK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NADASI JOSEF INF HONV. IR 11 1915-03-31 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NOWAK JOSEF FÜSILIER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
NITSCHE JOSEF - - 1918-09-24 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NĚMEC JOSEF RES.SCH. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÖLL JOSEF GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF FLDW. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY JOSEF HONV. - 1914-12-21 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEULEUTNER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIZIOLEK JOSEF GFT. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEMETH JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK III JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMÜLLER JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEKOINDA JOSEF INF. LDST.M.B. 135 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVAK JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-03-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVAK JOSEF INF. KUK IR 8 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NOGREZ JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NATHER JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK I JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEWIERA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN JOSEF - - 1915-06-25 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NOWY JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 6 1914-12-17 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEMETZ JOSEF INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NITZPON JOSEF PION. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917-06-09 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEMEJC JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.E.T.B.301/1 1916-06-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NEGA JOSEF - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEDWOROK JOSEF - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1915-09-02 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1915-07-30 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NEUBRAND JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
NEUGEBAUER JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NICKLAUS JOSEPH - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NAHLER JOSEPH - - 1918-09-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
NIERING JOSEPH - - 1914-11-15 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - obelisk
NIESPOREK JOSEPH - - 1914-08-24 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NENCKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
NOCON JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NOWAK JÓZEF SZEREG. - 1919-09-18